Word je duizelig?quote:Op dinsdag 1 juni 2010 13:24 schreef TNA het volgende:
Arcee, stop eens met het overmatige gebruik van die draaiende smiley, ik word er niet goed van
Ben benieuwd.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 13:53 schreef ItaloDancer het volgende:
Vandaag De Hond én Politieke Barometer toch?
quote:Op dinsdag 1 juni 2010 14:51 schreef MrBadGuy het volgende:
Van de FP, de peiling van De Hond opgesplitst tussen mannen en vrouwen:
[ afbeelding ]
Laat ik maar niet beginnen over het vrouwenkiesrecht
Ik zeg: alleen vrouwen nog stemmen.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 14:51 schreef MrBadGuy het volgende:
Van de FP, de peiling van De Hond opgesplitst tussen mannen en vrouwen:
[ afbeelding ]
Laat ik maar niet beginnen over het vrouwenkiesrecht
Waarom?quote:Op dinsdag 1 juni 2010 13:21 schreef sunny16947 het volgende:
1: Ik denk dat veel VVDstemmers in de peilingen het wel eens heel anders in het hokje kunnen doen.
Dat gaat voor alle partijen op die mogelijk in de regering komen.quote:2: Wat ruilt de VVD in bij coalitie onderhandelingen, zodat ze later hun handen in onschuld kunnen wassen.
Tja, ik weet niet of de soep na de verkiezingen nog zo heet gegeten wordt...quote:Op dinsdag 1 juni 2010 15:57 schreef Wombcat het volgende:
Je houdt weinig kabinetsmogelijkheden over zo.
Echt niet. Een informateur zal eerst kijken of er een Paars kabinet geformeerd kan worden daarna eventueel iets met VVD en CDA.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 16:53 schreef capricia het volgende:
[..]
Tja, ik weet niet of de soep na de verkiezingen nog zo heet gegeten wordt...
Waarom eerst Paars? Heeft dat de voorkeur voor de informateur dan? Dat snap ik niet..quote:Op dinsdag 1 juni 2010 16:55 schreef remlof het volgende:
[..]
Echt niet. Een informateur zal eerst kijken of er een Paars kabinet geformeerd kan worden daarna eventueel iets met VVD en CDA.
Ik zei ook niet dat er geen waren, maar weinig. Van degenen in de OP lijkt CDA-VVD-PVV me niet echt waarschijnlijk (en als 't 'm wel wordt hebben we binnen 4 maanden weer een gevallen kabinet). CDA-VVD-PVDA zie ik ook niet gebeuren. Dat gaat de PVDA veel stemmen kosten, want hun ideeën zullen in een dergelijk kabinet te weinig ruimte krijgen.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 16:53 schreef capricia het volgende:
[..]
Tja, ik weet niet of de soep na de verkiezingen nog zo heet gegeten wordt...
Omdat ik verwacht dat de VVD en de PvdA de grootste partijen worden, dus ligt Paars het meest voor de hand, want die partijen hebben dan de meeste stemmen gekregen.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 17:06 schreef capricia het volgende:
[..]
Waarom eerst Paars? Heeft dat de voorkeur voor de informateur dan? Dat snap ik niet..
Ah op die manier.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 17:09 schreef remlof het volgende:
[..]
Omdat ik verwacht dat de VVD en de PvdA de grootste partijen worden, dus ligt Paars het meest voor de hand, want die partijen hebben dan de meeste stemmen gekregen.
Ja en de VVD minder.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 17:11 schreef capricia het volgende:
[..]
Ah op die manier.
Ik zie trouwens het CDA nog wel wat meer zetels halen bij de echte verkiezingen dan ze nu in de peiling hebben.
Ik zie niet in waarom D66 en GL in zo'n kabinet zouden gaan zitten. Dat gaat hen echt veel stemmen kosten. Zie de ondergang van D66 na het kabinet CDA-VVD-D66. Als kleine partij kun je te weinig je stempel drukken op het beleid.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 17:16 schreef Breekfast het volgende:
De combinatie VVD CDA D66 en Groenlinks mogen ze er ook wel bijzetten in de tabel.
Het is de voorkeur van het CDA en ik denk dat de VVD misschien wel beter met Groenlinks overweg kan dan de PVDA...
VVD geeft wat toe op milieu en klimaatbeleid en Groenlinks gaat akkoord met een wat rechtser economisch beleid, ik zie het best zitten
Door al die breekpunten is paars zon beetje nog het enige wat kan.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 17:09 schreef remlof het volgende:
[..]
Omdat ik verwacht dat de VVD en de PvdA de grootste partijen worden, dus ligt Paars het meest voor de hand, want die partijen hebben dan de meeste stemmen gekregen.
Die kunnen wel iets met de huren doen.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 17:24 schreef Breekfast het volgende:
Alhoewel Paars ook wss niet gaat lukken als VVD en D66 zo stellig bij hun standpunten over woningmarkt blijven....
CDA maar 20 of 21 zetels, geloof er geen biet vanquote:Op dinsdag 1 juni 2010 13:26 schreef Tomatenboer het volgende:
Hoop alleen maar dat de werkelijke uitslag het meeste overeenkomt met de peiling van TNS Nipo.
Die twee partijen hebben inderdaad helemaal niks te zoeken bij de christenconservatievecombinatie.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 17:22 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Ik zie niet in waarom D66 en GL in zo'n kabinet zouden gaan zitten. Dat gaat hen echt veel stemmen kosten. Zie de ondergang van D66 na het kabinet CDA-VVD-D66. Als kleine partij kun je te weinig je stempel drukken op het beleid.
hmm ja, laten we de minst erge van de twee wel aanpakken. Nederlandse politici.quote:
Tja dat gaat als je wat wilt hervormen natuurlijk nergens over. Dan kan je net zo goed niks doen...quote:
Want? Dat is broodnodig? Mensen uit een huurhuisje trappen? Ghetto's creeëren?quote:
De mensen die eigenlijk niet meer in een siciaal huurhuis horen worden gstimuleerd om een huis te gaan kopen. Daardoor komen er meer huizen in de sociale huurmarkt vrij voor mensen die daar voor in aanmerking komen.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 17:59 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Want? Dat is broodnodig? Mensen uit een huurhuisje trappen? Ghetto's creeëren?
Jullie op rechts hebben echt niks geleerd he? Dat in de UK en VS de boel genadeloos instortte komt door jaren ideologische blindheid omdat ze iedereen in een koophuisje wilde hebben. People's Capitalism, ownership societyquote:Op dinsdag 1 juni 2010 19:22 schreef marky het volgende:
[..]
De mensen die eigenlijk niet meer in een siciaal huurhuis horen worden gstimuleerd om een huis te gaan kopen. Daardoor komen er meer huizen in de sociale huurmarkt vrij voor mensen die daar voor in aanmerking komen.
Als je mensen zonder geld of inkomen in een koophuis wil hebben dan gaat dat fout. Maar mensen met een ruim modaal inkomen kunnen in Nederland prima zonder al te groot risico een huis kopen.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 19:26 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Jullie op rechts hebben echt niks geleerd he? Dat in de UK en VS de boel genadeloos instortte komt door jaren ideologische blindheid omdat ze iedereen in een koophuisje wilde hebben. People's Capitalism, ownership society
Dat is toch juist erg links beleid? Iedereen een eigen huis, ook al hebben ze geen of nauwelijks een inkomen.. dat zou in het rechtse Nederland nooit gebeuren.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 19:26 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Jullie op rechts hebben echt niks geleerd he? Dat in de UK en VS de boel genadeloos instortte komt door jaren ideologische blindheid omdat ze iedereen in een koophuisje wilde hebben. People's Capitalism, ownership society
Ik hoop vooral dat VVD-CDA-PVV geen meerderheid heeft na 9 juni. Dat hangt erom.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 19:40 schreef remlof het volgende:
CDA blijft omlaag gaan, PvdA en VVD stabiel.
Ik denk toch dat de VVD na de verkiezingen liever voor Paars gaat. Wat ze nu zeggen is alleen om stemmers bij de PVV weg te halenquote:Op dinsdag 1 juni 2010 19:42 schreef TNA het volgende:
[..]
Ik hoop vooral dat VVD-CDA-PVV geen meerderheid heeft na 9 juni. Dat hangt erom.
Inderdaad! Alsjeblieft denk na voor 9 juni. Want we willen echt geen Rutte als premier...quote:Op dinsdag 1 juni 2010 19:42 schreef TNA het volgende:
[..]
Ik hoop vooral dat VVD-CDA-PVV geen meerderheid heeft na 9 juni. Dat hangt erom.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |