FOK!forum / Lifestyle / Slank #1132 Met verzachtende eucalyptusgeur
XcUZ_Medonderdag 19 augustus 2010 @ 20:15
Het vorige deel: Slank # 1131 - de schaamte voorbij
De Slankreeks
De Slank-topics zijn bedoeld voor wie wel wat kilootjes kwijt wil raken, maar geen overgewicht heeft, en voor wie probeert een goed gewicht te behouden, kortom, voor wie bezig is met goed eten en goed leven.
Algemeen uitgangspunt om af te vallen / goed gewicht te houden
• Eet genoeg! Meestal is dat méér dan je denkt: veel mensen die willen afvallen eten te weinig om te kunnen afvallen. Wie te weinig eet geeft z'n lichaam onvoldoende energie om vet af te breken, en daarnaast krijgt het lichaam signalen dat het heel verstandig is om elke overblijvende calorie ergens op te slaan. Op je buik, kont of heupen.
• Eet meer broccoli! Toevallig is broccoli héél gezond. Zegt loveli, dus het zal zo zijn. Iets algemener: eet meer groente. Veel meer groente.
• Sport! Goed voor je lijf, voor de stofwisseling, voor vetverbranding en voor spieropbouw. Niet iedereen kan of wil sporten, sommige mensen wérken echt (huuh), anderen hebben een kwetsbaar lichaam, maar hoe meer je inspanning toevoegt aan je dagelijkse bezigheden, hoe beter dat is voor je lijf. Niet overdrijven natuurlijk.
• Wees duurzaam! Je kunt een laag gewicht bereiken met een extreme aanpak. Dan is het echter heel moeilijk vast te houden. Probeer een aanpak te kiezen die je kan en wil blijven volhouden. In het algemeen is het beter om maximaal een halve kilo per week af te vallen.
• Kijk niet uitsluitend naar calorieën en hecht niet teveel waarde aan een weegschaal. Een eenzijdig menu kan je voorzien van de juiste hoeveelheid calorieën, maar voorziet niet in alle stoffen die je nodig hebt. Een veelzijdig menu bestaat niet zozeer uit de ene dag italiaans en de volgende sushi en de derde hollandse pot, maar uit een verzameling van groente (veel), brood etc (volkoren), vlees (mager) en vet (van de juiste soort). De weegschaal vertelt je hoe zwaar je bent, maar als je een kilo vet verwerkt tot 2 kilo spieren ben je zwaarder.. maar slanker.
Meedoen!
Doen! Welkom! Vertel, wat wil je, wat is je plan, wat doe je? De meeste van ons posten regelmatig een eetlijstje, met daarop: • O Ontbijt • T Tussendoortje • L Lunch • D Diner • S Sport
Soms volgt daarop ongevraagd commentaar, niet altijd, schroom niet expliciet om commentaar te vragen, dan krijg je een hoop op- en aanmerkingen (of complimenten natuurlijk, kan ook).

Details (BMI is een handvat om overgewicht vast te stellen. De slankreeks is bedoeld voor mensen zonder overgewicht, met overgewicht (BMI > 27) ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub.
BMR is een statistische berekening van de hoeveel calorieën die je lichaam nodig heeft om bedlegerig te zijn zonder je organen te beschadigen.
Dieetweb Op dieetweb wordt een lijstje bijgehouden dat hier geplaatst wordt. Wil je in dat lijstje komen, ga dan naar Dieet-web en maak daar een account aan. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst. Verder een kleine tip: zet in het onderwerp van de PM of het gaat om SLANK, zodat daar geen twijfel over is, waardoor het nog langer kan duren. Mocht het echt ontzettend lang duren, stuur dan rustig nog een keer een PM. Update minmaal eens per maand om in het lijstje te blijven staan. Dit lijstje is niet verplicht hoor!!


Linkjes Heel heel vroeger hadden we een hele lijst met linkjes, ik denk dat niemand hier meer kijkt, geef anders een gil, ben wel benieuwd; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Slowchat In deze reeks wordt veel geslowchat, mocht jouw vraag niet meteen beantwoord worden/ondersneeuwen, stel hem dan gerust nog een keer!

Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! De OP is hier te vinden
Laurelinedonderdag 19 augustus 2010 @ 20:17
Wat een esoterische TT!

Lijstje vandaag:
O: pak bevroren aardbeien met yoghurt = enorme bak yoghurtijs. Dat is voor mij wel iets te ruig bij het ontbijt, ik kreeg het er koud van! Morgen maar weer aan de knarsananas }:|
T: 2 cappuccino
L: 2 gebakken eieren met brood
T: boterham ham, boterham pindakaas (volkoren Tijgerbrood :9~ )
T: Afflichem Tripel, 1 glas witte wijn, 7 vlammetjes
D: spercieboontjes en kabeljauw

straks nog een cappuccino, en dan nog een hapje van het één of ander oO<
MariaEtceteradonderdag 19 augustus 2010 @ 20:19
Ohai!

Ik heb geen haaifs dus ik was het niet Uniek! :+ Het was trouwens een kant en klare pizza. Zelfgemaakt wil ik ook nog eens doen, maar dan als ik tijd heb (vandaag paperschrijfdag!).
lovelidonderdag 19 augustus 2010 @ 20:23
tvp ofzo, wsch enige post in #1132 ;)
conlechedonderdag 19 augustus 2010 @ 20:26
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 20:23 schreef loveli het volgende:
tvp ofzo, wsch enige post in #1132 ;)
Waarom? Wat heb ik gemist? Date?

Mijn D was lekker: ribeye-reepjes samen met hete boontjes in een pitabroodje :9
uniekhoorndonderdag 19 augustus 2010 @ 20:26
Trusten mooie slankies!
Blurred86donderdag 19 augustus 2010 @ 20:27
Hi!

Ik voel me al de hele dag heel slap (van het bloed doneren gisteren?) maar heb vandaag wel voor het eerst in het lab gewerkt en het was leuk *O*

straks misschien even bijlezen, nu iig even een lijstje:
O: havermout, banaan, lijnzaad
L: dubbele volk. boterham met gekookt ei en yogonaise, perzik, chocokoffie
T: 1 fererro rocher
T: dubbele volk. boterham met kruidenroomkaas, espresso met melk
T: volk. boterham ham/yogonaise
T: glas optimel, 2 kokosbiscuitjes (om te compenseren voor het gebrek aan kokos in de optimel :+ )
D: bloemkool-preisoep, bruin afbakbroodje pesto/tomaat/kaas, salade van gebakken groente +sla +biertje
edit: + T: nog een kokosbiscuitje en koffie met melk

nogal veel voor mijn gevoel? maar ik heb ook gewoon veel honger nu ik weer aan het studeren ben..!
ben maar niet gaan hardlopen (werd me ook zeer stellig afgeraden door de mevrouw van de bloedbank }:|) dat zou echt niet goed gegaan zijn denk ik..

[ Bericht 1% gewijzigd door Blurred86 op 19-08-2010 20:54:09 ]
Tinkepinkdonderdag 19 augustus 2010 @ 20:36
Nog even over dat orthorexia... Ik kende de term niet, maar het is inderdaad nog weleens door mijn hoofd geschoten dat er hier soms iets te obsessief met voedsel wordt omgegaan (ja, ook door mezelf :P ). Heb nog even gegoogled en kwam de volgende test tegen. Geen idee overigens of en wat voor waarde je er aan kan hechten, maar goed :')

quote:
Beantwoordt de volgende vragen een geef jezelf één punt voor ieder 'ja'-antwoord.

1. Besteed jij meer dan drie uur per dag tijd aan nadenken over gezond voedsel? (Geef jezelf twee punten als je er vier uur of meer mee bezig bent.)

2. Ben jij je voedsel voor morgen vandaag al aan het plannen?

3. Geef jij meer om de waarde van wat je eet dan om het plezier van het te eten?

4. Heb je wel eens gemerkt dat wanneer de kwaliteit van je voedingspatroon is toegenomen (gezonder voedsel), de kwaliteit van je leven gelijkwaardig is verminderd?

5. Wordt je steeds maar strenger voor jezelf?

6. Offer jij ervaringen waar je ooit zoveel plezier in had op voor het voedsel waarvan jij denkt dat het goed is?

7. Voel jij een toegenomen eigenwaarde wanneer jij gezond voedsel eet? Kijk jij neer op anderen die dat niet doen?

8. Voel jij je enorm schuldig wanneer je iets eet wat je lekker vindt, maar wat niet in jouw voedingspatroon thuis hoort?

9. Zorgt jouw voedingspatroon er voor dat je sociaal geïsoleerd bent?

10. Heb jij een vredig gevoel van totale controle wanneer je eet op de manier zoals het 'zou moeten'?

Als je meer dan vier punten hebt gescoord, zou je een serieus probleem kunnen hebben.
Tinkepinkdonderdag 19 augustus 2010 @ 20:40
Mijn daglijstje
o. tosti kaas
t. 3 bastognekoeken
l. krentenbol + boterham kaas + boterham pindakaas + boterham... weet het niet meer
t. -
l. ovenaardappels met een beetje mayo en een salade
s. half uurtje crossen op de mountainbike
t. een klein ijsje (cadeautje van mijn dochtertje O+ ) + boterham met pindakaas
Goodbyedonderdag 19 augustus 2010 @ 20:46
Abend :W
MariaEtceteradonderdag 19 augustus 2010 @ 20:49
1. Besteed jij meer dan drie uur per dag tijd aan nadenken over gezond voedsel? (Geef jezelf twee punten als je er vier uur of meer mee bezig bent.)
Geen idee, wel vaak per dag, maar geen uren achter elkaar en ik heb het nooit geteld :+

2. Ben jij je voedsel voor morgen vandaag al aan het plannen?
Yup! Handig, ivm boodschappen en genoeg in huis hebben e.d.

3. Geef jij meer om de waarde van wat je eet dan om het plezier van het te eten?
Als ik erg gezond wil doen wel, anders niet :P

4. Heb je wel eens gemerkt dat wanneer de kwaliteit van je voedingspatroon is toegenomen (gezonder voedsel), de kwaliteit van je leven gelijkwaardig is verminderd?
Neuh eerder andersom zou ik denken :')

5. Wordt je steeds maar strenger voor jezelf?
Bij vlagen en dan weer een tijd niet, ik zou dus zeggen nee :+

6. Offer jij ervaringen waar je ooit zoveel plezier in had op voor het voedsel waarvan jij denkt dat het goed is?
Eh. Nee.

7. Voel jij een toegenomen eigenwaarde wanneer jij gezond voedsel eet? Kijk jij neer op anderen die dat niet doen?
Ik voel me dan wel kick-ass, maar ik denk niet per se minder van mensen die dat niet doen. Alleen mensen die zeuren dat ze dik zijn en alleen maar junkfood eten, mja da's wel jammer. Maar nee dus denk ik.

8. Voel jij je enorm schuldig wanneer je iets eet wat je lekker vindt, maar wat niet in jouw voedingspatroon thuis hoort?
Middelmatig schuldig? :+

9. Zorgt jouw voedingspatroon er voor dat je sociaal geïsoleerd bent?
Nope! Mijn sociale leven zorgt soms alleen wel voor een slechter voedingspatroon :P

10. Heb jij een vredig gevoel van totale controle wanneer je eet op de manier zoals het 'zou moeten'?
Nee maar ik voel me dan wel kick-ass ende gezond en trots *) :')

Ik denk dat ik wel goed zit, met al die halve puntjes! _O- Beetje vage vraagstellingen wel, met zo'n lijst gaan mensen zichzelf al snel over-analyseren en zien ze ineens problemen die er niet zijn. Heb ik een hekel aan, problemen creëren :')
motorbloempjedonderdag 19 augustus 2010 @ 20:53
hoi!

nek doet enorm veel pijn, maar 't eten was heerlijk :+ dus ga maar even uitbuiken op de bank en daarna douchen onder een hele hete douche die hopelijk mijn nek wat verzacht :+
motorbloempjedonderdag 19 augustus 2010 @ 20:56
SPOILER
1. Besteed jij meer dan drie uur per dag tijd aan nadenken over gezond voedsel? (Geef jezelf twee punten als je er vier uur of meer mee bezig bent.)
Ik denk dat ik de 2 a 3 uur wel red... :@

2. Ben jij je voedsel voor morgen vandaag al aan het plannen?
Yup...

3. Geef jij meer om de waarde van wat je eet dan om het plezier van het te eten?
Nee!

4. Heb je wel eens gemerkt dat wanneer de kwaliteit van je voedingspatroon is toegenomen (gezonder voedsel), de kwaliteit van je leven gelijkwaardig is verminderd?
Nee, andersom!

5. Wordt je steeds maar strenger voor jezelf?
Soms wel :X

6. Offer jij ervaringen waar je ooit zoveel plezier in had op voor het voedsel waarvan jij denkt dat het goed is?
Soms wel :X

7. Voel jij een toegenomen eigenwaarde wanneer jij gezond voedsel eet? Kijk jij neer op anderen die dat niet doen?
Ja, wel voor mezelf, en vind het jammer dat anderen het niet doen (als ik in de supermarkt sta en zie wat mensen op de band leggen aan cola, chips, koeken, etc.)

8. Voel jij je enorm schuldig wanneer je iets eet wat je lekker vindt, maar wat niet in jouw voedingspatroon thuis hoort?
Ja...

9. Zorgt jouw voedingspatroon er voor dat je sociaal geïsoleerd bent?
Nee...

10. Heb jij een vredig gevoel van totale controle wanneer je eet op de manier zoals het 'zou moeten'?
Ja :@

Als je meer dan vier punten hebt gescoord, zou je een serieus probleem kunnen hebben.
oh, ik heb een serieus probleem :')!
neendonderdag 19 augustus 2010 @ 20:57
O hai, leuk hoor

SPOILER
Beantwoordt de volgende vragen een geef jezelf één punt voor ieder 'ja'-antwoord.

1. Besteed jij meer dan drie uur per dag tijd aan nadenken over gezond voedsel? (Geef jezelf twee punten als je er vier uur of meer mee bezig bent.)
Niet over gezond voedsel
2. Ben jij je voedsel voor morgen vandaag al aan het plannen?
Ja en daarnaast laat ik me verrassen met ongezonde tussendoortjes
3. Geef jij meer om de waarde van wat je eet dan om het plezier van het te eten?
Ja, hoe min mogelijk het waard is, hoe meer je kan eten
4. Heb je wel eens gemerkt dat wanneer de kwaliteit van je voedingspatroon is toegenomen (gezonder voedsel), de kwaliteit van je leven gelijkwaardig is verminderd?
Nee, eerder andersom. Hoewel het soms wel minder gezellig is
5. Wordt je steeds maar strenger voor jezelf?
Ja hoor, maar eerst eet ik dit ongezonde ding nog even op daarna begin ik
6. Offer jij ervaringen waar je ooit zoveel plezier in had op voor het voedsel waarvan jij denkt dat het goed is?
Deed ik dat maar
7. Voel jij een toegenomen eigenwaarde wanneer jij gezond voedsel eet? Kijk jij neer op anderen die dat niet doen?
Ja en nee
8. Voel jij je enorm schuldig wanneer je iets eet wat je lekker vindt, maar wat niet in jouw voedingspatroon thuis hoort?
misschien schuldig als het ten koste gaat van anderen, dus het laatste van iets ongezonds
9. Zorgt jouw voedingspatroon er voor dat je sociaal geïsoleerd bent?
Nee
10. Heb jij een vredig gevoel van totale controle wanneer je eet op de manier zoals het 'zou moeten'?
Nee
Als je meer dan vier punten hebt gescoord, zou je een serieus probleem kunnen hebben.
Goodbyedonderdag 19 augustus 2010 @ 21:03
Ik zit met een koelelement tegen mijn been, volgens mij werkt het nog ook :D

En wat betreft die test, ik zit tegen het randje, maar niet er overheen denk ik zo :) Een deel ervan vindt ik ook gewoon "bewust met je eten omgaan".

En zo bewust ben ik nou ook weer niet altijd _O-
Syrenadonderdag 19 augustus 2010 @ 21:03
Lau, ook hier nog een *; voor de boekjes!!
Neen, komt jouw nieuwe huisgenoot uit het Limburgse land??

Ik heb alleen last van 6, maar als ik toegeef had ik vandaag een tompoes op, frites, toastjes, ijs en ga maar door. En toen ik jonger was zei me dat allemaal niks en at ik het nooit. En als ik 1 van die dingen wel eet voel ik me alleen schuldig zo lang mijn "OMG, ik zit VOL" gevoel duurt, niet heel lang meestal :@
Tinkepinkdonderdag 19 augustus 2010 @ 21:03
Nou, om eerlijk te zijn schrik ik best van je antwoorden mo :{
Syrenadonderdag 19 augustus 2010 @ 21:03
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 21:03 schreef Goodbye het volgende:
Ik zit met een koelelement tegen mijn been, volgens mij werkt het nog ook :D

En wat betreft die test, ik zit tegen het randje, maar niet er overheen denk ik zo :) Een deel ervan vindt ik ook gewoon "bewust met je eten omgaan".

En zo bewust ben ik nou ook weer niet altijd _O-
Tablet antihistamine wil ook nog wel eens helpen :Y
Mini_rulezdonderdag 19 augustus 2010 @ 21:04
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 20:49 schreef MariaEtcetera het volgende:
Beetje vage vraagstellingen wel, met zo'n lijst gaan mensen zichzelf al snel over-analyseren en zien ze ineens problemen die er niet zijn. Heb ik een hekel aan, problemen creëren :')
QFT!
Bijna iedereen die een beetje serieus aan de lijn doet voldoet hier wel aan.
neendonderdag 19 augustus 2010 @ 21:04
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 21:03 schreef Syrena het volgende:
Neen, komt jouw nieuwe huisgenoot uit het Limburgse land??
Gelukkig niet, 1 zo'n limbo is genoeg. Dit is een tukker of achterhoeker, whatever dat is hetzelfde.

Lijstje is ook gezellig veranderd, nog bijna hetzelfde avondeten als eergisteren ook want de spinazie moest op :')

T: koffie
OL: 2 eitjes, 5 broodjes geroosterd
T: koffie, wat chips :N
D: karbonade, gekookte aardappels en wat spinazie
T: nog niks, straks wel op stap bij gebrek aan gister

[ Bericht 38% gewijzigd door neen op 19-08-2010 21:38:38 ]
Goodbyedonderdag 19 augustus 2010 @ 21:05
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 21:03 schreef Syrena het volgende:

[..]

Tablet antihistamine wil ook nog wel eens helpen :Y
Thanks voor de tip, gewoon te krijgen bij kruidvat ofzo?
Syrenadonderdag 19 augustus 2010 @ 21:10
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 21:05 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Thanks voor de tip, gewoon te krijgen bij kruidvat ofzo?
Ja, gewoon Allerfree, of het huismerk van Kruidvat (cetirizine). Werkt hetzelfde, dus ik zou Kruidvat nemen ;)
Tinkepinkdonderdag 19 augustus 2010 @ 21:10
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 21:04 schreef Mini_rulez het volgende:

[..]

QFT!
Bijna iedereen die een beetje serieus aan de lijn doet voldoet hier wel aan.
Oh?

Beantwoordt de volgende vragen een geef jezelf één punt voor ieder 'ja'-antwoord. :o taalfout

1. Besteed jij meer dan drie uur per dag tijd aan nadenken over gezond voedsel? (Geef jezelf twee punten als je er vier uur of meer mee bezig bent.)
toen ik nog 'lijnde' in het begin wel. later niet meer.

2. Ben jij je voedsel voor morgen vandaag al aan het plannen?
nee. wel op de dag zelf toen ik nog lijnde. maar meestal week ik er toch vanaf :')

3. Geef jij meer om de waarde van wat je eet dan om het plezier van het te eten?

nee, nooit. eten is vooral leuk, en het liefst niet te ongezond

4. Heb je wel eens gemerkt dat wanneer de kwaliteit van je voedingspatroon is toegenomen (gezonder voedsel), de kwaliteit van je leven gelijkwaardig is verminderd?

eenduidig nee

5. Wordt je steeds maar strenger voor jezelf? :o dikke taalfout!!! kan de test niet meer serieus nemen :')
nee, liever zou ik weer wat strenger worden *tkt zichzelf op de hand :P

6. Offer jij ervaringen waar je ooit zoveel plezier in had op voor het voedsel waarvan jij denkt dat het goed is?nee.

7. Voel jij een toegenomen eigenwaarde wanneer jij gezond voedsel eet? Kijk jij neer op anderen die dat niet doen? nee, wel op mensen die op fastfood leven. dat snap ik echt niet. hetzelfde geldt voor roken en andere ongezonde gewoontes

8. Voel jij je enorm schuldig wanneer je iets eet wat je lekker vindt, maar wat niet in jouw voedingspatroon thuis hoort?
schuldgevoel ken ik niet
9. Zorgt jouw voedingspatroon er voor dat je sociaal geïsoleerd bent? nee, daar zorgt mijn anti-sociale karakter wel voor :')
10. Heb jij een vredig gevoel van totale controle wanneer je eet op de manier zoals het 'zou moeten'?
nee, het gevoel van totale controle haal ik eerder uit andere bezigheden
Syrenadonderdag 19 augustus 2010 @ 21:14
Mijn vader zit naast me te laptoppen. Hij zoekt doedelzakmuziek voor onder de vakantiefoto's }:| }:|
Blurred86donderdag 19 augustus 2010 @ 21:15
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 21:14 schreef Syrena het volgende:
Mijn vader zit naast me te laptoppen. Hij zoekt doedelzakmuziek voor onder de vakantiefoto's }:| }:|
:D
Goodbyedonderdag 19 augustus 2010 @ 21:15
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 21:14 schreef Syrena het volgende:
Mijn vader zit naast me te laptoppen. Hij zoekt doedelzakmuziek voor onder de vakantiefoto's }:| }:|
:D :'( :D
Viking84donderdag 19 augustus 2010 @ 21:16
Hoi.
Swietjedonderdag 19 augustus 2010 @ 21:17
Hmm.. apart testje. :?

Mijn planning definitieve lijst :{ ...

O (12u, lang leve de vakantie!): 1 volk. boterham met achterham + halfvolle melk
T: geen idee wat ik hier zal nemen, iemand een idee? schaaltje kersen
L: 1 volk. boterham met filet américain + multivruchtensapje
T: fruit bak yoghurt
A: 2 opschepl. lasagne met spinazie, mozzarella, paprika en ui + rauwkost + halfvolle melk
T: verse sinaasappelsap

Morgen ga ik het heel anders aanpakken.. want vandaag had ik continu trek en dat is volgens mij een teken dat ik toch meer moet eten. Dus ik wil de boterhammen sowieso verdubbelen :)
j.tdonderdag 19 augustus 2010 @ 21:18
SPOILER
1. Besteed jij meer dan drie uur per dag tijd aan nadenken over gezond voedsel? (Geef jezelf twee punten als je er vier uur of meer mee bezig bent.)
ja

2. Ben jij je voedsel voor morgen vandaag al aan het plannen?
ja, je moet toch boodschappen enzo doen en zorgen dat je niet 2 dagen hetzelfde eet?

3. Geef jij meer om de waarde van wat je eet dan om het plezier van het te eten?
nee, ben bourgondier :p

4. Heb je wel eens gemerkt dat wanneer de kwaliteit van je voedingspatroon is toegenomen (gezonder voedsel), de kwaliteit van je leven gelijkwaardig is verminderd?
nee, dat zou raar zijn

5. Wordt je steeds maar strenger voor jezelf?
nee,w as het maar zo soms :p

6. Offer jij ervaringen waar je ooit zoveel plezier in had op voor het voedsel waarvan jij denkt dat het goed is?
hell nee

7. Voel jij een toegenomen eigenwaarde wanneer jij gezond voedsel eet? Kijk jij neer op anderen die dat niet doen?
toegenomen eigenwaarde ja, kijk neer op anderen nee

8. Voel jij je enorm schuldig wanneer je iets eet wat je lekker vindt, maar wat niet in jouw voedingspatroon thuis hoort?
enorm wilde ik het net niet noemen, maar ben niet heel blij

9. Zorgt jouw voedingspatroon er voor dat je sociaal geïsoleerd bent?
nee

10. Heb jij een vredig gevoel van totale controle wanneer je eet op de manier zoals het 'zou moeten'?
nee, maar ben er wel blij mee dat t lukt
Hoi all!
Rare eet dag gehad. Gewoon ontbeten met kokosdrankje en broodje kipfilet. Toen op 1e vergadering van het jaar een appeltaartstukje en daarna 2 blokjes kaas, 2 tomaten en 1 plakje worst.
Toen lunch van 2 broodjes kipfilet en toen naar vriendinnen en daar handje chips wat zoutstokjes en toen soep met stokbrood en macaroni.
Nu ben ik thuis, bij mn moeder, want autolampen stuk dus hier overnachten, en voel me ziekig ...
Mini_rulezdonderdag 19 augustus 2010 @ 21:25
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 21:10 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Oh?
Nou ja, niet aan alles maar vier dingen haal ik toch wel. In het begin was ik in elk geval vrij veel bezig met het bedenken wat ik kon eten en ook met vooruit plannen zodat ik niet steeds ongezonde dingen ging eten omdat ik niks in huis/bij me had. Ervaringen opofferen voor gezond voedsel geldt voor mij ook, want ik heb best veel plezier in een bezoekje aan de Burger King. :@ Dat gevoel van trots (zoals je vraag 7 en 10 zou kunnen interpreteren) als het goed gaat en schuldgevoel als je iets slechts eet zal ook iedereen die lijnt tot op zekere hoogte wel herkennen. Natuurlijk gebeuren al die dingen niet in een obsessieve mate, maar dan ligt het er dus maar net aan hoe je dingen als "enorm schuldig" interpreteert.
j.tdonderdag 19 augustus 2010 @ 21:41
Weltrusten! Ik ga eerst op de bank Derek Ogilvien en daarna Law and Orderen en dan op bed!
XcUZ_Medonderdag 19 augustus 2010 @ 21:48
Beantwoordt de volgende vragen een geef jezelf één punt voor ieder 'ja'-antwoord.

1. Besteed jij meer dan drie uur per dag tijd aan nadenken over gezond voedsel? (Geef jezelf twee punten als je er vier uur of meer mee bezig bent.) Nee.

2. Ben jij je voedsel voor morgen vandaag al aan het plannen?
Nee.

3. Geef jij meer om de waarde van wat je eet dan om het plezier van het te eten?
Soms.

4. Heb je wel eens gemerkt dat wanneer de kwaliteit van je voedingspatroon is toegenomen (gezonder voedsel), de kwaliteit van je leven gelijkwaardig is verminderd?
Nee.

5. Wordt je steeds maar strenger voor jezelf?
Nee, maar dat kan ik wel.

6. Offer jij ervaringen waar je ooit zoveel plezier in had op voor het voedsel waarvan jij denkt dat het goed is?nee.

7. Voel jij een toegenomen eigenwaarde wanneer jij gezond voedsel eet? Kijk jij neer op anderen die dat niet doen? Nee.

8. Voel jij je enorm schuldig wanneer je iets eet wat je lekker vindt, maar wat niet in jouw voedingspatroon thuis hoort?
Ja.

9. Zorgt jouw voedingspatroon er voor dat je sociaal geïsoleerd bent? Nee.

10. Heb jij een vredig gevoel van totale controle wanneer je eet op de manier zoals het 'zou moeten'?
Ja.
_Calimero_donderdag 19 augustus 2010 @ 21:58
ik vind dit een slechte test met suggestieve, rare vraagstellingen.


ik denk dat heel veel mensen en gezinnen met bijvoorbeeld drukke banen al een dag van tevoren bedenken wat ze de volgende dag gaan eten, en termen als enorm zijn natuurlijk vaag en verschillen van persoon tot persoon hoeveel dat dan is... Maargoed, just my 2 cents.
Overigens scoor ik 2x ja en 1x soms geloof ik..

Waar komt ie vandaan?

[ Bericht 62% gewijzigd door _Calimero_ op 19-08-2010 22:06:14 ]
_Calimero_donderdag 19 augustus 2010 @ 21:59
en ik heb 7.5 km gelopen, appeltje eitje *O* (wel ubertraag, maar vriendinnetje kon niet harder en we hebben wel veel gekletst O-) ) Ging best lekker dus, dinsdag gaan we voor de 8 :7
neendonderdag 19 augustus 2010 @ 21:59
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 21:58 schreef _Calimero_ het volgende:
ik vind dit een slechte test met suggestieve, rare vraagstellingen.

Waar komt ie vandaan?
Internet

Na google kom ik overigens hier terecht

quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 21:59 schreef _Calimero_ het volgende:
en ik heb 7.5 km gelopen, appeltje eitje *O* (wel ubertraag, maar vriendinnetje kon niet harder en we hebben wel veel gekletst O-) ) Ging best lekker dus, dinsdag gaan we voor de 8 :7
Nice! Ik ga het ook rustig opvoeren denk ik, alleen heb ik nu echt vaste rondjes van 5k en als ik het telkens met zeg 500m wil opvoeren weet ik echt niet wat ik moet doen :') nou ja eerst sowieso maar wat regelmaat erin brengen. Jij bent met alles echt goed beizg nu he ^O^ supergoed!
MariaEtceteradonderdag 19 augustus 2010 @ 22:03
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 21:58 schreef _Calimero_ het volgende:
ik vind dit een slechte test met suggestieve, rare vraagstellingen.

Waar komt ie vandaan?
Eens! Vond ik ook, hij komt een beetje over alsof ie bijna WIL dat je een probleem vindt bij jezelf :P "ZIE JE WEL!! :'( " und so.

Nouja. Ik neem dit soort dingen sowieso niet snel serieus, is net als gaan googelen over een steek in je grote teen en dat er dan uit komt dat je lepra hebt ofzo.

Waarom vind ik het woord lepra altijd op zebra lijken?

Tevens SOG. Mn logica over migranten en memory gaat in cirkeltjes geloof ik :') En mn vriend vind alles puik klinken. Ik denk dat ik het tzt mn zus laat nalezen.
_Calimero_donderdag 19 augustus 2010 @ 22:10
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 21:59 schreef neen het volgende:

[..]

Internet

Na google kom ik overigens hier terecht
[..]

Nice! Ik ga het ook rustig opvoeren denk ik, alleen heb ik nu echt vaste rondjes van 5k en als ik het telkens met zeg 500m wil opvoeren weet ik echt niet wat ik moet doen :') nou ja eerst sowieso maar wat regelmaat erin brengen. Jij bent met alles echt goed beizg nu he ^O^ supergoed!
ik had ook al even gegoogled inderdaad :)

Nu je het zegt..het gaat eigenlijk allemaal wel lekker ja! Alleen doe ik veel te weinig aan mijn studie :@ maarja, je kan niet álles hebben he ;)

Wat betreft opbouwen: dit rondje was toevallig 7.5 (vorige was een kleine 6) en volgende keer mag mijn loop-maatje de route uitstippelen en mij eis was minimaal 8 voor de opbouw :+
Dus jij bent ook goed bezig met lopen he? Dikke pluim voor jou ^O^
MariaEtceteradonderdag 19 augustus 2010 @ 22:13
Kudos voor de hardlopers! *O*
neendonderdag 19 augustus 2010 @ 22:16
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 22:10 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

ik had ook al even gegoogled inderdaad :)

Nu je het zegt..het gaat eigenlijk allemaal wel lekker ja! Alleen doe ik veel te weinig aan mijn studie :@ maarja, je kan niet álles hebben he ;)

Wat betreft opbouwen: dit rondje was toevallig 7.5 (vorige was een kleine 6) en volgende keer mag mijn loop-maatje de route uitstippelen en mij eis was minimaal 8 voor de opbouw :+
Dus jij bent ook goed bezig met lopen he? Dikke pluim voor jou ^O^
Nee.

Deze week al 2x dat is op zich nog aardig, vorige week maar 1x en tja het is afwachten of ik zo doorga als tot nu toe deze week. Sowieso gaat het niet zo goed, maar goed. Ik denk nu, eerst constant lopen (3x per week) en dan minder slecht eten. Wat dat betreft is het wel goed dat de vakantie bijna afgelopen is voor mij, ik heb wel behoefte aan een klein beetje ritme. :')
Geen pluim dus, misschien over 2 week.
Noukjeedonderdag 19 augustus 2010 @ 22:21
Weet ook niet of de test te vertrouwen is.. Zo ja, dan heb ik ook wel een probleem denk ik..

Net wel even 2 volkoren chocolade koekjes gegeten :9
_Calimero_donderdag 19 augustus 2010 @ 22:25
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 22:16 schreef neen het volgende:

[..]

Nee.

Deze week al 2x dat is op zich nog aardig, vorige week maar 1x en tja het is afwachten of ik zo doorga als tot nu toe deze week. Sowieso gaat het niet zo goed, maar goed. Ik denk nu, eerst constant lopen (3x per week) en dan minder slecht eten. Wat dat betreft is het wel goed dat de vakantie bijna afgelopen is voor mij, ik heb wel behoefte aan een klein beetje ritme. :')
Geen pluim dus, misschien over 2 week.
oh,dan krijg je nu een baby-pluimpje die alleen voor deze week geldt en houd ik de grote nog even vast, als je nog 2 weken goed bezig bent krijg je die ook :Y :D

Sowieso gaat het niet zo goed, gaat dat over het sporten en eten, of over alles in het algemeen?
_Calimero_donderdag 19 augustus 2010 @ 22:26
ik had geen honger, maar heb toch groente en vis gemaakt, de rijst laten zitten
nu heb ik het net op en nu krijg ik dus wél opeens honger }:| om nou nog droge rijst te gaan zitten eten is ook zoiets :')
Phaidradonderdag 19 augustus 2010 @ 22:27
Hoi!

Ik heb me ook weer eens naar de sportschool gesleept! Scheenbeen hield zich prima *O* , maar Zumba was niet zo leuk. Heel veel echte dansnummers met heel veel armbewegingen -O- . En als ik iets niet kan is het arm & been tegelijk bewegen... Vaak laat ik de arm-dingen achterwege, maar dan hield je nu echt niets meer over. Vaak zat er wel 1 zo'n nummer in en dat overleefde ik dan wel, maar nu echt 3 nummers achter elkaar. Toen ben ik maar weggegaan (steeds met deze :? uitdrukking op je gezicht staan is ook zoiets he) en heb ik nog wat cardio en krachttraining gedaan. Ook fijn wel :s) .

Die test vind ik ook wel raar. Ik voel me wel trots als ik goed bezig ben en voel me wel eens schuldig als ik heel veel troep eet zonder dat ik erbij sport. Eten plannen doe ik ook grotendeels, vind het wel fijn om te weten. Maar meer ivm boodschappen dan voor het controle-gevoel. En dat is denk ik meer wat bedoeld wordt. Verder herken ik me totaal niet in de test.
neendonderdag 19 augustus 2010 @ 22:31
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 22:25 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

oh,dan krijg je nu een baby-pluimpje die alleen voor deze week geldt en houd ik de grote nog even vast, als je nog 2 weken goed bezig bent krijg je die ook :Y :D

Sowieso gaat het niet zo goed, gaat dat over het sporten en eten, of over alles in het algemeen?
Oke dan! En het gaat over het algemeen, maar goed ik zeur teveel dus het is minder erg dan ik denk.

Ook de volgende armbeweging Phaidra?
_Calimero_donderdag 19 augustus 2010 @ 22:35
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 22:31 schreef neen het volgende:

[..]

Oke dan! En het gaat over het algemeen, maar goed ik zeur teveel dus het is minder erg dan ik denk.

Ook de volgende armbeweging Phaidra?
[ afbeelding ]
Wat scheelt eraan? Je zeurt helemaal niet, en als het oplucht moet je gewoon lekker even spuien!
MariaEtceteradonderdag 19 augustus 2010 @ 22:36
Mehe gifje!

Dat armen-en-benen tegelijk komt meestal vanzelf wel, als één van beide meer op de automatische piloot kan! Ik heb nog wel eens met nieuwe pasjes dat ik eerst goed door moet hebben hoe het één zit en dan pas het ander kan gaan doen :P Maarja als je het niet zo leuk vond moet je er ook geen tijd in steken ;)

Maar goed dat je bent wezen fitnessen *O*
Phaidradonderdag 19 augustus 2010 @ 22:41
@neen: het lijkt er verdomd veel op! :D

En Maria, ik heb al wel vaker Zumba gedaan en toen was het veel minder met armen en juist veel conditioneel springen en heen-en-weer lopen. Dat was tof!! En snel op te pikken voor beginners, want basic bewegingen. Maar dit was zoveel bewegingen op 1 moment... Lastig uit te leggen, maar veel meer richting streetdance. In ieder geval werd ik er niet moe van, want ik stond continu stil omdat ik 't weer kwijt was :') .
anna82donderdag 19 augustus 2010 @ 22:52
Neenepeen, get it off your chest! Hier of bij je moeder, een goede vriend(in) of desnoods een professional (zoals cali ;) ) volgens mij is het wel een chronisch iets waar je mee zit, of nie dan?

En wbt hardlopen, ik ben weer/nog steeds bij evy 14. Vandaag ging het lekker, moest alleen opvallend vaak openstaande bruggen omzeilen.
Noukjeedonderdag 19 augustus 2010 @ 22:53
Vriendje en ik gaan morgen kleine tapashapjes maken, en dan lekker samen eten, met een filmpje erbij O+
Iemand nog leuke lekkere (makkelijke) receptjes?
XcUZ_Medonderdag 19 augustus 2010 @ 23:03
Gegrilde puntpaprika's met zeezoutkorrels :9.

En ik moet morgen naar de tandarts :'(. Controle. En ik heb het idee dat m'n voortanden los zitten... Als ik mn bovenlip strak om mn voortanden 'vouw' doet er iets 'tunk' in m'n tand.. :|
_Calimero_donderdag 19 augustus 2010 @ 23:08
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 23:03 schreef XcUZ_Me het volgende:
Gegrilde puntpaprika's met zeezoutkorrels :9.

En ik moet morgen naar de tandarts :'(. Controle. En ik heb het idee dat m'n voortanden los zitten... Als ik mn bovenlip strak om mn voortanden 'vouw' doet er iets 'tunk' in m'n tand.. :|
Tunk is nooit goed,dunkt me!
MariaEtceteradonderdag 19 augustus 2010 @ 23:10
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 22:41 schreef Phaidra het volgende:
@neen: het lijkt er verdomd veel op! :D

En Maria, ik heb al wel vaker Zumba gedaan en toen was het veel minder met armen en juist veel conditioneel springen en heen-en-weer lopen. Dat was tof!! En snel op te pikken voor beginners, want basic bewegingen. Maar dit was zoveel bewegingen op 1 moment... Lastig uit te leggen, maar veel meer richting streetdance. In ieder geval werd ik er niet moe van, want ik stond continu stil omdat ik 't weer kwijt was :') .
Oh mehe! Dat heb ik altijd bij de eerste keer Body Jam / Club Dance, da's idd meer streetdance en dat heb ik ook nooit 1-2-3 door :') Al gaat dat vaak ook al na een tijdje beter, duurt wel langer dan met Zumba :P

Maar goed dat je daarna dan wat anders bent gaan doen! ^O^

Ik wil misschien mn week-programma aanpassen van (maximaal!) 3x Zumba, 1x Club Dance en 2x Fitness naar 2x Zumba, 1x Club Dance, 1x Combi Fit of Club Power (is ongeveer BodyPump) en 1x fitness. En misschien ook Club Yoga proberen. Maar ik heb heul geen tijd voor dit allemaal oO< Maar ik heb wel een paar keer Total Body / Combi Fit gedaan en dat is echt heel zwaar, en dus goed voor me, denk ik :')
Swietjedonderdag 19 augustus 2010 @ 23:10
Succes en sterkte XM! Klinkt niet best, maar wie weet valt het mee! :*
neendonderdag 19 augustus 2010 @ 23:10
He maar Maria, verschijn je binnenkort ook al op TellSell om Zumba dvd's aan de man/vrouw te brengen?
Swietjedonderdag 19 augustus 2010 @ 23:11
Zumba lijkt me echt supertof... O+
_Calimero_donderdag 19 augustus 2010 @ 23:14
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 23:11 schreef Swietje het volgende:
Zumba lijkt me echt supertof... O+
het lijkt me echt afschuwelijk :X
MariaEtceteradonderdag 19 augustus 2010 @ 23:14
Technisch gezien zou dit moeten kunnen:

SPOILER
Maandag:
20.00-21.00 fitness
21.00-22.00 Zumba, of niet fitnessen en 21.00-22.00 Club Power

Dinsdag:
10.00-11.00 Club Yoga

Woensdag:
20.00-21.00 Club Dance of Combi Fit

Donderdag:
20.00-21.00 Zumba of Combi Fit

Vrijdag:
Niks :+

Zaterdag:
9.00-10.00 Zumba
10.00-11.00 fitness

Zondag:
Niks!
Maar dat is toch teveel, dat kan ik me voornemen maar gebeurt toch niet :+ Al vond ik Combi Fit wel puik, dus misschien dat ik wel eens een lesje Zumba of Club Dance ervoor inwissel. En Power wil ik wel eens proberen, net als Yoga. Maarja. oO<
MariaEtceteradonderdag 19 augustus 2010 @ 23:14
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 23:10 schreef neen het volgende:
He maar Maria, verschijn je binnenkort ook al op TellSell om Zumba dvd's aan de man/vrouw te brengen?
Nee want ik ben niet afgetraind genoeg, dus slechte reclame :+
Swietjedonderdag 19 augustus 2010 @ 23:15
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 23:14 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

het lijkt me echt afschuwelijk :X
:D Why?
XcUZ_Medonderdag 19 augustus 2010 @ 23:16
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 23:14 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

het lijkt me echt afschuwelijk :X
*boks

Hupsen ;( No offence!
MariaEtceteradonderdag 19 augustus 2010 @ 23:17
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 23:15 schreef Swietje het volgende:

[..]

:D Why?
Ik gok omdat de ietwat hysterische blijheid niet voor iedereen is weggelegd :+

Al is mijn ervaring dat het per docent verschilt. Het KAN verschrikkelijk zijn ja :+ (zie sommige youtube filmpjes, amai :X ) Maar ik heb veelal geluk gehad met mijn docenten ^O^
MariaEtceteradonderdag 19 augustus 2010 @ 23:19
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 23:16 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

*boks

Hupsen ;( No offence!
Ach, to each his own! Ik krijg al half uitslag als ik naar zo'n spinning-fiets KIJK :') Al geloof ik meteen dat het supergoed voor je is, en je er megaslankie van wordt. Dit in tegenstelling tot Zumba, wat volgens mij bij de meesten niet zoveel uithaalt :') (op conditioneel niveau overigens best wel!)
_Calimero_donderdag 19 augustus 2010 @ 23:19
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 23:15 schreef Swietje het volgende:

[..]

:D Why?
omdat ik niet hou van dat soort dingen. Ik dans alleen na 3 wijn en als ik ga sporten wil ik afzien oO<

Laat mij maar lekker stampen op een fiets of simpelweg op asfalt. linkerbeen, rechterbeen enzovoorts. Lets keep it simple 8-)
neendonderdag 19 augustus 2010 @ 23:19
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 23:14 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

het lijkt me echt afschuwelijk :X
Als je ziet op tv hoe blij al die mensen zijn, dan moet het toch wel leuk zijn.

quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 23:19 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

omdat ik niet hou van dat soort dingen. Ik dans alleen na 3 wijn en als ik ga sporten wil ik afzien oO<
O, handig toch. Als je het afschuwelijk vind is het sowieso al afzien :')
Swietjedonderdag 19 augustus 2010 @ 23:20
Juist dat hysterische blije lijkt mij leuk *O*
_Calimero_donderdag 19 augustus 2010 @ 23:21
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 23:19 schreef neen het volgende:

[..]

Als je ziet op tv hoe blij al die mensen zijn, dan moet het toch wel leuk zijn.
[..]

O, handig toch. Als je het afschuwelijk vind is het sowieso al afzien :')
Aanvulling:afzien op conditioneel gebied. Wijsneus :P
XcUZ_Medonderdag 19 augustus 2010 @ 23:22
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 23:19 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Ach, to each his own! Ik krijg al half uitslag als ik naar zo'n spinning-fiets KIJK :') Al geloof ik meteen dat het supergoed voor je is, en je er megaslankie van wordt. Dit in tegenstelling tot Zumba, wat volgens mij bij de meesten niet zoveel uithaalt :') (op conditioneel niveau overigens best wel!)
Ieder z'n ding :Y. Maar ik vind alles 'hupsen' wat niet simpel is :'). I'm with Cali on this one :+.
_Calimero_donderdag 19 augustus 2010 @ 23:22
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 23:20 schreef Swietje het volgende:
Juist dat hysterische blije lijkt mij leuk *O*
Weet je waar ik hysterisch blij van word?

het idee dat ikmorgen de sleutel van mijn nieuwe huis krijg!! *O* en al dat klussen is ook topsport denk ik *)
MariaEtceteradonderdag 19 augustus 2010 @ 23:23
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 23:19 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

omdat ik niet hou van dat soort dingen. Ik dans alleen na 3 wijn en als ik ga sporten wil ik afzien oO<

Laat mij maar lekker stampen op een fiets of simpelweg op asfalt. linkerbeen, rechterbeen enzovoorts. Lets keep it simple 8-)
Ik vind lang fietsen / crosstraineren / etc. juist niet leuk, ivm eentonig :D En voor dat afzien ben ik al helemaal niet weggelegd, da's vast één van de redenen dat ik nog mijn chubzy zelf ben :+ Als ik sport wil ik zweten en moe doch voldaan worden en intussen vrolijke dansjes doen en rondstuiteren, preferably oO<

Bij Combi Fit zit ook een deel Body Pump en dat vind ik leuker dan fitnessen, omdat je dan toch nog dingen op ritme van de muziek doet :P Ik ben een sport-flierefluiter :')
_Calimero_donderdag 19 augustus 2010 @ 23:23
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 23:22 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Ieder z'n ding :Y. Maar ik vind alles 'hupsen' wat niet simpel is :'). I'm with Cali on this one :+.
boks, ouwe!
MariaEtceteradonderdag 19 augustus 2010 @ 23:24
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 23:22 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

Weet je waar ik hysterisch blij van word?

het idee dat ikmorgen de sleutel van mijn nieuwe huis krijg!! *O* en al dat klussen is ook topsport denk ik *)
*hysterisch blij vreugdedansje voor Cali* *O*
Swietjedonderdag 19 augustus 2010 @ 23:25
Ik heb geen idee of ik Zumba leuk zou vinden als ik het ook daadwerkelijk kón, maar ik kan het toch niet en daarom vind ik het denk ik leuk :') net zo als dat ik alles wat ik wel kan, niet leuk vind :')
Swietjedonderdag 19 augustus 2010 @ 23:27
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 23:22 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

Weet je waar ik hysterisch blij van word?

het idee dat ikmorgen de sleutel van mijn nieuwe huis krijg!! *O* en al dat klussen is ook topsport denk ik *)
Sporten in je nieuwe huisje! *O* Leuk leuk!
_Calimero_donderdag 19 augustus 2010 @ 23:29
Ik zal morgen even kijjken of ik nieuwe batterijen kan scoren voor mijn camera, dan kan ik wat foto''s maken van begin, ontwikkeling en eind-situatie w/
Swietjedonderdag 19 augustus 2010 @ 23:31
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 23:29 schreef _Calimero_ het volgende:
Ik zal morgen even kijjken of ik nieuwe batterijen kan scoren voor mijn camera, dan kan ik wat foto''s maken van begin, ontwikkeling en eind-situatie w/
Oew ja! Dan kunnen we mee spieken O+
Mini_rulezdonderdag 19 augustus 2010 @ 23:35
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 23:22 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

Weet je waar ik hysterisch blij van word?

het idee dat ikmorgen de sleutel van mijn nieuwe huis krijg!! *O* en al dat klussen is ook topsport denk ik *)
Wat fijn! *O* Ik ben benieuwd naar de foto's!

neen: als je iets kwijt wilt moet je je vooral niet inhouden hoor!
SPOILER
Had je die Cali nou al gedaan bij je moeder? :P
neendonderdag 19 augustus 2010 @ 23:35
En zit je ook op marktplaats te kijken of er nog mooie gratis spullen zijn :P dat is leuk :@
XcUZ_Medonderdag 19 augustus 2010 @ 23:36
Ga je nog een KLU-topic openen Cali?

Ik ga slapen... poging tot iig... ga me vast de hele nacht druk liggen maken om die stomme rottanden ;(.

Trusten :*
Mini_rulezdonderdag 19 augustus 2010 @ 23:37
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 23:36 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ga je nog een KLU-topic openen Cali?

Ik ga slapen... poging tot iig... ga me vast de hele nacht druk liggen maken om die stomme rottanden ;(.

Trusten :*
Wat eng, als je tanden los zitten. :o Enig idee waar het door komt? Dat kan namelijk wel een symptoom zijn van een tekort aan vitamine C (hoewel het dan volgens mij wel erg ernstig zou moeten zijn)...
Sterkte morgen. :*

-edit- bij nader inzien had ik het misschien toch verkeerd onthouden. :@
Swietjedonderdag 19 augustus 2010 @ 23:37
Lekker slapen XM! Druk maken heeft geen zin, je kan er niets aan veranderen nu, maar dat weet je zelf ook vast wel. :) :Z
MariaEtceteradonderdag 19 augustus 2010 @ 23:39
Succes bij le dentist morgen XM! :*

Ik ga ook slapen, heb vandaag balen theorie doorgespit en een begin geschreven van 1500 woorden, dus ben best tevreden (al had het sneller mogen gaan, maarja, ik heb geen duidelijke deadline en dan ben ik een Uitstel-Miep oO< ).

Morgen wieder arbeiten! Trusten slankiefaces w/
_Calimero_donderdag 19 augustus 2010 @ 23:40
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 23:35 schreef neen het volgende:
En zit je ook op marktplaats te kijken of er nog mooie gratis spullen zijn :P dat is leuk :@
hahahaha dat is echt precies wat ik aan het doen ben _O-

ik heb al een gasfornuis met oven gescoord (kook nu elektrisch, wat een vooruitgang zal dat zijn!) en ben nog op zoek naar een mooie hoge koelkast ipv het lage model dat ik nu heb _O- :+
_Calimero_donderdag 19 augustus 2010 @ 23:41
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 23:36 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ga je nog een KLU-topic openen Cali?

Ik ga slapen... poging tot iig... ga me vast de hele nacht druk liggen maken om die stomme rottanden ;(.

Trusten :*
Succes morgen!!

nee,ik denk dat ik jullie hier gewoon lastig val met mijn foto-spam :+
Noukjeevrijdag 20 augustus 2010 @ 00:04
Ik ga ook slapen!
Slaap lekker :W
Swietjevrijdag 20 augustus 2010 @ 00:13
Mijn bed roept ook! Welterusten! :z
shinydiscoballvrijdag 20 augustus 2010 @ 01:01
Zij die nog 1 hoofdstuk in haar hoofd moet stampen vannacht groet u!
neenvrijdag 20 augustus 2010 @ 02:23
Oh, succes gaat je lukken. En ook succes met dat gesprek dacht ik als je die dan ergens een keer hebt.

O, ik ga morgenochtend hardlopen en yoghurt eten met fruit. Gewoon, omdat ik geen keuze heb.
SPOILER
Ik was net even weg, ook naar de stad en nu weer terug. Ik vond het maar niks, maar goed ik heb me weer lekker neutraal gedragen dus er zullen geen kamervragen over me worden gesteld. Toppie joppie.

Ik kan het ook afraden om google afbeeldingen "toppie joppie inge de bruin" te doen, 1e hit is die enge heks uit Witches (? iig naar het boek van Roald Dahl dacht ik) nu kan ik dus nog niet slapen

Nou ja, hopelijk morgen even 1 op 1 met moeders maar hoogstwaarschijnlijk niet.
Mini_rulezvrijdag 20 augustus 2010 @ 04:16
Zij die tot 10 uur aan een verslag hebben gewerkt en nu pas gaan eten groeten terug.

neen: wat is er allemaal aan de hand dan?
Als er echt iets is kun je bij je moeder toch altijd terecht!
P.F.vrijdag 20 augustus 2010 @ 05:30
Vriendje uit gezwaaid

Sleutel vergeten
conlechevrijdag 20 augustus 2010 @ 05:32
Oei! Kan je er niet in? Moet je hier pitten?
_Calimero_vrijdag 20 augustus 2010 @ 08:30
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 05:30 schreef P.F. het volgende:
Vriendje uit gezwaaid

Sleutel vergeten
oohhh dat was vast heel moeilijk en naar...
:*

En ook een voor Neen,die er zo te lezen ook wel kan gebruiken :*
Ik maak me een beetje zorgen om je Neen.. als je je verhaal graag via een pm-berichtje kwijt wil, staat mijn inbox open voor je met een luisterend oor/lezend oog
Ewelinavrijdag 20 augustus 2010 @ 08:47
:W
Perruchevrijdag 20 augustus 2010 @ 08:52
Morning!

Pief, vriendje nu echt weg? Sterkte :*

Neen, was je yoghurt met fruit lekker?

Ik ben ook vroeg wakker want een dagje naar Dresden!
Goodbyevrijdag 20 augustus 2010 @ 09:05
Morgennn :W

Heb vandaag maar weer even de dokter gebeld en deze keer mag ik gelukkig wel langskomen. Sinds gister is m'n been ook helemaal opgezwollen, dus dit is echt niet goed.

Verder qua humeur wel alles goed *O* Ga zo wel taart eten van mijn eigen traktatie op het werk, laatste dag hier!
Tinkepinkvrijdag 20 augustus 2010 @ 09:24
:o PF! Niet onder een brug hoeven slapen hoop ik?
Goodbyevrijdag 20 augustus 2010 @ 09:27
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 09:24 schreef Tinkepink het volgende:
:o PF! Niet onder een brug hoeven slapen hoop ik?
Ze kon anders vast wel bij Co terecht O+
Tinkepinkvrijdag 20 augustus 2010 @ 09:29
Nog even over de rare test van gisteren. Dat ding slaat natuurlijk nergens op, al ben ik toch van mening dat o.a. schuldgevoel en een gevoel van controle niets met eten van doen zouden mogen hebben. En ja, bij mij gaan dan de alarmbellen rinkelen. Al is het maar als "voorwaarschuwing".
Viking84vrijdag 20 augustus 2010 @ 09:38
Goeiemorgen :W.

*O* voor het huisje van Cali.
Ik hoop dat P.F. toch het huis in is gekomen of dat ze anders een slaapplek heeft gevonden bij Co.

Ik ga vandaag even voor een paar nieuwe broeken shoppen, maandag ga ik me inschrijven bij het UWV en maandag ga ik eveneens bij de uitzendbureaus langs met klantenservicevacatures die ik graag zou willen vervullen, om zo alsnog te ontkomen aan het UWV, en dan hopen dat ze me ondanks mijn slechthorendheid tóch willen inschrijven. Pro-activiteit ftw. En als ze moeilijk doen, ga ik zelf bedrijven aanschrijven. En misschien gaat Mark ook wel mee, want die moet ook werk :P.
conlechevrijdag 20 augustus 2010 @ 09:46
Pief is veilig hier!! Toch nog ergens goed voor, dat verrotte slapen van mij lately. :P
XcUZ_Mevrijdag 20 augustus 2010 @ 09:47
Gelukkig maar co!

Ik zit nu een bakje havermoutpap door m'n keel te wurgen. 'k Heb zo de zenuwen ;( .
Viking84vrijdag 20 augustus 2010 @ 09:51
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 09:46 schreef conleche het volgende:
Pief is veilig hier!! Toch nog ergens goed voor, dat verrotte slapen van mij lately. :P
Ik zie nu pas op welk tijdstip je postte _O-.
Goodbyevrijdag 20 augustus 2010 @ 09:52
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 09:46 schreef conleche het volgende:
Pief is veilig hier!! Toch nog ergens goed voor, dat verrotte slapen van mij lately. :P
Super! ^O^
Noukjeevrijdag 20 augustus 2010 @ 09:55
Goeiemorgen!
*zucht* vandaag eerste dag werken na de vakantie.
Heb echt totaal geen zin! }:|
motorbloempjevrijdag 20 augustus 2010 @ 10:12
awh Pief! :* -O-

en goedemorgen! :W

oh, Cali, Zumba lijkt mij ook verschrikkelijk ;( , maar spinnen O+ deze vakantie waren er bijna geen spinuren, maar vanaf volgende week maandag zijn er weer genoeg uurtjes O+ *O*
_aurum_vrijdag 20 augustus 2010 @ 10:26
mogguh!

Wat gaan jullie hard :') Ik ben weer terug van een paar dagen buitenland (niet zo goed gegeten :X en nog slechter geslapen -O- ) En ben nog steeds verkouden, moet bij de apotheek een of ander goedje halen wat slijm oplost want ik probeer mijn longen eruit te hoesten :')

Dit weekend doen we zo mijn mogelijk en hopelijk slaap ik bij en voel ik me maandag een stuk beter :)

Qua eten:
O: Havermout, kaneel en rozijntjes (net op)
L: kip, komkommer tomaat
T: Roggebrood pindakaas
D: Vis met groenten
Viking84vrijdag 20 augustus 2010 @ 10:32
Zo net even nadere inlichtingen ingewonnen over een vacature in Snits! Eens kijken of dat wat is.

Nadeel van al die klantenservicevacatures is wel dat je minimaal een half jaar en soms zelfs een jaar moet blijven. En in dat half jaar komt natuurlijk mijn droomvacature voorbij -O-.
Tinkepinkvrijdag 20 augustus 2010 @ 10:34
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 10:32 schreef Viking84 het volgende:
Zo net even nadere inlichtingen ingewonnen over een vacature in Snits! Eens kijken of dat wat is.

Nadeel van al die klantenservicevacatures is wel dat je minimaal een half jaar en soms zelfs een jaar moet blijven. En in dat half jaar komt natuurlijk mijn droomvacature voorbij -O-.
Je bedoelt dat het gewoon halfjaar of jaarcontracten zijn? Dat is toch heel normaal voor een baan?
#ANONIEMvrijdag 20 augustus 2010 @ 10:40
Goedemorgen! De schilders zijn weer bezig en het stinkt zo ontzettend en er is geen plek meer in de tuin of op het balkon om te zitten }:| dus ik ga maar weer eens voor school aan het werk. Jeuj.

Wat fijn dat PF bij Co terecht kon O+!
aurum, waar was je heen geweest?

Mijn lijstje voor vandaag wordt:
O: Beschuit kaas, beschuit appelstroop, thee
T: Appel
L: Boterham rookvlees, boterham pindakaas, thee
T: Ananas!
S: Evy 2 (gisteren niet geweest want lief was pas weer om 22:00 thuis -O- )
D: Spaghetti bolognese met rucolasalade
T: Yoghurt
Noukjeevrijdag 20 augustus 2010 @ 10:40
raar, klein lijstje vandaag :?
nu ontbijten, dan werken, en om 3 uur pauze en half 6 vrij. Dus ook geen momenten om wat te eten.. hmm

o: tosti met salami light ( :') ) en tomaat, wiener melange
t: werken
m (rond een uur of 3): fruit
t: werken
a: tapashapjes met vriendje! O+
Viking84vrijdag 20 augustus 2010 @ 10:41
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 10:34 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Je bedoelt dat het gewoon halfjaar of jaarcontracten zijn? Dat is toch heel normaal voor een baan?
Oh is dat zo? Dat wist ik niet :@ (maar ik heb dan ook nog nooit een echte baan gehad).
Dan weet ik niet of het wel een optie is, want het verrotte is dat vacatures op scholen niet een half jaar van tevoren al bekend zijn. Als ik steeds voor een half jaar ergens aan vast zit kom ik ook niet verder natuurlijk -O-. Maar als ik na een half jaar gewerkt te hebben wel binnen een maand of 2 kan opstappen, dan wordt het een ander verhaal (zo lees ik het iig. Er staat: minimaal een half jaar beschikbaar, dan ben je daarna toch weer vrij om te gaan en te staan waar je wilt?).
_aurum_vrijdag 20 augustus 2010 @ 10:41
ik ben in de UK geweest, al het eten is daar evilZz -O-
motorbloempjevrijdag 20 augustus 2010 @ 10:42
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 10:41 schreef _aurum_ het volgende:
ik ben in de UK geweest, al het eten is daar evilZz -O-
*boks*
#ANONIEMvrijdag 20 augustus 2010 @ 10:44
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 10:40 schreef Noukjee het volgende:
raar, klein lijstje vandaag :?
nu ontbijten, dan werken, en om 3 uur pauze en half 6 vrij. Dus ook geen momenten om wat te eten.. hmm

o: tosti met salami light ( :') ) en tomaat, wiener melange
t: werken
m (rond een uur of 3): fruit
t: werken
a: tapashapjes met vriendje! O+
Dus op een werkdag geen lunch en alleen wat fruit tussendoor?
Swietjevrijdag 20 augustus 2010 @ 10:49
Een mager lijstje Noukjee...

Goedemorgen allemaal! :)

Planning..
O: 1 croissant met suiker + halfvolle melk
T: schaal yoghurt
L: 1 volk. boterham met filet americain + 1 cracker kipfilet/komkommer
T: fruit
A: gourmetten :@ :9~
T: verse jus d'orange

En veel thee.
Viking84vrijdag 20 augustus 2010 @ 10:53
Oh, de zwager van Nachtwacht blijkt bij SNT te werken *O*. Ingang! :P.
Noukjeevrijdag 20 augustus 2010 @ 10:53
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 10:44 schreef Razztwizzle het volgende:

[..]

Dus op een werkdag geen lunch en alleen wat fruit tussendoor?
Nouja, ik moet om half 12 beginnen met werken, tot half 6/6 uur, en heb alleen een uur of 3 een kwartiertje pauze. Dus mijn ontbijt om half 11 is eigenlijk ook m'n lunch. Beetje apart op zo'n werkdag.
motorbloempjevrijdag 20 augustus 2010 @ 10:53
Lijstjes!

O: 2 knackebrod (een met kaas en salami, een met salmi en zachte geitenkaas)
T: nectarine
L: grote bak kwark (500 gram)
T: banaan
D: nasi met groente, pindasaus en casave
T: biertje
motorbloempjevrijdag 20 augustus 2010 @ 10:54
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 10:53 schreef Noukjee het volgende:

[..]

Nouja, ik moet om half 12 beginnen met werken, tot half 6/6 uur, en heb alleen een uur of 3 een kwartiertje pauze. Dus mijn ontbijt om half 11 is eigenlijk ook m'n lunch. Beetje apart op zo'n werkdag.
geen excuus.

en als je ontbijt je lunch is moet je dus meer eten, of meer meenemen aan boterhammen. Dat kan prima in een kwartier..
Noukjeevrijdag 20 augustus 2010 @ 10:56
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 10:54 schreef motorbloempje het volgende:

[..]


geen excuus.

en als je ontbijt je lunch is moet je dus meer eten, of meer meenemen aan boterhammen. Dat kan prima in een kwartier..
Ja, dat is een goed plan!
Neem gewoon wat boterhammen mee, duh. Dat ik daar zelf niet aan denk :')
En neem gelijk een activia yoghurtje mee!

Fijne dag :W
motorbloempjevrijdag 20 augustus 2010 @ 10:58
^O^ opgelost!
Viking84vrijdag 20 augustus 2010 @ 11:00
Of je staat eerder op, noukjee, zodat je ook normaal kunt ontbijten.
sigmevrijdag 20 augustus 2010 @ 11:03
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 10:41 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Oh is dat zo? Dat wist ik niet :@ (maar ik heb dan ook nog nooit een echte baan gehad).
Dan weet ik niet of het wel een optie is, want het verrotte is dat vacatures op scholen niet een half jaar van tevoren al bekend zijn. Als ik steeds voor een half jaar ergens aan vast zit kom ik ook niet verder natuurlijk -O-. Maar als ik na een half jaar gewerkt te hebben wel binnen een maand of 2 kan opstappen, dan wordt het een ander verhaal (zo lees ik het iig. Er staat: minimaal een half jaar beschikbaar, dan ben je daarna toch weer vrij om te gaan en te staan waar je wilt?).
Als je een half jaar beschikbaar moet zijn is het geen harde eis. Als ze je een (half)jaarcontract aanbieden dan wel (maar het callcenter dat begint met een halfjaarcontract moet nog geboren worden hoor, een contract werkt twee kanten op namelijk).

Dus niet laten afschrikken! Op dit moment ben jij het komende halfjaar beschikbaar. Daar ga je pas serieus over nadenken du moment dat ze je een echt contract voor bepaalde tijd aanbieden.
shinydiscoballvrijdag 20 augustus 2010 @ 11:14
Fijn idd dat PF ergens terecht kon :Y

Vik: idd gewoon altijd proberen, via via werkt misschien nog wel het best

Heb 3 uur wakker gelegen vannacht, omdat ik me zorgen over van alles en nog wat maakte :')
Uiteindelijk dacht ik ik zet het wel even van me af en ga nu slapen, zorgen maken kan morgen ook nog :P
Heb ook uitslag over mijn hele rug en rode plekken en een hele pijnlijke huid op andere delen van mijn lichaam :? Dus ik wil vandaag eigenlijk even naar de GGD :{
LadyBlackvrijdag 20 augustus 2010 @ 11:35
Mogge! c_/

Shiny, dat klinkt niet tof :{ denk je dat die uitslag te maken heeft met je gepieker?
PF :* echt niet leuk voor je, gelukkig was co je reddende engel vannacht!
XM, succes bij de tandarts! Ik hoop dat alles nog gewoon stevig zit!
Aurum, welcome back :)
Cali, veel plezier vandaag!! nieuw huisje inrichten O+

Ik heb gisteren ook topsport gedaan; heb op Noorderzon (een soort Parade maar dan in het park hier in Groningen) op- en afbouwwerkzaamheden gedaan bij een voorstelling. Een hele zaal vol klapstoeltjes klaarzetten en weer afbreken na die tijd, dat voel je de volgende ochtend wel in je schouders :X

Gelukkig kreeg ik daarna eten in de medewerkerstent O+ Spinazie met linzen en mozzarella, en dat was eigenlijk best lekker :Y)
XcUZ_Mevrijdag 20 augustus 2010 @ 12:02
Zit nu in de wachtkamer... *zucht
Stsvrijdag 20 augustus 2010 @ 12:06
Wat een leuk topic is dit toch O+ dat PF zomaar midden in de nacht bij Co terecht kon.
Verder: welkom Swietje!
En verder heeft LB hierboven alles wat ik wilde zeggen sowieso wel mooi samengevat :P

Ik vind de sfeer die bij het organiseren van evenementen komt kijken zo geweldig, ook al is het hard werken.

Nu weer aan het werk :O terwijl het zonnetje buiten lekker schijnt }:|
XcUZ_Mevrijdag 20 augustus 2010 @ 12:14
En ik sta weer buiten *).
neenvrijdag 20 augustus 2010 @ 12:24
En was het een beetje gezellig? :')

Oh, ladyblack.... moet je er veel werken dan of wat? Ik ben er volgende week donderdag sowieso en misschien op woensdag/vrijdag ook nog wel. Ga er sowieso heen, dat wel :P
Het is trouwens hier eindelijk weer eens echt lekker weer, net in korte broek rondje gelopen (nou ja, gewoon Evy 20 dan) en rustig aan gedaan maar toch helemaal warm dus nu douchen enzulks.
Viking84vrijdag 20 augustus 2010 @ 12:30
Als ik een keer zonder sleutel buitenshuis sta kan ik vast altijd DaD sms'en O-) .
Viking84vrijdag 20 augustus 2010 @ 12:31
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 12:14 schreef XcUZ_Me het volgende:
En ik sta weer buiten *).
En hoe ging het?

Ik ga zo de stad in en dan ga ik me ook eens inschrijven bij een tandarts. Ik heb gevoelige tandhalzen (ik mis zelfs een stukje bovenin een tand en dat doet au!), dus het wordt echt tijd om de boel eens te laten fixen.
Viking84vrijdag 20 augustus 2010 @ 12:35
Oh, ik zie een tandarts bij wie ik me via internet kan inschrijven.

Domme vraag misschien (maar ik heb me nog nooit zelf bij een tandarts ingeschreven), maar maakt het wat uit bij wie ik me inschrijf of kan ik me gewoon bij de eerste de beste tandarts hier in de buurt inschrijven? (ze rekenen bijvoorbeeld allemaal hetzelfde tarief, toch?)
Viking84vrijdag 20 augustus 2010 @ 13:01
Zo, ik heb me ingeschreven :). En vanaf nu ga ik maar eens wat vaker naar de tandarts, aangezien ik er ook elk jaar voor betaal. Wel handig dat ik een e-mail of sms krijg als ik weer langs moet komen ^O^.
_aurum_vrijdag 20 augustus 2010 @ 13:08
Volgens mij kan je je bij iedere willekeurige tandarts inschrijven. Je verzekering kijkt alleen hoevaak je gaat en hoelang je al niet geweest bent...

Dus als je bijv. al een tijd niet geweest bent (langer dan een jaar) en je hebt ineens gazillion gaatjes, dan heb je kans dat je verzekering niet alles dekt.

Speaking of which: Wij zijn maandagochtend 0800 aan de beurt. Manlief heeft de afspraak gemaakt :')
Viking84vrijdag 20 augustus 2010 @ 13:16
Ja ik heb wel gaatjes geloof ik. Lekker dan :'). Maar ik denk wel vaker dat ik gaatjes heb en dan heb ik ze niet.
motorbloempjevrijdag 20 augustus 2010 @ 13:26
Conny Mus is overleden! -O- ;(
motorbloempjevrijdag 20 augustus 2010 @ 13:32
*O* een freelance opdracht komende dinsdagavond *O* *)
#ANONIEMvrijdag 20 augustus 2010 @ 13:34
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 13:32 schreef motorbloempje het volgende:
*O* een freelance opdracht komende dinsdagavond *O* *)
Yay! Wat voor soort werk is 't Mo?
motorbloempjevrijdag 20 augustus 2010 @ 13:37
Buffet bediening :)
XcUZ_Mevrijdag 20 augustus 2010 @ 13:37
Niks aan het pootje! *O* Ben weer thuus.
XcUZ_Mevrijdag 20 augustus 2010 @ 14:05
@shiny: hoe komt het dat je naar de GGD gaat ipv naar je huisarts? Of heb je geen huisarts? Of heb ik wat gemist?

En *O* voor Mo en -O- voor Conny.
MariaEtceteravrijdag 20 augustus 2010 @ 14:29
Yay Mo! *O*

En yay voor de mond van XM!

En arme Conny -O-

Lijstjeee!
O: twee sneetjes met nutella met een half litertje melk
T: wortels
L: meergranen-triangelbroodje met twee gekookte eieren en rauwkost
T: ? nog een broodje oids?
D: vriendje gaat koken :o ben erg benieuwd!
T: glas cola
motorbloempjevrijdag 20 augustus 2010 @ 14:31
O+ dvd met bruiloftfoto's binnen O+

zo 's even kijken O+
P.F.vrijdag 20 augustus 2010 @ 14:54
Ik leef weer O+
Laurelinevrijdag 20 augustus 2010 @ 15:01
Fijn PF! Nog wat geslapen ook?
MariaEtceteravrijdag 20 augustus 2010 @ 15:06
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 14:29 schreef MariaEtcetera het volgende:
Yay Mo! *O*

En yay voor de mond van XM!

En arme Conny -O-

Lijstjeee!
O: twee sneetjes met nutella met een half litertje melk
T: wortels
L: meergranen-triangelbroodje met twee gekookte eieren en rauwkost
T: ? nog een broodje oids?
D: vriendje gaat koken :o ben erg benieuwd!
T: glas cola
D wordt zo te horen kippenpoot uit de oven met gebakken aardappeltjes en salade! :Y)
P.F.vrijdag 20 augustus 2010 @ 15:06
Ja heerlijk! Ik heb gister mijn reserve sleutels terug gekregen, die moet ik snel maar aan iemand anders geven!!
shinydiscoballvrijdag 20 augustus 2010 @ 15:12
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 14:05 schreef XcUZ_Me het volgende:
@shiny: hoe komt het dat je naar de GGD gaat ipv naar je huisarts? Of heb je geen huisarts? Of heb ik wat gemist?

En *O* voor Mo en -O- voor Conny.
PM :')
Laurelinevrijdag 20 augustus 2010 @ 15:13
Is het bij jullie allemaal ook zulk prachtig weer? Wij gaan zo naar het strand met de mini en vriendje, eerst wel natuurlijk onze groenten eten vooraf :7

Nog even een troostliedje voor PF (draaide ik echt 1000x in de vorige eeuw, tijdens afwezigheid van Exmeneer 1):
:*
_Calimero_vrijdag 20 augustus 2010 @ 15:13
fijn dat je bij Co terecht kon zeg!! O+
En dat XM de tandarts heeft overleefd *O*

Ik heb verf gekocht :7 grijs/paarsig en een lichtere variant daarvan voor op 2 muren, de andere muren gebroken wit en laminaat is nu ook zeker: wit it is! :Y)
Morgen lekker aan de slag. Inrichten duurt nog wel even denk ik ;)
_Calimero_vrijdag 20 augustus 2010 @ 15:14
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 15:13 schreef Laureline het volgende:
Is het bij jullie allemaal ook zulk prachtig weer? Wij gaan zo naar het strand met de mini en vriendje, eerst wel natuurlijk onze groenten eten vooraf :7

Nog even een troostliedje voor PF (draaide ik echt 1000x in de vorige eeuw, tijdens afwezigheid van Exmeneer 1):
:*
heerlijk weer hier ja!!
Heel goed dat jullie nog groente gaan eten w/
XcUZ_Mevrijdag 20 augustus 2010 @ 15:14
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 15:12 schreef shinydiscoball het volgende:

[..]

PM :')
Nog niks binnen? :o
Laurelinevrijdag 20 augustus 2010 @ 15:15
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 15:14 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

heerlijk weer hier ja!!
Heel goed dat jullie nog groente gaan eten w/
Ja anders wordt uniekhoorn boos hè.
anna82vrijdag 20 augustus 2010 @ 15:15
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 14:54 schreef P.F. het volgende:
Ik leef weer O+
PF, wat fijn dat je bij Co terecht kon! O+ En :* voor de rest.
En Shiny, op bepaalde lichaamsdelen klinkt niet zo fijn, hopelijk valt het mee. :*

En een lijstje:

O: 2 boterhammen jam
T: appel
T: 1 boterham pindakaas
L: 2 boterhammen pindakaas
T: melk en een banaan
S: evy 14
D: pizza :9

Uniek-alert: de enige groente vandaag is de paprika op mijn pizza.
Ik knutsel er wel een salade bij!
P.F.vrijdag 20 augustus 2010 @ 15:16
Lau ik heb besloten het niet erger te maken dan het is. Ik ben namelijk heel goed in zwelgen.
shinydiscoballvrijdag 20 augustus 2010 @ 15:18
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 15:14 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Nog niks binnen? :o
Juffertje ongeduld! :o
XcUZ_Mevrijdag 20 augustus 2010 @ 15:20
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 15:18 schreef shinydiscoball het volgende:

[..]

Juffertje ongeduld! :o
:@

Dacht dat je al had verstuurd, vandaar :P

Oja, lijstje

O: 200 ml melk, havermout, beetje honing = pap
T: Snelle Jelle in de auto terug van de tandarts :@
L: 1 plak krentenbrood met spijs, 1 boterham met pindakaas
T: ?
D: ?
Viking84vrijdag 20 augustus 2010 @ 15:20
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 15:16 schreef P.F. het volgende:
Lau ik heb besloten het niet erger te maken dan het is. Ik ben namelijk heel goed in zwelgen.
*boks*.

Het gaat goed komen met jou! ^O^.

Ik heb net even een e-mail gestuurd naar Cendris met de vraag of iemand die slechthorend is iets voor hen kan betekenen :s). Ik ga maandag naar wat uitzendbureaus, vriendin van mij uit Utrecht heeft via Randstad een data entry baantje bij de NS gekregen waar ze bijna 14 euro mee verdient! (en ik kwam alleen soortgelijke baantjes van 8 euro bruto tegen? :?). Ik heb écht zin om aan het werk te gaan! Hopelijk brengen die UB-meisjes me niet van m'n stuk :').
motorbloempjevrijdag 20 augustus 2010 @ 15:27
O+ trouwfoto's O+
Principessa.Farfallusvrijdag 20 augustus 2010 @ 15:28
te grappig dit mailtje, kreeg ik net:
quote:
hey p.f!

hoe is het?
ik kwam je van de week na heeel lange tijd weer tegen. op het station. jij was was erg brak en ik ook aan het einde van mijn latijn.
ik was in ieder geval even van mijn stuk gebracht door dit plotselinge weerzien met het meisje dat ik in vooral de vijfde en zesde klas van de xxxxxxx veel zag en altijd leuk mee om kon gaan. jammer dat het zo kort was.
ik zou graag een keer met je bijpraten. ik ben benieuwd naar hoe het met je gaat.

het mail adres dat ik veel gebruik is xxxx en mijn nr xxxxxx, ik zou het leuk vinden als je iets van je laat horen.

[naam]
X
Net poëzie _O-
motorbloempjevrijdag 20 augustus 2010 @ 15:29
wow O+ wat lief! :o
Principessa.Farfallusvrijdag 20 augustus 2010 @ 15:30
Ja wel leuk om dan zo een mailtje te krijgen!!
MariaEtceteravrijdag 20 augustus 2010 @ 15:32
Aw O+

Zijn de pluizige gevoelens wederzijds, PF? :7
Ewelinavrijdag 20 augustus 2010 @ 15:33
Wat leuk PF!
Principessa.Farfallusvrijdag 20 augustus 2010 @ 15:35
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 15:32 schreef MariaEtcetera het volgende:
Aw O+

Zijn de pluizige gevoelens wederzijds, PF? :7
:') Ja groen en pluizig, als de onderkant van een sinaasappel die al maanden in de fruitschaal ligt!
XcUZ_Mevrijdag 20 augustus 2010 @ 15:36
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 15:35 schreef Principessa.Farfallus het volgende:

[..]

:') Ja groen en pluizig, als de onderkant van een sinaasappel die al maanden in de fruitschaal ligt!
Ik zou m dat niet zo mailen :').
MariaEtceteravrijdag 20 augustus 2010 @ 15:40
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 15:35 schreef Principessa.Farfallus het volgende:

[..]

:') Ja groen en pluizig, als de onderkant van een sinaasappel die al maanden in de fruitschaal ligt!
Kan niet stuk dus!

Ik bedoelde overigens wel gewoon vriendschappelijke pluizige gevoelens heur! :+
Viking84vrijdag 20 augustus 2010 @ 15:41
P.F. _O-.

Lief mailtje! O+.
Phaidravrijdag 20 augustus 2010 @ 15:51
Hahaha, PF! Wel schattig zo'n mail. En verders ook een :* voor jou.

Fijn dat je weer klaar bent bij de tandarts XM.

Cali, mooie kleuren denk ik! Ben benieuwd naar t resultaat!

Vikje, goed bezig!!

En ik hoorde net idd op de radio dat Conny Mus is overleden. Ik heb m in december nog een hand gegeven en een praatje met m gemaakt. Bizar! Volgens mij was t een aardige man.
uniekhoornvrijdag 20 augustus 2010 @ 15:51
Wat zijn jullie toch allemaal lief!

Heb je nog een paar mooie foto's die je wilt delen Mo??

Goedzo voor je tanden XM, baggerlijst natuurlijk, groente enfruit moet je eten!!!

Lijst:
O: 200 kwark, 200 vla
T's: boterham kaas, appel, peer, tomaat
L: 3 boterhammen ham, kom romige kippensoep, beker melk
T's: nectarine, paar wortels, pruim, blokje choco
D: 2 gevulde paprika's, 4 gevulde champignons, salade (vulling: gehakt, rijst, ei, munt, komijn, ketjap, gember, knoflook enz :9)
XcUZ_Mevrijdag 20 augustus 2010 @ 15:56
Gaan we straks halen uniek. Koelkast is nu ernstig leeg! Je D klinkt lekker trouwens!
Phaidravrijdag 20 augustus 2010 @ 15:56
Oh ja, mo: wat fijn dat de foto's binnen zijn en je je eerste opdracht binnen hebt! *O*
neenvrijdag 20 augustus 2010 @ 16:09
Oh ik heb vandaag dus hard gelopen, yoghurt gehad en veel fruit. Oké.
Nu ga ik op m'n telefoon uitloggen en wanneer ik weer thuis ben denk ik ook maar op de computer. Ik ga maar eens iets nuttigs doen ofzo.
motorbloempjevrijdag 20 augustus 2010 @ 16:10
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 15:56 schreef Phaidra het volgende:
Oh ja, mo: wat fijn dat de foto's binnen zijn en je je eerste opdracht binnen hebt! *O*
ja!

En Mr.Mo is bezig met de boel online in een album te gooien :9 dus ik zal straks even een linkje pm-men!
Goodbyevrijdag 20 augustus 2010 @ 16:17
O: vanilleyoghurt
T:stukje appeltaart
L: boterham pindakaas
T: boterham pindakaas
D: niet uit eten, dus ik moet nog wat verzinnen }:|
Mini_rulezvrijdag 20 augustus 2010 @ 16:23
Lijstje:
O: 3x Wasa met kaas
T: koffie met melk, banaan
L: wit broodje met halve kipschnitzel (je moet wat als ze alleen per 4 te koop zijn)
T: nog meer koffie met melk
T: yoghurt met een beetje cruesli
D: uit eten met vriendje O+
Principessa.Farfallusvrijdag 20 augustus 2010 @ 16:25
:')!

Stsvrijdag 20 augustus 2010 @ 16:33
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 16:23 schreef Mini_rulez het volgende:
Lijstje:
O: 3x Wasa met kaas
T: koffie met melk, banaan
L: wit broodje met halve kipschnitzel (je moet wat als ze alleen per 4 te koop zijn)
T: nog meer koffie met melk
T: yoghurt met een beetje cruesli
D: uit eten met vriendje O+
Is hij vandaag gekomen? Of was hij er al? Veel plezier in ieder geval O+
Stsvrijdag 20 augustus 2010 @ 16:33
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 16:17 schreef Goodbye het volgende:
O: vanilleyoghurt
T:stukje appeltaart
L: boterham pindakaas
T: boterham pindakaas
D: niet uit eten, dus ik moet nog wat verzinnen }:|
Wieso?
Goodbyevrijdag 20 augustus 2010 @ 16:39
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 16:33 schreef Sts het volgende:

[..]

Wieso?
Ik mag niet teveel lopen van de dokter :P

En voor wie het interesseert:

SPOILER
Ik heb een kuur voor een week antibiotica, mag niet teveel lopen, moet mijn been omhoog houden zoveel als het kan en 3 tot 5 keer per dag koelen.

Hij drukte ergens bij mijn lies, deed zéér joh! Nou en hij wist precies wat er aan de hand was, aangezien hij een paar weken geleden iemand met hetzelfde heeft gehad. Die heeft uiteindelijk twee weken antibiotica moeten slikken :X
Stsvrijdag 20 augustus 2010 @ 16:41
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 16:39 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Ik mag niet teveel lopen van de dokter :P

En voor wie het interesseert:

SPOILER
Ik heb een kuur voor een week antibiotica, mag niet teveel lopen, moet mijn been omhoog houden zoveel als het kan en 3 tot 5 keer per dag koelen.

Hij drukte ergens bij mijn lies, deed zéér joh! Nou en hij wist precies wat er aan de hand was, aangezien hij een paar weken geleden iemand met hetzelfde heeft gehad. Die heeft uiteindelijk twee weken antibiotica moeten slikken :X
Voor de deur afgezet worden en dat vriendje daarna de auto parkeert is geen optie? O-) :P
Maar rot voor je zeg, zo ben je nog best immobiel! Was het wel van een steek?
Mini_rulezvrijdag 20 augustus 2010 @ 16:42
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 16:33 schreef Sts het volgende:

[..]

Is hij vandaag gekomen? Of was hij er al? Veel plezier in ieder geval O+
Hij zit nu in het vliegtuig. :)

Beterschap voor Shiny en GB, en ook een :* voor PF!
Hopelijk vergeet ik nu niemand. :@
motorbloempjevrijdag 20 augustus 2010 @ 16:48
Yay *O* Fotospam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!













al met al vonden we het:



Rest staat hier: http://gallery.eecchhoo.nl/index.php/2010-07-22-Huwelijk
Goodbyevrijdag 20 augustus 2010 @ 16:54
Leuk, Moblo! :Y
Mini_rulezvrijdag 20 augustus 2010 @ 16:55
Oh, wat een prachtige foto's Mo! O+

Dat hoofd van René op die vierde! :D
Principessa.Farfallusvrijdag 20 augustus 2010 @ 16:57
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 16:42 schreef Mini_rulez het volgende:

[..]

Hij zit nu in het vliegtuig. :)

Beterschap voor Shiny en GB, en ook een :* voor PF!
Hopelijk vergeet ik nu niemand. :@
Misschien zitten ze wel samen in het vliegtuig :P!
Goodbyevrijdag 20 augustus 2010 @ 16:58
Kan je nu je huis weer in PF? Of zit je nog bij Co? :D
Principessa.Farfallusvrijdag 20 augustus 2010 @ 16:59
Ja ben al thuis, net gedoucht maar werd heel misselijk van m'n haar wassen zo ondersteboven :')
Goodbyevrijdag 20 augustus 2010 @ 17:00
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 16:59 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Ja ben al thuis, net gedoucht maar werd heel misselijk van m'n haar wassen zo ondersteboven :')
Gek! Dat kan je toch ook gewoon rechtop doen? :P
uniekhoornvrijdag 20 augustus 2010 @ 17:06
Wat gek!! Ik raak helemaal geemotioneerd door jullie trouwfoto's Moblo, schitterend!! Nou heb ik een soort van tranen :')
Oja, ik jank nooit, al helemaal niet van iets moois...

Oeh je been, wat is het nou dan? Wel door die steek?
Goodbyevrijdag 20 augustus 2010 @ 17:07
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 17:06 schreef uniekhoorn het volgende:
Wat gek!! Ik raak helemaal geemotioneerd door jullie trouwfoto's Moblo, schitterend!! Nou heb ik een soort van tranen :')
Oja, ik jank nooit, al helemaal niet van iets moois...

Oeh je been, wat is het nou dan? Wel door die steek?
Ja, waarschijnlijk een mug die een infectie bij zich droeg. :Y
motorbloempjevrijdag 20 augustus 2010 @ 17:11
hm, da's mooi klote GB! Maar goed dat je naar de dokter bent gegaan ^O^
Goodbyevrijdag 20 augustus 2010 @ 17:13
Ja, dat dacht ik ook meteen! Ben blij dat ik vanochtend nog een keer heb gebeld :Y Hij schrijft ook niet zomaar antibiotica voor natuurlijk.

Nu maar Popstars kijken vanavond, ofzo (8>
Tinkepinkvrijdag 20 augustus 2010 @ 17:16
:D Jullie zijn echt grappig mo. Leuke foto's .

en GB :o Alle muggen moeten dood }:| Naar de hel met karma.
uniekhoornvrijdag 20 augustus 2010 @ 17:17
Muh, al een week ineens problemen met draadloos internet... Dan gaat het even een uurtje goed, daarna veel uitval, pagina's die half laden, geen verbinding kunnen maken..
Modem of laptop probleem??
Modem al helemaal gereset naar fabrieksinstellingen enzo maar dat helpt ook niet.
Word er niet goed van, elk bericht dat ik schrijf moet ik eerst even kopieren want tis nooit echt zeker of hij hem wel plaatst :')
Goodbyevrijdag 20 augustus 2010 @ 17:18
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 17:16 schreef Tinkepink het volgende:
:D Jullie zijn echt grappig mo. Leuke foto's .

en GB :o Alle muggen moeten dood }:| Naar de hel met karma.
_O- Ik ben het helemaal met je eens! Hoeveel last je kan hebben van één muggenbeet, onvoorstelbaar :o .
Goodbyevrijdag 20 augustus 2010 @ 17:19
Ik zal eens kijken of ik vanavond een foto kan maken. Al mijn collega's schrokken zich in ieder geval dood _O-
Goodbyevrijdag 20 augustus 2010 @ 17:19
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 17:17 schreef uniekhoorn het volgende:
Muh, al een week ineens problemen met draadloos internet... Dan gaat het even een uurtje goed, daarna veel uitval, pagina's die half laden, geen verbinding kunnen maken..
Modem of laptop probleem??
Modem al helemaal gereset naar fabrieksinstellingen enzo maar dat helpt ook niet.
Word er niet goed van, elk bericht dat ik schrijf moet ik eerst even kopieren want tis nooit echt zeker of hij hem wel plaatst :')
Wat irritant! Geen tips hier, geen verstand van dat soort zaken, helaas :@
motorbloempjevrijdag 20 augustus 2010 @ 17:22
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 17:17 schreef uniekhoorn het volgende:
Muh, al een week ineens problemen met draadloos internet... Dan gaat het even een uurtje goed, daarna veel uitval, pagina's die half laden, geen verbinding kunnen maken..
Modem of laptop probleem??
Modem al helemaal gereset naar fabrieksinstellingen enzo maar dat helpt ook niet.
Word er niet goed van, elk bericht dat ik schrijf moet ik eerst even kopieren want tis nooit echt zeker of hij hem wel plaatst :')
UPC toevallig?
XcUZ_Mevrijdag 20 augustus 2010 @ 17:25
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 17:16 schreef Tinkepink het volgende:
:D Jullie zijn echt grappig mo. Leuke foto's .

en GB :o Alle muggen moeten dood }:| Naar de hel met karma.
Dat dus! :Y

Sterkte GB! Hoop voor je dat het nu snel over is :).
uniekhoornvrijdag 20 augustus 2010 @ 17:26
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 17:22 schreef motorbloempje het volgende:

[..]


UPC toevallig?
Ziggo...

We hebben ook geen nieuwe randapparatuur ofzo... Maar ook met mijn telefoon kan ik dan geen verbinding maken dus het lijkt me wel dat het aan de modem router ligt.

[ Bericht 1% gewijzigd door uniekhoorn op 20-08-2010 17:36:11 ]
motorbloempjevrijdag 20 augustus 2010 @ 17:26
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 17:26 schreef uniekhoorn het volgende:

[..]

Ziggo...

We hebben ook geen nieuwe randapparatuur ofzo... Maar ook met mijn telefoon kan ik dan geen verbinding maken dus het lijkt me wel dat het aan de modem ligt.
okay.

Bij ons is Ziggo de laatste tijd aan 't kloten. Knalde er vandaag ook al 2 keer uit..

heb je alleen een modem, of ook een router?
uniekhoornvrijdag 20 augustus 2010 @ 17:37
Ik bedoelde de router, de pc die rechtstreeks op de modem zit heeft er geen last van.
Syrenavrijdag 20 augustus 2010 @ 17:42
Dat kan goed je router zijn Uniek :Y Ik heb er laatst ik weet niet hoe lang over gedaan eer die van mij weer goed contact had met het modem :( (ook Ziggo).

En een :* voor GB haar been, maar goed dat je al begonnen was met koelen :o hoop dat de antibiotica snel iets gaat doen.

Prachtige foto's Mo! Ga nu eens even op 't linkje klikken :9
de_nachtwachtvrijdag 20 augustus 2010 @ 17:51
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 17:37 schreef uniekhoorn het volgende:
Ik bedoelde de router, de pc die rechtstreeks op de modem zit heeft er geen last van.
En als je de router dan eens reset? Of er een nieuwe firmware voor installeert?

Ik heb een brief gekregen van de ING met de vraag of ik nog wel studeer, want anders moet ik voor mijn rekening betalen. Vrij kansloos om zo'n brief voor september te sturen natuurlijk, want ik studeer nog tot 31 augustus. Nu heb ik keurig een kopie van mijn inschrijfbewijs gemaakt en opgestuurd als bewijs. :') Hopelijk trappen ze er in. :P
motorbloempjevrijdag 20 augustus 2010 @ 18:08
Heeft iemand hier nog behoefte aan een dolby surround set (alleen de subwoofer + boxjes dus)?
uniekhoornvrijdag 20 augustus 2010 @ 18:12
Had al gereset naar fabrieksinstelling enzo maar dat heeft totaal geen effect gehad (behalve dan dat alle beveiliging weer opnieuw moest)
shinydiscoballvrijdag 20 augustus 2010 @ 18:13
Mo! Wat zag je er super mooi, blij en fantastisch uit! O+
Echt mooie foto's ook! :Y
shinydiscoballvrijdag 20 augustus 2010 @ 18:14
LB: geen idee waardoor het komt. Dat op mijn rug heb ik al langer.
Syrenavrijdag 20 augustus 2010 @ 18:28
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 18:12 schreef uniekhoorn het volgende:
Had al gereset naar fabrieksinstelling enzo maar dat heeft totaal geen effect gehad (behalve dan dat alle beveiliging weer opnieuw moest)
Volgens mij is het bij mij gelukt door beiden van de stroom te halen. Dan modem na 20 minuten weer inschakelen, 10 minuten wachten, dan router inschakelen.
Noukjeevrijdag 20 augustus 2010 @ 18:28
Denk dat het gezellige tapasavondje en bankhangen met een filmpje niet door gaat..
We konden het eindelijk doen omdat z'n ouders een weekje weg zijn.
Kom ik bij m'n vriend, zit z'n hele huiskamer vol met vrienden van zijn broertjes, te blowen en bier te drinken..
En vriendje is ook nog neit thuis.. gezellig -O-
kwakz0rvrijdag 20 augustus 2010 @ 18:31
ik heb vast heel veel gemist maar geen tijd om bij te lezen. ICLON (lerarenmaster) introweek was ontzettend intensief, maar wel heel leuk. voel me veel beter gewapend nu voor de start van mn baan. miniles die ik gaf ging echt heel erg goed, I kicked major ass *major ass* #HIMYM

En ben geen nacht apart geweest van vriendje :@ zo fijn... t gaat echt heel goed. volgende week gaat ie mee naar de verjaardag van mjn broertje O+ bij mn ouders dus.

heb ik hier iets heel belangrijks gemist? foto's van Mo meen ik op te maken uit de posts op deze pagina.
kwakz0rvrijdag 20 augustus 2010 @ 18:34
ohhhh wat waren jullie mooi Mo!! Jij vooral natuurlijk, maar ook René zag er goed uit zeg!

GB: ben blij dat je naar de dokter bent gegaan... een man uit t dorp van mn ouders is deze zomer in duitsland overleden aan een infectie door een insectenbeet die hij niet had laten behandelen (ws. iets heel acuuts hoor! ik wil je absoluut niet bang maken) maar daarom goed dat je wel pillen hebt nu enzo
Syrenavrijdag 20 augustus 2010 @ 18:34
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 18:31 schreef kwakz0r het volgende:
ik heb vast heel veel gemist maar geen tijd om bij te lezen. ICLON (lerarenmaster) introweek was ontzettend intensief, maar wel heel leuk. voel me veel beter gewapend nu voor de start van mn baan. miniles die ik gaf ging echt heel erg goed, I kicked major ass *major ass* #HIMYM

En ben geen nacht apart geweest van vriendje :@ zo fijn... t gaat echt heel goed. volgende week gaat ie mee naar de verjaardag van mjn broertje O+ bij mn ouders dus.

heb ik hier iets heel belangrijks gemist? foto's van Mo meen ik op te maken uit de posts op deze pagina.
Awwww O+ joe has a life! Lekker!! Major ass *gniffel*
Noukjeevrijdag 20 augustus 2010 @ 18:36
MoBlo, wat een mooie foto's! Jullie zien er echt leuk uit samen O+

Goodbye, wat naar zeg! Toch maar goed dat je naar de huisarts gegaan bent! Hoop dat het snel overgaat met die antibiotica!
Syrenavrijdag 20 augustus 2010 @ 18:38
Ow, mijn discotheek van vanavond gaat niet door! (best wel opgelucht...) Toen ik bij de V&D een onderbroek aan het passen was (over mijn eigen heen hoor) belde een ander vriendinnetje om te vragen of ik morgen mee de stad in wilde :) Zin in, lekker bijkletsen, gewoon zomerjurkje aan WHOE!

Heb de onderbroeken gekocht trouwens 8-)
Stsvrijdag 20 augustus 2010 @ 18:40
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 18:28 schreef Noukjee het volgende:
Denk dat het gezellige tapasavondje en bankhangen met een filmpje niet door gaat..
We konden het eindelijk doen omdat z'n ouders een weekje weg zijn.
Kom ik bij m'n vriend, zit z'n hele huiskamer vol met vrienden van zijn broertjes, te blowen en bier te drinken..
En vriendje is ook nog neit thuis.. gezellig -O-
Ook geen computer/laptop met een fatsoenlijk scherm? Anders hou je je tapasavond toch gewoon op zijn kamer, filmpje erbij? :)
_aurum_vrijdag 20 augustus 2010 @ 18:41
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 15:27 schreef motorbloempje het volgende:
O+ trouwfoto's O+
zijn ze mooi?
_aurum_vrijdag 20 augustus 2010 @ 18:42
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 15:28 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
te grappig dit mailtje, kreeg ik net:
[..]

Net poëzie _O-
wat leuk...tenminste, jij weet wie het is? Als het echt zo'n stiekeme gluurder is/was....dan ben je niet blij :P
_aurum_vrijdag 20 augustus 2010 @ 18:43
quote:
daar kwam mijn wederhelft ook mee aan -O-

/niet van bovennatuurlijke dingen houdt :N
_aurum_vrijdag 20 augustus 2010 @ 18:44
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 16:39 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Ik mag niet teveel lopen van de dokter :P

En voor wie het interesseert:

SPOILER
Ik heb een kuur voor een week antibiotica, mag niet teveel lopen, moet mijn been omhoog houden zoveel als het kan en 3 tot 5 keer per dag koelen.

Hij drukte ergens bij mijn lies, deed zéér joh! Nou en hij wist precies wat er aan de hand was, aangezien hij een paar weken geleden iemand met hetzelfde heeft gehad. Die heeft uiteindelijk twee weken antibiotica moeten slikken :X
wat heb je met je been dan ?
XcUZ_Mevrijdag 20 augustus 2010 @ 18:47
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 18:38 schreef Syrena het volgende:
Ow, mijn discotheek van vanavond gaat niet door! (best wel opgelucht...) Toen ik bij de V&D een onderbroek aan het passen was (over mijn eigen heen hoor) belde een ander vriendinnetje om te vragen of ik morgen mee de stad in wilde :) Zin in, lekker bijkletsen, gewoon zomerjurkje aan WHOE!

Heb de onderbroeken gekocht trouwens 8-)
Mental image! _O-
Noukjeevrijdag 20 augustus 2010 @ 18:47
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 18:40 schreef Sts het volgende:

[..]

Ook geen computer/laptop met een fatsoenlijk scherm? Anders hou je je tapasavond toch gewoon op zijn kamer, filmpje erbij? :)
Ja zit nu bij hem thuis op de pc. Maar hij is nog neit thuis en hij zou hier half 6 zijn. En en we moeten ook nog allemaal boodschappen doen voor de tapas en weet niet eens of dat nog gaat lukken straks..
En op zijn kamer is niet echt een straks plan. Tering zooi daar, dus niet echt gezellig ofzo
Nouja, en anders maar een andere keer!
_aurum_vrijdag 20 augustus 2010 @ 18:48
ik kan volgens mij beter bijlezen voor ik reageer O-) :')
#ANONIEMvrijdag 20 augustus 2010 @ 18:50
Argh grmbl @&¤%}%}!|

Dit is al de derde avond deze week dat m'n lief belt dat hij veel later thuis zal zijn wegens slechte planning voor een programma op z'n werk :( . Ben er echt klaar mee, had het eten al klaar en alles.
Pfrt.

/egoklaagpost
_aurum_vrijdag 20 augustus 2010 @ 18:50
mijn lief heeft het voor elkaar gekregen om in die paar dagen van mijn afwezigheid mijn kruidenplantjes dood te laten gaan :X
XcUZ_Mevrijdag 20 augustus 2010 @ 18:50
You gotta love them *;
#ANONIEMvrijdag 20 augustus 2010 @ 18:51
Ik wil weer aan het werk :') heb zo weinig te doen, word ik prikkelbaar en chago van.
Beterschap aan SDB en GB! Nare dingen :*
En Mo, wat een mooie foto's! Jullie zien er werkelijk op alle foto's stralend uit O+ lief!
_aurum_vrijdag 20 augustus 2010 @ 18:52
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 18:50 schreef Razztwizzle het volgende:
Argh grmbl @&¤%}%}!|

Dit is al de derde avond deze week dat m'n lief belt dat hij veel later thuis zal zijn wegens slechte planning voor een programma op z'n werk :( . Ben er echt klaar mee, had het eten al klaar en alles.
Pfrt.

/egoklaagpost
ga gewoon lekker eten, het is vervelend, maar misschien ben je xtra nukkig omdat je ook honger hebt? :)
Perruchevrijdag 20 augustus 2010 @ 18:52
Mannen O+ mijne ligt nu uitgeteld op bed na een dagje Dresden :D

Mo, wat een O+ foto's!!
uniekhoornvrijdag 20 augustus 2010 @ 18:52
Kwak O+

Noukjee, dan ga je nu toch even boodschappen doen?? Kan je alvast wat voorbereiden
#ANONIEMvrijdag 20 augustus 2010 @ 18:54
@Aurum: Dat zou ik normaal ook wel doen, maar als ik nu eet en hij is er over een uur, dan gaan we samen rennen, dan zou ik nog veel te vol zitten. Dus ik eet een knäckebröd, straks rennen en dan eten. Komt goed, baal er alleen van, ook voor hem omdat hij er niets aan kan doen, hij moet steeds op mensen wachten tot iets af is.

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 20-08-2010 18:54:49 ]
#ANONIEMvrijdag 20 augustus 2010 @ 18:57
En Kwak, wat klink je toch steeds blij, fijn joh O+!
XcUZ_Mevrijdag 20 augustus 2010 @ 18:59
Hmz... weet niet wat ik heb, maar ben niet in orde.. Weer zo misselijk en buikkrampen... En nee, niet zwanger, daar zorgt de Mirena wel voor :+. Vervelend is het wel, liever dan ff ziek worden en klaar dan hele tijd zo er tegenaan hangen. Meh.

Maar goed, maar gewoon koken en straks lekker Top Gear kijken op de bank met m'n O+.

D wordt trouwens Griekse salade :9.
_aurum_vrijdag 20 augustus 2010 @ 19:28
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 18:54 schreef Razztwizzle het volgende:
@Aurum: Dat zou ik normaal ook wel doen, maar als ik nu eet en hij is er over een uur, dan gaan we samen rennen, dan zou ik nog veel te vol zitten. Dus ik eet een knäckebröd, straks rennen en dan eten. Komt goed, baal er alleen van, ook voor hem omdat hij er niets aan kan doen, hij moet steeds op mensen wachten tot iets af is.
klinkt als een goede workaround ^O^
uniekhoornvrijdag 20 augustus 2010 @ 19:36
Mag bijna weer naar bed.... nog 3 dagen werken en dan vakantie! Kan niet wachten.
Eten was trouwens heerlijk! Veel werk, veel troep maar O+

Morgen ga ik na het werk even goed huishouden en dan heerlijk uit eten.... pizza dynamite (extra pikant, tonijn, kaas, champs en ik vraag altijd extra ui)
motorbloempjevrijdag 20 augustus 2010 @ 19:37
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 18:50 schreef Razztwizzle het volgende:
Argh grmbl @&¤%}%}!|

Dit is al de derde avond deze week dat m'n lief belt dat hij veel later thuis zal zijn wegens slechte planning voor een programma op z'n werk :( . Ben er echt klaar mee, had het eten al klaar en alles.
Pfrt.

/egoklaagpost
herkenbaar, en dan werkt die van mij nog niet eens fulltime :')

gewoon gaan eten en demonstratief in een bakje op 't aanrecht zetten :@
Viking84vrijdag 20 augustus 2010 @ 19:38
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 19:37 schreef motorbloempje het volgende:

[..]


herkenbaar, en dan werkt die van mij nog niet eens fulltime :')

gewoon gaan eten en demonstratief in een bakje op 't aanrecht zetten :@
Maar het is niet zijn schuld, dat vind ik wel anders.

Ik wilde even sushi gaan halen bij de AH, maar wat ze daar hebben stelt echt niks voor en is ook nog duur bovendien! :o. En zelf maken kan ik nog niet, dat moet Mo mij leren :+.
XcUZ_Mevrijdag 20 augustus 2010 @ 19:40
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 19:36 schreef uniekhoorn het volgende:
Mag bijna weer naar bed.... nog 3 dagen werken en dan vakantie! Kan niet wachten.
Eten was trouwens heerlijk! Veel werk, veel troep maar O+

Morgen ga ik na het werk even goed huishouden en dan heerlijk uit eten.... pizza dynamite (extra pikant, tonijn, kaas, champs en ik vraag altijd extra ui)
Oeh, dat klinkt heerlijk :9

*boks voor pizza's die je smoel uitfikken 8-)
Blurred86vrijdag 20 augustus 2010 @ 19:43
Oh my ik wist echt niet dat spaghetti (of nou ja, noodle :')) carbonara zo lekker is :9 en echt makkelijk om te maken! die houd ik erin :)

Lijstje:
O: havermout, banaan, lijnzaad
T: perzik, kokosbiscuitje
L: dubbele v. boterham kaas/mosterd +2x capuccino
T: 3 kokosbiscuitjes, pakje soyamelk en een dubbele v. boterham ham/yogonaise (niet allemaal op hetzelfde moment ;))
D: noodle carbonara met ui/champ/spekjes/erwtjes met daarbij een salade met tomaat en olijf + 2 glazen wijn
T: meer wijn? misschien nog een bakje chocolade-ijs ook

heb wel bijgelezen maar ik weet echt echt niet meer waar ik op wilde reageren.. moe en wijn :@
motorbloempjevrijdag 20 augustus 2010 @ 19:46
Masterchef is echt :% :o

en O+ koken O+
Blurred86vrijdag 20 augustus 2010 @ 19:46
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 19:38 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Maar het is niet zijn schuld, dat vind ik wel anders.

Vind ik ook!
Gewoon alvast eten als je heel erg honger hebt en dan straks zijn eten voor hem opwarmen..
Al snap ik wel dat het voor Razz wat lastiger is omdat ze nog samen willen gaan rennen.

Ik wilde trouwens net nog voor het eten gaan rennen maar ik vond het te warm :') morgen dan maar?
Viking84vrijdag 20 augustus 2010 @ 19:47
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 19:46 schreef motorbloempje het volgende:
Masterchef is echt :% :o

en O+ koken O+
Masterchef is een tof programma! Alleen snap ik niet helemaal hoe het zit: de ene keer zie ik gezichten die ik nog niet eerder zag, dan weer allemaal oudere gezichten.

Die oudere vrouw Christine is tof, die gun ik het zo :P.
Blurred86vrijdag 20 augustus 2010 @ 19:47
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 19:46 schreef motorbloempje het volgende:
Masterchef is echt :% :o

en O+ koken O+
masterchef O+ Ik ben voor die knappe jongen met die lieve lach :D
MariaEtceteravrijdag 20 augustus 2010 @ 19:48
Eten van vriendje was lekker! :9 En hij had het helemaal uitgestald in mooie schaaltjes enzo :+ Kippenpoot, aardappelpartjes en salade :9 Hij is heel trots :P
Viking84vrijdag 20 augustus 2010 @ 19:49
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 19:47 schreef Blurred86 het volgende:

[..]

masterchef O+ Ik ben voor die knappe jongen met die lieve lach :D
Het natuurtalent met die kuiltjes in z'n wangen bedoel je?
XcUZ_Mevrijdag 20 augustus 2010 @ 19:50
http://www.nu.nl/binnenla(...)schiet-man-dood.html

Die hond :'(
Blurred86vrijdag 20 augustus 2010 @ 19:52
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 19:49 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Het natuurtalent met die kuiltjes in z'n wangen bedoel je?
Andy heet ie geloof ik, met blauwe ruitjesbloes.
Viking84vrijdag 20 augustus 2010 @ 19:54
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 19:52 schreef Blurred86 het volgende:

[..]

Andy heet ie geloof ik, met blauwe ruitjesbloes.
Oh ja, die arrogante :P.
Blurred86vrijdag 20 augustus 2010 @ 19:55
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 19:54 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Oh ja, die arrogante :P.
shhh! je moet focussen op zijn uiterlijk :P
MariaEtceteravrijdag 20 augustus 2010 @ 19:55
Mo en MrMo O+ Jullie zijn zo'n maf stel _O- O+
motorbloempjevrijdag 20 augustus 2010 @ 19:57
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 19:47 schreef Blurred86 het volgende:

[..]

masterchef O+ Ik ben voor die knappe jongen met die lieve lach :D
ik was voor Mat O+ en hij won!

Wat kan die man koken zeg :o en hoe het er ook uit zag :o wow....
Viking84vrijdag 20 augustus 2010 @ 19:59
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 19:57 schreef motorbloempje het volgende:

[..]


ik was voor Mat O+ en hij won!

Wat kan die man koken zeg :o en hoe het er ook uit zag :o wow....
Heb je z'n eten geproefd? :+.

En eerst was z'n presentatie niet je van het, remember?
Blurred86vrijdag 20 augustus 2010 @ 19:59
oh ja daar wilde ik nog op reageren!

Leuke foto's Mo! Mooi :)
Bewust gekozen om alles in zwart-wit te hebben? kleur lijkt me ook mooi!
uniekhoornvrijdag 20 augustus 2010 @ 20:01
Had het al gevolgd op BBC :Y

Jeuh ik ga slapen *O*
trusten mooie, lieve slankies!
Blurred86vrijdag 20 augustus 2010 @ 20:03
slaap lekker uniek!
motorbloempjevrijdag 20 augustus 2010 @ 20:03
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 19:59 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Heb je z'n eten geproefd? :+.

En eerst was z'n presentatie niet je van het, remember?
ik vertrouw op 't oordeel van michelinkoks :)

quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 19:59 schreef Blurred86 het volgende:
oh ja daar wilde ik nog op reageren!

Leuke foto's Mo! Mooi :)
Bewust gekozen om alles in zwart-wit te hebben? kleur lijkt me ook mooi!
niet helemaal, we moeten nog even nagaan of hij ze ook in kleur heeft :@
MariaEtceteravrijdag 20 augustus 2010 @ 20:05
Ik wil ook trouwen en dan van die maffe leuke foto's maken! :D Ik liep vanmiddag langs de Dom en toen was er daar een stel aan het trouwen, en toen dacht ik, woh da's wel een gave locatie voor foto's e.d. :o Dom + Kloostertuintje O+
Syrenavrijdag 20 augustus 2010 @ 20:06
Ik vind die ene proever van Masterchef zo papperig :') Niet die met bril, die andere. Die stopt het eten zo vies in zijn mond en dan die wangetjes er zo bij huuuuuuuuuuuu _O-
motorbloempjevrijdag 20 augustus 2010 @ 20:10
jammer dat de foto waarbij we de 2 vingers achter elkaars hoofd houden net van te laag genomen is :+
XcUZ_Mevrijdag 20 augustus 2010 @ 20:11
Ik denk dat als Duuf en ik ooit gaan trouwen, we in het Spoorwegmuseum terecht gaan komen voor de foto's :+.
Noukjeevrijdag 20 augustus 2010 @ 20:15
nou, de boodschappen zijn gedaan (was vergeten dat de winkels tot 9uur open zijn, dus niks voor niks zo gehaast en gestresst :P ), en vriendje is thuis. Het eten is bijna klaar. Vrienden van z'n broertjes zijn naar boven gestuurd, dus wij pikken nu de bank in, met popstars op tv!
:W

p.s. geitenkaas met spek, gebakken in de pan, is echt heerlijk :9
Blurred86vrijdag 20 augustus 2010 @ 20:19
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 20:03 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

niet helemaal, we moeten nog even nagaan of hij ze ook in kleur heeft :@
dat zal wel toch? als het digitale foto's zijn dan heb je ze toch altijd ook in kleur? en zo niet, in zwart wit zien jullie er ook prachtig uit hoor!
motorbloempjevrijdag 20 augustus 2010 @ 20:20
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 20:19 schreef Blurred86 het volgende:

[..]

dat zal wel toch? als het digitale foto's zijn dan heb je ze toch altijd ook in kleur? en zo niet, in zwart wit zien jullie er ook prachtig uit hoor!
nope, Goede digitale camera's (spiegelreflexen) hebben ook allemaal een perfecte zwart-wit functie, die ook de .RAW's in zwart wit maakt ;)
Goodbyevrijdag 20 augustus 2010 @ 20:25
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 18:34 schreef kwakz0r het volgende:
ohhhh wat waren jullie mooi Mo!! Jij vooral natuurlijk, maar ook René zag er goed uit zeg!

GB: ben blij dat je naar de dokter bent gegaan... een man uit t dorp van mn ouders is deze zomer in duitsland overleden aan een infectie door een insectenbeet die hij niet had laten behandelen (ws. iets heel acuuts hoor! ik wil je absoluut niet bang maken) maar daarom goed dat je wel pillen hebt nu enzo
Ieks! :o Ben blij dat ik dit lees ná mijn doktersbezoek :P

Fijn dat het leuk was met de intro & het vriendje!
#ANONIEMvrijdag 20 augustus 2010 @ 21:08
Hokay, lief is nog op z'n werk, ik was boos en ben toen maar alleen gaan rennen, alle negatieve energie kwijt, lekker moe en nu aan de pasta :9 en een lief sms'je naar manlief. Zen :7 .

Ik vind het rennen zo verslavend, heerlijk door de weilanden met de ondergaande zon over de velden, een paar hazen zien rennen, zwaluwen gezien, whiii O+ doe gewoon morgen les 2 nog een keer met lief samen.

En Masterchef had ik al gezien op de BBC, maar ik kijk het gewoon nog een keer omdat ik al honger krijg van hoe die jury het eten omschrijft! "First there's deep, dark chocolate, then the creamy, velvety lavender mousse, and then the crunchy honeycomb" (ofzo) :9~

Het bedrijf waar lief werkt gaat de NL versie van Masterchef maken, maar hij mag er niks over zeggen :')

[ Bericht 5% gewijzigd door #ANONIEM op 20-08-2010 21:13:36 ]
XcUZ_Mevrijdag 20 augustus 2010 @ 21:16
^O^ goed bezig Razz :)

Zijn er nou nog Slankies aan het eten in A'dam? Of ging dat nou niet meer door?
Viking84vrijdag 20 augustus 2010 @ 21:20
Ik had een hele aantrekkelijke dame gespot ergens. Contact gelegd en het ging al een beetje moeizaam, dus ik voelde hem al aankomen, maar ze vindt me idd te jong ;(. Gelukkig matchten we verder toch niet en had er idd geen toekomst in gezeten ivm het leeftijdsverschil, maar wat een prachtige vrouw! O+ ;(.
motorbloempjevrijdag 20 augustus 2010 @ 21:25
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 21:16 schreef XcUZ_Me het volgende:
^O^ goed bezig Razz :)

Zijn er nou nog Slankies aan het eten in A'dam? Of ging dat nou niet meer door?
ik ben iig niet gegaan.. wel jammer, maar moet gewoon ff op 't geld letten :@
XcUZ_Mevrijdag 20 augustus 2010 @ 21:31
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 21:25 schreef motorbloempje het volgende:

[..]


ik ben iig niet gegaan.. wel jammer, maar moet gewoon ff op 't geld letten :@
Daar is toch niks " :@ " aan? :) Kan me dat goed voorstellen na een bruiloft + reis hoor :Y. Zou hier niet anders zijn probably ;).
Tinkepinkvrijdag 20 augustus 2010 @ 22:23
Net weer terug van even wat drinken met vrienden. :') Manlief drinkt nog door :')
Daglijstje
o. croissantje jam
t. minimagnum + onrijpe perzik (laatste weggegooid) + boterham pindakaas
l. salade met veel fetakaas, tomaat, ui, sla, bacon en ui
t. ijsje met dochter
d. patat + 1,5 liter alcoholvrij witbier

Voor morgen op de planning: groente. Veel.
Sarabivrijdag 20 augustus 2010 @ 22:28
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 20:20 schreef motorbloempje het volgende:

[..]


nope, Goede digitale camera's (spiegelreflexen) hebben ook allemaal een perfecte zwart-wit functie, die ook de .RAW's in zwart wit maakt ;)
Echter een goede fotograaf gebruikt RAW niet op de zwartwit functie dus zou als ik jou was het nog even navragen
motorbloempjevrijdag 20 augustus 2010 @ 22:48
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 22:28 schreef Sarabi het volgende:

[..]

Echter een goede fotograaf gebruikt RAW niet op de zwartwit functie dus zou als ik jou was het nog even navragen
al gedaan, wachten op antwoord :+ we gaan er ook vanuit dat hij de RAW's gewoon in kleur heeft.

maar ik gaf alleen een tegenantwoord op de veronderstelling dat digitale foto's altijd in kleur komen :)
_aurum_vrijdag 20 augustus 2010 @ 22:49
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 21:20 schreef Viking84 het volgende:
Ik had een hele aantrekkelijke dame gespot ergens. Contact gelegd en het ging al een beetje moeizaam, dus ik voelde hem al aankomen, maar ze vindt me idd te jong ;(. Gelukkig matchten we verder toch niet en had er idd geen toekomst in gezeten ivm het leeftijdsverschil, maar wat een prachtige vrouw! O+ ;(.
hoe oud zijn de vrouwen waar jij op valt dan?
motorbloempjevrijdag 20 augustus 2010 @ 22:51
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 22:49 schreef _aurum_ het volgende:

[..]

hoe oud zijn de vrouwen waar jij op valt dan?
65+

O-)
_aurum_vrijdag 20 augustus 2010 @ 23:00
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 22:51 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

65+

O-)
Ja, dan snap ik het probleem wel ja :')
Viking84vrijdag 20 augustus 2010 @ 23:42
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 22:51 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

65+

O-)
Mo! o|O .

Nee, ik val meestal op rond de 35, maar voor een echte relatie vind ik het praktischer als ze max. 35 zijn. En toch wordt m'n oog vaker naar de bijna veertigers getrokken :').
motorbloempjevrijdag 20 augustus 2010 @ 23:42
:*
_Calimero_zaterdag 21 augustus 2010 @ 01:00
leuke avond gehad hoor! wel iets teveel wijn..... :9
gezellig in amsterdam en door naar leuke kroeg in eigen stad.nu slapne :O
motorbloempjezaterdag 21 augustus 2010 @ 01:36
tof! *jaloers*

ik heb nu ook wel in mn eentje een fles wijn op :@ en nog even zitten kletsen met mams aan de telefoon O+ afspraak gemaakt voor volgende week :Y en "By Any Means 2" gekeken, de eerste 2 afleveringen _O_

Nu maar 's slapen, morgen lange feestvoorbereidingsdag te doen.

Nogmaals: als men zin heeft in een BBQ, men is welkom ;)
uniekhoornzaterdag 21 augustus 2010 @ 05:03
Mogge, veel plezier vanavond bij de BBQ...

Wij gaan pizza eten (nu niet hoor, vanavond :') )
Principessa.Farfalluszaterdag 21 augustus 2010 @ 05:33
bah.

[ Bericht 86% gewijzigd door Principessa.Farfallus op 21-08-2010 05:39:36 ]
sigmezaterdag 21 augustus 2010 @ 07:41
Goeiemorgen!
XcUZ_Mezaterdag 21 augustus 2010 @ 08:09
Mogge...

Laatste keer gewogen was 8 juni, nu +3,5 kg... }:|

Zometeen dus richting sportschool en no more koekjesgesnaai op het werk. Klaar.
_Calimero_zaterdag 21 augustus 2010 @ 08:28
quote:
Op zaterdag 21 augustus 2010 05:33 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
bah.
?
_Calimero_zaterdag 21 augustus 2010 @ 08:29
quote:
Op zaterdag 21 augustus 2010 01:36 schreef motorbloempje het volgende:
tof! *jaloers*

ik heb nu ook wel in mn eentje een fles wijn op :@ en nog even zitten kletsen met mams aan de telefoon O+ afspraak gemaakt voor volgende week :Y en "By Any Means 2" gekeken, de eerste 2 afleveringen _O_

Nu maar 's slapen, morgen lange feestvoorbereidingsdag te doen.

Nogmaals: als men zin heeft in een BBQ, men is welkom ;)
Deze men houdt niet zo van vlees, en heeft al andere plannen ook, maar veel plezier!
_Calimero_zaterdag 21 augustus 2010 @ 08:29
en tevens: Goedemorgen! hoofd is nog wat katerig, maar dat is na een douche en ontbijt wel over ^O^

tijd om te gaan schilderen *O*
_aurum_zaterdag 21 augustus 2010 @ 08:33
mogguh!

Wij gaan zo rondje markt doen en daarna koken/rommelen in huis.Ik wil een kast gaan slopen, dus ga op mijn gemak spullen overzetten om dan te verzinnen hoe we het aan gaan pakken :P
Goodbyezaterdag 21 augustus 2010 @ 09:20
Morning :W
XcUZ_Mezaterdag 21 augustus 2010 @ 10:10
Zo. De eerste 0,5 kg er net uit gezweet :+.
XcUZ_Mezaterdag 21 augustus 2010 @ 10:12
En 't is hier helemaal geen mooi weer! Haske bewolkt -O-.
motorbloempjezaterdag 21 augustus 2010 @ 10:19
Lijstje:

O: 2 boterhammen
L: 2 getostificeerde boterhammen met cheddar
D: BBQ! Met héél veel :X Beginnen om 16.00uur al, dus vandaar alleen de O en L :+
Viking84zaterdag 21 augustus 2010 @ 10:32
Ik ga vanavond een poging doen tot het maken van risotto! :o.
En ik ben nu op zoek naar meer lekkere recepten om uit te proberen de komende dagen.
XcUZ_Mezaterdag 21 augustus 2010 @ 10:41
Krijg je veel mensen Mo? :D
motorbloempjezaterdag 21 augustus 2010 @ 10:42
het heel veel sloeg op 't eten :') maar we krijgen 12 man over de vloer :) heb er zin in, ga nog allemaal lekker hapjes voor erbij maken :@

gaan zo turkse broden halen (ga 't niet redden om zoveel zelf te bakken :') met wat ik nog allemaal moet doen) en hummus maken en knoflooksmeer en dipsels, en couscous met broccoli en citroen :9 en zalm wraps (we hebben nog van die prefab wraps die op moeten, dus dan maar zo)...
XcUZ_Mezaterdag 21 augustus 2010 @ 10:47
Klinkt goed hoor! :Y :9 Is het daar wel zonnig? :o

Wij gaan (als het weer wel iets beter wordt) ook BBQen vanaaf :Y
motorbloempjezaterdag 21 augustus 2010 @ 10:48
Nope, geen zon, maargoed, we hebben alleen een balkon :') dus eten we toch binnen :X
Viking84zaterdag 21 augustus 2010 @ 10:49
Ah er komen toch nog mensen! Goed om te horen :).

Pippa is echt zo'n schatje! Ze lag vanochtend op de bureaustoel en als ze dan merkt dat ik wakker ben, springt ze naar me toe op bed, gaat voor m'n gezicht zitten, kopjes geven, m'n oogleden wassen en met haar pootjes op en neer O+.
Perruchezaterdag 21 augustus 2010 @ 10:50
Goedemorgen!

Hier prachtig weer. Gisteren zelfs een beetje verbrand! Vandaag lekker naar het meer en zwemmen :)
Viking84zaterdag 21 augustus 2010 @ 10:56
http://www.ah.nl/recepten/watetenwevandaag/donderdag

Dit wil ik graag maken vanavond, maar witte wijn maakt geen onderdeel uit van het recept en dat is toch standaard bij risotto? :?.
Goodbyezaterdag 21 augustus 2010 @ 10:58
quote:
Op zaterdag 21 augustus 2010 10:49 schreef Viking84 het volgende:
Ah er komen toch nog mensen! Goed om te horen :).

Pippa is echt zo'n schatje! Ze lag vanochtend op de bureaustoel en als ze dan merkt dat ik wakker ben, springt ze naar me toe op bed, gaat voor m'n gezicht zitten, kopjes geven, m'n oogleden wassen en met haar pootjes op en neer O+.
Lief O+

Mijn kat zag dat ik wakker was, maar ik draaide me weer om. Dus na een minuut was het van

Miauw?

Miaauuwuwuwuwuwuw

Zeikwijf dat het is ook _O-
motorbloempjezaterdag 21 augustus 2010 @ 11:00
quote:
Op zaterdag 21 augustus 2010 10:56 schreef Viking84 het volgende:
http://www.ah.nl/recepten/watetenwevandaag/donderdag

Dit wil ik graag maken vanavond, maar witte wijn maakt geen onderdeel uit van het recept en dat is toch standaard bij risotto? :?.
hoeft niet persé. Het is wel traditioneel, maar ik doe 't ook alleen als er of toevallig ene fles open is, óf ik van plan ben het erbij te gaan drinken.

Het Grote Risottotopic #2

Kijk ook eens hier! En dan het eerste recept, van Vork (tomaat, mascarpone, limoenrisotto). Helemaal niet moeilijk om mee te beginnen en súper lekker O+