Tang op een varken en zo...quote:Op donderdag 9 oktober 2008 22:02 schreef wyccie het volgende:
Ik snap dat grapje met inspuiten en de truffel niet.
Bos: 'U krijgt uw geld terug.':-U-krijgt-uw-geld-terug..htmlquote:In de loop van volgende week zullen getroffen Nederlandse spaarders een aanvraagformulier thuisgestuurd krijgen waarop aangegeven kan worden hoeveel geld zij terugvorderen. Wanneer u als spaarder dit formulier niet voor 22 oktober hebt ontvangen, dan kunt u deze alsnog aanvragen.
Ondanks dat ik eigenlijk vind dat Bos nog wel iets meer druk had mogen zetten op IJsland om het uit te mogen betalen (zal er nu wel op neer komen dat ze dat uberhaupt niet meer gaan doen en het op het bord van de NL belastingbetaler komt)...quote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:03 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Icesave-nieuws:
[..]
Bos: 'U krijgt uw geld terug.':-U-krijgt-uw-geld-terug..html
De beste uit de reeks is nog steeds:quote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:11 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Spaartegoeden op een IJslandse bank die bevroren worden, zijn nooit grappig
Waar ik eigenlijk op hoop is dat IJsland het wel betaalt, maar later. Icesave-rekeninghouders gerustgesteld, ze krijgen hun geld terug en de staat kost het dan minder geld.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:10 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Ondanks dat ik eigenlijk vind dat Bos nog wel iets meer druk had mogen zetten op IJsland om het uit te mogen betalen (zal er nu wel op neer komen dat ze dat uberhaupt niet meer gaan doen en het op het bord van de NL belastingbetaler komt)...
Ben ik er wel behoorlijk blij mee
Die vond ik inderdaad heel goedquote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:12 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
De beste uit de reeks is nog steeds:
'De wedstrijd tussen het Nederlands elftal en IJsland gaat zaterdag niet door; IJsland heeft te weinig reserves op de bank'
Van een kale kip valt weinig te plukken...quote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:10 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Ondanks dat ik eigenlijk vind dat Bos nog wel iets meer druk had mogen zetten op IJsland om het uit te mogen betalen (zal er nu wel op neer komen dat ze dat uberhaupt niet meer gaan doen en het op het bord van de NL belastingbetaler komt)...
Ben ik er wel behoorlijk blij mee
Een IJslands bankenstelsel dat door het ijs zakt ook niet...quote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:11 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Spaartegoeden op een IJslandse bank die bevroren worden, zijn nooit grappig
die heb ik nog aan m'n ouders verteldquote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:12 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
De beste uit de reeks is nog steeds:
'De wedstrijd tussen het Nederlands elftal en IJsland gaat zaterdag niet door; IJsland heeft te weinig reserves op de bank'
Op goed geluk!!!!quote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:15 schreef Etcetera het volgende:
[..]
die heb ik nog aan m'n ouders verteld
ik heb net een student gemaild waarvan ik vermoed dat ze mee gaat werken aan ons project. Echter: de naam die ik had doorgekregen van onze opdrachtgever was niet te vinden in het mailsysteem van school. Wel een naam die er verdacht veel op lijkt (zeg maar Piet de Vries vs. Piet Vriezen) dus ik heb maar gegokt en de student een mail gestuurd. Inclusief het risico dat diegene iets heeft van: waar the fuck heb jij het over. Heb er dus maar bijgezet dat als ik de verkeerde mailde ik dat ook graag wilde weten
Genoeg om een klein autootje van vijf jaar oud te kopen, voor mij wel dus. Overigens valt "de pijn" als het goed is mee, ik had het daar op staan omdat ik het wel een tijdje kon missen. Indien nodig iets vaker bij de Lidl boodschappen doen of verse aardappels kopen ipv rostirondjes en het komt allemaal wel goedquote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:15 schreef MadMaster het volgende:
Zitten jullie met veel geld bij Icesave (hoef geen bedragen te horen, maar ben benieuwd hoe groot 'de pijn' nu is nu je niet bij je tegoeden kan komen)...?
Zo, terug van de film. Aardig aangekleed allemaal. Gratis drinken erbij, de hele reutemeteutquote:Op donderdag 9 oktober 2008 22:02 schreef wyccie het volgende:
Ik snap dat grapje met inspuiten en de truffel niet.
Als je niet regelmatig een beroep op je spaartegoed hoeft te doen, dan valt de schade denk ik nog wel te overzien.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:20 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Genoeg om een klein autootje van vijf jaar oud te kopen, voor mij wel dus. Overigens valt "de pijn" als het goed is mee, ik had het daar op staan omdat ik het wel een tijdje kon missen. Indien nodig iets vaker bij de Lidl boodschappen doen of verse aardappels kopen ipv rostirondjes en het komt allemaal wel goed
Dat ik er niet *NU* bij kan maakt me niets uit.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:15 schreef MadMaster het volgende:
Zitten jullie met veel geld bij Icesave (hoef geen bedragen te horen, maar ben benieuwd hoe groot 'de pijn' nu is nu je niet bij je tegoeden kan komen)...?
Nou, die noten zodat het truffelkruid dood gaatquote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:29 schreef wyccie het volgende:
Ja, tot zover had ik ook nog gedacht. Maar wat wordt er ingespoten?
Nee maar op dit moment wel platinablondquote:Ben ik dom?
http://www.nu.nl/news/178(...)egoeden_Icesave.htmlquote:Minister Bos garandeert spaartegoeden Icesave
Spaarders bij IJslandse bank Icesave krijgen al hun geld terug
Mwah, als ik het geld echt terug krijg is de enige "schade" wat gemiste rente-inkomsten. Maar ik had mijn geld juist daar naar toe geboekt omdat ik bij de postbank maar 0,5% rente op jaarbasis kreeg. Krijg ik het dus terug dan scheelt het misschien 5 euro aan rente. En zo slecht slaap ik niet dus dat kan je ook weer niet meetellen.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:27 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Als je niet regelmatig een beroep op je spaartegoed hoeft te doen, dan valt de schade denk ik nog wel te overzien.
Maar ik realiseerde me net wel dat ik zoiets vreemds als wat er nu gaande is nog nooit eerder heb meegemaakt. De hele wereld in rep en roer en de overheid die overuren draait. Toch wel heel apart...
De uitdrukking "dat slaat als een tang op een varken" betekent hetzelfde als "dat slaat als kut op Dirk". Oftewel: onzinquote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:29 schreef wyccie het volgende:
Ja, tot zover had ik ook nog gedacht. Maar wat wordt er ingespoten?
En MM's varkenstang maakte het er ook niet duidelijker op.
Ben ik dom?
Dat weet ik.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:33 schreef Hawaii_Tim het volgende:
De uitdrukking "dat slaat als een tang op een varken" betekent hetzelfde als "dat slaat als kut op Dirk". Oftewel: onzin
Ben ik aan gewend: ik heb zelf meerdere malen meegemaakt dat ik met een grap kom die ik zelf best grappig vind maar die absoluut niet begrepen wordt. Na uitleg van de gedachtengang (moet soms, ook al is het dan minder leuk) gaat het dan beterquote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:33 schreef wyccie het volgende:
Nou ja, ik ben helemaal niet blond. Je mag me best dom noemen, hoor.
Ik heb alleen dat ik vaak die grappen gewoon niet grappig vind en het daarom ook niet snap. Of andersom.
Ik verwacht binnenkort een nieuwe avatar van je...quote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:37 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Hehe, ik zie net iemand met deze avatar [ afbeelding ]
Die zat in dezelfde aflevering als ik. Toen ze begon te huilen rende er gelijk een cameraploeg op af
Hoezo "ook"? Op nu.nl staat precies het tegenovergestelde: Bos garandeert je geld. In de Volkskrant staat dat Bos dat niet doet.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:39 schreef PhysicsRules het volgende:
Volkskrant ook al:
IJsland laat Icessave-Klant In Kou Staan
Nah, ik ga mezelf niet als avatar nemen. Misschien neem ik wel weer es een andere Dommelquote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:40 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ik verwacht binnenkort een nieuwe avatar van je...
Netjesquote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:03 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Icesave-nieuws:
[..]
Bos: 'U krijgt uw geld terug.':-U-krijgt-uw-geld-terug..html
Kijk eens naar het tijdstip van het artikel.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:41 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Hoezo "ook"? Op nu.nl staat precies het tegenovergestelde: Bos garandeert je geld. In de Volkskrant staat dat Bos dat niet doet.
ik bedoelde eigenlijk de woordgrapquote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:41 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Hoezo "ook"? Op nu.nl staat precies het tegenovergestelde: Bos garandeert je geld. In de Volkskrant staat dat Bos dat niet doet.
Nou snap ik weer niet waar je het over hebt?quote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:42 schreef wyccie het volgende:
De grappen, Nem. Kijk, die snap ik dan weer wel. Een flauwe, dat dan weer wel.
In principe hoort IJsland het te betalen, die garandeerde dat. Daarbij werd de IJslandse centrale bank gesteund door een paar andere Scandinavische centrale banken.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:43 schreef Nembrionic het volgende:
Ik zag trouwens vanmiddag op TV een uitleg waarom Bos niet op voorhand garanties wilde stellen voor de Nederlandse rekeninghouders. IJsland behoort niet tot de EU en als je dan als NL-er besluit daar je geld neer te zetten dan valt dat buiten de garanties die er vanuit de EU worden gesteld. En waarom zou Bos dan op moeten draaien voor het feit dat jij als spaarder ervoor kiest buiten die regels te opereren om slechts tienden van procenten beter te worden.
Althans, dat is wat ik ervan begrepen heb.
quote:
Sonja Barend, right?quote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:57 schreef MadMaster het volgende:
En met deze nu gedenkwaardige video's sluit ik af met:
"Voor straks lekker slapen en morgen gezond weer op."![]()
Ik hoop ook dat het alleen een voorschot isquote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:58 schreef wyccie het volgende:
Ik vind het wel raar dat de staat moet betalen omdat IJsland weigert. Beetje flauw.
Ah, de Zimbabwe-methodequote:En hoe kan een land failliet gaan? Gewoon wat eurobiljetten erbij drukken, klaar.
Nou, net hoorquote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:54 schreef wyccie het volgende:
Nem, ben je er weer bij?
Ohja, zoals America doet?quote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:58 schreef wyccie het volgende:
Ik vind het wel raar dat de staat moet betalen omdat IJsland weigert. Beetje flauw.
En hoe kan een land failliet gaan? Gewoon wat eurobiljetten erbij drukken, klaar.
Maak je borst dus maar nat als ING omvalt. Heeft immers ook meer dan het BNP van NL uitstaan.quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 00:18 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ohja, zoals America doet?
Daarbij hebben ze in IJsland toch geen euros?
En als antwoord op je vraag:
ik begreep dat wat er op de banken stond 4x zoveel is als het bruto nationaal product. Dus als het land al dat geld terug moet gaan geven, dan gaat het 3x over de kop.
WG, Tim , Sheep en B. wel.quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 00:18 schreef Nembrionic het volgende:
Daarbij hebben ze in IJsland toch geen euros?
Om mezelf even kracht bij te zetten, een artikeltje van 2 oktober. (wat ik uiteraard niet op 2 oktober al gelezen had aangezien ik mn geld niet weggehaald had bij Icesavequote:Op vrijdag 10 oktober 2008 00:21 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Maak je borst dus maar nat als ING omvalt. Heeft immers ook meer dan het BNP van NL uitstaan.
quote:Will the banks bankrupt countries?
I mentioned yesterday that people might now be looking at the creditworthiness of countries rather than the banks themselves. This is after recent moves to bail out banks by several nations - most notably Ireland. You see the funny thing is that in some cases the banks are now bigger than the gross domestic product (GDP) of their nations. Here are a few examples:
Kaupthing Edge has total assets of ¤53bn - that’s 623% of Iceland’s GDP.
Landsbanki (IceSave) has ¤32bn - 374% of Iceland’s GDP.
They’re not the only banks in Iceland but between them represent around 1,000% of Iceland’s GDP. With Glitnir having recently drained the Icelandic government’s coffers, would there be anything left to support other banks? Of course it’s not quite that simple - if a bank goes bust all of it’s cash deposits don’t suddenly disappear. On the other hand, this market is all about confidence - or rather a lack of it.
How about Ireland’s bank guarantee?
Bank of Ireland - ¤183bn - 102% of Ireland’s GDP.
Anglo Irish - ¤97bn - 54% of Ireland’s GDP.
Just two of the guaranteed banks have assets worth around 150% of GDP. And let’s not forget that Ireland’s economy has been rather bloated recently due to an astonishing property boom that has now become a property crash. The guarantee was a very shrewd move but essentially backed by thin air.
Now we turn to another bank popular with savers, ING. It has assets of around ¤1,370bn which equated to 290% of the Netherlands GDP.
The UK has a number of huge banks. RBS, HSBC, Barclays, HBOS, Lloyds TSB, Standard Chartered, Alliance & Leicester, Bradford & Bingley between them have assets of ¤6,900bn which represents 420% of GDP.
There is a nice list of these figures on the FT website here.
Banks declare each other likely to default due to their excessive leveraging then countries take on their bad debts to support them. We are simply transferring all the bad debt to the countries instead. Would I loan money to Iceland or Ireland? Nope.
Rechter kon ik het lijstje niet krijgen, hij staat ook hierquote:Country__________Bank________Total Assets
Euro_____________________bn_Assets/GDP%
Iceland___________Kaupthing____53___623
Switzerland_______UBS_______1426___484
Iceland___________Landsbanki___32___374
Switzerland_______Credit Suisse_854___290
Holland___________ING________1370___290
Belgium__________Fortis________886___254
Belgium__________Dexia________605___173
UK______________RBS________2079___126
Holland__________Rabobank_____571___121
France___________BNP________1694___104
Ireland___________B.of Ireland___183___102
Belgium__________KBC_________356___102
Ireland___________Allied Irish_____178___99
Na dat artikeltje heb ik even Wikipedia er bij gepakt: ABN Amro had 912 miljard euro aan assets, ook meer dan het BNP van Nederlandquote:Op vrijdag 10 oktober 2008 00:26 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Om mezelf even kracht bij te zetten, een artikeltje van 2 oktober. (wat ik uiteraard niet op 2 oktober al gelezen had aangezien ik mn geld niet weggehaald had bij Icesave
[..]
Maar ING is toch niet de staatsbank?quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 00:21 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Maak je borst dus maar nat als ING omvalt. Heeft immers ook meer dan het BNP van NL uitstaan.
Maar wel een zgn. 'systeembank'. Oftewel, groot genoeg om alles met zich mee te trekken de stront in als ie omvalt.quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 00:34 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Maar ING is toch niet de staatsbank?
Jammer genoeg niet, had ik wel zin inquote:Op vrijdag 10 oktober 2008 08:50 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
mag iedereen vandaag uitslapen ofzo?
Jij ook al?quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 00:53 schreef Nembrionic het volgende:
Damen und Herren..ik ga verticaal.
quote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:11 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Spaartegoeden op een IJslandse bank die bevroren worden, zijn nooit grappig
Het is nu echt al wel middagquote:
Nee, ik ben al sinds 7.00 uur vanmorgen op en was vanmorgen zeer druk met werkzaamheden.quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 12:42 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Het is nu echt al wel middagheb jij wel uitgeslapen ofzo?
Ik kom net uit mn werk, en ik verheug me nu al op dit weekend uitslapen![]()
Nee, ik kan me eigenlijk niet voorstellen dat iemand anders me niet al voor isquote:Op vrijdag 10 oktober 2008 12:34 schreef LadyBlack het volgende:
[..]heb je die al ingestuurd naar Rob Stenders??
Zet je wekker over een uur, en ga dan even een tukje doen op de bankquote:Op vrijdag 10 oktober 2008 14:35 schreef Soempie het volgende:
Ik wil naar bed, maar als ik dat doe ben ik de rest van de dag/ avond echt heel gaar.![]()
Misschien alleen even lezen in bed dan.
Vind je het erg dat ik dáár nog niet over nagedacht heb?quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 15:15 schreef LadyBlack het volgende:
OMG ik hoor zojuist de naam van een van mijn buurmeisjes: ShakiraEcht een superblond kleutertje, en dan zo'n naam...
Hoe zouden jullie je kind noemen?
Soempie-actie + 20quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 13:57 schreef Soempie het volgende:
Ik had een pen gekocht die je kunt buigen. Buig ik, gaat dat ding stuk!![]()
* Tot zover het nieuws vanuit Breda. Terug naar de studio.
mee heen gaanquote:Op vrijdag 10 oktober 2008 13:57 schreef Soempie het volgende:
Ik had een pen gekocht die je kunt buigen. Buig ik, gaat dat ding stuk!![]()
quote:* Tot zover het nieuws vanuit Breda. Terug naar de studio.
Jij moet ook niet buigen, je moet die pen buigen...quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 13:57 schreef Soempie het volgende:
Ik had een pen gekocht die je kunt buigen. Buig ik, gaat dat ding stuk!![]()
* Tot zover het nieuws vanuit Breda. Terug naar de studio.
Wij hebben geen kinderen, maar in het geval dat we die per ongeluk toch zouden krijgen:quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 15:15 schreef LadyBlack het volgende:
OMG ik hoor zojuist de naam van een van mijn buurmeisjes: ShakiraEcht een superblond kleutertje, en dan zo'n naam...
Hoe zouden jullie je kind noemen?
Eliquote:Op vrijdag 10 oktober 2008 15:15 schreef LadyBlack het volgende:
OMG ik hoor zojuist de naam van een van mijn buurmeisjes: ShakiraEcht een superblond kleutertje, en dan zo'n naam...
Hoe zouden jullie je kind noemen?
Dat was Soempie, live op locatie. Bedankt voor de mededeling, Soempie.quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 13:57 schreef Soempie het volgende:
Ik had een pen gekocht die je kunt buigen. Buig ik, gaat dat ding stuk!![]()
* Tot zover het nieuws vanuit Breda. Terug naar de studio.
quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 15:15 schreef LadyBlack het volgende:
OMG ik hoor zojuist de naam van een van mijn buurmeisjes: ShakiraEcht een superblond kleutertje, en dan zo'n naam...
Ik wil geen kinderen, maar ik vind het wel leuk om namen te verzinnen. Vroeger had ik een heel lijstje met potentiele namen voor jongens en meisjes.quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 15:45 schreef Nembrionic het volgende:
Vind je het erg dat ik dáár nog niet over nagedacht heb?
Eerst een, dán een keer nadenken
Dat is...anders. Waarom per se plaatsnamen? Denk je niet dat veel mensen dan denken dat die kinderen daar zijn verwekt? (:r )quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 16:26 schreef MadMaster het volgende:
Wij hebben geen kinderen, maar in het geval dat we die per ongeluk toch zouden krijgen:
Jongetje = Kashmir
Meisje = Vienna
Kashmir = Song van Led Zeppelinquote:Op vrijdag 10 oktober 2008 16:54 schreef wyccie het volgende:
Dat is...anders. Waarom per se plaatsnamen? Denk je niet dat veel mensen dan denken dat die kinderen daar zijn verwekt? (:r )
Er stond toch ook niet op hoevér hij kon buigen?quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 13:57 schreef Soempie het volgende:
Ik had een pen gekocht die je kunt buigen. Buig ik, gaat dat ding stuk!![]()
* Tot zover het nieuws vanuit Breda. Terug naar de studio.
Prachtige pen, tweedelige set. Zo goed als nieuw, slechts één keer gebruikt.quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 17:10 schreef Wiebelkont het volgende:
*terugdenkt aan iets met een 'heel rustig hondje'
Het is puur toeval dat het beide steden zijn, we hebben ze gekozen n.a.v. die songs.quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 17:11 schreef wyccie het volgende:
Ik dacht meteen aan Ultravox bij Vienna. Is het dan gewoon toeval dat het plaatsnamen zijn, of heeft dat ook in je achterhoofd meegespeeld?
Joop valt toch best mee?
Die namen hebben we al zo'n 20 jaar geleden bedacht, dus als het nu een modenamen zijn dan zijn we kennelijk trendsetters geweest...quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 17:31 schreef Nembrionic het volgende:
Vienna vind ik juist een modenaam. Kashmir vind ik nog wel meevallen maar wel heel erg GTST/ONM-karakter.
Mocht ik ooit kinderen krijgen met Wiebel, dan noemen we ze in elk geval niet zoals hij het wil. De namen die Wiebel bedacht heeft vallen wat mij betreft echt in het 'Shakira' rijtje.quote:
quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 16:54 schreef wyccie het volgende:
Dat was Soempie, live op locatie. Bedankt voor de mededeling, Soempie.![]()
Nou, een mens kan zich toch vergissenquote:
kashmir vind ik niks, Vienna heel mooiquote:Op vrijdag 10 oktober 2008 16:26 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Jij moet ook niet buigen, je moet die pen buigen...
[..]
Wij hebben geen kinderen, maar in het geval dat we die per ongeluk toch zouden krijgen:
Jongetje = Kashmir
Meisje = Vienna
vond en had ik vroeger ookquote:Op vrijdag 10 oktober 2008 16:54 schreef wyccie het volgende:
Ik wil geen kinderen, maar ik vind het wel leuk om namen te verzinnen. Vroeger had ik een heel lijstje met potentiele namen voor jongens en meisjes.![]()
Ik heb al twee kindjes aan namen geholpen.![]()
[..]
Je kunt je kind toch best Jan Willem of Marie Jose noemen en dan vervolgens Jan of Marie als roepnaam?quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 18:36 schreef Soempie het volgende:
We hebben hier ook al een discussie gehad over het geven van 1 naam of meerdere. Ik wil m'n kind echt niet opzadelen met meer dan 1 naam. Vind dat echt onzin.
Sven vindt dat juist wel mooi.
En zijn punt is altijd: 'ik ben toch diegene die de naam moet aangeven bij de gemeente'![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tijd om naar de kroeg te gaan![]()
Nah, ik heb zelf twee namen en dat is vaak echt gedoe als je iets moet regelen. Of dat ze je aan het begin van het schooljaar bij je tweede naam noemen.quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 20:58 schreef B.ertha het volgende:
Je kunt je kind toch best Jan Willem of Marie Jose noemen en dan vervolgens Jan of Marie als roepnaam?
Ik heet Maria Margaretha, niet eens mijn echte voornaam. Ik heb er geen problemen meequote:Op vrijdag 10 oktober 2008 21:46 schreef Soempie het volgende:
[..]
Nah, ik heb zelf twee namen en dat is vaak echt gedoe als je iets moet regelen. Of dat ze je aan het begin van het schooljaar bij je tweede naam noemen.![]()
Ik zie het nut niet. Het is alleen maar lastig eigenlijk. Je gebruikt de tweede naam nooit, alleen als je formulieren in moet vullen. Waarom zou je je kind dan twee namen geven?
![]()
Ik denk echt nooit aan m'n hele naam. Ik heet gewoon Cathy en vind het echt niet boeiend dat er nog andere namen zijn. Alleen irritant dus als het verkeerd op een pasje komt oid.
Hallo MM...quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 21:59 schreef B.ertha het volgende:
[..]
Ik heet Maria Margaretha, niet eens mijn echte voornaam. Ik heb er geen problemen mee
Dat was vroeger toch Treets?quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 22:47 schreef B.ertha het volgende:
[..]
vroegâh, zeiden we nog wel eens M&M's
Maar het voegt denk ik ook niet echt iets toe.quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 21:59 schreef B.ertha het volgende:
[..]
Ik heet Maria Margaretha, niet eens mijn echte voornaam. Ik heb er geen problemen mee
Dat is vast van héél vroeger.quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 22:50 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Dat was vroeger toch Treets?
[ afbeelding ]
"De snoepjes kwamen in Nederland in begin jaren 60 als Treets (met pinda's) en Bonitos (zonder pindas) op de markt, maar in 1983 werden deze namen gewijzigd in respectievelijk 'M&M's Pinda' en 'M&M's Choco'. "quote:
Ik ben van 1983quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 23:21 schreef MadMaster het volgende:
[..]
"De snoepjes kwamen in Nederland in begin jaren 60 als Treets (met pinda's) en Bonitos (zonder pindas) op de markt, maar in 1983 werden deze namen gewijzigd in respectievelijk 'M&M's Pinda' en 'M&M's Choco'. "
Zo gewoon is Cathy nou ook weer niet, vind ik.quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 23:19 schreef Soempie het volgende:
[..]
Maar het voegt denk ik ook niet echt iets toe.
Ik zie het nut gewoon niet. Voel je je 'Maria Margaretha'?
Ik heet gewoon Cathy en die andere namen kunnen me gestolen worden.
M'n punt is ook niet of het een gewone naam is of niet.quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 23:23 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Zo gewoon is Cathy nou ook weer niet, vind ik.
Ik hoor het zelden. Wel een leuke naam...
En zo hebben we het dankzij LB nu nog steeds over voornamen...
Dan ben je dus van de M&M's-generatie...quote:
Jawel, naar m'n oma. Maar haar roepnaam was ook 'Cathy'.quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 23:27 schreef wyccie het volgende:
Ben je niet vernoemd naar iemand, Soempie? Met je tweede naam bedoel ik.
Dat ga ik even doen.quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 23:28 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Dan ben je dus van de M&M's-generatie...
[ afbeelding ]
Teken jezelf: http://www.mms.com/us/becomeanmm/index.jsp
quote:
Weer zand happen?quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 23:47 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Heel effies maar. Binnenkort weer een paar weekjes op "dienstreis"
quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 23:43 schreef MadMaster het volgende:
MM als M&M:
[ afbeelding ]
ongeveer zo, maar dan net even anders...
Ja en nee. Wat lessen geven aan de "jongens en meisjes" die op dit moment uitgezonden zijn.quote:
Nee, ik gok maar wat.quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 23:50 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ken jij Wyccie dan in real life?
Nee!quote:
Weinig keuze qua monden, maar ik lach wel veel. Vandaar...quote:
Ik vind die slofjes geweldig.quote:
quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 22:50 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Dat was vroeger toch Treets?
afbeelding
Die lijkt best wel.quote:
Ja die dingen zijn altijd ruk. Vergeet de soutparkgenerator niet.quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 23:57 schreef wyccie het volgende:
Ik vind het M&M's poppetjesmaakding eigenlijk wel erg kut. Ik kan er niet normaal uit komen te zien. (Ja, ja kom maar op...)
Met de Simpsonsgenerator ging dat beter. Even de link zoeken.
Ja alleen hebben ze geen neuzen, dat is wel lomp want dat maakt echt verschil.quote:
quote:
quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 00:07 schreef Nembrionic het volgende:
[..]die bloemen! Wat een onuitgesproken wens
Maarre...of ik heb niet opgelet of ik zie nu opeens een bril
Dit had ik wel gelezen trouwens. Maar iets meer over de film?quote:Op donderdag 9 oktober 2008 23:26 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Zo, terug van de film. Aardig aangekleed allemaal. Gratis drinken erbij, de hele reutemeteut
Goede film ook trouwens
aaaahwww. Dus je zit 's morgens elke keer met zulke moeie oogjes?quote:
De film gaat over een man die bij een auto-ongeluk in Duitsland zijn geheugen kwijtraakt en zijn ouders.quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 00:19 schreef Soempie het volgende:
[..]
Dit had ik wel gelezen trouwens. Maar iets meer over de film?
Ik zal m'n wyccie-M&M aanpassen.quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 00:24 schreef wyccie het volgende:
Die wallen heb ik ook als ik tien uur geslapen heb. Die raak ik nooit meer kwijt.
Ik vind een tweede naam wel chique, heb er zelf ook eenquote:Op vrijdag 10 oktober 2008 18:36 schreef Soempie het volgende:
We hebben hier ook al een discussie gehad over het geven van 1 naam of meerdere. Ik wil m'n kind echt niet opzadelen met meer dan 1 naam. Vind dat echt onzin.
Sven vindt dat juist wel mooi.
En zijn punt is altijd: 'ik ben toch diegene die de naam moet aangeven bij de gemeente'![]()
dat zat ik ook net te denkenquote:Op zaterdag 11 oktober 2008 00:35 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Nu bedenk ik me opeens: waar is TSE heen?
deal with itquote:Op zaterdag 11 oktober 2008 00:40 schreef wyccie het volgende:
In een topic over seks met oudere mannen had een snotjoch het over 'oudere vrouwen van tussen de 25 en 30'.
quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 00:40 schreef wyccie het volgende:
In een topic over seks met oudere mannen had een snotjoch het over 'oudere vrouwen van tussen de 25 en 30'.
ja, opoequote:Op zaterdag 11 oktober 2008 00:44 schreef wyccie het volgende:
Soempie, jij bent toch ook al een oudere vrouw?
trustequote:
quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 00:47 schreef Soempie het volgende:
Dit maakt dat vrouwen liegen over hun leeftijd.
quote:
Nee, alhoewel dat voor een volgende keer geen gek idee isquote:Op zaterdag 11 oktober 2008 01:18 schreef Cobra4 het volgende:
Dus je hebt niet eens met de brokjes staan rammelen?
Dank jequote:Op zaterdag 11 oktober 2008 01:18 schreef wyccie het volgende:
Leuke naam.
quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 01:38 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Dank je. Zijn zus (die hier ook woont) heet Bloem
Toen ik 17 was vond ik een "vrouw van 25" ook oud hoorquote:Op zaterdag 11 oktober 2008 00:40 schreef wyccie het volgende:
In een topic over seks met oudere mannen had een snotjoch het over 'oudere vrouwen van tussen de 25 en 30'.
Het is watquote:Op zaterdag 11 oktober 2008 01:41 schreef wyccie het volgende:
[..]
![]()
Ik zeg niks meer over namen.
Trouwens, volgende week zaterdag is het open dag bij de Bloedbank in Nijmegen, Rotterdam, Amsterdam en Groningne.
Inderdaad..vanwege wat een 17-jarige op een forum postquote:Op zaterdag 11 oktober 2008 00:47 schreef Soempie het volgende:
Dit maakt dat vrouwen liegen over hun leeftijd.
Meestal probeer je een kater juist buiten te houden toch?quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 01:06 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Ik ga proberen om Tobias (een kater) binnen te krijgen, zo terug
Someone is wrong on the internet!quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 01:43 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Inderdaad..vanwege wat een 17-jarige op een forum post
Ohja, gefeliciteerd!quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 01:39 schreef Hawaii_Tim het volgende:
IARL, gefeliciteerd! Je bent nu echt jarig
?quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 01:43 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Someone is wrong on the internet!
[ afbeelding ]
Mij krijg je niet naar de bloedbankquote:Op zaterdag 11 oktober 2008 01:41 schreef wyccie het volgende:
[..]
![]()
Ik zeg niks meer over namen.
Trouwens, volgende week zaterdag is het open dag bij de Bloedbank in Nijmegen, Rotterdam, Amsterdam en Groningen.
Je mag er ook gewoon storten, opnemen hoeft nietquote:Op zaterdag 11 oktober 2008 01:45 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Mij krijg je niet naar de bloedbank
Hij gebruikt geen kettingenquote:Op zaterdag 11 oktober 2008 01:49 schreef Nembrionic het volgende:
Dit wilde ik als kind nou altijd al een keer doen maar lukte nooit natuurlijk
http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=44232762
quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 01:49 schreef Nembrionic het volgende:
Dit wilde ik als kind nou altijd al een keer doen maar lukte nooit natuurlijk
http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=44232762
ja hoorquote:Op zaterdag 11 oktober 2008 01:55 schreef wyccie het volgende:
Ik heb 'm gepauzeerd, ik wil eerst weten of het goed afloopt.
Ik zou eerder andersom zeggenquote:Op zaterdag 11 oktober 2008 10:58 schreef Nembrionic het volgende:
's Avonds een vent
's Ochtends absent
Zeggen we dan
Je bedoelt jezelf helemaal van de wereld zuipen en 's ochtend wakker worden naast een vent?quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 11:19 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik zou eerder andersom zeggen
ik ben werken
quote:
Dat is best aannemelijkquote:Op zaterdag 11 oktober 2008 14:55 schreef Etcetera het volgende:
ik heb gisteren Bacardi Cola gehad. Vind het niet echt lekker ofzo, denk ook niet dat ik het nog een keer neem. Ben wel bang dat ik daardoor zo brak ben
quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 10:47 schreef MaJo het volgende:
feli IARL
vannacht echt een kutnacht gehad met dronken huilbuien jegens exnu een emotionele en lichamelijke kater, voel me echt ziek
en ik moet zo werken
maar goed, vannacht gaat wel weer in het rijtje hoe verneukt majo een leuke avond klassiekers
Kloptquote:Op zaterdag 11 oktober 2008 15:35 schreef Etcetera het volgende:
ach, er zijn nou eenmaal jongens die gaan een beetje onder je huid zitten. Ik ken een die ik, ruim 6 jaar na dato, nog graag een keer eens een flinke rotschop wil verkopen voor bepaalde dingen die hij geflikt heeft
quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 12:00 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Je bedoelt jezelf helemaal van de wereld zuipen en 's ochtend wakker worden naast een vent?
Dat lijkt me nou helemaal niets voor jou![]()
![]()
niet naar je huisgenoot gaan, misschien is het besmettelijkquote:Op zaterdag 11 oktober 2008 16:26 schreef MaJo het volgende:
En nu zit ik met een dilemma. Net ex gesproken om mijn excuses aan te bieden en hij reageerde heel liefdat het allemaal niet zo dramatisch is. Hij vroeg of ik zin had een terrasje te pakken en nu twijfel ik. Wil het wel uitpraten maar misschien moet ik het even laten rusten.
eigenlijk ga ik het liefst naar mijn ouders maar mijn huisgenootje heeft me net emotioneel gechanteerd door te zeggen dat ik naar huis moet komen omdat ze ziek is. Nu weet ik het al helemaal niet meer
Naar je ouders natuurlijkquote:Op zaterdag 11 oktober 2008 16:26 schreef MaJo het volgende:
En nu zit ik met een dilemma. Net ex gesproken om mijn excuses aan te bieden en hij reageerde heel liefdat het allemaal niet zo dramatisch is. Hij vroeg of ik zin had een terrasje te pakken en nu twijfel ik. Wil het wel uitpraten maar misschien moet ik het even laten rusten.
eigenlijk ga ik het liefst naar mijn ouders maar mijn huisgenootje heeft me net emotioneel gechanteerd door te zeggen dat ik naar huis moet komen omdat ze ziek is. Nu weet ik het al helemaal niet meer
Dat zijn flinke kudo's!quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 16:20 schreef MaJo het volgende:
[..]![]()
geloof me, er heeft geen vent bij me geslapen
ik bedoel dat ik gisteren een aanstellend mietje was en vanochtend een vent door ondanks mijn dodelijke kater gewoon op te staan en te gaan werken
Denk het ook wel als ik het zo lees.quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 17:43 schreef Nembrionic het volgende:
Nu ga ik koken, douchen en als het een beetje meezit enorm veel bier drinken. Dat heb ik wel verdiend vandaag
Ja of Wendy Van Dijk ofsoquote:Op zaterdag 11 oktober 2008 17:46 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Denk het ook wel als ik het zo lees.
Je had 'Eigen Huis & Tuin' wel uit kunnen nodigen, dan had het nog wat opgeleverd.
Proost!!
zó oud ben ik nietquote:Op vrijdag 10 oktober 2008 22:50 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Dat was vroeger toch Treets?
[ afbeelding ]
Nee, maar Maria is ook best.quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 23:19 schreef Soempie het volgende:
[..]
Maar het voegt denk ik ook niet echt iets toe.
Ik zie het nut gewoon niet. Voel je je 'Maria Margaretha'?
Ik heet gewoon Cathy en die andere namen kunnen me gestolen worden.
Fijn dat het niet op het bordje van de Nederlandse belastingbetaler gaat komenquote:IJsland komt verplichtingen na
WASHINGTON - De regering van IJsland zal aan alle verplichtingen tegenover Nederlandse spaarders voldoen. Dat kondigde minister van Financiën Wouter Bos zaterdag aan.
Volgens de minister heeft een speciale delegatie hierover een akkoord gesloten met de autoriteiten in IJsland. ,,De handtekeningen zijn gezet. De IJslandse regering neemt zijn verantwoordelijkheid'', aldus Bos vanuit Washington.
IJsland betaalt gedupeerde Nederlandse spaarders die tegoeden hebben uitstaan bij de omgevallen spaarbank Icesave, maximaal 20.000 euro terug. Tegoeden boven dit bedrag worden tot 100.000 euro vergoed door de Nederlandse overheid.
De details van de deal wilde een woordvoerster van het ministerie van Financiën vanavond nog niet prijsgeven. Hoeveel geld IJsland bijvoorbeeld precies van Nederland leent maakt het ministerie pas maandag aan de Kamer bekend. ,,IJsland betaalt rente," aldus de zegsvrouw. Maar hoeveel wilde ze niet zeggen.
Nederlandse spaarders bij Icesave zien hun geld dankzij de overeenkomst sneller terug, meent zij. Al is nog niet bekend wanneer precies. ,,Een aantal details moet ook nog worden uitgewerkt.''
De Nederlandsche Bank (DNB) gaat de papierwinkel coördineren en zal een en ander volgens de woordvoerster van het ministerie zo 'eenvoudig mogelijk' trachten te maken. Ze wijst er met gevoel voor understatement op dat het 'niet een klein klusje' is.
Meisje, tenzij je vandaag jarig bent, ben je gewoon 25+.quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 15:26 schreef LadyBlack het volgende:
Oh, en ik ben niet 25+, ik ben precies 25![]()
1. van bier kun je niet ziek worden(katers daargelaten)quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 19:08 schreef wyccie het volgende:
[..]
Meisje, tenzij je vandaag jarig bent, ben je gewoon 25+.![]()
Voor deze ene keer noem ik je nog meisje.
En als we morgen in de krant lezen dat er gasten van een café in Rotterdam onwel zijn geworden, weten we wie we ervoor verantwoordelijk moeten stellen.
ik bespeur hier toch enige open zenuwuiteinden.....quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 19:08 schreef wyccie het volgende:
[..]
Meisje, tenzij je vandaag jarig bent, ben je gewoon 25+.![]()
Voor deze ene keer noem ik je nog meisje.
En als we morgen in de krant lezen dat er gasten van een café in Rotterdam onwel zijn geworden, weten we wie we ervoor verantwoordelijk moeten stellen.
jonkiequote:
Gedeelde smart was halve smart. Hoe meer oudere vrouwen, hoe minder smart.quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 19:57 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
ik bespeur hier toch enige open zenuwuiteinden.....
lees het nu ook ja, sympathieke kerel, RIPquote:Op zaterdag 11 oktober 2008 18:12 schreef Nembrionic het volgende:
Jurg Haider dood vandaag maar net ook op het journaal dat Ernst Paul Hasselbach is omgekomen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |