Oja, hoe kan ik dat vergetenquote:Op zondag 14 maart 2010 19:24 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Nee, 22 juli is pi approximatiedag.
3.14 is ook maar een benadering, en 22/7 benadert beter.quote:
quote:1 Koningen 7:23 zegt:
Verder maakte Chiram de Zee, een bekken van gegoten brons van vijf el hoog, met een middellijn van tien el en een omtrek van dertig el.
waar staat dat die bekken van gegoten brons rond is dan?quote:Op zondag 14 maart 2010 19:45 schreef Dr_Strangelove het volgende:
Ongelovigen.![]()
Pi is precies 3. Zie hier het woord van God:
[..]
wat wel?quote:Op zondag 14 maart 2010 19:43 schreef Steve het volgende:
Is er iemand hier user op de FOK!wiki? Ik ben nl. geen premasterstudent meer.
Bedankt!quote:Op zondag 14 maart 2010 19:48 schreef GlowMouse het volgende:
Ik ken geen Hebreeuws, maar het is volgens mij wel algemeen geaccepteerd dat het er staat. De (volgens mij) meest bekende Bijbel-versie, de King James, leest bijvoorbeeld:quote:Op zondag 14 maart 2010 19:46 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
waar staat dat die bekken van gegoten brons rond is dan?
quote:And he made a molten sea, ten cubits from the one brim to the other: it was round all about, and his height was five cubits: and a line of thirty cubits did compass it round about.
Dat je tot twee keer toe 'volgens mij' nodig hebt voor je onderbouwing, zegt mij al genoeg. En dat de vertaling π=3 impliceert, zegt niets over het woord van god zelf. Daarvoor moeten we toch terug naar de Hebreeuwse versie.quote:Op zondag 14 maart 2010 19:59 schreef Dr_Strangelove het volgende:
[..]
Ik ken geen Hebreeuws, maar het is volgens mij wel algemeen geaccepteerd dat het er staat. De (volgens mij) meest bekende Bijbel-versie, de King James, leest bijvoorbeeld:
[..]
Ik had God toevallig zojuist aan de telefoon en heb het even nagevraagd. Hij bedoelde π=3.quote:Op zondag 14 maart 2010 20:03 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Dat je tot twee keer toe 'volgens mij' nodig hebt voor je onderbouwing, zegt mij al genoeg. En dat de vertaling π=3 impliceert, zegt niets over het woord van god zelf. Daarvoor moeten we toch terug naar de Hebreeuwse versie.
Dat ik tot twee keer toe "volgens mij" zeg, zegt meer over mijn interesse om de acceptatie en de status van de KJ te achterhalen dan over iets anders.quote:Op zondag 14 maart 2010 20:03 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Dat je tot twee keer toe 'volgens mij' nodig hebt voor je onderbouwing, zegt mij al genoeg. En dat de vertaling π=3 impliceert, zegt niets over het woord van god zelf. Daarvoor moeten we toch terug naar de Hebreeuwse versie.
Ik denk niet dat ze daar moeilijk over doenquote:Op maandag 15 maart 2010 11:22 schreef hetzusjevan het volgende:
Ik ben bezig met mijn aanvraagformulier tot een Masteropleiding. Wel gek dat je dat voor 1 juli moet opsturen, terwijl ik tegen die tijd mijn diploma waarschijnlijk nog niet heb?
Ik weet überhaupt niet precies welke datum ik mijn diploma krijg :/. Dat moet je ook invullen. Ik heb nu +/- 1 juli 2010 ingevuld? 15 juni is de deadline voor m'n bachelorthesis en voor die tijd heb ik tentamens gehad.. Mm.
*Er van uitgaande dat ik alles haal hč.
Je zit niet op kamers hier? Wel super dat je hem zo goed gemaakt hebtquote:Op maandag 15 maart 2010 18:56 schreef Citizen.Erased het volgende:
Tentamen van vanmorgen heb ik als het goed is gehaaldNog 2 tentamens te gaan.
Ik moest er wel al om 6 uur uit om optijd op de UvT te zijn
Dat hoefde ik helemaal nietquote:Op maandag 15 maart 2010 11:22 schreef hetzusjevan het volgende:
Ik ben bezig met mijn aanvraagformulier tot een Masteropleiding. Wel gek dat je dat voor 1 juli moet opsturen, terwijl ik tegen die tijd mijn diploma waarschijnlijk nog niet heb?
je lijkt wel een newbiequote:Op maandag 15 maart 2010 21:58 schreef Tegan het volgende:
Ik zou ook gewoon thesistools.com gebruiken ja.
ik had het over jouquote:Op maandag 15 maart 2010 22:00 schreef Tegan het volgende:
Waarom zou je zelf iets gaan schrijven als het al bestaat. Als zusje zijnde dus.
Het is een leuke oefening, maar als zusje zou ik er zeker niet aan beginnen. Misschien dat je in Access en formulieren een eind komt, maar zoveel tijd moet je er niet in willen steken als je er verder niks mee wilt doen.quote:Op maandag 15 maart 2010 22:05 schreef Tegan het volgende:
Ik weet niet of ik zelf iets zou schrijven, ben niet echt een PHP-held.
Die komt in mijn signature als je weer een UI hebt.quote:
Ik denk dat iedereen morgen wat te horen krijgtquote:Op maandag 15 maart 2010 16:57 schreef arj1o1 het volgende:
[..]
Hmm nog 1 dag te gaan... Denk je morgen al iets te horen?
Dan zul je morgen wel in de top5 van de dagstats komenquote:Op maandag 15 maart 2010 22:22 schreef Tegan het volgende:
Het feit dat ik zo vaak wissel zegt al genoeg lijkt me.
Ik heb vandaag wel mijn 20k-post gedaan![]()
.
Je gaat de top5 niet eens halen zo, je zit pas op 198.quote:
Ik heb thesistools.com alleen maar gebruikt als ondervraagde en in die positie moet ik zeggen dat het vrij goed werkt. Geen reclame, geen gezeur, snel vraagjes er doorheen rammen en achteraf ook geen spam oidquote:Op maandag 15 maart 2010 22:03 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
ik had het over jou
Of thesistools handig werkt weet ik niet, maar als je het gebruikt kun je ook nog bedenken of je de vragenlijst aan FOK!kers voorschotelt.
Ik ook, werkt perfect. En het lijkt me ook lekker makkelijk als ondervrager, zonder je te moeten verdiepen in HTML etc.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 02:25 schreef aardappel het volgende:
[..]
Ik heb thesistools.com alleen maar gebruikt als ondervraagde en in die positie moet ik zeggen dat het vrij goed werkt. Geen reclame, geen gezeur, snel vraagjes er doorheen rammen en achteraf ook geen spam oid
#7, not bad.quote:Op maandag 15 maart 2010 22:42 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Je gaat de top5 niet eens halen zo, je zit pas op 198.
Ik weet het niet zeker, maar ik kan niet geloven dat het niet zo zou zijn.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 17:12 schreef appelsap het volgende:
Ik heb een vraag.
Als je via de UVT-mail een email stuurt naar een verkeerd/onvolledig emailadres, krijg je dan automatisch bericht dat het niet bezorgd kan worden?
jeeejquote:
Ja ik had vanaf de universiteit je profiel aangepast. Alleen als je je profiel nog een keer wilt wijzigen zonder dat het weer fout gaat, moet je me lief aankijkenquote:Op dinsdag 16 maart 2010 19:20 schreef Tegan het volgende:
[..]
Oh, he. Hij heeft het volgens mij gewoon zelf gefixed. Tof
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |