over stomme blonde overhetpaardgetilde dozen gesprokenquote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:56 schreef Toverheks het volgende:
[..]
ja die vind ik niet belangrijk genoeg in mijn lijstje, dat vind ik toch zo een stomme blonde overhetpaardgetilde doos.![]()
nee ik hou het bij H&C, heb ik me handen al vol aan, want dit wordt nog groter en groter en meer bagger en vuilspuiterij.
Denk het wel, vies venijnig opvliegend mannetjequote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:54 schreef Marrije het volgende:
[..]
de tyfus slaat? Naaah, dat weet ik niet hoor.
En zelfs niet in dezelfde straat.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:56 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
[..]
Zij zouden het zelfs nog vaker gedacht kunnen hebben, maar ze was niet de enige
kapster in het gooi.
ik ben niet blond hoorquote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:58 schreef Marrije het volgende:
[..]
over stomme blonde overhetpaardgetilde dozen gesproken
Vind het zo leuk om je hier eens te zien, ook al moet je kotsen.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:59 schreef CarOnline het volgende:
Denk het wel, vies venijnig opvliegend mannetje
Welnee, stuur het door naar 10 vrienden en je wordt rijk.quote:
Hoi Fluitert!quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:01 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Vind het zo leuk om je hier eens te zien, ook al moet je kotsen.
Ben het zowaar met je eens. Ieks!quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:01 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
En ook hier blijft het maar doorgaan. Het is heel plausibel dat Huub ongewenst contact met Claire heeft gehad, zo kennen we hem, Zowel voor, tijdens als na DGK is daar genoeg over geschreven en ook bewezen.
Maar Claire is bij aardig wat mensen de gebeten hond omdat ze haar verhaal voor één keer gedaan heeft, sterker nog, er zijn mensen die haar verhaal in twijfel trekken![]()
Laat 'r dommig en naïef zijn, niets rechtvaardigd agressief gedrag in haar richting.
weet je dat wel zeker?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:03 schreef Marrije het volgende:
[..]
weet je dat wel zeker?oke hahahha dat dusSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
OpperHeks van de vliegende bezemsteel te Amsterdam
vergeet de weekend niet. pro clairequote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:03 schreef Leandra het volgende:
Oh, deze moet ik nog wel even bijlezen, maar als ik de opmaak van de plaatjes in de OP bekijk dan heeft Claire haar verhaal in de Privé gedaan??
Dus dan is Party pro Huub en Privé pro Claire?
Je hebt gelijk, die laaf is echt te ver gegaan dit keerquote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:01 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
En ook hier blijft het maar doorgaan. Het is heel plausibel dat Huub ongewenst contact met Claire heeft gehad, zo kennen we hem, Zowel voor, tijdens als na DGK is daar genoeg over geschreven en ook bewezen.
Maar Claire is bij aardig wat mensen de gebeten hond omdat ze haar verhaal voor één keer gedaan heeft, sterker nog, er zijn mensen die haar verhaal in twijfel trekken![]()
Laat 'r dommig en naïef zijn, niets rechtvaardigd agressief gedrag in haar richting.
en de story dan, heeft die nog niks geplaatst over dit sprookjeshuwelijk dat geen sprookjeshuwelijk bleek te zijn.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:05 schreef Marrije het volgende:
[..]
vergeet de weekend niet. pro claire
nou ja, je zei erbij dat het leuk was, toen fronste ik ook wel even mijn wenkbrauwen, maar goed, dit is de SHO RLS en dan kan datquote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:04 schreef sunny16947 het volgende:
Ik vond het wel een leuk sprookje. Dacht alleen dat sprookjes altijd goed afliepen.
Oh en de tweets...was gewoon FYI. Zou het kunnen, om aan te geven dat er zulke mensen zijn? Had die van Bommie er natuurlijk ook bij kunnen plaatsen
Altijd welkom hier , ook wanneer je in de PMS zit.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:02 schreef CarOnline het volgende:
Hoi Fluitert!
Sorry, zal het niet weer doen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |