Dat moet toch nog wel lukken?quote:
Volgens mij is ze de aflevering erna alweer vrijgelaten. Toen liep ze alweer rond op Galactica en later 'Aarde'. Tijdens 4.5 was ze in ieder geval zeker weer uit de bajes.quote:Op woensdag 18 februari 2009 18:04 schreef Yurithemaster het volgende:
vraag me ook nog steeds af hoe het met het operahuis, hera en baltar enz zit. Zit athena nou nog steeds in de nor eigenlijk aangezien ze een Six heeft vermoord?
Ja dacht eerst dat het boomer was tot ik de nieuwste aflevering zag en er achter kwam dat boomer niet meer op de galactica wasquote:Op woensdag 18 februari 2009 18:57 schreef KirkLazarus het volgende:
[..]
Volgens mij is ze de aflevering erna alweer vrijgelaten. Toen liep ze alweer rond op Galactica en later 'Aarde'. Tijdens 4.5 was ze in ieder geval zeker weer uit de bajes.
Dat is dus een van de dingen die naar mijn gevoel niet kloppen. Adama kent Saul al 30 jaar ofzo, dus hij kent hem zonder grijs haar zeg maar, maar op Earth zag hij er precies hetzelfde uit, toen hij Ellen in het puin vond.quote:Op woensdag 18 februari 2009 20:20 schreef planethugo het volgende:
vette plaatjes idd
wat ik me afvroeg, worden skinjobs eigenlijk ouder? Ze moeten wel ouder worden anders waren de 6 wel eerder opgevallen lijkt me en de 6 zijn van aarde naar de kolonies gegaan maar hebben daar best lang over gedaan, die zouden dan oud uit gezien moeten hebben![]()
maar Ellen ging dood en resurrect in hetzelfde lichaam terwijl ze toch al lang met Saul samen was en Adama haar ook al lang kent. Lijkt me dat ze 20 jaar geleden wel jonger uitzagquote:Op woensdag 18 februari 2009 21:06 schreef Dr_Crouton het volgende:
Ze worden wel ouder en als ze dood gaan resurrecten ze weer in een jonger lichaam lijkt me. Mits resurrection hub/ship.
Um.. um.. It's all RDM's fault!quote:Op woensdag 18 februari 2009 21:35 schreef planethugo het volgende:
[..]
maar Ellen ging dood en resurrect in hetzelfde lichaam terwijl ze toch al lang met Saul samen was en Adama haar ook al lang kent. Lijkt me dat ze 20 jaar geleden wel jonger uitzag
Tigh is wel in zijn jongere jaren in beeld geweest, in de begindagen van Adama's command... Ik dacht in razor maar dit weet ik niet zeker... Hij had toen nog bruin haar op zijn hoofdquote:Op woensdag 18 februari 2009 20:37 schreef LaTiNo het volgende:
[..]
Dat is dus een van de dingen die naar mijn gevoel niet kloppen. Adama kent Saul al 30 jaar ofzo, dus hij kent hem zonder grijs haar zeg maar, maar op Earth zag hij er precies hetzelfde uit, toen hij Ellen in het puin vond.
Eigenlijk hadden ze dan in die scene een jongere acteur moeten gebruiken ofzo.
Maar dat kan dus niet, omdat ze dus NIET ouder worden, Cavil is geboetseerd naar de vader van Ellen, en die is nu ook niet hoogbejaard ofzo.
Waarschijnlijk hebben ze wel meer gemaakt met hem en zijn vriendje maar is dit om wat voor reden dan ook eruit geknipt... Het is toch niet een van de meest interessante verhalen om erin te laten als je zou moeten kiezen... Er is een hoop spul dat eruit geknipt wordt omdat de aflevering te lang is anders, wie weet zien wij er wat van terug op de DVD's...quote:Op woensdag 18 februari 2009 22:26 schreef Zhenar het volgende:
Wat ik me laatst afvroeg: waarom is Felix' vriendje niet bij zijn executie aanwezig?Of heb ik die over het hoofd gezien? Vond het een beetje vaag dat daar geen enkele referentie naar was in die Felix episodes; die relatie was misschien alleen in de webisodes uitgewerkt, maar was toch zeker wel canon, dus beetje raar om dat dan opeens weer te laten vallen
Misschien worden de S7 ook wel ouder, dat weten we niet.quote:Op woensdag 18 februari 2009 20:45 schreef Salamander het volgende:
De Five worden wel ouder alleen de anderen niet dacht ik?
Waneer schoot ze een Six dood? Ik weet wel dat Cally een six doodschootquote:Op woensdag 18 februari 2009 18:04 schreef Yurithemaster het volgende:
vraag me ook nog steeds af hoe het met het operahuis, hera en baltar enz zit. Zit athena nou nog steeds in de nor eigenlijk aangezien ze een Six heeft vermoord?
Callyquote:Op woensdag 18 februari 2009 22:53 schreef Mirel het volgende:
[..]
Waneer schoot ze een Six dood? Ik weet wel dat Cally een six doodschoot
Moet je voorstellen hoe John/Cavil dan loopt te zeuren, als ie in een rolstoel zit en zelf niet meer naar de wc kan.quote:Op woensdag 18 februari 2009 22:50 schreef KirkLazarus het volgende:
[..]
Misschien worden de S7 ook wel ouder, dat weten we niet.
Moeders was jaloers op betreffende Six omdat het wel goed met Hera kon vinden...quote:Op woensdag 18 februari 2009 22:53 schreef Mirel het volgende:
[..]
Waneer schoot ze een Six dood? Ik weet wel dat Cally een six doodschoot
Baltar en Six(ty)... nog meer bejaardensex *ril*quote:Op woensdag 18 februari 2009 22:57 schreef Salamander het volgende:
[..]
Moet je voorstellen hoe John/Cavil dan loopt te zeuren, als ie in een rolstoel zit en zelf niet meer naar de wc kan.
Toen Hera al die tekeningen had gemaakt van een six en ze daarna wegliep.quote:Op woensdag 18 februari 2009 22:53 schreef Mirel het volgende:
[..]
Waneer schoot ze een Six dood? Ik weet wel dat Cally een six doodschoot
Ik heb in BSG:RDM tot nu nog geen enkele verwijzing naar the beings of Light kunnen ontdekken.quote:Op donderdag 19 februari 2009 15:45 schreef samjustme het volgende:
Trouwens wat denken jullie van het idee dat Starbuck deel uitmaakt van het witte schip wezens. In de origineele serie WAR OF THE GODS afleveringen. Superieure mensenras.
jammer ik hoopte stiekem opquote:Op donderdag 19 februari 2009 16:43 schreef PPL het volgende:
[..]
Ik heb in BSG:RDM tot nu nog geen enkele verwijzing naar the beings of Light kunnen ontdekken.
Zou mij wat zijn om die in de laatste vijf afleveringen nog 'ff' te introduceren.
[ afbeelding ]
Wat er met Kara Thrace gebeurd is lijkt er anders wel op.quote:Op donderdag 19 februari 2009 16:43 schreef PPL het volgende:
[..]
Ik heb in BSG:RDM tot nu nog geen enkele verwijzing naar the beings of Light kunnen ontdekken.
Zou mij wat zijn om die in de laatste vijf afleveringen nog 'ff' te introduceren.
[ afbeelding ]
idd vond ik slecht geschreven.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 10:02 schreef Mirel het volgende:
Hoezo wilt Tyrol nou ook weer mee met de Cylons? Past echt niet bij zijn karakter.
Ja, zelfde hier.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 14:17 schreef sp3c het volgende:
vond deze aflevering niet zo heel interessant
alleen zei iemand (weet nu al niet meer wie) dat het dus toch een pure Cylon samenleving was op aarde en dat die zichzelf had vernietigd
Zouden zij niet de link kunnen zijn naar de beings of light?quote:Op zaterdag 21 februari 2009 13:11 schreef HiZ het volgende:
Maar de head six... what about her... ze souffleert Gaius zo overduidelijk dat het bijna pijn doet. We weten nog steeds niet wie of wat ze nou eigenlijk is. En waarom in de vorm van een six?
idd.. bij die scène had ik echt iets van 'wáát!?!?!'quote:Op zaterdag 21 februari 2009 10:02 schreef Mirel het volgende:
Hoezo wilt Tyrol nou ook weer mee met de Cylons? Past echt niet bij zijn karakter.
Ah dat verklaart, eps is door een vrouw geschrevenquote:Op zaterdag 21 februari 2009 14:49 schreef MaxiTitan het volgende:
[..]
Wederom een link waarin de aflevering besproken wordt. spoilers enzo
Zal denk ik pas komen zodra die Cylon slijm Galactica heeft opgeknapt.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 15:45 schreef KirkLazarus het volgende:
Het begint een beetje eentonig te worden, maar:
Saul Tigh![]()
Verder beetje vreemde aflevering, vond het wel leuk om Heavy Raider en Vipers in formatie te zien vliegen. Ik hoop nog op een goed gevecht Colonials + Cylon Rebels vs Cavil's Crew
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zondag 6 mei 2012 16:24 schreef Tamashii het volgende:
Dat kan niet. Dit stond in de Volkskrant. :'(
Ellen "Where's the Booz?!" Tighquote:Op zaterdag 21 februari 2009 17:42 schreef Cerbie het volgende:
Ellen is weer terug naar het karakter waar ik al bang voor was toen bekend werd dat ze de vijfde was; irritant, achterbaks met een hoog airlock gehalte. Niemand had even kunnen zeggen dat Tigh helemaal niet wist dat Six "een van zijn kinderen" was? Vond dat een rare beschuldiging. Het lijkt erop dat Ellen meer weet dan ze loslaat.
Waarna ze in het cachot is gegooid.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 17:54 schreef Asgard het volgende:
Kan iemand mij ff bijpraten over Boomer? Wat was haar verhaal ook alweer?
Zij had toch Adama neergeschoten en toen...?
Vond ik ook vreemd. Leek vooral zo geschreven, zodat er een 2-2 stand kwam en Ellen de beslissing moest nemen.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 10:02 schreef Mirel het volgende:
Hoezo wilt Tyrol nou ook weer mee met de Cylons? Past echt niet bij zijn karakter.
Winnenquote:Op zondag 22 februari 2009 12:59 schreef sp3c het volgende:
er moet in de komende afleveringen echt wel iets groots met hem gebeuren in elk geval want er zit nu zoveel tijd in die gast ... ik kan alleen niet besluiten of ik nu wil dat hij wint of dat hij verliest
beetje wel hequote:
Altruïsme heeft zo zijn limietenquote:Op zondag 22 februari 2009 14:07 schreef sp3c het volgende:
[..]
beetje wel he
Baltar heeft iets, echt zo ... menselijk
ik geloof wel dat hij meestal het beste met iedereen voor heeft ... zolang dat ook het beste is voor Baltar
Nog 4 episodes...quote:Op maandag 23 februari 2009 01:22 schreef Aanvoerder het volgende:
hoeveel eps nog voordat ze de pijp aan maarten geven?
Klopt, dat was Tigh, maar die heeft geen duidelijke herinnering, dus die weet het ook niet.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 14:17 schreef sp3c het volgende:
vond deze aflevering niet zo heel interessant
alleen zei iemand (weet nu al niet meer wie) dat het dus toch een pure Cylon samenleving was op aarde en dat die zichzelf had vernietigd
Dat van Adama kan erop wijzen dat hij erg bezorgd is over Galactica. Maar het kan beter ja.quote:Op maandag 23 februari 2009 10:27 schreef LaTiNo het volgende:
Ik vond het een kutaflevering! Ik had er de hele tijd een vervelend gevoel bij, alsof de groep nu uit elkaar gaat vallen ofzo. Komt ws ook omdat het einde nadert.
Daarnaast gebeurde er vooral niks. Baltar en zijn cult lijken me op dit punt totaal onbelangrijk, en die 30 scenes van Adama die naar de reparaties kijkt leken ook onnodig. Verder wat geruzie tussen de 5 over niets. Jammer, maar goed, na zoveel steengoede afleveringen moet er weer een zwakke tussen.
Dit kan dan ook laten zien dat Cylons en mensen eigenlijk dezelfde simpele wezentjes zijn. Ook weer iets dat ook beter kon. Maar dat liet Cavil eigenlijk al in de vorige ep van zichzelf zien met z'n jaloezie.quote:Ik was negatief verrast dat Ellen alsnog weer een muts blijkt te zijn. Toen ze geressurect was leek het alsof ze als een wijze oude cylon op was gestaan en vrede zou stichten tussen alle modellen en de humans. Maar ze slaat meteen door naar haar oude karakter zodra ze er achter komt dat Tigh een nieuwer jonger chickie heeft.
Mja deze weet ik ook niet. Ik dacht dus ook aan nodige 2-2quote:Ik snap ook niet waarom Tyrol nou opeens ook weer weg wil, voelt hij zich ook gediscrimineerd? Of was het omdat Boomer er is? Wil hij daar weer mee aanpappen?
Of toch de 2-2 die er perse moest komen.
idd en dat hele religieuze gezever is ook zo briljant, hij gelooft er zelf geen drol vanquote:Op zondag 22 februari 2009 14:27 schreef sp3c het volgende:
true ... maar hij heeft iets
hij vind altijd wel een manier om zijn bed te vullen met meerdere dames en toch nog een vinger in de pap te hebben (klein beetje pun intended)
Je kunt beter een eigen sekte beginnenquote:Op maandag 23 februari 2009 20:17 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
idd en dat hele religieuze gezever is ook zo briljant, hij gelooft er zelf geen drol van![]()
Ik ga denk in staphorst ook maar eens de dominee uithangen
In de kerk lopen verkondigen dat god nu maar eens naar beneden moet komen om zijn excuses aan te bieden aan zijn 'kinderen' omdat hij er niet was toen de mensheid hem nodig had.quote:Op maandag 23 februari 2009 20:17 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
idd en dat hele religieuze gezever is ook zo briljant, hij gelooft er zelf geen drol van![]()
Ik ga denk in staphorst ook maar eens de dominee uithangen
Dat klinkt hoopvolquote:Op dinsdag 24 februari 2009 14:03 schreef Lonewolf2003 het volgende:
3) Galactica moest gerepareerd worden voor het laatste mega gevecht.
Maar wij hebben dan wel weer een raket/atoombom arsenaal van hier tot Tokioquote:Op dinsdag 24 februari 2009 19:34 schreef Dr_Crouton het volgende:
Heu.. Viper wint sowieso wel qua snelheid, klimhoogte en als het op een dogfight aankomt; de JSF moet gebruik maken van vleugels voor de wendbaarheid en electronica om in de lucht te blijven, terwijl de Viper naast extra-atmosferisch(?) vliegbereik ook nog eens side-thrusters heeft op de neus voor supersnelle maneuvres.
En twin-cannons, twin-cannons rule.
ja maarquote:Op dinsdag 24 februari 2009 14:03 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Er moest deze aflevering gewoon nog 3 dingen gebeuren voordat ze het einde in kunnen.
1)Die cylon baby moest dood. Zodat de hybride-baby Hera de enige echte toekomst is.
2) Er moest onenigheid komen tussen de Final 5 over het wel of niet tussen de mensen blijven. Wat dus weer slaat op het samengaan tussen mens en cylon of niet.
3) Galactica moest gerepareerd worden voor het laatste mega gevecht.
Aangezien we niet weten wat er de volgende afleveringen gaat gebeuren weten we niet zeker of het gewoon filler is of belangrijke opbouw naar een nog te komen climaxquote:Op dinsdag 24 februari 2009 21:38 schreef sp3c het volgende:
[..]
ja maar
1) die Cylon baby heeft zowieso niets toegevoegd, hadden ze net zo goed weg kunnen laten dan
2) die was er tijdens de muiterij toch al?
3) gewoon die beschadigingen niet introduceren en het schip is er meteen klaar voor
ik denk dat dat Cylon bloed in Galactica ergens van belang gaat worden, dat ze er daarom zo'n nadruk op leggen
dus niet per se het feit dat het schip gerepareerd is maar de manier waarop het gerepareerd is ... misschien kunnen Cavill en co het zo localiseren of wat dan ook
belangrijkste in deze aflevering was denk ik het bewapenen van Baltar zijn meute en de onenigheden daarbinnen
Was ook meer tegen de rest in het topic bedoelt als een soort van aanvullingquote:Op dinsdag 24 februari 2009 21:43 schreef sp3c het volgende:
ja vandaar dat ik zei 'ik denk' ipv 'ik weet'
nou okquote:Op dinsdag 24 februari 2009 21:45 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
Was ook meer tegen de rest in het topic bedoelt als een soort van aanvulling
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
ja of ze hebben de aarde gevonden waar de vloot omheen hangtquote:Op dinsdag 24 februari 2009 21:56 schreef Mirel het volgende:
Denk niet dat Cavil de vloot vind vanwege die Cylon goo in Galactica. Boomer en Ellen hadden de vloot op hun eigen manier gevonden.
Waar je geen fluit aan hebt in een dogfight.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 19:39 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
Maar wij hebben dan wel weer een raket/atoombom arsenaal van hier tot Tokio
haha, 100% mee eens! Kutwijf!quote:Op woensdag 25 februari 2009 00:18 schreef Salamander het volgende:
Ik zou liever Tory airlocken dan Ellen als ik moest kiezen. Ik zou Tory ook wel willen airlocken als ik niet hoefde te kiezen.
Nee joh,quote:Op woensdag 25 februari 2009 11:08 schreef LaTiNo het volgende:
[..]
Wat Baltar betreft, in de originele serie was hij de leider van de Cylons. Het zou toch niet blijken dat....
ow, ok, ik meende dat hij de leider was. Met Lucifer als hulpjequote:Op woensdag 25 februari 2009 11:41 schreef PPL het volgende:
[..]
Nee joh,
Hij bood slechts zijn diensten aan de Cylons aan om zijn eigen hachje te redden (dat klinkt dan wel weer bekend).
Daarnaast beloofde de cylons hem in ruil voor zijn diensten (meen ik mij te herinneren) een planeetje aan waar hij dan de baas over zou mogen spelen in relatieve rust van de Cylons.
Niet dat de Cylons van plan waren die belofte na te komen, maar opportnistisch als Baltar is verried hij dus de colonies.
[ afbeelding ]
de jsf de vipers opereren niet in een atmosfeer.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 17:22 schreef KirkLazarus het volgende:
...met de USAF
[ afbeelding ]
VS
[ afbeelding ]
Place your bets!
denk ik ook: "the last human solution"quote:Op dinsdag 24 februari 2009 21:38 schreef sp3c het volgende:
[..]
ja maar
1) die Cylon baby heeft zowieso niets toegevoegd, hadden ze net zo goed weg kunnen laten dan
2) die was er tijdens de muiterij toch al?
3) gewoon die beschadigingen niet introduceren en het schip is er meteen klaar voor
ik denk dat dat Cylon bloed in Galactica ergens van belang gaat worden, dat ze er daarom zo'n nadruk op leggen
dus niet per se het feit dat het schip gerepareerd is maar de manier waarop het gerepareerd is ... misschien kunnen Cavill en co het zo localiseren of wat dan ook
belangrijkste in deze aflevering was denk ik het bewapenen van Baltar zijn meute en de onenigheden daarbinnen
hoezo de wereld heeft rond de 10.000 kernkoppen dat moet meer dan genoeg zijnquote:Op dinsdag 24 februari 2009 22:11 schreef MaxiTitan het volgende:
[..]
Waar je geen fluit aan hebt in een dogfight.
Je hebt niets aan nukes in dogfights omdat het vrijwel zeker een MAD (Mutual Assured Destruction) geval zal worden... We beginnen sowieso niets tegen een Battlestar of een Basestar, dat is een heel ander spel die wij nog nooit gespeeld hebben. Alleen in Sci-Fi
Vipers en Raiders kunnen best in de atmosfeer uit de voeten, hebben we wel in Exodus II gezienquote:Op woensdag 25 februari 2009 16:00 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
de jsf de vipers opereren niet in een atmosfeer.
(waarom hebben ze eigenlijk vleugels)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zondag 6 mei 2012 16:24 schreef Tamashii het volgende:
Dat kan niet. Dit stond in de Volkskrant. :'(
Ons arsenaal is ontworpen om stationaire doelen te raken (land/steden/installaties etc), niet (relatief) snel bewegende schepen in de ruimte. ICBM's kunnen wel sturen maar het blijven ballistische raketten, geen sidewinder achtige raketten die zo gericht op hun doel afvliegen. De Cylons (en de Galactica denk ik ook) hebben wel nukes die zich als een sidewinder achtige raket gedragen zoals wij hebben mogen zien in BSG.quote:Op woensdag 25 februari 2009 16:05 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
hoezo de wereld heeft rond de 10.000 kernkoppen dat moet meer dan genoeg zijn
Met een 'virus-dat-toevalligerwijs-ook-op-alien-schepen-werkt' mag ik hopen?quote:Op woensdag 25 februari 2009 22:06 schreef PPL het volgende:
pFFF... we sturen gewoon Will Smith & Jeff Goldblum er op af
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door KirkLazarus op 25-02-2009 23:50:56 (Oh nee, 't was David.. ) ]
Nu wel!quote:Op woensdag 25 februari 2009 23:10 schreef Salamander het volgende:
Dat werkt op de Galactica niet he.
Hoezo? Hebben ze de computers weer genetwerkt dan?quote:
Uiteindelijk is dit hele topic toch één grote nerd discussie?quote:Op donderdag 26 februari 2009 14:23 schreef Migue het volgende:
Jawel, maar wat dus niet sterk genoeg is om zonder Cylon prut de Battlestar bij elkaar te houden. Maar laten we er niet te diep op in gaan, het was helemaal niet mijn bedoeling om me in deze nerd discussie te mengen
quote:Op donderdag 26 februari 2009 23:14 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Uiteindelijk is dit hele topic toch één grote nerd discussie?
Actie = - Reactiequote:Op vrijdag 27 februari 2009 11:10 schreef Hardrebel het volgende:
Wat ook leuk is om te weten dat je niet " kan vliegen" in de ruimte zoals iedereen ons op tv laat zien. Je kan niet zomaar van richting veranderen, waar moet je uitstoot zich tegen afzetten?
Als een voorwerp A een kracht op een voorwerp B uitoefent, Dit kan toch niet aangezien alles luchtledig is of heb ik dit nu fout?quote:
De uitstoot van het gas (of wat ze ook gebruiken bij die 'thrusters') is voorwerp A, de viper is voorwerp B.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 11:37 schreef Hardrebel het volgende:
[..]
Als een voorwerp A een kracht op een voorwerp B uitoefent, Dit kan toch niet aangezien alles luchtledig is of heb ik dit nu fout?
idd zelfde systeem als bij de spaceshuttlequote:Op vrijdag 27 februari 2009 11:51 schreef Exterior het volgende:
[..]
De uitstoot van het gas (of wat ze ook gebruiken bij die 'thrusters') is voorwerp A, de viper is voorwerp B.
Dat werkt alleen omdat de spaceshuttle nog in het aantrekkingsveld van de Aarde is toch?quote:Op vrijdag 27 februari 2009 12:15 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
idd zelfde systeem als bij de spaceshuttle
nee dat werkt overal, je stoot gewoon een gas uit en als tegen reactie ga je zelf de andere kant uit, kunt dat zelf ook doen door op een skateboard te gaan staan en iets zwaars van je af te gooien.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 13:19 schreef Hardrebel het volgende:
[..]
Dat werkt alleen omdat de spaceshuttle nog in het aantrekkingsveld van de Aarde is toch?
Jij geeft alleen voorbeelden waarbij de thrust zich dichtbij een zwaartekrachtveld bevind.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 13:21 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
nee dat werkt overal, je stoot gewoon een gas uit en als tegen reactie ga je zelf de andere kant uit, kunt dat zelf ook doen door op een skateboard te gaan staan en iets zwaars van je af te gooien.
(de maanlander, en mars expedities gebruiken ook dezelfde techniek)
Wat ik bedoel te zeggen als er geen weerstand is. Jij stoot iets uit in een ruimte waar niets is, geen zwaartekracht, geen lucht, geen weestand. Dan gaat het gas wat jij uitspuit toch zonder weerstand uit je spacecraft. Hoe kan je in godsnaam jezelf dan afstoten in een bepaalde richting?quote:Op vrijdag 27 februari 2009 13:24 schreef sp3c het volgende:
of vectored thrust in moderne straaljagers (of het verticaal opstijgen van bv de Harrier) buiten de atmosfeer zou dat juist beter moeten werken denk ik want je hebt geen last van zwaartekracht en luchtstromen
ik denk dat een toestel als F22 best uit de voeten kan in de ruimte als je genoeg zuurstof meebrengt maar zo technisch ben ik niet om het zeker te weten
maja moet je eerst in de ruimte zien te komen
Bij dezen.quote:Ik zou wel graag willen zien dat er iemand die hier een studie in doet een uitspraak kan doen.
er is altijd een zwaartekrachtveld maar dan nog is zwaartekracht niet van doen dat is theorie dat massa massa aantrekt.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 13:23 schreef Hardrebel het volgende:
[..]
Jij geeft alleen voorbeelden waarbij de thrust zich dichtbij een zwaartekrachtveld bevind.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |