Een bekende quote van Steve Jobs:quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 03:43 schreef ErictheSwift het volgende:
[..]
Als je het interieur bedoelt; dat heeft geen betrekking op design in de zin van looks, dat is functioneel.
Zo natuurlijk is dat anders niet. Ik snap dat Steve dit soort uitspaken doet, het ondersteunt zijn marketingstrategie. Ik ben het echter totaal niet met hem eens.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 03:45 schreef Tijn het volgende:
[..]
Een bekende quote van Steve Jobs:
"Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works."
Het is bij dit soort producten natuurlijk niet zo dat de binnenkant en de buitenkant los van elkaar ontworpen worden. De buitenkant ziet er zo uit omdat de binnenkant er zo uitziet en andersom.
Leg uitquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 10:18 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Zo natuurlijk is dat anders niet. Ik snap dat Steve dit soort uitspaken doet, het ondersteunt zijn marketingstrategie. Ik ben het echter totaal niet met hem eens.
Het staat niet voor niks tussen haakjes dus het is niet op iedereen van toepassing maar gelijk heb ik welquote:
Iets kan er ook niet uitzien maar toch heel vernuftig werken. Of anders om natuurlijk.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 10:26 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Leg uitZonder goed design ben je nergens...
Nee, het is eerder anders om.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 14:31 schreef no1uknow het volgende:
[..]
Het staat niet voor niks tussen haakjes dus het is niet op iedereen van toepassing maar gelijk heb ik wel
Dat ontkent Steve dan ook niet. Hij beweert eerder dat design niet per se puur iets esthetisch is, en dat het ook functionele aspecten kan hebben. Volgens deze bewering is het ook onzin om Macs af te doen als computers waar je alleen meer betaalt "voor het design", omdat juist het design een functionele meerwaarde biedt.quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 00:33 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Iets kan er ook niet uitzien maar toch heel vernuftig werken. Of anders om natuurlijk.
Design is Engels voor ontwerp en dat houdt heel wat meer in dan enkel het uiterlijk. Maar dat wist je natuurlijk al.quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 00:33 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Iets kan er ook niet uitzien maar toch heel vernuftig werken. Of anders om natuurlijk.
Vandaar het onderscheid tussen functioneel design en esthetisch design een paar van mijn posts terug.quote:Op woensdag 11 november 2009 22:03 schreef fyah het volgende:
[..]
Design is Engels voor ontwerp en dat houdt heel wat meer in dan enkel het uiterlijk. Maar dat wist je natuurlijk al.
Want omdat mensen een compleet systeem afnemen mogen ze hun besturingssysteem niet upgraden ofzo?quote:Op donderdag 12 november 2009 05:50 schreef ErictheSwift het volgende:
[..]
Overigens, voor een computerboer die claimt complete systemen te produceren valt het niet echt met elkaar te rijmen dat ze ook losse schijfjes van hun OS verkopen.
jij niet begrijp dat ik het hier over de stand-alone volledige versies heb?quote:Op donderdag 12 november 2009 08:15 schreef Tijn het volgende:
[..]
Want omdat mensen een compleet systeem afnemen mogen ze hun besturingssysteem niet upgraden ofzo?
Dan nog zijn ze bedoeld voor mensen met een Mac die hun OS willen upgraden.quote:Op vrijdag 13 november 2009 04:11 schreef ErictheSwift het volgende:
[..]
jij niet begrijp dat ik het hier over de stand-alone volledige versies heb?
Dat doet Apple dan ook niet. Ze gaan er vanuit dat als je Mac OS X koopt, je blijkbaar een Mac hebt. En aangezien elke Mac al met een versie van Mac OS is verkocht, is het dus altijd een upgrade wat ze je verkopen.quote:Op vrijdag 13 november 2009 17:36 schreef ErictheSwift het volgende:
alleen jammer dat dat nogal moeilijk te controleren en af te dwingen valt
Het is beter om achter bedrijven aan te gaan (zoals Apple doet) dan achter consumenten (zoals Microsoft doet) ja.quote:Op vrijdag 13 november 2009 17:45 schreef ErictheSwift het volgende:
Neuuhhh, in plaats daarvan gaan ze met de DMCA achter Psystar, dat is veel beter wou je zeggen.
Zolang het open-source is, kan Apple ze weinig maken.quote:even los gezien van of Psystar wel of niet legaal bezig, maar er zijn meer projectgroepen met een OSX bootstrap bezig, en hen lijkt me geen betere benadering beschoren
Denk niet dat het veel zal uitmaken of de juiste UEFI als freeware of GPL-ware wordt uitgebracht.quote:Op vrijdag 13 november 2009 17:47 schreef Tijn het volgende:
[..]
Het is beter om achter bedrijven aan te gaan (zoals Apple doet) dan achter consumenten (zoals Microsoft doet) ja.
[..]
Zolang het open-source is, kan Apple ze weinig maken.
Natuurlijk wel, dat is een wereld van verschil. Een bedrijf wat closed-source freeware maakt kun je dwingen te stoppen met hun activiteiten. Open-source daarentegen kun je namelijk niet stoppen. Je kunt niet afdwingen dat mensen code niet gebruiken die zich in het publieke domein begeeft.quote:Op vrijdag 13 november 2009 17:52 schreef ErictheSwift het volgende:
[..]
Denk niet dat het veel zal uitmaken of de juiste UEFI als freeware of GPL-ware wordt uitgebracht.
Kan. Of het ook een succes zal worden valt nog te bezien. We hebben het hier wel over een open specificatie waar jan en alleman aan kan coden.quote:Op vrijdag 13 november 2009 17:59 schreef Tijn het volgende:
Natuurlijk wel, dat is een wereld van verschil. Een bedrijf wat closed-source freeware maakt kun je dwingen te stoppen met hun activiteiten.
Denk ook dat het die kant op zal gaan.quote:Open-source daarentegen kun je namelijk niet stoppen. Je kunt niet afdwingen dat mensen code niet gebruiken die zich in het publieke domein begeeft.
Jij keurt het goed wat Psystar doet? Lekker profiteren van andermans software?quote:Op vrijdag 13 november 2009 17:45 schreef ErictheSwift het volgende:
Neuuhhh, in plaats daarvan gaan ze met de DMCA achter Psystar, dat is veel beter wou je zeggen.
even los gezien van of Psystar wel of niet legaal bezig, maar er zijn meer projectgroepen met een OSX bootstrap bezig, en hen lijkt me geen betere benadering beschoren
Als ze zich aan de GPL houden, wel, ja, en de kritiek uit de niet-Apple hoek op Psystar gaat voornamelijk daarover. De Apple-fanboys die moord en brand schreeuwen omdat een clubje een UEFI in elkaar geknutseld heeft die het mogelijk maakt om een volledige (je weet wel het losse schijfje uit de box) vanilla-MacOSX op om het even welke hardware van het x86-64 platform te draaien kan ik moeilijk serieus nemen.quote:Op vrijdag 13 november 2009 18:56 schreef Nooduitgang het volgende:
Jij keurt het goed wat Psystar doet? Lekker profiteren van andermans software?
Dus aan de GPL moeten ze zich wel houden, maar de EULA van Mac OS X, daar kunnen ze hun reet mee afvegen? Overigens boeit het Apple vrij weinig wat de consument met zijn OS X kopie doet. Alleen als bedrijven willens en wetens voorwaarden willen schenden en over de rug van Apple winst willen maken komt Apple in actie. Dat lijkt me niet meer dan terecht, niet?quote:Op vrijdag 13 november 2009 21:32 schreef ErictheSwift het volgende:
[..]
Als ze zich aan de GPL houden, wel, ja, en de kritiek uit de niet-Apple hoek op Psystar gaat voornamelijk daarover. De Apple-fanboys die moord en brand schreeuwen omdat een clubje een UEFI in elkaar geknutseld heeft die het mogelijk maakt om een volledige (je weet wel het losse schijfje uit de box) vanilla-MacOSX op om het even welke hardware van het x86-64 platform te draaien kan ik moeilijk serieus nemen.
GPL heeft direct invloed op de code en de wijze waarop deze tot stand komt, dus daar kom je niet zo maar 1,2,3 van onderuit. De OSX EULA daarintegen heb je weinig mee van doen als je je kopie onaangebroken doorverkoopt.quote:Op zaterdag 14 november 2009 02:08 schreef Nooduitgang het volgende:
Dus aan de GPL moeten ze zich wel houden, maar de EULA van Mac OS X, daar kunnen ze hun reet mee afvegen?
Maar zijn anaal-fascistisch qua regeltjes met de iPhone en de iPodquote:Overigens boeit het Apple vrij weinig wat de consument met zijn OS X kopie doet.
Ho ho ho jij, voor zover ik weet mogen licenties gewoon doorverkocht worden, ook met winst, aan derden, en daarbij maakt het geen ruk uit of er een extra rig met die ene firmware bijgeleverd is. De licentie is al betaald en die is niet op naam en daarmee is de kous af. Het enige wat Apple dan kan stellen is dat je support komt te vervallen als je je OSX rig niet van een officieel Apple retail kanaal hebt.quote:Alleen als bedrijven willens en wetens voorwaarden willen schenden en over de rug van Apple winst willen maken komt Apple in actie. Dat lijkt me niet meer dan terecht, niet?
Niet volgens de EULA van Mac OS X. Daar staat nadrukkelijk in dat Mac OS X alleen mag worden verkocht op "Apple-branded hardware".quote:Op zaterdag 14 november 2009 04:46 schreef ErictheSwift het volgende:
[..]
Ho ho ho jij, voor zover ik weet mogen licenties gewoon doorverkocht worden
Nou, maak je om winstmarges en dergelijke maar geen zorgen hoor, Apple doet het financieel beter dan de HPs, Dells en Acers van deze wereld.quote:Overigens, als Apple verliest draait op een volledige versie van Snow Leopard terwijl MS wel een leuke marge op Se7en kan halen doen Steve&Co. iets totaal verkeerd.
MS heeft al eens bakzeil gehaald bij het willen tegenhouden van doorverkopen van licenties dus dat gaat hem niet worden denk ik.quote:Op zaterdag 14 november 2009 13:11 schreef Tijn het volgende:
Niet volgens de EULA van Mac OS X. Daar staat nadrukkelijk in dat Mac OS X alleen mag worden verkocht op "Apple-branded hardware".
Ik doelde eigenlijk meer op het borrelpraatje van de verkoop van losse schijfjes OSX die Apple's businessmodel om zeep zou helpen terwijl ze een niche in de grote x86-64 markt innemen.quote:Nou, maak je om winstmarges en dergelijke maar geen zorgen hoor, Apple doet het financieel beter dan de HPs, Dells en Acers van deze wereld.
Ja, bij Apple denken ze idd aan de gebruiker. Bij Microsoft krijg je als gebruiker eerst allerlei beloftes, dan een halfbakken versie van al die beloftes genaamd Vista (maar die Wow startte wel Now) in zeven verschillende versies met bedragen tot 400+ euro voor een OS, en drie jaar later krijg je weer hetzelfde (The Wow really starts Now, of zo) en kun je weer een boel geld dokken.quote:Overigens, als Apple verliest draait op een volledige versie van Snow Leopard terwijl MS wel een leuke marge op Se7en kan halen doen Steve&Co. iets totaal verkeerd.
MS verkoopt software, geen hardware. En die hardware die ze verkopen is bagger (XBox) en als je daar wat mee uitvreet word je van XBox-live en zo geweerd.quote:MS heeft al eens bakzeil gehaald bij het willen tegenhouden van doorverkopen van licenties dus dat gaat hem niet worden denk ik.
Gebruik al een paar jaar Macs, maar heb uiteindelijk ook een 360 gehaald. Gewoon open-minded enzo, want wat kan er nou helemaal misgaan? Nou ik heb het geweten hoor. Dat ding loeit als de tering, alsof er een vliegtuig opstijgt. Na een klein jaar ook gewoon een red ring of death. De support was om van te janken.quote:Op zaterdag 14 november 2009 16:45 schreef Walter_Sobchak het volgende:
MS verkoopt software, geen hardware. En die hardware die ze verkopen is bagger (XBox) en als je daar wat mee uitvreet word je van XBox-live en zo geweerd.
Prachtig
Haal die Apple vibrator eens uit je anus manquote:Op zaterdag 14 november 2009 16:45 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Ja, bij Apple denken ze idd aan de gebruiker.
Hee, het wordt ook maar door weinigen bestreden dat Vistbah een halfbakken rush-job is geweest, daar hebben we geen zogenaamd elitaire Apple-fanbois voor nodig. Waar mogelijk ben ik er iig met een grote boog omheen gelopen.quote:Bij Microsoft krijg je als gebruiker eerst allerlei beloftes, dan een halfbakken versie van al die beloftes genaamd Vista (maar die Wow startte wel Now) in zeven verschillende versies met bedragen tot 400+ euro voor een OS, en drie jaar later krijg je weer hetzelfde (The Wow really starts Now, of zo) en kun je weer een boel geld dokken.
Was het nou de iPod of de iPhone die met die crappy Li-ion accu's te kampen hadquote:MS verkoopt software, geen hardware. En die hardware die ze verkopen is bagger (XBox) en als je daar wat mee uitvreet word je van XBox-live en zo geweerd.
Als het te moeilijk wordt om met fatsoenlijke argumenten te komen, worden we maar grofgebekt. Typisch!quote:Op zaterdag 14 november 2009 17:43 schreef ErictheSwift het volgende:
[..]
Haal die Apple vibrator eens uit je anus man. Zoals elk bedrijf denkt Apple ook eerst aan dr eigen portemonnee. 1 van de posts van mgerben in het "GSM met SnapDragon proc" draadje geeft leuke voorbeeldjes over hoe "gebruiksvriendelijk" Apple voor haar gebruikers is. En nog heb je van die randdebielen die zover gaan dat je omwille van een Hackintosh syteem of een gejailbreakte iPhone moraal inferieur bent aan een coke dealert. WTF
![]()
![]()
![]()
???
[..]
Hee, het wordt ook maar door weinigen bestreden dat Vistbah een halfbakken rush-job is geweest, daar hebben we geen zogenaamd elitaire Apple-fanbois voor nodig. Waar mogelijk ben ik er iig met een grote boog omheen gelopen.
[..]
Was het nou de iPod of de iPhone die met die crappy Li-ion accu's te kampen had?
Ik heb anders genoeg draadjes gezien waarin de Apple adepten het voortouw qua grofgebektheid namen (meestal iets de trant van "die criminelen die hun iphone hebben gejailbreakt"). Ik heb je nota bene nog een voorbeeld gegeven van hoever Apple fanbois gaan met anderen met een mening die niet in hun straatje past af te branden (en ja ik kan dat specifieke voorbeeld met de coke dealert opduikelen). Als je dan de kritiekpunten mooi samengevat in die ene post afdoet als onzin terwijl je jezelf een moreel verheven toontje aanmeet verdien je simpelweg zo'n sneer.quote:Op zaterdag 14 november 2009 17:49 schreef Nooduitgang het volgende:
Als het te moeilijk wordt om met fatsoenlijke argumenten te komen, worden we maar grofgebekt. Typisch!
OK ik houd je aan je laatste zin als je over 3 jaar het "red ring of death"-verhaal van stal haalt.quote:Oók typisch dat de "crappy Li-ion accu's" er opeens weer bijgehaald moeten worden. Is dat het enige wat je kon bedenken? We zijn inmiddels alweer 6 jaar verder hoor.
Ja, want Apple maakt batterijenquote:Op zaterdag 14 november 2009 17:43 schreef ErictheSwift het volgende:
[..]
Haal die Apple vibrator eens uit je anus man. Zoals elk bedrijf denkt Apple ook eerst aan dr eigen portemonnee. 1 van de posts van mgerben in het "GSM met SnapDragon proc" draadje geeft leuke voorbeeldjes over hoe "gebruiksvriendelijk" Apple voor haar gebruikers is. En nog heb je van die randdebielen die zover gaan dat je omwille van een Hackintosh syteem of een gejailbreakte iPhone moraal inferieur bent aan een coke dealert. WTF
![]()
![]()
![]()
???
[..]
Hee, het wordt ook maar door weinigen bestreden dat Vistbah een halfbakken rush-job is geweest, daar hebben we geen zogenaamd elitaire Apple-fanbois voor nodig. Waar mogelijk ben ik er iig met een grote boog omheen gelopen.
[..]
Was het nou de iPod of de iPhone die met die crappy Li-ion accu's te kampen had?
Slap excuus. Je bent met ons in discussie, niet met 'Apple adepten' uit andere topics. Bovendien was de post van walter volkomen normaal. Discussiëren oké, maar hou het een beetje op niveau.quote:Op zaterdag 14 november 2009 18:07 schreef ErictheSwift het volgende:
[..]
Ik heb anders genoeg draadjes gezien waarin de Apple adepten het voortouw qua grofgebektheid namen (meestal iets de trant van "die criminelen die hun iphone hebben gejailbreakt"). Ik heb je nota bene nog een voorbeeld gegeven van hoever Apple fanbois gaan met anderen met een mening die niet in hun straatje past af te branden (en ja ik kan dat specifieke voorbeeld met de coke dealert opduikelen). Als je dan de kritiekpunten mooi samengevat in die ene post afdoet als onzin terwijl je jezelf een moreel verheven toontje aanmeet verdien je simpelweg zo'n sneer.
Ik kreeg dat gezeik begin dit jaar, maak er maar 5 jaar van dus. En tegen die tijd hebben ze vast wel iets nieuwsquote:[..]
OK ik houd je aan je laatste zin als je over 3 jaar het "red ring of death"-verhaal van stal haalt.
Doet dat er toe dan :|( ? Apple is nog steeds degene die die dingen kiest en inbouwt dus als ze wisten van de problemen en ze toch mooi weer blijven spelen en ingebouwd verkopen zijn ze net zo fout als de eigenlijke producent.quote:Op zaterdag 14 november 2009 18:22 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Ja, want Apple maakt batterijen
Kopiëren??? Je bedoelt reïmplementeren, want kopiëren zal moeilijk gaan als ze geen inzage de broncode van OSX hebben. Enne, zullen we voor de kwalificatie "goed danwel slecht OS" de overall user experience over een langere tijdsspanne aanhouden ipv een paar exploits, want de "unix" kernels zijn daar ook niet van gevrijwaard. Dat gat in de Linux kernel dat er acht jaar inzat kon natuuuurlijk wel op alle verdediging van de Linux nerds crew inclusief Torvalds die beter zou moeten weten ipv de schuld af te schuiven rekenen. Toch worden recente Linux distro's als kwalitatief goede OS-sen aangemerkt.quote:Was het nu Windows Vista of Windows 7 waar een hoop gebruikers in een infinite loop bleven hangen bij 62% install? Was het nu Windows 7 dat eigenlijk al gelijk een paar exploits aan de broek had hangen, zoals deze of deze?
Heb je miljoenen mensen voor je laten beta-testen en kopieer je gewoon de boel van OSX, kunnen ze eigenlijk nog steeds geen goed OS maken.
Jezus grrristus, als je nog niet eens kan bedenken dat je wel wat geld voor de verscheping van het schijfje neer moet tellen ben je echt wel n00bquote:En als je een free upgrade naar W7 ging doen omdat je ergens vanaf juli een PC had gekocht, was ie eigenlijk helemaal niet zo free als MS claimt.
Prachtig: gewoonweg prachtig.
Gratis is gratis. Als de fabrikant zegt dat je het gratis krijgt, moeten ze niet met een rekening aan komen zetten. Punt.quote:Op zaterdag 14 november 2009 19:48 schreef ErictheSwift het volgende:
Jezus grrristus, als je nog niet eens kan bedenken dat je wel wat geld voor de verscheping van het schijfje neer moet tellen ben je echt wel n00b.
Dan mogen jullie dat Apple-draadje hier ook wel eens kuisen,want daar kom ik regelmatig de "domme windows n00b" dooddoener tegen. En dan gelijk steigeren om 1 zin met krachtermen als hyperbool. Echt, dat valt gewoon op; in het windows se7en draadje nauwelijks tot geen gescheld, maar in het Apple draadje genoeg out-crowd bash opmerkingen te vinden. En algemener, windows gebruikers kunnen hun waardering voor linux en osx nog wel uitspreken, maar omgekeerd is het net een vlammerwerper.quote:Op zaterdag 14 november 2009 18:38 schreef Nooduitgang het volgende:
Slap excuus. Je bent met ons in discussie, niet met 'Apple adepten' uit andere topics. Bovendien was de post van walter volkomen normaal. Discussiëren oké, maar hou het een beetje op niveau.
Hey apple, please fix my bricked imac, then thrash microsoft.quote:Ik kreeg dat gezeik begin dit jaar, maak er maar 5 jaar van dus. En tegen die tijd hebben ze vast wel iets nieuws
Echt, wat een onzin. Ja, die mensen heb je ja, aan beide kanten. Betekent niet dat je je tot hun niveau moet verlagen. Dat je dat wel doet spreekt wat mij betreft boekdelen. En over vlammenwerper gesproken, moet jij eens in KLB een topic openen over Apple...quote:Op zaterdag 14 november 2009 20:10 schreef ErictheSwift het volgende:
[..]
Dan mogen jullie dat Apple-draadje hier ook wel eens kuisen,want daar kom ik regelmatig de "domme windows n00b" dooddoener tegen. En dan gelijk steigeren om 1 zin met krachtermen als hyperbool. Echt, dat valt gewoon op; in het windows se7en draadje nauwelijks tot geen gescheld, maar in het Apple draadje genoeg out-crowd bash opmerkingen te vinden. En algemener, windows gebruikers kunnen hun waardering voor linux en osx nog wel uitspreken, maar omgekeerd is het net een vlammerwerper.
laat daar de mensen die niet tot de apple in-crowd behoren even over beslissen ja.quote:
tuurlijk, maar aan de linux en apple kant zijn ze nou net even een paar slagen fanatieker en vooral vocaler. De kreet Apple Scientology komt niet zomaar uit de lucht vallen.quote:Ja, die mensen heb je ja, aan beide kanten.
Ja tuurlijk, je hebt me een keer kunnen betrappen op een vulgaire versie van "zet die roze bril eens af" en meteen is "bewezen" dat mn reacties alleen maar trollposts zijn.quote:Betekent niet dat je je tot hun niveau moet verlagen. Dat je dat wel doet spreekt wat mij betreft boekdelen.
Dan noem je ook een van laagste krochten van het fok!-forum op. ONZ/KLB kan je geen serieuze discussie in voeren want iedereen daar heeft het te druk met het oppompen van zijn/haar e-penis/e-clitoris. Open je een klaagtopic over windows, stromen de popiejopies en masse binnen om te zeiken wat voor een n00b jij bent omdat je niet met windows kan omgaan of dat je geen linux/osx gebruikt, en omgekeerd.quote:En over vlammenwerper gesproken, moet jij eens in KLB een topic openen over Apple...
Roze bril, scientology, alleen jehova's mist nog in het rijtje. Het bestaan van die termen kan je ten nadele van zowel applegebruikers als applehaters opvatten. En dat ze aan de linux en apple kant fanatieker zouden zijn is volstrekt uit de lucht gegrepen en nergens op gebaseerd, en voor jou makkelijk te zeggen als iemand van de "andere kant". Het boeit ook helemaal niks wie er fanatieker is want het heeft feitelijk helemaal geen waarde in deze discussie. Probeer liever met inhoudelijke argumenten te komen.quote:Op zaterdag 14 november 2009 20:50 schreef ErictheSwift het volgende:
[..]
laat daar de mensen die niet tot de apple in-crowd behoren even over beslissen ja.
[me]mompelt iets over roze bril[/me]
[..]
tuurlijk, maar aan de linux en apple kant zijn ze nou net even een paar slagen fanatieker en vooral vocaler. De kreet Apple Scientology komt niet zomaar uit de lucht vallen.
[..]
Ja tuurlijk, je hebt me een keer kunnen betrappen op een vulgaire versie van "zet die roze bril eens af" en meteen is "bewezen" dat mn reacties alleen maar trollposts zijn.
[..]
Dan noem je ook een van laagste krochten van het fok!-forum op. ONZ/KLB kan je geen serieuze discussie in voeren want iedereen daar heeft het te druk met het oppompen van zijn/haar e-penis/e-clitoris. Open je een klaagtopic over windows, stromen de popiejopies en masse binnen om te zeiken wat voor een n00b jij bent omdat je niet met windows kan omgaan of dat je geen linux/osx gebruikt, en omgekeerd.
hmmmz, wat ik hieruit begrijp dat Psystar dus wèl wijzigingen aan de MacOSX kernel doorvoerde voor de bootstrap. Ja, dan ben je gewoon een sitting duck waiting to be shot. STU-PID !!!quote:Op zaterdag 14 november 2009 23:00 schreef fyah het volgende:
Psystar lijdt zwaar verlies in rechtzaak tegen Apple, toch nog niet helemaal uitgestreden tot Januari:
http://www.appleinsider.c(...)against_psystar.html

Ze hebben natuurlijk niet zomaar een niche, ze hebben de top-end niche. Niemand verkoopt zoveel $1000+ computers als Apple. Dat is niet toevallig, dat is een hele bewuste keuze. Waar andere computerfabrikanten elkaar kapot concurreren om de goedkoopste te zijn en daarbij in hun eigen winstmarges snijden, strijkt Apple het grote geld binnen met relatief weinig afzet.quote:Op zaterdag 14 november 2009 16:11 schreef ErictheSwift het volgende:
[..]
Ik doelde eigenlijk meer op het borrelpraatje van de verkoop van losse schijfjes OSX die Apple's businessmodel om zeep zou helpen terwijl ze een niche in de grote x86-64 markt innemen.
Het is best oneerlijk om user comments op het internet voor te stellen als representatie van een grote groep mensen. Er bestaat op youtube geen enkel filmpje zonder dat er een hoop straight up mongolen onder staan.quote:Op zondag 15 november 2009 00:50 schreef ErictheSwift het volgende:
[..]
hmmmz, wat ik hieruit begrijp dat Psystar dus wèl wijzigingen aan de MacOSX kernel doorvoerde voor de bootstrap. Ja, dan ben je gewoon een sitting duck waiting to be shot. STU-PID !!!
En ja hoor, de eerste posts met teksten als "send them to guantanamo bay. fuck you MS fanbois" jada jada jada zijn alweer geplaatst. Goeie PR voor community jongens![]()
Oh well, up to Chameleon dan maar [ afbeelding ]
Ik ben benieuwd of het nu bekend zal worden welk groot bedrijf achter Psystar zit, want dat dat zo is lijkt me duidelijk. Psystar is alleen maar opgericht om te worden aangeklaagd, zodat het duidelijk zou worden in hoeverre er valt te concurreren met Apple door hun eigen OS te resellen op andere hardware.quote:Op zaterdag 14 november 2009 23:00 schreef fyah het volgende:
Psystar lijdt zwaar verlies in rechtzaak tegen Apple, toch nog niet helemaal uitgestreden tot Januari:
http://www.appleinsider.c(...)against_psystar.html
Als het Apple zelf was zouden ze dat punt nooit open willen breken, maar liefst totaal buiten discussie houden lijkt mequote:Op zondag 15 november 2009 01:22 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd of het nu bekend zal worden welk groot bedrijf achter Psystar zit, want dat dat zo is lijkt me duidelijk. Psystar is alleen maar opgericht om te worden aangeklaagd, zodat het duidelijk zou worden in hoeverre er valt te concurreren met Apple door hun eigen OS te resellen op andere hardware.
Zou het Dell misschien zijn? Microsoft? Apple zelf?
Volgens mij was dat helemaal niet wat er gebeurdequote:Op zondag 15 november 2009 00:56 schreef Tijn het volgende:
Dat ze dit kunnen doen, is natuurlijk voor een groot gedeelte vanwege de exclusiviteit van Mac OS X. Als je voor minder geld een andere machine kon kopen waar ook Mac OS X staat (zoals Psystar verkoopt), kun je er natuurlijk vergif op innemen dat de verkopen van Macs afnemen. Dat is geen borrelpraat, dat is gewoon de realiteit. Halverwege de jaren '90 is zoiets namelijk al eerder gebeurd toen allerlei Mac-klonen op de markt werden toegelaten. Apple is toen bijna failliet gegaan omdat ze geen computer meer verkocht kregen.
Ze maakten dus zelf goedkope modellen...quote:Following the success of the LC, Apple introduced the Centris line, a low end Quadra offering, and the ill-fated Performa line that was sold in several confusing configurations and software bundles to avoid competing with the various consumer outlets such as Sears, Price Club, and Wal-Mart, the primary dealers for these models. The result was disastrous for Apple as consumers did not understand the difference between models.
During this time Apple experimented with a number of other failed consumer targeted products including digital cameras, portable CD audio players, speakers, video consoles, and TV appliances. Enormous resources were also invested in the problem-plagued Newton division based on John Sculley's unrealistic market forecasts. Ultimately, all of this proved too-little-too-late for Apple as their market share and stock prices continued to slide.
Apple heeft in de jaren '90 onder Sculley inderdaad rampzalige modellen geïntroduceerd die totaal niet verkochten. Het ging al slecht toen Apple met het Official Macintosh Clone Program kwam, waarin andere computerfabrikanten System 7 op hun machines mochten installeren. Dit heeft echter helemaal niet positief uitgepakt en toen Steve Jobs het roer overnam heeft 'ie het kloonprogramma beëindigd en gezegd dat het een heel slecht idee was.quote:Op zondag 15 november 2009 10:29 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Volgens mij was dat helemaal niet wat er gebeurdeEn volgens wiki ook niet
[..]
Ze maakten dus zelf goedkope modellen...
Dat is waar... Overigens...quote:Op zondag 15 november 2009 12:26 schreef Tijn het volgende:
[..]
Apple heeft in de jaren '90 onder Sculley inderdaad rampzalige modellen geïntroduceerd die totaal niet verkochten. Het ging al slecht toen Apple met het Official Macintosh Clone Program kwam, waarin andere computerfabrikanten System 7 op hun machines mochten installeren. Dit heeft echter helemaal niet positief uitgepakt en toen Steve Jobs het roer overnam heeft 'ie het kloonprogramma beëindigd en gezegd dat het een heel slecht idee was.
Daarom is het ook niet erg waarschijnlijk dat ze zoiets opnieuw zouden proberen met Mac OS X.
Wat lul jij henk? En wat een kut topic kickquote:Op dinsdag 20 april 2010 02:12 schreef Gras_eter het volgende:
Tar.gz vs .exe zegt al heel veel natuurlijk.
En ja je hebt .deb .rpm .yum(?) maar kom het nog steeds .tar.gz tegen bah bah bah
Ik was gister gefrusteerd omdat het mij net snel genoeg luktequote:Op dinsdag 20 april 2010 10:00 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Wat lul jij henk? En wat een kut topic kick
Dan ben je baas. Queen of FOK/DIG!quote:Op donderdag 3 september 2009 23:51 schreef slacker_nl het volgende:
Hahahahahaahahaha EPISCH. Ik kan niet anders doen dan lachen. HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHA
Grappenmaker.
Wij gebruiken zakelijk:
Solaris 8-10, Debian Etch, FreeBSD 4-7, Windows 2000/XP/2003.
En thuis gebruik ik:
Ubuntu, Debian.
Ik ben opgegroeid met MS-DOS en Windows. Ik weet er wel het eea van. Heb OS/2 Warp gedraaid.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.heksehiel: Je hebt gelijk. Het gaat wel degelijk ook om het uiterlijk! Een mooi innerlijk word ik niet geil van namelijk.
P.F: Als ik 50+ ben doe ik het ook wel voor het innerlijk, maar nu het nog kan, ga ik ook voor uiterlijk
Je werk is toch niet het beheersen van softwarepakketten? Je werk kun je uitvoeren met welke software dan ook, of dat nou op een Mac, Windows of voor mij part een Commodore 64 is. Dat is m'n punt.quote:Op vrijdag 16 juli 2010 13:58 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Mja, ik ben dus juist niet afhankelijk van één specifieke aanbieder, ik kan immers met meerdere pakketten omgaan. Toevallig draaien al die pakketten exclusief onder Windows.
Dat is precies wat ik niet zeg. Het maakt juist niets uit of je een Mac of wat voor computer dan ook gebruikt, je werk uit kunnen voeren staat daar compleet los van. Als je ten minste een echte vakman bent en niet een simpele knoppenbediener die alleen weet hoe een bepaald programma werkt.quote:En het is des te deerniswekkender dat jij blijkbaar denkt dat je alleen een vakman bent als je met een Mac werkt. Een heel beperkte vakman ben je dan, aangezien heel veel professionele software niet draait onder OS X.
Deels niet, deels wel. Ik werk veel met CAD-pakketten. Ik beheers verschillende die heel gangbaar zijn in mijn werkveld. Toevallig draaien die allemaal enkel onder Windows, daar kan ik niks aan doen. Dus je hebt nog steeds kennis nodig om die pakketten goed van input te kunnen voorzien, maar beheersing van diezelfde pakketten is wel degelijk deel van mijn vaardigheid.quote:Op vrijdag 16 juli 2010 14:10 schreef Tijn het volgende:
Je werk is toch niet het beheersen van softwarepakketten? Je werk kun je uitvoeren met welke software dan ook, of dat nou op een Mac, Windows of voor mij part een Commodore 64 is. Dat is m'n punt.
Mja, blijkbaar zit ik in een beroepsgroep waar het toch wél uitmaakt welke specifieke software je wel of niet beheerst. En veel van die software bepaalt mede met welk besturingssysteem er wordt gewerkt.quote:Dat is precies wat ik niet zeg. Het maakt juist niets uit of je een Mac of wat voor computer dan ook gebruikt, je werk uit kunnen voeren staat daar compleet los van. Als je ten minste een echte vakman bent en niet een simpele knoppenbediener die alleen weet hoe een bepaald programma werkt.
Apple vs Windows brengt het beste in autisten naar boven.quote:Op vrijdag 16 juli 2010 14:14 schreef DutchErrorist het volgende:
Ik wist dat dit topic weer gekickt zou worden
Ik zie al die topics als één lange discussie. Daarom is het ook zo schattig als moderators zo'n topic sluiten. Alsof ze daadwerkelijk invloed hebben op het feit of we hierover blijven doorzagen of nietquote:Op vrijdag 16 juli 2010 14:16 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Apple vs Windows brengt het beste in autisten naar boven..
Dat is natuurlijk niet meer dan logisch. Je selecteert dan echter niet je besturingssysteem op de kwaliteit van dat platform. Sterker nog, van een keuze is niet eens sprake, het platform wordt voor je bepaald.quote:Op vrijdag 16 juli 2010 14:15 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
En veel van die software bepaalt mede met welk besturingssysteem er wordt gewerkt.
Nou ja, al die bedrijven die louter op Windows draaien zullen daar toch wel een keer bewust voor gekozen hebben. Bovendien kan "een kwaliteit van een platform" zijn dat het branchespecifieke software kan draaien.quote:Op vrijdag 16 juli 2010 14:20 schreef Tijn het volgende:
Dat is natuurlijk niet meer dan logisch. Je selecteert dan echter niet je besturingssysteem op de kwaliteit van dat platform. Sterker nog, van een keuze is niet eens sprake, het platform wordt voor je bepaald.
Ik verdedig niet perse het platform (al heb ik geen problemen met Windows), maar ik reageer op mensen die beweren "dat er niks mis is met een Mac voor je werk". Dat ligt dus helemaal aan welk werk je doet, want voor veel mensen is een Mac niet eens een reële keuze omdat het te beperkt is qua mogelijkheid bepaalde software te draaien. En of dat nou komt door Apple zelf of het ontbreken van OS X versies van bepaalde software zal die mensen verder worst wezen.quote:Op zich niet zoveel mis mee, maar het is raar om dat platform dan te gaan verdedigen, terwijl je het niet eens gekozen hebt.
Het leuke is dat ik net een spion ben, ik heb Windows op mijn ThinkPad, Mac OS op mijn Macbook en Archlinux op mijn Dell serverquote:Op vrijdag 16 juli 2010 14:16 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Apple vs Windows brengt het beste in autisten naar boven..
Het is geen eigenschap van een platform welke software er op draait. Als je Windows kiest omdat daar AutoCAD op draait, kies je Windows niet omdat het zo'n goed OS is, maar neem je het voor lief omdat je nou eenmaal AutoCAD wil draaien.quote:Op vrijdag 16 juli 2010 14:24 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Nou ja, al die bedrijven die louter op Windows draaien zullen daar toch wel een keer bewust voor gekozen hebben. Bovendien kan "een kwaliteit van een platform" zijn dat het branchespecifieke software kan draaien.
Tsja, voor een discussie vind ik het altijd wel aardig om van principes en fundamentele zaken uit te gaan, in plaats van pragmatische zaken te bespreken die van toepassing zijn op specifieke personen.quote:Ik verdedig niet perse het platform (al heb ik geen problemen met Windows), maar ik reageer op mensen die beweren "dat er niks mis is met een Mac voor je werk". Dat ligt dus helemaal aan welk werk je doet, want voor veel mensen is een Mac niet eens een reële keuze omdat het te beperkt is qua mogelijkheid bepaalde software te draaien. En of dat nou komt door Apple zelf of het ontbreken van OS X versies van bepaalde software zal die mensen verder worst wezen.
Ik heb ook jaren zowel Windows, Mac OS X als Linux gedraaid. Maar aangezien ik nu een Xbox 360 en een Wii heb om te gamen, is het nut van m'n Windows PC compleet weggevallen. Nadat 'ie een tijdje stof heeft staan happen, heb ik 'em maar weggegeven. Nooit gemist.quote:Op vrijdag 16 juli 2010 14:28 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Het leuke is dat ik net een spion ben, ik heb Windows op mijn ThinkPad, Mac OS op mijn Macbook en Archlinux op mijn Dell server
Ik zeg dan ook nergens dat OS X een slecht platform voor iedereen is, louter voor mij.quote:Op vrijdag 16 juli 2010 14:30 schreef Tijn het volgende:
Met andere woorden: dat je Mac OS X niet kunt gebruiken in jouw specifieke situatie, maakt het geen slecht platform.
En ik zeg dat discussiëren vanuit je persoonlijke situatie een beetje flauw is, want daar hebben anderen niks aan.quote:Op vrijdag 16 juli 2010 14:32 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Ik zeg dan ook nergens dat OS X een slecht platform voor iedereen is, louter voor mij.
Nounou, zó uniek ben ik nou ook weer niet, Tijn.quote:Op vrijdag 16 juli 2010 14:33 schreef Tijn het volgende:
En ik zeg dat discussiëren vanuit je persoonlijke situatie een beetje flauw is, want daar hebben anderen niks aan.
Nee, er zijn hele legers studenten op de TU Delft met VMWare op hun MacBook om AutoCAD te kunnen draaienquote:Op vrijdag 16 juli 2010 14:36 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Nounou, zó uniek ben ik nou ook weer niet, Tijn..
Dat zijn van diezelfde mensen die een hamer kopen om een schroef in te draaien.quote:Op vrijdag 16 juli 2010 14:37 schreef Tijn het volgende:
Nee, er zijn hele legers studenten op de TU Delft met VMWare op hun MacBook om AutoCAD te kunnen draaien
IO'ers bedoel je?quote:Op vrijdag 16 juli 2010 14:51 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Dat zijn van diezelfde mensen die een hamer kopen om een schroef in te draaien.
koop er 1 nieuw. pauper!quote:Op zaterdag 12 september 2009 12:39 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ik wilde een Apple kopen om er weer eens mee te spelen. Als het zo geweldig is als jullie voor doen komen, waarom niet heMaar met deze absurde 2e hands prijzen ga ik natuurlijk niet mee, zoals je ook in die topics waar jij het over hebt kunt lezen. Dit heb ik je overigens al eerder uitgelegd, onthoud het toch eens...
quote:
What about MS Paint?quote:Op vrijdag 16 juli 2010 14:32 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik heb ook jaren zowel Windows, Mac OS X als Linux gedraaid. Maar aangezien ik nu een Xbox 360 en een Wii heb om te gamen, is het nut van m'n Windows PC compleet weggevallen. Nadat 'ie een tijdje stof heeft staan happen, heb ik 'em maar weggegeven. Nooit gemist.
Ik heb nog wel een macbook 1.83Ghz Core 2 duo, 2GB ram die binnekort de deur uitgaat voor 250 euro oidquote:Op dinsdag 31 augustus 2010 17:30 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Helaas is de Macbook er niet meer in het zwart. Een gemis.
Leuk plaatje, maar waar is MS Paint?quote:Op zondag 5 september 2010 18:17 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
http://paintbrush.sourceforge.net/
[ afbeelding ]
Nergens, het is een vervanger zodat je ms paint niet mist. En dan klopt de post weer die jij zo nadrukkelijk quote.quote:Op zondag 5 september 2010 18:56 schreef Joooo-pi het volgende:
[..]
Leuk plaatje, maar waar is MS Paint?
Maar zijn onderschrift nietquote:Op zondag 5 september 2010 19:28 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Nergens, het is een vervanger zodat je ms paint niet mist. En dan klopt de post weer die jij zo nadrukkelijk quote.
oei, ik wist niet dat je systeem dat niet aan konquote:Op zondag 5 september 2010 19:57 schreef Swetsenegger het volgende:
Alleen plaatjes schalen is onmogelijk in ubuntu begrijp ik?
Waarom zou je in godsnaam een 1600*900 px plaatje posten? Volkomen nutteloos.quote:Op zondag 5 september 2010 20:23 schreef Joooo-pi het volgende:
[..]
oei, ik wist niet dat je systeem dat niet aan kon
Boeiend om daar dan over te beginnen.quote:Op zondag 5 september 2010 20:24 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Waarom zou je in godsnaam een 1600*900 px plaatje posten? Volkomen nutteloos.
Ja ook in OSXquote:Op zondag 5 september 2010 20:40 schreef Joooo-pi het volgende:
Zeg dan:
"Goh, leuk, MS-Paint draait dus wel in ubuntu."
Jij bent "Powered by", toch?quote:Op zondag 5 september 2010 21:06 schreef Tijn het volgende:
Lekker belangrijk, wie gebruikt dat kutprogramma überhaupt.
Ubuntu nerds blijkbaar.quote:Op zondag 5 september 2010 21:06 schreef Tijn het volgende:
Lekker belangrijk, wie gebruikt dat kutprogramma überhaupt.
quote:Op zondag 5 september 2010 21:14 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Gelukkig breng jij die nooit mee.
Maar DutchErrorist is een haatfrustraat.quote:Op zondag 5 september 2010 21:37 schreef Joooo-pi het volgende:
Wie had het hier over niveau? DutchErrorist sloeg de spijker op zijn kop
Is ie al weg? Weet misschien wel iemand voor deze laptop. Stuur een PM andersquote:Op zondag 5 september 2010 18:29 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Ik heb nog wel een macbook 1.83Ghz Core 2 duo, 2GB ram die binnekort de deur uitgaat voor 250 euro oid(zwart toetsenbord , witte macbook
)
Oh yeah baby een echtequote:Op zondag 5 september 2010 21:39 schreef retorbrapi het volgende:
[..]
Maar DutchErrorist is een haatfrustraat.
Beide mijn Macbooks zijn al een tijdje wegquote:Op woensdag 5 januari 2011 08:48 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Is ie al weg? Weet misschien wel iemand voor deze laptop. Stuur een PM anders
Ja en ongetwijfeld komt retorbarbie hier ook weer.quote:Op woensdag 5 januari 2011 08:50 schreef leolinedance het volgende:
Oh kut, Retorbrabbelaar-topicBij voorbaat kansloos.
Retorbapie omdat apple. xD apple icoon snapje apple xDquote:Op woensdag 5 januari 2011 09:58 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Oh yeah baby een echte
[..]
Beide mijn Macbooks zijn al een tijdje wegSorry
[..]
Ja en ongetwijfeld komt retorbarbie hier ook weer.
Hoe komen jullie Hollanders toch altijd aan de meest smerige plaatjes, lopen jullie daar 24/7 op te googlen?quote:
quote:Op vrijdag 16 juli 2010 14:35 schreef retorbrapi het volgende:
AutoCAD wordt inmiddels ook voor Mac ontwikkeld
Wat ben jij dan? Geen Nederlander?quote:Op donderdag 13 januari 2011 19:45 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Hoe komen jullie Hollanders toch altijd aan de meest smerige plaatjes, lopen jullie daar 24/7 op te googlen?
Ik ben Sjinees.quote:Op donderdag 13 januari 2011 19:51 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Wat ben jij dan? Geen Nederlander?
Heul niet ik ben een Hollandse sjineesquote:
Dus je eet geen kattenquote:Op donderdag 13 januari 2011 20:38 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Heul niet ik ben een Hollandse sjineesMaar toch ook weer geen eckte Hollander
+1quote:
Dit wordt vanuit het bedrijf gesupport?quote:Op woensdag 9 maart 2011 22:03 schreef Tijn het volgende:
De OS-verdeling op m'n werk is als volgt
[ afbeelding ]
Er wordt niks vanuit "het bedrijf" gesupport, ik deel een kantoor met een aantal ZZP'ers.quote:Op woensdag 9 maart 2011 22:05 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Dit wordt vanuit het bedrijf gesupport?
Ah zo. Nou, prima tochquote:Op woensdag 9 maart 2011 22:10 schreef Tijn het volgende:
[..]
Er wordt niks vanuit "het bedrijf" gesupport, ik deel een kantoor met een aantal ZZP'ers.
27% is slim.quote:Op woensdag 9 maart 2011 22:03 schreef Tijn het volgende:
De OS-verdeling op m'n werk is als volgt
[ afbeelding ]
27% is gewoon heel goedkoopquote:Op woensdag 9 maart 2011 22:12 schreef Tijn het volgende:
[..]
27% heeft vooral geen behoefte aan commerciële applicaties
Ja Applequote:Op woensdag 27 april 2011 00:01 schreef Kandijfijn het volgende:
Is er trouwens nog een tech-bedrijf wat NIET is aangeklaagd door Apple?
Wat dan? Een keycord (wat ze gratis krijgen) en een muts...quote:Op dinsdag 10 mei 2011 18:30 schreef retorbrapi het volgende:
Zijn jullie de Google I/O aan het kijken? Die gasten zijn nog erger dan de Apple sekte:
[ afbeelding ]
vriend jij hoort bij de Apple sekte.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 18:30 schreef retorbrapi het volgende:
Zijn jullie de Google I/O aan het kijken? Die gasten zijn nog erger dan de Apple sekte:
[ afbeelding ]
Hij is de leider.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 19:41 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
vriend jij hoort bij de Apple sekte.
Toch wel prutser. Zie je hoe mooi afgewerkt de galaxy tab is in vergelijking met de ipad, met dat lelijke ronde knopjequote:Op dinsdag 10 mei 2011 22:19 schreef retorbrapi het volgende:
Nog een leuke: Galaxy Tab vs iPad
[ afbeelding ]
Jongens, dit kan toch niet?
Uhh oke maar welke is de Galaxy Tab eigenlijk? Links of rechts?quote:Op dinsdag 10 mei 2011 22:21 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Toch wel prutser. Zie je hoe mooi afgewerkt de galaxy tab is in vergelijking met de ipad, met dat lelijke ronde knopje
Waar is het artikel? Ben wel benieuwd naar die strijdquote:Op dinsdag 10 mei 2011 22:19 schreef retorbrapi het volgende:
Nog een leuke: Galaxy Tab vs iPad
[ afbeelding ]
Jongens, dit kan toch niet?
Die mooie afgewerkte zonder dat lelijke ronde knopjequote:Op dinsdag 10 mei 2011 22:24 schreef retorbrapi het volgende:
[..]
Uhh oke maar welke is de Galaxy Tab eigenlijk? Links of rechts?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |