abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_59499909

Het vorige deel: Slank de zomer in #174: nu ook met marktplaats.slank.nl!

Voor wie is "Slank de zomer in", ook wel bekend als "Slank <seizoen> in/door" bedoeld?
De Slank-topics zijn bedoeld voor mannen en vrouwen die wel wat kilootjes kwijt willen raken, maar geen overgewicht hebben (BMI van 27 of lager).

Bij een BMI van boven de 27 ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub. Met een BMI tussen de 25 en 27 mag je zelf beslissen waar je je aanmeldt.
Hoe je je het beste kunt aanmelden kun je lezen onder het kopje 'Ik wil ook!'.

Linkjes
Vroeger hadden we een hele lijst met linkjes; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Ik wil ook!
Dat kan! Ga naar Dieet-web en maak daar een account aan. Je kunt zelfs een klein profiel aanmaken waarin je gegevens zet. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Dat kun je een keer in de week doen, of dagelijks of wanneer jij maar wilt. We verwachten minimaal een update per maand, ook als je niets bent afgevallen in die periode. Op deze manier kunnen we zien of je nog meedoet. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst.

Deelnemers
De volgende lijst is een lijst met deelnemers aan deze reeks. Het is een plaatje dat automatisch geupdate wordt op het moment dat je je gegevens invult.


En sommige mensen mochten het al opgemerkt hebben, de regelmatige bezoekers van deze reeks zijn iets intiemer geworden dan we allemaal gedacht hadden, want we kennen elkaar vanaf nu bij de voornaam!
Mocht je een probleempje hebben met namen onthouden, dan wil dit misschien wel helpen:

Conleche = Colette
Miss_S = Saskia
Mordradead = Douwe
Principessa = King
Sylvana = Sylvana
Veiligheidsspeldje = Marianne
motorbloempje/Faithy = Gaby

Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! De OP is hier te vinden.

Momenteel is het SHE-dieet erg hot. Wil je weten wat het inhoudt, klik dan hier

laatste posts:
quote:
Op woensdag 18 juni 2008 21:15 schreef Ewelina het volgende:
Ja, fijn he, als je er een flinke bolus weet uit te persen?
en
quote:
Op woensdag 18 juni 2008 21:15 schreef Sylvana het volgende:
Fucking kutzooi, heb nog steeds niks van Peter gehoord, terwijl zn telefoon wel gewoon overgaat. Heb op internet het telnr van zn buurman opgezocht, maar die is in gesprek. Ga hem zo nog wel ff bellen om te vragen of hij ff wil kijken of hij thuis is en wat er aan de hand is.

Zwemmen was wel lekker, 3 kwartier aquarobics en een half uur aquajoggen, verder nite echt wat bijzonders
Ja doei.
pi_59500044
quote:
Op woensdag 18 juni 2008 21:17 schreef motorbloempje het volgende:
dat is naar... ik ben dan ook zo iemand die allemaal doemscenario's gaat bedenken en dan komt íe vervolgens doodleuk aankakken met zo'n bek van 'wat?'
Idd, en hij heeft dus al zowat een maand geen internet omdat hij te laks is om te kijken wat het probleem is en het op te lossen en zn telefoon gaat gewoon over. Als er wat is met zn telefoon, dan loopt hij toch ff naar zn ouders, die 2 straten verderop wonen om vanaf daar een mailtje te sturen ofzo. Of dattie ff naar de buurman loopt om daar te bellen. Ik snap het echt niet hoor, maak me echt ongerust nu Krijg idd ook gelijk allerlei doemscenario's in mn hoofd. Tussen de middag nog gewoon gesmst toen hij pauze had op het werk, niks bijzonders dat hij ging doen vanavond ofzo. En normaal bellen we dus om 4 uur als hij uit zn werk kom, maar sindsdien dus niks van hem gehoord en zelf al tig keer gebeld en gesmst, maar geen reactie

Ik ben echt zo gek om zo in de trein te stappen en naar zn huis toe te gaan.
pi_59500118
TVP
quote:
Op woensdag 18 juni 2008 21:17 schreef motorbloempje het volgende:
dat is naar... ik ben dan ook zo iemand die allemaal doemscenario's gaat bedenken en dan komt íe vervolgens doodleuk aankakken met zo'n bek van 'wat?'
Dat herken ik. Ook altid leuk: als je vriend z'n telefoon op stil laat staan en dat zijn ouders vervolgens JOU gaan bellen en zeuren dat-ie niet bereikbaar is!
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
  woensdag 18 juni 2008 @ 21:26:14 #4
69655 mordradead
Wat is een leesje?
pi_59500180
Is hij nooit z'n telefoon kwijt? Ik ben echt regelmatig m'n telefoon kwijt en dan ben ik lekker niet bereikbaar....... heerlijk
Bernie en ik zijn tof.
pi_59500222
quote:
Op woensdag 18 juni 2008 21:26 schreef mordradead het volgende:
Is hij nooit z'n telefoon kwijt? Ik ben echt regelmatig m'n telefoon kwijt en dan ben ik lekker niet bereikbaar....... heerlijk
Geen idee, misschien dattie hem op zn werk heeft laten liggen. Maar dan toch, dan laat je dat toch op de 1 of andere manier weten?
  woensdag 18 juni 2008 @ 21:31:38 #6
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_59500372
Ik vind wel dat je een beetje overdrijft

Ik moet er echt niet aan denken dat mijn teerbeminde mij dag en nacht, ten alle tijden wil kunnen bereiken.
Soms heb ik namelijk helemaal geen zin om te bellen.
Of ben ik inderdaad mijn telefoon weer eens kwijt, of is mijn batterij leeg, of ligt ie onder mijn kussen.
Then again, als jullie altijd stipt na werk bellen, dan is het inderdaad raar dat hij ineens niet meer opneemt.

Die ligt vast te wippen met de buuf joh, maak je niet druk
pi_59500430
En bij ons is dat dus wel de gewoonte, het komt echt nooit voor dat de ander geen zin heeft om te bellen ofzo. Dus ja, misschien dat jij je geen zorgen zou maken, maar ik wel.
  woensdag 18 juni 2008 @ 21:34:53 #8
69655 mordradead
Wat is een leesje?
pi_59500472
Maarja hij heeft ook geen internet en weet hij jou nummer uit zijn hoofd? Ik weet nooit nummres uit m'n hoofd... behalve van de alarmcentrale, dat is 911 dan krijg je alarmcentrale 112, rare shit
Bernie en ik zijn tof.
pi_59500501
Ik moet de mijne altijd bellen (en andersom) als een van beiden 's avonds alleen over straat gaat . Hij heeft alleen geen mobiel. Wel een computer, waar ie bijna altijd is. De keren dat ik hem niet kon bereiken (niet op msn enzo) hadden we toevallig ook wat irritaties en dacht ik dat ie boos op me was. Was ie ziek . Toen voelde ik me de waardeloze vriendin, dat ik em niet eens had gebeld tijdens het ziek zijn .

Edit: alleen bellen als ie van mijn huis naar het zijne gaat en andersom he. Voor de rest is ie soms opeens een dag weg, kan gebeuren . Maak me niet zo snel druk meer.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_59500506
Ik las:

"Hij ligt vast te wippen met de buuf joh.."
"En bij ons is dat dus wel de gewoonte.."

Het duurde even voordat het kwartje viel .

En nu ga ik thee drinken en niets doen. Ik ben lethargisch vanavond, echt erg, maar ook wel lekker eigenlijk. Die kinderen kunnen ook heus wel een paar dagen langer wachten op hun cijfers .

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 18-06-2008 21:36:05 ]
pi_59500636
wij bellen nagenoeg nooit...

wel een sms af en toe, maar dat gaat dan over practische zaken, zoals de boodschappen, dingen die uit de vriezer moeten en dat soort zaken

maar als hij belooft vroeg thuis te zijn, en om half 12 heb ik nog niets gezien of gehoord, en hij antwoordt niet op telefoon of sms, dan krijg ik wel argwaan

maargoed, meestal is het niet nodig
Ja doei.
  woensdag 18 juni 2008 @ 21:43:07 #12
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_59500759
quote:
Op woensdag 18 juni 2008 21:31 schreef SHE het volgende:


Die ligt vast te wippen met de buuf joh, maak je niet druk
Hè, wat kun jij mensen toch goed opbeuren .
Ik heb een paar topics gemist, zie ik? Beetje druk hier en weinig te melden .
Niet meer actief op Fok!
pi_59500965
Ik ga ook altijd doemscenario's in mijn hoofd halen hoor :d
Nuja, niet als ik hem niet direct kan bereiken, maar wél als ik hem niet kan bereiken, terwijl dat onlogisch is (zoals in deze situatie)
pi_59501127
Ik heb 2 soorten fudge gemaakt. Gewone en chocolade fudge.
En nu ga ik ook nog eens chocoladetaart bakken.
Het leuke van al die zoetigheid maken is dat je geen zin hebt om het op te eten.
pi_59501246
quote:
Op woensdag 18 juni 2008 21:52 schreef Liejannuh het volgende:
Ik heb 2 soorten fudge gemaakt. Gewone en chocolade fudge.
En nu ga ik ook nog eens chocoladetaart bakken.
Het leuke van al die zoetigheid maken is dat je geen zin hebt om het op te eten.
Lekker

Hey dat wil ik ook. Als ik zoetigheid maak wil ik het liefst de beslagkom leeglikken en alles opeten . Een deel van de appeltaartvulling (appels) verdwijnt ook altijd in mn mond. Tegenwoordig kan ik het beter, ik zorg dat ik wat fruit ernaast heb staan, of denk aan de buikpijn van de vorige beslagkom . Ohja, of maak deeg met een zakje gist, dat ziet er zo smerig uit dat ik het meteen niet meer lust ...
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_59501316
Ik heb een heel klein hapje chocoladefudge op. En een heel klein hapje is genoeg.
  woensdag 18 juni 2008 @ 21:56:57 #17
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_59501356
niet? ik krijg tijdens het bakken altijd al zo'n honger dat ik t de oven uit kijk
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
pi_59501424
Recept gewone fudge: 500 gram suiker, 1 dl gecondenseerde melk, 50 gram boter.
Recept chocoladefudge: 350 gram extra pure chocolade, 30 gram boter en 1 blikje gecondenseerde melk.

Echt, dat is suiker overkill!
  Vis een optie? woensdag 18 juni 2008 @ 21:59:26 #19
70532 loveli
N
pi_59501456
Liejannuh, ik haat je!
crap in = crap out
pi_59501526
Ze kan het nog erger maken door foto's te gaan posten van haar overheerlijke fudge

Ik heb nog nooit fudge gegeten
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_59501566
ik ga toch maar een blokje 78% cacao chocolade snoepen
Ja doei.
pi_59501602
Ik ga het morgenochtend in blokjes snijden en dan post ik wel foto's.
pi_59501664
quote:
En alle keren dat ik wakker lag
ik besloot
wat een mooie dag
voor de dood
de rouwtekst op de kaart van Janneke...

blergh...
Ja doei.
pi_59501816
Fudge
Ik wist helemaal niet dat je dat zelf kon maken Receptje?
  woensdag 18 juni 2008 @ 22:11:46 #25
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_59501954
zo ik ben weer thuis van het beachvolleyballen... en het was ZWAAAAAAAAAR! heb kramp in mijn kuiten joh!
maaruh ga maandag weer elke week 2 keer helemaal dood gaan daar in die zandbak is vast heel erg goed voor de lijn

nou ik ga lekker douchen, alle zand van me afspoelen... (heb volgens mij een hele zandbak in mijn decolette)
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
  Vis een optie? woensdag 18 juni 2008 @ 22:12:32 #26
70532 loveli
N
pi_59501978
Moblo, ik krijg er kippevel van. Knuf!!
crap in = crap out
  woensdag 18 juni 2008 @ 22:27:25 #27
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_59502540
knuffel voor Moblo...moeilijk hoor...
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
  woensdag 18 juni 2008 @ 22:32:45 #28
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_59502751
ow en en hele schone dikke knuf voor MoBlo

voor de rest alvast weltrusten...
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
pi_59503161
het is echt heel stom...

als je 47 bent hoor je niet dood te gaan

dan hoor je nog te motorrijden, en te genieten en te lachen en veel leuke dingen te doen, en op vakantie te gaan, en de vriendjes van je dochters te keuren, en je dochters te zien trouwen, later als ze groter zijn enzo....
Ja doei.
pi_59503165
quote:
Op woensdag 18 juni 2008 22:04 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

de rouwtekst op de kaart van Janneke...

blergh...
Nogmaals sterkte

Misschien helpt dit iets:
quote:
Wanneer je verdrietig bent,
kijk dan in je hart
en je zult zien dat je huilt
om wat je vreugde schonk
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_59503213
quote:
Op woensdag 18 juni 2008 22:08 schreef freecell het volgende:
Fudge
Ik wist helemaal niet dat je dat zelf kon maken Receptje?
Chocolade fudge van Nigella

En voor gewone fudge: 500 gram suiker, 50 gram ongezouten boter, 1 dl gecondenseerde melk in een pannetje doen en goed laten mengen. Minuut of 5 à 10 laten op het gas laten. Als je een stukje in koud water laat vallen en het vorm houdt. Dan haal je het van het vuur, je doet er een theelepel vanille essence doorheen en je kunt het laten afkoelen in een bakblik en dan in vierkantjes snijden.
  woensdag 18 juni 2008 @ 22:47:01 #32
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_59503346
Da's toch eigk gewoon caramel?
  woensdag 18 juni 2008 @ 22:56:54 #33
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_59503753
Is de vriend van Sylvana al terecht?
pi_59503872
quote:
Op woensdag 18 juni 2008 22:47 schreef Aventura het volgende:
Da's toch eigk gewoon caramel?
Nigella noemt het Fudge. En Nigella is god. Ongeveer.
Owja, en volgens mij bedoel je met caramel hetzelfde als met fudge als je die vierkantje zoete meuk bedoelt.
  woensdag 18 juni 2008 @ 23:08:09 #35
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_59504206
Ik heb vorige week toevallig 1 blokje fudge gehad, van 't Vlaamsch Broodhuys. Merk eigenlijk wel verschil tussen fudge/caramel van de bakker en zoals ik het ken, uit de supermarkt. Homemade is grover, romiger...Veel lekkerder eigenlijk! Maar hoe komen we eigenlijk tot dit onderwerp. Zelfkastijding?
pi_59504411
MoBlo had behoefte aan chocolade. En aangezien ze aan de andere kant van het land woont, ben ik maar allemaal dingen met chocolade aan het maken.

En ik ben in een bakfase. Plus dat als ik aan het bakken ben, ik totaal geen zin heb in snoepen.
pi_59504555
Sylvana: ik zou hetzelfde hebben hoor. Krijg ook altijd de ergste doemscenario's in mijn hoofd als ik hem niet kan bereiken terwijl hij wel gewoon bereikbaar zou moeten zijn of als hij me zou bellen en dat niet doet. Ik was ook al eens onderweg naar zijn kamer toen hij me eindelijk belde. Terwijl hij zich dan natuurlijk nergens van bewust is...
Heb je nog steeds niks gehoord?
Wel fijn dat jullie hebben kunnen praten trouwens.

MoBlo: het is ook stom en oneerlijk en gemeen... *knuff*
Wel fijn dat je er naartoe kunt.
Are you pondering what I'm pondering?
pi_59504676
Dood is klote...
Ik vond die appeltaart gister niet eens lekker: veel te zoet.
Ik taal niet naar snoep, terwijl ik toch echt veel snoep altijd. Maar nu loop ik de schepbakken voorbij bij de Etos. Ben benieuwd hoelang dit nog goed gaat.
  donderdag 19 juni 2008 @ 01:42:41 #39
217051 Brons_Juweel
I'm not going home.
pi_59507818
quote:
Op woensdag 18 juni 2008 13:00 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Niet om lullig te zijn, maar das behoorlijk ondergewicht ... waarom wil je zo weinig wegen? En als je perse zo smal wil worden, misschien een idee om erbij krachttraining te doen? Dan is je gewicht hoger (spiermassa) maar het vet enzo wel allemaal weg ...

Oh ja, wel welkom
Ik snap absoluut wat je bedoelt hoor. Het is niet dat ik zo slank als een model wil worden. Maar als ik naar mezelf kijk zie ik dat ik gewoon echt mollig ben en dat veel van het vet vooral te zien is bij mijn buik. En met afvallen, denk ik dat ik het vet wel weg krijg door veel cardio en gezond eten, natuurlijk. Maar ik heb er nooit bij stilgestaan om krachttraining te doen, bij mijn fitness zie ik altijd alleen maar jongens krachttraining doen.
Gangstarr
pi_59508094
Sterkte maandag MB, ben je al beter?
pi_59508133
Hoi, ik wil 7 kilo kwijt. Maar ik heb nog geen idee waar ik moet beginnen. Ik zit nu op 67 kilo, nog steeds acceptabel voor mijn lengte (1.70). Maar maatje 38 begint nu wel errug strak te worden en ik heb geen budget voor een nieuwe garderobe. Bovendien, ik woog ooit 80 kilo (vanzelf kwijtgeraakt, stoppen met de pil en gelukkig worden waardoor ik geen behoefte meer had aan snoep). Toen ik dat kwijt was, heb ik met mezelf afgesproken dat alles tussen 60 en 65 OK is. Niet dat ik me nu ineens lelijk vind, maar met elk jaar een kilootje erbij zit ik toch weer boven de 65 kilo en het mag duidelijk zijn dat de aanleg en de gewoontes er zijn om weer flink aan te komen.

Mijn dieet nu:

Op de dagen dat ik werk, broodje parmaham met mozzarella, een klein zakje chips, paar blikjes cola en meestal nog wel 1 of 2 chocola-dingetjes. Maar 's avonds dan altijd honger dus meestal een stuk of 5 volkorencrackers met kaas.

Op de dagen dat ik niet werk is het ook rampzalig. Geen ontbijt, geen lunch (maar ik slaap wel altijd tot 11 uur). Dus tegen een uurtje of 6 begin ik te eten, meestal is dat een pizzaatje of kebab , wederom cola en een hoop ongezonde snacks later op den avond. En tegen 12 uur 's nachts honger dus weer crackers met kaas.

Sport doe ik niet, en dat ben ik vooralsnog niet van plan (tenzij vechtsport die gratis beoefend kan worden op niet vaste tijden want ik doe dat toch alleen als ik er zin in heb). Ik loop wel heel veel, gemiddeld zeker 3 kwartier per dag (alles wat binnen 15 minuten te lopen is, loop ik ook daadwerkelijk).

Verder kan ik absoluut niet zwaar ontbijten en ik kan niet eten het eerste uur dat ik wakker ben. Ik heb een hekel aan brood eten, altijd al gehad. Het snacken kan ik overigens wel makkelijk laten. De cola, onverbeterlijk maar ik weet geen fatsoenlijk alternatief eigenlijk. Ik ben nog op zoek naar een gezonde drank die ik lekker vind en die bij de Lidl te verkrijgen is . Hoewel, ik moet nog op het pak ananassap kijken, met een beetje geluk kan dat de vervanger worden. Ik ben bang dat vrijwel alles met koolzuur uit den boze is?

Mijn BMI is 23 dus ik 'hoor' hier volgens de OP niet. Maar zoals u leest, ik kan wel wat hulp gebruiken .
pi_59508142
Sylvana hou ons niet langer in de spanning

MLI, succes!
cola, chips is niet echt gezond, eet je geen groente, geen melk, fruit??
probeer te ontbijten, regelmatig te eten etc.
drink water

en met een bmi van 27 of lager ben je welkom, dus, nou ja succes en zo ;s)
pi_59508670
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 02:28 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Sterkte maandag MB, ben je al beter?
ook bedankt

en nee

ga nu mn presentatie afmaken, mailen en zeggen dat ik écht niet 'ziek' ben omdat ik mn presentatie moet houden, maar dat ik écht ziek ben..

heb keelpijn, hoest de longen uit m'n lijf en hoofdpijn en voel me gewoon heul zielig
ga zo op bed liggen met thee,slapen en mn knuffelkonijn want René moet naar z'n werk
Ja doei.
pi_59508742
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 02:49 schreef MLI het volgende:
De cola, onverbeterlijk maar ik weet geen fatsoenlijk alternatief eigenlijk. Ik ben nog op zoek naar een gezonde drank die ik lekker vind en die bij de Lidl te verkrijgen is . Hoewel, ik moet nog op het pak ananassap kijken, met een beetje geluk kan dat de vervanger worden. Ik ben bang dat vrijwel alles met koolzuur uit den boze is?
Ik zou allereerst de kcal uit je drinken schrappen! In vruchtensappen zitten net zoveel of meer suikers dan in cola. In een blik cola zitten zo'n 130 kcal en 40 gram suiker.
Verder niet snacken en minimaal 3 maaltijden per dag. Geen junkfood maar koken. Schrap de kaas!
In 1 (voorgesneden) plak kaas zitten al zo'n 100 kcal en 8 gram vet.
pi_59510787
Goedemorgen!

Ben vandaag heel vroeg begonnen en vroeg bezig al met m'n artikel, heb er weer helemaal hoop in!

Nog even w.b. gister: Moblo, deze reactie van jou begrijp ik heel goed en is absoluut waar
quote:
Op woensdag 18 juni 2008 22:42 schreef motorbloempje het volgende:
het is echt heel stom...

als je 47 bent hoor je niet dood te gaan

dan hoor je nog te motorrijden, en te genieten en te lachen en veel leuke dingen te doen, en op vakantie te gaan, en de vriendjes van je dochters te keuren, en je dochters te zien trouwen, later als ze groter zijn enzo....
... Maar dat vind ik wat anders dan de smiley en meer die je in de vorige post gebruikte. Dat vond ik een beetje apart.

Is sylvana's vriend al terecht? Met m'n ex had ik soms dagen geen contact (na een dag of 3 vond ik het wel kut worden hoor), maar 2 daagjes vond ik geen probleem. Deze bestookt me met smsjes en dan is het weleens raar als ik 4 uur niets krijg
Het mooi kotsende meisje.
pi_59510841
dus ik mag alleen huilen om iemand die dood gaat en niet blij zijn dat ik naar de crematie kan? Vond het anders een hele opluchting dat ik erbij kan zijn, en post dan niet ik kan bij de crematie aanwezig zijn

maar dat heb ik al uitgelegd in het vorige topic...
Ja doei.
  donderdag 19 juni 2008 @ 09:57:34 #47
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_59510868
Tvp .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  donderdag 19 juni 2008 @ 10:01:14 #48
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_59510961
Nu ga IK me zorgen maken.

*roept om*
'Wil Sylvana zich melden bij de servicebalie. Wil Sylvana uit de Slank de zomer in SC, zich melden bij de servicebalie.'
Krghhhhhhhhggggggggh


En Moblo, ik heb liever dat je een week niet post, een rouwband om je icon doet en alleen maar deze smiley post :
Beetje onsamenhangend reageren graag, wat haren uit je hoofd trekken en in een week 10kg aankomen.
We willen er wel graag wat van meekrijgen, dat rouwproces.
pi_59511015
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 09:56 schreef motorbloempje het volgende:
dus ik mag alleen huilen om iemand die dood gaat en niet blij zijn dat ik naar de crematie kan? Vond het anders een hele opluchting dat ik erbij kan zijn, en post dan niet ik kan bij de crematie aanwezig zijn

maar dat heb ik al uitgelegd in het vorige topic...
Van mij mag je doen wat je wil, maar ik mag het toch ook een beetje raar vinden? En ik postte hierboven juist dat ik goed begrijp dat je, zeker na een lang ziektebed, best positieve gevoelens kan hebben over het einde, alleen de '*O*' begrijp ik niet.
Voor mij blijft het gemis van iemand waar je om geeft iets verdrietigs, waar ook positieve kanten aan kunnen zitten, die het wegvallen evt. dragelijker kunnen maken.
Het mooi kotsende meisje.
pi_59511026
dat doe ik wel als er weer eens een familielid overlijdt, deal?

maargoed, de eerstvolgende is mijn oma die ik niet zo mag, als het goed is.. dus het kán nog even gaan duren, zo'n reactie SHE
Ja doei.
pi_59511063
mn docent mailde net terug, dat hij het wel gelooft dat ik ziek ben en dat hij het niet erg vindt en dat ik de presentatie dinsdag gewoon mag doen... dat is fijn
Ja doei.
pi_59511136
Ik zit in de UB en dat is zowel goed als slecht.

Goed: ik kan hier niet zitten snoepen.
Slecht: huilen in de UB staat zo stom.

Stress is zo niet tof.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_59511185
naaaaaaaaaaw

blijven ademen enzo
Ja doei.
  donderdag 19 juni 2008 @ 10:11:02 #54
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_59511207
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 10:03 schreef veiligheidsspeldje het volgende:

[..]

Van mij mag je doen wat je wil, maar ik mag het toch ook een beetje raar vinden? En ik postte hierboven juist dat ik goed begrijp dat je, zeker na een lang ziektebed, best positieve gevoelens kan hebben over het einde, alleen de '*O*' begrijp ik niet.
Voor mij blijft het gemis van iemand waar je om geeft iets verdrietigs, waar ook positieve kanten aan kunnen zitten, die het wegvallen evt. dragelijker kunnen maken.
Er zijn landen waar een overlijden wordt gevierd. Iets wat wij wellicht macaber zouden vinden, maar wat eigenlijk een fantastische benadering is.
Ik heb ooit een hele goede vriend verloren en omdat het zo'n feestbeest was, hebben we een ontzettend knalfeest gegeven net na zijn begrafenis. Iedereen was lam, iedereen was helemaal door het dolle heen en zelfs zijn ouders hebben het als zeer bijzonder ervaren. Het was ook mooi om te zien hoe iedereen op dat feest door alle mogelijke emoties ging..van extase, tot bezinning, tot woede, tot blijdschap, tot verdriet.
Kan wel zeggen dat dat de leukste begrafenis ooit was
Het was dé manier om het fatsoenlijk te verwerken.

Ik heb mezelf toen ook plechtig beloofd nooit meer dramatisch te doen over de dood. Het afscheid nemen is en blijft kut, maar ik wil iemand graag eren...niet over een plakje cake en een paar tranen de grond in kijken.
pi_59511303
Gelukkig is op de crematie van maandag ook 'vrijetijdskleding gewenst', gaanwe er heen met een stuk of 40 motoren om haar te begeleiden, en heeft ze haar eigen crematie geregeld. Haar koor gaat liedjes zingen, er wordt gespeeld wat zij mooi vond.. het is haar 'feestje'.
Ze was er klaar voor, en heeft een euthenasieverklaring getekend. Is zondag in sedatieve slaap gebracht, en daarna dus overleden..

Later, hoop ik, als ik dood ga, wil ik ook veel motoren, veel mensen, geen pakken en zwarte rokken/jurken.
Ik wil een uitvaart, en daarna iets gezelligs.. een vrolijke wake, met leuke muziek, foto's van mij en mijn geliefden in beter tijden (necrofilie is nu eenmaal niet mijn ding ) en vier mijn leven, vier wie ik was en voor je zal blijven betekenen...

Tranen mogen, maar niet de godganse dag
Ja doei.
pi_59511437
Zo, net voorzien van een ontbijtje: oerbrood met geitenkaas en honing, even onder de grill

Nu voor mezelf een eitje bakken.
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_59511452
Ik heb helemaal nergens gezegd dat ik het afkeurde trouwens en ik weet dat er landen zijn waar hele andere rouwrituelen bestaan. Alhoewel het me te ver gaat om jaarlijks opgegraven te worden om door de stad gedragen te worden, lijken koffie en cake me ook niets. Ik zou een goede, heerlijke maaltijd wel wat vinden. Maar ik zou het bereiken van een hoge leeftijd ook wel wat vinden.
Maar ik begrijp hevige blijdschap om de dood niet. Opgeluchtheid, tevredenheid, voldoening, 'het is mooi' allemaal wel. Het zou te ver van mijn ervaringen tot nu toe met de dood af kunnen staan. Dramatisch doen zou ook te ver van mij afstaan.
Het mooi kotsende meisje.
pi_59511726
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 10:11 schreef SHE het volgende:

Kan wel zeggen dat dat de leukste begrafenis ooit was
Het was dé manier om het fatsoenlijk te verwerken.
Ik word altijd heel erg boos op mijn vader als hij zulke dingen zegt. Ik zie mezelf zijn dood niet vieren. Bleh.

Ik check ook even in om Sylvana's bericht af te wachten.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_59511763
OK, eieren vallen verkeerd Nu ben ik misselijk.
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
  donderdag 19 juni 2008 @ 10:45:20 #60
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_59512071
quote:
Maar ik begrijp hevige blijdschap om de dood niet.
blijdschap om de dood snap ik persoonlijk ook niet. Ieder zn ding, maar ik vind persoonlijk dat begrafenissen toch meer voor de nabestaanden zijn dan voor de overledene. Het zal me dus worst wezen of ik liever heb dat ze niet om me huilen (dat doen ze toch wel) maar feesten, als zij zelf geen zin hebben in een feestje dan hoeven ze dat van mij echt niet te doen. Ik hoop eerlijk gezegd dat er ook nooit iemand van mij zal verlangen dat ik een begrafenis organiseer waar ik niet verdrietig mag zijn...

maar ik snap bijzonder goed dat moblo (=jeeej) zegt omdat ze VRIJ kon krijgen (om naar de begrafenis te gaan). de staat dan toch los van rouw, dood en begrafenis, en gaat alleen om "oh gelukkig, hoera, ik mag legaal wegblijven en kan naar iets wat ik belangrijk vind"??
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
pi_59512135
Ik snap heel goed dat zoiets een enorme opluchting kan zijn. Het is ook niet iets wat je over kan doen, daarom is het ook zo belangrijk.
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
  donderdag 19 juni 2008 @ 10:50:55 #62
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_59512217
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 10:30 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Ik word altijd heel erg boos op mijn vader als hij zulke dingen zegt. Ik zie mezelf zijn dood niet vieren. Bleh.

Ik check ook even in om Sylvana's bericht af te wachten.
Rouw is persoonlijk. Ik denk niet dat hij van je verwacht dat je op zijn graf danst.
Ik heb zelf een vrij luchtige kijk op de dood, maar dat is niet omdat ik zo relaxed ben, maar omdat afscheid nemen mij altijd erg zwaar valt.
Er zo om mee omgaan helpt me om het verdriet een beetje toe te laten. Ik heb meerdere emoties nodig om tot een gezonde balans te komen.
pi_59512347
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 10:08 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik zit in de UB en dat is zowel goed als slecht.

Goed: ik kan hier niet zitten snoepen.
Slecht: huilen in de UB staat zo stom.

Stress is zo niet tof.
* freecell fnuffelt DaD
  donderdag 19 juni 2008 @ 11:00:44 #64
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_59512495
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 10:32 schreef Ewelina het volgende:
OK, eieren vallen verkeerd Nu ben ik misselijk.
Probeer af te wisselen...niet elke dag een gebakken ei op nuchtere maag. Of heb je te snel gegeten?
Voor nu; heb je citroen in huis?
Meng wat citroensap met lauw water, ben je zo van je misselijkheid af.
pi_59512527
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 10:55 schreef freecell het volgende:

[..]

* freecell fnuffelt DaD
Ik ben gek op fnuffels! .
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_59512685
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 11:01 schreef DevilsAndDust het volgende:

[..]

Ik ben gek op fnuffels! .
Ik vind Fnuffelen ook geweldig
  donderdag 19 juni 2008 @ 11:10:43 #67
9760 zwahiel
keihard de lekkerste
pi_59512791
boehoe... Ben er achter gekomen waarom ik de laatste tijd zoveel honger had en wat meer at.
Bijwerking van mijn medicijnen tegen hooikoorts Heb maar 's de bijsluiter gelezen en daar stond duidelijk in dat een toename van de eetlust en aansluitende toename van gewicht vrij veelvoorkomend was

Gelukkig begint vandaag mijn nieuwe trainingsschema dus vechten tegen 't vet
As a teacher I enjoy my holidays! 2010: 8 januari boarden @ Willingen | 23 april boarden @ Val Thorens | juli Spanje | 9-16 aug. Sziget festival | 26, 27, 28, 29 aug. 2010 34e Zomerparkfeest Venlo | december 2010 boarden Swiss
pi_59513177
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 11:07 schreef freecell het volgende:

[..]

Ik vind Fnuffelen ook geweldig
Fnuffels hebben een bewezen effectiviteit op het verminderen van kut-voelen-door-studiestress. .
Still a little bit of your face I haven't kissed.
  donderdag 19 juni 2008 @ 11:37:10 #69
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_59513528
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 11:10 schreef zwahiel het volgende:
boehoe... Ben er achter gekomen waarom ik de laatste tijd zoveel honger had en wat meer at.
Bijwerking van mijn medicijnen tegen hooikoorts Heb maar 's de bijsluiter gelezen en daar stond duidelijk in dat een toename van de eetlust en aansluitende toename van gewicht vrij veelvoorkomend was

Gelukkig begint vandaag mijn nieuwe trainingsschema dus vechten tegen 't vet
Hee, hoe is jouw laatste keer CB afgelopen?? Ik ben nu weer bezig, na een korte onderbreking .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
pi_59513614
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 11:00 schreef SHE het volgende:

[..]

Probeer af te wisselen...niet elke dag een gebakken ei op nuchtere maag. Of heb je te snel gegeten?
Voor nu; heb je citroen in huis?
Meng wat citroensap met lauw water, ben je zo van je misselijkheid af.
Ik at al niet elke dag een gebakken ei op de nuchtere maag ivm afwisseling. Ik heb idd net water met citroen op, het helpt wel een beetje. Maar ik voel me nog steeds opgeblazen.
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_59513766
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 10:08 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik zit in de UB en dat is zowel goed als slecht.

Goed: ik kan hier niet zitten snoepen.
Slecht: huilen in de UB staat zo stom.

Stress is zo niet tof.
Aah, meisje toch!
pi_59513782


Het gaat hier wel goed met eten. De eieren komen mn neus uit daar ga ik 's wat anders op bedenken. Maar voor de lunch heb ik een bakje lekkere dikke tomaat-paprikasoep met basilicum. En daar doe ik, hoe zondig, fijn wat snippers grana padano overheen

Ik vind noten eten echt tof; ik varieer met hazelnoten, amandelen en vandaag pecannoten. Lekker.
pi_59513794
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 10:01 schreef SHE het volgende:
Nu ga IK me zorgen maken.

*roept om*
'Wil Sylvana zich melden bij de servicebalie. Wil Sylvana uit de Slank de zomer in SC, zich melden bij de servicebalie.'
Krghhhhhhhhggggggggh

Sylvana
pi_59513920
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 11:46 schreef Principessa.Farfalla het volgende:

[..]

Sylvana
Meest waarschijnlijke scenario: ze is idd op de trein gestap naar hem toe, en omdat ie geen internet heeft, kan ze ons geen update geven

Bwuh, ik ben ziek-achtig. Hoofdpijn, snotterig en wiebelig. Zou ik een extra sinaasappeltje mogen van SHE, nu?
pi_59513958
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 11:10 schreef zwahiel het volgende:
boehoe... Ben er achter gekomen waarom ik de laatste tijd zoveel honger had en wat meer at.
Bijwerking van mijn medicijnen tegen hooikoorts Heb maar 's de bijsluiter gelezen en daar stond duidelijk in dat een toename van de eetlust en aansluitende toename van gewicht vrij veelvoorkomend was
Welke hooikoortsmedicatie heb jij (stofnaam)? Want die moet ik dan ook maar eens in mijn man stoppen. Die is toch niet zo heel tevreden over zijn huidige medicatie.
Kan jij niet een ander middel nemen? Er zijn best veel soorten
  donderdag 19 juni 2008 @ 11:59:07 #76
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_59514199
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 11:50 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Meest waarschijnlijke scenario: ze is idd op de trein gestap naar hem toe, en omdat ie geen internet heeft, kan ze ons geen update geven

Bwuh, ik ben ziek-achtig. Hoofdpijn, snotterig en wiebelig. Zou ik een extra sinaasappeltje mogen van SHE, nu?
Waarom geen paprika?
In een rode paprika zit 190 mg Vitamine C
In een sinaasappel zit maar 53mg Vitamine C

Of je neemt lekker 2 sinaasappels
  donderdag 19 juni 2008 @ 12:02:30 #77
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_59514306
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 11:45 schreef ColdFeet het volgende:


Het gaat hier wel goed met eten. De eieren komen mn neus uit daar ga ik 's wat anders op bedenken. Maar voor de lunch heb ik een bakje lekkere dikke tomaat-paprikasoep met basilicum. En daar doe ik, hoe zondig, fijn wat snippers grana padano overheen

Ik vind noten eten echt tof; ik varieer met hazelnoten, amandelen en vandaag pecannoten. Lekker.
Ontbijten kun je ook met:

Yoghurt, gemalen noten en een dot honing
Brood met honing
Suikervrije muesli met yoghurt
Een bak fruit
Een smoothie
Een roggebroodje met een tonijndrapje of zeer dunne plakjes parmezaan
Een roggebroodje besmeerd pindakaas
Een broodje suikervrije jam
Broodje aardbeien
pi_59514398
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 11:59 schreef SHE het volgende:

[..]

Waarom geen paprika?
In een rode paprika zit 190 mg Vitamine C
In een sinaasappel zit maar 53mg Vitamine C

Of je neemt lekker 2 sinaasappels
Er zit een paprika in m'n soep Ik heb m gisteren ontveld met mijn nieuwe crème-bruléevlammenwerper
En de sinaasappel in mn la ga ik ook opeten

Ik heb gisteren ontbeten met brood met pindakaas, hoor. toen heb ik een eitje door mijn salade gegooid, 's avonds.
pi_59515524
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 11:45 schreef Principessa.Farfalla het volgende:

[..]

Aah, meisje toch!
PF! Lees je PM en geef mij antwoord! Want ik kan vanavond niet komen trainen als ik niet weet waar ik heen moet
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_59515607
Okee dat kan.
Morgen ga ik eten in de ekko, iemand ervaring mee?
Het mooi kotsende meisje.
pi_59515695
de 'Ekko'

doet doet me aan die schoenen denken, maar dat zijn Ecco's, met een c
Ja doei.
pi_59515736
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 12:48 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
Okee dat kan.
Morgen ga ik eten in de ekko, iemand ervaring mee?
Wasda? (duidelijk geen ervaring mee )
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_59515744
* Mini_rulez komt ook even checken voor nieuws van Sylvana.
Ik word nu toch wel nieuwsgierig...

Hier ook een algemeen 'blegh'-gevoel trouwens. Voel me niet zo fit, en ik heb nog twee dagen te gaan van vreselijke lezingen en alle vrije tijd nodig hebben om de volgende vreselijke lezingen voor te bereiden. Maar goed, morgenmiddag is het allemaal voorbij...

Gisteren trouwens lekker uit eten geweest met vriendje, en vanavond komen vriendinnen eten en daarna gaan we naar een koorrepetitie waar ik veel zin in heb. Het is dus niet allemaal kommer en kwel, ook al betekent dat wel dat ik geen tijd meer heb om de vreselijke lezingen van morgen voor te bereiden.
Are you pondering what I'm pondering?
pi_59515787
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 12:51 schreef motorbloempje het volgende:
de 'Ekko'

doet doet me aan die schoenen denken, maar dat zijn Ecco's, met een c
Geitenwollensokkenschoenen best wel
Het is een muziekzaaltje waar je ook - jaja - vega kan eten, dus mss. klopt de associatie nog ook
Het mooi kotsende meisje.
pi_59516000
Ik zit in de plaatselijke MacDo, omdat ze daar behalve Hamburgers ook WiFi aanbieden en ik zit hier gewoon aan een cola light en laat de Royal avec cheese aan m'n neus voorbij gaan en kijk ook zeer misprijzend naar een 200 kilo wegend schepsel wier tafel al vol ligt met verpakiingen van friet, burgers en weet ik veel wat allemaal nog meer en die net weer langskomt met een plateau met 2 ijsjes en een koffie. (dat laatste zeker, zodat ze de boel weer lekker snel uitpoept...)

Het is hier heerlijk, ga zo naar het strand, doe niet echt aan dieten, maar door de warmte kom ik niks aan, bovendien het enige rare wat ik heb gegeten is een mega-grote-merengue, lekker kleverig van binnen

Met meer KH's erin dan dat ik de hele vorige maand bij elkaar heb gegeten.

Alles goed met iedereen??
  donderdag 19 juni 2008 @ 13:07:27 #86
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_59516095
ligt t nou echt aan mij dat ik dat een hatelijke opmerking vind?
quote:
200 kilo wegend schepsel wier tafel al vol ligt met verpakiingen van friet, burgers en weet ik veel wat allemaal nog meer en die net weer langskomt met een plateau met 2 ijsjes en een koffie. (dat laatste zeker, zodat ze de boel weer lekker snel uitpoept...)
ik snap dat jullie wellicht het motto "eigen schuld dikke reet" aanhangen, ben ik het ook volledig mee eens, maar zo snerend hoef je toch niet over andere mensen te praten?
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
pi_59516167
Conleche! Mijn beeld van Frankrijk! Wat doe je!

Ik heb daar serieus nog nooit een vadsige inheemse gezien, tenminste niet een van goed geschat, 200 kg
Het mooi kotsende meisje.
pi_59516171
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 13:07 schreef kwakveense het volgende:
ligt t nou echt aan mij dat ik dat een hatelijke opmerking vind?
[..]

ik snap dat jullie wellicht het motto "eigen schuld dikke reet" aanhangen, ben ik het ook volledig mee eens, maar zo snerend hoef je toch niet over andere mensen te praten?
Hij was ook gemeen bedoeld. Ik zeg niet dat dikke mensen geen patatje mogen eten, maar ik vind het idioot dat je zoveel eet als je al zo ongezond dik bent. Sorry, maar zo denk ik er over.
pi_59516198
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 13:09 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
Conleche! Mijn beeld van Frankrijk! Wat doe je!

Ik heb daar serieus nog nooit een vadsige inheemse gezien, tenminste niet een van goed geschat, 200 kg
Ach, het is vast een Amerikaanse, op vakantie!!
pi_59516222
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 13:09 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
Conleche! Mijn beeld van Frankrijk! Wat doe je!

Ik heb daar serieus nog nooit een vadsige inheemse gezien, tenminste niet een van goed geschat, 200 kg
De laatste keer dat ik er was was zo'n 60% te dik, inclusief de kinderen. Ik overdrijf niet, en met dik bedoel ik ook echt vet.
pi_59516286
De franse jongeren die met de uitwisselingen naar Nederland kwamen waren helemaal niet dik Nu blij VS? . De Russen, die wel. Of echt rond, of graatmager .
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_59516392
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 13:14 schreef Chicolate het volgende:
De franse jongeren die met de uitwisselingen naar Nederland kwamen waren helemaal niet dik Nu blij VS? . De Russen, die wel. Of echt rond, of graatmager .
Hoe kom je aan zoveel uitwisselingscontacten?
En ja, heb het beeld dat ze daar meer van gezond, lekker, zelfgemaakt eten houden en zichzelf zo minder snel vadsig vreten, maar dat is in andere delen dan waar ik was, (zie SDBs ervaringen) blijkbaar ingehaald door de vadsige amerikaanse realiteit.
Het mooi kotsende meisje.
pi_59516546
Het was 1 uitwisseling, maar onze school wisselde uit met 5 verschillende landen en totaal iets van 7 scholen dat jaar ... dus ik heb allemaal Spanjaarden, Italianen, Hongaren, Russen en Fransen rond zien lopen, want veel activiteiten waren gemengd .

Ik moet gaan lunchen, maar ik heb geen zin om te gaan eten . En ik kan mn vertalingen niet vinden ...
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
  donderdag 19 juni 2008 @ 13:31:43 #94
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_59516766
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 13:09 schreef conleche het volgende:

[..]

Hij was ook gemeen bedoeld. Ik zeg niet dat dikke mensen geen patatje mogen eten, maar ik vind het idioot dat je zoveel eet als je al zo ongezond dik bent. Sorry, maar zo denk ik er over.
prima, dan weet ik nu dat jij niet "mijn type persoon" bent.

je mag iets best idioot vinden, maar dat is in mijn optiek nooit een reden om zó laatdunkend over iemand te praten.

[ Bericht 6% gewijzigd door kwakveense op 19-06-2008 13:40:25 ]
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
pi_59516918
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 12:44 schreef Chicolate het volgende:

[..]

PF! Lees je PM en geef mij antwoord! Want ik kan vanavond niet komen trainen als ik niet weet waar ik heen moet
O ja sorry!!
pi_59517041
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 13:09 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
Conleche! Mijn beeld van Frankrijk! Wat doe je!

Ik heb daar serieus nog nooit een vadsige inheemse gezien, tenminste niet een van goed geschat, 200 kg
Dan moet je eens buiten Parijs gaan kijken
pi_59517063
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 13:31 schreef kwakveense het volgende:

[..]

prima, dan weet ik nu dat jij niet "mijn type persoon" bent.

je mag iets best idioot vinden, maar dat is in mijn optiek nooit een reden om zó laatdunkend over iemand te praten.


Niet weer ruzie, plz?
pi_59517080
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 12:39 schreef motorbloempje het volgende:
ik moet kotsen

ik heb genoeg van bepaalde mensen

ik stop met die hele dieetclub

en blijf gezellig hier
Gezellig
Ik krijg van die eieren zo een hol gevoel
soort van antimisselijkheid
  donderdag 19 juni 2008 @ 13:42:20 #99
69655 mordradead
Wat is een leesje?
pi_59517107
Ik plaats hier een
Bernie en ik zijn tof.
  donderdag 19 juni 2008 @ 13:45:28 #100
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_59517217
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 13:41 schreef Principessa.Farfalla het volgende:

[..]

Niet weer ruzie, plz?
ik heb nooit ruzie

leuk hoor, in de dieetclub is t gezeik en posten de mensen met wie ik t beste kan kletsen niet meer,
hier word ik welkom geheten maar voel me daarna eerlijk gezegd niet echt meer welkom omdat ik binnen twee pagina's van alles lees over schepsels, vadsig, zich weer eens volvreten etc....

en dan mag ik niet eens even zeggen dat ik zo'n opmerking niet vind kunnen? ik hou heel vaak mn mond hoor, over dingen die ik vind, maar soms kan ik iets niet laten gaan omdat t me echt kwetst.
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
pi_59517239
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 13:41 schreef Principessa.Farfalla het volgende:

[..]

Gezellig
Ik krijg van die eieren zo een hol gevoel
soort van antimisselijkheid
meer eieren eten?
Ja doei.
pi_59517345
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 12:52 schreef Mini_rulez het volgende:

Hier ook een algemeen 'blegh'-gevoel trouwens.
Ik voel me ook kut. En ik heb maar 2 uur geslapen vannacht. Maar ik heb me mooi aan m'n eetschema gehouden en straks ga ik honing kopen en suikervrije muesli en tonijn uit blik op waterbasis en roggebrood. Oh, en tomaten om soep te maken (met dank aan Coldfeet!).

Zo.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_59517400
ik heb nog 3 trostomaten liggen.. kan ik daar soep mee maken? nu wil ik ook soep
Ja doei.
pi_59517403
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 13:45 schreef kwakveense het volgende:

[..]

ik heb nooit ruzie

leuk hoor, in de dieetclub is t gezeik en posten de mensen met wie ik t beste kan kletsen niet meer,
hier word ik welkom geheten maar voel me daarna eerlijk gezegd niet echt meer welkom omdat ik binnen twee pagina's van alles lees over schepsels, vadsig, zich weer eens volvreten etc....

en dan mag ik niet eens even zeggen dat ik zo'n opmerking niet vind kunnen? ik hou heel vaak mn mond hoor, over dingen die ik vind, maar soms kan ik iets niet laten gaan omdat t me echt kwetst.
Nee tuurlijk mag je je zegje doen.. Ik zeg eerlijk, ik heb geen respect voor mensen die elke dag zich vol eten bij de mac, maarrr ik kijk niet op ze neer. Ik bedoelde alleen van laat hier niet weer een rel uit ontstaan etc. En natuurlijk ben je welkom
  donderdag 19 juni 2008 @ 13:52:29 #105
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_59517432
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 13:51 schreef Principessa.Farfalla het volgende:

[..]

Nee tuurlijk mag je je zegje doen.. Ik zeg eerlijk, ik heb geen respect voor mensen die elke dag zich vol eten bij de mac, maarrr ik kijk niet op ze neer. Ik bedoelde alleen van laat hier niet weer een rel uit ontstaan etc. En natuurlijk ben je welkom


thnx.

(ik heb in principe/uit principe respect voor iedereen, ik zou ze alleen zulk gedrag niet adviseren, en het ook niet vrijwillig nadoen)

nee, geen rel, lijkt me fijn.
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
pi_59517472
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 13:40 schreef Principessa.Farfalla het volgende:

[..]

Dan moet je eens buiten Parijs gaan kijken
Er staat een vouwwagen in de garage thuis. Dus ik ben vaak zat buiten parijs in frankrijk geweest
Het mooi kotsende meisje.
pi_59517576
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 13:51 schreef motorbloempje het volgende:
ik heb nog 3 trostomaten liggen.. kan ik daar soep mee maken? nu wil ik ook soep
Ik vind het altijd fantastische therapie om ze te ontpitten en ontvellen op de meest omslachtige manier.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_59517579
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 13:53 schreef veiligheidsspeldje het volgende:

[..]

Er staat een vouwwagen in de garage thuis. Dus ik ben vaak zat buiten parijs in frankrijk geweest
Hahaha
"Hier staat een vouwwagen"
Ja dus.
(Sorry ik vond het heel grappig maar ik snap wat je bedoeld Hier staat ook een vouwwagen )
pi_59517649
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 13:45 schreef kwakveense het volgende:

[..]

ik heb nooit ruzie

leuk hoor, in de dieetclub is t gezeik en posten de mensen met wie ik t beste kan kletsen niet meer,
hier word ik welkom geheten maar voel me daarna eerlijk gezegd niet echt meer welkom omdat ik binnen twee pagina's van alles lees over schepsels, vadsig, zich weer eens volvreten etc....

en dan mag ik niet eens even zeggen dat ik zo'n opmerking niet vind kunnen? ik hou heel vaak mn mond hoor, over dingen die ik vind, maar soms kan ik iets niet laten gaan omdat t me echt kwetst.
Kwakveense, je moet wel een beetje reeel blijven. De mensen in het slanktopic hebben zelf geen (serieus) overgewicht... Ik vind conleche ook wel een beetje hard, maar weet ook dat ik, diep in mijn hart, wel hetzelfde zou denken. Om dan op hoge poten aan te kondigen dat zij niet jouw 'type persoon' is, vind ik een beetje flauw.
pi_59517669
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 13:49 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Ik voel me ook kut. En ik heb maar 2 uur geslapen vannacht. Maar ik heb me mooi aan m'n eetschema gehouden en straks ga ik honing kopen en suikervrije muesli en tonijn uit blik op waterbasis en roggebrood. Oh, en tomaten om soep te maken (met dank aan Coldfeet!).

Zo.
Ik heb gewoon een blik gebruikt een blik tomaten welteverstaan, niet een blik soep
pi_59517671
Dames
pi_59517698
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:00 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Dames
PF'je
Ik ga nu echt naar huis, denk ik.
pi_59517702
tomaten
Ja doei.
pi_59517714
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:00 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Ik heb gewoon een blik gebruikt een blik tomaten welteverstaan, niet een blik soep
Heb je een recept?
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  donderdag 19 juni 2008 @ 14:03:27 #115
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_59517758
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 13:59 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Kwakveense, je moet wel een beetje reeel blijven. De mensen in het slanktopic hebben zelf geen (serieus) overgewicht... Ik vind conleche ook wel een beetje hard, maar weet ook dat ik, diep in mijn hart, wel hetzelfde zou denken. Om dan op hoge poten aan te kondigen dat zij niet jouw 'type persoon' is, vind ik een beetje flauw.
was niet bedoeld als hoge poten. meer als voor mij een goeie waarschuwing om er voortaan overheen te lezen. en tuurlijk denk ik ook "zo, kan wel zien hoe jij zo dik komt" als ik zoiets zie. maar dan nog...

ik ben benieuwd of conleche mij ook een vadsig schepsel zou vinden als ze me tegenkwam met een frikandel in mn handen. daarom reageerde ik.

en nu is t helemaal schluss....

*vriendjes*
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
pi_59517763
nee, want ze gaat naar huis en naar bed

oh.. ik heb ook nog een pak gezweefde (ja, gezweefd, da's een tikfout, maar het klon zo leuk ) tomaten
Ja doei.
  donderdag 19 juni 2008 @ 14:04:43 #117
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_59517804
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 13:49 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Ik voel me ook kut. En ik heb maar 2 uur geslapen vannacht. Maar ik heb me mooi aan m'n eetschema gehouden en straks ga ik honing kopen en suikervrije muesli en tonijn uit blik op waterbasis en roggebrood. Oh, en tomaten om soep te maken (met dank aan Coldfeet!).

Zo.
Helpt het als ik zeg dat ik heel vrolijk word van je lijstje?

Ik heb mijn lunch ook al in de oven; ontvelde kipstukken die ik zelf heb gemarineerd met gemberpoeder, marjoraan, chilipoeder, peper , zout en een beetje olijfolie.
Daarbij zelfgemaakte aioli

Net een klein kommetje sla, paprika, komkommer en tonijn gegeten en dat was ook verkwikkend
Ik heb ontzettend zin in yoghurt, maar ik heb echt geen zin het zelf te maken, bovendien kan ik daar weer een dag op wachten.
Morgen dan maar.

Ik ga morgen ook een hele dag wat recepten voor zoetigheid uitproberen. Eens kijken in hoeverre ik zoete rommel kan namaken zonder ook maar 1 theelepeltje suiker te gebruiken.
Zelf houd ik niet van zoetigheid, maar mijn omgeving des te meer.
pi_59517860
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:01 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Heb je een recept?
Mja, het was een beetje een allegaartje, omdat ik gisteren bedacht onder het koken dat ik vandaag wel soep wilde als lunch.
In een scheut olie een rode ui zacht gefruit. Daarbij een blik tomaten, een lepel tomatenpuree en een scjeut bouillon. Onderwijl een rode paprika geroosterd en ontveld en die in stukjes erbij. Lang laten koken (tomaten en puree worden dan zoeter), pureren, beetje af laten koelen, basilicum en zwarte peper erbij en nogmaals pureren. Garneren met een beetje geraspte parmezaan.

Hij was lekker dik bij mij Ik hou van lobbige soepen
pi_59517865
aioli.. tomatensoep... bleh.. maar ik heb de moed niet om te koken
Ja doei.
pi_59517957
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 13:36 schreef Principessa.Farfalla het volgende:

[..]

O ja sorry!!
Jaaaa we gaan trainen

En nu maar hopen dat ik snel door mn spierpijn heen ben
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
  donderdag 19 juni 2008 @ 14:09:55 #121
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_59517992
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:03 schreef kwakveense het volgende:

[..]

was niet bedoeld als hoge poten. meer als voor mij een goeie waarschuwing om er voortaan overheen te lezen. en tuurlijk denk ik ook "zo, kan wel zien hoe jij zo dik komt" als ik zoiets zie. maar dan nog...

ik ben benieuwd of conleche mij ook een vadsig schepsel zou vinden als ze me tegenkwam met een frikandel in mn handen. daarom reageerde ik.

en nu is t helemaal schluss....

*vriendjes*

Wees maar blij. Ik had die frikandel uit je handen getikt.
Of naar de lucht gewezen en gezegd 'Ooooohhhhhh Kwakveense, kijk eens daar boven!! WOWWWW
En snel de frikandel verwisseld voor een prei. Ha!
pi_59517999
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:06 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Mja, het was een beetje een allegaartje, omdat ik gisteren bedacht onder het koken dat ik vandaag wel soep wilde als lunch.
In een scheut olie een rode ui zacht gefruit. Daarbij een blik tomaten, een lepel tomatenpuree en een scjeut bouillon. Onderwijl een rode paprika geroosterd en ontveld en die in stukjes erbij. Lang laten koken (tomaten en puree worden dan zoeter), pureren, beetje af laten koelen, basilicum en zwarte peper erbij en nogmaals pureren. Garneren met een beetje geraspte parmezaan.

Hij was lekker dik bij mij Ik hou van lobbige soepen
Dit klinkt héérlijk! Wat gebruik je voor het roosteren van je paprika?

Oh, als iemand nog een goede contactgrill weet - ik houd me aanbevolen! Kun je zoiets eigenlijk ook aan tafel doen, spiesjes bloemkool enzo maken en dan aan tafel grillen? Het klinkt misschien wat burgerlijk, maar het lijkt me een uitstekende manier om m'n lief het koken wat makkelijker te maken. We hebben hier geen ruimte voor een barbecue.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_59518025
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:09 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Jaaaa we gaan trainen

En nu maar hopen dat ik snel door mn spierpijn heen ben
Vet spannend! Haha. Waarschijnlijk vind jij mij een bekakt tutje en ik jou een skater meisje . Of zo.


(Ik was mij het al een beetje aan het voorstellen )
pi_59518037
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:09 schreef SHE het volgende:

[..]

Wees maar blij. Ik had die frikandel uit je handen getikt.
Of naar de lucht gewezen en gezegd 'Ooooohhhhhh Kwakveense, kijk eens daar boven!! WOWWWW
En snel de frikandel verwisseld voor een prei. Ha!
!

ik zie het voor me

en dan een beduusde kwak die naar een prei staart...

sorry
Ja doei.
pi_59518081
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:11 schreef motorbloempje het volgende:
en dan een beduusde kwak die naar een prei staart...
Ik moest lachen Hardop
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
  donderdag 19 juni 2008 @ 14:12:59 #126
69655 mordradead
Wat is een leesje?
pi_59518091
Je hebt van die roostertjes voor op je fornuis (als je gas hebt) te koop, dan kun je lekker sate roosteren zonder een bbq te hoeven aanzetten enzo. En Sylvana had toch een grill gekocht?
Bernie en ik zijn tof.
  donderdag 19 juni 2008 @ 14:13:17 #127
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_59518108
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:11 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

!

ik zie het voor me

en dan een beduusde kwak die naar een prei staart...

sorry
hehehe

doe dan een stengel bleekselderij, dat vind ik tenminste nog lekker...

maarreh, ik loop doorgaans niet met frikandellen in mn handen... (kwak is 1,5 kilo afgevallen deze week )
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
pi_59518114
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:09 schreef SHE het volgende:

[..]

Wees maar blij. Ik had die frikandel uit je handen getikt.
Of naar de lucht gewezen en gezegd 'Ooooohhhhhh Kwakveense, kijk eens daar boven!! WOWWWW
En snel de frikandel verwisseld voor een prei. Ha!
Jij bent zo grappig

Ik ga vanaf vandaag officieel 1 maand je dieet doen (was eerst vier dagen begonnen en toen was ik zielig dus mocht ik me volstoppen met rommel met als gevolg buikpijn etc)
een vriendin stelde voor om eerst een sapkuurtje te doen "om te detoxen" maar dat lijkt mij niet zo

Vandaag:
11:40 opstaan
12:00 2 boterhammen pindakaas
13:00 2 eieren
14:00 3 handjes pinda's

ik ga wel om half 5 avond eten of om 9 uur omdat ik ga trainen vanavond..
pi_59518152
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:04 schreef SHE het volgende:

Helpt het als ik zeg dat ik heel vrolijk word van je lijstje?
Ik word er ook vrolijk van. Vrolijker dan van aardappelen!
quote:
Ik heb mijn lunch ook al in de oven; ontvelde kipstukken die ik zelf heb gemarineerd met gemberpoeder, marjoraan, chilipoeder, peper , zout en een beetje olijfolie.
Daarbij zelfgemaakte aioli
Oeh!

Waarom laat je het vel weg? Te vet? Ik vind het vel zó lekker. Dit gaat heel ziek klinken, maar als kind vond ik zwoerd een delicatesse. Net als de randjes van de leverkaas. Ik weet wel waarom ik dik ben geworden.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_59518165
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:10 schreef Principessa.Farfalla het volgende:

[..]

Vet spannend! Haha. Waarschijnlijk vind jij mij een bekakt tutje en ik jou een skater meisje . Of zo.


(Ik was mij het al een beetje aan het voorstellen )
Ik vorm mijn mening pas als ik je zie trappen ...

(ik zou niet weten of ik je bekakt zou vinden, ga eigenlijk nooit om met skatermeisjes, maar juist vooral 'normale' meiden. En eigenlijk meer met jongens . Maar ik vind je vast wel aardig! Want ik mag bij jou trainen . En nu vind ik het ook eng )
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
  donderdag 19 juni 2008 @ 14:14:38 #131
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_59518166
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:10 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Dit klinkt héérlijk! Wat gebruik je voor het roosteren van je paprika?

Oh, als iemand nog een goede contactgrill weet - ik houd me aanbevolen! Kun je zoiets eigenlijk ook aan tafel doen, spiesjes bloemkool enzo maken en dan aan tafel grillen? Het klinkt misschien wat burgerlijk, maar het lijkt me een uitstekende manier om m'n lief het koken wat makkelijker te maken. We hebben hier geen ruimte voor een barbecue.
Die van Philips zijn super.
Overigens heb ik nog wel iets soortgelijks staan; een grill + teppanyaki plaat ding ( tefal meen ik )
Stop je in het stopcontact..klaar.

Je mag 'm zo hebben; is 1 keer gebruikt. Zet je op tafel; spullen erop, klaar.
pi_59518200
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:12 schreef mordradead het volgende:
Je hebt van die roostertjes voor op je fornuis (als je gas hebt) te koop, dan kun je lekker sate roosteren zonder een bbq te hoeven aanzetten enzo. En Sylvana had toch een grill gekocht?
Bedoel je zo'n grillplaat voor op je gasstel? Die zou ik wel willen Nu staat er in een doos zo'n dubbele contactgrill uit het kerstpakket. Het lijkt me best een fijn ding, maar zo'n plaat neemt veel minder ruimte in.
Het mooi kotsende meisje.
pi_59518248
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:12 schreef mordradead het volgende:
Je hebt van die roostertjes voor op je fornuis (als je gas hebt) te koop, dan kun je lekker sate roosteren zonder een bbq te hoeven aanzetten enzo. En Sylvana had toch een grill gekocht?
OVer Sylvana gesproken?
Ja doei.
  donderdag 19 juni 2008 @ 14:17:02 #134
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_59518267
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:14 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Ik word er ook vrolijk van. Vrolijker dan van aardappelen!
[..]

Oeh!

Waarom laat je het vel weg? Te vet? Ik vind het vel zó lekker. Dat gaat heel ziek klinken, maar als kind vond ik zwoerd een delicatesse. Net als de randjes van de leverkaas. Ik weet wel waarom ik dik ben geworden.
same here...sterker nog, ik lustte alleeeeen de randjes, van de leverkaas.
en t vet aan rundvlees, en t vel van de kip van mn broertje, en de patatjes waar t meeste vet in was getrokken (die gebroken patatjes), speklapjes etc. etc. etc.

echt al die hele slechte uberdierlijke vetten dingen waar menig weldenkend mens van gruwelt.

ik eet t nu ook niet meer hoor
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
  donderdag 19 juni 2008 @ 14:17:14 #135
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_59518275
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:14 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Ik word er ook vrolijk van. Vrolijker dan van aardappelen!
[..]

Oeh!

Waarom laat je het vel weg? Te vet? Ik vind het vel zó lekker. Dat gaat heel ziek klinken, maar als kind vond ik zwoerd een delicatesse. Net als de randjes van de leverkaas. Ik weet wel waarom ik dik ben geworden.
Ik laat alleen aan de poot nog iets vel zitten voor de smaak en als bakvocht.
Maar de rest ruk ik eraf. Te vet .
En je hebt gelijk hoor, zwoerd is goddelijk. Ik at vroeger ganzenvet op brood met zout; over ziek gesproken.
pi_59518364
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:14 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Ik vorm mijn mening pas als ik je zie trappen ...

(ik zou niet weten of ik je bekakt zou vinden, ga eigenlijk nooit om met skatermeisjes, maar juist vooral 'normale' meiden. En eigenlijk meer met jongens . Maar ik vind je vast wel aardig! Want ik mag bij jou trainen . En nu vind ik het ook eng )
Sorry
Ja omdat je het altijd over je skaterbroeken hebt?
Maar bedoel je deze:


Of deze (want die vind ik wel cool) Niet dat ik je dan minder aardig vind of zo
pi_59518393
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:17 schreef kwakveense het volgende:

echt al die hele slechte uberdierlijke vetten dingen waar menig weldenkend mens van gruwelt.
Mijn vader is een vleeseter en mijn moeder is een zoetekauw. Ik ben het allebei.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  donderdag 19 juni 2008 @ 14:20:37 #138
69655 mordradead
Wat is een leesje?
pi_59518399
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:15 schreef veiligheidsspeldje het volgende:

[..]

Bedoel je zo'n grillplaat voor op je gasstel? Die zou ik wel willen Nu staat er in een doos zo'n dubbele contactgrill uit het kerstpakket. Het lijkt me best een fijn ding, maar zo'n plaat neemt veel minder ruimte in.
Nou, het is meer zoals het rooster van een bbq en die dan iets hoger staat... dus ideaal voor sate
Bernie en ik zijn tof.
  donderdag 19 juni 2008 @ 14:21:34 #139
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_59518431
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:13 schreef Principessa.Farfalla het volgende:

[..]

Jij bent zo grappig

Ik ga vanaf vandaag officieel 1 maand je dieet doen (was eerst vier dagen begonnen en toen was ik zielig dus mocht ik me volstoppen met rommel met als gevolg buikpijn etc)
een vriendin stelde voor om eerst een sapkuurtje te doen "om te detoxen" maar dat lijkt mij niet zo

Vandaag:
11:40 opstaan
12:00 2 boterhammen pindakaas
13:00 2 eieren
14:00 3 handjes pinda's

ik ga wel om half 5 avond eten of om 9 uur omdat ik ga trainen vanavond..
Detoxen door sapkuren bestaat niet. sapkuren zijn nergens goed voor en slecht voor je lijf. Niet doen.
pi_59518476
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:21 schreef SHE het volgende:

[..]

Detoxen door sapkuren bestaat niet. sapkuren zijn nergens goed voor en slecht voor je lijf. Niet doen.
Oké. Ik had er sowieso eigenlijk al geen zin in.
pi_59518568
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:19 schreef Principessa.Farfalla het volgende:

[..]

Sorry
Ja omdat je het altijd over je skaterbroeken hebt?
Maar bedoel je deze:
[ afbeelding ]

Of deze (want die vind ik wel cool) Niet dat ik je dan minder aardig vind of zo
[ afbeelding ]
Mja wel vooral die eerste. Ik hou van felle kleurtjes .
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_59518627
Ik ben echt super benieuwd
pi_59519473
Ha dat wordt leuk PF en chico ! Ik ben benieuwd naar 'de verhalen' (of krijgen we die niet?)

Sylvana where are you nu maak ik me ook zorgen.

Tevens TVP, wat is het hier weer knus
Springfield's looking pretty dusty today
pi_59519515
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 11:50 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Meest waarschijnlijke scenario: ze is idd op de trein gestap naar hem toe, en omdat ie geen internet heeft, kan ze ons geen update geven
U gaat door voor de wasmachine

Meneer had zn telefoon op het werk laten liggen en het was totaal niet in hem opgekomen om toen hij bij zn ouders ( die op vakantie zijn, maar hij moet voor planten enzo zorgen) was daar vandaan te mailen of om ff de telefoon van de buurman te lenen ofzo ( hij heeft mn nummer achterop de foto in zn portemonnee staan)

Maar goed, niks aan de hand, idd daar gewoon geslapen en nou weer terug in Deventer.

Sterf nu van de honger, want hij had niks meer in huis. Dus zo eerst maar eens ff goed eten, afwassen, strijken en dan vanavond weer lekker zwemmen
pi_59519525
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:25 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Mja wel vooral die eerste. Ik hou van felle kleurtjes .
die eerste vind ik ook leuk
Ja doei.
pi_59519575
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:50 schreef Sylvana het volgende:

[..]

U gaat door voor de wasmachine

Meneer had zn telefoon op het werk laten liggen en het was totaal niet in hem opgekomen om toen hij bij zn ouders ( die op vakantie zijn, maar hij moet voor planten enzo zorgen) was daar vandaan te mailen of om ff de telefoon van de buurman te lenen ofzo ( hij heeft mn nummer achterop de foto in zn portemonnee staan)

Maar goed, niks aan de hand, idd daar gewoon geslapen en nou weer terug in Deventer.

Sterf nu van de honger, want hij had niks meer in huis. Dus zo eerst maar eens ff goed eten, afwassen, strijken en dan vanavond weer lekker zwemmen
Wazig verhaal. Hm.
pi_59519632
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:52 schreef Principessa.Farfalla het volgende:

[..]

Wazig verhaal. Hm.
Tja, hij is gewoon enorm laks. Internet dat het al een maand niet doet, belasting dat nog steeds niet is ingevuld, auto die al een week te laat is voor de APK, en daarbij is hij dus gewoon heel erg vergeetachtig. Ik snap soms ook niet hoe hij zo kan leven hoor, ik zou helemaal gek worden.

[ Bericht 0% gewijzigd door _Hestia_ op 19-06-2008 15:00:53 ]
pi_59519759
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:49 schreef -marz- het volgende:
Ha dat wordt leuk PF en chico ! Ik ben benieuwd naar 'de verhalen' (of krijgen we die niet?)
Nee we houden het lekker geheim

@Sylvana, toch fijn even wat van je te horen . Blij dat er bij hem ook niets mis was.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
  donderdag 19 juni 2008 @ 14:58:24 #149
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_59519766
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:54 schreef Sylvana het volgende:
ik zou helemaal gek worden.
ik zou gek worden van zo'n vriend .

Hier ook een blèhdag, maar dat komt doordat ik vanochtend een spiraaltje heb gekregen. Hele dag buikpijn, al wordt het wel minder naarmate de dag vordert. Zit de hele dag al lekker met een kruik op m'n buik een boek te lezen . Mark is nu boodschappen aan het doen .

Oeh en is de date van Chico en PF vanavond? .
Niet meer actief op Fok!
pi_59519812
ik zou dat echt niet trekken, René is laks, maar zó laks nee..
Ja doei.
pi_59519822
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:58 schreef Viking84 het volgende:

[..]

ik zou gek worden van zo'n vriend .
Dat word ik af en toe ook wel eens hoor. Maarja, moet er maar mee leren leven, want hij is al 27 jaar zo volgens zn moeder, en dat zal ook nooit veranderen.

Ik ga maar eens afwassen, vanavond noedels met kipfilet, paprika, champignons, prei en ui eten
pi_59519840
Ik heb iets tegen mensen die 's ochtends geen eten in huis hebben Hoe kun je
pi_59519880
Viking, deed 't plaatsen pijn? En wat is je reden om een spiraaltje te nemen/
Het mooi kotsende meisje.
  donderdag 19 juni 2008 @ 15:02:16 #154
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_59519902
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 15:00 schreef Sylvana het volgende:

[..]

Dat word ik af en toe ook wel eens hoor. Maarja, moet er maar mee leren leven, want hij is al 27 jaar zo volgens zn moeder, en dat zal ook nooit veranderen.
Mark is ook een beetje zo. Ik moet alles tegen hem zeggen, want anders vergeet hij het gewoon. Maar gelukkig is hij mijn vriendje niet, dus hoef ik niet de rest van mijn leven met hem te dealen .
Niet meer actief op Fok!
pi_59519946
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:54 schreef Sylvana het volgende:

Tja, hij is gewoon enorm laks. Internet dat het al een maand niet doet, belasting dat nog steeds niet is ingevuld, auto die al een week te laat is voor de APK, en daarbij is hij dus gewoon heel erg vergeetachtig. Ik snap soms ook niet hoe hij zo kan leven hoor, ik zou helemaal gek worden.
Nooit met zo iemand gaan samenwonen!
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:58 schreef Viking84 het volgende:

Hier ook een blèhdag, maar dat komt doordat ik vanochtend een spiraaltje heb gekregen. Hele dag buikpijn, al wordt het wel minder naarmate de dag vordert. Zit de hele dag al lekker met een kruik op m'n buik een boek te lezen . Mark is nu boodschappen aan het doen .
Oef. En hoe ging het inbrengen zelf?
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_59519954
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 15:00 schreef Sylvana het volgende:

[..]

Dat word ik af en toe ook wel eens hoor. Maarja, moet er maar mee leren leven, want hij is al 27 jaar zo volgens zn moeder, en dat zal ook nooit veranderen.

Ik ga maar eens afwassen, vanavond noedels met kipfilet, paprika, champignons, prei en ui eten
Het klinkt een beetje als desinteresse. Andere mensen kan je niet veranderen, je kunt alleen jezelf veranderen. Is dat wat je wil.
pi_59519966
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 15:03 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Nooit met zo iemand gaan samenwonen!
Of juist wel, dan kan je het een beetje in de gaten houden ... (en zelf ervoor zorgen dat dingen op tijd gaan)
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_59519989
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 15:03 schreef Principessa.Farfalla het volgende:

[..]

Het klinkt een beetje als desinteresse. Andere mensen kan je niet veranderen, je kunt alleen jezelf veranderen. Is dat wat je wil.
Ach die van mij was ook veranderd. Toen het uit was
Het mooi kotsende meisje.
pi_59519992
Oeps ik eet nu om het uur
  donderdag 19 juni 2008 @ 15:05:28 #160
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_59520000
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 15:01 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
Viking, deed 't plaatsen pijn? En wat is je reden om een spiraaltje te nemen/
Laat ik het zo zeggen: het was niet aangenaam, zeker het oprekken van de baarmoedermond niet . Maar ik was een modelpatiënt, volgens de huisarts: "Als studenten iemand nodig hebben om op te oefenen, ben jij de ideale patiënt". Ik: "Ik stel me niet beschikbaar" . Misschien had ik toch even 'au' moeten roepen, want hij deed me ietsje te rustig aan .

Reden: einde maken aan zware menstruatie. Ik hoop op den duur helemaal niet meer ongesteld te worden, maar als het drastisch zou verminderen zou ik ook al heel blij zijn. De huisarts was er overigens van op de hoogte dat ik geen anticonceptiemiddel voor de anticonceptie wilde hebben.
Niet meer actief op Fok!
  donderdag 19 juni 2008 @ 15:06:18 #161
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_59520023
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 15:04 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Of juist wel, dan kan je het een beetje in de gaten houden ... (en zelf ervoor zorgen dat dingen op tijd gaan)
Ik denk niet dat jij graag moedertje over je vriend zou willen spelen, of wel dan?
Niet meer actief op Fok!
pi_59520049
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 15:04 schreef Chicolate het volgende:

Of juist wel, dan kan je het een beetje in de gaten houden ... (en zelf ervoor zorgen dat dingen op tijd gaan)
Juist. Dan word je z'n moeder.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_59520073
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 15:07 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Juist. Dan word je z'n moeder.
juist

moet er niet aan denken
Ja doei.
pi_59520227
Viking84, bij mij hielp het wel, tenminste, de eerste 4 jaar... Nu heb ik haast nog meer last dan daarvoor....
You don't have to know why you do something to stop doing it. All you have to do is to take a close look at what you are actually doing and decide to stop doing it for that moment!"
  donderdag 19 juni 2008 @ 15:21:21 #165
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_59520478
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 15:12 schreef teigan het volgende:
Viking84, bij mij hielp het wel, tenminste, de eerste 4 jaar... Nu heb ik haast nog meer last dan daarvoor....
Ik las het in het Mirena topic ja . Er is ook geen touw aan vast te knopen hoe het zal gaan verlopen... Afwachten.

Ik krijg net m'n telefoonrekening. Ik schijn 64 smsjes op 1 dag te hebben verstuurd .
Niet meer actief op Fok!
pi_59520604
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 15:21 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ik las het in het Mirena topic ja . Er is ook geen touw aan vast te knopen hoe het zal gaan verlopen... Afwachten.

