Inmiddels dus 7 weken en 2 dagenquote:Op maandag 1 december 2008 10:18 schreef Rosalien89 het volgende:
[..]
Raaren hoelang ben je in dienst?
ode!!quote:Op zondag 30 november 2008 23:32 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Inderdaad, omfg. TNT haalt nu de meest uitzinnige recamecampagnes uit de kast om maar aan postbezorgers te komen. Die radioreclames zijn helemaal erg, ik hoorde er pas 1 met een kerel die bij iemand aanbelde en zich op hysterisch vrolijke wijze voorstelde met "HALLO; IK BEN DE POSTBODE!!!!".
Helaas staat al dit blije gedoe een beetje in schril contrast met de werkelijkheid. Als je die flyers moet geloven bezorg je "brieven en kaartjes" en zit iedereen vol spanning op je te wachten. In werkelijkheid bezorg je vooral tijdschriften en heel veel reclametroep en zit er niemand op je te wachten omdat de meeste mensen dan ook gewoon aan het werk zijn. Alleen bij bejaardenflats zitten de mensen op je te wachten, en die verwachten je ook elke dag op hetzelfde tijdstip, en ben je wat later dan komen ze gelijk zeuren van "goh, wat ben je laat". Ondertussen word je door veel postbodes met de nek aangekeken, als postbezorger ben je toch een beetje de Pool van de TNT die het werk komt stelen van de te dure fulltimers, en werk je indirect mee aan hun ontslag. Althans, zo zien veel fulltimers het.
De reclames schetsen een idyllisch jaren-50 beeld van een postbode die lachend door zonovergoten straten loopt, gelukstelegrammen en geboortekaartjes uitdeelt, en overal wordt toegelachen door blije en gezellige dikke mevrouwen.
En veel argeloze mensen trappen er in. En dan kom je in de realiteit terecht. Je staat in de vrieskou al een half uur te vernikkelen bij een depot, een stoffige garagebox zonder water, licht of verwarming. Eindelijk komt er een klepperwagen aanrijden, en een chagerijnige dikke kerel geeft een rolcontainer een duw in jullie richting waarop de tassen tot ver boven je hoofd liggen opgetast. Vervolgens mag je zelf de container naar binnen rijden en afladen, want de chauffeur is alweer vertrokken. Helaas zit jouw wijk er niet bij, die is per ongeluk (?) door een postbode op de verkeerde container gezet, dus die staat nu bij een ander depot. In je wijk zijn die beloofde gezellige mensen nergens te vinden, en voor praatjes maken heb je ook geen tijd, want de looptijd van je wijk staat al heel erg krap, je had al 3 kwartier vertraging doordat de chauffeur te laat was, je hebt ook nog eens 3x huis-aan-huis (waaronder voor de 4e maal in 1 week een flyer van "word postbezorger"), en het begint al te schemeren. De volgende dag komt de altijd begripvolle postbode-plus je de les lezen (op een toon alsof hij het tegen een geestelijk gehandicapt persoon heeft) omdat je altijd veel te lang over je wijk doet, iets wat hij niet begrijpt, want hij loopt hem in 5 kwartier (zegt íe). Gemakshalve vergetend dat hij al 5 jaar nergens meer loopt, en alleen maar een beetje op z´n scooter met aangetekenden rondtuft.
En dan zijn ze verbaasd dat het verloop onder postbezorgers zo hoog is![]()
Je mag inderdaad niet sorteren, maar bijv. een extra wijkje lopen mag best.quote:Op maandag 1 december 2008 23:15 schreef MiSS_TiquE het volgende:
Ik baal een beetje. Er was mij bij de sollicitatie belooft dat ik tijdens de vakanties extra zou kunnen werken. Ik had me al verheugd op extra centjes. Echter bij navraag blijkt dat omdat ik postbezorger ben ik geen ander werk mag doen omdat ik in een lager tariefgroep zit. Ik kan niet geloven dat ik gewoon wordt voorgelogen. Ik had er echt expliciet om gevraagd.
Is dit ook voor Zaterdagmedewerkers of zit er Zaterdag geen zak pepernoten in de posttas?quote:04 december 2008 - Met de verjaardag van Sinterklaas in het verschiet, hebben alle medewerkers van TNT Post, Pakketservice, het hoofdkantoor van TNT in Hoofddorp en Cendris donderdagmorgen een zak kruidnoten van bakkerij ’t Stoepje ontvangen met een bijpassend gedicht.
In het sinterklaasgedicht staat vermeld dat de opbrengst naar het World Food Programme (WFP) gaat. Bakkerij ’t Stoepje heeft 61.000 zakken kruidnoten tegen kostprijs aangeboden, waardoor TNT maar liefst 43.250 euro aan het WFP kan overmaken. Omgerekend betekent dit ruim 216.000 maaltijden voor kinderen in Malawi.
Het is voor de vierde keer dat de kruidnootactie wordt gehouden. De uitvoering was wederom een sterk staaltje samenwerking tussen Commercie, Pakketservice en Transport, en in het bijzonder van de afdelingen Operations en Ongeadresseerd.
Aardige bijkomstigheid is dat bakkerij ’t Stoepje, mede door deze gezamenlijke actie, ook in 2009 de huis-aan-huispost onderbrengt bij TNT Post. De verwachting is dat deze volumes het komende jaar stijgen vergeleken met 2008.
In de voorgaande jaren zat er elk jaar een zak pepernoten in mn postvakje, dit jaar dus ook vast weerquote:Op donderdag 4 december 2008 18:35 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Is dit ook voor Zaterdagmedewerkers of zit er Zaterdag geen zak pepernoten in de posttas?
Eerst nog even een kerstborrel overleven.quote:
Hoezo? Bang dat ze je bijten?quote:Op donderdag 4 december 2008 19:47 schreef Rosalien89 het volgende:
Morgen is me eerste werkdag bij tnt... ben best wel heel erg zenuwachtig...
Alle zaterdagmedewerkers hier (waaronder ik) hebben 'm afgelopen zaterdag gehad, voorgaande jaren ook iddquote:Op donderdag 4 december 2008 18:35 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Is dit ook voor Zaterdagmedewerkers of zit er Zaterdag geen zak pepernoten in de posttas?
Waar zit je? En hopen dat degene die je inwerkt een beetje okay is, daarna rol je er snel genoeg in.quote:Op donderdag 4 december 2008 19:52 schreef Rosalien89 het volgende:
Nee maar maar gewoon, je snapt wel als enige nieuwe in zo'n hele groep :|
Ik moet morgen en zaterdag alleen maar sorteren dus word de weg nog niet opgestuurd.
Ik zit in Tiel... Ik hoop et wel.. ik heb zelf altijd wel me mondje open, ben niet verlegen maar die eerste keer is altijd moeilijkquote:Op donderdag 4 december 2008 20:44 schreef Nosh het volgende:
[..]
Waar zit je? En hopen dat degene die je inwerkt een beetje okay is, daarna rol je er snel genoeg in.
quote:Op donderdag 4 december 2008 20:44 schreef Nosh het volgende:
[..]
Waar zit je? En hopen dat degene die je inwerkt een beetje okay is, daarna rol je er snel genoeg in.
En dan verbaasd zijn dat het gros van de bezorgers het voor gezien houdt na een maand.quote:Op vrijdag 5 december 2008 11:51 schreef monique-moon het volgende:
Inwerken wat is dat ze hebben mij de eerste dag op pad gestuurd zonder looplijst of uitleg of wat dan ook. Zo van red je ermee.
[..]
Dat is wel echt belachelijk. Als ze mij er zo op uit gestuurd hadden, dan had ik er twee uur over gedaan om alleen maar die wijk te vinden en na het lopen weer twee uur nodig gehad om thuis te komen.quote:Op vrijdag 5 december 2008 11:51 schreef monique-moon het volgende:
Inwerken wat is dat ze hebben mij de eerste dag op pad gestuurd zonder looplijst of uitleg of wat dan ook. Zo van red je ermee.
[..]
Ik denk niet dat je er één zult krijgen. De pakketen zijn al lang geleden besteld en ik denk dat ze er precies zoveel leveren als er toen personeel was. Misschien dat je er 1 krijgt als ze er 1 overhebben, maar anders niet denk ik.....quote:Op vrijdag 5 december 2008 13:05 schreef Rosalien89 het volgende:
Er werd vanochtend tijdens het gesprek gezegt dat de kerstpakketten volg. vrijdag meegenomen mogen worden maar ik ben sinds vandaag in dienst en ook nog eens de eerste 3 weken via het uitzendbureau omdat mijn contrakt in orde gemaakt moet worden... zou ik er ook 1 krijgen denknen jullie??
quote:Op vrijdag 5 december 2008 16:13 schreef Kramerica-Industries het volgende:
Hoera, morgen weer h-a-h (Er-Is-Post). En op zaterdag 27/12 zelfs 2x hah. Op een zaterdag! Dat is nog nooit vertoond! Ik dacht ook dat dat tegen de afspraken was, volgens mij mag je nml op zaterdag maar maximaal 1 hah hebben, en dan alleen nog gedurende een zeer beperkt aantal zaterdagen.
quote:Op vrijdag 5 december 2008 13:18 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Dat is wel echt belachelijk. Als ze mij er zo op uit gestuurd hadden, dan had ik er twee uur over gedaan om alleen maar die wijk te vinden en na het lopen weer twee uur nodig gehad om thuis te komen.![]()
Is het je uiteindelijk wel gelukt dan?
In week 52 dus he, het zijn neem ik aan de folders die we normaalgesproken de dinsdag erop zouden hebben, dus ik gok op AH en Gamma, dan wel Karwei. Maar ik kan het mis hebben.quote:Op vrijdag 5 december 2008 16:19 schreef Rosalien89 het volgende:
[..]Over welke heb je het? k word hier al bang.
dat wordt dan leuk direct na de kerst... NOTquote:Op vrijdag 5 december 2008 17:25 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
In week 52 dus he, het zijn neem ik aan de folders die we normaalgesproken de dinsdag erop zouden hebben, dus ik gok op AH en Gamma, dan wel Karwei. Maar ik kan het mis hebben.
Dat weet ik, maar ik heb het pas over 27 december dus over 3 weken. Dus tegen die tijd is er vast alweer een nieuwe Gammafolder uit. En het kan natuurlijk ook de Karweikrant zijn.quote:Op vrijdag 5 december 2008 17:25 schreef ultra_ivo het volgende:
Gamma was vandaag.
morgen hebben wij twee soorten (die van TNT en een folder van de poiesz).quote:Op vrijdag 5 december 2008 17:07 schreef Deezertje het volgende:
Morgen ''Er is post!'' HAH.
Welke 2 HAH zijn er volgende zaterdag dan? Toch geen Gamma he
Dat is oude zooi uit het magazijnquote:Op zaterdag 6 december 2008 12:01 schreef Rosalien89 het volgende:
Wij hadden vandaag alleen tnt foldertje
Heb vandaag pepernoten gekregenen me werkkleding... wel snel al de 2e dag
Als je hebt doorgegeven voor welke straten je niet genoeg had komt dat er maandag bijquote:Op zaterdag 6 december 2008 18:19 schreef VixenFromHell het volgende:
BIj mijn eerste wijk was het HAH al voor de helft vd wijk op... wat doen ze dan, het er de volgende dag alsnog bij gooien?
Daar was ik al bang voor ja, ik moet toevallig dinsdag die wijk ook doenquote:Op zaterdag 6 december 2008 20:04 schreef ultra_ivo het volgende:
Op maandag zeker niet, als het erbij komt, dan op dinsdag.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |