Niet zozeer vanwege de kinderen, maar vanwege de moeders lijkt me.quote:Op maandag 6 juli 2009 19:21 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Ik heb medelijden met de meester.
Holotoast:quote:Op maandag 6 juli 2009 19:30 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Als de kinderen al zo erg zijn, wat voor trauma's hebben de ouders dan?
Dank.quote:
quote:A study comparing the bone health of 105 post-menopausal vegan Buddhist nuns and 105 non-vegetarian women
Ingrijpen is enkel in zeer zeldzame gevallen gerechtvaardigd, en ik zie in de huidige situatie geen aanleiding voor dat predikaat. Ik heb geen kennis van de Hondurese grondwet, maar de president is, zonder enige vorm van proces, in gedwongen ballingschap gestuurd, en dat lijkt me vanuit liberaal-democratisch perspectief niet in de haak.quote:Op maandag 6 juli 2009 19:34 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Wat vinden we van de coup in Honduras? Welke van de partijen spreekt nu de waarheid? Ik zie zelf wel rechtmatigheid in de coupplegers, maar de rest vd wereld schijnt dat niet zo te vinden.
Wat vinden jullie ervan?
Maar dan nog zou vervolging het primaire - en juiste - antwoord moeten zijn, en niet ballingschap zonder proces.quote:Op maandag 6 juli 2009 19:49 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Dat is helemaal waar. Maar daar staat tegenover dat het referendum om meer macht te verzamelen uitgeschreven door de president ook niet goedgekeurd is en toch door zou gaan. Ook niet wenselijk vanuit democratisch perspectief.
Veel plezier in Marrakech dan maar.quote:Op maandag 6 juli 2009 22:07 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
Overigens tot over 19 dagen.
Ik ben te vinden te:
31°38'N 8°0'W
Mutant geeft korting op je verblijf als je een afgeragde Mercedes erheen rijdt.quote:Op maandag 6 juli 2009 22:07 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
Overigens tot over 19 dagen.
Ik ben te vinden te:
31°38'N 8°0'W
Nu heb ik je al meerdere malen verteld dat we worden gevolgd door de narcoticapolitie, en toch begin je er weer in het openbaar over.quote:Op maandag 6 juli 2009 22:23 schreef du_ke het volgende:
Op de terugweg brengt de drugssmokkel meer op hoor.
Ik ook. Heerlijk na al die dagen van klimaatveranderingshitte.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 09:31 schreef Monolith het volgende:
Had iemand me niet even kunnen vertellen dat het vandaag eigenlijk gewoon kutweer gaat worden? Nu zit ik hier in m'n t-shirtje en korte broek.
quote:Op dinsdag 7 juli 2009 09:31 schreef Monolith het volgende:
Had iemand me niet even kunnen vertellen dat het vandaag eigenlijk gewoon kutweer gaat worden? Nu zit ik hier in m'n t-shirtje en korte broek.
Het zonnetje schijnt hier nog, maar de wolken dreigen wel.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 09:41 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[..]
Mijn auto staat schoon te spoelen.
quote:Alcohol en tabak net zo slecht als heroïne
Uitgegeven: 2 juli 2009 17:31
Laatst gewijzigd: 2 juli 2009 17:37
BILTHOVEN - Alcohol en tabak zijn net zo slecht voor de volksgezondheid als heroïne en crack. Ze staan bovenaan een lijst met negentien genotsmiddelen die het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu heeft gerangschikt naar schadelijkheid.
Minister Ab Klink (Volksgezondheid), die om de ranglijst had gevraagd, heeft het rapport donderdag naar de Tweede Kamer gestuurd.
LSD, khat en paddo's staan behoorlijk laag op de lijst. Klink verbood eind vorig jaar nog de teelt en verkoop van paddo's.
Cannabis en xtc bevinden zich in de middenmoot als het gaat om de individuele gebruiker, maar scoren hoger als de schadelijkheid voor de hele bevolking in ogenschouw wordt genomen. Dat komt omdat de middelen veel gebruikt worden.
Giftigheid
De negentien deskundigen die de lijst samenstelden, keken naar de giftigheid van een middel, hoe verslavend het is en wat de schade van gebruik voor de samenleving is. Daar doelen ze onder meer op agressie, onveiligheid in het verkeer en ziekteverzuim.
In Nederland is het de eerste keer dat een ranglijst van verdovende middelen op deze manier is samengesteld.
De bedoeling is dat met deze lijst het Nederlandse drugsbeleid op een rationele manier kan worden geëvalueerd.
© ANP
Ik bespeur een trend. Wel goed voor zijn naam. "Onbetrouwbare , alleen portugees sprekende, niet scorende spits zoekt overbetaalde baan als voetballer. "quote:Mido, Afonso Alves en Tuncay Sanlí hadden zich maandag moeten melden in Middlesbrough voor de eerste training van het nieuwe seizoen. In Noord-Engeland was echter geen spoor van het drietal te bekennen. Volgens The Daily Mail willen de aanvallers op deze wijze een vertrek forceren.
Dat is inderdaad het soort 'rationele evaluatie' waar Ab Klink wel toe in staat is ja.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 11:02 schreef Picchia het volgende:
En de verslavende middelen die daar op staan.
De enige gerechtvaardigde conclusie dat het beleid willekeurig, contraproductief en criminaliteit in de hand werkend is, maar ergens heb ik niet het idee dat in die kringen een dergelijke conclusie tot de opties behoort.quote:
Dat is simpelweg een conclusie die a priori uitgesloten is in die kringen. Met 'rationeel beleid' bedoelt Klink over het algemeen dat hij wat feitjes uit een rapport kan plukken om zijn beleid te ondersteunen. Het zou me ook niets verbazen als hieruit geconcludeerd wordt dat nu 'aangetoond is' dat paddo's schadelijk zijn en het verbod dus rechtvaardig.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 12:13 schreef Reya het volgende:
[..]
De enige gerechtvaardigde conclusie dat het beleid willekeurig, contraproductief en criminaliteit in de hand werkend is, maar ergens heb ik niet het idee dat in die kringen een dergelijke conclusie tot de opties behoort.
quote:Op dinsdag 7 juli 2009 12:21 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
http://www.nu.nl/lifestyl(...)oe-op-zichzelf-.html
Als de types die daartoe in staat zijn er maar vroeg genoeg mee beginnen, kunnen alle mensen die Idiocracy-achtige illusies hebben in ieder geval opgelucht ademhalen.quote:"We merken een groeiende trend in het zelf uitproberen van chirurgie. Daarmee komen deze mensen in de problemen en hebben ze hulp nodig van ons", aldus Williams.
Hij blijft vermakelijk, zelfs wanneer hij niet op Fok zit.quote:Zodra ik over de relativiteitstheorie vragen heb, dan ben ik een beetje dom omdat iedere 1e jaars student natuurkunde de RT gewoon begrijpt. Goed... ik ben dom.
Als iedere student natuurkunde de RT gewoon begrijpt, waarom kan dan niemand aangeven wat er mis is aan deze theorie. Want diezelfde wetenschap weet dat er ergens een fout in moet zitten die ze maar niet kunnen vinden.
wie?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:26 schreef Montov het volgende:
[..]
Hij blijft vermakelijk, zelfs wanneer hij niet op Fok zit.
Chevere.quote:
quote:NEW YORK - Ad Melkert is door secretaris-generaal Ban Ki-moon van de Verenigde Naties voorgedragen als VN-gezant voor Irak.
Dat heeft VN-ontwikkelingsorganisatie UNDP, waar Melkert nu voor werkt, dinsdag laten weten.
Niets ontgaat jou.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 19:01 schreef TitusPullo het volgende:
Wat zie je bleek.
Behalve sex.quote:
Wass ist passiert?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 20:19 schreef Mutant01 het volgende:
Mijn god zeg, dat moderators tegenwoordig zo laag gezonken zijn.
Het niveau van de gemiddelde mod overstijgt IVBO niet meer, laat ik het daar maar op houden.quote:
quote:Op dinsdag 7 juli 2009 20:23 schreef Wheelgunner het volgende:
Hoe kan het nou dat Andre Hazes indrukwekkender leek?
Ik had ze allebei uit mijn bed geschopt.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 20:26 schreef Monidique het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
versus:
[ afbeelding ]
Daarom.
Er zit een Michael Jackson in ons allemaal.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 19:01 schreef TitusPullo het volgende:
Wat zie je bleek.
Wat zingen ze vals.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 21:06 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Op 8 zenders de uitvaart. live De ene schreeuwende Christen naar de ander.
Alleen nog een conclusie hierquote:
He? Oh, ik begrijp het. Wat ga je er in zetten dan? Ik bedoel, het heeft niet betrekking op de inhoud doorgaans.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 21:38 schreef TitusPullo het volgende:
Wanneer een zo verstrooid docent die telkens noemt in z'n schatting van de omvang, denk ik dat ik verplicht ben er een te schrijven.
Tot nu toe bestond het voorwoord van een werkstuk meestal uit een beschrijving van de opbouw: ik denk dat ik er wat overpeinzingen aan vastknoop.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 21:39 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
He? Oh, ik begrijp het. Wat ga je er in zetten dan? Ik bedoel, het heeft niet betrekking op de inhoud doorgaans.
Ik dacht dat het altijd in de inleiding verwerkt zat, maar dat verschilt dus kennelijk per opbouw.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 21:42 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Tot nu toe bestond het voorwoord van een werkstuk meestal uit een beschrijving van de opbouw: ik denk dat ik er wat overpeinzingen aan vastknoop.
Waarom?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 21:44 schreef TitusPullo het volgende:
Gelukkig mag ik daarover nog de hele zomer nadenken.
Om vervolgens je voorwoord de laatste dag van je vakantie te schrijven.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 21:44 schreef TitusPullo het volgende:
Gelukkig mag ik daarover nog de hele zomer nadenken.
Donderdag heb ik een laatste bespreking, daarna gaat mijn docent op vakantie. En ik volg z'n voorbeeld over een aantal weken.quote:
quote:Op dinsdag 7 juli 2009 21:45 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[..]
Om vervolgens je voorwoord de laatste dag van je vakantie te schrijven.
Mijn docente gaat over twee weken op vakantie, ik heb gesmeekt of ze het nog daarvoor kon nakijken. 15e inleveren dus, zo kan ik nog ruim voor september mn masterbul aanvragen, anders moek weer college geld betalen.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 21:46 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Donderdag heb ik een laatste bespreking, daarna gaat mijn docent op vakantie. En ik volg z'n voorbeeld over een aantal weken.
Dit is het enige goede dat hij heeft achergelaten.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 21:06 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Op 8 zenders de uitvaart. live De ene schreeuwende Christen naar de ander.
Lul,quote:Op dinsdag 7 juli 2009 21:52 schreef Monolith het volgende:
[..]
Dit is het enige goede dat hij heeft achergelaten.
Ik moet nog wat achterstallige vakken doen, dus ik ben pas in februari klaar.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 21:48 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Mijn docente gaat over twee weken op vakantie, ik heb gesmeekt of ze het nog daarvoor kon nakijken. 15e inleveren dus, zo kan ik nog ruim voor september mn masterbul aanvragen, anders moek weer college geld betalen.
Zou geen gek idee zijn.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 21:48 schreef Mutant01 het volgende:
anders moek weer college geld betalen.
Ah, dat is een ander verhaal.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 21:54 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Ik moet nog wat achterstallige vakken doen, dus ik ben pas in februari klaar.
Er blijven weinig zenders over waar ik het gezeur over die gozer kan ontwijkenquote:Op woensdag 8 juli 2009 00:16 schreef Picchia het volgende:
Sinds de dood van Michael Jackson is er opeens een stuk meer kwaliteitstelevisie.
Ik kan niet wachten tot het moddergooien gaat beginnen. Het schijnheilige hypocriete gedeelte hebben we nu wel gehad, straks gaat het om de krenten uit de pap.quote:Op woensdag 8 juli 2009 00:16 schreef Picchia het volgende:
Sinds de dood van Michael Jackson is er opeens een stuk meer kwaliteitstelevisie.
Et tu, Titus?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 21:54 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Ik moet nog wat achterstallige vakken doen, dus ik ben pas in februari klaar.
http://www.ad.nl/groeneha(...)g_van_Burgernet.htmlquote:GROENE HART - De proefperiode van een half jaar met Burgernet is zo succesvol verlopen dat de Ministeries van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties en Justitie worden geadviseerd om tot een landelijke invoering over tegaan. Bij Burgernet worden bewoners via sms, telefoon of email ingeschakeld om extra alert te zijn als er in hun woonomgeving iets ernstigs is gebeurd, zoals een vermissing of een voortvluchtige winkeldief. Het Groene Hart heeft een aanzienlijke rol gespeeld in het succes.
Gouda en De Ronde Venen waren tussen november 2008 en mei 2009 twee van de negen aangesloten proefgemeenten. De andere deelnemers waren Maarssen, Breukelen, Delft, Nieuwegein, Leeuwarden en Dantumadiel. In totaal hebben zich 26.000 deelnemers aangemeld, waaronder ruim 3000 in Gouda. Dankzij hun alertheid zijn verdachten op heterdaad door de politie aangehouden, vermiste personen opgespoord en is nuttige informatie verstrekt aan de politie. Met name de grote bereidheid om als extra oren en ogen te fungeren heeft volgens de stuurgroep Burgernet bijgedragen tot het succes. Volgens de deelnemers zelf leveren zij hiermee een actieve bijdrage aan de veiligheid in hun omgeving. Gemiddeld heeft 4,6 procent van de inwoners van elke deelnemende gemeente zich aangemeld. In totaal zijn 192 acties gehouden. In tien procent van de zaken was het de informatie van een burger die de doorslag gaf.
Onderdeel van het advies aan de MinistersIn het advies aan de ministers Ter Horst en Hirsch Ballin is om de waarschuwingsdienst SMS Alert, dat in verschillende gemeenten al beschikbaar is, voortaan onder Burgernet te laten vallen.
quote:Medereizigers naar de eeuwigheid,
Onder biddend opzien tot de Heere heeft de synode van de Oud Gereformeerde Gemeenten
in Nederland in haar vergadering, gehouden te Barneveld op 3 juni jongstleden, besloten
de navolgende kanselboodschap in de gemeenten af te kondigen.
Wij leven in een jachtige tijd, waarin bijna iedereen het druk heeft. De jongere generatie
groeit op in een moderne, verwereldlijkte maatschappij, die van God en ware godsdienst
niet weten wil. We zien daarbij de kloof tussen kerk en wereld steeds groter worden.
Maar ook dat wij in ons denken en handelen meer als voorheen sterk beïnvloed worden
door de wereld. Wij nemen met droefheid waar dat ook in onze gemeenten de norm van
Gods Woord steeds meer wordt uitgehold. In dit verband denken we onder meer aan
zaken als kort haar bij vrouwen, het dragen van lange broeken en leggings, oorsieraden en
uitdagende kleding door vrouwen en meisjes.
Wordt deze wereld niet gelijkvormig, vermaant de apostel Paulus in Romeinen 12:2.
Neem haar gewoonten niet aan, neem afstand van haar levensstijl en manieren van doen.
Het gaat Net om gebod op gebod, en regel op regel, maar uit bewogenheid met onze
onsterfelijke zielen.
Hoe is onze tijdsbesteding? Maken we ernst met het onderzoek van Gods Woord en de
geschriften daarop gegrond? Kent ons leven nog stilte en afzondering?
Ook in onze gezinnen vinden er veranderingen plaats die ons met grote zorg vervullen.
Wij denken dan aan het ongeoorloofde gebruik van ICT-middelen. Ernstig willen we
waarschuwen tegen televisie, radio, video, DVD, open internet en vergelijkbare toepassingen
via mobiele telefonie. Zonder dat we het merken, worden we doordrenkt van een
wereldse leefstijl en goddeloze opvattingen, die de wereld normaal vindt, maar die
niettemin volstrekt verkeerd zijn. Denk alleen maar aan het gebruik van geweld, gevloek,
het niet aanvaarden van gezag, de gerichtheid op amusement en al het uiterlijke, en de
opvatting dat op seksueel gebied alles kan en mag.
Ouders, wij willen u dringend vragen uw verantwoordelijkheid te nemen. Het toelaten van
de genoemde zaken in onze gezinnen staat haaks op de doopbelofte die u heeft afgelegd.
Geef in uw gezin het goede voorbeeld, stel grenzen, bevraag uw kinderen op zijn of haar
gebruik van de media, ga het gesprek met ben aan. Ten ernstigste willen wij u opwekken
waakzaam te zijn en uw door God toevertrouwde kinderen onder een gedurig biddend opzien
tot de troon der genade op te voeden in de vreze des Heeren, opdat zij niet meegevoerd
worden met de geest dezer eeuw en vervallen tot het moderne heidendom.
Jonge mensen, wij willen jullie ook oproepen hier aan niet mee te doen. Wellicht zijn er
jongens en meisjes, ook onder ons, die min of meer verslaafd zijn aan internet, DVD's en
dergelijke. Die op plaatsen komen, waar we niet horen en zich bedienen van overmatig
alcoholgebruik.
We zijn ons bewust dat alleen de vreze des Heeren doet wijken van het kwade. Die werkt
eerbied voor Gods Woord. Daarin laten wij zien hoe wij in het leven willen stam. Ook in
dit opzicht dienen we de wereld te verzaken en te beseffen dat we een afgezonderd volk
behoren te zijn. Met onze belijdenis verbinden wij ons om ons leven godvruchtig, eerbaar
en onberispelijk in te richten en dat betreft ook uiterlijke zaken. Laten we bedenken dat
voor God geen kleine zonden bestaan. En dat de dienst van de wereld niet kan samengaan
met de dienst van God. Wie begeert te leven naar Gods Woord zal dat in heel zijn
levenswandel willen doen blijken. Dat verstaat zich ook niet met een najagen van geld en
goed en een opgaan in de genietingen en bekoorlijkheden van deze wereld. Bedenk, de
wereld gaat voorbij, met al haar begeerlijkheden.
Medereizigers, een leven naar Gods Woord bestaat niet alleen in een zich uiterlijk voegen
naar bepaald gedrag. Gods wet is geestelijk en eist volmaakte gehoorzaamheid in al onze
daden en werkzaamheden, zowel uitwendig als inwendig. En vervloekt is een iegelijk die
niet blijft in hetgeen geschreven is in het boek der wet omdat te doen. Eén ding is ons
nodig. Dat wij met alle ernst zouden uitzien om door een waar geloof met Christus
verenigd te worden om uit genade van de vloek der wet en de zonden verlost te worden.
Opdat Hij ons door Zijn Heilige Geest bekere en bekwaam make tot oprechte
gehoorzaamheid aan Zijn wet.
De Heere waarschuwt zelf in 1 Samuël 2:30 "die Mij eren, zal Ik eren, maar die Mij
versmaden, zullen licht geacht worden." Wij hopen dat deze vermaningen door des
Heeren Geest op onze zielen mogen gebonden worden, opdat wij in de grote dag der
dagen, voor Christus' rechterstoel, niet zullen moeten horen: "Ik heb u nooit gekend, gaat
weg van Mij, gij, die de ongerechtigheid werkt."
Dus vrouwen mogen zich niet opleuken, maar ook niet onaantrekkelijk maken?quote:In dit verband denken we onder meer aan zaken als kort haar bij vrouwen, het dragen van lange broeken en leggings, oorsieraden en uitdagende kleding door vrouwen en meisjes.
Ik mag hopen dat je dit allemaal overgetikt hebt en niet zomaar een open internet gebruikt hebt om dit te copy+pasten!quote:
Duh! Ik werk in Rotterdam tussen al die rare buitenlanders. Dat geeft op een gegeven moment af.quote:
Dan moet je in Rotterdam tussen de normale buitenlanders gaan werken.quote:Op woensdag 8 juli 2009 11:56 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Duh! Ik werk in Rotterdam tussen al die rare buitenlanders. Dat geeft op een gegeven moment af.
Die zijn wel zo verstandig uit Rotterdam te vertrekken.quote:Op woensdag 8 juli 2009 11:58 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Dan moet je in Rotterdam tussen de normale buitenlanders gaan werken.
Picchia, je hebt toch niets te verbergen?quote:Op woensdag 8 juli 2009 15:23 schreef Picchia het volgende:
Internetgegevens een half jaar op slaan in plaats van een jaar. Nou, wat een opluchting. Ze hebben je internet gegevens, SMS en telefoongegevens, vingerafdrukken en DNA. Een kastje in je auto. Pasje voor openbaar vervoer. Inzicht in je rekeningen. Registratie op etniciteit. Het CDA en de PvdA zijn echt gevaarlijk bezig.
Die luxe heb ik helaas niet.quote:Op donderdag 9 juli 2009 09:55 schreef Boze_Appel het volgende:
De hele zomer door werken en vakantie nemen als alles met koters weer aan het werk is, al was het alleen maar om op tijdens de vakantie geen Nederlanders tegen te komen.
Go see a doctor!quote:Op donderdag 9 juli 2009 13:07 schreef JoaC het volgende:
Ik begin te twijfelen of welke hand links en welke rechts is.
Ik heb een geschikt topic voor je gevonden:quote:Op donderdag 9 juli 2009 10:35 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[..]
Die luxe heb ik helaas niet.
hihiquote:Op donderdag 9 juli 2009 13:30 schreef Reya het volgende:
[..]
Ik heb een geschikt topic voor je gevonden:
3 of 5 deurs auto met jonge kinderen?
Waifquote:Op donderdag 9 juli 2009 13:07 schreef JoaC het volgende:
Ik begin te twijfelen of welke hand links en welke rechts is.
Ik heb haar nooit met hoofddoek om gezien.quote:Op donderdag 9 juli 2009 15:46 schreef Reya het volgende:
Ik sprak enige tijd geleden iemand die beweerde de mevrouw in je usericon te hebben gesproken, Mutant01. Toen had ze overigens wel een hoofddoek om.
Het was in Saoedi-Arabië, wellicht biedt dat enige verklaring.quote:Op donderdag 9 juli 2009 15:47 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik heb haar nooit met hoofddoek om gezien.
Laat Rock hier buiten.quote:
quote:
quote:The upside of the current Great Recession is that it could drive a stake through the heart of the academic nostrum known as the efficient-market hypothesis. This theory holds that stock and bond markets are nearly perfect -- even during such crazes as the dot-com mania -- and that prices on the exchanges instantly and accurately reflect the available information about publicly traded securities. After the market crash of 1987, Yale University economist Robert Shiller called that belief "the most remarkable error in the history of economic theory." He could have said "most harmful error" as well. Yet it lived on and contributed mightily to the mortgage bust. One presumes from the title of Justin Fox's "The Myth of the Rational Market" that he has come to bury, not to praise. And certainly, the opportunity for such an undertaking is rich. Proceeding from the assumption that economic actors are unerringly rational, the theory's disciples have endowed market prices with the wisdom of every moment. Thus, at 2 p.m. on a Wednesday, the Dow Jones Industrial Average reflects the accumulated financial knowledge of civilization, and equally so at 2 on Thursday -- even if the market has moved hundreds of points in the interim. How did this faith in the supremacy of market group-think do us harm? For one, as the dot-com and other manias demonstrated, the crowd occasionally gets it wrong. The mistaken faith in markets turned regulators into fawning groupies. Notably, former Fed chairman Alan Greenspan doubted that he or anyone else could detect -- or regulate -- a bubble in advance. The power of the doctrine was its grand design: the comforting notion that the financial universe adhered to absolute laws. But that was also its flaw. Prices couldn't be wrong; if they were, someone would seek to profit from the error and correct it. The illustrative joke was of two economists who spot a $10 bill on the ground. One stoops to pick it up, whereupon the other interjects, "Don't. If it were really $10, it wouldn't be there anymore." Theorists such as Eugene Fama decreed that if prices are unforeseeable, then the future direction of the market is random. And if the market is truly random, prices should follow what mathematicians call a bell-curve distribution. In nature, this works. We don't know whether your neighbor will be tall or short, but we can predict, with pretty close approximation, how many very tall people will live in your town. In nature, extreme results such as a village of seven-footers will never occur. Fox tells the story of how financial engineers assumed that markets would behave the same way, with generally predictable variances in prices. In particular, the theory of option pricing, the cornerstone of modern finance, has built into it the assumption that prices are random. The theory was devised by Fischer Black, Myron Scholes and Robert Merton. The last two won the Nobel Prize in 1997 and were partners in Long-Term Capital Management, the hedge fund that blew up in 1998. What happened to LTCM? It turned out that in financial markets, extreme events do happen. People get emotional and decide to buy (or sell) in unison. All of LTCM's trades went sour simultaneously. Nonetheless, the modelers kept at it. Rating agencies assumed that subprime mortgagees would behave in random fashion -- large numbers of people would never default at the same time, right? (Oops.) Fox, a business columnist for Time, spins a fascinating historical narrative, beginning with economist Irving Fisher's paean to markets in, alas, 1929. Postwar economists such as Paul Samuelson noticed that most investment pros do not beat the averages. This led to the one positive contribution of the efficient-market hypothesis: Jack Bogle's invention of index funds, which mimic the performance of the stock market as a whole and keep ordinary people from wasting their money trying to beat it. Fox recognizes that true believers in the market's efficiency suffered from a "blinkered" mindset and "tunnel vision." Yet I think he lets them off too easily. He laments (as if it were necessary) the lack of any alternative "grand new theory" and finds that the debate has resulted in a "muddle." Fox concludes, "If you do come up with an idea for beating the market, you need a model that explains why everybody else isn't already doing the same thing." Not necessarily. Markets aren't physics. Maybe no one model explains them. The emerging school of behavioral finance fills in many of the gaps left by the efficient marketers. Behavioral finance, which Fox discusses at length, holds that financial man -- far from the perfect, mechanical trader depicted in textbooks -- is a rather neurotic fellow. He follows the crowd, fails to plan ahead and often makes mistakes. To think that his every price is perfect is a remarkable error indeed.
Dat zeg jij langharig tuig.quote:
Al een jaar of 3 niet meer.quote:Op vrijdag 10 juli 2009 10:58 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[..]
Dat zeg jij langharig tuig.
quote:
Nee, kwestie van afspreken dat je lange eraf gaat na je afstuderen en mensen die je daar dan ook aan houden.quote:
En omdat het je kale plekken zo accentueert.quote:Op vrijdag 10 juli 2009 14:11 schreef Monolith het volgende:
[..]
Nee, kwestie van afspreken dat je lange eraf gaat na je afstuderen en mensen die je daar dan ook aan houden.
Word je nu al kaal?quote:Op vrijdag 10 juli 2009 18:45 schreef Monidique het volgende:
[..]
En omdat het je kale plekken zo accentueert.
naja, als het over miljoenen met meerdere nullen gaat vind ik de situatie iets erger.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 01:51 schreef du_ke het volgende:
POL is al een tijdje op sterven na dood heb ik het idee. Maar goed dat gevoel heb ik met heel FOK als ik eerlijk ben.
En ach incompetentie heeft elke organisatie last van politiek of niet
POL=Islam idd.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 01:51 schreef du_ke het volgende:
POL is al een tijdje op sterven na dood heb ik het idee. Maar goed dat gevoel heb ik met heel FOK als ik eerlijk ben.
En ach incompetentie heeft elke organisatie last van politiek of niet
sorry, maar het jongeren cda is een nog conservatievere uitvoering van Balkenende.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 01:58 schreef Picchia het volgende:
Ik verbaas me ook steeds weer over de nieuwe dieptepunten die onze politici weten te bereiken. Misschien zijn ze gewoon vastgeroest en aan vervanging toe. De jongerenorganisaties mogen het wel overnemen.
We hebben ervoor betaald, maar ze niet gekochtquote:Op zaterdag 11 juli 2009 03:26 schreef One_of_the_few het volgende:
fucking jack de vries
http://www.nu.nl/algemeen(...)innen-de-normen.html
waarom noemt hij zich staatssecretaris en geen lobbyist?
Verkwanselt bewust de Nederlandse belangen.
tja, zo lang men er in trapt verdient het niet beter.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 03:28 schreef JoaC het volgende:
[..]
We hebben ervoor betaald, maar ze niet gekocht
Het probleem was dat Herben al een handtekening had gezet geloof ik.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 03:32 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
tja, zo lang men er in trapt verdient het niet beter.
Maar het is een eerste klas opportunist wat net zo baantje wil als jaap de hoop.
Ten koste van nederland.
Eigenlijk moeten politici die bewust bewijsbaar een beslissing hebben genomen die minder gunstig was voor nederland dan het alternatief gedaagd kunnen worden.
Gasten als de vries komen met alles weg terwijl ze de samenleving met problemen opzadelen.
Als je zegt tegen de muur er mee zal het wel weer te ver zijn etc. terwijl ze zelf met nederlandse belangen niks anders doen ten glorie van hun partij/persoon.
Zolang wij het maar goed hebbenquote:Op zaterdag 11 juli 2009 12:09 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Iedereen voor zichzelf. [14.gif]
Kut vakantie.quote:
Ik hier?quote:Op zaterdag 11 juli 2009 18:19 schreef TitusPullo het volgende:
Hoi, Montov hier.
Via Google kan ik de oorsprong van dit citaat terugvinden.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 18:27 schreef Mutant01 het volgende:
Meshe te fged gas.
'nmiddagquote:Op zondag 12 juli 2009 12:15 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Jezus, eikels.
quote:
quote:
Ja heerlijk niks doen. Vandaag spullen bij elkaar zoeken, kleding wassen en zodra droog inpakken. Morgenochtend eerst richting Belgie en dan zien we wel waar we uitkomen. Het is eerst een beetje afkicken van het werk en daarna genieten.quote:Op zondag 12 juli 2009 14:46 schreef sigme het volgende:
[..]
![]()
Jij heb nu vakantie toch?
't Is niks lekker zeilweer. Vermaak je je?
Heb je alles wandelend gedaan?quote:Op zondag 12 juli 2009 17:22 schreef sigme het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Reizen was tijdrovend, wandelen inspannend, kamperen ontspannend. Het weer goed en de vakantie geslaagd.
Trein naar Nice, boot naar Bastia, trein / bus naar Propiano en vandaar de wandeling naar de andere kant van het eiland: de paarse streep onderin wel een stukje afgesnedenquote:Op zondag 12 juli 2009 17:43 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[..]
Heb je alles wandelend gedaan?
En dan gebruik je betonharingen ofzo?quote:Op zondag 12 juli 2009 17:26 schreef sigme het volgende:
Een betonnen plakkaat. Die camping had betonnen plakkaten liggen. Niet bijster sierlijk maar eigenlijk best praktisch.
quote:Op zondag 12 juli 2009 17:53 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
En dan gebruik je betonharingen ofzo?
In Friesland doen ze niet zo moeilijk he?quote:Op zondag 12 juli 2009 18:27 schreef Montov het volgende:
Mijn tent staat in 1 seconde, zolang de vrouw in kwestie een goed bos hout voor de deur heeft.
"Reality has a well-known liberal bias."quote:Op zondag 12 juli 2009 19:27 schreef Monidique het volgende:
[ afbeelding ]
http://people-press.org/report/528/
Ja, wat als mensen ook werkelijk vrij van geest wilden zijn: waanzin ten top!quote:Op zondag 12 juli 2009 21:10 schreef Montov het volgende:
Moet je je voorstellen als wij liberale internetnerds ook nog eens in die realiteit zouden leven.
Volgens mij lopen er hier in POL wel wat potentiële patiënten rond.quote:Bitter behavior is so common and deeply destructive that some psychiatrists are urging it be identified as a mental illness under the name post-traumatic embitterment disorder.
Des te meer reden om het serieus te nemen, lijkt me.quote:Op maandag 13 juli 2009 00:36 schreef JoaC het volgende:
Dat is jouw interpretatie van de werkelijkheid.
Als dat zo is...quote:Op maandag 13 juli 2009 00:40 schreef Monolith het volgende:
[..]
Des te meer reden om het serieus te nemen, lijkt me.
Nee, toch niet. Zwaar (3,5kg) er vooral groot en vreselijk inflexibel in opgevouwen staat. Past niet in een rugzakquote:Op zondag 12 juli 2009 18:40 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
In jouw geval Sigme lijkt dit me wel wat: http://www.aroundtheglobe(...)nden-tent-light.html
Zouden ze ook een beetje makkelijk weer op te vouwen zijn? Dat vind ik altijd een ramp kampeerspullen weer in hun veel te kleine verpakking krijgenquote:Op maandag 13 juli 2009 07:52 schreef sigme het volgende:
Mogge!
[..]
Nee, toch niet. Zwaar (3,5kg) er vooral groot en vreselijk inflexibel in opgevouwen staat. Past niet in een rugzak. Ze worden wel populair, heel aantal gezien onderweg.
Bij dit ding gaat het prima:quote:Op maandag 13 juli 2009 08:25 schreef du_ke het volgende:
[..]
Zouden ze ook een beetje makkelijk weer op te vouwen zijn? Dat vind ik altijd een ramp kampeerspullen weer in hun veel te kleine verpakking krijgen.
En je hebt meteen je basejumpingpak bij je.quote:Op maandag 13 juli 2009 09:25 schreef Monolith het volgende:
[..]
Bij dit ding gaat het prima:
[ afbeelding ]
Binnen 10 seconden opgezet en ook weer binnen 10 seconden opgevouwen.
quote:
quote:Op maandag 13 juli 2009 08:11 schreef Montov het volgende:
Meisjesnaam maakt man vaker crimineel
tvlxd is een gevaar voor de samenleving.
Libertarische hippies.quote:Op maandag 13 juli 2009 16:50 schreef Picchia het volgende:
Als men zoveel om het conserveren van fossiele brandstoffen geeft, waarom kopen de milieuorganisaties ze dan niet op. Dan is het hun eigendom en kunnen ze het bewaren tot in de eeuwigheid.
Het lijkt me dat de gemiddelde autorijder meer geeft om deze fossiele brandstoffen dan de gemiddelde boomknuffelaar. En er dus meer recht op heeft dan iemand die andermans eigendommen probeert te conserveren.
Just saying.
Hoewel ze daar de middelen niet voor hebben, zou het wel ironisch zijn wanneer milieuorganisaties door middel van marktwerking alternatieven af zouden dwingen.quote:Op maandag 13 juli 2009 16:50 schreef Picchia het volgende:
Als men zoveel om het conserveren van fossiele brandstoffen geeft, waarom kopen de milieuorganisaties ze dan niet op. Dan is het hun eigendom en kunnen ze het bewaren tot in de eeuwigheid.
Het lijkt me dat de gemiddelde autorijder meer geeft om deze fossiele brandstoffen dan de gemiddelde boomknuffelaar. En er dus meer recht op heeft dan iemand die andermans eigendommen probeert te conserveren.
Just saying.
Kom er maar in Simon.quote:Kort na het ontstaan van de planeet moet hij echter veel meer op de aarde hebben geleken. De Venus Express-metingen doen nu vermoeden dat er lang geleden inderdaad oceanen waren. Die zijn later verdampt door een op hol geslagen broeikaseffect.
De zintuigenhaters en de rennerfluisteraars liggen met elkaar in de clinch.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 16:01 schreef Reya het volgende:
Wat is er aan de hand in de Tour, Montov?
Een bijzonder teleurstellend stuk proza, mag ik wel stellen.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 17:12 schreef DrWolffenstein het volgende:
klopkoek kan weer los gaan. Rechtse propaganda in een NS-poster (het boek is van Dalrymple):
[ afbeelding ]
Het is geen eeuwige klassieker, maar wel ruim voldoende om de uurtjes reizen met de trein mee te vullen. Precies zoals de poster zegt.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 17:53 schreef Reya het volgende:
[..]
Een bijzonder teleurstellend stuk proza, mag ik wel stellen.
quote:Op dinsdag 14 juli 2009 19:19 schreef Nautilus_ het volgende:
Maar met een levensgevoel dat milder en ruimer is dan het jouwe.
quote:Als ik tijdens een gesprek of een ontmoeting geconfronteerd wordt met dat vaste repertoire, zou ik het liefst meteen de benen nemen.
Ik heb een zwak voor die naam. Ik weet best dat je zus Loubna heet.quote:
Ik vind 'm bij vlagen wel humor hebben. Daar heeft 'ie het ook over Virginia Woolf toch?quote:Op dinsdag 14 juli 2009 17:53 schreef Reya het volgende:
[..]
Een bijzonder teleurstellend stuk proza, mag ik wel stellen.
Ik dacht dat je niet meer met SCH in discussie zou gaan?quote:Op dinsdag 14 juli 2009 22:30 schreef TitusPullo het volgende:
Heb je ook nog dat screen shot van Tony Soprano die ''kutwijf'' zegt?
quote:Op dinsdag 14 juli 2009 22:34 schreef Nautilus_ het volgende:
Goed dan:
[POL SC1482} Dan zul je zelf een titel moeten verzinnen.
Misschien maak je nu een betere kans.quote:Op zaterdag 19 juli 2008 14:30 schreef Nautilus het volgende:
Als het iemand iets interesseert: gisteren ben ik uit drinken gegaan. Er was daar een meisje dat sprekend op Yolanthe leek, ik sprak haar aan, het gesprek liep voorbeeldig. Ik wilde net mijn arm op haar schouder leggen toen ik opeens vol in het gezicht geslagen werd. Door haar vriend, die net terugkwam van een sanitaire stop.
Ik blijf met groot genoegen in onwetendheid, over welk een ziel dergelijke onderwerpen archiveert.quote:
quote:Er zijn tenslotte zat vrouwen die seriemoordenaars willen neuken, dus voor Ab Klink moet ook wel iemand te vinden zijn
En Ab Klink misschien ook wel.quote:Op woensdag 15 juli 2009 16:07 schreef Reya het volgende:
'Iedereen is homo in Amsterdam'
Dat zal Aoristus tevreden stemmen.
quote:Op woensdag 15 juli 2009 18:11 schreef Reya het volgende:
[..]
Ik wacht nog op de contra-expertise van TitusPullo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |