Vind je die rancune dan echt zo vreemd?quote:Op donderdag 29 oktober 2009 10:02 schreef Marrije het volgende:
Nieuwe gezichten, wat leuk![]()
Claire heeft dus al eerder aangifte gedaan dan dat ze woest werd om de cover van de Party. Maar toch, ik blijf erbij: het siert haar niet dit aan de grote klok te hangen. Rancuneus wijf.
Een strijd die je met je soon to be ex hebt in de media over de rug van je kind uitvechten vind ik bijzonder raar, en enorm sneu.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 10:04 schreef Copycat het volgende:
[..]
Vind je die rancune dan echt zo vreemd?
Ik ga met je mee dat dit via de media uitspelen niet echt een slimme zet is of een schoonheidsprijs verdient. Maar die rancune vind ik niet raar.
Ik had het dan ook over de rancune die ik wel kan begrijpen ...quote:Op donderdag 29 oktober 2009 10:06 schreef UncleErnie het volgende:
Een strijd die je met je soon to be ex hebt in de media over de rug van je kind uitvechten vind ik bijzonder raar, en enorm sneu.
Áls het waar is wat ze zegt, dan zou ik een beetje van die rancune kunnen begrijpen. Ik denk persoonlijk dat er vast wel wat gebeurd is, maar dat dit toch wel behoorlijk overdreven is. Maar ze heeft eerst een hele tijd in de gouden kooi kunnen zien hoe Huub is, en als je dan niet weet dat het een agressief mannetje is, ben je ook gewoon dom. Eigen schuld dikke bult verhaal.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 10:07 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik had het dan ook over de rancune die ik wel kan begrijpen ...
Dat zeg ik dus.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 10:11 schreef UncleErnie het volgende:
Maar zelfs als alle rancune geheel en al terecht is, dan nog moet je dit niet zo aanpakken.
Claire zegt in dat tweede artikel 'Wat Huub nu verder met zijn leven doet, interesseert me botweg niet meer', en dat is zo niet waar, tis een rancuneus wijfquote:Op donderdag 29 oktober 2009 10:07 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik had het dan ook over de rancune die ik wel kan begrijpen ...
Zij laten misschien alle morele regels los, vrouwen gaan nog steeds eerst.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 10:03 schreef Marrije het volgende:
En die TT, ik vind Huub vs Claire beter
dat denk ik ookquote:Op donderdag 29 oktober 2009 10:11 schreef UncleErnie het volgende:
[..]
Áls het waar is wat ze zegt, dan zou ik een beetje van die rancune kunnen begrijpen. Ik denk persoonlijk dat er vast wel wat gebeurd is, maar dat dit toch wel behoorlijk overdreven is.
Dat ben ik wel met je eens maar de algehele visie, ook die van Claire, is dat ze het NIET had kunnen weten. Ze was namelijk verliefd toen zich dat onder haar ogen afspeelde. En liefde maakt blindquote:Maar ze heeft eerst een hele tijd in de gouden kooi kunnen zien hoe Huub is, en als je dan niet weet dat het een agressief mannetje is, ben je ook gewoon dom. Eigen schuld dikke bult verhaal.
Het betreft hier dan ook geen vrouw maar een domme gans.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 10:14 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Zij laten misschien alle morele regels los, vrouwen gaan nog steeds eerst.
Inderdaad, liefde maakt blind, maar niet achterlijk. Hoe vaak heeft ze Huub al wel niet gezien dat hij iemand het liefst het ziekenhuis in had getrapt? Als je dna niet doorhebt dat het een agressieve pad is, dan ben je ook echt achterlijk.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 10:15 schreef Marrije het volgende:
[..]
dat denk ik ook
[..]
Dat ben ik wel met je eens maar de algehele visie, ook die van Claire, is dat ze het NIET had kunnen weten. Ze was namelijk verliefd toen zich dat onder haar ogen afspeelde. En liefde maakt blindIk vind ook, blind ok, maar niet achterlijk, maar goed, daar zijn de meningen over verdeeld.
De bovenste scan is van Mylenequote:Op donderdag 29 oktober 2009 09:40 schreef Noek het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Eef999 is oké!![]()
Hier gaan we het over Claire en Huub hebben. Doe normaal en hou het leuk.
Media/nieuws van andere ex-RLS-ers kunnen in het mediatopic. Is Jaap op Joran gaan zitten en is Joran sindsdien vermist? Dat is een eigen topic waard.
Plezier!
quote:Op donderdag 29 oktober 2009 10:58 schreef Zana het volgende:
In de kooi was ze er echt niet zo mee bezig, behalve toen ze Jaap een keertje opmaakte, is iemand ooit in haar salon voor een knipbeurt geweest, maar ze is zelf geen kapster of toch?
Ze is visagiste, volgens mij geen kapster.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:07 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Claire is al jaren kapster, haar vader is ook kapper, user littlemamita was in haar kapsalon
dat schreef ze tenminste.
Mijn God, wat loopt er toch een aantal mafkezen vrij rond.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 10:29 schreef sunny16947 het volgende:
Een paar leuke tweets![]()
@bunkerbaas Iphone twitter kut?? Misschien moet je hem in de handen houden en niet in de kut van je prinses stoppen:)
about 12 hours ago from web in reply to bunkerbaas
Reply @Clairerecourt Het is dat ik weet dat je blond bent, omdat dat jij je kindje wil uitlaten. Pfff vast klem gezeten vroeger?
about 12 hours ago from web in reply to Clairerecourt
Reply @zomer2009 Moet je trots op zijn op die uitspraken? Misschien had een betere opvoeding van je dochter en het eerder loslaten meer geholpen:)
9:44 PM Oct 22nd from web
ook een goedenmorgenquote:Op donderdag 29 oktober 2009 10:29 schreef sunny16947 het volgende:
Een paar leuke tweets![]()
@bunkerbaas Iphone twitter kut?? Misschien moet je hem in de handen houden en niet in de kut van je prinses stoppen:)
about 12 hours ago from web in reply to bunkerbaas
Reply @Clairerecourt Het is dat ik weet dat je blond bent, omdat dat jij je kindje wil uitlaten. Pfff vast klem gezeten vroeger?
about 12 hours ago from web in reply to Clairerecourt
Reply @zomer2009 Moet je trots op zijn op die uitspraken? Misschien had een betere opvoeding van je dochter en het eerder loslaten meer geholpen:)
9:44 PM Oct 22nd from web
Huh ?quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:31 schreef Toverheks het volgende:
goedenmorgen all...........
leuk ook claire heeft haar eigen glossyblad
Echt waarquote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:26 schreef Copycat het volgende:
[..]
Mijn God, wat loopt er toch een aantal mafkezen vrij rond.
dat ze ook in een blad een intervieuw heeft gegeven, ja ik denk vooruit he, zal best wat voor claire wezen, een eigen blad met ditjes&datjes en weetjes&wistjes en natuurlijk een rubriek over kinderen opvoeden, haar eigen levensverhaal etc.etc. en natuurlijk een lang intervieuw met vrouwen die ook op *foute mannen* vallenquote:
En ik vermoed dat degene die dit geschreven heeft zich ook hier bevindt. Of het een pro of anti is, weet ik niet, maar dat het een triest stuk vreten is, is overduidelijk.quote:
Ja, de adoratie van die kleine mishandelaar zit diep bij sommigenquote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:33 schreef Toverheks het volgende:
[..]
ook een goedenmorgenjemig echt wat een gestoord triest zooitje die dit zo neerzetten toch???
ja is toch echt niet normaal zoiets, je kan voor H wezen of voor C maar dan nog, je gaat dat niet zo neerplempen, dan zit er echt iets niet goed in het bovenkamertje.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:38 schreef Jian het volgende:
[..]
Ja, de adoratie van die kleine mishandelaar zit diep bij sommigen
quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:19 schreef Jian het volgende:
Hebben ze die "Berserker" nou nog niet van z'n bed gelicht vannacht en op een open kar,overdekt met pek en veren en met kaal geschoren kop, door de stad naar het gevang gereden![]()
Godsamme wat is dat OM toch traag
Intriest.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:38 schreef Copycat het volgende:
[..]
En ik vermoed dat degene die dit geschreven heeft zich ook hier bevindt. Of het een pro of anti is, weet ik niet, maar dat het een triest stuk vreten is, is overduidelijk.
Ach, er staat hier ook genoeg waar de honden geen brood van lusten.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:40 schreef Toverheks het volgende:
[..]
ja is toch echt niet normaal zoiets, je kan voor H wezen of voor C maar dan nog, je gaat dat niet zo neerplempen, dan zit er echt iets niet goed in het bovenkamertje.
Ach, ze mogen van mij neerplempen wat ze willen, maar hou het hier of binnen ander fora maar richt het niet rechtstreeks aan mail- en twitteradressen van betrokkenenquote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:40 schreef Toverheks het volgende:
[..]
ja is toch echt niet normaal zoiets, je kan voor H wezen of voor C maar dan nog, je gaat dat niet zo neerplempen, dan zit er echt iets niet goed in het bovenkamertje.
De bladen van volgende week in de gaten houden!quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:40 schreef Gert het volgende:
Zodra het OM bevestigt dat er aangifte is gedaan en dat er een onderzoek is gestart, ga ik het wel een keer écht serieus nemen.
het OM weet er toch van, dat zei claire in dat intervieuw op rtl toch???? of loop ik achter of zoiets en haal de hele boel door elkaar, ja iedereen gaat scheiden kan dat allemaal niet meer bijhouden hoor, eerst jan dan paay dan de breukhoovjesquote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:40 schreef Gert het volgende:
[..]
Zodra het OM bevstigt dat er aangifte is gedaan en dat er een onderzoek is gestart, ga ik het wel een keer écht serieus nemen.
zegt claire. Moet nog bewezen worden he.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:10 schreef Gert het volgende:
Huub heeft dus een paar keer geslagen. Mijn idool wat doe je
nou zelf zover als dat geschreven is gaan het hier gelukig niet zo toe, echt dan ben je echt van het padje af.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:42 schreef Jian het volgende:
[..]
Ach, ze mogen van mij neerplempen wat ze willen, maar hou het hier of binnen ander fora maar richt het niet rechtstreeks aan mail- en twitteradressen van betrokkenen
Vind ik een ander verhaal. Hier is het binnen onze eigen context. Maar om op zo'n lage manier de betrokkenen aan te gaan vallen, getuigt imo van zeer laag allooi.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:42 schreef Lavenderr het volgende:
Ach, er staat hier ook genoeg waar de honden geen brood van lusten.
Dat zei Claire inderdaad ja.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:42 schreef Toverheks het volgende:
[..]
het OM weet er toch van, dat zei claire in dat intervieuw op rtl toch????
quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:21 schreef Burdie het volgende:
Ze is visagiste, volgens mij geen kapster.
Dan alquote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:40 schreef Gert het volgende:
[..]
Zodra het OM bevestigt dat er aangifte is gedaan en dat er een onderzoek is gestart, ga ik het wel een keer écht serieus nemen.
Dus datquote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:40 schreef Gert het volgende:
[..]
Zodra het OM bevestigt dat er aangifte is gedaan en dat er een onderzoek is gestart, ga ik het wel een keer écht serieus nemen.
Waarna ze jammerlijk faalde met haar eigen salon.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:44 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Claire is haarstyliste, visagiste,
Haar vader werkt al zo lang in de kappersbranche en vele jaren mocht ze mee naar beauty
en coiffurebeurzen.
Na de kappersschool, waardoor Claire onder meer stage heb mogen lopen
bij John Beerens (Hollands next topmodel) en in de studio’s van Wella professional
begon Claire ook aan de opleiding visagie in Breda en al na een maand deze opleiding hebben
gevolgd, stond ik op de set van een ware tv-commercial.
koffielikeurquote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:42 schreef Copycat het volgende:
[..]
De bladen van volgende week in de gaten houden!
OvJ: Claire's aangifte zat onder de koffievlekken!
Precies.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:43 schreef Marrije het volgende:
[..]
zegt claire. Moet nog bewezen worden he.
ja is toch wel triest, misschien hoopte ze dat al haar fans kwamen en die fans van huub dan he, misschien is alles misgelopen en dat dat ook meespeelt in het strande van het sprookjes huwelijk, wie zal het zeggenquote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:46 schreef Marrije het volgende:
[..]
Waarna ze jammerlijk faalde met haar eigen salon.
Mwah, dat begrijp ik ondertussen toch een stuk beter .......quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:46 schreef Marrije het volgende:
[..]
Waarna ze jammerlijk faalde met haar eigen salon.
Sunny schijnt het allemaal nogal vermakelijk te vinden. Volkomen krankjorum, mensen die dit schrijven.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:44 schreef Copycat het volgende:
Vind ik een ander verhaal. Hier is het binnen onze eigen context. Maar om op zo'n lage manier de betrokkenen aan te gaan vallen, getuigt imo van zeer laag allooi.
Dit is 'mquote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:38 schreef Copycat het volgende:
[..]
En ik vermoed dat degene die dit geschreven heeft zich ook hier bevindt. Of het een pro of anti is, weet ik niet, maar dat het een triest stuk vreten is, is overduidelijk.
Bridget en Pepijn ook al (hoewel ze zegt tijdelijk). Wel goed dat ze dat zelf even bij BV mocht melden in nette bewoordingen. Scheelt een hoop modder.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:42 schreef Toverheks het volgende:
[..]
het OM weet er toch van, dat zei claire in dat intervieuw op rtl toch???? of loop ik achter of zoiets en haal de hele boel door elkaar, ja iedereen gaat scheiden kan dat allemaal niet meer bijhouden hoor, eerst jan dan paay dan de breukhoovjes(als ik een stelletje heb overgeslagen mijn excuus daarvoor)
Nou das niet zo heel gek in deze tijd.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:46 schreef Marrije het volgende:
[..]
Waarna ze jammerlijk faalde met haar eigen salon.
Ik mag er toch hopelijk van uitgaan dat die opgestoken duimpjes sarcastisch waren bedoeld !?quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:49 schreef beequeen het volgende:
[..]
Sunny schijnt het allemaal nogal vermakelijk te vinden. Volkomen krankjorum, mensen die dit schrijven.
Huub schreef al twee keer eerder dat de verdiensten van de kapsalon maar langzaam binnendruppelen,quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:46 schreef Marrije het volgende:
Waarna ze jammerlijk faalde met haar eigen salon.
Twee keer?quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:51 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Huub schreef al twee keer eerder dat de verdiensten van de kapsalon maar langzaam binnendruppelen,
en logisch je kan geen drie honderd euro per uur vragen omdat je Claire van DGK bent.
Vraag het even. Ik kan je daar geen antwoord op geven.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:51 schreef Jian het volgende:
Ik mag er toch hopelijk van uitgaan dat die opgestoken duimpjes sarcastisch waren bedoeld !?
Het scheelt je weer lezenquote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:52 schreef Copycat het volgende:
Altijd leuk. Door gebrek aan witregels onleesbare blablabla-posts.
de tyfus slaat? Naaah, dat weet ik niet hoor.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:50 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Nou das niet zo heel gek in deze tijd.
En met een man die je de tyfus slaat
Wow, dat zijn veel letters. Echt leesbaar is het niet. Misschien is het handig om het wat aan te passen.quote:
ja die vind ik niet belangrijk genoeg in mijn lijstje, dat vind ik toch zo een stomme blonde overhetpaardgetilde doos.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:49 schreef sunny16947 het volgende:
[..]
Bridget en Pepijn ook al (hoewel ze zegt tijdelijk). Wel goed dat ze dat zelf even bij BV mocht melden in nette bewoordingen. Scheelt een hoop modder.
Plus dat het een enorme jankpost is.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:52 schreef Copycat het volgende:
Altijd leuk. Door gebrek aan witregels onleesbare blablabla-posts.
quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:51 schreef tuinfluiter het volgende:
Huub schreef al twee keer eerder dat de verdiensten van de kapsalon maar langzaam binnendruppelen,
en logisch je kan geen drie honderd euro per uur vragen omdat je Claire van DGK bent.
Zij zouden het zelfs nog vaker gedacht kunnen hebben, maar ze was niet de enigequote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:52 schreef Dementor het volgende:
Twee keer?
Weet je dat echt heel erg zeker?
Was zeker te lang om rechtstreeks aan haar te twitterenquote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:51 schreef omaduck het volgende:
Er was eens een heel verwend en oh zo dom prinsesje, dat gewend was
(knip)
Helaas vergat de prinses dat sprookjes niet bestaan, en dat de waarheid altijd zal zegevieren..........
Lang leve het scrollwieltje.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:55 schreef Noek het volgende:
Wow, dat zijn veel letters. Echt leesbaar is het niet. Misschien is het handig om het wat aan te passen.
Ik grap maar wat.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:56 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Zij zouden het zelfs nog vaker gedacht kunnen hebben, maar ze was niet de enige
kapster in het gooi.
quote:
over stomme blonde overhetpaardgetilde dozen gesprokenquote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:56 schreef Toverheks het volgende:
[..]
ja die vind ik niet belangrijk genoeg in mijn lijstje, dat vind ik toch zo een stomme blonde overhetpaardgetilde doos.![]()
nee ik hou het bij H&C, heb ik me handen al vol aan, want dit wordt nog groter en groter en meer bagger en vuilspuiterij.
Denk het wel, vies venijnig opvliegend mannetjequote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:54 schreef Marrije het volgende:
[..]
de tyfus slaat? Naaah, dat weet ik niet hoor.
En zelfs niet in dezelfde straat.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:56 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
[..]
Zij zouden het zelfs nog vaker gedacht kunnen hebben, maar ze was niet de enige
kapster in het gooi.
ik ben niet blond hoorquote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:58 schreef Marrije het volgende:
[..]
over stomme blonde overhetpaardgetilde dozen gesproken
Vind het zo leuk om je hier eens te zien, ook al moet je kotsen.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:59 schreef CarOnline het volgende:
Denk het wel, vies venijnig opvliegend mannetje
Welnee, stuur het door naar 10 vrienden en je wordt rijk.quote:
Hoi Fluitert!quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:01 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Vind het zo leuk om je hier eens te zien, ook al moet je kotsen.
Ben het zowaar met je eens. Ieks!quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:01 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
En ook hier blijft het maar doorgaan. Het is heel plausibel dat Huub ongewenst contact met Claire heeft gehad, zo kennen we hem, Zowel voor, tijdens als na DGK is daar genoeg over geschreven en ook bewezen.
Maar Claire is bij aardig wat mensen de gebeten hond omdat ze haar verhaal voor één keer gedaan heeft, sterker nog, er zijn mensen die haar verhaal in twijfel trekken![]()
Laat 'r dommig en naïef zijn, niets rechtvaardigd agressief gedrag in haar richting.
weet je dat wel zeker?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:03 schreef Marrije het volgende:
[..]
weet je dat wel zeker?oke hahahha dat dusSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
OpperHeks van de vliegende bezemsteel te Amsterdam
vergeet de weekend niet. pro clairequote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:03 schreef Leandra het volgende:
Oh, deze moet ik nog wel even bijlezen, maar als ik de opmaak van de plaatjes in de OP bekijk dan heeft Claire haar verhaal in de Privé gedaan??
Dus dan is Party pro Huub en Privé pro Claire?
Je hebt gelijk, die laaf is echt te ver gegaan dit keerquote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:01 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
En ook hier blijft het maar doorgaan. Het is heel plausibel dat Huub ongewenst contact met Claire heeft gehad, zo kennen we hem, Zowel voor, tijdens als na DGK is daar genoeg over geschreven en ook bewezen.
Maar Claire is bij aardig wat mensen de gebeten hond omdat ze haar verhaal voor één keer gedaan heeft, sterker nog, er zijn mensen die haar verhaal in twijfel trekken![]()
Laat 'r dommig en naïef zijn, niets rechtvaardigd agressief gedrag in haar richting.
en de story dan, heeft die nog niks geplaatst over dit sprookjeshuwelijk dat geen sprookjeshuwelijk bleek te zijn.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:05 schreef Marrije het volgende:
[..]
vergeet de weekend niet. pro claire
nou ja, je zei erbij dat het leuk was, toen fronste ik ook wel even mijn wenkbrauwen, maar goed, dit is de SHO RLS en dan kan datquote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:04 schreef sunny16947 het volgende:
Ik vond het wel een leuk sprookje. Dacht alleen dat sprookjes altijd goed afliepen.
Oh en de tweets...was gewoon FYI. Zou het kunnen, om aan te geven dat er zulke mensen zijn? Had die van Bommie er natuurlijk ook bij kunnen plaatsen
Altijd welkom hier , ook wanneer je in de PMS zit.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:02 schreef CarOnline het volgende:
Hoi Fluitert!
Sorry, zal het niet weer doen
Dus dat! (om in Huub's termen te blijven). Een klein beetje compassie met die griet is dan misschien wel op z'n plaats.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:06 schreef Jian het volgende:
[..]
Je hebt gelijk, die laaf is echt te ver gegaan dit keer
Ik zou zeggen doe je best.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:12 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Dus dat! (om in Huub's termen te blijven). Een klein beetje compassie met die griet is dan misschien wel op z'n plaats.![]()
Er zou een apart topic voor moeten komen "Betuig hier je medeleven voor Claire", 't zou wel fideel zijn
wie zijn deze twitteraars?quote:Op donderdag 29 oktober 2009 10:29 schreef sunny16947 het volgende:
Een paar leuke tweets![]()
@bunkerbaas Iphone twitter kut?? Misschien moet je hem in de handen houden en niet in de kut van je prinses stoppen:)
about 12 hours ago from web in reply to bunkerbaas
Reply @Clairerecourt Het is dat ik weet dat je blond bent, omdat dat jij je kindje wil uitlaten. Pfff vast klem gezeten vroeger?
about 12 hours ago from web in reply to Clairerecourt
Reply @zomer2009 Moet je trots op zijn op die uitspraken? Misschien had een betere opvoeding van je dochter en het eerder loslaten meer geholpen:)
9:44 PM Oct 22nd from web
"De gebeten hond"... we wéten het gewoon niet. En ik vind het ook "dommig en naïef" om voetstoots aan te nemen dat Claire de waarheid spreekt. En ze heeft niet "haar verhaal voor één keer gedaan". Ze loopt de deur nog net niet plat bij de roddelbladen én ze nodigt RTL Boulevard op de koffie uit.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:01 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
En ook hier blijft het maar doorgaan. Het is heel plausibel dat Huub ongewenst contact met Claire heeft gehad, zo kennen we hem, Zowel voor, tijdens als na DGK is daar genoeg over geschreven en ook bewezen.
Maar Claire is bij aardig wat mensen de gebeten hond omdat ze haar verhaal voor één keer gedaan heeft, sterker nog, er zijn mensen die haar verhaal in twijfel trekken![]()
Laat 'r dommig en naïef zijn, niets rechtvaardigd agressief gedrag in haar richting.
Als die bovenste ps in de OP van de Weekend is dan heb ik niet het idee dat ze haar gesproken hebben, maar gewoon een verhaaltje om het Boulevard-interview gebouwd hebbenquote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:05 schreef Marrije het volgende:
[..]
vergeet de weekend niet. pro claire
Mensen die zo dom zijn dat het verbazingwekkend is dat ze überhaupt weten hoe ze moeten twitteren.quote:
Scheelt weer een hoop typwerk. +1quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:18 schreef Gert het volgende:
[..]
"De gebeten hond"... we wéten het gewoon niet. En ik vind het ook "dommig en naïef" om voetstoots aan te nemen dat Claire de waarheid spreekt. En ze heeft niet "haar verhaal voor één keer gedaan". Ze loopt de deur nog net niet plat bij de roddelbladen én ze nodigt RTL Boulevard op de koffie uit.
Ik wantrouw dat.
p.s. Ik zeg ook niet dat er niks is gebeurd, dat zat niet goed daar in Hilversum. Maar jumping to conclusions vanwege wat artikelen in de roddelbladen, zonder dat er ook nog maar iéts van het OM is vernomen, nee.
Een klein beetje dan, als ze geslagen is dan is het terecht dat ze aangifte doet. Blijft er genoeg ruimte over om haar af te zeiken, domme blonde gans dat ze isquote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:12 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Dus dat! (om in Huub's termen te blijven). Een klein beetje compassie met die griet is dan misschien wel op z'n plaats.![]()
Bovendien maakt Huub veel meer grammaticale fouten dan Oma Duck.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:18 schreef Leandra het volgende:
[..]
Lijkt me niet, Huub weet wel wat interpunctie is
Ja. En dat meisje in Boulevard was een redactrice met een blonde pruik op, dat was heul Claire nietquote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:20 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als die bovenste ps in de OP van de Weekend is dan heb ik niet het idee dat ze haar gesproken hebben, maar gewoon een verhaaltje om het Boulevard-interview gebouwd hebben
Ik geloof best dat er eea gebeurd is, en het zou zomaar kunnen dat ze reden heeft om aangifte te doen, maar ik vind het wel triest dat het hele verhaal vervolgens de media ingeslingerd moet worden.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:01 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
En ook hier blijft het maar doorgaan. Het is heel plausibel dat Huub ongewenst contact met Claire heeft gehad, zo kennen we hem, Zowel voor, tijdens als na DGK is daar genoeg over geschreven en ook bewezen.
Maar Claire is bij aardig wat mensen de gebeten hond omdat ze haar verhaal voor één keer gedaan heeft, sterker nog, er zijn mensen die haar verhaal in twijfel trekken![]()
Laat 'r dommig en naïef zijn, niets rechtvaardigd agressief gedrag in haar richting.
Nieuw bloedquote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:12 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Altijd welkom hier , ook wanneer je in de PMS zit.
Ech wel, ik hoorde het an haar zachte gquote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:25 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ja. En dat meisje in Boulevard was een redactrice met een blonde pruik op, dat was heul Claire niet
Als je dat wat je wel weet over Huub en Claire naast elkaar legt, dan heb je veel en veel meer reden om aan te nemen dat Claire absoluut niet agressief is en niet leugenachtig en dat bij Huub het tegenovergestelde aan de hand is.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:18 schreef Gert het volgende:
[..]
"De gebeten hond"... we wéten het gewoon niet. En ik vind het ook "dommig en naïef" om voetstoots aan te nemen dat Claire de waarheid spreekt. En ze heeft niet "haar verhaal voor één keer gedaan". Ze loopt de deur nog net niet plat bij de roddelbladen én ze nodigt RTL Boulevard op de koffie uit.
Ik wantrouw dat.
p.s. Ik zeg ook niet dat er niks is gebeurd, dat zat niet goed daar in Hilversum. Maar jumping to conclusions vanwege wat artikelen in de roddelbladen, zonder dat er ook nog maar iéts van het OM is vernomen, nee.
Die kut-brabanders zitten tegenwoordig overal. Zelfs bij de televisie.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:27 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ech wel, ik hoorde het an haar zachte g
Maar je hebt wel gradaties in slaan en je bedreigd voelen.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:27 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Kom op, Claire liegt niet, dat geloof je toch zeker zelf niet
quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:21 schreef Leandra het volgende:
[..]
Mensen die zo dom zijn dat het verbazingwekkend is dat ze überhaupt weten hoe ze moeten twitteren.
Ja, triest is het, maar daar kunnen wij hier dan wel weer wat meequote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:25 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik geloof best dat er eea gebeurd is, en het zou zomaar kunnen dat ze reden heeft om aangifte te doen, maar ik vind het wel triest dat het hele verhaal vervolgens de media ingeslingerd moet worden.
Prima als ze aangifte heeft gedaan omdat ze mishandeld is, maar ik snap echt niet waarom dit soort dingen in de bladen moeten?
Zeker niet als je op dat moment bezig bent een omgangsregeling rond te krijgen.
Maar goed, als ze zich "genoodzaakt" voelt om het naar buiten te brengen omdat er kennelijk mensen zijn die allerlei trieste twitters en krabbels achterlaten en haar op voorhand de schuld maar geven, maakt dat het allemaal nog triester.
Ja, zachtjes slaan en een beetje bedreigen mag best!quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:28 schreef Marrije het volgende:
[..]
Maar je hebt wel gradaties in slaan en je bedreigd voelen.
Nee, geen enkele wat mij betreft, vooral als het bedreigd voelen gaat. Je hebt niet twee kilo of een pond gevoel. Je voelt het of je voelt het niet.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:28 schreef Marrije het volgende:
[..]
Maar je hebt wel gradaties in slaan en je bedreigd voelen.
quote:Op donderdag 29 oktober 2009 10:28 schreef controlaltdelete het volgende:
als die kabouter losse handjes heeft gehad (wat ik me best kan voorstellen van die ransaap) vind ik dat Claire het juist goed heeft aangepakt. Vrouwenmeppers worden met de nek aangekeken, wellicht durft hij de straat niet eens meer op vanwege vergeldingsacties door sjonnies die nu zeker een reden hebben om hem aan te pakken en eens goed ervan langs te geven. Vandaar zijn mediastilte, tegen vrouwen durft ie wel de held op sokken. Net goed voor klein duimpje.
Precies. Af en toe midden in de nacht bovenop je slapende vrouw springen met een mes tussen je tanden, daar zou je best mee weg mogen komen, toch?quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:30 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Ja, zachtjes slaan en een beetje bedreigen mag best!
Weinig effectiefquote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:30 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Ja, zachtjes slaan en een beetje bedreigen mag best!
Ik wil het eerst nog maar eens allemaal zien wat er van klopt.quote:
en de klanten voor een gesloten deur liet staan zonder enig bericht of wat dan ook.dom wicht dat ze is.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:46 schreef Marrije het volgende:
[..]
Waarna ze jammerlijk faalde met haar eigen salon.
Er zit toch wel verschil in hoor, beide is kut natuurlijk, maar ik ben liever bang voor een paar klappen dan dat ik echt voor mn leven vrees. Om maar wat te noemen.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:31 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Nee, geen enkele wat mij betreft, vooral als het bedreigd voelen gaat. Je hebt niet twee kilo of een pond gevoel. Je voelt het of je voelt het niet.
Wie zegt dat?quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:30 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Ja, zachtjes slaan en een beetje bedreigen mag best!
juist en daar gaat geen week overheen maar wel enkele weken tot maanden.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:47 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Precies.
Een melding is nog geen aangifte, en een aangifte moet ook eerst door de OvJ bekeken worden, die bepaalt uiteindelijk of er een zaak is.
Ik ken een taxi-klant die er ook zo over dachtquote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:34 schreef Marrije het volgende:
[..]
Er zit toch wel verschil in hoor, beiden is kut natuurlijk, maar ik ben liever bang voor een paar klappen dan dat ik echt voor mn leven vrees. Om maar wat te noemen.
Dat is waar, als je je bedreigd voelt dan voel je je bedreigd, klaar, end of story.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:28 schreef Marrije het volgende:
[..]
Maar je hebt wel gradaties in slaan en je bedreigd voelen.
Ook als je bang bent voor een paar klappen is het tijd om te gaan. Dat is gewoon not donequote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:34 schreef Marrije het volgende:
[..]
Er zit toch wel verschil in hoor, beide is kut natuurlijk, maar ik ben liever bang voor een paar klappen dan dat ik echt voor mn leven vrees. Om maar wat te noemen.
Dus Claire moet Huub maar dankbaar zijn hij het bij klappen liet en haar niet vermoord heeft, de schatquote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:34 schreef Marrije het volgende:
[..]
Er zit toch wel verschil in hoor, beiden is kut natuurlijk, maar ik ben liever bang voor een paar klappen dan dat ik echt voor mn leven vrees. Om maar wat te noemen.
Ik vind het allebei erg, je zal toch maar bang dat je man je gaat slaanquote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:28 schreef Marrije het volgende:
[..]
Maar je hebt wel gradaties in slaan en je bedreigd voelen.
quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:51 schreef omaduck het volgende:
Er was eens een heel verwend en oh zo dom prinsesje, dat gewend was altijd overal haar zin in te krijgen. Ze werd verliefd of een knaap die haar licht bekakte familie niet zo zag zitten, want zelfs het allerbeste was natuurlijk nog niet genoeg geweest voor de verwende prinses. Vooral haar paps zag het niet zo zitten en probeerde het prinsesje er van te overtuigen dat ze een grote fout beging en dat haar prins haar niet gelukkig zou kunnen maken. Hij noemde alle negatieve eigenschappen op die haar prins bezat, en hoewel hij daar wel gelijk in had vergat hij voor het gemak maar even dat hij zelf ook niet zo'n hele braverik was en dat ook hij niet altijd even trouw was (en is). Maar zoals het verwende prinsesjes betaamt dreef zij haar zin door, ze moest en zou trouwen met haar prins. Ze betrokken een huisje, hij kreeg een baan waarin hij zijn creativiteit kwijt kon en zij begon een kap- annex schoonheidssalon en alles leek koek en ei, ondanks het feit dat haar familie maar tegen haar aan bleef praten dat haar prins niet goed genoeg voor haar was. Maar langzaam verschenen er donkere wolken aan de hemel: haar prins ging naar haar zin teveel op in zijn werk en maakte soms lange dagen, terwijl haar grote droom van een eigen salon langzaam maar zeker als een zeepbel uit elkaar spatte. Er kwamen steeds minder klanten, de zaak kostte meer dan hij opbracht. Dat alles plus het feit dat ze haar familie maar aan haar bleef trekken zorgde ervoor dat de verwende prinses alsmaar chagrijniger en verveelder werd, zo zeer dat zelfs de komst van hun eigen kleine prinsesje daar geen verandering in kon brengen. De prinses raakte verveeld en verbitterd, ze had verwacht dat haar prins haar altijd op handen zou dragen en al haar wensen zou vervullen. Dat hijzelf ook wensen en verwachtingen zou kunnen hebben kwam niet eens bij haar op. De prinses ging steeds meer klagen en zeuren, en haar prins kreeg daar steeds meer genoeg van en het gebeurde af en toe zelfs dat hij zo boos werd dat hij uit pure onmacht en frustratie zijn telefoon dwars door de kamer smeet, of hard tegen een deur trapte. De prinses besloot de prins een lesje te leren: ze zou bij haar ouders gaan logeren, dan zou hij haar vast zo gaan missen dat hij haar zou smeken terug te komen en haar zou beloven voortaan al haar wensen van haar lippen af te lezen. Maar het liep anders, want de prins deed niet aan smeken en eenmaal bij haar ouders werd er zo op haar ingepraat dat ze uiteindelijk zelf ook geloofde dat de prins toch niet de ware voor haar was. Haar familie had gewonnen: ze ging de scheiding aanvragen. De prins zag wel in dat het vechten tegen de bierkaai was en stemde met pijn in het hart in, want hij hield nog altijd van de verwende prinses. Maar het was beter voor hun eigen kleine prinsesje om ouders te hebben die niet samen zijn maar wel als volwassenen met elkaar omgaan, dacht hij. Even leek alles weer rustig zijn gangetje te gaan en ieder van hen pakte zo goed en kwaad als het ging zijn leven weer op, los van elkaar. Tot de prins op een kwade dag met een goede vriendin een hapje ging eten en dit de verwende prinses ter ore kwam. Zij ontstak daarop zo in woede dat "haar" prins het in zijn hoofd haalde om een hapje te gaan eten met "een ander" en nog wel in "hun" restaurant, dat zij meteen de pers optrommelde en aan hen en ieder die het verder maar horen wilde luidkeels verkondigde dat haar ex-prins een bruut was, hij had haar meermaals geslagen en het was zo vreselijk dat ze niet eens precies kon vertellen wat er allemaal gebeurd was, want het was echt te erg. Zo, dat zou de prins leren om met iemand anders te gaan eten, wat dacht hij wel niet! Het prinsesje was vast besloten hem het leven zo zuur mogelijk te maken, en haar familie moedigde haar juichend aan. Heel Nederland zou de prins verguizen en nooit zou hij zijn eigen kleine prinsesje nog mogen bezoeken. Helaas vergat de prinses dat sprookjes niet bestaan, en dat de waarheid altijd zal zegevieren..........
Nou maak je me nieuwsgierig.. Linkje?quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:42 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ach, er staat hier ook genoeg waar de honden geen brood van lusten.
Nou zo komt het over op mij, die post. En je latere posts.quote:
Als je goed leest weet kun je weten dat claire toen al weg was bij huub. Goh zou ze toen met iets anders bezig zijn geweest. Lijkt mij wel.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:34 schreef JEEtjuuh het volgende:
[..]
en de klanten voor een gesloten deur liet staan zonder enig bericht of wat dan ook.dom wicht dat ze is.
Ze verkondigde met droge ogen en vol overtuiging dat ze niet met Huub zou aanpappenquote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:27 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Als je dat wat je wel weet over Huub en Claire naast elkaar legt, dan heb je veel en veel meer reden om aan te nemen dat Claire absoluut niet agressief is en niet leugenachtig en dat bij Huub het tegenovergestelde aan de hand is.
En dat rechtvaardigd dan niet het gebash in haar richting en het in een kwaad daglicht stellen van 'r.
Vreemd genoeg is zij hier nogal de gebeten hond en wordt Huub redelijk in bescherming genomen door redelijk wat mensen die maar blijven roepen om bewijzen. Kijk gewoon op Youtube, kijk gewoon de artikels die in de kranten geschreven zijn.
Kom op, Claire liegt niet, dat geloof je toch zeker zelf niet
Het lijkt voor jou al volkomen vast te liggen allemaal, voor mij nog niet.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:27 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Als je dat wat je wel weet over Huub en Claire naast elkaar legt, dan heb je veel en veel meer reden om aan te nemen dat Claire absoluut niet agressief is en niet leugenachtig en dat bij Huub het tegenovergestelde aan de hand is.
En dat rechtvaardigd dan niet het gebash in haar richting en het in een kwaad daglicht stellen van 'r.
Vreemd genoeg is zij hier nogal de gebeten hond en wordt Huub redelijk in bescherming genomen door redelijk wat mensen die maar blijven roepen om bewijzen. Kijk gewoon op Youtube, kijk gewoon de artikels die in de kranten geschreven zijn.
Kom op, Claire liegt niet, dat geloof je toch zeker zelf niet
quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:00 schreef Elisa1958 het volgende:
@ oma duck wat jij wil, soms zijn er mensen waarvan je weet dat je er maar niet meer op moet reageren vanwege hun domheid, jij bent er een van.
Of je zal maar bang zijn dat je vrouw je vals beschuldigd van mishandeling. Dat is ook heel laag.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:39 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik vind het allebei erg, je zal toch maar bang dat je man je gaat slaan
Mee eens. Maar het ging mij meer om het beeld van Huub. Je kunt iemand die een keer een klap heeft uitgedeeld nog zien als een fout iemand die zn leven nog kan beteren, iemand die zn vrouw tig keer de tyfus slaat al een stuk minder.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:37 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ook als je bang bent voor een paar klappen is het tijd om te gaan. Dat is gewoon not done
Mee eens.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:43 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Nou zo komt het over op mij, die post. En je latere posts.
Er zijn gradaties? Nee, er is 1 gradatie, namelijk NIET.
Niet door mannen en niet door vrouwen. Klaar.
Ben jij nog nooit teruggekomen op een eerdere bewering die je gedaan hebt.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:44 schreef sunny16947 het volgende:
[..]
Ze verkondigde met droge ogen en vol overtuiging dat ze niet met Huub zou aanpappen
Jij bent die trieste Twitteraar hè? Ontkennen heeft geen zin. Elisa is Berga, dan bij jij de Trieste Twitteraarquote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:44 schreef JEEtjuuh het volgende:
Berga niet iedereen geloofd claire op voorhand hoor.
Wat ik nu vreemd vind is waarom verteld Claire niet alles ,ook wat Huub gedaan zou hebben.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:44 schreef Gert het volgende:
[..]
Het lijkt voor jou al volkomen vast te liggen allemaal, voor mij nog niet.
En nogmaals, ik vind het écht naïef om te denken dat Claire de waarheid en niets dan de waarheid vertelt. Gewoon omdat ze het even kwijt moest, aan de Weekend, Story, RTL Boulevard etc. Ik vind het maar een vreemde zaak om het op die manier te spelen. En het zou me ook niet verbazen als er krachten achter Claire bezig zijn die haar hiertoe aanzetten.
En ik wil eerst nog weleens bevestigd zien dat het OM inderdáád een onderzoek is gestart. We weten niet eens of er wel daadwerkelijk aangifte is gedaan!
En ga nou niet doen alsof Claire hier maar voortdurend wordt aangevallen en Huub schoongepraat. Met evenveel gemak is het tegendeel te beweren en te "bewijzen". Het is hier een gemeleerd gezelschap van meningen, en daarom zijn we al bij topic zeventig en nog wat.
Ja, als je het zwart wit bekijkt wel. Ik bekijk het iets genuanceerder, maar daar is bij de meeste mensen hier geen ruimte voor.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:43 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Nou zo komt het over op mij, die post. En je latere posts.
Er zijn gradaties? Nee, er is 1 gradatie, namelijk NIET.
Niet door mannen en niet door vrouwen. Klaar.
Nee helaas voor jou ,ik snap helemaal niks van dat twitteren , jammer he dat ik het niet ben.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:46 schreef Copycat het volgende:
[..]
Jij bent die trieste Twitteraar hè? Ontkennen heeft geen zin. Elisa is Berga, dan bij jij de Trieste Twitteraar.
Ik gok dat haar advocaat haar dit heeft geadviseerd. In algemeenheden blijven praten en niet in details treden, Kan me zo maar voorstellen dat dat usance is, met het oog op de komende rechtsgang.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:47 schreef JEEtjuuh het volgende:
Wat ik nu vreemd vind is waarom verteld Claire niet alles ,ook wat Huub gedaan zou hebben.
Durft ze dat niet omdat ze dan pas echt smaad pleegt of is er een andere reden , want als je zoveel stront over je as ex uitstrooit had ze ook wel alles kunnen zeggen.
Volgens mij draait ze er nu aardig omheen .
Kamp Lieke !!!!quote:
Ontkennen heeft geen zin, Twitteraar!quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:48 schreef JEEtjuuh het volgende:
Nee helaas voor jou ,ik snap helemaal niks van dat twitteren , jammer he dat ik het niet ben.
Dan is dat getwitter en gehyve toch wel weer handig. De familie van Huub is nog gezellig op visite geweest bij Huub EN Claire. De neefjes deden ook zo leuk met Sophie.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:43 schreef Elisa1958 het volgende:
[..]
Als je goed leest weet kun je weten dat claire toen al weg was bij huub. Goh zou ze toen met iets anders bezig zijn geweest. Lijkt mij wel.
Als ik iemand vermoord maar ik word niet gepakt, ben ik dan ook onschuldig?quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:45 schreef Gert het volgende:
[..]
Mee eens.
Evenals met dat iemand onschuldig is tot het tegendeel bewezen is.
Oke nu ben ik weer berga. Is goed hoor, noem me hoe je wil. Moet je me nog geen trut noemen zoals je mede huub beschermster gister avond deed. Mag hoor geen probleem.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:44 schreef JEEtjuuh het volgende:
[..]
Berga niet iedereen geloofd claire op voorhand hoor.
Ik ben het iig niet, ik twitter alleen op eigen naamquote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:46 schreef Copycat het volgende:
[..]
Jij bent die trieste Twitteraar hè? Ontkennen heeft geen zin. Elisa is Berga, dan bij jij de Trieste Twitteraar.
Bij sophie zijn ze geweest, huub twitterde dat, niet claire.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:49 schreef sunny16947 het volgende:
[..]
Dan is dat getwitter en gehyve toch wel weer handig. De familie van Huub is nog gezellig op visite geweest bij Huub EN Claire. De neefjes deden ook zo leuk met Sophie.
quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:47 schreef JEEtjuuh het volgende:
[..]
Wat ik nu vreemd vind is waarom verteld Claire niet alles ,ook wat Huub gedaan zou hebben.
Durft ze dat niet omdat ze dan pas echt smaad pleegt of is er een andere reden , want als je zoveel stront over je as ex uitstrooit had ze ook wel alles kunnen zeggen.
Volgens mij draait ze er nu aardig omheen .
Het beeld van Huub werkt tegen hem, maar Claire is niet getrouwd met het beeld van Huub, maar met Huub zelf, en het verhaal van die situatie in dat steegje (dat was immers vlak na het einde van DGK) komt nu wel in een ander daglicht te staan.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:45 schreef Marrije het volgende:
[..]
Mee eens. Maar het ging mij meer om het beeld van Huub. Je kunt iemand die een keer een klap heeft uitgedeeld nog zien als een fout iemand die zn leven nog kan beteren, iemand die zn vrouw tig keer de tyfus slaat al een stuk minder.
Het was geen bewering, maar een belofte. Dus beloftes worden net zo makkelijk verbroken.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:46 schreef Elisa1958 het volgende:
[..]
Ben jij nog nooit teruggekomen op een eerdere bewering die je gedaan hebt.
Dat is geen liegen, dat is iets waar ze van overtuigd was, toen ze huub leerde kennen in de kooi en ook zijn andere kant meemaakte is ze verliefd op hem geworden. En kreeg toen net zoals bijna iedereen die verliefd wordt, oogkleppen op.
Mee eens.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:52 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het beeld van Huub werkt tegen hem, maar Claire is niet getrouwd met het beeld van Huub, maar met Huub zelf, en het verhaal van die situatie in dat steegje (dat was immers vlak na het einde van DGK) komt nu wel in een ander daglicht te staan.
Maar goed, ze zal best reden hebben gehad om te vertrekken, en misschien zelfs om aangifte te doen, maar ik zie de reden niet om dit de media in te slingeren, behalve dan misschien die zwakbegaafden die haar het leven zuurmaken omdat ze het gewaagd heeft Huub te verlaten, terwijl niemand weet wat er daar thuis gebeurd is.
Ik heb het helemaal niet over de familie van Huub gehad maar over dat Huub Sophie amper tot niet ziet.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:43 schreef Elisa1958 het volgende:
[..]
Als je goed leest weet kun je weten dat claire toen al weg was bij huub. Goh zou ze toen met iets anders bezig zijn geweest. Lijkt mij wel.
En waar haal jij het vandaan dat sophie geen contact met huub zijn familie heeft. Waar staat dat en waar basseer jij dat op. Dat Huub sophie nu weinig ziet, dat heb ik gelezen, dat verteld claire zelf in dat blad, maar niet dat zijn familie haar niet mag zien. Dat staat nergens.
Ook al word je gepakt....quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:50 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Als ik iemand vermoord maar ik word niet gepakt, ben ik dan ook onschuldig?
Als jij iemand niét vermoord hebt maar iedereen roept het, ben je dan schuldig?quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:50 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Als ik iemand vermoord maar ik word niet gepakt, ben ik dan ook onschuldig?
quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:50 schreef Elisa1958 het volgende:
[..]
Oke nu ben ik weer berga. Is goed hoor, noem me hoe je wil. Moet je me nog geen trut noemen zoals je mede huub beschermster gister avond deed. Mag hoor geen probleem.
Maar ik ben ervan overtuigd dat claire niet uit heimwee naar tilburg is gegaan maar dat er wel degelijk dingen zijn gebeurd die te ver zijn gegaan om nog bij huub te kunnen blijven wonen. Anders neem je niet de benen met een baby van 3 maanden. Maarja je zult wel weer zeggen dat claire een postnatale depressie heeft of zo. Ohnee haar familie is overal de schuld van.
quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:50 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Als ik iemand vermoord maar ik word niet gepakt, ben ik dan ook onschuldig?
Ja en huub beloofde na de incidenten waar claire het over heeft steeds weer dat het anders zou worden. Nou dat blijkt die belofte heeft hij dus ook gebroken.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:52 schreef sunny16947 het volgende:
[..]
Het was geen bewering, maar een belofte. Dus beloftes worden net zo makkelijk verbroken.
Zomaar een greep uit zijn/haar twittervrindjes...quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:49 schreef Burdie het volgende:
[..]
Dit is 'm.
http://twitter.com/jupke1
Was jij daar bij?quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:57 schreef Elisa1958 het volgende:
[..]
Ja en huub beloofde na de incidenten waar claire het over heeft steeds weer dat het anders zou worden. Nou dat blijkt die belofte heeft hij dus ook gebroken.
Al Capone is slechts veroordeeld voor belastingfraude voor de rest was ie onschuldig want de aanklagers konden andere delicten/misdaden niet keihard bewijzen .............quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:50 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Als ik iemand vermoord maar ik word niet gepakt, ben ik dan ook onschuldig?
Tuurlijk joh, want Claire kan helemaal niets zelf beslissen....quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:56 schreef JEEtjuuh het volgende:
[..]
de recourt kliek heeft hier een super groot aandeel in.
En als hij vrijgesproken wordt wil het niet zeggen dat het niet gebeurd is want huiselijk geweld is heel moeilijk te bewijzen. Als hij haar bijvoorbeeld een klap in het gezicht heeft gegeven en er was niemand bij, dan is dat moeilijk te bewijzen. Dan is het meer een kwestie haar woord tegen het zijne.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:55 schreef Gert het volgende:
[..]
Als jij iemand niét vermoord hebt maar iedereen roept het, ben je dan schuldig?
Dus daarom hebben we afgesproken dat je schuldig bent zodra de rechter dat heeft uitgesproken, niet eerder.
als jij dat wilt geloven .........quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:48 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ontkennen heeft geen zin, Twitteraar!
JEEtjuh!quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:57 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Zomaar een greep uit zijn/haar twittervrindjes...
We weten dus wel weer uit welke hoek de wind waait.
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Een gevalletje van; wat jij kan, kan ik beter...quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:59 schreef sunny16947 het volgende:
Gisteravond in Shownieuws:
Edgar Davids heeft een zaak lopen tegen zijn ex omdat hij zijn geleende centen terug wil.
De ex van Edgar Davids heeft aangifte gedaan wegens mishandeling.
OMG... bel Rouvoet, hier moet het ministerie van Gezinszaken direct wat aan doenquote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:58 schreef Copycat het volgende:
Beloftes die gebroken worden. Het moet toch niet gekker worden in Nederland.
Straks gaan mensen ook nog de huwelijksbelofte breken.
http://www.parnassia.nl/quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:51 schreef omaduck het volgende:
Er was eens een heel verwend en oh zo dom prinsesje, dat gewend was altijd overal haar zin in te krijgen. Ze werd verliefd of een knaap die haar licht bekakte familie niet zo zag zitten, want zelfs het allerbeste was natuurlijk nog niet genoeg geweest voor de verwende prinses. Vooral haar paps zag het niet zo zitten en probeerde het prinsesje er van te overtuigen dat ze een grote fout beging en dat haar prins haar niet gelukkig zou kunnen maken. Hij noemde alle negatieve eigenschappen op die haar prins bezat, en hoewel hij daar wel gelijk in had vergat hij voor het gemak maar even dat hij zelf ook niet zo'n hele braverik was en dat ook hij niet altijd even trouw was (en is). Maar zoals het verwende prinsesjes betaamt dreef zij haar zin door, ze moest en zou trouwen met haar prins. Ze betrokken een huisje, hij kreeg een baan waarin hij zijn creativiteit kwijt kon en zij begon een kap- annex schoonheidssalon en alles leek koek en ei, ondanks het feit dat haar familie maar tegen haar aan bleef praten dat haar prins niet goed genoeg voor haar was. Maar langzaam verschenen er donkere wolken aan de hemel: haar prins ging naar haar zin teveel op in zijn werk en maakte soms lange dagen, terwijl haar grote droom van een eigen salon langzaam maar zeker als een zeepbel uit elkaar spatte. Er kwamen steeds minder klanten, de zaak kostte meer dan hij opbracht. Dat alles plus het feit dat ze haar familie maar aan haar bleef trekken zorgde ervoor dat de verwende prinses alsmaar chagrijniger en verveelder werd, zo zeer dat zelfs de komst van hun eigen kleine prinsesje daar geen verandering in kon brengen. De prinses raakte verveeld en verbitterd, ze had verwacht dat haar prins haar altijd op handen zou dragen en al haar wensen zou vervullen. Dat hijzelf ook wensen en verwachtingen zou kunnen hebben kwam niet eens bij haar op. De prinses ging steeds meer klagen en zeuren, en haar prins kreeg daar steeds meer genoeg van en het gebeurde af en toe zelfs dat hij zo boos werd dat hij uit pure onmacht en frustratie zijn telefoon dwars door de kamer smeet, of hard tegen een deur trapte. De prinses besloot de prins een lesje te leren: ze zou bij haar ouders gaan logeren, dan zou hij haar vast zo gaan missen dat hij haar zou smeken terug te komen en haar zou beloven voortaan al haar wensen van haar lippen af te lezen. Maar het liep anders, want de prins deed niet aan smeken en eenmaal bij haar ouders werd er zo op haar ingepraat dat ze uiteindelijk zelf ook geloofde dat de prins toch niet de ware voor haar was. Haar familie had gewonnen: ze ging de scheiding aanvragen. De prins zag wel in dat het vechten tegen de bierkaai was en stemde met pijn in het hart in, want hij hield nog altijd van de verwende prinses. Maar het was beter voor hun eigen kleine prinsesje om ouders te hebben die niet samen zijn maar wel als volwassenen met elkaar omgaan, dacht hij. Even leek alles weer rustig zijn gangetje te gaan en ieder van hen pakte zo goed en kwaad als het ging zijn leven weer op, los van elkaar. Tot de prins op een kwade dag met een goede vriendin een hapje ging eten en dit de verwende prinses ter ore kwam. Zij ontstak daarop zo in woede dat "haar" prins het in zijn hoofd haalde om een hapje te gaan eten met "een ander" en nog wel in "hun" restaurant, dat zij meteen de pers optrommelde en aan hen en ieder die het verder maar horen wilde luidkeels verkondigde dat haar ex-prins een bruut was, hij had haar meermaals geslagen en het was zo vreselijk dat ze niet eens precies kon vertellen wat er allemaal gebeurd was, want het was echt te erg. Zo, dat zou de prins leren om met iemand anders te gaan eten, wat dacht hij wel niet! Het prinsesje was vast besloten hem het leven zo zuur mogelijk te maken, en haar familie moedigde haar juichend aan. Heel Nederland zou de prins verguizen en nooit zou hij zijn eigen kleine prinsesje nog mogen bezoeken. Helaas vergat de prinses dat sprookjes niet bestaan, en dat de waarheid altijd zal zegevieren..........
Jupke, doe nou niet liegen!quote:
Jij hebt gewoon een vreemde kronkel. Zou jij het niet voor je dochter opnemen dan als je weet wat er met haar is gebeurt. Zou jij je eigen dochter dan maar links laten liggen en zo reageren als jij doet. Nee ieder gezond denkend mens neemt een kind in bescherming hoe oud of jong die persoon ook is. Dat heet ouder liefde. En ik denk dat iedereen dan die vriend, man of wat dan ook van je kind het licht in zijn ogen niet gunt. Weet wel zeker dat wij ook er alles aan zouden doen na zulke incidenten om ons kind te beschermen voor een fout om eventueel terug te gaan naar die partner. En als ze zou besluiten om weer bij die persoon te gaan wonen zou ik weer mijn kind steunen is alles, je staat in zo een situatie altijd voor je kind klaar.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:56 schreef JEEtjuuh het volgende:
[..]
de recourt kliek heeft hier een super groot aandeel in.
En toch, weet je zeker dat er daar nooit iets gebeurd is??quote:Op donderdag 29 oktober 2009 13:00 schreef Mriekje het volgende:
[..]
Een gevalletje van; wat jij kan, kan ik beter...
quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:59 schreef Leandra het volgende:
[..]
Tuurlijk joh, want Claire kan helemaal niets zelf beslissen....
Maar goed, ook dat wist Huub toen hij met haar trouwde, en hij heeft dat risico genomen.
Net zoals zij een risico nam door met een driftkikkertje te trouwen.
Klopt, is heel goed mogelijk. En het is ook goed mogelijk dat daar wél iets gebeurd is.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 13:03 schreef Leandra het volgende:
[..]
En toch, weet je zeker dat er daar nooit iets gebeurd is??
Het kan natuurlijk ook zo zijn dat ze het er niet meer over zouden hebben, en nu begint hij ineens geld terug te vorderen van zijn ex.... misschien dat zij het dan ook niet meer zo nodig vind om die mishandeling in de privésfeer te houden.
Nog handiger is het om het gelijk naar /dev/null te sturenquote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:55 schreef Noek het volgende:
[..]
Wow, dat zijn veel letters. Echt leesbaar is het niet. Misschien is het handig om het wat aan te passen.
Dus dan is het waar?quote:Op donderdag 29 oktober 2009 13:05 schreef Elisa1958 het volgende:
[..]
Nee dat schrijft claire in de prive of weekend.
En dat is ook weer waar.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 13:05 schreef pullup het volgende:
Ik ben in ieder geval blij dat we geen juryrechtspraak hebben in Nederland als ik dit zo allemaal lees.
Reply Iphone twitter is kut!quote:Op donderdag 29 oktober 2009 13:01 schreef Elisa1958 het volgende:
[..]
Jij hebt gewoon een vreemde kronkel. Zou jij het niet voor je dochter opnemen dan als je weet wat er met haar is gebeurt. Zou jij je eigen dochter dan maar links laten liggen en zo reageren als jij doet. Nee ieder gezond denkend mens neemt een kind in bescherming hoe oud of jong die persoon ook is. Dat heet ouder liefde. En ik denk dat iedereen dan die vriend, man of wat dan ook van je kind het licht in zijn ogen niet gunt. Weet wel zeker dat wij ook er alles aan zouden doen na zulke incidenten om ons kind te beschermen voor een fout om eventueel terug te gaan naar die partner. En als ze zou besluiten om weer bij die persoon te gaan wonen zou ik weer mijn kind steunen is alles, je staat in zo een situatie altijd voor je kind klaar.
quote:Op donderdag 29 oktober 2009 13:05 schreef Elisa1958 het volgende:
[..]
Nee dat schrijft claire in de prive of weekend.
En ze had het in Boulevard gezegd.....quote:Op donderdag 29 oktober 2009 13:05 schreef Elisa1958 het volgende:
[..]
Nee dat schrijft claire in de prive of weekend.
Maar schuldig is hij pas als de rechter dat vindt.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:55 schreef Gert het volgende:
[..]
Als jij iemand niét vermoord hebt maar iedereen roept het, ben je dan schuldig?
Dus daarom hebben we afgesproken dat je schuldig bent zodra de rechter dat heeft uitgesproken, niet eerder.
Ik wil er alleen maar mee aangeven dat we moeten oppassen met het als een "feit" te zien dat Huub Claire mishandeld heeft. Dat je gelóóft dat hij dat gedaan heeft, OK, dat is je goed recht. Evenals dat je er je twijfels bij hebt. Maar schuldig is hij pas als de rechter dat vindt.
Zou me niets verbazen. Van die mysterieuze twitteraar vermoed ik het trouwens ook.quote:
Waar of niet waarquote:Op donderdag 29 oktober 2009 13:05 schreef Mriekje het volgende:
[..]
Klopt, is heel goed mogelijk. En het is ook goed mogelijk dat daar wél iets gebeurd is.
Maar, als er 1 met modder gaat gooien, gooit de ander de beerput ook open...
Het één sluit het ander niet uit natuurlijk. Het kan goed zijn dat Huub haar dingen heeft geflikt die veel te ver zijn gegaan en afzonderlijk al een reden om te vertrekken. Kan best dat ze door een postnatale depressie of gepush van familie uiteindelijk de knoop heeft door gehakt. Hoeft niet. Kan wel.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:50 schreef Elisa1958 het volgende:
[..]
Oke nu ben ik weer berga. Is goed hoor, noem me hoe je wil. Moet je me nog geen trut noemen zoals je mede huub beschermster gister avond deed. Mag hoor geen probleem.
Maar ik ben ervan overtuigd dat claire niet uit heimwee naar tilburg is gegaan maar dat er wel degelijk dingen zijn gebeurd die te ver zijn gegaan om nog bij huub te kunnen blijven wonen. Anders neem je niet de benen met een baby van 3 maanden. Maarja je zult wel weer zeggen dat claire een postnatale depressie heeft of zo. Ohnee haar familie is overal de schuld van.
Tja, daar zou je ook een punt kunnen hebben. Maar zoals Gert al zei; je bent pas schuldig als de bewijzen op tafel liggen.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 13:08 schreef Leandra het volgende:
[..]
En ze had het in Boulevard gezegd.....
Dus dan kan iedereen hier wel roepen "was jij erbij?" en dat is op zich best een aardig argument, maar dat valt natuurlijk als een baksteen als je degene die er wel bij was op voorhand al niet gelooft.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |