abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 27 september 2009 @ 15:46:53 #1
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_73150072
Roman de kinderneuker is in Zwitserland aangehouden
http://www.nrc.nl/kunst/a(...)Polanski_aangehouden
http://www.telegraaf.nl/b(...)over_Polanski__.html
Inmiddels is men van plan hem uit te wijzen naar de VS hoor ik hier net in de radio en zijn arrestatie was op verzoek van de VS.
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_73150103
-edit- En weg maar weer

[ Bericht 96% gewijzigd door paddy op 29-09-2011 09:30:34 ]
  zondag 27 september 2009 @ 16:15:12 #3
165512 MASD
Music is dead.
pi_73150776
Goddomme.
Long live music.
  zondag 27 september 2009 @ 17:03:50 #4
43624 Martijn_77
It was a good year
pi_73152193
Als het waar is is het terecht dat hij nu als nog opgepakt wordt.
Experience is what you get when you don't get what you wanted
Take my advice ... I don't use it anyway...
Een goede Fok! Search
Een goede Fok! Search
pi_73158319
quote:
Regisseur Roman Polanski aangehouden

Warschau, 27 sept. Roman Polanski is gisteren in Zwitserland aangehouden in verband met een 31 jaar oud zedendelict. Dat heeft het Zwitserse ministerie van Justitie vandaag bekendgemaakt.


De 76-jarige regisseur, beroemd van films als Rosemary’s Baby (1968) en The Pianist (2002), was te gast op een festival in Zürich om een prijs voor zijn oeuvre in ontvangst te nemen.

De Poolse filmmaker wordt al jaren gezocht door justitie in de Verenigde Staten, omdat hij in 1977 seks had met de op dat moment 13-jarige Samantha Geimer. Polanski erkende destijds schuld, maar sloeg vervolgens op de vlucht. De succesvolle regisseur heeft sindsdien geen voet meer gezet op Amerikaanse bodem.

Zijn arrestatie is opmerkelijk, omdat Geimer zelf begin dit jaar een verzoek indiende om de zaak te seponeren. De aanhoudende aandacht is voor haar en haar familie een trauma, zegt ze. Bovendien meent ze dat Polanski na al die jaren genoeg heeft geboet. ,,Hij is geen gevaar voor de samenleving”, zei Geimer vorig jaar in een interview.

De festivalorganisatoren in Zürich hebben ,,met consternatie” gereageerd op de arrestatie, maar kondigden aan dat het eerbetoon aan Polanski gewoon doorgaat. Vandaag wordt zoals gepland een selectie van zijn films getoond, de prijs zal op een later tijdstip aan de regisseur worden toegezonden.

De zaak rondom Geimer is omstreden. In de vorig jaar verschenen documentaire Roman Polanski: Wanted and Desired wordt gesteld dat de regisseur schuld bekende, omdat hij een deal had gesloten met de aanklager in de zaak, de in 1993 overleden Laurence Rittenband. Toen de ijdele Rittenband die afspraken niet leek na te komen, sloeg Polanski op de vlucht.
http://www.nrc.nl/kunst/a(...)Polanski_aangehouden


Blijft toch een held!
All those moments will be lost, like tears in rain... Time to die.
  zondag 27 september 2009 @ 20:24:27 #6
100297 teamlead
Nu met Napoleon complex
pi_73158627
die is nog lang niet in de vs... Zwitserland die een Frans staatsburger zomaar uitlevert.... ik zie het niet gebeuren
If you wish to be a success in the world, promise everything, deliver nothing.
Nothing is more difficult, and therefore more precious, than to be able to decide.
Victory belongs to the most persevering
pi_73158673
Sex met een 13 jarige...tering...hij mag zich wel eens vertegenwoordigen voor Justitie.
"Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo
  zondag 27 september 2009 @ 20:27:54 #8
100297 teamlead
Nu met Napoleon complex
pi_73158736
quote:
Op zondag 27 september 2009 20:26 schreef Strolie75 het volgende:
Sex met een 13 jarige...tering...hij mag zich wel eens vertegenwoordigen voor Justitie.
heb je de hele OP gelezen?
If you wish to be a success in the world, promise everything, deliver nothing.
Nothing is more difficult, and therefore more precious, than to be able to decide.
Victory belongs to the most persevering
  zondag 27 september 2009 @ 21:03:57 #9
6484 ExTec
Would you like to know more?
pi_73160338
Apart.

Iig vind ik niet dat cultureel-icoon zijn je een vrijbrief geeft voor misdaden.

Dat Zwitserland uitlevert, is al feit, anders hadden ze em nooit aangehouden.
I fought the war, but the war won't stop, for the love of god.
I fought the war, but the war won.
pi_73190119
Het argument dat het allemaal zo lang geleden was, is imo niet steekhoudend. Je zou toch ook een ouwe moordenaar nog steeds veroordelen als hij tijdens zijn rechtszaak was gevlucht.
Groot gelijk van de VS dat ze om zijn uitlevering vragen. ZOu ook ens tijd worden.
Supra Groningam Nihil
Postjubilea: 10.000 15.000 20.000 25.000
Sit jou kop in die koei se kont en wag tot die bul jou kom holnaai
Wat niemand je vertelt over de bioindustrie, geen bloed maar feiten
  maandag 28 september 2009 @ 19:59:12 #11
39952 Hukkie
Wanna bang heads with me
pi_73190437
Probleem is dat het een soort principe kwestie lijkt te zijn geworden. Zelfs het 'slachtoffer' heeft de aanklachten laten vervallen omdat ze verder met haar leven wil. Niemand die er beter van wordt.
There are no Saviours, there are no Kings, the Power lies in your head
DeviantArt
  maandag 28 september 2009 @ 20:07:38 #12
38114 beantherio
4900 op de schaal van Richter
pi_73190669
quote:
Op maandag 28 september 2009 19:51 schreef Deetch het volgende:
Het argument dat het allemaal zo lang geleden was, is imo niet steekhoudend. Je zou toch ook een ouwe moordenaar nog steeds veroordelen als hij tijdens zijn rechtszaak was gevlucht.
Mee eens. Juridisch en ethisch is er weinig in te brengen tegen de stelling dat ie vervolgt moet worden. Maar toch heb ik er een dubbel gevoel bij. Enerzijds is het heel kwalijk waar ie van beschuldigt wordt (let wel: hij is nooit veroordeeld) maar aan de andere kant heeft ie ook wel een paar heftige dingen meegemaakt in z'n leven en heeft ie toch een hoop dingen bereikt. Het zou toch wel een beetje bitter zijn dat ie ontsnapt is aan de nazi's en Charles Manson, maar dat ie z'n leven eindigt in een Amerikaanse cel vanwege sex met een minderjarige. Niet dat ik dat laatste wil nuanceren, maar t.o.v. genocide en seriemoord vindt ik toch minder indruk maken.

Maar nogmaals: het is lastig (zo niet onmogelijk) om dat soort feiten te gebruiken als motivatie om niet tot vervolging over te gaan. Zo werkt het recht niet en zo hoort het recht ook niet te werken.
pi_73190877
quote:
Op maandag 28 september 2009 19:59 schreef Hukkie het volgende:
Probleem is dat het een soort principe kwestie lijkt te zijn geworden. Zelfs het 'slachtoffer' heeft de aanklachten laten vervallen omdat ze verder met haar leven wil. Niemand die er beter van wordt.
Het blijft pedofilie hoe je het ook wendt of keert.. Als het nu gebeurd zou zijn, zouden we hem ook aan de hoogste boom willen opknopen..
  maandag 28 september 2009 @ 20:19:32 #14
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_73191109
Toch merkwaardig dat als het Roman Polanski is, zelfs Franse ministers het betreuren dat hij is gearresteerd.
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
  maandag 28 september 2009 @ 20:25:00 #15
238709 Elkafila
I spy with my little eye..
pi_73191315
quote:
Op maandag 28 september 2009 20:19 schreef Pietverdriet het volgende:
Toch merkwaardig dat als het Roman Polanski is, zelfs Franse ministers het betreuren dat hij is gearresteerd.
Ja, ik zag het net op het journaal..

Die knakker gewoon terrecht staan voor zijn misdaad. Wat een idoot en wat een mafketels die om zijn vrijlating roepen. Het maakt niet uit wat je gedaan hebt voor de samenleving, je dient geen 13 jarige meiden te neuken.
  maandag 28 september 2009 @ 20:28:21 #16
38114 beantherio
4900 op de schaal van Richter
pi_73191450
quote:
Op maandag 28 september 2009 20:13 schreef PaarsBeestje het volgende:

[..]

Het blijft pedofilie hoe je het ook wendt of keert.. Als het nu gebeurd zou zijn, zouden we hem ook aan de hoogste boom willen opknopen..
Om toch nog maar eens te nuanceren: voor zover ik weet zijn er geen andere gevallen bekend waarbij Polanski sex heeft gehad met minderjarigen of daarvoor veroordeeld is. Ook is ie 3 keer getrouwd geweest, en je zou dus kunnen concluderen dat het een incident was en dat ie geen pedofiel is.
  maandag 28 september 2009 @ 20:29:47 #17
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_73191497
Hij was toch al veroordeeld? Zo niet hoop ik wel dat ze het slachtoffer erbuiten houden deze keer. Lijkt me niet echt nuttig meer om een oude wond open te scheuren.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
pi_73191658
Ik zou weleens willen weten wat er precies gebeurd is.. Er is nogal wat verschil tussen seks, seksuele handelingen en brute verkrachting, alsook tussen de huidige tijdgeest en de veel vrijere jaren 70..
Hoe heeft dat meisje het zelf ervaren? Ik weet niet of ik nu sommigen op hun tenen ga staan, maar met name dat laatste mag best worden meegewogen in de strafmaat.
En dit is het enige incident toch? Het is niet zo dat ie een levensgevaarlijke, gewetenloze pedoseksueel is die voortdurend op kinderen loert en daarmee een gevaar voor de samenleving is.
Ook is strafvervolging in dit geval niet direct in het belang van zijn slachtoffer..
Moet ie nu echt nog veroordeeld worden voor een strafbaar feit van ruim dertig jaar geleden?
Ik vind het eerlijk gezegd een beetje zinloos, die energie kan beter gestoken worden in het oppakken en vervolgen van mensen die op dit moment een gevaar voor de samenleving vormen.
  maandag 28 september 2009 @ 20:38:53 #19
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_73191830
quote:
Op maandag 28 september 2009 20:34 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Ik zou weleens willen weten wat er precies gebeurd is.. Er is nogal wat verschil tussen seks, seksuele handelingen en brute verkrachting,
Hij had de moeder van het slachtoffer overgehaald om foto's te maken van haar 13 jarige dochter. Uiteindelijk heeft hij haar gedrogeerd, naaktfoto's gemaakt in een badkuip, haar meegenomen naar de slaapkamer en verkracht. Het was gewoon verkrachting maar om het slachtoffer te ontzien hebben ze hem uiteindelijk een deal aangeboden dat het seks met een minderjarige was zodat het slachtoffer niet in het getuigenbankje zou belanden. Hij heeft dus een 13 jarig meisje gedrogeerd en tegen haar wil geneukt.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
  maandag 28 september 2009 @ 20:39:54 #20
38114 beantherio
4900 op de schaal van Richter
pi_73191867
quote:
Op maandag 28 september 2009 20:29 schreef jogy het volgende:
Hij was toch al veroordeeld?
Nee, het is nooit tot een proces gekomen. Destijds sloot ie een overeenkomst met het OM om schuld te bekennen aan sex met een minderjarige in ruil voor strafvermindering, maar voor het tot een proces kon komen was ie al gevlucht naar Frankrijk.
pi_73191942
quote:
Op maandag 28 september 2009 20:38 schreef jogy het volgende:

[..]

Hij had de moeder van het slachtoffer overgehaald om foto's te maken van haar 13 jarige dochter. Uiteindelijk heeft hij haar gedrogeerd, naaktfoto's gemaakt in een badkuip, haar meegenomen naar de slaapkamer en verkracht. Het was gewoon verkrachting maar om het slachtoffer te ontzien hebben ze hem uiteindelijk een deal aangeboden dat het seks met een minderjarige was zodat het slachtoffer niet in het getuigenbankje zou belanden. Hij heeft dus een 13 jarig meisje gedrogeerd en tegen haar wil geneukt.
Mijn god.. ok, gooi maar in de bak.. Ik heb bij deze mijn mening herzien..
  maandag 28 september 2009 @ 20:42:47 #22
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_73191983
quote:
Op maandag 28 september 2009 20:39 schreef beantherio het volgende:

[..]

Nee, het is nooit tot een proces gekomen. Destijds sloot ie een overeenkomst met het OM om schuld te bekennen aan sex met een minderjarige in ruil voor strafvermindering, maar voor het tot een proces kon komen was ie al gevlucht naar Frankrijk.
Mja, laat dan maar gaan lijkt me, een straf is er om het slachtoffer nog enigszins genoegdoening te geven over wat haar is aangedaan. Hoe misselijk het ook is wat hij heeft gedaan uiteraard.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
  maandag 28 september 2009 @ 20:46:22 #23
38114 beantherio
4900 op de schaal van Richter
pi_73192123
quote:
Op maandag 28 september 2009 20:42 schreef jogy het volgende:

[..]

Mja, laat dan maar gaan lijkt me, een straf is er om het slachtoffer nog enigszins genoegdoening te geven over wat haar is aangedaan. Hoe misselijk het ook is wat hij heeft gedaan uiteraard.
Ik zou me nog kunnen voorstellen dat ze hem voor de oorspronkelijke zaak niet zullen vervolgen, maar dan nog moet ie terecht staan voor het feit dat ie de rechtsgang ontlopen is. En ik denk dat ie daar nog een flinke veroordeling voor tegemoet kan zien.
  maandag 28 september 2009 @ 21:44:23 #24
100297 teamlead
Nu met Napoleon complex
pi_73194473
quote:
Op maandag 28 september 2009 20:38 schreef jogy het volgende:

[..]

Hij had de moeder van het slachtoffer overgehaald om foto's te maken van haar 13 jarige dochter. Uiteindelijk heeft hij haar gedrogeerd, naaktfoto's gemaakt in een badkuip, haar meegenomen naar de slaapkamer en verkracht. Het was gewoon verkrachting maar om het slachtoffer te ontzien hebben ze hem uiteindelijk een deal aangeboden dat het seks met een minderjarige was zodat het slachtoffer niet in het getuigenbankje zou belanden. Hij heeft dus een 13 jarig meisje gedrogeerd en tegen haar wil geneukt.
hoho.. dat is niet de aanklacht he...
If you wish to be a success in the world, promise everything, deliver nothing.
Nothing is more difficult, and therefore more precious, than to be able to decide.
Victory belongs to the most persevering
  maandag 28 september 2009 @ 21:49:00 #25
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_73194689
quote:
Op maandag 28 september 2009 21:44 schreef teamlead het volgende:

[..]

hoho.. dat is niet de aanklacht he...
Nee maar wel wat hij heeft gedaan.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
  Redactie Games maandag 28 september 2009 @ 21:52:57 #26
52557 crew  Mr.Noodle
Offtopic in geleuter...
pi_73194854
Hey, maar The Pianist was wel een geniale film..
How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
  maandag 28 september 2009 @ 21:55:04 #27
100297 teamlead
Nu met Napoleon complex
pi_73194940
quote:
Op maandag 28 september 2009 21:49 schreef jogy het volgende:

[..]

Nee maar wel wat hij heeft gedaan.
ik zit ff te googlen, maar ik kan dit verhaal zo snel niet vinden. Bovendien is hij nog niet veroordeeld, dus formeel nog onschuldig tot het tegendeel bewezen is.

Maar goed.. ik ben op zich wel voorstander van een proces om te bepalen wat hij nu wel of niet gedaan heeft. Jammer alleen dat het waarschijnlijk een typisch Amerikaans showproces wordt
If you wish to be a success in the world, promise everything, deliver nothing.
Nothing is more difficult, and therefore more precious, than to be able to decide.
Victory belongs to the most persevering
  maandag 28 september 2009 @ 22:11:59 #28
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_73195574
quote:
Op maandag 28 september 2009 21:55 schreef teamlead het volgende:

ik zit ff te googlen, maar ik kan dit verhaal zo snel niet vinden.
http://www.thesmokinggun.com/archive/polanskib1.html
Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
  maandag 28 september 2009 @ 22:13:57 #29
100297 teamlead
Nu met Napoleon complex
pi_73195641
If you wish to be a success in the world, promise everything, deliver nothing.
Nothing is more difficult, and therefore more precious, than to be able to decide.
Victory belongs to the most persevering
pi_73196694
Hm ik heb zoiets van als het slachtoffer hem heeft vereven..

Verder vind ik het 'hij is een bekend regisseur' argument van de Fransen absurd.
pi_73196783
quote:
wat voor vage site is dit, dat die een inbound-verbinding wil maken naar een poort op mijn PC?
pleased to meet you
pi_73197830
Wat zijn dat nou voor een slappe excuses dat hij aardig is en dat hij een regisseur is? Die gast verdient zijn straf gewoon.
  maandag 28 september 2009 @ 23:56:27 #33
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_73199474
quote:
Op maandag 28 september 2009 20:38 schreef jogy het volgende:
tegen haar wil
Dat weet je toch niet als ze gedrogeerd was?
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  maandag 28 september 2009 @ 23:58:37 #34
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_73199556
quote:
Op maandag 28 september 2009 23:56 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Dat weet je toch niet als ze gedrogeerd was?
Komt van haar getuigenis af.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
pi_73199720
quote:
Op zondag 27 september 2009 21:03 schreef ExTec het volgende:
Apart.

Iig vind ik niet dat cultureel-icoon zijn je een vrijbrief geeft voor misdaden.
Dat dus.
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
  dinsdag 29 september 2009 @ 00:04:15 #36
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_73199728
quote:
Op maandag 28 september 2009 23:58 schreef jogy het volgende:

[..]

Komt van haar getuigenis af.
Getuigenissen van minderjarige gedrogeerde meisjes zijn toch niet betrouwbaar?
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  dinsdag 29 september 2009 @ 00:05:10 #37
238961 Stefan
Leuker wordt het niet
pi_73199757
Leave Polanski Alone

Combineer je intelligentie met je humor...NU!!
Geheime strandvideo's met topless meiden, zomer 2010
  dinsdag 29 september 2009 @ 00:06:02 #38
267856 TGVkopper
HOU ME TEGEN JONGUH!!!
pi_73199780
quote:
Op zondag 27 september 2009 20:26 schreef Strolie75 het volgende:
Sex met een 13 jarige...tering..
It was acceptable in the 70's
It all makes sense after the 'shrooms and the purple haze.
pi_73199839
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 00:06 schreef TGVkopper het volgende:

[..]

It was acceptable in the 70's
Treinkapingen om een niet-bestaand land te claimen ook.

Wat is je punt?
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
pi_73199880
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 00:06 schreef TGVkopper het volgende:

[..]

It was acceptable in the 70's
Ook niet. Daarom is hij ook tijdens de rechtzaak gevlucht uit de VS.
Goed dat hij nu toch vast zit en zich alsnog mag verantwoorden voor zijn criminele gedrag.
  dinsdag 29 september 2009 @ 00:19:29 #41
238961 Stefan
Leuker wordt het niet
pi_73200051
die moeder stuurde haar toch naar Polanski in de hoop van een rol in een film?
Combineer je intelligentie met je humor...NU!!
Geheime strandvideo's met topless meiden, zomer 2010
pi_73200086
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 00:19 schreef Stefan het volgende:
die moeder stuurde haar toch naar Polanski in de hoop van een rol in een film?
Oh, dan is het prima. Dan mag Henk Jan Smits ook gewoon Idolsmeisjes misbruiken.
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
pi_73200121
Polanski schijnt gevlucht te zijn aan de vooravond van de uitspraak van zijn zaak. Hij had al een bekentenis afgelegd in ruil voor strafvermindering. (opname in een psychiatrische instelling voor een onderzoek naar zijn pedofilie en de grootte van de kans op herhaling; welke hij heeft volgemaakt ) Hij is gevlucht toen bleek dat de dienst hebbende rechter tegen de met het OM en Polanski gemaakte afspraken in tóch de maximale straf wilde opleggen.

[ Bericht 9% gewijzigd door BruineBonenMaandag op 29-09-2009 00:28:50 ]
I'm so boring my clothes want to keep
someone else warm, someone cooler.
pi_73200149
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 00:22 schreef BruineBonenMaandag het volgende:
Polanski schijnt gevlucht te zijn aan de vooravond van de uitspraak van zijn zaak. Hij had al een bekentenis afgelegd in ruil voor strafvermindering. Hij is gevlucht toen bleek dat de dienst hebbende rechter tegen de met het OM en Polanski gemaakte afspraken in tóch de maximale straf wilde opleggen.
Alles sal regkommen.
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
pi_73200198
En terecht dat hij is gearresteerd

Zoals die zwitserse mevrouw op het journaal zei: "Wij maken geen onderscheid tussen beroemd en niet beroemd, tussen arm en rijk."

Vreemd ook van zijn collega's om tegen zijn arrestatie te zijn omdat het zo'n leuke en aardige man zou zijn. Nou, blijkbaar niet dus!
pi_73200211
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 00:27 schreef Igen het volgende:
En terecht dat hij is gearresteerd

Zoals die zwitserse mevrouw op het journaal zei: "Wij maken geen onderscheid tussen beroemd en niet beroemd, tussen arm en rijk."

Vreemd ook van zijn collega's om tegen zijn arrestatie te zijn omdat het zo'n leuke en aardige man zou zijn. Nou, blijkbaar niet dus!
Dat zei de buurt ook van Josef Fritzl.
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
  dinsdag 29 september 2009 @ 00:44:15 #47
38114 beantherio
4900 op de schaal van Richter
pi_73200442
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 00:27 schreef Igen het volgende:
En terecht dat hij is gearresteerd

Zoals die zwitserse mevrouw op het journaal zei: "Wij maken geen onderscheid tussen beroemd en niet beroemd, tussen arm en rijk."

Vreemd ook van zijn collega's om tegen zijn arrestatie te zijn omdat het zo'n leuke en aardige man zou zijn. Nou, blijkbaar niet dus!
Hij is voor deze zaak nooit voor de rechter gekomen, en wat ik ervan begrijp is dat ie verder geen strafblad heeft. Of ie dus aardig maar ook of ie niet aardig is zou ik dus niet durven zeggen.

En omdat de zaak nooit voor de rechter gekomen is kun je eigenlijk niet eens met zekerheid vaststellen of er echt gebeurd is wat het meisje (inmiddels dame van tegen de 50) claimt dat er gebeurd is. Wie weet stemde Polanski wel in met het schikkingsvoorstel omdat ie bang was.
pi_73200462
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 00:44 schreef beantherio het volgende:

[..]

Hij is voor deze zaak nooit voor de rechter gekomen, en wat ik ervan begrijp is dat ie verder geen strafblad heeft. Of ie dus aardig maar ook of ie niet aardig is zou ik dus niet durven zeggen.

En omdat de zaak nooit voor de rechter gekomen is kun je eigenlijk niet eens met zekerheid vaststellen of er echt gebeurd is wat het meisje (inmiddels dame van tegen de 50) claimt dat er gebeurd is. Wie weet stemde Polanski wel in met het schikkingsvoorstel omdat ie bang was.
Want alleen als iets voor de rechter komt, kan je iets met zekerheid vaststellen?
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
pi_73200479
Waarom altijd meteen veroordelen als je dertienjarige vrouw ziet staan ?

Denk je dat de natuur de mogelijkheid zou geven om op deze leeftijd voort te planten zonder doel ?

Nee , het wordt opgedrongen door mensen die het willen verbieden dat er op die leeftijd aan sex wordt gedaan.
Niet altijd is het opgedrongen , hoe graag ouders dat ook willlen beweren.
megalomaniac
pi_73200562
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 00:48 schreef kitao het volgende:
Waarom altijd meteen veroordelen als je dertienjarige vrouw ziet staan ?

Denk je dat de natuur de mogelijkheid zou geven om op deze leeftijd voort te planten zonder doel ?

Nee , het wordt opgedrongen door mensen die het willen verbieden dat er op die leeftijd aan sex wordt gedaan.
Niet altijd is het opgedrongen , hoe graag ouders dat ook willlen beweren.
Sure. Een man van 45 die een 13-jarige neukt. Gast, doe ff gezond.
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
  dinsdag 29 september 2009 @ 01:04:18 #51
238961 Stefan
Leuker wordt het niet
pi_73200619
Amerika liet m 33 jaar geleden ontsnappen en nu pas krijgen ze m te pakken, dikke Fail. Laat die man nu maar met rust en die 46 jarige vrouw ook, die heeft wel wat anders om zich druk over te maken dan een stel moraalridders in de VS
Combineer je intelligentie met je humor...NU!!
Geheime strandvideo's met topless meiden, zomer 2010
pi_73200630
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 00:57 schreef El_Matador het volgende:

Sure. Een man van 45 die een 13-jarige neukt. Gast, doe ff gezond.
Ik moet voorzichtig zijn dat ik niet in de pedo-hoek gedrukt wordt , en ik hoop dat je genoeg respect hebt om dat niet te gaan proberen , maar was het vroeger ook in het Wilde Westen niet normaal om een dertienjarige te huwelijken en hoe oud denk je dat ze zijn bij Amazone-indianen als ze baren ?
Wat wil je , die lui werden gemiddeld niet ouder als 45 jaar of zoiets.
megalomaniac
pi_73202114
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 00:44 schreef beantherio het volgende:

[..]

Hij is voor deze zaak nooit voor de rechter gekomen, en wat ik ervan begrijp is dat ie verder geen strafblad heeft. Of ie dus aardig maar ook of ie niet aardig is zou ik dus niet durven zeggen.

En omdat de zaak nooit voor de rechter gekomen is kun je eigenlijk niet eens met zekerheid vaststellen of er echt gebeurd is wat het meisje (inmiddels dame van tegen de 50) claimt dat er gebeurd is. Wie weet stemde Polanski wel in met het schikkingsvoorstel omdat ie bang was.
Dat is allemaal heel leuk en aardig, maar feit is dat hij heeft bekend en vervolgens is gevlucht. Dat is op z'n minst dubieus. Daarom vind ik het verwerpelijk dat veel collega's en politici op de feiten vooruit lopen en doen alsof hij de onschuld zelve is.
pi_73202535
quote:
Op maandag 28 september 2009 20:38 schreef jogy het volgende:

[..]

Hij had de moeder van het slachtoffer overgehaald om foto's te maken van haar 13 jarige dochter. Uiteindelijk heeft hij haar gedrogeerd, naaktfoto's gemaakt in een badkuip, haar meegenomen naar de slaapkamer en verkracht. Het was gewoon verkrachting maar om het slachtoffer te ontzien hebben ze hem uiteindelijk een deal aangeboden dat het seks met een minderjarige was zodat het slachtoffer niet in het getuigenbankje zou belanden. Hij heeft dus een 13 jarig meisje gedrogeerd en tegen haar wil geneukt.
Walgelijk
En dan nog mensen die het "zielig" vinden want hij heeft zoveel meegemaakt en zoveel gedaan...

Belachelijk, hopelijk wordt ie alsnog snel uitgeleverd.
The Rated-R Era ... A Decade of Decadence
Mr. Prolapse 2009
  dinsdag 29 september 2009 @ 09:19:31 #55
70357 Hyperdude
#MakeLanciaGreatAgain
pi_73202743
Waarom verjaart dit soort geintjes niet in de US, is toch al 30 jaar geleden?

Ben in principe niet zo voor verjaren van misdaden; maar in dit soort gevallen is het misschien het beste voor iedereen dat er op een bepaald moment ergens een punt achter wordt gezet.

NB. Polanski had er natuurlijk nooit vandoor moeten gaan.
How do we turn this world-class fuck-up into a world-class learning experience?
pi_73203171
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 09:19 schreef Hyperdude het volgende:
Waarom verjaart dit soort geintjes niet in de US, is toch al 30 jaar geleden?

Ben in principe niet zo voor verjaren van misdaden; maar in dit soort gevallen is het misschien het beste voor iedereen dat er op een bepaald moment ergens een punt achter wordt gezet.

NB. Polanski had er natuurlijk nooit vandoor moeten gaan.
Sowieso geldt een dergelijke verjaringstermijn niet als je vlucht voor vervolging. Althans, ik dacht dat het zo werkte in de VS...
  dinsdag 29 september 2009 @ 09:56:01 #57
238961 Stefan
Leuker wordt het niet
pi_73203354
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 09:07 schreef Dragorius het volgende:

[..]

Walgelijk
En dan nog mensen die het "zielig" vinden want hij heeft zoveel meegemaakt en zoveel gedaan...

Belachelijk, hopelijk wordt ie alsnog snel uitgeleverd.
En de mening van het meisje, nu een vrouw van 46 met kinderen, telt niet mee? Weer alles opgerakeld. Oke, ze is anaal geneukt tegen haar zin, ze was 13. Moet voor gestraft worden maar 33 jaar in ballingschap is ook al wat en zij vergaf hem.


En we vergeten dat Chaplin ook jonge meisjes neukte,
Combineer je intelligentie met je humor...NU!!
Geheime strandvideo's met topless meiden, zomer 2010
pi_73203370
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 09:56 schreef Stefan het volgende:

[..]

En de mening van het meisje, nu een vrouw van 46 met kinderen, telt niet mee? Weer alles opgerakeld. Oke, ze is anaal geneukt tegen haar zin, ze was 13. Moet voor gestraft worden maar 33 jaar in ballingschap is ook al wat en zij vergaf hem.


En we vergeten dat Chaplin ook jonge meisjes neukte,
Zoiets zeg maar?

http://www.telegraaf.nl/b(...)ochter__.html?p=17,1

Ook maar niet straffen dan?
  dinsdag 29 september 2009 @ 09:59:05 #59
238961 Stefan
Leuker wordt het niet
pi_73203407
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 09:57 schreef nikk het volgende:

[..]

Zoiets zeg maar?
Ook maar niet straffen dan?
Het gaat erom dat ie al 33 jaar geleden is ontsnapt. Dat ze m nu pas hebben als hoogbejaarde man is gewoon een fail.
Combineer je intelligentie met je humor...NU!!
Geheime strandvideo's met topless meiden, zomer 2010
pi_73203443
Elke kinderverkrachter moet, ook na zoveel jaar, aangepakt worden. Anders is het een vrijbrief om het maar te laten verjaren...
The Rated-R Era ... A Decade of Decadence
Mr. Prolapse 2009
pi_73203456
Elke kinderverkrachter moet aangepakt worden. Anders is het potentieel laten verjaren van een zaak een ziekelijk soort vrijbrief.
The Rated-R Era ... A Decade of Decadence
Mr. Prolapse 2009
  dinsdag 29 september 2009 @ 10:04:04 #62
238961 Stefan
Leuker wordt het niet
pi_73203490
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 10:01 schreef Dragorius het volgende:
Elke kinderverkrachter moet, ook na zoveel jaar, aangepakt worden. Anders is het een vrijbrief om het maar te laten verjaren...
33 jaar later een ander land voor je karretje spannen is gewoon sneu. Dan hadden ze het meteen moeten doen, niet nu hij bejaard is.
Combineer je intelligentie met je humor...NU!!
Geheime strandvideo's met topless meiden, zomer 2010
pi_73203518
Ik ga gierend over mijn nek vanal die Fariseers die nu een petitie tekenen om Polanski niet uitteleveren.

De man heeft een misdaad begaan en moet , net als iedere normale burger, voor zijn daad verantwoording afleggen.

[ Bericht 0% gewijzigd door CANARIS op 29-09-2009 12:54:27 ]
pi_73203545
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 10:04 schreef Stefan het volgende:

[..]

33 jaar later een ander land voor je karretje spannen is gewoon sneu. Dan hadden ze het meteen moeten doen, niet nu hij bejaard is.
Ehm, dat wilden ze ook in de VS. De beste man is alleen gevlucht naar een land waarmee ze geen uitleveringsverdrag hebben.
  dinsdag 29 september 2009 @ 10:16:47 #65
238961 Stefan
Leuker wordt het niet
pi_73203746
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 10:06 schreef nikk het volgende:

[..]

Ehm, dat wilden ze ook in de VS. De beste man is alleen gevlucht naar een land waarmee ze geen uitleveringsverdrag hebben.
Polanski is zo vaak in Zwitserland geweest hij heeft er zelfs een film opgenomen.
Combineer je intelligentie met je humor...NU!!
Geheime strandvideo's met topless meiden, zomer 2010
pi_73203851
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 10:16 schreef Stefan het volgende:

[..]

Polanski is zo vaak in Zwitserland geweest hij heeft er zelfs een film opgenomen.
quote:
De afgelopen jaren was hij wel vaker in Zwitserland, maar volgens de autoriteiten wisten ze nu precies wanneer hij kwam, en kon hij daarom aangehouden worden.
http://headlines.nos.nl/forum.php/list_messages/17367

Hoe dan ook, laat de zaak nu maar eens eindelijk voor de rechter komen.
pi_73204021
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 10:05 schreef CANARIS het volgende:
Ik ga gierend over mijn nek vanal die Fariseers die nu een petitie tekene om Polanski niet uitteleveren.

De man heeft een misdaad begaan en moet , net als iedere normale burger, voor zijn daad verantwoording afleggen.
Natuurlijk.. Alleen is het eea. net iets genuanceerder, er was een schikking overeengekomen NB. in het belang van het slachtoffer.. nadat hij zijn eigen aandeel in de afspraak was nagekomen hem toch de maximale straf willen opleggen is natuurlijk geen recht.
Dat hij is gevlucht voor een oneerlijk proces neem ik hem niet kwalijk. Een eerlijk proces beschouw ik als een grondrecht.
Daarmee wil overigens niks afdoen aan wat hij gedaan heeft.. Een kind drogeren en dan anaal nemen (Ik ga ervan uit dat dat waar is, omdat hij schuld heeft bekend) blijft een misselijke streek..
pi_73204043
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 10:05 schreef CANARIS het volgende:
Ik ga gierend over mijn nek vanal die Fariseers die nu een petitie tekene om Polanski niet uitteleveren.

De man heeft een misdaad begaan en moet , net als iedere normale burger, voor zijn daad verantwoording afleggen.

Ik hoorde gisteren bij P&W dat hij ook al toegegeven heeft...
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_73204087
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 09:56 schreef Stefan het volgende:

[..]

En de mening van het meisje, nu een vrouw van 46 met kinderen, telt niet mee? Weer alles opgerakeld. Oke, ze is anaal geneukt tegen haar zin, ze was 13. Moet voor gestraft worden maar 33 jaar in ballingschap is ook al wat en zij vergaf hem.
Op zich heb je moreel gezien een punt als je zegt dat als het slachtoffer de dader vergeeft, is er dan wel sprake van een misdrijf.

Maar als je die redenatie doortrekt en andersom toepast, zou je ook kunnen stellen dat een dader die volgens het slachtoffer te weinig straf krijgt, dan strenger gestraft dient te worden.
quote:
En we vergeten dat Chaplin ook jonge meisjes neukte,
"We" vergeten niks. Ik ken Chaplin noch zijn zogenaamde meisjesneukacties niet; zijn gedrag is volkomen irrelevant. Bovendien is ie al jaren dood.
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
  dinsdag 29 september 2009 @ 10:33:33 #70
238961 Stefan
Leuker wordt het niet
pi_73204118
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 10:32 schreef El_Matador het volgende:
. Bovendien is ie al jaren dood.
En Polanksi is bejaard en het meisje bijna 50.
Combineer je intelligentie met je humor...NU!!
Geheime strandvideo's met topless meiden, zomer 2010
pi_73204145
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 10:33 schreef Stefan het volgende:

[..]

En Polanksi is bejaard en het meisje bijna 50.
Doden kan je moeilijk veroordelen of straffen, wel?

Josef Fritzl was ook bejaard. Zijn dochter ook al 24.

Totaal geen argument.
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
pi_73204161


Om haar ging het dus. Dat zij nu inmiddels een stuk ouder is doet niets af aan de misdaad van destijds.
pi_73204196
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 10:33 schreef Stefan het volgende:

[..]

En Polanksi is bejaard en het meisje bijna 50.
So?

Polanski is gevlucht uit angst voor vervolging. Zou een mooie boel zijn als 'ie daarvoor nog wordt beloond ook.
pi_73204203
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 10:34 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Doden kan je moeilijk veroordelen of straffen, wel?

Josef Fritzl was ook bejaard. Zijn dochter ook al 24.

Totaal geen argument.
Precies.
Erich Priebke (oud SS-er) is ook pas in 1998 veroordeeld.
Leeftijd, aantal jaar geleden enzo zou er niet toe moeten doen bij de veroordeling.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  dinsdag 29 september 2009 @ 10:40:10 #75
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_73204241
Ik wil het niet goedpraten hoor, maar de moord op 335 mensen als voorbeeld gebruiken in een verkrachtingszaak...

Ik snap eerlijk gezegd niet waarom Frankrijk hem nooit opgepakt heeft... Waarom zo lang laten slepen? Waarom niet gewoon meteen opgepakt en teruggestuurd?

Edit:
Het uitleveringsverzoek kwam pas in 2005! Frankrijk heeft geen verdragen met de VS. Waarom pas zo laat?
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
pi_73204394
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 10:40 schreef SicSicSics het volgende:
Ik wil het niet goedpraten hoor, maar de moord op 335 mensen als voorbeeld gebruiken in een verkrachtingszaak...

Ik snap eerlijk gezegd niet waarom Frankrijk hem nooit opgepakt heeft... Waarom zo lang laten slepen? Waarom niet gewoon meteen opgepakt en teruggestuurd?

Edit:
Het uitleveringsverzoek kwam pas in 2005! Frankrijk heeft geen verdragen met de VS. Waarom pas zo laat?
Het gaat er om dat het beiden geweldsdelicten zijn, die niet verjaren.
Dat het ene een stuk heftiger is dan het andere, zal in de strafmaat naar voren komen. Ik neem aan dat op beiden een andere straf staat.
Voor het oppakken van de verdachte maakt dat gelukkig niet uit.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  dinsdag 29 september 2009 @ 11:16:17 #77
238961 Stefan
Leuker wordt het niet
pi_73205094
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 10:34 schreef El_Matador het volgende:


Josef Fritzl was ook bejaard. Zijn dochter ook al 24.
Fritzl was nog bezig met zijn misdaad toen ie werd opgepakt
Combineer je intelligentie met je humor...NU!!
Geheime strandvideo's met topless meiden, zomer 2010
pi_73205316
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 10:40 schreef SicSicSics het volgende:
Ik wil het niet goedpraten hoor, maar de moord op 335 mensen als voorbeeld gebruiken in een verkrachtingszaak...

Ik snap eerlijk gezegd niet waarom Frankrijk hem nooit opgepakt heeft... Waarom zo lang laten slepen? Waarom niet gewoon meteen opgepakt en teruggestuurd?

Edit:
Het uitleveringsverzoek kwam pas in 2005! Frankrijk heeft geen verdragen met de VS. Waarom pas zo laat?
quote:
Prosecutors released a list of their efforts to nab the “Chinatown” director after he left the United States. Those efforts included requesting arrest warrants in England, Thailand, France and Israel since 1978.
http://www.msnbc.msn.com/(...)ainment-celebrities/
  dinsdag 29 september 2009 @ 11:29:16 #79
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_73205433
quote:
Thx, maar echt duidelijk wordt het verhaal er ook niet van!
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
  dinsdag 29 september 2009 @ 19:40:41 #80
37676 freako
Onverbeterlijke optimist
pi_73219432
Goede column van Sylvain Ephimenco in Trouw:
quote:
Roman, mijn held

Is het niet hartverwarmend om al die intellectuelen, artiesten en zelfs politici te zien opkomen voor de oude meester, mijn held.

En zeker niet aan iemand ?die al zoveel heeft doorgemaakt?. Denk aan de kleine Roman die als 10-jarige in het getto van Krakau moest zien te overleven en die later, als aanstaande vader, zijn zwangere vrouw Sharon Tate verloor. Bruut vermoord door de sekte van Charles Manson. Toen ik zondag het nieuws van de arrestatie van de bejaarde regisseur Roman Polanski hoorde, zag ik plots het hoofd van Macbeth aan de voeten van zijn camera rollen. Ik werd hier neerslachtig van. Ik zag de verfilming van Shakespeare?s meesterwerk door Polanski, vlak nadat hij werd uitgebracht in 1971. Van alle films van deze meester blijft voor mij ?Macbeth? de meest indrukwekkend. Een sombere, wrede en poëtische vertolking van het boek, maar waarin de messteken in het lijf van Sharon Tate bijna voelbaar zijn. En nu zit mijn held in een Zwitserse gevangenis. Voor een zaak, seks met een minderjarige, die in 1977 plaatsvond. Er zijn zo veel redenen te noemen om de pijnlijke affaire eindelijk te begraven. Natuurlijk de duur van 32 jaar. Maar ook de hardnekkigheid van de Amerikaanse justitie, destijds en nu weer, om een beroemdheid te vloeren. Het feit dat het slachtoffer, nu de 45 gepasseerd, allang heeft vergeven en zelf publiekelijk vraagt om de affaire te seponeren. En, natuurlijk, zijn er al die meesterwerken die Polanski, dankzij zijn vlucht uit de VS, ons de laatste 30 jaar heeft kunnen schenken. Gisteren las ik het getuigenis, daterend uit 1997, van Samantha Geimer. Een bijna klinisch relaas zonder wraakgevoelens en zelfs verwijten jegens de dader. Ik las en herlas en ontwaarde de schaduwkant van een onbekende. Deze man van 44 jaar die in een eerste fotosessie de geest van de 13-jarige Samantha begon te bewerken. En kind dat droomde van beroemdheid en filmcarrière en zich tot de eigenaardige wensen plooide van de beroemde regisseur die door haar moeder blind werd vertrouwd. Daarom trok Samantha haar T-shirt gedwee uit toen Polanski om een naakte foto vroeg. Er gebeurde toen nog verder niets. Pas 20 dagen later, bij een tweede sessie, werd het plan van de man van middelbare leeftijd tot uitvoering gebracht. Niet in een opwelling. Niet omdat hij zijn hoofd even had verloren. Nee, alles werd met akelige precisie voorbereid en uitgevoerd. De champagne die hij bleef inschenken, het kalmerende pilletje, de commando?s om naakt in de jacuzzi te gaan liggen. En zelfs toen de man van 44 het kind van 13 al in zijn macht had en door iemand die aan de deur klopte werd gestoord, kwam hij niet tot bezinning. Hij onderbrak alleen heel even zijn activiteit. Zie hier de daad van een slinkse en uitgekiende pedofiel. Roman Polanski, mijn held. Geen meesterwerk, geen status, geen verjaarstermijn kan dit goedmaken. Het wordt tijd dat Roman Polanski, na een lange en laffe vlucht van 30 jaar, eindelijk voor zijn rechters verschijnt.
pi_73219538
Sylvain ziet het goed. Mooi geschreven ook.
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
  dinsdag 29 september 2009 @ 19:55:46 #82
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_73219865
Tja, Celine was een nazi, Roman een pedo, en van Gogh een enorme etterbak, het blijven grote mensen in hun vak.
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_73220279
Uiteindelijk kan alleen de rechter oordelen.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_73220349
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 20:09 schreef capricia het volgende:
Uiteindelijk kan alleen de rechter oordelen.
Gelukkig niet.

Ik heb de rechter niet nodig om een oordeel te vellen. Net als dat ik geen dominee of imam nodig heb om me een mening over het gristendom of de islam te vormen.
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
pi_73220529
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 20:11 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Gelukkig niet.

Ik heb de rechter niet nodig om een oordeel te vellen. Net als dat ik geen dominee of imam nodig heb om me een mening over het gristendom of de islam te vormen.
Ja en nee.
Als iemand zo duidelijk zijn misdaad bekent als Polanski, dan is er bijna geen rechter meer nodig om iemand schuldig te verklaren.
Maar toch heb ik liever dat een rechter dat wel doet...
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  dinsdag 29 september 2009 @ 21:20:01 #86
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_73222857
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 20:16 schreef capricia het volgende:

[..]

Ja en nee.
Als iemand zo duidelijk zijn misdaad bekent als Polanski, dan is er bijna geen rechter meer nodig om iemand schuldig te verklaren.
Maar toch heb ik liever dat een rechter dat wel doet...
in de States ken je het begrip plea bargaining, het maken van een deal, als je bekent krijg je minder straf. Niet bekennen en het aan laten komen op een proces leid er toe dat als je dan veroordeeld wordt je 2 tot 4 keer zo lang moet zitten.
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_73223024
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 21:20 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

in de States ken je het begrip plea bargaining, het maken van een deal, als je bekent krijg je minder straf. Niet bekennen en het aan laten komen op een proces leid er toe dat als je dan veroordeeld wordt je 2 tot 4 keer zo lang moet zitten.
Ik vind dat, eerlijk gezegd, meer de details van de strafmaat.
Immers, je moet wel schuldig bevonden worden voordat... toch?
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  dinsdag 29 september 2009 @ 21:27:12 #88
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_73223124
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 21:20 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

in de States ken je het begrip plea bargaining, het maken van een deal, als je bekent krijg je minder straf. Niet bekennen en het aan laten komen op een proces leid er toe dat als je dan veroordeeld wordt je 2 tot 4 keer zo lang moet zitten.
En dat is voornamelijk omdat ze je het eigenlijk kwalijk nemen als je van mening bent dat je onschuldig bent. Dan halen ze echt het onderste uit de kan om je te straffen voor het feit dat ze aan het werk moeten.

Nu had hij een plea bargain die blijkbaar niet werd nageleefd. Er schijnen nogal wat onregelmatigheden te zijn maar die kunnen alleen bekeken worden als hij zelf voor de rechter verschijnt, best kans dus dat ze bij een uitlevering alsnog besluiten om hem te laten lopen.

Op zich zou verbanning trouwens best een leuke straf zijn om weer in te voeren.
Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
  dinsdag 29 september 2009 @ 21:27:41 #89
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_73223150
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 21:24 schreef capricia het volgende:

[..]

Ik vind dat, eerlijk gezegd, meer de details van de strafmaat.
Immers, je moet wel schuldig bevonden worden voordat... toch?
Neuh, dan kom je vaak niet eens meer voor de rechter of alleen als hamerstuk.
Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
pi_73223209
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 21:27 schreef Dagonet het volgende:

[..]


Op zich zou verbanning trouwens best een leuke straf zijn om weer in te voeren.
Ja, super idee...heb er niet meer aan gedacht...maar juist in deze tijd is dat helemaal geen echt slechte straf.
Je geeft wel aan dat iemand NOOIT meer welkom is op jouw grondgebied...dat jij zaken dus niet meer accepteert.

Maar ja...of hij nou echt naar Australie mmoet of Alice Island...
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  dinsdag 29 september 2009 @ 21:34:39 #91
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_73223416
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 21:29 schreef capricia het volgende:

Maar ja...of hij nou echt naar Australie mmoet of Alice Island...
Mag hij helemaal zelf bepalen. Verbanning tot buiten de landsgrenzen en of hij nou in zuid-zwalinezië gaat zitten of in oeigoeristanabië, Alaska of Wladiswostok, wat boeit het?
Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
pi_73223737
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 21:34 schreef Dagonet het volgende:

[..]

Mag hij helemaal zelf bepalen. Verbanning tot buiten de landsgrenzen en of hij nou in zuid-zwalinezië gaat zitten of in oeigoeristanabië, Alaska of Wladiswostok, wat boeit het?
Wij kunnen, tot groot ongenoegen van zelfs Marcouch (NsdAP), niet eens Marokkanen die in Nederland hun verblijfsvergunning zijn vergeten te verlengen EN schuldig zijn aan gruwelijke misdaden uitzetten. Dus verbanning lijkt me geen optie binnen Nederland. Wat de Schweizers doen, weet ik niet natuurlijk.
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
  dinsdag 29 september 2009 @ 21:58:18 #93
66714 YuckFou
Nu niet, nooit niet...
pi_73224412
Are we not savages, innately destined to maim and kill?
Blame it on the environment, heredity or evolution: we're still responsible
Our intelligence may progress at geometric rates
Yet socially we remain belligerent neonates
  dinsdag 29 september 2009 @ 21:59:50 #94
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_73224481
quote:
Op dinsdag 29 september 2009 21:42 schreef El_Matador het volgende:

Wij kunnen, tot groot ongenoegen van zelfs Marcouch (NsdAP), niet eens Marokkanen die in Nederland hun verblijfsvergunning zijn vergeten te verlengen EN schuldig zijn aan gruwelijke misdaden uitzetten. Dus verbanning lijkt me geen optie binnen Nederland. Wat de Schweizers doen, weet ik niet natuurlijk.
Dat vind ik ook wel een groot gemis in de wetgeving. Je hoeft zo iemand dan ook niet de nationaliteit te ontnemen, alleen verbieden zich binnen de landsgrenzen te bevinden. Make it so.
Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
pi_73243985
Volgens mij zijn de meeste mensen die het voor Polanski opnemen volledig niet op de hoogte van de feiten van die verkrachting óf ze reageren uit een anti-Amerikaanse reflex.

Polanski heeft een kind verkracht, niet in een opwelling, maar bewust en gepland. Het feit dat hij 30 jaar in luxe buiten de VS heeft moeten wonen is geen vervanging voor de straf die hij verdient. Ik ben eerlijk gezegd verbijsterd dat er zoveel mensen waren die bereid waren samen te werken met die kinderverkrachter.
pi_73245325
quote:
Op woensdag 30 september 2009 15:17 schreef HiZ het volgende:
Volgens mij zijn de meeste mensen die het voor Polanski opnemen volledig niet op de hoogte van de feiten van die verkrachting óf ze reageren uit een anti-Amerikaanse reflex.

Polanski heeft een kind verkracht, niet in een opwelling, maar bewust en gepland. Het feit dat hij 30 jaar in luxe buiten de VS heeft moeten wonen is geen vervanging voor de straf die hij verdient. Ik ben eerlijk gezegd verbijsterd dat er zoveel mensen waren die bereid waren samen te werken met die kinderverkrachter.
Bravo!!
pi_73245449
quote:
Op woensdag 30 september 2009 15:17 schreef HiZ het volgende:
Volgens mij zijn de meeste mensen die het voor Polanski opnemen volledig niet op de hoogte van de feiten van die verkrachting óf ze reageren uit een anti-Amerikaanse reflex.

Polanski heeft een kind verkracht, niet in een opwelling, maar bewust en gepland. Het feit dat hij 30 jaar in luxe buiten de VS heeft moeten wonen is geen vervanging voor de straf die hij verdient. Ik ben eerlijk gezegd verbijsterd dat er zoveel mensen waren die bereid waren samen te werken met die kinderverkrachter.
Ergens , voor mij dan , heb je wel gelijk , ik ken deze zaak niet goed.
Maar telt het dan niet meer mee dat het slachtoffer zelf geen vervolging wil ?
Zonder aanklacht is er toch geen rechtszaak , behalve bij moord dan , die doden praten immers zo moeilijk ?

En ik stond ook even vreemd op te kijken dat die jonge vrouw gedrogeerd schijnt te zijn.
Dat verandert voor mij de zaak wel.
megalomaniac
  woensdag 30 september 2009 @ 16:17:50 #98
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_73246193
Ik zit in dubio.

Ja, Polanski moet gestraft worden voor deze misdaad. Echter zijn slachtoffer vind dit inmiddels niet meer nodig en wil de hele zaak gewoon laten rusten. Ook is er tussen deze 2 partijen al een schikking gesloten die eigenlijk hetzelfde zegt.

Dan hebben we aan de andere kant de Amerikaanse Justitie die in mijn ogen niet meer doet dan zijn spierballen laten rollen en even aan Europa wil laten zien 'wie hier nu eigenlijk de baas is'. Dat is iets waar een schijthekel aan heb en wat mij betreft kunnen die mensen nul op request krijgen.

Dus ja, in het belang van de rechtvaardigheid moet hij uitgeleverd worden (ook al denkt het slachtoffer daar inmiddels anders over).

En nee, eigenlijk moeten we de Amerikanen niet tegemoet komen in hun geldingsdrang en overduidelijk haantjesgedrag.

Moeilijk
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_73246572
Willen de zwitser een wit voetje halen bij de VS dat ze niet nog meer bankgegevens naar de VS meer hoeven door te spelen?

Wat ik over deze zaak moet denken, een beetje laat om hier nog op terug te komen. Ondanks dat polanski zich met voorbedachte reden vergrepen heeft aan een jong meisje zou ik zeggen laat die oude zaak toch rusten. Vooral het verhaal over het plea guilty systeem in de VS daar zouden we ons veel drukker over moeten maken want veel mensen bekennen daar vaak een misdaad die men niet eens begaan heeft omdat ze dan van het gezeur af zijn en weten dat ze niet zo lang moeten zitten, terwijl in mijn optiek er gewoon altijd een rechtzaak zou moeten zijn waarbij een rechter een vonnis uitspreekt.
  woensdag 30 september 2009 @ 16:46:26 #100
104871 remlof
Europees federalist
pi_73247217
Topic gemerged met leeg topic, hopelijk lost dit de problemen met nieuwe posts op.
pi_73247223
heh
Feyenoord Rotterdam
  woensdag 30 september 2009 @ 16:46:53 #102
226007 Darkestrah
telefoonhijger.
pi_73248927
quote:
Op woensdag 30 september 2009 16:17 schreef DustPuppy het volgende:
Ik zit in dubio.

Ja, Polanski moet gestraft worden voor deze misdaad. Echter zijn slachtoffer vind dit inmiddels niet meer nodig en wil de hele zaak gewoon laten rusten. Ook is er tussen deze 2 partijen al een schikking gesloten die eigenlijk hetzelfde zegt.

Dan hebben we aan de andere kant de Amerikaanse Justitie die in mijn ogen niet meer doet dan zijn spierballen laten rollen en even aan Europa wil laten zien 'wie hier nu eigenlijk de baas is'. Dat is iets waar een schijthekel aan heb en wat mij betreft kunnen die mensen nul op request krijgen.

Dus ja, in het belang van de rechtvaardigheid moet hij uitgeleverd worden (ook al denkt het slachtoffer daar inmiddels anders over).

En nee, eigenlijk moeten we de Amerikanen niet tegemoet komen in hun geldingsdrang en overduidelijk haantjesgedrag.

Moeilijk
wat een simpele platvloerse post.

De USA zijn een ontwikkelde demokratie met een goed functionerend rechtstelsel en hebben op basis hiervan internationale accorden met bijna alle Europeese staten afgesloten.

Er bestaat een internationaal arrestatiebevel tegen Polanski en daar moet elk Europees land zich in principe aan houden. Wij willen ook dat de USA dat doet wanneer één van onze criminelen daar naar toe vlucht ( Wat meervoudig is bewezen dat de USA zich hieraan ook houdt)

Alles andere is eenvoudige polemiek voor eenvoudige zielen.


En dat is het enige wat telt.
  woensdag 30 september 2009 @ 17:45:43 #104
262650 kitao
prikplaatje
pi_73249051
quote:
Op woensdag 30 september 2009 16:17 schreef DustPuppy het volgende:
Ik zit in dubio.
Ja, Polanski moet gestraft worden voor deze misdaad. Echter zijn slachtoffer vind dit inmiddels niet meer nodig en wil de hele zaak gewoon laten rusten. Ook is er tussen deze 2 partijen al een schikking gesloten die eigenlijk hetzelfde zegt.
Dan hebben we aan de andere kant de Amerikaanse Justitie die in mijn ogen niet meer doet dan zijn spierballen laten rollen en even aan Europa wil laten zien 'wie hier nu eigenlijk de baas is'. Dat is iets waar een schijthekel aan heb en wat mij betreft kunnen die mensen nul op request krijgen.
Dus ja, in het belang van de rechtvaardigheid moet hij uitgeleverd worden (ook al denkt het slachtoffer daar inmiddels anders over).
En nee, eigenlijk moeten we de Amerikanen niet tegemoet komen in hun geldingsdrang en overduidelijk haantjesgedrag.

Moeilijk
Dit is meer gevoelsmatig , lijkt mij , en jouw persoonlijke mening.
Maar hoe zit het met de bewering : zonder aanklacht geen rechtszaak en hoe zit het met de internationale uitleveringsverdragen en verjaring van de zaak ?
Een beetje een politiek smerig spelletje gaan spelen over de rug van twee mensen schiet niet op.
Het gaat ook om het recht , bijvoorbeeld interpol e.d.
En van die schikkingen word ik ondertussen ook aardig doodziek , geen cel voor rijken en armen wel ?!
.
megalomaniac
  woensdag 30 september 2009 @ 17:50:55 #105
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_73249183
Een ding weten we in ieder geval zeker: Osama Bin Laden hoeft zich geen zorgen te maken, als een wereldberoemd regisseur waar bekend van is waar hij woont en waar en wanneer hij aan het werk is 35 jaar uit handen van justitie kon blijven omdat ze niet wisten waar hij uithing dan moet het voor iemand die een béétje moeite doet om zich gedeist te houden (dus niet op rode lopers gaan staan in Cannes of premieres van eigen werk gaan bijwonen) het toch wel een eeuw of vier kunnen uithouden.
Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
pi_73249428
quote:
Op woensdag 30 september 2009 15:58 schreef kitao het volgende:

[..]

Ergens , voor mij dan , heb je wel gelijk , ik ken deze zaak niet goed.
Maar telt het dan niet meer mee dat het slachtoffer zelf geen vervolging wil ?
Zonder aanklacht is er toch geen rechtszaak , behalve bij moord dan , die doden praten immers zo moeilijk ?

En ik stond ook even vreemd op te kijken dat die jonge vrouw gedrogeerd schijnt te zijn.
Dat verandert voor mij de zaak wel.
Inderdaad, ze is dronken gevoerd en gedrogeerd en vervolgens diverse malen verkracht. Dat is, zeker als het gaat om een meisje van 13 met een volwassen man, niet zomaar een uit de hand gelopen date.

Wat het slachtoffer wil is volgens het recht en volgens mij persoonlijk in dit soort zaken niet zo relevant. We hebben regels om bepaalde daden te straffen. Dat doen we omdat we als maatschappij vinden dat niemand die daden mag uitvoeren; ook niet als het slachtoffer van die daad het allemaal liever wil vergeten of het niet meer kan navertellen vinden we toch dat de dader van zulke daden moet boeten. Het bestaan van iets als het Stockholm-syndroom is voor mij het beste bewijs dat de mening van het slachtoffer geen overweging kan of mag zijn.
pi_73249437
quote:
Op woensdag 30 september 2009 17:45 schreef kitao het volgende:

[..]

Dit is meer gevoelsmatig , lijkt mij , en jouw persoonlijke mening.
Maar hoe zit het met de bewering : zonder aanklacht geen rechtszaak en hoe zit het met de internationale uitleveringsverdragen en verjaring van de zaak ?
Een beetje een politiek smerig spelletje gaan spelen over de rug van twee mensen schiet niet op.
Het gaat ook om het recht , bijvoorbeeld interpol e.d.
En van die schikkingen word ik ondertussen ook aardig doodziek , geen cel voor rijken en armen wel ?!
.

In de USA en in velen andere landen geldt ( gelukkig ) niet dat er het slachtoffer aan moet klagen.

Wanneer de officiele aanklager ( bij ons het OM in de USA de public prosecutor) denkt een misdaad te hebben ontdekt moet hij aanklagen. In de USA besluit dan een Grand Jury of de zaak solide genoeg voor een proces is.

Dit voorkomt dat wanneer slachtoffers bang zijn en niet klagen de misdadfiger vrij uit gaat.
In Nederland helaas niet het geval.
  woensdag 30 september 2009 @ 18:07:32 #108
262650 kitao
prikplaatje
pi_73249669
quote:
Op woensdag 30 september 2009 18:00 schreef CANARIS het volgende:

In de USA en in velen andere landen geldt ( gelukkig ) niet dat er het slachtoffer aan moet klagen.

Wanneer de officiele aanklager ( bij ons het OM in de USA de public prosecutor) denkt een misdaad te hebben ontdekt moet hij aanklagen. In de USA besluit dan een Grand Jury of de zaak solide genoeg voor een proces is.

Dit voorkomt dat wanneer slachtoffers bang zijn en niet klagen de misdadfiger vrij uit gaat.
In Nederland helaas niet het geval.
Ja en nee , ik wil graag zelf weten wie er opdraait voor evt. misdaden en misdrijven tegen mij begaan of niet.
Bij bedreiging heeft het wel voordelen , dan kan de bedreiger zijn bedreigingen wel thuis laten.

Edit : maar wel moeilijk aan te tonen , als iemand het ziekenhuis inkomt met een door de maffia afgeknipte sigarenvinger , dan kan die persoon nog altijd beweren dat het door het elektrische keukenmes is gekomen.

[ Bericht 10% gewijzigd door kitao op 30-09-2009 18:16:34 ]
megalomaniac
pi_73249673
quote:
Dat moet ik voor waar aannemen? Nergens op de papieren staat ook maar iets van deptartment of justice fzo.. Lekker dubieus ook. Prullebak ermee.
In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.
  woensdag 30 september 2009 @ 18:44:20 #110
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_73250830
http://transcripts.cnn.com/TRANSCRIPTS/0302/24/lkl.00.html

Best interessant interview. Een beetje advocaat kan er zo een lolita scenario uitslepen waarin zij het uitlokte voor een forse schadevergoeding.
Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
pi_73259475
quote:
Op woensdag 30 september 2009 18:44 schreef Dagonet het volgende:
http://transcripts.cnn.com/TRANSCRIPTS/0302/24/lkl.00.html

Best interessant interview. Een beetje advocaat kan er zo een lolita scenario uitslepen waarin zij het uitlokte voor een forse schadevergoeding.
Een 13-jarige die een verkrachting uitlokt? In praktisch alle delen van de VS is seks met een kind van die leeftijd ongeacht de omstandigheden verkrachting, daar kan geen advocaat iets aan veranderen. De enige hoop die de verdedigers van Polanski hebben is dat er fouten zijn gemaakt in de procedure.

Overigens is deze zaak niet het enige bewijs dat Polanski een pedo is, hij heeft ook een relatie aangegaan met Kinski toen die 15 jaar was.
  woensdag 30 september 2009 @ 22:52:42 #112
262650 kitao
prikplaatje
pi_73259952
quote:
Op woensdag 30 september 2009 22:40 schreef HiZ het volgende:

Overigens is deze zaak niet het enige bewijs dat Polanski een pedo is, hij heeft ook een relatie aangegaan met Kinski toen die 15 jaar was.
Wat dat betreft kan ik hem ook geen ongelijk geven , die lucky bastard.

megalomaniac
  woensdag 30 september 2009 @ 22:55:22 #113
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_73260044
quote:
Op woensdag 30 september 2009 22:52 schreef kitao het volgende:

[..]

Wat dat betreft kan ik hem ook geen ongelijk geven , die lucky bastard.

[ afbeelding ]
Bijt ie haar hier niet in haar reet?
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
  woensdag 30 september 2009 @ 23:05:13 #114
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_73260372
quote:
Op woensdag 30 september 2009 22:40 schreef HiZ het volgende:
Een 13-jarige die een verkrachting uitlokt? In praktisch alle delen van de VS is seks met een kind van die leeftijd ongeacht de omstandigheden verkrachting, daar kan geen advocaat iets aan veranderen.
Klopt, maar als advocaat is het de bedoeling in de VS om de jury te beïnvloeden, niet aan professionals dus.

Dus als je het karakter van het meisje maakt tot een gold-digging sletje dan kan je nog een behoorlijk end komen. Het gaat niet om ethiek. Het gaat om winst. Dat is ook schat ik zo de reden dat iedereen het eens was met de plea-bargain voor time served. Als het tot een rechtzaak was gekomen was het een grove moddergooi wedstrijd geworden waarin het feit dat ze op haar twaalfde neukte en op haar dertiende een vriendje van 17 had, vrijwillig aan de alcohol ging en wist wat voor effect de qualuudes hadden en ze toch slikte, wel nee zei maar geen enkele poging tot verzet (geen kras op z'n rug, niets) pleegde volledig uitgebuit zouden worden om van het lieflijk ogende meisje een doortrapte lolita te maken die uit was op wellicht wel blackmail als haar zusje niet naar de ouders was gestapt.

De publieke opinie van Samantha en haar moeder was behoorlijk laag op dat moment.
Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
  woensdag 30 september 2009 @ 23:08:49 #115
262650 kitao
prikplaatje
pi_73260466
quote:
Op woensdag 30 september 2009 22:55 schreef Pietverdriet het volgende:

Bijt ie haar hier niet in haar reet?
[ afbeelding ]
Ja , die zag ik ook staan , maar vanwege bans op vieze plaatjes , en ik had geen zin om uit te zoeken in hoeverre dat gaat , heb ik maar voor een ander plaatje gekozen.
Dat wijf mag zich wel eens scheren trouwens.
megalomaniac
  woensdag 30 september 2009 @ 23:17:18 #116
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_73260702
Toch opvallend als prominente mensen als Daniel Kohn-Bendit (Bekennend kleuterliefhebber en prominent lid van de groenen in het EU parlement, daar hoor je Femke niet over) of Roman Polanski pedo zijn de "politiek correcten" daar heel mild over zijn. En in NL hebben we natuurlijk Joris Demmink, meneer Tonino een paar rechters hier en daar....
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
  donderdag 1 oktober 2009 @ 09:12:54 #117
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_73265609
quote:
Op woensdag 30 september 2009 17:41 schreef CANARIS het volgende:
wat een simpele platvloerse post.

De USA zijn een ontwikkelde demokratie met een goed functionerend rechtstelsel en hebben op basis hiervan internationale accorden met bijna alle Europeese staten afgesloten.

Er bestaat een internationaal arrestatiebevel tegen Polanski en daar moet elk Europees land zich in principe aan houden. Wij willen ook dat de USA dat doet wanneer één van onze criminelen daar naar toe vlucht ( Wat meervoudig is bewezen dat de USA zich hieraan ook houdt)

Alles andere is eenvoudige polemiek voor eenvoudige zielen.


En dat is het enige wat telt.
Dit is pas eenvoudige polemiek van een eenvoudige ziel. Er spelen hier meer zaken mee dan alleen de vraag of de USA een goed ontwikkeld rechtsysteem heeft. Daarnaast, als jij jury-rechtspraak vindt passen in een goed ontwikkeld rechtsysteem, mag ik je dan nog even wijzen op de schertsvertoning die de O.J. Simpson zaak heet.

En je moet je ook afvragen wie je hiermee helpt. Het slachtoffer in ieder geval niet (dit heeft ze zelf al aangegeven).
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
  donderdag 1 oktober 2009 @ 09:15:11 #118
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_73265657
quote:
Op donderdag 1 oktober 2009 09:12 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Dit is pas eenvoudige polemiek van een eenvoudige ziel. Er spelen hier meer zaken mee dan alleen de vraag of de USA een goed ontwikkeld rechtsysteem heeft. Daarnaast, als jij jurie-rechtspraak vindt passen in een goed ontwikkeld rechtsysteem, mag ik je dan nog even wijzen op de schertsvertoning die de O.J. Simpson zaak heet.

En je moet je ook afvragen wie je hiermee helpt. Het slachtoffer in ieder geval niet (dit heeft ze zelf al aangegeven).
grappig hoe je je domme antiamerikanisme boven alles laat gaan
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
  donderdag 1 oktober 2009 @ 09:16:43 #119
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_73265695
quote:
Op donderdag 1 oktober 2009 09:15 schreef Pietverdriet het volgende:
grappig hoe je je domme antiamerikanisme boven alles laat gaan
Grappig hoe je denkt dat ik anti-amerika ben
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_73265890
quote:
Op donderdag 1 oktober 2009 09:12 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Dit is pas eenvoudige polemiek van een eenvoudige ziel. Er spelen hier meer zaken mee dan alleen de vraag of de USA een goed ontwikkeld rechtsysteem heeft. Daarnaast, als jij jury-rechtspraak vindt passen in een goed ontwikkeld rechtsysteem, mag ik je dan nog even wijzen op de schertsvertoning die de O.J. Simpson zaak heet.

En je moet je ook afvragen wie je hiermee helpt. Het slachtoffer in ieder geval niet (dit heeft ze zelf al aangegeven).
Och gut, het jury sytseem is geen ontwikkeld systeem?
Dan kan je metteen ook half europa op de Ontwikkelingslandenhoop gooien want de Jury rechtspreking is in veel europeese landen de norm.
Om er een paar te noemen:Oostenrijk , Duitsland , Kroatie , Denemarken, Engeland + Wales , Ierland, Frankrijk, Zwitserland, Norwegen, etc etc ( allemaal apenlanden?)Het tegendeel is zelfs waar. Als je kijkt welke landen GEEN juryrechtspreking hebben , heb je eerder de Europeese apenlanden ! ( Roemenie, Moldavie, Albanie etc)

Een systeem overigens waarover heel intellektueel kan worden gebatteerd zonder dat je een argumentatorische winnaar zult zien. De pros en cons aan beide kanten zijn evenredig. Da heeft de discussie in Japan wel bezwen waar na ellenlange discussie dit jaar het Jury systeem is ingevoerd!!

Maar ........dat heeft geen ruk te maken met de zaak aan zich.

En nee , heet schijnt dat het slachtoffer deze zaak niet wil..... en wat is er met toekomstige slachtoffers? Willen die deze zaak ook niet? Of van Polanski of van andere zieke geesten die nu een cavaliersdelikt zien en door vooraanstaande Europeese politicie hierin ook nog worden versterkt?

[ Bericht 1% gewijzigd door CANARIS op 01-10-2009 10:02:55 ]
  donderdag 1 oktober 2009 @ 09:52:15 #121
131800 Tarado
capô de fusca
pi_73266490
Die man moet gewoon uitgeleverd en gestraft worden, al de argumenten om het niet te doen begrijp ik niet
  donderdag 1 oktober 2009 @ 11:51:02 #122
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_73269877
quote:
Op donderdag 1 oktober 2009 09:26 schreef CANARIS het volgende:
En nee , heet schijnt dat het slachtoffer deze zaak niet wil..... en wat is er met toekomstige slachtoffers? Willen die deze zaak ook niet? Of van Polanski of van andere zieke geesten die nu een cavaliersdelikt zien en door vooraanstaande Europeese politicie hierin ook nog worden versterkt?
Je moet die dingen afwegen. Slachtoffer schadeloos stellen of gevoel van rechtvaardigheid geven gaat je niet lukken. Het slachtoffer zelf heeft ook geen behoefte hieraan.

Dan heb je vervolgens het argument dat de maatschappij moet worden beschermt tegen deze persoon. Hij loopt al 32 jaar vrij rond en heeft zich in die tijd niet nogmaals schuldig gemaakt aan een dergelijk vergrijp. Daar zou je al uit kunnen concluderen dat de kans op herhaling zo goed als nul is. Ja, hij houdt van jonge meisjes. Maar dat is niet strafbaar.

Dan hebben we nog het laatste argument. Het gevoel van rechtvaardigheid en het vertrouwen in de rechtstaat van de burger. Dat is het enige argument dat in dit verband nog overeind staat. En dat dient afgewogen te worden tegen de andere argumenten.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_73276470
quote:
Op donderdag 1 oktober 2009 11:51 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Je moet die dingen afwegen. Slachtoffer schadeloos stellen of gevoel van rechtvaardigheid geven gaat je niet lukken. Het slachtoffer zelf heeft ook geen behoefte hieraan.

Dan heb je vervolgens het argument dat de maatschappij moet worden beschermt tegen deze persoon. Hij loopt al 32 jaar vrij rond en heeft zich in die tijd niet nogmaals schuldig gemaakt aan een dergelijk vergrijp. Daar zou je al uit kunnen concluderen dat de kans op herhaling zo goed als nul is. Ja, hij houdt van jonge meisjes. Maar dat is niet strafbaar.

Dan hebben we nog het laatste argument. Het gevoel van rechtvaardigheid en het vertrouwen in de rechtstaat van de burger. Dat is het enige argument dat in dit verband nog overeind staat. En dat dient afgewogen te worden tegen de andere argumenten.
Ten eerste weet jij helemaal niet of deze pedofiele verkrachter zich niet vaker schuldig heeft gemaakt.

Ten tweede is de behoefte van het slachtoffer in sexuele misdrijven centraal stellen een bijna garantie op straffeloosheid voor de dader.

Ten derde is de 'straf' die deze meneer heeft gehad, dat hij zijn carriere buiten de VS heeft moeten voortzetten en daar altijd in luxe heeft kunnen leven.

Ik wist helemaal niks van de achtergrond van deze figuur, maar ik kan er met mijn verstand nog altijd niet bij dat er mensen waren die zonder enige aarzeling wilden samenwerken met een kinderverkrachter.
  vrijdag 23 oktober 2009 @ 09:58:57 #124
136 V.
Like tears in rain...
pi_73974915
De VS heeft officieel om zijn uitlevering gevraagd:
quote:
GENEVE (ANP/RTR/AFP) - De Verenigde Staten hebben vrijdag de Zwitserse autoriteiten gevraagd de Frans-Poolse filmregisseur Roman Polanski uit te leveren. Dat maakten de Zwitserse autoriteiten bekend.

Polanski werd eind vorige maand gearresteerd toen hij een prijs op het filmfestival van Zürich wilde ophalen. De Amerikaanse justitie zoekt hem in verband met een zedenzaak uit 1977.
V.
Ja inderdaad, V. ja.
pi_73975330
quote:
Op vrijdag 23 oktober 2009 09:58 schreef Verbal het volgende:
De VS heeft officieel om zijn uitlevering gevraagd:
[..]

V.
Zouden ze hem ook opsluiten in dezelfde gevangenis als waar Charles Manson zit? Sharon Tate was de zwangere vrouw van Polanski toen ze werd vermoord door de Manson-familie
  vrijdag 23 oktober 2009 @ 10:23:12 #126
136 V.
Like tears in rain...
pi_73975631
quote:
Op vrijdag 23 oktober 2009 10:14 schreef DonJames het volgende:

[..]

Zouden ze hem ook opsluiten in dezelfde gevangenis als waar Charles Manson zit? Sharon Tate was de zwangere vrouw van Polanski toen ze werd vermoord door de Manson-familie
Dat hoeft van mij nou ook weer niet, maar hij is een kindermisbruiker en dient daarvoor te worden berecht.

V.
Ja inderdaad, V. ja.
  vrijdag 23 oktober 2009 @ 10:41:11 #127
111528 Viajero
Who dares wins
pi_73976244
quote:
Op woensdag 30 september 2009 16:17 schreef DustPuppy het volgende:
Ik zit in dubio.

Ja, Polanski moet gestraft worden voor deze misdaad. Echter zijn slachtoffer vind dit inmiddels niet meer nodig en wil de hele zaak gewoon laten rusten. Ook is er tussen deze 2 partijen al een schikking gesloten die eigenlijk hetzelfde zegt.

Dan hebben we aan de andere kant de Amerikaanse Justitie die in mijn ogen niet meer doet dan zijn spierballen laten rollen en even aan Europa wil laten zien 'wie hier nu eigenlijk de baas is'. Dat is iets waar een schijthekel aan heb en wat mij betreft kunnen die mensen nul op request krijgen.

Dus ja, in het belang van de rechtvaardigheid moet hij uitgeleverd worden (ook al denkt het slachtoffer daar inmiddels anders over).

En nee, eigenlijk moeten we de Amerikanen niet tegemoet komen in hun geldingsdrang en overduidelijk haantjesgedrag.

Moeilijk
Verkrachters moeten eigenlijk wel gestraft worden, maar je anti-Amerikaanse gevoelens zijn sterker. Misschien moet je iets minder dogmatisch denken, in dit geval ben je het gewoon eens met de Amerikaanse justitie.
It really is just like a medieval doctor bleeding his patient, observing that the patient is getting sicker, not better, and deciding that this calls for even more bleeding.
pi_102477932
quote:
Roman Polanski biedt slachtoffer excuses aan

Roman Polanski heeft zijn excuses aangeboden aan de vrouw die hij 33 jaar geleden seksueel heeft misbruikt.

Dat schrijft het Amerikaanse entertainmenttijdschrift The Hollywood Reporter. "Ze is een dubbel slachtoffer: van mij en van de pers", zegt de filmmaker in de documentaire Roman Polanski: A Film Memoir.

Regisseur Lauren Bouzereau interviewde de Pools-Franse filmmaker tijdens zijn huisarrest in Zwitserland twee jaar geleden. In de documentaire vertelt Polanksi over zijn leven en hoe hij de rechtszaak in 1978 heeft beleefd.

Rechtszaak

Polanski was in 2009 in Zürich waar hij op het filmfestival een oeuvreprijs zou krijgen. Hij werd op het vliegveld opgepakt vanwege de rechtszaak die in de Verenigde Staten tegen hem loopt omdat hij in 1977 seks zou hebben gehad met de toen 13-jarige Samantha Geimer.

Hij kreeg huisarrest in afwachting van zijn uitlevering naar de VS, maar in juli 2010 hief Zwitserland het arrest weer op.

De 78-jarige filmmaker heeft de oeuvreprijs dinsdagavond in Zürich alsnog ontvangen. Tijdens zijn dankwoord kreeg hij een staande ovatie. Op het filmfestival is tevens Roman Polanski: A Film Memoir in première gegaan.

http://www.nu.nl/film/262(...)htoffer-excuses.html
  donderdag 29 september 2011 @ 09:16:57 #129
313372 Linkse_Boomknuffelaar
Stop de wapenlobby. Vrede!
pi_102503589
quote:
0s.gif Op zondag 27 september 2009 20:26 schreef Strolie75 het volgende:
Sex met een 13 jarige...tering...hij mag zich wel eens vertegenwoordigen voor Justitie. :r
Ja, 40 jaar geleden en zij wil zelf niet dat hij berecht wordt. Dus justitie gaat geheel voorbij aan de belangen van het meisje (ondertussen al lang een volwassen vrouw).

Duidelijk dus dat het justitie totaal niet gaat om de belangen en bescherming van kinderen. Men wil zoveel mogelijk mensen in de bajes krijgen in de V.S., want dit levert geld op. Het gevangeniswezen daar is geprivatiseerd en er is een grote lobby daar die tracht zoveel mogelijk burgers, onschuldig of schuldig dat is verder irrelevant, de bak in de krijgen waar een moderne versie van slavernij aan de gang is, waar landen als Myanmar nog een puntje aan kunnen zuigen. :{w

De VS is het land van het beest, zij zijn de duivel. Boycot daarom alle producten uit de VS. (Ik doe dit al jaren). :(
  donderdag 29 september 2011 @ 09:22:06 #130
313372 Linkse_Boomknuffelaar
Stop de wapenlobby. Vrede!
pi_102503688
quote:
0s.gif Op maandag 28 september 2009 20:19 schreef Pietverdriet het volgende:
Toch merkwaardig dat als het Roman Polanski is, zelfs Franse ministers het betreuren dat hij is gearresteerd.
Ik hoop dat dit een breuk betekent tussen Frankrijk (en daarmee de EU) en de VS. De Fransen zelf haten alles wat Amerikaans is, dus wellicht dat de Franse ministers bij wijze van daadkracht, de Amerikaanse ambassadeur willen uitwijzen en alle Mc Donalds sluiten.

Vive la France! *O*
Merde au les Etats Unis. :( :r
  donderdag 29 september 2011 @ 09:27:36 #131
313372 Linkse_Boomknuffelaar
Stop de wapenlobby. Vrede!
pi_102503797
quote:
3s.gif Op maandag 28 september 2009 20:38 schreef jogy het volgende:

[..]

Hij had de moeder van het slachtoffer overgehaald om foto's te maken van haar 13 jarige dochter. Uiteindelijk heeft hij haar gedrogeerd, naaktfoto's gemaakt in een badkuip, haar meegenomen naar de slaapkamer en verkracht. Het was gewoon verkrachting maar om het slachtoffer te ontzien hebben ze hem uiteindelijk een deal aangeboden dat het seks met een minderjarige was zodat het slachtoffer niet in het getuigenbankje zou belanden. Hij heeft dus een 13 jarig meisje gedrogeerd en tegen haar wil geneukt.
Ok, deze informatie was mij niet bekend. Dat is inderdaad niet erg fraai.

Maar dan nog, het is zo lang geleden en het slachtoffer heeft hem vergeven. Zijn daad destijds is inderdaad walgelijk, indien dit correct is weergeven hierboven, maar het is te lang geleden en het meisje van toen heeft hem vergeven. Ik zie niet in waarom hij nu nog 3 maal daags door een neger in de bajes verkracht moet worden. Wie schiet daar nu iets mee op? :o
  donderdag 29 september 2011 @ 09:31:30 #132
313372 Linkse_Boomknuffelaar
Stop de wapenlobby. Vrede!
pi_102503907
quote:
1s.gif Op maandag 28 september 2009 22:41 schreef moussie het volgende:

[..]

wat voor vage site is dit, dat die een inbound-verbinding wil maken naar een poort op mijn PC?
Ik kreeg een virusmelding. Wat een kutsite dit. :(
  donderdag 29 september 2011 @ 09:36:05 #133
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_102503988
Zo kennen we de Trol LBK weer
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
  donderdag 29 september 2011 @ 09:39:59 #134
313372 Linkse_Boomknuffelaar
Stop de wapenlobby. Vrede!
pi_102504087
edit- probeer het in F&L ofzo

[ Bericht 96% gewijzigd door paddy op 29-09-2011 09:53:42 ]
  donderdag 29 september 2011 @ 09:51:48 #135
313372 Linkse_Boomknuffelaar
Stop de wapenlobby. Vrede!
pi_102504420
quote:
0s.gif Op woensdag 30 september 2009 17:41 schreef CANARIS het volgende:

[..]

wat een simpele platvloerse post.

De USA zijn een ontwikkelde demokratie met een goed functionerend rechtstelsel en hebben op basis hiervan internationale accorden met bijna alle Europeese staten afgesloten.

Er bestaat een internationaal arrestatiebevel tegen Polanski en daar moet elk Europees land zich in principe aan houden. Wij willen ook dat de USA dat doet wanneer één van onze criminelen daar naar toe vlucht ( Wat meervoudig is bewezen dat de USA zich hieraan ook houdt)

Alles andere is eenvoudige polemiek voor eenvoudige zielen.


En dat is het enige wat telt.
Dit meen je toch niet serieus? _O-

De VS, waar mensen op basis van huidskleur al dan niet de doodstraf krijgen, waar pro-deo-advocaten in de rechtszaal in slaap vallen, waar gedetineerden andere gedetineerden vermoorden en verkrachten, waar de gevangenislobby ervoor zorgt dat hoge straffen opgelegd worden, opdat zij meer winst kunnen maken.
De VS, het land waar je gestraft wordt als je terrorisme tegenhoudt, waar de staat zijn eigen burgers doodt, waar democratie een lachertje is en de uitslag van de verkiezingen al vast staat en erg veel lijkt op de Russische Federatie in dat opzicht.
Waar mensenrechten geschonden worden, die het internationaal strafhof in Den Haag niet erkend. Die illegale oorlogen voert, zonder goedkeuring van de VN.
Die doodseskaders in Centraal-Amerika financiert en militaire junta's doet installeren. Tevens het land dat compleet bankroet is. _O-

De VS schurkenstaat #1. Met stip. :{w
  donderdag 29 september 2011 @ 10:42:41 #136
131800 Tarado
capô de fusca
pi_102505870
quote:
7s.gif Op donderdag 29 september 2011 09:51 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:

[..]

Dit meen je toch niet serieus? _O-

De VS, waar mensen op basis van huidskleur al dan niet de doodstraf krijgen, waar pro-deo-advocaten in de rechtszaal in slaap vallen, waar gedetineerden andere gedetineerden vermoorden en verkrachten, waar de gevangenislobby ervoor zorgt dat hoge straffen opgelegd worden, opdat zij meer winst kunnen maken.
De VS, het land waar je gestraft wordt als je terrorisme tegenhoudt, waar de staat zijn eigen burgers doodt, waar democratie een lachertje is en de uitslag van de verkiezingen al vast staat en erg veel lijkt op de Russische Federatie in dat opzicht.
Waar mensenrechten geschonden worden, die het internationaal strafhof in Den Haag niet erkend. Die illegale oorlogen voert, zonder goedkeuring van de VN.
Die doodseskaders in Centraal-Amerika financiert en militaire junta's doet installeren. Tevens het land dat compleet bankroet is. _O-

De VS schurkenstaat #1. Met stip. :{w
Allemaal leuk en aardig maar die man is gewoon een kinderverkrachter en dan lijkt me excuses aanbieden niet afdoende als boetedoening
  donderdag 29 september 2011 @ 10:45:43 #137
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_102505951
quote:
0s.gif Op donderdag 29 september 2011 10:42 schreef Tarado het volgende:
Allemaal leuk en aardig maar die man is gewoon een kinderverkrachter en dan lijkt me excuses aanbieden niet afdoende als boetedoening
Die hele affaire met die dertienjarige starlet die door haar moeder gepusht werd is altijd schimmig geweest. Ik pleit Polanski niet onschuldig, maar zo zwart/wit is het allemaal niet geweest, toentertijd.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  donderdag 29 september 2011 @ 10:45:52 #138
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_102505958
quote:
0s.gif Op donderdag 29 september 2011 10:42 schreef Tarado het volgende:

[..]

Allemaal leuk en aardig maar die man is gewoon een kinderverkrachter en dan lijkt me excuses aanbieden niet afdoende als boetedoening
LBK is een trol die het graag opneemt voor Pedo's, Gadaffi, Chavez, Noord Korea, Mugabe en loopt te schelden op de VS en Nederland.
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
  donderdag 29 september 2011 @ 10:50:42 #139
313372 Linkse_Boomknuffelaar
Stop de wapenlobby. Vrede!
pi_102506093
quote:
0s.gif Op donderdag 29 september 2011 10:45 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

LBK is een trol die het graag opneemt voor Pedo's, Gadaffi, Chavez, Noord Korea, Mugabe en loopt te schelden op de VS en Nederland.
Ik ben gewoon een bazenuser en ik word geadoreerd op FOK! en jij niet. :W

Je bent gewoon jaloers. Maar goed ik wil je goeroe wel zijn, Piet en je kan bij mij in de leer hoe je ook een baas kunt worden! :) :7

Wees geen schaap, Piet, wees een baas! c_/
  donderdag 29 september 2011 @ 10:57:45 #140
131800 Tarado
capô de fusca
pi_102506293
quote:
7s.gif Op donderdag 29 september 2011 10:45 schreef Copycat het volgende:

[..]

Die hele affaire met die dertienjarige starlet die door haar moeder gepusht werd is altijd schimmig geweest. Ik pleit Polanski niet onschuldig, maar zo zwart/wit is het allemaal niet geweest, toentertijd.
In de US is sex met een minderjarige sowieso een vorm van verkrachting "statutory rape" dat wist Polanski natuurlijk ook wel, hoe verzachtend de omstandigheden ook mogen zijn
pi_102506413
quote:
0s.gif Op donderdag 29 september 2011 10:57 schreef Tarado het volgende:

[..]

In de US is sex met een minderjarige sowieso een vorm van verkrachting "statutory rape" dat wist Polanski natuurlijk ook wel, hoe verzachtend de omstandigheden ook mogen zijn
De spagaat kwam er vooral toen het slachtoffer vroeg om te stoppen met het proces, omdat het haar meer kwaad als goed deed. Interessant interview met haar:

http://articles.nydailyne(...)anski-roman-polanski
  donderdag 29 september 2011 @ 11:05:45 #142
131800 Tarado
capô de fusca
pi_102506545
quote:
0s.gif Op donderdag 29 september 2011 11:01 schreef Kingstown het volgende:

[..]

De spagaat kwam er vooral toen het slachtoffer vroeg om te stoppen met het proces, omdat het haar meer kwaad als goed deed. Interessant interview met haar:

http://articles.nydailyne(...)anski-roman-polanski
Is wel begrijpelijk dat die vrouw verder wil met haar leven maar ik kan ook wel begrijpen dat justitie om die reden de zaak niet kan laten lopen
pi_102506679
quote:
0s.gif Op donderdag 29 september 2011 11:05 schreef Tarado het volgende:

[..]

Is wel begrijpelijk dat die vrouw verder wil met haar leven maar ik kan ook wel begrijpen dat justitie om die reden de zaak niet kan laten lopen
Spagaat dus en dan moet je afwegen wat belangrijker is. De wens van het slachtoffer of de genoegdoening die de staat wil. Ik weet trouwens niet hoe het in Amerika juridisch zit met het kunnen vervolgen zonder aanklacht.
  donderdag 29 september 2011 @ 11:14:41 #144
131800 Tarado
capô de fusca
pi_102506814
quote:
0s.gif Op donderdag 29 september 2011 11:09 schreef Kingstown het volgende:

[..]

Spagaat dus en dan moet je afwegen wat belangrijker is. De wens van het slachtoffer of de genoegdoening die de staat wil. Ik weet trouwens niet hoe het in Amerika juridisch zit met het kunnen vervolgen zonder aanklacht.
Ik weet niet of die aanklacht nog nodig is omdat hij schuld heeft erkend en daarna is gevlucht

quote:
De Poolse filmmaker wordt al jaren gezocht door justitie in de Verenigde Staten, omdat hij in 1977 seks had met de op dat moment 13-jarige Samantha Geimer. Polanski erkende destijds schuld, maar sloeg vervolgens op de vlucht. De succesvolle regisseur heeft sindsdien geen voet meer gezet op Amerikaanse bodem.
pi_102507016
quote:
0s.gif Op donderdag 29 september 2011 11:14 schreef Tarado het volgende:

[..]

Ik weet niet of die aanklacht nog nodig is omdat hij schuld heeft erkend en daarna is gevlucht

[..]

Ik zou het ook niet weten. Daar heb je wrs. juristen voor nodig die bekend zijn met het Amerikaanse recht.

Persoonlijk neig ik er naar om het maar te laten voor wat het is. Het slachtoffer hoort wmb centraal te staan en die geeft duidelijk aan er klaar me te zijn en er nu vooral schade van te ondervinden.

Als neutrale "toeschouwer" mss niet helemaal bevredigend qua rechtvaardigheidsgevoel, maar dat weegt voor mij dan toch net iets minder zwaar als haar belang.
  donderdag 29 september 2011 @ 11:20:03 #146
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_102507021
Als het niet Roman Polanski was geweest maar een kalende vent met een pratende kut en een slecht gebit die worsten stopt voor de kost was hij jaren geleden al uitgeleverd. En indien niet had vrijwel iedereen die het hier loopt te nuanceren moord en brand lopen schreeuwen.
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_102507097
quote:
0s.gif Op donderdag 29 september 2011 11:20 schreef Pietverdriet het volgende:
Als het niet Roman Polanski was geweest maar een kalende vent met een pratende kut en een slecht gebit die worsten stopt voor de kost was hij jaren geleden al uitgeleverd. En indien niet had vrijwel iedereen die het hier loopt te nuanceren moord en brand lopen schreeuwen.
Jij kunt niet in het hoofd van anderen kijken. :)

Als het een onbekende was geweest, had het veel minder publiciteit opgeleverd, maar ook dan zou het slachtoffer centraal moeten staan en niet de vergeldingswens van buitenstaanders.
  donderdag 29 september 2011 @ 11:43:38 #148
131800 Tarado
capô de fusca
pi_102507888
quote:
0s.gif Op donderdag 29 september 2011 11:22 schreef Kingstown het volgende:

[..]

Jij kunt niet in het hoofd van anderen kijken. :)

Als het een onbekende was geweest, had het veel minder publiciteit opgeleverd, maar ook dan zou het slachtoffer centraal moeten staan en niet de vergeldingswens van buitenstaanders.
Als er een uitleveringsverdrag is zou dat moeten worden nageleefd zonder aanziens des persoons, het is dan aan justitie in de VS hoe ze de zaak verder behandelen ook met het oog op de wens van het slachtoffer.

[ Bericht 0% gewijzigd door Tarado op 29-09-2011 11:53:54 ]
pi_102513797
Roman Polanski is gewoon een vieze pedofiel die zijn terechte straf heeft weten te ontlopen. Ik vind dat die man alsnog mag wegrotten in een een Amerikaanse cel :7

Kom er maar in LBK O+
"No, I do not believe in patents. I believe that patents make other people dis-incentied in coming up with new thing" - Thomas Peterffy
pi_102514807
quote:
0s.gif Op donderdag 29 september 2011 11:20 schreef Pietverdriet het volgende:
Als het niet Roman Polanski was geweest maar een kalende vent met een pratende kut en een slecht gebit die worsten stopt voor de kost was hij jaren geleden al uitgeleverd. En indien niet had vrijwel iedereen die het hier loopt te nuanceren moord en brand lopen schreeuwen.
Klopt. Ik snap dat rare gedrag ook niet waarin met het 'genuanceerd' noemt de meest walgelijke daden te downplayen en gewoon zeggen dat zo iets walgelijk is is 'tokkiegedrag van de Telegraaflezende onderbuiken'.
Op woensdag 23 januari 2013 16:22 schreef gnaeus het volgende:[/b]
Je denkt serieus dat een goede opvoeding dit kan voorkomen ? Het is juist vaak de oorzaak van misdragingen.
  donderdag 29 september 2011 @ 16:55:29 #151
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_102518017
quote:
0s.gif Op donderdag 29 september 2011 15:26 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

Klopt. Ik snap dat rare gedrag ook niet waarin met het 'genuanceerd' noemt de meest walgelijke daden te downplayen en gewoon zeggen dat zo iets walgelijk is is 'tokkiegedrag van de Telegraaflezende onderbuiken'.
En nu in het Nederlands?
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_102518187
quote:
1s.gif Op donderdag 29 september 2011 16:55 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

En nu in het Nederlands?
Volwassenen die seks hebben met kinderen moeten dood en links tuig ook. Plus iedereen die zwart is en alle religieuzen.

Deze vertaling kun je voor al Hofstadt zijn postings gebruiken. :)
  donderdag 29 september 2011 @ 17:02:19 #153
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_102518276
quote:
0s.gif Op donderdag 29 september 2011 17:00 schreef Kingstown het volgende:

[..]

Volwassenen die seks hebben met kinderen moeten dood en links tuig ook. Plus iedereen die zwart is en alle religieuzen.

Deze vertaling kun je voor al Hofstadt zijn postings gebruiken. :)
Vergeet de apple fanboys niet
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
  donderdag 29 september 2011 @ 18:03:56 #154
313372 Linkse_Boomknuffelaar
Stop de wapenlobby. Vrede!
pi_102520330
quote:
0s.gif Op donderdag 29 september 2011 14:55 schreef ComplexConjugate het volgende:
Roman Polanski is gewoon een vieze pedofiel die zijn terechte straf heeft weten te ontlopen. Ik vind dat die man alsnog mag wegrotten in een een Amerikaanse cel :7

Kom er maar in LBK O+
Jij bent gehersenspoeld door de overheid. Schaap. Beeeeeh. :{w
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')