Voor de statistiekfreaks heeft Piles een overzichtje met stats gemaakt: Piles' statsquote:In memoriam: SebasserOp zondag 15 november 2009 bereikte ons het droevige bericht dat KSC'er van het eerste uur Sebasser op veel te jonge leeftijd is overleden na een slopende ziekte. Tussen 6 maart 2007 en 2 november 2009 dronk hij hier regelmatig een bakkie mee.
Sebasser, rust in vrede.
nee, Rotterdam is van Evides, op Nesselande na, dat hoort weer bij onsquote:Op vrijdag 14 mei 2010 08:57 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
wat dacht je van IST-Infra Delivery outsourcing team Den Haag ?
waar werkt u zegt u
1/3 van zuid holland, is dat de rotterdamse haven?
waar tegenwoordig allemaal manager van kan zijnquote:Op vrijdag 14 mei 2010 08:59 schreef BrandX het volgende:
[..]ja heerlijk, van die 'verengelste' benamingen waarbij je met de beste wil van de wereld niet kan uitvogelen wat het is
Het is allemaal begonnen toen een huishoudster interieurverzorgster werd, en een orderpicker 'manager orderdistributie'..... ofzo
je mucktquote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:09 schreef BrandX het volgende:
[..]
nee, Rotterdam is van Evides, op Nesselande na, dat hoort weer bij ons.
Evides (zuidelijke deel), Oasen (noordoosterlijke deel) en Dunea (noordwestelijke deel) zitten allen in Zuid Holland.
hoi!quote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:12 schreef friemelaar het volgende:
Ome friemel bouwt het internetecht waar hoor
Jahquote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:12 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
waar tegenwoordig allemaal manager van kan zijn![]()
[..]
je muckt
dunea, die doen ook den haagquote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:11 schreef BrandX het volgende:
nieuwe!
En:
[..]
nee, Rotterdam is van Evides, op Nesselande na, dat hoort weer bij ons.
Evides (zuidelijke deel), Oasen (noordoosterlijke deel) en Dunea (noordwestelijke deel) zitten allen in Zuid Holland.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.nee echt, ik haat herfst maar voetbal meer
quote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:19 schreef Symphonic het volgende:
Goedemorgen
Ben ik de enoge die aan het werk is, nee toch zeker?
lotgenootquote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:19 schreef Symphonic het volgende:
Goedemorgen
Ben ik de enoge die aan het werk is, nee toch zeker?
knufquote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:23 schreef Knuffelzacht het volgende:
functieomschrijving: Mensen irriteren met irritante kutvragen over hun en hun koffers onder de mom van veiligheid
mogguh
das ons hoofdtaakquote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:25 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
knuf![]()
op schiphol moeten jullie toch uitkijken naar alberto
Ik heb vandaag een verplichte vrije dag, dus geen werk. Maar goed, ik ga zo eerst even sporten, dus het wordt zeker geen luie dagquote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:19 schreef Symphonic het volgende:
Goedemorgen
Ben ik de enoge die aan het werk is, nee toch zeker?
quote:
hier zijn er 5 van de 300, en je raadt het alquote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:26 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
er zijn hier 5 man van de 30 en 1 van die 5 ben ik
quote:Op vrijdag 14 mei 2010 10:12 schreef wel.o.k het volgende:
Brandx, ga je mee lunchen bij knuffelzacht?
heb hem al op en maak ze zelf in pan ipv tosti ijzerquote:
quote:Op vrijdag 14 mei 2010 10:12 schreef wel.o.k het volgende:
Brandx, ga je mee lunchen bij knuffelzacht?
pan tostiquote:Op vrijdag 14 mei 2010 10:23 schreef Knuffelzacht het volgende:
[..]
heb hem al op en maak ze zelf in pan ipv tosti ijzer
quote:Menu week 19 (maandag 10/5 - vrijdag 14/5)
Dagschotel Overige dagspecialiteiten
Vr Restaurant gesloten Vr
WOKquote:
BatsKoningquote:Op vrijdag 14 mei 2010 11:26 schreef goldfinger1963 het volgende:
ik heb geen functie omschrijving voor me eigen
quote:
quote:
waarom?quote:
je zou er wel toe in staat zijn.quote:
quote:Op vrijdag 14 mei 2010 11:48 schreef marcb1974 het volgende:
Niet gehoord dat die kut krant dat jongetje in Libië gebeld heeft?
even van nu.nl afgeplukt:quote:
quote:TRIPOLI - De 9-jarige Ruben uit Tilburg, die als enige de vliegramp in Libië overleefde, heeft in het ziekenhuis in Tripoli telefonisch contact gehad met een verslaggeefster van dagblad De Telegraaf.
De krant publiceerde vrijdag een interview met de jongen.
De journaliste belde met een van de behandelend artsen van de jongen, die zijn mobiele telefoon aan de 9-jarige gaf. De jongen zou aanvankelijk emotioneel hebben gereageerd, maar kalmeerde volgens het artikel toen bleek dat hij geen familielid aan de telefoon had.
Na enkele minuten beëindigde hij het gesprek. ''Nu wil ik weer stoppen met praten'', zegt hij in De Telegraaf.
De Telegraaf wist ook nog te melden dat de jongen zich niets kan herinneren van de crash en dat hij nog niet is ingelicht over de dood van zijn ouders en broertje.
Kwalijk
Secretaris-generaal Ed Kronenburg van Buitenlandse Zaken noemt het ''kwalijk'' dat Ruben heeft gesproken met de Telegraaf. ''Dat zou niet mogelijk moeten zijn'', zei Kronenburg in het Radio 1 Journaal.
Kronenburg, een van de afgevaardigden van het ministerie van Buitenlandse Zaken die sinds gisteren in Tripoli is, heeft de Nederlandse ambassadeur in Libië opgedragen de ziekenhuisdirecteur te bellen en hem te vragen alleen nog maar familie en medisch personeel toe te laten bij het bed van Ruben.
Privacy
Volgens Kronenburg is het personeel nu erg tolerant als het gaat om camera's en bezoek rond het bed van de 9-jarige Ruben. ''We moeten ervoor zorgen dat zijn privacy beter wordt beschermd'', aldus de secretaris-generaal.
Kronenburg beaamde dat het druk is rond het bed van het Tilburgse slachtoffertje. Volgens hem hebben ook een zoon van de Libische leider Khadaffi en Libische schoolkinderen een bezoek gebracht aan Ruben.
Afscherming
Volgens de NOS hebben de Libische autoriteiten op aandringen van Buitenlandse Zaken inmiddels toegezegd Ruben beter af te schermen.
Zo zou de enige overlevende van de vliegcrash niet meer telefonisch te benaderen zijn en is de politiebewaking rond het ziekenhuis opgeschaald.
Schaamteloos
Demissionair minister André Rouvoet van Jeugd en Gezin noemt het telefoongesprek dat De Telegraaf met de enige overlevende van de vliegramp voerde ''schaamteloos''. ''Maak me enorm boos over schaamteloze telegraaf die met ruben gebeld heeft. Hoe haal je 't in je hersens?!'', schrijft Rouvoet op Twitter.
Ook anderen maken via Twitter hun afschuw bekend over het telefoongesprek van de Telegraaf-journaliste. Een speciale account om de krant te boycotten heeft inmiddels ruim 1700 volgers.
Verklaring
In een verklaring op de website laat de Telegraaf weten de ophef te betreuren: "Het is nooit onze bedoeling geweest om misbruik te maken van de situatie van Ruben".
De krant zou tot publicatie hebben besloten, omdat Ruben 'symbool van leven is in deze enorme tragedie'.
De hoofdredactie laat verder weten de oproep van het kabinet te respecteren om terughoudendheid te betrachten in contacten met nabestaanden.
quote:In een verklaring op de website laat de Telegraaf weten de ophef te betreuren: "Het is nooit onze bedoeling geweest om misbruik te maken van de situatie van Ruben".
wat een ontiegelijk zwak en ongemeend kutexcuus zegquote:Op vrijdag 14 mei 2010 12:28 schreef BrandX het volgende:
[..]![]()
![]()
Alsjeblieft zeg, hou toch op. Ik heb ze niet, maar anders zou ik mijn ballen uit mijn broek lachen.
![]()
![]()
HAD DAN UBERHAUPT NIET GEBELD, KLAPJOSTI'S!!!!
![]()
![]()
![]()
Zo dat ben ik kwijt
en hoe weten ze dat dan?quote:De Telegraaf wist ook nog te melden dat de jongen zich niets kan herinneren van de crash en dat hij nog niet is ingelicht over de dood van zijn ouders en broertje.
quote:Op vrijdag 14 mei 2010 13:08 schreef Fha het volgende:
Wok en Sym
Tas inpakken schiet niet echt op als de kat alles er continu weer uit trekt![]()
quote:Op vrijdag 14 mei 2010 13:12 schreef Symphonic het volgende:
[..]
Hij wil gewoon graag weten wat je allemaal meeneemt
als alles wat je nodig hebt rond je tas ligt nog 1 keer alles er in stoppen, inclusief katquote:Op vrijdag 14 mei 2010 13:08 schreef Fha het volgende:
Wok en Sym
Tas inpakken schiet niet echt op als de kat alles er continu weer uit trekt![]()
Wil bolle niet even lekker spelen op de telegraaf redactie? Des te meer hij sloopt des te meer lekkers hij krijgtquote:Op vrijdag 14 mei 2010 13:08 schreef Fha het volgende:
Wok en Sym
Tas inpakken schiet niet echt op als de kat alles er continu weer uit trekt![]()
Aahw zielugquote:Op vrijdag 14 mei 2010 13:13 schreef wel.o.k het volgende:
als alles wat je nodig hebt rond je tas ligt nog 1 keer alles er in stoppen, inclusief kat
Dat wil hij vast welquote:Op vrijdag 14 mei 2010 13:16 schreef marcb1974 het volgende:
Wil bolle niet even lekker spelen op de telegraaf redactie? Des te meer hij sloopt des te meer lekkers hij krijgt
Of hij heeft gewoon zijn vervelende half uurtje, volgens mij is dat hetquote:Op vrijdag 14 mei 2010 13:22 schreef marcb1974 het volgende:
Hij wil gewoon niet dat jij weg gaat he. Daarom moet je tas leeg
fijn weekendquote:Op vrijdag 14 mei 2010 13:26 schreef Fha het volgende:
[..]
Of hij heeft gewoon zijn vervelende half uurtje, volgens mij is dat het
Nou, ik ga in ieder geval ook de laptop inpakken en dan richting trein. Fijn weekend allemaal!![]()
![]()
leuk speeltje besteld?quote:Op vrijdag 14 mei 2010 14:49 schreef DaMart het volgende:
Zo, huis is ook weer schoon. Leek me handiger om dat vandaag te doen. Mocht morgen mijn bestelling binnen zijn, heb ik daar denk ik geen zin in, namelijk.
ik had een peerquote:Op vrijdag 14 mei 2010 14:54 schreef Symphonic het volgende:
[..]
en ik heb mijn doelstelling voor vandaag bereikt in ieder geval
quote:Op vrijdag 14 mei 2010 08:51 schreef BrandX het volgende:
Op mijn kaartje staat 'manager Realisatie Aansluitleidingen'
Ik was ooit "Medewerker Algemene Dienst werkzaam binnen de afdeling Operationele Zaken"quote:Op vrijdag 14 mei 2010 08:57 schreef wel.o.k het volgende:
wat dacht je van IST-Infra Delivery outsourcing team Den Haag ?
medewerker ondersteuning ICT bedrijfsvoering corporate communicatiequote:Op vrijdag 14 mei 2010 15:08 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
[..]
Ik was ooit "Medewerker Algemene Dienst werkzaam binnen de afdeling Operationele Zaken"
Dan ben je dus vakantiewerker hulpkracht, en in feite de voetveeg van de organisatie
maar in jouw geval zal het wel zoiets zijnquote:
quote:
ah, je gaat ook mee?quote:Op vrijdag 14 mei 2010 15:53 schreef Dr_Flash het volgende:
http://www.nu.nl/binnenla(...)ruben-vliegramp.html![]()
Christus te paard
wat een gootkrant is dat ook
walgelijke lui daar
quote:
Oh ja hoorquote:
vier ze wokquote:
Je mag je ballen uit je bloes lachenquote:Op vrijdag 14 mei 2010 12:28 schreef BrandX het volgende:
[..]![]()
![]()
Alsjeblieft zeg, hou toch op. Ik heb ze niet, maar anders zou ik mijn ballen uit mijn broek lachen.
tweetyquote:Op vrijdag 14 mei 2010 16:11 schreef --Tweety-- het volgende:
Ola KSC!![]()
![]()
Hoe is het met iedereen?
Al zin in het weekend?
Hey GF! Hoe is het met jou dan?quote:
met mij is het goedquote:Op vrijdag 14 mei 2010 16:16 schreef --Tweety-- het volgende:
[..]
Hey GF! Hoe is het met jou dan?
Hier is alles goed hoor, alleen ben ik net tot de conclusie gekomen dat ik allergisch ben voor mn oogschaduw
Nee, mn ogen zijn nu heel klein, net alsof je net uit bed komt na een nacht slecht slapen. En ze branden heel erg. Vet irritant.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 16:19 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
met mij is het goed![]()
dus je hebt nou een paar dikke ogen
je bent een chinees gewordenquote:Op vrijdag 14 mei 2010 16:21 schreef --Tweety-- het volgende:
[..]
Nee, mn ogen zijn nu heel klein, net alsof je net uit bed komt na een nacht slecht slapen. En ze branden heel erg. Vet irritant.
Dus moet ik in plaats van OLA in het vervolg Ni Hao (of hoe je dat ook maar schrijft) zeggen?quote:
quote:Op vrijdag 14 mei 2010 16:26 schreef --Tweety-- het volgende:
[..]
Dus moet ik in plaats van OLA in het vervolg Ni Hao (of hoe je dat ook maar schrijft) zeggen?
en makkelijkerquote:
is het zo'n slecht weer bij jouw tweetyquote:
en het sneeuwt zo te zien aan je UIquote:Op vrijdag 14 mei 2010 16:44 schreef --Tweety-- het volgende:
[..]
Marcb![]()
En ja GF het is hier heel slecht weer, koud en nat
Goed idee, ik spring zo de trein wel ff in!quote:Op vrijdag 14 mei 2010 16:47 schreef marcb1974 het volgende:
Tweety![]()
Kom hierheen dan? Hier schijnt de zon
laters tweetyquote:
Schande!quote:Op vrijdag 14 mei 2010 17:20 schreef wel.o.k het volgende:
het was zo rustig op de weg dat ik nu moet wachten op mijn eten
quote:
Ah, men bindt elkaar vast en de rest van de avond heb je geen kind meer aan zequote:Op vrijdag 14 mei 2010 21:36 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
redelijk druk
het is vanavond weer BDSM![]()
dus pappa's heeft weer veel tijd om te Fokken
whehehequote:Op vrijdag 14 mei 2010 21:39 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ah, men bindt elkaar vast en de rest van de avond heb je geen kind meer aan ze
Geen Bayerische Bierdusches daar nee?quote:Op vrijdag 14 mei 2010 21:46 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
whehehe![]()
en ze drinken ook een stuk minder
bier gaat er hier al genoeg erdoorquote:Op vrijdag 14 mei 2010 21:50 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Geen Bayerische Bierdusches daar nee?![]()
Zou best eens een tof thema zijn trouwens, gewoon een origineel Beiers bierfeest met bratwurst en sauerkraut en zo. En bier, flink wat.
quote:Top 20 in de KoffieSC-reeks op 14-05-2010
![]()
Plaats / aantal berichten / gebruiker
01. 043 wel.o.k
02. 026 goldfinger1963
03. 017 Dr_Flash
04. 016 Symphonic
05. 013 BrandX
06. 012 marcb1974
07. 009 --Tweety--
08. 006 Knuffelzacht
09. 006 Fha
10. 005 friemelaar
11. 003 DaMart
quote:
Ik had deze al eens gemaakt voor OA en MPG:quote:Op zaterdag 15 mei 2010 08:23 schreef BrandX het volgende:
Veels te vroege goedemorgen.
Koffie![]()
Hmm, die koffie smiley dekt eigenlijk de lading niet, ik ga straks eens een sjagie koffiesmiley maken
quote:Op zaterdag 15 mei 2010 09:45 schreef DaMart het volgende:
Goedemorgen.
[..]
Ik had deze al eens gemaakt voor OA en MPG: [ afbeelding ]
quote:
quote:
dat kan ik goed begrijpenquote:Op zaterdag 15 mei 2010 12:48 schreef BrandX het volgende:
[..]
en hop daar gaat mijn humeur weer [ afbeelding ]
Heb je je sollicitatie al verstuurd?quote:
Modje gezocht op GCquote:Op zaterdag 15 mei 2010 12:59 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Heb je je sollicitatie al verstuurd?
dat is ook de enigste reden waarom ik het zou willen doenquote:Op zaterdag 15 mei 2010 13:06 schreef marcb1974 het volgende:
Zal ik anders solliciteren?
Dan kan ik met Brandsamenwerken
ik ga BX niet delen met marcbquote:Op zaterdag 15 mei 2010 13:26 schreef kwiebuske het volgende:
schrijf dan allebei
duo-banen zijn toch al in dus .....
tsssssquote:
whehehequote:Op zaterdag 15 mei 2010 14:00 schreef kwiebuske het volgende:
[..]
tsssss
je hebt niets over voor een mede GC chatter dus ....
![]()
valt me vies tegen
hier is het hem goed geluktquote:Op zaterdag 15 mei 2010 17:52 schreef BrandX het volgende:
De zon doet ontiegelijk haar best om door de wolken heen te schijnen, en als de wind niet zo vasthoudend was, had ik nu op mijn balkon gezeten.
Om de zon te helpen ben ik maar aan de rose gegaan
Symquote:
Hmmm, tijd voor een andere sc dus weer?quote:Op zaterdag 15 mei 2010 19:49 schreef Symphonic het volgende:
Het is hier echt heel stil de laatste tijd....
Als je op 'meer' drukt, dan kun je ook op zoeken naar reacties of topics van mensen die op FOK! posten. Daar heb ik mijn eigen gebruikersnaam ingevuld bij topics geopend door. Toen kwam ik mezelf vaker in KLB tegen dan ik had verwachtquote:Op zaterdag 15 mei 2010 19:54 schreef BrandX het volgende:
ik kan mijn eerste post er niet mee vinden. Hoe doe ik dat? Ik zag dat static dat wel was gelukt?
Het zou deze post kunnen zijn: Truth or Dare: Deel (s)L(owchat)quote:Op zaterdag 15 mei 2010 19:54 schreef BrandX het volgende:
ik kan mijn eerste post er niet mee vinden. Hoe doe ik dat? Ik zag dat static dat wel was gelukt?
ja dat heb ik ook gedaan, maar enige topics die ik vond waren uit 2006 terwijl ik sinds mei 2005 geregistreerd ben. Ik heb toen wel maar weinig gepost, maar wel wat.quote:Op zaterdag 15 mei 2010 20:01 schreef DaMart het volgende:
[..]
Als je op 'meer' drukt, dan kun je ook op zoeken naar reacties of topics van mensen die op FOK! posten. Daar heb ik mijn eigen gebruikersnaam ingevuld bij topics geopend door. Toen kwam ik mezelf vaker in KLB tegen dan ik had verwacht.
hoe heb je die gevonden danquote:Op zaterdag 15 mei 2010 20:08 schreef DaMart het volgende:
[..]
Het zou deze post kunnen zijn: Truth or Dare: Deel (s)L(owchat)
Ik heb gezocht op reacties van BrandX, vervolgens gesorteerd op datum bericht (=startdatum topic) oplopend, en daar gezocht naar jouw eerste reacties in die topics, en gekeken welke in tijd het eerst gepost was... direct via de search lukte niet echt om exact naar een eerste post te zoekenquote:
alleen dat klonk niet meer modquote:Op zaterdag 15 mei 2010 20:41 schreef Dr_Flash het volgende:
ik ben ook weer thuis
![]()
Nog iets belangrijks gemist? Vast niet
ik zou het niet wetenquote:
quote:Wij zijn een tijdje niet meer online geweest vanwege een crash van onze harde schijf, wij zijn een goed uitziend knap koppel, gaan graag naar een club, waar we ons amuseren maar genieten ook graag thuis met meerdere paren.
whehehequote:Op zaterdag 15 mei 2010 21:15 schreef DaMart het volgende:
GF, stuur jij per ongeluk je e-mail door naar mijn Hotmail?
Ik kreeg net dit:
[..].
Dan laat ik mevrouw I. en mijnheer L. in de spammap staanquote:Op zaterdag 15 mei 2010 21:22 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
whehehe![]()
maardie heb je niet van mij gekregen
heel verstandigquote:Op zaterdag 15 mei 2010 21:24 schreef DaMart het volgende:
[..]
Dan laat ik mevrouw I. en mijnheer L. in de spammap staan.
Ze dreigen namelijk ook met het sturen van foto's van zichzelf.
Als je het doet voor de lol, is het goed. ALs het een verplichting wordt is het tijd om te stoppen. Tenminste dat was mijn redenquote:Op zaterdag 15 mei 2010 21:13 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
ik zou het niet weten![]()
ik heb eerlijk gezegd geen flauw benul hoeveel tijd het modden kost
Oh die van hem ook zie ik netquote:Op zaterdag 15 mei 2010 21:46 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Als je het doet voor de lol, is het goed. ALs het een verplichting wordt is het tijd om te stoppen. Tenminste dat was mijn reden
quote:Op zaterdag 15 mei 2010 21:15 schreef DaMart het volgende:
GF, stuur jij per ongeluk je e-mail door naar mijn Hotmail?
Ik kreeg net dit:
[..].
dat is volgens mij ook de beste reden om het doenquote:Op zaterdag 15 mei 2010 21:46 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Als je het doet voor de lol, is het goed. ALs het een verplichting wordt is het tijd om te stoppen. Tenminste dat was mijn reden
dan zal het wel spam zijn van een sex/dating sitequote:Op zaterdag 15 mei 2010 22:07 schreef BrandX het volgende:
[..]die had ik ook in mijn msn mailbox staan
not so bored, En verder ook wel goed hoor!quote:Op zaterdag 15 mei 2010 23:04 schreef Kuukske het volgende:
Bored.. En verder goed hoor!
En hoe is 't met BX?
de laatste tijd sowieso wel rustiger. Ik kom hier ook minder, te druk met andere delen van FOK! en andere dingenquote:Op zaterdag 15 mei 2010 23:08 schreef Kuukske het volgende:
Alsin, een tijdje vandaag. Of een tijdje altijd?
Goede reden voor jou om te antwoorden met reclame voor je clubquote:Op zaterdag 15 mei 2010 22:51 schreef goldfinger1963 het volgende:
whehehe![]()
ik heb die mail van dat stelletje ook binnen
Ach so. Ja die dingen gebeuren hč.quote:Op zaterdag 15 mei 2010 23:16 schreef BrandX het volgende:
de laatste tijd sowieso wel rustiger. Ik kom hier ook minder, te druk met andere delen van FOK! en andere dingen.
whehehequote:Op zaterdag 15 mei 2010 23:20 schreef DaMart het volgende:
[..]
Goede reden voor jou om te antwoorden met reclame voor je club.
kuukskequote:
quote:Top 20 in de KoffieSC-reeks op 15-05-2010
![]()
Plaats / aantal berichten / gebruiker
01. 024 goldfinger1963
02. 014 BrandX
03. 011 DaMart
04. 008 Kuukske
05. 008 marcb1974
06. 006 Dr_Flash
07. 005 Symphonic
08. 002 Knuffelzacht
09. 002 kwiebuske
quote:Top 100 van zaterdag 15 mei 2010
Plaats / aantal berichten / gebruiker
33. 110 Symphonic
81. 062 BrandX
85. 059 Papierversnipperaar
sorry schat dat ik nou pas reageer ik heb het te druk hierquote:
Nee, maar mss lag ik er al in. Ik ging rond 12-en te bed.quote:Op zondag 16 mei 2010 10:23 schreef marcb1974 het volgende:
Brand? Heb jij nog last van de stroomuitval gehad?
hier is ie gelukkig goed doorgebrokenquote:Op zondag 16 mei 2010 14:00 schreef BrandX het volgende:
GF, hier is het matigjes. Zon doet haar best door te breken, maar lukt nog niet helemaal. Hopelijk gaat het wel lukken nog uiterlijk 17.00u. dan kan ik nog lekker op mijn balkon zitten/genieten
maar nu eventjes wat boodschapjes doen
Het begon rond kwart over 12, dus je kan het dan net gemist hebbenquote:Op zondag 16 mei 2010 13:51 schreef BrandX het volgende:
[..]
Nee, maar mss lag ik er al in. Ik ging rond 12-en te bed.
Nope, niet gemist, is hier in dit deel van Den Haag niet geweest. Ik check net mijn laatst gezonden SMSje, en die was rond half één, en ik deed zeker een half uur daarna mijn licht pas uit (in bed lezen ftw)quote:Op zondag 16 mei 2010 14:16 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Het begon rond kwart over 12, dus je kan het dan net gemist hebben
Dan had je gelukquote:Op zondag 16 mei 2010 16:17 schreef BrandX het volgende:
[..]
Nope, niet gemist, is hier in dit deel van Den Haag niet geweest. Ik check net mijn laatst gezonden SMSje, en die was rond half één, en ik deed zeker een half uur daarna mijn licht pas uit (in bed lezen ftw)
Flesquote:Op zondag 16 mei 2010 11:37 schreef Dr_Flash het volgende:
Hoi allemaal![]()
Vandaag moet ik veel doen![]()
Oh en:KUUKSKE
![]()
![]()
![]()
Zo
Nopequote:Op zondag 16 mei 2010 16:18 schreef Dr_Flash het volgende:
Die heb je vast eerder verstuurd, maar omdat de BTS eruit lag is hij pas om half 1 afgeleverd
daar word je dol vanquote:
Symquote:
Kuukskequote:
teringquote:
ik ben nog aan het zoeken waar ik het beste in benquote:Op zondag 16 mei 2010 17:30 schreef Dr_Flash het volgende:
Hey, iedereen moet ERGENS de Beste in zijnDit zijn mijn Louis van Gaal-momentjes
Tering. Schiet je op? Je bent bijna 60quote:Op zondag 16 mei 2010 17:35 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
ik ben nog aan het zoeken waar ik het beste in ben
quote:Op zondag 16 mei 2010 17:37 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Tering. Schiet je op? Je bent bijna 60
quote:Op zondag 16 mei 2010 18:18 schreef Dr_Flash het volgende:
Bwaah ik open een inhoudelijk topic![]()
Geen bier meer voor mij
Olie"ramp" vs aswolk
quote:Op zondag 16 mei 2010 18:23 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
bier maakt meer kapot dan je lief is
quote:If everybody grows up with high self-esteem, who is going to dance in our strip clubs?
What's going to happen to our porno industry?
These women don't just grown on trees.
It takes lots of drunk dads missing dance recitals before you decide to blow a goat on the internet for fifty bucks.
And if that disappears, where does that leave me on a Friday night with my new high speed connection?
Ja, heequote:
lieverdquote:Op zondag 16 mei 2010 18:30 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ja, hee
Hoi
Waarom ben je er nooit meer?![]()
Pappasquote:
Met andere woorden: GF bewaakt de internetverbinding, en terwijl hij FOK!'t, moet jij dubbel zo hard werken?quote:Op zondag 16 mei 2010 18:34 schreef Ladylike het volgende:
[..]
lieverd
ik heb ineens een leven overdag
[..]
quote:Op zondag 16 mei 2010 18:34 schreef Ladylike het volgende:
[..]
lieverd
ik heb ineens een leven overdag
quote:[..]
Pappas![]()
Heb nog steeds goede zin omdat het gisteren zo gezellig was
wat een avond
nee hoor, tis veel te gezellig om te fokken, GF doet het ook alleen als ie niet bij ons zitquote:Op zondag 16 mei 2010 18:35 schreef DaMart het volgende:
[..]
Met andere woorden: GF bewaakt de internetverbinding, en terwijl hij FOK!'t, moet jij dubbel zo hard werken?.
yep, was zo 4 uurquote:Op zondag 16 mei 2010 18:37 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
![]()
jij ook al![]()
[..]
![]()
het was ook beregezellig
time fly's when your having fun![]()
niet alles verklappenquote:Op zondag 16 mei 2010 18:41 schreef Ladylike het volgende:
[..]
nee hoor, tis veel te gezellig om te fokken, GF doet het ook alleen als ie niet bij ons zit
eigenlijk veels te snelquote:[..]
yep, was zo 4 uur
GMTAquote:
lekkerquote:
ik vertel ook niet allesquote:Op zondag 16 mei 2010 18:46 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
niet alles verklappen![]()
dadelijk denken ze nog dat ik daadwerkelijk werk![]()
[..]
eigenlijk veels te snel![]()
me nieuwe scherm heb ik net aangesloten![]()
het is echt een pracht beeld![]()
en ik heb een hoop ruimte op het buro erbij gekregen
Nee hoor, dat geloven we al niet zolang je hier komtquote:Op zondag 16 mei 2010 18:46 schreef goldfinger1963 het volgende:
dadelijk denken ze nog dat ik daadwerkelijk werk![]()
quote:Op zondag 16 mei 2010 18:49 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Nee hoor, dat geloven we al niet zolang je hier komt
daarom verdien ik ook niksquote:Op zondag 16 mei 2010 18:49 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Nee hoor, dat geloven we al niet zolang je hier komt
QFT!quote:Op zondag 16 mei 2010 18:49 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Nee hoor, dat geloven we al niet zolang je hier komt
graag gedaanquote:Op zondag 16 mei 2010 18:57 schreef goldfinger1963 het volgende:
zal nog maar een bakkie pakken![]()
fijn zo'n buitenkat die een binnenkat wil zijn
quote:Op zondag 16 mei 2010 18:58 schreef Ladylike het volgende:
[..]
graag gedaan
ik zei toch: adoptie geslaagd
ik ga een Goldstrike nemen
tot woensdag LLquote:Op zondag 16 mei 2010 19:02 schreef Ladylike het volgende:
Randall en ik gaan een spelletje spelen, ben weer weg
Je weet dat ik walg van vechtsporten en zo hequote:
helemaal niet gezienquote:Op zondag 16 mei 2010 19:53 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Je weet dat ik walg van vechtsporten en zo he
Maar wat vond jij nou van Innocent - Bento? Ik had echt niet verwacht dat het zo af zou lopen
Oh dat weet ik dan weer niet. Maar hij ging toch best heel goed tot de 10equote:Op zondag 16 mei 2010 19:56 schreef BrandX het volgende:
ah ik heb even gekeken.
Tja dat hij verloren heeft verbaasd me niet echt eerlijk gezegd
Hij heeft wel heel veel partijen makkelijk 'gekregen' van de judges.
was een mooie partijquote:Op zondag 16 mei 2010 19:57 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Oh dat weet ik dan weer niet. Maar hij ging toch best heel goed tot de 10e
ik heb er helemaal niets van gezienquote:Op zondag 16 mei 2010 19:58 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
was een mooie partij![]()
zou zie je maar weer dat je altijd moet blijven oppassen
dat weet ik nietquote:Op zondag 16 mei 2010 19:59 schreef Symphonic het volgende:
[..]
ik heb er helemaal niets van gezien
Is dat die bokser die getraind wordt door Joval?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |