FOK!forum / Lifestyle / Slank de herfst in #257 - Lapo, fipo!
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 19:29

Het vorige deel: Slank de herfst in #256: Stalkers in Utrecht?

Voor wie is "Slank de herst in", ook wel bekend als "Slank <seizoen> in/door" bedoeld?
De Slank-topics zijn bedoeld voor mannen en vrouwen die wel wat kilootjes kwijt willen raken, maar geen overgewicht hebben (BMI van 27 of lager).

Bij een BMI van boven de 27 ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub. Met een BMI tussen de 25 en 27 mag je zelf beslissen waar je je aanmeldt.
Hoe je je het beste kunt aanmelden kun je lezen onder het kopje 'Ik wil ook!'.

Linkjes
Vroeger hadden we een hele lijst met linkjes; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Ik wil ook!
Dat kan! Ga naar Dieet-web en maak daar een account aan. Je kunt zelfs een klein profiel aanmaken waarin je gegevens zet. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Dat kun je een keer in de week doen, of dagelijks of wanneer jij maar wilt. We verwachten minimaal een update per maand, ook als je niets bent afgevallen in die periode. Op deze manier kunnen we zien of je nog meedoet. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst.

Deelnemers
De volgende lijst is een lijst met deelnemers aan deze reeks. Het is een plaatje dat automatisch geupdate wordt op het moment dat je je gegevens invult.


En sommige mensen mochten het al opgemerkt hebben, de regelmatige bezoekers van deze reeks zijn iets intiemer geworden dan we allemaal gedacht hadden, want we kennen elkaar vanaf nu bij de voornaam!
Mocht je een probleempje hebben met namen onthouden, dan wil dit misschien wel helpen:

Conleche = Colette
Miss_S = Saskia
Principessa = King
Veiligheidsspeldje = Marianne
motorbloempje/Faithy = Gaby

Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! De OP is hier te vinden.

Momenteel is het SHE-dieet erg hot. Wil je weten wat het inhoudt, klik dan hier

Ook niet onbelangrijk: MEET op 11 oktober. Het meetingtopic vind je hier

Thuis trainen doe je zo:
klik

Eten doe je zo:

schema 1
schema 2
schema 3
schema 4
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 19:30
Mijn sluitpost nog een keertje...
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 19:28 schreef Isegrim het volgende:


Lijstje.

O: 2 eieren (die uit die roze doosjes bij de Lidl, dat zijn echt goeie eieren!)
T: VitaLinea
L: 1 boterham kaas en een WeightCare-reep, omdat het brood op was
T: VitaLinea
T: WeightCare-reep, wegens pas laat avondeten
D: rucola-salade met pomodori, chèvre en pijnboompitjes, kipbraadworstjes (die liggen nu op de health grill)
T: chocolaatje
Goodbyewoensdag 8 oktober 2008 @ 19:31
Isegrim, je eet elke avond chocola. Héérlijk . Ik durf het mezelf (nog) niet toe te staan, omdat ik snel doorschiet en meer eet dan ik van plan was.
Tinkepinkwoensdag 8 oktober 2008 @ 19:35
tvp

Om nog even terug te komen op het gedoe rond de Brel-expositie. Dat van het goede doel was ik even vergeten, dan is het natuurlijk inderdaad geen optie.
Maar een schaduwexpositie in jullie eigen galerie kan natuurlijk wel. Is er op korte termijn een Breljublileum te vieren? Zijn eerste LP? ZIjn laatste? Zijn zoveelste sterfdag? Zijn geboortedag?
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 19:38
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 19:31 schreef Goodbye het volgende:
Isegrim, je eet elke avond chocola. Héérlijk . Ik durf het mezelf (nog) niet toe te staan, omdat ik snel doorschiet en meer eet dan ik van plan was.
Elke dag één of twee blokjes.
Viking84woensdag 8 oktober 2008 @ 19:38
Tvp.
Tinkepinkwoensdag 8 oktober 2008 @ 19:38
Mijn daglijstje:
O: probiotisch drankje + loogbroodje
T: 3 augurkhamrolletjes
L: andijviestampot + magere yoghurt
T: banaan + appel + milkyway
D: gemengde salade + 5 dropjes
T: 2 kleine glaasjes oranjebessenlikeur
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 19:38
Oeh, ik heb nog wat zelfgemaakte knofsaus. Die gaat bij de kipworst.
Viking84woensdag 8 oktober 2008 @ 19:39
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 19:38 schreef Isegrim het volgende:
Oeh, ik heb nog wat zelfgemaakte knofsaus. Die gaat bij de kipworst.
Hoe maak je dat? .
Ewelinawoensdag 8 oktober 2008 @ 19:40
TVP.
conlechewoensdag 8 oktober 2008 @ 19:40
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 19:35 schreef Tinkepink het volgende:
tvp

Om nog even terug te komen op het gedoe rond de Brel-expositie. Dat van het goede doel was ik even vergeten, dan is het natuurlijk inderdaad geen optie.
Maar een schaduwexpositie in jullie eigen galerie kan natuurlijk wel. Is er op korte termijn een Breljublileum te vieren? Zijn eerste LP? ZIjn laatste? Zijn zoveelste sterfdag? Zijn geboortedag?
Dat was morgen, zijn 30e sterfdag. Ik wacht eerst maar eens af, want het is nog niet gezegd dat het echt niet doorgaat. Ik ga d'r zelf sws niet meer heen. Geen zin in confrontaties met die andere galeriehouders. (Wegens mijn ontactische en driftige inborst )

Als het allemaal niet door mocht gaan dan exposeren we gewoon in de galerie, maar ja, daar komt Boudewijn de Groot niet zingen.....
Fijn dat ik hier ff m'n gal kon spuien. Ik begin me ook een beetje zorgen te maken om de recessie. Wij zijn toch meestal de eersten die dat voelen, hoewel het nu nog goed meevalt.......

Ik eet vanavond een runderstoofpotje (met wortel, knoflook, ui, een appeltje en heel veel kruiden) met gestoomde paksoi, om het geheel weer enigszins on topic te brengen.....
Greyswoensdag 8 oktober 2008 @ 19:42
Co, ik zit er nog even over na te denken...
Hoe is het uberhaupt geregeld? Krijgen jullie wel een deel van de opbrengst, of worden die schilderijen geveild en gaat alles naar het goede doel? Of begrijp ik het verkeerd en worden de schilderijen alleen geëxposeerd, nee toch?

Hoe dan ook... ik zou nog eens contact opnemen met de organisatie en duidelijk maken dat jullie teleurgesteld zijn omdat het GOEDE DOEL op deze manier benadeeld wordt door de andere partij. Dat jullie hadden gehoopt dat ook zij het goede doel in het oog zouden houden en dat het er om gaat dat er zoveel mogelijk geld wordt bijeen gebracht op de bijeenkomst, niet om wie er nou precies zijn/haar werk heeft hangen. (Uiteraard gaat het óók om dat laatste, maar dat benadruk je natuurlijk niet ).
Dan kunnen ze volgens mij niet anders dan de andere partij weer benaderen met dit verhaal en dat zij er dan wel mee in moeten stemmen.
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 19:44
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 19:39 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Hoe maak je dat? .
- knoflook
- knoflook
- knoflook
- knoflook
- etc (eventueel knoflookpasta uit potje, is makkelijker)
- mayo
- yoghurt
- peper
- evt. kruiden, bv peterselie
motorbloempjewoensdag 8 oktober 2008 @ 19:50
Viking, wel godverdehoere, wanneer laten die lamzakken uit dat teringamersfoort nou eens wat van zich horen!!!!

zo!

goedenavond schatjes
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 19:51
Wat zijn pomodori toch lekker!



Ga ik ook eens proberen zo.
motorbloempjewoensdag 8 oktober 2008 @ 19:52
ik kan ook eindelijk mijn lijstje 'afmaken'

O: knackebrodjes (2)
T: banaan
T: gebak (niet genomen!!! )
L: twee boterhammen met kaas
T: kiwi
D: nasi met wat casave-chipjes

straks nog een paar stukjes ananas en dan zit de dag er wel weer op
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 19:52
Co, als het echt een drama wordt, plunder ik mn spaarrekening en koop ik een Brelletje
Miss_Swoensdag 8 oktober 2008 @ 19:56
Zometeen weer dansen

Vandaag en gisteren wel weer gesnoept ookal was het in totaal 1 dropje en 2 winegums, toch moet ik gewoon helemaal niet snoepen
Goodbyewoensdag 8 oktober 2008 @ 19:56
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 19:52 schreef motorbloempje het volgende:
ik kan ook eindelijk mijn lijstje 'afmaken'

O: knackebrodjes (2)
T: banaan
T: gebak (niet genomen!!! )
L: twee boterhammen met kaas
T: kiwi
D: nasi met wat casave-chipjes

straks nog een paar stukjes ananas en dan zit de dag er wel weer op
Compliment voor het afgeslagen gebak!

cassave kroepoek is lekker he?!
motorbloempjewoensdag 8 oktober 2008 @ 20:00
vond het ook wel goed.. al had ik wel echt trek erin

en cassave is goddelijk

is dat nou erger of minder erg dan 'reguliere' kroepoek??
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:01
Morgen ga ik gebak máken, voor overmorgen. Death by chocolate en tarte au citron. Voor mijn collega's. En zaterdag komen er ongeveer 20 mensen en die nemen als het goed is allemaal een zelfgemaakt hapje mee, dus zaterdag ben ik even NIET op dieet.
Liejannuhwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:03
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 19:52 schreef ColdFeet het volgende:
Co, als het echt een drama wordt, plunder ik mn spaarrekening en koop ik een Brelletje
Ik wil ook wel een Brelletje.
Zijn jullie ook op zondag open Co?
Goodbyewoensdag 8 oktober 2008 @ 20:04
Geen idee Moblo, ik ga het even opzoeken. Maar ik zou toch nog altijd voor cassave kiezen

Mijn liefste collegaatje had vandaag drop fruit duo's uit de automaat getrokken en bood mij ook aan. Ik hou van die dingen, maar heb toch geweigerd!
Plukie86woensdag 8 oktober 2008 @ 20:04
Ik heb de perfecte oplossing voor mensen die als ze eenmaal aan chocolade beginnen zich niet meer kunnen beheersen en de hele reep opeten (= me). Bij de Jamin (niet vragen wat ik daar deed ) hebben ze verschillende doosjes met bonbons, zeevruchten enzo, waar maar 6 inzitten. Wel duur voor 6 bonbons, ze kosten E1,79. Maar dat is absoluut gezien weer niet zo duur.

Heb twee doosjes voor schoonma gekocht voor d'r verjaardag (met nog andere leuke dingen). Ik denk niet dat ik haar een plezier doe met een grote doos aangezien ze veel is afgevallen, maar zo'n klein doosje kan vast wel.

Dan kun je tóch de hele doos opeten, en toch niet aankomen. Maar niet elke dag kopen....
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:05
Sinds afgelopen weekend is het zuurdesembrood bij mij C100 de hele tijd op. Is er een run op zuurdesembrood vanwege de financiële crisis? Normaal gesproken is dat broodvak het enige dat vrijwel altijd vol ligt en nu hebben ze al dagen helemaal niks... Heb nu maar Fries roggebrood gekocht, maar daar ben ik eigenlijk niet zo dol op.
motorbloempjewoensdag 8 oktober 2008 @ 20:06
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:04 schreef Goodbye het volgende:
Geen idee Moblo, ik ga het even opzoeken. Maar ik zou toch nog altijd voor cassave kiezen

Mijn liefste collegaatje had vandaag drop fruit duo's uit de automaat getrokken en bood mij ook aan. Ik hou van die dingen, maar heb toch geweigerd!
ook voor u een hulde

maar als Ise bij mij met een stukje Death by Chocolate zou aanbieden zou ik toch een ienie-mini-stukje accepteren uit de filosofie: ik accepteer alleen als ik het écht lekker vind en het de moeite waard is enzo
Miss_Swoensdag 8 oktober 2008 @ 20:06
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:04 schreef Goodbye het volgende:
Geen idee Moblo, ik ga het even opzoeken. Maar ik zou toch nog altijd voor cassave kiezen

Mijn liefste collegaatje had vandaag drop fruit duo's uit de automaat getrokken en bood mij ook aan. Ik hou van die dingen, maar heb toch geweigerd!
Kijk dat moet ik ook gewoon doen
Alleen moet nog vriendjes maken dus meestal accepteer ik het nu wel maar vanaf nu dus niet meer en morgen ook niet naar het DEcafe (of alleen voor thee)
Goodbyewoensdag 8 oktober 2008 @ 20:07
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:05 schreef Isegrim het volgende:
Sinds afgelopen weekend is het zuurdesembrood bij mij C100 de hele tijd op. Is er een run op zuurdesembrood vanwege de financiële crisis? Normaal gesproken is dat broodvak het enige dat vrijwel altijd vol ligt en nu hebben ze al dagen helemaal niks... Heb nu maar Fries roggebrood gekocht, maar daar ben ik eigenlijk niet zo dol op.
Door dat woordje heb ik ineens enorm veel zin in suikerbrood, hmm!
motorbloempjewoensdag 8 oktober 2008 @ 20:07
ben je vrijdag op de uni?

heb na het spinnen vrijdagmiddag (ben om 2 uur klaar) even niets te doen
Goodbyewoensdag 8 oktober 2008 @ 20:08
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:06 schreef Miss_S het volgende:

[..]

Kijk dat moet ik ook gewoon doen
Alleen moet nog vriendjes maken dus meestal accepteer ik het nu wel maar vanaf nu dus niet meer en morgen ook niet naar het DEcafe (of alleen voor thee)
Kan je beter helemaal niet gaan, anders kies je vast weer zo'n lekker koffietje!
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:08
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:07 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Door dat woordje heb ik ineens enorm veel zin in suikerbrood, hmm!
Dat is echt héél erg dieet-onverantwoord. Maar wel lekker. Sûkerbôle met roomboter en pindakaas.
motorbloempjewoensdag 8 oktober 2008 @ 20:09
ik heb nog nooit zuurdesembrood op
Plukie86woensdag 8 oktober 2008 @ 20:09
Ik wist niet wat Death by Chocolate is, dus ik heb even gegoogled op plaatjes, en dat ziet er lekker uit. Dat zou ik ook niet afslaan (al was het alleen maar om te testen hoe iets dat er zo lekker uitziet smaakt).
Goodbyewoensdag 8 oktober 2008 @ 20:10
Ik lust geen bitterkoekjes, dus ik heb besloten de Death by chocolate ook vies te vinden.

Cassave kroepoek:

Inhoud
60 g ℮

Voedingswaarde (per 100 g)
Energie 2060 kJ (490 kcal)
Eiwitten 0,7 g
Koolhydraten 72 g
waarvan suikers - g
Vet 22 g
waarvan verzadigd 9,5 g
Voedingsvezel 6,5 g
Natrium 1,08 g

Gewone kroepoek:

Inhoud
60 g ℮

Voedingswaarde (per 100 g)
Energie 2230 kJ (530 kcal)
Eiwitten 4,0 g
Koolhydraten 70 g
waarvan suikers 8,7 g
Vet 26 g
waarvan verzadigd 13 g
Voedingsvezel 5,7 g
Natrium 0,60 g

Cassave is dus beter! verder kijken we even niet
Plukie86woensdag 8 oktober 2008 @ 20:11
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:08 schreef Isegrim het volgende:

Sûkerbôle met roomboter en pindakaas.
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:11
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:09 schreef Plukie86 het volgende:
Ik wist niet wat Death by Chocolate is, dus ik heb even gegoogled op plaatjes, en dat ziet er lekker uit. Dat zou ik ook niet afslaan (al was het alleen maar om te testen hoe iets dat er zo lekker uitziet smaakt).
Death by chocolate
Tinkepinkwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:11
Jullie zijn zo streng voor jezelf Is dat nou echt nodig?
Miss_Swoensdag 8 oktober 2008 @ 20:12
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:07 schreef motorbloempje het volgende:
ben je vrijdag op de uni?

heb na het spinnen vrijdagmiddag (ben om 2 uur klaar) even niets te doen
Ik neem aan dat je het tegen mij hebt? maar nee de eerste jaars zijn vrijdags altijd vrij

En helemaal niet gaan? ligt eraan wat de andere meiden doen maar kan goed een gezonde keuze maken als ik dat graag genoeg wil
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:12
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:09 schreef motorbloempje het volgende:
ik heb nog nooit zuurdesembrood op
Probeer het eens, het is echt lekker. Vind ik dan. Maar het is wel een smaak waar je van moet houden en die je óf erg lekker óf heel vies vindt.
Plukie86woensdag 8 oktober 2008 @ 20:12
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:11 schreef Isegrim het volgende:
linkje naar overheerlijk uitziende taart
Goodbyewoensdag 8 oktober 2008 @ 20:13
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:08 schreef Isegrim het volgende:

[..]

Dat is echt héél erg dieet-onverantwoord. Maar wel lekker. Sûkerbôle met roomboter en pindakaas.
Suikerbrood met roomboter, goddelijk Ik heb nog maar één keer gekocht sinds ik ben verhuisd vanuit Friesland (Sowieso omdat het hier duurder is )
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:13
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:09 schreef motorbloempje het volgende:
ik heb nog nooit zuurdesembrood op
Erg lekker meestal!
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:14
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:13 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Suikerbrood met roomboter, goddelijk Ik heb nog maar één keer gekocht sinds ik ben verhuisd vanuit Friesland (Sowieso omdat het hier duurder is )
En minder lekker natuurlijk. Maar duurder? Ik let daar niet zo op denk ik.
uniekhoornwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:14
Lijstje:
O: Halvolle melk met cruesli balance
T1: halve komkommer
T2: tomaat
T3: boterham met 20+ kaas en veel mosterd
T4: mandarijn en gekookt eitje
L: (tussen ontbijt en lunch zit 7 uur) 2 boterhammen, 1 met kipfilet en een beetje boter en 1 met 20+ kaas en een kom chinese tomatensoep. En een beker melk
T: Kiwi en appel
D: boerenkoolstamp met spekjes en rookworst... 5 happen van gehad
Nu: Yoghurt met kiwi...
Goodbyewoensdag 8 oktober 2008 @ 20:14
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:11 schreef Tinkepink het volgende:
Jullie zijn zo streng voor jezelf Is dat nou echt nodig?
Wie zijn jullie?

Ik ben pas anderhalve week serieus bezig, dus ik móet consequent zijn weet ik van mezelf. De touwtjes mogen wel wat losser zodra de broek dat ook zit
Tinkepinkwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:14
Zuurdesembrood. Ik vind dat toch zo vies. Helaas is in Duitsland bijna al het brood zuurdesembrood. Gelukkig eet ik bijna geen brood meer
Plukie86woensdag 8 oktober 2008 @ 20:15
Sûkerbôle is één van de redenen waarom ik weer in Friesland wil wonen.... De enige andere reden is dat vriendje daar woont
Goodbyewoensdag 8 oktober 2008 @ 20:16
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:14 schreef Isegrim het volgende:

[..]

En minder lekker natuurlijk. Maar duurder? Ik let daar niet zo op denk ik.
In Friesland kan je meestal een groot suikerbrood (formaat net ietsje kleiner dan een heel brood) voor ong. 2 euro krijgen. Hier heb je een kleintje voor.. nouja, ik weet het niet eens meer En het liefst van de bakker, aber naturlich.
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:16
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:14 schreef Tinkepink het volgende:
Zuurdesembrood. Ik vind dat toch zo vies. Helaas is in Duitsland bijna al het brood zuurdesembrood. Gelukkig eet ik bijna geen brood meer
In Dld hebben ze het allerlekkerste zuurdesembrood.
Miss_Swoensdag 8 oktober 2008 @ 20:17
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:11 schreef Tinkepink het volgende:
Jullie zijn zo streng voor jezelf Is dat nou echt nodig?
Voor mij wel, maar dan alleen met snoepen
Met gewoon eten en brood ben ik niet zo streng
Tinkepinkwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:17
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:14 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Wie zijn jullie?

Ik ben pas anderhalve week serieus bezig, dus ik móet consequent zijn weet ik van mezelf. De touwtjes mogen wel wat losser zodra de broek dat ook zit
Ja, jij ook Ik dacht trouwens dat jij al een tijdje bezig was. Jij was toch al hartstikke slank Of verwar ik je nu met iemand anders?
Goodbyewoensdag 8 oktober 2008 @ 20:17
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:15 schreef Plukie86 het volgende:
Sûkerbôle is één van de redenen waarom ik weer in Friesland wil wonen.... De enige andere reden is dat vriendje daar woont
Fryske dúmkes zijn ook lekker hoor
motorbloempjewoensdag 8 oktober 2008 @ 20:17
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:11 schreef Tinkepink het volgende:
Jullie zijn zo streng voor jezelf Is dat nou echt nodig?
ik moet ergens de grens trekken om ooit 's onder die 70 te blijven... daarnaast moet ik gewoon meer sporten, maar als ik minder sport, ben ik ook strenger qua eten... als ik weet dat ik echt netjes en regelmatig/veel sport wil ik nog wel 's wat sneller toch een koekje 's avonds nemen ofzo
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:18
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:17 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Fryske dúmkes zijn ook lekker hoor
Die vind ik dus echt smerig. Maar ik houd niet van anijs.
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:18
Ik ben niet streng voor mezelf vind ik, dus ik voel me niet aangesproken.
Goodbyewoensdag 8 oktober 2008 @ 20:19
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:17 schreef Tinkepink het volgende:

[..]


Mooie quoteverkloting

Nou, ik was al eens eerder begonnen zegmaar En ik heb nooit een foto gepost ofzo, dus ik weet of jij mij slank denkt te vinden Ik heb absoluut geen overwicht, maar wel vetjes teveel. Maar ach, dat wil ik je zaterdag wel laten zien hoor!
Goodbyewoensdag 8 oktober 2008 @ 20:20
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:18 schreef Isegrim het volgende:

[..]

Die vind ik dus echt smerig. Maar ik houd niet van anijs.
Ja, dan wordt het lastig inderdaad. Wat wel ontzettend ranzig is, zijn dúmkes die slof zijn geworden. Net de textuur van een bitterkoekje, blugh.
Tinkepinkwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:21
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:19 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Mooie quoteverkloting

Nou, ik was al eens eerder begonnen zegmaar En ik heb nooit een foto gepost ofzo, dus ik weet of jij mij slank denkt te vinden Ik heb absoluut geen overwicht, maar wel vetjes teveel. Maar ach, dat wil ik je zaterdag wel laten zien hoor!
Volgens mij heb je recentelijk je gewicht en je lengte gepost. Daar baseer ik me op .Maar ik zie het zaterdag wel idd! Volgens mij zijn we allemaal al best wel slank.
Goodbyewoensdag 8 oktober 2008 @ 20:23
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:21 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Volgens mij heb je recentelijk je gewicht en je lengte gepost. Daar baseer ik me op .Maar ik zie het zaterdag wel idd! Volgens mij zijn we allemaal al best wel slank.
Ik ben 1.63 en ben begonnen rond de zestig kilo. Met eerdere pogingen was dit al geslonken tot 58,4. Daar ben ik mee begonnen vorige week maandag. Afgelopen maandag was ik 56,6, maar vanochtend bijvoorbeeld 57 kilo.

Zaterdag zie je wel dat gewicht niet alles zegt
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:23
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:20 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Ja, dan wordt het lastig inderdaad. Wat wel ontzettend ranzig is, zijn dúmkes die slof zijn geworden. Net de textuur van een bitterkoekje, blugh.
Je weet dat 'slof' een Fries woord is?

Er zijn woorden waarvan ik er pas na mijn verhuizing naar de Randstad achterkwam dat ze niet Nederlands waren. Bijvoorbeeld 'briek' en 'toerebout' (eigenlijk 'tuorrebout' wrs?).
motorbloempjewoensdag 8 oktober 2008 @ 20:25
* motorbloempje gaat even lekker lang onder de douche staan

Goodbyewoensdag 8 oktober 2008 @ 20:25
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:23 schreef Isegrim het volgende:

[..]

Je weet dat 'slof' een Fries woord is?

Er zijn woorden waarvan ik er pas na mijn verhuizing naar de Randstad achterkwam dat ze niet Nederlands waren. Bijvoorbeeld 'briek' en 'toerebout' (eigenlijk 'tuorrebout' wrs?).
Oh, heb je ook in friesland gewoond? Ja dat briek fries is kwam ik achter op een vakantie toen ik 15 was ofzo. En slof weet ik pas een jaartje
Tinkepinkwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:26
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:23 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Ik ben 1.63 en ben begonnen rond de zestig kilo. Met eerdere pogingen was dit al geslonken tot 58,4. Daar ben ik mee begonnen vorige week maandag. Afgelopen maandag was ik 56,6, maar vanochtend bijvoorbeeld 57 kilo.

Zaterdag zie je wel dat gewicht niet alles zegt
Ja, dat bedoel ik! Ik ben maar 2 cm langer dan jij bent en weeg nu 62 kg en vind mezelf eigenlijk slank. Ik pas zelfs rokjes maat 36 (soms zelfs 34)! Sta er dan ook werkelijk versteld van dat jij vindt dat je moet afvallen
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:26
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:25 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Oh, heb je ook in friesland gewoond? Ja dat briek fries is kwam ik achter op een vakantie toen ik 15 was ofzo. En slof weet ik pas een jaartje
Ik ben een geboren en getogen Fries ja.
Goodbyewoensdag 8 oktober 2008 @ 20:28
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:26 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Ja, dat bedoel ik! Ik ben maar 2 cm langer dan jij bent en weeg nu 62 kg en vind mezelf eigenlijk slank. Ik pas zelfs rokjes maat 36 (soms zelfs 34)! Sta er dan ook werkelijk versteld van dat jij vindt dat je moet afvallen
Ligt gewoon aan je lichaamsverhoudingen en dergelijke denk ik. Ik denk niet dat er heel veel aan gewicht af hoeft bij mij en daar draait het ook niet om voor mij. Vetjes, die wil ik graag weg!

Ik ga even tv kijken, tot later vanavond!
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:29
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:23 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Ik ben 1.63 en ben begonnen rond de zestig kilo. Met eerdere pogingen was dit al geslonken tot 58,4. Daar ben ik mee begonnen vorige week maandag. Afgelopen maandag was ik 56,6, maar vanochtend bijvoorbeeld 57 kilo.

Zaterdag zie je wel dat gewicht niet alles zegt
Ik heb nog even gedacht dat jij stiekem een irl vriendinnetje van mij was Maar degene die ik bedoel is veel langer
conlechewoensdag 8 oktober 2008 @ 20:31
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:26 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Ja, dat bedoel ik! Ik ben maar 2 cm langer dan jij bent en weeg nu 62 kg en vind mezelf eigenlijk slank. Ik pas zelfs rokjes maat 36 (soms zelfs 34)! Sta er dan ook werkelijk versteld van dat jij vindt dat je moet afvallen
Maar Tink, ik denk eerder dat jij dan heel smal van onder bent en je vetjes meer aan de bovenkant hebt zitten? Ik kan het anders niet verklaren, want ik ben zelfs nog ietsje langer dan jij en weeg ietsje minder, maar ik pas toch echt niet in een rokje 34!
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:31
@ SHE: Kan het zijn dat mijn darmen van slag raken van die Weight Care-repen? Ik heb de laatste week ofzo weer last (lucht enzo met de voorspelbare gevolgen) en verder is er volgens mij niks veranderd. Het kan niet (alleen) aan de cola light liggen, want zoveel neem ik daar niet van. Maar het is nu op en ik zal cola zero kopen.
cinnamongirlwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:32
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:23 schreef Isegrim het volgende:

[..]

Je weet dat 'slof' een Fries woord is?

Er zijn woorden waarvan ik er pas na mijn verhuizing naar de Randstad achterkwam dat ze niet Nederlands waren. Bijvoorbeeld 'briek' en 'toerebout' (eigenlijk 'tuorrebout' wrs?).
Wij Westfriezen zeggen: 'bol'. De koekjes zijn bol geworden...
En 'we' hebben meer woorden die verder nergens bekend zijn, zoals 'prieken'.
k_i_mwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:32
Ik vond net een vergeten meloen in de andere koelkast. Normaal heb ik nooit het geduld om te wachten tot ze goed zijn, maar deze lag er al anderhalve week. En dat proef je .

maakt weer een beetje goed dat ik tijdens het koken vanmiddag half out ging -zonder dat ik mezelf gestoten of gesneden had- en dus uiteindelijk niks ervan gegeten heb
Chicolatewoensdag 8 oktober 2008 @ 20:35
Hey

Tvp enzo. Even niets boeiends te melden.

Edit: of toch wel. PF wat lief dat jij ook aanbood om de shirts te bestellen . Ondertussen heb ik het al mogen regelen met Merel.
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:36
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:32 schreef cinnamongirl het volgende:

[..]

Wij Westfriezen zeggen: 'bol'. De koekjes zijn bol geworden...
En 'we' hebben meer woorden die verder nergens bekend zijn, zoals 'prieken'.
Wat betekent dat, prieken? 'Briek' is lastig te vertalen, maar betekend zoiets als 'gammel', 'in slechte staat'. Maar de gevoelswaarde van het woord is imo niet te vertalen.
conlechewoensdag 8 oktober 2008 @ 20:37
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:32 schreef cinnamongirl het volgende:

[..]

Wij Westfriezen zeggen: 'bol'. De koekjes zijn bol geworden...
En 'we' hebben meer woorden die verder nergens bekend zijn, zoals 'prieken'.
Ik kom oorspronkelijk uit Veenendaal (provincie Utrecht) en daar hadden ze woorden als hucht (heuvel), krang (iets verkeerd om aanhebben) en tuffen (spugen). Duurde ook best lang voordat ik wist dat dat geen ABN was
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:38
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:37 schreef conleche het volgende:

[..]

Ik kom oorspronkelijk uit Veenendaal (provincie Utrecht) en daar hadden ze woorden als hucht (heuvel), krang (iets verkeerd om aanhebben) en tuffen (spugen). Duurde ook best lang voordat ik wist dat dat geen ABN was
Die ken ik ook! Nou ja, behalve hucht.
Chicolatewoensdag 8 oktober 2008 @ 20:38
tuffen geen ABN? Dat hebben ze in Almere ook
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:38
Tuffen is volgens mij ook in het Nederlands wel gebruikelijk.
cinnamongirlwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:38
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:36 schreef Isegrim het volgende:

[..]

Wat betekent dat, prieken? 'Briek' is lastig te vertalen, maar betekend zoiets als 'gammel', 'in slechte staat'. Maar de gevoelswaarde van het woord is imo niet te vertalen.
Prieken is knoeien, morsen.
Briek ken ik niet, maar vind het wel een mooi beeldend woord. Denk dan ook aan brak, instabiel.
SHEwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:39
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:31 schreef Isegrim het volgende:
@ SHE: Kan het zijn dat mijn darmen van slag raken van die Weight Care-repen? Ik heb de laatste week ofzo weer last (lucht enzo met de voorspelbare gevolgen) en verder is er volgens mij niks veranderd. Het kan niet (alleen) aan de cola light liggen, want zoveel neem ik daar niet van. Maar het is nu op en ik zal cola zero kopen.
Ja, want je hebt vandaag belachelijk veel gegeten. Zonder die repen was het prima, op brood met kaas na, maar die repen er bovenop slaat natuurlijk nergens op. Dat is dubbelop. Die eet je als snelle lunch of als je te weinig hebt gegeten en je moet kcal scoren door een extra maaltijd te eten, maar die dingen eten alsof het snoep is, is natuurlijk niet jofel.
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:42
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:38 schreef cinnamongirl het volgende:

[..]

Prieken is knoeien, morsen.

Net als het Vlaamse smossen. Maar dat gebruiken ze ook om een belegd broodje met veel rauwkost aan te duiden: een smoske kaas-hesp
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:42
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:39 schreef SHE het volgende:

[..]

Ja, want je hebt vandaag belachelijk veel gegeten. Zonder die repen was het prima, op brood met kaas na, maar die repen er bovenop slaat natuurlijk nergens op. Dat is dubbelop. Die eet je als snelle lunch of als je te weinig hebt gegeten en je moet kcal scoren door een extra maaltijd te eten, maar die dingen eten alsof het snoep is, is natuurlijk niet jofel.
't Ging even niet anders, omdat ik dus nergens brood kon krijgen (gewone brood was ook op ) en ik aan één boterham echt niet genoeg heb. Maar zo'n reep is evenveel kcal als een belegde boterham...

Maar goed, het gaat niet over vandaag, het gaat over de laatste week, twee weken. En dat is dus sinds ik die repen neem op dagen dat ik naar de paarden toe ga en pas heel laat avondeten neem...
cinnamongirlwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:44
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:42 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Maar dat gebruiken ze ook om een belegd broodje met veel rauwkost aan te duiden: een smoske kaas-hesp
Ja! Op Werchter zie ik dat weleens staan. Ik bestel het echter nooit, want het klínkt vies. Vreemd, wat een paar woordjes kunnen doen. Het is tenslotte gewoon een 'broodje gezond'.
Greyswoensdag 8 oktober 2008 @ 20:45
Schatties, is een van jullie toevallig bekend met http://www.lakonia.be/?
Het klinkt zo hemels, een prive 'eilandje' met sauna faciliteiten afhuren. En nog best te betalen eerlijk gezegd en je bent er dus geheel prive. Ook geen personeel, je drankjes bestel je via de intercom en worden via een dienstliftje bezorgd. Maar hoe zou het nou met de hygiëne zitten? Er staat van alles op de site, maar als er een ander voor jou in het zwembad heeft lopen eh... kwakken... dan ... nou ja
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:46
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:45 schreef Greys het volgende:
Schatties, is een van jullie toevallig bekend met http://www.lakonia.be/?
Het klinkt zo hemels, een prive 'eilandje' met sauna faciliteiten afhuren. En nog best te betalen eerlijk gezegd en je bent er dus geheel prive. Ook geen personeel, je drankjes bestel je via de intercom en worden via een dienstliftje bezorgd. Maar hoe zou het nou met de hygiëne zitten? Er staat van alles op de site, maar als er een ander voor jou in het zwembad heeft lopen eh... kwakken... dan ... nou ja
Anders klik je even op hygiene
Goodbyewoensdag 8 oktober 2008 @ 20:46
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:29 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Ik heb nog even gedacht dat jij stiekem een irl vriendinnetje van mij was Maar degene die ik bedoel is veel langer
Haha grappig, nee ik ken je niet belgische brunette

reclame op tv en zulks
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:46
En nee, die ene extra reep als T was niet handig, maar om dan meteen te zeggen dat ik 'belachelijk veel' heb gegeten, vind ik een beetje overdreven eigenlijk.
SHEwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:47
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:42 schreef Isegrim het volgende:

[..]

't Ging even niet anders, omdat ik dus nergens brood kon krijgen (gewone brood was ook op ) en ik aan één boterham echt niet genoeg heb. Maar zo'n reep is evenveel kcal als een belegde boterham...

Maar goed, het gaat niet over vandaag, het gaat over de laatste week, twee weken. En dat is dus sinds ik die repen neem op dagen dat ik naar de paarden toe ga en pas heel laat avondeten neem...
Dan eet je teveel, je mag sowieso nooit iets bij die reep eten. Die eet je geisoleerd van andere maaltijden.
Van de repen zelf kun je geen buikpijn krijgen, er zit niets in wat je darmen kan irriteren.
Echter, als je denkt dat het daaraan ligt dan moet je het sowieso niet eten natuurlijk, het is belangrijk dat je je goed voelt.
Let wel een beetje op je kaas inname, je eet bijna dagelijks wel kaas en dat tikt niet alleen aan, maar kan wel weer zorgen voor buikpijn, zeker icm brood die dag.
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:48
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:47 schreef SHE het volgende:

[..]

Dan eet je teveel, je mag sowieso nooit iets bij die reep eten. Die eet je geisoleerd van andere maaltijden.
Van de repen zelf kun je geen buikpijn krijgen, er zit niets in wat je darmen kan irriteren.
Echter, als je denkt dat het daaraan ligt dan moet je het sowieso niet eten natuurlijk, het is belangrijk dat je je goed voelt.
Let wel een beetje op je kaas inname, je eet bijna dagelijks wel kaas en dat tikt niet alleen aan, maar kan wel weer zorgen voor buikpijn, zeker icm brood die dag.
Hmkay, ik zal de kaas een weekje weglaten / minimaliseren, kijken of dat scheelt.
SHEwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:48
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:46 schreef Isegrim het volgende:
En nee, die ene extra reep als T was niet handig, maar om dan meteen te zeggen dat ik 'belachelijk veel' heb gegeten, vind ik een beetje overdreven eigenlijk.
Ja, 2 repen naast een normaal voedingspatroon is belachelijk.
Tinkepinkwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:49
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 19:38 schreef Tinkepink het volgende:
Mijn daglijstje:
O: probiotisch drankje + loogbroodje
T: 3 augurkhamrolletjes
L: andijviestampot + magere yoghurt
T: banaan + appel + milkyway
D: gemengde salade + 5 dropjes
T: 2 kleine glaasjes oranjebessenlikeur
Krijg nou wat. Dit zouden volgens de calorienteller net 1200 kcal zijn. Dat kan toch niet?
cinnamongirlwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:50
De roquefort roept me. Ik ga hem denk ik negeren.
Greyswoensdag 8 oktober 2008 @ 20:50
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:46 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Anders klik je even op hygiene
Ja dat heb ik nu al drie keer gelezen, maar dan nog kom ik er niet helemaal uit.
Het bad wordt volledig ververst per uur, maar stel dat die mensen net in het laatste kwartier voor mij eh... you know... Want je mag daar dus alles doen wat je wilt.
SHEwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:50
Kan je niet vooraf wat kip grillen; dat je zeg maar altijd een bakje kip bij je hebt?
Eiwitten vullen als een trein en kip bevat nauwelijks kcal.
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:50
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:48 schreef SHE het volgende:

[..]

Ja, 2 repen naast een normaal voedingspatroon is belachelijk.
Die ene reep was ter vervanging van een boterham. Wacht maar tot zaterdag, dán ga ik belachelijk veel eten.

Maar de kaas zou idd wel eens de boosdoener kunnen zijn, want dat eet ik inderdaad meer. Goftedomme, ik hou van kaas. En voor op brood neem ik altijd speciaal van die hele magere. Maar ik zal wel weer kalkoen vreten dan.
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:51
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:50 schreef SHE het volgende:
Kan je niet vooraf wat kip grillen; dat je zeg maar altijd een bakje kip bij je hebt?
Eiwitten vullen als een trein en kip bevat nauwelijks kcal.
Ja, ik heb ook al een keer zo'n halve gerookte kipfilet opgegeten, maar dat is niet zo handig. Maar je bedoelt gewoon een kipfiletje onder de grill mikken en dat de volgende dag meenemen?
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:52
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:50 schreef Greys het volgende:

[..]

Ja dat heb ik nu al drie keer gelezen, maar dan nog kom ik er niet helemaal uit.
Het bad wordt volledig ververst per uur, maar stel dat die mensen net in het laatste kwartier voor mij eh... you know... Want je mag daar dus alles doen wat je wilt.
Nou, meid, hou je maar vast. Mijn zusje heeft een sauna en test dagelijks op ureum. En réken maar dat er in dat zwembad gepist wordt. En daar komen dus alleen volwassen mensen in hè?
SHEwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:54
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:49 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Krijg nou wat. Dit zouden volgens de calorienteller net 1200 kcal zijn. Dat kan toch niet?
En of dat kan, want je hebt veel loze kcal erin zitten..eigenlijk veel suikers en nauwelijks vet.
Ik zie geen hoeveelheden, maar zo uit mijn hoofd uitgaande van normale porties kom ik ook op dat aantal hoor.
Qua kcal helemaal niet verkeerd, maar een gezonde dag is het allerminst.
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:54
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:50 schreef Greys het volgende:

[..]

Ja dat heb ik nu al drie keer gelezen, maar dan nog kom ik er niet helemaal uit.
Het bad wordt volledig ververst per uur, maar stel dat die mensen net in het laatste kwartier voor mij eh... you know... Want je mag daar dus alles doen wat je wilt.
dat wat jij daar ook met mister Greys zou willen doen?

Ik zal eens kijken. Hadden ze geen hygienerapporten? Ik ben een held in het interpreteren van dat soort verslagen
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:56
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:51 schreef Isegrim het volgende:

[..]

Ja, ik heb ook al een keer zo'n halve gerookte kipfilet opgegeten, maar dat is niet zo handig. Maar je bedoelt gewoon een kipfiletje onder de grill mikken en dat de volgende dag meenemen?
Ik doe wel s gewoon gebakken kipfilet in kleine blokjes met bijvoorbeeld (suikervrije) chilisaus en fijngesneden rauwe groente in een bakje. Heb je een kipsalade. Lekker!
SHEwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:57
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:51 schreef Isegrim het volgende:

[..]

Ja, ik heb ook al een keer zo'n halve gerookte kipfilet opgegeten, maar dat is niet zo handig. Maar je bedoelt gewoon een kipfiletje onder de grill mikken en dat de volgende dag meenemen?
Hoezo is dat niet handig? Niks mis mee! en met gegrilde kipfilet ook niet.
Als jij met je tengels van die kaas afblijft, je brood verminderd en vooral veel meer kip/vis/ei gaat eten dan merk je niet alleen dat je na een weekje veel minder gaat eten, maar dat je ook niet zo'n last krijgt van dat ' ik heb nog trek ' gevoel.
Bovendien zullen je darmen ook lekker tot rust komen.

Je zo inschattende kan je net als ik eten als een bootwerker en daar zit'm de kruks...wie dat heeft, heeft absoluut baat bij kh-arm eten, want dan leer je als vanzelf minder eten omdat je langer verzadigd blijft.

Gewoon doen; geen enkel probleem als je de eerste week probeert om hele filets weg te werken...dat leer je snel af, want je ontploft al heel snel
Greyswoensdag 8 oktober 2008 @ 20:57
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:52 schreef Isegrim het volgende:

[..]

Nou, meid, hou je maar vast. Mijn zusje heeft een sauna en test dagelijks op ureum. En réken maar dat er in dat zwembad gepist wordt. En daar komen dus alleen volwassen mensen in hè?
Ik doelde eigenlijk meer op voorbij drijvende kwakjes
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:54 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

dat wat jij daar ook met hister Greys zou willen doen?

Ik zal eens kijken. Hadden ze geen hygienerapporten? Ik ben een held in het interpreteren van dat soort verslagen
Ja er staan bij Hygiëne ook rapporten die je kunt downloaden, maar daar snap ik dus ECHT niets van
En ik gelóóf eerlijk gezegd gewoon niet dat zo'n heel bad per uur in zijn geheel verschoond/gefilterd wordt zeg maar. Of ben ik nou gewoon een hysterische hygiëne freak?
k_i_mwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:58
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:50 schreef Greys het volgende:

[..]

Ja dat heb ik nu al drie keer gelezen, maar dan nog kom ik er niet helemaal uit.
Het bad wordt volledig ververst per uur, maar stel dat die mensen net in het laatste kwartier voor mij eh... you know... Want je mag daar dus alles doen wat je wilt.
Dat merk je vanzelf als je het water uitkomt en je hebt ineens zo'n plek op je arm/been zitten waar het lijkt alsof er opgedroogd lijm op gesmeerd is .
SHEwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:58
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:56 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Ik doe wel s gewoon gebakken kipfilet in kleine blokjes met bijvoorbeeld (suikervrije) chilisaus en fijngesneden rauwe groente in een bakje. Heb je een kipsalade. Lekker!
Da's ook mijn fav voor op het werk
Ik wissel dat af met ijsbergsla, tomaat, komkommer, berg kipshoarma en knofsaus. Geen straf, geen suikers, weinig vet!
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 20:59
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:57 schreef Greys het volgende:

[..]

Ik doelde eigenlijk meer op voorbij drijvende kwakjes
[..]

Ja er staan bij Hygiëne ook rapporten die je kunt downloaden, maar daar snap ik dus ECHT niets van
En ik gelóóf eerlijk gezegd gewoon niet dat zo'n heel bad per uur in zijn geheel verschoond/gefilterd wordt zeg maar. Of ben ik nou gewoon een hysterische hygiëne freak?
Kun je vergelijken met algemene normen voor zwemwater (en evt drinkwater), toch?

Biologisch is het OK, wat vrij uniek is voor zwemwater. Alleen de troebelheid is wat hoog, kwakjes-alert!!!!

Viking84woensdag 8 oktober 2008 @ 20:59
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:45 schreef Greys het volgende:
Schatties, is een van jullie toevallig bekend met http://www.lakonia.be/?
Het klinkt zo hemels, een prive 'eilandje' met sauna faciliteiten afhuren. En nog best te betalen eerlijk gezegd en je bent er dus geheel prive. Ook geen personeel, je drankjes bestel je via de intercom en worden via een dienstliftje bezorgd. Maar hoe zou het nou met de hygiëne zitten? Er staat van alles op de site, maar als er een ander voor jou in het zwembad heeft lopen eh... kwakken... dan ... nou ja
Oh wat klinkt dat geil gaaf . Zoiets wil ik ook wel eens doen . Zo'n privé-eiland nodigt wel uit tot bepaalde activiteiten, dus je angst dat iemand anders in het zwembad heeft lopen kwakken is niet geheel onterecht, lijkt me .
SHEwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:00
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:58 schreef k_i_m het volgende:

[..]

Dat merk je vanzelf als je het water uitkomt en je hebt ineens zo'n plek op je arm/been zitten waar het lijkt alsof er opgedroogd lijm op gesmeerd is .
Ik ga echt zooo nooit meer naar een sauna.

Smeerpijp
Viking84woensdag 8 oktober 2008 @ 21:00
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:58 schreef k_i_m het volgende:

[..]

Dat merk je vanzelf als je het water uitkomt en je hebt ineens zo'n plek op je arm/been zitten waar het lijkt alsof er opgedroogd lijm op gesmeerd is .
Dat klinkt alsof je er ervaring mee hebt . Do tell! .
Plukie86woensdag 8 oktober 2008 @ 21:01
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:23 schreef Isegrim het volgende:

[..]

Je weet dat 'slof' een Fries woord is?

Er zijn woorden waarvan ik er pas na mijn verhuizing naar de Randstad achterkwam dat ze niet Nederlands waren. Bijvoorbeeld 'briek' en 'toerebout' (eigenlijk 'tuorrebout' wrs?).
Ik kwam er ook pas op mijn 18e achter dat 'briek' geen Nederlands woord is. Maar ik blijf het gebruiken. Net zoals 'ik heb mijn nocht', als je dat in Friesland zegt weet men wat je bedoelt, hier in A'dam kijken ze me glazig aan. Mijn meest gemaakt fout is 'waar kom jij weg' ipv 'vandaan'. Hoezo ik kom uit Friesland?

En sloffe Friese dúmkes zijn inderdaad vies.
Tinkepinkwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:01
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:54 schreef SHE het volgende:

[..]

En of dat kan, want je hebt veel loze kcal erin zitten..eigenlijk veel suikers en nauwelijks vet.
Ik zie geen hoeveelheden, maar zo uit mijn hoofd uitgaande van normale porties kom ik ook op dat aantal hoor.
Qua kcal helemaal niet verkeerd, maar een gezonde dag is het allerminst.
Je hebt gelijk. Ik moet de eieren maar weer in ere herstellen. Als ik de dag begin met ei eet ik over het algemeen een stuk gezonder.
Anosmiewoensdag 8 oktober 2008 @ 21:03
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:04 schreef Plukie86 het volgende:
Ik heb de perfecte oplossing voor mensen die als ze eenmaal aan chocolade beginnen zich niet meer kunnen beheersen en de hele reep opeten (= me). Bij de Jamin (niet vragen wat ik daar deed ) hebben ze verschillende doosjes met bonbons, zeevruchten enzo, waar maar 6 inzitten. Wel duur voor 6 bonbons, ze kosten E1,79. Maar dat is absoluut gezien weer niet zo duur.

Heb twee doosjes voor schoonma gekocht voor d'r verjaardag (met nog andere leuke dingen). Ik denk niet dat ik haar een plezier doe met een grote doos aangezien ze veel is afgevallen, maar zo'n klein doosje kan vast wel.

Dan kun je tóch de hele doos opeten, en toch niet aankomen. Maar niet elke dag kopen....
Ik zag laatst bij Tellsell een doosje zeevruchten voorbij komen a 39,95 ofzo.
Ik dacht echt zo van: Huh, dat hebben ze toch ook bij de Appie
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:04
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:03 schreef Anosmie het volgende:

[..]

Ik zag laatst bij Tellsell een doosje zeevruchten voorbij komen a 39,95 ofzo.
Ik dacht echt zo van: Huh, dat hebben ze toch ook bij de Appie
ieuw, zeevruchten. Van die viezige, goedkope chocolade met boterige pralineprut erin
Greyswoensdag 8 oktober 2008 @ 21:04
Ja potver, ladies. Woorden als 'opgedroogde lijm', 'niet geheel onterecht' en 'troebel, kwakjes-alert' helpen me natuurlijk niet echt over de drempel...
Gewoon flink meekwakken dan maar daar?
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:06
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:57 schreef SHE het volgende:

[..]

Hoezo is dat niet handig? Niks mis mee! en met gegrilde kipfilet ook niet.
Het is niet handig omdat ik datgene wat ik eet, meestal onderweg op de fiets eet.
quote:
Als jij met je tengels van die kaas afblijft, je brood verminderd en vooral veel meer kip/vis/ei gaat eten dan merk je niet alleen dat je na een weekje veel minder gaat eten, maar dat je ook niet zo'n last krijgt van dat ' ik heb nog trek ' gevoel.
Daar heb ik eigenlijk gelemaal geen last van. Maar twee (volkoren zuurdesem)boterhammen voor de lunch is toch niet te veel? Dat is het enige wat ik aan brood eet, want 's ochtends eet ik eieren of yoghurt met gojimuesli. Bij mijn andere werk maakte ik ook wel een een salade van komkommer, tomaat en gerookte kip, maar de keukenfaciliteiten bij mijn huidige werk laten nogal wat te wensen over en dus eet ik momenteel eigenlijk altijd twee boterhammen als lunch.
quote:
Je zo inschattende kan je net als ik eten als een bootwerker en daar zit'm de kruks...wie dat heeft, heeft absoluut baat bij kh-arm eten, want dan leer je als vanzelf minder eten omdat je langer verzadigd blijft.
Ik át als een bootwerker ja, maar dat doe ik echt niet meer. Het is niet voor niks dat ik zonder enige moeite al acht kg ben afgevallen.
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:06
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:04 schreef Greys het volgende:
Ja potver, ladies. Woorden als 'opgedroogde lijm', 'niet geheel onterecht' en 'troebel, kwakjes-alert' helpen me natuurlijk niet echt over de drempel...
Gewoon flink meekwakken dan maar daar?
I'm only jokin' babe Ik denk niet dat het viezer is dan een gewone sauna. Ondanks de kwakjes.
Ze maken waarschijnlijk na iedere bezoeker even schoon, denk je niet?
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:08
BTW Ise, heb nu extra puur met gember en een vleugje ginseng. Apart, maar erg lekker!
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:08
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:01 schreef Plukie86 het volgende:

[..]

Ik kwam er ook pas op mijn 18e achter dat 'briek' geen Nederlands woord is. Maar ik blijf het gebruiken. Net zoals 'ik heb mijn nocht', als je dat in Friesland zegt weet men wat je bedoelt, hier in A'dam kijken ze me glazig aan. Mijn meest gemaakt fout is 'waar kom jij weg' ipv 'vandaan'. Hoezo ik kom uit Friesland?

En sloffe Friese dúmkes zijn inderdaad vies.
Of dingen als "Ik red het niet op" en "Ik ga op bed".
Anosmiewoensdag 8 oktober 2008 @ 21:08
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:58 schreef k_i_m het volgende:

Dat merk je vanzelf als je het water uitkomt en je hebt ineens zo'n plek op je arm/been zitten waar het lijkt alsof er opgedroogd lijm op gesmeerd is .
!

Gaat het weer een beetje beter met je?
motorbloempjewoensdag 8 oktober 2008 @ 21:09
douchen kan zó fijn zijn

ben helemaal tot rust gekomen

maar Viiiiihiiiiiiiik...
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:09
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:08 schreef ColdFeet het volgende:
BTW Ise, heb nu extra puur met gember en een vleugje ginseng. Apart, maar erg lekker!
Sounds good!
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:11
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:08 schreef Isegrim het volgende:

[..]

Of dingen als "Ik red het niet op" en "Ik ga op bed".
Op cafe gaan, zeggen ze hier. en afstappen als je uit de bus stapt
vamperoticawoensdag 8 oktober 2008 @ 21:11
* vamperotica gaat een kip zoeken, slachten, leeg laten lopen , plukken....
Neh laat maar...Ik lijd wel honger!
Anosmiewoensdag 8 oktober 2008 @ 21:12
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:04 schreef ColdFeet het volgende:

ieuw, zeevruchten. Van die viezige, goedkope chocolade met boterige pralineprut erin
¤40,- voor een doos cacaofantasieloze drolletjes vind ik niet goedkoop.

Trouwens. Merci. .
Wie dat ooit heeft bedacht. Zo lame.
SHEwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:13
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:06 schreef Isegrim het volgende:

[..]

Het is niet handig omdat ik datgene wat ik eet, meestal onderweg op de fiets eet.
[..]

Daar heb ik eigenlijk gelemaal geen last van. Maar twee (volkoren zuurdesem)boterhammen voor de lunch is toch niet te veel? Dat is het enige wat ik aan brood eet, want 's ochtends eet ik eieren of yoghurt met gojimuesli. Bij mijn andere werk maakte ik ook wel een een salade van komkommer, tomaat en gerookte kip, maar de keukenfaciliteiten bij mijn huidige werk laten nogal wat te wensen over en dus eet ik momenteel eigenlijk altijd twee boterhammen als lunch.
[..]

Ik át als een bootwerker ja, maar dat doe ik echt niet meer. Het is niet voor niks dat ik zonder enige moeite al acht kg ben afgevallen.
Dan zal ik me vergist hebben, ik meende te herinneren dat je lijstjes soms aan de forse kant zaten. Dan was het iemand anders. Maar er stond me iets bij van twee keer kaas op een dag en nog brood en nog avondeten etc. Of zit ik nu al die Friezen door de war te halen?

Ik zou ook niet zo snel weten wat je makkelijk op de fiets eet, kip grillworst wellicht? 2 broodjes in de lunchpauze is natuurlijk perfect. Mits met goed beleg en daar valt kaas helaas niet onder.
Had je nu eerder ook last van cola light? Of kon je dat voorheen ongestraft drinken?
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:17
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:13 schreef SHE het volgende:

[..]

Dan zal ik me vergist hebben, ik meende te herinneren dat je lijstjes soms aan de forse kant zaten. Dan was het iemand anders. Maar er stond me iets bij van twee keer kaas op een dag en nog brood en nog avondeten etc. Of zit ik nu al die Friezen door de war te halen?
Twee keer kaas klopt wel - boterham met kaas en kaas in de salade. Ik zet de kaas wel ff helemaal stop voorlopig. Avondeten eet ik meestal wel ja, ik hoop dat dat mag.
quote:
Ik zou ook niet zo snel weten wat je makkelijk op de fiets eet, kip grillworst wellicht?
Oh ja, dat is wel wat ja.
quote:
2 broodjes in de lunchpauze is natuurlijk perfect. Mits met goed beleg en daar valt kaas helaas niet onder.
Had je nu eerder ook last van cola light? Of kon je dat voorheen ongestraft drinken?
Ik heb idd het idee dat cola light een negatief effect op mijn darmen heeft. Vóór mijn dieet dronk ik nooit cola maar vruchtensappen en ice tea. Maar daar zitten te veel kcal in en ik wil wel af en toe iets anders dan water drinken. Iets zoets met name.
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:17
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:12 schreef Anosmie het volgende:

[..]

¤40,- voor een doos cacaofantasieloze drolletjes vind ik niet goedkoop.

Trouwens. Merci. .
Wie dat ooit heeft bedacht. Zo lame.
Waarom 40 euro? Hand-carved?
k_i_mwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:18
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:08 schreef Anosmie het volgende:

[..]

!

Gaat het weer een beetje beter met je?
Nee, niet echt . En het ergste is nog dat ik morgen met mijn kind naar het ziekenhuis moet (niets ernstigs, standaard onderzoek) en dat ik bij de gedachte alleen al van stress op de vroege ochtend zin heb om te janken. Maargoed, daar komen we ook wel overheen.
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:24
Trouwens, de hapjes die ik voor mijn feestje ga maken zijn volgens mij nog best wel SHE-verantwoord. :

- ketjap/honing-kipkluifjes
- Indiase gehaktballetjes met koriander-limoen-mayo
- dadels met spek uit de oven (die misschien iets minder)
- gevulde kerrie-eieren
SHEwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:24
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:17 schreef Isegrim het volgende:

[..]

Twee keer kaas klopt wel - boterham met kaas en kaas in de salade. Ik zet de kaas wel ff helemaal stop voorlopig. Avondeten eet ik meestal wel ja, ik hoop dat dat mag.
[..]

Oh ja, dat is wel wat ja.
[..]

Ik heb idd het idee dat cola light een negatief effect op mijn darmen heeft. Vóór mijn dieet dronk ik nooit cola maar vruchtensappen en ice tea. Maar daar zitten te veel kcal in en ik wil wel af en toe iets anders dan water drinken. Iets zoets met name.
Nou, als avondeten niet perse hoeft, dan niet natuurlijk

grapje, je bent meer afgevallen dan ik...sterker nog, 8 kilo meer


Kijk eens naar spa-lighjt ( die in de pakken ) is lekker en suikervrij. grapefruitsap is ook goed voor je, maar niet teveel.
Zelf ijsthee maken is lekker, met zoetstoffie.
Maar je kan natuurlijk de euroshopper cola light of de zero proberen, ik heb er geen last van.
Isegrimwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:26
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:24 schreef SHE het volgende:

[..]

Nou, als avondeten niet perse hoeft, dan niet natuurlijk

grapje, je bent meer afgevallen dan ik...sterker nog, 8 kilo meer


Kijk eens naar spa-lighjt ( die in de pakken ) is lekker en suikervrij. grapefruitsap is ook goed voor je, maar niet teveel.
Zelf ijsthee maken is lekker, met zoetstoffie.
Maar je kan natuurlijk de euroshopper cola light of de zero proberen, ik heb er geen last van.
Zelf ice tea maken, dat heb ik dus gewoon nog nooit bedacht hè? Goed plan!

Ik ga andere cola proberen.
motorbloempjewoensdag 8 oktober 2008 @ 21:26
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:18 schreef k_i_m het volgende:

[..]

Nee, niet echt . En het ergste is nog dat ik morgen met mijn kind naar het ziekenhuis moet (niets ernstigs, standaard onderzoek) en dat ik bij de gedachte alleen al van stress op de vroege ochtend zin heb om te janken. Maargoed, daar komen we ook wel overheen.
awgoss

ga lekker vroeg (proberen te) slapen

beterschap enzo
SHEwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:27
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:18 schreef k_i_m het volgende:

[..]

Nee, niet echt . En het ergste is nog dat ik morgen met mijn kind naar het ziekenhuis moet (niets ernstigs, standaard onderzoek) en dat ik bij de gedachte alleen al van stress op de vroege ochtend zin heb om te janken. Maargoed, daar komen we ook wel overheen.
k_i_mwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:35
.
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:36
Kim! Hou je het wel goed in de gaten, jezelf?

Succes morgen.
SHEwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:39
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:36 schreef ColdFeet het volgende:
Kim! Hou je het wel goed in de gaten, jezelf?

Succes morgen.
Je praat altijd tegen haar alsof ze zichzelf elk moment van kant kan maken

Laat je niet bedotten door die lolliesuckster, want het is een draak! Ze ownt het leven. Drie keer in de kont. Zonder spuug!!
conlechewoensdag 8 oktober 2008 @ 21:40
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:39 schreef SHE het volgende:

[..]

Je praat altijd tegen haar alsof ze zichzelf elk moment van kant kan maken

Laat je niet bedotten door die lolliesuckster, want het is een draak! Ze ownt het leven. Drie keer in de kont. Zonder spuug!!
Auw.
Aventurawoensdag 8 oktober 2008 @ 21:41
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:08 schreef Isegrim het volgende:

[..]

Of dingen als "Ik red het niet op" en "Ik ga op bed".
MoBlo zei eerder in dit topic over iets: 'dat heb ik nog nooit op', da's ook geen ABN. Ik weet niet wat het wel is. Ik lees het wel vaak hier op Fok!
Tinkepinkwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:42
Sterkte morgen K_i_m. Gewoon een halfuurtje eerder opstaan. DAn valt de stress ook wel mee.
Goodbyewoensdag 8 oktober 2008 @ 21:42
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:41 schreef Aventura het volgende:

[..]

MoBlo zei eerder in dit topic over iets: 'dat heb ik nog nooit op', da's ook geen ABN. Ik weet niet wat het wel is. Ik lees het wel vaak hier op Fok!
Ja, dat heb ik ook al een gelezen! Al was het volgensmij Miss_S. Volgensmij is het zuidelijk?
motorbloempjewoensdag 8 oktober 2008 @ 21:43
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:41 schreef Aventura het volgende:

[..]

MoBlo zei eerder in dit topic over iets: 'dat heb ik nog nooit op', da's ook geen ABN. Ik weet niet wat het wel is. Ik lees het wel vaak hier op Fok!
'dat heb ik nog nooit op' --> 'dat heb ik nog nooit gegeten'

k_i_mwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:44
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:39 schreef SHE het volgende:

[..]

Je praat altijd tegen haar alsof ze zichzelf elk moment van kant kan maken

Laat je niet bedotten door die lolliesuckster, want het is een draak! Ze ownt het leven. Drie keer in de kont. Zonder spuug!!
Ik ben wat dat betreft net een man, als ik dan toch een keer echt ziek ben dan vergaat gelijk de hele wereld .

Maar dat komt grotendeels ook omdat ik niet gewend ben om echt ziek te zijn. Ik kan nog beter een schouder uit de kom hebben dan griep .
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:45
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:39 schreef SHE het volgende:

[..]

Je praat altijd tegen haar alsof ze zichzelf elk moment van kant kan maken

Laat je niet bedotten door die lolliesuckster, want het is een draak! Ze ownt het leven. Drie keer in de kont. Zonder spuug!!
Mental image
conlechewoensdag 8 oktober 2008 @ 21:45
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:43 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

'dat heb ik nog nooit op' --> 'dat heb ik nog nooit gegeten'


Is dat geen ABN?? Zeg ik ook heel vaak!
k_i_mwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:45
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:41 schreef Aventura het volgende:

[..]

MoBlo zei eerder in dit topic over iets: 'dat heb ik nog nooit op', da's ook geen ABN. Ik weet niet wat het wel is. Ik lees het wel vaak hier op Fok!
Dat irriteert me mateloos ja .
motorbloempjewoensdag 8 oktober 2008 @ 21:46
* motorbloempje zit lekker van verse stukjes ananas te snoepen

verse ananas is tof
Aventurawoensdag 8 oktober 2008 @ 21:46
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:43 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

'dat heb ik nog nooit op' --> 'dat heb ik nog nooit gegeten'


Ik weet wat 't betekent , maar het is zeker weten streektaal/dialect. Heb alleen geen idee uit welke regio! Waar kom jij vandaan?
motorbloempjewoensdag 8 oktober 2008 @ 21:46
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:45 schreef conleche het volgende:

[..]

Is dat geen ABN?? Zeg ik ook heel vaak!
volgens mij wel, of niet?
motorbloempjewoensdag 8 oktober 2008 @ 21:47
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:46 schreef Aventura het volgende:

[..]

Ik weet wat 't betekent , maar het is zeker weten streektaal/dialect. Heb alleen geen idee uit welke regio! Waar kom jij vandaan?
ik weet niet beter

Schevenigen ben ik opgegroeid
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:48
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:45 schreef conleche het volgende:

[..]

Is dat geen ABN?? Zeg ik ook heel vaak!
Ik betrap mezelf ook heel vaak op het gebruik van 'heel niet' ipv 'helemaal niet'. als in 'ik had je heel niet gezien'.


WTF Drumband voor onze deur
Aventurawoensdag 8 oktober 2008 @ 21:48
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:45 schreef k_i_m het volgende:

[..]

Dat irriteert me mateloos ja .
Het is taalkundig niet correct, net zoals - no offence - je aan iets irriteren trouwens
SHEwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:48
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:44 schreef k_i_m het volgende:

[..]

Ik ben wat dat betreft net een man, als ik dan toch een keer echt ziek ben dan vergaat gelijk de hele wereld .

Maar dat komt grotendeels ook omdat ik niet gewend ben om echt ziek te zijn. Ik kan nog beter een schouder uit de kom hebben dan griep .
En vergeet je gave voor dramatiek niet!
Ik lag vandaag ook dood te gaan in bed. Ik ben ongesteld, beetje grieperig, zere poot. Het leven had bijna geen zin meer.
En toen ineens begon ' gillend naar huis ' en zat ik luidschaterend op de bank met een glas wodka.
Terwijl ik eigenlijk nog op de planning had staan heel depressief te doen, want ik moet er morgen vroeg uit en dat kan natuurlijk helemaal niet als je ziek bent en bijna dood gaat.

Misschien dat ik er straks nog een diepe zucht uit weet te persen.
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:48
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:46 schreef Aventura het volgende:

[..]

Ik weet wat 't betekent , maar het is zeker weten streektaal/dialect. Heb alleen geen idee uit welke regio! Waar kom jij vandaan?
Ze zeggen het op de Veluwe ook, weet ik dan
motorbloempjewoensdag 8 oktober 2008 @ 21:49
da's heul nie waar nie!

Fons ken een maand lang nie praten nie en nie zingen nie
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:50
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:49 schreef motorbloempje het volgende:
da's heul nie waar nie!

Fons ken een maand lang nie praten nie en nie zingen nie
Dat is Afrikaans, muts
k_i_mwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:50
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:48 schreef Aventura het volgende:

[..]

Het is taalkundig niet correct, net zoals - no offence - je aan iets irriteren trouwens
Dat doe ik toch ook niet .
Aventurawoensdag 8 oktober 2008 @ 21:50
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:48 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Ik betrap mezelf ook heel vaak op het gebruik van 'heel niet' ipv 'helemaal niet'. als in 'ik had je heel niet gezien'.


WTF Drumband voor onze deur
Gisteravond had ik heel veel vuurwerk voor mijn huis. Vaaaag...
SHEwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:50
Overigens zit ik nog wel even met mijn gedachten bij Vief.

Viefke, laat je wat horen?
Anosmiewoensdag 8 oktober 2008 @ 21:51
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:18 schreef k_i_m het volgende:

Nee, niet echt . En het ergste is nog dat ik morgen met mijn kind naar het ziekenhuis moet (niets ernstigs, standaard onderzoek) en dat ik bij de gedachte alleen al van stress op de vroege ochtend zin heb om te janken. Maargoed, daar komen we ook wel overheen.
He bah zeg.

Heb je iets van paracetamol met coffeine of finimal C in huis? Dat pept je iig genoeg op om van huis naar zhuis en weer terug te komen.
motorbloempjewoensdag 8 oktober 2008 @ 21:51
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:50 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Dat is Afrikaans, muts
ken je die reclame niet?
Ewelinawoensdag 8 oktober 2008 @ 21:51
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:48 schreef SHE het volgende:

[..]

En vergeet je gave voor dramatiek niet!
Ik lag vandaag ook dood te gaan in bed. Ik ben ongesteld, beetje grieperig, zere poot. Het leven had bijna geen zin meer.
En toen ineens begon ' gillend naar huis ' en zat ik luidschaterend op de bank met een glas wodka.
Terwijl ik eigenlijk nog op de planning had staan heel depressief te doen, want ik moet er morgen vroeg uit en dat kan natuurlijk helemaal niet als je ziek bent en bijna dood gaat.

Misschien dat ik er straks nog een diepe zucht uit weet te persen.
Gelukkig, ik ben dus niet de enige die dit doet
Viking84woensdag 8 oktober 2008 @ 21:52
Miss_S zegt ook: "Dat heb ik nog nooit op". Komt zij niet uit dezelfde streek als MoBlo?
Nog een taalkundig eigenaardigheidje: Greys zegt wel eens 'ja?' aan het eind van een vraagzin .
Ewelinawoensdag 8 oktober 2008 @ 21:53
Ik zeg dat ook wel eens hoor.

Opgegroeid in Zuid-Holland.
Laurelinewoensdag 8 oktober 2008 @ 21:53
Zeggen jullie ook ; "Ik ben er!" als je genoeg hebt gegeten?
SHEwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:53
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:49 schreef motorbloempje het volgende:
da's heul nie waar nie!

Fons ken een maand lang nie praten nie en nie zingen nie
!
Ewelinawoensdag 8 oktober 2008 @ 21:53
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:51 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

ken je die reclame niet?
"Hij bel jou over een maand trug"

(zo spreekt ze het iig uit
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:53
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:50 schreef SHE het volgende:
Overigens zit ik nog wel even met mijn gedachten bij Vief.

Viefke, laat je wat horen?
Oh, ik had al van haar gehoord. Denk je dat ze 't liever zelf vertelt?
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:54
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:51 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

ken je die reclame niet?
Zoetje, ik kijk toch geen NL TV?
Viking84woensdag 8 oktober 2008 @ 21:54
Wat is er met Viev dan? Heb ik iets gemist?
Plukie86woensdag 8 oktober 2008 @ 21:55
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:08 schreef Isegrim het volgende:


Of dingen als "Ik red het niet op" en "Ik ga op bed".
Is 'ik ga op bed' geen ABN dan?? Omg nu voel ik me helemaal een provinciaal.... Dat voelde ik me overigens soms sowieso al in Amsterdam, met name als ik door Oud-Zuid fiets.

Ik voel me wel thuis in dit topic met al die Friezen hier. Zullen we in 't Fries overgaan? Kan de rest 't lekker niet lezen.
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:55
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:53 schreef Laureline het volgende:
Zeggen jullie ook ; "Ik ben er!" als je genoeg hebt gegeten?
Nee. Maar ik weet wel dat 'ik zit vol' (wat ik zou zeggen als ik genoeg heb gegeten) in het Vlaams betekent dat je zwanger bent
Ewelinawoensdag 8 oktober 2008 @ 21:56
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:53 schreef Laureline het volgende:
Zeggen jullie ook ; "Ik ben er!" als je genoeg hebt gegeten?
Nee, dan is het:"Ik ben vol."

Gadver, m'n laptop moet echt opnieuw geformatteerd worden. Krijg om de haverklap pop-ups die ik niet wil hebben en dan kan ik weer niet verder werken.
:
Aventurawoensdag 8 oktober 2008 @ 21:56
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:53 schreef Laureline het volgende:
Zeggen jullie ook ; "Ik ben er!" als je genoeg hebt gegeten?
Dat zegt mijn vriend altijd in bed

j/k
SHEwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:57
Ik herken echt niets uit de taalthingie's hier.
Maar ik spreek ook redelijk ABN, incl hilversumse rrrrrrr

Het enige wat ik consequent verkeerd zeg is 'kapoentje' , dat kennen ze niet in mijn kringen.
Viking84woensdag 8 oktober 2008 @ 21:58
Oeh, gadver. Ik wilde dus gaan tandenpoetsen en toen had ik bijna de tandenborstel van m'n onhygiënische Duitse huisgenote in m'n mond gestopt. Huuuu!! .
SHEwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:58
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:53 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Oh, ik had al van haar gehoord. Denk je dat ze 't liever zelf vertelt?
Ja, lijkt me wel.
Ik ga dat loeder zelf wel weer PM-en
k_i_mwoensdag 8 oktober 2008 @ 21:59
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:50 schreef SHE het volgende:
Overigens zit ik nog wel even met mijn gedachten bij Vief.

Viefke, laat je wat horen?
Vief ligt in d'r nestje denk ik, de slaap in te halen van de afgelopen dagen .
Viking84woensdag 8 oktober 2008 @ 21:59
WATTISERDANMETVIEV?!
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 22:00
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:59 schreef Viking84 het volgende:
WATTISERDANMETVIEV?!
Die moest vandaag naar de dokter
Ewelinawoensdag 8 oktober 2008 @ 22:00
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:00 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Die moest vandaag naar de dokter
Voor?
Anosmiewoensdag 8 oktober 2008 @ 22:01
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:56 schreef Ewelina het volgende:

Nee, dan is het:"Ik ben vol."

Gadver, m'n laptop moet echt opnieuw geformatteerd worden. Krijg om de haverklap pop-ups die ik niet wil hebben en dan kan ik weer niet verder werken.
:
Ik las havermout ipv haverklap
Ik ben obsessed gewoon. Ik heb Brinta gekocht voor mn ontbijt morgen.
Vroeger moest ik van de lucht alleen al kaken. Zou dat over zijn?
SHEwoensdag 8 oktober 2008 @ 22:01
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:51 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Gelukkig, ik ben dus niet de enige die dit doet
Mooi is dat he?
Ik neem mezelf allang niet meer serieus, maar word wel kwaad als anderen dat ook niet meer doen
Aventurawoensdag 8 oktober 2008 @ 22:01
Kijkt iemand nog de naakte waarheid toevallig? Hoe slopend kan een negatief zelfbeeld zijn, ik vind het een beeldschoon meisje.
Ewelinawoensdag 8 oktober 2008 @ 22:01
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:01 schreef SHE het volgende:

[..]

Mooi is dat he?
Ik neem mezelf allang niet meer serieus, maar word wel kwaad als anderen dat ook niet meer doen
Uiteraard.
Tinkepinkwoensdag 8 oktober 2008 @ 22:03
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:59 schreef Viking84 het volgende:
WATTISERDANMETVIEV?!
Ik weet het ook niet. Heb alleen het bedanktopic van Vivi in OUD gezien,maar kan niet achterhalen wat er aan de hand is. Nou maak ik me zorgen dat er iets ergs aan de hand is
k_i_mwoensdag 8 oktober 2008 @ 22:03
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:01 schreef Aventura het volgende:
Kijkt iemand nog de naakte waarheid toevallig? Hoe slopend kan een negatief zelfbeeld zijn, ik vind het een beeldschoon meisje.
Ze lijkt op Nicolette van Dam, maar dan iets steviger!
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 22:06
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:03 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Ik weet het ook niet. Heb alleen het bedanktopic van Vivi in OUD gezien,maar kan niet achterhalen wat er aan de hand is. Nou maak ik me zorgen dat er iets ergs aan de hand is
Ze kreeg de uitslag van een onderzoek. En het leek gelukkig nogal mee te vallen.
Ewelinawoensdag 8 oktober 2008 @ 22:06
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:03 schreef k_i_m het volgende:

[..]

Ze lijkt op Nicolette van Dam, maar dan iets steviger!
Ik vind Nicolette ook niet echt heel mooi

Maar ik vind eigenlijk mensen zelden knap. Ze heeft wel iets
Chicolatewoensdag 8 oktober 2008 @ 22:08
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:46 schreef Aventura het volgende:

[..]

Ik weet wat 't betekent , maar het is zeker weten streektaal/dialect. Heb alleen geen idee uit welke regio! Waar kom jij vandaan?
Dat zeg ik ook vaak . Ik kom uit Almere, ouders van Veluwe en omgeving Rotterdam. Dus het is niet typisch iets uit omgeving Nijmegen, lijkt me.
SHEwoensdag 8 oktober 2008 @ 22:08
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:01 schreef Aventura het volgende:
Kijkt iemand nog de naakte waarheid toevallig? Hoe slopend kan een negatief zelfbeeld zijn, ik vind het een beeldschoon meisje.
Nu is ze natuurlijk niet op haar best, maar op die oude foto's was ze echt stunning. Juist door die foto's zag je hoezeer ze zichzelf had laten gaan.

Ik ben blij dat ze hieraan meedoet, want het is een ontzettend lekker wijf. Die depressie is te oneerlijk.
Ik herken overigens heel veel in haar eigen verhaal, maar ik heb nog steeds therapie voor mijn gestoorde zelfbeeld
Ewelinawoensdag 8 oktober 2008 @ 22:08
O, en hoezo sluikreclame voor head & shoulders?
Aventurawoensdag 8 oktober 2008 @ 22:08
Ik vind mensen snel knap als ze een mooie lach hebben, en die heeft zij in ieder geval.
Ewelinawoensdag 8 oktober 2008 @ 22:10
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:08 schreef SHE het volgende:

[..]

Nu is ze natuurlijk niet op haar best, maar op die oude foto's was ze echt stunning. Juist door die foto's zag je hoezeer ze zichzelf had laten gaan.

Ik ben blij dat ze hieraan meedoet, want het is een ontzettend lekker wijf. Die depressie is te oneerlijk.
Ik herken overigens heel veel in haar eigen verhaal, maar ik heb nog steeds therapie voor mijn gestoorde zelfbeeld
Ehm, nu ben ik benieuwd. Kun je die foto's nog terugvinden?

En depressies zijn kut. Dat spreekt voor zich.
Laurelinewoensdag 8 oktober 2008 @ 22:11
Zo, ik ben er dus weer.
Vannacht vanaf half 4 wakker gelegen, ik moet eens afleren dan het laatste uurtje weer in slaap te vallen tot half 9, dan word je zo beroerd en trillerig wakker. Maar wel veel plannen gesmeed voor mijn toekomstige opdrachtsloze periode, in plaats van alleen maar urenlang te tobben, dus ik leer het ooit wel.
Het ging verder wel goed vandaag totdat ik vanochtend op de fiets door een agent op een scooter (!) werd ingehaald die mij uitkafferde dat ik door rood fietste en dat ik dan maar eerder van huis moest weggaan. Hij leek sprekend op Smith uit The Matrix overigens. Daarna, toen de agent weg was (god wat kon die vent vuil kijken) merkte ik dat ik plotseling in tranen uitbarstte op de Scheveningseweg. Hm. En er zaten allerlei mensen te wachten op mijn presentatie, dus dat kwam niet zo handig uit. Het is best moeilijk dan bewust aan dingen te denken waardoor je niet meer moet huilen, je gedachten buigen snel de verkeerde kant op, zeg maar.
Aventurawoensdag 8 oktober 2008 @ 22:12
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:08 schreef SHE het volgende:

[..]

Nu is ze natuurlijk niet op haar best, maar op die oude foto's was ze echt stunning. Juist door die foto's zag je hoezeer ze zichzelf had laten gaan.

Ik ben blij dat ze hieraan meedoet, want het is een ontzettend lekker wijf. Die depressie is te oneerlijk.
Ik herken overigens heel veel in haar eigen verhaal, maar ik heb nog steeds therapie voor mijn gestoorde zelfbeeld
Ja ze heeft het e.e.a. wel laten vervallen, maar ze heeft nog steeds een uiterlijk dat veel vrouwen zouden willen. Oke, behalve (oke, beetje gemeen) die buik dan.
SHEwoensdag 8 oktober 2008 @ 22:14
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:10 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Ehm, nu ben ik benieuwd. Kun je die foto's nog terugvinden?

En depressies zijn kut. Dat spreekt voor zich.
fgeen id, misschien op de site? Ze lieten de pics aan het begin zien, uit de tijd dat ze nog modellenwerk deed.
Voor mij was heel herkenbaar, ook ik heb jaren succesvol als model gewerkt en zie er nu uit alsof ik uit de provincie kom
Vooral de opmerking ' het hoofd losgekoppelt hebben van je lichaam ' klinkt voor mij zo herkenbaar. Dat is precies wat ik toen ook heb gedaan.
Maar goed, ik heb inmiddels ook een soortgelijke lifecoach getroffen en ik heb wel het idee dat hij me er langzaam aan het uit trekken is.

Maar mensen hebben vaak geen idee hoe diep dat kan zitten en jezelf echt zo vreselijk lelijk en waardeloos voelen, terwijl mensen om je heen niets raars zien. en dat is misschien nog wel het meest frustrerende eraan.
Greyswoensdag 8 oktober 2008 @ 22:16
Klikkerdeklik: Even een kleine special..

Viev vertelt daar het hele verhaal

Ipv dat ze dat nou ook even hier doet
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 22:17
Laureline
Ewelinawoensdag 8 oktober 2008 @ 22:18
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:14 schreef SHE het volgende:

[..]

fgeen id, misschien op de site? Ze lieten de pics aan het begin zien, uit de tijd dat ze nog modellenwerk deed.
Voor mij was heel herkenbaar, ook ik heb jaren succesvol als model gewerkt en zie er nu uit alsof ik uit de provincie kom
Vooral de opmerking ' het hoofd losgekoppelt hebben van je lichaam ' klinkt voor mij zo herkenbaar. Dat is precies wat ik toen ook heb gedaan.
Maar goed, ik heb inmiddels ook een soortgelijke lifecoach getroffen en ik heb wel het idee dat hij me er langzaam aan het uit trekken is.

Maar mensen hebben vaak geen idee hoe diep dat kan zitten en jezelf echt zo vreselijk lelijk en waardeloos voelen, terwijl mensen om je heen niets raars zien. en dat is misschien nog wel het meest frustrerende eraan.
Dat iets heel diep kan zitten heb ik helaas maar al te veel ervaring mee Ook al ben ik geen model geweest, ik weet wèl wat is het om met walging naar je lijf te kijken. M'n hoofd vond ik altijd wel een stuk beter dan het lijf. Tegenwoordig als ik voor de spiegel sta, moet ik van mezelf opnoemen wat ik wél mooi vind (en daarna pas het negatieve). Foto's helpen trouwens wel enorm bij het bijschaven van je zelfbeeld.

Maar eigenlijk heb ik meer last van de loskoppeling "verstand/ratio" en "gevoel"
Greyswoensdag 8 oktober 2008 @ 22:20
Laureline, getverderrie.
Kusje?
vamperoticawoensdag 8 oktober 2008 @ 22:20
Ik word altijd zooo verdrietig van dat programma....
Als die "normale" meiden zich al zo lelijk vinden... Wat ben ík dan?

Ik zou ook niet mee doen.... De gedachte alleen al om daar in die badjas te moeten staan....
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 22:21
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:20 schreef vamperotica het volgende:
Ik word altijd zooo verdrietig van dat programma....
Als die "normale" meiden zich al zo lelijk vinden... Wat ben ík dan?

Ik zou ook niet mee doen.... De gedachte alleen al om daar in die badjas te moeten staan....
Dude. Jij BENT een normale meid

Afgaande op je fotoboek.
Laurelinewoensdag 8 oktober 2008 @ 22:22
Uiteindelijk werd het nog een prima dag, goed gewerkt en heerlijk gegeten 's avonds.
Mijn moeder en haar man kwamen eten, het rare mens vertrekt overmorgen voor een maand naar Iran , Knolselderijpuree is trouwens echt een aanrader voor dinertjes met gasten, het is (vind ik) lekkerder dan aardappelpuree en je eet dus nog steeds alleen maar groente, en het is niet zo demonstratief 'we zijn op dieet'-achtig

Lijstje:
O: bramen met yoghurt, grapefruit-sinaasappelsap
L: volkorenbol gerookte zalm
T: nootjes, 1 appelpeer (zo'n raar Chinees ding van de markt ertussenin dus)
D: 1 grote kreefttortellini met beetje kreeftensaus
D: lamsfilet met saus van morilles, knolselderijpuree en groene kool met beetje bacon
T: ananassorbet (ze waren een beetje aan het vergaan, dus heeft er het toetje van gebrouwen)
en 2 glaasjes witte wijn

en dank voor de
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 22:23
Hoe maak je 'm, Laureline?
BTW, bedoel je een nashipeer?
Ewelinawoensdag 8 oktober 2008 @ 22:23
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:20 schreef vamperotica het volgende:
Ik word altijd zooo verdrietig van dat programma....
Als die "normale" meiden zich al zo lelijk vinden... Wat ben ík dan?

Ik zou ook niet mee doen.... De gedachte alleen al om daar in die badjas te moeten staan....
Jij bent leuk.

Bekijk het eens van de andere kant: ook dat soort meisjes zijn onzeker over bepaalde dingen, dus je bent lang niet de enige.

Met een naaktshoot zou ik denk ik nog niet eens zoveel problemen hebben.
Greyswoensdag 8 oktober 2008 @ 22:26
Hebben jullie het linkje naar Viv d'r story nou gezien?
Dan weet je alles wat er te weten valt namelijk meteen

Ik vind het dametje uit dat programma leuk en mooi en ik vond het echt belachelijk dat ze zichzelf neerzette naast die dame met die ENORME borsten. Maar goed, dat zal ze dan echt wel zo zien, lijkt me zo raar

Wat een leuk jurkje, dat rode!
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 22:26
Het verbaast me dat jij zo naar jezelf kijkt/hebt gekeken, Ewelina.
vamperoticawoensdag 8 oktober 2008 @ 22:27
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:11 schreef Laureline het volgende:
Zo, ik ben er dus weer.
Vannacht vanaf half 4 wakker gelegen, ik moet eens afleren dan het laatste uurtje weer in slaap te vallen tot half 9, dan word je zo beroerd en trillerig wakker. Maar wel veel plannen gesmeed voor mijn toekomstige opdrachtsloze periode, in plaats van alleen maar urenlang te tobben, dus ik leer het ooit wel.
Het ging verder wel goed vandaag totdat ik vanochtend op de fiets door een agent op een scooter (!) werd ingehaald die mij uitkafferde dat ik door rood fietste en dat ik dan maar eerder van huis moest weggaan. Hij leek sprekend op Smith uit The Matrix overigens. Daarna, toen de agent weg was (god wat kon die vent vuil kijken) merkte ik dat ik plotseling in tranen uitbarstte op de Scheveningseweg. Hm. En er zaten allerlei mensen te wachten op mijn presentatie, dus dat kwam niet zo handig uit. Het is best moeilijk dan bewust aan dingen te denken waardoor je niet meer moet huilen, je gedachten buigen snel de verkeerde kant op, zeg maar.
Ewelinawoensdag 8 oktober 2008 @ 22:27
OMG wat een walgelijke lingerie!!! Daar voel je jezelf toch niet mooi in
Ewelinawoensdag 8 oktober 2008 @ 22:28
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:26 schreef ColdFeet het volgende:
Het verbaast me dat jij zo naar jezelf kijkt/hebt gekeken, Ewelina.
Hoezo?
Greyswoensdag 8 oktober 2008 @ 22:28
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:27 schreef Ewelina het volgende:
OMG wat een walgelijke lingerie!!! Daar voel je jezelf toch niet mooi in
Ik vond het wel slim dat ze zo'n bustier en een hoog model broekje aan had, buiksgewijs gezien
Had liever zwart dan wit gezien, overigens.
vamperoticawoensdag 8 oktober 2008 @ 22:30
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:23 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Jij bent leuk.

Bekijk het eens van de andere kant: ook dat soort meisjes zijn onzeker over bepaalde dingen, dus je bent lang niet de enige.

Met een naaktshoot zou ik denk ik nog niet eens zoveel problemen hebben.
Ik snap ook wel dat "dat soort meisjes" ook onzeker zijn... Tuurlijk, denk dat iedereen wel ietwat onzeker ergens over is.

Maar als ik mezelf ergens in die rij had moeten zetten had ik aan de overkant van de straat gestaan ofzo!!
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 22:31
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:28 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Hoezo?
Je komt altijd heel zelfverzekerd over als het om je uiterlijk gaat. Post vaak foto's van jezelf, bent niet bang je eigen mooie punten te benoemen of complimenten die je kreeg te herhalen.
(niet dat dat onterecht is, trouwens. voor de duidelijkheid)
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 22:32
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:30 schreef vamperotica het volgende:

[..]

Ik snap ook wel dat "dat soort meisjes" ook onzeker zijn... Tuurlijk, denk dat iedereen wel ietwat onzeker ergens over is.

Maar als ik mezelf ergens in die rij had moeten zetten had ik aan de overkant van de straat gestaan ofzo!!
Ik vind dat sowieso een vreemde contest
Maar kom, jij bent toch gewoon een leuke, aantrekkelijke vrouw?
Ewelinawoensdag 8 oktober 2008 @ 22:33
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:28 schreef Greys het volgende:

[..]

Ik vond het wel slim dat ze zo'n bustier en een hoog model broekje aan had, buiksgewijs gezien
Had liever zwart dan wit gezien, overigens.
Ik klaag ook niet over de keuze voor een bustier.

Wel over het model; er is echt genoeg moois te krijgen, zoals dit:


SHEwoensdag 8 oktober 2008 @ 22:35
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:22 schreef Laureline het volgende:
Uiteindelijk werd het nog een prima dag, goed gewerkt en heerlijk gegeten 's avonds.
Mijn moeder en haar man kwamen eten, het rare mens vertrekt overmorgen voor een maand naar Iran , Knolselderijpuree is trouwens echt een aanrader voor dinertjes met gasten, het is (vind ik) lekkerder dan aardappelpuree en je eet dus nog steeds alleen maar groente, en het is niet zo demonstratief 'we zijn op dieet'-achtig

Lijstje:
O: bramen met yoghurt, grapefruit-sinaasappelsap
L: volkorenbol gerookte zalm
T: nootjes, 1 appelpeer (zo'n raar Chinees ding van de markt ertussenin dus)
D: 1 grote kreefttortellini met beetje kreeftensaus
D: lamsfilet met saus van morilles, knolselderijpuree en groene kool met beetje bacon
T: ananassorbet (ze waren een beetje aan het vergaan, dus heeft er het toetje van gebrouwen)
en 2 glaasjes witte wijn

en dank voor de
wat heb je mooi gegeten
Ik word er helemaal vrolijk van!
conlechewoensdag 8 oktober 2008 @ 22:37
Kusje voor Laureline.

Ik zit nu naar superdun/dik te kijken. Als ik perse zou moeten kiezen zou ik toch de dunne willen zijn en jullie?
Ewelinawoensdag 8 oktober 2008 @ 22:38
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:31 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Je komt altijd heel zelfverzekerd over als het om je uiterlijk gaat. Post vaak foto's van jezelf, bent niet bang je eigen mooie punten te benoemen of complimenten die je kreeg te herhalen.
(niet dat dat onterecht is, trouwens. voor de duidelijkheid)
Ik ben er nu ook niet meer zo onzeker over. Was ik op de middelbare school ook niet; echt heel veel complimentjes gehad (ook heel veel over mijn figuur).

En toen kwam er 20 kg bij. Weg zelfbeeld

Maar nu is er weer een hoop af en kan ik gelukkig weer positief naar mezelf kijken Wel loopt mijn gevoel soms uiteen met mijn ratio; ik kan heel goed bedenken dat ik er goed uitzie, leuk lijf heb, alleen zegt mijn gevoel wat anders. (En dat laatste probeer ik dus te onderdrukken)

Op meer gebieden heb ik daar last van, mbt tot mijn uiterlijk nog het minst eigenlijk.
conlechewoensdag 8 oktober 2008 @ 22:39
Ahornsiroopdieet: check
Ewelinawoensdag 8 oktober 2008 @ 22:40
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:39 schreef conleche het volgende:
Ahornsiroopdieet: check
Iew
Miss_Swoensdag 8 oktober 2008 @ 22:41
zo ik ben weer terug van hiphop dansles heb alle programmas op rtl4 opgenomen komende dagen maar eens terug kijken
conlechewoensdag 8 oktober 2008 @ 22:41
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:40 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Iew
Long, long time ago......
Greyswoensdag 8 oktober 2008 @ 22:41
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:37 schreef conleche het volgende:
Kusje voor Laureline.

Ik zit nu naar superdun/dik te kijken. Als ik perse zou moeten kiezen zou ik toch de dunne willen zijn en jullie?
Ik ben na 2 minuten maar gezapt naar RTL5 waar nu net een mutsenfilm begint
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 22:41
@Ewelina: hoewel ik je op slankere foto's idd mooier vond, is het toch best gek dat bij veel mensen je hele zelfbeeld blijkbaar afhangt van je gewicht
SHEwoensdag 8 oktober 2008 @ 22:42
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:37 schreef conleche het volgende:
Kusje voor Laureline.

Ik zit nu naar superdun/dik te kijken. Als ik perse zou moeten kiezen zou ik toch de dunne willen zijn en jullie?
Same here!

Ps: bij dieetwebshop.nl heb ik KH-vrije ketchup en chocosaus en aardbeisaus en ahornsiroop gevonden.
Oh en crackers, toastjes, pasta en snoepjes

Geen lelijke carbs, geen suiker
Aventurawoensdag 8 oktober 2008 @ 22:42
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:18 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Dat iets heel diep kan zitten heb ik helaas maar al te veel ervaring mee Ook al ben ik geen model geweest, ik weet wèl wat is het om met walging naar je lijf te kijken. M'n hoofd vond ik altijd wel een stuk beter dan het lijf. Tegenwoordig als ik voor de spiegel sta, moet ik van mezelf opnoemen wat ik wél mooi vind (en daarna pas het negatieve). Foto's helpen trouwens wel enorm bij het bijschaven van je zelfbeeld.

Maar eigenlijk heb ik meer last van de loskoppeling "verstand/ratio" en "gevoel"
Ik heb ook geen realistisch zelfbeeld, maar dat heeft te maken met ouders die een zus van mij van jongs af aan bestempelden tot de knappe en mij tot de studiebol. In mij familie is 'knap' maatje 36, dik donker haar en een gebruinde huid 'knap' (moeder, zus, nichtjes), rossig fijn krulhaar en sproeten (ik) 'niet knap'. Zij kreeg de complimenten en met sinterklaas make-up en parfums. Ik kreeg een boek en ik heb nog nooit een complimentje gehoord. Als vriendjes, vriendinnen en collega's soms zeggen dat ik mooi ben geloofde ik ze ook nooit, ik had (en heb) zelden door dat ik sjans heb. Met mijn figuur heb ik een ingewikkelde relatie, ik ben stiekem wel trots op mijn vrouwelijke lichaam, maar ik ben geen klein fijn hertje met maatje 36 (zoals mam...). Ik maak weleens de grap dat ik me soms gedraag als iemand met een pestverleden....terwijl ik altijd hordes vrienden had en heb, en het me voor de wind gaat in alle opzichten. Ik weet inmiddels wel hoe ik op de meeste mensen overkom, ws. als een succesvolle slimme jonge vrouw . Maar ingebeelde/aangeprate lelijkheid hakt er heel diep in.
vamperoticawoensdag 8 oktober 2008 @ 22:42
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:32 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Ik vind dat sowieso een vreemde contest
Maar kom, jij bent toch gewoon een leuke, aantrekkelijke vrouw?
Ik?
Nee, momenteel écht niet....
Over een kilo of 10 misschien...Dan ben ik nog wel wat stevig, wil er dan nog 5 of eik 10 kwijt...

Nu ben ik met mn 1.63 en 74 kg echt niet aantrekkelijk te noemen!


Maar ik besef ook wel dat het gewon mn eigen stomme schuld is hoor!!
En dat er hard voor gewerkt moet gaan worden om weer "normaal" te worden....
Een lijf als een 16 jarige is natuurlijk geen haalbare kaart...Maar gewoon lekker in mn vel... maatje ( ja, toch weer die cijfertjes) 36 of 38 ipv 44+
k_i_mwoensdag 8 oktober 2008 @ 22:43
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:39 schreef conleche het volgende:
Ahornsiroopdieet: check
Neeeeeee!!! . .
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 22:43
Whoa, dat lijkt verrassend veel op mijn verhaal, aventura

Afijn, ik ga naar bed
SHEwoensdag 8 oktober 2008 @ 22:44
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:41 schreef ColdFeet het volgende:
@Ewelina: hoewel ik je op slankere foto's idd mooier vond, is het toch best gek dat bij veel mensen je hele zelfbeeld blijkbaar afhangt van je gewicht
Hoezo is dat gek? Waarom zou ik genoegen moeten nemen met een lijf wat niet strak en gezond is?
Ik ga bij andere mensen ook over mijn nek van kwabben en putten
Je voelt je niet mooi, niet fit, niet sterk, niet sexy...men, ik moet er niet aan denken anders ben ik acuut weer depressief
Dat ik een beetje doorsla is waar, maar ik vind de gedachte an sich niet zo heel bizar eigenlijk.
Ewelinawoensdag 8 oktober 2008 @ 22:44
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:41 schreef ColdFeet het volgende:
@Ewelina: hoewel ik je op slankere foto's idd mooier vond, is het toch best gek dat bij veel mensen je hele zelfbeeld blijkbaar afhangt van je gewicht
Niet alleen van de weegschaal/spiegel hoor. Maar ik vond mezelf er echt verschrikkelijk uitzien toen Mijn gehele zelfbeeld was negatief, de oorzaak daarvan was beslist niet mijn uiterlijk. Dat heeft eraan bijgedragen, maar niet heel veel.
conlechewoensdag 8 oktober 2008 @ 22:45
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:42 schreef SHE het volgende:

[..]

Same here!

Ps: bij dieetwebshop.nl heb ik KH-vrije ketchup en chocosaus en aardbeisaus en ahornsiroop gevonden.
Oh en crackers, toastjes, pasta en snoepjes

Geen lelijke carbs, geen suiker
O dat ga ik even tjekken! Dat doet me denken: CF, jij had het over suikervrije chilisaus: waar?? Ik ben dol op chilisaus, maar dat zit bomvol suiker....
Miss_Swoensdag 8 oktober 2008 @ 22:46
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:42 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Ja, dat heb ik ook al een gelezen! Al was het volgensmij Miss_S. Volgensmij is het zuidelijk?
Ik zie dat ik weer als boerin wordt gezien maar nee inderdaad dat zeg ik wel vaker en als je dat hier zegt kijken ze je echt niet raar aan
Maar goed ik rij ook aan of heb iets niet bij
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 22:47
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:44 schreef SHE het volgende:

[..]

Hoezo is dat gek? Waarom zou ik genoegen moeten nemen met een lijf wat niet strak en gezond is?
Ik ga bij andere mensen ook over mijn nek van kwabben en putten
Je voelt je niet mooi, niet fit, niet sterk, niet sexy...men, ik moet er niet aan denken anders ben ik acuut weer depressief
Dat ik een beetje doorsla is waar, maar ik vind de gedachte an sich niet zo heel bizar eigenlijk.
Ja ho. Ik heb het niet over extreem zwaar, maar komop, ik krijg echt geen suicidale gedachten van een beetje vet op mijn buik, hoor

Conleche: Delhaize. Van Nando's (geweldige fastfoodketen ). Is allergeen- en suikervrij. Loeischerp
vamperoticawoensdag 8 oktober 2008 @ 22:47
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:46 schreef Miss_S het volgende:

[..]

Ik zie dat ik weer als boerin wordt gezien maar nee inderdaad dat zeg ik wel vaker en als je dat hier zegt kijken ze je echt niet raar aan
Maar goed ik rij ook aan of heb iets niet bij
En ik zit ergens langs...
Ewelinawoensdag 8 oktober 2008 @ 22:48
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:42 schreef Aventura het volgende:

[..]
. Maar ingebeelde/aangeprate lelijkheid hakt er heel diep in.
Jup. Overigens is dat negatieve zelfbeeld van mij eerder op andere fronten te vinden dan mijn uiterlijk
conlechewoensdag 8 oktober 2008 @ 22:49
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:47 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Ja ho. Ik heb het niet over extreem zwaar, maar komop, ik krijg echt geen suicidale gedachten van een beetje vet op mijn buik, hoor

Conleche: Delhaize. Van Nando's (geweldige fastfoodketen ). Is allergeen- en suikervrij. Loeischerp
I luv joe, ga ik dinsdag als ik in la Belgique ben direct halen.
SHEwoensdag 8 oktober 2008 @ 22:49
CF, die chilisaus wil ik ook alleen hier geen delhaize in de buurt.
Zou jij wellicht een fles mee kunnen nemen voor me? En wellicht ook nog andere dingetjes waar je fan van bent?

Als je me de kosten mailt + moeite dan ben ik je zeeeeeeeeer erkentelijk
Laurelinewoensdag 8 oktober 2008 @ 22:49
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:35 schreef SHE het volgende:

[..]

wat heb je mooi gegeten
Ik word er helemaal vrolijk van!
Ja, ik denk de laatste tijd dat je van mooi eten ook echt mooier wordt.

En ColdFeet, wat bedoel je met "'m"? De puree neem ik aan? Gewoon dat ding gaarkoken, dan met peep en zout, beetje boter en een zoete rauwe ui erdoor gladstaafmixeren. De ui was niet zo lekker zoet als de vorige keer, dus we hadden het nog even in de oven gezet, dan gaan de smaakjes weer goedkomen.

En als je de appelpeer (zal wel Nashi heten dus?) bedoelde: gewoon schillen en opeten

[ Bericht 5% gewijzigd door Laureline op 08-10-2008 22:56:28 ]
Miss_Swoensdag 8 oktober 2008 @ 22:51
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:47 schreef vamperotica het volgende:

[..]

En ik zit ergens langs...
Yep, dat ook maar die is eigenlijk wel het ergste
ColdFeetwoensdag 8 oktober 2008 @ 22:51
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:49 schreef conleche het volgende:

[..]

I luv joe, ga ik dinsdag als ik in la Belgique ben direct halen.
Tis dus geen zoete chilisaus he. Maar ik vind 'm lekker! Geloof dat het hot peri-peri heet.
SHEwoensdag 8 oktober 2008 @ 22:52
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:49 schreef conleche het volgende:

[..]

I luv joe, ga ik dinsdag als ik in la Belgique ben direct halen.
of jij natuurlijk
Greyswoensdag 8 oktober 2008 @ 22:53
Vanmiddag trouwens deze auditie gezien van American X Factor.
Vooral door het achterliggende verhaal (zijn vrouw overleden na de geboorte van hun dochtertje) heb ik hartverscheurend zitten snotteren. En aan de jury te zien was ik niet de enige

vamperoticawoensdag 8 oktober 2008 @ 22:54
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:51 schreef Miss_S het volgende:

[..]

Yep, dat ook maar die is eigenlijk wel het ergste



Vreemd trouwens dat kinderen per "taalgebied" ook anders les krijgen....

Zo wordt de ut en un écht zo geleerd in groep 3
(terwijl ik er toch echt van overtuigd ben dat het gewoon de hét en een is)
conlechewoensdag 8 oktober 2008 @ 22:54
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:52 schreef SHE het volgende:

[..]

of jij natuurlijk
Moek een flesje voor je meenemen??
Ewelinawoensdag 8 oktober 2008 @ 22:56
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:53 schreef Greys het volgende:
Vanmiddag trouwens deze auditie gezien van American X Factor.
Vooral door het achterliggende verhaal (zijn vrouw overleden na de geboorte van hun dochtertje) heb ik hartverscheurend zitten snotteren. En aan de jury te zien was ik niet de enige


Greys, nu zit ik ook te janken
Miss_Swoensdag 8 oktober 2008 @ 22:57
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:54 schreef vamperotica het volgende:

[..]




Vreemd trouwens dat kinderen per "taalgebied" ook anders les krijgen....

Zo wordt de ut en un écht zo geleerd in groep 3
(terwijl ik er toch echt van overtuigd ben dat het gewoon de hét en een is)
Ja dat is waar.....eigenlijk helemaal nooit over nagedacht
(sowieso niet over ons taal gebruik tot ik vorig jaar in Nijmegen naar school ging)
SHEwoensdag 8 oktober 2008 @ 22:58
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:54 schreef conleche het volgende:

[..]

Moek een flesje voor je meenemen??
pretty please met sugah's on tops

En andere sugar free wanna haves
Jij vind dezelfde dingen lekker dus dat komt wel goed.
Laurelinewoensdag 8 oktober 2008 @ 23:01
Zo, ik ga 'Bep, het Medium' kijken met mijn . Want ik geloof alleen in Mediums met kerstbal-oorbellen, overgeblondeerd permanent en plat Leids accent:"Ja, dat is echt fucking butt voor jouw. Maar je moet het toch hèndele maid!"
Greyswoensdag 8 oktober 2008 @ 23:06
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:56 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Greys, nu zit ik ook te janken
Mooi he? Ik kan er wel tien keer achter elkaar naar kijken/luisteren
Greyswoensdag 8 oktober 2008 @ 23:07
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 23:01 schreef Laureline het volgende:
Zo, ik ga 'Bep, het Medium' kijken met mijn . Want ik geloof alleen in Mediums met kerstbal-oorbellen, overgeblondeerd permanent en plat Leids accent:"Ja, dat is echt fucking butt voor jouw. Maar je moet het toch hèndele maid!"
Ohhhhhhhh komt dat nu? Dan ga ik ook kijken!
Gewellllllllllllldig!

Die chickflick is toch weinig aan.
Principessa.Farfalluswoensdag 8 oktober 2008 @ 23:10
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:11 schreef Tinkepink het volgende:
Jullie zijn zo streng voor jezelf Is dat nou echt nodig?
Ja precies, neem een voorbeeld aan mij
motorbloempjewoensdag 8 oktober 2008 @ 23:11
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:53 schreef Greys het volgende:
Vanmiddag trouwens deze auditie gezien van American X Factor.
Vooral door het achterliggende verhaal (zijn vrouw overleden na de geboorte van hun dochtertje) heb ik hartverscheurend zitten snotteren. En aan de jury te zien was ik niet de enige


is dit niet de Britse variant? Dit is volgens mij een voorronde in Schotland namelijk

hij kon gelukkig ook écht zingen..

en met dit filmpje in gedachten ga ik ook maar lekker naast m'n vent liggen

truste dames!!! mooie dromen allemaal
Miss_Swoensdag 8 oktober 2008 @ 23:12
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 23:10 schreef Principessa.Farfallus het volgende:

[..]

Ja precies, neem een voorbeeld aan mij
Ja maar jij bent al slank
SPOILER
Ik neem aan dat jij diegene was die me als hyvesvriendje uitnodigde?
Principessa.Farfalluswoensdag 8 oktober 2008 @ 23:13
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:32 schreef cinnamongirl het volgende:

[..]

Wij Westfriezen zeggen: 'bol'. De koekjes zijn bol geworden...
En 'we' hebben meer woorden die verder nergens bekend zijn, zoals 'prieken'.
Oh is bol niet Nederlands Vriendinnen keken me zo raar aan toen ik zei dat ze zat te prieken Lol.
Greyswoensdag 8 oktober 2008 @ 23:15
Oh je hebt gelijk geloof ik MoBlo!
Ik weet nooit of die Simon Cowel of hoe hij ook heet nou bij de American of de Engelse versie hoort

Slaap lekker!
motorbloempjewoensdag 8 oktober 2008 @ 23:16
Simon Cowel doet beide hij was zo goed (bij Britain's Got Talent, je weet wel, met Paul Pots ) dat ze hem in de USA ook hebben gevraagd
Ewelinawoensdag 8 oktober 2008 @ 23:17
Goed? Bedoel je niet vals?
motorbloempjewoensdag 8 oktober 2008 @ 23:18
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 23:17 schreef Ewelina het volgende:
Goed? Bedoel je niet vals?
Dat is toch goed in televisie-wereld?

ik vind 'm overigens verre van vals, vind die henk jan smits hier veel naarder
Ewelinawoensdag 8 oktober 2008 @ 23:20
Henkjan met zijn eeuwige zonnebril en vette haar
conlechewoensdag 8 oktober 2008 @ 23:20
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:53 schreef Greys het volgende:
Vanmiddag trouwens deze auditie gezien van American X Factor.
Vooral door het achterliggende verhaal (zijn vrouw overleden na de geboorte van hun dochtertje) heb ik hartverscheurend zitten snotteren. En aan de jury te zien was ik niet de enige


En bedankt...



motorbloempjewoensdag 8 oktober 2008 @ 23:21
emo-wijven
Ewelinawoensdag 8 oktober 2008 @ 23:22
Co!!!
motorbloempjewoensdag 8 oktober 2008 @ 23:22
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 23:20 schreef conleche het volgende:

[..]

En bedankt...
[ afbeelding ]



* motorbloempje rijkt een doos tissues aan
Principessa.Farfalluswoensdag 8 oktober 2008 @ 23:23
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:11 schreef Laureline het volgende:
Zo, ik ben er dus weer.
Vannacht vanaf half 4 wakker gelegen, ik moet eens afleren dan het laatste uurtje weer in slaap te vallen tot half 9, dan word je zo beroerd en trillerig wakker. Maar wel veel plannen gesmeed voor mijn toekomstige opdrachtsloze periode, in plaats van alleen maar urenlang te tobben, dus ik leer het ooit wel.
Het ging verder wel goed vandaag totdat ik vanochtend op de fiets door een agent op een scooter (!) werd ingehaald die mij uitkafferde dat ik door rood fietste en dat ik dan maar eerder van huis moest weggaan. Hij leek sprekend op Smith uit The Matrix overigens. Daarna, toen de agent weg was (god wat kon die vent vuil kijken) merkte ik dat ik plotseling in tranen uitbarstte op de Scheveningseweg. Hm. En er zaten allerlei mensen te wachten op mijn presentatie, dus dat kwam niet zo handig uit. Het is best moeilijk dan bewust aan dingen te denken waardoor je niet meer moet huilen, je gedachten buigen snel de verkeerde kant op, zeg maar.
Was dat in Amsterdam? Ik ken iemand die lijkt op bad cop uit robocop Dus ik dacht even dat we dezelfde bedoelde
Principessa.Farfalluswoensdag 8 oktober 2008 @ 23:25
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 23:12 schreef Miss_S het volgende:

[..]

Ja maar jij bent al slank
SPOILER
Ik neem aan dat jij diegene was die me als hyvesvriendje uitnodigde?
Ja dat was ik! Maar ik ben dat niet op die foto

En kap eens met mij slank te noemen Ik ben vadsiger dan de meeste hier
Principessa.Farfalluswoensdag 8 oktober 2008 @ 23:27
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 23:20 schreef conleche het volgende:

[..]

En bedankt...
[ afbeelding ]



Is DAT je bad hairday
Merelwoensdag 8 oktober 2008 @ 23:28
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 23:01 schreef Laureline het volgende:
Zo, ik ga 'Bep, het Medium' kijken met mijn . Want ik geloof alleen in Mediums met kerstbal-oorbellen, overgeblondeerd permanent en plat Leids accent:"Ja, dat is echt fucking butt voor jouw. Maar je moet het toch hèndele maid!"
Ik ben een keer in de bibliotheek van Schipluiden naar Bep het Medium wezen kijken, die ging daar een avond lang met doden praten enzo. Geweldig! Ze heeft ook een fanhyve
Principessa.Farfalluswoensdag 8 oktober 2008 @ 23:29
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:20 schreef vamperotica het volgende:
Ik word altijd zooo verdrietig van dat programma....
Als die "normale" meiden zich al zo lelijk vinden... Wat ben ík dan?

Ik zou ook niet mee doen.... De gedachte alleen al om daar in die badjas te moeten staan....
Ik vind het een heerlijk programma, omdat ze zichzelf daarna zo leuk vinden! Maar als ze echt lelijk zijn, dan trek ik het niet
Principessa.Farfalluswoensdag 8 oktober 2008 @ 23:29
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:52 schreef Viking84 het volgende:
Miss_S zegt ook: "Dat heb ik nog nooit op". Komt zij niet uit dezelfde streek als MoBlo?
Nog een taalkundig eigenaardigheidje: Greys zegt wel eens 'ja?' aan het eind van een vraagzin .
Welke streektaalfouten maak ik ?!
Principessa.Farfalluswoensdag 8 oktober 2008 @ 23:36
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:47 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Ja ho. Ik heb het niet over extreem zwaar, maar komop, ik krijg echt geen suicidale gedachten van een beetje vet op mijn buik, hoor

Conleche: Delhaize. Van Nando's (geweldige fastfoodketen ). Is allergeen- en suikervrij. Loeischerp
Ik ben heel lang heel mager geweest (40-50 kilo bij 1.75)
gepest voor anorexia kind, tietloos, plat, dun, naar enz!

Na een tijdje woog ik 55, en was ik nog steeds heel dun,
ben ik gaan eten eten eten! En gestopt met 7uur per week te trainen naar 0 uur
ik at per dag extra: 1 zak pombear, 1 reep chocolade, 1 blikje cola en 2x per week nog een zak friet

0 uur sporten per week, ik werd enorm vadsig (nee ik lieg, ik kwam 15 kilo aan maar ik woog nog steeds maar 70/72) maar van een sixpack, graatmager, dun, naar "een beetje stevig" is best schrikken want ik had het veel te laat door Nu weeg ik dan 68 maar wel met een vrouwelijkachtig figuur!!

En toch wil ik weer een skinny bitch zijn, maar niet super graag, want nu heb ik tieten en dat is geyl. Dus ik zit een beetje in dillemma en vind het stiekem heel eng om af te vallen en ook heel naar als mensen mij mager of dun noemen eigenlijk! Niet dat ik mezelf dik vind maar mager is iets anders, en ja het is ook heel naar om mensen te pesten met ondergewicht................
motorbloempjewoensdag 8 oktober 2008 @ 23:37
PF wil mij niet als vriendje

huuuuuuuuuu

slapen dan maar nu echt
Principessa.Farfalluswoensdag 8 oktober 2008 @ 23:40
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 23:37 schreef motorbloempje het volgende:
PF wil mij niet als vriendje

huuuuuuuuuu

slapen dan maar nu echt
Je bent al mijn vriendje?
Greyswoensdag 8 oktober 2008 @ 23:43
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 23:20 schreef conleche het volgende:

[..]

En bedankt...
[ afbeelding ]


Liefje!
Het verbaast me niets, ik zat er net zo bij vanmiddag. Op mijn werk
Ewelinawoensdag 8 oktober 2008 @ 23:43
Ik ga ook slapen. Welterusten
Merelwoensdag 8 oktober 2008 @ 23:44
Ja dames, ik ga ook slapen. Morgen kan ik de hele dag niet internetten, dus willen jullie daar even rekening mee houden? Bij voorbaat dank
Principessa.Farfalluswoensdag 8 oktober 2008 @ 23:45
P.S. ik ben niet mager. De stats Deze chicks zijn meer skinny! Dus
P.S.2 Onderstaande zijn allemaal skinny bitches Bah

Beesiejen, Chicolate, conleche, Greys, ihatefastcars, k_i_m, Laureline, li, minilotje, PurePoisonPerfume, shadhd, Tinkepink & WHATSHESAID

In ieder geval even ter illustratie !! En de helft die hier mee post staat er niet eens in
conlechewoensdag 8 oktober 2008 @ 23:46
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 23:43 schreef Greys het volgende:

[..]

Liefje!
Het verbaast me niets, ik zat er net zo bij vanmiddag. Op mijn werk
Ik postte de foto ook vooral, om het verschil te laten zien met dat beeldige jurylid, wat zo prachtig kon huilen!

Hihi, zat je zo op je werk?
Greyswoensdag 8 oktober 2008 @ 23:55
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 23:46 schreef conleche het volgende:

[..]

Ik postte de foto ook vooral, om het verschil te laten zien met dat beeldige jurylid, wat zo prachtig kon huilen!

Hihi, zat je zo op je werk?
Wat kon ze práchtig huilen he?
En die jongen aan het einde 'Sorry to have upset you'.

Gelukkig kwam een collegaatje de tweede keer met me mee kijken en die sprongen ook de tranen in haar ogen. Was ik niet de enige die voor lul zat

Ik vind je trouwens schattig en beeldig (ja echt! ) op de foto. Ik wil je knuffelen!
Principessa.Farfalluswoensdag 8 oktober 2008 @ 23:57
Ik ga niet kijken want ik heb geen zin om te huilen
vamperoticawoensdag 8 oktober 2008 @ 23:59
slapen!
Truste dames!
Principessa.Farfallusdonderdag 9 oktober 2008 @ 00:02
Ik zit een beetje met een dilemma, ik moet tussen twee dingen kiezen die
1. onbekend zijn 2.geld kosten en ongeveer evenveel. Ik ga er niet teveel over uitweiden want dat is niet zo interessant. Ook zou ik het in principe wel beide kunnen doen maar het gaat toch wel zo om ±80 euro wat ik helemaal niet kan missen Halp! En normaal zou ik wel beide doen maar ooit moet ik dat weer compenseren. Het beste is misschien het beide niet te doen maar dan heb ik geen 1 leuke dag
conlechedonderdag 9 oktober 2008 @ 00:03
Greys Smit, ik geloof dat het tijd wordt voor een brilletje

Maar dat knuffelen is wel fijn

Lijstje: O: gekookt eitje, rosbief
L: garnalen, rosbief, biefstukworst
T: wodka
D: Rundstoofvlees met groenten op gestoomde pak soi
T: kwark met zoetstof en halve uitgeperste meloen
T: 20 gram katjang nootjes
Principessa.Farfallusdonderdag 9 oktober 2008 @ 00:04
Ik vind je ook heel cute! Maar is dat je verschrikkelijke haar ?
conlechedonderdag 9 oktober 2008 @ 00:10
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 00:04 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Ik vind je ook heel cute! Maar is dat je verschrikkelijke haar ?
Normaal gesproken zit het echt haske mooi als ik van de kapper kom en nu niet. En ik zie nu al, dat als het eenmaal weer is nat geweest, dat het dan onmogelijk is om die pony een beetje goed te krijgen. Ik heb nog ergens een foto staan van m'n vorige kappersbezoek, toen ik wel heppie de peppie was ermee.

W8.
et voila:



Hoewel je daar weer fijn m'n wallen ziet. Nou ja, dan schrikken jullie zaterdag niet zo
Principessa.Farfallusdonderdag 9 oktober 2008 @ 00:21
Wat heb jij mooi haar Wil ik ook !
mspoezdonderdag 9 oktober 2008 @ 00:23
Oh CO wat huil jij mooi.
[edit] en nog mooi haar ook!!
conlechedonderdag 9 oktober 2008 @ 00:24
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 00:21 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Wat heb jij mooi haar Wil ik ook !
Jij hebt haargewijs ook helemaal niks te klagen, bolletje!
Principessa.Farfallusdonderdag 9 oktober 2008 @ 00:26
Op andere punten wel
Ik zou het alleen nog graag zo lang zien als dat van jou
conlechedonderdag 9 oktober 2008 @ 00:26
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 00:23 schreef mspoez het volgende:
Oh CO wat huil jij mooi.
[edit] en nog mooi haar ook!!
Nee poezie, ga eens kijken naar het filmpje: dat meiske huilt mooi (sws een beeldje van een poppetje)
Principessa.Farfallusdonderdag 9 oktober 2008 @ 00:27
Ik heb honger, en trek in iets warms! Ik denk dat ik een broodje conleche ga maken
conlechedonderdag 9 oktober 2008 @ 00:29
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 00:26 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Op andere punten wel
Ik zou het alleen nog graag zo lang zien als dat van jou
Jouw +punten: wenkbrauwen, prachtige huidje, kleur ogen, strak kontje (tenminste 7 kilo geleden, ik weet niet hoe het er nu uitziet?) en dan ben ik vast nog iets vergeten...
Principessa.Farfallusdonderdag 9 oktober 2008 @ 00:31
Ik zie het zo voor me. Jij zo spartelend tussen twee geroosterde boterhammen. Met sambal!
Thanks voor de complimentjes al zat ik er niet eens naar te vissen
Principessa.Farfallusdonderdag 9 oktober 2008 @ 00:34
Wil iemand mij helpen met mijn dilemma Verstandig aka saai of wild broke partehgirl Ik haat het om leuke dingen te missen maar deze week werd ik verstandig
Principessa.Farfallusdonderdag 9 oktober 2008 @ 00:35
Maar co, als jij gekleurd spul op je wallen doet, dan zie je ze toch niet meer? Of zijn ze zo licht omdat je dat al hebt gedaan?
conlechedonderdag 9 oktober 2008 @ 00:39
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 00:34 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Wil iemand mij helpen met mijn dilemma Verstandig aka saai of wild broke partehgirl Ik haat het om leuke dingen te missen maar deze week werd ik verstandig
Lief bolletje, jouw dilemma heb je zo vaag beschreven dat ik je niet kan helpen. Ik zou meer details moeten weten.

En mijn wallen zijn niet donker, maar juist licht want dikkig, ik denk dat het vocht is. Ik ging eens naar de Douglas en vroeg of ze d'r een zalfje voor hadden; toen zeiden ze gewoon: nee dan moet je naar de plastisch chirurg!!
mspoezdonderdag 9 oktober 2008 @ 00:41
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 00:26 schreef conleche het volgende:

[..]

Nee poezie, ga eens kijken naar het filmpje: dat meiske huilt mooi (sws een beeldje van een poppetje)
Ik heb gekeekt maar ik val niet op kindjes. Ik hou niet van zigeunerkindjes huilend aan de muur. Ik vind wel dat jij mooi huilt, mijn referentiekader is rode wangen, dikke ogen, roze oogvlies)
Principessa.Farfallusdonderdag 9 oktober 2008 @ 00:57
Dit is met recht een verschrikkelijke dag Halverwege kom ik er achter dat een een of andere onverlaat de sambal oelek op heeft gemaakt ! Dus nu heb ik een warm broodje kaas met mayonaise En zeg niet dat je altijd badjak gebruikt want die had ik wel
conlechedonderdag 9 oktober 2008 @ 01:06
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 00:57 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Dit is met recht een verschrikkelijke dag Halverwege kom ik er achter dat een een of andere onverlaat de sambal oelek op heeft gemaakt ! Dus nu heb ik een warm broodje kaas met mayonaise En zeg niet dat je altijd badjak gebruikt want die had ik wel
Hihi, ik gebruik serieus altijd badjak!!
Principessa.Farfallusdonderdag 9 oktober 2008 @ 01:09
Oh dan had ik er niet aan moeten ruiken of het de goede was
Broodje kaas met mayonaise ftw
conlechedonderdag 9 oktober 2008 @ 01:15
Ik moet gaan slapen, want morgen drukke dag, truste!!
Principessa.Farfallusdonderdag 9 oktober 2008 @ 01:16
Slaap lekker, om 7:30 staat mijn taxi voor de deur dus ik moet ook
Zonder taxi was het 06:10 vertrek dus ik ben op zich best dankbaar
mspoezdonderdag 9 oktober 2008 @ 01:17
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 00:57 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Dit is met recht een verschrikkelijke dag
Ik heb net een foto onverhullende foto's van ex gevonden op een gay=date-site...

ik denk dat ik naar de dokter moet voor tests.
Principessa.Farfallusdonderdag 9 oktober 2008 @ 01:20
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 01:17 schreef mspoez het volgende:

[..]

Ik heb net een foto onverhullende foto's van ex gevonden op een gay=date-site...

ik denk dat ik naar de dokter moet voor tests.
Jezus! Kut ex heb je ook
Dat van mij was een grapje, dat snap je hopelijk wel, er zijn ergere dingen dan een broodje sambal
Ik moet ook naar de dokter voor een test asap. Maar dat geeft Mr PF weer een vrijbrief om het zonder condoom te willen doen maar dan tekent hij eerst maar een contract dat hij de baby gaat houden of zo!


Ik praat er nu een beetje overheen maar het zit je echt echt echt echt niet mee Ik hoop dat je niks hebt!!


Slank de herfst in #258 - Met recht een verschrikkelijke dag