Die ken ik helemaal niet, welk subforum?quote:Op zondag 18 oktober 2009 02:48 schreef Ofyles2 het volgende:
Dan vind ik Krentenbol. de slechtste mod allertijden.
Nee, alleen gekken willen mod wordenquote:Mod wil ik niet worden, maar ik zou als eerste onaangekondigde acties houden waarbij enkele topics gesloten worden en na nauwkeurige inspectie weer heropend kunnen worden. Nieuwe topics genieten dan de voorkeur.
Ik vond het een tikje boos klinken.quote:Op zondag 18 oktober 2009 02:57 schreef Stali het volgende:
[..]
Dat is weer eens wat anders dan t.v.p..
Je kunt zeggen wat je wilt over Breathtaking, maar ze zet direct een fijne OP neer, terwijl ze bij mijn weten nog nooit een semibikkeltijdtopic heeft geopend.quote:Op zondag 18 oktober 2009 02:51 schreef Lamon. het volgende:
Nee, het komt omdat Danny niet genoeg inkomsten derft om het forum draaiende te houden, te verbeteren, moderators te betalen, en ook nog een zelf een goede boterham eraan over te houden.
Daarom ben ik ook aan mijn derde pimp-abbo bezig, niet voor hem, maar om het forum en de moderators te verbeteren. Re en Mordreth waren een goede gok, maar er lopen nog steeds idioten rond, zoals Djeez of hoe hij ook mag heten op de FP, Breathtaking als opvolgster van Krentenbol () in pub, en ze hadden even zelfs die gek van een Boswachter in klb.
Dat werkt gewoon niet, en dat bleek, en zal bllijken in de toekomst.
Wat doe jij hier nou weer?quote:Op zondag 18 oktober 2009 02:53 schreef Breathtaking het volgende:
--------
Een baken in onzekere tijden, een rots in de branding, het koren van het kaf.
Voor de geneugdelijke gedachtenkronkels die men in het hoofd krijgt nadat de klok 01.00 uur heeft geslagen.
In het weekend moeten die gedachtes nog even wachten tot 02.00 uur.
--------
Dat is omdat ik eik gewoon naar mijn bed moet.quote:Op zondag 18 oktober 2009 02:59 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ik vond het een tikje boos klinken.
Je post weinig/niet in PUB. Lurk je er?quote:Op zondag 18 oktober 2009 02:51 schreef Lamon. het volgende:
[..], Breathtaking als opvolgster van Krentenbol () in pub,
Zeker wel, maar ik moest Lamon even terecht wijzen.quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 01:15 schreef Stali het volgende:
Ja en jij kon lekker ook niet wachten he
Jeez man, maak toch met iedereen zo'n big deal van alles.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:01 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Wat doe jij hier nou weer?
Je geeft zelf al toe dat je teveel dingen aan je hoofd hebt om je op een forum te gaan concentreren, dan is het toch niet meer dan logisch dat je als onbetaalde mod geen heldin gaat worden.
Mij een note geven uit meligheid omdat ik geen nieuw klb-sc topic open is al te idioot voor woorden.
Ik heb zelf ook een note gekregen van swarmahoer omdat ik geen nieuw topic opende.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:01 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Wat doe jij hier nou weer?
Je geeft zelf al toe dat je teveel dingen aan je hoofd hebt om je op een forum te gaan concentreren, dan is het toch niet meer dan logisch dat je als onbetaalde mod geen heldin gaat worden.
Mij een note geven uit meligheid omdat ik geen nieuw klb-sc topic open is al te idioot voor woorden.
Hihi nou dan hoop ik dat je lekker slaaptquote:Op zondag 18 oktober 2009 03:02 schreef Stali het volgende:
[..]
Dat is omdat ik eik gewoon naar mijn bed moet.
Moet er morgen spik en span uitzien want op visite e.d.
Vijf uur slaap nog en ik ben geen twintig meer he.
Wens jullie een gezellige nacht toe..
Je kan het sarcasme missen idd, maar dat is ook echt iets voor randstedelingen en ik weet niet of je er 1 bent.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:04 schreef Stali het volgende:
[..]
Jeez man, maak toch met iedereen zo'n big deal van alles.
Of lees ik je post verkeerd?
Het sarcasme ontgaat wrs. helemaal niemand.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:06 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Je kan het sarcasme missen idd, maar dat is ook echt iets voor randstedelingen en ik weet niet of je er 1 bent.
Jaaa absoluut.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:07 schreef Wickedangel het volgende:
Ik kijk nooit in PUB, is dat de moeite waard?
Nee, alle topics.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:08 schreef Stali het volgende:
[..]
Het sarcasme ontgaat wrs. helemaal niemand.
Maar moet nu ieder topic van deze reeks draaien om de afrekeningetjes van Lamon?
En niet alleen Fok!, niet alleen het internet, niet alleen zijn straat, stad, provincie, land. Nee, het hele universum moet om het treurige leven van lamon draaien.quote:
Het 'leuke' is dat het ook voortduurt, ook nu IQM weg is. Hij komt er steeds op terug, kan het maar niet laten gaan.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:08 schreef Stali het volgende:
[..]
Het sarcasme ontgaat wrs. helemaal niemand.
Maar moet nu ieder topic van deze reeks draaien om de afrekeningetjes van Lamon?
quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:12 schreef Breathtaking het volgende:
En niet alleen Fok!, niet alleen het internet, niet alleen zijn straat, stad, provincie, land. Nee, het hele universum moet om het treurige leven van lamon draaien.
Nee, we kunnen ook mooie muziek posten, zoals ik bijvoorbeeld van klassiek weer naar modern ben gegaan met deze:quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:08 schreef Stali het volgende:
[..]
Het sarcasme ontgaat wrs. helemaal niemand.
Maar moet nu ieder topic van deze reeks draaien om de afrekeningetjes van Lamon?
Daar zorgt hij zelf voor.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:15 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
![]()
En moeten de Lamon-bashers zich nou uitgerekend weer in deze reeks verzamelen?
Echt diep treurig.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:15 schreef zarGon het volgende:
[..]
Het 'leuke' is dat het ook voortduurt, ook nu IQM weg is. Hij komt er steeds op terug, kan het maar niet laten gaan.
Hij zou wegblijven uit KLB-SC, klagen dat ie deed... Was even weg, maar de afwezigheid van een ruggegraat zorgt ervoor dat hij nu daar vrolijk doorpost.
Lieverd ik zal er geen woord meer aan vuil maken hier, sorryquote:Op zondag 18 oktober 2009 03:15 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
![]()
En moeten de Lamon-bashers zich nou uitgerekend weer in deze reeks verzamelen?
quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:16 schreef zarGon het volgende:
[..]
Daar zorgt hij zelf voor.
Even de quotes zoeken.
quote:Op zondag 18 oktober 2009 00:12 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Ga je straks in bikkeltijd weer gezellig meeposten?
quote:Op zondag 18 oktober 2009 00:14 schreef zarGon het volgende:
[..]
Kun je mij die 13.gif uitleggen?
(..)
quote:Op zondag 18 oktober 2009 00:31 schreef zarGon het volgende:
[..]
Een antwoord op deze open vraag zou wel zo open, eerlijk, oprecht en aardig zijn, Lamon.
Je bent een lafaard, Lamon.quote:
Er heerst zware frustratie bij heel veel users/mods hier, ik had nooit met die eerlijkheidstherapie moeten beginnen, dat was echt de doodsteek voor de rust in dit topic.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:15 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
![]()
En moeten de Lamon-bashers zich nou uitgerekend weer in deze reeks verzamelen?
Mijn laatste post in deze reeks, voor vandaag:quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:19 schreef zarGon het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Je bent een lafaard, Lamon.
1 week geleden.quote:Op zondag 11 oktober 2009 04:46 schreef zarGon het volgende:
En Lamon.:
[..]
Ik lees nachtbagger even door in ONZ, en ja hoor...
IQM was het probleem niet, jij bent het probleem.
Okido.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:16 schreef Breathtaking het volgende:
Lieverd ik zal er geen woord meer aan vuil maken hier, sorry!
Ach, het brengt wat leven in de brouwerijquote:Op zondag 18 oktober 2009 03:20 schreef Lamon. het volgende:
Er heerst zware frustratie bij heel veel users/mods hier, ik had nooit met die eerlijkheidstherapie moeten beginnen, dat was echt de doodsteek voor de rust in dit topic.
Ik vind het wel lullig voor jullie, want na 9 jaar krijgen jullie dit op je bord, terwijl jullie er niet om gevraagd hebben.
Dus mijn excuses.
Ik ben hier in ieder geval niet om Lamon te bashen en zoveel bashers zijn er hier niet.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:15 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
![]()
En moeten de Lamon-bashers zich nou uitgerekend weer in deze reeks verzamelen?
Hij houdt maar niet op. Dat weet hij en dat weten wij. Iedereen weet het.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:23 schreef Stali het volgende:
[..]
Ik ben hier in ieder geval niet om Lamon te bashen en zoveel bashers zijn er hier niet.
Maar ik begin de irritatie wel te begrijpen. Puur en alleen door deze reeks he, want ik heb geen notie van wat er elders speelt.
Ik kan ook wel mijn jongste broertje eeuwig de hand boven het hoofd houden en iedereen die een kwaad woord over hem zegt de mond snoeren om mijn lieve broertje te beschermen maar dan moet het broertje daar geen misbruik van gaan maken door eeuwig door te gaan zeiken over alles en iedereen.
Goed, nu heb ik geen broertje maar dit terzijde..
En wat is er gebeurd met Lamon's Bikkeltijd-reeks? Waarom de semibikkeltijd, als er ook een echte bikkeltijd is?quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:26 schreef Breathtaking het volgende:
Maar vertel eens iets over deze reeks?
Jou bedoelde ik eigenlijk niet. Ik heb ook niet echt een goed idee van wat zich elders op het forum heeft afgespeeld, alleen in grote lijnen. Maar het zoeken van quotes en zo snap ik niet zo goed.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:23 schreef Stali het volgende:
Ik ben hier in ieder geval niet om Lamon te bashen en zoveel bashers zijn er hier niet.
Maar ik begin de irritatie wel te begrijpen. Puur en alleen door deze reeks he, want ik heb geen notie van wat er elders speelt.
Gelukkig hoef ik Lamon niet te beschermen, daar is ie zelf mondig genoeg voorquote:Ik kan ook wel mijn jongste broertje eeuwig de hand boven het hoofd houden en iedereen die een kwaad woord over hem zegt de mond snoeren om mijn lieve broertje te beschermen maar dan moet het broertje daar geen misbruik van gaan maken door eeuwig door te gaan zeiken over alles en iedereen.
Goed, nu heb ik geen broertje maar dit terzijde..
PUB, was al genoemd.quote:Op zondag 18 oktober 2009 02:56 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Die ken ik helemaal niet, welk subforum?
Dat is het grootste mysterie van dit fijne forum. Je moet er zelf maar achterkomen, je moet het ervaren, je moet het belevenquote:Op zondag 18 oktober 2009 03:26 schreef Breathtaking het volgende:
Maar vertel eens iets over deze reeks?
Ach, het is ook weer een beetje mijn schuld omdat ik niet gedaan heb wat ik beloofde. Ik zou niet meer in klb posten, maar ik wilde toch nog met Crack_ iets afmaken, en dat is helaas niet gelukt. Ik zal nu echt niet meer in klb posten, dan is het snel opgelost vermoed ik.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:23 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Ach, het brengt wat leven in de brouwerijMaar jullie komen er toch niet uit en ik weet het nou wel, begint een beetje te vervelen nu.
Ik heb 'm in veel late uurtjes in de AT zien staan maar ik durfde nooit te posten.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:31 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Dat is het grootste mysterie van dit fijne forum. Je moet er zelf maar achterkomen, je moet het ervaren, je moet het beleven
Dat is deze, ik geloof dat die voor na drieën is: Bikkeltijd Deel 33 ooit ook wel Lamon's Bikkeltijd geheten.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:28 schreef zarGon het volgende:
En wat is er gebeurd met Lamon's Bikkeltijd-reeks? Waarom de semibikkeltijd, als er ook een echte bikkeltijd is?
Dat doe ik al lang niet meer met mijn zusje, om dit ongedaan te maken moet ze al haar vriendinnen dumpen, die hebben ervoor gezorgd dat ik met een onhandelbaar type zit.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:23 schreef Stali het volgende:
[..]
Ik ben hier in ieder geval niet om Lamon te bashen en zoveel bashers zijn er hier niet.
Maar ik begin de irritatie wel te begrijpen. Puur en alleen door deze reeks he, want ik heb geen notie van wat er elders speelt.
Ik kan ook wel mijn jongste broertje eeuwig de hand boven het hoofd houden en iedereen die een kwaad woord over hem zegt de mond snoeren om mijn lieve broertje te beschermen maar dan moet het broertje daar geen misbruik van gaan maken door eeuwig door te gaan zeiken over alles en iedereen.
Goed, nu heb ik geen broertje maar dit terzijde..
Waar is zij eigenlijk?quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:31 schreef Lamon. het volgende:
Ach, het is ook weer een beetje mijn schuld omdat ik niet gedaan heb wat ik beloofde. Ik zou niet meer in klb posten, maar ik wilde toch nog met Crack_ iets afmaken, en dat is helaas niet gelukt. Ik zal nu echt niet meer in klb posten, dan is het snel opgelost vermoed ik.
Codewoord dat ervoor gaat zorgen dat ik deze quote heel snel zal vinden, nadat dit topic eenmaal geïndexeerd is door Google: RüzgaraKarşıİşeyenAdam.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:31 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Ik zal nu echt niet meer in klb posten, dan is het snel opgelost vermoed ik.
Deze reeks heeft die uitwerking op veel mensen. Ooit stond er in de OP een hele verhandeling met als slotzin: "Ik weet het zelf ook niet"quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:33 schreef Breathtaking het volgende:
Ik heb 'm in veel late uurtjes in de AT zien staan maar ik durfde nooit te posten.
Je post wel veel in KLB, hè? Ben je wel een beetje liefquote:
Nee, ik ben 1 grote chronische klaagzang.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:39 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Je post wel veel in KLB, hè? Ben je wel een beetje lief
quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:36 schreef zarGon het volgende:
[..]
Codewoord dat ervoor gaat zorgen dat ik deze quote heel snel zal vinden, nadat dit topic eenmaal geïndexeerd is door Google: RüzgaraKarşıİşeyenAdam.
Da's misschien wel leuk voor de afwisseling. Ik zal het er eens over hebben met de ballotagecommissiequote:Op zondag 18 oktober 2009 03:41 schreef Allure_ het volgende:
Nee, ik ben 1 grote chronische klaagzang.
Ik moest zo hard lachenquote:Op zondag 18 oktober 2009 03:36 schreef zarGon het volgende:
[..]
Codewoord dat ervoor gaat zorgen dat ik deze quote heel snel zal vinden, nadat dit topic eenmaal geïndexeerd is door Google: RüzgaraKarşıİşeyenAdam.
Imponerend.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:36 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Deze reeks heeft die uitwerking op veel mensen. Ooit stond er in de OP een hele verhandeling met als slotzin: "Ik weet het zelf ook niet"
Als ik het me goed herinner was dat de zin die ik niet bedacht had, maar broer eraan toegevoegd had. Ik heb er destijds iig dubbel om gelegen, wie het ook bedacht had.quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:36 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Deze reeks heeft die uitwerking op veel mensen. Ooit stond er in de OP een hele verhandeling met als slotzin: "Ik weet het zelf ook niet"
Ik moest lachenquote:Op zondag 18 oktober 2009 03:44 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Als ik het me goed herinner was dat de zin die ik niet bedacht had, maar broer eraan toegevoegd had. Ik heb er destijds iig dubbel om gelegen, wie het ook bedacht had.
Ik weet het niet meer. Maar hier is ie:quote:Op zondag 18 oktober 2009 03:44 schreef Lamon. het volgende:
Als ik het me goed herinner was dat de zin die ik niet bedacht had, maar broer eraan toegevoegd had. Ik heb er destijds iig dubbel om gelegen, wie het ook bedacht had.
Deze was ook leuk:quote:Op zaterdag 9 mei 2009 03:34 schreef Lamon het volgende:
De crème de la crème van het dagelijkse forumgeneuzel, de veilige haven, het koningstopic van nachtelijke overpeinzingen, de zachte heelmeester die open wonden daadwerkelijk kan helen, het ultieme herderstopic voor de verdwaalde internetschapen, ik weet het eigenlijk ook niet.
Doordeweeks vanaf 01.00 uur, in het weekeinde (dat wil zeggen: vrijdag- en zaterdagavond) vanaf 02.00 uur.
Terug naar de oorsprong..
quote:
Dit topic is dan ook een combinatie van humor, filosofische overdenkingen en slowchat, en dat allemaal tegelijkertijd, en dan heb je ook nog extreem onredelijke posttijden waar je je aan dient te houden, gewoon, omdat het kan.quote:
It's just one of those things I guess...quote:
quote:Op maandag 19 oktober 2009 02:18 schreef zarGon het volgende:
[..]
http://twitter.com/dushi_kimberley.
Nou ja, hard blijft gelukkig relatief.quote:Op maandag 19 oktober 2009 03:20 schreef ElizabethR het volgende:
Jeeeeeemig, het gaat wel hard met deze reeks tegenwoordig
quote:Op maandag 19 oktober 2009 03:20 schreef zarGon het volgende:
Stali, wat voor kleur ogen heb jij, eigenlijk?
Hazel?
En 5 minuten later komt de post-fucking-master himself binnenwandelen.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 01:25 schreef Lamon. het volgende:
We jagen er niet een deel per dag doorheen of iets dergelijks.
Staat Tong eigenlijk al in het GBOR?quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 01:32 schreef Arcee het volgende:
[..]
En 5 minuten later komt de post-fucking-master himself binnenwandelen.
Volgens mij zitten hier mensen met nog meer posts.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 01:34 schreef Lamon. het volgende:
Staat Tong eigenlijk al in het GBOR?
Ik bedoel als paalzitters erin komen, mag dit er ook wel in toch?
Ik mix ze, want ik heb op beiden een abbo, dus het zou zonde zijn om ze niet allebei te gebruiken.quote:Op woensdag 21 oktober 2009 01:04 schreef Arcee het volgende:
Post je nou als Lamon. of als Lamon, Lamon?
Vaag idd.quote:Op woensdag 21 oktober 2009 01:08 schreef Lamon het volgende:
Ik mix ze, want ik heb op beiden een abbo, dus het zou zonde zijn om ze niet allebei te gebruiken.
Welkom in de wonderlijke wereld die mijn gedachtegang heet.
En nu heb ik ook trek.quote:Op woensdag 21 oktober 2009 01:12 schreef zarGon het volgende:
[..]
Zo noemde ik NanKinky..
Tof woord.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |