abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_84512729
FOK!fotografen

Vorige delen:
FOK!fotografen gezocht!
Fok! Fotografen gezocht #2
Fok! Fotografen gezocht #3
Fok! Fotografen gezocht #4
Fok! Fotografen gezocht #5
FOK! Fotografen gezocht #6
FOK!fotografen gezocht deel 7 | Met prachtige platen
FOK!fotografen gezocht deel 8 | game on!
FOK!fotografen gezocht deel 9 | Schieten maar.
FOK!fotografen gezocht deel 10 | Waar we doorschieten!
FOK!fotografen-topic deel 11
FOK!-fotografen topic (deel 12)
FOK!fotografen topic deel 13
FOK!fotografen topic deel 14 - Festivalzomer!

Wat is dit eigenlijk voor iets?
De FOK!fotografen zijn users die hebben aangegeven dat ze wel eens foto's voor FOK! willen maken. Hierbij moet je vooral denken aan nieuwsitems en reportages. Zodra er bij ons iets langskomt dat interessant is zullen wij een oproep plaatsen zodat de FOK!fotografen daarop kunnen reageren. In sommige gevallen zullen wij zelf mensen selecteren. Dit in geval dat de organisatie van bijv. een evenement dusdanige verwachtingen heeft dat wij, om de relatie goed en vruchtbaar te houden, wel iemand op pad willen sturen waarvan we zeker zijn dat deze persoon kwaliteit zal leveren. Dit klinkt hard, maar in de realiteit zal de uitleg logisch blijken.
We zullen in elk geval niemand weren om zich bij de FOK!fotografen aan te sluiten. Hoe meer hoe beter, 't nieuws is overal in het land.

Hoe kom ik op de lijst te staan?
Mail even naar: fokfotograaf@fok.nl
Of PM naar: FOKfotograaf Of Fraubitch
Als je één van deze opties gebruikt ben je er zeker van dat de betrokken personen (Siegfried, Fraubitch, Xilantof en Suveillance-Fiets) je bericht krijgen.

Zet in je bericht in elk geval:
Foknaam
Naam Fotograaf & emailadres & telefoonnummer
Regio
Apparatuur
Portfolio
Specialisatie
Wat al gefotografeerd voor FOK!

Ja, leuk die termen... Maar wat moet ik eronder verstaan?
Evenementen: grote evenementen zoals het bevrijdingsfestival.
Sport: sportevenementen.
Showbizz: bijvoorbeeld fotoverslagen bij premières of presentaties.
Nieuws: allerhande gebeurtenissen die nieuwswaardige zijn, bijv. ter ondersteuning van een nieuwsbericht
Reportage: je hebt zelf een briljant idee voor een (nieuws/frontpage)waardige reportage? Er is een demonstratie of gebeurtenis waar een mooie fotoserie in zit? etc.

Wat krijg ik er voor terug?
We kunnen geen geld of onkostenvergoeding bieden. Wat we wel bieden is een gigantisch publiek waaraan jouw foto's getoond worden. Daarbij zorgen wij voor duidelijke naamsvermelding en minimaal één link naar je persoonlijke website.

Het hoe en wat m.b.t. de foto's

Mail je foto's naar het eerder genoemde e-mailadres: Fokfotograaf@fok.nl
Zet in je mail even kort en bondig waar de foto's van zijn.

Zorg voor JPEG of PNG's met de volgende formaten.
Voor de:
FP, 430 pixels
SPO, 430 pixels
Forum, 610 pixels

Let op: Er morgen géén watermerken in de foto's zichtbaar zijn. Wij zorgen bij het bericht voor voldoende naamsvermelding en minimaal één link naar je eigen website.

De foto's zullen geupload worden naar de servers van FOK!. Dit zodat de foto's altijd zichtbaar zullen zijn.
FOK! behoudt het recht om foto's te bewerken, aan te passen en te voorzien van een watermerk. Dit houdt dus bijv. in: bijsnijden en toepassen in een overzichtsfoto.

Houdt bij het fotograferen rekening met eventuele gemaakte afspraken die gemaakt zijn tussen jou en een organisatie. Zodra jij iets toestuurt wat van een organisatie niet zou mogen blijf jij verantwoordelijk voor de foto.
Ook zodra je een contract moet ondertekenen om ergens foto's van te mogen maken blijf je als fotograaf en ondergetekende verantwoordelijk voor de handhaving van deze contracten. Zodra je de foto's zelf ergens anders plaatst ben je zelf verantwoordelijk.

Wat kun je wel en niet van FOK! verwachten?
Wij gaan niet voor elk concert of festivalletje accreditatie regelen. Mochten jullie hiervan zelf foto's willen maken, dan is dit op eigen kosten. Je kan uiteraard altijd van te voren of achteraf informeren of FOK! je foto's wilt gebruiken. (E.e.a. als hierboven vermeld). Is dit niet zo zijn ze altijd welkom in een showcase in Fotografie.
Voor de concerten en evenementen die wél interessant zijn voor FOK! wordt e.e.a. geregeld door de PR-afdeling van FOK!. Indien hiervoor FOK!fotografen nodig zijn zullen deze gevraagd worden.

Hoe gaat FOK! met mijn foto's om en hoe zit het met mijn rechten?
Zodra je je foto's instuurt voor publicatie op FOK! volgens dit FOK!fotografen-concept ga je met het volgende akkoord:
- Je verleent middels insturen van je foto's FOK! het gebruiksrecht van je foto's. Dat houdt in dat FOK! de foto's meer dan eens mag gebruiken op FOK!.
- De foto's blijven eigendom van de fotograaf.
- Je mag je foto's ook elders (bijv. eigen portfolio of website) plaatsen, echter voor opdrachten waarvoor FOK! persaccreditatie heeft gezorgd wordt verwacht dat FOK! wel de exclusiviteit van de foto's behoudt.
- Mocht het geval zich voordoen dat FOK! benaderd wordt door derden die jouw foto('s) willen gebruiken dan zal de rechtmatige eigenaar altijd benaderd worden en zal hem toekomen wat hem toebehoort.
- Als je namens FOK! ergens fotografeert blijf je zelf verantwoordelijk voor eventuele schade of onkosten die je maakt. FOK! accepteert daarin geen verantwoordelijkheid.
- Alle foto's gemaakt in opdracht van FOK! of voor FOK! worden gemaakt op eigen risico.
- Alle foto's die je FOK! toestuurt mogen als in deze post beschreven door FOK! worden gebruikt.
- Je bent zelf verantwoordelijk voor het handhaven van ondertekende contracten.

Ik heb een paar nieuwsfoto's, en nu?
Mail deze niet alleen naar FOKfotograaf@fok.nl maar ook direct naar frontpage@fok.nl
Zo komen de foto's bij de Frontpage-redactie en kunnen zijn dit, indien gewenst, sneller oppakken.
  Forum Admin / Grootste Aanwinst 2022 maandag 26 juli 2010 @ 17:54:17 #2
8731 crew  Netsplitter
#jesuisMasi
pi_84512759
:X
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
pi_84512863
quote:
Op maandag 26 juli 2010 17:34 schreef taxibabe het volgende:
En is er al meer bekend over Geuzenpop?
Lieve mensen, laten we dit topic ajb niet verzanden in enkel verzoekjes en vragen of iets al bekend is.

Hoor je niks, dan is het ook nog niet bekend. Natuurlijk mag je bij ons informeren, en ons eraan herinneren. Maar doe dit even met een PMetje ofzo. Nu loopt het halve topic vol met 'is hier al meer over bekend?', met weer het antwoord 'Nee, daar zijn we nog mee bezig. Als er meer bekend is hoor je het.' :)
  FOK!fotograaf maandag 26 juli 2010 @ 18:13:32 #4
148247 taxibabe
pi_84513329
Oh oeps, ik had helemaal niet in de gaten dat ik het topic sloot. :o
quote:
Op maandag 26 juli 2010 17:57 schreef Siegfried het volgende:

[..]

Lieve mensen, laten we dit topic ajb niet verzanden in enkel verzoekjes en vragen of iets al bekend is.

Hoor je niks, dan is het ook nog niet bekend. Natuurlijk mag je bij ons informeren, en ons eraan herinneren. Maar doe dit even met een PMetje ofzo. Nu loopt het halve topic vol met 'is hier al meer over bekend?', met weer het antwoord 'Nee, daar zijn we nog mee bezig. Als er meer bekend is hoor je het.' :)
Mijn excuses hiervoor dan. :@ Ik heb daar niet bij stilgestaan. Aangezien er meerdere mensen geinteresseerd waren in Geuzenpop dacht ik, laat ik het in het algemeen vraqen.

Mocht ik een volgende keer willen informeren zal ik je een pm sturen.
  Moderator / FOK!Fotograaf maandag 26 juli 2010 @ 18:13:55 #5
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_84513341
Leuk, ik doe ook weer mee.
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
pi_84513432
Overigens is de drukte hier grotendeels over (for now) dus ga ik deze week inventariseren wat er nog openstaat en daarmee aan de slag. Ook het FOK!fotografen-subforum gaan we in gebruik nemen, en iedereen die nog geen toegang heeft (en dat heeft laten weten) gaat toegang krijgen :Y

Wel wil ik aangeven dat we een flinke slag willen gaan maken op verschillende vlakken. Vooral ook op het vlak kwaliteit. Daarover later meer :)
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie maandag 26 juli 2010 @ 18:23:53 #7
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_84513686
Vrijdag is de Profronde in Heerlen, misschien iets om te polsen of UltraIvo daar naar toe is/gaat?
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_84514237
quote:
Op maandag 26 juli 2010 18:23 schreef Ynske het volgende:
Vrijdag is de Profronde in Heerlen, misschien iets om te polsen of UltraIvo daar naar toe is/gaat?
Bij sport neergelegd ^O^
pi_84514347
quote:
Op maandag 26 juli 2010 18:40 schreef Siegfried het volgende:

[..]

Bij sport neergelegd ^O^
Zal hem vanavond even een PM sturen
Op vrijdag 28 september 2012 20:00 schreef roos85 het volgende:
Je kunt wel merken dat JJ wel verstand van zaken heeft..
  FOK!fotograaf maandag 26 juli 2010 @ 18:53:56 #10
73911 ultra_ivo
pi_84514687
quote:
Op maandag 26 juli 2010 18:44 schreef JJdJ1984 het volgende:

[..]

Zal hem vanavond even een PM sturen
Ik had in een ander topic al geschreven dat ik erover dacht erheen te gaan. Heb gelukkig de zaterdag vrij. Op woensdag (dacht ik) volgende week is de Ridderronde, hier in de stad. Bij zo'n criterium zijn de foto's trouwens zeer wisselend qua kwaliteit, de start is in mooi avondlicht, gefinisht wordt er in het donker (lees straatlantarenlicht).
pi_84514708
Als het je lukt houden wij ons maar wat graag beschikbaar voor de foto's :)
Op vrijdag 28 september 2012 20:00 schreef roos85 het volgende:
Je kunt wel merken dat JJ wel verstand van zaken heeft..
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie maandag 26 juli 2010 @ 18:55:44 #12
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_84514773
quote:
Op maandag 26 juli 2010 18:53 schreef ultra_ivo het volgende:

[..]

Ik had in een ander topic al geschreven dat ik erover dacht erheen te gaan. Heb gelukkig de zaterdag vrij. Op woensdag (dacht ik) volgende week is de Ridderronde, hier in de stad. Bij zo'n criterium zijn de foto's trouwens zeer wisselend qua kwaliteit, de start is in mooi avondlicht, gefinisht wordt er in het donker (lees straatlantarenlicht).
leuk!
misschien als ik fit genoeg ben wip ik ook nog even langs
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
  FOK!fotograaf maandag 26 juli 2010 @ 20:46:40 #13
73911 ultra_ivo
pi_84519862
quote:
Op maandag 26 juli 2010 18:55 schreef Ynske het volgende:

[..]

leuk!
misschien als ik fit genoeg ben wip ik ook nog even langs
Bij zo'n evenement is het altijd handig met meerdere fotografen te zijn.
  FOK!fotograaf maandag 26 juli 2010 @ 20:52:15 #14
18921 freud
Who's John Galt?
pi_84520160
quote:
Op maandag 26 juli 2010 18:16 schreef Siegfried het volgende:
Overigens is de drukte hier grotendeels over (for now) dus ga ik deze week inventariseren wat er nog openstaat en daarmee aan de slag. Ook het FOK!fotografen-subforum gaan we in gebruik nemen, en iedereen die nog geen toegang heeft (en dat heeft laten weten) gaat toegang krijgen :Y

Wel wil ik aangeven dat we een flinke slag willen gaan maken op verschillende vlakken. Vooral ook op het vlak kwaliteit. Daarover later meer :)
Ben heel benieuwd! Wordt na mijn trouwen in september ook weer wat rustiger, dus meer tijd om wat op te pakken.
Ik nuf je seuk!
Ik hier?
If it's free, you're the product!
  FOK!fotograaf dinsdag 27 juli 2010 @ 00:20:08 #15
301593 mrmpro
pi_84530120
quote:
Op maandag 26 juli 2010 18:16 schreef Siegfried het volgende:
Overigens is de drukte hier grotendeels over (for now) dus ga ik deze week inventariseren wat er nog openstaat en daarmee aan de slag. Ook het FOK!fotografen-subforum gaan we in gebruik nemen, en iedereen die nog geen toegang heeft (en dat heeft laten weten) gaat toegang krijgen :Y

Wel wil ik aangeven dat we een flinke slag willen gaan maken op verschillende vlakken. Vooral ook op het vlak kwaliteit. Daarover later meer :)
Ben benieuwd. Ook ik wacht af:)
  FOK!fotograaf dinsdag 27 juli 2010 @ 09:01:04 #16
200114 Mascleta
Non me ne frega un cazzo!
pi_84537054
Maandag 2 Augustus wil ik naar draai van de kaai. Weet niet of dat iets voor Fok! is? Paar namen uit het rennersveld die een paar rondjes knallen in Roosendaal: Andy Schleck, Robert Gesink, Koos Moerenhout, Ivan Basso. En op het muziekpodium staat Fok!heldin Sieneke :')
Canon EOS 5D MkII | Canon 24-70 F/2.8 | | Canon 70-200 F/2.8 | Canon 580EX
-----
1500m: 5.55.4 | 3000m: 12:02:05 | 5km: 20:59 | 10km: 47:21 | Halve Marathon: 1:51:03 | Marathon: 4:09:57
-----
pi_84537076
Als je aardige foto's hebt zijn wij altijd geinteresseerd natuurlijk :-)
Op vrijdag 28 september 2012 20:00 schreef roos85 het volgende:
Je kunt wel merken dat JJ wel verstand van zaken heeft..
  Redactie Frontpage / Sport dinsdag 27 juli 2010 @ 09:15:46 #18
54593 crew  Olga
Cheese
pi_84537319
quote:
Op maandag 26 juli 2010 09:17 schreef angel008 het volgende:
vorig jaar bavaria cityrace gedaan als bezoeker misschien mogelijkheid om deze keer als pers daar te staan ?
Als je nog steeds heen wil, stuur me je naw gegevens even via pm
Genealogie: Niet alleen voor oude knarren
  FOK!fotograaf dinsdag 27 juli 2010 @ 09:23:42 #19
200114 Mascleta
Non me ne frega un cazzo!
pi_84537472
Is het ook mogelijk om "Draai van de kaai 2010" via pers accreditatie te doen? Levert over het algemeen toch net iets mooiere beelden op.
Canon EOS 5D MkII | Canon 24-70 F/2.8 | | Canon 70-200 F/2.8 | Canon 580EX
-----
1500m: 5.55.4 | 3000m: 12:02:05 | 5km: 20:59 | 10km: 47:21 | Halve Marathon: 1:51:03 | Marathon: 4:09:57
-----
  FOK!fotograaf dinsdag 27 juli 2010 @ 14:05:17 #20
73911 ultra_ivo
pi_84548270
Draai van de Kaai is qua renners een stuk interesanter dan het criterium in Heerlen. Is ook een van de klassieke na-tour criteriums, Heerlen toch niet zo.
  FOK!fotograaf dinsdag 27 juli 2010 @ 14:51:35 #21
13368 NiGeLaToR
pi_84550422
quote:
Op maandag 26 juli 2010 20:52 schreef freud het volgende:

[..]

Ben heel benieuwd! Wordt na mijn trouwen in september ook weer wat rustiger, dus meer tijd om wat op te pakken.
* NiGeLaToR meld zich! Ben ook beschikbaar voor evenementen, dus blijf op F5 drukken ;)

Leuk zo'n fotograaf tag, wat moet je daar voor doen? :+
pi_84551412
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 14:51 schreef NiGeLaToR het volgende:

[..]

* NiGeLaToR meld zich! Ben ook beschikbaar voor evenementen, dus blijf op F5 drukken ;)

Leuk zo'n fotograaf tag, wat moet je daar voor doen? :+
Iets voor FOK! gefotografeerd hebben :Y
  FOK!fotograaf dinsdag 27 juli 2010 @ 15:31:03 #23
13368 NiGeLaToR
pi_84552371
Oooh, das al paar keer gebeurd in de zin van dat het geplaatst is enzo :)

Maargoed, maakt niet uit, wil graag komende tijd meer repo's doen in ieder geval.
pi_84555801
Is het nog leuk hier iets van te plaatsen als special? [Showcase] GVB Remise
dag
  dinsdag 27 juli 2010 @ 17:38:37 #25
111826 Wack-0
Fotomeneer
pi_84557735
Ik zou me ook graag willen aanmelden als Fok!Fotograaf, echter ben ik nog bezig met de portfolio, mocht er iets zijn (hier ook vrijwilliger voor bavaria city race) ik heb de komende tijd erg veel tijd 'over'. Zuid-Holland heeft de voorkeur!
Canon EOS 7d | 24-70mm | 70-200mm | 50mm | 430 ex II | Battery grip
  FOK!fotograaf woensdag 28 juli 2010 @ 20:00:14 #26
73911 ultra_ivo
pi_84600536
quote:
Op maandag 26 juli 2010 18:54 schreef JJdJ1984 het volgende:
Als het je lukt houden wij ons maar wat graag beschikbaar voor de foto's :)
Het is twijfelachtig of het luk, ik moet in ieder geval 1 dag overwerken dit weekend, dus ik vrees dat ik tijd te kort kom om een fatsoenlijke reportage te maken.
pi_84600572
Ok dan houdt het op, jammer maar helaas.
Op vrijdag 28 september 2012 20:00 schreef roos85 het volgende:
Je kunt wel merken dat JJ wel verstand van zaken heeft..
  FOK!fotograaf vrijdag 30 juli 2010 @ 08:49:58 #28
148247 taxibabe
pi_84655555
21 augustus is het strandfestival Zand in Almere, http://www.strandfestivalzand.nl
Leuk voor Fok? Het is mij te ver weg, maar misschien voor anderen die in de buurt wonen?
  vrijdag 30 juli 2010 @ 11:13:09 #29
178193 Juicyhil
Bekende FOK!ker
pi_84659053
quote:
Op vrijdag 30 juli 2010 08:49 schreef taxibabe het volgende:
21 augustus is het strandfestival Zand in Almere, http://www.strandfestivalzand.nl
Leuk voor Fok? Het is mij te ver weg, maar misschien voor anderen die in de buurt wonen?
Vorig jaar was er ook al een fotoreportage over.
Maar tis niet mijn muziek
Op dinsdag 9 augustus 2011 23:01 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik hou zoveel van jou, ik doe alles voor je! O+
  vrijdag 30 juli 2010 @ 11:13:48 #30
178193 Juicyhil
Bekende FOK!ker
pi_84659069
Zal ik net als vorig jaar weer een reportage van de gay pride hier in Amsterdam maken? :D
Op dinsdag 9 augustus 2011 23:01 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik hou zoveel van jou, ik doe alles voor je! O+
  FOK!fotograaf vrijdag 30 juli 2010 @ 11:28:36 #31
148247 taxibabe
pi_84659510
En valtifest, 4 september http://www.valtifest.nl
pi_84659566
quote:
Op vrijdag 30 juli 2010 11:13 schreef Juicyhil het volgende:
Zal ik net als vorig jaar weer een reportage van de gay pride hier in Amsterdam maken? :D
Maak je dan van alle boten foto's en niet alleen die 3 met halfnaakte mannen? :+

Ohja, 'king for a day' en op de troon bij de pride zit een FOK!ker.
dag
  vrijdag 30 juli 2010 @ 11:32:28 #33
178193 Juicyhil
Bekende FOK!ker
pi_84659615
quote:
Op vrijdag 30 juli 2010 11:30 schreef Peter het volgende:

[..]

Maak je dan van alle boten foto's en niet alleen die 3 met halfnaakte mannen? :+

Ohja, 'king for a day' en op de troon bij de pride zit een FOK!ker.
Als ik een beetje een goed plekje heb langs de gracht, dan zal ik wel van alles wat schieten :Y
Vorig zat ik een beetje aan het einde van de route, dus ik had Gordon gemist in z'n roze sinterklaaspak. :')

En welke FOK!ker is da dan? :o
Op dinsdag 9 augustus 2011 23:01 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik hou zoveel van jou, ik doe alles voor je! O+
pi_84659698
quote:
Op vrijdag 30 juli 2010 11:32 schreef Juicyhil het volgende:

[..]

Als ik een beetje een goed plekje heb langs de gracht, dan zal ik wel van alles wat schieten :Y
Vorig zat ik een beetje aan het einde van de route, dus ik had Gordon gemist in z'n roze sinterklaaspak. :')

En welke FOK!ker is da dan? :o
[HOMO] #2842 - Roze hier, Roze daar want met zwart zijn we w
http://www.bekingforaday.nl/gallery/uploads/1.html
dag
  FOK!fotograaf zondag 1 augustus 2010 @ 01:10:42 #35
301593 mrmpro
pi_84725210
quote:
Op vrijdag 30 juli 2010 08:49 schreef taxibabe het volgende:
21 augustus is het strandfestival Zand in Almere, http://www.strandfestivalzand.nl
Leuk voor Fok? Het is mij te ver weg, maar misschien voor anderen die in de buurt wonen?
Ik wil er wel heen mocht het mogelijk zijn.
pi_84778292
Ga denk ik zaterdag ook wel even buurten bij de Gay Pride. Eventueel interesse in wat foto's vanuit Fok?
Too lazy to be an evil genius..
PSN ID: Cheironnl
  maandag 2 augustus 2010 @ 17:03:38 #37
178193 Juicyhil
Bekende FOK!ker
pi_84778337
quote:
Op maandag 2 augustus 2010 17:02 schreef Cheiron het volgende:
Ga denk ik zaterdag ook wel even buurten bij de Gay Pride. Eventueel interesse in wat foto's vanuit Fok?
Mocht je wat foto's hebben, dan kun je deze bij mij in een special voegen.
Op dinsdag 9 augustus 2011 23:01 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik hou zoveel van jou, ik doe alles voor je! O+
pi_84778591
quote:
Op maandag 2 augustus 2010 17:03 schreef Juicyhil het volgende:

[..]

Mocht je wat foto's hebben, dan kun je deze bij mij in een special voegen.
Cool! Laat het weten als ik iets leuks heb geschoten
Too lazy to be an evil genius..
PSN ID: Cheironnl
pi_84816855
Zo, de laatste 3 topics doorgespit op achterstallig onderhoud. Vandaag eens even flink bijwerken.
Tagjes zijn voor de mensen die gePM'd hadden aangevraagd (kan ik zelf niet geven), en alle genoemde evenementen geinventariseerd. Per evenement zullen we kijken of we het interessant genoeg vinden, en wat we qua accreditatie kunnen regelen :Y

quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 16:49 schreef Peter het volgende:
Is het nog leuk hier iets van te plaatsen als special? [Showcase] GVB Remise
Ik weet het niet zo goed. Er zitten mooie foto's tussen, maar ik twijfel of het op de FP past. Het is geen evenement, en ook niet iets waar alle FOK!kers zich mee kunnen identificeren of iets in herkennen (vakantiefoto's, sneeuwfoto's, enz).

quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 17:38 schreef Wack-0 het volgende:
Ik zou me ook graag willen aanmelden als Fok!Fotograaf, echter ben ik nog bezig met de portfolio, mocht er iets zijn (hier ook vrijwilliger voor bavaria city race) ik heb de komende tijd erg veel tijd 'over'. Zuid-Holland heeft de voorkeur!
Heb je ook gemaild, zoals in de OP staat?
pi_84818723
Ik zoek voor aankomend weekend mensen voor:

6/7 aug, Enschede - Geuzenpop
6/8 aug, Roermond - Solar Weekend
7 aug, Spaarnwoude - Dance Valley

Het is erg last-minute, I know. Maar op basis van aanmelding besluiten we of we nog accreditatie gaan proberen te regelen :Y
  dinsdag 3 augustus 2010 @ 17:01:37 #41
178193 Juicyhil
Bekende FOK!ker
pi_84818807
quote:
Op dinsdag 3 augustus 2010 16:59 schreef Siegfried het volgende:
Ik zoek voor aankomend weekend mensen voor:

6/7 aug, Enschede - Geuzenpop
6/8 aug, Roermond - Solar Weekend
7 aug, Spaarnwoude - Dance Valley

Het is erg last-minute, I know. Maar op basis van aanmelding besluiten we of we nog accreditatie gaan proberen te regelen :Y
Ik zou Dance Valley wel willen doen :Y
Op dinsdag 9 augustus 2011 23:01 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik hou zoveel van jou, ik doe alles voor je! O+
pi_84818873
quote:
Op dinsdag 3 augustus 2010 17:01 schreef Juicyhil het volgende:

[..]

Ik zou Dance Valley wel willen doen :Y
Helaas, daarvoor heb je niet de juiste apparatuur. Sorry :)
  FOK!fotograaf dinsdag 3 augustus 2010 @ 17:03:25 #43
148247 taxibabe
pi_84818892
quote:
Op dinsdag 3 augustus 2010 16:59 schreef Siegfried het volgende:
Ik zoek voor aankomend weekend mensen voor:

6/7 aug, Enschede - Geuzenpop
6/8 aug, Roermond - Solar Weekend
7 aug, Spaarnwoude - Dance Valley

Het is erg last-minute, I know. Maar op basis van aanmelding besluiten we of we nog accreditatie gaan proberen te regelen :Y
Ik wil Geuzenpop doen!!
pi_84819259
In MUZ loopt momenteel een prijsvraag voor een DJ Clinic van Pioneer met Ricky Rivaro. Die is 19 augustus om 12u in Almere.

Is er iemand die er kan en wil fotograferen?
pi_84819394
quote:
Op dinsdag 3 augustus 2010 16:20 schreef Siegfried het volgende:
[..]

Heb je ook gemaild, zoals in de OP staat?
Nee nog niet, in ben nog bezig met de portfolio dus die kon ik niet mee sturen.
Zal ik de rest van de informatie wel alvast mailen?
Canon EOS 7d | 24-70mm | 70-200mm | 50mm | 430 ex II | Battery grip
pi_84819443
quote:
Op dinsdag 3 augustus 2010 17:16 schreef Wack-0 het volgende:

[..]

Nee nog niet, in ben nog bezig met de portfolio dus die kon ik niet mee sturen.
Zal ik de rest van de informatie wel alvast mailen?
We willen inderdaad wel even wat foto's kunnen zien om je niveau in te kunnen schatten. Je kunt natuurlijk ook altijd zelf foto's insturen als je ergens bij bent geweest :)
pi_84819480
quote:
Op dinsdag 3 augustus 2010 17:03 schreef taxibabe het volgende:

[..]

Ik wil Geuzenpop doen!!
Even kijken of er een ervarener fotograaf mee kan en wil :)
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie dinsdag 3 augustus 2010 @ 17:22:48 #48
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_84819606
quote:
Op dinsdag 3 augustus 2010 16:59 schreef Siegfried het volgende:
Ik zoek voor aankomend weekend mensen voor:

6/7 aug, Enschede - Geuzenpop
6/8 aug, Roermond - Solar Weekend
7 aug, Spaarnwoude - Dance Valley

Het is erg last-minute, I know. Maar op basis van aanmelding besluiten we of we nog accreditatie gaan proberen te regelen :Y
oeh erg jammer dat t nu pas bekend is, ga ik nu niet meer redden. anders was solar echt wel een optie geweest
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_84819743
quote:
Op dinsdag 3 augustus 2010 17:22 schreef Ynske het volgende:

[..]

oeh erg jammer dat t nu pas bekend is, ga ik nu niet meer redden. anders was solar echt wel een optie geweest
Hij is al wel eerder genoemd, maar niet zo concreet helaas :)
  FOK!fotograaf dinsdag 3 augustus 2010 @ 17:38:20 #50
13368 NiGeLaToR
pi_84820183
Ai, Dance Valley had heel cool geweest, maar heb nu zaterdag al een ander foto-uitje. Als er niemand anders zich meldt kan ik altijd nog de boel proberen te verzetten.

Ik stuur in ieder geval m'n aanmelding nog even in.. nog niet gedaan.. en ook de vraag om een tagje :)
pi_84820310
quote:
Op dinsdag 3 augustus 2010 17:38 schreef NiGeLaToR het volgende:
Ai, Dance Valley had heel cool geweest, maar heb nu zaterdag al een ander foto-uitje. Als er niemand anders zich meldt kan ik altijd nog de boel proberen te verzetten.

Ik stuur in ieder geval m'n aanmelding nog even in.. nog niet gedaan.. en ook de vraag om een tagje :)
Als jij nou vast even probeert te schuiven.. ;)
  FOK!fotograaf dinsdag 3 augustus 2010 @ 18:50:06 #52
301593 mrmpro
pi_84822544
quote:
Op dinsdag 3 augustus 2010 16:59 schreef Siegfried het volgende:
Ik zoek voor aankomend weekend mensen voor:

6/7 aug, Enschede - Geuzenpop
6/8 aug, Roermond - Solar Weekend
7 aug, Spaarnwoude - Dance Valley

Het is erg last-minute, I know. Maar op basis van aanmelding besluiten we of we nog accreditatie gaan proberen te regelen :Y
Geuzenpop wil ik wel naartoe:)
pi_84822744
quote:
Op dinsdag 3 augustus 2010 18:50 schreef mrmpro het volgende:

[..]

Geuzenpop wil ik wel naartoe:)
Helaas, die is al vergeven.

Aangevraagd voor Taxibabe en Calime.
  FOK!fotograaf dinsdag 3 augustus 2010 @ 19:46:57 #54
301593 mrmpro
pi_84824740
quote:
Op dinsdag 3 augustus 2010 18:55 schreef Siegfried het volgende:

[..]

Helaas, die is al vergeven.

Aangevraagd voor Taxibabe en Calime.
Ok geen probleem.
  FOK!fotograaf dinsdag 3 augustus 2010 @ 20:23:51 #55
13368 NiGeLaToR
pi_84826152
quote:
Op dinsdag 3 augustus 2010 17:42 schreef Siegfried het volgende:

[..]

Als jij nou vast even probeert te schuiven.. ;)
Zoals gemeld red ik het niet zat. as. Ik had graag gegaan, hopen dat iemand anders nog wat mooie platen gaat schieten.
  Moderator / FOK!Fotograaf dinsdag 3 augustus 2010 @ 20:32:15 #56
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_84826515
quote:
Op dinsdag 3 augustus 2010 20:23 schreef NiGeLaToR het volgende:

[..]

Zoals gemeld red ik het niet zat. as. Ik had graag gegaan, hopen dat iemand anders nog wat mooie platen gaat schieten.
Ik heb me aangemeld :)
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
  FOK!fotograaf dinsdag 3 augustus 2010 @ 20:34:54 #57
148247 taxibabe
pi_84826620
Is Elsrock in Rijssen wat voor Fok!? http://www.elsrock.nl/ 28 augustus 2010.
Dit metalfestival is elk jaar in het nieuws vanwege religieuze tegenstanders. Het festival wordt namelijk gehouden in een overwegend streng gelovig dorp.
pi_84857787
Ik wil Solar wel doen, maar dan 'alleen' zaterdag en zondag, niet de pre-party op vrijdag.
pi_84857997
quote:
Op woensdag 4 augustus 2010 16:23 schreef whaley het volgende:
Ik wil Solar wel doen, maar dan 'alleen' zaterdag en zondag, niet de pre-party op vrijdag.
Ik ga even voor je bellen zo! ^O^
  FOK!fotograaf woensdag 4 augustus 2010 @ 22:44:16 #60
148247 taxibabe
pi_84874722
Siegfried! Je PMbox is vol!
pi_84875321
quote:
Op woensdag 4 augustus 2010 22:44 schreef taxibabe het volgende:
Siegfried! Je PMbox is vol!
Nu niet meer :)
  Moderator / FOK!Fotograaf vrijdag 6 augustus 2010 @ 16:36:55 #62
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_84943354
En zijn we helemaal gedekt voor het weekend? B-)
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
pi_84943510
quote:
Op vrijdag 6 augustus 2010 16:36 schreef Dark_Angelus het volgende:
En zijn we helemaal gedekt voor het weekend? B-)
Solar nog niet helemaal.. Ik krijg de organisatie niet te pakken, dus heb ze nu gemaild. Maar, een bevriende fotograaf van een ander medium heeft nog een accreditatie over die we anders wel mogen gebruiken. Dus in principe is ook Solar (qua fotografie) gedekt :Y
pi_84943772
Gaat er iemand van jullie uit nog naar Welcome to the future?
  FOK!fotograaf vrijdag 6 augustus 2010 @ 16:56:47 #65
239270 ries89
pi_84944396
Siegfried, heb je mijn pm over castlefest gelezen? Het is morgen al, fraubitch reageert ook niet.
pi_84945095
quote:
Op vrijdag 6 augustus 2010 16:44 schreef Vinz0r het volgende:
Gaat er iemand van jullie uit nog naar Welcome to the future?
Wat?
quote:
Op vrijdag 6 augustus 2010 16:56 schreef ries89 het volgende:
Siegfried, heb je mijn pm over castlefest gelezen? Het is morgen al, fraubitch reageert ook niet.
Ja, ik zie em net maar dat is echt te kort dag om nog te regelen.. Tis vrijdag en 17u geweest, dus dat wordt niks meer.
  FOK!fotograaf vrijdag 6 augustus 2010 @ 17:14:05 #67
239270 ries89
pi_84945278
Dat dacht ik al een beetje. Ik had in het fokfotografen forum al gereageerd dat ik pas laat zou weten of ik er heen zou kunnen. Helaas :).
pi_84945676
Oh wacht, er was blijkbaar al accreditatie verleend. Dat had ik gemist, sorry.

Ik ga er alsnog even voor je achteraan :Y
pi_84945851
quote:
Op vrijdag 6 augustus 2010 17:09 schreef Siegfried het volgende:

[..]

Wat?

Is een festival in t twiske, Oostzaan ;)
D8 miss kom ik er nog een Fok! fotograaf tegen:)
pi_84945937
quote:
Op vrijdag 6 augustus 2010 17:28 schreef Vinz0r het volgende:

[..]

Is een festival in t twiske, Oostzaan ;)
D8 miss kom ik er nog een Fok! fotograaf tegen:)
Haha ok, nee het zegt mij niks. Sorry ;)
pi_84947808
quote:
Op vrijdag 6 augustus 2010 17:14 schreef ries89 het volgende:
Dat dacht ik al een beetje. Ik had in het fokfotografen forum al gereageerd dat ik pas laat zou weten of ik er heen zou kunnen. Helaas :).
Ik geef je naam aan de organisatie.Komt goed ^O^
  FOK!fotograaf vrijdag 6 augustus 2010 @ 18:35:10 #72
73911 ultra_ivo
pi_84948148
Kan hiervoor een accreditatie aangevraagd worden? http://www.bruismaastricht.nl/
Is op een kwartiertje fietsen voor me, kan dus op zaterdag na het werk en op zondag. In het pand van de organisator, Muziekgieterij, heb ik al vaker gefotografeerd dit jaar.
  FOK!fotograaf vrijdag 6 augustus 2010 @ 18:37:51 #73
239270 ries89
pi_84948213
quote:
Op vrijdag 6 augustus 2010 18:24 schreef pussydeluxe het volgende:

[..]



Ik geef je naam aan de organisatie.Komt goed ^O^
Oke, tof. Ik ben er dan tegen een uur of 3. Hoop op droog weer!
  zondag 8 augustus 2010 @ 11:26:46 #74
158292 problematiQue
Correspondent ter Plaatse
pi_85001698
Als ik het goed begrepen heb is dit de juist plek om fotoseries van vakantiebestemmingen te melden voor de FP. Ik ben net een maand in de Filipijnen geweest, met camera in de hand. Zie www.kevinschoenmakers.nl, en dan philippines (alsmede: [Showcase] Filipijnen).

[ Bericht 1% gewijzigd door problematiQue op 08-08-2010 11:44:45 ]
  FOK!fotograaf zondag 8 augustus 2010 @ 14:34:44 #75
239270 ries89
pi_85007661
Castlefest foto's zitten op de mail :).
  Moderator / FOK!Fotograaf zondag 8 augustus 2010 @ 17:51:17 #76
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_85014743
En Dance Valley ook.
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
  zondag 8 augustus 2010 @ 23:12:57 #77
30789 RonaldV
Phabulous Phantoms
pi_85029016
Festivals balen van nepjournalisten
Heeft dit gevolgen voor FOK!-fotografen?
- "Blind faith in your leaders, or in anything, will get you killed" Bruce Springsteen - War
- Door controle aan de landsgrenzen op te heffen kan men nu grenzenloos gaan controleren...
- Privacy Matters
pi_85030248
Volgens de Nederlandse Vereniging van Journalisten is er wel een definitie van 'journalist'. Namelijk iemand die in dienst is van een medium en die als hoofdberoep journalistieke producties maakt. Leden van de vakbond kunnen een perskaart aanvragen, zodat organisaties weten dat het een journalist is die inderdaad aan een medium verbonden is.

Vet, ik mag ook een perskaart aanvragen :%
pi_85030693
quote:
en die als hoofdberoep journalistieke producties maakt.
De meeste hier doen het vrijwillig en als hobby..
dag
pi_85033970
Ik denk dat FOK! wel serieus genomen wordt, maar we moeten ook als vrijwilligers natuurlijk verantwoordelijk omgaan met de mogelijkheden die we krijgen. Volgens mij gaat dat best goed .
pi_85037447
quote:
Op zondag 8 augustus 2010 23:12 schreef RonaldV het volgende:
Festivals balen van nepjournalisten
Heeft dit gevolgen voor FOK!-fotografen?
Nee, want beide genoemde festivals hebben wij accreditatie voor verkregen :)
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie maandag 9 augustus 2010 @ 09:27:50 #82
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_85038807
• Pinkpop Classic
• Theaterfestival Limburg (zie pm siegfried)
• Cultura Nova
• Booch Heerlen
• Bruis 2010 Maastricht


een aantal opties om iemand naar toe te laten gaan?
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
  Moderator / FOK!Fotograaf maandag 9 augustus 2010 @ 09:37:23 #83
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_85038942
Ik denk dat het een goed plan is om een topic / agenda te gaan creëren waarin alle evenementen neergezet kunnen gaan worden door users, dan hebben de mensen die accreditatie een duidelijk overzicht wanneer wat plaats vindt. Zo kunnen zij dmv aanvinken, afstrepen, bold maken de aanvragen registreren en creër je een leuke database voor de jaren erna ipv alle losse kreten nu in dit topic :)
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
pi_85038956
Inmiddels heb ik gemaild, en volgens Fraubitch is het akkoord.
Graag wil ik me dan ook aanmelden voor Bavaria city racing als dat zou kunnen!

quote:
Op maandag 9 augustus 2010 09:37 schreef Dark_Angelus het volgende:
Ik denk dat het een goed plan is om een topic / agenda te gaan creëren waarin alle evenementen neergezet kunnen gaan worden door users, dan hebben de mensen die accreditatie een duidelijk overzicht wanneer wat plaats vindt. Zo kunnen zij dmv aanvinken, afstrepen, bold maken de aanvragen registreren en creër je een leuke database voor de jaren erna ipv alle losse kreten nu in dit topic :)
Goed idee, ik wil zoiets vrijwillig in elkaar zetten als dat nodig is.
Canon EOS 7d | 24-70mm | 70-200mm | 50mm | 430 ex II | Battery grip
  Moderator / FOK!Fotograaf maandag 9 augustus 2010 @ 09:40:43 #85
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_85038990
Ter aanvulling op mijn vorige post, ik wil best met een devver even rond tafel zitten om dit toe te gaan passen.. Mits hendig natuurlijk.
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
  Forum Admin / Grootste Aanwinst 2022 maandag 9 augustus 2010 @ 09:40:49 #86
8731 crew  Netsplitter
#jesuisMasi
pi_85038991
Evenementenkalender 2010 ?

Hebben jullie nog iets van mij nodig voor de japan/oldtimerdagen in september? :@
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie maandag 9 augustus 2010 @ 09:42:24 #87
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_85039020
quote:
Op maandag 9 augustus 2010 09:40 schreef Netsplitter het volgende:
Evenementenkalender 2010 ?

Hebben jullie nog iets van mij nodig voor de japan/oldtimerdagen in september? :@
daar kunnen jullie alleen aan toevoegen.
maar ik had begrepen dat er wel zoiets zou komen in t FF forum
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
  Moderator / FOK!Fotograaf maandag 9 augustus 2010 @ 09:55:37 #88
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_85039227
quote:
Op maandag 9 augustus 2010 09:40 schreef Netsplitter het volgende:
Evenementenkalender 2010 ?

Hebben jullie nog iets van mij nodig voor de japan/oldtimerdagen in september? :@
Nee, ik bedoel eigenlijk iets anders.

Agenda - users kunnen data toevoegen van evenementen zoals je ook bijvoorbeeld op facebook hebt - daarmee creër je een grote database want users weten meer dan een paar fotografen en redacteurs - daarna kiezen de accredateurs de festivals die de moeite zijn, toegankelijk zijn, verzin maar een reden - zij kunnen aangeven dat er accreditatie loopt en eventueel als die is goedgekeurd aangeven dat er een fotograaf van ons rondloopt - mensen komen terug omdat ze weten dat er foto's komen en het zorgt voor veel duidelijkheid bij fotografen en redacteuren omdat er duidelijkheid is wat wel en niet aangevraagd is.

Uiteraard kan je namen, accredateurs implementeren bij het aanvragen en aanwijzen maar dat zijn details :)
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
pi_85041323
Maak een google-calander aan en geef iedereen toegang om dingen toe te voegen?

Je kunt middels html-code de kalender ook in FF in een topic plaatsen dacht ik.. ( iemand met HTLM-rechten dan wel.. Of zet zoiets in de DPS met een mogelijkheid om daar ook foto's up te loaden en in een soort wachtrij te zetten..)
dag
pi_85041724
Misschien stomme vraag maar waar komen de foto's te staan? :%
  Moderator / FOK!Fotograaf maandag 9 augustus 2010 @ 11:41:29 #91
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_85041863
quote:
Op maandag 9 augustus 2010 11:37 schreef Vinz0r het volgende:
Misschien stomme vraag maar waar komen de foto's te staan? :%
FP onder Special.
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
  maandag 9 augustus 2010 @ 12:12:37 #92
178193 Juicyhil
Bekende FOK!ker
pi_85042918
quote:
Op maandag 9 augustus 2010 09:37 schreef Dark_Angelus het volgende:
Ik denk dat het een goed plan is om een topic / agenda te gaan creëren waarin alle evenementen neergezet kunnen gaan worden door users, dan hebben de mensen die accreditatie een duidelijk overzicht wanneer wat plaats vindt. Zo kunnen zij dmv aanvinken, afstrepen, bold maken de aanvragen registreren en creër je een leuke database voor de jaren erna ipv alle losse kreten nu in dit topic :)
die is er al, alleen nog niet af
Op dinsdag 9 augustus 2011 23:01 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik hou zoveel van jou, ik doe alles voor je! O+
  maandag 9 augustus 2010 @ 13:34:08 #93
195313 MrDeek
keep on rollin'
pi_85046054
Ik ga vrijdag (overdag) naar summer darkness wellicht met iemand van hier maar, het is zaterdag ook nog!
Wellicht nog iemand die hier naar toe kan/ wil?
One for all! And all for me!!! Give it 2 me!!!
  FOK!fotograaf maandag 9 augustus 2010 @ 13:43:00 #94
92797 fraubitch
Heeft een Pwny!!
pi_85046417
quote:
Op maandag 9 augustus 2010 09:38 schreef Wack-0 het volgende:
Inmiddels heb ik gemaild, en volgens Fraubitch is het akkoord.
Graag wil ik me dan ook aanmelden voor Bavaria city racing als dat zou kunnen!
[..]

Goed idee, ik wil zoiets vrijwillig in elkaar zetten als dat nodig is.
Pb Sieg even dat je een Fok! fotografen tag krijgt, dan krijg je ook toegang tot het exclusieve Fok!Fotografen forum!
They say I have ADD but I just don't understa...OOOHH!! Look!! A Kitty!!
Screw worldpeace! I want a Pony!
pi_85047267
quote:
Op maandag 9 augustus 2010 13:43 schreef fraubitch het volgende:

[..]

Pb Sieg even dat je een Fok! fotografen tag krijgt, dan krijg je ook toegang tot het exclusieve Fok!Fotografen forum!
Gedaan!
Canon EOS 7d | 24-70mm | 70-200mm | 50mm | 430 ex II | Battery grip
  maandag 9 augustus 2010 @ 16:06:58 #96
158292 problematiQue
Correspondent ter Plaatse
pi_85053272
quote:
Op zondag 8 augustus 2010 11:26 schreef problematiQue het volgende:
Als ik het goed begrepen heb is dit de juist plek om fotoseries van vakantiebestemmingen te melden voor de FP. Ik ben net een maand in de Filipijnen geweest, met camera in de hand. Zie www.kevinschoenmakers.nl, en dan philippines (alsmede: [Showcase] Filipijnen).
Kan ik misschien beter iemand pm'en?
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie maandag 9 augustus 2010 @ 16:13:34 #97
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_85053529
quote:
Op maandag 9 augustus 2010 16:06 schreef problematiQue het volgende:

[..]

Kan ik misschien beter iemand pm'en?
emailen naar de emailadressen uit de OP van t fokfotografentopic :Y
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
  maandag 9 augustus 2010 @ 16:36:32 #98
158292 problematiQue
Correspondent ter Plaatse
pi_85054589
Ah, ok, doen we!
pi_85055099
quote:
Op maandag 9 augustus 2010 16:36 schreef problematiQue het volgende:
Ah, ok, doen we!
Nee, gezien! Willen we heel graag hebben :Y

Lever je ze even aan, zoals in de OP staat? :)
pi_85056487
Pinkpop Classic, iemand? :)
pi_85061520
quote:
Op maandag 9 augustus 2010 17:18 schreef Siegfried het volgende:
Pinkpop Classic, iemand? :)
Daar zeg ik geen nee tegen. Maar ik ga nu eerst Solar afmaken :-)
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie maandag 9 augustus 2010 @ 19:44:24 #102
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_85062451
quote:
Op maandag 9 augustus 2010 17:18 schreef Siegfried het volgende:
Pinkpop Classic, iemand? :)
ja! Ik heel graag!
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
  FOK!fotograaf maandag 9 augustus 2010 @ 19:46:39 #103
13368 NiGeLaToR
pi_85062540
quote:
Op maandag 9 augustus 2010 19:44 schreef Ynske het volgende:

[..]

ja! Ik heel graag!
Heel tof programma:

11.30-12.30 uur JANSE BAGGE BEND met special guest PETER KOELEWIJN en zijn ROCKETS
13.00-13.45 uur THERAPY?
14.15-15.00 uur THE PRESIDENTS OF THE USA
15.30-16.30 uur KID CREOLE & THE COCONUTS
17.00-18.00 uur FUN LOVIN’ CRIMINALS
18.30-19.30 uur GARY MOORE
20.00-21.00 uur THE CULT
21.30-22.30 uur IGGY & THE STOOGES
  FOK!fotograaf maandag 9 augustus 2010 @ 20:24:29 #104
48846 Xilantof
I keep you in the holes
pi_85064279
quote:
Op maandag 9 augustus 2010 19:46 schreef NiGeLaToR het volgende:

[..]

Heel tof programma:

11.30-12.30 uur JANSE BAGGE BEND met special guest PETER KOELEWIJN en zijn ROCKETS
13.00-13.45 uur THERAPY?
14.15-15.00 uur THE PRESIDENTS OF THE USA
15.30-16.30 uur KID CREOLE & THE COCONUTS
17.00-18.00 uur FUN LOVIN’ CRIMINALS
18.30-19.30 uur GARY MOORE
20.00-21.00 uur THE CULT
21.30-22.30 uur IGGY & THE STOOGES
staat garant voor toffe fotomomenten ja!
Xilantof Flickrt
foto-nerd
  Moderator / FOK!Fotograaf maandag 9 augustus 2010 @ 20:24:57 #105
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_85064303
Het is dat Pinkpop zo verdomd ver weg is.
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
  FOK!fotograaf maandag 9 augustus 2010 @ 21:15:19 #106
151126 angel008
pi_85067173
is er al wat bekend over bavaria city race ? komt steeds dichterbij en de reclame's komen ook steeds vaker door..
pi_85069868
Is in aanvraag. Op het moment dat er een accreditatie wordt afgegeven zullen we bekijken wie er geinteresseerd is en wie we richting Rotterdam sturen.
Op vrijdag 28 september 2012 20:00 schreef roos85 het volgende:
Je kunt wel merken dat JJ wel verstand van zaken heeft..
  FOK!fotograaf maandag 9 augustus 2010 @ 22:51:59 #108
13368 NiGeLaToR
pi_85073117
quote:
Op maandag 9 augustus 2010 21:59 schreef JJdJ1984 het volgende:
Is in aanvraag. Op het moment dat er een accreditatie wordt afgegeven zullen we bekijken wie er geinteresseerd is en wie we richting Rotterdam sturen.
Laat ik alvast agenda blokkeren deze keer, dus mocht de accreditatie er door komen ben ik evt. beschikbaar.
pi_85077455
Thanks voor de Pinkpop Classic aanmeldingen. We overleggen even voor wie we accreditatie gaan aanvragen, en dan ga ik morgen kijken of dat nog lukt :Y
pi_85092855
Gezien Whaley de meeste ervaring heeft met (grote) festivals hebben we besloten om voor hem accreditatie aan te vragen voor Pinkpop Classic. Dat is zojuist gebeurd, dus even afwachten of we die nog krijgen :Y
pi_85134274
@Siegfried, heb je mijn PB gehad?
Canon EOS 7d | 24-70mm | 70-200mm | 50mm | 430 ex II | Battery grip
pi_85137568
quote:
Op woensdag 11 augustus 2010 12:02 schreef Wack-0 het volgende:
@Siegfried, heb je mijn PB gehad?
Gehad, en kom ik op terug :Y
  Forum Admin / Grootste Aanwinst 2022 woensdag 11 augustus 2010 @ 13:48:56 #113
8731 crew  Netsplitter
#jesuisMasi
pi_85138347
quote:
Op maandag 9 augustus 2010 09:40 schreef Netsplitter het volgende:

Hebben jullie nog iets van mij nodig voor de japan/oldtimerdagen in september? :@
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
pi_85138558
quote:
Op woensdag 11 augustus 2010 13:48 schreef Netsplitter het volgende:

[..]


Oh sorry NS. Heel graag ^O^
  Forum Admin / Grootste Aanwinst 2022 woensdag 11 augustus 2010 @ 14:02:36 #115
8731 crew  Netsplitter
#jesuisMasi
pi_85138879
quote:
Op woensdag 11 augustus 2010 13:53 schreef Siegfried het volgende:

[..]

Oh sorry NS. Heel graag ^O^
Zou je dat in een pm willen sturen wat je nodig hebt?
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
pi_85139087
quote:
Op woensdag 11 augustus 2010 14:02 schreef Netsplitter het volgende:

[..]



Zou je dat in een pm willen sturen wat je nodig hebt?
Eigenlijk gewoon zoals in de OP staat. 430px breed, en 610px breed. ^O^
  Forum Admin / Grootste Aanwinst 2022 woensdag 11 augustus 2010 @ 14:10:13 #117
8731 crew  Netsplitter
#jesuisMasi
pi_85139190
quote:
Op woensdag 11 augustus 2010 14:07 schreef Siegfried het volgende:

[..]

Eigenlijk gewoon zoals in de OP staat. 430px breed, en 610px breed. ^O^
Dat snap ik. :P
Doelde meer op naw info. ;)
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
  FOK!fotograaf woensdag 11 augustus 2010 @ 14:18:10 #118
148247 taxibabe
pi_85139519
Ik heb nog een vraagje over het review van Geuzenpop. Is het mogelijk dat er van onze namen linkjes worden gemaakt naar onze sites? Net zoals bij Solar en Danve Valley?
(voor mij is dat www.manonneke.nl)
pi_85139534
quote:
Op woensdag 11 augustus 2010 14:10 schreef Netsplitter het volgende:

[..]



Dat snap ik. :P
Doelde meer op naw info. ;)
Voor het linkje dat erbij komt? Dat mag je in je mailtje zetten :Y
Of begrijp ik je helemaal verkeerd, en moet er accreditatie aangevraagd worden enzo?
  Forum Admin / Grootste Aanwinst 2022 woensdag 11 augustus 2010 @ 14:21:27 #120
8731 crew  Netsplitter
#jesuisMasi
pi_85139643
quote:
Op woensdag 11 augustus 2010 14:18 schreef Siegfried het volgende:

[..]

Voor het linkje dat erbij komt? Dat mag je in je mailtje zetten :Y
Of begrijp ik je helemaal verkeerd, en moet er accreditatie aangevraagd worden enzo?
Jij hebt mij op wo 28 april 2010 14:06u een pm gestuurd dat je het zou doorgeven aan Pussy dat ik die evenementen zou schieten.
Dus vandaar mijn vraag of je nog iets nodig hebt voor die dagen, aangezien het bijna halverwege augustus. ;)
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
pi_85140002
quote:
Op woensdag 11 augustus 2010 14:21 schreef Netsplitter het volgende:

[..]



Jij hebt mij op wo 28 april 2010 14:06u een pm gestuurd dat je het zou doorgeven aan Pussy dat ik die evenementen zou schieten.
Dus vandaar mijn vraag of je nog iets nodig hebt voor die dagen, aangezien het bijna halverwege augustus. ;)
Oooooh, wacht. Ja ik weet. Die auto-dinges.
Ik ga het Pussy vragen ^O^
pi_85142745
20 augustus. Rondje Noord, festival van RTV Noord. Te Drafbaan, Groningen.

Moet wel zeggen dat er pauperartiesten komen. Ook weet ik niet of er wel pers-accreditatie is te krijgen.

Is dit misschien wat?
pi_85142987
quote:
Op woensdag 11 augustus 2010 15:29 schreef einschtein het volgende:
20 augustus. Rondje Noord, festival van RTV Noord. Te Drafbaan, Groningen.

Moet wel zeggen dat er pauperartiesten komen. Ook weet ik niet of er wel pers-accreditatie is te krijgen.

Is dit misschien wat?
Ja, dat is de manier om te spreken over een evenement waar je accreditatie voor wilt gaan aanvragen :{

Heb je een linkje naar het programma?
pi_85143316
persaccreditatie voor rondje noord is te regelen bij RTV Noord zelf ;)

en ondanks de "pauperartiesten" volgens jou komt er toch aardig publiek op af elk jaar ;)
The truth is rarely pure and never simple.
Op zondag 19 december 2010 18:43 schreef Netsplitter het volgende:
x-tremed: 48 uur wegens klote links.
pi_85143378
owh ja en mocht rondje noord bijv interessant zijn voor Fok! an heb ik zondag voor de RadioNL & TV Oranje zomertoer al een accreditatie (op eigen naam), trekt elk jaar zo'n 15000 bezoekers
The truth is rarely pure and never simple.
Op zondag 19 december 2010 18:43 schreef Netsplitter het volgende:
x-tremed: 48 uur wegens klote links.
pi_85150637
quote:
Op woensdag 11 augustus 2010 14:21 schreef Netsplitter het volgende:

[..]



Jij hebt mij op wo 28 april 2010 14:06u een pm gestuurd dat je het zou doorgeven aan Pussy dat ik die evenementen zou schieten.
Dus vandaar mijn vraag of je nog iets nodig hebt voor die dagen, aangezien het bijna halverwege augustus. ;)
Ik ga erachter aan! Ik hou je op de hoogte ;)
  Forum Admin / Grootste Aanwinst 2022 woensdag 11 augustus 2010 @ 19:08:00 #127
8731 crew  Netsplitter
#jesuisMasi
pi_85151541
quote:
Op woensdag 11 augustus 2010 18:42 schreef pussydeluxe het volgende:

[..]



Ik ga erachter aan! Ik hou je op de hoogte ;)
^O^
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
pi_85152343
Woahh! Twee van mijn foto's zijn zojuist op de Frontpage beland!

Ze zijn van Lowlands vorig jaar:



pi_85343514
quote:
Op dinsdag 3 augustus 2010 17:12 schreef Siegfried het volgende:
In MUZ loopt momenteel een prijsvraag voor een DJ Clinic van Pioneer met Ricky Rivaro. Die is 19 augustus om 12u in Almere.

Is er iemand die er kan en wil fotograferen?
pi_85343978
De hardcore feesten die in de Crystal Venue, Culemborg gehouden worden. Is dat niet iets voor fok?
pi_85344873
quote:
Op maandag 16 augustus 2010 12:37 schreef Puala het volgende:
De hardcore feesten die in de Crystal Venue, Culemborg gehouden worden. Is dat niet iets voor fok?
Mwoa, dat is niet echt groot (ik ga er vanuit dat dat Happy Dayzz was?). Daarbij; dat is weer een heel andere vorm van fotografie (ten opzichte van concerten), en ook echt een vak apart :Y Bij grote feesten kun je nog overzichtsshots maken, met dansende massa / lasers enz. Maar in zo'n kleine tent als dat komt het neer op partyfotografie waarbij het goed gebruiken van je flitser geen overbodige luxe is. :)
  Forum Admin / Grootste Aanwinst 2022 maandag 16 augustus 2010 @ 13:01:05 #132
8731 crew  Netsplitter
#jesuisMasi
pi_85345015
Nog even en Masters of Hardcore komt er aan. :P
Is alleen in Belgie.....
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
pi_85345378
quote:
Op maandag 16 augustus 2010 13:01 schreef Netsplitter het volgende:
Nog even en Masters of Hardcore komt er aan. :P
Is alleen in Belgie.....
Haha, jij geeft je op? ;)
  Forum Admin / Grootste Aanwinst 2022 maandag 16 augustus 2010 @ 13:13:54 #134
8731 crew  Netsplitter
#jesuisMasi
pi_85345549
quote:
Op maandag 16 augustus 2010 13:09 schreef Siegfried het volgende:

[..]

Haha, jij geeft je op? ;)
Nah, laten we dat maar niet doen. :P
Durf m'n 24-70 daar niet te gebruiken. :@
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
  FOK!fotograaf maandag 16 augustus 2010 @ 17:26:07 #135
36170 Buurvrouw_Rietman
Papa van Sara en Merel!
pi_85356172
Summersquare komt er ook weer aan in Hengelo (ov) is daar nog belangstelling voor ?

www.summersquare.nl
Joe Hoe Hoei Hoei
B-Seen Fotografie.nl
pi_85385927
quote:
Op woensdag 11 augustus 2010 13:30 schreef Siegfried het volgende:

[..]

Gehad, en kom ik op terug :Y
Weekje verder bijna, dus nog even een reminder ;)
Canon EOS 7d | 24-70mm | 70-200mm | 50mm | 430 ex II | Battery grip
  FOK!fotograaf dinsdag 17 augustus 2010 @ 18:59:06 #137
13368 NiGeLaToR
pi_85404572
quote:
Op maandag 9 augustus 2010 22:51 schreef NiGeLaToR het volgende:

[..]

Laat ik alvast agenda blokkeren deze keer, dus mocht de accreditatie er door komen ben ik evt. beschikbaar.
Is al meer bekend over de Bavaria City race? zit het topic te lezen en zie er een aantal discussies over door elkaar heen lopen, geen idee alleen wie er nu evt. gaan?
pi_85404957
Er gaat nog niemand.

Ik wil van iedereen die 100% zeker kan gaan een PM hebben met zijn of haar adresgegevens.
Ik zal dan in overleg met siegfried overleggen wie er kan gaan.
Op vrijdag 28 september 2012 20:00 schreef roos85 het volgende:
Je kunt wel merken dat JJ wel verstand van zaken heeft..
  FOK!fotograaf woensdag 18 augustus 2010 @ 13:45:35 #139
200114 Mascleta
Non me ne frega un cazzo!
pi_85433978
Laundry day is ook binnenkort in Antwerpen: http://www.laundryday.be/
en uiteraard Mysteryland volgende week.

Als er nog festivals / feesten zijn waar fotograaf voor gezocht wordt. Ik zou het graag eens proberen. Ik zit altijd verlekkerd te kijken naar fotografen en de series naderhand.
Canon EOS 5D MkII | Canon 24-70 F/2.8 | | Canon 70-200 F/2.8 | Canon 580EX
-----
1500m: 5.55.4 | 3000m: 12:02:05 | 5km: 20:59 | 10km: 47:21 | Halve Marathon: 1:51:03 | Marathon: 4:09:57
-----
  Forum Admin / Grootste Aanwinst 2022 woensdag 18 augustus 2010 @ 13:50:35 #140
8731 crew  Netsplitter
#jesuisMasi
pi_85434166
quote:
Op dinsdag 17 augustus 2010 19:08 schreef JJdJ1984 het volgende:
Er gaat nog niemand.

Ik wil van iedereen die 100% zeker kan gaan een PM hebben met zijn of haar adresgegevens.
Ik zal dan in overleg met siegfried overleggen wie er kan gaan.
Hebben er al mensen gereageerd?
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie woensdag 18 augustus 2010 @ 13:52:44 #141
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_85434248
quote:
Op dinsdag 10 augustus 2010 13:58 schreef Siegfried het volgende:
Gezien Whaley de meeste ervaring heeft met (grote) festivals hebben we besloten om voor hem accreditatie aan te vragen voor Pinkpop Classic. Dat is zojuist gebeurd, dus even afwachten of we die nog krijgen :Y
misschien heb ik t gemist, maar waar staan deze foto's?
was er benieuwd naar
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_85434585
quote:
Op woensdag 18 augustus 2010 13:50 schreef Netsplitter het volgende:

[..]



Hebben er al mensen gereageerd?
Jazeker
Op vrijdag 28 september 2012 20:00 schreef roos85 het volgende:
Je kunt wel merken dat JJ wel verstand van zaken heeft..
  Forum Admin / Grootste Aanwinst 2022 woensdag 18 augustus 2010 @ 14:01:16 #143
8731 crew  Netsplitter
#jesuisMasi
pi_85434605
quote:
Op woensdag 18 augustus 2010 14:00 schreef JJdJ1984 het volgende:

[..]

Jazeker
^O^
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
pi_85435975
quote:
Op woensdag 18 augustus 2010 13:52 schreef Ynske het volgende:

[..]

misschien heb ik t gemist, maar waar staan deze foto's?
was er benieuwd naar
Geen accreditatie verkregen helaas :)
  FOK!fotograaf woensdag 18 augustus 2010 @ 14:33:02 #145
13368 NiGeLaToR
pi_85436108
quote:
Op dinsdag 17 augustus 2010 11:32 schreef Wack-0 het volgende:

[..]

Weekje verder bijna, dus nog even een reminder ;)
Excuus, ik vraag de tag voor je aan. ^O^

quote:
Op maandag 16 augustus 2010 17:26 schreef Buurvrouw_Rietman het volgende:
Summersquare komt er ook weer aan in Hengelo (ov) is daar nog belangstelling voor ?

www.summersquare.nl
Zeker! Moeten wij achter accreditatie aan? :)

quote:
Op woensdag 18 augustus 2010 13:45 schreef Mascleta het volgende:
Laundry day is ook binnenkort in Antwerpen: http://www.laundryday.be/
en uiteraard Mysteryland volgende week.

Als er nog festivals / feesten zijn waar fotograaf voor gezocht wordt. Ik zou het graag eens proberen. Ik zit altijd verlekkerd te kijken naar fotografen en de series naderhand.
Zou jij naar dat Laudry day toewillen? En heb je ervaring met dit soort dingen?
  FOK!fotograaf woensdag 18 augustus 2010 @ 14:48:15 #147
148247 taxibabe
pi_85436650
Summersquare is hier ook lekker dichtbij, mocht er nog een fotograaf nodig zijn, houd ik mij aanbevolen!
pi_85441989
quote:
Op woensdag 18 augustus 2010 14:35 schreef Siegfried het volgende:

[..]

Excuus, ik vraag de tag voor je aan. ^O^
Haha thanks!
Canon EOS 7d | 24-70mm | 70-200mm | 50mm | 430 ex II | Battery grip
  FOK!fotograaf woensdag 18 augustus 2010 @ 18:16:58 #149
200114 Mascleta
Non me ne frega un cazzo!
pi_85444856
quote:
Op woensdag 18 augustus 2010 14:35 schreef Siegfried het volgende:

[..]

Zou jij naar dat Laudry day toe willen? En heb je ervaring met dit soort dingen?
Ik zou Laundry day graag willen doen. Ik heb tot op heden nog geen grote festivals gefotografeerd. Ik heb wel voor Fok! de bevrijdingsdagreportage gemaakt van Vlissingen. Voor de rest zou het me moeten lukken.

Heb voor in de avond en de tenten genoeg ervaring met slechte lichtomstandigheden. Qua apparatuur moet het ook lukken (Canon 5D MkII en 24-70 F/2.8 en 70-200 F/2.8 en Canon 15mm F/2.8)

Mocht ik "goed" worden bevonden mag wat mij betreft een poging tot accreditatie worden gedaan. (http://www.laundryday.be/pers)

p.s. Ben tot zondag niet met grote regelmaat online omdat ik me aan de andere kant van Europa bevind voor een welverdiende zonvakantie :D

[ Bericht 3% gewijzigd door Mascleta op 18-08-2010 18:31:30 ]
Canon EOS 5D MkII | Canon 24-70 F/2.8 | | Canon 70-200 F/2.8 | Canon 580EX
-----
1500m: 5.55.4 | 3000m: 12:02:05 | 5km: 20:59 | 10km: 47:21 | Halve Marathon: 1:51:03 | Marathon: 4:09:57
-----
pi_85463576
Is al duidelijk voor wie accreditatie voor Bavaria City Race wordt/is aangevraagd?
Mocht ik het niet worden weet ik dat ik zat-avond niet vroeg naar bed hoef en zondag niet vrij hoef te houden.
pi_85464933
@NiGeLaToR

Zie:

quote:
Op dinsdag 17 augustus 2010 19:08 schreef JJdJ1984 het volgende:
Er gaat nog niemand.

Ik wil van iedereen die 100% zeker kan gaan een PM hebben met zijn of haar adresgegevens.
Ik zal dan in overleg met siegfried overleggen wie er kan gaan.
Canon EOS 7d | 24-70mm | 70-200mm | 50mm | 430 ex II | Battery grip
pi_85470093
@wack-o, dat weet ik, heb me ook opgegeven. Was alleen benieuwd naar de tijdlijnen tot acreditatie is aangevraagd...
pi_85474798
Voor zondag hoor je het :P :D We moeten even afwachten totdat BCR wat laat horen
Op vrijdag 28 september 2012 20:00 schreef roos85 het volgende:
Je kunt wel merken dat JJ wel verstand van zaken heeft..
pi_85474834
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 15:06 schreef JJdJ1984 het volgende:
Voor zondag hoor je het. We moeten even afwachten totdat BCR wat laat horen
Ik zit dit weekend op Lowlands, dus kan maandag pas met je meekijken :)
pi_85474895
Ah ik stuur je vanmiddag een pm gaat om zondag namelijk :D
Op vrijdag 28 september 2012 20:00 schreef roos85 het volgende:
Je kunt wel merken dat JJ wel verstand van zaken heeft..
pi_85474910
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 15:08 schreef JJdJ1984 het volgende:
Ah ik stuur je vanmiddag een pm gaat om zondag namelijk :D
Top ^O^
pi_85480510
Nice :) mijn vraag was dan ook meer of er überhaupt voor me is ingediend. Ik w8 af. Net fotoshoot bij opname van een filmpje gedaan, was weer leuk :)
  FOK!fotograaf donderdag 19 augustus 2010 @ 18:09:07 #158
235287 Rowinvd
pi_85482429
Foto's van SAIL zitten in de mailbox(en) ;)
  FOK!fotograaf donderdag 19 augustus 2010 @ 18:13:16 #159
200114 Mascleta
Non me ne frega un cazzo!
pi_85482558
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 17:10 schreef NiGeLaToR het volgende:
Mijn vraag was dan ook meer of er überhaupt voor me is ingediend.
Voor mij hetzelfde alleen dan wat betreft Laundryday.
Canon EOS 5D MkII | Canon 24-70 F/2.8 | | Canon 70-200 F/2.8 | Canon 580EX
-----
1500m: 5.55.4 | 3000m: 12:02:05 | 5km: 20:59 | 10km: 47:21 | Halve Marathon: 1:51:03 | Marathon: 4:09:57
-----
pi_85494297
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 15:08 schreef JJdJ1984 het volgende:
Ah ik stuur je vanmiddag een pm gaat om zondag namelijk :D
Niks gehad.. Morgenochtend kan ik er nog even naar kijken, en anders moeten je Xil of Frau even vragen :Y
pi_85494351
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 18:13 schreef Mascleta het volgende:

[..]

Voor mij hetzelfde alleen dan wat betreft Laundryday.
Ik zal er na Lowlands eens naar kijken :)
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie vrijdag 20 augustus 2010 @ 10:10:42 #162
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_85503498
Ik weet niet waar te vragen, maar weten iullie iets over cultura nova en het limburg festival?

Beide staan bijna voor de deur, maar heb er niets meer over gehoord.
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
  FOK!fotograaf vrijdag 20 augustus 2010 @ 11:30:12 #163
200114 Mascleta
Non me ne frega un cazzo!
pi_85505779
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 23:23 schreef Siegfried het volgende:

[..]

Ik zal er na Lowlands eens naar kijken :)
Prima :D Misschien wel goed om het tijdig te regelen. In de accreditatie staat iets over "late aanvragen worden niet in behandeling genomen."
Canon EOS 5D MkII | Canon 24-70 F/2.8 | | Canon 70-200 F/2.8 | Canon 580EX
-----
1500m: 5.55.4 | 3000m: 12:02:05 | 5km: 20:59 | 10km: 47:21 | Halve Marathon: 1:51:03 | Marathon: 4:09:57
-----
  FOK!fotograaf zaterdag 21 augustus 2010 @ 11:42:35 #164
48846 Xilantof
I keep you in the holes
pi_85539321
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2010 10:10 schreef Ynske het volgende:
Ik weet niet waar te vragen, maar weten iullie iets over cultura nova en het limburg festival?

Beide staan bijna voor de deur, maar heb er niets meer over gehoord.
Ik beloof later vandaag antwoord daarop! :)
Xilantof Flickrt
foto-nerd
  Moderator / FOK!Fotograaf zondag 22 augustus 2010 @ 14:02:35 #165
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_85569185
Vanuit Ierland lees ik natuurlijk nog mee en ik mis jullie O+ :7
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
  FOK!fotograaf zondag 22 augustus 2010 @ 19:04:59 #166
48846 Xilantof
I keep you in the holes
pi_85578249
quote:
Op zondag 22 augustus 2010 14:02 schreef Dark_Angelus het volgende:
Vanuit Ierland lees ik natuurlijk nog mee en ik mis jullie O+ :7
Kom je wel terug met wat mooie foto's? :D
Xilantof Flickrt
foto-nerd
pi_85689103
quote:
Zaterdag 9 oktober (MOKE) - de Week van het Metropole (www.deweekvanhetmetropole.nl) in de HMH.
Wie zou er kunnen/willen en beschikt over de juiste apparatuur (lees f2.8 of lager en een beetje zoom + GROOThoek) :)?
  Moderator / FOK!Fotograaf woensdag 25 augustus 2010 @ 14:38:05 #168
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_85689185
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 14:36 schreef Pink_Floyd het volgende:

[..]



Wie zou er kunnen/willen en beschikt over de juiste apparatuur (lees f2.8 of lager en een beetje zoom + GROOThoek) :)?
Dat heeft Siegfried wel bij de hand lijkt me wie daarvoor de materialen heeft :7
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
pi_85689581
I know, maar dan hoeven mensen zonder geschikte apparatuur alvast niet te reageren :P
  Moderator / FOK!Fotograaf woensdag 25 augustus 2010 @ 14:52:02 #170
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_85689771
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 14:47 schreef Pink_Floyd het volgende:
I know, maar dan hoeven mensen zonder geschikte apparatuur alvast niet te reageren :P
Ik reageer alvast :Y)
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
  Forum Admin / Grootste Aanwinst 2022 woensdag 25 augustus 2010 @ 15:04:09 #171
8731 crew  Netsplitter
#jesuisMasi
pi_85690238
Hamilton geeft demonstratie op Schiphol

Zeg dat er iemand heen gaat. :D
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
pi_85717528
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 15:04 schreef Netsplitter het volgende:
Hamilton geeft demonstratie op Schiphol

Zeg dat er iemand heen gaat. :D
Tis maandag 13 september, ogenschijnlijk tijdens werktijd. Een reclame stunt van Vodaphone, idee is dat een bestandje sneller upload dan dat Hamilton een rondje rijdt. Tis in de buurt voor me, afhankelijk van het tijdstip wil ik wel heen, moet ik even vrij regelen.
  FOK!fotograaf donderdag 26 augustus 2010 @ 11:10:40 #173
151126 angel008
pi_85722299
hoe staat het met de foto's van bavaria city race ? ben wel erg benieuwd ernaar was er ook (en weer eens verschrikkelijk lopen klooien langs alle rijden :+) iemand de crash nog op de gevoelige plaat gekregen ?
pi_85722583
quote:
Op donderdag 26 augustus 2010 11:10 schreef angel008 het volgende:
hoe staat het met de foto's van bavaria city race ? ben wel erg benieuwd ernaar was er ook (en weer eens verschrikkelijk lopen klooien langs alle rijden :+) iemand de crash nog op de gevoelige plaat gekregen ?
Foto's staan al sinds maandag op sport :+
Op vrijdag 28 september 2012 20:00 schreef roos85 het volgende:
Je kunt wel merken dat JJ wel verstand van zaken heeft..
pi_85738960
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 15:04 schreef Netsplitter het volgende:
Hamilton geeft demonstratie op Schiphol

Zeg dat er iemand heen gaat. :D
Uit mijn mailbox:

quote:
Beste mevrouw *******************,

Maandag 13 september aanstaande haalt Vodafone Formule 1 coureur Lewis Hamilton naar Nederland voor een wel heel bijzonder experiment. Op een geheime locatie zal hij de strijd aangaan met het razendsnelle mobiele netwerk dat Vodafone momenteel realiseert. Wie zal er sneller zijn?

Als Vodafone abonnee kun jij deze unieke Vodafone McLaren-race van dichtbij meemaken. Jij maakt namelijk kans op twee van deze zeer exclusieve kaarten, inclusief meet-and-greet met Lewis Hamilton of een van de andere snelle prijzen.

....
Ik wil best meedoen, moet ik wel de voorwaarden en kleine lettertjes eens bestuderen nog. Maar of ik daar iets van foto's kan schieten (Nikon D40, ofwel een compactcameraatje), weet ik niet. Ik weet ook nog niet waar ik op maandag 13 sept. ben. Valt wel in mijn vakantie, maar ik las een 'laat maar waaien'-periode in ;)
En ik ben sowieso op 11 september in Wierden, voor de 11-jaars FOK!meet.
Op maandag 12 oktober 2009 00:26 schreef vosss het volgende:
:*-je voor Sally, gewoon omdat ik haar lief vind :@
pi_85765821
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 15:04 schreef Netsplitter het volgende:
Hamilton geeft demonstratie op Schiphol

Zeg dat er iemand heen gaat. :D
We gaan het in ieder geval even proberen :P
Op vrijdag 28 september 2012 20:00 schreef roos85 het volgende:
Je kunt wel merken dat JJ wel verstand van zaken heeft..
  FOK!fotograaf vrijdag 27 augustus 2010 @ 13:02:36 #177
200114 Mascleta
Non me ne frega un cazzo!
pi_85768237
Al iets bekend voor Laundry day?
Canon EOS 5D MkII | Canon 24-70 F/2.8 | | Canon 70-200 F/2.8 | Canon 580EX
-----
1500m: 5.55.4 | 3000m: 12:02:05 | 5km: 20:59 | 10km: 47:21 | Halve Marathon: 1:51:03 | Marathon: 4:09:57
-----
pi_85800082
Is het overigens nodig om door te geven als je nieuwe apparatuur hebt?
Canon EOS 7d | 24-70mm | 70-200mm | 50mm | 430 ex II | Battery grip
  FOK!fotograaf zaterdag 28 augustus 2010 @ 10:06:41 #179
48846 Xilantof
I keep you in the holes
pi_85800318
quote:
Op zaterdag 28 augustus 2010 09:41 schreef Wack-0 het volgende:
Is het overigens nodig om door te geven als je nieuwe apparatuur hebt?
Nee hoor. :) je kunt zelf dan prima inschatten of je dan voor andere evenementen in aanmerking komt.
Xilantof Flickrt
foto-nerd
  FOK!fotograaf zaterdag 28 augustus 2010 @ 10:07:16 #180
48846 Xilantof
I keep you in the holes
pi_85800330
quote:
Op vrijdag 27 augustus 2010 13:02 schreef Mascleta het volgende:
Al iets bekend voor Laundry day?
Had iemand van ons al gezegd dat uit te zoeken?
Xilantof Flickrt
foto-nerd
  FOK!fotograaf zaterdag 28 augustus 2010 @ 11:29:03 #181
18921 freud
Who's John Galt?
pi_85801564
quote:
Op vrijdag 27 augustus 2010 11:54 schreef JJdJ1984 het volgende:

[..]

We gaan het in ieder geval even proberen :P
Ik ga het even via een ander kanaal ook proberen, maar kan in ieder geval wel op die dag. Ik hou jullie op de hoogte :)
Ik nuf je seuk!
Ik hier?
If it's free, you're the product!
pi_85801575
quote:
Op zaterdag 28 augustus 2010 11:29 schreef freud het volgende:

[..]

Ik ga het even via een ander kanaal ook proberen, maar kan in ieder geval wel op die dag. Ik hou jullie op de hoogte :)
top :)
Op vrijdag 28 september 2012 20:00 schreef roos85 het volgende:
Je kunt wel merken dat JJ wel verstand van zaken heeft..
  FOK!fotograaf zaterdag 28 augustus 2010 @ 13:40:47 #183
13368 NiGeLaToR
pi_85804891
quote:
Op zaterdag 28 augustus 2010 11:29 schreef JJdJ1984 het volgende:

[..]

top :)
En zoals gezegd, ik kan/wil graag tijd maken als ik het maar tijdig weet (tijdmachine, zo handig).
pi_85805003
Maar daarvoor zal ik eerst moeten weten of we toegang krijgen :-)
Op vrijdag 28 september 2012 20:00 schreef roos85 het volgende:
Je kunt wel merken dat JJ wel verstand van zaken heeft..
  FOK!fotograaf zaterdag 28 augustus 2010 @ 14:39:03 #185
200114 Mascleta
Non me ne frega un cazzo!
pi_85806431
quote:
Op zaterdag 28 augustus 2010 10:07 schreef Xilantof het volgende:

[..]

Had iemand van ons al gezegd dat uit te zoeken?
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 23:23 schreef Siegfried het volgende:

[..]

Ik zal er na Lowlands eens naar kijken :)
Dus ik wacht af :)
Canon EOS 5D MkII | Canon 24-70 F/2.8 | | Canon 70-200 F/2.8 | Canon 580EX
-----
1500m: 5.55.4 | 3000m: 12:02:05 | 5km: 20:59 | 10km: 47:21 | Halve Marathon: 1:51:03 | Marathon: 4:09:57
-----
pi_85810804
quote:
Op zaterdag 28 augustus 2010 10:07 schreef Xilantof het volgende:

[..]

Had iemand van ons al gezegd dat uit te zoeken?
Daar zou ik inderdaad naar kijken. Staat op mijn lijstje en pak ik op :Y
  FOK!fotograaf zaterdag 28 augustus 2010 @ 23:52:13 #187
145146 Andyy
pi_85820700
Gaan er mensen naar Appelpop?
pi_85821617
quote:
Op zaterdag 28 augustus 2010 23:52 schreef Andyy het volgende:
Gaan er mensen naar Appelpop?
Ja :)

Appelpop verslaan we elk jaar, dus ook dit jaar :Y
  FOK!fotograaf zondag 29 augustus 2010 @ 00:44:27 #189
13368 NiGeLaToR
pi_85822156
Waren we op mysteryland eigenlijk - behalve als feestganger? :) zag weer onwijs veel amateur camera's naast de meer duidelijkere pro's :)
Was weer leuk feessie, hele dag vrijwel droog op enkel buitje vanochtend en vanavond na. Wordt aleen afgezaagd helaas... Of ik wordt oud :+
  FOK!fotograaf zondag 29 augustus 2010 @ 00:53:26 #190
145146 Andyy
pi_85822389
quote:
Op zondag 29 augustus 2010 00:26 schreef Siegfried het volgende:

[..]

Ja :)

Appelpop verslaan we elk jaar, dus ook dit jaar :Y
Ik ben er ook :Y
Dan wel met alleen een telelens omdat ik geen standaardzoom tot mijn beschikking heb tot ik weer geld heb -O-
pi_85822881
quote:
Op zondag 29 augustus 2010 00:53 schreef Andyy het volgende:

[..]

Ik ben er ook :Y
Dan wel met alleen een telelens omdat ik geen standaardzoom tot mijn beschikking heb tot ik weer geld heb -O-
Ah tof, voor wie ga je fotograferen?
  FOK!fotograaf zondag 29 augustus 2010 @ 01:28:19 #192
145146 Andyy
pi_85823094
Voor mezelf.
Als er leuke platen tussen zitten komen ze met de mail jullie richting op :P
pi_85823211
quote:
Op zondag 29 augustus 2010 01:28 schreef Andyy het volgende:
Voor mezelf.
Als er leuke platen tussen zitten komen ze met de mail jullie richting op :P
Maar geaccrediteerd voor de barriers?
  FOK!fotograaf zondag 29 augustus 2010 @ 01:41:00 #194
145146 Andyy
pi_85823264
Dat dan weer niet helaas.
pi_85823353
quote:
Op zondag 29 augustus 2010 01:41 schreef Andyy het volgende:
Dat dan weer niet helaas.
Ga er dan maar niet vanuit dat je met je telelens binnenkomt :)
Er is controle aan de poort :Y
  FOK!fotograaf zondag 29 augustus 2010 @ 02:14:56 #196
145146 Andyy
pi_85823714
Niet op gelet
quote:
# (semi-)professionele fotocamera’s, waaronder wordt verstaan camera’s met verwisselbare lenzen
Wat een onzin :{
Ik zou mijn Nikon niet echt onder professioneel plaatsen. Maar goed, dat weten zij niet :+
pi_85824011
quote:
Op zondag 29 augustus 2010 02:14 schreef Andyy het volgende:
Niet op gelet
[..]

Wat een onzin :{
Ik zou mijn Nikon niet echt onder professioneel plaatsen. Maar goed, dat weten zij niet :+
Onzin? Dat is standaard en vrij normaal hoor :)
En misschien niet professioneel, maar wel semi ;)
  zondag 29 augustus 2010 @ 04:21:02 #198
69870 x-tremed
Chromakeyer
pi_85824761
als er niemand bij Mysteryland was heb ik morgen eventueel nog overzichtfoto's (gemaakt op het dag van het gebouw wat bovenop de berg staat)
The truth is rarely pure and never simple.
Op zondag 19 december 2010 18:43 schreef Netsplitter het volgende:
x-tremed: 48 uur wegens klote links.
  Moderator / FOK!Fotograaf zondag 29 augustus 2010 @ 08:33:57 #199
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_85825401
quote:
Op zondag 29 augustus 2010 00:44 schreef NiGeLaToR het volgende:
Waren we op mysteryland eigenlijk - behalve als feestganger? :) zag weer onwijs veel amateur camera's naast de meer duidelijkere pro's :)
Was weer leuk feessie, hele dag vrijwel droog op enkel buitje vanochtend en vanavond na. Wordt aleen afgezaagd helaas... Of ik wordt oud :+
Nope waren te laat met accreditatie :)
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
  FOK!fotograaf zondag 29 augustus 2010 @ 11:11:48 #200
73911 ultra_ivo
pi_85826854
We zitten nog in de zomer maar de grote lijnen van het komende schaatsseizoen staan al op www.knsb.nl onder kalender. Nieuw is de Holland Cup, een serie wedstrijden voor de schaatsers die net onder het internationale niveau zitten. Aangezien dat 5 wedstrijden door heel Nederland zijn lijkt me dit iets leuks om gezamenlijk op te pakken. Onder voorbehoud van dubbelplanningen met mijn eigen regionale seizoen wil ik wel de wedstrijden in Tilburg (20/21 november) en Eindhoven (26/27 februari) doen, Deventer (22/23 oktober) zou eventueel ook kunnen. De andere twee in Hoorn en Enschede zijn mij in principe te ver weg.
Verder wil ik wel de Eindhoventrofee doen. Dan blijven er over Kraantje Lek (Haarlem) en Utrecht City Bokaal.
pi_85827441
Ik zal je komende week even pmen. Dan gaan we de boel aanvragen.
Op vrijdag 28 september 2012 20:00 schreef roos85 het volgende:
Je kunt wel merken dat JJ wel verstand van zaken heeft..
  FOK!fotograaf zondag 29 augustus 2010 @ 11:50:17 #202
18921 freud
Who's John Galt?
pi_85827547
quote:
Op zondag 29 augustus 2010 00:44 schreef NiGeLaToR het volgende:
Waren we op mysteryland eigenlijk - behalve als feestganger? :) zag weer onwijs veel amateur camera's naast de meer duidelijkere pro's :)
Was weer leuk feessie, hele dag vrijwel droog op enkel buitje vanochtend en vanavond na. Wordt aleen afgezaagd helaas... Of ik wordt oud :+
ID&T had altijd een eigen clubje fotografen (veel tutjes met kitlens). Die hadden on stage access, de rest moest voor het podium blijven. Naast debiele maatregelen als je paspoort inleveren etc, zijn ze erg zeikerig over de pers. Je mag alleen positieve dingen schrijven, dresscode (alleen zwart aan :')) en ik heb zelfs meegemaakt dat ze de foto's van tevoren eerst wilde keuren voor publicatie... Samen met Qdance zijn ze die weg ingeslagen, en was voor mij de lol er toen af.
Ik nuf je seuk!
Ik hier?
If it's free, you're the product!
pi_85827643
quote:
Op zondag 29 augustus 2010 11:50 schreef freud het volgende:

[..]

ID&T had altijd een eigen clubje fotografen (veel tutjes met kitlens). Die hadden on stage access, de rest moest voor het podium blijven. Naast debiele maatregelen als je paspoort inleveren etc, zijn ze erg zeikerig over de pers. Je mag alleen positieve dingen schrijven, dresscode (alleen zwart aan :')) en ik heb zelfs meegemaakt dat ze de foto's van tevoren eerst wilde keuren voor publicatie... Samen met Qdance zijn ze die weg ingeslagen, en was voor mij de lol er toen af.
Vorig jaar namens 3FM had ik nergens last van en was het een leuk feestje, maar als je je paspoort in moet leveren dan kunnen ze het wat mij betreft vergeten. En 'alleen positieve dingen schrijven' is niet echt handig om af te dwingen, dan schrijf ik wel dat de dj zo'n mooie koptelefoon had ofzo ;-)
  Forum Admin / Grootste Aanwinst 2022 zondag 29 augustus 2010 @ 12:09:41 #204
8731 crew  Netsplitter
#jesuisMasi
pi_85828099
quote:
Op zondag 29 augustus 2010 11:50 schreef freud het volgende:

[..]

ID&T had altijd een eigen clubje fotografen (veel tutjes met kitlens). Die hadden on stage access, de rest moest voor het podium blijven. Naast debiele maatregelen als je paspoort inleveren etc, zijn ze erg zeikerig over de pers. Je mag alleen positieve dingen schrijven, dresscode (alleen zwart aan :')) en ik heb zelfs meegemaakt dat ze de foto's van tevoren eerst wilde keuren voor publicatie... Samen met Qdance zijn ze die weg ingeslagen, en was voor mij de lol er toen af.
Paspoort inleveren mag wettelijk niet eens volgens mij.....

Letterlijke tekst:

"Het mag slechts ter beschikking van een derde worden gesteld, indien daartoe een wettelijke verplichting bestaat."
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
  zondag 29 augustus 2010 @ 12:17:58 #205
111826 Wack-0
Fotomeneer
pi_85828311
Als er nog eens een festival of iets dergelijks is, dan wil ik wel eens mee met een ervaren partyfotograaf als dat kan, eens proeven hoe dat is. Heb volgens mij wel de juiste apparatuur.
Canon EOS 7d | 24-70mm | 70-200mm | 50mm | 430 ex II | Battery grip
  FOK!fotograaf zondag 29 augustus 2010 @ 14:08:18 #206
18921 freud
Who's John Galt?
pi_85831532
Wellicht zijn ze wat milder geworden, maar ik kom nog van de oude mooie tijd wanneer je overal heen mocht, en meestal +1 of +2 erbij kreeg...
Ik nuf je seuk!
Ik hier?
If it's free, you're the product!
  FOK!fotograaf zondag 29 augustus 2010 @ 17:28:05 #207
92797 fraubitch
Heeft een Pwny!!
pi_85839013
quote:
Op zondag 29 augustus 2010 14:08 schreef freud het volgende:
Wellicht zijn ze wat milder geworden, maar ik kom nog van de oude mooie tijd wanneer je overal heen mocht, en meestal +1 of +2 erbij kreeg...
ah ja O+ mooie tijden waren dat!
They say I have ADD but I just don't understa...OOOHH!! Look!! A Kitty!!
Screw worldpeace! I want a Pony!
  FOK!fotograaf zondag 29 augustus 2010 @ 18:16:33 #208
151126 angel008
pi_85840573
quote:
Op zondag 29 augustus 2010 11:50 schreef freud het volgende:

[..]

ID&T had altijd een eigen clubje fotografen (veel tutjes met kitlens). Die hadden on stage access, de rest moest voor het podium blijven. Naast debiele maatregelen als je paspoort inleveren etc, zijn ze erg zeikerig over de pers. Je mag alleen positieve dingen schrijven, dresscode (alleen zwart aan :')) en ik heb zelfs meegemaakt dat ze de foto's van tevoren eerst wilde keuren voor publicatie... Samen met Qdance zijn ze die weg ingeslagen, en was voor mij de lol er toen af.
jup dit dus zelf schiet ik af en toe voor een bekende pfg site maar ook zij kunnen hier iet bijkomen tis id&t pers of bekenden van id&t anders is het pech
  FOK!fotograaf zondag 29 augustus 2010 @ 22:18:27 #209
13368 NiGeLaToR
pi_85852559
quote:
Op zondag 29 augustus 2010 08:33 schreef Dark_Angelus het volgende:

[..]

Nope waren te laat met accreditatie :)
Ah ja, volgend jaar beter. Ik meld me alvast aan, want als ik niet ga feesten kan ik best platen schieten :) althans, mits er geen noord koreaanse censuur heerst uiteraard :P

Bijzondere ervaringen worden gedeeld hier iig, als organisatoren hun werk goed gedaan hebben is de kans op negatieve publiciteit heel laag - maar op dat vlak viel er ditjaar wel wat aan te merken... En feedback formulieren doen ze niet aan ;)
  FOK!fotograaf zondag 29 augustus 2010 @ 23:37:17 #210
73911 ultra_ivo
pi_85856659
quote:
Op zondag 29 augustus 2010 11:44 schreef JJdJ1984 het volgende:
Ik zal je komende week even pmen. Dan gaan we de boel aanvragen.
Zolang het niet om Thialf gaat heb je in principe geen accreditatie nodig. In Eindhoven kan ik sowieso overal binnen (ik rij er zelf vaak), Tilburg moet ook wel lukken.
  FOK!fotograaf maandag 30 augustus 2010 @ 00:09:57 #211
63 Marc H
- Satan's Livecoach -
pi_85857707
quote:
Op maandag 25 januari 2010 21:33 schreef JJdJ1984 het volgende:
Hieronder staat een kalender met diverse (grote) sportevenementen die komend jaar in Nederland worden gehouden. Uiteraard willen we proberen om bij zoveel mogelijk evenementen aanwezig te zijn maar we kunnen niet vooraf beloven dat we een accreditatie voor het evenement binnenhalen. Mocht je geinteresseerd zijn om een evenement te bezoeken en er een sfeerverslag voor te maken dan kun je het beste even een pm sturen naar foksport of een mail sturen naar sport at fok dot nl.

Even kort overzicht van evenementen in Nederland voor FOK!fotografen:

Grote sportevenemmenten voor FOK!fotografen

.....

Golf
- Dutch Open Golf 9/12-9 (Hilversum)

....
Dit overzicht zal niet geheel compleet zijn. Mocht je een evenement willen bijwonen wat er niet tussen staat kun je even een mail sturen naar sport at fok dot nl of een pm naar foksport
Hier al iets van bekend?
You don't have to be the Dalai Lama to tell people that life's about change.
pi_85858582
Ik zal morgen contact met ze opnemen.
Op vrijdag 28 september 2012 20:00 schreef roos85 het volgende:
Je kunt wel merken dat JJ wel verstand van zaken heeft..
pi_85866115
quote:
Op maandag 30 augustus 2010 00:40 schreef JJdJ1984 het volgende:
Ik zal morgen contact met ze opnemen.
Accreditatie gaat via NSP en is dus helaas niet mogelijk.
Op vrijdag 28 september 2012 20:00 schreef roos85 het volgende:
Je kunt wel merken dat JJ wel verstand van zaken heeft..
pi_85872860
Over het vodafone gebeuren;

Op dit moment is er geen plaats maar als er een afzegging komt dan is er alsnog een plek voor ons beschikbaar. Iemand die dus flexibel is en op korte termijn kan schakelen mag mij een PM sturen. Het is dus geen garantie dat er een fotograaf naar toe kan.
Op vrijdag 28 september 2012 20:00 schreef roos85 het volgende:
Je kunt wel merken dat JJ wel verstand van zaken heeft..
  Forum Admin / Grootste Aanwinst 2022 dinsdag 31 augustus 2010 @ 15:45:26 #215
8731 crew  Netsplitter
#jesuisMasi
pi_85913287
quote:
Op woensdag 11 augustus 2010 18:42 schreef pussydeluxe het volgende:

[..]



Ik ga erachter aan! Ik hou je op de hoogte ;)
Weet je al wat toevallig?? :s)
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie dinsdag 31 augustus 2010 @ 18:34:44 #216
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_85919991
quote:
Op zaterdag 21 augustus 2010 11:42 schreef Xilantof het volgende:

[..]

Ik beloof later vandaag antwoord daarop! :)
De tweede batch foto's is nu ook gemeeld. :)
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
  FOK!fotograaf dinsdag 31 augustus 2010 @ 18:55:50 #217
48846 Xilantof
I keep you in the holes
pi_85920820
quote:
Op dinsdag 31 augustus 2010 18:34 schreef Ynske het volgende:

[..]

De tweede batch foto's is nu ook gemeeld. :)
dan komt het vanavond of morgen online! ^O^
Xilantof Flickrt
foto-nerd
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie woensdag 1 september 2010 @ 16:33:57 #218
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_85953348
quote:
Op dinsdag 31 augustus 2010 18:55 schreef Xilantof het volgende:

[..]

dan komt het vanavond of morgen online! ^O^
leuk! ben benieuwd
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie donderdag 2 september 2010 @ 11:34:12 #219
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_85979827
quote:
Op dinsdag 31 augustus 2010 18:55 schreef Xilantof het volgende:

[..]

dan komt het vanavond of morgen online! ^O^
niet meer gelukt?
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
  FOK!fotograaf donderdag 2 september 2010 @ 16:55:49 #220
48846 Xilantof
I keep you in the holes
pi_85990196
quote:
Op donderdag 2 september 2010 11:34 schreef Ynske het volgende:

[..]

niet meer gelukt?
was een etentje met werk vergeten :@
vanavond! :Y
Xilantof Flickrt
foto-nerd
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie vrijdag 3 september 2010 @ 08:38:51 #221
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_86011399
quote:
Op donderdag 2 september 2010 16:55 schreef Xilantof het volgende:

[..]

was een etentje met werk vergeten :@
vanavond! :Y
thnx

graag even mn voornaam aanpassen met een a op t einde ;)
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_86011719
Ynske, ik heb je naam aangepast.
Op zaterdag 15 augustus 2009 23:05 schreef eer-ik het volgende:
Ik vind je sig nogal denigrerend.
  FOK!fotograaf vrijdag 3 september 2010 @ 17:09:00 #223
48846 Xilantof
I keep you in the holes
pi_86028990
quote:
Op vrijdag 3 september 2010 08:55 schreef OA het volgende:
Ynske, ik heb je naam aangepast.
thnx :+
Xilantof Flickrt
foto-nerd
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie dinsdag 7 september 2010 @ 18:52:27 #224
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_86174236
Foto's van Cultura Nova 2010 zijn ook gemaild :)
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie donderdag 9 september 2010 @ 14:31:02 #225
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_86241748
quote:
Op dinsdag 7 september 2010 18:52 schreef Ynske het volgende:
Foto's van Cultura Nova 2010 zijn ook gemaild :)
was t nog gelukt?
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
  FOK!fotograaf vrijdag 10 september 2010 @ 11:28:43 #226
48846 Xilantof
I keep you in the holes
pi_86272054
quote:
Op donderdag 9 september 2010 14:31 schreef Ynske het volgende:

[..]

was t nog gelukt?
komen vandaag online!
Xilantof Flickrt
foto-nerd
  FOK!fotograaf vrijdag 10 september 2010 @ 12:19:54 #227
200114 Mascleta
Non me ne frega un cazzo!
pi_86273706
Zonder leadertje en forumversie toch meer dan 2000 views op mijn reportage.

http://frontpage.fok.nl/s(...)aundry-day-2010.html
Canon EOS 5D MkII | Canon 24-70 F/2.8 | | Canon 70-200 F/2.8 | Canon 580EX
-----
1500m: 5.55.4 | 3000m: 12:02:05 | 5km: 20:59 | 10km: 47:21 | Halve Marathon: 1:51:03 | Marathon: 4:09:57
-----
pi_86273839
quote:
Op vrijdag 10 september 2010 12:19 schreef Mascleta het volgende:
Zonder leadertje en forumversie toch meer dan 2000 views op mijn reportage.

http://frontpage.fok.nl/s(...)aundry-day-2010.html
He, dat is vreemd. Die leader is er wel geweest. :{
pi_86274653
quote:
Op vrijdag 10 september 2010 12:24 schreef Siegfried het volgende:

[..]

He, dat is vreemd. Die leader is er wel geweest. :{
Staat er gewoon tussen hoor.
Of heb jij het net toegevoegd?
Op zaterdag 15 augustus 2009 23:05 schreef eer-ik het volgende:
Ik vind je sig nogal denigrerend.
pi_86274868
quote:
Op vrijdag 10 september 2010 12:52 schreef OA het volgende:

[..]

Staat er gewoon tussen hoor.
Of heb jij het net toegevoegd?
Ik heb em net weer even toegevoegd ja :Y
  FOK!fotograaf vrijdag 10 september 2010 @ 15:02:39 #231
48846 Xilantof
I keep you in the holes
pi_86279327
quote:
Op vrijdag 10 september 2010 11:28 schreef Xilantof het volgende:

[..]

komen vandaag online!
http://frontpage.fok.nl/s(...)ltura-nova-2010.html
Xilantof Flickrt
foto-nerd
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 11 september 2010 @ 12:50:25 #232
54593 crew  Olga
Cheese
pi_86310136
quote:
Op maandag 30 augustus 2010 14:55 schreef JJdJ1984 het volgende:
Over het vodafone gebeuren;

Op dit moment is er geen plaats maar als er een afzegging komt dan is er alsnog een plek voor ons beschikbaar. Iemand die dus flexibel is en op korte termijn kan schakelen mag mij een PM sturen. Het is dus geen garantie dat er een fotograaf naar toe kan.
Er is dus wel een plaats voor maandag en ik moet voor 15:00 uur een naam doorgeven. Nigellator wilde heengaan maar als ik voor 3 uur niets van hem hoor is de plek dus weer open. Mocht je interesse hebben om heen te gaan, pm me dus even
Genealogie: Niet alleen voor oude knarren
pi_86311249
quote:
Op zaterdag 11 september 2010 12:50 schreef Olga het volgende:

[..]



Er is dus wel een plaats voor maandag en ik moet voor 15:00 uur een naam doorgeven. Nigellator wilde heengaan maar als ik voor 3 uur niets van hem hoor is de plek dus weer open. Mocht je interesse hebben om heen te gaan, pm me dus even
Geregeld :+ ik ben er en heb m'n gegevens doorgestuurd via PM. Incl mobiel nr, dus als je spoedje wat wilt weten ->> bel me.
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 11 september 2010 @ 13:30:38 #234
54593 crew  Olga
Cheese
pi_86311303
mooi zo *O*
Genealogie: Niet alleen voor oude knarren
pi_86311343
quote:
Op zaterdag 11 september 2010 13:30 schreef Olga het volgende:
mooi zo *O*
Zeker :) heb er zin in! *O*
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 11 september 2010 @ 13:35:04 #236
54593 crew  Olga
Cheese
pi_86311413
Zie je pm nog even :)
Genealogie: Niet alleen voor oude knarren
pi_86311534
Check!
Afk voor tijdje, e-mail/sms/telefoon enabled!
  FOK!fotograaf zondag 12 september 2010 @ 10:05:49 #238
13368 NiGeLaToR
pi_86335685
En ik ben hier wat input aan het verzamelen mocht de gelegenheid er zijn om vragen te stellen:
[F1] Wat zou jij aan Lewis Hamilton willen vragen?
pi_86373047
De foto's van appelpop zitten in de mail.
  FOK!fotograaf maandag 13 september 2010 @ 17:12:02 #240
13368 NiGeLaToR
  FOK!fotograaf maandag 13 september 2010 @ 18:14:19 #241
13368 NiGeLaToR
pi_86389595
quote:
Op maandag 13 september 2010 17:12 schreef NiGeLaToR het volgende:
Vodafone Event foto's komen er zo aan...
Foto's zijn verstuurd!
Linkje naar filmpje komt ook nog.
pi_86391071
quote:
Op maandag 13 september 2010 09:17 schreef Puala het volgende:
De foto's van appelpop zitten in de mail.
quote:
Op maandag 13 september 2010 17:12 schreef NiGeLaToR het volgende:
Vodafone Event foto's komen er zo aan...
Ik heb beide niet in mijn mail zitten :{
  Redactie Frontpage / Sport maandag 13 september 2010 @ 19:02:16 #243
54593 crew  Olga
Cheese
pi_86391164
vodafone hebben we binnen :)
Genealogie: Niet alleen voor oude knarren
  FOK!fotograaf maandag 13 september 2010 @ 20:07:42 #244
13368 NiGeLaToR
pi_86394042
quote:
Op maandag 13 september 2010 19:02 schreef Olga het volgende:
vodafone hebben we binnen :)
Mooi, nog even wat gemaild met Jeroen en Siegfried maar PM gestuurd - hij keek zo beteuterd *)
  FOK!fotograaf maandag 13 september 2010 @ 23:17:48 #245
13368 NiGeLaToR
pi_86408381
Appelpop is nog steeds pleite? Iemand vraagt er nl naar in de mail :)
pi_86411057
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 00:31 schreef iteejer het volgende:
Appelpop is nog steeds pleite? Iemand vraagt er nl naar in de mail :)
Ik heb gister siegfried via de sms de goede URL aangeleverd. Blijkbaar komen mijn mailtjes bij jullie in het spam filter terecht.
  FOK!fotograaf dinsdag 14 september 2010 @ 10:03:04 #248
18921 freud
Who's John Galt?
pi_86412856
quote:
Op maandag 13 september 2010 23:17 schreef NiGeLaToR het volgende:
En ze staan erop *O*

Leuke serie man! Tof van Fok dat we er nog bij konden zijn *O*.
Ik nuf je seuk!
Ik hier?
If it's free, you're the product!
  FOK!fotograaf dinsdag 14 september 2010 @ 10:42:08 #249
145146 Andyy
pi_86413855
quote:
Op maandag 13 september 2010 23:17 schreef NiGeLaToR het volgende:
En ze staan erop *O*

Ik kan het feedback topic niet vinden, maar als je iets met een propeller wilt fotograferen, doe het met langzamere sluitertijd (1/250 oid), dan ziet het er natuurlijker uit ipv zo bevroren.
Maar verder ^O^
  dinsdag 14 september 2010 @ 16:15:11 #250
128056 MrManiak
Mijn post is interessanter
pi_86425757
Jaaaaaaaaaa ik heb wat leuks! Welke fotograaf wil me vergezellen naar de Edison Pop Uitreiking?

[quote]
ZONDAG 3 oktober 2010
Zaal open om 19.30 uur => u wordt vriendelijk verzocht om 19u30 aanwezig te zijn.
Start uitreiking: 20.15 uur
Locatie: Exchange Hall van het Beurs-World Trade Center aan de Coolsingel, Rotterdam

Dresscode: feestelijk

Een TV-registratie van de uitreiking zal dezelfde avond te zien zijn bij Veronica.
[/quote]

Graag zo snel mogelijk even aangeven ;).


Onder voorbehoud vergeven

[ Bericht 10% gewijzigd door MrManiak op 14-09-2010 16:22:14 ]
Beter bekend als MrM, MM., Baas M, Big M, Mr.Held, Dubbel-M of gewoon René.
Mijn (inte)r(e)views!
  Moderator / FOK!Fotograaf dinsdag 14 september 2010 @ 16:17:13 #251
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_86425859
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 16:15 schreef MrManiak het volgende:
Jaaaaaaaaaa ik heb wat leuks! Welke fotograaf wil me vergezellen naar de Edison Pop Uitreiking?
[..]

Graag zo snel mogelijk even aangeven ;).
in FF was iemand die wel heen wilde.
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
  dinsdag 14 september 2010 @ 16:19:27 #252
128056 MrManiak
Mijn post is interessanter
pi_86425981
Weet je wie dat was?

Robin. Ik PM hem even!
Beter bekend als MrM, MM., Baas M, Big M, Mr.Held, Dubbel-M of gewoon René.
Mijn (inte)r(e)views!
  Moderator / FOK!Fotograaf dinsdag 14 september 2010 @ 16:20:57 #253
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_86426053
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 16:19 schreef MrManiak het volgende:
Weet je wie dat was?

Robin. Ik PM hem even!
^O^
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
  FOK!fotograaf dinsdag 14 september 2010 @ 17:15:33 #254
317483 RobinJB
ICT-Man
pi_86428615
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 16:19 schreef MrManiak het volgende:
Weet je wie dat was?

Robin. Ik PM hem even!
En PM retour ;)
  FOK!fotograaf dinsdag 14 september 2010 @ 19:27:18 #255
18921 freud
Who's John Galt?
pi_86433921
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 17:15 schreef RobinJB het volgende:

[..]

En PM retour ;)
Have fun!
Ik nuf je seuk!
Ik hier?
If it's free, you're the product!
  FOK!fotograaf dinsdag 14 september 2010 @ 19:58:23 #256
317483 RobinJB
ICT-Man
pi_86435318
Thanks, duurt nog even maar wel leuk!
  FOK!fotograaf dinsdag 14 september 2010 @ 20:07:04 #257
18921 freud
Who's John Galt?
pi_86435739
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 19:58 schreef RobinJB het volgende:
Thanks, duurt nog even maar wel leuk!
Ach, kan je je een beetje voorbereiden. Tip: kijk op youtube of de zanger links of rechtshandig is. Op die manier weet je waar je moet staan tov de microfoon ^O^. Ook zie je dan bij nummers wanneer hij/zij iets tofs gaat doen. Die routine is vaak redelijk vast namelijk.
Ik nuf je seuk!
Ik hier?
If it's free, you're the product!
  FOK!fotograaf dinsdag 14 september 2010 @ 20:22:58 #258
13368 NiGeLaToR
pi_86436600
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 10:03 schreef freud het volgende:

[..]

Leuke serie man! Tof van Fok dat we er nog bij konden zijn *O*.
Dank je en zeker tof dat het geluk is! :)
Vodafone mag blij zijn met zoveel publiciteit ;)
  FOK!fotograaf dinsdag 14 september 2010 @ 20:47:46 #259
317483 RobinJB
ICT-Man
pi_86437751
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 20:07 schreef freud het volgende:

[..]

Ach, kan je je een beetje voorbereiden. Tip: kijk op youtube of de zanger links of rechtshandig is. Op die manier weet je waar je moet staan tov de microfoon ^O^. Ook zie je dan bij nummers wanneer hij/zij iets tofs gaat doen. Die routine is vaak redelijk vast namelijk.
Dank je, daar heb ik zeker iets aan!
  FOK!fotograaf dinsdag 14 september 2010 @ 20:56:40 #260
13368 NiGeLaToR
pi_86438170
* NiGeLaToR lurkt met aandacht Freud's tips mee :+
  FOK!fotograaf dinsdag 21 september 2010 @ 12:46:18 #261
92797 fraubitch
Heeft een Pwny!!
pi_86670665
ie wil rowen heze fotograferen vrijdag in brabanthallen den bosch? 25 jarig jubileum concert met gasten zoals guus meeuwis en karin bloemen!
They say I have ADD but I just don't understa...OOOHH!! Look!! A Kitty!!
Screw worldpeace! I want a Pony!
pi_86670976
Ik wil wel, maar ik heb geen lichtgevoelige lenzen. Dus ik weet niet of dat een probleem is? En ik weet niet vanaf hoe laat je aanwezig dient te zijn?
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie dinsdag 21 september 2010 @ 13:04:39 #263
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_86671184
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 12:46 schreef fraubitch het volgende:
ie wil rowen heze fotograferen vrijdag in brabanthallen den bosch? 25 jarig jubileum concert met gasten zoals guus meeuwis en karin bloemen!
k baalde al dat ik niet zelf kon gaan, door mn pootje, dit gaat ook niet lukken -O-
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_86748559
Morgenavond een verrassingsconcert van Rowwen Heze in de Brabanthallen ter ere van hun 25 jarige bestaan. Wie kan, wil?
  FOK!fotograaf maandag 27 september 2010 @ 16:27:36 #265
319654 Charlona
pi_86904936
Ik wil ook graag voor jullie gaan fotograferen! :-)) (mail komt eraan..)
pi_86905058
quote:
Op maandag 27 september 2010 16:27 schreef Charlona het volgende:
Ik wil ook graag voor jullie gaan fotograferen! :-)) (mail komt eraan..)
Top, welkom Charlona. En alvast bedankt voor de Lifehouse-foto's.
  woensdag 29 september 2010 @ 23:42:04 #267
150897 ebeaydojraes
Gek Zijn Is Gezond (.nl)
pi_87005515
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 16:15 schreef MrManiak het volgende:
Jaaaaaaaaaa ik heb wat leuks! Welke fotograaf wil me vergezellen naar de Edison Pop Uitreiking?
[..]

Graag zo snel mogelijk even aangeven ;).


Onder voorbehoud vergeven
Maxima komt ook langs :). Ook leuk. Ik ga in ieder geval ook wel voor de rode loper momentjes :).

ja ik ben er zelf ook voor 3voor12.

ik baal nu alleen dat ik geen 70-200 lensje heb. alles in de verhuur is ook eruit of in reparatie :(.
nu maar geluk hebben dan :).
- "Was Ik Maar Een Dichter, Dan Kon Ik Dichter Bij Jou Zijn!"
- 'ye cannae change the laws of physics'
Licentie:http://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/nl/
  FOK!fotograaf donderdag 30 september 2010 @ 10:09:34 #268
317483 RobinJB
ICT-Man
pi_87012177
quote:
Op woensdag 29 september 2010 23:42 schreef ebeaydojraes het volgende:

[..]

Maxima komt ook langs :). Ook leuk. Ik ga in ieder geval ook wel voor de rode loper momentjes :).

ja ik ben er zelf ook voor 3voor12.

ik baal nu alleen dat ik geen 70-200 lensje heb. alles in de verhuur is ook eruit of in reparatie :(.
nu maar geluk hebben dan :).
Weet jij hoe laat je er ongeveer moet zijn voor die momentjes? ;)
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 30 september 2010 @ 13:06:12 #269
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_87017682
Wie wil er voor FOK! op zaterdag 30 oktober foto's gaan maken voor de Dakar preproloog op het Eurocircuit in Valkenswaard?
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_87020318
Ik zou wel willen, maar ik moet ergens een keer geopereerd worden en weer niet of dat in die periode gaat vallen..
pi_87033079
quote:
Op donderdag 30 september 2010 13:06 schreef Peterselieman het volgende:
Wie wil er voor FOK! op zaterdag 30 oktober foto's gaan maken voor de Dakar preproloog op het Eurocircuit in Valkenswaard?
Graag!
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 30 september 2010 @ 19:31:47 #272
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_87033430
quote:
Op donderdag 30 september 2010 19:22 schreef whaley het volgende:

[..]

Graag!
Je hebt PM
Altijd onderweg naar het avontuur
  zaterdag 2 oktober 2010 @ 11:59:41 #273
30789 RonaldV
Phabulous Phantoms
pi_87093042
13 november vindt de landelijke intocht van Sinterklaas in Harderwijk plaats. Nu wil het toeval dat ik precies om de hoek woon van waar dat gebeuren gaat. Als er interesse is voor fotos wil ik ze wel schieten, maar als ik de lokale berichtgeving goed volg zijn zelfs bewoners van de binnenstad zeer beperkt in hun bewegingsvrijheid, en dus zou accreditatie handig zijn. :)
- "Blind faith in your leaders, or in anything, will get you killed" Bruce Springsteen - War
- Door controle aan de landsgrenzen op te heffen kan men nu grenzenloos gaan controleren...
- Privacy Matters
  maandag 4 oktober 2010 @ 21:47:52 #274
150897 ebeaydojraes
Gek Zijn Is Gezond (.nl)
pi_87186578
quote:
Op donderdag 30 september 2010 10:09 schreef RobinJB het volgende:

[..]

Weet jij hoe laat je er ongeveer moet zijn voor die momentjes? ;)
stond in je aanmeldingsmail en bij de balie dus. nog leuke plaatjes geschoten?

edit: nevermind. gezien :).
- "Was Ik Maar Een Dichter, Dan Kon Ik Dichter Bij Jou Zijn!"
- 'ye cannae change the laws of physics'
Licentie:http://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/nl/
  vrijdag 8 oktober 2010 @ 23:56:57 #275
30789 RonaldV
Phabulous Phantoms
pi_87344499
quote:
Op zaterdag 2 oktober 2010 11:59 schreef RonaldV het volgende:
13 november vindt de landelijke intocht van Sinterklaas in Harderwijk plaats. Nu wil het toeval dat ik precies om de hoek woon van waar dat gebeuren gaat. Als er interesse is voor fotos wil ik ze wel schieten, maar als ik de lokale berichtgeving goed volg zijn zelfs bewoners van de binnenstad zeer beperkt in hun bewegingsvrijheid, en dus zou accreditatie handig zijn. :)
Leeft dit topic nog, en zo ja: kan iemand me een antwoord geven (zelfs al is het maar een afwijzijng)?
- "Blind faith in your leaders, or in anything, will get you killed" Bruce Springsteen - War
- Door controle aan de landsgrenzen op te heffen kan men nu grenzenloos gaan controleren...
- Privacy Matters
  FOK!fotograaf zaterdag 9 oktober 2010 @ 01:08:36 #276
92797 fraubitch
Heeft een Pwny!!
pi_87347021
quote:
Op vrijdag 8 oktober 2010 23:56 schreef RonaldV het volgende:

[..]

Leeft dit topic nog, en zo ja: kan iemand me een antwoord geven (zelfs al is het maar een afwijzijng)?
Ik ga voor je kijken.
They say I have ADD but I just don't understa...OOOHH!! Look!! A Kitty!!
Screw worldpeace! I want a Pony!
  zaterdag 9 oktober 2010 @ 13:03:54 #277
30789 RonaldV
Phabulous Phantoms
pi_87354191
quote:
Op zaterdag 9 oktober 2010 01:08 schreef fraubitch het volgende:

[..]



Ik ga voor je kijken.
Dank je wel! :*
- "Blind faith in your leaders, or in anything, will get you killed" Bruce Springsteen - War
- Door controle aan de landsgrenzen op te heffen kan men nu grenzenloos gaan controleren...
- Privacy Matters
  zondag 24 oktober 2010 @ 18:40:38 #278
30789 RonaldV
Phabulous Phantoms
pi_87906155
* bump!
- "Blind faith in your leaders, or in anything, will get you killed" Bruce Springsteen - War
- Door controle aan de landsgrenzen op te heffen kan men nu grenzenloos gaan controleren...
- Privacy Matters
  Moderator / FOK!Fotograaf zondag 24 oktober 2010 @ 18:41:04 #279
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_87906166
TT mag ook wel een vernieuwing krijgen.
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
pi_87906230
quote:
5s.gif Op zondag 24 oktober 2010 18:40 schreef RonaldV het volgende:
* bump!
FB is op vakantie, dus even geen idee hoe het daarmee staat. Ik zal haar even smsen, en anders pak ik het even voor je op :Y
  zondag 24 oktober 2010 @ 20:37:38 #281
30789 RonaldV
Phabulous Phantoms
pi_87910299
quote:
Op zondag 24 oktober 2010 18:42 schreef Siegfried het volgende:

[..]

FB is op vakantie, dus even geen idee hoe het daarmee staat. Ik zal haar even smsen, en anders pak ik het even voor je op :Y
Oh, het ging niet om mijn reactie, ik was het topic gewoon bijna kwijt uit de topics. :)
- "Blind faith in your leaders, or in anything, will get you killed" Bruce Springsteen - War
- Door controle aan de landsgrenzen op te heffen kan men nu grenzenloos gaan controleren...
- Privacy Matters
pi_87918260
quote:
10s.gif Op zondag 24 oktober 2010 20:37 schreef RonaldV het volgende:

[..]

Oh, het ging niet om mijn reactie, ik was het topic gewoon bijna kwijt uit de topics. :)
Haha, ok. Maar jouw verzoek staat ook nog open, en dat moet natuurlijk wel netjes afgehandeld worden :Y
  FOK!fotograaf maandag 1 november 2010 @ 12:44:12 #283
89055 CompuMess
Bzzz ?!?
pi_88205877
Ik heb net een uitnodiging gekregen voor de persvoorstelling van de film Dik Trom op woensdag 10 november 2010, is er hier ook nog belangstelling voor wat foto's?

( Foto's gemaakt tijdens de opnamen in Heiloo. )
Ja, ik heb ook een zooi spullen om ploaties mee te maken...
Fotooz
- Fotowerk Indian Summer Festivals -
pi_88206237
quote:
1s.gif Op maandag 1 november 2010 12:44 schreef CompuMess het volgende:
Ik heb net een uitnodiging gekregen voor de persvoorstelling van de film Dik Trom op woensdag 10 november 2010, is er hier ook nog belangstelling voor wat foto's?

( Foto's gemaakt tijdens de opnamen in Heiloo. )
Zeer zeker :Y

^O^
  FOK!fotograaf zondag 7 november 2010 @ 09:33:05 #285
36170 Buurvrouw_Rietman
Papa van Sara en Merel!
pi_88425278
Ik zou wel naar Prince willen voor Fok! kan dat geregeld worden?
Joe Hoe Hoei Hoei
B-Seen Fotografie.nl
  FOK!fotograaf zondag 7 november 2010 @ 10:37:57 #286
48846 Xilantof
I keep you in the holes
pi_88426104
quote:
1s.gif Op zondag 7 november 2010 09:33 schreef Buurvrouw_Rietman het volgende:
Ik zou wel naar Prince willen voor Fok! kan dat geregeld worden?
Helaas gaat het niet lukken om daarvoor accreditatie te krijgen, we hadden al geinformeerd :)
Xilantof Flickrt
foto-nerd
pi_88428227
Lukt Ilse de Lange @ Gelredome wel denk je? :) O+
  FOK!fotograaf zondag 7 november 2010 @ 12:44:51 #288
48846 Xilantof
I keep you in the holes
pi_88429428
Die van maart 2011?
Neem ik ff mee! :)
Xilantof Flickrt
foto-nerd
  Moderator / FOK!Fotograaf zondag 7 november 2010 @ 12:47:19 #289
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_88429493
Kan het ook in het Suggestie topic plaatsen maar Caro Emerald wordt ook meegenomen? HMH
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
pi_88430165
quote:
1s.gif Op zondag 7 november 2010 12:44 schreef Xilantof het volgende:
Die van maart 2011?
Neem ik ff mee! :)
Danku :)
pi_88534953
Heren,
Zijn er al fotografen die naar Eurosonic/Noorderslag gaan?
(12 t/m 15 januari)
Ik wil wel graag heen om foto's te maken voor jullie, ik kan dan de 12e, 14e en 15e sowieso s'avonds wel, en waarschijnlijk ook overdag.
De line-up is best wel om van te kwijlen. :9~
MisterTao recommender: darkkingll (i know.. :P )
  FOK!fotograaf dinsdag 9 november 2010 @ 23:26:03 #292
18921 freud
Who's John Galt?
pi_88539394
Is er interesse voor wat frontpagevulling van Berget Lewis? Heb net haar theatertour op de plaat gezet. Ik ga morgen haar de foto's sturen, en dan mag ik ook zaken publiceren.

[ Bericht 0% gewijzigd door freud op 10-11-2010 19:46:16 ]
Ik nuf je seuk!
Ik hier?
If it's free, you're the product!
  dinsdag 9 november 2010 @ 23:45:49 #293
30789 RonaldV
Phabulous Phantoms
pi_88540200
quote:
7s.gif Op zondag 24 oktober 2010 18:42 schreef Siegfried het volgende:

[..]

FB is op vakantie, dus even geen idee hoe het daarmee staat. Ik zal haar even smsen, en anders pak ik het even voor je op :Y
Al enig idee, of zal ik het gewoon laten lopen? :)
- "Blind faith in your leaders, or in anything, will get you killed" Bruce Springsteen - War
- Door controle aan de landsgrenzen op te heffen kan men nu grenzenloos gaan controleren...
- Privacy Matters
  woensdag 10 november 2010 @ 20:15:41 #294
30789 RonaldV
Phabulous Phantoms
pi_88569067
OK, laat maar lopen. Het wordt toch prutsweer.
- "Blind faith in your leaders, or in anything, will get you killed" Bruce Springsteen - War
- Door controle aan de landsgrenzen op te heffen kan men nu grenzenloos gaan controleren...
- Privacy Matters
pi_88580982
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 november 2010 23:26 schreef freud het volgende:
Is er interesse voor wat frontpagevulling van Berget Lewis? Heb net haar theatertour op de plaat gezet. Ik ga morgen haar de foto's sturen, en dan mag ik ook zaken publiceren.
Stuur naar frontpage@fok.nl / fokfotograaf@fok.nl dan schop ik even een Eindredacteur om het te plaatsen :+
dag
pi_88598627
quote:
5s.gif Op dinsdag 9 november 2010 23:45 schreef RonaldV het volgende:

[..]


Al enig idee, of zal ik het gewoon laten lopen? :)
Is dat nou weer blijven liggen?

Als je nog wil, dan ga ik morgen een rondje voor je bellen.
  FOK!fotograaf donderdag 11 november 2010 @ 17:43:58 #297
18921 freud
Who's John Galt?
pi_88601810
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 00:36 schreef Peter het volgende:

[..]

Stuur naar frontpage@fok.nl / fokfotograaf@fok.nl dan schop ik even een Eindredacteur om het te plaatsen :+
Check, Ik krijg als het meezit morgen in de loop van de dag groen licht van haar. Haar man zit in de productie Voice of Holland, dus wellicht is daar ook nog iets te regelen als dit goed uitpakt. I'll keep you guys posted.
Ik nuf je seuk!
Ik hier?
If it's free, you're the product!
pi_88602789
Top! geef even een gil, ik krijg die mail niet, de ER's wel (maar die kijken hier dan weer niet vaak)
dag
  donderdag 11 november 2010 @ 20:20:55 #299
30789 RonaldV
Phabulous Phantoms
pi_88608849
quote:
7s.gif Op donderdag 11 november 2010 16:09 schreef Siegfried het volgende:

[..]

Is dat nou weer blijven liggen?
Uhuh...
quote:
Als je nog wil, dan ga ik morgen een rondje voor je bellen.
Nou, het is niet dat ik mijlen moet reizen. Sterker nog: ik kan het niet eens vermijden, want het is letterlijk om de hoek. Ik wil alleen niet weggestuurd worden door één of andere vage medewerker van de beste fotoplekjes. Een collega fotograaf meldt dat hij een ontheffing heeft voor de hele binnenstad. Dus ja: Als je het nog rond kunt krijgen: Graag.
- "Blind faith in your leaders, or in anything, will get you killed" Bruce Springsteen - War
- Door controle aan de landsgrenzen op te heffen kan men nu grenzenloos gaan controleren...
- Privacy Matters
pi_88622889
quote:
1s.gif Op donderdag 11 november 2010 20:20 schreef RonaldV het volgende:

[..]

Uhuh...

[..]

Nou, het is niet dat ik mijlen moet reizen. Sterker nog: ik kan het niet eens vermijden, want het is letterlijk om de hoek. Ik wil alleen niet weggestuurd worden door één of andere vage medewerker van de beste fotoplekjes. Een collega fotograaf meldt dat hij een ontheffing heeft voor de hele binnenstad. Dus ja: Als je het nog rond kunt krijgen: Graag.
Ik ga morgen dan nog even kijken wat ik voor je kan doen. :Y
  FOK!fotograaf zaterdag 13 november 2010 @ 02:31:25 #301
239270 ries89
pi_88662792
Siegfried, heb je mijn pm over de Midwinter fair gelezen? Is over een maand.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')