Die ken ik helemaal niet, welk subforum?quote:Op zondag 18 oktober 2009 02:48 schreef Ofyles2 het volgende:
Dan vind ik Krentenbol. de slechtste mod allertijden.
Nee, alleen gekken willen mod wordenquote:Mod wil ik niet worden, maar ik zou als eerste onaangekondigde acties houden waarbij enkele topics gesloten worden en na nauwkeurige inspectie weer heropend kunnen worden. Nieuwe topics genieten dan de voorkeur.
Ik vond het een tikje boos klinken.quote:Op zondag 18 oktober 2009 02:57 schreef Stali het volgende:
[..]
Dat is weer eens wat anders dan t.v.p..
Je kunt zeggen wat je wilt over Breathtaking, maar ze zet direct een fijne OP neer, terwijl ze bij mijn weten nog nooit een semibikkeltijdtopic heeft geopend.quote:Op zondag 18 oktober 2009 02:51 schreef Lamon. het volgende:
Nee, het komt omdat Danny niet genoeg inkomsten derft om het forum draaiende te houden, te verbeteren, moderators te betalen, en ook nog een zelf een goede boterham eraan over te houden.
Daarom ben ik ook aan mijn derde pimp-abbo bezig, niet voor hem, maar om het forum en de moderators te verbeteren. Re en Mordreth waren een goede gok, maar er lopen nog steeds idioten rond, zoals Djeez of hoe hij ook mag heten op de FP, Breathtaking als opvolgster van Krentenbol () in pub, en ze hadden even zelfs die gek van een Boswachter in klb.
Dat werkt gewoon niet, en dat bleek, en zal bllijken in de toekomst.
Wat doe jij hier nou weer?quote:Op zondag 18 oktober 2009 02:53 schreef Breathtaking het volgende:
--------
Een baken in onzekere tijden, een rots in de branding, het koren van het kaf.
Voor de geneugdelijke gedachtenkronkels die men in het hoofd krijgt nadat de klok 01.00 uur heeft geslagen.
In het weekend moeten die gedachtes nog even wachten tot 02.00 uur.
--------
Dat is omdat ik eik gewoon naar mijn bed moet.quote:Op zondag 18 oktober 2009 02:59 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ik vond het een tikje boos klinken.
Je post weinig/niet in PUB. Lurk je er?quote:Op zondag 18 oktober 2009 02:51 schreef Lamon. het volgende:
[..], Breathtaking als opvolgster van Krentenbol () in pub,
Zeker wel, maar ik moest Lamon even terecht wijzen.quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 01:15 schreef Stali het volgende:
Ja en jij kon lekker ook niet wachten he
Jeez man, maak toch met iedereen zo'n big deal van alles.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:01 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Wat doe jij hier nou weer?
Je geeft zelf al toe dat je teveel dingen aan je hoofd hebt om je op een forum te gaan concentreren, dan is het toch niet meer dan logisch dat je als onbetaalde mod geen heldin gaat worden.
Mij een note geven uit meligheid omdat ik geen nieuw klb-sc topic open is al te idioot voor woorden.
Ik heb zelf ook een note gekregen van swarmahoer omdat ik geen nieuw topic opende.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:01 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Wat doe jij hier nou weer?
Je geeft zelf al toe dat je teveel dingen aan je hoofd hebt om je op een forum te gaan concentreren, dan is het toch niet meer dan logisch dat je als onbetaalde mod geen heldin gaat worden.
Mij een note geven uit meligheid omdat ik geen nieuw klb-sc topic open is al te idioot voor woorden.
Hihi nou dan hoop ik dat je lekker slaaptquote:Op zondag 18 oktober 2009 03:02 schreef Stali het volgende:
[..]
Dat is omdat ik eik gewoon naar mijn bed moet.
Moet er morgen spik en span uitzien want op visite e.d.
Vijf uur slaap nog en ik ben geen twintig meer he.
Wens jullie een gezellige nacht toe..
Je kan het sarcasme missen idd, maar dat is ook echt iets voor randstedelingen en ik weet niet of je er 1 bent.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:04 schreef Stali het volgende:
[..]
Jeez man, maak toch met iedereen zo'n big deal van alles.
Of lees ik je post verkeerd?
Het sarcasme ontgaat wrs. helemaal niemand.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:06 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Je kan het sarcasme missen idd, maar dat is ook echt iets voor randstedelingen en ik weet niet of je er 1 bent.
Jaaa absoluut.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:07 schreef Wickedangel het volgende:
Ik kijk nooit in PUB, is dat de moeite waard?
Nee, alle topics.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:08 schreef Stali het volgende:
[..]
Het sarcasme ontgaat wrs. helemaal niemand.
Maar moet nu ieder topic van deze reeks draaien om de afrekeningetjes van Lamon?
En niet alleen Fok!, niet alleen het internet, niet alleen zijn straat, stad, provincie, land. Nee, het hele universum moet om het treurige leven van lamon draaien.quote:
Het 'leuke' is dat het ook voortduurt, ook nu IQM weg is. Hij komt er steeds op terug, kan het maar niet laten gaan.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:08 schreef Stali het volgende:
[..]
Het sarcasme ontgaat wrs. helemaal niemand.
Maar moet nu ieder topic van deze reeks draaien om de afrekeningetjes van Lamon?
quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:12 schreef Breathtaking het volgende:
En niet alleen Fok!, niet alleen het internet, niet alleen zijn straat, stad, provincie, land. Nee, het hele universum moet om het treurige leven van lamon draaien.
Nee, we kunnen ook mooie muziek posten, zoals ik bijvoorbeeld van klassiek weer naar modern ben gegaan met deze:quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:08 schreef Stali het volgende:
[..]
Het sarcasme ontgaat wrs. helemaal niemand.
Maar moet nu ieder topic van deze reeks draaien om de afrekeningetjes van Lamon?
Daar zorgt hij zelf voor.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:15 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
![]()
En moeten de Lamon-bashers zich nou uitgerekend weer in deze reeks verzamelen?
Echt diep treurig.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:15 schreef zarGon het volgende:
[..]
Het 'leuke' is dat het ook voortduurt, ook nu IQM weg is. Hij komt er steeds op terug, kan het maar niet laten gaan.
Hij zou wegblijven uit KLB-SC, klagen dat ie deed... Was even weg, maar de afwezigheid van een ruggegraat zorgt ervoor dat hij nu daar vrolijk doorpost.
Lieverd ik zal er geen woord meer aan vuil maken hier, sorryquote:Op zondag 18 oktober 2009 03:15 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
![]()
En moeten de Lamon-bashers zich nou uitgerekend weer in deze reeks verzamelen?
quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:16 schreef zarGon het volgende:
[..]
Daar zorgt hij zelf voor.
Even de quotes zoeken.
quote:Op zondag 18 oktober 2009 00:12 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Ga je straks in bikkeltijd weer gezellig meeposten?
quote:Op zondag 18 oktober 2009 00:14 schreef zarGon het volgende:
[..]
Kun je mij die 13.gif uitleggen?
(..)
quote:Op zondag 18 oktober 2009 00:31 schreef zarGon het volgende:
[..]
Een antwoord op deze open vraag zou wel zo open, eerlijk, oprecht en aardig zijn, Lamon.
Je bent een lafaard, Lamon.quote:
Er heerst zware frustratie bij heel veel users/mods hier, ik had nooit met die eerlijkheidstherapie moeten beginnen, dat was echt de doodsteek voor de rust in dit topic.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:15 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
![]()
En moeten de Lamon-bashers zich nou uitgerekend weer in deze reeks verzamelen?
Mijn laatste post in deze reeks, voor vandaag:quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:19 schreef zarGon het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Je bent een lafaard, Lamon.
1 week geleden.quote:Op zondag 11 oktober 2009 04:46 schreef zarGon het volgende:
En Lamon.:
[..]
Ik lees nachtbagger even door in ONZ, en ja hoor...
IQM was het probleem niet, jij bent het probleem.
Okido.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:16 schreef Breathtaking het volgende:
Lieverd ik zal er geen woord meer aan vuil maken hier, sorry!
Ach, het brengt wat leven in de brouwerijquote:Op zondag 18 oktober 2009 03:20 schreef Lamon. het volgende:
Er heerst zware frustratie bij heel veel users/mods hier, ik had nooit met die eerlijkheidstherapie moeten beginnen, dat was echt de doodsteek voor de rust in dit topic.
Ik vind het wel lullig voor jullie, want na 9 jaar krijgen jullie dit op je bord, terwijl jullie er niet om gevraagd hebben.
Dus mijn excuses.
Ik ben hier in ieder geval niet om Lamon te bashen en zoveel bashers zijn er hier niet.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:15 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
![]()
En moeten de Lamon-bashers zich nou uitgerekend weer in deze reeks verzamelen?
Hij houdt maar niet op. Dat weet hij en dat weten wij. Iedereen weet het.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:23 schreef Stali het volgende:
[..]
Ik ben hier in ieder geval niet om Lamon te bashen en zoveel bashers zijn er hier niet.
Maar ik begin de irritatie wel te begrijpen. Puur en alleen door deze reeks he, want ik heb geen notie van wat er elders speelt.
Ik kan ook wel mijn jongste broertje eeuwig de hand boven het hoofd houden en iedereen die een kwaad woord over hem zegt de mond snoeren om mijn lieve broertje te beschermen maar dan moet het broertje daar geen misbruik van gaan maken door eeuwig door te gaan zeiken over alles en iedereen.
Goed, nu heb ik geen broertje maar dit terzijde..
En wat is er gebeurd met Lamon's Bikkeltijd-reeks? Waarom de semibikkeltijd, als er ook een echte bikkeltijd is?quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:26 schreef Breathtaking het volgende:
Maar vertel eens iets over deze reeks?
Jou bedoelde ik eigenlijk niet. Ik heb ook niet echt een goed idee van wat zich elders op het forum heeft afgespeeld, alleen in grote lijnen. Maar het zoeken van quotes en zo snap ik niet zo goed.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:23 schreef Stali het volgende:
Ik ben hier in ieder geval niet om Lamon te bashen en zoveel bashers zijn er hier niet.
Maar ik begin de irritatie wel te begrijpen. Puur en alleen door deze reeks he, want ik heb geen notie van wat er elders speelt.
Gelukkig hoef ik Lamon niet te beschermen, daar is ie zelf mondig genoeg voorquote:Ik kan ook wel mijn jongste broertje eeuwig de hand boven het hoofd houden en iedereen die een kwaad woord over hem zegt de mond snoeren om mijn lieve broertje te beschermen maar dan moet het broertje daar geen misbruik van gaan maken door eeuwig door te gaan zeiken over alles en iedereen.
Goed, nu heb ik geen broertje maar dit terzijde..
PUB, was al genoemd.quote:Op zondag 18 oktober 2009 02:56 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Die ken ik helemaal niet, welk subforum?
Dat is het grootste mysterie van dit fijne forum. Je moet er zelf maar achterkomen, je moet het ervaren, je moet het belevenquote:Op zondag 18 oktober 2009 03:26 schreef Breathtaking het volgende:
Maar vertel eens iets over deze reeks?
Ach, het is ook weer een beetje mijn schuld omdat ik niet gedaan heb wat ik beloofde. Ik zou niet meer in klb posten, maar ik wilde toch nog met Crack_ iets afmaken, en dat is helaas niet gelukt. Ik zal nu echt niet meer in klb posten, dan is het snel opgelost vermoed ik.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:23 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Ach, het brengt wat leven in de brouwerijMaar jullie komen er toch niet uit en ik weet het nou wel, begint een beetje te vervelen nu.
Ik heb 'm in veel late uurtjes in de AT zien staan maar ik durfde nooit te posten.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:31 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Dat is het grootste mysterie van dit fijne forum. Je moet er zelf maar achterkomen, je moet het ervaren, je moet het beleven
Dat is deze, ik geloof dat die voor na drieën is: Bikkeltijd Deel 33 ooit ook wel Lamon's Bikkeltijd geheten.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:28 schreef zarGon het volgende:
En wat is er gebeurd met Lamon's Bikkeltijd-reeks? Waarom de semibikkeltijd, als er ook een echte bikkeltijd is?
Dat doe ik al lang niet meer met mijn zusje, om dit ongedaan te maken moet ze al haar vriendinnen dumpen, die hebben ervoor gezorgd dat ik met een onhandelbaar type zit.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:23 schreef Stali het volgende:
[..]
Ik ben hier in ieder geval niet om Lamon te bashen en zoveel bashers zijn er hier niet.
Maar ik begin de irritatie wel te begrijpen. Puur en alleen door deze reeks he, want ik heb geen notie van wat er elders speelt.
Ik kan ook wel mijn jongste broertje eeuwig de hand boven het hoofd houden en iedereen die een kwaad woord over hem zegt de mond snoeren om mijn lieve broertje te beschermen maar dan moet het broertje daar geen misbruik van gaan maken door eeuwig door te gaan zeiken over alles en iedereen.
Goed, nu heb ik geen broertje maar dit terzijde..
Waar is zij eigenlijk?quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:31 schreef Lamon. het volgende:
Ach, het is ook weer een beetje mijn schuld omdat ik niet gedaan heb wat ik beloofde. Ik zou niet meer in klb posten, maar ik wilde toch nog met Crack_ iets afmaken, en dat is helaas niet gelukt. Ik zal nu echt niet meer in klb posten, dan is het snel opgelost vermoed ik.
Codewoord dat ervoor gaat zorgen dat ik deze quote heel snel zal vinden, nadat dit topic eenmaal geïndexeerd is door Google: RüzgaraKarşıİşeyenAdam.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:31 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Ik zal nu echt niet meer in klb posten, dan is het snel opgelost vermoed ik.
Deze reeks heeft die uitwerking op veel mensen. Ooit stond er in de OP een hele verhandeling met als slotzin: "Ik weet het zelf ook niet"quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:33 schreef Breathtaking het volgende:
Ik heb 'm in veel late uurtjes in de AT zien staan maar ik durfde nooit te posten.
Je post wel veel in KLB, hè? Ben je wel een beetje liefquote:
Nee, ik ben 1 grote chronische klaagzang.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:39 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Je post wel veel in KLB, hè? Ben je wel een beetje lief
quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:36 schreef zarGon het volgende:
[..]
Codewoord dat ervoor gaat zorgen dat ik deze quote heel snel zal vinden, nadat dit topic eenmaal geïndexeerd is door Google: RüzgaraKarşıİşeyenAdam.
Da's misschien wel leuk voor de afwisseling. Ik zal het er eens over hebben met de ballotagecommissiequote:Op zondag 18 oktober 2009 03:41 schreef Allure_ het volgende:
Nee, ik ben 1 grote chronische klaagzang.
Ik moest zo hard lachenquote:Op zondag 18 oktober 2009 03:36 schreef zarGon het volgende:
[..]
Codewoord dat ervoor gaat zorgen dat ik deze quote heel snel zal vinden, nadat dit topic eenmaal geïndexeerd is door Google: RüzgaraKarşıİşeyenAdam.
Imponerend.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:36 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Deze reeks heeft die uitwerking op veel mensen. Ooit stond er in de OP een hele verhandeling met als slotzin: "Ik weet het zelf ook niet"
Als ik het me goed herinner was dat de zin die ik niet bedacht had, maar broer eraan toegevoegd had. Ik heb er destijds iig dubbel om gelegen, wie het ook bedacht had.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:36 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Deze reeks heeft die uitwerking op veel mensen. Ooit stond er in de OP een hele verhandeling met als slotzin: "Ik weet het zelf ook niet"
Ik moest lachenquote:Op zondag 18 oktober 2009 03:44 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Als ik het me goed herinner was dat de zin die ik niet bedacht had, maar broer eraan toegevoegd had. Ik heb er destijds iig dubbel om gelegen, wie het ook bedacht had.
Ik weet het niet meer. Maar hier is ie:quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:44 schreef Lamon. het volgende:
Als ik het me goed herinner was dat de zin die ik niet bedacht had, maar broer eraan toegevoegd had. Ik heb er destijds iig dubbel om gelegen, wie het ook bedacht had.
Deze was ook leuk:quote:Op zaterdag 9 mei 2009 03:34 schreef Lamon het volgende:
De crème de la crème van het dagelijkse forumgeneuzel, de veilige haven, het koningstopic van nachtelijke overpeinzingen, de zachte heelmeester die open wonden daadwerkelijk kan helen, het ultieme herderstopic voor de verdwaalde internetschapen, ik weet het eigenlijk ook niet.
Doordeweeks vanaf 01.00 uur, in het weekeinde (dat wil zeggen: vrijdag- en zaterdagavond) vanaf 02.00 uur.
Terug naar de oorsprong..
quote:
Dit topic is dan ook een combinatie van humor, filosofische overdenkingen en slowchat, en dat allemaal tegelijkertijd, en dan heb je ook nog extreem onredelijke posttijden waar je je aan dient te houden, gewoon, omdat het kan.quote:
It's just one of those things I guess...quote:
quote:Op maandag 19 oktober 2009 02:18 schreef zarGon het volgende:
[..]
http://twitter.com/dushi_kimberley.
Nou ja, hard blijft gelukkig relatief.quote:Op maandag 19 oktober 2009 03:20 schreef ElizabethR het volgende:
Jeeeeeemig, het gaat wel hard met deze reeks tegenwoordig
quote:Op maandag 19 oktober 2009 03:20 schreef zarGon het volgende:
Stali, wat voor kleur ogen heb jij, eigenlijk?
Hazel?
En 5 minuten later komt de post-fucking-master himself binnenwandelen.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 01:25 schreef Lamon. het volgende:
We jagen er niet een deel per dag doorheen of iets dergelijks.
Staat Tong eigenlijk al in het GBOR?quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 01:32 schreef Arcee het volgende:
[..]
En 5 minuten later komt de post-fucking-master himself binnenwandelen.
Volgens mij zitten hier mensen met nog meer posts.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 01:34 schreef Lamon. het volgende:
Staat Tong eigenlijk al in het GBOR?
Ik bedoel als paalzitters erin komen, mag dit er ook wel in toch?
Ik mix ze, want ik heb op beiden een abbo, dus het zou zonde zijn om ze niet allebei te gebruiken.quote:Op woensdag 21 oktober 2009 01:04 schreef Arcee het volgende:
Post je nou als Lamon. of als Lamon, Lamon?
Vaag idd.quote:Op woensdag 21 oktober 2009 01:08 schreef Lamon het volgende:
Ik mix ze, want ik heb op beiden een abbo, dus het zou zonde zijn om ze niet allebei te gebruiken.
Welkom in de wonderlijke wereld die mijn gedachtegang heet.
En nu heb ik ook trek.quote:Op woensdag 21 oktober 2009 01:12 schreef zarGon het volgende:
[..]
Zo noemde ik NanKinky..
Tof woord.
Wat vind je van Joy Division?quote:Op woensdag 21 oktober 2009 01:13 schreef Lamon het volgende:
[..]
Kan.
Je kunt ook Joy Division posten natuurlijk.
EELS is nog best goed eigenlijk.quote:
Toen pas?quote:Op woensdag 21 oktober 2009 01:21 schreef tong80 het volgende:
Ik was elf en zag ze bij één van de acht.
Ik was elf en wist.
Muziek is mijn ding.
Ik vind die muziek in general wel zo depressief.quote:Op woensdag 21 oktober 2009 01:22 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Geweldig goed.
Met name (voorspelbaar, maar goed):
quote:
Ja, schande! Dan weet je wat je te doen staat.quote:Dat ik me daar nooit in verdiept heb...
quote:
TTK is dood?quote:Op woensdag 21 oktober 2009 02:19 schreef broer het volgende:
Ook leuk voor de taalvirtuozen onder ons.
In die comments:quote:
quote:This is a project of Robbie van Leeuwen, the man after Shocking Blue.
Omdat er behalve een zeker belegen kliekje werkelijk geen hond meer komt?quote:
D'r is een topic over Opera in MUZ, ik wil dat naar TTK hebben. In MUZ reageert er toch geen hond op. Dus ik verbarst het om er nog meer tijd in te steken zolang het daar staat.quote:Op woensdag 21 oktober 2009 02:52 schreef Stali het volgende:
[..]
Omdat er behalve een zeker belegen kliekje werkelijk geen hond meer komt?
En als er toevallig een van die users uit die toverdoos begint over "taalvirtuositeit' , dan mag ik toch best die vraag stellen, denk ik.
Net tijdens het pissen TTK hoog houdenquote:
Ja, niet iedereen kan zo jong, fris en fruitig zijn als jij he?quote:Op woensdag 21 oktober 2009 03:18 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
D'r is een topic over Opera in MUZ, ik wil dat naar TTK hebben. In MUZ reageert er toch geen hond op. Dus ik verbarst het om er nog meer tijd in te steken zolang het daar staat.
En je bent zelf belegen
Waarom zo'n passieve houding? Je kunt in het FB-topic van MUZ vragen of het opera-topic naar TTK gekickt kan worden, met onderbouwing erbij. Wordt je verzoek niet gehonoreerd, kun je altijd nog een opera-topic aanmaken in TTK.quote:Op woensdag 21 oktober 2009 03:18 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
D'r is een topic over Opera in MUZ, ik wil dat naar TTK hebben. In MUZ reageert er toch geen hond op. Dus ik verbarst het om er nog meer tijd in te steken zolang het daar staat.
Om mijn (positieve) beeld van Dexter Morgan in de serie "Dexter" te laten bestaan, kan ik helaas geen Six Feet Under kijken:quote:Op woensdag 21 oktober 2009 03:56 schreef Stali het volgende:
En anders is six feet under ook nog wel iets..
Omdat het niet mijn topic is, en de TS het wellicht met opzet in MUZ geplaatst heeft?quote:
Nee.quote:Je kunt in het FB-topic van MUZ vragen of het opera-topic naar TTK gekickt kan worden, met onderbouwing erbij. Wordt je verzoek niet gehonoreerd, kun je altijd nog een opera-topic aanmaken in TTK.
Wat maakt het uit of het wel of niet jouw topic is? Het gaat erom dat liefhebbers een topic hebben waarin ze kunnen posten toch? En als TS er niet mee eens is, kan hij er wat van zeggen. Je kunt de TS ook van tevoren PM'en.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 01:13 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Omdat het niet mijn topic is, en de TS het wellicht met opzet in MUZ geplaatst heeft?
[..]
Dan moet je ook niet zeuren dat je er niet meer in wil posten. Verbarst maar lekker, janksnor.quote:Nee.
Ik denk dat het goed voor jou zou zijn als je wat minder in klb zou kijken. Dan krijg je weer een wat beter perspectief op de internetwereld.quote:
Zo dan, ga je lekker?quote:Op donderdag 22 oktober 2009 01:17 schreef zarGon het volgende:
Dan moet je ook niet zeuren dat je er niet meer in wil posten. Verbarst maar lekker, janksnor.
Eén van de mooiste eindscenes in een film, Good will Hunting.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 01:21 schreef Lamon het volgende:
En omdat Elliott alweer 6 jaar dood is:
Het is juist best druk.quote:Op woensdag 21 oktober 2009 02:52 schreef Stali het volgende:
[..]
Omdat er behalve een zeker belegen kliekje werkelijk geen hond meer komt?
Die woorden waren inderdaad misschien uit proportie.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 01:21 schreef Lamon het volgende:
[..]
Ik denk dat het goed voor jou zou zijn als je wat minder in klb zou kijken. Dan krijg je weer een wat beter perspectief op de internetwereld.
Je bent nogal aggressief aanwezig in een topic dat al 9 jaar vredelievend was zonder teveel gezemel...
Mjah, ik ergerde mij aan het feit dat je er niets aan wil veranderen (terwijl dat wel kan) en zelf geen stappen wil ondernemen. Maar je laat je er - achteraf - wel afkeurend erover.quote:
Nou en? Ook dat kan en mag namelijk. Net zo goed als jij je daaraan mag ergeren dat ik dat doe. Maar dan hoef je nog niet zo tekeer te gaan. Gewoon zeggen dat je je eraan irriteert dat ik daarin passief ben is voldoende.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 01:33 schreef zarGon het volgende:
[..]
Mjah, ik ergerde mij aan het feit dat je er niets aan wil veranderen (terwijl dat wel kan) en zelf geen stappen wil ondernemen. Maar je laat je er wel afkeurend erover.
Weet jij wat daar stond, ER?quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 08:59 schreef ImVe het volgende:
--- In afwachting van een FA-reactie is deze post verwijderd ---
Je ergert je ergens aan en iets irriteert je.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 01:37 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Gewoon zeggen dat je je eraan irriteert dat ik daarin passief ben is voldoende.
ja sorry, ik maak de laatste tijd veel fouten, dat komt omdat ik nu eenmaal in een engelstalig land woon. Ik probeer zo goed mogelijk bij te blijven, en dus hang ik hier ook nog veel rond. Volgens mij kan het trouwens allebei. Maar goed.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 01:39 schreef zarGon het volgende:
[..]
Je ergert je ergens aan en iets irriteert je.
"Gewoon zeggen dat je je eraan ergert..."
(Ik erger mij echt aan die taalfout.)
Lijkt me wel ja, ik heb toen ik eens aan het kijken was hoe die lui zich in klb gedroegen in die slowchat daar en de rest van dat weggooiforum jouw naam daar ook meerdere malen gezien, vandaar de negatieve koppeling.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 01:33 schreef zarGon het volgende:
Die woorden waren inderdaad misschien uit proportie.
Jawel, maar kun je niet eens naar de hoe heten ze ook alweer-islands (Shurman ofzo? ) gaan in Ierland, waar je nog walvissen kunt zien?quote:Op donderdag 22 oktober 2009 01:43 schreef ElizabethR het volgende:
Vind niemand de foto van mijn zalmpje mooi??
quote:Op donderdag 22 oktober 2009 01:47 schreef tong80 het volgende:
Het grote opera topic. Deel één
Zoiets ?
Ik maak al geweldige foto'squote:Op donderdag 22 oktober 2009 01:48 schreef Lamon het volgende:
[..]
Jawel, maar kun je niet eens naar de hoe heten ze ook alweer-islands (Shurman ofzo? ) gaan in Ierland, waar je nog walvissen kunt zien?
Dan kun je echt geweldige foto's maken!
Goede bedoelingen tong, maar is het niet handig dat je je OP iets uitbreidt?quote:Op donderdag 22 oktober 2009 01:47 schreef tong80 het volgende:
Het grote opera topic. Deel één
Zoiets ?
Welk boek, waarover?quote:Op donderdag 22 oktober 2009 02:01 schreef Breathtaking het volgende:
AAAAAAAAAAAAAH! Ik moet een presentatie maken over een hoofdstuk uit een studieboek, maar ik heb niet de goede versie en dat hoofdstuk bestaat niet in mijn boekm'n presentatie is om 9 uur.
Onderwerp waar het hoofdstuk over ging googlen, zoveel mogelijk info overschrijven, daarna inkorten en een paar termen en woorden veranderen...quote:Op donderdag 22 oktober 2009 02:01 schreef Breathtaking het volgende:
AAAAAAAAAAAAAH! Ik moet een presentatie maken over een hoofdstuk uit een studieboek, maar ik heb niet de goede versie en dat hoofdstuk bestaat niet in mijn boekm'n presentatie is om 9 uur.
Zo, the big three-o dit jaar he liesje?quote:
Nee johquote:Op donderdag 22 oktober 2009 02:04 schreef zarGon het volgende:
[..]
Welk boek, waarover?
En op zulke momenten gewoon gaan slapen is echt lekker. Je weet het eindresultaat namelijk al.
Ja ik kan op wikipedia wel wat vinden over het onderwerp enzo maar of dat hetzelfde is als wat er in m'n boek staat is natuurlijk de vraag..quote:Op donderdag 22 oktober 2009 02:05 schreef Lamon het volgende:
[..]
Onderwerp waar het hoofdstuk over ging googlen, zoveel mogelijk info overschrijven, daarna inkorten en een paar termen en woorden veranderen...
Of gaat studeren niet meer zo tegenwoordig?
Is Pavarotti niet breed genoeg ?quote:Op donderdag 22 oktober 2009 02:03 schreef zarGon het volgende:
[..]
Goede bedoelingen tong, maar is het niet handig dat je je OP iets uitbreidt?
quote:
Jammer dat Google Books er geen previews van heeft.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 02:08 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Nee johOrganisational theory, concepts and cases.
[..]
Ja ik kan op wikipedia wel wat vinden over het onderwerp enzo maar of dat hetzelfde is als wat er in m'n boek staat is natuurlijk de vraag..
Post er dan Kiri te kanawa Gallasquote:Op donderdag 22 oktober 2009 02:10 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Vooral dood, gelukkig!!
Ik hou namelijk niet van heldentenoren. En helemaal niet van Pavarotti.
Overrated figuur is het altijd geweest.
Als het er morgenavond nog isquote:Op donderdag 22 oktober 2009 02:11 schreef tong80 het volgende:
[..]
Post er dan Kiri te kanawa Gallas
Kan ook.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 02:11 schreef zarGon het volgende:
[..]
Jammer dat Google Books er geen previews van heeft.
En is het niet: Organisation Theory: Concepts and cases?
quote:Op donderdag 22 oktober 2009 02:12 schreef Marble het volgende:
[ afbeelding ]
Weduwe Pavarotti met zijn urn.
quote:Op donderdag 22 oktober 2009 02:12 schreef Marble het volgende:
[ afbeelding ]
Weduwe Pavarotti met zijn urn.
Wat een vraag, en wat een stem.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 02:13 schreef ElizabethR het volgende:
Mag Joan Sutherland ook trouwens??
Gewoon copy/pasten en wat woorden en zinsstellingen omgooien en het wordt wel wat. Vroeger werkte het al, en van horen zeggen zijn de eisen die ze aan studenten stellen enkel maar omlaag gegaan.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 02:08 schreef Breathtaking het volgende:
Ja ik kan op wikipedia wel wat vinden over het onderwerp enzo maar of dat hetzelfde is als wat er in m'n boek staat is natuurlijk de vraag..
Mooi topic met liefhebbersquote:Op donderdag 22 oktober 2009 02:14 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Kijk dan eens hier Tong
Het grote Opera-topic
Dankje!quote:Op donderdag 22 oktober 2009 02:26 schreef ElizabethR het volgende:
Slaap lekker Lamon, ik duik er ook zo in, morgen cursus
Breathtaking, succes met je presentatie morgen!!
Dat was al.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 02:07 schreef Marble het volgende:
[..]
Zo, the big three-o dit jaar he liesje?
quote:Op donderdag 22 oktober 2009 12:41 schreef Breathtaking het volgende:
ik had een 8,5 voor de presentatie!
Maar je bent gezakt voor de newbietest.quote:Beetje tegen de regels om hier overdag te posten
Oh ja? Zit je niet in het verkeerde topique?quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 01:03 schreef Ofyles2 het volgende:
Ik wil 2009 best wel afsluiten met Clocks van Coldplay, op Radio 2.
Een 8,5 voor een presentatie, zonder het juiste boek in handen te hebben, maar posttijden aanhouden lukt dan weer niet.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 12:41 schreef Breathtaking het volgende:
Beetje tegen de regels om hier overdag te posten, maar ik had een 8,5 voor de presentatie!
Eigenlijk wel.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 01:04 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Oh ja? Zit je niet in het verkeerde topique?
De economische sector, nooit een toonbeeld van loyaliteit geweest.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 01:12 schreef Lamon het volgende:
[..]
Een 8,5 voor een presentatie, zonder het juiste boek in handen te hebben, maar posttijden aanhouden lukt dan weer niet.
Nee, ik dacht dat je je vergiste omdat ik je ook zag posten in het Top 2000-topic.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 01:15 schreef Ofyles2 het volgende:
Eigenlijk wel.
Maar Ofyles2 zou Ofyles2 niet zijn als hij zich niet opnieuw tegendraads zou gedragen.
En dan al in het eerste topic wat ze zelf opent, inclusief posttijden.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 01:17 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
De economische sector, nooit een toonbeeld van loyaliteit geweest.
Waarom dan toch doen?quote:Op donderdag 22 oktober 2009 12:41 schreef Breathtaking het volgende:
Beetje tegen de regels om hier overdag te posten, maar ik had een 8,5 voor de presentatie!
Hee! Hoe is het in Griekenland nu, ook zo'n last van een economische krisis?quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 01:26 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Waarom dan toch doen?
Schrijf het volgende keer lekker in je dagboek..
Werkzoekend?quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 01:25 schreef Lamon het volgende:
[..]
En dan al in het eerste topic wat ze zelf opent, inclusief posttijden.
Ik voorzie een cum laude afgestudeerde BT, maar hoe zal het daarna aflopen?
Daar heb ik een mooi woord voor: de 700-generatie.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 01:34 schreef Lamon het volgende:
[..]
Hee! Hoe is het in Griekenland nu, ook zo'n last van een economische krisis?
Een béétje?quote:Op donderdag 22 oktober 2009 12:41 schreef Breathtaking het volgende:
Beetje tegen de regels om hier overdag te posten, maar ik had een 8,5 voor de presentatie!
N.a.v. de stand van de AEX?quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 01:37 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Daar heb ik een mooi woord voor: de 700-generatie.
Prachtig.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 01:37 schreef ElizabethR het volgende:
Overigens heb ik gisteren een foto gemaakt waar ik dus echt wel trots op ben!!
[ link | afbeelding ]
Nee.quote:
Ik heb 'm al.quote:
Nee, ik woon gewoon in Nederland. Geen enkele connecties met Griekenland verder, maar ik volg de politiek aldaar wel met enige belangstelling.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 02:18 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Ik heb 'm al.
Ofyles, woon jij nou in Griekenland
Vanwaar? Ik herinner me een vraag in het dilemmatopic.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 02:25 schreef Ofyles2 het volgende:
Nee, ik woon gewoon in Nederland. Geen enkele connecties met Griekenland verder, maar ik volg de politiek aldaar wel met enige belangstelling.
quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 02:30 schreef sig000 het volgende:
Ok dan, heb een topic gemist maar hier mijn bijdrage.
Niet echt tekstueel aangelegd?quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 02:29 schreef Wickedangel het volgende:
Ach, flikker toch op met die You Tube-filmpjes. Het is net zoiets als moppen vertellen als je geen gespreksstof meer hebt.
Toch vind ik dat er er hier meer tekst hoort.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 02:31 schreef Lamon het volgende:
[..]
Niet echt tekstueel aangelegd?
Muziek zegt meer dan 1000 woorden.
For a price I'd do about anythingquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 02:33 schreef sig000 het volgende:
[..]
Toch vind ik dat er er hier meer tekst hoort.
quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 02:28 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Vanwaar? Ik herinner me een vraag in het dilemmatopic.
Lekker creatief nieuwbouwwijken opzetten, met behulp van zware jongens, met medeweten van de politici.quote:De bosbranden in Griekenland zijn per ongeluk aangestoken of De bosbranden in Griekenland zijn opzettelijk aangestoken
Ja, een uur naar achteren, een uur extra.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 02:40 schreef sig000 het volgende:
*btw gaat de klok dit weekend weer veranderen? Ik raak daardoor altijd weer van slag, helemaal nu ik probeer een "normaal" ritme te krijgen.
[sub]Ben een hopeloos geval,dat gaat niet meer lukken.
Ja, uurtje terug. Het wordt dus twéé keer twee uur. Of drie uur, dat ben ik vergetenquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 02:40 schreef sig000 het volgende:
*btw gaat de klok dit weekend weer veranderen? Ik raak daardoor altijd weer van slag, helemaal nu ik probeer een "normaal" ritme te krijgen.
[sub]Ben een hopeloos geval,dat gaat niet meer lukken.
Prima, die hebben een tof leven, beetje in de wei kloten, rondje door het bos en daarna vreten.quote:
Bijna nog beter dan een kat.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 02:42 schreef sig000 het volgende:
Prima, die hebben een tof leven, beetje in de wei kloten, rondje door het bos en daarna vreten.
Twee keer 2:00, na de eerste keer 2:59:59 volgt 2:00:00.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 02:42 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Ja, uurtje terug. Het wordt dus twéé keer twee uur. Of drie uur, dat ben ik vergeten
Heerlijk
Twee keer 2 uur meestal.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 02:42 schreef Wickedangel het volgende:
Ja, uurtje terug. Het wordt dus twéé keer twee uur. Of drie uur, dat ben ik vergeten
Heerlijk
quote:
Kijk, dan had ik toch gelijk. Zoals gewoonlijkquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 02:44 schreef Ofyles2 het volgende:
Twee keer 2:00, na de eerste keer 2:59:59 volgt 2:00:00.
Oh, welk account heb je normaal dan?quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 02:46 schreef MacBright het volgende:
Twee keer 2 uur meestal.
*voor old times sake ook maar weer eens binnen komt vallen -met dit account
Een paard heeft klasse. Daarom is het ook een edel dier. Of zo.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 02:46 schreef sig000 het volgende:
Een kat heeft als voordeel dat er geen lastige mensen bovenop gaan zitten.
Een paard kan daar wonderwel goed met omgaan.
Dit is toch beetje speciale IR semi bikkel versie.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 02:46 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Kijk, dan had ik toch gelijk. Zoals gewoonlijk
Het gaat morgennacht pas in. Ben je een beetje aan de ganja?quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 02:50 schreef sig000 het volgende:
Dit is toch beetje speciale IR semi bikkel versie.
rekenen we nu zomer of wintertijd?
HEE, ik ben heel loyaal. Wees blij dat ik nu al zo'n band met jullie voel dat ik het meteen met jullie wilde delen van m'n cijfer!quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 01:25 schreef Lamon het volgende:
[..]
En dan al in het eerste topic wat ze zelf opent, inclusief posttijden.
Ik voorzie een cum laude afgestudeerde BT, maar hoe zal het daarna aflopen?
Toch schop ik ze op zijn tijd tegen de poten en als ze sneuvelen dan gaat de biefstuk op de barbeque.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 02:48 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Een paard heeft klasse. Daarom is het ook een edel dier. Of zo.
Ik raak altijd de kluts kwijt zodra tijden gaan veranderen.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 02:52 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Het gaat morgennacht pas in. Ben je een beetje aan de ganja?
BENEN, ja!quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 02:53 schreef sig000 het volgende:
Toch schop ik ze op zijn tijd tegen de poten
Waaaaaaaaaaaaaat?!quote:en als ze sneuvelen dan gaat de biefstuk op de barbeque.
Duh, omdat je mijn raad hebt opgevolgd, maar dat zeg je er niet bij he?quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 02:53 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
HEE, ik ben heel loyaal. Wees blij dat ik nu al zo'n band met jullie voel dat ik het meteen met jullie wilde delen van m'n cijfer!
quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 02:56 schreef svann het volgende:
Trusten, tong!
Ben je er al uit geweest om te pissen of is dat straks pas?
Welke console, of pc?quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 02:53 schreef Tijn het volgende:
Hey mensen, Brütal Legend is te gek
[ afbeelding ]
Wa niet snaptquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 02:59 schreef svann het volgende:
Wat een barbaar , die sig!
Maar het zal wel flame bait zijn!
* tegen WA dit zegt.
XBOX 360 of Playstation 3. Ik heb 'em zelf op die eerste.quote:
quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 02:31 schreef Lamon het volgende:
[..]
Niet echt tekstueel aangelegd?
Muziek zegt meer dan 1000 woorden.
Ik heb alleen een PC, Wii en Nintendo DS.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 03:02 schreef Tijn het volgende:
[..]
XBOX 360 of Playstation 3. Ik heb 'em zelf op die eerste.
Een PC-versie is er helaas niet. Volgens mij is dat trouwens uniek in het oeuvre van Tim Schafer.
quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 02:55 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
BENEN, ja!
[..]
Waaaaaaaaaaaaaat?!
Gut, gut, wat zijn we weer negatiefquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 03:05 schreef Wickedangel het volgende:
If a picture paints a thousand words, then why can't I paint you.
quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 03:06 schreef sig000 het volgende:
Waar gefokt wordt daar gebeuren ongelukken, een veulen wat achterbeen breekt is einde verhaal.
Klinkt hard maar eet zonder probleem het vlees daarvan.
Is een songtekst.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 03:07 schreef ElizabethR het volgende:
Gut, gut, wat zijn we weer negatief
Nachtoverdenkingen ER.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 03:07 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Gut, gut, wat zijn we weer negatief
Oh, I see!!quote:
Ik heb al wat foto's bekeken trouwens, ernstig goed! (mag ik zonder sitevermelding wel zeggen toch? )quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 03:04 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
![]()
En:
'A Picture paints a thousand words'
Da's mijn nieuwe lijfspreuk!
Ongetwijfeld zou ik mensenvlees eten om te overleven, net als die lui in de Andes. Maar als het niet hoeft, liever niet.quote:
Zekerquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 03:10 schreef Lamon het volgende:
[..]
Ik heb al wat foto's bekeken trouwens, ernstig goed! (mag ik zonder sitevermelding wel zeggen toch? )
Als je het zo had gedaan, was het dan zoveel minder geweest?quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 03:05 schreef Wickedangel het volgende:
If a picture paints a thousand words, then why can't I paint you.
Ik had ook veel moeite toen het beter was om ze uit hun aardse leven te verlossen, toch weet je dan wel wat er op de barbeque ligt.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 03:10 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Nee, maar ik zou er zelf moeite mee hebben.
Jepquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 03:06 schreef Lamon het volgende:
[..]
Ik heb alleen een PC, Wii en Nintendo DS.
Moet ik er nu gvd ook nog een PS3 of X-box bij gaan kopen om alle coole spellen te kunnen spelen?
Je man?quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 03:21 schreef svann het volgende:
[..]
Je brengt hem aan de rand van nóg een afgrond!
Momenteel wil hij alles dubbel hebben!
quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 03:23 schreef Wickedangel het volgende:
Ik probeer een discussie over het eten van mensenvlees op te zetten, maar het lukt niet.
Probeer het eens in /82 of /51?quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 03:23 schreef Wickedangel het volgende:
Ik probeer een discussie over het eten van mensenvlees op te zetten, maar het lukt niet.
Bij Laptops zit ik al op triple.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 03:21 schreef svann het volgende:
[..]
Je brengt hem aan de rand van nóg een afgrond!
Momenteel wil hij alles dubbel hebben!
Tijn had het over nog meer spelcomputers aanschaffen.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 03:27 schreef sig000 het volgende:
Hoezo?, die heeft toch al een bikkeltopic?
Damn!! Ik heb géén laptop, géén mp3-speler en een mobiel uit het jaar 2001.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 03:28 schreef Lamon het volgende:
[..]
Bij Laptops zit ik al op triple.
En bij mp3-spelers ook.
En bij mobieltjes.
Maar het heeft ECHT niets met bezit te maken, ik vind shoppen gewoon een aangename afleiding, en daarna denk ik "WAAROM??!"
De film Alive gezien?quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 03:23 schreef Wickedangel het volgende:
Ik probeer een discussie over het eten van mensenvlees op te zetten, maar het lukt niet.
Je vergeet je abbo's!quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 03:28 schreef Lamon het volgende:
Bij Laptops zit ik al op triple.
En bij mp3-spelers ook.
En bij mobieltjes.
Maar het heeft ECHT niets met bezit te maken, ik vind shoppen gewoon een aangename afleiding, en daarna denk ik "WAAROM??!"
Daar had ze het toch net over suffie!!!quote:
Och, ik vreet mijn nagelriemen al op, dus het is maar een kleine stap naar een oorlelletje!quote:Ik zou het doen.
Als we diene eten, waarom dan geen mensen, wie weet smaakt het heerlijk.
En de grootste gangsters vreten zich meestal vol, dus er is genoeg voor iedereen.
Ik ben wereldvreemd met die dingen.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 03:28 schreef svann het volgende:
[..]
Tijn had het over nog meer spelcomputers aanschaffen.
Was nuquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 02:56 schreef svann het volgende:
Trusten, tong!
Ben je er al uit geweest om te pissen of is dat straks pas?
Niemand is perfect.quote:
quote:Op zondag 25 oktober 2009 02:15 schreef tong80 het volgende:
Ik kan niet slapen en net m'n klok een uur vooruit gezet.
Moet hem nu dus 2 uur terug etten
Zwarte Piet is ook leuk hoorquote:Op zondag 25 oktober 2009 02:29 schreef Lamon. het volgende:
Nog even en het is pas 2 uur, het enige leuke aan de herfst en de winter.
En dat je een uur langer kunt slapen.quote:Op zondag 25 oktober 2009 02:29 schreef Lamon. het volgende:
Nog even en het is pas 2 uur, het enige leuke aan de herfst en de winter.
En koek-en-zopie?quote:
Je bent al oud hè ?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |