En terecht! Tip: check de keten T.G.I. Fridays. Goedkope cocktails!!quote:Op zondag 15 maart 2009 21:24 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Ik ben me er van bewustMaargoed, ik ga maar een weekendje, dus dan ga ik er ook gewoon lekker van genieten
Staan er ook basistechnieken en zo in How To Eat? Ik ben nog steeds een beginneling hè.quote:Op zondag 15 maart 2009 21:29 schreef ColdFeet het volgende:
DaD: voor de meeste mensen zou ik How To Eat aanraden, maar misschien is voor jou -bakfanaat- de Domestic Goddess beter
quote:Op zondag 15 maart 2009 21:28 schreef DevilsAndDust het volgende:
OP volgt, ik ben net met m'n vuist in de spitskool aan het pielen..
Staat genoteerd. Cocktailsquote:Op zondag 15 maart 2009 21:28 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
En terecht! Tip: check de keten T.G.I. Fridays. Goedkope cocktails!!
En natuurlijk naar het theater gaan; er zijn er veel in Praag en de voorstellingen zijn heel erg divers.
Komt goed.quote:Op zondag 15 maart 2009 21:56 schreef sigme het volgende:
Ik ga![]()
![]()
.
D&D, ik hoop dat jullie het bijleggen voor het slapen gaan. Anders zit je daar met je koolsla en gehaktballetjes in die rottrein morgenochtend.
Ik heb 'm zelf niet, maar ik dacht van wel, ja. Ik heb van Nigella de Goddelijke Huisvrouw en Feest. Die laatste is ook erg leuk; wel vaak erg grote hoeveelheden!quote:Op zondag 15 maart 2009 21:35 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Staan er ook basistechnieken en zo in How To Eat? Ik ben nog steeds een beginneling hè..
Kwak, dat jong is 17.quote:Op zondag 15 maart 2009 23:21 schreef kwakveense het volgende:
õh men... ik kijk de x factor herhaling, en die té jonge, té matige jongen...laurens ofzo... is ZO mijn type dat t eng wordt. qua uiterlijk dan he....
ugh...kwijl...
ja precies. dus ik zou wel een oudere versie prefereren. maar verder, uiterlijksgewijs...quote:
Hij vertelt het in ieder geval niet meer aan mij.quote:Op zondag 15 maart 2009 12:26 schreef mspoez het volgende:
Grijns @ loveli. En? Doet ie het nu niet meer?
Ik vind hem zo keurigjes! Beetje te clean.quote:Op zondag 15 maart 2009 23:37 schreef kwakveense het volgende:
[..]
ja precies. dus ik zou wel een oudere versie prefereren. maar verder, uiterlijksgewijs...
precies, geen grammetj testosteron te veel... de ruige man doet t niet voor me. daarom val ik op jongetjes, muzieknerds, lieve sullen etc....quote:Op zondag 15 maart 2009 23:42 schreef conleche het volgende:
[..]
Ik vind hem zo keurigjes! Beetje te clean.
Die wilde ik ook nog maken! Klinkt heerlijkquote:Op zondag 15 maart 2009 21:44 schreef cinnamongirl het volgende:
Ik heb het recept 'fluweelzachte kip korma' gemaakt uit de nieuwste Allerhande. Lekker!
En goedkoper dan pakjes en zakjes; de saus bestaat uit Griekse yoghurt, een paar tl garam masala, gember, knoflook en een rood pepertje.
Ik las het.quote:Op maandag 16 maart 2009 07:50 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Hoi Vik, ik heb gisteren Cyclechick geminimeet-ed
Haha I bet you are!quote:
Oeh, bedankt voor de tip. Ik hou wel van Midden Oosters-eten dus misschien schaf ik wel wat aan van Rodenquote:Op zondag 15 maart 2009 22:50 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Ik heb 'm zelf niet, maar ik dacht van wel, ja. Ik heb van Nigella de Goddelijke Huisvrouw en Feest. Die laatste is ook erg leuk; wel vaak erg grote hoeveelheden!
Als je een goeie Turk hebt gevonden daar in Grunn, moet je zeker eens een boek van Claudia Roden aanschaffen, dat is echt de beste Midden-Oosten foodwriter, vind ik
Nynke, die kun je ook nog bestellen bij Amazon. HET boek heet volgens mij in het Engels Arabesque.
Hopelijk werkte dat in mijn voordeelquote:Op maandag 16 maart 2009 08:31 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Haha I bet you are!Ik was wel wat lichtelijk beneveld na 75 km Utrechtse heuvelrug, een nuchtere maag en 3 tripels..
Hoe vroeg?quote:
Biedt ze een wodka'tje aan en vraag of het morgen wat later kanquote:
Hier hetzelfde!quote:Op zondag 15 maart 2009 20:25 schreef uniekhoorn het volgende:
Mijn vriend is een vrouw en ik een man..
Jeutje
Nee hoor, ik ook.quote:Op zondag 15 maart 2009 20:28 schreef sigme het volgende:
Ben ik de enige die meer verdient dan haar mannelijke wederhelft?
Kwart voor 8quote:Op maandag 16 maart 2009 09:49 schreef Greys het volgende:
[..]
Hoe vroeg?![]()
En I'm with Kwak on the X-factor dude!
't Is mijn type niet - en ik ben dubbel zo oud- maar ik snap wat ze er in ziet! Hij is stout! En fout!
Hoezo hopelijk niets? Als je te lang zonder eten moet doen is dat nergens goed voor, integendeel.quote:Op maandag 16 maart 2009 11:03 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
Goedemorgen!
Lijstje voor vandaag:
O: special K met vanilleyoghut
L: drie boterhammen met filet amércain
T: hopelijk niets, maar heb tot 6 uur college en moet dan nog met de trein naar huis - dus misschien een sultana ofzo.
Nee, het hangt er vanaf hoe laat ik lunch - ik heb nl pas om half 10 ontbeten, dus als ik om 1 uur lunch is er niets aan de hand - dan heb ik geen trek meer tot het avond eten. Mocht ik nu om 12 uur al honger krijgen en lunchen, dan heb ik wel een tussendoortje nodig om het tot het avondeten uit te houdenquote:Op maandag 16 maart 2009 11:09 schreef sigme het volgende:
[..]
Hoezo hopelijk niets? Als je te lang zonder eten moet doen is dat nergens goed voor, integendeel.
Kan je niet beter hopelijk wel iets tussendoor te eten inplannen?
Hihihihi!quote:Op maandag 16 maart 2009 10:39 schreef conleche het volgende:
[..]
Kwart voor 8![]()
Was ik net in slaap gekukeld, belt m'n beste vriendinnetje op om me te vertellen dat m'n horoscoop in de Elle wat aan de late kant is, omdat die voorspellen wat al is gebeurd, maar zij is ook Ram, dus betrok het maar op zichzelf.(dit alles was natuurlijk een grapje, maar hee, Co was wel weer wakker!)
Ik ga er maar eens uit dan.
Heb je de goeie wel voor je? Ik bedoel die Laurens, die eigenwijze, die denkt dat ie niet hoef te repeteren en te oefenen enzo omdat ie toch wel een posterboy en een lekker ding is. Vindt ie zelf danquote:[Die Xfactor dude fout&stout??Als je boe zegt begintie te janken!!
Duidelijkquote:Op maandag 16 maart 2009 11:11 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
[..]
Nee, het hangt er vanaf hoe laat ik lunch - ik heb nl pas om half 10 ontbeten, dus als ik om 1 uur lunch is er niets aan de hand - dan heb ik geen trek meer tot het avond eten. Mocht ik nu om 12 uur al honger krijgen en lunchen, dan heb ik wel een tussendoortje nodig om het tot het avondeten uit te houden.
Dito! Morgen sleutel dus zit meer met huisje in m'n hoofd dan met schoolquote:Op maandag 16 maart 2009 11:48 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Druk! Ik zou eigenlijk aan school moeten werken nu, maar SOGgen is veel leuker![]()
En met jou?
Jeej!quote:Op maandag 16 maart 2009 09:32 schreef kwakveense het volgende:
arme co!
ik heb me verslapen, weer, de jetlag is nog niet over...
maqarrrr ik heb t niet als smoes gebruikt om niet te gaan hardlopen, dus nu zit ik bezweet met bonkend hoofd op de bank. zo maar douchen en dan naar kantoor. trots is!
quote:Op maandag 16 maart 2009 11:59 schreef motorbloempje het volgende:
ik vind die Laurens eruit zien als een mislukte soap-acteur, en zo gedraagt hij zich ook
hij moet ook vooral zn mond niet open trekkenquote:Op maandag 16 maart 2009 11:59 schreef motorbloempje het volgende:
ik vind die Laurens eruit zien als een mislukte soap-acteur, en zo gedraagt hij zich ook
rest van het plan:quote:Op maandag 16 maart 2009 12:01 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Jeej!*ook trots is*
Wat is de rest van je plan?
* Mini_rulez zit ook met een bonkend hoofd.![]()
Niet eens door hardlopen, gewoon migraine.
Maria: wel een leuk weekje zo te horen. Wat fijn dat jullie eindelijk de sleutel krijgen!Dan vind ik het heel begrijpelijk als je nergens anders aan kunt denken...
Wat braaf!quote:Op maandag 16 maart 2009 11:25 schreef shiNinG_staR het volgende:
Ik hou het nooit uit als ik om 1 uur lunch en dan pas rond 6/7 ga eten.
Gepland lijstje vandaag:
O: Brinta met banaan (9:30)
L: gekookt eitje op crackers, boterham pindakaas
T: optimel yoghurt, misschien nog een cracker
D: ik heb zin in iets met spinazie. Misschien met tagliatelle ofzo.
Muizelllllll! Ben blij dat je er weer bent!quote:
Klinkt goed... Ook goed dat je niet als er iets verandert meteen denkt "ja nu is het toch al mislukt" maar het toch weer oppakt, want er gaat altijd wel iets mis.quote:Op maandag 16 maart 2009 12:07 schreef kwakveense het volgende:
[..]
rest van het plan:
*op tijd op staan mislukt!
*hardlopen met mn nieuwe chippie check!
*chippie calibreren op basis van afstandmeten.nl check!
O- volkoren cruesli (extra carbs, want gesport) check!
*langs de autoverhuur, langs politieburo (klusjes) dan naar kantoor. op kantoor mn werk weer goed opstarten en alle achterstallige projectorganisatiemails versturen half mislukt dus, half check! (dinsdag is het nieuwe maandag... ik werk thuis vandaag verder, wel nuttige dingen allemaal...)
T- volk kiprolletje te laat ontbeten, verplaatst naar after D
L- volk kiprolletjes en zoete puntpaprika
*lunchpauze met zangzelfstudie in een kelderpianostudiootje (zelfde gebouw als kantoor)thuis met mn keyboard
T- volk kiprolletje
*gauw naar huis, koken
D- garnalen met knoflook gewokt en groentes
*zingen van 18.15 tot 22.30
T- volk kiprolletje
T- geen wijn dit keer! grom!
ik kjk t ook nooit...quote:Op maandag 16 maart 2009 12:08 schreef vergeetmewelletje het volgende:
Hé, MoBlo is weer terug.![]()
Ben ik de enige die niet naar X-factor kijkt?
quote:Op maandag 16 maart 2009 12:07 schreef Mini_rulez het volgende:
Sturen jullie eigenlijk allemaal een kaartje naar Vivi?
Ik wil haar wel sterkte wensen maar toen dacht ik "hoe goed ken je haar nou, zit ze daar wel op te wachten?" en nu weet ik het niet meer.
Misschien een beetje raar dat ik het hier vraag maar ik heb dit soort dingen nog nooit hoeven doen, ik weet niet hoe het hoort enzo.
Een sterktewens per PM of op haar Hyves kan ook prima hoorquote:Op maandag 16 maart 2009 12:07 schreef Mini_rulez het volgende:
Sturen jullie eigenlijk allemaal een kaartje naar Vivi?
Ik wil haar wel sterkte wensen maar toen dacht ik "hoe goed ken je haar nou, zit ze daar wel op te wachten?" en nu weet ik het niet meer.
Misschien een beetje raar dat ik het hier vraag maar ik heb dit soort dingen nog nooit hoeven doen, ik weet niet hoe het hoort enzo.
Tuurlijk mag je hier meeposten.quote:Op maandag 16 maart 2009 12:09 schreef XcUZ_Me het volgende:
Hallo
Ik ben sinds vandaag ook weer begonnen () Wil er graag veur de zomer 5 - 7 kg afhebben. Heb in het verleden 2x zeer succesvol geSonja'd en ben daarmee zo'n 15 kg afgevallen. Daar zit inmiddels dus wel weer iets bij en voor het mooie voor de zomer mag het dus weer ietsjes minder.
Mag ik hier gezellig meeposten of mot ik naar het centrale Sonja-topic
Dit:quote:Op maandag 16 maart 2009 12:03 schreef Greys het volgende:
[..]Ja... nou... dát maakt hem dus fout en stout!
Maar je hebt wel gelijk over dat 'mislukte' soapacteur, want hij schat zichzelf veel hoger in dan hij is
Dankjewelquote:Op maandag 16 maart 2009 12:12 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Tuurlijk mag je hier meeposten.Veel succes!
Ja. Nou... IK vond Laurens ook wel lekker rebels (quote:Op maandag 16 maart 2009 12:12 schreef conleche het volgende:
[..]
Dit:
[ afbeelding ]
is fout&stout.
Die Laurens is een nitwit.
Ja ik heb hem vanochtend gekeken dus kom maar op!quote:Op maandag 16 maart 2009 12:10 schreef Greys het volgende:
[..]
Wat braaf!![]()
Dat je het redt van je ontbijt tot je lunch zonder tussendoortje!
[..]
Muizelllllll! Ben blij dat je er weer bent!
We moeten van de week even dringend de nieuwe GA bespreken!
Wil je weer Sonja-en? Wat 'ons' betreft kun je Sonja beter laten voor wat het is en gevarieerd en gezond gaan eten. En sporten.quote:Op maandag 16 maart 2009 12:09 schreef XcUZ_Me het volgende:
Hallo
Ik ben sinds vandaag ook weer begonnen () Wil er graag veur de zomer 5 - 7 kg afhebben. Heb in het verleden 2x zeer succesvol geSonja'd en ben daarmee zo'n 15 kg afgevallen. Daar zit inmiddels dus wel weer iets bij en voor het mooie voor de zomer mag het dus weer ietsjes minder.
Mag ik hier gezellig meeposten of mot ik naar het centrale Sonja-topic
Sonja werkt voor mij erg goedquote:Op maandag 16 maart 2009 12:27 schreef loveli het volgende:
[..]
Wil je weer Sonja-en? Wat 'ons' betreft kun je Sonja beter laten voor wat het is en gevarieerd en gezond gaan eten. En sporten.
Als het voor jou werkt en je blijft wel enigszins zelf nadenken, dan is het toch prima.quote:Op maandag 16 maart 2009 12:33 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Sonja werkt voor mij erg goed. Ik weet wat de gangbare mening over haar is hoor en ik voeg zelf elke dag nog wel iets aan het programma toe als ik echt het gevoel heb dat het te weinig is. Maar het voorgeprogrammeerde 'dit mag je' werkt als een tierelier voor mij.
Dat is goedquote:Op maandag 16 maart 2009 12:35 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Als het voor jou werkt en je blijft wel enigszins zelf nadenken, dan is het toch prima.
Ga je ook lijstjes posten? Ik ben wel benieuwd wat je dan zoal eet en of dat echt zo anders is dan wat wij allemaal eten.
Hm, dat ziet er toch uit als een prima lijstje.quote:Op maandag 16 maart 2009 12:39 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Dat is goed
Vandaag:
Ontbijt: 250 ml magere yoghurt + 2 mandarijntjes
Tussendoor: 1 appel
Lunch: 2 boterhammen, 1 met kipfilet en 1 met 30+ kaas
Tussendoor: 1 liga
Avond: tartaartje + 125 gr gekookte aardappelen + gemengde groente (broccoli, bloemkool, etc)
's Avonds: 1 liga
En tussendoor thee. Veeeel thee![]()
@loveli: dankjewel!
Met een eitje, zout en Afrikaanse pepermix: peper, knoflook, citroen en sinaasappel (in een molentje, bij de Wereldwinkel vandaan). Waren lekker! Vooral ook door de appelabrikozencompote die ik er nog bij had.quote:Op maandag 16 maart 2009 12:46 schreef Mini_rulez het volgende:
Ik lees net dat een oud-klasgenootje zwanger is. Best een raar idee, ze is even oud als ik!
DaD: jij ook al aan de gehaktballetjes? Ik heb toevallig gisteren ook een lading gebakken om mee te nemen, maar ze hadden wel wat pittiger gemogen.Hoe heb jij ze gemaakt?
Zo, nu ga ik mezelf eerst maar eens naar de uni slepen...
Tulukquote:Op maandag 16 maart 2009 12:09 schreef XcUZ_Me het volgende:
Mag ik hier gezellig meeposten
Buikgriep is ook altijd wel een goeiequote:Op maandag 16 maart 2009 13:00 schreef ElisaB het volgende:
Ow, ik heb een goede slanktip: eet een negerzoen en word er echt strontberoerd / kotsmisselijk van. Dan heb je de dagen erna écht geen trek meer in iets
Hoi
Ow ja, dat is ook lekkerquote:
quote:Op maandag 16 maart 2009 13:00 schreef ElisaB het volgende:
Ow, ik heb een goede slanktip: eet een negerzoen en word er echt strontberoerd / kotsmisselijk van. Dan heb je de dagen erna écht geen trek meer in iets
light-negerzoen? ik weet niet wat het is, maar ergens vind ik dat hele concept enigzins blasfemisch!quote:Op maandag 16 maart 2009 13:13 schreef vergeetmewelletje het volgende:
[..]
![]()
Als je het helemaal slanktechnisch verantwoord wilt doen, pak je het best een light-negerzoen van de Lidl.
Lekker al die groentequote:Op maandag 16 maart 2009 13:12 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Ow ja, dat is ook lekker
Ik dacht gisterenavond heel nonchalant: Ach, wat kan mij het rotten; ik duw er gewoon een negerzoen in, zijn we daar ook weer vanaf. Nou, dat heb ik geweten. Get-ver!
Ergo mijn lijstje voor vandaag:
O: yoghurt met havermout
L: twee bruine boterhammen met pindakaas
T: een bruine boterham met appelstroop
D: bruin brood met gebakken kipfilet
T: yoghurt met havermout
Misschien nog wat fruiterigs tussendoor, maar alleen als de maag het daarmee eens is
Blasfemisch zelfs!quote:Op maandag 16 maart 2009 13:21 schreef Abbadon het volgende:
light-negerzoen? ik weet niet wat het is, maar ergens vind ik dat hele concept enigzins blasfemisch!
nee, die dingen zijn amper te eten....maar wel jeugdsentiment, waar de vale gieren van het consumentisme met hun bebloedde light-klauwen vanaf moeten blijven!!quote:Op maandag 16 maart 2009 13:27 schreef vergeetmewelletje het volgende:
[..]
Blasfemisch zelfs!
Ben je een negerzoenen-fan?
[ afbeelding ]
heej Greysje leuke nieuwe Ava! Moest ff 2x kijken wie je was haha.quote:Op maandag 16 maart 2009 13:19 schreef Greys het volgende:
Welkom XcUZ_Me! Ik hoop alleen niet dat je van me verwacht dat ik je naam steeds goed ga schrijven.
Ik maak er wel Excuusje van ofzo
quote:Op maandag 16 maart 2009 13:31 schreef Abbadon het volgende:
nee, die dingen zijn amper te eten....maar wel jeugdsentiment, waar de vale gieren van het consumentisme met hun bebloedde light-klauwen vanaf moeten blijven!!
ofzo...
ik probeer mezelf aan te sporen mn bril 's op te zetten, maar het werkt niet...quote:Op maandag 16 maart 2009 13:39 schreef MariaEtcetera het volgende:
negerzoenen zijn trouwens helemaal nie lekker niespuit 94228!
hee mootje! doe maar weer grote lettertjes, dat leest makkelijkeral wat gevonden voor de kitties?
Hebbu een bril?quote:Op maandag 16 maart 2009 13:41 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
ik probeer mezelf aan te sporen mn bril 's op te zetten, maar het werkt niet...
en neenog niets
![]()
Heb jij een bril?quote:Op maandag 16 maart 2009 13:41 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
ik probeer mezelf aan te sporen mn bril 's op te zetten, maar het werkt niet...
en neenog niets
![]()
Ben ik nu de enige die die dingen wél lekker vind?quote:Op maandag 16 maart 2009 13:37 schreef vergeetmewelletje het volgende:
[..]
![]()
Ik at ze als student vaak, want die dingen kost(t)en echt helemaal niets.
Ze waren niet lekker, nee.
quote:
Zoiets wilde ik ook neerzetten, toen googelde ik en zag dat een liga 20 gram weegt en een stuk of 90 kcals heeft. Nutteloze kcals, maar niet achterlijk veel.quote:Op maandag 16 maart 2009 13:13 schreef ColdFeet het volgende:
XcUZ_Me: ik ga akkoord met Sonja als je de liga's vervangt door iets betersLiga's eten slaat nergens op.
Nop. In ieder geval niet echt beter dan liga. Ontbijtkoek bestaat gewoon voor het grootste deel uit suiker.quote:
Heb je dan geen last van hoofdpijn?quote:Op maandag 16 maart 2009 13:47 schreef motorbloempje het volgende:
ik ben zo blind als een blinde vink, stiekem
tenminste, met bril is alles een stuk scherper, laat ik 't zo zeggen.
Heb dan ook al sinds klas 5 een bril, ergens liggen...en de bril die ik nu heb is ongeveer 4 jaar oud denk ik...
![]()
Dus ook niet meer op sterkte gok ik, door het vele computerenmaar draag 'm dus nooit: vind het stom en vervelend en lenzen durf ik nie.
Ik vond ze tot gisterenavond 21:30 ook heel lekker hoorquote:Op maandag 16 maart 2009 13:46 schreef Ewelina het volgende:
Ben ik nu de enige die die dingen wél lekker vind?![]()
Ik kan niet zo goed tegen groente en fruit. Fruit gaat nog iets beter dan groente. Ik denk dat ik in mijn vorige leven een vleeseter wasquote:
ik heb geen brillengezicht, vind 't afgrijselijk staan en het zit gewoon niet. Heb 't wel geprobeerd, een paar keer een tijdje fulltime die bril dragen, maar 't is gewoon nietsquote:Op maandag 16 maart 2009 13:50 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Heb je dan geen last van hoofdpijn?Totdat ik mijn bril kreeg, had ik standaard erg veel hoofdpijn, wat het studeren nu niet echt bevorderlijk maakte
Misschien moet je je ogen eens opnieuw op laten meten, of toch een keertje lenzen proberen (zoek wel een goede opticien). Of een hele mooie bril kope (dat was dus mijn oplossing).
zo eens in de zoveel tijd kan ik er wel een of twee op, maar zeker niet meerquote:Op maandag 16 maart 2009 13:46 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Ben ik nu de enige die die dingen wél lekker vind?![]()
Was dat niet deels een publiciteitsstunt?quote:Op maandag 16 maart 2009 13:49 schreef motorbloempje het volgende:
het zijn trouwens zoenen, en geen negerzoenen meer, schijnt, want dat was discriminerend
volgens mij staat er nergens meer 'negerzoen' op de doos?quote:Op maandag 16 maart 2009 13:53 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Was dat niet deels een publiciteitsstunt?
Hmm, ik dacht altijd ook dat ik geen brillengezicht had, toch vind ik deze goed staan. Ligt ontzettend aan het montuur (en dat ding van mij was dus duuuurquote:Op maandag 16 maart 2009 13:53 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
ik heb geen brillengezicht, vind 't afgrijselijk staan en het zit gewoon niet. Heb 't wel geprobeerd, een paar keer een tijdje fulltime die bril dragen, maar 't is gewoon nietsMaargoed, zal er ooit aan moeten geloven.
[..]
zo eens in de zoveel tijd kan ik er wel een of twee op, maar zeker niet meer
Ik vroeg me af of die wijziging niet is doorgevoerd vanwege de extra publiciteit die het opleverde. Er is namelijk enorm veel aandacht voor geweest.quote:Op maandag 16 maart 2009 13:54 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
volgens mij staat er nergens meer 'negerzoen' op de doos?
(Bijna) montuurloze bril nemen en het valt nauwelijks op. Je hebt een opvallende mond die toch al de aandacht vraagt.quote:Op maandag 16 maart 2009 13:53 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
ik heb geen brillengezicht, vind 't afgrijselijk staan en het zit gewoon niet. Heb 't wel geprobeerd, een paar keer een tijdje fulltime die bril dragen, maar 't is gewoon nietsMaargoed, zal er ooit aan moeten geloven.
Jaloers. Ik eet dus de doos leeg. En de laatste twee zijn dan niet lekker meer, maar het gaat op.quote:zo eens in de zoveel tijd kan ik er wel een of twee op, maar zeker niet meer
meer dan 1 KGquote:Op maandag 16 maart 2009 13:53 schreef loveli het volgende:
Je 'moet' 200 gram per dag groente binnen krijgen, maar ik las vandaag dat je eigenlijk voor 400 gram moet gaan. En als het aan het kankerfonds ligt, zelfs nog veel meer (>1 kilo).
Dus selderijstengel/wortel/avocado/radijs in plaats van liga/ontbijtkoek/troep
Hmm, de dietiste zei dat het verlaagd was naar 150 gramquote:Op maandag 16 maart 2009 13:53 schreef loveli het volgende:
Je 'moet' 200 gram per dag groente binnen krijgen, maar ik las vandaag dat je eigenlijk voor 400 gram moet gaan. En als het aan het kankerfonds ligt, zelfs nog veel meer (>1 kilo).
Dus selderijstengel/wortel/avocado/radijs in plaats van liga/ontbijtkoek/troep
het is wel een onderdeel hiervan geweest ja geloof ik, maar de wijziging is wel daadwerkelijk doorgevoerdquote:Op maandag 16 maart 2009 13:56 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Ik vroeg me af of die wijziging niet is doorgevoerd vanwege de extra publiciteit die het opleverde. Er is namelijk enorm veel aandacht voor geweest.
mn bril is al vrij klein/neutraal/half montuurloos. Het zit alleen zo verdomde kutquote:Op maandag 16 maart 2009 13:57 schreef loveli het volgende:
[..]
(Bijna) montuurloze bril nemen en het valt nauwelijks op. Je hebt een opvallende mond die toch al de aandacht vraagt.
[..]
Jaloers. Ik eet dus de doos leeg. En de laatste twee zijn dan niet lekker meer, maar het gaat op.
als ik lange stukken in het donker rijd zet ik hem wel op, in de autoquote:Op maandag 16 maart 2009 13:58 schreef Mini_rulez het volgende:
Heb jij er geen last van met rijden, Moblo? Daar merkte ik het namelijk het meest.
Het geeft geen troep, het is erg lekker, maar er zit wel wat vet in. Dus ik zou geen hele per keer nemen. Of wel, maar er dan rekening mee houden qua calorieen.quote:Op maandag 16 maart 2009 13:57 schreef DevilsAndDust het volgende:
Zo'n avocado hè, die lepel je gewoon uit begreep ik. Geeft dat net zo'n troep als kiwi's?. En hoe vult het? Misschien probeer ik er ook wel eens eentje, volgende week.
Of lekker met je tong en dan proberen de randjes niet kapot te makenquote:Op maandag 16 maart 2009 13:58 schreef conleche het volgende:
Dan begin je maar met een vinger dat witte spul eruit te poeren
Hier nog één. Dé reden dat ik het dus niet in huis haal. Het woord matigen is hier niet echt van toepassing.quote:Op maandag 16 maart 2009 13:57 schreef loveli het volgende:
[..]
Jaloers. Ik eet dus de doos leeg. En de laatste twee zijn dan niet lekker meer, maar het gaat op.
Uitlepelen? Daar vind ik ze eerlijk gezegd te flauw voor, en een hele avocado in één keer is toch wel veel vet. Ik eet ze meestal op brood met peper en zout, maar dan doe ik er wel een paar dagen mee.quote:Op maandag 16 maart 2009 13:57 schreef DevilsAndDust het volgende:
Zo'n avocado hè, die lepel je gewoon uit begreep ik. Geeft dat net zo'n troep als kiwi's?. En hoe vult het? Misschien probeer ik er ook wel eens eentje, volgende week.
Ik denk niet dat iemand jou snel met een secretaresse zal verwarren...quote:Op maandag 16 maart 2009 13:59 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
mn bril is al vrij klein/neutraal/half montuurloos. Het zit alleen zo verdomde kuten ik krijg er zo'n secretaressehoofd van, welk montuur ik ook opzet
Ik snap daar echt niets van. Met een beetje goeie wil haal ik makkelijk een pond per dagquote:Op maandag 16 maart 2009 13:58 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Hmm, de dietiste zei dat het verlaagd was naar 150 gramOmdat bijna niemand die norm haalde.
Ja, maar goed, we leven wel in het fastfood-tijdperk hé.quote:Op maandag 16 maart 2009 14:03 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Ik snap daar echt niets van. Met een beetje goeie wil haal ik makkelijk een pond per dag
Conleche, ik vind avocado's juist ideaal voor dagen dat ik te weinig eet. Hopsa, schuif je er zo'n lekkere, gezonde calorieënbom in, kun je lekker op sporten
ik zie het maar als complimentquote:Op maandag 16 maart 2009 14:02 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Ik denk niet dat iemand jou snel met een secretaresse zal verwarren...
Edit: ik bedoel dus dat ik secretaressehoofden meestal saai en nietszeggend vind. En dat hoofd van jou dus niet.
Zo was ie ook bedoeld.quote:Op maandag 16 maart 2009 14:07 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
ik zie het maar als compliment![]()
quote:Op maandag 16 maart 2009 14:11 schreef motorbloempje het volgende:
ik vind avocado's echt naar karton smaken dat al weken in een sloot heeft liggen weken...
Als ik niet snoep en enkel fruit, noten e.d. als tussendoortjes eet, vind ik het al snel te weinig. Zeker als ik ga spinnen ofzo, da's toch behoorlijk intensief, dan wil ik toch wel 2000 kcal eten ofzo.quote:Op maandag 16 maart 2009 14:05 schreef Mini_rulez het volgende:
Heb jij dat vaak dan CF, een dag dat je te weinig eet? Dat komt hier eigenlijk niet zo vaak voor.
Erm.... ligt dat niet aan Sonja's menu? Ook mager kun je heerlijk koken hoor, denk bijvoorbeeld aan gegrilde groentenquote:Op maandag 16 maart 2009 14:11 schreef XcUZ_Me het volgende:
Avocado's zijn echt heerlijk
En zo af en toe even iets hartigs vind ik toch wel erg lekker als afwisseling op alle flauwe/zouteloze/laffe meuk die je doorgaans naar binnen gooit als je aan het afvallen bent.
Minder eten vind ik vaak niet eens het moeilijkst, maar wel het gebrek aan smáák.
Ik vroeg hier eens hoe je een avocado eet en toen was iemand verbaast dat ik niet wist dat je die dingen uit moet lepelen.quote:Op maandag 16 maart 2009 14:01 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Uitlepelen? Daar vind ik ze eerlijk gezegd te flauw voor, en een hele avocado in één keer is toch wel veel vet. Ik eet ze meestal op brood met peper en zout, maar dan doe ik er wel een paar dagen mee.
Ben ik met je eens hoor! Maar je kan avocado's niet eten als wortels bedoel ik, zo maar erbij, je moet wel rekening houden met de calorieen. Ik vind ze echt heel lekker met veel peper en zout en een heeeeel fijn gesnipperd uitje.quote:Op maandag 16 maart 2009 14:03 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Ik snap daar echt niets van. Met een beetje goeie wil haal ik makkelijk een pond per dag
Conleche, ik vind avocado's juist ideaal voor dagen dat ik te weinig eet. Hopsa, schuif je er zo'n lekkere, gezonde calorieënbom in, kun je lekker op sporten
Dat meen je niet!quote:Op maandag 16 maart 2009 13:58 schreef Ewelina het volgende:
Hmm, de dietiste zei dat het verlaagd was naar 150 gramOmdat bijna niemand die norm haalde.
Ik heb echt geen idee waar je het over hebtquote:Op maandag 16 maart 2009 14:11 schreef XcUZ_Me het volgende:
Avocado's zijn echt heerlijk
Ook erg lekker op / door dingen die een slank-er doorgaans weinig eet; zoals volvette kaas, eiersalade, e.d.
Over de liga's... tja, ik kijk het nog eventjes aan. Heb de ze vorige keer ook gewoon gegeten en viel toen ook af. En zo af en toe even iets hartigs vind ik toch wel erg lekker als afwisseling op alle flauwe/zouteloze/laffe meuk die je doorgaans naar binnen gooit als je aan het afvallen bent.
Minder eten vind ik vaak niet eens het moeilijkst, maar wel het gebrek aan smáák.
Los vind ik ze ook erg flauw, maar met wat peper en zout op een meergranenbroodje heeft het ineens toch wel wat hartigs. Alsof er dan andere smaken loskomen.quote:Op maandag 16 maart 2009 14:11 schreef motorbloempje het volgende:
ik vind avocado's echt naar karton smaken dat al weken in een sloot heeft liggen weken...
Met mayo? Maar avocado is al zo vet en romigquote:Op maandag 16 maart 2009 14:13 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Erm.... ligt dat niet aan Sonja's menu? Ook mager kun je heerlijk koken hoor, denk bijvoorbeeld aan gegrilde groenten![]()
En ik vind avocado's ook lekker, maar dan moet er wel iets bij, bijvoorbeeld met een beetje mayo op brood, of in een salade met gerookte kipfilet.
Ik neem het nooit mee dus dat weet ik niet, maar laatst zag ik iemand met van dat stevige brood (Allinson ofzo) en avocado erop, meegenomen dus. Dat kan dus blijkbaar wel.quote:Op maandag 16 maart 2009 14:13 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Ik vroeg hier eens hoe je een avocado eet en toen was iemand verbaast dat ik niet wist dat je die dingen uit moet lepelen.. Hehe.
Wordt je brood er ook sompig van, als er een paar uur avocado op zit in een zakje? Blokjes door een salade kan natuurlijk ook, m'n salade is me vandaag ook goed bevallen..
Een ietsiepietsie erbij vind ik altijd erg lekker. Beetje een smaakmaker. Maar ik hou sowieso van sausjes. Ik eet mayo ook wel eens icm gerookte kipfilet (ipv boter een laagje mayo).quote:Op maandag 16 maart 2009 14:20 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Met mayo? Maar avocado is al zo vet en romig![]()
Ook een goede tip voor veel smaak aan je eten: veel verse kruiden gebruiken. Ontzettend low-cal en superlekker!
quote:Op maandag 16 maart 2009 14:15 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Ik heb echt geen idee waar je het over hebt*eet salade van tomaten, bonen, mais, lente-ui en jalapenos met zure room en koriander
Als je maar wegblijft van bepaalde light-producten, vind ik het allemaal zeker zo smakelijk!
Dat dacht ik dus ook altijd van mezelf, maar nu ik er wat meer mee bezig ga vind ik het echt súperleuk! Alleen jammer dat ik me voornamelijk richt op het bakken van lekkere vette dingen.quote:Op maandag 16 maart 2009 14:28 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Dat klinkt wel erg lekker
Ik ben echter echt niet zo'n CreaBea in de keuken
Maar daar zijn wij dan weer voor, om je op goede ideeën te brengenquote:Op maandag 16 maart 2009 14:28 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Dat klinkt wel erg lekker
Ik ben echter echt niet zo'n CreaBea in de keuken
Klinkt lekker!quote:Op maandag 16 maart 2009 14:15 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Ik heb echt geen idee waar je het over hebt*eet salade van tomaten, bonen, mais, lente-ui en jalapenos met zure room en koriander
Als je maar wegblijft van bepaalde light-producten, vind ik het allemaal zeker zo smakelijk!
Jawel! Maar ik ben niet zo van de wraps als snack; veel calorieën, weinig 'nuttigs'. Ik eet ze alleen op vrijdag als tool voor de fajitas. En de leftover wraps, daar maak ik zaterdag quesadilla's vanquote:Op maandag 16 maart 2009 14:31 schreef Ewelina het volgende:
@ColdFeet: kan die salade van je ook niet goed op een wrap?
Nou, die salade ga ik écht een keer maken! Wat voor bonen gebruik je? En qua verhoudingen, hoeveel van alles? Volgende week staat er ergens gore andijvie-drek op het program, dan vind ik dit wel een mooie vervangerquote:Op maandag 16 maart 2009 14:31 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Maar daar zijn wij dan weer voor, om je op goede ideeën te brengen
Heel erg lekker: krulsla oid (ik vind avocado te romig/vol om te combineren met ijsbergsla), avocado, munt, gerookte kipfilet, granaatappelpitjes, citrusdressing met sesamoliequote:Op maandag 16 maart 2009 14:33 schreef DevilsAndDust het volgende:
Misschien dat iemand mij op een goed idee voor een avocadosalade kan brengen?.
Ik zou het ook niet als snack eten, maar als avondmaaltijdquote:Op maandag 16 maart 2009 14:34 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Jawel! Maar ik ben niet zo van de wraps als snack; veel calorieën, weinig 'nuttigs'. Ik eet ze alleen op vrijdag als tool voor de fajitas. En de leftover wraps, daar maak ik zaterdag quesadilla's van![]()
Een wijnkoelkast? Koelt die wel genoeg voor je eten?quote:Op maandag 16 maart 2009 14:37 schreef P.F het volgende:
Ik heb een koelkast
Deze (tweedehands) [ afbeelding ]
Het was een grote bak salade, waarvan ik een restje heb meegenomen. 6 tomaten (zonder zaad) in blokjes gesneden, blik mais, blik kidneybonen (maar als je dwarse darmen hebt, kun je mss beter sperzieboontjes nemen), 4 lente-uitjes in dunne ringen, jalapenos fijngehakt, naar smaak. Erbij zo'n supermarktverpakking koriander fijngehakt, 2 grote eetlepels zure room (neem in NL sour cream, minder vet dan creme fraiche), flink wat zwarte peper.quote:Op maandag 16 maart 2009 14:35 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Nou, die salade ga ik écht een keer maken! Wat voor bonen gebruik je? En qua verhoudingen, hoeveel van alles? Volgende week staat er ergens gore andijvie-drek op het program, dan vind ik dit wel een mooie vervanger.
Weet ik niet, ik ga er alleen maar drank/frisdrank in doen. Hij koelt tot 4°Cquote:Op maandag 16 maart 2009 14:39 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Een wijnkoelkast? Koelt die wel genoeg voor je eten?
Gewoon koud; ze zijn al gaar. Als je 't als avondeten in een wrap stopt, kun je wel overwegen de bonen te verwarmen, natuurlijk.quote:
quote:Op maandag 16 maart 2009 14:40 schreef Viking84 het volgende:
Hoi. Even pauze in het CI-huis. Nu even bijlezen en zulks
.
Hm.. Het is dat ik nog een andere oude kat heb, die het waarschijnlijk niet helemaal gaat waarderen!quote:Op maandag 16 maart 2009 13:41 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
ik probeer mezelf aan te sporen mn bril 's op te zetten, maar het werkt niet...
en neenog niets
![]()
Nou ja, ik wou een koelkast en ik heb maar een kleine kamer en een klein budget. Vandaar. Verder heb ik eigenlijk geen gekoeld eten!quote:Op maandag 16 maart 2009 14:41 schreef Ewelina het volgende:
PF, luxe hoor, een aparte koelkast voor de drank. Gij zuiplap
quote:
Je vermaakt je dus wel?quote:Op maandag 16 maart 2009 14:43 schreef Viking84 het volgende:
[..].
Wel relaxed dat ik hier kan internettenNeem morgen m'n eigen laptop mee (zit nu op die van Mark)
Bestaan die wel? Google Maps vindt alleen de Nieuwe Teertuinen. Alhoewel ik er wel een keer van gehoord heb, en volgens mij ben ik er ook wel eens langsgefietst.quote:Op maandag 16 maart 2009 14:45 schreef DevilsAndDust het volgende:
Zeg Amsterdamse dames, kent iemand van jullie de Oude Teertuinen?
Doe je dan elke dag boodschappen?quote:Op maandag 16 maart 2009 14:43 schreef P.F het volgende:
[..]
Nou ja, ik wou een koelkast en ik heb maar een kleine kamer en een klein budget. Vandaar. Verder heb ik eigenlijk geen gekoeld eten!
Ik eet geen vleeswaren/slaatjes. Ik heb alleen een pak melk in de gezamenlijke koelkast staan. Ik eet wel soms zalm of garnalen uit de diepvries. Verder is het meestal vegetarisch.quote:Op maandag 16 maart 2009 14:49 schreef Greys het volgende:
[..]
Doe je dan elke dag boodschappen?
Is dat niet veel te duur dan als student zijnde? Bewaar je nooit kliekjes enzo bedoel ik?
Vikje!
Ja, ik kwam er dus net nadat ik dat postte achter dat de Teertuin zich oorspronkelijk bevond op wat nu de Prins Hendrikkade is. In 1643 is de Teertuin verplaatst nabij de Haarlemmerpoort, en dat heet dus de Nieuwe Teertuinen.quote:Op maandag 16 maart 2009 14:47 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Bestaan die wel? Google Maps vindt alleen de Nieuwe Teertuinen. Alhoewel ik er wel een keer van gehoord heb, en volgens mij ben ik er ook wel eens langsgefietst.
Ja hoor!quote:
Hoe doe je dat? Mijn koelkast zit altijd vol! Broodbeleg, boter, sausjes, groente...quote:Op maandag 16 maart 2009 14:50 schreef P.F het volgende:
[..]
Ik eet geen vleeswaren/slaatjes. Ik heb alleen een pak melk in de gezamenlijke koelkast staan. Ik eet wel soms zalm of garnalen uit de diepvries. Verder is het meestal vegetarisch.
Ik heb geen kliekjes, wat ik bak is meestal precies genoeg.. En zo niet eet mijn buurman het op. Als hij teveel heeft eet ik zijn eten weer op
Ik mik het vaak in een wrap:quote:Op maandag 16 maart 2009 14:33 schreef DevilsAndDust het volgende:
Misschien dat iemand mij op een goed idee voor een avocadosalade kan brengen?.
quote:Op maandag 9 maart 2009 11:35 schreef loveli het volgende:
Mijn favo met avocado, hoewel niet heel snel. Je hebt nodig:
Geprakte avocado (blokjes mag ook), citroensap, stukjes appel, gesnipperd uitje, teentje knof, in blokjes gesneden gekookte kip, geroosterde pijnboompitjes, geraspte geitenkaas, gebakken baconreepjes/reepjes gerookte kip, wat zure room crap, we zitten in slank magere yoghurt, tortilla's, zakje sla, wat je zelf nog erdoor wilt mikken.
Sla een beetje fijn knippen, alles behalve de tortilla's door elkaar mengen, geraspte kaas op tortilla strooien, kwak mengsel erop, tortilla dichtvouwen en eet smakelijk.
ik kom voorzichtig weer 's buurten..quote:Op maandag 16 maart 2009 14:57 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Hey ben je terug? Of kwam je alleen mij even een kusje geven?.
Hoiquote:Op maandag 16 maart 2009 12:09 schreef XcUZ_Me het volgende:
Hallo
Ik ben sinds vandaag ook weer begonnen () Wil er graag veur de zomer 5 - 7 kg afhebben. Heb in het verleden 2x zeer succesvol geSonja'd en ben daarmee zo'n 15 kg afgevallen. Daar zit inmiddels dus wel weer iets bij en voor het mooie voor de zomer mag het dus weer ietsjes minder.
Mag ik hier gezellig meeposten of mot ik naar het centrale Sonja-topic
Klinkt lekker!quote:
Dank u!quote:Op maandag 16 maart 2009 14:39 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Het was een grote bak salade, waarvan ik een restje heb meegenomen. 6 tomaten (zonder zaad) in blokjes gesneden, blik mais, blik kidneybonen (maar als je dwarse darmen hebt, kun je mss beter sperzieboontjes nemen), 4 lente-uitjes in dunne ringen, jalapenos fijngehakt, naar smaak. Erbij zo'n supermarktverpakking koriander fijngehakt, 2 grote eetlepels zure room (neem in NL sour cream, minder vet dan creme fraiche), flink wat zwarte peper.
Hoe tofquote:Op maandag 16 maart 2009 15:01 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Hoi
Jij bent een vriendinnetje van eleusis / soylent, dus dat maakt jouw automatisch ook tot mijn vriendinnetje.
Net als Brinta dusquote:Op maandag 16 maart 2009 14:11 schreef motorbloempje het volgende:
ik vind avocado's echt naar karton smaken dat al weken in een sloot heeft liggen weken...
sletquote:Op maandag 16 maart 2009 15:01 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Hoi
Jij bent een vriendinnetje van eleusis / soylent, dus dat maakt jouw automatisch ook tot mijn vriendinnetje.
ja, brinta en avocado vallen bij mij wel in dezelfde categorie jaquote:Op maandag 16 maart 2009 15:05 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Net als Brinta dus. Smaakt alles wat jij niet lust naar karton dat weken in een sloot heeft liggen weken?
. Wat is het hier weer gezellig druk trouwens
.
DKFKAS* moet gewoon ook hier komen buurten.quote:Op maandag 16 maart 2009 15:01 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Hoi
Jij bent een vriendinnetje van eleusis / soylent, dus dat maakt jouw automatisch ook tot mijn vriendinnetje.
Wat een geinige koelkastquote:Op maandag 16 maart 2009 14:37 schreef P.F het volgende:
Ik heb een koelkast
Deze (tweedehands) [ afbeelding ]
quote:Op maandag 16 maart 2009 15:00 schreef sigme het volgende:
Ik kijk trouwens geen X-factor, ik heb niet eens een tv.
En ik heb geen koelkast. Wel een vriezer. In de zomer gebruik ik een soort koelbox, daar staat dan melk vleeswaar en kaas in, en te ontdooien eten of een koelelement.
Hij doet aan Weight Watchersquote:Op maandag 16 maart 2009 15:07 schreef Greys het volgende:
[..]
DKFKAS* moet gewoon ook hier komen buurten.
Desnoods doet ie maar alsof hij een dikke kont heeft.
* Die kerel formerly known as Soylent
Het lijkt mij wel wat, zo leven, eigenlijkquote:
Nou! Wat houdt hem tegen dan?quote:Op maandag 16 maart 2009 15:08 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Hij doet aan Weight WatchersDus hij hoort hier wel
.
Denk dat hij het te druk heeft om hier steeds te komen postenquote:
Echt? Dan moet hij zeker komen, dan ben ik niet meer de enige!quote:Op maandag 16 maart 2009 15:08 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Hij doet aan Weight WatchersDus hij hoort hier wel
.
Ik eet eigenlijk nooit boter (pindakaas, brinta, etc hebben geen boter nodig)quote:Op maandag 16 maart 2009 14:56 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Hoe doe je dat? Mijn koelkast zit altijd vol! Broodbeleg, boter, sausjes, groente...
En met die recepten die af en toe langs komen vliegen kríjgt ie wel een dikke kont, als ie die niet al heeftquote:Op maandag 16 maart 2009 15:07 schreef Greys het volgende:
[..]
DKFKAS* moet gewoon ook hier komen buurten.
Desnoods doet ie maar alsof hij een dikke kont heeft.
* Die kerel formerly known as Soylent
Pindakaas en jam enzo en eieren bewaar ik ook niet in de koelkast.quote:Op maandag 16 maart 2009 15:18 schreef P.F het volgende:
Mensen die eieren/groente/jam/pindakaas in de koelkast bewaren
Liefjens, koel & donker bewaren *is ongelijk tekentje* koelkast
quote:Op maandag 16 maart 2009 15:24 schreef cyclechick het volgende:
Hallo!
Wat een stralend zonnetje buiten he! Ik heb net mijn tentamen gehad, en wel gehaald denk ik!
Nu even buiten wielrennen, en bruin worden
Dude, je ziet mijn goede voornemens over het hoofdquote:Op maandag 16 maart 2009 15:21 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
En met die recepten die af en toe langs komen vliegen kríjgt ie wel een dikke kont, als ie die niet al heeft
Sommige soorten groente bederven toch duidelijk sneller buiten de koelkast. Bovendien is het de enige plek in mijn kamer die in de buurt komt van koel en donker, de rest is licht en kamertemperatuur dus dat lijkt me ook geen goed plan.quote:Op maandag 16 maart 2009 15:18 schreef P.F het volgende:
Mensen die eieren/groente/jam/pindakaas in de koelkast bewaren
Liefjens, koel & donker bewaren *is ongelijk tekentje* koelkast
Ik drink houdbare melk (staat onder in m'n kledingkast) als het pak open is doe ik hem in de gezamenlijke koelkast. Ik eet verder geen vla/yoghurt/kwark.quote:Op maandag 16 maart 2009 15:24 schreef Greys het volgende:
[..]
Pindakaas en jam enzo en eieren bewaar ik ook niet in de koelkast.
Dingen als prei o.i.d. ook niet. Maar zakje sla ofzo moet toch echt in de koeling. En hoe doe jij dat dan met zuivelproducten?
Da's waar, da's waar! Ik ben wel helemaal trots op joequote:Op maandag 16 maart 2009 15:24 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Dude, je ziet mijn goede voornemens over het hoofdIk heb vandaag al TWEE saladerecepten gepost
We hebben het negeren gestopt gisteravond. Toen zijn we maar gaan schreeuwen.quote:Op maandag 16 maart 2009 15:19 schreef Laureline het volgende:
Hoe is het met de ruzie afgelopen DAD? Weer bijgelegd tijdens het koolknarsen?
Echt? Ik zit al de hele dag binnen maar dan moet ik straks toch nog even de zon in...quote:Op maandag 16 maart 2009 15:24 schreef cyclechick het volgende:
Hallo!
Wat een stralend zonnetje buiten he! Ik heb net mijn tentamen gehad, en wel gehaald denk ik!
Nu even buiten wielrennen, en bruin worden
Had ik pas ook met rucola van AH, ik heb het hele handeltje weg moeten gooien.quote:Op maandag 16 maart 2009 14:33 schreef motorbloempje het volgende:
trouwens, wij hadden deze week rucola, en die was werkelijk NIET TE VRETEN.
Enorm bitter en ranzig en smaakte naar oude sloot
is het soms niet het 'rucola' seizoen bij AH ofzo?
Logisch dat jullie er genoeg van hebben! Zolang het maar geen recurring-problem zonder oplossing is.quote:Op maandag 16 maart 2009 15:27 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
We hebben het negeren gestopt gisteravond. Toen zijn we maar gaan schreeuwen.. Vreselijke nacht gehad en vanochtend geen dag-kusje.
. Hij belde me net voor iets anders en toen hebben we gewoon gepraat. We hebben er allebei wel genoeg van geloof ik.
Is het iets dat uitgepraat moet worden of is het wel goed zo?quote:Op maandag 16 maart 2009 15:27 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
We hebben het negeren gestopt gisteravond. Toen zijn we maar gaan schreeuwen.. Vreselijke nacht gehad en vanochtend geen dag-kusje.
. Hij belde me net voor iets anders en toen hebben we gewoon gepraat. We hebben er allebei wel genoeg van geloof ik.
We hebben geprobeerd het uit te praten maar de enige conclusie die we konden trekken was dat hij mij niet begrijpt en ik hem niet.quote:Op maandag 16 maart 2009 15:34 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Is het iets dat uitgepraat moet worden of is het wel goed zo?
hmkay! ligt het dus niet aan onsquote:Op maandag 16 maart 2009 15:32 schreef vergeetmewelletje het volgende:
[..]
Had ik pas ook met rucola van AH, ik heb het hele handeltje weg moeten gooien.![]()
De rucola van de groenteboer daarentegen was verukkelijk!![]()
Ik denk dat de kwaliteit van AH gewoon niet al te hoog is wat betreft "verse" kruiden.
Nouja, dat laatste deel klinkt dan wel weer okee. Soms is het ook nodig, even de lucht klaren.quote:Op maandag 16 maart 2009 15:39 schreef ColdFeet het volgende:
DaD, ik lijd met je meeWij hebben gister tot 1 uur zitten 'praten'. Nou ja, alleen het laatste deel was een soort van zinnig gesprek
Pffft, sommige mensen zijn zo opgevoed/groeid dat 'sorry' zeggen een even moeilijke opgave is geworden als van de Domtoren afspringenquote:Op maandag 16 maart 2009 15:40 schreef vergeetmewelletje het volgende:
Ik snap die lange ruzies niet.
Is je trots dan echt zoveel belangrijker dan een goede sfeer in huis?
Ik had allang sorry gezegd voor mijn aandeel in de ruzie.
Dat zou ik ook niet kunnen.quote:Op maandag 16 maart 2009 15:41 schreef ColdFeet het volgende:
VMW, heeft te maken met mijn neiging om alles lekker lang binnen te houden. Eerst erger ik me in stilte![]()
Ja, zoiets doe ik ook. Ik ging hem negeren omdat hij mij negeerde, en uiteindelijk was ik zo pissig dat ik gewoon niet meer met hem wilde praten.quote:Op maandag 16 maart 2009 15:41 schreef ColdFeet het volgende:
VMW, heeft te maken met mijn neiging om alles lekker lang binnen te houden. Eerst erger ik me in stilte![]()
Ik weet niet of het met opvoeding te maken heeft, mijn moeder kan de silent treatment maanden volhouden.quote:Op maandag 16 maart 2009 15:45 schreef Laureline het volgende:
Pffft, sommige mensen zijn zo opgevoed/groeid dat 'sorry' zeggen een even moeilijke opgave is geworden als van de Domtoren afspringen
altijd alles uitpraten suggereert dat je het eens moet zijn, en dat hoeft natuurlijk helemaal niet...soms word je het gewoon niet eens, en dat is ook primaquote:Op maandag 16 maart 2009 15:48 schreef MariaEtcetera het volgende:
Vriendje kan stil blijven en zich ergeren, om het vervolgens weer uit zn systeem te hebben. Ik wil alles altijd uitpratenGelukkig gebeurt dat nu meestal ook wel en dan is het dezelfde avond nog weer goed, meestal!
Een lekkere dikke sandwich met hummus en geroosterde groente? In geval van salades: geen ui gebruiken (en geen broccoliquote:Op maandag 16 maart 2009 15:48 schreef MariaEtcetera het volgende:
Vriendje kan stil blijven en zich ergeren, om het vervolgens weer uit zn systeem te hebben. Ik wil alles altijd uitpratenGelukkig gebeurt dat nu meestal ook wel en dan is het dezelfde avond nog weer goed, meestal!
En ik moet iets verzinnen voor morgen, om mee te nemen als avondetenIk probeer 'prepared' te zijn (in tegenstelling tot voorgaande weken) maar ben weer zo inspiratieloos als een doperwt. Dacht aan een luchtdicht bakje met iets van een salade ofzo maar dan moet ik bedenken wat in godesnaam niet verlept/bruin wordt/mijn medepassagiers in de trein vergast. Dude.
Als je moeder zo is, klopt het! Want je gaat je meestal verzetten tegen hetgeen je in het verleden voor je gevoel te vaak moest doen: als jij als kind altijd je excuses moest aanbieden op vernederende manier, wil je er later in een relatie eigenlijk helemaal niet meer aan meedoen. En als jij je hebt geërgerd aan maandenlang genegeerd worden, keer je dat zelf juist om, en begin je gelijk over wat je dwarszit te praten.quote:Op maandag 16 maart 2009 15:49 schreef vergeetmewelletje het volgende:
[..]
Ik weet niet of het met opvoeding te maken heeft, mijn moeder kan de silent treatment maanden volhouden.![]()
Het was ook geen kritiek hoor.![]()
Maar gister dacht ik wel: joh DAD, zeg gewoon sorry zodat je erover kunt praten.
Dat boos zijn helpt niet echt.
een couscous salade met cashews, peultjes, feta, kip en koriander? En een flinke scheut citroensap?quote:Op maandag 16 maart 2009 15:48 schreef MariaEtcetera het volgende:
Vriendje kan stil blijven en zich ergeren, om het vervolgens weer uit zn systeem te hebben. Ik wil alles altijd uitpratenGelukkig gebeurt dat nu meestal ook wel en dan is het dezelfde avond nog weer goed, meestal!
En ik moet iets verzinnen voor morgen, om mee te nemen als avondetenIk probeer 'prepared' te zijn (in tegenstelling tot voorgaande weken) maar ben weer zo inspiratieloos als een doperwt. Dacht aan een luchtdicht bakje met iets van een salade ofzo maar dan moet ik bedenken wat in godesnaam niet verlept/bruin wordt/mijn medepassagiers in de trein vergast. Dude.
quote:Op maandag 16 maart 2009 16:04 schreef motorbloempje het volgende:
Syrena!
de enveloppe ligt hier naast me en gaat zodadelijk als ik uit mn werk kom op de post
Je klinkt haast verbaasd en dat kan ik me eigenlijk niet voorstellen...quote:
Het groentemonster spreektquote:Op maandag 16 maart 2009 16:15 schreef uniekhoorn het volgende:
1 kg groente?Dat haal ik bijna elke dag wel
WB MoBlo
Morgen weer een dagquote:Op maandag 16 maart 2009 16:17 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Het groentemonster spreekt![]()
Ik heb me afgemeld voor spinnen; vanmorgen van de trap gepleurd (alweer!) en ik voel me een beetje beurs. En ik heb het eigenlijk ook te druk.
Morgen is weer een dag, toch?Ik voel me altijd schuldig als ik niet ga sporten
Neequote:Op maandag 16 maart 2009 16:21 schreef TJDoornbos het volgende:
Uniekhoorntje heb je gezien dat Button gecrasht is vandaag?
*Bookmark post*quote:Op maandag 16 maart 2009 16:21 schreef vergeetmewelletje het volgende:
MariaEtc, is pastasalade wat voor je?
Of die gehaktballetjes of kiprolletjes?
Koude pannenkoekjes?
Sushi met niet al te bederfelijke inhoud?
Groenteomeletje?
Broodje Co?
En zomers gazpacho.
Ja okay, jij verbijstert ons wel vaker met je bodemloze wijsheidquote:Op maandag 16 maart 2009 16:12 schreef Abbadon het volgende:
[..]
Je klinkt haast verbaasd en dat kan ik me eigenlijk niet voorstellen...
Ach hemel, en hij wás al zo bescheidenquote:Op maandag 16 maart 2009 16:29 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Ja okay, jij verbijsterd ons wel vaker met je bodemloze wijsheid
Editedquote:Op maandag 16 maart 2009 16:32 schreef Greys het volgende:
[..]
Ach hemel, en hij wás al zo bescheiden![]()
(Verbijstertttttt!)
/Greystator
Ik heb een vriend, daar woon ik samen mee in 1 huisquote:Op maandag 16 maart 2009 16:14 schreef P.F het volgende:
Syrena? Heb je een vriend? Of een man?
Woon je met hem in 1 huis?
Zo nee, wie is je huisgenoot dan? Waarom wil je seks met hem? En niet met je man?
Of heb je geen man en gewoon behoefte aan seks?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oja, dingen die in een spoiler staan worden toch door Google gevonden (er waren elders mensen die meenden dat de tekst in een spoiler niet in Google kwam, maar dat is dus wel zo)."Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
quote:Op maandag 16 maart 2009 16:58 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
heej niet mijn held afkraken hé. Ben echt fan van zijn relaxte manier van sturen!
quote:Op maandag 16 maart 2009 16:56 schreef Syrena het volgende:
[..]
Ik heb een vriend, daar woon ik samen mee in 1 huisEn ik noem 'm huisgenoot, wederhelft, lief of vriendje.
Momenteel huisgenoot wegens gebrek aan sexmaaaarrrr hij kruipt wel nog tegen me aan in bed. Dus.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oja, dingen die in een spoiler staan worden toch door Google gevonden (er waren elders mensen die meenden dat de tekst in een spoiler niet in Google kwam, maar dat is dus wel zo).
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Are you pondering what I'm pondering?
quote:Op maandag 16 maart 2009 16:56 schreef Syrena het volgende:
[..]
Ik heb een vriend, daar woon ik samen mee in 1 huisEn ik noem 'm huisgenoot, wederhelft, lief of vriendje.
Momenteel huisgenoot wegens gebrek aan sexmaaaarrrr hij kruipt wel nog tegen me aan in bed. Dus.
gewoon vragenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oja, dingen die in een spoiler staan worden toch door Google gevonden (er waren elders mensen die meenden dat de tekst in een spoiler niet in Google kwam, maar dat is dus wel zo).
Je kan jezelf wel gek maken en er zelfs onzeker van worden maar dat is 't toch niet waard?!
'T is je vriendje, dus dan moet je toch alles met 'm kunnen bespreken ? Hij zal vast niet bijten
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Misschien wil ie dat welquote:Op maandag 16 maart 2009 17:08 schreef _aurum_ het volgende:
[..]
gewoon vragenJe kan jezelf wel gek maken en er zelfs onzeker van worden maar dat is 't toch niet waard?!
'T is je vriendje, dus dan moet je toch alles met 'm kunnen bespreken ? Hij zal vast niet bijten
quote:Op maandag 16 maart 2009 17:11 schreef P.F het volgende:
Jawel. Maar moe, koppijn, ik zit net TV te kijken, *giechel giechel GA WEG*, morgen vroeg op. Enzeau.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |