Foto's zijn verstuurd!quote:Op maandag 13 september 2010 17:12 schreef NiGeLaToR het volgende:
Vodafone Event foto's komen er zo aan...
quote:Op maandag 13 september 2010 09:17 schreef Puala het volgende:
De foto's van appelpop zitten in de mail.
Ik heb beide niet in mijn mail zittenquote:Op maandag 13 september 2010 17:12 schreef NiGeLaToR het volgende:
Vodafone Event foto's komen er zo aan...
Ik heb gister siegfried via de sms de goede URL aangeleverd. Blijkbaar komen mijn mailtjes bij jullie in het spam filter terecht.quote:Op dinsdag 14 september 2010 00:31 schreef iteejer het volgende:
Appelpop is nog steeds pleite? Iemand vraagt er nl naar in de mail
Leuke serie man! Tof van Fok dat we er nog bij konden zijnquote:
Ik kan het feedback topic niet vinden, maar als je iets met een propeller wilt fotograferen, doe het met langzamere sluitertijd (1/250 oid), dan ziet het er natuurlijker uit ipv zo bevroren.quote:
in FF was iemand die wel heen wilde.quote:Op dinsdag 14 september 2010 16:15 schreef MrManiak het volgende:
Jaaaaaaaaaa ik heb wat leuks! Welke fotograaf wil me vergezellen naar de Edison Pop Uitreiking?
[..]
Graag zo snel mogelijk even aangeven.
quote:Op dinsdag 14 september 2010 16:19 schreef MrManiak het volgende:
Weet je wie dat was?
Robin. Ik PM hem even!
En PM retourquote:Op dinsdag 14 september 2010 16:19 schreef MrManiak het volgende:
Weet je wie dat was?
Robin. Ik PM hem even!
Ach, kan je je een beetje voorbereiden. Tip: kijk op youtube of de zanger links of rechtshandig is. Op die manier weet je waar je moet staan tov de microfoonquote:Op dinsdag 14 september 2010 19:58 schreef RobinJB het volgende:
Thanks, duurt nog even maar wel leuk!
Dank je en zeker tof dat het geluk is!quote:Op dinsdag 14 september 2010 10:03 schreef freud het volgende:
[..]
Leuke serie man! Tof van Fok dat we er nog bij konden zijn.
Dank je, daar heb ik zeker iets aan!quote:Op dinsdag 14 september 2010 20:07 schreef freud het volgende:
[..]
Ach, kan je je een beetje voorbereiden. Tip: kijk op youtube of de zanger links of rechtshandig is. Op die manier weet je waar je moet staan tov de microfoon. Ook zie je dan bij nummers wanneer hij/zij iets tofs gaat doen. Die routine is vaak redelijk vast namelijk.
k baalde al dat ik niet zelf kon gaan, door mn pootje, dit gaat ook niet lukkenquote:Op dinsdag 21 september 2010 12:46 schreef fraubitch het volgende:
ie wil rowen heze fotograferen vrijdag in brabanthallen den bosch? 25 jarig jubileum concert met gasten zoals guus meeuwis en karin bloemen!
Top, welkom Charlona. En alvast bedankt voor de Lifehouse-foto's.quote:Op maandag 27 september 2010 16:27 schreef Charlona het volgende:
Ik wil ook graag voor jullie gaan fotograferen! :-)) (mail komt eraan..)
Maxima komt ook langsquote:Op dinsdag 14 september 2010 16:15 schreef MrManiak het volgende:
Jaaaaaaaaaa ik heb wat leuks! Welke fotograaf wil me vergezellen naar de Edison Pop Uitreiking?
[..]
Graag zo snel mogelijk even aangeven.
Onder voorbehoud vergeven
Weet jij hoe laat je er ongeveer moet zijn voor die momentjes?quote:Op woensdag 29 september 2010 23:42 schreef ebeaydojraes het volgende:
[..]
Maxima komt ook langs. Ook leuk. Ik ga in ieder geval ook wel voor de rode loper momentjes
.
ja ik ben er zelf ook voor 3voor12.
ik baal nu alleen dat ik geen 70-200 lensje heb. alles in de verhuur is ook eruit of in reparatie.
nu maar geluk hebben dan.
Graag!quote:Op donderdag 30 september 2010 13:06 schreef Peterselieman het volgende:
Wie wil er voor FOK! op zaterdag 30 oktober foto's gaan maken voor de Dakar preproloog op het Eurocircuit in Valkenswaard?
stond in je aanmeldingsmail en bij de balie dus. nog leuke plaatjes geschoten?quote:Op donderdag 30 september 2010 10:09 schreef RobinJB het volgende:
[..]
Weet jij hoe laat je er ongeveer moet zijn voor die momentjes?
Leeft dit topic nog, en zo ja: kan iemand me een antwoord geven (zelfs al is het maar een afwijzijng)?quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 11:59 schreef RonaldV het volgende:
13 november vindt de landelijke intocht van Sinterklaas in Harderwijk plaats. Nu wil het toeval dat ik precies om de hoek woon van waar dat gebeuren gaat. Als er interesse is voor fotos wil ik ze wel schieten, maar als ik de lokale berichtgeving goed volg zijn zelfs bewoners van de binnenstad zeer beperkt in hun bewegingsvrijheid, en dus zou accreditatie handig zijn.
Ik ga voor je kijken.quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 23:56 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Leeft dit topic nog, en zo ja: kan iemand me een antwoord geven (zelfs al is het maar een afwijzijng)?
Dank je wel!quote:
quote:FB is op vakantie, dus even geen idee hoe het daarmee staat. Ik zal haar even smsen, en anders pak ik het even voor je op
quote:Oh, het ging niet om mijn reactie, ik was het topic gewoon bijna kwijt uit de topics.Op zondag 24 oktober 2010 18:42 schreef Siegfried het volgende:
[..]
FB is op vakantie, dus even geen idee hoe het daarmee staat. Ik zal haar even smsen, en anders pak ik het even voor je op
quote:Haha, ok. Maar jouw verzoek staat ook nog open, en dat moet natuurlijk wel netjes afgehandeld wordenOp zondag 24 oktober 2010 20:37 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Oh, het ging niet om mijn reactie, ik was het topic gewoon bijna kwijt uit de topics.
Zeer zekerquote:Op maandag 1 november 2010 12:44 schreef CompuMess het volgende:
Ik heb net een uitnodiging gekregen voor de persvoorstelling van de film Dik Trom op woensdag 10 november 2010, is er hier ook nog belangstelling voor wat foto's?
( Foto's gemaakt tijdens de opnamen in Heiloo. )
Helaas gaat het niet lukken om daarvoor accreditatie te krijgen, we hadden al geinformeerdquote:Op zondag 7 november 2010 09:33 schreef Buurvrouw_Rietman het volgende:
Ik zou wel naar Prince willen voor Fok! kan dat geregeld worden?
Al enig idee, of zal ik het gewoon laten lopen?quote:Op zondag 24 oktober 2010 18:42 schreef Siegfried het volgende:
[..]
FB is op vakantie, dus even geen idee hoe het daarmee staat. Ik zal haar even smsen, en anders pak ik het even voor je op
Stuur naar frontpage@fok.nl / fokfotograaf@fok.nl dan schop ik even een Eindredacteur om het te plaatsenquote:Op dinsdag 9 november 2010 23:26 schreef freud het volgende:
Is er interesse voor wat frontpagevulling van Berget Lewis? Heb net haar theatertour op de plaat gezet. Ik ga morgen haar de foto's sturen, en dan mag ik ook zaken publiceren.
Is dat nou weer blijven liggen?quote:Op dinsdag 9 november 2010 23:45 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Al enig idee, of zal ik het gewoon laten lopen?
Check, Ik krijg als het meezit morgen in de loop van de dag groen licht van haar. Haar man zit in de productie Voice of Holland, dus wellicht is daar ook nog iets te regelen als dit goed uitpakt. I'll keep you guys posted.quote:Op donderdag 11 november 2010 00:36 schreef Peter het volgende:
[..]
Stuur naar frontpage@fok.nl / fokfotograaf@fok.nl dan schop ik even een Eindredacteur om het te plaatsen
Uhuh...quote:Op donderdag 11 november 2010 16:09 schreef Siegfried het volgende:
[..]
Is dat nou weer blijven liggen?
Nou, het is niet dat ik mijlen moet reizen. Sterker nog: ik kan het niet eens vermijden, want het is letterlijk om de hoek. Ik wil alleen niet weggestuurd worden door één of andere vage medewerker van de beste fotoplekjes. Een collega fotograaf meldt dat hij een ontheffing heeft voor de hele binnenstad. Dus ja: Als je het nog rond kunt krijgen: Graag.quote:Als je nog wil, dan ga ik morgen een rondje voor je bellen.
Ik ga morgen dan nog even kijken wat ik voor je kan doen.quote:Op donderdag 11 november 2010 20:20 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Uhuh...
[..]
Nou, het is niet dat ik mijlen moet reizen. Sterker nog: ik kan het niet eens vermijden, want het is letterlijk om de hoek. Ik wil alleen niet weggestuurd worden door één of andere vage medewerker van de beste fotoplekjes. Een collega fotograaf meldt dat hij een ontheffing heeft voor de hele binnenstad. Dus ja: Als je het nog rond kunt krijgen: Graag.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |