Islamofobie in optima forma.quote:Op zondag 4 januari 2009 23:30 schreef Klummie het volgende:
[..]
Joh, zijn ze toch lekker snel im het paradijs, sterven in de jihad is immers het hoogste goed.
Nu helpt Israël een handje, is het weer niet goed.
Op dat domme gebral moet je ook helemaal niet in gaan.quote:Op zondag 4 januari 2009 23:39 schreef IHVK het volgende:
Mijn lapo:
[..]
Islamofobie in optima forma.
Dit begint nu eng te worden. Men gebruikt de islam nu om het doden van gezinnen goed te praten.
Met een aantal zeer enge argumenten.
Zeer en zeer schadelijk.
nee hoor.quote:Op zondag 4 januari 2009 23:30 schreef Klummie het volgende:
[..]
Joh, zijn ze toch lekker snel im het paradijs, sterven in de jihad is immers het hoogste goed.
Ja, die arme kinderen inderdaad.quote:Op zondag 4 januari 2009 23:41 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
[ afbeelding ]
De arme kinderen toch.
Nee, ik word er ook moe van. Al jaren zelfs. Ik kan er dan ook niet toe komen om partij te kiezen in dit voorslepende conflict. dat vooral draait om wederzijdse intolerantie, die ook nog eens voor een groot deel religieus gevoed en geïnspireerd is.quote:Op zondag 4 januari 2009 23:41 schreef Dawwa het volgende:
Ben ik de enige die zo moe wordt van dit conflict? Er zijn zoveel andere problemen op dit kleine bolletje en wij besteden met ze allen massaal aandacht aan klein stukje woestijn.
quote:Volgens de Verenigde Naties zitten alle ziekenhuizen in Gaza-stad nu al 48 uur zonder stroom van het elektriciteitsnet en werken nu met generatoren die ''op instorten staan''.
Dat brengt alleen al in het Shifa-ziekenhuis de levens van zeventig patiënten in gevaar die op de intensive care zijn aangesloten aan elektrische apparaten die hen in leven moeten houden. Dertig van die patiënten zijn kinderen.
De volkerenorganisatie rapporteert tevens dat artsen en verplegers door de gevechten niet naar hun werk kunnen. Ook zijn er gewonden die niet geholpen worden omdat ambulances hen wegens de voortdurende beschietingen niet kunnen bereiken.
De VN melden dat de elektriciteit in bijna de hele Gazastrook is uitgevallen. Ook is telefoneren, hetzij mobiel, hetzij via de vaste lijn, vrijwel onmogelijk geworden. Generatoren die de netwerken in de lucht hadden moeten houden, zijn uitgevallen door gebrek aan brandstof.
Wat een triestigheid waar ik niet eens op inga.quote:Op zondag 4 januari 2009 23:41 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
[ afbeelding ]
De arme kinderen toch.
Ik klikte gewoon op de link waar stond : de op staat hier.quote:Op zondag 4 januari 2009 23:43 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Nee, ik word er ook moe van. Al jaren zelfs. Ik kan er dan ook niet toe komen om partij te kiezen in dit voorslepende conflict. dat vooral draait om wederzijdse intolerantie, die ook nog eens voor een groot deel religieus gevoed en geïnspireerd is.
Waarom is trouwens de openingspost uit deel 10 gehaald?
Vooral Iran en Syrie verstrekken die raketten en de rest van de wapens gratis.quote:[b]Op [url=http://forum.fok.nl/topic/1238071/1/50#64671112]
Palestijnen zijn ook vreemd, lijden hongersnood maar toch het geld hebben voor dure raketten…
Israel is ermee begonnen door de bestand simpelweg op zeep te helpen.quote:Op zondag 4 januari 2009 23:47 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
Heel simpel meki, als de raketaanvallen stoppen zal Israel weinig reden hebben om hun offensief voort te zetten. Je vrinden weten wat ze te doen staat. Als hamas al iets geeft om burgers.
Het gehele westen geeft wapens aan Israelquote:Op zondag 4 januari 2009 23:46 schreef rja het volgende:
[..]
Vooral Iran en Syrie verstrekken die raketten en de rest van de wapens gratis.
Maar voor voedselhulp hoef je bij niet landen niet aan te komen.
Hun belang is, dat Hamas hun oorlog uitvecht, die ze zelf niet aandurven tegen Israël, de lafaards !
Wat zou Spanje ervan vinden als Nederland de Eta van wapens zou voorzien?quote:Op zondag 4 januari 2009 23:51 schreef Meki het volgende:
[..]
Het gehele westen geeft wapens aan Israel
het is meer dan terecht dat Iran of enkele land ook wapens geeft aan de Palestijnen
Ja ik hoorde balkenende net nog zeggen dat nederland 2 extra fosfor bommen stuurtquote:Op zondag 4 januari 2009 23:51 schreef Meki het volgende:
[..]
Het gehele westen geeft wapens aan Israel
het is meer dan terecht dat Iran of enkele land ook wapens geeft aan de Palestijnen
Ik heb de ontbrekende topics toegevoegd en de nummering veranderd. De post is niet vergrendeld, dus je kunt er zelf ook nog bij.quote:Op zondag 4 januari 2009 23:45 schreef IHVK het volgende:
Ik klikte gewoon op de link waar stond : de op staat hier.![]()
Verder geen bedoelingen mee.
Je hebt overigens helemaal gelijk.
Betersquote:Op zondag 4 januari 2009 23:54 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik heb de ontbrekende topics toegevoegd en de nummering veranderd. De post is niet vergrendeld, dus je kunt er zelf ook nog bij.
Hoe denken de hele Islamitische wereld over de wapensleveringen van US naar Gaza toe ?quote:Op zondag 4 januari 2009 23:53 schreef HarryP het volgende:
[..]
Wat zou Spanje ervan vinden als Nederland de Eta van wapens zou voorzien?
Of wat zou Egypte er van vinden als Iran de Egyptische Hamas van wapens zou voorzien?
Hoe kijk jij tegen Israel en de burgersramp in Gaza ? en hoe kijk jij naar de ziekenhuisdrama's in Gaza die nu voort gaan.? beter gezegd wat is jou meningquote:Op zondag 4 januari 2009 23:54 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik heb de ontbrekende topics toegevoegd en de nummering veranderd. De post is niet vergrendeld, dus je kunt er zelf ook nog bij.
quote:Op zondag 4 januari 2009 23:50 schreef Meki het volgende:
[..]
[b]Israel is ermee begonnen door de bestand simpelweg op zeep te helpen.[/b]
Jammer dat jij geen enkele afkeuring over de ziekenhuis in Gaza heb uitgesproken.
Jammer, want de ziekenhuis afsnijden van elektriciteit is echt duivels barbaarse oorlogsmisdaad
http://www.liveleak.com/view?i=2ed_1231073191quote:Op zondag 4 januari 2009 23:55 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
00:51 Palestinians: IDF broke into broadcasts on Hamas TV channel (AP)
Je vergeet de continue stroom van raketten en granaten op Israel.quote:Op zondag 4 januari 2009 23:56 schreef Meki het volgende:
[..]
Hoe kijk jij tegen Israel en de burgersramp in Gaza ? en hoe kijk jij naar de ziekenhuisdrama's in Gaza die nu voort gaan.? beter gezegd wat is jou mening
Het grote verschil is het sturen van defensiematerieel naar een land of wapens naar terroristen.quote:Op zondag 4 januari 2009 23:55 schreef Meki het volgende:
[..]
Hoe denken de hele Islamitische wereld over de wapensleveringen van US naar Gaza toe ?
Precies die antwoord die jij hebt over jou 2 gestelde vragen, kan je ook op mijn stelling geven.
Waar lees jij dan dat Israël dit heeft gedaan ?quote:Op zondag 4 januari 2009 23:50 schreef Meki het volgende:
[..]
Jammer, want de ziekenhuis afsnijden van elektriciteit is echt duivels barbaarse oorlogsmisdaad
Die houdt het dicht vanwege meer strijders uit de hele wereld die via die grens naar binnen kunnen komen.quote:Op zondag 4 januari 2009 23:58 schreef HarryP het volgende:
[..]
Het grote verschil is het sturen van defensiematerieel naar een land of wapens naar terroristen.
Egypte een land uit de gehele Islamitische wereld houdt overigens ook de grens met Gaza dicht.
Gaat hem er (geloof ik) om dat er kinderen worden ingezet in de strijd.quote:Op maandag 5 januari 2009 00:03 schreef Triggershot het volgende:
Kunnen we even kappen met al die nietszeggende plaatjes x op x in elke topic.![]()
Hamas gaat geen elektriciteit die ze zelf nodig hebben afsnijden.quote:Op zondag 4 januari 2009 23:58 schreef RAVW het volgende:
[..]
Waar lees jij dan dat Israël dit heeft gedaan ?
Zo lang dat nog niet bewezen is kan je niet 1 kant op blijven wijzen.
Hoog waarschijnlijk is het wel zo maar zeker weten doen we nog niet ..
Maar waarom hoor ik jou niet over dingen zo als EGYPTE die zijn deuren stijf dicht houd voor de vluchtenden Palestijnen.
Daar heb ik op dit moment veel meer problemen mee ... dan met misschien 60 mensen die in het ziekenhuis het niet gaan redden dan die 250.000 die nu graag de grens over willen naar Egypte.
het volk van Israel staat helemaal achter de militaire acties in Gaza..quote:Op maandag 5 januari 2009 00:03 schreef Triggershot het volgende:
Kunnen we even kappen met al die nietszeggende plaatjes x op x in elke topic.
Zo te zien aan zijn zojuist gesloten topic wel. Ze krijgen iig geen proper Engels daar in Israel.quote:Op maandag 5 januari 2009 00:04 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Gaat hem er (geloof ik) om dat er kinderen worden ingezet in de strijd.
quote:Laten we wel wezen: de Hamas is de zogenaamde leidinggevende body op de Gazastrook en houdt de bevolking stevig onder de duim...... Alle humanitaire hulppakketten, geldelijke steun, olie en de rest komt allereerst bij de Hamas terecht......
Door de bevolking hongerig, werkeloos en met te weinig scholing te houden, heeft de Hamas al snel de vinger in een ieders pap.....
Wie niet met de Hamas meewerkt, wordt gedood en de rest van de familie wordt voor de keuze gesteld....... werken met de Hamas en eten...... of....... honger lijden!
Werk bij de Hamas bestaat uit tunnels graven om o.a. wapens te smokkelen, kassam-raketten in elkaar zetten, je huis openen om de Hamas daar raketten op te laten slaan en vanuit of naast het huis af te vuren op de Israëlische burgers........... Een groot deel van de raketten wordt ook in de moskeeën en........ wees niet verbaasd, in de ziekenhuizen en scholen opgeslagen. De Hamas-arbeiders lopen in het ziekenhuis rond in kleding van artsen en broeders, tot zelfs de baby-afdeling, om zo niet op te vallen en hun werkzaamheden tegen Israël uit te kunnen voeren. De Israëlische luchtmacht, die het merendeel pincettenwerk uitvoert, kan onmogelijk deze opslagplaatsen kapot bombarderen want op hetzelfde moment komen er vele burgers, kinderen en vrouwen om.
Al het geld dat de Hamas ontvangt uit het buitenland, inclusief de 10 miljoen dollar die zij drie weken geleden ontvingen van Israël, gaat niet naar de bevolking....... Het merendeel van het geld gaat naar raketten uit China, middelen om de kassam-raketten te kunnen bouwen en naar andere raketten die vanuit Iran en Syrië worden gesmokkeld. Bovendien gaat een groot deel van dit geld in eigen zak van de Hamas-leiders. Zij zien er niet voor niks zo welvarend uit.
Als de Hamas echt zoveel om de Palestijnse burgers zou geven, zou dit geld worden gebruikt om goede scholen, rioleringen en ziekenhuizen te bouwen. Om een handel op te zetten tussen de Gazastrook en Egypte en zelfs Israël.
De Hamas is echter een terreurorganisatie, net als de Hezbollah in Libanon, die met de hulp van Iran en Syrië er alleen op uit is om Israël van de kaart te vegen.
Hoe valt het anders uit te leggen dat de raketten onder de onschuldige burgers worden opgeslagen en vanuit huizen van onschuldige burgers worden afgeschoten.
U zult nu vragen waarom de burgers van de Gaza-strook de Hamas dit toelaat.......... ze hebben geen inkomen en ze hebben honger.......... nogmaals, de Hamas deelt het eten uit aan degenen die met Hamas samenwerken....... degenen die niet met Hamas samenwerken of, erger nog, waarvan vermoedt wordt dat zij met Israël samenwerken..... worden vaak midden op straat, als voorbeeld voor de rest van de bevolking, doodgeschoten.
(...)
Hier in Ashdod hebben we goede dagen en slechte dagen. Een moeder van vier kinderen is omgekomen en nog enkele mensen zijn gewond geraakt. Ofschoon we redelijk weinig alarmen hebben, meestal 1 – 2 per dag, maar ook dagen van 4 – 5 alarmen, kunnen we nauwelijks slapen, want je weet niet wanneer dit alarm komt. Je weet ook niet waar de raket terecht komt. Je ziet hem niet eens aankomen. Veel mensen hebben een schuilkamer/bunkerkamer, die volgens de wet nu in nieuwe huizen en appartementen moeten worden gebouwd, maar er zijn mensen die dat niet hebben. Mensen die geen veiligheidskamer in huis hebben, moeten dus opstaan om of naar een kamer met binnenwanden en zonder ramen te gaan zitten, of zoals ik, mijn zoon en onze buren, in het trappenhuis op de tweede verdieping (van drie). In steden zoals Ashdod en Beer Sheva, die nieuw zijn op dit gebied, zijn de paar schuilkelders die er zijn, totaal niet klaar voor dit soort dingen. De meeste schuilkelders zijn smerig, hebben geen water en geen elektriciteit en hebben niet eens de minimale dingen zoals matrassen en dergelijke. Bovendien, is het in deze situatie ook maf om in schuilkelders te slapen, tenzij in huis of onder het huis. Want het alarm gaat af of niet.
Moeders die, zoals ik en mijn zoon, in huizen wonen die niks hebben en dus naar het trappenhuis moeten rennen om met de kinderen in de kou te gaan zitten, zijn volledig gestressed door slaap te kort, frustratie en zorgen. Overdag lukt het allemaal wel, maar zodra de avond valt, ben je bang te gaan slapen omdat je bang bent je kind niet op tijd wakker te krijgen om hem slaapdronken naar het trappenhuis te sleuren. Laat staan als je 2-4 kinderen hebt, zoals mijn buurvrouw....
Jij bent wel erg naïef he.quote:Op maandag 5 januari 2009 00:05 schreef Meki het volgende:
[..]
Hamas gaat geen elektriciteit die ze zelf nodig hebben afsnijden.
Israel die toch op uit is op massamoorden kan dat alleen doen. Niemand meer anders dan Israel die is daar op staat
Snap ik wel, maar de plaatjes komen echt elke topic langs en op de een of ander manier wordt er mee omgegaan alsof een plaatje wel even de discussie voor je zal voeren.quote:Op maandag 5 januari 2009 00:04 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Gaat hem er (geloof ik) om dat er kinderen worden ingezet in de strijd.
Nee, Ze vechten tegen de bezetters Israel. net als velen die dat o.a. Vietnam against US. etc.quote:
quote:
Meten met dubbele maten.quote:Op maandag 5 januari 2009 00:05 schreef Klummie het volgende:
Strakke actie, het is weer es wat anders.
Overigens lof voor het feit dat ze dit niet niet anoniem doen, kunnen die laffe palestijnen een voorbeeld aannemen.
Bron van de foto's?
Hoe weet je zo zeker dat Israel enkel en alleen uit is op massamoord?quote:Op maandag 5 januari 2009 00:05 schreef Meki het volgende:
[..]
Israel die toch op uit is op massamoorden kan dat alleen doen.
Euuh... oké, dus?quote:Op maandag 5 januari 2009 00:05 schreef HarryP het volgende:
[..]
het volk van Israel staat helemaal achter de militaire acties in Gaza..
Een text wat ik 50 x plaats in elke topic opnieuw zegt hetzelfde als mijn post in het vorige topic of daarvoor, geef op zn minst aan waarom je het plaatst, waar je de discussie naar mee wilt leiden etc.quote:Die plaatjes zeggen best veel..
En foto's zijn altijd goed voor de leesbaarheid van een topic.
Nietszeggend? Altijd wordt hier aangekaart dat de Palestijnen kinderen er bij betrekken.quote:Op maandag 5 januari 2009 00:03 schreef Triggershot het volgende:
Kunnen we even kappen met al die nietszeggende plaatjes x op x in elke topic.
Goed stukje.quote:Op maandag 5 januari 2009 00:05 schreef poemojn het volgende:
was deze link al gepost? http://keesjemaduraatje.w(...)bericht-van-hel.html
[..]
Stop eens met NOS en RTL4 kijken en kijk naar de zenders die actief zijn in Gaza en dan zie je de hele wereld van verschil.quote:Op maandag 5 januari 2009 00:07 schreef mrcool het volgende:
[..]
Hoe weet je zo zeker dat Israel enkel en alleen uit is op massamoord?
Dat heeft Hamas gezegd en dus is het ook zo. Dat je daarover nog moet nadenken zeg tsssssquote:Op maandag 5 januari 2009 00:07 schreef mrcool het volgende:
[..]
Hoe weet je zo zeker dat Israel enkel en alleen uit is op massamoord?
Prima punt, erbij vermelden is altijd nog constructiever dan moeten gissen wat jij er van vindt, goedkeuren, afkeuren.. beide is mogelijk weetjewel?quote:Op maandag 5 januari 2009 00:09 schreef Straatpiraat het volgende:
[..]
Nietszeggend? Altijd wordt hier aangekaart dat de Palestijnen kinderen er bij betrekken.
Maar als het Israeliërs zijn die dat doen, dan is het nietszeggend.
Ik denk dat hij allang dood is, maar Israël durft het nieuws niet naar buiten te brengen. Want dan is het feest in de Arabische wereld.quote:
quote:Op maandag 5 januari 2009 00:11 schreef Meki het volgende:
Palestijnen zijn de voorbeeld voor de hele mensheid. Palestijnen vormen de beste natie van de hele wereld. Zo hardvastig blijven ze Gaza redden.
Zoiets heet nou de totale infrastructuur platleggen maar denk je dat Hamas nu es gaat nadenken? Zouden we niet es stoppen met de agressie tegen Israël en het land es gaan opbouwen? Ben je gek, dan lijkt het of we vrede met de joden willen en dat kunnen we niet maken natuurlijk.quote:Op maandag 5 januari 2009 00:10 schreef Meki het volgende:
[..]
Stop eens met NOS en RTL4 kijken en kijk naar de zenders die actief zijn in Gaza en dan zie je de hele wereld van verschil.
Zie de beelden van dode kinderen en baby's door de aanvallen van Israel en nou willen de alle burgers in de ziekenhuizen vermoorden door elektriciteit afsnijden.
Ik zou ze niet als buren willen, volgens mij geven de Tokkies nog minder overlast.quote:Op maandag 5 januari 2009 00:11 schreef Meki het volgende:
Palestijnen zijn de voorbeeld voor de hele mensheid. Palestijnen vormen de beste natie van de hele wereld. Zo hardvastig blijven ze Gaza redden.
Vrede met Israel kan gewoon niet meer omdat ze niet aan hun woord houdenquote:Op maandag 5 januari 2009 00:13 schreef Klummie het volgende:
[..]
Zoiets heet nou de totale infrastructuur platleggen maar denk je dat Hamas nu es gaat nadenken? Zouden we niet es stoppen met de agressie tegen Israël en het land es gaan opbouwen? Ben je gek, dan lijkt het of we vrede met de joden willen en dat kunnen we niet maken natuurlijk.
Dan zeggen alle landen dat ze van beide het geweld afkeuren en dan?quote:Op maandag 5 januari 2009 00:13 schreef Meki het volgende:
OPEC dient morgen een oliestop aan te kondigen alle landen die achter deze oorlogsmisdaden staan.
Het doet me sterk denken dat deze foto's behoren bij het Israël Hezbollah conflict van ruim twee jaar geleden.quote:Op maandag 5 januari 2009 00:09 schreef Straatpiraat het volgende:
[..]
Nietszeggend? Altijd wordt hier aangekaart dat de Palestijnen kinderen er bij betrekken.
Maar als het Israeliërs zijn die dat doen, dan is het nietszeggend.
Idd.quote:Op maandag 5 januari 2009 00:15 schreef venomsnake het volgende:
Die banners die je ook ineens voor je neus krijgt op FOK!..![]()
[ afbeelding ]
De Elektriciteit is volgens mij al een hele tijd dood.quote:Op maandag 5 januari 2009 00:10 schreef Meki het volgende:
[..]
Stop eens met NOS en RTL4 kijken en kijk naar de zenders die actief zijn in Gaza en dan zie je de hele wereld van verschil.
Zie de beelden van dode kinderen en baby's door de aanvallen van Israel en nou willen de alle burgers in de ziekenhuizen vermoorden door elektriciteit afsnijden.
Er zijn mensen die na 10 jaar uit een coma kwamen, maar vaak waren dit jongere mensen niet ouder dan 40, dus niet een vetzak van in de 70.quote:Op maandag 5 januari 2009 00:12 schreef Reki het volgende:
[..]
Ik denk dat hij allang dood is, maar Israël durft het nieuws niet naar buiten te brengen. Want dan is het feest in de Arabische wereld.
Nou Nederland en USA en Duitsland blijven het volhouden dat Israel niks verkeerds doet.quote:Op maandag 5 januari 2009 00:14 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Dan zeggen alle landen dat ze van beide het geweld afkeuren en dan?
Wat maakt jou als PRO-israelquote:Op maandag 5 januari 2009 00:15 schreef HarryP het volgende:
[..]
De Elektriciteit is volgens mij al een hele tijd dood.
Sinds Hamas een Israëlische soldaat heeft ontvoerd (in ik dacht 2006) heeft Israel de stroomtoevoer naar Gaza plat gegooid. De ziekenhuizen gebruiken aggregaten voor hun stroom. Helaas gaat de brandstof naar Hamas en niet naar de ziekenhuizen. Dat is de keuze die de democratisch gekozen terreuroverheid van Gaza heeft gemaakt.
Maar goed. Als de ziekenhuizen wel goed zouden werken dan kan Hamas ook geen propaganda maken met de slechte situatie in Gaza.. Hamas zorgt ervoor dat de mensen het slecht hebben zodat ze daar Israel de schuld van kunnen geven.
Hoezo Balkenende(quote:Op maandag 5 januari 2009 00:16 schreef Meki het volgende:
[..]
Nou Nederland en USA en Duitsland blijven het volhouden dat Israel niks verkeerds doet.
Interessant blog.quote:Op maandag 5 januari 2009 00:05 schreef poemojn het volgende:
was deze link al gepost? http://keesjemaduraatje.w(...)bericht-van-hel.html
[..]
Dat doen ze ook niet knul, het enige wat je Israël mag verwijten dat ze hiermee veels te lang hebben gewacht. Hamas is degene die Gaza de afgelopen jaren om zeep heeft geholpen, Eu, Usa en ook Israël hebben zeer veel geld en middelen gegeven om de bevolking te helpen en wat is er met de centjes gebeurd knul?quote:Op maandag 5 januari 2009 00:16 schreef Meki het volgende:
[..]
Nou Nederland en USA en Duitsland blijven het volhouden dat Israel niks verkeerds doet.
Dat wou ik ook maar even zeggen.quote:Op maandag 5 januari 2009 00:17 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Hoezo Balkenende() heeft toch gezegd dat het van beide kanten verkeerd is?
Verwacht van mij maar geen antwoord, ik ga niet verder met mensen die geen vrede willen maar constant israel zitten te verdedigen.quote:Op maandag 5 januari 2009 00:19 schreef Klummie het volgende:
[..]
Dat doen ze ook niet knul, het enige wat je Israël mag verwijten dat ze hiermee veels te lang hebben gewacht. Hamas is degene die Gaza de afgelopen jaren om zeep heeft geholpen, Eu, Usa en ook Israël hebben zeer veel geld en middelen gegeven om de bevolking te helpen en wat is er met de centjes gebeurd knul?
Nee hoor. Sinds Hamas aan de macht is zijn ongeveer alle centjes ingehouden.quote:Op maandag 5 januari 2009 00:19 schreef Klummie het volgende:
[..]
Dat doen ze ook niet knul, het enige wat je Israël mag verwijten dat ze hiermee veels te lang hebben gewacht. Hamas is degene die Gaza de afgelopen jaren om zeep heeft geholpen, Eu, Usa en ook Israël hebben zeer veel geld en middelen gegeven om de bevolking te helpen en wat is er met de centjes gebeurd knul?
wat is daar voor een bullshit , alleen daarvoor verkies je Israel boven de mensheid ?quote:Op maandag 5 januari 2009 00:20 schreef HarryP het volgende:
[..]
Objectiviteit en een gevoel van realisme voor de huidige grenzen.
Maxima Verhagenquote:Op maandag 5 januari 2009 00:17 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Hoezo Balkenende() heeft toch gezegd dat het van beide kanten verkeerd is?
Balkenende: Hamas en Israël beide aansprekenquote:
Mensen die concluderen dat ze zelf objectief zijn.quote:Op maandag 5 januari 2009 00:20 schreef HarryP het volgende:
[..]
Objectiviteit en een gevoel van realisme voor de huidige grenzen.
Balkenende, vanmiddag in Buitenhof was datquote:
quote:Op maandag 5 januari 2009 00:15 schreef HarryP het volgende:
[..]
De Elektriciteit is volgens mij al een hele tijd dood.
Sinds Hamas een Israëlische soldaat heeft ontvoerd (in ik dacht 2006) heeft Israel de stroomtoevoer naar Gaza plat gegooid. De ziekenhuizen gebruiken aggregaten voor hun stroom. Helaas gaat de brandstof naar Hamas en niet naar de ziekenhuizen. Dat is de keuze die de democratisch gekozen terreuroverheid van Gaza heeft gemaakt.
Maar goed. Als de ziekenhuizen wel goed zouden werken dan kan Hamas ook geen propaganda maken met de slechte situatie in Gaza.. Hamas zorgt ervoor dat de mensen het slecht hebben zodat ze daar Israel de schuld van kunnen geven.
ik wil niet lullig doen maar al je persoonlijke informatie (telefoon, adres, ALLES! ) in je signature zetten is geen goed idee.quote:
Nee, de centjes lopen alleen niet via Hamas.quote:Op maandag 5 januari 2009 00:21 schreef IHVK het volgende:
[..]
Nee hoor. Sinds Hamas aan de macht is zijn ongeveer alle centjes ingehouden.
Ah, hij is dus van gedachten veranderd. Een paar dagen geleden veroordeelde hij alleen Hamas.quote:Op maandag 5 januari 2009 00:24 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Balkenende: Hamas en Israël beide aanspreken
weet je dat zeker ? , hij was op vakantie namelijkquote:Op maandag 5 januari 2009 00:26 schreef Reki het volgende:
[..]
Ah, hij is dus van gedachten veranderd. Een paar dagen geleden veroordeelde hij alleen Hamas.
Objectiviteit: Hamas heeft het bestand geschonden door raketten te blijven afvuren.quote:Op maandag 5 januari 2009 00:22 schreef Meki het volgende:
[..]
wat is daar voor een bullshit , alleen daarvoor verkies je Israel boven de mensheid ?
SP: Verhagen moet ook Israël veroordelenquote:Op maandag 5 januari 2009 00:27 schreef qonmann het volgende:
[..]
weet je dat zeker ? , hij was op vakantie namelijk
Lijkt me nietquote:Op maandag 5 januari 2009 00:26 schreef Document1 het volgende:
[..]
ik wil niet lullig doen maar al je persoonlijke informatie (telefoon, adres, ALLES! ) in je signature zetten is geen goed idee.
Ok, Ik bedoelde Balkenendequote:Op maandag 5 januari 2009 00:29 schreef Reki het volgende:
[..]
SP: Verhagen moet ook Israël veroordelen
Hij heeft geloof ik wel gezegd dat Hamas schuld heeft aan de slachtoffers aan Palestijnse zijde.quote:Op maandag 5 januari 2009 00:26 schreef Reki het volgende:
[..]
Ah, hij is dus van gedachten veranderd. Een paar dagen geleden veroordeelde hij alleen Hamas.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |