quote:20:31 Mortar shell strikes Sha`ar Hanegev; no injuries or damage reported (Army Radio)
20:26 Arab governments to meet at UN Monday on Israel-Hamas fighting (DPA)
19:42 Egypt and Jordan crack down on anti-Israel rallies (Reuters)
19:25 64 trucks loaded with humanitarian aid transferred into Gaza Friday (Haaretz)
19:10 UN warns of serious humanitarian crisis in Gaza despite increased aid shipments (AP)
18:45 U.S.: Israel must decide for itself whether to launch Gaza ground op (Reuters)
18:26 Singer Annie Lennox and British celebrities call on Israel to stop Gaza strikes (Reuters)
18:23 IDF strikes house of Hamas activist Mohammed Madhoun (Haaretz)
18:13 Palestinian medics: Palestinian killed, 5 other civilians injured in air strike (Reuters)
18:12 Palestinian medics: IAF strike on Gaza house kills one civilian, injures 5 (Reuters)
17:54 UN official estimates at least a quarter of the 400 Gazans killed are civilians (AP)
17:50 9 Muslim passengers kicked off flight in U.S for criticizing security (AP)
17:19 White House: Hamas must stop rocket attacks on Israel (Reuters)
17:17 White House: Israel actions must avoid civilian casualties (Reuters)
17:09 Rice vows U.S. working hard toward durable Gaza cease-fire agreement (AP)
16:40 Rocket strikes reported in Ashkelon (Haaretz)
16:32 37 demonstrators arrested during protest against Gaza op in Moscow (Haaretz)
15:49 Eleven of Nizar Ghayan`s children killed in IAF strike (Haaretz)
aldus roseanna barr... soort van volgevreten meulenbelt of gretta.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:40 schreef NorthernStar het volgende:
[ afbeelding ]
"The destruction of the Jews in Israel has been assured with this inhuman attack on civilians in Gaza." [bron]
quote:
Leg Uit. Die Topman van Hammas stuurde ze zoon op zelfmoordmissiequote:
Goh...hoe zou die wanhoop nou toch zo komen he? Israëlquote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:44 schreef neilyoung het volgende:
[..]
Leg Uit. Die Topman van Hammas stuurde ze zoon op zelfmoordmissie
de wanhoop van een zelfmoordterrorist is niks anders dan de wens zoveel mogelijk joodse burgers te laten omkomen.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:51 schreef Verluste het volgende:
[..]
Goh...hoe zou die wanhoop nou toch zo komen he? Israël
Wanhoop noem je dat?quote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:51 schreef Verluste het volgende:
[..]
Goh...hoe zou die wanhoop nou toch zo komen he? Israël
ik denk dat de luchtaanvallen veel effectiever zijn.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:54 schreef Mr_Memory het volgende:
Ik vraag me af of de grondtroepen nog in actie komen, tot nu toen is er nog steeds geen grote politieke steun voor.
Volgens mij wachten ze net zo lang tot er een bestand komt, want wat heb je grondtroepen in de Gaza te doen.![]()
Grondtroepen in Gaza wordt één groot bloedbad, aan beide zijden.
In ruil voor het afstaan van de Sinai ontvangt Israel jaarlijks zo'n 2,5 miljard dollar van de VS. Al met al dus al iets van 70 miljard dollar inmiddels.,quote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:13 schreef schatje het volgende:
[..]
Vruchtbaar genoeg om er toenertijd Joodse nederzettingen te bouwen.
Verder brengt het Suez kanaal ook geld in het laatje.
ja. dus?quote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:56 schreef voyeur het volgende:
[..]
In ruil voor het afstaan van de Sinai ontvangt Israel jaarlijks zo'n 2,5 miljard dollar van de VS. Al met al dus al iets van 70 miljard dollar inmiddels.,
Als ze alleen tanks gebruik is het beter, met soldaten heeft Palestina een kans. Hoop dat ze de Hele GAZA plat gooien.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:55 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik denk dat de luchtaanvallen veel effectiever zijn.
Op een gegeven moment raak je uit je doelen. Het zal onmogelijk blijken om raket lanceringen totaal te stoppen door maar te blijven bombarderen. De luchtdoelen die er nog over zijn zullen steeds meer humanitaire schade opleveren. Direkt door veel burgerslachtoffers of indirekt door de infrastructuur van Gaza compleet te verwoesten. Anderhalf miljoen mensen op een oppervlak gelijk aan Texel overleven niet zonder een redelijk geavanceerde infracstructuur.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:55 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik denk dat de luchtaanvallen veel effectiever zijn.
ik hoop dan wel dat het verzet tegen hamas toe gaat nemen.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 20:00 schreef voyeur het volgende:
[..]
Op een gegeven moment raak je uit je doelen. Het zal onmogelijk blijken om raket lanceringen totaal te stoppen door maar te blijven bombarderen. De luchtdoelen die er nog over zijn zullen steeds meer humanitaire schade opleveren. Direkt door veel burgerslachtoffers of indirekt door de infrastructuur van Gaza compleet te verwoesten. Anderhalf miljoen mensen op een oppervlak gelijk aan Texel overleven niet zonder een redelijk geavanceerde infracstructuur.
Het is een antwoord op Schatje die zich afvroeg waarom Israel zoveel opgegeven had door de Sinai terug te geven. Ik denk dat het netto een prima deal was; zoveel olie hadden ze nooit uit die woestijn gepeuterd.quote:
Het meest belangrijke onderdeel van die deal, denk ik, is dat de onderlinge relatie tussen Egypte en Israël genormaliseerd is.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:56 schreef voyeur het volgende:
[..]
In ruil voor het afstaan van de Sinai ontvangt Israel jaarlijks zo'n 2,5 miljard dollar van de VS. Al met al dus al iets van 70 miljard dollar inmiddels.,
joden staan bekend om hun zakelijke instinct. prima deal dus.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 20:02 schreef voyeur het volgende:
[..]
Het is een antwoord op Schatje die zich afvroeg waarom Israel zoveel opgegeven had door de Sinai terug te geven. Ik denk dat het netto een prima deal was; zoveel olie hadden ze nooit uit die woestijn gepeuterd.
Tot nu toe schijnt daar geen sprake van te zijn volgens VN-waarnemers. Het lijkt me ook moeilijk voorstelbaar als je ziet dat alle ellende door Israel aangericht wordt. Waarom zou je je dan tegen Hamas keren? Wij bleven zelfs in de hongerwinter toch ook tegen de Duitsers en voor onze regering.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 20:01 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik hoop dan wel dat het verzet tegen hamas toe gaat nemen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |