Kwats; kinderen kosten juist veel geld ook buiten de bijslag, van scholing tot vandalisme& criminaliteit waarmee ze goede mensen uit de productie halen. Bovendien gaat de vergrijzing pieken1 voordat de kinderen vandaag gemaakt serieus deelnemen aan het arbeidsproces.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 19:24 schreef Moweeno het volgende:
[..]
Schaf je gelijk ook de AOW af, sterven die oudjes ook wat eerder.. Anders wordt het niet te betalen natuurlijk.
Ik werkte fulltime op m'n 19e hoor.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 22:19 schreef Napalm het volgende:
[..]
Kwats; kinderen kosten juist veel geld ook buiten de bijslag, van scholing tot vandalisme& criminaliteit waarmee ze goede mensen uit de productie halen. Bovendien gaat de vergrijzing pieken1 voordat de kinderen vandaag gemaakt serieus deelnemen aan het arbeidsproces.
1 Jazeker de vergrijzing piekt rond 2030, niet geheel toevallig als de babyboomers sterven gaan. Desondanks zalhet grijze gehalte structureel hoger blijven dan nu het geval is. Heb ik trouwens al gezegd dat de gasbel van Slochteren rond die tijd op is geraakt?
Wat een Katholiek, CDA standpunt van jou ineens.quote:Op woensdag 17 juni 2009 10:51 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
What the fuck, zo'n laag bedrag! En het dan gek vinden dat mensen amper meer kinderen nemen.
Hup, de kinderbijslag omhoog! Gezinnen dienen fiscaal gepamperd te worden, zij zijn de ruggegraat van ons land.
quote:Op woensdag 17 juni 2009 10:57 schreef Boze_Appel het volgende:
Ouders betalen maar lekker zelf voor hun hobby, weg met kinderbijslag.
Nee, gewoon belangstelling.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 22:07 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Moet ik behalve meer belasting betalen ook nog verantwoording afleggen over mijn boeken?
En jij noemt mij eng?
Als er iemand enge ideeen heeft....
Waar baseer jij op dat ook tegenwoordig nog de wetgeving gebaseerd wordt op Duitse wetgeving? Worden wij niet (helaas) steeds meer beinvloed door de angelsaksische landen?quote:[..]
De wet is uit 1939 en is net als de meeste sociale wetgeving uit die tijd volledig gebaseerd op de duitse wetgeving. (net als de huidige wetgeving in NL trouwens maar al te vaak wordt gebaseerd op de duitse)
De wet werd vervolgens door de duitse bezetter in 1941 ingevoerd en van kracht.
Eh jij was zelf ook een kindquote:Op woensdag 17 juni 2009 11:05 schreef Ole het volgende:
En hoeveel CO2 uitstoot is er per kind?
Dat moet toch ook gecompenseerd!
Nou... je weet wat te doen.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 22:53 schreef detlevico het volgende:
[..]
Verstandige taal, er zijn te veel mensen op de wereld en U weet wat dat betekent?
De aarde word kaal gevreten door den mensch, het lijken wel sprinkhanen zo gaat men te keer.
Het zou een zegen voor de aarde en de menschheid zijn als de wereldbevolking met 50% zou krimpen.
En het is ook nog goed voor het MILIEU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ik zou zeggen: neem een elftal hoef je ook niet aan het werk, maar je hebt een probleem: welke vrouw met verstand zou elf kinderen willen.quote:Op woensdag 17 juni 2009 11:02 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Zij zorgen dat de mensheid kan voortbestaan. Daarom moeten zij fiscale voordeeltjes krijgen en homosexuelen een compensatiebelasting betalen.
Geweldig!!quote:Op woensdag 17 juni 2009 12:25 schreef Pietverdriet het volgende:
Kinderen zijn verder verschrikkelijk voor het milieu. Ieder kind wordt een volwassene met een auto, etc.
Bewust kinderlozen kunnen auto rijden, steak eten en koffie uit styropor bekers drinken en zijn dan altijd nog vele malen meer milieubewust dan kruidenthee drinkende fietsende vegetariers met kinderen in de aanhangwagen.
quote:Op woensdag 17 juni 2009 14:00 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Dat zijn toch zulke capabele harde werkers? Die hebben zo weer een baan, en anders bijstand zou ik zeggen
En niet te vergetenquote:Op woensdag 17 juni 2009 21:26 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Beter verzorgd, beter gekapt en beter gekleed dan Nederlandse vrouwen.
Jazeker grote broer!quote:Op vrijdag 19 juni 2009 23:15 schreef Swetsenegger het volgende:
Je weet dat je kan editten en niet 600 berichten achter elkaar hoeft te posten he?
Nou ja, het staat nogal dom. Maar goed, dat was al bevestigt.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 23:17 schreef detlevico het volgende:
[..]
Jazeker grote broer!
Maar ik doe het op mijn manier, al komt het voor een ieder niet goed uit.
Mijn punt is juist dat er allerlei zaken zijn die uit belastingopbrengsten worden betaald. Ook zaken die ik misschien wel niet zie zitten. Ik zeg: dat heft elkaar mooi op, klaar.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 17:32 schreef nikk het volgende:
Sinds wanneer wordt de kinderbijslag gebruikt ter bekostiging van het onderwijs? Volgens mij wordt het onderwijs al bekostigd door de belastingbetaler.
Kinderen komen niet voort uit subsidie, klopkoek.quote:Op woensdag 17 juni 2009 10:51 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
What the fuck, zo'n laag bedrag! En het dan gek vinden dat mensen amper meer kinderen nemen.
Hup, de kinderbijslag omhoog! Gezinnen dienen fiscaal gepamperd te worden, zij zijn de ruggegraat van ons land.
Dat doen ze óókquote:Op woensdag 17 juni 2009 11:07 schreef Semisane het volgende:
[..]
Dat laatste zie ik altijd als een voordeel, althans dat ze eerder weggaan is altijd nog een stuk beter dan dat oeveloos gelul over hun kinderen.
Beter zou zijn om ze allebei op te heffen natuurlijk zodat iedereen zelf betaald voor de dingen die hij/zij wil gebruiken zonder andere mensen daarvoor op te laten draaien.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 01:11 schreef Tup het volgende:
[..]
Mijn punt is juist dat er allerlei zaken zijn die uit belastingopbrengsten worden betaald. Ook zaken die ik misschien wel niet zie zitten. Ik zeg: dat heft elkaar mooi op, klaar.
Dit land is volledig doorgeslagen met subsidies... Ik hoorde gisteren van iemand die vanwege z'n handicap vanuit z'n PGB 15 man personeel heeft... 15 mensen, om 1 gehandicapte te verzorgen... Dat is zeg maar een hele straat, die niets bijdraagt aan de rest van de maatschappij, maar wel op kosten van de maatschappij wil eten, wonen, etc. 15 man, die hun leven verspillen met het in leven houden van 1 ander...quote:Op zaterdag 20 juni 2009 09:15 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Beter zou zijn om ze allebei op te heffen natuurlijk zodat iedereen zelf betaald voor de dingen die hij/zij wil gebruiken zonder andere mensen daarvoor op te laten draaien.
de kinderen gaat dus over het collectief niet ieder individu.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 22:21 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ik werkte fulltime op m'n 19e hoor.
Ik vind dit een lastige keuze om te maken. Een stevige levenslange financiële bijdrage van de ouders die die keuze wel maken lijkt me wel op zn plaats ipv het allemaal maar op de belastingbetaler af te schuiven.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 09:24 schreef RemcoDelft het volgende:We moeten niet alles maar in leven willen houden
Vriend van me is een vooraanstaand jurist en rechtsfilosoof, hoor je nog eens wat.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 22:55 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Nee, gewoon belangstelling.
[..]
Waar baseer jij op dat ook tegenwoordig nog de wetgeving gebaseerd wordt op Duitse wetgeving? Worden wij niet (helaas) steeds meer beinvloed door de angelsaksische landen?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |