Uh, in 2003 had de PvdA 23 zetels.quote:Op woensdag 9 juni 2010 19:36 schreef MaJo het volgende:
[..]
je hebt de verkiezingen van 2003 gemist? Pvda was de grootste maar CDA, VVD en D66 kwamen in de regering.
Heftige getallen!quote:Op woensdag 9 juni 2010 19:34 schreef Arcee het volgende:
[ afbeelding ]
Maximaal 24 voor CDA? Lijkt me sterk.
In 2003 mocht ik nog net niet stemmen en interesseerde politiek mij nog bitter weinig.quote:Op woensdag 9 juni 2010 19:36 schreef MaJo het volgende:
[..]
je hebt de verkiezingen van 2003 gemist? Pvda was de grootste maar CDA, VVD en D66 kwamen in de regering.
G vergeten?quote:Op woensdag 9 juni 2010 19:39 schreef Arcee het volgende:
De SP gaat hun "overwinning" vieren.:')
Nee, Jan Marijnissen.quote:
PvdA was toen niet de grootste, CDA was datquote:Op woensdag 9 juni 2010 19:36 schreef MaJo het volgende:
[..]
je hebt de verkiezingen van 2003 gemist? Pvda was de grootste maar CDA, VVD en D66 kwamen in de regering.
Ze staan hierbovenquote:Op woensdag 9 juni 2010 19:39 schreef Krambo het volgende:
Kom op Maurice, laat die cijfers zien
Zie eerste plaatje in OP.quote:Op woensdag 9 juni 2010 19:39 schreef Krambo het volgende:
Kom op Maurice, laat die cijfers zien
Bron?quote:Op woensdag 9 juni 2010 19:34 schreef Arcee het volgende:
[ afbeelding ]
Maximaal 24 voor CDA? Lijkt me sterk.
quote:Op woensdag 9 juni 2010 19:41 schreef Krambo het volgende:
Die van vandaag?
Maurice de Hond.quote:
Pure schaamtequote:Op woensdag 9 juni 2010 19:35 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Waarom zouden mensen daar niet eerlijk voor durven uitkomen. Meeste polls gaan gewoon via de mail.
Dat is geen echte peiling zoals normaal maar een min/max verwachting.quote:Op woensdag 9 juni 2010 19:41 schreef TNA het volgende:
[..]
Zie Tweede Kamer 9 juni 2010: De peilingen - deel 15. en mijn post eronder, ja.
De Hond peilt nu tussen de 19 en 24 en jij denkt alsnog 30 zetels? Dat lijkt me zeer, zeer overdreven. Gezien de trouwe achterban lijkt 24 me realistischer dan 19, maar 30 is veel teveel.quote:Op woensdag 9 juni 2010 19:43 schreef MaJo het volgende:
[..]
Pure schaamteMen is gewend om erop aangekeken te worden. Zelfs per email speelt dit mee, al is dit uiteraard minder dan in een face to face interview
Ik ben er overigens van overtuigd dat CDA meer stemmen gaat krijgen dan tot nu toe gedacht werd, ze hebben een grote vaste kern en kunnen zo makkelijk op 30 zetels uitkomen, als het er niet meer zijn...
Ja, maar dit zijn wel de cijfers van De Hond. Ik ben allang blij dat het geen echte peiling isquote:Op woensdag 9 juni 2010 19:44 schreef Krambo het volgende:
[..]
Dat is geen echte peiling zoals normaal maar een min/max verwachting.
Meer krijg je niet van hem.quote:Op woensdag 9 juni 2010 19:44 schreef Krambo het volgende:
Dat is geen echte peiling zoals normaal maar een min/max verwachting.
Ik vindt dat strategische stemmen maar helemaal niets.... het laat niets van de echte uitkomsten over!quote:Op woensdag 9 juni 2010 19:40 schreef TNA het volgende:
Wel ziek dat bij de PvdA 42% van de kiezers strategisch heeft gestemdZonder peilingen zouden ze dus maar zo'n 18 zetels halen. Wat moet dat zuur zijn voor SP/GL/D66.
Gebaseerd op een peiling van vandaag, dat is niet chic. De min-max verwachting had hij gisteren namelijk ook al.quote:Op woensdag 9 juni 2010 19:44 schreef Krambo het volgende:
[..]
Dat is geen echte peiling zoals normaal maar een min/max verwachting.
Ook De Hond zit er wel eens naastquote:Op woensdag 9 juni 2010 19:44 schreef TNA het volgende:
[..]
De Hond peilt nu tussen de 19 en 24 en jij denkt alsnog 30 zetels? Dat lijkt me zeer, zeer overdreven. Gezien de trouwe achterban lijkt 24 me realistischer dan 19, maar 30 is veel teveel.
Met alle respect voor je kennis, ik hecht meer waarde aan alle kundige opiniepeilers dan aan jouw inschatting dat het CDA tegen alle verwachtingen in plotseling 8 zetels meer haalt.quote:Op woensdag 9 juni 2010 19:48 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ook De Hond zit er wel eens naastEn ik weet wel een beetje waar ik het over heb
quote:Op woensdag 9 juni 2010 19:48 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ook De Hond zit er wel eens naastEn ik weet wel een beetje waar ik het over heb
Het zal wel een all time low worden als het CDA 24 zetels behaald, maar goed je weet het nooit met de politiek. Vooral als het gaat om strategische stemmers
![]()
Dat begrijp ik, ik hecht er zelf ook meer waarde aan hoorquote:Op woensdag 9 juni 2010 19:49 schreef TNA het volgende:
[..]
Met alle respect voor je kennis, ik hecht meer waarde aan alle kundige opiniepeilers dan aan jouw inschatting dat het CDA tegen alle verwachtingen in plotseling 8 zetels meer haalt.
Ook wel terecht. Die ongeschreven regel dat er op de laatste dag niets meer gedaan wordt is allang verleden tijd. Politici zitten bij verschillende praatprogramma's, komen op de radio, twitteren etc.quote:
Ik ben absoluut geen politiek journalist, maar ik zie de vraag als een complimentquote:Op woensdag 9 juni 2010 19:51 schreef MaJo het volgende:
[..]
Dat begrijp ik, ik hecht er zelf ook meer waarde aan hoorIk stel het ook niet als zekerheid, maar ik zeg dat het kan gaan verrassen. Ik denk sowieso dat ze meer zetels krijgen dan in de peilingen, dat gebeurt vrijwel altijd.
Ben jij trouwens politiek journalist? Wellicht kennen we elkaar dan
Dat is toch iets anders, hoewel ik dat ook kwalijk vind. Maar als je peilingen gaat weergeven dan kunnen mensen toch nog massaal strategisch gaan stemmen en dat is wel iets erger dan 10 kiezers extra voor de VVD omdat Rutte net zo'n leuk interview heeft gegeven...quote:Op woensdag 9 juni 2010 19:51 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Ook wel terecht. Die ongeschreven regel dat er op de laatste dag niets meer gedaan wordt is allang verleden tijd. Politici zitten bij verschillende praatprogramma's, komen op de radio, twitteren etc.
Ah okquote:Op woensdag 9 juni 2010 19:52 schreef TNA het volgende:
[..]
Ik ben absoluut geen politiek journalist, maar ik zie de vraag als een compliment
Helemaal juist. D66 is ook enorm de lul. Ik heb al talloze mensen gesproken die twijfelen tussen D66/PvdA en D66/VVD, die ook heel vaak aangaven 'als het erop aankomt' strategisch te stemmen. Een absolute verkwanseling, een misbruik van je stemrecht.quote:Op woensdag 9 juni 2010 19:45 schreef MaJo het volgende:
Ik HAAT strategische stemmers! Op die manier krijg je dus nooit een representatief beeld van wat de mensen ECHT willen,
En GroenLinks is hierbij altijd de lul, dan gaat men PvdA stemmen. Zo zwak
Preciesquote:Op woensdag 9 juni 2010 19:54 schreef superworm het volgende:
[..]
Helemaal juist. D66 is ook enorm de lul. Ik heb al talloze mensen gesproken die twijfelen tussen D66/PvdA en D66/VVD, die ook heel vaak aangaven 'als het erop aankomt' strategisch te stemmen. Een absolute verkwanseling, een misbruik van je stemrecht.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |