Volgende week is er ook makroquote:Op zaterdag 29 november 2008 15:35 schreef Jordy-B het volgende:
Poiesz en weer iets van TNT, idd... Ach, ik vind het niet zo'n ramp, mits er verder geen rare mailingen bijkomen. Vandaag was de laatste zaterdag van de maand èn er was makro, dus ik hoop dat het qua post volgende week wel meevalt.
Zal wel behoorlijk druk zijn. De overkomstduur ligt bij kerstpost een stuk lager, dus je loopt waarschijnlijk gewoon met post die op de 23e of 24e is afgestempeld. Zeker geen maandag, zelfs geen KNJ-maandag.quote:Op zaterdag 29 november 2008 17:40 schreef Ohrpolster. het volgende:
Volgende week inderdaad HAH (zo'n 'Er is post' boekje van TNT), maar hier iig geen Poiesz erbij.
Weet iemand trouwens hoe het zit met zaterdag 27 december? Zijn er überhaupt mensen / bedrijven die post versturen op 25 / 26 dec, en werken de sorteercentra door tijdens de kerstdagen? Of wordt het een soort maandag (wel een KNJ maandag dan)?
De sorteercentra werken iig 2e kerstdag. Er is dan nog veel achterstallige kerstpost en nieuwjaarspost. Reken dus op niet al teveel volume maar heel veel stuks. Je gooit je dus suf.quote:Op zaterdag 29 november 2008 17:40 schreef Ohrpolster. het volgende:
Weet iemand trouwens hoe het zit met zaterdag 27 december? Zijn er überhaupt mensen / bedrijven die post versturen op 25 / 26 dec, en werken de sorteercentra door tijdens de kerstdagen? Of wordt het een soort maandag (wel een KNJ maandag dan)?
Het oude EKP? *proest*quote:Op zaterdag 29 november 2008 23:15 schreef ruben3123 het volgende:
Ze gingen inderdaad vanaf deze zaterdag de kerstpost van de regio Zuid-Oost verwerken op het sorteercentrum in Den Bosch. Eerst deden ze dat nog op de vestigingen voor een deel, maar nu brengen ze alles naar Den Bosch. Omdat ze op het sorteercentrum zelf niet genoeg plek hebben gaan ze ook gebruik maken van de oude TNT vestiging aan de parallelweg in Den Bosch, naast het station Den Bosch, waar vroeger nog posttreinen kwamen.
quote:Op zaterdag 29 november 2008 22:26 schreef Ohrpolster. het volgende:
Nou, hier nog geen kerstpaketten gezien, maar vandaag wel de bekende zak pepernoten van bakkerij Het Stoepje, plus een kaart met hetzelfde gedicht als vorig gekregen van TNT piet
Volgens mij is dat allemaal gelijk. De "bedank"-pakketjes, voor bijvoorbeeld de bewoners van de nabrengadressen, zijn wel iets anders.quote:Op zondag 30 november 2008 00:35 schreef Deezertje het volgende:
Zit er eigenlijk verschil in kerstpakketten, bijvoorbeeld een Zaterdagwerker kerstpakket, postbode kerstpakket en een postbezorgerkerstpakket? En moet je een X aantal maanden bij TNT werken als je er eentje krijgt?
Hangt er van af. Op mijn vestiging waren ze vorig jaar zo flauw om degenen die korter dan 3 maanden in dienst waren geen pakket te geven. En dat terwijl er meer dan genoeg pakketten waren.quote:Op zondag 30 november 2008 12:08 schreef Rosalien89 het volgende:
Ik was gister op sollicitatiegesprek in TIel, en daar stonden ook allemaal kerstpakketjes...
Ik ben vanaf vrijdag in dienst van de TNT alleen de eerste 3 weken via Tempo Team daarna jaarcontakt..
Zou ik ook zo'n pakketje krijgen (A)
Hier net zo. Ik moest zelf 3 outlets af, en er werd door andere vestigingen post van 5 outlets afgestort. Ik moest die vervolgens naar Eindhoven-Kanaaldijk brengen.quote:Op zaterdag 29 november 2008 17:49 schreef Paran0id het volgende:
Vandaag mijn 1e kerstrit al gereden. Op 6 verschillende postagentschappen geweest om 'kerst' post op te halen. Natuurlijk werd ik bij elk agentschap smakelijk uitgelachen.. Uiteindelijk kwam ik met 4 kleine zakken baliepost aan op het sorteercentrum in Den Bosch
Maar goed... allemaal uren
Da's toch een verklaring goed gedrag? Gewoon naar het Gemeentehuis gaan en aanvragenquote:Op zondag 30 november 2008 15:25 schreef Rosalien89 het volgende:
Weet iemand dit trouwens,
Ik moet een VOG gaan halen voor de TNT. Hoe krijg ik die?
Groetjes!!
Ja denkt het. Zou niet weten hoe het er daar uitziet. Vanuit de trein zie je er alleen tientallen containers en bakkenkarren staan op het perron.quote:
Ja dat klopt,, en die kost iets van 30 euro toch??quote:Op zondag 30 november 2008 16:22 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Da's toch een verklaring goed gedrag? Gewoon naar het Gemeentehuis gaan en aanvragen
Ja en je had geloof ik een formulier van TNT daarvoor meegekregen? Want die moet je ook even meenemen naar het gemeentehuis. Ja, het kost iets meer dan 30 euro, ik weet niet meer precies.quote:Op zondag 30 november 2008 18:11 schreef Rosalien89 het volgende:
[..]
Ja dat klopt,, en die kost iets van 30 euro toch??
Thanks!
Hmmm ik heb niks meegekregen... :Squote:Op zondag 30 november 2008 19:04 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Ja en je had geloof ik een formulier van TNT daarvoor meegekregen? Want die moet je ook even meenemen naar het gemeentehuis. Ja, het kost iets meer dan 30 euro, ik weet niet meer precies.
Oh en dan voor mezelf nog even een vraagje. Hoelang duurt t voor je dat bedrag terug krijgt gestort? Het is nu al iets van 2 maanden geleden en ik heb nog niks mogen ontvangen.
Inderdaad, omfg. TNT haalt nu de meest uitzinnige recamecampagnes uit de kast om maar aan postbezorgers te komen. Die radioreclames zijn helemaal erg, ik hoorde er pas 1 met een kerel die bij iemand aanbelde en zich op hysterisch vrolijke wijze voorstelde met "HALLO; IK BEN DE POSTBODE!!!!".quote:
quote:
quote:
Raarquote:Op zondag 30 november 2008 20:30 schreef joriannn het volgende:
Dat probleem heb ik ook, en daarom sta ik op het punt weer ontslagen te worden.... Ik had niks over een VOG gehoord, en vorige week donderdag kreeg ik een keer te horen dat ik binnen een week die VOG moest opsturen omdat mijn contract anders zou verlopen. Dat haal ik niet, en bovendien zie ik mijn werkgever pas zaterdag weer.
Dat heb ik ook en als ze je nodig hebben dan bellen ze om 09.00 of je om 09.30 even kan komen want ze hebben je zo erg hard nodig. Pfff geen manier van werken vind ik dat. Geef het dan een dag van te voren aan dan vind ik het ook helemaal geen probleem. Als ik weet dat ik vrij ben ga ik iets later op bed en neem ik een drankje extra.quote:Op maandag 1 december 2008 13:35 schreef tntster het volgende:
inderdaad wel vaag ja..
bij ons wordt het steeds minder gezellig..mensen krijgen te horen dat ze naar andere kantoren worden overgeplaatst etc terwijl er wel een hoop postbezorgers aangenomen worden.
en jawel de flex werkers worden.(natuurlijk na de kerstperiode) weer strak aan de uurtjes gehouden..
helaas blijft er voor mij dan weer weinig over aangezien ik ook doordeweeks werk met een zaterdagcontract.
We gaan het zien =)
Inmiddels dus 7 weken en 2 dagenquote:Op maandag 1 december 2008 10:18 schreef Rosalien89 het volgende:
[..]
Raaren hoelang ben je in dienst?
ode!!quote:Op zondag 30 november 2008 23:32 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Inderdaad, omfg. TNT haalt nu de meest uitzinnige recamecampagnes uit de kast om maar aan postbezorgers te komen. Die radioreclames zijn helemaal erg, ik hoorde er pas 1 met een kerel die bij iemand aanbelde en zich op hysterisch vrolijke wijze voorstelde met "HALLO; IK BEN DE POSTBODE!!!!".
Helaas staat al dit blije gedoe een beetje in schril contrast met de werkelijkheid. Als je die flyers moet geloven bezorg je "brieven en kaartjes" en zit iedereen vol spanning op je te wachten. In werkelijkheid bezorg je vooral tijdschriften en heel veel reclametroep en zit er niemand op je te wachten omdat de meeste mensen dan ook gewoon aan het werk zijn. Alleen bij bejaardenflats zitten de mensen op je te wachten, en die verwachten je ook elke dag op hetzelfde tijdstip, en ben je wat later dan komen ze gelijk zeuren van "goh, wat ben je laat". Ondertussen word je door veel postbodes met de nek aangekeken, als postbezorger ben je toch een beetje de Pool van de TNT die het werk komt stelen van de te dure fulltimers, en werk je indirect mee aan hun ontslag. Althans, zo zien veel fulltimers het.
De reclames schetsen een idyllisch jaren-50 beeld van een postbode die lachend door zonovergoten straten loopt, gelukstelegrammen en geboortekaartjes uitdeelt, en overal wordt toegelachen door blije en gezellige dikke mevrouwen.
En veel argeloze mensen trappen er in. En dan kom je in de realiteit terecht. Je staat in de vrieskou al een half uur te vernikkelen bij een depot, een stoffige garagebox zonder water, licht of verwarming. Eindelijk komt er een klepperwagen aanrijden, en een chagerijnige dikke kerel geeft een rolcontainer een duw in jullie richting waarop de tassen tot ver boven je hoofd liggen opgetast. Vervolgens mag je zelf de container naar binnen rijden en afladen, want de chauffeur is alweer vertrokken. Helaas zit jouw wijk er niet bij, die is per ongeluk (?) door een postbode op de verkeerde container gezet, dus die staat nu bij een ander depot. In je wijk zijn die beloofde gezellige mensen nergens te vinden, en voor praatjes maken heb je ook geen tijd, want de looptijd van je wijk staat al heel erg krap, je had al 3 kwartier vertraging doordat de chauffeur te laat was, je hebt ook nog eens 3x huis-aan-huis (waaronder voor de 4e maal in 1 week een flyer van "word postbezorger"), en het begint al te schemeren. De volgende dag komt de altijd begripvolle postbode-plus je de les lezen (op een toon alsof hij het tegen een geestelijk gehandicapt persoon heeft) omdat je altijd veel te lang over je wijk doet, iets wat hij niet begrijpt, want hij loopt hem in 5 kwartier (zegt íe). Gemakshalve vergetend dat hij al 5 jaar nergens meer loopt, en alleen maar een beetje op z´n scooter met aangetekenden rondtuft.
En dan zijn ze verbaasd dat het verloop onder postbezorgers zo hoog is![]()
Je mag inderdaad niet sorteren, maar bijv. een extra wijkje lopen mag best.quote:Op maandag 1 december 2008 23:15 schreef MiSS_TiquE het volgende:
Ik baal een beetje. Er was mij bij de sollicitatie belooft dat ik tijdens de vakanties extra zou kunnen werken. Ik had me al verheugd op extra centjes. Echter bij navraag blijkt dat omdat ik postbezorger ben ik geen ander werk mag doen omdat ik in een lager tariefgroep zit. Ik kan niet geloven dat ik gewoon wordt voorgelogen. Ik had er echt expliciet om gevraagd.
Is dit ook voor Zaterdagmedewerkers of zit er Zaterdag geen zak pepernoten in de posttas?quote:04 december 2008 - Met de verjaardag van Sinterklaas in het verschiet, hebben alle medewerkers van TNT Post, Pakketservice, het hoofdkantoor van TNT in Hoofddorp en Cendris donderdagmorgen een zak kruidnoten van bakkerij ’t Stoepje ontvangen met een bijpassend gedicht.
In het sinterklaasgedicht staat vermeld dat de opbrengst naar het World Food Programme (WFP) gaat. Bakkerij ’t Stoepje heeft 61.000 zakken kruidnoten tegen kostprijs aangeboden, waardoor TNT maar liefst 43.250 euro aan het WFP kan overmaken. Omgerekend betekent dit ruim 216.000 maaltijden voor kinderen in Malawi.
Het is voor de vierde keer dat de kruidnootactie wordt gehouden. De uitvoering was wederom een sterk staaltje samenwerking tussen Commercie, Pakketservice en Transport, en in het bijzonder van de afdelingen Operations en Ongeadresseerd.
Aardige bijkomstigheid is dat bakkerij ’t Stoepje, mede door deze gezamenlijke actie, ook in 2009 de huis-aan-huispost onderbrengt bij TNT Post. De verwachting is dat deze volumes het komende jaar stijgen vergeleken met 2008.
In de voorgaande jaren zat er elk jaar een zak pepernoten in mn postvakje, dit jaar dus ook vast weerquote:Op donderdag 4 december 2008 18:35 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Is dit ook voor Zaterdagmedewerkers of zit er Zaterdag geen zak pepernoten in de posttas?
Eerst nog even een kerstborrel overleven.quote:
Hoezo? Bang dat ze je bijten?quote:Op donderdag 4 december 2008 19:47 schreef Rosalien89 het volgende:
Morgen is me eerste werkdag bij tnt... ben best wel heel erg zenuwachtig...
Alle zaterdagmedewerkers hier (waaronder ik) hebben 'm afgelopen zaterdag gehad, voorgaande jaren ook iddquote:Op donderdag 4 december 2008 18:35 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Is dit ook voor Zaterdagmedewerkers of zit er Zaterdag geen zak pepernoten in de posttas?
Waar zit je? En hopen dat degene die je inwerkt een beetje okay is, daarna rol je er snel genoeg in.quote:Op donderdag 4 december 2008 19:52 schreef Rosalien89 het volgende:
Nee maar maar gewoon, je snapt wel als enige nieuwe in zo'n hele groep :|
Ik moet morgen en zaterdag alleen maar sorteren dus word de weg nog niet opgestuurd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |