Ja, zelfde hier.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 14:17 schreef sp3c het volgende:
vond deze aflevering niet zo heel interessant
alleen zei iemand (weet nu al niet meer wie) dat het dus toch een pure Cylon samenleving was op aarde en dat die zichzelf had vernietigd
Zouden zij niet de link kunnen zijn naar de beings of light?quote:Op zaterdag 21 februari 2009 13:11 schreef HiZ het volgende:
Maar de head six... what about her... ze souffleert Gaius zo overduidelijk dat het bijna pijn doet. We weten nog steeds niet wie of wat ze nou eigenlijk is. En waarom in de vorm van een six?
idd.. bij die scène had ik echt iets van 'wáát!?!?!'quote:Op zaterdag 21 februari 2009 10:02 schreef Mirel het volgende:
Hoezo wilt Tyrol nou ook weer mee met de Cylons? Past echt niet bij zijn karakter.
Ah dat verklaart, eps is door een vrouw geschrevenquote:Op zaterdag 21 februari 2009 14:49 schreef MaxiTitan het volgende:
[..]
Wederom een link waarin de aflevering besproken wordt. spoilers enzo
Zal denk ik pas komen zodra die Cylon slijm Galactica heeft opgeknapt.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 15:45 schreef KirkLazarus het volgende:
Het begint een beetje eentonig te worden, maar:
Saul Tigh![]()
Verder beetje vreemde aflevering, vond het wel leuk om Heavy Raider en Vipers in formatie te zien vliegen. Ik hoop nog op een goed gevecht Colonials + Cylon Rebels vs Cavil's Crew
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zondag 6 mei 2012 16:24 schreef Tamashii het volgende:
Dat kan niet. Dit stond in de Volkskrant. :'(
Ellen "Where's the Booz?!" Tighquote:Op zaterdag 21 februari 2009 17:42 schreef Cerbie het volgende:
Ellen is weer terug naar het karakter waar ik al bang voor was toen bekend werd dat ze de vijfde was; irritant, achterbaks met een hoog airlock gehalte. Niemand had even kunnen zeggen dat Tigh helemaal niet wist dat Six "een van zijn kinderen" was? Vond dat een rare beschuldiging. Het lijkt erop dat Ellen meer weet dan ze loslaat.
Waarna ze in het cachot is gegooid.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 17:54 schreef Asgard het volgende:
Kan iemand mij ff bijpraten over Boomer? Wat was haar verhaal ook alweer?
Zij had toch Adama neergeschoten en toen...?
Vond ik ook vreemd. Leek vooral zo geschreven, zodat er een 2-2 stand kwam en Ellen de beslissing moest nemen.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 10:02 schreef Mirel het volgende:
Hoezo wilt Tyrol nou ook weer mee met de Cylons? Past echt niet bij zijn karakter.
Winnenquote:Op zondag 22 februari 2009 12:59 schreef sp3c het volgende:
er moet in de komende afleveringen echt wel iets groots met hem gebeuren in elk geval want er zit nu zoveel tijd in die gast ... ik kan alleen niet besluiten of ik nu wil dat hij wint of dat hij verliest
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |