quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:47 schreef Dichtpiet. het volgende:
Politieke voorkeur BN'ers uit K&vdB tot nu toe:Peter R. de Vries: stemt D66, advies D66 Viola Holt: stemt D66, advies D66 Wilfred Genee: stemt VVD/D66, advies ChristenUnie Judith Osborn: stemt VVD, advies GroenLinks Dries Roelvink: stemt VVD, advies PVV Sandra Reemer: stemt VVD, advies D66 Kluun: stemt PvdA, advies PvdD Inge Ipenburg: stemt PvdA, advies GroenLinks Joop Braakhekke: stemt VVD, advies D66
quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:56 schreef Confetti het volgende:
Wat een idioot die gast over voetbal![]()
Voor 6 miljoen euro per jaar wil ik ook wel 'lijden'
Het is geen club schat.quote:Op vrijdag 28 mei 2010 02:52 schreef Morendo het volgende:
[..]
Dus jij wilt bij dezelfde club horen als Viola Holt?
Dat was voor niemand een verrassingquote:
VVD wil internetverkeer controlerenquote:Op donderdag 27 mei 2010 23:47 schreef MilaNL het volgende:
Weer een VVD'er. De zevende geloof ik?
Achja.. bekende Nederlanders hebben veel geld en zijn hebberig he
wat een dom wijf zegquote:Op vrijdag 28 mei 2010 23:11 schreef Dichtpiet. het volgende:
Laura Dekker: "Jaaaaa dat was bij mij ook hoor"
Het is ook nog maar een klein kind. Snap ook niet wat ze zo laat nog op doet.quote:
Als zij op straat zou lopen zou ik haar echt niet herkennen. Wie denkt ze wel niet dat ze is ...quote:
omdat ze denkt dat haar beroemdheid vergelijkbaar is met die van een politiek leider van een Nederlandse politieke partijquote:
Ze stelt enkel dat ze door de hele affaire herkend wordt op straat en mensen met haar op de foto willen. Dat is een constatering, geen egotripperij.quote:Op vrijdag 28 mei 2010 23:24 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
omdat ze denkt dat haar beroemdheid vergelijkbaar is met die van een politiek leider van een Nederlandse politieke partij
Idem.quote:Op vrijdag 28 mei 2010 23:31 schreef golfer het volgende:
Ik zet het verder uit.
Laura noch Bloemen kunnen mij boeien.
16 is ze toch?quote:Op vrijdag 28 mei 2010 23:29 schreef Omnifacer het volgende:
Waanzinnig wijf, die Laura Dekker.
Inderdaad. Voor nu zou ze daar een ouder voor moeten hebben, maar die vader is net zo koekwaus geloof ik.quote:Op vrijdag 28 mei 2010 23:40 schreef Ricard0j het volgende:
[..]
16 is ze toch?
En dan suggereren dat ze al volwassen is...
Als ze ouder is, dan begrijpt ze denk ik zelf ook wel dat ze nu thuis kan blijven.
Ja, dat gevoel heb ik ook. Als ik haar zo hoor, denk ik echt zo van: Ah toen ik 16 was toen dacht ik ook dat ik volwassen was, gewoon omdat ik bier mocht drinkenquote:Op vrijdag 28 mei 2010 23:41 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Inderdaad. Voor nu zou ze daar een ouder voor moeten hebben, maar die vader is net zo koekwaus geloof ik.
Ze gaan na twaalven door.quote:Op vrijdag 28 mei 2010 22:57 schreef pberends het volgende:
Ik ga lekker Wat Kiest Nederland kijken op RTL4 om 23.00:
Vrijdag 28 mei, 22:30 uur, op RTL4
Over de rol van de media:
Jeroen Pauw (journalist)
Mathijs Bouman (econoom)
Jan Kees de Jager (minister van Financiën)
Jeroentje.
Een verwijt richting de stemwijzer of het gebrek aan kennis bij de stemmers over de partijprogramma's?quote:Op vrijdag 28 mei 2010 23:47 schreef Dichtpiet. het volgende:
Toch wel bijzonder... tot nu toe heeft die stemwijzer het nog maar bij 3 BN'ers goed gehad
Mja dat is een goeie, eigenlijk richting stemwijzer, maar je zou het ook als gebrek aan kennis bij de stemmers kunnen zienquote:Op zaterdag 29 mei 2010 00:27 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Een verwijt richting de stemwijzer of het gebrek aan kennis bij de stemmers over de partijprogramma's?
Hij had een trage start toen hij net was aangewezen als SP-leider, maar hij doet dit uitstekend inderdaad. Geeft inhoudelijk maar ook duidelijk antwoorden.quote:Op zaterdag 29 mei 2010 00:52 schreef forzaudinese het volgende:
goed bezig Roemer zeg!zeer overtuigend hoe hij de standpunten van de partij verdedigt!
Hij heeft best hersenen, in de zin dat hij over dingen heeft nagedacht. Ook al ben ik het niet met hem eens.quote:
Ik sla overquote:Demissionair minister Jan Kees de Jager van Financiën, Telegraaf-hoofdredacteur Sjuul Paradijs over het interview met het jongentje Ruben en Wilders aanklacht van censuur en advocaat Edgar Mulders van zwemleraar Benno L.
mmm ik heb Wilders al een tijdje niet meer langer dan 1 minuut op TV gezien, ben wel benieuwd hoe hij zich gedraagt in een lang gesprek.quote:
Hij is vegetarier. Dan weet je het wel.quote:Op vrijdag 28 mei 2010 23:44 schreef Dichtpiet. het volgende:
GL! dacht dat hij meer richting VVD was
quote:Demissionair minister Jan Kees de Jager van Financiën, Telegraaf-hoofdredacteur Sjuul Paradijs over het interview met het jongentje Ruben en Wilders aanklacht van censuur en advocaat Edgar Mulders van zwemleraar Benno L.
Is dat niet Sjuul over Wilders?quote:Op maandag 31 mei 2010 15:12 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
mmm ik heb Wilders al een tijdje niet meer langer dan 1 minuut op TV gezien, ben wel benieuwd hoe hij zich gedraagt in een lang gesprek.
helaas stellen de EO-boys weinig kritische vragen aan hem.
Dat wordt lachen juist.quote:Op maandag 31 mei 2010 15:24 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
idd, jammer alleen dat Clairy er niet zit.
Waar SLAAT DIT OP???quote:PvLangevelde
Hoop van dezelfde demonstranten te horen als er in een islamitisch land weer eens een homo, christen of 'overspelige vrouw' wordt vermoord.
about 2 hours ago via web
Retweeted by andriesgknevel and 20 others
Twee extremisten tegenover elkaar.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:18 schreef Dichtpiet. het volgende:
Gretta vs een SGP'er
het is moeilijk een kant te kiezen in deze discussie
quote:In de stukgeschoten residentie van Arafat, ergens in Ramallah, ligt Gretta Duisenberg op haar stretchertje. Ze is klaarwakker. Haar blote voeten steken onder de dekens uit. Ze ziet haar roodgelakte teennagels die mooi kleuren bij haar wit satijnen nachtjapon. Vaag klinkt in de verte de sirene van een ziekenwagen. Op haar reiswekkertje is het zes uur twaalf.
Naast haar op de stretcher ligt Yasser Arafat, de man voor wie zij als menselijk schild bereid is haar leven te geven. Dag en nacht wil ze bij hem zijn. Gretta denkt aan zijn mentale veerkracht en die van het Palestijnse volk, dat al zo lang worstelt onder de Israëlische bezetting. Ze denkt aan de ongelijke strijd. Yasser en zijn volk tegenover de helikopters en de tanks van het Israëlische leger. David tegen Goliath.
Arafat slaapt als een roos. Hij snurkt dat het een lieve lust is. De schat! En dat niet alleen; deze fragiele man is op zijn manier ook nog eens een echte macho, want Yasser slaapt met zijn uniform aan. Dat is zó erotiserend. Een man in oorlog moet altijd paraat zijn.
Voorzichtig buigt Gretta zich over het hoofd van Arafat. Ze bestudeert zijn grijswitte stoppels, de vlezige lippen en de verfrommelde zwart-wit geruite doek op zijn hoofd. Hij ziet er vreemd, verwilderd uit, maar onder de dekens gaat zijn borst rustig op en neer.
Dan gebeurt het. Yasser draait zich in zijn slaap om. Hij woelt, zucht en duwt zijn knie”n met kracht tegen de zachte ronding van haar dij. Plots trilt Gretta’s hele lichaam. Dit is haar al jaren niet meer overkomen. De spanning van het verbodene! Ze voelt zich net een meisje van twintig. Wat moet ze doen? Yasser is geen man die je zomaar in je armen vangt. Hij is er sowieso te klein voor.
Weer voelt ze de ruwe streling van zijn knieën. Gretta denkt aan Mabel, ze denkt aan foute mannen, aan spanning en aan verliefdheid. Ze voelt zich week. Deze man is zoveel spannender dan Wim. Deze man heeft haar nodig.
Dan neemt de natuur het over. Gretta slaat de dekens opzij, krult zich over Arafat heen en gaat vol overgave over tot één op één contact.
Vijf minuten eerder. In zijn stukgeschoten residentie, ergens in Ramallah, ligt Yasser Arafat op zijn stretcher. Vaag klinkt in de verte de sirene van een ziekenwagen. Arafat is wakker, maar ligt zo stil hij maar kan en houdt zijn ogen stijf dicht. Snurken moet hij. Veinzen dat hij slaapt. Sinds die groupie in haar spijkerbroek door een gat in de muur zijn werkkamer is komen binnenkruipen, zit hij met haar opgescheept. En nu ligt dat zelfbenoemde menselijk schild tot overmaat van ramp zelfs naast hem.
De stretcher piept vervaarlijk. Gretta’s hoofd met de immense bos zwart haar is nu heel dichtbij. Yasser voelt haar ademhaling. Hij ruikt haar indringende parfum. Voor het eerst in zijn leven is hij bang. Die heks moet wat van hem, zoveel is zeker. Hij rilt bij de gedachte. Maar goed dat hij wijselijk al zijn kleren heeft aangehouden.
Hij moet handelen, nu! Arafat draait zich al snurkend om, trekt zijn knieën op en zet kracht. Hij duwt uit alle macht tegen Gretta aan. Israël weg uit de bezette gebieden en dat enge mens weg van zijn stretcher. Even lijkt Gretta’s lichaam mee te werken. Nogmaals duwt Arafat zoals hij nog nooit heeft geduwd.
Dan kraakt en schudt het stretchbedje en voelt hij hoe met één woeste ruk de dekens van hem worden weggerukt. O, Allah, sta me bij, denkt Arafat, terwijl Gretta’s dijen hem in een onverbiddelijke houdgreep nemen. Dit wordt de gruwelijkste beproeving uit mijn leven. Hier kan geen Israëlische vergeldingsaanval tegenop.
Excuseer? Er wordt in dit topic eindeloos vaak commentaar geleverd op de gasten en nu mag het niet?quote:Op maandag 31 mei 2010 23:20 schreef Q.E.D. het volgende:
Houd het ff serieus hier ok.
Nu wordt t leukquote:Op maandag 31 mei 2010 23:18 schreef Dichtpiet. het volgende:
Gretta vs een SGP'er
het is moeilijk een kant te kiezen in deze discussie
Wat jij serieus vindt en wat niet interesseert me geen zier. Maak maar een TR als je iets niet bevalt.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:20 schreef Q.E.D. het volgende:
Houd het ff serieus hier ok.
Nouja, de Gretta grappen kennen we nu wel.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:22 schreef TNA het volgende:
[..]
Excuseer? Er wordt in dit topic eindeloos vaak commentaar geleverd op de gasten en nu mag het niet?
quote:Op maandag 31 mei 2010 23:22 schreef Q.E.D. het volgende:
Die SGP'er heeft gewoon geen argumenten, zo mag ik het zien.
Beide graag.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:23 schreef Q.E.D. het volgende:
[..]
Nouja, de Gretta grappen kennen we nu wel.
We kunnen het ook over de inhoud hebben.
Ik denk dat ie doelt op dat onzin-pornoverhaaltje over Gretta en Arafat.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:22 schreef TNA het volgende:
Excuseer? Er wordt in dit topic eindeloos vaak commentaar geleverd op de gasten en nu mag het niet?
Tuurlijk. Standaard dit. Israel pleegt actie, en de Palestijnen noemen het weer een aanval op onschuldige goedzakken/weerloze kindertjes/etc etc.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:23 schreef Jac0bus het volgende:
van der Staaij praat net zo sloom als van der Vlies. Maar hij heeft wel deels gelijk. Wedden dat het ruim vollag met wapens? Bovendien werden die Israëlische soldaten meteen aangevallen toen ze aan boord kwamen.
/geloofwaardigheid (voor zover die er al was)quote:Op maandag 31 mei 2010 23:25 schreef Dichtpiet. het volgende:
"Hamas is geen terroristische organisatie."
Onzin. De één onderdrukt de ander. Ja... dan vecht je terug.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:23 schreef DrDentz het volgende:
Ik vind het een beetje sneu, die Nederlanders die fanatiek partij kiezen voor 1 kant daar. Waar 2 vechten hebben 2 schuld.
Most likely. Maar ik vond het relevant deze te plaatsen. Geschreven door Koelman, waarop Duisenberg tegen hem ging procederen. Een tolerant, liberaal denkend wezen is het dus ook niet.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:23 schreef golfer het volgende:
[..]
Ik denk dat ie doelt op dat onzin-pornoverhaaltje over Gretta en Arafat.
Sinterklaas met de kerstman.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:25 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Wie zijn deze mensen die nu discussieren?
quote:Op maandag 31 mei 2010 23:27 schreef TNA het volgende:
Die man rechtsachter Duisenberg lijkt wel Ruud Lubbers van 40.
Haar man is al een paar jaar dood.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:27 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Ik vraag me af of die zuurpruim een man heeft
Die is dood.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:27 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Ik vraag me af of die zuurpruim een man heeft
Je bent of heel erg jong of heel erg dom als je niet weet wie haar man was/quote:Op maandag 31 mei 2010 23:27 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Ik vraag me af of die zuurpruim een man heeft
je bedoelt toch niet Gretta ?quote:Op maandag 31 mei 2010 23:27 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Ik vraag me af of die zuurpruim een man heeft
die heeft zichzelf verzopenquote:Op maandag 31 mei 2010 23:27 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Ik vraag me af of die zuurpruim een man heeft
En ik mag de Mobiele Eenheid niet. Dat viel een beetje verkeerd.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:23 schreef golfer het volgende:
[..]
Ik denk dat ie doelt op dat onzin-pornoverhaaltje over Gretta en Arafat.
Dat is de spindoctor van de SGP. Serieus.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:27 schreef TNA het volgende:
Die man rechtsachter Duisenberg lijkt wel Ruud Lubbers van 40.
We houden het op jongquote:Op maandag 31 mei 2010 23:28 schreef golfer het volgende:
[..]
Je bent of heel erg jong of heel erg dom als je niet weet wie haar man was/
http://en.wikipedia.org/wiki/Wim_Duisenbergquote:Op maandag 31 mei 2010 23:27 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Ik vraag me af of die zuurpruim een man heeft
Ik ben het met je eens, grootvaderquote:Op maandag 31 mei 2010 23:28 schreef golfer het volgende:
[..]
Je bent of heel erg jong of heel erg dom als je niet weet wie haar man was/
En maar knikken met zn hoofd. SGP mannetje denk ik.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:27 schreef TNA het volgende:
Die man rechtsachter Duisenberg lijkt wel Ruud Lubbers van 40.
Als je niet opendoet als ze kloppen trappen ze je deur in.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:30 schreef golfer het volgende:
Gehoorapparaten. Dat is de oplossing voor het conflict.
Beide prima, oprechte leiders. Niets mis mee, verkondigen tenminste geen leugens zoals Gretta.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:30 schreef TNA het volgende:
Ik vind die v/d Staaij, net als v/d Vlies, toch gewoon een aardige kerel
Beetje idioot om die vent achter haar te plaatsen.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:31 schreef Dichtpiet. het volgende:
[ afbeelding ]
Die Ruud Lubbers heet Menno de Bruyne, woordvoerder van de SGP.
Hij heeft een olijke snoetquote:Op maandag 31 mei 2010 23:30 schreef TNA het volgende:
Ik vind die v/d Staaij, net als v/d Vlies, toch gewoon een aardige kerel
Daar betrap ik mijzelf ook opquote:Op maandag 31 mei 2010 23:30 schreef TNA het volgende:
Ik vind die v/d Staaij, net als v/d Vlies, toch gewoon een aardige kerel
Maar wat is daar de oorzaak van?quote:Op maandag 31 mei 2010 23:30 schreef fratsman het volgende:
Jaaaa Gretta, het ligt alleen aan Israel. Dat er Palestijnse malloten met bomgordels rondrennen vergeten we gemakshalve maar even.
Ik trek mijn woorden terug. Hij doet me denken aan Wim T. Schippers!quote:Op maandag 31 mei 2010 23:31 schreef Dichtpiet. het volgende:
[ afbeelding ]
Die Ruud Lubbers heet Menno de Bruyne, woordvoerder van de SGP.
Weet je ook waarom ze dat doen?quote:Op maandag 31 mei 2010 23:30 schreef fratsman het volgende:
Jaaaa Gretta, het ligt alleen aan Israel. Dat er Palestijnse malloten met bomgordels rondrennen vergeten we gemakshalve maar even.
Ook non-verbaal erg communicatief.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:31 schreef Dichtpiet. het volgende:
[ afbeelding ]
Die Ruud Lubbers heet Menno de Bruyne, woordvoerder van de SGP.
Omdat ze een kut geloof hebben?quote:
Hij is erg strategisch opgesteldquote:
De Jager is er eigenlijk ook voor.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:33 schreef TNA het volgende:
Ik denk dat 75% van de CDA-politici gewoon voor aanpakken van de HRA is, maar nu noodgedwongen het tegenovergestelde verdedigt.
Ik denk het ook. Pijnlijk voor hem dat die CDA-economen voor aanpakken van de HRA zijn, het zijn wel prominente en vaak geciteerde economen.quote:
Heb je gelijk in. Maar weet je wat het is? Iemand als Gretta doet de Palestijnse zaak geen goed. Van beide kanten zijn gematigde mensen nodig, die samen tot elkaar willen komen. Dit heeft geen zin.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:33 schreef Ronaldsen het volgende:
Jammer dat zo veel mensen automatisch alles wat op komt voor de Palestijnen afkraakt
ik vind de orthodoxe Israëliers net zo idioot als de Palestijnen
Maar Knevel is Bassie.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:34 schreef golfer het volgende:
En dan nu nog 2 clowns na Gretta. Eerts Jan-Kees en dan het hoogtepunt: Jules Paradijs.
Ik geniet vandaag. Zoveel clowns op 1 avond, terwijl ik niet eens circuskaarten had gekocht.
Nee tuurlijk niet, die domme muts denkt dat alles de schuld van de Joden is.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:34 schreef Kopstoot het volgende:
Dat hoofd van JK bij Gretta's geblaat was echt onbetaalbaar, en verstandig, gewoon geen zucht of woorden aan vuil maken.
Heeft Gretta al 6 miljoen handtekeningen voor het door haar gewenste tribunaal opgehaald?
Waar is Gretta trouwens bij de andere conflicten in het Midden-Oosten? Heeft ze Turkije al veroordeeld voor de militaire aanvallen op Koerdische "vrijheidsstrijders" in Noord-Irak?
Ik eet ook elke avond. Jij niet dan?quote:Op maandag 31 mei 2010 23:35 schreef cobain1994 het volgende:
De heren politici dineren wel erg vaak volgens mij, gezien die onderkinnen...
Eerst de noodgevallen..quote:Op maandag 31 mei 2010 23:34 schreef Kopstoot het volgende:
Dat hoofd van JK bij Gretta's geblaat was echt onbetaalbaar, en verstandig, gewoon geen zucht of woorden aan vuil maken.
Heeft Gretta al 6 miljoen handtekeningen voor het door haar gewenste tribunaal opgehaald?
Waar is Gretta trouwens bij de andere conflicten in het Midden-Oosten? Heeft ze Turkije al veroordeeld voor de militaire aanvallen op Koerdische "vrijheidsstrijders" in Noord-Irak?
JK heeft daar helemaal geen verstand van, man.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:34 schreef Kopstoot het volgende:
Dat hoofd van JK bij Gretta's geblaat was echt onbetaalbaar, en verstandig, gewoon geen zucht of woorden aan vuil maken.
daar ben ik het volkomen mee eensquote:Op maandag 31 mei 2010 23:35 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Heb je gelijk in. Maar weet je wat het is? Iemand als Gretta doet de Palestijnse zaak geen goed. Van beide kanten zijn gematigde mensen nodig, die samen tot elkaar willen komen. Dit heeft geen zin.
Inderdaad. Ik vind heel deze verkiezingsstrijd sowieso inhoudsloos en plat.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:37 schreef TNA het volgende:
Die verdomde breekpunten. Kap daar toch eens mee.
Dat eindeloze gesteggel met die CPB-cijfers ookquote:Op maandag 31 mei 2010 23:38 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Inderdaad. Ik vind heel deze verkiezingsstrijd sowieso inhoudsloos en plat.
Ja he? Hij is best getalenteerd vind ik, op zijn manier.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:39 schreef fratsman het volgende:
Wat is het toch een gezellige holle bolle Gijs.
quote:Op maandag 31 mei 2010 23:39 schreef fratsman het volgende:
Wat is het toch een gezellige holle bolle Gijs.
Ja en het analyseren van een debat, en daarna de analyse van de analyse. Ow kijk! COHEN KIJKT NEER! HIJ KAN ONS LAND NIET LEIDEN!!11quote:Op maandag 31 mei 2010 23:39 schreef TNA het volgende:
[..]
Dat eindeloze gesteggel met die CPB-cijfers ook
Inclusief een tafel vol rechtse gastenquote:Op maandag 31 mei 2010 23:40 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Ja en het analyseren van een debat, en daarna de analyse van de analyse. Ow kijk! COHEN KIJKT NEER! HIJ KAN ONS LAND NIET LEIDEN!!11
nee ze zei 'dat ligt er aan waar ze voor komen'quote:Op maandag 31 mei 2010 23:45 schreef DrDentz het volgende:
Ciska is tegen meer Nederlandse kinderen maar voor meer ongeschoolde immigranten.
Jij moet ook voor de Telegraaf gaan werken.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:45 schreef DrDentz het volgende:
Ciska is tegen meer Nederlandse kinderen maar voor meer ongeschoolde immigranten.
Niet helemaal opgelet? Ze vulde "geen mening" in.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:45 schreef DrDentz het volgende:
Ciska is tegen meer Nederlandse kinderen maar voor meer ongeschoolde immigranten.
EN een broodje natuurlijk...quote:
Als je hoofdredacteur wilt worden van dat pauperblad ben je sowieso niet goed.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:47 schreef Dichtpiet. het volgende:
jemig wat een rat die sjuul ... net even een kinderachtige sneer naar Pechtold en Cohen over de grootte van de koppen ....
en minder kinderbijslag is niet gelijk aan minder kinderen willen ... je vindt het alleen een verantwoordelijkheid voor mensen zelf, qua financien.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:47 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
nee ze zei 'dat ligt er aan waar ze voor komen'
quote:Op maandag 31 mei 2010 23:47 schreef Horloge het volgende:
[..]
Niet helemaal opgelet? Ze vulde "geen mening" in.
[..]
EN een broodje natuurlijk...
quote:Doe mennene mexicano en een friet saté
een lihamboutje en een kaassouflé
Vijf kroketten en drie korteletten,
en gift ook mar unne smulrol meej.
Unne viandel, doet die ook mar in,
en een berreklaauw, en een open bin.
Drie frikandellen en een brooike kehs,
en een grohte friet speciaol,
meej dubbel masjenais.
(La la lala lala la la la)
Eej!
Doe vur mijn es een brooike smerruh!
Meej aai en meej juin, da heb ik gerruh.
Naait vur mijn een saté in 't vet,
een gehaktstaaf en een goulashkroket.
Vijf gulden friet in een grote buil,
Ik stop het gelijk in munne muil.
Gif mijn een paor knaken vur 't fruitmasjien,
ik heb nie klender als een briefke van tien.
(La la lala lala la la la)
Ooh jahhh,
ik wil oohk nog unne swarmarol bestellen,
en nie te weinig juin op die frikandellen.
Gooit es wa speklappen in dieje pan,
en een pistoletje meej ruwe ham.
Schiet es een bietje op meej bakken,
neije ge hoef et niet in te pakken.
Zijn die kroketten nou nog nie klaor?
Smerret ze dan mar in oew haor.
(Smerret ze dan mar in oew haor)
(Achtergrondzangers:)
Doe mennene mexicano en een friet saté,
een lihamboutje en een kaassouflé.
Vijf kroketten, drie korteletten,
en gift ook mar unne smulrol meej.
Unne viandel, doet die ook mar ihn,
een bereklaauw, en een open bin.
Drie frikandellen en een brooike kehs,
een grote friet speciaol,
meej dubbel masjenais.
La la lala lala la la la
Doe mennene mexicano en een friet saté,
een lihamboutje en een kaassouflé.
Vìjf kroketten, drie korteletten,
en gift ook mar unne smulrol meej.
Unne viandel, doet die ook mar ihn,
een berreklaauw, en een open bjin.
Drie frikandellen en een brooike kehs,
een grote friet speciaol,
meej dubbel masjenais.
La la lala lala la la la
Doe mennene mexicano en een friet saté,
een lihamboutje en een kaassouflé.
Vijf kroketten en drie korteletten...
Flikker eens op met je onzinposts.quote:
Even dimmen, meneer Spaghetti.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het lukt ze toch niet om hem nu echt het vuur aan de schenen te leggen, helaas. P&W zijn dan toch een stuk beter hoor. Deze man vraagt erom eens flink gekielhaald te worden.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:54 schreef TNA het volgende:
Cohen-basher nr. 1 zit flink te hakkelen. O ironie.
Dat vond ik helemaal tenenkrommend bij die arkbouwer. Ja, de heren presentatoren wisten ook niet hoe al die dieren in de ark pastenquote:Op maandag 31 mei 2010 23:55 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Het lukt ze toch niet om hem nu echt het vuur aan de schenen te leggen, helaas. P&W zijn dan toch een stuk beter hoor. Deze man vraagt erom eens flink gekielhaald te worden.
Yep.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:56 schreef Bellatrix het volgende:
Ben later ingeschakeld. Is die vetkees baas van de Telegraaf?
Maar dat was meer onwil denk ik. Gristenhonden onder elkaar, dat werk.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:55 schreef TNA het volgende:
[..]
Dat vond ik helemaal tenenkrommend bij die arkbouwer.
En dat zeg je op zijn meest zwakke moment van de avond? "Nou ik vind... nee ik vind...".quote:Op maandag 31 mei 2010 23:56 schreef Horloge het volgende:
Knevel is scherp vanavond.
Een interviewer moet kritisch en scherp zijn, niet zijn eigen mening geven.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:57 schreef golfer het volgende:
Wel goed dat Knevel z'n eigen mening durft te geven.
Dat mag best wel zeker als je in dienst bent van een scherp geprofileerde omroep als de EO.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:58 schreef TNA het volgende:
[..]
Een interviewer moet kritisch en scherp zijn, niet zijn eigen mening geven.
Eens. Die kritische vragen kwamen er ook helemaaal niet uit zeg.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:58 schreef TNA het volgende:
[..]
Een interviewer moet kritisch en scherp zijn, niet zijn eigen mening geven.
Allebei.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:58 schreef du_ke het volgende:
[..]
Een puddingbroodje of een broodje warm vlees?
Achja, PenW en DWDD doen het ook.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:58 schreef TNA het volgende:
[..]
Een interviewer moet kritisch en scherp zijn, niet zijn eigen mening geven.
Ik vind Matthijs zijn links gewauwel soms anders flink irritant .quote:
Dat kan en magquote:Op dinsdag 1 juni 2010 00:06 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Ik vind Matthijs zijn links gewauwel soms anders flink irritant .
Mag best, weet ik tenminste waar ik aan toe ben als kijker zijnde. Al weet je dat bij de EO sowieso welquote:Op maandag 31 mei 2010 23:58 schreef TNA het volgende:
[..]
Een interviewer moet kritisch en scherp zijn, niet zijn eigen mening geven.
Wat een idioten.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 00:27 schreef Dichtpiet. het volgende:
Wouke merkte het ook al op, die SGP-woordvoerder achter Gretta:
http://twitter.com/woukevscherrenb/statuses/15132920286
Die gast is trouwens wel de Geert-Wilders-versie van de SGP:
http://twitter.com/mennodebruyne/status/15118460448
het lag dus ook aan de Nederlanders die verzet boden aan de Duitse bezetter.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:30 schreef fratsman het volgende:
Jaaaa Gretta, het ligt alleen aan Israel. Dat er Palestijnse malloten met bomgordels rondrennen vergeten we gemakshalve maar even.
Rouvoet is kwaad dat Cohen van mening is dat scholen geen leraren mogen weigeren/ontslaan omdat ze homo zijn. Rouvoet, als christen, vindt dat dat wel zou mogen.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 17:34 schreef DrDentz het volgende:
radicaliserende Cohen?
Zijn argumentatie was ook zoiets als "Het is schokkend dat dhr. Cohen gelijke behandeling boven vrijheid van godsdienst stelt"quote:Op dinsdag 1 juni 2010 17:37 schreef DrDentz het volgende:
Dan vind ik Rouvoet radicaliserend
Die vent (met dat extreem rare kapsel) was prachtigquote:Op dinsdag 1 juni 2010 00:27 schreef Dichtpiet. het volgende:
Wouke merkte het ook al op, die SGP-woordvoerder achter Gretta:
http://twitter.com/woukevscherrenb/statuses/15132920286
Die gast is trouwens wel de Geert-Wilders-versie van de SGP:
http://twitter.com/mennodebruyne/status/15118460448
Ik vind hem een soort Tokkie die eruit ziet als een VVD'er.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:51 schreef golfer het volgende:
Sjuul is zo'n heerlijk voorspelbaar foute man dat ik hem dus weer leuk vind.
Hahaha, hier lijkt Jan Kees de Jager inderdaad op. Maar hij is een stuk beter dan Balkenende.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:39 schreef fratsman het volgende:
Wat is het toch een gezellige holle bolle Gijs.
Joh, veel CDA'ers en zeker CDA-economen zien ook wel dat de HRA oneerlijk en onhoudbaar is. Maar het campagneteam achter Balkenende heeft gedacht: als we nu een breekpunt maken van de HRA trekken we zo weer VVD-kiezers naar het CDA toe. Maar die poging lijkt flink mislukt.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:33 schreef TNA het volgende:
Ik denk dat 75% van de CDA-politici gewoon voor aanpakken van de HRA is, maar nu noodgedwongen het tegenovergestelde verdedigt.
Er is eigenlijke en debat en ophef gaande over iets waar niemand nog wat van weet. Misschien zaten er wel degelijk wapens in die boten. Wat dat betreft vond ik de uitspraken die Wilders gisteren in NOVA deed helemaal niet onverstandig. Gewoon onderzoeken afwachten.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:37 schreef fratsman het volgende:
Gretta heeft dezelfde bekrompen denkwijze als een heleboel moslims daar in die zandbak. Er kan pas fatsoenlijk geleefd worden als Israel uitgeroeid is, desnoods met geweld. Een middenweg is er niet.
quote:23.05-00.00 uur KNEVEL &
00.20-01.15 uur (hh) VAN DEN BRINK
Talkshow met Andries Knevel en Tijs van
den Brink.
* André Rouvoet en Femke Halsema gaan
in debat over radicaliserende
Cohen,de acceptatieplicht en het
afschaffen van de aanrechtsubsidie.
* Herman Wijffels over het ontbreken
van het thema duurzaamheid in de
verkiezingsstrijd.
* Cindy van het Ende,moeder van Jelte
(9) die in coma werd geschopt.
Geen actieve partijpoliticus.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 23:13 schreef Dichtpiet. het volgende:
beetje raar dit ... een of andere kerel van buitenaf die van alles zegt over de cultuur bij het CDA terwijl er een CDA'er naast hem zit
ik zag hetquote:Op dinsdag 1 juni 2010 23:10 schreef Dichtpiet. het volgende:
Klopkoek, dat radicaliseren gaat over de acceptatieplicht op scholen. Daar is Rouvoet nogal tegen, die wil lekker met overheidsgeld homo's kunnen discrimineren.
omdat Cohen er ook over had van de week.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 23:32 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
ik zag het![]()
maar waarom ook dan ageren tegen Cohen?
die heeft een dikke moeder.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 23:44 schreef henkde_j het volgende:
Ik val er net in. Wat is er met die Jelte?
Viel inderdaad mee. Maar Femke is altijd wel leuk.quote:
Ik raad je aan niet meer te kijken.quote:Op woensdag 2 juni 2010 00:02 schreef Politiek het volgende:
zo dat was dus weer een boring uitzending
Bakellende, hoe origineel.quote:Op woensdag 2 juni 2010 00:40 schreef Politiek het volgende:
latem we hopen dat bakellende het niet haalt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |