FOK!forum / Lifestyle / Slank # 1265 - Grote dozen
uniekhoornmaandag 6 december 2010 @ 00:05
Het vorige deel: Slank #1263: Boeken voor pubers en wraps van Ainsley

De Slankreeks

De Slank-topics zijn bedoeld voor wie wel wat kilootjes kwijt wil raken, maar geen overgewicht heeft, en voor wie probeert een goed gewicht te behouden, kortom, voor wie bezig is met goed eten en goed leven.

Algemeen uitgangspunt om af te vallen / goed gewicht te houden

• Eet genoeg! Meestal is dat méér dan je denkt: veel mensen die willen afvallen eten te weinig om te kunnen afvallen. Wie te weinig eet geeft z'n lichaam onvoldoende energie om vet af te breken, en daarnaast krijgt het lichaam signalen dat het heel verstandig is om elke overblijvende calorie ergens op te slaan. Op je buik, kont of heupen.

• Eet meer broccoli! Toevallig is broccoli héél gezond. Zegt loveli, dus het zal zo zijn. Iets algemener: eet meer groente. Veel meer groente.

• Sport! Goed voor je lijf, voor de stofwisseling, voor vetverbranding en voor spieropbouw. Niet iedereen kan of wil sporten, sommige mensen wérken echt (huuh), anderen hebben een kwetsbaar lichaam, maar hoe meer je inspanning toevoegt aan je dagelijkse bezigheden, hoe beter dat is voor je lijf. Niet overdrijven natuurlijk.

• Wees duurzaam! Je kunt een laag gewicht bereiken met een extreme aanpak. Dan is het echter heel moeilijk vast te houden. Probeer een aanpak te kiezen die je kan en wil blijven volhouden. In het algemeen is het beter om maximaal een halve kilo per week af te vallen.

• Kijk niet uitsluitend naar calorieën en hecht niet teveel waarde aan een weegschaal. Een eenzijdig menu kan je voorzien van de juiste hoeveelheid calorieën, maar voorziet niet in alle stoffen die je nodig hebt. Een veelzijdig menu bestaat niet zozeer uit de ene dag italiaans en de volgende sushi en de derde hollandse pot, maar uit een verzameling van groente (veel), brood etc (volkoren), vlees (mager) en vet (van de juiste soort). De weegschaal vertelt je hoe zwaar je bent, maar als je een kilo vet verwerkt tot 2 kilo spieren ben je zwaarder.. maar slanker.

Meedoen!

Doen! Welkom! Vertel, wat wil je, wat is je plan, wat doe je? De meeste van ons posten regelmatig een eetlijstje, met daarop: • O Ontbijt • T Tussendoortje • L Lunch • D Diner • S Sport

Soms volgt daarop ongevraagd commentaar, niet altijd, schroom niet expliciet om commentaar te vragen, dan krijg je een hoop op- en aanmerkingen (of complimenten natuurlijk, kan ook).

Details (BMI is een handvat om overgewicht vast te stellen. De slankreeks is bedoeld voor mensen zonder overgewicht, met overgewicht (BMI > 27) ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub.

BMR is een statistische berekening van de hoeveel calorieën die je lichaam nodig heeft om bedlegerig te zijn zonder je organen te beschadigen.

Dieetweb Op dieetweb wordt een lijstje bijgehouden dat hier geplaatst wordt. Wil je in dat lijstje komen, ga dan naar Dieet-web en maak daar een account aan. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst. Verder een kleine tip: zet in het onderwerp van de PM of het gaat om SLANK, zodat daar geen twijfel over is, waardoor het nog langer kan duren. Mocht het echt ontzettend lang duren, stuur dan rustig nog een keer een PM. Update minmaal eens per maand om in het lijstje te blijven staan. Dit lijstje is niet verplicht hoor!!

forum-img.png

Linkjes Heel heel vroeger hadden we een hele lijst met linkjes, ik denk dat niemand hier meer kijkt, geef anders een gil, ben wel benieuwd; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Slowchat In deze reeks wordt veel geslowchat, mocht jouw vraag niet meteen beantwoord worden/ondersneeuwen, stel hem dan gerust nog een keer!

Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! De OP is hier te vinden
Mini_rulezmaandag 6 december 2010 @ 00:07
Die TT valt me nog mee...
DevilsAndDustmaandag 6 december 2010 @ 00:10
0013295_370x370.jpg

Dank u, Sinterklaasje. O+.
sigmemaandag 6 december 2010 @ 05:51
Mogge!

Mooi horloge, D&D :Y.
motorbloempjemaandag 6 december 2010 @ 07:22
o hai :z
XcUZ_Memaandag 6 december 2010 @ 07:34
Mogge vanuit een -zowaarlijk - rijdende trein :z.
XcUZ_Memaandag 6 december 2010 @ 07:35
Oeh, nice DaD! Issie van topvintage?
MevrouwPuffmaandag 6 december 2010 @ 08:04
Mogge!
Mooi DaD! En die wilde je zo graag!
Zit in de metro, moet naar katwijk, maar tot nu toe rijdt het.
Viking84maandag 6 december 2010 @ 08:15
Nice DaD!

Ik ga zo even eten en HP uitkijken en dan straks weer eens hardlopen, voor het eerst in 2 weken. Ben benieuwd :s).
Tinkepinkmaandag 6 december 2010 @ 08:19
Net 20 minuutjes op de stepper gestaan, 10 minuten met gewichtjes gespeeld en daarna Brinta gegeten. Nu is het tijd voor de file :r
motorbloempjemaandag 6 december 2010 @ 08:19
fiiiiiiiile... en in de bus.. voel me te kut om te fietsen... :z
DevilsAndDustmaandag 6 december 2010 @ 08:59
Is van Topvintage, inderdaad. :Y .
AKnynkemaandag 6 december 2010 @ 09:14
goeiemorgen..Wij zijn in Duitsland beland! gisteravond de eerste HP film gekeken, en nu ben ik aan het werk. Vanavond gaan we kaasfondue'en...
XcUZ_Memaandag 6 december 2010 @ 10:13
Geen zin vandaag :{.
motorbloempjemaandag 6 december 2010 @ 10:15
quote:
Op maandag 6 december 2010 10:13 schreef XcUZ_Me het volgende:
Geen zin vandaag :{.
qft......
Phaidramaandag 6 december 2010 @ 10:15
Mooi DaD O+ !

Cali, is het nog gelukt met de cadeautjes voor de mr??
DevilsAndDustmaandag 6 december 2010 @ 10:17
Ben ook benieuwd, Cali! En stiekem ook of loveli gelijk had. ;).

Ik ga vanavond uit eten met een groep medestudenten. Hartstikke leuk, maar eigenlijk heb ik er gewoon géén tijd voor. Heb in ieder geval al besloten om niet van te voren mee te gaan borrelen maar om pas bij het eten aan te schuiven.
Viking84maandag 6 december 2010 @ 10:29
Ik dacht net even een rondje te gaan hardlopen, maar het is echt niet te doen, zo glad. Ik baal zo, want de temperatuur is goed, m'n lijf voelt vandaag alsof het gaat meewerken en dan dit... Bleeh.
Viking84maandag 6 december 2010 @ 10:30
Morgen weer eens kijken. Gelukkig stijgen de temperaturen deze week *O*.
XcUZ_Memaandag 6 december 2010 @ 10:36
De weg van tram naar kantoor was inderdaad beter te doen geweest op schaatsen :').

De trambestuurder waarschuwde wel in onvervalst Haags voor de gladde stoepen :D.
"Kèk uit met uitstappuh, de stoepe kenne glad séijn"

O+
Viking84maandag 6 december 2010 @ 10:43
quote:
Naam van de functie: Beroepssporter

Kunstschaatser voor shows in Rusland. Deelnemen aan training georganiseerd door Stage Entertainment Rusland, op locatie in Nederland. Voor de training is vereist dat de de schaatser ervaring heeft op wereldkampioenschapsniveau kunstschaatsen. Na gebleken geschiktheid dient men in Rusland te werken. Zonder ervaring op zeer hoog niveau heeft solliciteren geen enkele zin.
Vacature op werk.nl :').
XcUZ_Memaandag 6 december 2010 @ 10:49
Ik zeg, solliciteren! :')
Viking84maandag 6 december 2010 @ 10:58
quote:
10s.gif Op maandag 6 december 2010 10:49 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik zeg, solliciteren! :')
:') Het is nogal een debiele vacature. Ik zou zeggen dat je wel gemakkelijker aan geschikte schaatsers kunt komen, bijv door eens contact op te nemen met de schaatsersbond ofzo :').
DevilsAndDustmaandag 6 december 2010 @ 10:59
Whaaa! :o. Ik heb een uitnodiging om te komen praten over het invullen van een vacature op mijn stageschool. :o.
Phaidramaandag 6 december 2010 @ 11:00
Wat goed DaD!! *O*
Viking84maandag 6 december 2010 @ 11:01
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 10:59 schreef DevilsAndDust het volgende:
Whaaa! :o. Ik heb een uitnodiging om te komen praten over het invullen van een vacature op mijn stageschool. :o.
Nice :). Gaat het je allemaal nog flink wat doekoes opleveren straks ^O^.
Viking84maandag 6 december 2010 @ 11:02
Ik ben dus weer vacatures aan het zoeken :').

Opties:

- alles wat met onderwijs te maken heeft (dus zowel voor als achter de coulissen).
- alles wat met teksten schrijven te maken heeft, mits het niet op freelancebasis is.

Ik word wel *O* van het feit dat ik in een goeie regio zit!

Als jullie nog ideeën hebben, hoor ik het graag ;).
V1z0Rmaandag 6 december 2010 @ 11:05
:W

Moest grinniken bij het lezen van de TT :')

Nog bedankt voor alle sterkte-wensen! O+
Zo'n steuntje in de rug was wel fijn om het weekend door te komen.

Vanmorgen maar is niet wezen zwemmen, maar lekker uitgeslapen!

Lijstje:

O: Kom yoghurt met amandelen en mango
T: 2 boterhammen met kipfilet en paprika
L: Broodje rookworst met mosterd + glas melk
T: Wat zalm, forel en makreel
T: Banaan met glas melk
D: Broccoli met kerriesaus en rundergehakt
T: Beetje kwark

Nice DaD!
Vik sterkte met het vinden van nieuw werk! En geniet nog maar even van de vrije tijd die je nu hebt :D
Viking84maandag 6 december 2010 @ 11:07
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 11:05 schreef V1z0R het volgende:
Vik sterkte met het vinden van nieuw werk!
Dank je :).

quote:
En geniet nog maar even van de vrije tijd die je nu hebt :D
Genieten is er niet echt bij! Ik heb al een keer een jaar thuisgezeten en dat wil ik niet weer :X.
DevilsAndDustmaandag 6 december 2010 @ 11:07
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 11:01 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Nice :). Gaat het je allemaal nog flink wat doekoes opleveren straks ^O^.
Heb jij enig idee wat 8 lesuren (op de onderbouw) op zouden leveren?

En succes met het vinden van een nieuwe baan!
DevilsAndDustmaandag 6 december 2010 @ 11:11
Geen idee trouwens of er nog andere sollicitanten zullen zijn. Ik vind het idioot spannend. :').
#ANONIEMmaandag 6 december 2010 @ 11:15
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 11:02 schreef Viking84 het volgende:
Ik ben dus weer vacatures aan het zoeken :').

Opties:

- alles wat met onderwijs te maken heeft (dus zowel voor als achter de coulissen).
- alles wat met teksten schrijven te maken heeft, mits het niet op freelancebasis is.

Ik word wel *O* van het feit dat ik in een goeie regio zit!

Als jullie nog ideeën hebben, hoor ik het graag ;).
Had je mijn tip op Facebook nog gezien?
Viking84maandag 6 december 2010 @ 11:16
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 11:07 schreef DevilsAndDust het volgende:

[..]

Heb jij enig idee wat 8 lesuren (op de onderbouw) op zouden leveren?

En succes met het vinden van een nieuwe baan!
800 euro bruto schat ik ongeveer (uitgaande van iets minder dan 2500 euro voor 25 uur)
Viking84maandag 6 december 2010 @ 11:17
quote:
7s.gif Op maandag 6 december 2010 11:15 schreef Razztwizzle het volgende:

[..]

Had je mijn tip op Facebook nog gezien?
Ja maar dat is regulier onderwijs ;). Helaas geen optie ;(.
#ANONIEMmaandag 6 december 2010 @ 11:17
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 11:17 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ja maar dat is regulier onderwijs ;). Helaas geen optie ;(.
Het Luzac heeft ook een vacature, maar kwam je daar niet juist net vandaan? Of was dat een andere instelling?
Viking84maandag 6 december 2010 @ 11:19
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 11:17 schreef Razztwizzle het volgende:

[..]

Het Luzac heeft ook een vacature, maar kwam je daar niet juist net vandaan? Of was dat een andere instelling?
Nee, kom niet van het Luzac. Welke vestiging heeft een vacature? :).
Viking84maandag 6 december 2010 @ 11:20
:o ik zie het! Tof! Ik ga solliciteren!
Niet heel veel uren, maar goed, beter dan niets en ik denk dat ik wel een goeie kandidaat ben.
#ANONIEMmaandag 6 december 2010 @ 11:21
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 11:19 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Nee, kom niet van het Luzac. Welke vestiging heeft een vacature? :).
Zie hier.

Ah, je had het al :D nou mooi! Hopen dat het wat wordt :).

*weer terug in lurkstand gaat :@ *

[ Bericht 23% gewijzigd door #ANONIEM op 06-12-2010 11:21:52 ]
Principessa.Farfallusmaandag 6 december 2010 @ 11:22
Is rood staan het zelfde als een prive krediet bij de abn amro? Ik wil graag rood kunnen staan voor nood maar ik hoef geen lening. Nou ja het IS wel een lening.. Ik hoop dat ik duidelijk ben want het kantoor gaat pas om 13.00 open }:|

En hoe kan ik lenen van de ib-groep? Zag het vroegerr staan maar nu niet. Twijfel ook of het slim is, ik heb in principe toch wel werk geloof ik! Dus dan zou ik nu een keer 3-4-500 euro nodig hebben maar daarna verdien ik dat weer terug maar die schuld blijft oplopen. Dan is 300 euro nu 600 euro over 3 jaar bij-wijze-van.

Had ik maar een geldboom in de tuin :P En een tuin.
Viking84maandag 6 december 2010 @ 11:22
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 11:21 schreef Razztwizzle het volgende:

[..]

Zie hier.

Ah, je had het al :D nou mooi! Hopen dat het wat wordt :).

*weer terug in lurkstand gaat :@ *
Ja hoop ik ook :D. Zou echt tof zijn! :D. Thanks! Ik heb die vacature helemaal over het hoofd gezien, terwijl ik toch regelmatig op die site kijk.
V1z0Rmaandag 6 december 2010 @ 11:29
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 11:07 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Dank je :).

[..]

Genieten is er niet echt bij! Ik heb al een keer een jaar thuisgezeten en dat wil ik niet weer :X.
Sorry, wist ik niet. Nee dan lijkt thuiszitten mij ook niet zo leuk toe...
Viking84maandag 6 december 2010 @ 11:38
PowNed trekt baard Sinterklaas af voor groep kleuters

Wat een ontzettende eikels zijn die lui van GeenStijl :r.
vergeetmewelletjemaandag 6 december 2010 @ 11:38
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 december 2010 19:34 schreef Syrena het volgende:
De rest van mijn huid wordt ook steeds gevoeliger :( moet nu met Dermalex olie in bad anders krab ik me gek.
Heel slecht nieuws voor jou dan: Dermalex Olie bestaat niet meer. :'(
Je kunt nog bij je plaatselijke Action kijken of ze nog wat restjes hebben, maar anders heb je pech.
Manlief is nu alle andere merken aan het testen, maar heeft nog niet iets vergelijkbaars gevonden.
V1z0Rmaandag 6 december 2010 @ 11:51
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 11:38 schreef Viking84 het volgende:
PowNed trekt baard Sinterklaas af voor groep kleuters

Wat een ontzettende eikels zijn die lui van GeenStijl :r.
Zulke acties hebben Paul de Leeuw en Hans Teeuwen toch ook al is geflikt? Verkleed als Sint je als een complete hufter gedragen...
V1z0Rmaandag 6 december 2010 @ 11:53
PF, moet je maar even goed uitzoeken! Misschien dat je bij het rood staan een negatieve BKR-registratie krijgt en bij een krediet niet...

Die boom willen we allemaal trouwens wel :P
Principessa.Farfallusmaandag 6 december 2010 @ 11:57
quote:
10s.gif Op maandag 6 december 2010 11:53 schreef V1z0R het volgende:
PF, moet je maar even goed uitzoeken! Misschien dat je bij het rood staan een negatieve BKR-registratie krijgt en bij een krediet niet...

Die boom willen we allemaal trouwens wel :P
Uh..... Maar die registratie krijg je toch alleen als je niet binnen 3 maanden weer positief staat?
Ik heb ook een CC, telt dat ook dan???
progjemaandag 6 december 2010 @ 11:59
:W

DaD wat een geweldig horloge en wat gaaf van die sollicitatie. spannend.

Vik succes met het vinden van een baan!
vergeetmewelletjemaandag 6 december 2010 @ 11:59
Een negatieve registratie krijg je alleen bij wanbetaling, een registratie vaak bij producten als abo voor je telefoon en CC e.d.
Principessa.Farfallusmaandag 6 december 2010 @ 11:59
Ja mooi horloge O+
alleen kan ik niet zo goed klokkijken op zo iets :')!
Principessa.Farfallusmaandag 6 december 2010 @ 12:00
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 11:59 schreef vergeetmewelletje het volgende:
Een negatieve registratie krijg je alleen bij wanbetaling, een registratie vaak bij producten als abo voor je telefoon en CC e.d.
Oo zo, nee ik betaal alles gewoon optijd/af.
vergeetmewelletjemaandag 6 december 2010 @ 12:00
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 11:59 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
alleen kan ik niet zo goed klokkijken op zo iets :')!
Ik ook niet! :D
Wel digitaal, maar bij analoog moet ik altijd weer even nadenken. :D
vergeetmewelletjemaandag 6 december 2010 @ 12:01
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 12:00 schreef Principessa.Farfallus het volgende:

[..]

Oo zo, nee ik betaal alles gewoon optijd/af.
Dan hoef je het daar niet voor te laten.
Vroeger was lenen bij IBG DUO goedkoper dan bij de bank wat betreft rente, ik weet alleen niet of dat nog steeds zo is.
V1z0Rmaandag 6 december 2010 @ 12:02
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 11:57 schreef Principessa.Farfallus het volgende:

[..]

Uh..... Maar die registratie krijg je toch alleen als je niet binnen 3 maanden weer positief staat?
Ik heb ook een CC, telt dat ook dan???
Krijgt sowieso bij elke vorm van lening een BKR-registratie, weet alleen niet wanneer het een negatieve wordt. Daarom maar even goed uitzoeken ;)
Heb er verder ook geen verstand van :D
Viking84maandag 6 december 2010 @ 12:03
Ik zou niet aan dure leningen gaan beginnen :N. Heb ook ooit een Comfort Card gehad toen ik het geduld niet had om te sparen, dat is eens en nooit weer :').
Chicolatemaandag 6 december 2010 @ 12:15
Verwarming bij mij thuis werkt nog steeds niet, ben blij dat ik dit weekend bij mn ouders was. En het warme water is ook op. Wat een prutsers. Sowieso, ze lossen het vrijdag niet op, dus gaan ze het maandag pas weer proberen. Want een weekend zonder verwarming of warm water terwijl het buiten vriest, dat is toch vrij normaal.

Leuk horloge DaD!

Succes met solliciteren Vik.

En nog meer, maar vergeten om te reageren.
Principessa.Farfallusmaandag 6 december 2010 @ 12:23
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 12:03 schreef Viking84 het volgende:
Ik zou niet aan dure leningen gaan beginnen :N. Heb ook ooit een Comfort Card gehad toen ik het geduld niet had om te sparen, dat is eens en nooit weer :').
O nee is niet om iets luxe van te kopen maar om de huur te betalen :P Maargoedd... ik krijg 1. nog geld 2. ik heb toch wel een baantje. Dus komt goed :s)
Syrenamaandag 6 december 2010 @ 12:45
quote:
13s.gif Op maandag 6 december 2010 11:38 schreef vergeetmewelletje het volgende:

[..]

Heel slecht nieuws voor jou dan: Dermalex Olie bestaat niet meer. :'(
Je kunt nog bij je plaatselijke Action kijken of ze nog wat restjes hebben, maar anders heb je pech.
Manlief is nu alle andere merken aan het testen, maar heeft nog niet iets vergelijkbaars gevonden.
Noes! Eens kijken of Eucerin ook badolie ofzo heeft.
Mijn Dermalex kwam ook al van de Action idd. Oh en misschien heeft de Duitse drogist wel iets, van Weleda ofzo.
Principessa.Farfallusmaandag 6 december 2010 @ 12:50
Hmm... En La Roche Possay?
AKnynkemaandag 6 december 2010 @ 12:51
getsie chico, wat vervelend. Ik zou er flink over klagen bij je woningbouwvereniging, want een weekend zonder verwarming zitten is geen doen in de winter.
Syrenamaandag 6 december 2010 @ 13:00
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 12:50 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Hmm... En La Roche Possay?
Dat zal boven mijn budget liggen :+
vergeetmewelletjemaandag 6 december 2010 @ 13:07
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 12:50 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Hmm... En La Roche Possay?
Is manlief nu aan het testen. :Y
Hij had wel het idee dat het niet zo'n olielaagje achterliet als Dermalex.
Inderdaad wel een ietsje duurder. :+
vergeetmewelletjemaandag 6 december 2010 @ 13:09
Ik weet niet in hoeverre je gevoelig bent voor toevoegingen, maar Nivea heeft ook een doucheolie.
Wat betreft prijs wel het proberen waard denk ik. :)
Syrenamaandag 6 december 2010 @ 13:13
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 13:09 schreef vergeetmewelletje het volgende:
Ik weet niet in hoeverre je gevoelig bent voor toevoegingen, maar Nivea heeft ook een doucheolie.
Wat betreft prijs wel het proberen waard denk ik. :)
Ik heb ook wel eens Natusan gehad. Daar kun je mee in bad en je kunt jezelf ermee insmeren als je nog nat bent. Was ook fijn.
lovelimaandag 6 december 2010 @ 13:34
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 11:22 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Is rood staan het zelfde als een prive krediet bij de abn amro? Ik wil graag rood kunnen staan voor nood maar ik hoef geen lening. Nou ja het IS wel een lening.. Ik hoop dat ik duidelijk ben want het kantoor gaat pas om 13.00 open }:|

En hoe kan ik lenen van de ib-groep? Zag het vroegerr staan maar nu niet. Twijfel ook of het slim is, ik heb in principe toch wel werk geloof ik! Dus dan zou ik nu een keer 3-4-500 euro nodig hebben maar daarna verdien ik dat weer terug maar die schuld blijft oplopen. Dan is 300 euro nu 600 euro over 3 jaar bij-wijze-van.

Had ik maar een geldboom in de tuin :P En een tuin.
Hm.. rood kunnen staan maar niet willen vereist een goede discipline (aldus mijn Lagerfelds). Rood staan is een lening en je moet een krediet nemen van 1000 euro, omdat bedragen lager dan dat niet geregistreerd hoeven worden bij het BKR. Misschien hebben ze voor studentenlenignen andere voorwaarden, maar bij mijn bank is het of nul, of >1000.
Syrenamaandag 6 december 2010 @ 13:39
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 13:34 schreef loveli het volgende:

[..]

Hm.. rood kunnen staan maar niet willen vereist een goede discipline (aldus mijn Lagerfelds). Rood staan is een lening en je moet een krediet nemen van 1000 euro, omdat bedragen lager dan dat niet geregistreerd hoeven worden bij het BKR. Misschien hebben ze voor studentenlenignen andere voorwaarden, maar bij mijn bank is het of nul, of >1000.
Bij de ING kun je 500.
Oja dat moet ik weer aanvragen :7 just in case. Ik zal maar wachten tot ik de sleutel in mijn pootjes heb.
lovelimaandag 6 december 2010 @ 13:44
Misschien dat het vroeger 1000 gulden was en nu 500 euro? Ben niet zo heel erg meer van de bankzaken.
Ewelinamaandag 6 december 2010 @ 13:55
Goedemiddag! :o
motorbloempjemaandag 6 december 2010 @ 13:56
M'n essay is af, maar durf 'm zoals gewoonlijk niet in te leveren :')!

nice..
Chicolatemaandag 6 december 2010 @ 14:13
Voor een niet-werkende verwarming is het hier knap warm. Ik overweeg de buitendeur open te zitten, het gaat hier richting de 25 graden. Ook niet helemaal de bedoeling.
vergeetmewelletjemaandag 6 december 2010 @ 14:19
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 14:13 schreef Chicolate het volgende:
Voor een niet-werkende verwarming is het hier knap warm. Ik overweeg de buitendeur open te zitten, het gaat hier richting de 25 graden. Ook niet helemaal de bedoeling.
Dat kan toch niet? :?
Zijn de buizen van de verwarming wel warm dan?
motorbloempjemaandag 6 december 2010 @ 14:20
da's goed warm! :o
V1z0Rmaandag 6 december 2010 @ 14:31
Kunt het wel Mo! Niet zo schijterig :P

25 graden :o

Mijzelf alsnog maar even een sinterklaascadeau gedaan :')
SPOILER
rugtrainer.jpg
Viking84maandag 6 december 2010 @ 14:35
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 14:31 schreef V1z0R het volgende:
Kunt het wel Mo! Niet zo schijterig :P

25 graden :o

Mijzelf alsnog maar even een sinterklaascadeau gedaan :')
SPOILER
Ik wil nog wel eens zo'n buiktrainer hebben. Lijkt me een stuk cooler dan op zo'n kutmatje.
motorbloempjemaandag 6 december 2010 @ 14:37
ingeleverd! Nu bijna thuis :9
progjemaandag 6 december 2010 @ 14:39
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 14:37 schreef motorbloempje het volgende:
ingeleverd! Nu bijna thuis :9
^O^
Chicolatemaandag 6 december 2010 @ 14:40
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 14:19 schreef vergeetmewelletje het volgende:

[..]

Dat kan toch niet? :?
Zijn de buizen van de verwarming wel warm dan?
Ik weet niet of de buizen warm zijn, maar de vloer voelt niet echt warm aan ofzo. Het zal ook geen 25 zijn, ik denk dat die thermometer gewoon niet klopt. Maar het is zeker wel een stuk warmer dan een paar dagen geleden en ik zou niet weten hoe dat nou weer kan. Misschien warmte van de huizen naast me.
V1z0Rmaandag 6 december 2010 @ 14:42
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 14:35 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ik wil nog wel eens zo'n buiktrainer hebben. Lijkt me een stuk cooler dan op zo'n kutmatje.
Zoiets?
file_62_1.jpg
Is op zich wel handiger dan zo'n matje! Kunt met zo'n ding ook een grotere hoek pakken (dus intensiever)
Syrenamaandag 6 december 2010 @ 14:44
Ik heb hele erge WOG :@ Kan me nergens toe zetten, wat niet handig is als er allemaal stapels liggen die weg moeten. Nou ja, ik heb nog tot 21 uur O-)
Tinkepinkmaandag 6 december 2010 @ 14:45
Hoi.
Daglijstje
t.half uurtje sport
o. 2 kommen brinta
t. banaan
l. 250 gram sperziebonen met sesamzaadjes + zo#n blok gegratineerde vis uit de vriezer
t. 3 dropjes + koffie met likeur
d. weet ik nog niet
Viking84maandag 6 december 2010 @ 14:45
http://www.ah.nl/recepten/recept?id=383224&rq=gnocchi+mozzarella

Dit ga ik vanavond eten :9. Hoop ik dan (als ze hier basilicum hebben). Pan is wel lastig schoon te maken met die gesmolten mozzarella :P.

Ik ga nu eerst maar eens naar de AH. Vandaag beetje lamlendig dagje (lezen, series en films kijken) en morgen ga ik brieven schrijven :). Of brieven aanpassen eigenlijk, want ik heb gelukkig al een goeie basisbrief :).
V1z0Rmaandag 6 december 2010 @ 15:00
Ziet er lekker uit Vik! :9~

De kersthit van het jaar al weer gevonden!
Syrenamaandag 6 december 2010 @ 15:27
Nou, mijn gevoel van WOG was ter bescherming kennelijl, heb nu vijf boeken ingevoerd en bij alle vijf wel iets fout gedaan }:| gelukkig controleer ik mezelf altijd.
Syrenamaandag 6 december 2010 @ 15:27
Zie je, zelfs hier posten gaat niet goed :'(
motorbloempjemaandag 6 december 2010 @ 15:28
en thuis!

:z nog even boodschapjes gedaan, alvast decemberzegels gehaald om kerstkaartjes te sturen en een beterschaps kaart voor m'n paps! Die heeft z'n voet gebroken, al sinds donderdag :') maar hij liet er vandaag toch maar eens naar kijken... minimaal 4 weken gips.. en mijn vader kennende gaat dat humeur-technisch een hel worden _O-
MariaEtceteramaandag 6 december 2010 @ 15:32
Haidiehai!

In afwachting van de internetmeneren die zouden moeten komen vandaag maar even een egopost over wat ik gedaan heb dit weekend :+
Samengevat:
- Naar een 4 jaar en ouder performance van Aladdin in het Theater O+ Was leuk!
- Lunchen bij een Indiaas vriendinnetje met een groepje :9 3 gangen :o
- Naar York om Sinterklaas te vieren met 3 Nederlanders en een Duitse :D
- Dag erna: naar Whitby! Abbey en zee bekeken, fertility symbol snowwoman gemaakt :') thee en scones gehad bij Sherlock's Teahouse O+
Tinkepinkmaandag 6 december 2010 @ 15:33
Klinkt als een übertof weekend Maria.
motorbloempjemaandag 6 december 2010 @ 15:33
Leuk Maria!

Ik wilde gaan slapen ;( maar de buren zijn aan 't timmeren ;(
MariaEtceteramaandag 6 december 2010 @ 15:38
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 15:33 schreef Tinkepink het volgende:
Klinkt als een übertof weekend Maria.
:Y O+ Ben weer helemaal opgeladen, was een super laatste weekend in Engeland :D
XcUZ_Memaandag 6 december 2010 @ 15:40
klinkt super Maria!!

Ik twijfel over RPM vanaaf. Ik wil wel, het is de enige avond dat ik kan, maar m'n lijf doet zo'n zeer :'(.
seiramumaandag 6 december 2010 @ 15:44
Ik eet echt veel de laatste tijd. Gelukkig kan ik de komende 7 dagen elke dag naar de sportschool. Vanaf morgen ga ik écht letten op wat ik eet. Eigenlijk was ik dat vandaag al van plan maar ik heb gefaald. Ik wil voortaan elke dag 1500 - 1800 kcal eten op dagen dat ik sport en tussen de 1200 en 1500 op niet-sport dagen! Ik durf echt niet meer op de weegschaal te staan. Al mijn broeken passen nog evengoed maar ik voel me gewoon vies en zwaar. Waarschijnlijk ben ik niet eens zoveel aangekomen maar ik ben gewoon bang om op de weegschaal te staan.

Vandaag had ik rond 13.00u al 1600kcal naar binnengewerkt. Omdat ik al meer dan genoeg heb gegeten moet ik maar weer op morgen wachten tot ik iets eet zucht ;_;. Vanaf morgen ga ik weer gewoon om de 2 uur iets eten van onder de 200kcal!
motorbloempjemaandag 6 december 2010 @ 15:45
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 15:40 schreef XcUZ_Me het volgende:
klinkt super Maria!!

Ik twijfel over RPM vanaaf. Ik wil wel, het is de enige avond dat ik kan, maar m'n lijf doet zo'n zeer :'(.
niet gaan...
Zelf sta ik ook weer voor morgen ingeschreven, maar zoals ik me nu voel :')!
Chicolatemaandag 6 december 2010 @ 15:47
seimaru, ik vind 1500-1800 kcal op een sportdag erg weinig. Ik eet dat zelf juist op niet-sportdagen. Bereken anders je BMR eens ergens online, dan zie je hoeveel je per dag moet eten om je lichaam te onderhouden.
V1z0Rmaandag 6 december 2010 @ 15:57
Heb juist de behoefte aan sporten wanneer lijf zegt geen zin te hebben. Na tijd voel ik me dan altijd beter.

seiramu, serieus 7 dagen naar sportschool? Rusten is ook belangrijk he!
Beetje hypocriet aangezien ik weken zat heb met 6x sporten. Zwemmen doe ik echter vooral voor de ontspanning, dus dan is het nog maar 4x.
seiramumaandag 6 december 2010 @ 15:59
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 15:47 schreef Chicolate het volgende:
seimaru, ik vind 1500-1800 kcal op een sportdag erg weinig. Ik eet dat zelf juist op niet-sportdagen. Bereken anders je BMR eens ergens online, dan zie je hoeveel je per dag moet eten om je lichaam te onderhouden.
Maar lieve schat, ik ben 1m53. Mijn max kcal-inname ligt dus veel lager :)

@V1z0R
Waarschijnlijk neem ik wel een dagje rust uiteindelijk ;) ik wil in ieder geval minstens 5x gaan deze week (minstens 2 uur per keer).
motorbloempjemaandag 6 december 2010 @ 16:00
maar lieve schat, hoe moeten wij dat weten als je dat niet zegt in je voorstelstukje?
Chicolatemaandag 6 december 2010 @ 16:02
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 15:59 schreef seiramu het volgende:

[..]

Maar lieve schat, ik ben 1m53. Mijn max kcal-inname ligt dus veel lager :)

@V1z0R
Waarschijnlijk neem ik wel een dagje rust uiteindelijk ;) ik wil in ieder geval minstens 5x gaan deze week (minstens 2 uur per keer).
Daarom zeg ik, reken je BMR eens uit. Bijvoorbeeld hier: http://users.telenet.be/annette-guy/calc/bmr.htm en ga dan elke dag max 500kcal onder het onderhoud zitten, maar niet onder het BMR.

En 7 dagen per week sporten is onverstandig als je lichaam daar niet aan gewend is. Zeker in het begin hebben je spieren tijd nodig om te herstellen. Zo werk je blessures in de hand.
motorbloempjemaandag 6 december 2010 @ 16:07
Explosie in Alphen aan de Rijn

:o jemig!
Principessa.Farfallusmaandag 6 december 2010 @ 16:08
Nou ja je hebt sporten en sporten he..
V1z0Rmaandag 6 december 2010 @ 16:10
2uur per keer en dat 5x in de week :o
Ik weet niet hoe vaak je nu gaat, maar van 2 a 3x sporten in de week is die sprong maar niet zo gemaakt hoor! En wat Chico ook zegt, zo werk je blessures wel heel erg in de hand.
Tinkepinkmaandag 6 december 2010 @ 16:19
Ach, 7x sporten per week hou je normaal gesproken toch niet heel lang vol. Zeker niet in combinatie met een flinke calorienreductie. Ik maak me dus niet zo'n zorgen :+
Viking84maandag 6 december 2010 @ 16:24
:'( afgewezen voor die baan waar ik het vorige week over had (op afstand lesgeven via elektronische leeromgeving). Ach, het was toch te ver weg en er komt ongetwijfeld iets beters :P. Zal morgen nog even mailen om te vragen waarom ze me niet uitnodigen voor een gesprek :).
MevrouwPuffmaandag 6 december 2010 @ 16:24
:@ Net lekker geslapen in de trein...
Die gratis bezorgkosten van Dell in december haal je er ook niet uit als je naar schiedam moet om je zooi op te gaan halen bij UPS... :(

Maria, klinkt als een goed weekend :s)
motorbloempjemaandag 6 december 2010 @ 16:24
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 16:24 schreef Viking84 het volgende:
:'( afgewezen voor die baan waar ik het vorige week over had (op afstand lesgeven via elektronische leeromgeving). Ach, het was toch te ver weg en er komt ongetwijfeld iets beters :P. Zal morgen nog even mailen om te vragen waarom ze me niet uitnodigen voor een gesprek :).
Jammer Vik -O- :*
Viking84maandag 6 december 2010 @ 16:26
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 16:24 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Jammer Vik -O- :*
Their loss, toch? :P.
motorbloempjemaandag 6 december 2010 @ 16:27
true :*
progjemaandag 6 december 2010 @ 16:28
quote:
6s.gif Op maandag 6 december 2010 16:26 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Their loss, toch? :P.
dat is wel de juiste instelling inderdaad :*
ihatefastcarsmaandag 6 december 2010 @ 16:34
Baan dus inderdaad binnenkort kwijt (lang verhaal, en iets te herkenbaar) en zojuist ook een hele berg afwijzingen ontvangen (5 binnen het uur). Kortom, kan letterlijk wel janken dat ik hier een vast contract voor heb opgegeven...

/dagboek post
Viking84maandag 6 december 2010 @ 16:35
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 16:28 schreef progje het volgende:

[..]

dat is wel de juiste instelling inderdaad :*
Het was toch maar voor een jaar en grotendeels vanuit huis; niet helemaal mijn ding dus ;). Ik heb mensen om me heen nodig. Ik zou het kutter vinden als de sollicitatiebrief die ik morgen ga versturen op niets uitloopt, want dat zou echt ideaal zijn. Aantal uren is aan de lage kant, maar misschien kan ik op den duur ook een aantal uren op een andere vestiging werken :).
Viking84maandag 6 december 2010 @ 16:37
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 16:34 schreef ihatefastcars het volgende:
Baan dus inderdaad binnenkort kwijt (lang verhaal, en iets te herkenbaar) en zojuist ook een hele berg afwijzingen ontvangen (5 binnen het uur). Kortom, kan letterlijk wel janken dat ik hier een vast contract voor heb opgegeven...

/dagboek post
Awww!
Was het niet verstandiger geweest om je baan aan te houden tot je iets anders had? :@. Of was het echt niet meer uit te houden?.
Pm staat open! :*.
vergeetmewelletjemaandag 6 december 2010 @ 16:38
Sjips Vik. -O-
Maar eigenlijk klonk die andere baan veel leuker. :Y

quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 16:34 schreef ihatefastcars het volgende:
Baan dus inderdaad binnenkort kwijt (lang verhaal, en iets te herkenbaar) en zojuist ook een hele berg afwijzingen ontvangen (5 binnen het uur). Kortom, kan letterlijk wel janken dat ik hier een vast contract voor heb opgegeven...

/dagboek post
Sjit zeg. -O-
Ben wel benieuwd naar het verhaal inmiddels, PM-box staat open mocht je het kwijt willen. O-)
Nu is het even sjit, maar als je straks je wereldbaan hebt kijk je hier met een glimlach op terug. :*
Tinkepinkmaandag 6 december 2010 @ 16:38
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 15:44 schreef seiramu het volgende:..... Al mijn broeken passen nog evengoed maar ik voel me gewoon vies en zwaar. Waarschijnlijk ben ik niet eens zoveel aangekomen maar ik ben gewoon bang om op de weegschaal te staan.

Vandaag had ik rond 13.00u al 1600kcal naar binnengewerkt. Omdat ik al meer dan genoeg heb gegeten moet ik maar weer op morgen wachten tot ik iets eet zucht ;_;. Vanaf morgen ga ik weer gewoon om de 2 uur iets eten van onder de 200kcal!
Nergens voor nodig dat laatste, gezien dat stukje over je broeken.
DevilsAndDustmaandag 6 december 2010 @ 16:40
Ik weet niet precies wat voor baan je eerst had en waarom je die hebt opgegeven en zo, maar je kan wel wat sterkte gebruiken, denk ik zo, ihatefastcars. Dus: :*.
motorbloempjemaandag 6 december 2010 @ 16:41
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 16:34 schreef ihatefastcars het volgende:
Baan dus inderdaad binnenkort kwijt (lang verhaal, en iets te herkenbaar) en zojuist ook een hele berg afwijzingen ontvangen (5 binnen het uur). Kortom, kan letterlijk wel janken dat ik hier een vast contract voor heb opgegeven...

/dagboek post
awh -O- :* klote....
Viking84maandag 6 december 2010 @ 16:41
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 16:38 schreef vergeetmewelletje het volgende:
Sjips Vik. -O-
Maar eigenlijk klonk die andere baan veel leuker. :Y

[..]

Sjit zeg. -O-
Ben wel benieuwd naar het verhaal inmiddels, PM-box staat open mocht je het kwijt willen. O-)
Nu is het even sjit, maar als je straks je wereldbaan hebt kijk je hier met een glimlach op terug. :*
Dat houd ik mezelf ook voor idd :). Elke tegenvaller leidt tot iets nieuws dat je zonder die tegenvaller misgelopen was. Ik beweer een atheïst te zijn, maar stiekem denk ik toch dat dingen gebeuren met een reden :@. Of dat maak ik mezelf althans wijs, omdat het dan gemakkelijker is om met teleurstellingen te lezen.
XcUZ_Memaandag 6 december 2010 @ 16:42
quote:
Op maandag 6 december 2010 16:40 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik weet niet precies wat voor baan je eerst had en waarom je die hebt opgegeven en zo, maar je kan wel wat sterkte gebruiken, denk ik zo, ihatefastcars. Dus: :*.
Dat dus. :*
XcUZ_Memaandag 6 december 2010 @ 16:44
En lijstje
O: bakje aadbeienkwark met muesli (naturel was op)
T: appel
L: 2 dikke zelfgebakken bth met pindakaas
T: -
D: iets eenvoudigs
S: kweetnie.. :{
Tinkepinkmaandag 6 december 2010 @ 16:45
Maar goed dat je neit gaat rpm-en XM }:|
Swietjemaandag 6 december 2010 @ 16:45
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 16:34 schreef ihatefastcars het volgende:
Baan dus inderdaad binnenkort kwijt (lang verhaal, en iets te herkenbaar) en zojuist ook een hele berg afwijzingen ontvangen (5 binnen het uur). Kortom, kan letterlijk wel janken dat ik hier een vast contract voor heb opgegeven...

/dagboek post
-O- Sterkte :*
motorbloempjemaandag 6 december 2010 @ 16:45
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 16:45 schreef Tinkepink het volgende:
Maar goed dat je neit gaat rpm-en XM }:|
ik zou dan van m'n fiets lazeren ;(
vergeetmewelletjemaandag 6 december 2010 @ 16:46
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 16:41 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Dat houd ik mezelf ook voor idd :). Elke tegenvaller leidt tot iets nieuws dat je zonder die tegenvaller misgelopen was. Ik beweer een atheïst te zijn, maar stiekem denk ik toch dat dingen gebeuren met een reden :@. Of dat maak ik mezelf althans wijs, omdat het dan gemakkelijker is om met teleurstellingen te lezen.
Gezonde levenshouding! ^O^
MariaEtceteramaandag 6 december 2010 @ 16:47
*XM met thee op de bank plaatst*

Ihatefastcars :*
Swietjemaandag 6 december 2010 @ 16:47
XM }:| Dat trek je toch niet...

O+ Mijn kerstboom staat met lichtjes O+ Er zit zo'n schakelaar aan waarmee ik de lichtjes sneller en langzamer kan laten knipperen dus nu zit ik in het donker te bekijken welke stand ik het leukste vind *)
XcUZ_Memaandag 6 december 2010 @ 16:48
quote:
Op maandag 6 december 2010 16:45 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

ik zou dan van m'n fiets lazeren ;(
Ik heb de afgelopen weken zoveel gevroten dat ik eigenlijk minstens 2 weken helemaal niet zou moeten eten om dat te compenseren :') :X.
Viking84maandag 6 december 2010 @ 16:50
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 16:48 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Ik heb de afgelopen weken zoveel gevroten dat ik eigenlijk minstens 2 weken helemaal niet zou moeten eten om dat te compenseren :') :X.
Zo werkt dat niet en dat weet je best :s).

Ik heb vanmiddag 'wat' toastjes met brie gehad en nu zit ik aan de chocopepernoten :X. Ik moet duidelijk weer gaan hardlopen, dan vind ik het altijd zonde om wat eraf is gegaan er weer aan te eten :').
XcUZ_Memaandag 6 december 2010 @ 16:57
Dat weet ik en daarom eet ik ook wel. Anders zou ik daadwerkelijk 2 weken niet eten :D.
ihatefastcarsmaandag 6 december 2010 @ 16:58
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 16:37 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Awww!
Was het niet verstandiger geweest om je baan aan te houden tot je iets anders had? :@. Of was het echt niet meer uit te houden?.
Pm staat open! :*.
Zeker verstandiger, en had ik ook best volgehouden. Maar moet dus gewoon vertrekken. Pm volgt.
uniekhoornmaandag 6 december 2010 @ 16:58
Hoi...
Kijk hoe burgerlijk ik ben?
O+
003-2.jpg
progjemaandag 6 december 2010 @ 17:00
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 16:34 schreef ihatefastcars het volgende:
Baan dus inderdaad binnenkort kwijt (lang verhaal, en iets te herkenbaar) en zojuist ook een hele berg afwijzingen ontvangen (5 binnen het uur). Kortom, kan letterlijk wel janken dat ik hier een vast contract voor heb opgegeven...

/dagboek post
nee wat k*t :( :*
ihatefastcarsmaandag 6 december 2010 @ 17:00
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 16:38 schreef vergeetmewelletje het volgende:
Sjips Vik. -O-
Maar eigenlijk klonk die andere baan veel leuker. :Y

[..]

Sjit zeg. -O-
Ben wel benieuwd naar het verhaal inmiddels, PM-box staat open mocht je het kwijt willen. O-)
Nu is het even sjit, maar als je straks je wereldbaan hebt kijk je hier met een glimlach op terug. :*
Lief, dank je (wereldbaan zat ook nog niet tussen die banen waar ik voor afgewezen ben ;) ). En pm volgt. Het is overigens niet heel boeiend maar wel net iets te herkenbaar (of ik ben net iets te paranoïde).
Viking84maandag 6 december 2010 @ 17:00
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 16:58 schreef ihatefastcars het volgende:

[..]

Zeker verstandiger, en had ik ook best volgehouden. Maar moet dus gewoon vertrekken. Pm volgt.
Ok, dus het was niet je eigen keus? Wat kut ineens :{.
Syrenamaandag 6 december 2010 @ 17:06
Wat rottig ihatefastcars :{ Hoop dat je snel wat hoort van de wereldbaan 8-)

Ik heb de waterkoker mee achter de balie genomen :+ durfde hem op kantoor niet aan te zetten omdat de stoppen daar nog wel eens willen springen. De waterkoker zit daar op de groep waar ook de studentenpc's op zitten.

Ahhh en nu is mijn water klaar :7 en de lichten zijn nog aan.
uniekhoornmaandag 6 december 2010 @ 17:12
IHFC, dat is echt heel erg klote zeg :(

Jammer Vik!

Wat een tof lijstje XM :D

O: tarwebol met kaas, beschuit jam, beker melk
T: gekookt ei, appel
S: 1.15 uur wandelen
L: Roggebrood met een haring, roggebrood met stroop
T: peer, sinaasappel, 200 kwark 200 vla, blokje choco
D: Spruiten, aardappels en een speklapje
Tinkepinkmaandag 6 december 2010 @ 17:16
Jouw lijstje ziet er pas echt lekker uit uniek.

Ik ben ineens moe -O- Neit normaal meer.
Viking84maandag 6 december 2010 @ 17:17
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 17:06 schreef Syrena het volgende:
Wat rottig ihatefastcars :{ Hoop dat je snel wat hoort van de wereldbaan 8-)

Ik heb de waterkoker mee achter de balie genomen :+ durfde hem op kantoor niet aan te zetten omdat de stoppen daar nog wel eens willen springen. De waterkoker zit daar op de groep waar ook de studentenpc's op zitten.

Ahhh en nu is mijn water klaar :7 en de lichten zijn nog aan.
Als de stroom eruit knalt, dan meteen zodra je het apparaat in het stopcontact doet.
Ik heb er helaas ervaring mee :').
Syrenamaandag 6 december 2010 @ 17:20
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 17:17 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Als de stroom eruit knalt, dan meteen zodra je het apparaat in het stopcontact doet.
Ik heb er helaas ervaring mee :').
Hier begint knalt hij er pas uit als ie halverwege het kookproces is. Sta je op je water te wachten en je ondertussen af te vragen waarom je ineens de radio niet meer hoort en er studenten paniekerig rondrennen oO<
progjemaandag 6 december 2010 @ 17:24
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 17:16 schreef Tinkepink het volgende:
Jouw lijstje ziet er pas echt lekker uit uniek.

Ik ben ineens moe -O- Neit normaal meer.
ik ook, maar dat is niet heel gek... met zo weinig slaap dit weekend
Syrenamaandag 6 december 2010 @ 17:26
Ik ben niet heel moe 8-) maar ik knijp hem wel alweer voor de gladde wegen vanavond. Ben aan het overwegen om de auto te laten staan en met bus&trein naar huis te gaan. Dan morgenvroeg met bus&trein terug en dan 's middags weer met de auto.
ihatefastcarsmaandag 6 december 2010 @ 17:42
Bedankt dames voor le support! :*

Net even schaamteloos bij vriendin uit zitten huilen (ze belde voor de gezelligheid - poor her), altijd fijn.
Tinkepinkmaandag 6 december 2010 @ 17:50
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 17:42 schreef ihatefastcars het volgende:
Bedankt dames voor le support! :*

Net even schaamteloos bij vriendin uit zitten huilen (ze belde voor de gezelligheid - poor her), altijd fijn.
Wel fijn, zo'n vriendin. En het komt vast wel goed. Als je wilt, kun je me pm-en naar wat voor baan je zoekt. Ik ben voor XM ook aan het kijken (in het onderwijs en de kunst heb ik geen netwerk, dus Vik kan ik niet helpen)
ihatefastcarsmaandag 6 december 2010 @ 18:02
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 17:50 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Wel fijn, zo'n vriendin. En het komt vast wel goed. Als je wilt, kun je me pm-en naar wat voor baan je zoekt. Ik ben voor XM ook aan het kijken (in het onderwijs en de kunst heb ik geen netwerk, dus Vik kan ik niet helpen)
:) Bedankt voor 't aanbod! En pm komt eraan!
MevrouwPuffmaandag 6 december 2010 @ 18:02
Jammer ihfc -O- zo snel ook...
XcUZ_Memaandag 6 december 2010 @ 18:09
D wordt quinoa, vegaburger, tomatensalade en wat avocadoprut.

En ik ben gáár.
ihatefastcarsmaandag 6 december 2010 @ 18:13
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 18:02 schreef MevrouwPuff het volgende:
Jammer ihfc -O- zo snel ook...
Mag nog een paar maandjes rond blijven lopen, maar had zelf dus ook echt niet verwacht dat 't zo zou lopen. Heel jammer. Maar goed, this too shall pass enzo!
DevilsAndDustmaandag 6 december 2010 @ 18:15
Someday we'll look back on this and it will all seem funny.
sigmemaandag 6 december 2010 @ 18:16
He Ihatefastcars, wat klote. Blijf je ook nog een paar maandjes hangen?
En ben je in de liefde wel al gelukkiger (zal wel niet he, ongeluk komt nooit alleen.. ).
AKnynkemaandag 6 december 2010 @ 18:18
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 16:58 schreef uniekhoorn het volgende:
Hoi...
Kijk hoe burgerlijk ik ben?
O+
[ afbeelding ]
Ja, er staan 2 vogels in je vensterbank en je hebt een tv-kastje....
AKnynkemaandag 6 december 2010 @ 18:19
ik hoop dat ik morgen weer in Zweden kom! De vlucht die ik morgen neem is vandaag en gister al afgelast..Ik ben benieuwd. Ach, een dagje langer bij de Duitser is zo erg ngo niet....

@ Perruche: ben jij al aangekomen?
seiramumaandag 6 december 2010 @ 18:27
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 16:02 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Daarom zeg ik, reken je BMR eens uit. Bijvoorbeeld hier: http://users.telenet.be/annette-guy/calc/bmr.htm en ga dan elke dag max 500kcal onder het onderhoud zitten, maar niet onder het BMR.

En 7 dagen per week sporten is onverstandig als je lichaam daar niet aan gewend is. Zeker in het begin hebben je spieren tijd nodig om te herstellen. Zo werk je blessures in de hand.
Sinds vorig jaar ga ik al bijna 4x in de week. 3x meer is op zich geen probleem :D
Principessa.Farfallusmaandag 6 december 2010 @ 18:30
Ich habe ein Job!!!
Tinkepinkmaandag 6 december 2010 @ 18:31
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 18:30 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Ich habe ein Job!!!
Herzlichen Gluckwünsch! Na, was denn?
sigmemaandag 6 december 2010 @ 18:33
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 18:27 schreef seiramu het volgende:

[..]

Sinds vorig jaar ga ik al bijna 4x in de week. 3x meer is op zich geen probleem :D
Welkom Seiramu!

Ik zie in je fotoboek dat je al even bezig bent en al veel resultaat geboekt hebt ^O^ .

Succes met de laatste beetjes! Wil je vertellen hoe je dat eerste stuk voor elkaar gekregen hebt? En wat eet je zoal op een dag en wat wíl je eten op een dag (niet de hoeveelheid calorieën dus, maar echt wat je eet)?
ihatefastcarsmaandag 6 december 2010 @ 18:33
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 18:15 schreef DevilsAndDust het volgende:
Someday we'll look back on this and it will all seem funny.
:Y Geloof ik ook zeker wel. Of misschien hoop ik 't alleen maar. Whatever works. ;)
ihatefastcarsmaandag 6 december 2010 @ 18:36
quote:
11s.gif Op maandag 6 december 2010 18:16 schreef sigme het volgende:
He Ihatefastcars, wat klote. Blijf je ook nog een paar maandjes hangen?
En ben je in de liefde wel al gelukkiger (zal wel niet he, ongeluk komt nooit alleen.. ).
Ook geen geluk in de liefde, nee. Maar ook even niet echt ontvankelijk voor (niet dat ik daardoor meer dan 1 iemand misloop hoor) - iets teveel met mezelf bezig vrees ik.
Ewelinamaandag 6 december 2010 @ 18:40
Mijn werk wil me vetmesten geloof ik. }:| Kreeg ik vorige week al een zak met snoepgoed (kruidnoten, chocolademunten, schuimpjes etc) en een hoop taart, nu vandaag een enorme witte chocoladeletter.

Maar stiekem heb ik best een goede werkgever ;).
Tinkepinkmaandag 6 december 2010 @ 18:42
Net een paar happen honing genomen en ik voel me een stuk beter O+
Ewelinamaandag 6 december 2010 @ 18:49
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 18:42 schreef Tinkepink het volgende:
Net een paar happen honing genomen en ik voel me een stuk beter O+
Suikerdipje gehad? Heb ik ook wel eens.
Principessa.Farfallusmaandag 6 december 2010 @ 18:49
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 18:31 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Herzlichen Gluckwünsch! Na, was denn?
Danke!!!! Kroegtijger :P
Principessa.Farfallusmaandag 6 december 2010 @ 18:51
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 18:42 schreef Tinkepink het volgende:
Net een paar happen honing genomen en ik voel me een stuk beter O+
O fijn!!!
Tinkepinkmaandag 6 december 2010 @ 18:54
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 18:49 schreef Principessa.Farfallus het volgende:

[..]

Danke!!!! Kroegtijger :P
Cool! Werken in een cafe is zo leuk O+ Wat voor soort cafe? Ik heb in een echte bouwvakkersbar gewerkt. Geweldige tijd gehad.
Principessa.Farfallusmaandag 6 december 2010 @ 19:05
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 18:40 schreef Ewelina het volgende:
Mijn werk wil me vetmesten geloof ik. }:| Kreeg ik vorige week al een zak met snoepgoed (kruidnoten, chocolademunten, schuimpjes etc) en een hoop taart, nu vandaag een enorme witte chocoladeletter.

Maar stiekem heb ik best een goede werkgever ;).
Lekker hoor!! Als je het niet op lust.... :P? Nee grapje.. Ik ging vanaf vandaag geen snoepgoed meer eten tot de 24e..
uniekhoornmaandag 6 december 2010 @ 19:50
Gefeli PF
Wanneer begin je en hoe vaak enzo?
Principessa.Farfallusmaandag 6 december 2010 @ 19:52
Ik begin vanavond en dan 2 keer per week :)
uniekhoornmaandag 6 december 2010 @ 20:06
Spannend! Zin in?

V1zor... wil het met jou nog wel wat lukken? Volgens mij gaat het wel goed met je he? :)

Sigme, je varken... issie lekker?
Perruchemaandag 6 december 2010 @ 20:12
Hoi! NIet meer gereageerd want MOE gisteren... vandaag eerste erkdag gehad, was leuk!!
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 18:19 schreef AKnynke het volgende:
ik hoop dat ik morgen weer in Zweden kom! De vlucht die ik morgen neem is vandaag en gister al afgelast..Ik ben benieuwd. Ach, een dagje langer bij de Duitser is zo erg ngo niet....

@ Perruche: ben jij al aangekomen?
ja :Y lief dat je het vraagt! Hopelijk gaat jouw vlucht morgen :)
Perruchemaandag 6 december 2010 @ 20:14
Welkom Seiramu! Mooie buik in je fotoboek :)

V1zor, hoe staat het met de ex mevrouw?

ihatefastcars :* en sterkte met zoeken naar een nieuwe baan. Wat voor iets zoek je?
Perruchemaandag 6 december 2010 @ 20:15
Lijstje
O: 2x volkorenbrood (1x jam 1x hagelslag)
T: ontbijtkoekje, mandarijn
L: broodje met kaas en tomaat, 250gr salade
T: straciatella yoghurt, mandarijntje, rode wijn
D: zuurkool stamppot

Nu even naar de supermarkt om ontbijt voor morgen te kopen...!
ihatefastcarsmaandag 6 december 2010 @ 20:41
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 20:14 schreef Perruche het volgende:
Welkom Seiramu! Mooie buik in je fotoboek :)

V1zor, hoe staat het met de ex mevrouw?

ihatefastcars :* en sterkte met zoeken naar een nieuwe baan. Wat voor iets zoek je?
Thanks! Ik wil weer naar mijn eigen vakgebied (laat ik even weg vanwege herkenbaarheid), en dan iets in de richting van beleidsadvisering bij bijv. de overheid.

Oh en gefeliciteerd PF, 't klinkt goed!
motorbloempjemaandag 6 december 2010 @ 20:42
kerstboom opzetten O+
Ml-etjemaandag 6 december 2010 @ 20:43
:W binnenvalt :@

Ben op de 60,4 *O*
En dat vanaf begin oktober van de 66 :D

ff bijlezen voor zover dat gaat ;)
Syrenamaandag 6 december 2010 @ 20:51
Gezallig, boven zit een groepje Feuten te kijken :') In plaats van op te tiefen zodat ik mijn bus kan halen zometeen :{w Zucht.
uniekhoornmaandag 6 december 2010 @ 20:55
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 20:43 schreef Ml-etje het volgende:
:W binnenvalt :@

Ben op de 60,4 *O*
En dat vanaf begin oktober van de 66 :D

ff bijlezen voor zover dat gaat ;)
Wow!! *O*
Hoe doe je het en hoe ga je het zo houden?

Ben al lang blij dat ik de boom weer vol heb hangen... :')
Het was eigenlijk wel een heerlijk kneuterige dag vandaag met mijn lieve vent O+
XcUZ_Memaandag 6 december 2010 @ 21:10
Waarom zet iedereen z'n boom nu al? :@ Dan ben je hem toch helemaal spuugzat tegen de kerst :?. Als we al een boom zetten, dan zetten we die een week voor kerst ofzo. Vroeg zat.
Viking84maandag 6 december 2010 @ 21:10
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 20:12 schreef Perruche het volgende:
vandaag eerste erkdag gehad, was leuk!!
Wat is een 'erkdag'? :@.

[/ik ben heul niet vervelend! O-) ]
Ml-etjemaandag 6 december 2010 @ 21:11
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 20:55 schreef uniekhoorn het volgende:

[..]

Wow!! *O*
Hoe doe je het en hoe ga je het zo houden?

Ben al lang blij dat ik de boom weer vol heb hangen... :')
Het was eigenlijk wel een heerlijk kneuterige dag vandaag met mijn lieve vent O+
Kerstbomen O+

Euh ik vreet gewoon weinig doordeweeks ;)
2 bammetjes ontbijt, tussen de middag groenvoer/yoghurt pf omelet en s'avonds 1 keer opscheppen en soms wat lekkers.
Weekend met mate dan wat chips dan wat kaas.
En vanaf januari geen college meer dus sporten :9
Viking84maandag 6 december 2010 @ 21:11
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 21:10 schreef XcUZ_Me het volgende:
Waarom zet iedereen z'n boom nu al? :@ Dan ben je hem toch helemaal spuugzat tegen de kerst :?. Als we al een boom zetten, dan zetten we die een week voor kerst ofzo. Vroeg zat.
Ik heb ook al een boom. Een boompje, welteverstaan, bovenop de boekenkast. En die zet ik al omdat ik nu zielig thuis zit en een warme sfeer in huis een goeie remedie is tegen de zieligheid.
XcUZ_Memaandag 6 december 2010 @ 21:13
Ik moet maar een Scrooge-icoontje laten maken. Even in het betreffende topic eentje aanvragen.
MevrouwPuffmaandag 6 december 2010 @ 21:13
Vriend van lief was er en ze gingen me helemaal dissen dat ze niet begrepen waarom academisch opgeleide vrouwen iets doms als greys anatomy kijken :{
Nu ga ik zn yucca elefantis behangen met kerstlichtjes bij gebrek aan kerstboom.
Viking84maandag 6 december 2010 @ 21:14
quote:
14s.gif Op maandag 6 december 2010 21:13 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik moet maar een Scrooge-icoontje laten maken. Even in het betreffende topic eentje aanvragen.
Zou perfect bij je passen ja. Of Moppersmurf met een kerstmuts op :*.
Viking84maandag 6 december 2010 @ 21:16
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 21:13 schreef MevrouwPuff het volgende:
Vriend van lief was er en ze gingen me helemaal dissen dat ze niet begrepen waarom academisch opgeleide vrouwen iets doms als greys anatomy kijken :{
Nu ga ik zn yucca elefantis behangen met kerstlichtjes bij gebrek aan kerstboom.
Ben je ook even over de voetbalgekte van mannelijk Nederland begonnen? :).
Blurred86maandag 6 december 2010 @ 21:19
een week maar? dat is toch ook niet de moeite waard?
Ik heb dan wel geen boom, maar heb wel dit weekend mijn kerstlampjes+sterretjesversiering opgehangen, zo lekker knus O+

en hi :P
XcUZ_Memaandag 6 december 2010 @ 21:20
Aantal dagen voor Kerst en dan op 2 januari dat ding weer met een noodvaart het huis uit. Lang zat. Van mij hoeft er ook geen boom, maar ja.
uniekhoornmaandag 6 december 2010 @ 21:21
quote:
14s.gif Op maandag 6 december 2010 21:13 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik moet maar een Scrooge-icoontje laten maken. Even in het betreffende topic eentje aanvragen.
Nou ik heb dat kreng al klaar omdat ik er anders toch maar tegen op zie. Nu alvast klaar...
Ben het al zat hoor, ben ook een scrooge...
Viking84maandag 6 december 2010 @ 21:22
Wat moet het toch een ongelooflijk knusse bedoening zijn in huize XM en Duvel *; .

Deze boom gaat niet voor eind januari weg iig :'). Vorig jaar heb ik de boel opgeruimd toen de sneeuw weg was en de sneeuwliefhebbers hier kunnen zich nog herinneren dat dat pas ergens in februari was :P.
Ewelinamaandag 6 december 2010 @ 21:22
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 21:10 schreef XcUZ_Me het volgende:
Waarom zet iedereen z'n boom nu al? :@ Dan ben je hem toch helemaal spuugzat tegen de kerst :?.
Nee hoor, kerstbomen zijn leuk O+
Viking84maandag 6 december 2010 @ 21:23
Oh en de lampjes blijven het hele jaar hangen, bij gebrek aan schemerlampen. Groot licht is ook niet bepaald sfeervol :').
AKnynkemaandag 6 december 2010 @ 21:31
brr, de website van klm zegt nu al dat er morgen vertragingen en annuleringen zijn..Jippie...
Ewelinamaandag 6 december 2010 @ 21:35
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 21:31 schreef AKnynke het volgende:
brr, de website van klm zegt nu al dat er morgen vertragingen en annuleringen zijn..Jippie...
Ik zal duimen dat je vlucht gaat! :* ^O^

Oh en als je m'n tekst wil lezen: die staat op feestboek.
Perruchemaandag 6 december 2010 @ 21:39
@vik: werkdag :P
Viking84maandag 6 december 2010 @ 21:47
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 21:39 schreef Perruche het volgende:
@vik: werkdag :P
I know! :D.
Duvelmaandag 6 december 2010 @ 21:48
quote:
10s.gif Op maandag 6 december 2010 21:20 schreef XcUZ_Me het volgende:
Aantal dagen voor Kerst en dan op 2 januari dat ding weer met een noodvaart het huis uit. Lang zat. Van mij hoeft er ook geen boom, maar ja.
Maar van mij wel ja!
Viking84maandag 6 december 2010 @ 21:48
quote:
7s.gif Op maandag 6 december 2010 21:48 schreef Duvel het volgende:

[..]

Maar van mij wel ja!
Jij moet de liefde terugbrengen in dat versteende hart.
XcUZ_Memaandag 6 december 2010 @ 21:51
quote:
14s.gif Op maandag 6 december 2010 21:48 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Jij moet de liefde terugbrengen in dat versteende hart.
kpic%20120508%20burning%20christmas%20tree.jpg

Dit warmt mij wel op O+.
Viking84maandag 6 december 2010 @ 21:52
Ik heb nog wel een leuke avatarsuggestie voor je:

137312107_ebb9d88895.jpg?v=0

:P.
motorbloempjemaandag 6 december 2010 @ 21:52
:')!

Uniek! ik had helemaal over je boom heen gelezen! *O* *boomboks*
XcUZ_Memaandag 6 december 2010 @ 21:53
quote:
10s.gif Op maandag 6 december 2010 21:52 schreef Viking84 het volgende:
Ik heb nog wel een leuke avatarsuggestie voor je:

[ afbeelding ]

:P.
Wiesda?
Viking84maandag 6 december 2010 @ 21:54
quote:
5s.gif Op maandag 6 december 2010 21:53 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Wiesda?
Dat is de wrede ijskoningin uit The Chronicles of Narnia!
XcUZ_Memaandag 6 december 2010 @ 21:56
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 21:54 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Dat is de wrede ijskoningin uit The Chronicles of Narnia!
Nou, de kreukels van narnia ken ik niet, maar ik heb wel een ander icoontje!
Swietjemaandag 6 december 2010 @ 22:02
Bomen zijn leuk O+ Die van mij staat nu en waarschijnlijk t/m de eerste week van januari. Ik vind het gezellig! :@
Duvelmaandag 6 december 2010 @ 22:04
quote:
14s.gif Op maandag 6 december 2010 21:48 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Jij moet de liefde terugbrengen in dat versteende hart.
Dat moet gefaseerd...
motorbloempjemaandag 6 december 2010 @ 22:06
quote:
14s.gif Op maandag 6 december 2010 21:56 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Nou, de kreukels van narnia ken ik niet, maar ik heb wel een ander icoontje!
:')!

en wij een kerstboom met een leuke gast!

8fe.jpg
Vreemde vogel ;)
motorbloempjemaandag 6 december 2010 @ 22:23
Bikram Yoga staat in mijn facebook bij de sponsored links _O-
Merelmaandag 6 december 2010 @ 22:28
Ja hoi. Is het al januari?
Swietjemaandag 6 december 2010 @ 22:32
Nee, het is 6 december. :Y
motorbloempjemaandag 6 december 2010 @ 22:33
minimaal 20 dagen gezellig kerstlichtjes in huis O+
XcUZ_Memaandag 6 december 2010 @ 22:34
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 22:33 schreef motorbloempje het volgende:
minimaal 20 dagen gezellig kerstlichtjes in huis O+
}:|

Truste :W
Viking84maandag 6 december 2010 @ 23:00
_O- @ icoontje van XM.

Maar aan mijn fuzzy kerstgevoel kom je niet! O+.

Leuk voor filmliefhebbers die willen SOGgen of WOGgen:

http://www.funwithmovies.com/ Er is ook een deel 2. Ik had resp 14 uit 30 en 17 uit 30; best netjes dacht ik! :+.
motorbloempjemaandag 6 december 2010 @ 23:03
truste! Eens kijken of ik morgen werkwaardig ben :z :W
_Calimero_maandag 6 december 2010 @ 23:26
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 10:15 schreef Phaidra het volgende:
Mooi DaD O+ !

Cali, is het nog gelukt met de cadeautjes voor de mr??
Jaaah gelukt! Vriendje was alleeb 3 kwartier te laat en dus bijna later dan het tijdstip dat er op de deur gebonsd zou worden.. dus heb 'm eerst een uitbrander gegeven :) maar verder was het heel leuk!
En ik had 'm zo afgeschrikt dat hij écht dacht dat ik niet aan sinterklaas wilde doen oO<
Mini_rulezdinsdag 7 december 2010 @ 03:25
IHFC, rot van je baan... :{ :* Ik hoop dat je snel iets leuks vindt!

Verder weet ik niet meer waar ik op wou reageren...
Principessa.Farfallusdinsdag 7 december 2010 @ 05:21
Mijn nieuwe collega kent ewelina. :D
sigmedinsdag 7 december 2010 @ 05:47
Goeiemorgen!

Tot in de kleine uurtjes gewerkt, PF?
XcUZ_Medinsdag 7 december 2010 @ 07:36
Mogge!

Klein wereldje buut'n!
DevilsAndDustdinsdag 7 december 2010 @ 07:45
Zeker een klein wereldje!

Spannend dagje. Gesprek over die vacature en les geven aan 6VWO, waarvoor ik ook wel een beetje zenuwachtig ben.
XcUZ_Medinsdag 7 december 2010 @ 07:47
Komt vast helemaal goed! :* Veel succes in ieder geval!
MevrouwPuffdinsdag 7 december 2010 @ 07:47
Goeiemorgen :)
motorbloempjedinsdag 7 december 2010 @ 07:48
Vies:
SPOILER
Mijn gehele snot bestond uit bloed... -O-
Ik kijk vandaag even aan.. als 't morgen weer zo is maar even de dokter bellen.
Komt wrsch door de neusspray gok ik zo, dus die gaat meteen even in de ban...
bah!
Goedemorgen!
Perruchedinsdag 7 december 2010 @ 07:49
Morgen!!!

Mo, neusspray is evil!!
MevrouwPuffdinsdag 7 december 2010 @ 07:49
Succes DaD! Gaat vast lukken.
MevrouwPuffdinsdag 7 december 2010 @ 07:52
Mo, dat spul irriteert soms flink. Maar je kan het flesje vullen met zout water als je graag sprayt, werkt ook goed :)
Perruchedinsdag 7 december 2010 @ 07:53
Oh DaD Succes!

Ik ben naar werk :W
motorbloempjedinsdag 7 december 2010 @ 08:00
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2010 07:49 schreef Perruche het volgende:
Morgen!!!

Mo, neusspray is evil!!
ja, maar tegelijk ook 'levensreddend', ik slaap gewoon niet met een verstopte neus... echt NIET :') dus ja... dan had ik dus nu al nachten niet geslapen..
seiramudinsdag 7 december 2010 @ 08:05
quote:
14s.gif Op maandag 6 december 2010 18:33 schreef sigme het volgende:

[..]

Welkom Seiramu!

Ik zie in je fotoboek dat je al even bezig bent en al veel resultaat geboekt hebt ^O^ .

Succes met de laatste beetjes! Wil je vertellen hoe je dat eerste stuk voor elkaar gekregen hebt? En wat eet je zoal op een dag en wat wíl je eten op een dag (niet de hoeveelheid calorieën dus, maar echt wat je eet)?
Thanks! Ja, ben erg trots op wat ik heb bereikt. Ik wil nog een paar kg afvallen maar eigenlijk ben ik nu al tevreden.

Ik begon eerst met gezonder en minder eten zonder te sporten en na een maand begon ik met sporten (in het begin 2 - 4x in de week, nu 3 - 4x in de week). Cardio en gewichtheffen. Het belangrijkste van mijn 'dieet' ('dieet' en niet dieet want eigenlijk ik het gewoon een hele nieuwe levenswijze lol) is geweest dat ik me niet te veel onthoud heb van ongezonde dingetjes en 5 - 6x per dag eet. Hierdoor blijft mijn stofwisseling goed werken en grijp ik niet snel naar ongezonde dingetjes (eetbuien blijven ook weg). Na 6 uur probeer ik niets te eten maar soms komt het voor dat ik om 7 of 8 uur ook iets eet (als ik laat thuis ben bijvoorbeeld). Ik probeer altijd rond de 1400 - 1800 te zitten.

Ik eet in de ochtend altijd 2 sneetjes brood (allinson) met kaas, pindakaas, jam, hagelslag, smeerkaas, nutella en noem maar op. Soms met een glas melk of chocolademelk erbij (cornflakes eet ik ook wel eens, hoeft niet eens Special K van Kellogs te zijn).

In de middag eet ik mandarijntjes of andere fruit + beetje dezelfde soort boterham als in de ochtend + nog iets extra zoals koekjes, pepernoten of chocolade ofzo (iets ongezonds dus maar soms kan het ook een salade zijn of een soepje).

's Avonds eet ik eigenlijk alles van aardappelen, vis of brocolli tot kip met rijst. Ik zorg er wel voor dat ik kleine porties eet. Daarnaast eet ik het velletje van die kip bijvoorbeeld niet op (veel vet...). Als ik tussendoor te veel heb gegeten eet ik meestal alleen soep + salade :D.

Ik drink voor de rest veel water, soms fristi-achtige drankjes etc. maar geen cola of fanta (cola drink ik al sinds m'n 12e niet meer want ik vind het vies :9).

Ik heb trouwens net ontbeten (een uur geleden ofzo): 2x Allinsonbrood met pindakaas op beiden sneetjes brood. Daanaast een glas melk. Naar school neem ik een boterham met kaas mee en twee mandarijntjes :D.
_Calimero_dinsdag 7 december 2010 @ 08:19
eet je maar 1 boterham overdag, na je ontbijt? dat vind ik echt weinig! Zou je dan niet de koekjes vervangen door nog 2 boterhammen bijvoorbeeld?

DaD Succes vandaag!

Ihfc sterkte nog gewenst....!

En PF gefeli met je nieuwe baan!
Viking84dinsdag 7 december 2010 @ 08:28
Goeiemorgen :W.

Is het nog glad hier, XM? Ik wil hardlopen! :(.
AKnynkedinsdag 7 december 2010 @ 08:33
goeiemorgen....Ik vlieg vandaag terug naar Zweden, maar eigenlijk zou ik het helemaal niet erg vinden om hier wat langer te blijven..
AKnynkedinsdag 7 december 2010 @ 08:43
zo, en nu is de Duutser weg naar z'n werk en zien we elkaar 'pas' weer de 18e. Helemaal niet zo lang, maar toch is dat afscheid nemen stom...
seiramudinsdag 7 december 2010 @ 08:50
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2010 08:19 schreef _Calimero_ het volgende:
eet je maar 1 boterham overdag, na je ontbijt? dat vind ik echt weinig! Zou je dan niet de koekjes vervangen door nog 2 boterhammen bijvoorbeeld?

DaD Succes vandaag!

Ihfc sterkte nog gewenst....!

En PF gefeli met je nieuwe baan!
Soms eet ik i.p.v. koekjes ook een boterham. Of een boterham én koekjes. Het is geen precieze lijst, gewoon wat even in mij opkwam want ik eet niet elke dag hetzelfde. Soms eet ik alleen maar boterhammen op een dag :P en soms alleen maar koekjes.
motorbloempjedinsdag 7 december 2010 @ 08:53
zo, en op 't werk geraakt!
Ben niets lekker, maar zien wel even hoe het tot 12 uur gaat... :)

Heb 'n pot rooibosthee gemaakt! Maar m'n neus snuit nog steeds bloed -O-

Lijstje:

O: 2 knackebrod met pindakaas
T: wat kwark
L: 4 boterhammen
T: wat kwark
D: zuurkoolstamp
XcUZ_Medinsdag 7 december 2010 @ 09:17
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2010 08:28 schreef Viking84 het volgende:
Goeiemorgen :W.

Is het nog glad hier, XM? Ik wil hardlopen! :(.
Straten in woonwijken zijn nog wel glibberig ja...
Chicolatedinsdag 7 december 2010 @ 09:21
Beterschap Mo! Ik doe mee met de verkoudheden, na een avondje hoesten gister zit nu alles dicht. Een verrekt spiertje in mn rug en wondje in mn hand (door konijn) maakt mijn malaise compleet :+. Gelukkig hoef ik alleen maar film te kijken op school en taart te bakken vandaag.
uniekhoorndinsdag 7 december 2010 @ 09:52
Ik snap XM wel met de bomenhaat :')

SPOILER
001-2.jpg
_Calimero_dinsdag 7 december 2010 @ 09:55
OOHHH!! Hoe kan dat nou?
V1z0Rdinsdag 7 december 2010 @ 10:13
Mogguh!

n.a.v. opmerking van Sigme in je fotoboek gekeken seiramu, maar echt goed werk!

@ Perr en uniek, gaat wel weer hoor! Spookt natuurlijk nog wel beetje in m'n gedachten maar laat me er niet door leiden... Sowieso, heb zat afleiding deze week. Gisteren met zwager TV-avondje gehad (Con Air :')), woensdag dart-avond in de kroeg, donderdag naar New Kids Turbo! :D en zaterdag met m'n oom :o naar de trimbaan.
Als het kan ook nog even een leuke meid tegenkomen, heb het er wel aan toe :')

Chico en Mo beterschap! IHFC sterkte! DaD, succes met je sollicitatie!

Lijstje:
O: Kwark met amandelen en mango
S: 30min. thuisoefeningen
O: 2 boterhammen met paprika, ui, sla, salami, kaas en pepertjes (vraag me niet hoe ik op het idee kwam :'))
T: 1/2 paprika
L: 2 boterhammen kipfilet met bieslook
T: Gepaneerde mosselen in spek :9~
T: Boterham met zalm
S: 20min. hardlopen naar de sportschool / 30min. krachttraining
D: Broccoli / rundergehakt schotel
T: Toast met pesto

Unieks boom! Wat doe je?! :|W
Principessa.Farfallusdinsdag 7 december 2010 @ 10:21
quote:
Op dinsdag 7 december 2010 05:47 schreef sigme het volgende:
Goeiemorgen!

Tot in de kleine uurtjes gewerkt, PF?
Tot 3, ik lag al in 'al' in bed toen
XcUZ_Medinsdag 7 december 2010 @ 10:28
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2010 09:52 schreef uniekhoorn het volgende:
Ik snap XM wel met de bomenhaat :')

SPOILER
:D! :')

_O-
V1z0Rdinsdag 7 december 2010 @ 10:32
Bevalt het werk een beetje PF?
Wat ben ik blij dat ik niet meer op dat soort onnozele tijden hoef te werken :P
motorbloempjedinsdag 7 december 2010 @ 10:34
Volgens de huisarts ga ik niet dood, tenminste, niet op korte termijn door doodbloeding uit m'n neus :')!

*O*

oh, en m'n broek zit wat losser 8-)
_Calimero_dinsdag 7 december 2010 @ 10:46
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2010 10:34 schreef motorbloempje het volgende:
Volgens de huisarts ga ik niet dood, tenminste, niet op korte termijn door doodbloeding uit m'n neus :')!

*O*

oh, en m'n broek zit wat losser 8-)
zit jouw snot in je broek dan??
motorbloempjedinsdag 7 december 2010 @ 10:54
ik mag hopen van niet!
lovelidinsdag 7 december 2010 @ 10:56
Ik heb een senseo *)

Hoeveel jaar loop ik achter?
XcUZ_Medinsdag 7 december 2010 @ 10:58
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2010 10:56 schreef loveli het volgende:
Ik heb een senseo *)

Hoeveel jaar loop ik achter?
5 ongeveer.

Gecondoleerd voor je smaakpapillen alvast :').
AKnynkedinsdag 7 december 2010 @ 10:58
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2010 10:56 schreef loveli het volgende:
Ik heb een senseo *)

Hoeveel jaar loop ik achter?
bah, vieze koffie.

Ik mis de duutser nu al, terwijl ik gewoon in z'n huis zit nog. Bah. Het was zo fijn samen...
motorbloempjedinsdag 7 december 2010 @ 11:02
oh, bah, Senseo, ik zou je zo die van mij gegeven hebben loveli!
lovelidinsdag 7 december 2010 @ 11:09
:') Is het ook niet beter dan oploskoffie?
Viking84dinsdag 7 december 2010 @ 11:10
Ik heb nooit een Senseo gehad. Ben ik nu een trendsetter? *).

Ik zou er wel één kunnen kopen voor de chocopads van Chocomel :').
motorbloempjedinsdag 7 december 2010 @ 11:10
goede oploskoffie is beter, vind ik :@
XcUZ_Medinsdag 7 december 2010 @ 11:10
Dat is zo mogelijk nog goorder dan de koffie :').
Ewelinadinsdag 7 december 2010 @ 11:11
Ik heb niet eens een koffiezetapparaat.
Viking84dinsdag 7 december 2010 @ 11:12
Koffie is per definitie goor! Beter drinken jullie thee, groene thee!
AKnynkedinsdag 7 december 2010 @ 11:13
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2010 11:10 schreef motorbloempje het volgende:
goede oploskoffie is beter, vind ik :@
oh nee, bah. Oploskoffie is het vieste van het vieste...

Dan liever senseo. Maar, ik raak dat 'creme' laagje zo zat na een tijdje...
XcUZ_Medinsdag 7 december 2010 @ 11:15
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2010 11:12 schreef Viking84 het volgende:
Koffie is per definitie goor! Beter drinken jullie thee, groene thee!
Koffie is heerlijk. Wij hebben 5 koffiezetapparaten :') maar gebruiken vooral de old-skool Braun koffiezetter met filters en gewone filtermaling. Purrrfect.
lovelidinsdag 7 december 2010 @ 11:15
Ik had altijd van die grove maling met een caffe-presse, maar zetten is een klus en schoonmaken is zo ellendig dat ik vaak de koffie maar laat zitten. Senseo leek me beter, duf hoofd - knop - klaar.

Ik meld het wel als ik spijt krijg ;)
motorbloempjedinsdag 7 december 2010 @ 11:15
O+ koffie O+

maar nu ben ik ziek en drink ik liters rooibosthee O+
motorbloempjedinsdag 7 december 2010 @ 11:17
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2010 11:15 schreef loveli het volgende:
Ik had altijd van die grove maling met een caffe-presse, maar zetten is een klus en schoonmaken is zo ellendig dat ik vaak de koffie maar laat zitten. Senseo leek me beter, duf hoofd - knop - klaar.

Ik meld het wel als ik spijt krijg ;)
Neem op z'n minst (extra) Dark Roast!
AKnynkedinsdag 7 december 2010 @ 11:18
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2010 11:15 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Koffie is heerlijk. Wij hebben 5 koffiezetapparaten :') maar gebruiken vooral de old-skool Braun koffiezetter met filters en gewone filtermaling. Purrrfect.
ik ben vooral gek op de koffie bij m'n ouders, die hebben zo'n espresso apparaat die de bonen zelf maalt...Heerlijke koffie. Anders vind ik koffie uit een cafetiere (kafetirere koffietierre?) ook er erg lekker...Filterkoffie komt daarna...
V1z0Rdinsdag 7 december 2010 @ 11:21
Bij verkoudheid moet je toch niet al teveel thee drinken? Droogt uit meen ik mij te herinneren...

Kan nog maar 2 koppen koffie op een dag drinken, anders kan ik 's avonds niet meer slapen en gaat m'n maag tekeer :(
Viking84dinsdag 7 december 2010 @ 11:25
De advocaat heeft een brief opgesteld voor de school en hij is prachtig! O+. Ik was een beetje bang dat 'ie te grimmig zou worden (en dat wil ik niet), maar hij is keurig :).
motorbloempjedinsdag 7 december 2010 @ 11:25
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2010 11:21 schreef V1z0R het volgende:
Bij verkoudheid moet je toch niet al teveel thee drinken? Droogt uit meen ik mij te herinneren...

Kan nog maar 2 koppen koffie op een dag drinken, anders kan ik 's avonds niet meer slapen en gaat m'n maag tekeer :(
Koffie droogt meer uit :)
XcUZ_Medinsdag 7 december 2010 @ 11:26
quote:
14s.gif Op dinsdag 7 december 2010 11:25 schreef Viking84 het volgende:
De advocaat heeft een brief opgesteld voor de school en hij is prachtig! O+. Ik was een beetje bang dat 'ie te grimmig zou worden (en dat wil ik niet), maar hij is keurig :).
Ziieeeen!!
Viking84dinsdag 7 december 2010 @ 11:27
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2010 11:26 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Ziieeeen!!
Ik mail hem wel even. Naar je MSN-adres?
Ik heb er wel een paar opmerkingen bij, dingen die ze van mij moet aanpassen :P.
motorbloempjedinsdag 7 december 2010 @ 11:27
ja, ik ook! ik ook!

motorbloempje op fok punt nl :P
XcUZ_Medinsdag 7 december 2010 @ 11:29
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2010 11:27 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ik mail hem wel even. Naar je MSN-adres?
Ik heb er wel een paar opmerkingen bij, dingen die ze van mij moet aanpassen :P.
Ja of naar mn gmail. Dat is voorachternaam @ gmail.com.
Viking84dinsdag 7 december 2010 @ 11:32
Sent :).
XcUZ_Medinsdag 7 december 2010 @ 11:33
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2010 11:32 schreef Viking84 het volgende:
Sent :).
Ja, alleen nu nog een keer met bijlage? :')
motorbloempjedinsdag 7 december 2010 @ 11:34
dat :+
Syrenadinsdag 7 december 2010 @ 11:34
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2010 07:48 schreef motorbloempje het volgende:
Vies:
SPOILER
Mijn gehele snot bestond uit bloed... -O-
Ik kijk vandaag even aan.. als 't morgen weer zo is maar even de dokter bellen.
Komt wrsch door de neusspray gok ik zo, dus die gaat meteen even in de ban...
bah!
Goedemorgen!
Kan ook kaakholteontsteking zijn. Dat heb ik dan ook. Verder geen koorts of pijn. Enige dat ik had was dat ik ongelofeloos moe was.
Syrenadinsdag 7 december 2010 @ 11:37
En sterkte met de bomen Xczme en Uniek :+

Ik kan er geen, dan ben ik aan de verhuis 8-) (toch wel jammer...)
Viking84dinsdag 7 december 2010 @ 11:41
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2010 11:33 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Ja, alleen nu nog een keer met bijlage? :')
:6.
motorbloempjedinsdag 7 december 2010 @ 11:41
De stroom viel hier uit :')

_O-

maar hij doet 't weer.. :X :P -O-

En nette brief Vik! :*
Tinkepinkdinsdag 7 december 2010 @ 11:47
We hadden het toch laatst over netwerken? Hier een aardig stukje over netwerken voor introverte mensen
quote:
Netwerken voor introverte mensen
Bron: Commerciële Communicatie

Dat effectief netwerken alleen voorbehouden is aan extraverte mensen, is een duidelijk misverstand. Introvert of extravert, beide kunnen veel voordeel behalen uit het netwerken. De combinatie van beide type mensen maakt het alleen maar leuker. Ben jij een introvert type? Denk dan eens aan het volgende om jouw netwerkplezier te vergroten.

Introverte mensen hebben een aantal prettige eigenschappen. Ze denken eerst goed na voordat ze hun mond open doen, laten zich niet te veel leiden door externe prikkels en maken niet snel een arrogante indruk. Doordat introverte mensen meer observeren en dingen aanvullen, krijgen ze een beter beeld van de situatie en personen die ze ontmoeten op een netwerkbijeenkomst. Voeg daar aan toe dat introverte mensen vaak goede luisteraars zijn die zich op één ding tegelijk concentreren, en je hebt een fijne gesprekspartner waar je een relatie mee op kunt bouwen.

Minder prettige eigenschappen zijn er uiteraard ook. Zo loopt een introverte persoon het risico dat hij of zij door te veel externe prikkels (veel mensen of geluiden op een bijeenkomst bijvoorbeeld), vermoeid raakt. Langer nadenken en een verlegen uitstraling kan tot gevolg hebben dat ze kansen missen. Het omgaan met vertrouwde en bekende mensen - de voorkeur van introverte mensen - is soms belemmerend om nieuwe mensen te leren kennen.

Herken je jezelf als introvert type? Met de volgende tips grijp je effectief iedere netwerkkans.
Effectieve netwerktips* Open staan om te delen.Ontwikkel de bereidheid om open te staan voor anderen. Zij zijn ook in jou geïnteresseerd! Datzelfde geldt voor het delen van kennis en inzichten. Geef vaker je mening en laat zien wat jij aan expertise in huis hebt. Anderen waarderen dat enorm.
* Kies de een-op-een situatie om mensen te ontmoeten.Probeer mensen op een netwerkbijeenkomst zoveel mogelijk apart te spreken, in plaats van je te mengen in groepen.
* Stel vragen.Gerichte vragen zorgen er voor dat je de ander beter leert kennen en aan elkaar went. De aandacht gaat dat vanzelf soepeler over naar jou. Stimuleer de ander om door te praten met vragen zoals Wat interessant, hoe doe je dat of Vertel daar eens meer over.
* Bereid je goed voor. Een inkopper, maar wel een heel belangrijke. Verdiep je in een aantal mensen die je wilt spreken en de situatie waar je in terecht komt. Ontspan jezelf voor je op iemand afstapt (twee keer diep ademhalen doet wonderen). Oefen als je dat prettig vindt vooraf met een paar vragen of startzinnen om je gesprek te beginnen. Overigens: een simpel hallo is vaak al genoeg om een gesprek aan te knopen.
* Het is maar een moment.Zie je enorm op tegen het bezoeken van een bijeenkomst? Bedenk dat dan het maar een moment in de tijd is. Met een aantal uur kom je een heel eind, en als je het echt niet naar je zin hebt dan ga je gewoon weg.

Veel mensen voelen zich ongemakkelijk op een netwerkbijeenkomst. Bepaal jouw eigen tempo en vergeet vooral niet om er van te genieten!
Viking84dinsdag 7 december 2010 @ 11:48
Zo, even wat aanpassingen voorgesteld en nu maar wachten op een reactie :'). Wel apart dat ze nog steeds over mijn werkgever spreekt; zo voelt het voor mij al niet meer.
motorbloempjedinsdag 7 december 2010 @ 11:51
maar je wilt toch niet meer terug? Of wel? :@
Viking84dinsdag 7 december 2010 @ 11:56
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2010 11:51 schreef motorbloempje het volgende:
maar je wilt toch niet meer terug? Of wel? :@
Niet per se nu, maar ik wil vooralsnog wel een deurtje open laten staan (tenzij de school enorm gaat lopen bokken). Vandaar dat het voor mij ook belangrijk was dat het een nette, niet verwijtende brief was. Het is misschien onbegrijpelijk dat ik überhaupt overweeg nog terug te gaan, maar ik had het daar zeer naar mijn zin en zolang het bestuur doet wat ze moet doen (wat ze nu dus niet gedaan heeft) heb ik weinig met het bestuur te maken en veel met mijn fijne collega's en leerlingen, zoals het hoort :).

Maar mijn opmerking moet je lezen als: voor nu ga ik ervan uit dat ik er een punt achter zet met mijn huidige school ;).
_Calimero_dinsdag 7 december 2010 @ 12:25
Fijn dat de brief naar je zin is Vik!

Leuk stuk inderdaad Tink,
sowieso is het vaak een misvatting dat introverte mensen vaak als 'sociaal incompetent of teruggetrokken' worden gezien en dat hoeft helemaal niet. Ik ken voldoende introverten die uitstekend sociaal zijn en zich prima in nieuw gezelschap weten te redden!
Ik als extravert kan me juist onhandig opstellen soms omdat ik er onnadenkend wat dingen uitflap die niet handig zijn of anders overkomen dan bedoeld ;)
V1z0Rdinsdag 7 december 2010 @ 12:46
Ken er voldoende die dat wel zijn Cali ;)
Had een mede-stagiair bij PinkRoccade, die durfde niet bij vreemde vrouwen in de buurt te komen...
Ging altijd in de lange rij voor de kassa staan, ook al had hij geld op z'n chipknip staan, omdat bij de kassa voor alleen chipknip een meid erachter zat :')

Verder wel interessant inderdaad!
Duveldinsdag 7 december 2010 @ 12:54
quote:
10s.gif Op dinsdag 7 december 2010 10:28 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

:D! :')

_O-
http://www.rijnmond.nl/Ho(...)t%20anti%20kerstlied
XcUZ_Medinsdag 7 december 2010 @ 12:57
quote:
Wat een stom lied :').
XcUZ_Medinsdag 7 december 2010 @ 12:57
Sowieso faalt ze door het op de melodie van een kerstliedje te doen. Had dan een sinterklaasliedje gedaan.
_Calimero_dinsdag 7 december 2010 @ 13:10
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2010 12:46 schreef V1z0R het volgende:
Ken er voldoende die dat wel zijn Cali ;)
Had een mede-stagiair bij PinkRoccade, die durfde niet bij vreemde vrouwen in de buurt te komen...
Ging altijd in de lange rij voor de kassa staan, ook al had hij geld op z'n chipknip staan, omdat bij de kassa voor alleen chipknip een meid erachter zat :')

Verder wel interessant inderdaad!
Er zijn natuurlijk duizenden mensen die sociaal niet erg ehh ontwikkeld zijn, of te verlegen om iemand aan te kijken. Dat zeg ik ook helemaal niet, maar wat vaak wordt gedacht is dat extravert = iemand die sociaal is en introvert = iemand die absoluut niet sociaal handig is en dát hoeft absoluut niet waar te zijn.
Dat wil niet zeggen dat alle introverten even kundig zijn in het sociale verkeer, net zomin als dat een extravert per definitie altijd geweldig is in gezelschap. Een introvert is iemand die wat meer naar binnen is gericht en een extravert richt zich meer op de buitenwereld. De eerste kost het vooral energie om onder de mensen te zijn, de tweede levert het energie op.
V1z0Rdinsdag 7 december 2010 @ 13:37
Was wel de gedachte die ik er aan overhield, maar dat zal waarschijnlijk komen door het feit dat ik in de ICT-business zit... Daar merk je toch vaak dat de introverte mensen ook sociaal wat minder zijn, of het moet zo zijn dat de sociaal capabele introverte mensen al snel extravert lijken, gezien de omgeving.
Heb zo'n gevoel dat introvert en extravert, op zich ook nog kan afhangen van de situatie. Wanneer ik een informerende rol heb, hang ik wat meer richting het extraverte. Heb ik een onderzoekende rol, neig ik meer naar het introverte. Wat zijn mensen toch verwarrend, ik snap mijzelf niet eens :')
Chicolatedinsdag 7 december 2010 @ 13:40
Heeft iemand kwak eigenlijk gezien de laatste tijd? Of zou ze te druk zijn met haar baan/opleiding?
Ewelinadinsdag 7 december 2010 @ 13:42
Kwak is ziek.
Tinkepinkdinsdag 7 december 2010 @ 13:53
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2010 13:42 schreef Ewelina het volgende:
Kwak is ziek.
Niets ernstigs hoop ik?

Overigens ben ik van nature heel introvert, maar daar merkt de buitenwereld helemaal niets van.
Ik ben alleen helemaal kapot na een dag onder de mensen te zijn geweest.
XcUZ_Medinsdag 7 december 2010 @ 13:55
Ik haat grote groepen mensen. Echt niks voor mij. Toch schijn ik best goed voor een zaal te kunnen staan enzo. Maar borrels en feesten met veel onbekende mensen vind ik echt een drama.
Ewelinadinsdag 7 december 2010 @ 13:59
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2010 13:53 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Niets ernstigs hoop ik?
Flinke griep.
Perruchedinsdag 7 december 2010 @ 14:03
Lijstje:
O: 1 volkorenboterham met 1 XL roerei
T: appel, stukje ontbijtkoek
L: 200 ml witlofsoep, 150 gr salade, meergranen bolletje met kaas en rauwkost
T: denk banaan en misschien een chocomelk
D: boontjes en iets nader te bepalen :D
motorbloempjedinsdag 7 december 2010 @ 14:03
zo, in m'n pauze even naar de kapper geweest. Ik kan weer zien! :')!
XcUZ_Medinsdag 7 december 2010 @ 14:05
Oja. Lijstje.

O: banaan
T: -
L: 2 boterhammen pindakaas
T: appel
D: nasi, met saus en kroepoek
DevilsAndDustdinsdag 7 december 2010 @ 14:06
Ik val even binnen zonder bij te lezen. Heb een baan! :D. En een mailtje dat ik een 10 heb gehaald voor een opdracht van de uni. *O*.
XcUZ_Medinsdag 7 december 2010 @ 14:06
Woooo gefeliciteerd! *O* Zei toch dat het goed zou komen! :Y :*
Viking84dinsdag 7 december 2010 @ 14:11
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2010 14:06 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik val even binnen zonder bij te lezen. Heb een baan! :D. En een mailtje dat ik een 10 heb gehaald voor een opdracht van de uni. *O*.
Dubbel *O* maar vooral voor de baan. Fijn zeg! Kun je nu ook minderen met je andere baan? Of krijg je gewoon stage-uren normaal betaald, zeg maar? :).
XcUZ_Medinsdag 7 december 2010 @ 14:13
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 22:23 schreef motorbloempje het volgende:
Bikram Yoga staat in mijn facebook bij de sponsored links _O-
Verlengjezomer-slankie.jpg
progjedinsdag 7 december 2010 @ 14:14
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2010 14:06 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik val even binnen zonder bij te lezen. Heb een baan! :D. En een mailtje dat ik een 10 heb gehaald voor een opdracht van de uni. *O*.
wat goed!!!! ^O^ ^O^ gefeliciteerd!
V1z0Rdinsdag 7 december 2010 @ 14:15
Feli DaD!

De slankie yogavilla _O-
Chicolatedinsdag 7 december 2010 @ 14:18
Wat goed DaD *O*.
motorbloempjedinsdag 7 december 2010 @ 14:21
wat goed DaD! *O*
Viking84dinsdag 7 december 2010 @ 14:24
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2010 14:15 schreef V1z0R het volgende:
Feli DaD!

De slankie yogavilla _O-
Daar gaan wij binnenkort naartoe! En hierbij reserveer ik dat matje in het water alvast 8-) .
XcUZ_Medinsdag 7 december 2010 @ 14:25
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2010 14:24 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Daar gaan wij binnenkort naartoe! En hierbij reserveer ik dat matje in het water alvast 8-) .
Ga jij maar lekker naast de kaas liggen :P.
Viking84dinsdag 7 december 2010 @ 14:28
quote:
10s.gif Op dinsdag 7 december 2010 14:25 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Ga jij maar lekker naast de kaas liggen :P.
Nee, die sodemieter ik eraf, duh :P.

Ga jij cocktails serveren dan? :9.
Viking84dinsdag 7 december 2010 @ 14:50
Dicht.
Viking84dinsdag 7 december 2010 @ 14:50
Nu wel!