Bron: EP / ANPquote:BRUSSEL - In de 27 lidstaten van de EU is sprake van 'schokkende' racisme. Minderheden hebben dagelijks te maken met discriminatie bij het zoeken naar werk, op scholen, bij de dokter, in winkels en elders.
Het EU-bureau voor de grondrechten FRA schrijft dat in een donderdag verschenen rapport. Daarvoor werden 23.000 mensen uit etnische minderheidsgroepen of uit migrantengroepen in alle lidstaten ondervraagd. Ook werden vijfduizend personen in tien lidstaten geïnterviewd die niet tot een minderheid behoren. Volgens het onderzoek hebben vooral Noord-Afrikanen en Romazigeuners last van discriminatie.
Van degenen die de afgelopen twaalf maanden met racisme zijn geconfronteerd, diende 82 procent geen klacht in. Meestal werd dat achterwege gelaten vanuit de overtuiging dat 'er toch niets zou gebeuren'. Bijna de helft van de ondervraagden bleek niet op de hoogte van de wetgeving die discriminatie verbiedt.
FRA-directeur Morten Kjaerum roept overheden en dienstverleners op om ervoor te zorgen dat uitsluiting van minderheidsgroepen uit de Europese samenleving wordt voorkomen. Er moet beleid komen om de marginalisering van deze groepen tegen te gaan, aldus de organisatie.
Nee hoor. dat is gewoon nodig anders krijgen de migranten geen werk waarvan ze hebben gestudeerdquote:Op donderdag 10 december 2009 22:43 schreef BasEnAad het volgende:
De overheid zelf is hier koploper met z'n positieve discriminatie.
En waar gaat het nou eigenlijk over; racisme of discriminatie?
Hoe zou dat nu komen?quote:Volgens het onderzoek hebben vooral Noord-Afrikanen en Romazigeuners last van discriminatie.
Kijk, de rapport blijkt dus wel waar te zijn aangezien jij zelf zo reageert.quote:Op donderdag 10 december 2009 22:45 schreef Paaskonijn het volgende:
Het topic is pas net gewonnen, wacht even de reacties af.quote:Op donderdag 10 december 2009 22:45 schreef Meki het volgende:
De rapport komt goed overeen met deze topic.
Als we allemaal wilders gaan napraten en dat telkens als smoesje gebruiken komen we nergens en blijf je in je ontkenningsfasequote:Op donderdag 10 december 2009 22:49 schreef Loveless85 het volgende:
Sowieso word je in de grote steden eerder als Nederlander uitgescholden als je s'avonds of s'nachts over straat gaat dan wanneer je mocro, turk, of neger bent
Het werkt natuurlijk ook zo.quote:Op donderdag 10 december 2009 22:45 schreef Meki het volgende:
[..]
Nee hoor. dat is gewoon nodig anders krijgen de migranten geen werk waarvan ze hebben gestudeerd
Het probleem zijn de onderbuikgevoelens en de haat van mensen.
quote:Op donderdag 10 december 2009 22:53 schreef Meki het volgende:
[..]
Als we allemaal wilders gaan napraten en dat telkens als smoesje gebruiken komen we nergens en blijf je in je ontkenningsfase
Waarom zeg je dit ? Probeer je dit goed en recht te praten ?
Nee hoor, ik woon in Rotterdam-zuid, dus als ik s'avonds thuis kom en nog ff stukje loop maak ik het mee. Niks Wilders, niks wetenschappelijk onderzoek, maar gewoon ervaringquote:Op donderdag 10 december 2009 22:53 schreef Meki het volgende:
[..]
Als we allemaal wilders gaan napraten en dat telkens als smoesje gebruiken komen we nergens en blijf je in je ontkenningsfase
Waarom zeg je dit ? Probeer je dit goed en recht te praten ?
Maar je gebruikt nog steeds de heidense krant de Telegraaf in je TT.quote:Op donderdag 10 december 2009 22:53 schreef Meki het volgende:
[..]
Als we allemaal wilders gaan napraten en dat telkens als smoesje gebruiken komen we nergens en blijf je in je ontkenningsfase
Waarom zeg je dit ? Probeer je dit goed en recht te praten ?
Dat dusquote:Op donderdag 10 december 2009 22:43 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Waarom is het in europa erg en noemen we het in de rest van de wereld cultuur?
Op de eerste plaats staan de Roma, op de tweede plaats Afrikanen van bezuiden de Sahara. Noord-Afrikanen, de groep die De Telegraaf als eerste noemt, komen als derde. Typisch van De Telegraaf om die tweede groep maar helemaal weg te laten en alleen te spreken van "Noord-Afrikanen en Romazigeuners". Je zou bijna denken dat het ze erom te doen is.quote:Op donderdag 10 december 2009 22:45 schreef LXIV het volgende:
[..]
Hoe zou dat nu komen?![]()
Het is dus niet zomaar uit de lucht gegrepen. Er is een proces aan vooraf gegaan waardoor deze groepen het geworden zijn. Want ze lijken qua uiterlijk veel meer op Europeanen dan negers of chinezen.
http://fra.europa.eu/fraW(...)ence-edition_en_.pdfquote:EU-MIDIS identified the second highest rate of
overall discrimination as being against Sub-
Saharan Africans – 41% were discriminated
against because of their immigrant or ethnic
minority background at least once in the last
12 months. This was followed by discrimination
against North Africans – 36%. In joint fourth place
were Turkish and Central and East European
respondents; a quarter were discriminated
against in the last 12 months – 23%.
quote:Op donderdag 10 december 2009 23:08 schreef Buschetta het volgende:
Als een kat je 2 keer krabt als je hem aait wanneer hij naar je toe komt dan aai je hem de 3e keer toch niet meer en gooi je hem van je schoot.
Zelfde met Roma's en N-Afrikanen
kopenhagen gaat het allemaal nog erger maken.quote:Op donderdag 10 december 2009 22:42 schreef Meki het volgende:
'Racisme in EU schokkend'
[..]
Bron: EP / ANP
http://www.telegraaf.nl/b(...)EU_schokkend___.html
Als ik de laatste berichtgevingen hoor wordt het met de dag slechter.
Minarettenverbod en Hoofddoekenverbod Belgie en de groeiende racisme in Europa gaat met de dag slechter
De aanleiding hiervan is de extreem rechtse partijen zoals in Nederland PVV die aanzet tot haat en roept tot geweld tegen migranten en tegen religieuze gebedshuizen. PVV die moet worden bestreden en dient verboden te worden.
Oh ja, dat is die top waarin racisme gelegaliseerd wordt hè?quote:Op donderdag 10 december 2009 23:25 schreef Lambiekje het volgende:
kopenhagen gaat het allemaal nog erger maken.
Er wordt ook politieoptreden behandeld in het rapport. Surinamers worden overigens onder ‘Sub Saharan Africans’ meegenomen in het rapport. Turken zijn trouwens wel geïntegreerd qua vertrouwen in de politie: dat heeft de helft slechts, 31% heeft niets met ze op.quote:Op donderdag 10 december 2009 23:48 schreef BasEnAad het volgende:
Racisme is maar hoe je het opvat. Sommigen zullen een negermop racistisch vinden. Terwijl ik vind dat het wel moet kunnen.
Discriminatie is pas erg, dat is onderscheid maken op niet relevante gronden.
Ja klopt, maar in de praktijk is het vaak wel duidelijk.quote:Op donderdag 10 december 2009 23:50 schreef Hukkie het volgende:
Alhoewel onderscheid 'op niet relevante gronden' een subjectief begrip is natuurlijk.
Las laatst dat Joden niet meer veilig met hun keppeltjes op door de grote Europese steden kunnen lopen, maar Wilders gaat dat zo spoedig mogelijk oplossen.quote:Op donderdag 10 december 2009 22:42 schreef Meki het volgende:
'Racisme in EU schokkend'
[..]
Als ik de laatste berichtgevingen hoor wordt het met de dag slechter.
Minarettenverbod en Hoofddoekenverbod Belgie en de groeiende racisme in Europa gaat met de dag slechter
Krant uit '39?quote:Op vrijdag 11 december 2009 03:30 schreef SeventhWave het volgende:
[..]
Las laatst dat Joden niet meer veilig met hun keppeltjes op door de grote Europese steden kunnen lopen, maar Wilders gaat dat zo spoedig mogelijk oplossen.
Ach, zodra ik mijn diploma heb is het eerste wat ik doe mijn spullen pakken.quote:Op vrijdag 11 december 2009 03:52 schreef scanman1 het volgende:
Dat het steeds erger wordt was wel duidelijk ja. Het feit dat de PVV zoveel zetels lijkt te krijgen zegt genoeg. De mensen zijn veel meer xenofoob dan we al dachten. Intussen wordden allochtonen steeds meer met de nek aangekeken en zullen zelf van binnen steeds meer beginnen te koken (zou ik ook hebben als ik zo werd behandeld overal waar ik kwam). Het gaat dus nog echt uit de hand lopen als hier niet iets aan wordt gedaan. Sinds 2001 is de wereld veranderd... en niet op een goede manier. Je mag geen vergelijkingen maken, maar het lijkt écht op de jaren 30 van de vorige eeuw. Angstaanjagend.
Waar is het op dit moment beter dan? In alle landen wordt iedere keer als een moslim een misdaad pleegt het heel erg benadrukt. De vele misdaden gepleegd door anderen worden niet aan een huidskleur of geloof gehangen. Zo kweek je haat en - laten we eerlijk zijn - de wat simpelere mensen trappen daar gewoon in. Ze hebben écht het idee dat de Islam dit land gaat overnemen, terwijl dat een nog groter sprookje is dan het bestaan van de kerstman.quote:Op vrijdag 11 december 2009 03:54 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Ach, zodra ik mijn diploma heb is het eerste wat ik doe mijn spullen pakken.
Amerika.quote:Op vrijdag 11 december 2009 04:32 schreef scanman1 het volgende:
[..]
Waar is het op dit moment beter dan?
En wat doen we met imams die oproepen tot haat en nijd?quote:Op donderdag 10 december 2009 22:42 schreef Meki het volgende:
'Racisme in EU schokkend'
[..]
Bron: EP / ANP
De aanleiding hiervan is de extreem rechtse partijen zoals in Nederland PVV die aanzet tot haat en roept tot geweld tegen migranten en tegen religieuze gebedshuizen. PVV die moet worden bestreden en dient verboden te worden.
Dat is enigszins vreemd aangezien Amerika niet bekend staat om zijn warme gevoelens voor alles wat niet uit Amerika komt. En helemaal sinds 2001 is alles wat eventueel moslim zou kunnen zijn een gevaar voor het land. Iets waar Wilders ook heen wil in dit land en wat hem bij een bepaald soort mensen nog schijnt te lukken ook.quote:Op vrijdag 11 december 2009 04:45 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Omdat ik als allochtoon (Iranier) daar niet met de nek wordt aangekeken.
Die zijn wat overbodig want die haat en nijd is er al lang. Nederland gaat naar de kloten door xenofobie, aangepraat door de aanslagen in 2001. Je leest het in alle topics en op de frontpage. Veel mensen hebben een hekel aan alles wat moslim is. Het lijk zó enorm op de jaren 30, maar dat mag je niet zeggen, want dan val je die mensen aan op hun ideeën. Helaas is het wel zo. Ze scheren alle moslims over 1 kam, alsof ze ieder moment torens kunnen binnenvliegen, kinderen misbruiken of andere misdaden plegen. De wereld is gehersenspoeld en heel weinig mensen hebben door waar ze mee bezig zijn.... net als in de jaren 30.quote:Op vrijdag 11 december 2009 04:45 schreef Megumi het volgende:
[..]
En wat doen we met imams die oproepen tot haat en nijd?
Heb even op het internet gezocht naar hoe de Iraniers in Amerika behandeld worden:quote:Op vrijdag 11 december 2009 04:48 schreef scanman1 het volgende:
[..]
Dat is enigszins vreemd aangezien Amerika niet bekend staat om zijn warme gevoelens voor alles wat niet uit Amerika komt. En helemaal sinds 2001 is alles wat eventueel moslim zou kunnen zijn een gevaar voor het land. Iets waar Wilders ook heen wil in dit land en wat hem bij een bepaald soort mensen nog schijnt te lukken ook.
http://www.payvand.com/news/08/dec/1117.htmlquote:According to the Public Affairs of Alliance of Iranian Americans (PAAIA), nearly half of Iranian-Americans surveyed in 2008 by Zogby International have themselves experienced or personally know another Iranian American who has experienced discrimination because of his or her ethnicity or country of origin. The most common types of discrimination reported are airport security, social discrimination, employment or business discrimination, racial profiling and discrimination at the hands of immigration officials.
En niet te vergeten Nederland waar Iraniërs uitgesloten zijn van bepaalde universiteiten en studies:quote:Op vrijdag 11 december 2009 04:54 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Ach, dan maar hopen dat Iran tegen die tijd vrij is. Zweden lijkt me overigens ook wel aardig land.
Wel grappig dat meneer van de progressie en tolerantie hier zelf lekker achterlijke vooroordelen spuit over een compleet land waar hij nooit is geweest en een heel volk waar hij zich duidelijk nooit in heeft verdiept.quote:Op vrijdag 11 december 2009 04:48 schreef scanman1 het volgende:
[..]
Dat is enigszins vreemd aangezien Amerika niet bekend staat om zijn warme gevoelens voor alles wat niet uit Amerika komt. En helemaal sinds 2001 is alles wat eventueel moslim zou kunnen zijn een gevaar voor het land. Iets waar Wilders ook heen wil in dit land en wat hem bij een bepaald soort mensen nog schijnt te lukken ook.
Held!quote:
Dat lees je de laatste paar jaar wat vaker, klopt, maar is dat op zich niet al een reactie op de discriminatie in de voorgaande jaren, direct na 9/11? Ik kan me iig niet herinneren dat we dat voor die tijd ook hadden, ja heel vroeger, maar toen waren het nog de autochtone tokkies en christelijken die dat deden, toen moest je niet in je hoofd halen om openlijk samen te leven of zo.quote:Op vrijdag 11 december 2009 10:16 schreef DS4 het volgende:
Het is een beetje jammer dat dit rapport alleen naar rascime kijkt en niet naar discriminatie als geheel. De meest ernstige gevallen daarvan waar je in NL over leest gaat vaak over homosexuelen die de wijk uit gepest worden... Het is daarmee een zichzelf versterkend fenomeen. Berichten over homosexuelen die de wijk uit gepest worden zetten bepaalde groepen in een daglicht waarmee discriminatie van die groepen wordt opgeroepen. Die groepen voelen zich meer afgezonderd en gaan daardoor meer en meer zichzelf afzetten, hetgeen discriminatie van homosexuelen (en vrouwen) versterkt...
Om dit te doorbreken zou je dus naar het geheel moeten kijken. Gemiste kans.
Er staat toch al dat het elkaar versterkt? Voor de goede orde: ik had ook kunnen beginnen met het uitsluiten van moslims en van daaruit de cirkel maken, het is immers een cirkel... zonder begin, zonder eind.quote:Op vrijdag 11 december 2009 10:44 schreef moussie het volgende:
Dat lees je de laatste paar jaar wat vaker, klopt, maar is dat op zich niet al een reactie op de discriminatie in de voorgaande jaren, direct na 9/11?
Als je wil samenwonen is dat op het oog te zien. Maar goed, dat vind ik niet eens relevant. Het is net zo goed discriminatie als homosexuelen hun geaardheid niet mogen tonen itt heterosexuelen.quote:Daarnaast, tenzij je openlijk voor je geaardheid uitkomt is er niemand die weet dat je homo bent .. je etniciteit daarentegen kan je niet verbergen voor het oog.
De tijd zit niet mee inderdaad.quote:Dat het elkaar versterkt, daar heb je zonder meer gelijk in, deze neerwaartse spiraal moet echt doorbroken worden anders vrees ik voor de afloop. Maar zolang als politici wel varen bij het tegen elkaar uitspelen van bevolkingsgroepen en op handen gedragen worden door grote delen van de bevolking zie ik dat niet gebeuren, helaas.
Uiteraard is het discriminatie, daar wil ik dan ook helemaal niet aan tornen .. wat dat aangaat ben ik voor de indeling van geslacht zoals ik die een tijdje terug zag bij Discovery, over een eilandengroep ergens in het verre oosten, hoe het volk heet weet ik helaas niet meer en kan er ook niets over vinden. Die hebben dus 5 geslachten, de gewone hetero man en vrouw, de lesbienne en de homo, en de enkele hermafrodiet .. en die laatste waren dus heilig, en celibatair.quote:Op vrijdag 11 december 2009 11:12 schreef DS4 het volgende:
[..]
Er staat toch al dat het elkaar versterkt? Voor de goede orde: ik had ook kunnen beginnen met het uitsluiten van moslims en van daaruit de cirkel maken, het is immers een cirkel... zonder begin, zonder eind.
[..]
Als je wil samenwonen is dat op het oog te zien. Maar goed, dat vind ik niet eens relevant. Het is net zo goed discriminatie als homosexuelen hun geaardheid niet mogen tonen itt heterosexuelen.
[..]
De tijd zit niet mee inderdaad.
uhh het is wat wij denken te weten via de manipulative media. Ook al stellen grote VS kranten dat het zo is, dan hoeft het nog niet zo te zijn dat het ook de mening is van de man op straat.quote:Op vrijdag 11 december 2009 04:48 schreef scanman1 het volgende:
[..]
Dat is enigszins vreemd aangezien Amerika niet bekend staat om zijn warme gevoelens voor alles wat niet uit Amerika komt. En helemaal sinds 2001 is alles wat eventueel moslim zou kunnen zijn een gevaar voor het land. Iets waar Wilders ook heen wil in dit land en wat hem bij een bepaald soort mensen nog schijnt te lukken ook.
hé, je wordt wakker !? Hier is een zienswijze waarom de shit wederom kan gebeuren.quote:Op vrijdag 11 december 2009 10:45 schreef Revolution-NL het volgende:
Het is inderdaad walgelijk te noemen dat Joden in veel plekken in Europa niet meer over straat kunnen.
De islamisering van Europa is te vergelijken met de opkomst van de Nazi's
Laten we het hopen, want het rechtse volk in dit land is een groter tuig geworden dan het ooit was.quote:Op vrijdag 11 december 2009 11:45 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
uhh het is wat wij denken te weten via de manipulative media. Ook al stellen grote VS kranten dat het zo is, dan hoeft het nog niet zo te zijn dat het ook de mening is van de man op straat.
De man op straat in VS is zo veel vriendelijker dan de norse ignorant Nederlander.
Ik vind het eerder een detail. Ik vermoed, de toonzetting van jouw posts kennende, niet dat je het zo bedoelt, maar het lijkt erop alsof hier staat dat "homo's dan maar niet meer moeten samenwonen en e.e.a. stiekum doen".quote:Op vrijdag 11 december 2009 11:42 schreef moussie het volgende:
Maar dat terzijde, bij de homo is het discriminatie die je kan voorkomen door je gedrag aan te passen, het is niet te zien aan de buitenkant tenzij jij het toont. Bij de etnische minderheid daarentegen wordt je niet afgerekend op je eigen individuele gedrag maar op je huidskleur en afkomst; al gedraag je je nog zo goed, die opmerkingen krijg je toch. En dat is mi toch een essentieel verschil in die twee vormen van discriminatie.
Je zou er bijna Europa door verlaten...quote:Op donderdag 10 december 2009 22:42 schreef Meki het volgende:
'Racisme in EU schokkend'
[..]
Bron: EP / ANP
http://www.telegraaf.nl/b(...)EU_schokkend___.html
Als ik de laatste berichtgevingen hoor wordt het met de dag slechter.
Minarettenverbod en Hoofddoekenverbod Belgie en de groeiende racisme in Europa gaat met de dag slechter
De aanleiding hiervan is de extreem rechtse partijen zoals in Nederland PVV die aanzet tot haat en roept tot geweld tegen migranten en tegen religieuze gebedshuizen. PVV die moet worden bestreden en dient verboden te worden.
PVV roept niet op tot geweld tegen migranten?quote:Op donderdag 10 december 2009 22:42 schreef Meki het volgende:
De aanleiding hiervan is de extreem rechtse partijen zoals in Nederland PVV die aanzet tot haat en roept tot geweld tegen migranten en tegen religieuze gebedshuizen. PVV die moet worden bestreden en dient verboden te worden.
Het essentiële punt is dat je het kan voorkomen door je gedrag aan te passen, dat dat niet wenselijk is en de gevolgen vaak funest zijn is een ander verhaal.quote:Op vrijdag 11 december 2009 11:50 schreef DS4 het volgende:
[..]
Ik vind het eerder een detail. Ik vermoed, de toonzetting van jouw posts kennende, niet dat je het zo bedoelt, maar het lijkt erop alsof hier staat dat "homo's dan maar niet meer moeten samenwonen en e.e.a. stiekum doen".
En natuurlijk kan je je als homo onttrekken aan discriminatie door maar gewoon met een vrouw te trouwen (of met een man als je lesbisch bent), maar dat lijkt mij het recept voor ongeluk.
In die zin vind ik het dus een detail. Beiden hebben er hoe dan ook last van.
Dat kan je wel veranderen. Aziaten hebben ook een andere huidskleur en die zijn vaak meer dan welkom in de bedrijven in Nederland. Omdat ze over het algemeen harde werkers zijn, hoger opgeleid en bedrijven weinig slechte ervaringen hebben met aziaten.quote:Op vrijdag 11 december 2009 12:04 schreef moussie het volgende:
[..]
Het essentiële punt is dat je het kan voorkomen door je gedrag aan te passen, dat dat niet wenselijk is en de gevolgen vaak funest zijn is een ander verhaal.
De gekleurde allochtoon daarentegen kan zich nog zo goed gedragen, hij wordt toch afgerekend en aangesproken op het gedrag van zijn bevolkingsgroep; je huidskleur, je etniciteit, kan je in tegenstelling tot je geaardheid nooit en te nimmer verbergen.
En daar gaat dit onderzoek mi dus over, discriminatie op huidskleur, etniciteit, iets dat je niet kan veranderen en losstaat van je individuele inbreng.
Het rapport roept vooral op tot beleid. En dan zeg ik, op basis van door mij gebezigde argumenten: dan moet men naar het geheel kijken.quote:Op vrijdag 11 december 2009 12:04 schreef moussie het volgende:
En daar gaat dit onderzoek mi dus over, discriminatie op huidskleur, etniciteit, iets dat je niet kan veranderen en losstaat van je individuele inbreng.
Jij moet je huiswerk beter doen.quote:Op vrijdag 11 december 2009 11:51 schreef Karrs het volgende:
[..]
Bullshit
[..]
Bullshit
[..]
Bullshit
[..]
Bullshit
[..]
Bullshit.
Er komt vandaag weer niks zinnigs uit jou, ZureMelk.
Dit is dus de oudste voorloper van de jodenster zoals door de Nazi's gebruikt. Ook geel en ook om Joden als minderwaardige burgers te identificeren.quote:The oldest reference to using mandatory articles of clothing to identify and distinguish Jews from the rest of society was in 807 CE. In this year, Abbassid caliph Haroun al-Raschid ordered all Jews to wear a yellow belt and a tall, cone-like hat.
quote:Soviet Muslims in the Himmler's Black Legion
Reichsführer SS Heinrich Himmler was known as Islam most willing promoter and collaborator among the Nazi leadership. Himmler's hatred the 'soft' Christianity was equal for his liking for Islam, which he saw as a masculine, martial religion based on the SS qualities of blind obedience and readiness for self-sacrifice, untainted by compassion for one's enemies. His admiration for Islam made him ready to throw-out his racial 'Aryan pure' fantasies to receive more Muslim volunteers for his sinister legion.
When the mass of Soviet Muslims collaborators followed the retreating German armies to avoid the reprisals that awaited them from the Russians, Himmler would probably not have objected to procuring them for the Waffen SS. He had decided that it was only the Slav and the Jews in the Russian stock who were sub-humans. There was a superior element in the Russian nation which come from Asia and which had produced Attila, Jenghiz Khan, Tamerlane, Lenin, and Stalin. The Soviet Muslims themselves were suited with these criteria. Many of them came from Caucasus (just like Stalin origin) or descendants and relatives of the Mongols (like Tartar and Turkestan peoples).
azeriss.jpg
Azerbaidjan SS platoon in Warsaw during the Uprising.
In November 1943, a certain Heer major name Andreas Meyer-Mader meet Himmler to offering his service to help raise and command a Turkic SS unit. Himmler approved the major plan and then transfers him into the ranks of the Waffen SS and promoted him to the rank of SS-Obersturmbannführer. On 14 December, another meeting was held in Berlin in present of the Grand Mufti of the Jerusalem, Hajj Amin el-Husseini. The Grand Mufti approved the plan to raise a Turkic-Muslim SS division and give his "spiritual leadership" to influence the Muslim volunteers.
Osttürkischen Waffen-Verbände der SS was formed on January 1944 as 1.Ostmuslemanische SS-Regiment. (Actually, the Reichsführer SS plans to expand it into a division, Muselmanischen SS-Division Neu-Turkestan, but the plan never realized.) This new formation formed form the Turkic units in the Heer that was disbanded, i.e., 450th, 480th, and I/94 Turkic battalions, plus some new recruits from German POW camps. The recruits not only Turkestanis, but also Azeris, Kirghiz, Uzbek, and Tadjiks volunteers. The unit was formed in Trawniki, Poland, before they were transferred to Belorussia for further training. SS-Obersturmbannführer Andreas Meyer-Mader was appointed as its first commander.
quote:another Soviet Muslim SS formation came into being during the summer of 1944, when all of the Crimean Tartar Schuma battalion were gathered together and formed into a new unit, Waffen-Gebirgs-Brigade der-SS (Tatarische Nr.1). But because the shorts of weapons and equipment, the unit was disbanded on December 1944, and the men were ordered to join with Osttürkischen Waffen-Verbände der SS.
Uiteraard komt hij niet met een uitputtende lijst met voorbeelden. Dat kan niet want de moslims werken er elke dag keihard aan om de lijst met voorbeelden te vergroten.quote:Op vrijdag 11 december 2009 11:52 schreef scanman1 het volgende:
[..]
Probeer jij me nou met 2 voorbeeldjes te zeggen dat alle moslims slecht zijn? Ja, waarschijnlijk wel. Zo simplistisch denken figuren als jij welNL gaat kapot aan figuren als jij die de daden van een stel idioten steeds weer aanhalen om te laten zien hoe slecht moslims wel niet zijn. Nou de moslims die ik ken, heb ik 100x liever in mijn buurt wonen dat xenofoben/racistien zoals jij.
Islam is niet specifiek agressief tegen het Westen.quote:Op vrijdag 11 december 2009 13:11 schreef KoosVogels het volgende:
Vertel eens: hoeveel agressiviteit heeft de islam recentelijk tentoongespreid richting het westen? Afgezien van enkele doorgeslagen extremisten die vliegtuigen in toren boren.
En NSB'ers helden? Ik stikte even in mn koffie. Zeg dat maar eens tegen je opa of oma.
Dus de genocide op de Russische bevolking, uitgevoerd door die SS'ers, was dik in orde volgens jou?quote:Op vrijdag 11 december 2009 13:23 schreef ZureMelk het volgende:
[..]
Islam is niet specifiek agressief tegen het Westen.
De Islam is agressief tegen alles wat niet streng Islamitisch is inclusief dus een deel van de moslims zelf.
SS'ers die alleen tegen het communisme gevochten hebben zijn helden.
Als Duitsland overlopen was door Rusland dan was niet alleen het Oostblok onder het communistisch juk gevallen maar mogelijk heel Noord-West Europa en is het goed mogelijk dat Rusland de koude oorlog gewonnen had.
Het zijn dus helden indien ze niet meegedaan hebben aan oorlogsmisdaden en gevechten tegen de andere geallieerden.
Tuurlijk Bom, er zaten bijna geen Duitsers bij de SS, wat jij wil.quote:Op vrijdag 11 december 2009 13:24 schreef Bommenlegger het volgende:
[..]
Je verkondigd wat, en jij als journalist heeft daar natuurlijk zijn bronnen voor.
Dus laat maar horen, ipv een smiley....
Van wie/wat profiteer ik dan? Van de voorzieningen hier? Ik betaal zelf mee om die voorzieningen te realiseren. Nee, ik ben een echte vluchteling, zodra de situatie in Iran is verbeterd ben ik hier weg. Dan kan je wel lopen strooien met uitspraken als: ''je bent een profiteur'', maar jij en je mede-Nederlanders hebben het er zelf naar gemaakt. De hoogopgeleide allochtonen lopen weg, en het uitschot blijft hier achter. Veel succesquote:Op vrijdag 11 december 2009 11:16 schreef ZureMelk het volgende:
[..]
Aha, je bent dus gewoon een parasiet die hier is komen profiteren.
Iran wordt niet vrij want ze kruipen daar helaas maar wat graag in de reet van hun Arabische meesters.
Scherp. +1quote:Op donderdag 10 december 2009 22:43 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Waarom is het in europa erg en noemen we het in de rest van de wereld cultuur?
Als journalist is het voor jou geen probleem een bron aan te geven.quote:Op vrijdag 11 december 2009 13:27 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Tuurlijk Bom, er zaten bijna geen Duitsers bij de SS, wat jij wil.
Het is alleen zo jammer dat het geen smoesje is.quote:Op donderdag 10 december 2009 22:53 schreef Meki het volgende:
[..]
Als we allemaal wilders gaan napraten en dat telkens als smoesje gebruiken komen we nergens en blijf je in je ontkenningsfase
Waarom zeg je dit ? Probeer je dit goed en recht te praten ?
quote:Op vrijdag 11 december 2009 13:11 schreef KoosVogels het volgende:
Vertel eens: hoeveel agressiviteit heeft de islam recentelijk tentoongespreid richting het westen? Afgezien van enkele doorgeslagen extremisten die vliegtuigen in toren boren.
Behalve op de man spelen, kan je ook een antwoord geven?quote:Op vrijdag 11 december 2009 13:43 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik heb altijd op school geleerd dat je ervan uit moet gaan dat de lezer dom is, maar jij slaat werkelijk alles.
Ja, maar dat zijn de paar rotte appels die het verpesten voor de meerderheid.quote:Op vrijdag 11 december 2009 13:57 schreef misteriks het volgende:
[..]
donderdag 10 december 2009Bron: ap Auteur: loa LONDEN - Drie mannen zijn donderdag in Londen tot gevangenisstraffen veroordeeld voor hun aandelen in een complot om passagiersvliegtuigen op te blazen boven de Atlantische Oceaan.
De 23-jarige Adam Khatib kreeg minstens achttien jaar opgelegd. De 25-jarige Nabeel Hussain moet acht jaar zitten en de 39-jarige Shamin Uddin zeven jaar. De leider van het complot, Abdulla Ahmed Ali, werd in september tot veertig jaar gevangenisstraf veroordeeld.
Het plan was om minstens zeven vliegtuigen in volle vlucht op te blazen met vloeibare explosieven. Het in augustus 2006 ontdekte complot leidde toentertijd tot chaos op de vliegvelden. Vliegtuigpassagiers mogen sindsdien nog maar zeer geringe hoeveelheden vloeistoffen en gels mee aan boord nemen.
***
ik moet maar 3 keer klikken om dit artikel van GISTEREN tevoorschijn te halen; kortom jij bent van het type dat de splinter in andermans ogen ziet, maar de balk in je eigen ogen niet
Ik zeg toch: afgezien van een handjevol extremisten die aanslagen wil plegen.quote:
Hoe kan je iets zien als je die balk daar hebt zitten?quote:Op vrijdag 11 december 2009 13:57 schreef misteriks het volgende:
[..]
donderdag 10 december 2009Bron: ap Auteur: loa LONDEN - Drie mannen zijn donderdag in Londen tot gevangenisstraffen veroordeeld voor hun aandelen in een complot om passagiersvliegtuigen op te blazen boven de Atlantische Oceaan.
De 23-jarige Adam Khatib kreeg minstens achttien jaar opgelegd. De 25-jarige Nabeel Hussain moet acht jaar zitten en de 39-jarige Shamin Uddin zeven jaar. De leider van het complot, Abdulla Ahmed Ali, werd in september tot veertig jaar gevangenisstraf veroordeeld.
Het plan was om minstens zeven vliegtuigen in volle vlucht op te blazen met vloeibare explosieven. Het in augustus 2006 ontdekte complot leidde toentertijd tot chaos op de vliegvelden. Vliegtuigpassagiers mogen sindsdien nog maar zeer geringe hoeveelheden vloeistoffen en gels mee aan boord nemen.
***
ik moet maar 3 keer klikken om dit artikel van GISTEREN tevoorschijn te halen; kortom jij bent van het type dat de splinter in andermans ogen ziet, maar de balk in je eigen ogen niet
Google maar eens op SS, zou ik zeggen.quote:Op vrijdag 11 december 2009 13:59 schreef Bommenlegger het volgende:
[..]
Behalve op de man spelen, kan je ook een antwoord geven?
Of is dat teveel gevraagd aan je?
Jij beweert dus kom JIJ met bewijzen.quote:Op vrijdag 11 december 2009 14:01 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Google maar eens op SS, zou ik zeggen.
quote:Op donderdag 10 december 2009 22:43 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Waarom is het in europa erg en noemen we het in de rest van de wereld cultuur?
De Islam bestaat niet. De Islam is een persoonlijke interpretatie van elk individu. Net zo min dat de Christen niet bestaat. Er zijn binnen het Christendom honderden verschillende groepen die allemaal een eigen interpretatie hebben. Zo ook binnen de Islam.quote:Op vrijdag 11 december 2009 13:23 schreef ZureMelk het volgende:
[..]
Islam is niet specifiek agressief tegen het Westen.
De Islam is agressief tegen alles wat niet streng Islamitisch is inclusief dus een deel van de moslims zelf.
SS'ers die alleen tegen het communisme gevochten hebben zijn helden.
Als Duitsland overlopen was door Rusland dan was niet alleen het Oostblok onder het communistisch juk gevallen maar mogelijk heel Noord-West Europa en is het goed mogelijk dat Rusland de koude oorlog gewonnen had.
Het zijn dus helden indien ze niet meegedaan hebben aan oorlogsmisdaden en gevechten tegen de andere geallieerden.
Het begint er anders aardig op te lijken ja.quote:Op vrijdag 11 december 2009 14:04 schreef KoosVogels het volgende:
Zucht. Ik doel vooral op islamitische landen die ons auw willen doen. Of denk je dat een handjevol extremistische gekken wereldoverheersing ambieert?
Waarheid. Maar de meesten hier lopen liever te trollen of er nu wel of geen moslims bij de SS zaten enz enz ipv op zo'n opmerking in te gaan.quote:Op vrijdag 11 december 2009 13:34 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Dan kan je wel lopen strooien met uitspraken als: ''je bent een profiteur'', maar jij en je mede-Nederlanders hebben het er zelf naar gemaakt. De hoogopgeleide allochtonen lopen weg, en het uitschot blijft hier achter. Veel succes
Het is gewoon een feit!!quote:Op vrijdag 11 december 2009 15:50 schreef Kentoet het volgende:
[..]
Waarheid. Maar de meesten hier lopen liever te trollen of er nu wel of geen moslims bij de SS zaten enz enz ipv op zo'n opmerking in te gaan.
Anders bekijk je dat filmpje eerst maar eens even. Zelfs nog VOOR de Staat Israel er was was de haat van de moslims zo groot dat ze zelfs een gehele divisie konden vullen met vrijwilligers voor hun heilige strijd tegen de Joden. Rasisme pür sang dus.quote:
Nee ik hoef je filmpje niet te zien, ik geloof het zo ook wel.quote:Op vrijdag 11 december 2009 16:02 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Anders bekijk je dat filmpje eerst maar eens even. Zelfs nog VOOR de Staat Israel er was was de haat van de moslims zo groot dat ze zelfs een gehele divisie konden vullen met vrijwilligers voor hun heilige strijd tegen de Joden. Rasisme pür sang dus.
Dat is ook niets nieuws, een jaar of zes geleden gingen mijn Joodse klasgenoten al niet meer met keppeltje over straat omdat ze dan lastig gevallen werden. En niet door autochtonen.quote:Op vrijdag 11 december 2009 03:30 schreef SeventhWave het volgende:
[..]
Las laatst dat Joden niet meer veilig met hun keppeltjes op door de grote Europese steden kunnen lopen, maar Wilders gaat dat zo spoedig mogelijk oplossen.
Oh wat zijn we weer heerlijk aan het stigmatiseren!quote:Op vrijdag 11 december 2009 11:49 schreef scanman1 het volgende:
[..]
Laten we het hopen, want het rechtse volk in dit land is een groter tuig geworden dan het ooit was.
En de haat van Duitsers jegens joden was zelfs zo groot dan ze een heel leger konden vullenquote:Op vrijdag 11 december 2009 16:02 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Anders bekijk je dat filmpje eerst maar eens even. Zelfs nog VOOR de Staat Israel er was was de haat van de moslims zo groot dat ze zelfs een gehele divisie konden vullen met vrijwilligers voor hun heilige strijd tegen de Joden. Rasisme pür sang dus.
Die soldaten waren verplicht te dienen, weet je wel?quote:Op vrijdag 11 december 2009 17:38 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
En de haat van Duitsers jegens joden was zelfs zo groot dan ze een heel leger konden vullen
Jaja. De Duitsers waren verplicht om in moordeskaders te dienen. Natuurlijk was niet eerdere mof een jodenhater, maar het waren er zat. Maar ik merk dat geen enkel argument wordt geschuwd om moslims in het verdomhoekje te flikkeren.quote:Op vrijdag 11 december 2009 17:40 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Die soldaten waren verplicht te dienen, weet je wel?
En andersom schuwen moslims ook geen enkel argument om Jan Kaas te bestempelen als lompe racisten.quote:Op vrijdag 11 december 2009 17:44 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Jaja. De Duitsers waren verplicht om in moordeskaders te dienen. Natuurlijk was niet eerdere mof een jodenhater, maar het waren er zat. Maar ik merk dat geen enkel argument wordt geschuwd om moslims in het verdomhoekje te flikkeren.
Ik vind jou geen racist. Vind alleen dat sommige wel een vleugje nuance kunnen gebruiken in hun betoog.quote:Op vrijdag 11 december 2009 17:46 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
En andersom schuwen moslims ook geen enkel argument om Jan Kaas te bestempelen als lompe racisten.
Omdat men iedere keer weer roept dat men hier tolerant is?quote:Op donderdag 10 december 2009 22:43 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Waarom is het in europa erg en noemen we het in de rest van de wereld cultuur?
Dat was anders wel na de Balfour-verklaring waarin het aan de Arabieren beloofde land, in ruil voor hun hulp tegen de Ottomanen, aan de Joden werd gegeven .. daarvoor verkochten de moslims gewoon land aan de Joden, ze waren net als in al die eeuwen daarvoor gewoon welkom.quote:Op vrijdag 11 december 2009 16:02 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Anders bekijk je dat filmpje eerst maar eens even. Zelfs nog VOOR de Staat Israel er was was de haat van de moslims zo groot dat ze zelfs een gehele divisie konden vullen met vrijwilligers voor hun heilige strijd tegen de Joden. Rasisme pür sang dus.
Mooi aangestuurd door de Telegraaf door het te hebben over 'vooral Noord-Afrikanen en Romazigeuners'quote:Op vrijdag 11 december 2009 19:13 schreef voyeur het volgende:
Wisten jullie dat het topic over racisme ging en dat de Roma´s plaats 1 bezetten en de negers van onder de Sahara plaats 2?
Je zou het bijna vergeten als je dit topic leest. Moslimbashen wordt al in tien andere topics dagelijks gedaan.
Die Roemeense zigeuners, zoals ik ze ken, zijn dan ook gewoon tuig. Beetje de hele dag boehoe doen met een halfdood hondje en een gaar kind om extra zielig te lijken en maar wachten tot iemand wat knaken werpt. En dan intussen loopt een ander capuchon-mannetje in diezelfde familie gewoon Ipods te scoopen bij de mediamarkt en die de verpatsen of iets in die straat.quote:Op vrijdag 11 december 2009 19:13 schreef voyeur het volgende:
Wisten jullie dat het topic over racisme ging en dat de Roma´s plaats 1 bezetten en de negers van onder de Sahara plaats 2?
Je zou het bijna vergeten als je dit topic leest. Moslimbashen wordt al in tien andere topics dagelijks gedaan.
En dat blijken dan de Roma te zijn waarmee je als winkelend publiek in de stad mee te maken krijgt .. om te beginnen zijn we bedelaars al niet gewend, de ene plaatselijke junk daar gelaten, en dan zo'n uitgemergeld oudje met een kindje .. en later lees je in de krant dat .. ..quote:Op vrijdag 11 december 2009 20:58 schreef McKillem het volgende:
[..]
Die Roemeense zigeuners, zoals ik ze ken, zijn dan ook gewoon tuig. Beetje de hele dag boehoe doen met een halfdood hondje en een gaar kind om extra zielig te lijken en maar wachten tot iemand wat knaken werpt. En dan intussen loopt een ander capuchon-mannetje in diezelfde familie gewoon Ipods te scoopen bij de mediamarkt en die de verpatsen of iets in die straat.
Moet je dan medelijden mee hebben.
Ga naar een uitzendburo, krijg een kutbaantje zodat je hier kan blijven en aan je leven kan werken. Maar nee.
quote:Op donderdag 10 december 2009 23:08 schreef Buschetta het volgende:
Als een kat je 2 keer krabt als je hem aait wanneer hij naar je toe komt dan aai je hem de 3e keer toch niet meer en gooi je hem van je schoot.
Zelfde met Roma's en N-Afrikanen
Noord-afrikanen en Roma zigeuners. De topscorers in de criminaliteitsstatistieken en overlast in het algemeen. Daarnaast ongeveer evenveel zelfreflectie als een stoeptegel dus dat het op discriminatie wordt gegooid ipv eens te kijken naar hun eigen gedrag verklaard dit onderzoek prima.quote:Op donderdag 10 december 2009 22:42 schreef Meki het volgende:
'Racisme in EU schokkend'
[..]
Bron: EP / ANP
http://www.telegraaf.nl/b(...)EU_schokkend___.html
Als ik de laatste berichtgevingen hoor wordt het met de dag slechter.
Minarettenverbod en Hoofddoekenverbod Belgie en de groeiende racisme in Europa gaat met de dag slechter
De aanleiding hiervan is de extreem rechtse partijen zoals in Nederland PVV die aanzet tot haat en roept tot geweld tegen migranten en tegen religieuze gebedshuizen. PVV die moet worden bestreden en dient verboden te worden.
Ik trek altijd een analogie met honden.quote:Op donderdag 10 december 2009 23:08 schreef Buschetta het volgende:
Als een kat je 2 keer krabt als je hem aait wanneer hij naar je toe komt dan aai je hem de 3e keer toch niet meer en gooi je hem van je schoot.
Zelfde met Roma's en N-Afrikanen
Ik hoop dat je geen gelijk hebt dat het met de dag slechter wordt , ik heb er tot nu toe weinig van gehoord van mijn vriendin , maar dat de PVV erop uit is om de dingen te verscherpen dat denk ik ook wel.quote:Op donderdag 10 december 2009 22:42 schreef Meki het volgende:
'Racisme in EU schokkend'
[..]
Bron: EP / ANP
http://www.telegraaf.nl/b(...)EU_schokkend___.html
Als ik de laatste berichtgevingen hoor wordt het met de dag slechter.
Minarettenverbod en Hoofddoekenverbod Belgie en de groeiende racisme in Europa gaat met de dag slechter
De aanleiding hiervan is de extreem rechtse partijen zoals in Nederland PVV die aanzet tot haat en roept tot geweld tegen migranten en tegen religieuze gebedshuizen. PVV die moet worden bestreden en dient verboden te worden.
Ons laten overnemen omdat ons 6 mans leger niet opgewassen is tegen de duitse wehrmacht?quote:Op zaterdag 12 december 2009 00:04 schreef kitao het volgende:
[..]
Ik hoop dat je geen gelijk hebt dat het met de dag slechter wordt , ik heb er tot nu toe weinig van gehoord van mijn vriendin , maar dat de PVV erop uit is om de dingen te verscherpen dat denk ik ook wel.
Mocht het hier ooit zover komen dat rascisme legaal wordt in de politiek dan weten we wat ons te doen staat : hetzelfde als in 1940-45.
Dat was de helaas supersnelle overrompeling en overgave mede waardoor Frankrijk zo snel gevallen is en het Britse leger bijna tot 6 man werd gereduceerd in Duinkerken had ene Hitler op dat moment doorgestoten.quote:Op zaterdag 12 december 2009 00:06 schreef McKillem het volgende:
[..]
Ons laten overnemen omdat ons 6 mans leger niet opgewassen is tegen de duitse wehrmacht?
Ik maakte uiteraard een grapje...quote:Op zaterdag 12 december 2009 00:13 schreef kitao het volgende:
[..]
Dat was de helaas supersnelle overrompeling en overgave mede waardoor Frankrijk zo snel gevallen is en het Britse leger bijna tot 6 man werd gereduceerd in Duinkerken had ene Hitler op dat moment doorgestoten.
Niet echt heldhaftig van Nederland , vroeger dacht ik hadden ze Amsterdam ook maar platgegooid, maar nu niet meer.
Maar dat er meer verzet zal komen bij gelegaliseerd racisme en uiteindelijk afrekenen met "bezetters" , dat hoop ik wel , mocht het zover komen.
Gelukig zijn wij een geweldig volk met allemaal aardige mensen.quote:Op zaterdag 12 december 2009 00:25 schreef pisnicht het volgende:
De joodse hangjeugd terroriseerde immers ook complete steden en wilden ook maar niet integreren he... Die schijtcultuur die ze meenamen was ook onverenigbaar. Dat domme vergelijk met de 2e wereldoorlog begint me een beetje de strot uit te komen en die slachtofferrol aannemen ook.
Laat figuren als meki maar eerst een hand in eigen boezem steken, wellicht zijn werkgevers dan ook eerder geneigd om toegefelijker te worden. Dat volk heeft al decennia lang de hand toegereikt gekregen maar elke keer werd diezelfde hand weer gebeten. Don't bite the hand that feeds you. Dan krijg je dit soort praktijken namelijk.
Ik niet , ik wil geen racisme omdat mijn vriendin zwart is , de eerste de beste die haar aanvalt maak ik af.quote:Op zaterdag 12 december 2009 00:19 schreef McKillem het volgende:
[..]
Ik maakte uiteraard een grapje...
Ik denk dat de meeste vrienden opkomen voor hun vriendin.quote:Op zaterdag 12 december 2009 01:10 schreef kitao het volgende:
[..]
Ik niet , ik wil geen racisme omdat mijn vriendin zwart is , de eerste de beste die haar aanvalt maak ik af.
Ik wil het ook meer recent houden ; bijv die ex-wanhoopsminister van de IND-Gestapo , de verroeste ijzeren hanghekdame Verdonk , nu afgeserveerd en uitgekozen tot slonzigste politicus aller tijde.quote:Op zaterdag 12 december 2009 00:25 schreef pisnicht het volgende:
De joodse hangjeugd terroriseerde immers ook complete steden en wilden ook maar niet integreren he... Die schijtcultuur die ze meenamen was ook onverenigbaar. Dat domme vergelijk met de 2e wereldoorlog begint me een beetje de strot uit te komen en die slachtofferrol aannemen ook.
Laat figuren als meki maar eerst een hand in eigen boezem steken, wellicht zijn werkgevers dan ook eerder geneigd om toegefelijker te worden. Dat volk heeft al decennia lang de hand toegereikt gekregen maar elke keer werd diezelfde hand weer gebeten. Don't bite the hand that feeds you. Dan krijg je dit soort praktijken namelijk.
En hoe vaak is dat je gebeurd? Mij hooguit een handvol keren nl. Kan me niet voorstellen dat je er dagelijks mee te maken hebt.quote:Op donderdag 10 december 2009 22:57 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Nee hoor, ik woon in Rotterdam-zuid, dus als ik s'avonds thuis kom en nog ff stukje loop maak ik het mee. Niks Wilders, niks wetenschappelijk onderzoek, maar gewoon ervaring
Ik ga het nu niet opzoeken maar in Groningen waar naar gezegd nog al eens berichten over neo-nazi's vandaan komen schijnt dit toch al een keer gebeurd te zijn. Tenminste dat heb ik in een vorig topic gelezen.quote:Op zaterdag 12 december 2009 01:30 schreef Maeghan het volgende:
Ik denk dat we dit nieuws niet zozeer in Nederland moeten plaatsen. Er zijn andere landen in Europa waar echt sprake is van ernstige racistische uitlating of zelfs spontaan mishandeling vanwege huidskleur. Hoewel er best wel wat allochtonen zijn die zeggen zich gediscrimineerd te voelen (in hoeverre hun gevoel klopt met de intenties van de ander is natuurlijk wat anders), heb ik nog nooit meegemaakt dat iemand in elkaar geslagen is omdat ie zwart was bijvoorbeeld, of echt overduidelijk uitgescholden vanwege zijn afkomst. Nog nooit gehoord ook, in mijn directe omgeving. Ik denk dat homo's in Nederland meer te vrezen hebben dan allochtonen, om maar wat te noemen.
[..]
En hoe vaak is dat je gebeurd? Mij hooguit een handvol keren nl. Kan me niet voorstellen dat je er dagelijks mee te maken hebt.
Natuurlijk is racisme overal. Maar een paar nieuwsberichten in de krant zeggen op zich niet veel en daarnaast is niet iedere moord op een allochtoon een racistische moord - de intntie is niet altijd makkelijk te bewijzen natuurlijk.quote:Op zaterdag 12 december 2009 01:49 schreef kitao het volgende:
[..]
Ik ga het nu niet opzoeken maar in Groningen waar naar gezegd nog al eens berichten over neo-nazi's vandaan komen schijnt dit toch al een keer gebeurd te zijn. Tenminste dat heb ik in een vorig topic gelezen.
En dat in Engeland een bejaarde moslim doodgetrapt is door een paar tieners , dat is ook niet moeilijk terug te vinden.
Racisme is een probleem en zal het altijd blijven ; Wilders in een roeibootje varend langs de Hollandse molens is een idyllisch plaatje , maar in feite is het op en top puur nationalisme met een dubbele boodschap , naar mijn mening althans.
Ik denk dat je m'n punt niet snapt. We gaan ons hier een onderzoek aan zitten trekken terwijl het volgens mij niet zo zeer over ons gaat. Als je Nederland vergelijkt met andere landen gaat het hier best goed. Er zijn andere problemen die groter zijn -- daarom noem ik homoseksualiteit, ik weet ook wel dat dat geen racisme is -- maar die negeren we dus. We richten ons op iets wat helemaal niet zo'n groot probleem is, waarmee we eigenlijk een steeds groter probleem creeren, en de bestaande problemen negeren we.quote:Op zaterdag 12 december 2009 02:05 schreef kitao het volgende:
Je maakt geen onderscheid tussen discriminatie en racisme en dat is niet helemaal correct , hoewel een potenrammer inderdaad evenzeer een kogel verdient als een neo-nazi , maar goed.
Het nadeel van racisme is dat het zeer sluipend en tergend langzaam de samenleving binnensluipt vanwege verboden op openlijke steunbetuigingen daaraan.
Het is als een langzame cyaankalivergiftiging dat door partijen als de PVV , TON , LeefbaarNederland e.d. ons dagelijks leven vergiftigt.
Je ziet het ook bij de meer duidelijke roep aan de politie en andere paramillitaire knokploegen dat bepaalde mensen hun moorddadige dodelijke acties goedkeuren.
Racisme is een onkruid dat constant bestreden moet worden wil het niet de grond volledig verzieken.
Bedoel je dat als oorzaak-gevolgrelatie? Discriminatie op basis van seksuele voorkeur mag ook niet, pedofilie mag ook niet, en allebei verspreiden ze zich niet als een olievlek over het land 'vanwege' het verbod. Een verbod op zich leidt nog niet tot een probleem.quote:Op zaterdag 12 december 2009 02:05 schreef kitao het volgende:
Je maakt geen onderscheid tussen discriminatie en racisme en dat is niet helemaal correct , hoewel een potenrammer inderdaad evenzeer een kogel verdient als een neo-nazi , maar goed.
Het nadeel van racisme is dat het zeer sluipend en tergend langzaam de samenleving binnensluipt vanwege verboden op openlijke steunbetuigingen daaraan.
Het is als een langzame cyaankalivergiftiging dat door partijen als de PVV , TON , LeefbaarNederland e.d. ons dagelijks leven vergiftigt.
Je ziet het ook bij de meer duidelijke roep aan de politie en andere paramillitaire knokploegen dat bepaalde mensen hun moorddadige dodelijke acties goedkeuren.
Racisme is een onkruid dat constant bestreden moet worden wil het niet de grond volledig verzieken.
Dat mag ook niet.quote:Op zaterdag 12 december 2009 02:18 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
Trouwens waarom mag men wel zeggen
Kut politie of kutkoningin!
Maar nooit kutnegert ofzo?
Nou en?
Wat ben jij simpel zeg.quote:Op zaterdag 12 december 2009 02:18 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
Trouwens waarom mag men wel zeggen
Kut politie of kutkoningin!
Maar nooit kutnegert ofzo?
Nou en?
Neehoor, da's allebei strafbaar.quote:
http://www.regiohoogeveen(...)ediging-politie.htmlquote:Opzettelijke belediging van de Koning wordt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste vijf jaren of geldboete van de vierde categorie.
Nee,.... wacht jouw level is pas simpel!quote:
ja in het echt,...maar tijdens verjaardagen enzo hoor ik plenty mensen dat zeggen dus...quote:Op zaterdag 12 december 2009 02:22 schreef Maeghan het volgende:
[..]
Neehoor, da's allebei strafbaar.
[..]
http://www.regiohoogeveen(...)ediging-politie.html
quote:Op zaterdag 12 december 2009 02:23 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
[..]
ja in het echt,...maar tijdens verjaardagen enzo hoor ik plenty mensen dat zeggen dus...![]()
Voor nurd
We negeren homo's ?quote:Op zaterdag 12 december 2009 02:11 schreef Maeghan het volgende:
[..]
Ik denk dat je m'n punt niet snapt. We gaan ons hier een onderzoek aan zitten trekken terwijl het volgens mij niet zo zeer over ons gaat. Als je Nederland vergelijkt met andere landen gaat het hier best goed. Er zijn andere problemen die groter zijn -- daarom noem ik homoseksualiteit, ik weet ook wel dat dat geen racisme is -- maar die negeren we dus. We richten ons op iets wat helemaal niet zo'n groot probleem is, waarmee we eigenlijk een steeds groter probleem creeren, en de bestaande problemen negeren we.
Ik zeg niet dat er niks aan homoemancipatie wordt gedaan hoor, absoluut niet. Maar over het algemeen wordt er weinig gesproken over homodiscriminatie, terwijl op dit moment racisme en discriminatie op basis van geloof enorme issues zijn. M.i. klopt naar verhouding de aandacht voor deze problemen niet. Dat is alles wat ik ermee wil zeggen.quote:Op zaterdag 12 december 2009 02:26 schreef kitao het volgende:
[..]
We negeren homo's ?
Sinds wanneer , er zijn toch voldoende dagen voor homosexuelen , wetgevingen en trouwerijen ?
En dat het hier meevalt komt mischien ook dat indien mijn vriendin onjuist bejegend wordt er meteen een stuk of dertig Nigerianen bij iemand op de stoep staan.
Probleem is echter indien de staat gaat beslissen dat zij hier niet meer welkom is door het opleggen van fascistische kutregeltjes ook al ben ik als nederlander met haar getrouwd.
Wie moet je dan gaan aanpakken , een taart vol op de tronie van bijv. een Verdonk smijten zet ook geen zoden aan de dijk.
En omdat het ergens anders erger is, is het hier okee? Dat is pas een troll opmerking. Kom op zeg!!! Dit land wordt steeds racistischer en als je dat niet in de gaten hebt is er iets goed mis met je.quote:Op zaterdag 12 december 2009 02:12 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
Meki!
In je geboorteland is racisme pas echt erg te noemen zijn we hier nog Heilig bij!!!!!!
Dus scherm niet langer met die shit nonsens!
Want jij weet donders goed dat je zit te trollen hier.
Je maakt een grapje. Lees ieder negatief bericht op de frontpage of op het forum over een moslim en daarna de reacties. Als je dan nog uit je toetsenbord weet te krijgen dat het hier allemaal wel meevalt, is er echt iets mis met je. Het valt hier helemaal niet mee. Het is in dit land erger dan het volgens mij ooit is geweest.quote:Op zaterdag 12 december 2009 01:56 schreef Maeghan het volgende:
Conclusie: het bestaat wel, en het is niet goed, maar we moeten het ook niet opblazen.
Klopt, maar dat betekent toch niet dat je je toch hetzelfde niveau hoeft te verlagen? Dat is nameljk wel wat er gaande is op dit moment.quote:Op zaterdag 12 december 2009 04:38 schreef Shaitanica het volgende:
Laten ze eens een onderzoek doen naar racisme naar Europeanen toe, dat is pas schokkend.
Ik zag deze post pas later, maar na 4 keer lezen kan ik er nog geen touw aan vast knopen.quote:Op zaterdag 12 december 2009 02:15 schreef Maeghan het volgende:
[..]
Bedoel je dat als oorzaak-gevolgrelatie? Discriminatie op basis van seksuele voorkeur mag ook niet, pedofilie mag ook niet, en allebei verspreiden ze zich niet als een olievlek over het land 'vanwege' het verbod. Een verbod op zich leidt nog niet tot een probleem.
Daarnaast, wat is je alternatief, dat we het verbod afschaffen en racisme sneller toelaten?
Overigens is wat Wilders zegt geen racisme, maar discriminatie op basis van geloof.
Inderdaad! De vraag is wanneer de rechtse rakkers onder ons gaan beseffen dat ze op bijna dezelfde manier bezig zijn als in de jaren 30 van de vorige eeuw. Alles over één kam scheren en iedereen dus neersabelen die hetzelfde - in hun ogen - verderflijke geloof heeft. Ik vraag me af of dat volk ooit 'het licht' zal zien.quote:Op zaterdag 12 december 2009 05:04 schreef kitao het volgende:
Als iets zich verspreidt als een misselijkmakende olievlek dan is het nationalistische populisme dat wel.
Nee hoor, noem maar 1 racistische moord op een buitenlander in Nederland door een Nederlander.quote:Op zaterdag 12 december 2009 04:41 schreef scanman1 het volgende:
[..]
Klopt, maar dat betekent toch niet dat je je toch hetzelfde niveau hoeft te verlagen? Dat is nameljk wel wat er gaande is op dit moment.
Ach. zal ik het misbruik noemen van zó enorm veel blanke Nederlanders met hun kinderen... of de zogenaamde priesters die veel kinderen misbruiken.... of de seriemoordenaars die 99 van de 100 keer blank zijn.... of ander tuig dat 'allochtonen' avn alles verwijt omdat iemand als Mohammes B of de 9/11 idioten die misdaad hebben gepleegd. Ik kan 100x meer mosdaden noemen in dit land die gepleegd zijn door blanken, maar daar wil je vast niet aan; Want veel PVV idioten horen alleen wat allochtonen fout hebben gedaan en wat blanken flikken wordt zo goed als genegeerd.quote:Op zaterdag 12 december 2009 05:14 schreef Shaitanica het volgende:
[..]
Nee hoor, noem maar 1 racistische moord op een buitenlander in Nederland door een Nederlander.
Of een verkrachting, of een groepsverkrachting, of een ernstige mishandeling.
racisme tegen buitenlanders bestaat hoogstens op het internet en in woorden door sommige mensen in de media.
kindermisbruik of pedo christenen, dat heeft niks met racisme te maken.quote:Op zaterdag 12 december 2009 05:20 schreef scanman1 het volgende:
[..]
Ach. zal ik het misbruik noemen van zó enorm veel blanke Nederlanders met hun kinderen... of de zogenaamde priesters die veel kinderen misbruiken.... of de seriemoordenaars die 99 van de 100 keer blank zijn.... of ander tuig dat 'allochtonen' avn alles verwijt omdat iemand als Mohammes B of de 9/11 idioten die misdaad hebben gepleegd. Ik kan 100x meer mosdaden noemen in dit land die gepleegd zijn door blanken, maar daar wil je vast niet aan; Want veel PVV idioten horen alleen wat allochtonen fout hebben gedaan en wat blanken flikken wordt zo goed als genegeerd.
Het grootste tuig in dit land zijn de racisten, die de haat tussen de mensen die hier wonen allleen maar aanwakkeren. Dat tuig moet aangepakt worden.
Logisch , als je buitengesloten wordt uit de maatschappij vanwege opleiding , inkomsten en taal , hetgeen veelal allochtonen treft , dan is de neiging tot verzet groter en word je dus eerder gevangen gezet.quote:[b]Op zaterdag 12 december 2009 05:23 schreef Shaitanica het volgende:
Misdaden ? 55% van de gevangenis is hier niet eens geboren.
In de VS pleegt een neger 6 maal vaker een moord, en is een neger 3 maal vaker een serie moordenaar dan een blanke. Het aantal verkrachtingen door negers in de VS is ruim 30 maal groter, en over het aantal kinderverkrachtingen zullen we maar niet spreken. Het is ook vooral in de zwarte gemeenschappen dat veel mensen een verkrachting en andere misdaden niet rapporteren aan de politie.quote:Op zaterdag 12 december 2009 05:23 schreef Shaitanica het volgende:
Welke seriemoordenaars ? in Nederland of het hele westen ?
Wat ben je toch ook een lampelul, Louis. In plaats van dan een daadwerkelijke uitspraak te doen verschuil je je achter 'een proces'. Wat is dat proces dan?quote:Op donderdag 10 december 2009 22:45 schreef LXIV het volgende:
[..]
Hoe zou dat nu komen?![]()
Het is dus niet zomaar uit de lucht gegrepen. Er is een proces aan vooraf gegaan waardoor deze groepen het geworden zijn. Want ze lijken qua uiterlijk veel meer op Europeanen dan negers of chinezen.
Ga vliegen lampion , de meeste aanslagen worden op moslims onderling gepleegd.quote:Op zaterdag 12 december 2009 05:50 schreef SeventhWave het volgende:
[..]
In de VS pleegt een neger 6 maal vaker een moord, en is een neger 3 maal vaker een serie moordenaar dan een blanke. Het aantal verkrachtingen door negers in de VS is ruim 30 maal groter, en over het aantal kinderverkrachtingen zullen we maar niet spreken. Het is ook vooral in de zwarte gemeenschappen dat veel mensen een verkrachting en andere misdaden niet rapporteren aan de politie.
Statistisch gezien is qua misdaad, corruptie, en oplichting geen enkel ras de meerdere van de neger, en alleen extreem linkse figuurtjes zoals Scanman die anders beweren.
Hoewel negers crimineler zijn dan moslims, hebben negers vooral de neiging binnen de eigen groep overlast te veroorzaken, terwijl moslims buiten de eigen groep overlast veroorzaken. Zodoende dat veel mensen moslims als een groter probleem ervaren.
... waarom ga je niet eens kijken naar de oorzaken ipv met vingertjes te wijzen? En ja, het valt hier allemaal wel mee. d'r is overigens niets dat je verplicht om hier te blijven.quote:Op zaterdag 12 december 2009 03:10 schreef scanman1 het volgende:
[..]
En omdat het ergens anders erger is, is het hier okee? Dat is pas een troll opmerking. Kom op zeg!!! Dit land wordt steeds racistischer en als je dat niet in de gaten hebt is er iets goed mis met je.
[..]
Je maakt een grapje. Lees ieder negatief bericht op de frontpage of op het forum over een moslim en daarna de reacties. Als je dan nog uit je toetsenbord weet te krijgen dat het hier allemaal wel meevalt, is er echt iets mis met je. Het valt hier helemaal niet mee. Het is in dit land erger dan het volgens mij ooit is geweest.
De hangjeugd zal het niet geweest zijn, maar ja, niet geïntegreerd wel, na al die eeuwen nog steeds als groepje apart met de eigen gewoonten en de eigen taal, en geen handen schudden ..quote:Op zaterdag 12 december 2009 00:25 schreef pisnicht het volgende:
De joodse hangjeugd terroriseerde immers ook complete steden en wilden ook maar niet integreren he... Die schijtcultuur die ze meenamen was ook onverenigbaar. Dat domme vergelijk met de 2e wereldoorlog begint me een beetje de strot uit te komen en die slachtofferrol aannemen ook.
welke hand hebben ze toegereikt gekregen? Ze mogen moskeeën bouwen, hun eigen winkels openen ed? Dat zijn grondrechten anders, als je dat als handreiking ziet heb je het principe van de grondrechten niet helemaal begrepen. Of bedoel je de positieve discriminatie? Was die niet vooraf gegaan door negatieve discriminatie, eigen volk eerst ed bij de werkgevers? Dus met de ene hand nemen en met de andere geven noem jij een handreiking?quote:Laat figuren als meki maar eerst een hand in eigen boezem steken, wellicht zijn werkgevers dan ook eerder geneigd om toegefelijker te worden. Dat volk heeft al decennia lang de hand toegereikt gekregen maar elke keer werd diezelfde hand weer gebeten. Don't bite the hand that feeds you. Dan krijg je dit soort praktijken namelijk.
Het toejuichen van emancipatie langs culturele maatstaven, dat wordt gestimuleerd en gesubsidieerd.quote:Op zaterdag 12 december 2009 11:26 schreef moussie het volgende:
welke hand hebben ze toegereikt gekregen? Ze mogen moskeeën bouwen, hun eigen winkels openen ed? Dat zijn grondrechten anders, als je dat als handreiking ziet heb je het principe van de grondrechten niet helemaal begrepen. Of bedoel je de positieve discriminatie? Was die niet vooraf gegaan door negatieve discriminatie, eigen volk eerst ed bij de werkgevers? Dus met de ene hand nemen en met de andere geven noem jij een handreiking?
En hoe bedoel je dat met 'Don't bite the hand that feeds you'? Het is je ontgaan dat het slaven-tijdperk voorbij is en dat deze Nederlanders net zo hard mogen klagen als jij als zij zich slecht behandelt voelen?
Ach, generaliseren is jouw ook niet vreemd hequote:Op zaterdag 12 december 2009 05:08 schreef scanman1 het volgende:
I
[..]
Inderdaad! De vraag is wanneer de rechtse rakkers onder ons gaan beseffen dat ze op bijna dezelfde manier bezig zijn als in de jaren 30 van de vorige eeuw. Alles over één kam scheren en iedereen dus neersabelen die hetzelfde - in hun ogen - verderflijke geloof heeft. Ik vraag me af of dat volk ooit 'het licht' zal zien.
Vertel mij eens hoe een genuanceerde Wildersstemmer denkt over de Marokkanen/islam-problematiek? Ik ben benieuwd.quote:Op zaterdag 12 december 2009 11:49 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Ach, generaliseren is jouw ook niet vreemd he
Iran dankt zijn nucleaire kennis aan nederlandse universiteiten. Niet zo vreemd dat het verbod er is.quote:Op vrijdag 11 december 2009 06:05 schreef Disana het volgende:
[..]
En niet te vergeten Nederland waar Iraniërs uitgesloten zijn van bepaalde universiteiten en studies:
http://www.sp.nl/wereld/o(...)kennis_is_onzin.html
Je kunt jezelf proberen goed te praten maar de islam en de bijbehorende cultuur is op geen manier te vergelijken of het staat in geen verhouding, in negatief opzicht.quote:Op zaterdag 12 december 2009 11:26 schreef moussie het volgende:
[..]
De hangjeugd zal het niet geweest zijn, maar ja, niet geïntegreerd wel, na al die eeuwen nog steeds als groepje apart met de eigen gewoonten en de eigen taal, en geen handen schudden ..
En tja, hoe het komt dat de taal van de penoze doorspekt is met Jiddische uitdrukkingen zal ook wel een reden hebben, denk je niet?
De jood is goed in handel net zoals de chinezen goed hun best doen om hun eigen hoofd boven water te houden, met behoud van eigen cultuur. Het kan wel maar daar ben je zelf bij. De turken snappen dat nog een klein beetje maar het gros van de islamieten zijn op alle vlakken gewoon achtergesteld tov de westerse maatschappij en kunnen er niet mee omgaan. In plaats van dat te accepteren en proberen te integreren gaat men zich afzetten en zie daar de opkomst van rechts. Mensen zijn dat schijtgedrag beu.quote:Maw, ja, de arme Jood was in die tijd de crimineel aan de onderkant van de maatschappij, het was dan ook een van de argumenten van Hitler in zijn 'moet je kijken hoe slecht ze zijn' filmpie, die criminele parasieten die Europa overspoelen.
[..]
De voorbeelden zijn legio. Van buurtfeesten tot stedentripjes. Van straatcoaches tot "positieve discriminatie" Je kan er tonnen of miljoenen tegenaan gooien maar het helpt toch niet, de resultaten zijn in vrijwel alle gevallen negatief. Ik ken een paar allochtonen, ECHTE vluchtelingen die zich ook verbazen hoe moslims hier denken dat ze van alles maar kunnen eisen. Jij bent hier degene die een dikke plaat voor zijn kop heeft en denkt dat alles wat hier aangeboden wordt maar normaal is. Het domme is dat het gros van die achterlijke linkse ganzen het nog geeft ook. Nee, je hebt helemaal niets te eisen als je hier (net) bent. Je mag allang blij zijn dat een welvarend land als de onze je uberhaupt onder zijn hoede neemt. Daarbij heb je je dus ook aan te passen en als je niet wilt integreren wordt het assimileren. Bevalt je dat niet dan rot je maar snel weer op naar een land die dezelfde waarden en gedachten erop nahoudt als jij.quote:welke hand hebben ze toegereikt gekregen? Ze mogen moskeeën bouwen, hun eigen winkels openen ed? Dat zijn grondrechten anders, als je dat als handreiking ziet heb je het principe van de grondrechten niet helemaal begrepen. Of bedoel je de positieve discriminatie? Was die niet vooraf gegaan door negatieve discriminatie, eigen volk eerst ed bij de werkgevers? Dus met de ene hand nemen en met de andere geven noem jij een handreiking?
En hoe bedoel je dat met 'Don't bite the hand that feeds you'? Het is je ontgaan dat het slaven-tijdperk voorbij is en dat deze Nederlanders net zo hard mogen klagen als jij als zij zich slecht behandelt voelen?
quote:Op donderdag 10 december 2009 22:43 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Waarom is het in europa erg en noemen we het in de rest van de wereld cultuur?
Muisje maakt dit niet uit, wat je ook zegt.quote:
En die achterstand is niet ontstaan op basis van discriminatie, door het personeelsbeleid van de meestal autochtone werkgever? Het is de schuld van de vrouw/allochtoon dat de werkgever liever een autochtone man in dienst neemt? Het is de werkgever die moet emanciperen, niet de vrouwelijke/allochtone werknemer ..quote:Op zaterdag 12 december 2009 11:40 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Het toejuichen van emancipatie langs culturele maatstaven, dat wordt gestimuleerd en gesubsidieerd.
En positieve discriminatie is geen reactie op discriminatie, maar een instrument van de overheid achterstanden op te heffen en het aandeel van een bepaalde groep te vergroten. En dit heeft ook weer te maken met emancipatie.
Je neemt je eigen aannames als feit aan.quote:Op zaterdag 12 december 2009 14:36 schreef moussie het volgende:
[..]
En die achterstand is niet ontstaan op basis van discriminatie, door het personeelsbeleid van de meestal autochtone werkgever? Het is de schuld van de vrouw/allochtoon dat de werkgever liever een autochtone man in dienst neemt? Het is de werkgever die moet emanciperen, niet de vrouwelijke/allochtone werknemer ..
Dat het niet altijd even fantastisch werkt is weer een ander verhaal, maar je moet hier niet oorzaak en gevolg gaan omdraaien.
Heb jij toen geleefd, weet jij hoe het toen echt was, nee hé? Je kent alleen de geïdealiseerde versie waarin wij oh zo tolerant ten opzichte van de Joden waren, nog even en je beweerd dat antisemitisme niet bestond.quote:Op zaterdag 12 december 2009 14:13 schreef pisnicht het volgende:
[..]
Je kunt jezelf proberen goed te praten maar de islam en de bijbehorende cultuur is op geen manier te vergelijken of het staat in geen verhouding, in negatief opzicht.
De generalisaties spetteren er van afquote:De jood is goed in handel net zoals de chinezen goed hun best doen om hun eigen hoofd boven water te houden, met behoud van eigen cultuur. Het kan wel maar daar ben je zelf bij. De turken snappen dat nog een klein beetje maar het gros van de islamieten zijn op alle vlakken gewoon achtergesteld tov de westerse maatschappij en kunnen er niet mee omgaan. In plaats van dat te accepteren en proberen te integreren gaat men zich afzetten en zie daar de opkomst van rechts. Mensen zijn dat schijtgedrag beu.
Hoe wil jij dat nou weten dat het niet helpt, weet jij hoeveel erger of beter het zou zijn als je dat niet doet?quote:De voorbeelden zijn legio. Van buurtfeesten tot stedentripjes. Van straatcoaches tot "positieve discriminatie" Je kan er tonnen of miljoenen tegenaan gooien maar het helpt toch niet, de resultaten zijn in vrijwel alle gevallen negatief.
Het zijn in eerst instantie gewoon Nederlanders, vaak hier geboren en getogen, wat hebben die te maken met asielzoekers? Je mag je als minderheid niet op je grondrechten beroepen of zo, je hebt echte en minder echte Nederlanders, gelijkheid voor de wet is maar onzin?quote:Ik ken een paar allochtonen, ECHTE vluchtelingen die zich ook verbazen hoe moslims hier denken dat ze van alles maar kunnen eisen.
Wtf, onder zijn hoede neemt? Ze zijn potverdorie hier geboren, het zijn Nederlanders, het wordt tijd dat je eens begrijpt dat ze hier niet op visite zijn.quote:Jij bent hier degene die een dikke plaat voor zijn kop heeft en denkt dat alles wat hier aangeboden wordt maar normaal is. Het domme is dat het gros van die achterlijke linkse ganzen het nog geeft ook. Nee, je hebt helemaal niets te eisen als je hier (net) bent. Je mag allang blij zijn dat een welvarend land als de onze je uberhaupt onder zijn hoede neemt. Daarbij heb je je dus ook aan te passen en als je niet wilt integreren wordt het assimileren. Bevalt je dat niet dan rot je maar snel weer op naar een land die dezelfde waarden en gedachten erop nahoudt als jij.
Lol vertel, hoe komt het dan dat de werkgever door de wetgever verplicht wordt om meer vrouwen/allochtonen in dienst te nemen .. als die het vanuit zichzelf had gedaan zou die verplichting er niet zijn, niet waar?quote:Op zaterdag 12 december 2009 14:40 schreef Bommenlegger het volgende:
[..]
Je neemt je eigen aannames als feit aan.
Dat is het hele probleem.
Je legt graag woorden in iemands mond.
En wat opvallend is, de schuld in jouw ogen ligt altijd bij een ander.
Als je ff wacht ga ik offtopic.quote:Op zaterdag 12 december 2009 14:57 schreef moussie het volgende:
[..]
Lol vertel, hoe komt het dan dat de werkgever door de wetgever verplicht wordt om meer vrouwen/allochtonen in dienst te nemen .. als die het vanuit zichzelf had gedaan zou die verplichting er niet zijn, niet waar?
Een werkgever neemt gewoon de meest geschikte kracht aan. Dat soort zorgvuldig beleid moet je niet verkrachten met allerlei onnozele zaken zoals een allochtonenquota.quote:Op zaterdag 12 december 2009 14:57 schreef moussie het volgende:
[..]
Lol vertel, hoe komt het dan dat de werkgever door de wetgever verplicht wordt om meer vrouwen/allochtonen in dienst te nemen .. als die het vanuit zichzelf had gedaan zou die verplichting er niet zijn, niet waar?
Moet ik gaan reageren op je achterlijke aanvallen op mijn persoon .. nou nee, bedankt. Ik laat me niet uitdagen tot een flame-war.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:09 schreef Bommenlegger het volgende:
[..]
Als je ff wacht ga ik offtopic.
Nu ff niet.
Reageer eens op commentaar op je persoon ipv van dingen zoeken?
Dat is je vreemd, vandaar dit antwoord.
De pot verwijt de ketel?quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:19 schreef moussie het volgende:
[..]
Moet ik gaan reageren op je achterlijke aanvallen op mijn persoon .. nou nee, bedankt. Ik laat me niet uitdagen tot een flame-war.
Daarnaast zoek ik geen dingen maar wijs je op de feiten die volgens jou aannames waren .. maar schijnbaar ben jij zo verblindt door het een of ander dat het je logische denkvermogen, voor zoverre aanwezig, aantast.
ach ja, en toevallig is dat heel vaak een autochtoon .. ja sorry hoor, al zijn zijn papieren beter, maar zo'n muzelman past nu eenmaal niet in het team zijn we bang, dus om moeilijkheden voor te zijn maar liever niet ..quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:10 schreef Halcon het volgende:
[..]
Een werkgever neemt gewoon de meest geschikte kracht aan. Dat soort zorgvuldig beleid moet je niet verkrachten met allerlei onnozele zaken zoals een allochtonenquota.
Klopt helemaal, en het heeft niets met positieve discriminatie te maken. Er zijn buitenlanders die geletterd zijn, netjes zijn, de taal volledig beheersen, maar als ze zich inschrijven bij het arbeidsbureau worden ze niet eens op sollicitatiegesprek gevraagd.quote:Op zaterdag 12 december 2009 14:57 schreef moussie het volgende:
[..]
Lol vertel, hoe komt het dan dat de werkgever door de wetgever verplicht wordt om meer vrouwen/allochtonen in dienst te nemen .. als die het vanuit zichzelf had gedaan zou die verplichting er niet zijn, niet waar?
Dus een werkgever mag niet de meest geschikte kandidaat aannemen als het geen allochtoon is?quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:22 schreef moussie het volgende:
[..]
ach ja, en toevallig is dat heel vaak een autochtoon .. ja sorry hoor, al zijn zijn papieren beter, maar zo'n muzelman past nu eenmaal niet in het team zijn we bang, dus om moeilijkheden voor te zijn maar liever niet ..
Je denkt dat absurde ideeën als onder een Nederlandse naam solliciteren, of anoniem, zomaar uit de lucht zijn komen vallen?
Over b.v. Chinezen hoor je nooit iemand klagen.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:21 schreef valek het volgende:
Kan het niet zo zijn dat de meeste Europeanen vinden dat de minderheden hier gewoon niet welkom zijn?
Men kiest gewoon de meest geschikte kracht en die wordt aangenomen. Een bedrijf bewijst zichzelf geen dienst als men een mindere kracht aanneemt of aan moet nemen omwille van zijn/haar afkomst. \quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:22 schreef moussie het volgende:
[..]
ach ja, en toevallig is dat heel vaak een autochtoon .. ja sorry hoor, al zijn zijn papieren beter, maar zo'n muzelman past nu eenmaal niet in het team zijn we bang, dus om moeilijkheden voor te zijn maar liever niet ..
Je denkt dat absurde ideeën als onder een Nederlandse naam solliciteren, of anoniem, zomaar uit de lucht zijn komen vallen?
Waarom is iemand die rechts is direct een Wildersstemmer?quote:Op zaterdag 12 december 2009 12:56 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Vertel mij eens hoe een genuanceerde Wildersstemmer denkt over de Marokkanen/islam-problematiek? Ik ben benieuwd.
Zo redeneren linkschfascisten. Hitler is ook groot geworden met dit soort redenaties.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:40 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Waarom is iemand die rechts is direct een Wildersstemmer?
Kansloos dus.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:43 schreef Halcon het volgende:
[..]
Zo redeneren linkschfascisten. Hitler is ook groot geworden met dit soort redenaties.
Het zijn anders mensen die hun school hebben afgemaakt en soms met betere papieren dan de autochtoon, en toch niet worden aangenomen omdat zij niet in de groep zouden passen. Dat jij dan toevallig voor een bedrijf werkt waar mensen wel op hun individuele capaciteiten beoordeelt worden wil niet zeggen dat die andere bedrijven niet bestaan.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:39 schreef Halcon het volgende:
[..]
Men kiest gewoon de meest geschikte kracht en die wordt aangenomen. Een bedrijf bewijst zichzelf geen dienst als men een mindere kracht aanneemt of aan moet nemen omwille van zijn/haar afkomst. \
Het anoniem solliciteren is allemaal gejank en geklaag. Mensen kunnen beter gewoon eens hun school afmaken en dan op een passende baan solliciteren. Is allemaal niet zo moeilijk. Om me heen zie ik ook genoeg allochtonen met goede banen. Gewoon omdat het voor die posities de meest geschikte kandidaten waren. En ja, tussen de sollicitanten zaten ook Nederlanders.
Wat een gejank zeg.
Wie heeft het over rechtsen?quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:40 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Waarom is iemand die rechts is direct een Wildersstemmer?
Dan zitten ze in een identiteitscrisis, want Wilders is extreem links.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:40 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Waarom is iemand die rechts is direct een Wildersstemmer?
Zucht, lees eens.quote:
Een post van bommenlegger die langer is dan een zinquote:Op zaterdag 12 december 2009 15:25 schreef Bommenlegger het volgende:
[..]
Dus een werkgever mag niet de meest geschikte kandidaat aannemen als het geen allochtoon is?
Probeer je eens in de schoenen van een werkgever te plaatsen, dan wil je ook de beste werknemer, die voldoet aan je eisen en waarvan je verwacht dat die zijn werkzaamheden doet zoals je van hem verlangt.
En dat staat los van dat gelul van je over allochtonen.
Was dat maar zo.quote:Op zaterdag 12 december 2009 05:42 schreef kitao het volgende:
[..]
Logisch , als je buitengesloten wordt uit de maatschappij vanwege opleiding , inkomsten en taal , hetgeen veelal allochtonen treft , dan is de neiging tot verzet groter en word je dus eerder gevangen gezet.
Voorbeelden daarvan zijn vooral in Frankrijk en Belgie te vinden waar allochtone tieners zonder pardon door de politie in een achtervolging letterlijk verrot worden gereden met alle gevolgen vandien.
generaliseren, ik weet 't maar ik zeg het lekker tóch!quote:*gelukkige uitzondering *
Dat willen de PVV aanhangers niet horen joh. Die willen niet weten dat het echt véle malen moeilijker is voor een allochtoon om werk te krijgen dan een autochtoon als ze beide dezelfde opleiding hebben gedaan.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:23 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Klopt helemaal, en het heeft niets met positieve discriminatie te maken. Er zijn buitenlanders die geletterd zijn, netjes zijn, de taal volledig beheersen, maar als ze zich inschrijven bij het arbeidsbureau worden ze niet eens op sollicitatiegesprek gevraagd.
Ik ken een praktijkvoorbeeld die zijn naam daarom heeft laten veranderen, te gek voor woorden.
http://www.nu.nl/economie(...)em-solliciteren.htmlquote:Op zaterdag 12 december 2009 15:55 schreef moussie het volgende:
[..]
Het zijn anders mensen die hun school hebben afgemaakt en soms met betere papieren dan de autochtoon, en toch niet worden aangenomen omdat zij niet in de groep zouden passen. Dat jij dan toevallig voor een bedrijf werkt waar mensen wel op hun individuele capaciteiten beoordeelt worden wil niet zeggen dat die andere bedrijven niet bestaan.
Denk je dat er bedrijven zijn die nu nog risico gaan nemen met probleemgroepen? De hoeveelheid negatieve ervaringen die buitenproportioneel waren maken het een simpele redenatie: Ga ik voor iemand uit die groep dan neem ik een behoorlijk risico, iemand uit een andere groep is dat risico voor mijn bedrijf veel kleiner.quote:Op zaterdag 12 december 2009 17:12 schreef scanman1 het volgende:
[..]
Dat willen de PVV aanhangers niet horen joh. Die willen niet weten dat het echt véle malen moeilijker is voor een allochtoon om werk te krijgen dan een autochtoon als ze beide dezelfde opleiding hebben gedaan.
Uiteraard is het geen succes, je komt alleen een sollicitatieronde verder, je brief belandt niet meer automatisch in de vuilnisbak.quote:Op zaterdag 12 december 2009 17:30 schreef Cerbie het volgende:
[..]
http://www.nu.nl/economie(...)em-solliciteren.html
Geen succes
Ben je ook voor vrouwenquota's?
En hoe komt dat denk je dat allochtoon veel moeilijker werk zal krijgen dan een autochtoon?quote:Op zaterdag 12 december 2009 17:12 schreef scanman1 het volgende:
[..]
Dat willen de PVV aanhangers niet horen joh. Die willen niet weten dat het echt véle malen moeilijker is voor een allochtoon om werk te krijgen dan een autochtoon als ze beide dezelfde opleiding hebben gedaan.
Net alsof de PVV anti-allochtoon isquote:Op zaterdag 12 december 2009 17:12 schreef scanman1 het volgende:
[..]
Dat willen de PVV aanhangers niet horen joh. Die willen niet weten dat het echt véle malen moeilijker is voor een allochtoon om werk te krijgen dan een autochtoon als ze beide dezelfde opleiding hebben gedaan.
Het ging om vacatures bij de gemeente Nijmegen, links bolwerk bij uitstek. Blijkbaar was de allochtone kandidaat gewoon slechter, of wil je zeggen dat de gemeente Nijmegen hierin allochtonen discrimineertquote:Op zaterdag 12 december 2009 19:19 schreef moussie het volgende:
[..]
Uiteraard is het geen succes, je komt alleen een sollicitatieronde verder, je brief belandt niet meer automatisch in de vuilnisbak.
Gezien de feiten? Als er genoeg competente vrouwen zijn komen ze vanzelf aan de top. Als de ambitie er maar is, de commitment voor een echte fulltime carriere. Verder hoor ik niemand iets zeggen voor een vrouwenquota op vuilniswagens of andere lagerbetaalde beroepen.quote:En tja, mijn mening over positieve discriminatie is eigenlijk nogal dubbel, in principe ben ik tegen, maar gezien de feiten is het helaas wel noodzakelijk ..
quote:Op zaterdag 12 december 2009 20:01 schreef Shaitanica het volgende:
[..]
Net alsof de PVV anti-allochtoon isals dat zo was kregen ze wel veel meer stemmen.
Hou toch eens op met dat generaliseren man. Ik word daar toch zo kotsziek van. Blijkbaar zie je alleen de negatieve dingen van allochtonen ofzo. De allochtonen waarmee ik samenwerk werken minstens zo hard en vaak harder dan de blanken, waarvan er steevast op maandag een aantal met een flinke kater op het werk komen en bijna niets uit hun vingers krijgen.quote:Op zaterdag 12 december 2009 19:40 schreef RAVW het volgende:
[..]
En hoe komt dat denk je dat allochtoon veel moeilijker werk zal krijgen dan een autochtoon?
Zullen ze het er zelf niet naar gemaakt hebben ..
ik ken meer allochtone werknemers die vele malen per jaar ziek zijn en alles er aan doen om niet te hoeven werken..
En wat dacht je van de XXXXX [1] vrouwen die alleen het eerste jaar gaan werken en daarna gewoon overspannen thuis gaan zitten met een 100% behoud van loon.
Ach dus het komt dus weer voor rekening te liggen bij de werkgevers .. lol
[1] is een bepaalde bevolkingsgroep maar dat laat ik even weg anders gaat het topic weer helemaal uit de hand lopen.
Ik ken ook alleen maar hardwerkende allochtonen maar er is verschil tussen allochtonen en allochtonen. Zo is er een groep allochtonen die idd het voordeel van de twijfel niet krijgen maar die groep moet even huishouden binnen hun eigen groep, zorgen dus dat er weer positief naar die specifieke allochtonen wordt gekeken. Dat kun je de autochtonen niet verwijten.quote:Op zaterdag 12 december 2009 21:52 schreef scanman1 het volgende:
[..]
Hou toch eens op met dat generaliseren man. Ik word daar toch zo kotsziek van. Blijkbaar zie je alleen de negatieve dingen van allochtonen ofzo. De allochtonen waarmee ik samenwerk werken minstens zo hard en vaak harder dan de blanken, waarvan er steevast op maandag een aantal met een flinke kater op het werk komen en bijna niets uit hun vingers krijgen.
Het is een feit (meerdere keren onderzocht) dat er door werkgevers enorm wordt gdiscrimineerd bij sollicitaties. Dat komt vooral door vooroordelen en waarschijnlijk zelfs ook omdat de werknemers die hij op dat moment heeft, hebben laten blijken racisten te zijn. Bij gelijke kwaliteit wordt er nog altijd in 99 van de 100 gevallen voor de autochtoon gekozen. Als ik allochtoon zou zijn, zou me dat goed woest maken trouwens.
Wat ik erover heb gelezen werd er amper gesolliciteerd door allochtonen, weinig animo voor dat absurde gedoe .. ik kan me daar wel wat bij voorstellen eigenlijk, ik zou dat ook niet willen .. als je mij niet wil hebben omdat mijn achternaam je niet bevalt mag je wat mij betreft mooi de P krijgenquote:Op zaterdag 12 december 2009 20:27 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Het ging om vacatures bij de gemeente Nijmegen, links bolwerk bij uitstek. Blijkbaar was de allochtone kandidaat gewoon slechter, of wil je zeggen dat de gemeente Nijmegen hierin allochtonen discrimineert![]()
Lees dit anders eensquote:Gezien de feiten? Als er genoeg competente vrouwen zijn komen ze vanzelf aan de top. Als de ambitie er maar is, de commitment voor een echte fulltime carriere. Verder hoor ik niemand iets zeggen voor een vrouwenquota op vuilniswagens of andere lagerbetaalde beroepen.
quote:Op zaterdag 12 december 2009 22:33 schreef moussie het volgende:
[..]
Wat ik erover heb gelezen werd er amper gesolliciteerd door allochtonen, weinig animo voor dat absurde gedoe .. ik kan me daar wel wat bij voorstellen eigenlijk, ik zou dat ook niet willen .. als je mij niet wil hebben omdat mijn achternaam je niet bevalt mag je wat mij betreft mooi de P krijgen
[..]
Lees dit anders eens
http://www.radar.nl/read/_onzichtbare_discriminatie_verhoogt_gl
Discriminatie als middel tegen discriminatie? Dat schiet ook niet op. Voor elke positief gediscrimineerde is er een negatief gediscrimineerde.quote:4. Voorzie vrouwen van een coach
Dit kan zowel formeel als informeel, en kan vrouwen stimuleren om proactief kansen te zoeken en hun horizon te verbreden.
Iemand aan de top is daar niet gekomen door parttime te werken.quote:7. Zorg voor een gezinsvriendelijk HR-beleid
Biedt flexibele werktijden, thuiswerkmogelijkheden, kinderopvang, parttime mogelijkheden, enzovoort.
Dan blijkt dus regelmatig, dat bedrijven die inderdaad ervaring hebben met allochtonen, daar helemaal niet zo negatief tegenover staan. Turf maar eens hier op FOK!, als je durft.quote:Op zaterdag 12 december 2009 17:43 schreef Harlon het volgende:
[..]
Denk je dat er bedrijven zijn die nu nog risico gaan nemen met probleemgroepen? De hoeveelheid negatieve ervaringen die buitenproportioneel waren maken het een simpele redenatie: Ga ik voor iemand uit die groep dan neem ik een behoorlijk risico, iemand uit een andere groep is dat risico voor mijn bedrijf veel kleiner.
Doodsimpel gevolg van jarenlang een slechte reputatie opbouwen en keihard werken om die in stand te houden.
Dat is niet geheel waar.quote:Op zaterdag 12 december 2009 22:55 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Dan blijkt dus regelmatig, dat bedrijven die inderdaad ervaring hebben met allochtonen, daar helemaal niet zo negatief tegenover staan. Turf maar eens hier op FOK!, als je durft.
De PVV kreeg de meeste stemmen in de Europese verkiezingen uit gemeenten, waar de mensen alle zogenaamde kennis over allochtonen hadden van horen zeggen of uit de krant (nou ja, krant??) lezen. Maar waar ze geen ervaring hadden met allochtonen, omdat die er gewoon niet wonen.
Je redenatie is inderdaad simpel. Beschamend simpel.
quote:Het CDA is in de meeste gemeenten de grootste. Daarna komt de PVV in de meeste gemeenten de grootste partij geworden met bijvoorbeeld Rotterdam en Den Haag, de tweede en derde gemeente van Nederland gemeten naar aantal inwoners, werd de PVV de grootste. In Amsterdam en Utrecht werd D66 het grootst. Dat is uniek te noemen, want Het is voor het eerst dat de PvdA niet in ten minste één van de vier grote steden nummer één is.
quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:55 schreef moussie het volgende:
[..]
Het zijn anders mensen die hun school hebben afgemaakt en soms met betere papieren dan de autochtoon, en toch niet worden aangenomen omdat zij niet in de groep zouden passen. Dat jij dan toevallig voor een bedrijf werkt waar mensen wel op hun individuele capaciteiten beoordeelt worden wil niet zeggen dat die andere bedrijven niet bestaan.
Zie ik dat nou goed?quote:Op zaterdag 12 december 2009 23:13 schreef Knarf het volgende:
[..]
Dat is niet geheel waar.
De PVV is juist in de grote steden en zijn randgemeenten erg groot.
Dus volgens jou hebben deze mensen juist de kennis gekregen, omdat ze er tussen wonen.
[..]
Mooi geschreven stuk maar ik deel je mening niet , ik vind het eigenlijk waardeloos dat je de indruk wekt van aalmoezen geven en een barmhartige samaritaan.quote:Op zaterdag 12 december 2009 14:13 schreef pisnicht het volgende:
Je kunt jezelf proberen goed te praten maar de islam en de bijbehorende cultuur is op geen manier te vergelijken of het staat in geen verhouding, in negatief opzicht.
De jood is goed in handel net zoals de chinezen goed hun best doen om hun eigen hoofd boven water te houden, met behoud van eigen cultuur. Het kan wel maar daar ben je zelf bij. De turken snappen dat nog een klein beetje maar het gros van de islamieten zijn op alle vlakken gewoon achtergesteld tov de westerse maatschappij en kunnen er niet mee omgaan. In plaats van dat te accepteren en proberen te integreren gaat men zich afzetten en zie daar de opkomst van rechts. Mensen zijn dat schijtgedrag beu.
De voorbeelden zijn legio. Van buurtfeesten tot stedentripjes. Van straatcoaches tot "positieve discriminatie" Je kan er tonnen of miljoenen tegenaan gooien maar het helpt toch niet, de resultaten zijn in vrijwel alle gevallen negatief. Ik ken een paar allochtonen, ECHTE vluchtelingen die zich ook verbazen hoe moslims hier denken dat ze van alles maar kunnen eisen. Jij bent hier degene die een dikke plaat voor zijn kop heeft en denkt dat alles wat hier aangeboden wordt maar normaal is. Het domme is dat het gros van die achterlijke linkse ganzen het nog geeft ook. Nee, je hebt helemaal niets te eisen als je hier (net) bent. Je mag allang blij zijn dat een welvarend land als de onze je uberhaupt onder zijn hoede neemt. Daarbij heb je je dus ook aan te passen en als je niet wilt integreren wordt het assimileren. Bevalt je dat niet dan rot je maar snel weer op naar een land die dezelfde waarden en gedachten erop nahoudt als jij.
Daar maak ik me ook geen zorgen maar als ik daarvoor even 19 % van mijn loon moet inleveren omdat er zat van die lui doelbewust zich niet aan wil passen omdat het tegen hun wil is ..quote:Op zondag 13 december 2009 00:33 schreef kitao het volgende:
[..]
Mooi geschreven stuk maar ik deel je mening niet , ik vind het eigenlijk waardeloos dat je de indruk wekt van aalmoezen geven en een barmhartige samaritaan.
Is dit land van jou , nee dus op je tuintje na dan als die al niet van de bank geleend is.
Toch doe je net alsof nederland jouw bezit is , vreemd.
Dat bedoel ik dus ook met nationalistisch populisme , net doen of dit stuk moeras aan een volk toebehoort dat vervolgens een beetje de baas gaat uithangen op grond van een vlaggetje en een paspoort.
Jij snapt moussie niet echt, geloof ik.quote:Op zaterdag 12 december 2009 14:13 schreef pisnicht het volgende:
[..]
Je kunt jezelf proberen goed te praten maar de islam en de bijbehorende cultuur is op geen manier te vergelijken of het staat in geen verhouding, in negatief opzicht.
De jood is goed in bedrog. Zie Genesis 27.quote:[..]
De jood is goed in handel net zoals de chinezen goed hun best doen om hun eigen hoofd boven water te houden, met behoud van eigen cultuur. Het kan wel maar daar ben je zelf bij. De turken snappen dat nog een klein beetje maar het gros van de islamieten zijn op alle vlakken gewoon achtergesteld tov de westerse maatschappij en kunnen er niet mee omgaan. In plaats van dat te accepteren en proberen te integreren gaat men zich afzetten en zie daar de opkomst van rechts. Mensen zijn dat schijtgedrag beu.
Nou ja, ik rust mijn kees tegenover zoveel kortzichtige domheid.quote:[..]
De voorbeelden zijn legio. Van buurtfeesten tot stedentripjes. Van straatcoaches tot "positieve discriminatie" Je kan er tonnen of miljoenen tegenaan gooien maar het helpt toch niet, de resultaten zijn in vrijwel alle gevallen negatief. Ik ken een paar allochtonen, ECHTE vluchtelingen die zich ook verbazen hoe moslims hier denken dat ze van alles maar kunnen eisen. Jij bent hier degene die een dikke plaat voor zijn kop heeft en denkt dat alles wat hier aangeboden wordt maar normaal is. Het domme is dat het gros van die achterlijke linkse ganzen het nog geeft ook. Nee, je hebt helemaal niets te eisen als je hier (net) bent. Je mag allang blij zijn dat een welvarend land als de onze je uberhaupt onder zijn hoede neemt. Daarbij heb je je dus ook aan te passen en als je niet wilt integreren wordt het assimileren. Bevalt je dat niet dan rot je maar snel weer op naar een land die dezelfde waarden en gedachten erop nahoudt als jij.
De frustraties die je noemt wil ik best serieus nemen, want die zijn voor een deel terecht. Maar ga die niet uitleven op mensen die daar ook niks aan kunnen doen. Want voor een deel heb je zelf ook van alles verzonnen. En als je verzinsels pijn doen, heb je dat zelf gedaan.quote:Op zondag 13 december 2009 01:06 schreef RAVW het volgende:
[..]
Daar maak ik me ook geen zorgen maar als ik daarvoor even 19 % van mijn loon moet inleveren omdat er zat van die lui doelbewust zich niet aan wil passen omdat het tegen hun wil is ..
maar wel even MIJN geld opeisen
Mag ik daar dan wat van zeggen?
En dat is nog niet alles .....
Waarom moet ik voor dit flat 540 ¤ betalen terwijl er 2 huizen verder op 2 mensen wonen die maar 125 ¤ betalen en de rest op kosten van de staat leven..
(wel twee inkomens hebben)
En dan nog wat er is een woning nood hier in 010 een starter wacht gemiddeld 7 jaar en een doorstromer 12 a 13 jaar .. Een woonpas hebben ze nooit van gehoord en Ik moet hem hebben anders kan ik niet reageren op een huis.
En zo kan ik wel even doorgaan..
dat zijn de dingen die al ruim 59 jaar hier spelen ...
vind het niet gek dat mensen zich hier eens tegen af gaan zetten ..
Dat is natuurlijk ook zo , met dat belastinggeld wat de meeste gezamenlijk opbrengen gaat een groot deel verloren aan nutteloze projecten.quote:Op zondag 13 december 2009 01:06 schreef RAVW het volgende:
Daar maak ik me ook geen zorgen maar als ik daarvoor even 19 % van mijn loon moet inleveren omdat er zat van die lui doelbewust zich niet aan wil passen omdat het tegen hun wil is ..
maar wel even MIJN geld opeisen
Mag ik daar dan wat van zeggen?
En dat is nog niet alles .....
Waarom moet ik voor dit flat 540 ¤ betalen terwijl er 2 huizen verder op 2 mensen wonen die maar 125 ¤ betalen en de rest op kosten van de staat leven..
(wel twee inkomens hebben)
En dan nog wat er is een woning nood hier in 010 een starter wacht gemiddeld 7 jaar en een doorstromer 12 a 13 jaar .. Een woonpas hebben ze nooit van gehoord en Ik moet hem hebben anders kan ik niet reageren op een huis.
En zo kan ik wel even doorgaan..
dat zijn de dingen die al ruim 59 jaar hier spelen ...
vind het niet gek dat mensen zich hier eens tegen af gaan zetten ..
Iets mis met mij of met die regering die geen reet doet!quote:Op zaterdag 12 december 2009 03:10 schreef scanman1 het volgende:
[..]
En omdat het ergens anders erger is, is het hier okee? Dat is pas een troll opmerking. Kom op zeg!!! Dit land wordt steeds racistischer en als je dat niet in de gaten hebt is er iets goed mis met je.
[..]
Je maakt een grapje. Lees ieder negatief bericht op de frontpage of op het forum over een moslim en daarna de reacties. Als je dan nog uit je toetsenbord weet te krijgen dat het hier allemaal wel meevalt, is er echt iets mis met je. Het valt hier helemaal niet mee. Het is in dit land erger dan het volgens mij ooit is geweest.
quote:Op zondag 13 december 2009 01:38 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
Jij woont niet in een kutstad waar het wemelt van onopgevoede gastjes!
ik ook niet maar kan me indenken dat het je de strot uit komt!
Het gejank van die luitjes die altijd wat op allochtonen hebben aan te merken is juist onderbuikgevoel. Dat is NOOIT op feiten gebaseerd. Probeer nou niet de boel om te draaien. Wat gaan we nou beleven zeg.quote:Op zondag 13 december 2009 00:15 schreef Halcon het volgende:
[..]
Wat een gejank zeg. Heb je ook bronnen voor deze beweringen of is het je onderbuik?
Mooi zo, nu nog meer tot ze teruggaan, en ik ben niet eens een PVV stemmer.quote:Op zaterdag 12 december 2009 22:33 schreef moussie het volgende:
[..]
Wat ik erover heb gelezen werd er amper gesolliciteerd door allochtonen, weinig animo voor dat absurde gedoe .. ik kan me daar wel wat bij voorstellen eigenlijk, ik zou dat ook niet willen .. als je mij niet wil hebben omdat mijn achternaam je niet bevalt mag je wat mij betreft mooi de P krijgen
[..]
Lees dit anders eens
http://www.radar.nl/read/_onzichtbare_discriminatie_verhoogt_gl
"totdat 'ze' teruggaan" ???quote:Op zondag 13 december 2009 03:23 schreef Shaitanica het volgende:
[..]
Mooi zo, nu nog meer tot ze teruggaan, en ik ben niet eens een PVV stemmer.
quote:Op zondag 13 december 2009 01:21 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Wou jij zeggen dat jij een autochtoon bent? En zo slecht Nederlands schrijft? Ga je schamen: je zou voor het inburgeringsexamen zakken!
De frustraties die je noemt wil ik best serieus nemen, want die zijn voor een deel terecht. Maar ga die niet uitleven op mensen die daar ook niks aan kunnen doen. Want voor een deel heb je zelf ook van alles verzonnen. En als je verzinsels pijn doen, heb je dat zelf gedaan.
quote:Op zondag 13 december 2009 03:57 schreef scanman1 het volgende:
[..]
"totdat 'ze' teruggaan" ???
Allemachtig. Soms schaam ik me echt dood om ook mens te zijn. Ik krijg spontaan kotsneigingen.
Wat een kutwereld. Kun jij niet gewoon naar verweggistan?
quote:Op donderdag 10 december 2009 22:42 schreef Meki het volgende:
De aanleiding hiervan is de extreem rechtse partijen zoals in Nederland PVV die aanzet tot haat en roept tot geweld tegen migranten en tegen religieuze gebedshuizen. PVV die moet worden bestreden en dient verboden te worden.
quote:Op donderdag 10 december 2009 22:45 schreef Meki het volgende:
Het probleem zijn de onderbuikgevoelens en de haat van mensen.
quote:Op zaterdag 12 december 2009 02:17 schreef Meki het volgende:
De zionisten mogen ze keihard aanpakken na deze misdadige terroristische aanslagen
Deze zionisten zijn geen enkele cent waard en zullen hun wel verdiende straf verdienen net als hun leider Sharon !
Dat is onzin, ook steden als Venlo hebben meer dan 15% niet-westerse allochtonen. En ook daar is de overlast en dergelijke echt niet iets dat ze alleen uit de krant kennen.quote:Op zaterdag 12 december 2009 22:55 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Dan blijkt dus regelmatig, dat bedrijven die inderdaad ervaring hebben met allochtonen, daar helemaal niet zo negatief tegenover staan. Turf maar eens hier op FOK!, als je durft.
De PVV kreeg de meeste stemmen in de Europese verkiezingen uit gemeenten, waar de mensen alle zogenaamde kennis over allochtonen hadden van horen zeggen of uit de krant (nou ja, krant??) lezen. Maar waar ze geen ervaring hadden met allochtonen, omdat die er gewoon niet wonen.
Je redenatie is inderdaad simpel. Beschamend simpel.
Wat een wereldvreemd kneusje ben jij.quote:Op zondag 13 december 2009 03:57 schreef scanman1 het volgende:
[..]
"totdat 'ze' teruggaan" ???
Allemachtig. Soms schaam ik me echt dood om ook mens te zijn. Ik krijg spontaan kotsneigingen.
Wat een kutwereld. Kun jij niet gewoon naar verweggistan?
Zie de statistieken, of wil je echt beweren dat bepaalde groepen niet extreem oververtegenwoordigd zijn wat betreft zaken als werkloosheid en criminaliteit?quote:Op zondag 13 december 2009 01:54 schreef scanman1 het volgende:
[..]
Het gejank van die luitjes die altijd wat op allochtonen hebben aan te merken is juist onderbuikgevoel. Dat is NOOIT op feiten gebaseerd. Probeer nou niet de boel om te draaien. Wat gaan we nou beleven zeg.
Omdat ik die opmerking belachelijk en schandalig vindt. Sorry, maar jij bent niet helemaal goed in je hoofd. Jezusquote:Op zondag 13 december 2009 11:46 schreef 16meter het volgende:
[..]
Wat een wereldvreemd kneusje ben jij.
Zie hier de kaart uit 2007 voor percentages, sommige donker gekleurde gebieden komen overeen met de eerdere getoonde kaart van PVV stemmers. Anderzijds werken veel van die mensen uit de wat lichtere gebieden in de grotere steden en zien hoe het daar is en willen dit niet bij hun.quote:Op zondag 13 december 2009 00:24 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Zie ik dat nou goed?
Amsterdam: D66
Utrecht: D66
Den Haag: ? VVD of PVV?
Rotterdam: PVV
En al die randgemeenten van A'dam en R'dam die PVV stemden?
Ik zou dit dan wel eens willen zien gecombineerd met kaarten van percentages niet-westerse allochtonen en moslims.
Overigens wel een grappige kaart. In Overijssel die gemeenten met PvdA en CU/SGP naast elkaar en in Groningen die VVD-gemeente in een PvdA-gebied!
En dat rechtvaardigt een racistische en/of discriminerende instelling ten opzicht van die gehele groep?quote:Op zondag 13 december 2009 12:23 schreef Mylene het volgende:
Het werkt natuurlijk ook de andere kant op. Bepaalde Marokkaanse jongeren die homo's en transseksuelen uit woonwijken zuiveren door hen weg te pesten.
Niet gerechtvaardigt wel begrijpelijk. Zeker omdat het systematisch gebeurt.quote:Op zondag 13 december 2009 12:48 schreef moussie het volgende:
[..]
En dat rechtvaardigt een racistische en/of discriminerende instelling ten opzicht van die gehele groep?
Want daar gaat het hier over, over de gehele groep die de rekening gepresenteerd krijgt voor de misdragingen van enkelingen.
Jammer maar als 40% van een bepaalde leeftijd pedo was logischquote:Hoe zou jij het vinden om overal waar je komt voor pedofiel te worden uitgemaakt bvb, het zijn immers de blanke mannen en vrouwen die in die statistieken koplopers zijn?
black 1:quote:Op zondag 13 december 2009 12:48 schreef moussie het volgende:
[..]
En dat rechtvaardigt een racistische en/of discriminerende instelling ten opzicht van die gehele groep?
Want daar gaat het hier over, over de gehele groep die de rekening gepresenteerd krijgt voor de misdragingen van enkelingen.
Hoe zou jij het vinden om overal waar je komt voor pedofiel te worden uitgemaakt bvb, het zijn immers de blanke mannen en vrouwen die in die statistieken koplopers zijn?
Ik geloof niet dat ik ergens heb gezegd dat ik dat rechtvaardig vind.quote:Op zondag 13 december 2009 12:48 schreef moussie het volgende:
[..]
En dat rechtvaardigt een racistische en/of discriminerende instelling ten opzicht van die gehele groep?
Want daar gaat het hier over, over de gehele groep die de rekening gepresenteerd krijgt voor de misdragingen van enkelingen.
Hoe zou jij het vinden om overal waar je komt voor pedofiel te worden uitgemaakt bvb, het zijn immers de blanke mannen en vrouwen die in die statistieken koplopers zijn?
Waarom doe je mee aan de inburgeringscursus?quote:Op zondag 13 december 2009 08:11 schreef RAVW het volgende:
[..]
haha ik ben puur Hollander en voor de inburgering zou ik ruim slagen .. want ik heb hem al twee keer mee gedaan dus nu jij nog
nou verzinsels zijn het niet hoor maar harde feiten, en daarbij ligt het ook niet aan die mensen maar aan onze eigen politiek of nog beter gezegd de mensen die op die achterlijke partijen stemmen ..
omdat je een kleurtje hebt? of omdat je iets stoms doet of irritant bent? een rooie krijgt dat ook te horen en ik ben een smerige kankerkaaskop in mijn eigen land.quote:Op zondag 13 december 2009 12:53 schreef Mylene het volgende:
[..]
Ik geloof niet dat ik ergens heb gezegd dat ik dat rechtvaardig vind.
Ik krijg zelf ook weleens de nodige opmerkingen naar mijn hoofd geslingerd om ik een kleurtje heb.
Mwah, ik denk dat dat laatste eerder voortkomt uit nood .. die oude kerel is namelijk vaak rijk en met hem trouwen betekent voedsel en zekerheid voor de hele familie ..quote:Op zondag 13 december 2009 12:53 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
black 1:![]()
black twee: en mohammed en zijn volgelingen die nu nog steeds met 9-10-11 of 12-jarige meisjes huwen toch?
wat heb jij toch een eenzijdige kutbril op.
Ja, spleetoog terwijl ik die helemaal niet heb enzoquote:Op zondag 13 december 2009 13:08 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
omdat je een kleurtje hebt? of omdat je iets stoms doet of irritant bent? een rooie krijgt dat ook te horen en ik ben een smerige kankerkaaskop in mijn eigen land.
maar is dat discriminatie of racisme? dát is de vraag.quote:Op zondag 13 december 2009 13:11 schreef Mylene het volgende:
[..]
Ja, spleetoog terwijl ik die helemaal niet heb enzo.
Iemand uitschelden voor rooie en kankerkaaskop vind ik ook niet normaal.
Als je de Van Dale erbij haalt dat is dat volgens mij gewoon discriminatie.quote:Op zondag 13 december 2009 13:15 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
maar is dat discriminatie of racisme? dát is de vraag.
Leer lezen.quote:Op zaterdag 12 december 2009 03:10 schreef scanman1 het volgende:
[..]
En omdat het ergens anders erger is, is het hier okee? Dat is pas een troll opmerking. Kom op zeg!!! Dit land wordt steeds racistischer en als je dat niet in de gaten hebt is er iets goed mis met je.
Moslims zijn geen RAS.quote:Je maakt een grapje. Lees ieder negatief bericht op de frontpage of op het forum over een moslim en daarna de reacties. Als je dan nog uit je toetsenbord weet te krijgen dat het hier allemaal wel meevalt, is er echt iets mis met je. Het valt hier helemaal niet mee. Het is in dit land erger dan het volgens mij ooit is geweest.
Je presenteert het als: racistische uitlatingen mogen niet, hierdoor zijn ze niet zichtbaar en hierdoor verspreidt racisme zich. Zo kwam het op mij over. Ik geloof niet dat iets zich verspreidt OMDAT er een verbod op is en ik vraag je wat volgens jou het alternatief is, want volgens mij is het enige alternatief voor een verbod het toestaan, en mij lijkt dat niet te verkiezen boven een verbod.quote:Op zaterdag 12 december 2009 05:04 schreef kitao het volgende:
[..]
Ik zag deze post pas later, maar na 4 keer lezen kan ik er nog geen touw aan vast knopen.
Discriminatie op geloof , tuurlijk die knakker zeilt mee op de anti-moslim wind , arabieren , mongolen , turken, het zijn alle andere volkeren met een ander geloof , dus ook racisme, daarna zijn de negers , de spleetogen , rooie socialisten en patjakkers aan de beurt.
Als iets zich verspreidt als een misselijkmakende olievlek dan is het nationalistische populisme dat wel.
Ik ken iemand die gewoon z'n school heeft afgemaakt, hier geboren is, maar altijd telefonisch solliciteert als het even kan, omdat hij een heel typisch Nederlands accent heeft, maar zijn buitenlandse achternaam nogal afschrikwekkend werkt als hij per brief solliciteert. En dat is niet iemand die normaalgesproken klaagt over discriminatie, dus ik geloof hem best als hij zegt dat hij daar duidelijk verschil in merkt.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:39 schreef Halcon het volgende:
[..]
Men kiest gewoon de meest geschikte kracht en die wordt aangenomen. Een bedrijf bewijst zichzelf geen dienst als men een mindere kracht aanneemt of aan moet nemen omwille van zijn/haar afkomst. \
Het anoniem solliciteren is allemaal gejank en geklaag. Mensen kunnen beter gewoon eens hun school afmaken en dan op een passende baan solliciteren. Is allemaal niet zo moeilijk. Om me heen zie ik ook genoeg allochtonen met goede banen. Gewoon omdat het voor die posities de meest geschikte kandidaten waren. En ja, tussen de sollicitanten zaten ook Nederlanders.
Wat een gejank zeg.
Het probleem is dat mensen daarbij ook hun eigen vooroordelen laten meespelen. In alle gevallen, dus ook wanneer het gaat over bijvoorbeeld blonde vrouwen (uit onderzoek blijkt dat blonde vrouwen minder serieus genomen worden, dat speelt je dus ook parten bij een sollicitatiegesprek), maar ook wanneer het gaat om je afkomst. Mijn vriend komt uit Irak en mijn ouders waren daar tegen en kwamen met allerlei ideeen die zij hadden over Irak, die van geen kanten bleken te kloppen. Dat zeiden ze later ook zelf, toen ze eenmaal foto's en video's hadden gezien van de stad waar hij vandaan kwam. Maar stel dat mijn vriend gaat solliciteren, dat zit daar misschien een werkgever die ook denkt dat alle irakezen domme boeren zijn die nog op ezels rijden, die niet weet dat ze in Irak ook gewoon universiteiten hebben, auto's, internet en mobiele telefoons. Snap je wat ik bedoel?quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:51 schreef deedeetee het volgende:
Begrijp niet goed waarom je iemand zou moeten aannemen waarvan je denkt dat hij niet in je team gaat passen![]()
Je neemt toch gewoon de sollicitant aan waarvan je verwacht dat die het beste gaat voldoen ?
Ja echt joh, het is precies hetzelfde als met die Joden toen, dat waren ook al van die probleemgevallen die de wijken waar ze woonden bijna onbewoonbaar maakten met hangjongeren en intimidatie.quote:Op vrijdag 11 december 2009 03:52 schreef scanman1 het volgende:
Dat het steeds erger wordt was wel duidelijk ja. Het feit dat de PVV zoveel zetels lijkt te krijgen zegt genoeg. De mensen zijn veel meer xenofoob dan we al dachten. Intussen wordden allochtonen steeds meer met de nek aangekeken en zullen zelf van binnen steeds meer beginnen te koken (zou ik ook hebben als ik zo werd behandeld overal waar ik kwam). Het gaat dus nog echt uit de hand lopen als hier niet iets aan wordt gedaan. Sinds 2001 is de wereld veranderd... en niet op een goede manier. Je mag geen vergelijkingen maken, maar het lijkt écht op de jaren 30 van de vorige eeuw. Angstaanjagend.
Bewijs?quote:Op vrijdag 11 december 2009 03:52 schreef scanman1 het volgende:
Dat het steeds erger wordt was wel duidelijk ja. Het feit dat de PVV zoveel zetels lijkt te krijgen zegt genoeg. De mensen zijn veel meer xenofoob dan we al dachten. Intussen wordden allochtonen steeds meer met de nek aangekeken en zullen zelf van binnen steeds meer beginnen te koken (zou ik ook hebben als ik zo werd behandeld overal waar ik kwam). Het gaat dus nog echt uit de hand lopen als hier niet iets aan wordt gedaan. Sinds 2001 is de wereld veranderd... en niet op een goede manier. Je mag geen vergelijkingen maken, maar het lijkt écht op de jaren 30 van de vorige eeuw. Angstaanjagend.
Hollander?quote:Op zondag 13 december 2009 08:11 schreef RAVW het volgende:
[..]
haha ik ben puur Hollander en voor de inburgering zou ik ruim slagen .. want ik heb hem al twee keer mee gedaan dus nu jij nog
nou verzinsels zijn het niet hoor maar harde feiten, en daarbij ligt het ook niet aan die mensen maar aan onze eigen politiek of nog beter gezegd de mensen die op die achterlijke partijen stemmen ..
Nou, als ik deze kaart vergelijk met die van de grootste partijen, zie ik toch geen duidelijk verband tussen PVV-stemmers en niet-westerse allochtonen. In de Hollanden is de PVV in veel gemeenten de grootste, betrekkelijk onafhankelijk van het aandeel allochtonen. In de rest van Nederland overweegt het CDA, ook betrekkelijk onafhankelijk van dat aandeel. In Limburg lijkt er eenverband te zijn, maar verder valt het wel mee.quote:Op zondag 13 december 2009 12:45 schreef Sarkar het volgende:
[..]
Zie hier de kaart uit 2007 voor percentages, sommige donker gekleurde gebieden komen overeen met de eerdere getoonde kaart van PVV stemmers. Anderzijds werken veel van die mensen uit de wat lichtere gebieden in de grotere steden en zien hoe het daar is en willen dit niet bij hun.
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 13 december 2009 13:59 schreef Maeghan het volgende:
[..]
Bewijs?
En kun je even uitleggen wat er dan precies hetzelfde is als in de jaren '30? Hebben we een leider die het heeft over werkkampen? Nee. Hebben we een staatsleider die moslims de schuld geeft van het instorten van de economie? Nee. Hebben we uberhaupt een nazistisch of fascistisch staatsleider? Nee, laatste keer dat ik keek was Balkenende nog niet in uniform en had ie nog geen Hitlersnorretje. Zijn er al jeugdkampen en -verenigingen om jongeren te indoctrineren? Nee. Legerachtige staatsonderdelen die op straat marcheren? Ik heb ze nog niet gezien, maar misschien heeft iemand anders ze al gesignaleerd? Wordt het volkslied al gezongen op de basisschool? Heb je de Nederlandse vlag al buiten hangen? Worden er bij jou in de buurt al imposante gebouwen neergezet ter ere van onze enorm charismatische leider? Al racistische symbolen op straat tegengekomen, die door de overheid gebruikt worden?
We zetten ze even onder elkaar voor een beter overzicht:quote:Op zondag 13 december 2009 14:17 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Nou, als ik deze kaart vergelijk met die van de grootste partijen, zie ik toch geen duidelijk verband tussen PVV-stemmers en niet-westerse allochtonen. In de Hollanden is de PVV in veel gemeenten de grootste, betrekkelijk onafhankelijk van het aandeel allochtonen. In de rest van Nederland overweegt het CDA, ook betrekkelijk onafhankelijk van dat aandeel. In Limburg lijkt er eenverband te zijn, maar verder valt het wel mee.
Misschien is er een samenhang met algemene ontwikkeling of zo. Het is bekend dat die in de randstad Holland lager is danin de rest van het land.
Doe toch niet zo simpel! Alsof Hitler meteen met dat soort ideeën begon te spuien in de jaren 30. Die begon ook voorzichtig, net als Wilders nu doet. Langzaam maar zeker een bepaalde grote groep mensen de schuld geven van ellende in je land. En als je dat maar vaak genoeg herhaalt gaat een grote groep van de bevolking het vanzelf geloven en zijn ze het ook opeens eens dat er echt harde maatregelen moeten worden genomen om die alles verpestende grote groep mensen te stoppen. Allemaal exact wat er nu gebeurt. En áls Wilders het hier - net als Hitler later - helemaal alleen voor het zeggen zou hebben dan is het niet ondenkbaar dat er behoorlijk gedeporteerd zou worden. Gelukkig is dat laatste geheel onmogelijk.quote:Op zondag 13 december 2009 13:59 schreef Maeghan het volgende:
[..]
Bewijs?
En kun je even uitleggen wat er dan precies hetzelfde is als in de jaren '30? Hebben we een leider die het heeft over werkkampen? Nee. Hebben we een staatsleider die moslims de schuld geeft van het instorten van de economie? Nee. Hebben we uberhaupt een nazistisch of fascistisch staatsleider? Nee, laatste keer dat ik keek was Balkenende nog niet in uniform en had ie nog geen Hitlersnorretje. Zijn er al jeugdkampen en -verenigingen om jongeren te indoctrineren? Nee. Legerachtige staatsonderdelen die op straat marcheren? Ik heb ze nog niet gezien, maar misschien heeft iemand anders ze al gesignaleerd? Wordt het volkslied al gezongen op de basisschool? Heb je de Nederlandse vlag al buiten hangen? Worden er bij jou in de buurt al imposante gebouwen neergezet ter ere van onze enorm charismatische leider? Al racistische symbolen op straat tegengekomen, die door de overheid gebruikt worden?
Ik denk dat dat het is jaquote:Op zondag 13 december 2009 14:17 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Nou, als ik deze kaart vergelijk met die van de grootste partijen, zie ik toch geen duidelijk verband tussen PVV-stemmers en niet-westerse allochtonen. In de Hollanden is de PVV in veel gemeenten de grootste, betrekkelijk onafhankelijk van het aandeel allochtonen. In de rest van Nederland overweegt het CDA, ook betrekkelijk onafhankelijk van dat aandeel. In Limburg lijkt er eenverband te zijn, maar verder valt het wel mee.
Misschien is er een samenhang met algemene ontwikkeling of zo. Het is bekend dat die in de randstad Holland lager is danin de rest van het land.
Zijn jullie types nou echt zou dom dat je alleen gelijkenis ziet als er iets exact hetzelfde is? Jezusquote:Op zondag 13 december 2009 13:51 schreef HiZ het volgende:
[..]
Ja echt joh, het is precies hetzelfde als met die Joden toen, dat waren ook al van die probleemgevallen die de wijken waar ze woonden bijna onbewoonbaar maakten met hangjongeren en intimidatie.
Mensen die denken dat een vergelijking met de jaren dertig pas opgaat wanneer alles 1-op-1 wordt herhaaldquote:Op zondag 13 december 2009 13:59 schreef Maeghan het volgende:
[..]
Bewijs?
En kun je even uitleggen wat er dan precies hetzelfde is als in de jaren '30? Hebben we een leider die het heeft over werkkampen? Nee. Hebben we een staatsleider die moslims de schuld geeft van het instorten van de economie? Nee. Hebben we uberhaupt een nazistisch of fascistisch staatsleider? Nee, laatste keer dat ik keek was Balkenende nog niet in uniform en had ie nog geen Hitlersnorretje. Zijn er al jeugdkampen en -verenigingen om jongeren te indoctrineren? Nee. Legerachtige staatsonderdelen die op straat marcheren? Ik heb ze nog niet gezien, maar misschien heeft iemand anders ze al gesignaleerd? Wordt het volkslied al gezongen op de basisschool? Heb je de Nederlandse vlag al buiten hangen? Worden er bij jou in de buurt al imposante gebouwen neergezet ter ere van onze enorm charismatische leider? Al racistische symbolen op straat tegengekomen, die door de overheid gebruikt worden?
Já, struisvogelpolitiek!!! Waren ze ook goed in in het Duitsland van de jaren 30 en 40.quote:Op zondag 13 december 2009 13:35 schreef Maeghan het volgende:
Verder is de rest van wat je nu zegt geen feit, verre van. Wat Wilders hierna wil, weet alleen Wilders, dus alles wat je erover zegt is pure speculatie en daar ga ik dus niet op in.
Ach, sommigen die wringen zich in alle bochten om maar aan te kunnen tonen dat een jaren dertig vergelijking ongegrond is. Staat immers niet al te best wanneer zo'n vergelijking wel is gerechtvaardigd.quote:Op zondag 13 december 2009 15:14 schreef scanman1 het volgende:
[..]
Zijn jullie types nou echt zou dom dat je alleen gelijkenis ziet als er iets exact hetzelfde is? Jezus![]()
Ik ga het niet meer uitleggen ook. Blijkbaar lukt dat bij bepaalde types niet.
En andersom ook, wat een non-argument.quote:Op zondag 13 december 2009 15:18 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ook grappig dat veel rechtsen de linkse stemmers inmiddels beschouwen als landverraders. Dat riepen NSB'ers voor de oorlog ook tegen hun landgenoten.
Nu zelfs jij het woordje "Godwin" gebruikt ga ik toch maar eens uitzoeken wat het betekent, ik dacht namelijk altijd dat het 1 of ander nerdenwoordje was...quote:Op zondag 13 december 2009 15:55 schreef Mylene het volgende:
Volgens mij een gevalletje Godwin hier.
Dat bleek niet uit de onderzoeken die de publieke omroep heeft gedaan na de verkiezingen voor het EP. Heb je ook nog bewijs voor je stelling of komt het uit je duim?quote:Op zondag 13 december 2009 15:09 schreef scanman1 het volgende:
[..]
Ik denk dat dat het is jaIk blijf erbij dat de gemiddelde PVV stemmer een IQ heeft dat flink lager ligt dan die van de rest van de kiezers. Kan ook haast niet anders.
Je bent een beetje een spuit 11. En als je die term ook nog niet kent, je weet nu hoe je het moet opzoeken.quote:Op zondag 13 december 2009 16:01 schreef JohnDope het volgende:
Het blijkt wel top te zijn:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Wet_van_Godwin
In demoniseren ook. Jouw voortdurende misselijke vingergewijs naar PVV-stemmers lijkt een beetje op de hetze die de NSDAP en Hitler voerden tegen bepaalde bevolkingsgroepen.quote:Op zondag 13 december 2009 15:16 schreef scanman1 het volgende:
[..]
Já, struisvogelpolitiek!!! Waren ze ook goed in in het Duitsland van de jaren 30 en 40.
Lekker suggestief. Kan je dit ook onderbouwen, of heb je dit uit je grote duim gezogen?quote:Op zondag 13 december 2009 15:09 schreef scanman1 het volgende:
[..]
Ik denk dat dat het is jaIk blijf erbij dat de gemiddelde PVV stemmer een IQ heeft dat flink lager ligt dan die van de rest van de kiezers. Kan ook haast niet anders.
Weet je wat het is, heel veel trendy woorden die standaard mensen vaak op een forum gebruiken en waar ik geen zak van begrijp, zoek ik gewoon niet op.quote:Op zondag 13 december 2009 16:46 schreef JohnLocke het volgende:
[..]
Je bent een beetje een spuit 11. En als je die term ook nog niet kent, je weet nu hoe je het moet opzoeken.
In Nederland heeft iedereen 1 stem, dus stemmen van mensen met een lager IQ tellen ook gewoon.quote:Op zondag 13 december 2009 15:09 schreef scanman1 het volgende:
[..]
Ik denk dat dat het is jaIk blijf erbij dat de gemiddelde PVV stemmer een IQ heeft dat flink lager ligt dan die van de rest van de kiezers. Kan ook haast niet anders.
Volgens mij ben je nu flink aan het generaliseren met een heel vreemd voorbeeldquote:Op zondag 13 december 2009 01:16 schreef Kees22 het volgende:
[..]
[..]
De jood is goed in bedrog. Zie Genesis 27.
Interessant kaartje.quote:Op zondag 13 december 2009 15:01 schreef damian5700 het volgende:
[..]
We zetten ze even onder elkaar voor een beter overzicht:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Als ik deze twee kaartjes zie begrijp ik niet dat jij stelt dat er geen enkel verband is behoudens de suggestie dat mensen in de randstad over minder algemene ontwikkeling beschikken dan elders.
Ik vind het daarentegen wel een aardige vorm van humor.
Ik vind het ook een misselijke opmerking. Toch raar, Kees22 nuanceert als het moslims betreft, maar maakt dan wel zo'n opmerking over Joden. Je hebt moslimhaat, maar zeer zeker ook Jodenhaat.quote:Op zondag 13 december 2009 17:30 schreef paddy het volgende:
[..]
Volgens mij ben je nu flink aan het generaliseren met een heel vreemd voorbeeld
quote:Op zondag 13 december 2009 17:30 schreef paddy het volgende:
[..]
Volgens mij ben je nu flink aan het generaliseren met een heel vreemd voorbeeld
Het is toch algemeen bekend dat Kees22 niet vies is van ongefundeerde anti-Joodse uitspraken?quote:Op zondag 13 december 2009 17:39 schreef Mylene het volgende:
[..]
Ik vind het ook een misselijke opmerking. Toch raar, Kees22 nuanceert als het moslims betreft, maar maakt dan wel zo'n opmerking over Joden. Je hebt moslimhaat, maar zeer zeker ook Jodenhaat.
Precies, maar intussen wel heel hypocriet de huilie uithangen als het gaat over Moslims.quote:Op zondag 13 december 2009 18:06 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Het is toch algemeen bekend dat Kees22 niet vies is van ongefundeerde anti-Joodse uitspraken?
Degene op wie Kees reageert heeft het ook over 'de' Jood. Kees ageert daar juist tegen.quote:Op zondag 13 december 2009 17:39 schreef Mylene het volgende:
[..]
Ik vind het ook een misselijke opmerking. Toch raar, Kees22 nuanceert als het moslims betreft, maar maakt dan wel zo'n opmerking over Joden. Je hebt moslimhaat, maar zeer zeker ook Jodenhaat.
Jij bent of aan het trollen of je hebt ze niet allemaal op een rijtje. Misschien zelfs wel beide.quote:Op zondag 13 december 2009 18:26 schreef Disana het volgende:
[..]
Degene op wie Kees reageert heeft het ook over 'de' Jood. Kees ageert daar juist tegen.
Leer lezen zegquote:Op zondag 13 december 2009 18:26 schreef Disana het volgende:
[..]
Degene op wie Kees reageert heeft het ook over 'de' Jood. Kees ageert daar juist tegen.
Stumperd. Er is helemaal geen sprake van antisemitisme in Europa.quote:Op zondag 13 december 2009 18:25 schreef Hathor het volgende:
Er is ook weer opkomend antisemitisme in Europa, alleen komt het dit keer niet van de Europeanen zelf maar van al dat geimporteerde geteisem wat hier tegenwoordig rond loopt te stinken, maar daar hoor je TS niet over, dan is het ineens weer "propagandisch".
Fucking retard
Kees zette 'De' zelfs in bold om te benadrukken dat een dergelijke generalisatie flauwekul is.quote:Op zondag 13 december 2009 18:31 schreef Halcon het volgende:
[..]
Jij bent of aan het trollen of je hebt ze niet allemaal op een rijtje. Misschien zelfs wel beide.
In welke grot leef jij?quote:Op zondag 13 december 2009 18:32 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Stumperd. Er is helemaal geen sprake van antisemitisme in Europa.
Ik zou zelf nog eens teruglezen als ik jou was. Het staat een beetje dom als je sarcasme niet begrijpt.quote:
Ach ja, voor de joodse lobby's her en der is er al sprake van anti-semitisme wanneer je stelt dat de Palestijnen ook recht hebben op een eigen staat. Stelletje jankballen.quote:
Krijg je dit weerquote:Op zondag 13 december 2009 18:37 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ach ja, voor de joodse lobby's her en der is er al sprake van anti-semitisme wanneer je stelt dat de Palestijnen ook recht hebben op een eigen staat. Stelletje jankballen.
Dat betekent nog niet dat er wel degelijk echt anti-semitisme plaatsvindt. Er zijn ook mocro's die alles razzizme en dizcriminazie vinden. Volgens jouw redenatie vindt dat dus ook nooit richting hen plaats.quote:Op zondag 13 december 2009 18:37 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ach ja, voor de joodse lobby's her en der is er al sprake van anti-semitisme wanneer je stelt dat de Palestijnen ook recht hebben op een eigen staat. Stelletje jankballen.
Als iemand van de Anne Frankstichting dit leest, zal hij mij ook bestempelen als antisemitisch. Ik bedoel maar.
Meestal wonen de multicullovers kilometers ver van enige stedelijke agglomeratie verwijderd.quote:Krijg je dit weer
Misschien zou je eens met een keppel door bepaalde plekken in Amsterdam moeten lopen, voordat je dit soort onzin gaat verkondigen.
Sterker, ik hang ook nog enkele pijpenkrullen aan mn bakkenbaarden, goed? Jij doet alsof joden elke week in elkaar worden gerost. Moet het eerste nieuwsbericht nog tegenkomen, maar goed.quote:Op zondag 13 december 2009 18:41 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Krijg je dit weer
Misschien zou je eens met een keppel door bepaalde plekken in Amsterdam moeten lopen, voordat je dit soort onzin gaat verkondigen.
Dat is toch ook geen discriminatie. Als je volgens die rel-Marokkaantjes al een te luide scheet laat is het volgens die figuren als discriminatie. Dat zou jij moeten kunnen beamen als rechtsertje.quote:Op zondag 13 december 2009 18:41 schreef ThaMadEd het volgende:
[..]
Dat betekent nog niet dat er wel degelijk echt anti-semitisme plaatsvindt. Er zijn ook mocro's die alles razzizme en dizcriminazie vinden. Volgens jouw redenatie vindt dat dus ook nooit richting hen plaats.
Tuurlijkquote:Meestal wonen de multicullovers kilometers ver van enige stedelijke agglomeratie verwijderd.
Terecht ook. Je bent gewoon een smerige anti-semiet. Het vormen van een Palestijnse staat wordt publiekelijk gebruikt om de eigenlijke natte droom van het vernietigen van Israel te verwoorden.quote:Op zondag 13 december 2009 18:37 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ach ja, voor de joodse lobby's her en der is er al sprake van anti-semitisme wanneer je stelt dat de Palestijnen ook recht hebben op een eigen staat. Stelletje jankballen.
Als iemand van de Anne Frankstichting dit leest, zal hij mij ook bestempelen als antisemitisch. Ik bedoel maar.
Dat zeg ik dus niet. Het blijft moeilijk he, lezen. Jij ontkent dat er uberhaupt sprake is van antisemitisme in Europa, terwijl dat dus absoluut niet het geval is. En om dat te onderstrepen, haal ik dit als voorbeeld aan. Oh ja, en de demonstraties tegen Israel vergeten in het begin van dit jaar? Maar nee hoor, daar werden geen antisemitische leuzen verkondigd. Hou op zegquote:Op zondag 13 december 2009 18:43 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Sterker, ik hang ook nog enkele pijpenkrullen aan mn bakkenbaarden, goed? Jij doet alsof joden elke week in elkaar worden gerost. Moet het eerste nieuwsbericht nog tegenkomen, maar goed.
http://amsterdam.nl/algem(...)752/verklaring_over/quote:Op zondag 13 december 2009 18:43 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Sterker, ik hang ook nog enkele pijpenkrullen aan mn bakkenbaarden, goed? Jij doet alsof joden elke week in elkaar worden gerost. Moet het eerste nieuwsbericht nog tegenkomen, maar goed.
Net als de racisten uit dorpjes zonder één allochtoon hebben de meeste multicullovers ook zeer weinig contact met mensen van andere culturen. Een mooi voorbeeld daarvan was zo'n bekakt Groenlinks gezien uit het programma Puberruil die in de Schilderswijk was gaan wonen om in contact te komen met de door hen bejubelde multiculturele samenleving maar in die jaren nog nooit contact had gehad met mensen uit andere culturenquote:Tuurlijk
Ach hij steekt liever zijn kop in het zand.....quote:Op zondag 13 december 2009 18:49 schreef ThaMadEd het volgende:
[..]
http://amsterdam.nl/algem(...)752/verklaring_over/
Ik wens je veel succes. Dit is maar één van de vele "incidenten". Er vindt wel degelijk antisemitisme plaats. Alleen vindt dat door bepaalde bevolkingsgroepen plaats en daar heeft men het liever niet over.
En jij bent een Arabieren-hater, helaas is daar geen woord voor. Dat maakt jou net zo erg als een antisemiet.quote:Op zondag 13 december 2009 18:46 schreef Halcon het volgende:
[..]
Terecht ook. Je bent gewoon een smerige anti-semiet. Het vormen van een Palestijnse staat wordt publiekelijk gebruikt om de eigenlijke natte droom van het vernietigen van Israel te verwoorden.
Vorige eeuw hadden we al zo'n snormans die iets dergelijks heeft geprobeerd en je weet hoe het met hem is afgelopen.
Ik ontken dat niet, ik zeg dat het allemaal wel meevalt.quote:Op zondag 13 december 2009 18:46 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Dat zeg ik dus niet. Het blijft moeilijk he, lezen. Jij ontkent dat er uberhaupt sprake is van antisemitisme in Europa, terwijl dat dus absoluut niet het geval is. En om dat te onderstrepen, haal ik dit als voorbeeld aan. Oh ja, en de demonstraties tegen Israel vergeten in het begin van dit jaar? Maar nee hoor, daar werden geen antisemitische leuzen verkondigd. Hou op zeg.
Liever Bush dan die ranzige NSDAP van jou. Inhoudelijk ben je echt heel erg beperkt.quote:Op zondag 13 december 2009 18:51 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
En jij bent een Arabieren-hater, helaas is daar geen woord voor. Dat maakt jou net zo erg als een antisemiet.
En jij mag mij best een antisemiet vinden. Iemand die zn hoofd het liefst ze ver mogelijk in de reet van ex-president Bush steekt hoef ik immers niet serieus te nemen.
Heb je je vorige post gelezen?quote:Op zondag 13 december 2009 18:53 schreef Halcon het volgende:
[..]
Liever Bush dan die ranzige NSDAP van jou. Inhoudelijk ben je echt heel erg beperkt.
Ik heb al je geblaat gelezen en ik moet eerlijk bekennen: het doet zeer aan mijn ogen. Van welk pilletje ben je onder invloed, want het is onmogelijk dat iemand clean dit soort crap schrijft.quote:Op zondag 13 december 2009 18:56 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Heb je je vorige post gelezen?Mij uitmaken voor antisemiet is heel inhoudelijk. En de NSDAP aanhalen getuigt ook van veel verstandelijk vermogen. Een typisch kunstje van de rechtsen hier op FOK!: stellen dat de gesprekspartner weinig toevoegt aan de discussie.
Tuurlijk Halcon, wat jij wil jonge.
Je hebt ook echt niks zinnigs te melden, is het niet? Alles wat niet in jouw conservatieve belevingswereld past is fout.quote:Op zondag 13 december 2009 18:57 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ik heb al je geblaat gelezen en ik moet eerlijk bekennen: het doet zeer aan mijn ogen. Van welk pilletje ben je onder invloed, want het is onmogelijk dat iemand clean dit soort crap schrijft.
Jouw manier van "discussieren" lijkt erg veel op de manier waarop de NSDAP destijds aan het demoniseren was.quote:Op zondag 13 december 2009 18:59 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Je hebt ook echt niks zinnigs te melden, is het niet? Alles wat niet in jouw conservatieve belevingswereld past is fout.
Ik bedoel: iemand uitmaken voor NSDAP'er
Zelfreflectie is zeker een begrip dat jou niet bekend voorkomt.quote:Op zondag 13 december 2009 19:02 schreef Halcon het volgende:
[..]
Jouw manier van "discussieren" lijkt erg veel op de manier waarop de NSDAP destijds aan het demoniseren was.
Jou wel gezien hetgeen wat je allemaal over jezelf schreef.quote:Op zondag 13 december 2009 19:02 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Zelfreflectie is zeker een begrip dat jou niet bekend voorkomt.
Grappig dat jij iemand durft op een lijn durft te plaatsen met de NSDAP, vanwege vermeend haatzaaien, of wat jouw redenen ook moge zijn. Dat terwijl je zelf een heel topic weet te vullen met posts waarin wordt opgeroepen om mensen neer te knallen.quote:Op zondag 13 december 2009 19:03 schreef Halcon het volgende:
[..]
Jou wel gezien hetgeen wat je allemaal over jezelf schreef.
Dat is complete onzin, zoals ook uit de kaarten hier blijkt. Hoe kom je er überhaupt bij? GroenLinks, D66 en PvdA zijn juist populair in de grote steden. Dat zullen misschien niet de mensen zijn die in probleembuurten komen, maar toch. Overigens is er nauwelijks nog een plek in Nederland waar je meer dan een kilometer van agglomeraties verwijderd bentquote:Op zondag 13 december 2009 18:41 schreef ThaMadEd het volgende:
[..]
Dat betekent nog niet dat er wel degelijk echt anti-semitisme plaatsvindt. Er zijn ook mocro's die alles razzizme en dizcriminazie vinden. Volgens jouw redenatie vindt dat dus ook nooit richting hen plaats.
[..]
Meestal wonen de multicullovers kilometers ver van enige stedelijke agglomeratie verwijderd.
Ik ben voor een harde aanpak van mensen die zich aantoonbaar misdragen. Jij bent voor het aanpakken van groepen mensen omwille van een ideologie en/of afkomst. Dat laatste vertoont natuurlijk erg veel gelijkenissen met de manier waarop de NSDAP te werk ging. Je hoeft geen historicus te zijn om die conclusie te kunnen trekken.quote:Op zondag 13 december 2009 19:05 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Grappig dat jij iemand durft op een lijn durft te plaatsen met de NSDAP, vanwege vermeend haatzaaien, of wat jouw redenen ook moge zijn. Dat terwijl je zelf een heel topic weet te vullen met posts waarin wordt opgeroepen om mensen neer te knallen.
Ik weet niet hoeveel jij hebt gedronken vandaag, maar nergens roep ik dat mensen moeten worden aangepakt.quote:Op zondag 13 december 2009 19:11 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ik ben voor een harde aanpak van mensen die zich aantoonbaar misdragen. Jij bent voor het aanpakken van groepen mensen omwille van een ideologie en/of afkomst. Dat laatste vertoont natuurlijk erg veel gelijkenissen met de manier waarop de NSDAP te werk ging. Je hoeft geen historicus te zijn om die conclusie te kunnen trekken.
Heb hem dergelijke reacties vaker zien postenquote:Op zondag 13 december 2009 18:32 schreef Disana het volgende:
[..]
Kees zette 'De' zelfs in bold om te benadrukken dat een dergelijke generalisatie flauwekul is.
quote:Op vrijdag 11 december 2009 04:53 schreef scanman1 het volgende:
[..]
Die zijn wat overbodig want die haat en nijd is er al lang. Nederland gaat naar de kloten door xenofobie, aangepraat door de aanslagen in 2001. .
Valt op ja.quote:Op zondag 13 december 2009 15:01 schreef damian5700 het volgende:
[..]
We zetten ze even onder elkaar voor een beter overzicht:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Als ik deze twee kaartjes zie begrijp ik niet dat jij stelt dat er geen enkel verband is behoudens de suggestie dat mensen in de randstad over minder algemene ontwikkeling beschikken dan elders.
Ik vind het daarentegen wel een aardige vorm van humor.
Dit vergelijken:quote:Op zondag 13 december 2009 15:07 schreef scanman1 het volgende:
[..]
Doe toch niet zo simpel! Alsof Hitler meteen met dat soort ideeën begon te spuien in de jaren 30. Die begon ook voorzichtig, net als Wilders nu doet. Langzaam maar zeker een bepaalde grote groep mensen de schuld geven van ellende in je land. En als je dat maar vaak genoeg herhaalt gaat een grote groep van de bevolking het vanzelf geloven en zijn ze het ook opeens eens dat er echt harde maatregelen moeten worden genomen om die alles verpestende grote groep mensen te stoppen. Allemaal exact wat er nu gebeurt. En áls Wilders het hier - net als Hitler later - helemaal alleen voor het zeggen zou hebben dan is het niet ondenkbaar dat er behoorlijk gedeporteerd zou worden. Gelukkig is dat laatste geheel onmogelijk.
Ongelooflijk dat ik het nog probeer uit te leggen ook, terwijl het voor ieder weldenkend mens zó duidelijk is.
Als je die opmerkingen leest in de context van de lopende discussie heeft dat hetzelfde shock-and-awe als opmerkingen in de trend van 'Mohammed was een pedofiel' .. en zo zijn ze mijns inziens ook bedoelt, hoe voelt het als de schoen aan je eigen voet zit, als jouw heilige huisje beledigt wordt.quote:Op zondag 13 december 2009 19:16 schreef paddy het volgende:
[..]
Heb hem dergelijke reacties vaker zien posten
Tot Wilders, net als Hitler in de begintijd, in de gevangenis belandt, wie weet schrijft die nog een boek ook ..quote:Op zondag 13 december 2009 21:22 schreef Shaitanica het volgende:
[..]
Dit vergelijken:
[ afbeelding ]
Met dit:
[ afbeelding ]
Dat is een stofje vergelijken met een woestijnstorm.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |