FOK!forum / Ouder(s) / Het dreumestopic (1-2 jaar) Deel 119
ymmezaterdag 26 februari 2011 @ 18:46
Het dreumestopic (1-2 jaar) Deel 116

De dreumesjes:

*** 30 maart 2009: Hannah Niesje, dochter van Texelonia en Micha ***
31 maart 2009, Bram Teunis George, zoon van Sugarsnap
09 april 2009: Julian, zoon van nummer_zoveel
20 mei 2009: Robin en Viggo, zoons van MamaNik
05 juni 2009: Morris, zoon van Memmel
07 juni 2009: Kobus, zoon van Oeke
08 juni 2009: Tess, dochter van Vicky
14 juni 2009: "tweeling", zonen van mikoxx
20 juni 2009: Graeme James, zoon van Tessie
27 juni 2009: Jorja, dochter van Jeetjejom
09 juli 2009: Finn, zoon van Flower-Ti-Amo
12 juli 2009: Thijs, zoon van McLaura
17 juli 2009: Jaël, dochter van MamaPurk
*** 20 juli 2009: Senna, dochter van miss_sly en het_fokschaap ***
01 augustus 2009: Timo Ruben, zoon van Chan
03 augustus 2009: Iris, dochter van Nijna
07 augustus 2009: Roy, zoon van Bar
08 augustus 2009: Willow, dochter van innepin
23 augustus 2009: Thomas, zoon van Ca.ra
*** 23 augustus 2009: Evi Mare, dochter van DuchessX en Juup©***
*** 24 augustus 2009: Oscar Morrison, zoon van Brighteyes en Stinkie ***
27 augustus 2009: Toby Benjamin, zoon van Kersjes
30 augustus 2009: Dorien, dochter van Hi_flyer en Bromfly_er
31 augustus 2009: Lena, dochter van Poppedein
11 september 2009: Lars, zoon van XXXKarinXXX
17 september 2009: Esmee, dochter van Stiemie
20 september 2009: Lotte, dochter van Linda2205
23 september 2009: Lente, dochter van Ssserpente
27 september 2009: 'Flip', zoon van RockabeIIa
28 september 2009: 'Driekus', zoon van mefke79
29 september 2009: 'Xeentje', dochter van Xenia
02 oktober 2009: Alexa, dochter van Takkembah
02 oktober 2009: Sem Yesse, zoon van Rekkie
12 oktober 2009: Isabeau, dochter van sorbootje
16 oktober 2009: Jamie, zoon van martine1984
22 oktober 2009: Niels, zoon van Twinkly
27 oktober 2009: Mette, dochter van Wickie
13 november 2009: Ivan, zoon van Claudia_x
23 november 2009: Emma, dochter van WupWup
24 november 2009: Stef, zoon van Incantrix
27 november 2009: Ties, zoon van ziggyziggyziggy
05 december 2009: Evie Elleke, dochter van Beessie-Jen
10 december 2009: Wolf, zoon van Poppejans
15 december 2009: Elyas Yaël, zoon van Tan
17 december 2009: Rienk, zoon van Vlindur
18 december 2009: Dyon, zoon van Meimeltje
23 december 2009: Minke, dochter van lijnloos
30 december 2009: Isa dochter van NieuweUser
07 januari 2010, Aviva Gabrielle, dochter van DaviniaHR
15 januari 2010: Dijon Trevor, zoon van faja-lobi
22 januari 2010: Tirza, dochter van Elmo76
05 februari 2010: Tessa, dochter van Marlinde
14 februari 2010: Florian, zoon van Freecell
15 februari 2010: Hannah, dochter van Octopussy
18 februari 2010: Robin Janey Kathleen, dochter van Co_OL
19 februari 2010: Ravi, zoon van simmu en sangdrax
***24 februari 2010: Daan, zoon van happyme28 en Marky***

Ik gooide em dicht...
ymmezaterdag 26 februari 2011 @ 18:47
Ga zo op bijwerken. Nu eerst kind in bad en in bed!
mikoxxzaterdag 26 februari 2011 @ 19:26
Oeke, hoe is het nu met Ko? Ik wist niet dat bv zo goed werkt daar tegen, maar, beter! Heeft hij er nog een beetje van binnen gekregen en gehouden? Tjonge, t is ook overal goed voor zeg, die bv :D
octopussyzaterdag 26 februari 2011 @ 20:08
Arme Ko. Hannah had het een week terug vrij heftig, maar het overgeven was binnen anderhalve dag over. Daarna kwam een aantal dagen diarree (en ze heeft ons beiden aangestoken). Ik heb wel het idee dat het overgeven op zich Hannah niet zo veel deert. Die gooit het er uit en gaat dan vrolijk verder waar ze mee bezig was, of ze gaat even met haar vinger in de kots roeren :X :')
Diarree is wel drama, want dat staat garant voor kapotte billen.

Vanmiddag loopschoentjes gekocht met mijn dametje. Ze pakte de winkeldames helemaal in, maar moest even hard huilen toen een bejaarde man tegen haar ging praten. Dat huilen doet ze ook bij mijn oma (86). Ik geloof dat mijn kind bang is voor bejaarden :@
oekezaterdag 26 februari 2011 @ 20:23
quote:
1s.gif Op zaterdag 26 februari 2011 19:26 schreef mikoxx het volgende:
Oeke, hoe is het nu met Ko? Ik wist niet dat bv zo goed werkt daar tegen, maar, beter! Heeft hij er nog een beetje van binnen gekregen en gehouden? Tjonge, t is ook overal goed voor zeg, die bv :D
Haha, ja he? Wondermelk. ):O :P
Ko is heel stil en rustig, heeft vanmiddag nog anderhalf uur geslapen, ik ben er lekker bij gekropen. O+
En hij heeft veel waterpoepluiers. En koorts. Maar ik hoop dat de nacht beter gaat, hij spuugt in elk geval niet meer.
Hij ging het spugen trouwens tegenhouden/inslikken. Hij vond het echt niet leuk. :{

Fijn nieuwe schoentjes, Octo, ze zijn leuk. :Y
Oje, Hannah bang voor bejaarden? :D
Asyniurzaterdag 26 februari 2011 @ 20:26
Och jee, Ko heeft denk ik het Noro-virus te pakken. Lang leve de bv! *O*
Kobusje, knap je wel snel op kerel :*
Asyniurzaterdag 26 februari 2011 @ 20:29
Rondwandelen en zelf opstaan:
octopussyzaterdag 26 februari 2011 @ 20:36
Harry :D het is echt een jongetje. Rondrennen als een kip zonder kop en bij het omkukelen gelijk weer opstaan en verder gaan. Hannah is veel voorzichtiger (want je zou maar eens vallen!) en als ze valt dan vindt ze dat zelf vooral heel dramatisch.
Meimeltjezaterdag 26 februari 2011 @ 21:10
Hihi schattig filmpje van rennende Harry :D

Arme Ko ziek begrijp ik (sorry heb vorig deel niet meer gevolgt).
Beterschap voor je ventje.

Hannah die bejaarden eng vind 'oeps'. Misschien even langs een bejaardentehuis om haar eraan te laten wennen :P ;)
innepinzaterdag 26 februari 2011 @ 21:26
Ah, een nieuw topic! Goed excuus om niet alles bij te lezen :@ Ik hou het echt niet meer bij. Willow zit (denk ik) weer in een tandjesfase, paar dagen koorts gehad, veel ellende, zielig, niet willen/kunnen slapen en daarnaast snipverkouden met veel hoesten, dus 't is echt fulltime kindzorgen hier, geen tijd voor internet. Maar goed, toch even een nieuwe poging wagen.

Overigens heeft m'n meiske wel tijd gevonden tussen het ziek zijn door om een paar nieuwe woordjes te leren als "banaan" en "oorbel" en "ketting" :o Ik draag nóóit sieraden, maar mijn moeder was hier, de ketting was interessant, mijn moeder zei: Dit is een mooie ketting he? En Willow zegt zo: ketting! Ik vind het knap. En dat terwijl ze woorden die ze dagelijks hoort nog altijd weigert te zeggen :P Maar de afgelopen week is ze wel héél druk geweest met klanken nabootsen. Buiten, eten en auto zijn steeds beter herkenbaar, en de rest ben ik vergeten. Ohja, speen zegt ze nu ook, haha.

Haha, Hannah die bang is voor bejaarden _O- Zo is Willow bang voor de (Indiase) huisarts en voor de (enigszins getinte) buurman en buurjongen, de kleine racist :o en dat terwijl het buurmeisje net zo donker is en daar is ze helemaal gek op, maarja.

Beterschap voor Ko! :*
Sorbootjezaterdag 26 februari 2011 @ 22:56
Echt een dame dus, die willow!

Je moet trouwens in het vorige topic nog wel even mijn filmpjes kijken en dan oeh en ah roepen.

En isabeau gaat huilen van haar opa als hij weer eens denkt dat 2 het leuk vindt als hij op handen en voeten gaat blaffen. Maar meestal vindt ze hem erg lief. Bejaarden, zelfs zwarte. ;) vindt ze prima.
wickiezaterdag 26 februari 2011 @ 23:45
Hier is het al een week een ware hel. Weinig slaap 's nachts, te veel Bumba gezien. Ik ben gisteren ingestort en heb bijgeslapen bij m'n ouders vandaag.

Kind kan er ook niks aan doen, daar is het nog zieliger voor. Overal schieten de kiezen door en snipverkouden dus ademen 's nachts gaat moeilijk.

Ik las over een zieke Ko, beterschap! Overgeven is zo sneu en zielig. Hopelijk is dat 1-daagde virus. Arme Ko heeft z'n portie ziek zijn zo wel erg zeg de laatste tijd.
En Willow die ook zit opgezadeld met tandjesleed in combi met flink verkouden, hopelijk daar ook snel verbetering!

Voor de rest niet echt bijgelezen. Wel over bejaarden-dreumes interactie. Mette heeft geen problemen met bejaarden. Ze is altijd erg gefascineerd voor bejaarde handen. Dat bestudeerd ze dan helemaal en gaat ze uitgebreid voelen en moeilijk kijken.
innepinzaterdag 26 februari 2011 @ 23:50
Oh Sorbo tussen de bedrijven door heb ik wel jouw filmpjes bekeken hoor! En zonder het te typen zeker ge-oehd en ge-aahd! Heerlijk zo wandelen. En dat filmpje dat ze gaat "slapen" vond ik helemaal geniaal! O+

Wickie! :*
Incantrixzondag 27 februari 2011 @ 07:19
Goodmornings :) Ik ben totaal niet bijgelezen, maar ik moet gewoon even vertellen hoe mijn manneke net bij me op de bank is gekropen en me nu de hele tijd over mijn haar aan het aaien is: 'aaaaaaaiiiii' O+ O+

En ik zit nu aan de gele stickertjesmedicijnen en ze hakken erin, dus ik heb de afgelopen anderhalf dag stoned op de bank doorgebracht :') Vergeef me dus mijn afwezigheid, maar aan mij heb je op het moment ook weinig..
Vlinderzondag 27 februari 2011 @ 07:42
Arme Ko zo ziek -O- Gaat het al wat beter?

Isabeau wat ben je toch een dametje! En wat blijf je netjes op de stoep! ^O^ En wat sneu van haar vingertje! :*

Oh Harry, kleine man O+ Wat ben je lekker vlot :Y

Hanna bang voor bejaarden :o Zou ik ook zijn!

Wickie, wat ellendig voor beide :* Lekker geslapen vannacht?

Incantrix, volgens mij ben je ook wel aaibaar ;) Stoniewonie O+
Beterschap! :* :*

Hier alles goed. Manlief nog steeds met zn been languit en ik heb dus geen laptop meer tot mn beschikking want hij is gewoon aan het werk. Ik kan meelezen vanaf zijn mobiel, maar reageren gaat allemaal niet zo. Dus ik ben er wel, maar niet actief :N
Rienk is zo tof, hij fluistert terug als ik tegen hem fluister, eet beter drinkt een stuk beter! en is gewoon zo tof. Kan heerlijk giebelen en stoeien en snapt eindelijk de werking van de tv ;) We hebben een favoriet programma. Hopla! Hij kan de hele dag wel naar Holpa kijken maar we laten hem voornamelijk kijken als ik even rustig wil bij lezen ;) Of als ik even tijd rekken moet voor eten of slapen.

Afgelopen vrijdag een stoeltje voor hem gekocht. Hij gaat nog zitten ook :o _O- *O*
rv9cvl.jpg
Ca.razondag 27 februari 2011 @ 07:49
Geeft niet joh trix, we zijn wat van je gewend :+

Thomas is wakker en wat aan het miemelen, maar ik heb nog geen zin om op te staan. Het is echter wel mijn beurt dus helaasch...
freecellzondag 27 februari 2011 @ 08:16
Haha VLindur, dat is echt het eerste kind wat ik ken die echt óp z'n eigen stoel zit en ook nog op de officiele manier ;)

Harry O+
Die loopt en rent echt al heel erg goed nu! Alsof hij nooit anders gedaan heeft!

Inca, dat aaien is lief O+
Als Florian je lief vindt gaat het of aaien (aaaah) of hij stort zich vol overgave met zijn mond open in de zijkant van zijn nek met een soort 'WRAAAAAH' keelgeluid dat klinkt niet heel aardig _O-
innepinzondag 27 februari 2011 @ 08:59
Gmoge! Lief zo, Rienk op zn stoel! Willow heeft er ook eentje, die zit/hangt/klimt er ook graag in. O+

Mijn kind heeft (met korte fles-onderbreking) van kwart over zes tot kwart over acht geslapen :o Record denk ik!
Asyniurzondag 27 februari 2011 @ 09:33
in, heerlijk toch!

Hier was er vannacht eentje klaar wakker tussen 2 en 3 :O
'Voordeel': hij sliep tot 8 uur...

Hij verbaasde ons vanmorgen trouwens. Hij was aan papa's oren aan het trekken en in zijn ogen aan het porren (as usual), dus ik was aanhet opnoemen: dat zijn papa's oren en dat zijn papa's ogen. Dus ik zeg tegen hem: waar is papa's mond?
Stopt in zijn vingers in zijn eigen mond :o
Wij dachten dat het toeval was maar elke keer als we vroegen: waar is je mond, dan stopt hij zijn vingers in zijn mond :D
Ca.razondag 27 februari 2011 @ 09:39
Wat stoer hè, als ze dat soort dingen ineens zelf beginnen op te pikken.

Thomas is nu al drie keer zijn jasje komen brengen, en hij is duidelijk teleurgesteld daar we niet naar buiten gaan. Ik hoop daar het straks nog wat opklaart...
_Bar_zondag 27 februari 2011 @ 09:49
En ook hier mag ik me aansluiten bij de spugende en niets binnenhoudende kinderen.
Sinds gistermiddag houd Roy ook niks meer binnen.
Wel moet ik zeggen dat de kleine beetjes melk die we nu gegeven hebben binnen gebleven zijn.
Vast eten laten we nu maar even voor wat het is.
Claudia_xzondag 27 februari 2011 @ 10:48
quote:
6s.gif Op zaterdag 26 februari 2011 21:26 schreef innepin het volgende:

Haha, Hannah die bang is voor bejaarden _O- Zo is Willow bang voor de (Indiase) huisarts en voor de (enigszins getinte) buurman en buurjongen, de kleine racist :o en dat terwijl het buurmeisje net zo donker is en daar is ze helemaal gek op, maarja.
Wie is er nou de racist? Ik zie een heel ander verband, namelijk dat het alle drie mannen zijn. :+

Vlindur, wat een simpele oplossing! :7 Ik wil voor Ivan ook wel een stoeltje, maar ik kan niks naar mijn smaak vinden.
miss_slyzondag 27 februari 2011 @ 10:52
Ik was jullie kwijt!

Hoe is het nu met Ko, oeke?
En Roy ook ziek, beterschap!

Rienk in de stoel O+ ik zei tegen schaap dat ik voor Senna ook een stoeltje wil, zegt ie: ze zit toch prima op de bank. Mmm ja, maar een stoeltje is zo leuk!
Vlinderzondag 27 februari 2011 @ 10:54
quote:
10s.gif Op zondag 27 februari 2011 10:48 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Wie is er nou de racist? Ik zie een heel ander verband, namelijk dat het alle drie mannen zijn. :+

Vlindur, wat een simpele oplossing! :7 Ik wil voor Ivan ook wel een stoeltje, maar ik kan niks naar mijn smaak vinden.
Ik ook niet. Deze was bij de babydump voor 30 euro, van Nijntje. Er zijn ook andere, maar ik had bij de babyplanet mooiere gezien maar die zijn 40 euro. En toen was het geld op en nu was het salaris vers. Dus tja :P
En bij de Ikea hebben ze ook nog wel goedkoper, maar dat zijn harde en ik wilde zachte zodat dat als Rienk hem als klimstoel gebruikt dat vallen dan tenminste zacht is :Y
simmuzondag 27 februari 2011 @ 10:54
ik kom eventjes juichen dames, want mijn eet-offensief is onverwacht wel heel succesvol! ravi eet nu elke dag tussen de middag een a anderhalve boterham en 's avonds eet hij nu ook met ons mee *O*

boterhammen eten we saampjes op de bank (met selene erbij). ook gewoon van het 'gewone' brood (gerust een allison bv) en met boterhammenworst :@ kokhalsreflex doet het ook prima merkten we gister toen het wurm een halve gehaktbal naar binnen probeerde te proppen :') de taktiek nu is simpel: hij krijgt zelf wat stukjes/korstjes om mee te zwaaien en te proberen zelf te eten (vertiktie meestal) en ondertussen voer ik hem dan hapjes/kleine stukjes tot hij niet meer wil. ventje wil perse gevoerd worden!
Claudia_xzondag 27 februari 2011 @ 10:54
Fijn dat je bij je ouders hebt bij kunnen tanken, wickie. Heftig, hoor. :* Hopelijk voelt je kleine meisje zich snel weer beter.

Wat loopt Harry al goed, zeg! Ik vind het nog wel meevallen met het rondrennen als een kip zonder kip.

Ivans stijl zou ik een soort ingecalculeerde roekeloosheid willen noemen. Hij gaat als een gek door het huis, valt regelmatig, maar het deert hem niet en het is net alsof hij er eigenlijk ook op rekent dat hij soms even uit de bocht vliegt. We oogsten flink wat complimenten van de kraamvisite, dat 'ie al zo goed kan lopen (en gewoon zo leuk is :P).
innepinzondag 27 februari 2011 @ 10:55
quote:
10s.gif Op zondag 27 februari 2011 10:48 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Wie is er nou de racist? Ik zie een heel ander verband, namelijk dat het alle drie mannen zijn. :+

Vlindur, wat een simpele oplossing! :7 Ik wil voor Ivan ook wel een stoeltje, maar ik kan niks naar mijn smaak vinden.
:D Omdat ze niet bang is voor andere mannen :7

Trixke, zeker lekker ja! En bijkomend voordeel: ze heeft al d'r misere van zich afgeslapen lijkt wel, ze is nu blij en vrolijk en alleen snotterig, verder niks *O*

Roy :*

Ravi! *O* Wat goed joh!
Claudia_xzondag 27 februari 2011 @ 10:58
Simmu, wat geweldig dat je eetoffensief werkt! Ravi eet gewoon meer dan menig dreumes! :o *O*

quote:
1s.gif Op zondag 27 februari 2011 10:54 schreef Vlindur het volgende:

[..]

Ik ook niet. Deze was bij de babydump voor 30 euro, van Nijntje. Er zijn ook andere, maar ik had bij de babyplanet mooiere gezien (zonder plaatje en in effen) maar die waren 40 euro. En toen was het geld op en nu was het salaris vers. Dus tja :P
En bij de Ikea hebben ze ook nog wel goedkoper, maar dat zijn harde en ik wilde zachte zodat dat als Rienk hem als klimstoel gebruikt dat vallen dan tenminste zacht is :Y
Wat een lief stoeltje, zeg! Ziet er heerlijk uit voor hem. Om die reden wilde ik ook niet de Ikeastoel: daar kan 'ie niet lekker op hangen in allerlei mogelijke houdingen. Maar ik heb zelf een aversie tegen 'kinderachtige' dingen, dus ik moet een soort volwassen minifauteuil gaan vinden.

Ik wil nu een kapstokje speciaal voor de kinderen hebben zodat Ivan zelf zijn jas kan pakken. Ook daar moet ik even een mini-uitvoering voor vinden. Nou ja, anders maken we zelf wel iets.
Vlinderzondag 27 februari 2011 @ 10:59
quote:
1s.gif Op zondag 27 februari 2011 10:58 schreef Claudia_x het volgende:
Simmu, wat geweldig dat je eetoffensief werkt! Ravi eet gewoon meer dan menig dreumes! :o *O*

[..]

Wat een lief stoeltje, zeg! Ziet er heerlijk uit voor hem. Om die reden wilde ik ook niet de Ikeastoel: daar kan 'ie niet lekker op hangen in allerlei mogelijke houdingen. Maar ik heb zelf een aversie tegen 'kinderachtige' dingen, dus ik moet een soort volwassen minifauteuil gaan vinden.

Ik wil nu een kapstokje speciaal voor de kinderen hebben zodat Ivan zelf zijn jas kan pakken. Ook daar moet ik even een mini-uitvoering voor vinden. Nou ja, anders maken we zelf wel iets.
Ik heb mn bericht geedit. Klik maar op de link. Denk dat je die tof vindt :Y
Vlinderzondag 27 februari 2011 @ 11:01
En Ravi! Goed man! :Y)

Beterschap voor Roy :*

En Harry weet zn mond te vinden! ^O^
innepinzondag 27 februari 2011 @ 11:01
Wij hebben trouwens dit stoeltje in het rood. :)
Vlinderzondag 27 februari 2011 @ 11:02
quote:
6s.gif Op zondag 27 februari 2011 11:01 schreef innepin het volgende:
Wij hebben trouwens dit stoeltje in het rood. :)
Die is nog goedkoper! Wij hebben geen prenatal -O-
Claudia_xzondag 27 februari 2011 @ 11:02
Oeh ja, die is best leuk! Deze vind ik nog leuker, maar die ligt iets boven mijn budget. :+ Nou ja, ik heb er hier in huis toch geen ruimte voor.
Vlinderzondag 27 februari 2011 @ 11:04
quote:
1s.gif Op zondag 27 februari 2011 11:02 schreef Claudia_x het volgende:
Oeh ja, die is best leuk! Deze vind ik nog leuker, maar die ligt iets boven mijn budget. :+
Die is wel de bom ja :Y

Dreumesbedtijd. Dus ik kruip er ook weer in.

:W
simmuzondag 27 februari 2011 @ 11:06
ravi eet meer dan selene. en die staat al bekend als veelvraat :@

's ochtends bordje pap (12 maanden bambix) met level 2 nutrilon
2 stuks fruit (gepureerd)
1 a anderhalve boterham en 200cc melk
nog een fles melk
avondeten (vol bordje gepureerd, plus nog e.e.a. van ons bord)
nog een halve fles.

enfin: we gaan nu dus ws in een keer van 4 naar 2 flessen! want tussen de middag een fles melk bij de boterham vind ik te veel, dus daar maken we vandaag diksap van en dan om 4 uur weer diksap en dan met een koekje (liga) :P maf kind! zomaar opeens pats boem gaat hij van baby eten naar dreumeseten!

selene heeft ook zo'n stoeltje en ravi krijgt er eentje voor zn verjaardag van ons. die van selene is oranje, die van ravi wordt blauw. nu past het nog niet op hun kamertjes, maar we gaan volgend jaar ws weer verhuizen en dan gaan we 'echt' inrichten en ik heb alles al uitgedacht qua kleurtjes *)
wickiezondag 27 februari 2011 @ 11:06
Ravi lekker aan het smullen geslagen! Wat fijn.

Hier ging het vannacht goed tot half 5, neus weer helemaal dicht. Zo zielig, we hebben in totaal 6x zoutoplossing gesprayd en toen is ze om 6 uur gelukkig weer in slaap gevallen. Ik mocht uitslapen van lief, dus voel me best ok. Ze slaapt nu weer dus wij gaan snel het huis fatsoeneren want er komt bezoek vanmiddag. Ik ben morgen jarig :)

Ik vind het principe van zo'n stoeltje echt heel erg leuk, maar in de regel niet zo mooi... Heb ook zitten denken voor misschien een zitzakje. Ik heb nu een heel groot kussen voor haar, dat vindt ze helemaal super.
Meimeltjezondag 27 februari 2011 @ 11:27
Rienk handig zo'n stoeltje he! En wat blijf je er heerlijk op zitten :)

Beterschap voor alle zieken en spugende kindjes :*

Wij willen hier een stoeltje bestellen, kun je zelf de kleuren samenstellen maar we houden het bij zwart/wit ;)

http://www.kidzimpulz.nl/sitte/stoeltje-bankje/
Meimeltjezondag 27 februari 2011 @ 11:32
Wicky: Kyllian heeft een zitzak stoeltje gehad, misschien vind je dat iets mooier?
AAAAC_fdB-8AAAAAAGqZZg.jpg?v=1251026402000

Ik vind zelf zoiets wel mooi, maar is ook een stukkie duurder:
22.t07.jpg&w=280&h=242&page=prod_info
Meimeltjezondag 27 februari 2011 @ 11:36
quote:
1s.gif Op zondag 27 februari 2011 11:02 schreef Claudia_x het volgende:
Oeh ja, die is best leuk! Deze vind ik nog leuker, maar die ligt iets boven mijn budget. :+ Nou ja, ik heb er hier in huis toch geen ruimte voor.

Die is ook leuk, paar vriendinnetje van Kyl hebben die ook en hij zat er ook altijd heerlijk op (als een prins ;)). Ik vind de prijs echter ook minder.
MamaPurkzondag 27 februari 2011 @ 11:40
Jaël heeft ook die zitzak stoel maar dan in het paars, ik vind alleen wel dat ze er erg in hangt. Is niet altijd evengoed voor haar houding, maar het ziet er wel schattig uit :)

Kijk maar, let niet op haar haartjes die zijn nog niet gekamt :P
IMG_0677.jpg

[ Bericht 35% gewijzigd door MamaPurk op 27-02-2011 11:53:41 ]
mefke79zondag 27 februari 2011 @ 11:50
driekus hangt al zijn hele ( :+ ) leven op een domoo seat. Eerst nog braaf liggend, nu in alle standen hangend.

Beterschap voor de zieken, spugen is zo rot!

We zijn allemaal pas net wakker na een feestje gisteravond. Ook driekus heeft dus uitgeslapen. Helaas trok de luier dat niet, logisch, dus nu zit ie in bad en krijg ik telkens bekertjes water die ik moet drinken. Gezellig!
oekezondag 27 februari 2011 @ 12:51
Gezellig Mefke, dat klinkt als een ontspannen zondagochtend.

Harry, wat loop je goed en snel! O+

Poeh, klinkt als een pittige week Wickie. Hopelijk is Mette snel snotvrij. :*

Inne, Willow is echt een dametje he? Ketting en oorbel! :D

Rienk in zijn stoeltje, wat leuk! En ben jij weer helemaal beter, Vlindur?
Ko heeft een houten stoeltje, wat van mij is geweest, daar zit hij soms op, en hij zit graag in een van onze twee fauteuils. Daar moet hij het mee doen, we willen niet nog meer in huis, het is al genoeg. ;)

En wat fijn Simmu, dat Ravi zo ineens lekker mee eet. En veel ook! :D

Ik werd vannacht om 1 uur wakker van een stemmetje dat riep: Topje Thee, Topje Thee!
Het zieke jongetje had dorst. O+
Bij ons in bed genomen en bv gegeven. Hij werd daarna rond 4 uur nog een keer wakker, en nogmaals goed gedronken.
Volgens P. was hij wel hangerig en stil en was zijn luier al een stuk minder dun, ik was zelf naar de Ikea ( :X ) voor mijn werk. Hij slaapt nu lekker.
octopussyzondag 27 februari 2011 @ 12:57
Oh, ik heb er echt nooit over nagedacht om een stoel te kopen voor mijn dreumes. Maar goed, Hannah zit ook eigen maximaal een paar minuten stil en is dan afgeleid en spurt weg. De laatste tijd vindt ze het wel fijn om even te chillen bij mij op schoot *;

Simmu, die heeft wat in te halen :D Hij eet meer dan Hannah als ik het zo lees. Al moet ik zeggen dat Hannah nu wel haar avondeten naar binnen propt tot ze moet kokhalsen. En dan ook nog lachen, want ze vindt het zelf heel grappig _O-

Wickie, wat ultravermoeiend zulke nachten. Ik hoop dat kleine Mette weer snel van haar verkoudheid af is. :*

Mefke, heerlijk dat jullie hebben kunnen uitslapen ^O^

Oeke, Ko haalt ook gewoon lekker in met moedermelk wat hij de afgelopen paar dagen is kwijtgeraakt. Das volgens mij een heel goed teken. Hopen dat hij weer snel opknapt :*

Oh, ik zie in het z&g topic dat we Mamapurk moeten gaan aanmoedigen *O* :% Hup met die weeën!
Claudia_xzondag 27 februari 2011 @ 13:11
Ah, Ko is dus herstellende, mooi!

Octo, het stil zitten kwam hier vooral met het televisiekijken. :Y) Daarvoor zat hij alleen stil als hij boekjes aan het lezen was, en die lezen we nog steeds dagelijks samen. Het echte televisiekijken is vrij recent. Hij kan nu een aflevering van de Teletubbies ademloos uitkijken (en er dan nog een stuk of drie van Kikker achteraan :') ). Ik moet ook niet het woord 'Teletubbies' middenin een zin laten vallen, want dan wil hij meteen de televisie aan.

Oeh, ik moet Z&G echt wat beter gaan volgen. Het is net als met het grote baby'tjestopic: ik ben er helemaal niet mee bezig momenteel. Afijn, even kijken hoe het met MamaPurk gaat!

Ivan is nu met zijn vader boodschappen halen. Hij pakt zelf zijn schoenen, samen pakken we zijn jas en de boodschappentas, en hij heeft nu ook zijn rugzak mee. Geen idee of hij die om laat zitten, dat zien we wel. Het is zo mooi om ze samen de lift in te zien stappen om op pad te gaan. O+
mefke79zondag 27 februari 2011 @ 13:14
Oeke, wat schattig, topje thee! Mooi he, hoe ze dan zelf weer aangeven dat het beter met ze gaat en ze wat willen. Driekus drinkt in zo'n situatie heel goed water en ORS en als ie dan gaat vragen om iets anders gaat het beter. Ik heb wel geleerd het eerder niet te geven, dat werkt toch niet.

Hij zat heeeerlijk in bad te kletsen en spelen en ineens dreef daar een drolletje. Dus snel uit bad gevist en op het potje gezet. Brullen, krijsen, janken. Helemaal over zijn toeren om..ja waarom eigenlijk? Ik deed niet boos ofzo. Nou ja, het was snel over, gelukkig.

Wij hebben de blender ontdekt! Ik vroeg me af: als jullie smoothies maken, hoeveel krijgen ze dan? Driekus kreeg net een smoothie met volle yoghurt, een banaan en het sap van sinaasappelen + grapefruit. Hij krijgt het dan in kleine beetjes zodat ie het makkelijk zelf uit de beker drinkt, maar al met al gaat er dan al snel meer dan een halve liter in...is dat niet veel?
Claudia_xzondag 27 februari 2011 @ 13:19
Mij moet je ook niet uit m'n bad rukken, mefke. Daar word ik héél chagrijnig van. :+ Het is ook koud, trouwens.

Een halve liter is wel heel veel. Ik zou zelf niet meer dan een glas aanbieden (200 ml of zo?). Niet dat het een groot probleem is of zo - het is retegezond - vooral niet als hij ziekjes of hongerig is. Maar het is zelfs voor een volwassene een gigantische hoeveelheid. En tja, smoothies drinken makkelijk weg.

Je brengt me trouwens op een idee. Ik wil al een tijdje Ivan laten oefenen om met een rietje uit een glas te drinken. Ik heb eens gelezen dat dat goed is voor de mondmotoriek. Ik ga ook maar weer eens een echte smoothie voor hem maken. Ik heb diepvriesfruit van de supermarkt dat me daar wel geschikt voor lijkt. Vandaag heeft Ivan rode bessen gehad, maar daar moet hij nog aan wennen. Gek genoeg gaan die wel ineens gretig naar binnen als ik er wat yoghurt overheen doe.
oekezondag 27 februari 2011 @ 13:26
Wat schattig, Ivan die boodschappen gaat doen met zijn rugzakje! Gaan ze dan samen lopen naar de winkel, Claudia?

Oh, ik zou ook boos worden, Mefke! :D
Ko zat gister in bad en had diarree, maar hij poept eigenlijk nooit in bad, dus ik hoopte dat het wel zou lukken zo tussen de luiers door.
Niet dus. Ik heb even getwijfeld om hem op het potje te zetten, maar omdat ik hem daar nog niet eerder op heb gezet, deed ik het niet. Het leek me geen fijne eerste associatie, met het ziek zijn en uit bad getild te worden.
Maar ik snap dus wel waarom je het deed. :Y

En een halve liter vind ik ook wel veel hoor! Ko krijgt het vaak ook in kleine beetjes maar dan zo'n glas vol, 250 cc denk ik.

Ik moet zo lachen om Ko, al het drinken is topje thee en al het koude eten is appel en al het warme eten is ei. :7
simmuzondag 27 februari 2011 @ 13:27
raad eens wie er zonet op zijn knietjes voor de boekenkast zat *O*
sanhdrax probeerde een foto te maken, nu hebben we een aktiefoto van een valpartij :X
Incantrixzondag 27 februari 2011 @ 13:29
Topje thee O+ O+ Ik hoop dat het snel beter zal gaan met Ko hoor :*

Oh, zo even meejompelen voor MP! *O*

Stef heeft voor zijn verjaardag een Woezel en Pip-stoeltje gekregen van mijn schoonouders en ik gebruik 'm eigenlijk best vaak, als Stef een tussendoortje krijgt moet hij van mij in zijn stoeltje gaan zitten, dus tegenwoordig spurt hij meteen naar zijn stoeltje als ik met een doosje rozijntjes ofzo aankom O+ Hij heeft in het verleden vooral gebruikt als klim-object of als iets waar je mee kunt slepen en gooien, de laatste weken gaat hij er steeds vaker écht op zitten, zoals Rienk ook doet. Pasgeleden mocht hij tv kijken, toen had hij zelf zijn stoeltje meegesleept naar de tv en was erop gaan zitten O+ Vond ik heel geweldig O+

Octo, las ik nu dat Hannah weer last van haar luieruitslag heeft? :') Wat sneu!! :* :* Beterschap voor je meissie weer..

Free, hahaha, Koekiemonster O+ Dat aaien is hier ook al wel langer aan het 'rommelen' zeg maar, maar ik heb pas sinds een paar dagen het idee dat hij het écht snapt. Hij wil al langer de katten aaien, maar was daat tot voor kort veels te ongecontroleerd voor. Nu hebben we een aaiboekje en een grote knuffel beneden neergelegd en sinds we daarmee oefenen snapt hij het ineens veel beter. Hij zegt ook ineens echt 'aai' met de i op het eind, hiervoor was het meer een soort 'aaaaahhh!!' :D

Simmu, wat geweldig dat het al zo snel z'n vruchten afwerpt joh! *O*

Claudia, ik heb het in het kleertjestopic niet gezegd, maar ik vind Ivan zo aandoenlijk met zijn rugzakje dat ik er nu voor Stef ook één wil, haha O+

Stef slaapt, voor de tweede keer al vandaag. Verbazingwekkend! Volgens mij zit er dus toch (of nog steeds) iets dwars, maar ik hou het bijna niet meer bij. Wat er van z'n hoektanden is gekomen weet ik ook niet, voelen en kijken mag niet meer. We zien het wel, er komt vast wel een moment dat alles er is en dan houdt hij misschien eens op met kwijlen en 5x per dag schijten ;)
mefke79zondag 27 februari 2011 @ 13:31
Ik vind het zelf inderdaad ook best veel. Nou was dit wel het eerste dat ie vandaag kreeg omdat ie dus geslapen had tot elf uur, daarna in bad vanwege de luier, dus voor hem was het ontbijt en lunch ineen. Zelf drink ik trouwens ook wel meer dan een halve liter smoothie.

Claudia, waarom wil je em nog leren drinken met een rietje? Driekus doet dat al lang (rietjesbeker en met rietjes in pakjes drinken) maar wij oefenen nu eigenlijk alleen nog met uit gewone beker drinken. Of nou ja, oefenen, hij kan het prima, zolang de beker maar niet vol zit want dan gaat het mis.
Claudia_xzondag 27 februari 2011 @ 13:34
quote:
1s.gif Op zondag 27 februari 2011 13:26 schreef oeke het volgende:
Wat schattig, Ivan die boodschappen gaat doen met zijn rugzakje! Gaan ze dan samen lopen naar de winkel, Claudia?
Op zondag worden de weekboodschappen gehaald, dus dan gaan ze met de auto. Best treurig hoor, van onze parkeergarage naar de parkeergarage in de Dekamarkt een paar honderd meter hemelsbreed verderop rijden. :') Maar het is zo makkelijk om op die manier een grote hoeveelheid boodschappen in te slaan. En lopend is het nog te ver voor Ivan. Dat is een van de dingen die ik jammer vind aan hier wonen, dat we de supermarkt niet dichtbij hebben.

quote:
Ik moet zo lachen om Ko, al het drinken is topje thee en al het koude eten is appel en al het warme eten is ei. :7
:D! Topje thee is wel heel geniaal, hoor.
mefke79zondag 27 februari 2011 @ 13:36
brood, koekjes, soepstengels: koek
fruit: appel
alles dat je kan drinken: drinken

Handig joh, de wereld zo indelen.
Claudia_xzondag 27 februari 2011 @ 13:38
quote:
1s.gif Op zondag 27 februari 2011 13:31 schreef mefke79 het volgende:
Claudia, waarom wil je em nog leren drinken met een rietje? Driekus doet dat al lang (rietjesbeker en met rietjes in pakjes drinken) maar wij oefenen nu eigenlijk alleen nog met uit gewone beker drinken. Of nou ja, oefenen, hij kan het prima, zolang de beker maar niet vol zit want dan gaat het mis.
Ik weet eigenlijk niet of hij wel met een rietje kan drinken, nooit geprobeerd. Hij heeft al vanaf het begin gewoon uit een beker gedronken, eerst met onze hulp en later alleen. We doen er wel eens een tuit op als we er zelf niet de hele tijd bij kunnen blijven. Maar ik heb dus ooit gelezen dat de motoriek die betrokken is bij het drinken met een rietje goed is voor de spraakontwikkeling.

En het lijkt me ook wel handig als hij met een rietje kan drinken, bijvoorbeeld als we eens voor onderweg een pakje mee willen nemen. Dat laatste hebben we ook nog niet gedaan, maar is best wel een goed idee. We zitten nu altijd met flesjes drinken en bekers te hannesen.
oekezondag 27 februari 2011 @ 13:41
Oh, dat is inderdaad wel jammer, ik dacht dat hij ging wandelen met zijn rugzakje op. Nouja, voor weekboodschappen is een auto ook wel handig. :7

Stef, wat slaap je veel, Ko ligt ook al heel lang te tukken, daaraan merk je dat ze wat slaap in te halen hebben he? O+

Ik moet het trouwens even nuanceren, want voor fruit kent Ko wel meer woorden, manaan, manijn, appel, pir en zijntjes. :Y)
mefke79zondag 27 februari 2011 @ 13:42
claudia, het is wel handig ja, als ze het kunnen. We hebben het hem niet hoeven leren, hij snapt het gewoon. En hij heeft ook wel eens uit een flesje appelsap gedronken met een gewoon rietje, het verbaasde me dat het ging, dan moeten ze best wat zuigkracht zetten.
Enne, als je aan het oefenen slaat met rietjes in een pakje: zet het pakje dan in een houder, anders wordt het gegarandeerd een zooitje.
Claudia_xzondag 27 februari 2011 @ 13:44
quote:
1s.gif Op zondag 27 februari 2011 13:29 schreef Incantrix het volgende:
Pasgeleden mocht hij tv kijken, toen had hij zelf zijn stoeltje meegesleept naar de tv en was erop gaan zitten O+ Vond ik heel geweldig O+
Dat zijn kleine dingen die ik ook geweldig ontroerend vind! Hij is dan echt een jongetje en geen baby meer, vind je niet? Ivan is zo intens tevreden als ik hem op het kleed parkeer tegen de bank aan (in de hoek), vooral als ik dan een dekentje over hem heen sla (net als mama altijd heeft :') ). Beker drinken erbij, Otto erbij en genieten maar. O+

Nou ja, hij is dan meestal wel zielig. Er zijn in één keer drie kiezen door.

Oh, dat aaien gebeurt hier veel met Lena. Als ik zeg 'Lena aaien?' dan gaat hij ook echt met zijn hand naar haar hoofdje, want aaien doe je klaarblijkelijk op plekken met haar. :+ En het verbaast me ook dat hij zoveel lichaamsdelen passief kent. Als ik vraag "Zal mama een kusje op je knie geven?" dan biedt hij ook echt zijn knie aan.

quote:
Claudia, ik heb het in het kleertjestopic niet gezegd, maar ik vind Ivan zo aandoenlijk met zijn rugzakje dat ik er nu voor Stef ook één wil, haha O+
Leuk! Iemand in het kleertjestopic zei volkomen terecht dat hij wel heel groot lijkt zo. En dat vind ik ook, net alsof hij naar school gaat. Dat is heel leuk maar ik schrik er ook wel een beetje van.
Incantrixzondag 27 februari 2011 @ 13:52
Datte inderdaad, Claudia! Dat hij ineens.. Ja, gewoon, van die dingen die inderdaad meer bij 'groot zijn' horen als bij 'klein kindje' ofzo. Ik vond het aaien van vanmorgen ook geweldig ontroerend, hij is er al een tijdje mee bezig omdat hij de katten wil aaien, maar het blijkt best een lang leerproces te zijn.. En haha, ik snap de link best tussen aaien en haar, in Stef's voelboekje aaien we ook altijd het konijn en de poes, maar niet de kikker en de vis, en de poezen hebben haar, en ik aai hem zelf ook graag over zijn bolletje.

Knap dat hij dat trouwens ook begrijpt, qua lichaamsdelen :o Zulke kennis heb ik bij Stef nog niet kunnen ontwaren :+

Het rugzakje maakt wel heel groot inderdaad, hoewel je aan de verhouding rugzak/kind wel kunt zien dat het echt nog een klein ventje is voor mijn gevoel. Had er een beetje een brugger-gevoel bij: "Hey rugzak, waar ga jij met dat kindje heen?" :) Maar dat grote en kleine tegelijk vind ik juist zo mooi eraan, ik merk dat Stef het briljant vind om groot gevonden te worden, om dingen te doen zoals grote mensen ze doen, en dan is zo'n tas een soort van verkleed-iets geworden.. Of nouja, ik ben nog stoned van de antihistamine, dus ik heb het gevoel dat ik echt complete onzin uitkraam :+ Laat maar, sorry :D
miss_slyzondag 27 februari 2011 @ 13:58
Haha, geen onzin hoor trix, ik snap je :)

Fijn dat Ko aan het opknappen is.
Stef toch nog niet helemaal fit, wat jammer!

Aaien is schattig he O+

Die stoeltjes zijn leuk en mooi. En sommige hele mooie zijn behoorlijk prijzig :o Voorlopig komt er hier nog geen wegesn vol genoeg, maar misschien als we ooit een nieuw huis hebben. Ik vind het wel schattig, zeker als ze dan zelf hun stoeltje voor de tv parkeren O+

Wij zijn weer aan het aftellen, morgenvroeg gaat schaap weer weg. Even op tijd wakker zijn zodat we afscheid kunnen nemen. Helaas komt hij vradagavond pas om half 10 thuis, maar aangezien ze de laatste weken regelmatig een avond heeft dat het slapen niet lukt voor een uur of tien, kan het zomaar zijn dat ze nog wakker is :')
Claudia_xzondag 27 februari 2011 @ 14:24
Wat rot dat schaap weer weggaat, miss. Ik zou haast een aftelkalender voor jou willen maken om je er doorheen te loodsen.

Inderdaad geen onzin, ik begrijp precies wat je bedoelt, Incanrix! Daarom vindt Ivan het bijvoorbeeld ook zo leuk om mij te helpen. Hij wil dingen doen die wij doen. Elke dag verbaast hij me weer met wat nieuws. Zo zet hij inmiddels ook zijn schoenen terug op de goede plek. Dat doet mij grote deugd, haha.

Ik ben net een beetje dom geweest. Ik ging Ivan naar bed doen en dat vond hij prima tot ik hem in bed wilde leggen. Hij maakte er ineens een héél groot drama van en dat heeft hij al een tijdje niet meer gedaan. Ineens besefte ik: hij zag dat ik een bad aan het vol laten lopen was. Waarschijnlijk dacht hij dus dat hij in bad mocht. ;(
miss_slyzondag 27 februari 2011 @ 14:42
Ach, arme Ivan dat was even een teleurstelling. Dat soort dingen kunnen we zomaar doen en dan ineens door de ogen van het kind bekijken. Ik vind het wel altijd erg apart om dan te merken hoe zij tegen dingen aan kunnen kijken.

Ik heb vanmorgen samen met Senna een aftelkalender gemaakt. Hij is niet al te goed gelukt, maar voor een eerste aftelkalender ooit voor iemand die niet kan knutselen, is het best aardig :+ En het voordeel is dat Senna er toch nog niet veel van snapt, dus hij hoeft nog niet helemaal goed te zijn :P
debuurvrouwzondag 27 februari 2011 @ 15:02
quote:
1s.gif Op zondag 27 februari 2011 13:38 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Ik weet eigenlijk niet of hij wel met een rietje kan drinken, nooit geprobeerd. Hij heeft al vanaf het begin gewoon uit een beker gedronken, eerst met onze hulp en later alleen. We doen er wel eens een tuit op als we er zelf niet de hele tijd bij kunnen blijven. Maar ik heb dus ooit gelezen dat de motoriek die betrokken is bij het drinken met een rietje goed is voor de spraakontwikkeling.

En het lijkt me ook wel handig als hij met een rietje kan drinken, bijvoorbeeld als we eens voor onderweg een pakje mee willen nemen. Dat laatste hebben we ook nog niet gedaan, maar is best wel een goed idee. We zitten nu altijd met flesjes drinken en bekers te hannesen.
ik heb voor het leren drinken met een rietje het volgende bedacht. Het drinken opzuigen, duim op het rietje, rietje in de mond en dan duim er (voorzichtig) af gelijk een hele plons kan als een verrassing komen, dus beginnen met een half rietje denk ik.
Zo hadden ze het zomaar door. (ik heb deze methode uitgevonden doordat mijn oudste veel oorontsteking had met koorts en dan niet meer wilde drinken. zo kon ik m zonder houdgreep en nare dwang toch laten drinken.)
happyme28zondag 27 februari 2011 @ 15:35
Goedemiddag! Wat gaan jullie snel :o Da's niet bij te houden joh, en het is nog wel weekend ook. Wel een druk weekend met de verjaardag(en) van Daan. Maar we hebben genoten. Hij heeft zowaar heel keurig zijn stukje taart opgegeten. Deels met vorkje, deels met handen, maar niet eens geslagen op de taart :D Hij is gruwelijk verwend.

De laatste verjaardagsvisite voor Daan is de deur uit en Daan ligt nu lekker te slapen. Straks nog verjaardagsfeestje van schoonpa. 'tis maar druk in februari met al die verjaardagen in de familie.

Daan heeft ook zo'n stoeltje gekregen voor zijn verjaardag. Zo eentje van de Prénatal die Innepin liet zien. In het grijsrib. Hij zit er heerlijk in te spelen aan de salon tafel of even voor de tv.

Rietje hebben we hier ook nog niet geprobeerd, maar tuinbeker had Daan destijds meteen door, dus wie weet rietje ook wel. Beker ging eerst heel goed, maar wil hij nu ineens niet meer. Binnenkort maar weer eens proberen. Debuurvrouw, goede tip qua rietjesbeker!

Miss, wat vervelend dat Schaap weer weg moet, maar goed idee zo'n aftelkalender!
octopussyzondag 27 februari 2011 @ 15:59
Oh joh, waarom zo moeilijk doen? Ik had voor Hannah zo'n rietbeker van de Hema gehaald toen ze een maand of 7 was en na 2 keer proberen snapte ze het helemaal. Die dingen zijn trouwens sowieso wel ideaal omdat je ook het klepje kan dichtschuiven en meenemen zonder lek. Een maand later kon ze ook uit pakjes/flesjes met een rietje drinken en laatst zelfs een slokje van een MacDonalds milkshake (dat is best dik) door een rietje laten drinken.

Tuitbeker gaat ook goed (mits het niet zo'n ding met een antilektuit is) en uit een gewone beker ook wel maar met hulp. Anders gooit ze het over zich heen :+

Happy, wat tof dat Daan zo'n leuk verjaardagsfeestje had *O*
Claudia_xzondag 27 februari 2011 @ 16:01
Euh, wat is er moeilijk doen aan?
octopussyzondag 27 februari 2011 @ 16:03
Ik doelde op het verhaal van debuurvrouw ;)
debuurvrouwzondag 27 februari 2011 @ 16:05
oh, en in een pakje kan je een beetje knijpen :P dat helpt ook om te snappen dat je een beetje moet zuigen. :D
Het leek mij ook niet zo ingewikkeld eigenlijk :? maar goed, wij gebruikten het bij oudste om m drinken in zijn mond te doen zonder dwang en later heb ik er mijn andere jongens leren "snappen"hoe een rietje werkt.
octopussyzondag 27 februari 2011 @ 16:08
Weet je wat trouwens ook leuk is? Als papa zo'n zakje knijpfruit aan zijn kind geeft en er niet bijvertellen dat het daadwerkelijk knijpen een smeerboel oplevert :7
MamaPurkzondag 27 februari 2011 @ 16:25
Ow daar heb ik ook een leuke foto van ergens, het resultaat van knijpfruit :P (ik zou hem kunnen opzoeken maar dan word het wel veel Jaël spam hier)

Jaël hebben we eigenlijk niet bewust door een rietje leren drinken, ze kon het gewoon opeens toen we het een keer probeerden. En Jaël drinkt nu uit bijna alle bekers, tuitbeker met antilektuit, tuitbeker met een lekkende tuit, deze ging wel wat lastig want het drinken stroomt zomaar in je mond. En van de week voor het eerst uit een gewone beker, dit ging wel met veel gemors, maar ze heeft door hoe het moet dus het begin is er :)
miss_slyzondag 27 februari 2011 @ 16:35
Ik smelt hier trouwens een aantal keer per dag de laatste dagen, want Senna zegt telkens op een heel schattig toontje "kijk eens papa" of "kijk eens mama" en dan heeft ze iets gebouwd van Duplo, of geeft ze haar beejbie de fles, of knuffelt ze met Kitty O+

En een nieuwe baby heb ik niet nodig, want Senna komt regelmatig in mijn armen liggen en zegt dan "ikke beejbie" en dan moet ik haar knuffelen en over haar wang aaien :D
groofskendezoveelstezondag 27 februari 2011 @ 16:37
Haha wat lief Miss. O+

Mijn dochter zegt ook zoiets, maar dan met de volgende woorden 'kijk naar mij mama', en op een soort van dwingend toontje. Het is even schattig bedoeld, maar het klinkt wat minder lief :D .
MamaPurkzondag 27 februari 2011 @ 16:43
Ik gooi hem er toch maar in :)
IMG_0007.jpg

En zo trots ben ik op haar :) Nog eentje :P
IMG_0851.jpg
miss_slyzondag 27 februari 2011 @ 16:47
hahaha, knijpfuit :D
het is echt een mooie meid MP O+ Ben benieuwd naar je volgende moppie! Nog even!
Sorbootjezondag 27 februari 2011 @ 18:44
Haaaai allemaal!

Zo, ik heb weer even computertijd. Hij was 't hele weekend bezet door de puber. En die er even niet achter zat was mijn tuttebol aandacht aan het opeisen vragen.

Die stoeltjes O+ Ik wil er eigenlijk ook eentje voor Isabeau, maar 't liefst eentje die ik niet lelijk vind en da's tot nu toe niet gemakkelijk gebleken. Trix, wel heel schattig dat Stef hem zelf naar de tv sleepte!

Claudia, Ivan met de rugzak lijkt ook al een hele vent idd. En dat ís hij natuurlijk ook! Leuk leuk leuk dat ik hem weer in 't eggie ga zien!!

Miss, goed idee van die kalender, al snapt ze het nog niet echt, je bent er toch op een ontspannen manier even mee bezig samen.

Ik heb vanmiddag voor 't eerst sinds vorige zomer gezwommen met Isabeau. Dat had ik véél eerder moeten doen. Ze vond het geweldig! Eerst niet. Ze moest erg wennen aan de drukte, herrie en al dat water, maar toen ze eenmaal de smaak te pakken had was het genieten! Grote broer was ook mee, gezellig met z'n drieën.

Isabeau heeft trouwens een briljant nieuw woord. Als ze een hapje ergens van wil, zegt ze 'happetit?'. Ik denk dat het komt door haar Franse voornaam :D

Als ze ergens wil zitten zegt ze 'da titten?'. Net waren we in een boekje aan het kijken en dingen aan het benoemen. Bij een plaatje van een stoel zegt ze normaal gesproken 'toel', maar deze keer keek ze eens goed, draait haar hoofdje naar mij en zegt: "Da titten?'

Ik vond 'em grappig :D
Sorbootjezondag 27 februari 2011 @ 18:45
Oh ja, die foto's van Jaël <3

Lief koppie hoor! En als ik d'r haartjes zie denk ik steeds: "Zo'n bos zou Isabeau ook hebben als ze niet de helft uit haar hoofd zou trekken" :')
Sorbootjezondag 27 februari 2011 @ 19:25
Waar is iedereen? Hebben jullie allemaal ineens een leven ofzo? :P

Ik niet, dus nog maar even een filmpje. Isabeau ging he-le-maal uit haar dak bij het nieuwe tafelvoetbalspel van haar broer. kleine hooligan!


(doet me overigens aan een gesprek tussen stiefzoon en stiefdochter denken. Ze zaten aan tafel en stiefzoon vond het hee; stoer dat hij het woord stinkhoer kende. Wij vonden dat niet echt gepast voor een jongen van negen, maar toen we het volgende hoorden moesten we stiekem wel even gniffelen. "Stinkhoer!" "Weet je eigenlijk wel wat een hoer is?" "Ja...nou...euh... een soort hooligan!" :')
MamaPurkzondag 27 februari 2011 @ 19:31
Ik heb een leven ja!! Ik moest even iemand in bed leggen :)
Dus nu is het rustig hier en gaan we wachten of er weeën komen :P

Isabeau O+ hooligan!! Ik vind trouwens dat ze evengoed nog wel een flinke bos haar heeft hoor!!
En lekker zwemmen dat willen wij ook graag weer met Jaël, alleen nu even niet :P
Sorbootjezondag 27 februari 2011 @ 19:32
Oeh, ik hoop voor je dat ze snel komen, die weeën!

En een leven...puh... belachelijk :P
freecellzondag 27 februari 2011 @ 19:35
Vandaag teveel leven... morgen weer te weinig...
Ik wil evenwicht :')

Ow en Florian begint net te brullen. Die kiest daar altijd avonden en nachten voor uit dat ik al aan het einde zit :')
miss_slyzondag 27 februari 2011 @ 19:39
Wij hebben best een fijne dag gehad. Relaxt binnen, want wat een rotweer. En nu ligt ze in bed, maar het klinkt niet alsof het al meteen gaat lukken. Dus ik denk dat we dadelijk weer een meisje in de kamer hebben. Dan meot schaap zijn spullen pakken en gaan we denk ik vroeg naar bed, want zijn taxi morgen komt al om kwart voor 6 :o Dus aan mij heb je vanavond niet veel, Sorbootje!
miss_slyzondag 27 februari 2011 @ 19:40
happetit O+ zeggen jullie dat wel eens? Het klinkt wel heel erg schattig!
Sorbootjezondag 27 februari 2011 @ 19:42
Nee dat zeggen we nooit. Maar ze zei eerst gewoon happe? als ze wat wilde en door er dit achter te plakken wilde ze haar vraag kracht bijzetten, dat werd al snel happetit.

En sterkte vanavond en morgenvoreg. Niks leuk dat schaap weer weg moet.
Sorbootjezondag 27 februari 2011 @ 19:44
trouwens net bij het naar bed brengen weer een nieuw woord. Eerst was alles wat je aan je voeten kunt doen een 'slof', sinds een paar weken maakte ze onderscheid tussen 'slof' en 'sokkes'. Maar vanavond pakte ze een schoentje en zei ze 'goentjes!'

*trots*
MamaPurkzondag 27 februari 2011 @ 19:52
Miss, echt niet leuk dat schaap weer weg moet :*

En Isabeau lijkt me echt zo een geweldig meisje met al haar woordjes O+

Jaël ligt in bed te kletsen en zoalng dat kletsen is vinden wij dat helemaal niet erg :)
Ze begint nu ook echt wel meer woordjes te zeggen, maar ze zegt ook woorden waarvan wij echt niet begrijpen wat ze er nou mee bedoelt.. En hoe kom je daar dan toch achter wat ze er nou mee bedoelt, ze zegt bijvoorbeeld heel vaak 'sjippie' wij dachten chips maar dat is het niet... ik weet het dus nog steeds niet :?
miss_slyzondag 27 februari 2011 @ 19:57
Kletsen mag Senna ook, hoor, graag, maar dat doet ze niet zo heel veel. Ze is dus inmiddels idd weer bij ons binnen :')
Ze wordt ook nog steeds vrijwel altijd huilend wakker, heel naar vind ik dat, maar er is niets dat we kunnen doen om het te veranderen. BE heeft wel eens verteld dat Sacha ook heel lang huilend wakker werd, maar dat is ook over gegaan. Dus ik hoop dat het een keer verandert.

Sorbootje, wat goed van de Beau! Daar mag je wel trots op zijn :Y
oekezondag 27 februari 2011 @ 20:01
Ko is ook meteen uit een rietjesbeker gaan drinken, hij had het erg snel door. Tuitbekers hebben we nooit gedaan. Nu drinkt hij uit allerlei soorten bekers en glazen, maar vooral dit soort bekers zijn populair:
mok,_Blauwgroen-80601124-Big.jpg
Deze vind ik niet zo mooi, maar ze hebben leukere bij de Hema.
En thuis wil hij zijn rietjesbeker niet meer, dan draait hij de dop eraf. :')
Maar als we ergens zijn met meer kindjes, dan verzamelt hij alle bekers en probeert ze allemaal uit. >:O

He Miss, moet Schaap alweer weg... ;( Ik dacht dat ik Senna vandaag zag in de Ikea, in haar roze met stippen jasje. Maar het was haar niet, en de papa die er bij was was zeker niet schaap. :+
Wel fijn dat jullie zo'n kalender hebben gemaakt, een goede manier om er samen mee bezig te zijn. :Y
Hopelijk kan ze straks lekker gaan slapen. :*

Oh Jael, dat knijpfruit. :o Dat ziet eruit als ketchup! :9
Knap kind met je mooie haar. O+

Haha Isabeau, mocht je niet zelf ook voetballen? Of was aanmoedigen al leuk genoeg? w/
Grappig dat happetit, klinkt ook een beetje als een schattige vorm van hapje.
Wat praat ze toch lekker, je meisje! O+

Sterkte Free! :*

Vanavond hebben Ko en ik samen zingend afgewassen! O+
Hij gooide alles in de wasbak, ik waste het af en hij verzon er een liedje bij. Ik vond het echt heel bijzonder!
MamaPurkzondag 27 februari 2011 @ 20:01
Ach en nu hebben jij en schaap nog evne samen de tijd om van lieve Senna te genieten, zo net voor je het weer een weekje alleen moet doen :) En als ze huilend wakker worden vind ik zo sneu, Jaël heeft het bijna nooit, maar als ze het heeft vind ik het echt heel zielig (en weet ik meestal ook neit zo goed hoe ik haar moet troosten)...
groofskendezoveelstezondag 27 februari 2011 @ 20:06
Hihi, die Isabeau! Ik had de filmpjes gisteren (?) ook gezien, maar zat (zogenaamd) te studeren, dus vond even geen tijd om te reageren. Wat een heerlijk grietje. O+ Dat eigenwijze 'ik ga een ander kant op' :D .

Wij zijn trouwens ook wezen zwemmen. Gewoon weer met beide kindjes. Laats was ik met S alleen geweest (en mijn broertje) omdat ik dacht dat ze toe was aan wat meer avontuur met mama, zonder aapje R ertussen. Maar toen heeft ze uiteindelijk op 5 minuten na de hele tijd in het peuterbad gespeeld, dus ik dacht vandaag 'tis goed, dan gaan we voorlopig gewoon weer met z'n drietjes'. Het was heerlijk!
groofskendezoveelstezondag 27 februari 2011 @ 20:06
Zingend afwassen O+ , dat klinkt als een Kobus die weer beter is. ^O^
Sorbootjezondag 27 februari 2011 @ 20:07
Zingend afwassen. HOU DAT VAST!
:) Klinkt heerlijk Oeke!

Groofsken, ook dat klinkt gezellig! Is ze nu weer de hele tijd in het peuterbadje geweest?
miss_slyzondag 27 februari 2011 @ 20:08
Ik weet van minstens twee meisje die ook zo'n stippen jasje hebben, oeke: eentje is een half jaar ouder, de ander een jaar jonger :D

Wat klinkt dat gezellig, jullie afwas O+ heerlijk zo en heeeel bijzonder!

Ow ja, de rietjesbeker, dat had Senna ook vrij snel door. Nu haalt ze de rietjes- en de tuitbeker wel eens door elkaar, dus dan houdt ze de rietjesbeker ondersteboven als ze eruit wil drinken en dan komt er niets :D Ze drinkt nu ook uit van alles, eigenlijk, ook die soort bekers oeke. Wij hebben er ook een paar van de Hema en die zijn echt leuk! En ze drinkt vaak uit de bekers van Ikea, ideaal!

MP, als Senna 's morgens huilend wakker wordt, is ze vrij snel getroost, want dan komt ze bij ons in bed en krijgt ze nog bv. Lekker rustig wakker worden, dus.
Sorbootjezondag 27 februari 2011 @ 20:10
Isabeau wordt ook nagenoeg altijd huilend wakker. Alleen overdag soms niet. Ik weet ook niet wat ik er aan kan doen. Er komt vast een dag dat het over is.

Ze ligt nu te huilen, maar ik ben net al twee keer bij haar geweest en dan zegt ze alleen maar slapuh slapuh. Ze wil niet uit bed. Ik lat haar nu maar even denk ik. Wel vervelend.
groofskendezoveelstezondag 27 februari 2011 @ 20:11
quote:
1s.gif Op zondag 27 februari 2011 20:07 schreef Sorbootje het volgende:
Zingend afwassen. HOU DAT VAST!
:) Klinkt heerlijk Oeke!

Groofsken, ook dat klinkt gezellig! Is ze nu weer de hele tijd in het peuterbadje geweest?
:Y , maar ze heeft het wel de hele tijd over het grote bad in haar spel, dus ze is zich er wel mentaal op aan het voorbereiden. :')
oekezondag 27 februari 2011 @ 20:13
Heerlijk Groof, zwemmen. Ik dacht er vandaag nog aan, maar iets te druk en iets te vaak ziek op het moment. Hopelijk gauw weer. :Y
Klinkt zo gezellig, S en R samen in het peuterbad. O+

Oh, moeilijk lijkt me dat Sorboo, maar fijn dat ze wel goed kan aangeven dat ze wil slapen. Dan gaat vast lukken. :*
Sorbootjezondag 27 februari 2011 @ 20:14
Hoe ga je dat straks dan doen Groofsken? Ik merkte dat ik het best even ingewikkeld vond zo zonder B. erbij.

Oeke, ze is nu stil. Ik hoop dat ze nu lekker kan slapen.
MamaPurkzondag 27 februari 2011 @ 20:14
Oeke, afwassen met Ko O+

Miss fijn dat ze dan zo snel getroost is! Omdat het voor ons een vrij onbekent fenomeen is vinden wij het vaak lastig, omdat we meestal ook geen flauw idee hebben waarom ze huilend wakker word. En mee naar ons bed wil ze meestal echt niet! Of ze wil wel en gedraagt zich daar als een kleine terorrist :P
miss_slyzondag 27 februari 2011 @ 20:14
Groofs, fijn dat het zo leuk was!

Zwemmen wil ik ook weer doen een paar keer voor we op vakantie gaan! Even weer water en zwembad een bekend verschijnsel maken!

Sorbootje, dat doet Senna ook wel eens, maar dan lukt het slapen lang niet altijd. Vandaag bleef ze maar 'binnen' roepen, dus dat ging echt niet anders.
Sorbootjezondag 27 februari 2011 @ 20:15
Haha ik blijf het grappig vinden, alsof ze buiten in de kou ligt. Geen wonder dat het slapen niet lukt :P
groofskendezoveelstezondag 27 februari 2011 @ 20:19
quote:
1s.gif Op zondag 27 februari 2011 20:14 schreef Sorbootje het volgende:
Hoe ga je dat straks dan doen Groofsken? Ik merkte dat ik het best even ingewikkeld vond zo zonder B. erbij.

Oeke, ze is nu stil. Ik hoop dat ze nu lekker kan slapen.
Ik vertraag S een beetje in haar ontwikkeling en ik versnel R, en dan gaan we gewoon met z'n drietjes in het grote bad. Eerst aan de rand, voelen, hangen, vertrouwen krijgen enzo. Tsja, moeilijk te zeggen. En van de drie keer dat ik tot nu toe deze winter ben gaan zwemmen, ben ik alleen vandaag in mijn eentje geweest en is R vorige keer bij de oppas gebleven. Komt goed, ik ben het gewend om daar onze weg in te zoeken.
Sorbootjezondag 27 februari 2011 @ 20:22
Ja dat is natuurlijk ook zo. Ik realiseer me dat soort dingen altijd pas als B. er niet bij is. Nou ben ik doordeweeks ook nagenoeg altijd alleen met Isabeau, maar als we dingen gaan doen is het bijna altijd met B. erbij. Jij bent natuurlijk niet anders gewend. Maar toch :) ik vind het knap. Ik weet wel dat jij daar nooit iets van wilt horen, maar ik vind het toch.
MamaPurkzondag 27 februari 2011 @ 20:22
Zwemmen vind Jaël ook echt geweldig :)
Wat ik me net opeens afvroeg he vanaf hoe oud is Ballorig eigenlijk echt leuk voor die kleintjes?? Ik ben bang dat als we nu zoiets zouden ondernemen dat ze onder de voet gelopen wordt...
miss_slyzondag 27 februari 2011 @ 20:24
Ballorig is gesplitst in een deel voor de grotere en een deel voor de kleinere kinderen. Dus in het gedeelte voor de kleintjes wordt ze niet snel onder de voet gelopen, hoor. Senna vond het iig erg leuk een paar maanden geleden en kort geleden tunfun ook, dat is net zoiets.
octopussyzondag 27 februari 2011 @ 20:26
quote:
1s.gif Op zondag 27 februari 2011 20:22 schreef MamaPurk het volgende:
Zwemmen vind Jaël ook echt geweldig :)
Wat ik me net opeens afvroeg he vanaf hoe oud is Ballorig eigenlijk echt leuk voor die kleintjes?? Ik ben bang dat als we nu zoiets zouden ondernemen dat ze onder de voet gelopen wordt...
Ik bene r zelf nog nooit geweest, maar hier schijnen ze een aparte ruimte te hebben voor de echte kleintjes. Zat zelf vandaag toevallig even te snuffelen op de website van Ballorig en Kidsplayground hier om de hoek. Toen bedacht ik me dat vandaag de laatste dag van de voorjaarsvakantie was, dus dat leek me niet zo handig.
MamaPurkzondag 27 februari 2011 @ 20:26
Okee dan gaan we dat na de bevalling maar eens een keer proberen, het is hier heel dichtbij en volgens mij wel een leuk klein uitje :)
groofskendezoveelstezondag 27 februari 2011 @ 20:27
quote:
1s.gif Op zondag 27 februari 2011 20:22 schreef Sorbootje het volgende:
Ja dat is natuurlijk ook zo. Ik realiseer me dat soort dingen altijd pas als B. er niet bij is. Nou ben ik doordeweeks ook nagenoeg altijd alleen met Isabeau, maar als we dingen gaan doen is het bijna altijd met B. erbij. Jij bent natuurlijk niet anders gewend. Maar toch :) ik vind het knap. Ik weet wel dat jij daar nooit iets van wilt horen, maar ik vind het toch.
:D Thanks, ik vind het lief. :*
Asyniurzondag 27 februari 2011 @ 21:08
Pfff, nou tof zo'n verjaardagsfeestje van je neefje...
Ik heb er 3 uur over gedaan om kindlief in slaap te krijgen :{
en hij was vannacht dus al wakker tussen 2 en 3 en toen om 8 uur en hij heeft in de auto welgeteld 25 min geslapen. Hij was dus helemaaaaaaaaaal niet moe ;)
Maar goed, het slaapt inmiddels...

MamaPurk, zet 'em op!

Wat leuk al die nieuw verworven woordjes! O+
Lijkt me zo gezellig!

Ow en wat fijn dat Ko weer beter is! *O*
mefke79zondag 27 februari 2011 @ 21:31
Ik vind het zo grappig dat als we gaan babyzwemmen Driekus nooit in het peuterbad komt. Sterker nog, ik zag dat badje gisteren pas bij ons in het zwembad. Wij liggen of in het grote bad of in een bubbelbad waar het een meter diep is met zitbanken erin. Maar gaan we zelf zwemmen, dan wil ie best in het peuterbad spelen (wel met bandjes om, zonder wil ie niet) al wil ie nog steeds liever in het grote bad. Maar goed, Driekus zwemt zelf, dat is een ander verhaal dan gewoon een keertje naar het zwembad gaan.
Groofsken, ik vind het dapper dat je alleen gaat, alleen al die logistiek van aan- en uitkleden. Was je naar het zwembad T. geweest?
groofskendezoveelstezondag 27 februari 2011 @ 21:34
nee nee mefke :P Ik vind het daar veel te groot en te koud. En terwijl mijn dochter zelf haar kleding uitdoet en zwempak aandoet, kleed ik R om. Het valt allemaal best mee hoor, met die logistiek. ;)
mefke79zondag 27 februari 2011 @ 21:39
oja, tuurlijk, je grote meid kan zichzelf al aankleden...daar denk ik dan weer niet over na...
En koud? Ik vind het daar nooit koud. Maar goed, ik vind Helmond dan ook gewoon te warm.
octopussyzondag 27 februari 2011 @ 21:41
Moeten de dreumesjes in het diepe bad trouwens altijd bandjes om? Ik was een tijdje terug in Centerparcs met Hannah en ik mocht daar niet verder dan de ballenlijn zonder Hannah zwembandjes om te doen -O- Ze past ze nog helemaal niet, en ik laat haar toch niet los (duh, ze kan niet zwemmen). De badmeester sprak me er op aan: "voor het geval er wat met mij zou gebeuren".
MamaPurkzondag 27 februari 2011 @ 21:43
Vind ik opzich wel begrijpelijk octo, zij voelen zich toch verantwoordelijk en zij moeten zorgen dat het veilig blijft :)
mefke79zondag 27 februari 2011 @ 21:46
Octo, welke bandjes heb je dan? Driekus heeft bandjes van Beco tot 15 kilo en die had ie al om toen ie 4 maanden was, past prima. Wij werden in Eindhoven ook teruggestuurd, niet omdat ie geen bandjes om had, maar omdat de golfslag werd aangezet. Nou word ik daar redelijk eigenwijs van...de geschiedenis herhaalt zich. Mijn ouders hebben ooit een franse scheldpartij over zich heen gehad omdat mijn zusje en ik in het diepe lagen als klein meisje. Tja...Driekus gaat ook mee van de glijbaan, niet de hele harde of de tol ofzo, maar wel zo'n steile of een gewone. Doen we op les ook, dus waarom dan niet.
groofskendezoveelstezondag 27 februari 2011 @ 21:48
R heeft zwambandjes tot 11 kilo. Hij heeft ze vandaag in het peuterbad niet omgehad.
octopussyzondag 27 februari 2011 @ 21:52
Mefke, de bandjes die ze ter plekke verkochten paste ze in ieder geval niet. Naja, we zijn nu ook 4 maanden en een paar kilo verder dus ik kan wel eens gaan kijken of ik nu wel bandjes vind die haar passen.
Ach, ik snap het ook wel hoor met de veiligheidsmaatregelen. Maar ik kon dus op dat moment niet echt lekker zwemmen met haar. Viel me trouwens zo tegen dat alle baden (dus ook het babybad) iets van 20 graden waren. De kleintjes waren binnen 20 minuten aan het rillen van de kou -O-
mefke79zondag 27 februari 2011 @ 21:52
van mij hoeft Driekus ze ook niet om in het peuterbad, maar ja, hij is het zo gewend dat ie het dus ook niet door heeft als ie ze niet om heeft. Tot ie zinkt....Bovendien, hij wil nog wel eens zomaar er vandoor gaan in het bad, dan hoef ik niet de angst te hebben dat ie meteen verzuipt.
Bij het knuffelzwemmen en bij ons in het bad is het trouwens verplicht: zodra ze kunnen lopen moeten ze bandjes om en mogen ze alleen af bij het onderwaterzwemmen. En omdat alle kindjes dat moeten en ze oefenen vanaf 4 maanden is het ook geen enkel probleem.
mefke79zondag 27 februari 2011 @ 21:55
20 graden is ook gewoonweg koud. Bij het babyzwemmen beginnen ze dus in het warme bad, tot een jaar oud. Dan moeten ze naar het gewone bad, dat is dan 4 graden kouder. En koud dat dat is..terwijl het geloof ik 25 graden is. Driekus houdt dat ook maar een goed half uur vol, dan is de les afgelopen en gaan we opwarmen in het warme bad. Daar houdt ie het wel heel lang vol, dat maakt e niet uit.
miss_slyzondag 27 februari 2011 @ 22:28
Wij gaan maar proberen met drieeen in ons bed te slapen :')
Ze lag net al in ons bed, hard te roepen "mama komt zo" :D Dus dat gaan we maar doen dan!
mefke79zondag 27 februari 2011 @ 22:31
miss succes met slapen en morgenochtend met afscheid nemen. Wel gezellig zo'n laatste avondje met z'n drietjes. Kan hier niet, driekus wil niet liggen in ons bed.
Stiemiemaandag 28 februari 2011 @ 00:09
Oeh miss hopelijk lukt het slapen toch een beetje. En succes morgen met het afscheid!

TunFun is bij Esmee ook een succes. Lekker klimmen en van de glijbaan!

Over Esmee gesproken... die zit nu tegenover me aan tafel 2 boterhammen naar binnen te stouwen :o Eten kan je het niet meer noemen eigenlijk in dit tempo. Ze lag te huilen in bed en nadat ze binnen was, gaf ze aan dat ze trek had... Lekker tuttebolleke O+

[ Bericht 9% gewijzigd door Stiemie op 28-02-2011 00:24:35 ]
freecellmaandag 28 februari 2011 @ 07:42
Zwemmen O+
Ik wil wel, kinderen vinden het geweldig, maar alleen krijg ik echt niet voor elkaar :@
Ze moeten beiden vastgehouden worden.

En TARA haat zwembaden en heeft al reynauld als hij zijn teen in het water steekt (ik gok dat het één iets met het ander te maken heeft ;) )
Dus wij zwemmen nooit -O-

Florian is gisteren tot 22:30 aan het spoken geweest en beneden en daarna vannacht nog een keer of drie wakker.... :O
En toen vanmorgen beide kinderen om 6:45, haha. En de koffie is op! :o
Asyniurmaandag 28 februari 2011 @ 08:38
free, wil er niet een vriendin mee? Als iemand mij gevraagd had in het pre-Harry tijdperk, dan was ik graag mee gegaan hoor! :Y

Nou de nacht zijn we redelijk doorgekomen :Y

Ik ben gisteren vergeten te jompelen voor een goed etende Ravi! *O*
Fijn dat hij nu goed eet simmu...
Mag ik Harry een keer bij je parkeren? ;)

Hongerige Esmee! :D
Heeft ze daarna goed geslapen?

Senna, goed zwaaien op papa. Over een paar nachtjes is hij weer thuis!
Sorbootjemaandag 28 februari 2011 @ 08:41
Gooooedemorgen!

Miss, hoe ging de nacht? En is Schaap nu weg?

Free, kun je niet met een vriendin oid zwemmen met de kinders?

Stiemie, mooie tijd voor boterhammen :D Hoe is het verder gegaan?

Wij hebben heerlijk geslapen, ondanks de moeite die Isabeau gosteravond had om in slaap te vallen. Ze werd om kwart over zes wakker, heeft toen even een fles gedronken en heeft toen nog een half uurtje liggen chillen en zingen in bed.
Meimeltjemaandag 28 februari 2011 @ 08:46
Miss, hoelang blijft hij weg? Sterkte alleen met je moppie.

Ik ben pas 1x met Dyon wezen zwemmen. Best jammer eigenlijk, met Kyllian deed ik dat veel vaker. In de weekenden vind ik het zo druk in het zwembad en doordeweeks zou ik dan met 2 kinderen moeten gaan, daar moet ik eigenlijk nog even niet aan denken (of er moet iemand mee gaan, maar de meesten zitten met hetzelfde probleem).
Marlindemaandag 28 februari 2011 @ 08:52
Miss wat het gezellig met zn 3-en in bed :) Ook nog kunnen slapen? :P

Free wat Sorbo en Asy zeggen, het is zo leuk, zwemmen O+

Sorbo: Fijn dat je lekker geslapen hebt :)

Bedankt voor de tips laatst, Tessa gaat weer rustig de kinderwagen in. We hebben het zitje weer omgedraaid naar mij toe en nemen dr lievelingspopje mee en voor de zekerheid ook dr tut en het gaat tot nu toe heel goed! :) We hebben maar afgestapt van het idee dat we dr tut kunnen minderen, ze voelt zich blijkbaar beter met tut in de kinderwagen. Komt wel als ze het gaat snappen :)

Wel hebben we een ander 'probleem' Tessa drinkt normaal gesproken in de ochtend een flesje melk en de rest van de dag uit een rietjesbeker. Dat ging altijd goed, maar sinds een kleine week als ze dr mondje van het rietje af wilt halen laat ze een boel drinken uit dr mondje lopen en daarna gaat ze om het nog eens af te maken ook pffrt erbij doen _O- Nu dacht ik dat ze misschien moeite had met haar mondje laten afglijden :') van het rietje dat dr mondje dan nog openstaat, maar normaal deed ze dat nooit. Nu zijn we dus aan het proberen om al het drinken uit een fles te geven, maar daar doet ze het nu dus óók bij?
Jullie tips/ideeën?
Sorbootjemaandag 28 februari 2011 @ 08:57
Slabbetje omdoen en vooral gewoon negeren. Dan stopt ze er vanzelf wel weer mee. Ze is gewoon aan het spelen.
Marlindemaandag 28 februari 2011 @ 09:04
:D Dus het is weer zo'n faaaaaase :D Fijn al die fases :P
miss_slymaandag 28 februari 2011 @ 09:09
Haha Marlinde, een fase inderdaad :D

Kan me voorstellen dat zwemmen met twee kinderen toch lastiger is dan met eentje, zeker als je het alleen moet doen. Zoals al eerder gezegd: knap hoor Groofs, dat je dat doet en er eigenlijk niet eens logistieke of anderszins problemen in ziet!

Schaap is weg. We hebben heel kort 'dág' gezegd vanmorgen. Senna sliep nog, dus die heb ik uit haar bedje gehaald, we hebben even dag gezegd want papa gaat werken met het vliegtuig en toen zijn we samen in ons bed gaan liggen. Na wat drinken weer in slaap gevallen tot 8 uur. Toen zei ze eerst 'papa binnen' en toen ik zei dat papa niet binnen was, zei ze 'viegtuig', dus ergens heeft ze wel degelijk wat meegekregen vanochtend vroeg.

Vrijdagavond komt hij weer terug! We tellen af ;)
Claudia_xmaandag 28 februari 2011 @ 10:07
Zo gaat dat hier voortdurend, Marlinde. Ivan at bijvoorbeeld al voordat hij 1 jaar werd goed met een lepel, maar de laatste weken vertikt hij het. De laatste week is hij weer bezig met de lepel, maar pakt hij ook vaak het eten met zijn handen of legt hij het eten eerst op de lepel en stopt het dan in zijn mond, of hij schept het eten op zijn lepel en pakt het er dan alsnog vanaf...

Met het eten spelen gebeurt hier ook volop, meestal als hij geen honger (meer) heeft. We passen eigenlijk altijd dezelfde strategie toe: lekker laten aanklooien en zoveel mogelijk negeren (NIET lachen!). Er zijn een paar dingen die echt niet mogen, zoals de beker op de kop houden en lekker kliederen. Daar zeggen we dan wel wat van (en pakken de beker eventueel af om het later nog eens te proberen). Ik zou zeker niet naar de fles teruggrijpen. Nu is het immers de tijd om zoveel mogelijk van de fles af te stappen en Tessa uit een beker te laten drinken.

Mijn idee is dat dit allemaal hoort bij het grotere (zelf)bewustzijn dat de dreumesjes krijgen. Eerst at Ivan gewoon goed omdat dat vanzelfsprekend was, maar later kreeg hij beter door dat hij daar keuzes in kon maken. Ik zie het maar als een verkenning van de eigen wil (en hier en daar al het opzoeken van grenzen).
Claudia_xmaandag 28 februari 2011 @ 10:10
Dat is eigenlijk het enige nadeel dat ik zie aan twee kindjes dicht op elkaar hebben, de logistieke moeilijkheden. Ivan is nog niet zelfstandig genoeg om veel dingen te doen (bijvoorbeeld zichzelf aankleden) en dat maakt dat ik handen tekort kom om te gaan zwemmen. Nu durf ik mezelf toch nog niet in zwemkleding te vertonen, dat scheelt. Ik zie eruit alsof ik 20 weken zwanger ben.
Claudia_xmaandag 28 februari 2011 @ 10:15
Oh Marlinde, ik wil er nog wel aan toevoegen dat jijzelf de situatie het beste in kan schatten. Het is in theorie ook mogelijk dat ze pijn heeft of zo en helemaal niet bewust en 'vrijwillig' het drinken uit haar mond laat lopen. In dat geval zou ik er natuurlijk anders mee omgaan (meer tegemoetkomen en helpen, andere manieren zoeken om vocht naar binnen te krijgen). Nou ja, ik wil maar zeggen dat je dat zelf wel het beste zult weten.
Sorbootjemaandag 28 februari 2011 @ 10:17
Ja daar heb je natuurlijk helemaal gelijk in Claudia, ik ging weer eens lekker kort door de bocht.
MamaPurkmaandag 28 februari 2011 @ 10:19
Sorbo, zingen en chillen in bed O+

Miss, Senna gewoon weer slapen na het zwaaien O+

Jaël had vanmorgen een ik krijs om alles bui en ik roep naar alles mij en als ik het niet krijg krijs ik nog harder..
Ik had er allemaal helemaal geen zin in (beetje gespannen, zo naar het ziekenhuis) en heb aan alles toegegeven, echt slecht van mij!
Nu zit ze heerlijk voor de tv te wachten tot we zo weg moeten :)
miss_slymaandag 28 februari 2011 @ 10:23
MP, ik had gehoopt dat je vannacht gewoon even was bevallen. Jammer hoor! Soms is het even wat te zwaar en moet je meer toegeven.

Senna vindt de Teletubbies kennelijk ook leuk, want die had ik net op hoop van zegen voor de tv gezet om te kunnen douchen en ze heeft ademloos zitten kijken. Scheelt ook dat de beer en de leeuw vandaag werden vertoond :D
MamaPurkmaandag 28 februari 2011 @ 10:27
Tijdens de teletubbies waren wij aan het ontbijten die hebben we dus helaas gemist.. Maar het zandkasteel doet het hier ook sltijd prima :)
En ja dat bevallen had ik ook gehoopt....
Claudia_xmaandag 28 februari 2011 @ 10:29
Ik vind die leeuw ontzettend creepy! Ivan vond hem ook maar eng. En ik heb uitgerekend vannacht een vreselijke nachtmerrie over beren gehad. }:|

MP, komt wel goed, joh. Wij hebben momenteel geen opvangadres voor Ivan en dus zit ik de hele week met hem. Heel gezellig, maar als ik een slechte dag heb vanwege veel nachtvoedingen of zo dan ben ik ook coulanter. Als we allebei chagrijnig zijn is het hier in huis niet meer gezellig.

Soms dus gewoon even meeveren en lief zijn voor jezelf. Het is niet niks, over tijd lopen. :*
MamaPurkmaandag 28 februari 2011 @ 10:32
Ben blij dat ik niet de enige ben.. Maar aan de ene kant lijkt jaël die duidelijkheid wel nodig te hebben ofzo en aan de andere kant probeert ze gewoon hoever ze kan gaan tot ze toch haar zin krijgt. Nou die kreeg ze vanmorgen dus vrij snel en daar zal ik misschien op een later moment de vruchten van plukken maar dat is dan maar even zo :) Ze komt nu wel steeds heel lief bij me staan en wil dan op schoot zitten en dat mag als ze maar rusig doet en dat doet ze :) Ze voelt natuurlijk ook perfect aan dat er iets gaat gebeuren!!!
freecellmaandag 28 februari 2011 @ 11:46
Hier een heel zielig manneke met twee grote rood met witte bobbels op zijn bovenkaak :X én snotverkouden...

Brullen, kreunen en piepen is het nu....

Net maar voor Bumba geparkeerd :@ Ik vind hem eigenlijk nog wat te klein (hij kijtk wel eens mee met Leander, maar nooit zelf), maar het gaf wel een kwartiertje tevreden dreumes ;)

Nu in bed met koorts, paracetamol en dentinox... Hopen dat dat een beetje lukt!
Ssserpentemaandag 28 februari 2011 @ 12:16
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 10:29 schreef Claudia_x het volgende:
Ik vind die leeuw ontzettend creepy! Ivan vond hem ook maar eng. En ik heb uitgerekend vannacht een vreselijke nachtmerrie over beren gehad. }:|

Blij dat jij dat ook vindt. Ik heb toevallig vanmorgen weer een poging gedaan om het te kijken, maar ik heb 'm halverwege afgezet. Vind het echt te eng.

Lente heeft daar geen last van trouwens.
Claudia_xmaandag 28 februari 2011 @ 12:24
Voor wie niet weet waar het over gaat (de leeuw komt rond 2:10):

Twinklymaandag 28 februari 2011 @ 12:26
Ik vind die aflevering ook eng, stom he... het komt door die dreigende muziek en nare stemmen.

Miss_Sly, hopelijk heeft Senna nu minder last van de afwezigheid en straks weer de terugkomst van Schaap :*

MamaPurk, heel begrijpelijk hoor dat je nu wat losser bent :*

Herkenbaar dat eetgedrag van Ivan :D Niels doet precies dezelfde dingen met zijn lepel en het eten.

Niels werd vannacht constant wakker, hij had duidelijk ergens last van, misschien komen er weer wat tanden of kiezen door...

Sinds ongeveer dit weekend doet hij ook net-alsof-spelletjes: hij doet net alsof hij eet met zijn lepel.

En hij heeft weer wat nieuwe woordjes geleerd, o.a. deze:
-bauw
-bap
-tisss (slissende "s")
Ik ben benieuwd of jullie weten wat hij ermee bedoelt :P
Claudia_xmaandag 28 februari 2011 @ 12:29
Context, Twinkly, context! :+

Volgens Ivan zegt de koe ineens niet meer 'boe' maar 'kakak'. Hij heeft ook nog een paar andere nieuwe woorden gezegd dit weekeinde, waaronder 'lekker'. Maar echt veel woorden komen er niet bij. Ik heb nog steeds het idee dat er een soort blokkade aanwezig is die hij moet omzeilen waarna de woordenstroom ineens losbarst.
Sorbootjemaandag 28 februari 2011 @ 12:30
bob de bouwer? of blauw
bap is bakje en tiss is een vis ;)
Sorbootjemaandag 28 februari 2011 @ 12:30
Koeien dóen vooral kakak.
Twinklymaandag 28 februari 2011 @ 12:30
Ja, tiss is vis :D Hij kwam vanmorgen heel trots aangelopen met een puzzelstukje waar een vis op staat "tiss! tiss!"
Twinklymaandag 28 februari 2011 @ 12:31
Niels' koeien zeggen "meeeehh"
Twinklymaandag 28 februari 2011 @ 12:32
De "bap" zit op de brandweerauto en de "bauw" is rond ;) Bob de Bouwer doen we niet aan hoor :X
Claudia_xmaandag 28 februari 2011 @ 12:32
Ivan doet sinds Pocoyo wel een soort "ssstt" (daar gaat de eerste aflevering over).

Het grote raadsel is hier nog steeds 'die-da'. Dat zegt hij al sinds hij begon met praten en ik weet nog steeds niet wat het betekent.
Ssserpentemaandag 28 februari 2011 @ 12:33
Nee joh, 'Tssss' is een slang en een konijn. :|W

Hier tenminste... :P
Twinklymaandag 28 februari 2011 @ 12:33
Wijst hij erbij Claudia? Dan is het misschien een combinatie tussen "die" en "daar". Niels zegt "daa! dat!"
Claudia_xmaandag 28 februari 2011 @ 12:34
Een konijn. _O-
Ssserpentemaandag 28 februari 2011 @ 12:34
Heuh! }:|
Twinklymaandag 28 februari 2011 @ 12:35
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 12:33 schreef Ssserpente het volgende:
Nee joh, 'Tssss' is een slang en een konijn. :|W

Hier tenminste... :P
_O-

Als ik aan Niels vraag wat een leeuw zegt gaat hij heel hard schreeuwen :D
Claudia_xmaandag 28 februari 2011 @ 12:35
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 12:33 schreef Twinkly het volgende:
Wijst hij erbij Claudia? Dan is het misschien een combinatie tussen "die" en "daar". Niels zegt "daa! dat!"
Ja, dat is ook mijn hypothese. Ik weet alleen niet wat het verschil is met 'die', maar goed.

Volgens mijn schoonzusje en schoonmoeder betekent het 'zitten', omdat mijn neefje daar ook een soort 'dieda' voor gebruikte. Ik weet zeker dat dat het in ieder geval niet betekent.

Oh, en mijn vriend bleeft steevast aan Ivan vragen wat een giraf nou doet, naar aanleiding van dit topic. Ivan raakt er helemaal van in de war. }:|
Ssserpentemaandag 28 februari 2011 @ 12:36
Zal wel komen omdat Nils altijd een halfslachtige poging doet om z'n neus op te trekken en een snifgeluid te maken als ie een konijn nadoet. Maar ik werkelijkheid spert ie dan z'n neusgaten wagenwijd open en blaast ie er een soort sssss-geluid uit. :')
Twinklymaandag 28 februari 2011 @ 12:37
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 12:36 schreef Ssserpente het volgende:
Zal wel komen omdat Nils altijd een halfslachtige poging doet om z'n neus op te trekken en een snifgeluid te maken als ie een konijn nadoet. Maar ik werkelijkheid spert ie dan z'n neusgaten wagenwijd open en blaast ie er een soort sssss-geluid uit. :')
filmpje! :+

quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 12:35 schreef Claudia_x het volgende:
Oh, en mijn vriend bleeft steevast aan Ivan vragen wat een giraf nou doet, naar aanleiding van dit topic. Ivan raakt er helemaal van in de war. }:|
:D
Claudia_xmaandag 28 februari 2011 @ 12:37
Dolle boel bij jullie thuis, Ssserpente.
Sorbootjemaandag 28 februari 2011 @ 12:38
Dan heb ik ook nog wel een raadseltje. Wat betekent 'sas' en wat betekent 'sjoemmmmmmm' ?
Ssserpentemaandag 28 februari 2011 @ 12:39
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 12:37 schreef Twinkly het volgende:

[..]

filmpje! :+

Dat vergeeft ie me nooit!

Ahw, Ivan helemaal in de war. Zal het straks eens bij Lente proberen. >:)
Elmo76maandag 28 februari 2011 @ 12:40
'sjoemmmmmmmm'..................een bij?! :?
en 'sas' uhmmmmmm, daar kan ik ff niks bij bedenken.
Claudia_xmaandag 28 februari 2011 @ 12:41
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 12:38 schreef Sorbootje het volgende:
Dan heb ik ook nog wel een raadseltje. Wat betekent 'sas' en wat betekent 'sjoemmmmmmm' ?
Jou kennende heeft het vast met eten te maken?

Oh, ik hoor mijn kleine dictator MAMA MAMA scanderen vanuit zijn ledikant. Tijd om dag te zeggen. :s)
Twinklymaandag 28 februari 2011 @ 12:42
"sjoemmmm" = zoem?
"sas" = tas? Maar dat kan ik me bij Isabeau niet voorstellen, dat zij de "t" niet uitspreekt.
Jas?
:?
Ssserpentemaandag 28 februari 2011 @ 12:44
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 12:38 schreef Sorbootje het volgende:
Dan heb ik ook nog wel een raadseltje. Wat betekent 'sas' en wat betekent 'sjoemmmmmmm' ?
Is een 'sjoemmmmmmm' iets dat vliegt..?

Ff iets anders hoor, maar is er hier iemand die in de buurt van Hulshorst woont?
Sorbootjemaandag 28 februari 2011 @ 12:44
Twinkly! het is idd jas! Goed bezig! Sjoemmmmm is uiteraard sjaal. Logisch toch? Erg misschien, maar wij vinden dat zo leuk klinken dat we het zelf soms nu ook een sjoemmmmm noemen.
freecellmaandag 28 februari 2011 @ 12:45
Pas op daarmee, we hebben kennissen die Florian consequent Bloooojan noemen omdat Leander dat in het begin zei :D
Elmo76maandag 28 februari 2011 @ 12:45
Ja hee, dat was wel een lastige!
Maar een sjoemmmmm klinkt wel leuker als een sjaal, da's eigenlijk maar saai!
Ssserpentemaandag 28 februari 2011 @ 12:46
Ik dacht in eerste instantie ook jas, maar dacht dat Isabeau de 'j' wel uit kon spreken.

Twink, Lente maakt ook een soort brulgeluid bij de leeuw.
Sorbootjemaandag 28 februari 2011 @ 12:46
Bloojan klinkt wel een beetje als blowjob, ik geloof niet dat ik daar blij mee zou zijn :P
freecellmaandag 28 februari 2011 @ 12:46
Hier hebben nu een officieel woord naast papa en mama, aaaaaai en 'die' of 'det!' (ik wil die, wat is dat?)
Taita!
Onze kat heet Jaina :P
Sorbootjemaandag 28 februari 2011 @ 12:46
Ze kan de j ook wel uitspreken, maar kennelijk niet in combinatie met een a en een s
freecellmaandag 28 februari 2011 @ 12:46
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 12:46 schreef Sorbootje het volgende:
Bloojan klinkt wel een beetje als blowjob, ik geloof niet dat ik daar blij mee zou zijn :P
Neh, echt een succes is het niet inderdaad :')
Twinklymaandag 28 februari 2011 @ 12:46
Haha sjaal :D Misschien omdat je het altijd in combinatie met handschoenen zegt en dat ze die twee woorden aan elkaar heeft geplakt?
Sorbootjemaandag 28 februari 2011 @ 12:47
Ik denk dat Isabeau denkt: "Ik heb de eerste twee letters goed, verder zoek je het maar uit."
miss_slymaandag 28 februari 2011 @ 12:48
bap = trap en bauw = bal?

zo leuk eh, die raadseltjes :D
freecellmaandag 28 februari 2011 @ 12:48
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 12:47 schreef Sorbootje het volgende:
Ik denk dat Isabeau denkt: "Ik heb de eerste twee letters goed, verder zoek je het maar uit."
Klinkt bekend :D
Twinklymaandag 28 februari 2011 @ 12:49
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 12:48 schreef miss_sly het volgende:
bap = trap en bauw = bal?
Ja! :D

quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 12:48 schreef freecell het volgende:

[..]

Klinkt bekend :D
:Y
miss_slymaandag 28 februari 2011 @ 12:49
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 12:49 schreef Twinkly het volgende:

[..]

Ja! :D
Ha, ik ben al erg getraind in het ontcijferen van dreumestaal :7
Twinklymaandag 28 februari 2011 @ 12:51
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 12:49 schreef miss_sly het volgende:

[..]

Ha, ik ben al erg getraind in het ontcijferen van dreumestaal :7
Het is zo grappig om te zien hoe hij zijn best doet om "tr" te zeggen en dat er dan toch een "b" uit zijn mond komt :D
Ssserpentemaandag 28 februari 2011 @ 12:53
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 12:47 schreef Sorbootje het volgende:
Ik denk dat Isabeau denkt: "Ik heb de eerste twee letters goed, verder zoek je het maar uit."
Ik ben serieus wel eens 'bang' dat ik het Lente te makkelijk maak. Doordat ik bij elke 'da' begrijp wat ze bedoelt, denk ik dat ik er niet echt stimuleer om beter d'r best te doen.

Het dochtertje van vrienden van vier of vijf, praat erg slecht (lees: is voor buitenstaanders echt nauwelijks te verstaan). De logopediste denk dat dit komt door een combi van gemakzucht en ouders die haar te snel begrijpen.
Sorbootjemaandag 28 februari 2011 @ 12:54
bauw is eigenlijk ook wel logisch als je het harop uitspreekt. Knap hoor! Isabeau noemt een bal tegenwoordig meestal bal, maar eerst was het altijd bag. Dat doet ze sowieso vaak, een -g op het eind van een woord als ze niet precies weet hoe ze het moet zeggen. Een slof was ook altijd slog. En zichzelf noemt ze beaug
Sorbootjemaandag 28 februari 2011 @ 12:55
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 12:53 schreef Ssserpente het volgende:

[..]

Ik ben serieus wel eens 'bang' dat ik het Lente te makkelijk maak. Doordat ik bij elke 'da' begrijp wat ze bedoelt, denk ik dat ik er niet echt stimuleer om beter d'r best te doen.

Het dochtertje van vrienden van vier of vijf, praat erg slecht (lees: is voor buitenstaanders echt nauwelijks te verstaan). De logopediste denk dat dit komt door een combi van gemakzucht en ouders die haar te snel begrijpen.
Zou kunnen natuurlijk. Klinkt op zich niet onlogisch. Ik vraag bij Isabeau wel altijd door als ze zich er met een deze ofzo vanaf maakt, maar dat doe ik omdat ik weet dat ze het kan. Ik weet niet of ik dat ook zou doen als ze nog (bijna) niets zou zeggen.
freecellmaandag 28 februari 2011 @ 12:59
Boog :+

Leander is vaak ook nog moeilijk te verstaan voor anderen hoor :) En die is 2,5 :)
miss_slymaandag 28 februari 2011 @ 13:01
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 12:53 schreef Ssserpente het volgende:

[..]

Ik ben serieus wel eens 'bang' dat ik het Lente te makkelijk maak. Doordat ik bij elke 'da' begrijp wat ze bedoelt, denk ik dat ik er niet echt stimuleer om beter d'r best te doen.

Het dochtertje van vrienden van vier of vijf, praat erg slecht (lees: is voor buitenstaanders echt nauwelijks te verstaan). De logopediste denk dat dit komt door een combi van gemakzucht en ouders die haar te snel begrijpen.
De jongste van mijn zusje praat ook een stuk minder dan zijn broertjes deden en dan Senna nu doet, maar daar zitten ook constant minstens 4 mensen klaar om iedere 'die' te vertalen en in orde te maken :D
DustinHendersonmaandag 28 februari 2011 @ 13:40
Ik vind sowieso dat er veel kinderen van ''hier'' al zoveel kunnen zeggen :o , al dan niet helemaal verstaanbaar. Echt wijs!
En ''Blowjob'' vond ik fantastisch _O- :D

Verder niet bijgelezen, heb vh weekend gewerkt dus jullie gingen me even te snel.

Vanmorgen met de kleine man naar CB geweest. Alles wederom prima. Tips gehad wb het inslapen 's avonds (dat gaat toch weer poep momenteel)
10,4 kilo nu en 79 cm. BMR prikken gehad en hij was er gelukkig maar kort verdrietig van.
simmumaandag 28 februari 2011 @ 13:44
ravi doet enkel nog maar "dada" hoor ;) wel op alle toonhoogtes en in alle sterktes. van gefluisterde dada tot gillende DADA. ze DADADA'en ook naar elkaar.
miss_slymaandag 28 februari 2011 @ 13:46
Wat voor tips hadden ze op het CB, Poppejans?

Senna ligt te slapen! Na de lunch wilde ze eerst nog spelen, toen ging ze rustig met de autootjes zitten spelen. Na een paar minuten zei ze: 'poept', en toen ik vroeg of ik haar luier dan even zou verschonen, zei ze "ja!..slapuh!" Dus verschoond en in bed gelegd, heeft ze nog even liggen keeten en nu slaapt ze al een half uur.
Sorbootjemaandag 28 februari 2011 @ 13:50
Lekker miss! En fijn dat ze alles zo goed zelf aangeeft.

Over zelf gesproken, dat is ook een nieuw woord van Isabeau. Als ik haar eten geef roept ze ZELF en grist de vork uit mijn handen. Ze wil alles ZELF doen. Ik vind het een beetje vroeg voor dit soort praktijken... heb ik weer... :')
DustinHendersonmaandag 28 februari 2011 @ 13:51
:o Ik vind het echt zo knap dat ze dat soort dingen gewoon al zegt Miss_Sly!

Tips waren om toch te proberen hem wel in slaap te laten vallen in zn eigen bed, en niet bij ons op bank/bed zoals we dat momenteel doen. Het zal ws alleen maar moeilijker worden dat af te leren, en daar zit ook wel wat in denk ik.
Vast ritueel voor het slapen gaan zoals boekje lezen e.d, dan nachtlampje aan en weggaan.
10 min laten huilen maar daarna wel steeds terugkomen om te laten zien dat je niet weggaat.
Mocht me dit niet aanstaan doe ik het gewoon niet meer he, het zijn tenslotte maar suggesties :P
Sorbootjemaandag 28 februari 2011 @ 13:51
Ze wil namelijk ook dingen die ze helemaal niet kan, zoals zelfs de dubbele knoop uit haar veters halen. En wordt boos als het niet mag.
Sorbootjemaandag 28 februari 2011 @ 13:51
Poppejans, weer goedgekeurd, da's altijd fijn!!
DustinHendersonmaandag 28 februari 2011 @ 13:53
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 13:51 schreef Sorbootje het volgende:
Ze wil namelijk ook dingen die ze helemaal niet kan, zoals zelfs de dubbele knoop uit haar veters halen. En wordt boos als het niet mag.
Pittig ding, die Isabeau :D O+ Wolf liet net op CB nog schaapachtig door 2 kindjes zn speelgoed afpakken ):O
als dat nu al begint Sorbootje.... hahaha ook wel weer geestig af en toe, maar ook vermoeiend
Sorbootjemaandag 28 februari 2011 @ 13:56
Als het eerder begint is het misschien ook wel eerder over denk ik dan maar :)

En ik vond Wolf toen in Utrecht zo lief. Echt zo'n goedzakje. Viel het op dat ik helemaal wég van hem was? ;)
DustinHendersonmaandag 28 februari 2011 @ 13:58
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 13:56 schreef Sorbootje het volgende:
Als het eerder begint is het misschien ook wel eerder over denk ik dan maar :)

En ik vond Wolf toen in Utrecht zo lief. Echt zo'n goedzakje. Viel het op dat ik helemaal wég van hem was? ;)
aaah zo leuk om dat te horen O+
Hij vond jou en je panty ook erg lief :D
miss_slymaandag 28 februari 2011 @ 14:08
haha, ja, dat is het minder handige van die kinderen die al zo goed zelf aan kunnen geven wat ze willen :D Ik denk wel dat we met Senna nog steeds geluk hebben dat ze zo 'redelijk' (mijn moeder blijft het maar herhalen) is: ze maakt niet heel gauw ergens een drama van of wordt heel erg boos.

Ik moest daar erg om lachen, stiekem van binnen dan he, Sorbo op de housewaarming dat de Beau een krijsbui kreeg :D Ik had nooit gedacht dat er uit dat lieve zachte kleine meisje zo'n geluid kon komen :D Ze heeft duidelijk temperament :Y
Senna is dan meer als schaap: als iets haar niet bevalt of ze wil het niet ofzo, laat ze dat op passief-agressieve wijze weten; bijvoorbeeld op straat door dan ineens helemaal slap aan je arm te hangen als ze geen hand meer wil geven ofzo :')

Poppejans, in bed in slaap vallen kan wel een punt zijn idd. Valt hij nooit zelf in bed in slaap, ook niet overdag?
MamaPurkmaandag 28 februari 2011 @ 14:09
Wat leuk al die raadselwoordjes!

Wij waren net even in het ziekenhuis, is daar een jongetje met een autootje an het spelen, dus Jaël roept 'ook' die wilde ook wel. Zegt dat jongetje 'nee meisjes horen niet met auto's te spelen... Die spelen met poppen.' En zijn vader en moeder knikken en zeggen 'ja dat klopt Daan..'
Ik denk sjonge jonge, Jaël vind autootjes minstens zo leuk als poppen, maar goed heb maar niets gezegd.
Even later Jaël weer 'ook' en wijzen naar die auto, zegt die vader 'misschien houdt dit meisje ook wel van auto's pas maar op Daan'... |:( Daar kan ik echt niet tegen he!!
miss_slymaandag 28 februari 2011 @ 14:11
Wat een domme mensen, MP :X Die vinden kennelijk dat je je kind niet vroeg genoeg in de voor hem of haar bestemde rol kunt duwen.
Sorbootjemaandag 28 februari 2011 @ 14:13
MP ik geloof niet dat ik me stil zou kunnen houden! (van wie zou Isabeau dat temperament toch hebben? ;) )

Miss, dus jij hebt gewoon stiekem zitten gniffelen om de driftbui van Isabeau? Lekker ben je! :P Maar ik moet zeggen dat het wel een manier van uiten is die ik begrijp. Dus ergens ben ik er wel blij mee. We hebben nu gewoon drie dezelfde karakters in één huis. En als de middelste dochter van B. er is zelfs 4.
Marlindemaandag 28 februari 2011 @ 14:16
Claudia: Bedankt voor je uitgebreide stukje :* Ik bedacht me vanmiddag ook dat het misschien wel heel dom was om dan maar meteen naar de fles terug te gaan. Misschien kan ik eens gaan proberen of het nu wel gaat lukkken uit een gewone beker :)
Het lijkt me niet dat ze het doet om te plagen, want ze kijkt ons dan niet aan wat ze anders wel doet als ze iets doet wat niet mag en gaat dan meestal erbij lachen..
Ik zag gisteren dat ze witte stukjes heeft op 2 plekjes waar kiesjes horen te komen en nog een tandje wat door moet komen, misschien zal het dan wel zijn dat ze toch pijn heeft, maar ook dat laat ze niet blijken

De teletubbies is Tessa opeens helemaal niet zo gek meer van :D
Hier is het zandkasteel nu helemaal de bom! :P

Free een ziek mannetje, beterschap!

Twinkly wat goed van Niels :D O+

Wolf weer goedgekeurd :)
miss_slymaandag 28 februari 2011 @ 14:17
Dat is wel handig ja, je kent het. Ik zal het met Senna nog wel eens moeilijk krijgen als ze idd zo blijft uiten als schaap ook doet. Ik ben zelf ook meer van de 'ontplof-dit-vind-ik-en-nu-is-het-over' dus dat belooft nog wat :')
MamaPurkmaandag 28 februari 2011 @ 14:17
Ik moet altijd gniffelen om de driftbuien van andere kinderen, helaas begint Jaël ze nu ook af en toe te krijgen.. En dan denk ik kind krijs niet zo, maar ja zij zal er wel een hele goede rede voor hebben, niet meer mogen spelen in het ziekenhuis, mee moeten lopen, moeten wachten, niet op papa's nek mogen enz.. Allemaal redenen om heel hard te gillen te krijzen en het liefst de andere kant op te rennen!

En tja sommige mensen zijn echt kortzichtig, dat bleek maar weer! Het was ook wel een beetje een het perfecte gezin stel ofzo.. Maar ja das een vooroordeel van mijn kant en misschien weer kortzichtig van mij :P

Zal op zijn tijd een gezellige boel zijn bij jullie Sorbo ;)
Twinklymaandag 28 februari 2011 @ 14:19
MP, echt te erg die mensen :') Niels speelde daarnet met een pop, ohnee!
Sorbootjemaandag 28 februari 2011 @ 14:20
Ja MP, eigenlijk is het bij ons altijd gezellig, ook als alle driftkoppen in tha house zijn :D

Niels! :D HOMO!
miss_slymaandag 28 februari 2011 @ 14:22
Dat komt nooit meer goed met Niels, twinkly :N met een pop spelen....tsssss!

Ach, het zegt zo weinig: er was geen liefdevollere poppenmoeder dan mijn zusje, ze heeft niet naar auto's ofzo omgekeken...en toch he...hoe is het mogelijk vraag je je dan af :')
debuurvrouwmaandag 28 februari 2011 @ 14:22
Sorbo, zou Sjoem een samentrekking zijn van ' sjaal om" ? heerlijk van dat dreumesklets. O+
Twinklymaandag 28 februari 2011 @ 14:22
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 14:20 schreef Sorbootje het volgende:
Ja MP, eigenlijk is het bij ons altijd gezellig, ook als alle driftkoppen in tha house zijn :D

Niels! :D HOMO!
Ik heb een homo van hem gemaakt!! :'( _O-
debuurvrouwmaandag 28 februari 2011 @ 14:23
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 14:22 schreef Twinkly het volgende:

[..]

Ik heb een homo van hem gemaakt!! :'( _O-
troost je, die hebben een veel betere band met hun moeder. Alleen daarom hadden wij een keukentje, serviesjes, poppen en poppenwagens O-) :o
Sorbootjemaandag 28 februari 2011 @ 14:23
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 14:22 schreef debuurvrouw het volgende:
Sorbo, zou Sjoem een samentrekking zijn van ' sjaal om" ? heerlijk van dat dreumesklets. O+
Verrek! Dat zou best kunnen! Want ik zeg altijd: "En dan nu nog even je sjaal om"

Twinkly :D
Twinklymaandag 28 februari 2011 @ 14:23
Mijn zwager en schoonzus zijn trouwens ook zo. Laatst toen we daar waren mocht mijn nichtje niet meespelen met de lego van haar broer en keek ze heel zielig toe met haar barbiepop in haar hand...
MamaPurkmaandag 28 februari 2011 @ 14:24
Ik ken het wel een beetje hoor Sorbo, opgegroeid in een gezin met 3 meiden, waarvan er 2 altijd graag het laatste woord hadden en als dat niet gebeurde dan werd erop geslagen... HIHI!

Och arme Niels en dat allemaal om een pop |:( Krijg je meteen een dikke stempel op je hoofd..
Twinklymaandag 28 februari 2011 @ 14:24
quote:
12s.gif Op maandag 28 februari 2011 14:23 schreef debuurvrouw het volgende:

[..]

troost je, die hebben een veel betere band met hun moeder. Alleen daarom hadden wij een keukentje, serviesjes, poppen en poppenwagens O-) :o
En, is het gelukt? :D
Sorbootjemaandag 28 februari 2011 @ 14:25
Getver dat vind ik echt naar. Waarom je kind zo beknotten? Ik heb me eerder uren vermaakt met lego en draag tegenwoordig toch echt hoge hakken en jurkjes
debuurvrouwmaandag 28 februari 2011 @ 14:26
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 14:24 schreef Twinkly het volgende:

[..]

En, is het gelukt? :D
ik heb wel een goede band met ze ja. :P voor de rest lijken ze op meisjes te vallen zover je daar iets over kunt zeggen op deze leeftijd.
-O- heb ik weer.
MamaPurkmaandag 28 februari 2011 @ 14:26
Ik vermaak me nog steeds met de duplo, maar draag geen rokken en geen hakken, de enige dag dat ik een jurk droeg was mijn trouwdag.. Maarrr Jaël heeft wel een rokje en een jurkje en die heb ik zelfs zelf gekocht.. Maar op de een of andere manier vind ik een broek toch handiger :)
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 14:23 schreef Twinkly het volgende:
Mijn zwager en schoonzus zijn trouwens ook zo. Laatst toen we daar waren mocht mijn nichtje niet meespelen met de lego van haar broer en keek ze heel zielig toe met haar barbiepop in haar hand...
Dat vind ik echt zielig :'(
miss_slymaandag 28 februari 2011 @ 14:27
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 14:23 schreef Twinkly het volgende:
Mijn zwager en schoonzus zijn trouwens ook zo. Laatst toen we daar waren mocht mijn nichtje niet meespelen met de lego van haar broer en keek ze heel zielig toe met haar barbiepop in haar hand...
Ow wat zielig. Was dat echt omdat ze niet met lego mag spelen? Dat vind ik echt zoo dom!
groofskendezoveelstemaandag 28 februari 2011 @ 14:28
Een collega vertelde trots dat haar dochter beëdigd werd. Met daarbij de opmerking dat ze wèl heel vrouwelijk was. :? Dus ik reageerde (een beetje lomp) met: "Oh gelukkig. Want als ze er uit had gezien als een manwijf had je vast veel minder trots geweest nu." 8)7

Is wel een heel verre associatie misschien, maar ik kan er heel slecht tegen als ik het gevoel krijg dat kinderen (mensen) aan bepaalde plaatjes moeten voldoen.
Twinklymaandag 28 februari 2011 @ 14:33
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 14:27 schreef miss_sly het volgende:

[..]

Ow wat zielig. Was dat echt omdat ze niet met lego mag spelen? Dat vind ik echt zoo dom!
Ja, mijn schoonzus zei dat lego voor jongens is, waar zij bij was. Ik maakte nog een opmerking dat ik vroeger ook altijd met lego speelde, maar dat werkte niet. Schijnbaar heeft dat spelen met lego mij geen goed gedaan :+

Groofsken, inderdaad zeg. Wat heeft wel of niet vrouwelijk zijn nou weer met trots zijn op je kind te maken :?
McLauramaandag 28 februari 2011 @ 14:36
quote:
1s.gif Op zondag 27 februari 2011 21:41 schreef octopussy het volgende:
Moeten de dreumesjes in het diepe bad trouwens altijd bandjes om? Ik was een tijdje terug in Centerparcs met Hannah en ik mocht daar niet verder dan de ballenlijn zonder Hannah zwembandjes om te doen -O- Ze past ze nog helemaal niet, en ik laat haar toch niet los (duh, ze kan niet zwemmen). De badmeester sprak me er op aan: "voor het geval er wat met mij zou gebeuren".
Hier mag je de zwemzaal niet in met een kind zonder bandjes. Die regel geldt vanaf het moment dat kinderen kunnen lopen.
miss_slymaandag 28 februari 2011 @ 14:36
Ik snap dat echt niet hoor. Waarom moeten mensen zelfs al zoo jong in allerlei hokjes geduwd worden en mogen ze niet zelf uitvinden wat ze leuk vinden of niet.
simmumaandag 28 februari 2011 @ 14:36
noem mij dan maar apart. boeit me allemaal niks of het jochie meisjesdingen doet en wil en het meisje jongensdingen. wij hebben gewoon een berg speelgoed en daar moeten ze samen mee spelen. punt uit.

ik had het er een tijdje terug nog over n.a.v. een artikel over genderdysforie bij kinderen met sangdrax. wat doe je als je zoontje stug volhoudt een meisje te zijn? wij neigen nu naar "nja, een meisje it is dan blijkbaar". alles verder een beetje neurtraal houden qua kleding en we zien wel
miss_slymaandag 28 februari 2011 @ 14:38
Nou ja, ligt een beetje aan de leeftijd. Mijn middelste neefje heeft een hele tijd volgehouden dat hij een meisje was. Nou ja, prima hoor, wat jij wil. Maar na een aantal maanden was dat ineens weer over en nu is roze stom want dat is voor meisjes :D
Sorbootjemaandag 28 februari 2011 @ 14:40
ik denk dat ik mijn kind dan haar (of zijn ;) ) gang zou laten gaan zonder er al te veel aandacht aan te besteden. Je merkt vanzelf wel of het iets blijvends is toch?
McLauramaandag 28 februari 2011 @ 14:42
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 12:29 schreef Claudia_x het volgende:
Context, Twinkly, context! :+

Volgens Ivan zegt de koe ineens niet meer 'boe' maar 'kakak'. Hij heeft ook nog een paar andere nieuwe woorden gezegd dit weekeinde, waaronder 'lekker'. Maar echt veel woorden komen er niet bij. Ik heb nog steeds het idee dat er een soort blokkade aanwezig is die hij moet omzeilen waarna de woordenstroom ineens losbarst.
Ik spraak laatst iemand die zei dat er ook 'verzamelaars' zijn op praatgebied. Ik verdenk Thijs daar ook van, dat hij dan straks ineens een heleboel zegt ipv af en toe een nieuw woordje.
MamaPurkmaandag 28 februari 2011 @ 14:42
Ik denk dat ik er ook zo mee om zou gaan Sorbo.. Niet stimuleren, maar ook niet afremmen ofzo.
Aanzien en merken waar het schip strand.. Mijn zusje is nog steeds een beetje jongensachtig maar toch ook echt een meisje, gewoon een stoer meisje dus :)

Gelukkig zijn niet alle meisjes barbies en alle jongetjes superman, dat zou het leven echt vervelend maken volgens mij!
McLauramaandag 28 februari 2011 @ 14:44
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 14:36 schreef simmu het volgende:
noem mij dan maar apart. boeit me allemaal niks of het jochie meisjesdingen doet en wil en het meisje jongensdingen. wij hebben gewoon een berg speelgoed en daar moeten ze samen mee spelen. punt uit.

ik had het er een tijdje terug nog over n.a.v. een artikel over genderdysforie bij kinderen met sangdrax. wat doe je als je zoontje stug volhoudt een meisje te zijn? wij neigen nu naar "nja, een meisje it is dan blijkbaar". alles verder een beetje neurtraal houden qua kleding en we zien wel
Ik ken dat uit mijn kennissenkring. het is knap lastig....

Voor de rest ben ik het met je eens, de kinderen die hier komen spelen met speelgoed uit 1 bak. Thijs speelt dan vaak met de pop, maar het feit dat hij elke 5 minuten onder het jurkje kijkt, bewijst zijn mannelijkheid maar weer :D
Sorbootjemaandag 28 februari 2011 @ 14:46
Thijs! :D Stiekem upskirts maken van de pop?

Mijn broertje was ook zo'n verzamelaar, die zei tot zijn tweede nagenoeg niks en begon toen ineens écht te praten.

B. en ik waren allebei vroege praters. B. meer dan ik. Maar we hadden allebei al vroeg een grote woordenschat.
Twinklymaandag 28 februari 2011 @ 14:46
Het valt volgens mij niet eens te stimuleren of af te remmen, je wordt geboren als hetero- of homosexueel of bijvoorbeeld als genderdysfoor.
McLauramaandag 28 februari 2011 @ 14:48
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 14:40 schreef Sorbootje het volgende:
ik denk dat ik mijn kind dan haar (of zijn ;) ) gang zou laten gaan zonder er al te veel aandacht aan te besteden. Je merkt vanzelf wel of het iets blijvends is toch?
Ook, en gewoon neutraal mee omgaan inderdaad.

Ik heb er laatst ook eea over gelezen, vooral dat we jongetjes/meisjes onbewust signalen geven van wat jongensgedrag is en wat meisjesgedrag is. Dat kun je niet veranderen, maar waar je wel van bewust kunt zijn is welke signalen je daarover expres geeft.

Voorbeeld : speelt Thijs met de trein, dan kijk ik en zeg 'wat ben je leuk aan het spelen'. Speelt hij met de pop, dan moet ik lachen omdat hij steeds onder het jurkje kijkt. Hij maakt daaruit op dat met de trein spelen van hem verwacht wordt, en dat met de pop spelen 'anders' is.
debuurvrouwmaandag 28 februari 2011 @ 14:50
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 14:46 schreef Twinkly het volgende:
Het valt volgens mij niet eens te stimuleren of af te remmen, je wordt geboren als hetero- of homosexueel of bijvoorbeeld als genderdysfoor.
Voor de goede orde: dat denk ik dus ook niet. Ik geef mijn kinderen gewoon speelgoed waar ze leuk mee kunnen spelen. ongeacht wat het volgens een rollenpatroon aan zou moeten voldoen.
Grappig is wel te zien dat ze de poppenwagen gebruikten om de voetbal zo snel mogelijk op het veldje te krijgen. :') en de keukenspullen werden restaurant. Ze speelden toch duidelijk anders dan meisjes. Maar goed, het maakt mij dus niet uit.
miss_slymaandag 28 februari 2011 @ 14:50
Sommige mensen willen daar niet naa, twinkly. Je maakt een jongen homo omdat je hem met poppen laat spelen of roze kleren aantrekt. En meisjes die kort haar willen en in tuinbroek lopen, worden lesbisch, dat is nu eenmaal zo.

Hmm, hoe je dan precies een genderdysfoor maakt is me dan niet duidelijk.

Ik vind het vooral erg dom.

Helemaal neutraal kun je denk ik idd niet zijn, al is het maar omdat je onbewust signalen afgeeft. Maar ik hoop toch wel dat mijn bewuste signalen en als ze groter is onze bewuste aanpak en uiting mbt dit soort dingen haar duidelijk zal maken dat ze wat ons betreft mag zijn wie ze is, en dat we dan nog steeds evenveel van haar houden.
McLauramaandag 28 februari 2011 @ 14:56
Ojee Sorbo.... Isabimbeau heeft een tuinbroek, en Thijs draagt roze....
Twinklymaandag 28 februari 2011 @ 14:57
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 14:50 schreef debuurvrouw het volgende:

[..]

Voor de goede orde: dat denk ik dus ook niet.
Dat begreep ik ;)

Ik doelde meer op
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 14:42 schreef MamaPurk het volgende:
Niet stimuleren, maar ook niet afremmen ofzo.
Ik bedoelde dat stimuleren of afremmen volgens mij helemaal niets uitmaakt.
In de jaren '70 was het helemaal in om jongens poppen en meisjes auto's te geven, dus ze werden gestimuleerd om geen specifiek jongens- of meisjesgedrag te vertonen. En daar trokken die jongens en meisjes zich niets van aan, die speelden gewoon op een jongensmanier met poppen en op een meisjesmanier met auto's. Wat buurvrouw ook zegt dus.
MamaPurkmaandag 28 februari 2011 @ 15:04
Ja dat bedoel ik ook een beetje Twinkly, wist alleen even niet goed hoe ik het moest verwoorden.
simmumaandag 28 februari 2011 @ 15:05
ravi en selene spam in het filmpjestopic!
*O*
Lijnloosmaandag 28 februari 2011 @ 15:11
Oh, ik kan daar echt boos om worden dat kinderen in meisjes- of jongetjeshokjes worden gezet. Als kind al trouwens, mijn moeder heeft daar volgens mij nog trauma's van, want vanaf mijn 3e of zo heb ik geen jurk meer aangehad en heb altijd alleen maar Lego en zo gehad (geen auto's, maar ook geen barbies)... En ik had met de buurjongen afgesproken dat als we oud genoeg waren, we dan gingen ruilen van geslacht... dan kreeg ik zijn piemel en hij mijn borsten. En dat puur omdat ik alleen maar dingen wilde doen die jongens alleen maar mochten en hij meer van de poppen was. Uiteindelijk is het allemaal weer goedgekomen (op die jurken na dan) en zijn we allebei hetero en nog van hetzelfde geslacht als toen en gelukkig met onze partners/kinderen...
simmumaandag 28 februari 2011 @ 15:16
ik hou er gewoon niet van om kinders te dwingen ;) maakt niet uit waarover. dus als een kind geen jurkje aanwil, nja. dan geen jurkje! is me prima :)
freecellmaandag 28 februari 2011 @ 15:20
Ik kwam na 5 broers, ik klom in bomen en viel er uit :')
En viel in sloten enzo... :+

En nu?
Twinklymaandag 28 februari 2011 @ 15:22
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 15:20 schreef freecell het volgende:
Ik kwam na 5 broers, ik klom in bomen en viel er uit :')
En viel in sloten enzo... :+

En nu?
Nu nog steeds? :P
Claudia_xmaandag 28 februari 2011 @ 16:01
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 14:48 schreef McLaura het volgende:

[..]

Ook, en gewoon neutraal mee omgaan inderdaad.

Ik heb er laatst ook eea over gelezen, vooral dat we jongetjes/meisjes onbewust signalen geven van wat jongensgedrag is en wat meisjesgedrag is. Dat kun je niet veranderen, maar waar je wel van bewust kunt zijn is welke signalen je daarover expres geeft.

Voorbeeld : speelt Thijs met de trein, dan kijk ik en zeg 'wat ben je leuk aan het spelen'. Speelt hij met de pop, dan moet ik lachen omdat hij steeds onder het jurkje kijkt. Hij maakt daaruit op dat met de trein spelen van hem verwacht wordt, en dat met de pop spelen 'anders' is.
Zeg, waarom post jij hier niet vaker. Je zegt zulke zinvolle dingen!

We zijn inderdaad veel minder sekseneutraal dan we van onszelf denken. Ik betrap mezelf er regelmatig op dat ik kleine dingen zeg waarmee ik Ivan in een jongetjesrol duw. Soms vind ik dat vervelend en probeer ik mezelf te corrigeren, maar over het algemeen vind ik het niet zo erg. Hij ís nu eenmaal een jongetje, jongetjes zijn over het algemeen anders dan meisjes en onze cultuur is volledig ingesteld op dat onderscheid.
Incantrixmaandag 28 februari 2011 @ 16:13
Claudia, zo lang een meisje zich kan ontwikkelen tot een tomboy en een jongetje met barbies kan spelen zou ik er inderdaad niet al te moeilijk over doen :) Ik heb van mezelf in elk geval niet in de gaten dat ik dat doe, maar maak me er ook geen illusies over ;) Ik ben zelf nogal een manwijf (maar ben tegelijk ook wel een echt meisjes-meisje :')) en heb me voorgenomen om Stef daar zoveel mogelijk in vrij te laten. Heel erg zielig dat er dus ook nog steeds kindjes zijn die daarin geremd worden..

Hoewel ik ook nooit lego kreeg en wel barbies, terwijl ik nooit poppen wilde en er alleen maar de ledematen aftrok en de haren eraf knipte :')
groofskendezoveelstemaandag 28 februari 2011 @ 16:25
Een andere kant... Ik had graag nog veel meisjesachtiger geweest dan waar ik de kans voor kreeg. Ik was jaloers op al die prachtige en bijpassende kleertjes.... O+ .
_Bar_maandag 28 februari 2011 @ 16:28
Niels en een pop O+

Ko hoe is het nu met jou?
Free en met jou?

Senna voor je het weet is papa weer terug thuis!!!

Ravi die lekker eet!

Roy is hier nog steeds ziek, nog steeds koortsvrij maar wel blijven spugen, heb wel daarstraks de huisarts opgebeld en die belt me strakt nog terug.
mede vanwege de vakantie en de medicijnen.
Roy is er overgens ook niet ziekig door, hij blijft gezellig spelen en is heel allert op alles, wel is er een rechthoekig plekje rondom zijn navel wat ineens roze gekleurd is.
Vlindermaandag 28 februari 2011 @ 16:35
Ik speelde met poppen, lego, playmobiel, klom in bomen, bouwde hutten en wilde graag princessen jurken aan.

Rienk was net op het CB (9.7 kilo en 76cm) en speelde heel leuk met de poppenwagen en het keukentje. Dus nu wil ik dat ook voor hem, maar manlief vind dat stom :{

Rienk heeft alleen geen roze kleren, dat vind ik helemaal niks voor hem :N
Vlindermaandag 28 februari 2011 @ 16:38
En oh ja, Oeke, lief dat je naar me vroeg! Ik ben weer opgeknapt. Toen J. geopereerd werd heb ik me er maar overheen gezet en toen was het klaar :+
Rienk is het weekend bij mijn ouders geweest zodat ik even kon bijslapen en nu kan ik de hele wereld weer aan :D
freecellmaandag 28 februari 2011 @ 16:53
Roze kleren doe ik ook niet :)

Leander heeft een half jaartje geleden wel dágen met een knipje in zijn haar gelopen. 'mama peldje, mij ook peldje!'
Nouja, dan een speldje :D

Florian eet iig weer een beetje :) En drinkt meer dan normaal en heeft verder overduidelijk tandpijn...
Hoop dat vanavond beetje ok gaat.
miss_slymaandag 28 februari 2011 @ 17:03
Ik vind dat jongens en mannen ook best roze aan kunnen, hoor. Niet direct een jurk of een bloes met ruches, maar een t-shirt of een overhemd, waarom niet? Schaap heeft in de VS ook een roze shirt gekocht voor zichzelf.

Wanneer gaan jullie op vakantie. Bar? Wat vervelend dat Roy net nu ziek is, hoop dat hij gauw opknapt!

Vlindur, waarom geen poppenwagen of keukentje? Wat zou je man dan voor goed argument hebben om het niets te vinden?
MamaPurkmaandag 28 februari 2011 @ 17:13
Mijn man draagt ook rustig een rose overhemd onder zijn pak!
Ik draag toch ook blauw!
Incantrixmaandag 28 februari 2011 @ 17:13
Mjah, ik heb een tijd terug een roze luier voor Stef besteld, gewoon, omdat ik vond dat dat best kon. En toen deed ik 'm aan en toen dacht ik 'ohnee, toch niet' :') Het is ook best een felle kleur roze, misschien staat het hem niet omdat het niet bij de ondertoon van zijn huidskleur past ofzo, maar het is het nét even niet ofzo..
miss_slymaandag 28 februari 2011 @ 17:22
Sowieso kan een kleur niet bij iemand passen, of je nou jongen of meisje bent.
Daarnaast kan ik me ook nog voorstellen dat je bij kleinere kindjes waarbij de echt mannelijke of vrouwelijke features nog niet zo erg aanwezig zijn, toch sneller kiest voor geslachtsversterkende kleren/kleuren en minder snel voor een gewaagder roze.

Maar als ze groter en duidelijker mannelijk zijn en de kleur staat ze, zie ik niet waarom jongens geen roze zouden kunnen dragen. Maar nee, dan geen roze luier meer :P
Vlindermaandag 28 februari 2011 @ 17:22
quote:
Op maandag 28 februari 2011 17:03 schreef miss_sly het volgende:
Ik vind dat jongens en mannen ook best roze aan kunnen, hoor. Niet direct een jurk of een bloes met ruches, maar een t-shirt of een overhemd, waarom niet? Schaap heeft in de VS ook een roze shirt gekocht voor zichzelf.

Wanneer gaan jullie op vakantie. Bar? Wat vervelend dat Roy net nu ziek is, hoop dat hij gauw opknapt!
I
Vlindur, waarom geen poppenwagen of keukentje? Wat zou je man dan voor goed argument hebben om het niets te vinden?
Omdat dat we al genoeg zooi hebben :')
Ik vind van niet ;)
simmumaandag 28 februari 2011 @ 17:23
/bekenmodus

ravi draagt in bed gewoon selene's oude (roze) slaapzakjes en pijamaatjes aan hoor
:P

[ Bericht 0% gewijzigd door simmu op 28-02-2011 17:29:55 ]
MamaPurkmaandag 28 februari 2011 @ 17:26
Toen Jaël een week of 6 was had ik haar mee naar een verjaardag van een oud tante helemaal in het rose, komt er een oude dame, ow is het een jongetje of een meisje, een andere oude dame eroverheen een jongetje dat kun je toch wel zien... Waarop ik zei ja lief he :P
Claudia_xmaandag 28 februari 2011 @ 17:34
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 17:13 schreef MamaPurk het volgende:
Mijn man draagt ook rustig een rose overhemd onder zijn pak!
Ik draag toch ook blauw!
Draagt 'ie ook wel eens een rok? :+
Meimeltjemaandag 28 februari 2011 @ 18:30
Nou hier vind ik roze bij Kyllian juist leuk staan. Dyon heeft nog niet veel roze aan gehad volgens mij, maar kon toch nog een oude foto vinden. Niet echt mijn smaak qua poloshirt, maar gaat even om de kleur he ;)

DSC00808-2.jpg
freecellmaandag 28 februari 2011 @ 18:38
Die kan inderdaad wel heel goed O+ Ook echt een stoer ding verder!

Maar roze staat mij niet en TARA ook niet, dus ik probeer het niet eens :P
freecellmaandag 28 februari 2011 @ 18:49
Shit -O-
Florian weer wakker (sliep een kwartiertje)
En gisteravond was hij tot 22:30 wakker en TARA komt pas tegen elven thuis -O-
Sorbootjemaandag 28 februari 2011 @ 19:19
Isabeau en ik zitten masterchef te kijken. Ziet ze blokjes aardappel op tv, roept ze KAAS!

Wel knap trouwens, ze herkent pasta al als het nog in de zak zit. Patta! Patta! Ze heeft gesmuld van patta en van uova in salsa verde. Oftewel eieeren in groene saus. Toen het op was woilde ze nog olijs oftewel olijven. Ammehoela :D

Sorry voor de egopost vol fouten. Gebruik blackberry van B.
Sorbootjemaandag 28 februari 2011 @ 19:20
Oh eigenlijk valt het mee met de fouten. Haha
freecellmaandag 28 februari 2011 @ 19:22
Haha Sorbo :D

Ik heb een giller -O-

Paracetamol: check
Dentinox: check
Gillen: check

Als ik hem in bed leg is het 10 minuten stil en dan krijsen
Als ik hem eruit haal gilt hij in mijn oor en wrijft hij in zijn ogen

Wat is wijsheid....

(en ik zit er zooooo doorheen en ben zo moe en Tara is pas tegen el uur thuis... ;( )
miss_slymaandag 28 februari 2011 @ 19:24
ow freecell, wat ontzettend rot. Ik zou willen dat ik wist wat wijsheid is in zo'n geval. Sterkte iig :*
Sorbootjemaandag 28 februari 2011 @ 19:27
Kan je moeilijk adviseren free. Elk kind is anders. Isabeau zou ik, als ik de basics heb nagekeken, mooi laten gillen, maar dat werkt ook echt bij haar. Voor het zelfde geld werkt het bij jouw giller averechts
simmumaandag 28 februari 2011 @ 19:28
als het echt van de tandjes komt zou je eens een bijtwortel kunnen proberen? die bevalt ravi heel goed. daar heb je alleen op korte termijn niks aan ;(

zit jullie douche boven? misschien helpt het om te douchen? dan hoort hij je wel rommelen. ravi kan er niet tegen als het heel stil is als hij moet slapen :N dus tegenwoordig doen we 's avonds eerst ravi en dan selene.
McLauramaandag 28 februari 2011 @ 19:29
Tsja, ik weet het niet.... heeft ie geen oorontsteking oid?

Net als Sorbo zou ik, als ik zeker wist dat er niks was, gewoon laten gillen.
Meimeltjemaandag 28 februari 2011 @ 19:29
He Freecell, hopelijk gaat hij zo wel lekker slapen. Dat is wel het nadeel als je alleen bent, geen lasten kunnen delen...

Hihi die Isabeau weet wel wat ze lekker vindt.
Sorbootjemaandag 28 februari 2011 @ 19:29
Oh je weet dat het tandjes zijn? Dat had ik niet begrepen
simmumaandag 28 februari 2011 @ 19:30
ventje is trouwens nu in een keer van 4 naar 2 porties melk (nutrilon 2 nog) gegaan! mijn eetoffensief is echt megasuccesvol :Y 's avonds eet hij nu ook met de pot mee (of een potje) en snoept hij stukjes van ons. de burrito vandaag kreeg hij ook weg :D
freecellmaandag 28 februari 2011 @ 19:31
Tanden,koorts snot.
Hij moppert nu weer hier op schoot. En kreunt en mompelt.

En als ik hem nu in bed leg gilt hij zo hard dat hij het niet eens zou horen als ik zou gaan boren denk ik :+
simmumaandag 28 februari 2011 @ 19:31
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 19:29 schreef Sorbootje het volgende:
Oh je weet dat het tandjes zijn? Dat had ik niet begrepen
daar had ze het vanochtend iig over ;)
miss_slymaandag 28 februari 2011 @ 19:31
als het te mooi lijkt om waar te zijn, is het dat meestal ook, he? :')

Senna zei net aan het eind van ons bedritueeltje: Nenna slapuh, dus die heb ik op haar verzoek lekker in bed gelegd. Dat ging prima....even...nu is het niet meer leuk, geloof ik. Ik kijk het maar even aan, misschien valt ze zo nog wel in slaap. Het klinkt nog niet heel dramatisch ofzo.
freecellmaandag 28 februari 2011 @ 19:32
En alleen laten gille ga ikniet doen. Dan zitten er twee te janken, 1 boven en 1 beneden.
Maargoed, samen beneden is ook niet hip.
McLauramaandag 28 februari 2011 @ 19:33
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 19:31 schreef freecell het volgende:
Tanden,koorts snot.
Hij moppert nu weer hier op schoot. En kreunt en mompelt.

En als ik hem nu in bed leg gilt hij zo hard dat hij het niet eens zou horen als ik zou gaan boren denk ik :+
Ik zou morgen toch even naar zijn oren laten kijken.
Sorbootjemaandag 28 februari 2011 @ 19:34
Meimeltje ze weet inderdaad heel goed wat ze lekker vindt. De liefde voor eieren, olijsen en patta gaat diep, heel diep. ;)

Miss, hopeliojk kan nenna de slaap goed vatten!
freecellmaandag 28 februari 2011 @ 19:35
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 19:34 schreef Sorbootje het volgende:
Meimeltje ze weet inderdaad heel goed wat ze lekker vindt. De liefde voor eieren, olijsen en patta gaat diep, heel diep. ;)

haha :D
Hier in huis kaas en paprika :D

Mjah, ik mag aan zijn oren zitten, maar zodra ik met een vinger naar zijn mond ga is het sirene2
Nijnamaandag 28 februari 2011 @ 19:36
Free, hoofdeind van het bed wat omhoog? Als hij last van zn oren heeft dan kan dat misschien nog wat helpen. En anders weet ik het ook niet zo goed. :*
Hmmz oren lijken het dus niet te zijn. Heb je iets van waterijs in huis waar je hem op kan laten sabbelen en dan nog eens bed proberen? Sneu he...
freecellmaandag 28 februari 2011 @ 19:38
Ja, zo zielig ;(
En ik word zo wanhopig van dat gegil ;(

nou net stil op schoot :)
Meimeltjemaandag 28 februari 2011 @ 19:38
Hier gaat pasta er ook erg goed in!
Dat heeft hij vast van z'n broer, als ik die vraag wat hij wil eten is het altijd pasta (geen patat/ pannenkoeken e.d.).
Meimeltjemaandag 28 februari 2011 @ 19:40
Hier is er ook nog 1 wakker Free, misschien helpt het je ;)
Tot nu toe alleen nog maar gebrabbel gelukkig, maar zal zo wel anders worden. Meestal is het hier een teken dat hij nog wat wil drinken, daarna valt hij wel in slaap.
freecellmaandag 28 februari 2011 @ 19:41
Wakker is geen drama hoor :)
Alleen dat gegil ;(
Meimeltjemaandag 28 februari 2011 @ 19:41
quote:
3s.gif Op maandag 28 februari 2011 19:41 schreef freecell het volgende:
Wakker is geen drama hoor :)
Alleen dat gegil ;(
Dat is helemaal waar....
Vickymaandag 28 februari 2011 @ 19:47
Tess staat nu pas te douchen met M. We eten laat vandaag.
Gisteravond was dikke drama. Ze siep bij mijn ouders. Om 19.10 uur ging ze naar bed, ze zei het zelf. En toen was het huilen. Ik heb er een half uur bijgezeten, mijn moeder een half uur en toen M. nog een half uur. Uiteindleijk hebbenw e d'r maar uit bed gehaald en ze is tot 21.30 wakker geweest :X om vervolgens om 6.30 weer wakker te worden.....
groofskendezoveelstemaandag 28 februari 2011 @ 19:53
Whahaha, die rose luier vind ik grappig :D . Ik vind rose geen kleur voor R en kleed hem ook echt als een jongen (redelijk neutraal overigens denk ik) zolang hij nog geen voorkeuren uitspreekt. :P Hij slaapt wel in rose slaapzakken van S, maar een rose (meisjes)pyjama doe ik al niet.

En verder hoor ik net dat mijn ouders met Pasen een weekje in Nederland zullen zijn *O* O+ *O* O+ *O* . Fijn!
freecellmaandag 28 februari 2011 @ 19:57
Ow Groof wat fijn *O*
Heb je ze al lang niet gezien?
groofskendezoveelstemaandag 28 februari 2011 @ 19:58
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 19:57 schreef freecell het volgende:
Ow Groof wat fijn *O*
Heb je ze al lang niet gezien?
Sinds begin oktober. :)
freecellmaandag 28 februari 2011 @ 20:00
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 19:58 schreef groofskendezoveelste het volgende:

[..]

Sinds begin oktober. :)
Fijn dat ze komen dan! *O*

Ik geloof dat ik maar met F-je in ons bed kruip, hij blijft brullen....
miss_slymaandag 28 februari 2011 @ 20:13
Fijn Groofs *O* wat een heerlijk vooruitzicht!

Zo zit mijn dame nu verstopt tussen speelgoed in het halfduister te spelen:

[ Bericht 22% gewijzigd door Jippie op 20-06-2023 13:46:12 ]
MamaPurkmaandag 28 februari 2011 @ 20:17
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 17:34 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Draagt 'ie ook wel eens een rok? :+
Voor jou een vraag? voor mij een weet! :+
groofskendezoveelstemaandag 28 februari 2011 @ 20:18
Miss, wat een geweldig gezicht zo. Met dat hoedje :D . Ik vind de hele foto trouwens echt geweldig!
innepinmaandag 28 februari 2011 @ 20:21
Ah Senna! O+

Freecell, geeft het je hoop als ik zeg dat mijn donderdag en vrijdag ook zo waren? Snot, hoesten, huilen, miserabel, tandjes. Paracetamol, hoestdrank, dentinox... en nog gillen, gillen gillen als ze maar in de buurt van d'r bedje kwam. En mijn vent is meestal pas om 1 uur 's nachts thuis :X Zat er toen ook wel even doorheen. Maar zaterdag - overdag ook bagger - was ze om kwart over zes uitgeteld, en zondag was ze pas om kwart over 8 wakker en toen was ze zichzelf weer helemaal. Dus! Moraal van het verhaal: ik hoop dat het bij jou ook zo gaat en dat ie na ff flink wat slapen ineens weer helemaal happy is.
En avonden alleen met een zielig/ziek kind vind ik ook zwaar :*

Maar nu is mijn meiske de baggerdagen teniet aan 't doen door Heel Erg Blij te zijn. Echt, ze kraait van plezier, babbelt een eind rond, ligt in een deuk om zichzelf, om haar spiegelbeeld, om wie er dan ook om haar heen is.
Vandaag kwam ik haar ophalen bij mijn schoonmoeder, waar ze de pop in bed aan 't stoppen was en ernaar ging zwaaien (want tja, de pop ging slapen) en een boekje ging lezen met haar overgrootmoeder, die vandaag 88 is geworden. echt, smelt! O+
DustinHendersonmaandag 28 februari 2011 @ 20:22
Roze vind ik ook geen kleur voor een jongen. Ik weet dat er roze polo's enzo zijn maar dat vind ik sowieso niet zo leuk, dat kakballerige

Beterschap Freecell, wat zielig :'(

Wat gezellig Groofsken! Heb je ze al een poos niet gezien? Was het echt met de geboorte van R. dat je ze voor het laatst zag eigenlijk? Ik weet nog dat je toen zo zat te hopen dat hij redelijk binnen de tijd kwam dat je ouders in NL waren :D O+

Toeval of niet, maarre; het nachtlampje voor het eerst aangedaan in zn kamertje. 1x tetug voor speentje en aai over zn bol en hij is gewoon al dik 20 min STIL :o hij SLAAPT gewoon in zn eigen bed nu (voor hoelang het duurt, maar ik ben blij nu!)
innepinmaandag 28 februari 2011 @ 20:24
Echt Poppejans? Is het kakkineuze niks voor jullie? Had ik nou helemáál niet gegokt :P

Fijn dat ie slaapt, hoop dat ie het een tijdje volhoudt ;) Ik wist niet dat ie zo slecht in z'n eigen bedje sliep?

Ohja, en groofs, wat fijn joh! *O*
groofskendezoveelstemaandag 28 februari 2011 @ 20:24
Freecell, een :* voor jou en F.

Poppejans, ik wist helemaal niet dat Wolf zo moeilijk ging slapen joh?

Mijn ouders zijn na zijn geboorte nog twee keer in Nederland geweest geloof ik. Van de zomer en oktober. Nu met pasen komen ze dus een weekje (extra) hierheen. In de zomer zitten wij een maand daar en dan komen zij weer drie weken met Kerst. Dat is tot nu toe wat er geboekt staat. ;)
MamaPurkmaandag 28 februari 2011 @ 20:34
Jullie gaan echt hard zeg!!

Lastig Freecell dat je niet je vinger kan leggen op de oorzaak van het gillen.. :*

Lief meisje miss en heel lief rompie, heeft Jaël ook ;)

Fijn Poppejans dat een nachtlampje lijkt te werken :)

En verder weet ik het even niet meer!! Kan het even niet bijhouden...
freecellmaandag 28 februari 2011 @ 20:48
Joooo! 1-0 voor de mama :P

Het slaapt (voor nu)
In ons bed.
Nu hopen dat hij er niet uitvalt, maar ik heb de babyfoon op heel gevoelig gezet en kussens aan de randen gelegd, moet goedkomen!

Alleen nu ligt er een dreumes in ons bed en dan kan TARA straks niet slapen _O-
freecellmaandag 28 februari 2011 @ 20:51
Ow en echt een superleuke foto O+
Dat hoedje!
MamaPurkmaandag 28 februari 2011 @ 20:54
*O* freecell!!
Dapper hoor, ik zou dat met Jaël echt niet durven, die stuitert er volgens mijn zo uit, die slaapt altijd zo wilt!!
freecellmaandag 28 februari 2011 @ 20:54
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 20:54 schreef MamaPurk het volgende:
*O* freecell!!
Dapper hoor, ik zou dat met Jaël echt niet durven, die stuitert er volgens mijn zo uit, die slaapt altijd zo wilt!!
Florian slaapt niet echt wild volgens mij en het is een tweepersoons bed :)
En het was de keuze gillen of dit :+
MamaPurkmaandag 28 februari 2011 @ 20:56
Ja ik had het ook wel geweten als ik jou hier zo een beetje volgde :)

En bij Jaël horen we regelmatig bonk, dan gaat ze in haar slaap zitten en laat zich zo vallen tegen de spijlen van haar bedje, maar slaapt vervolgens gelukkig rustig door! Beetje raar kind wat dat betreft :P
Meimeltjemaandag 28 februari 2011 @ 20:56
En al slapend in z'n eigen bedje leggen is ook geen optie? (dat zou ik hier dus gewoon doen, die slaapt echt wel in m'n armen door :P).
freecellmaandag 28 februari 2011 @ 20:58
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 20:56 schreef Meimeltje het volgende:
En al slapend in z'n eigen bedje leggen is ook geen optie? (dat zou ik hier dus gewoon doen, die slaapt echt wel in m'n armen door :P).
Nou, niet als hij net in zijn eerste slaap is :)
Gaan we tegen onze bedtijd wrs wel proberen, Tara slaapt echt niet fijn met een kind in bed...
Of ik schuif hem naar mijn kant O+
Meimeltjemaandag 28 februari 2011 @ 21:00
Het klinkt wel heerlijk knus O+
freecellmaandag 28 februari 2011 @ 21:08
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 21:00 schreef Meimeltje het volgende:
Het klinkt wel heerlijk knus O+
't was na een tijdje ook wel leuk O+
Hij heeft eerst een kwartier gekrijst, gewurmt en gedraaid, is toen 2x bijna in slaap gevallen, maar dan net als ik denk: 't slaapt! schiet hij krijsend wakker en uiteindelijk ging hij zachtjes met mijn haar en neus liggen spelen en met wat aaien over zijn rug zeilde hij zo weg O+
octopussymaandag 28 februari 2011 @ 21:16
Freecell, ik voel met je mee :* Het lijkt me wel fijn als ze gewoon kunnen vertellen wat er scheelt -O-
miss_slymaandag 28 februari 2011 @ 21:18
Senna kan behoorlijk vertellen, maar als het slapen niet lukt, dan lukt het slapen niet. Valt weinig bij te vertellen, volgens mij.

Ze ligt er weer in, en het lijkt stil te zijn. Dus ik ga zo ook maar naar bed, just in case enzo.
McLauramaandag 28 februari 2011 @ 21:23
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 20:22 schreef Poppejans het volgende:
Roze vind ik ook geen kleur voor een jongen. Ik weet dat er roze polo's enzo zijn maar dat vind ik sowieso niet zo leuk, dat kakballerige

Ik geloof dat jij Thijs zijn kleding dan helemaal niet leuk vindt : die heeft bijna alleen maar rugby's en polo's enzo. Alleen géén bloesjes!