Ik krijg net m'n telefoonrekening. Ik schijn 64 smsjes op 1 dag te hebben verstuurd .
naar *haar*?
pi_59520657
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 15:06 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ik denk niet dat jij graag moedertje over je vriend zou willen spelen, of wel dan?
Nee ok dat ook niet

Edit: maar wat ik eigenlijk bedoelde, als je bij elkaar in 1 huis woont gebeurt het waarschijnlijk minder vaak dat je totaal niet weet waar de ander uithangt, omdat de meeste mensen 's avonds wel thuis komen om te slapen.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
  donderdag 19 juni 2008 @ 15:29:32 #168
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_59520702
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 15:25 schreef shinydiscoball het volgende:

[..]

naar *haar*?
Nee, naar haar heb ik er die dag 'slechts' 20 verstuurd, volgens mijn overzicht. De rest naar Mark, want die moest toen mijn reisproblemen oplossen (zat toen in de Randstad en de treinen reden weer eens niet). Ik kan maar moeilijk geloven dat het er zó veel waren, zeker aangezien het bedrag helemaal niet zo hoog is: 20 euro voor bijna 2 maanden. Of zouden er ook inkomende smsjes op staan? Lijkt me niet hè.
Niet meer actief op Fok!
  donderdag 19 juni 2008 @ 15:32:44 #169
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_59520800
Die van mij is ook zo hoor; zelfs nog een tandje erger.
Die staat op,gaat achter zijn comp zitten en komt daar tot 12 uur s'nachts niet meer vandaan.
Toen ik voor het eerst bij hem thuis kwam, stond er alleen een pot bonen, een pot appelmoes en een pak melk in de koelkast.
We hebben ruzies gehad...mijn god 2 jaar lang non stop ruzie, hij verdedigde zijn territorium en bijbehorende laksheid. Ik verdedigde mijn drang naar structuur en organisatie.
Ik kan je hopelijk het goede nieuws brengen dat hij nu al veel beter functioneert in een georganiseerde omgeving. Hij niet meer gaat tegensputteren als ik zeg dat er iets moet gebeuren..en soms..heeeeeel soms zelf ook intiatieven neemt.
Helemaal perfect zal het nooit worden, maar ergens vind ik dat ook onzinning. Hij is mijn grote, nutty professor. Zijn kwaliteiten liggen ergens anders.
  donderdag 19 juni 2008 @ 15:34:14 #170
72039 Pappie_Culo
Spelen is leuk
pi_59520845
quote:
Tja, hij is gewoon enorm laks. Internet dat het al een maand niet doet, belasting dat nog steeds niet is ingevuld, auto die al een week te laat is voor de APK, en daarbij is hij dus gewoon heel erg vergeetachtig. Ik snap soms ook niet hoe hij zo kan leven hoor, ik zou helemaal gek worden.
Doet me een beetje aan mezelf denken.

Alleen als internet de geest geeft dan reageer ik direct, en bij de belastingdienst heb ik uitstel gekregen tot september.

Maar ik heb nu al voorpret als ik bedenk dat het er nog om gaat spannen of ik dat ga redden. Ik bedoel, die DigiD ligt in een laatje waar zeker nog 50 andere papier vellen inzitten. Die map waar alle benodigde gegevens netjes gegroepeerd inzitten (dat dan weer wel, door schade en schande enzo) ligt in een andere la, en ik heb zeker 10 minuten nodig om alles in te vullen.

En het is al bijna juli!
Dance into the fire, to fatal sounds of broken dreams...
  donderdag 19 juni 2008 @ 16:25:07 #171
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_59522035
Ik heb eindelijk eergisteren mijn belasting gedaan, wat een opluchting

Oh en @ SHE: Ik hield me heel braaf aan je eetschema, en ik voelde me er ook prima bij moet ik zeggen, en begon zowaar weer een taille te ontwaren totdat ik gisteren op zo'n caloriechecker alles invoerde en die begin me meteen zwaar vermanend toe te spreken. Uit recalcitrantie heb ik toen een bakje Pretzels leeggeschompt.
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  donderdag 19 juni 2008 @ 16:53:34 #172
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_59522829
Je moet gewoon doen wat ik zeg. Nu heb je dankzij het Voedingscentrum je taille er weer aan gegeten.
Prutser!

Geen enkel dieet komt door de checker...geloof me, ik heb ze er allemaal doorheen geramd.
pi_59523692
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 14:54 schreef Sylvana het volgende:

[..]

Tja, hij is gewoon enorm laks. Internet dat het al een maand niet doet, belasting dat nog steeds niet is ingevuld, auto die al een week te laat is voor de APK, en daarbij is hij dus gewoon heel erg vergeetachtig. Ik snap soms ook niet hoe hij zo kan leven hoor, ik zou helemaal gek worden.
Damn, mijn vriend is laks, maar zó erg... nee

Al betaalt hij standaard wel de rekeningen te laat (ik ben me toch een keer boos geworden toen ik een hoop deurwaardersbrieven zag liggen )

Ik ben ongesteld. En dan heb ik altijd veel behoefte aan chocola. Bah
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_59524016
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 17:28 schreef Ewelina het volgende:

Ik ben ongesteld. En dan heb ik altijd veel behoefte aan chocola. Bah
Houd je van heel pure chocolade?
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_59524244
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 17:44 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Houd je van heel pure chocolade?
Ja, die heb ik al op

Het is ook écht alleen als ik ongesteld ben. Fijne timing om aan een dieet te beginnen

Naja, over een paar dagen is het leed weer geleden
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
  donderdag 19 juni 2008 @ 18:07:26 #176
9760 zwahiel
keihard de lekkerste
pi_59524510
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 11:37 schreef k_i_m het volgende:

[..]

Hee, hoe is jouw laatste keer CB afgelopen?? Ik ben nu weer bezig, na een korte onderbreking .
Nou ja goed, maar ik heb er nu weer 5 kg aan zitten door dus o.a. die medicijnen. Heb echt op de gekste momenten trek. Maar over 't algemeen ging 't wel goed. Zit nu ook alweer een week of 3 te tobben of ik weer ga beginnen. Maar ik moet de komende tijd in de weekende vaker 's nachts werken en met de golf feestjes die eraan komt vind ik 't niet zo chill geen alcohol te mogen drinken. Toch denk ik dat ik morgen 's ga kijken. Gewoon 2 / 3 weekjes. Wil weer terug naar de 72 om dan lekker te trainen. Merk dat mijn buik wat uitgezet is Gok (moet nog meten) dat er zo'n 2 / 3 cm omvang bijgekomen is. Maar 't is echt iets van de laatste tijd hoor. Ik mis CB stiekem een beetje, 't is zo gemakkelijk!
Denk dat ik morgen toch 's ff bij mijn consulente op bezoek ga. Want de laatste keer verdween 't vet op mijn rug en zij behoorlijk snel. En dat wil ik weer terug hebben. En met die medicijnen is dat een extra uitdaging vind ik die ik wel aan kan.
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 11:51 schreef freecell het volgende:

[..]

Welke hooikoortsmedicatie heb jij (stofnaam)? Want die moet ik dan ook maar eens in mijn man stoppen. Die is toch niet zo heel tevreden over zijn huidige medicatie.
Kan jij niet een ander middel nemen? Er zijn best veel soorten
Ik ben vaste klant van Mizollen 10mg time released.
Er zijn idd verschillende medicijnen en geloof mij ik heb er echt al veel gehad. Maar schijnbaar ben ik voor de werkzame stof die in 3/4 van de medicijnen zit immuun geworden. Vroeger gebruikte ik Beconaise. Dat ding wat je in je neus stak en waar dan gas uit kwam. Alles wat vloeibaar is en de neus in moet kan ik niet hebben. Dan is 't effect weg en ontstaat er een soort van snot lawine die niet meer ophoudt Na veel gewik en geweeg heeft mijn dokter mij als uiterste redmiddel mizollen voorgeschreven. In combinatie met Claritine als de mizollen niet werken. Mag er ook echt maar EEN per dag, niet meer. (en dat heb ik de laatste tijd niet echt nageleefd...) 't stopt na een week bij mij vrijwel alle klachten. 't werkt echt. Alleen die bijsluiter hé.
Uitslag op de armen: check.
Toename in honger gevoel: check.
Aanhoudend honger gevoel en algemene toename van eetpatroon: check.
Gewichtstoename door toename eetpatroon: check
Moeheid, futloosheid: check.
Slaperigheid: check.
Algemene zwakte: check.
Gestoorde spijsvertering: check...

't lijkt af en toe of ik zure bommen schijt, maar dat schijnt normaal te zijn.
Nahja, ik neem 't een beetje op de koop toe omdat ik zonder die medicijnen gewoon niet normaal kan functioneren. Heb 't dit jaar voor 't eerst zonder geprobeerd (sinds 8 jaar) en 't werkt gewoon niet. Reactine geprobeerd, maar da's allemaal ineens qua afgifte en van korte duur. Mizollen is time released en dat heb ik nodig. Er zijn veel verschillende medicijnen maar er zijn er weinig die timereleased zijn.
As a teacher I enjoy my holidays! 2010: 8 januari boarden @ Willingen | 23 april boarden @ Val Thorens | juli Spanje | 9-16 aug. Sziget festival | 26, 27, 28, 29 aug. 2010 34e Zomerparkfeest Venlo | december 2010 boarden Swiss
pi_59524800
ik ga er nu vandoor ben helemaal in 't zwart met gouden accenten zucht.
(en een ijsblauw/donkerblauwe enorme sporttas)
doeg
pi_59525704
Zo, Sylvana, dat is dus ook weer opgelost. Was ook wel de meest logische verklaring zo heb ik ook ooit eens gezeten met een vriend die voor drie maanden naar Kenia ging en die zomaar even een week niet te bereiken was. Wat bleek: had het hele land geen bereik . Wist ik veel ik dacht dat hij door een leeuw opgegeten was. Kuch.

Verder voel ik me naar, ik heb net een mailtje van m'n scriptiebegeleider gehad dat er nog "behoorlijk wat" moet veranderen aan mijn scriptie. En morgen daar dus overleg over. Dat wist ik ook wel, maar 't komt toch even rot aan, en ik snap het nut van zo'n mailtje ook niet. We hadden zowieso morgen een afspraak, dan had hij het dan ook wel kunnen zeggen. Nu ga ik erover malen.. blegh.

Verder wel netjes gegeten vandaag, enige uitschieter was een scone met jam op de Engelse Taaldag op school, was heel leuk (en lekker dus ). En zometeen eten we spaghetti. Ik ben nu precies 1,2 kilo afgevalen vanaf vorige week maandag.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 19-06-2008 18:59:09 ]
pi_59525760
Veel plezier samen ladies

Kwak: ik vind je haar leuk ! Past goed bij je gezicht (nee ik durf niet in het dieettopic, waar ik de foto zag)

Ik: heb alweer geen zin om te sporten ook geen zin in feestje morgen en al helemaal geen zin om te werken. Energie en levenslust waar bent u gebleven

Had ook geen zin in boodschappen doen, dus een rare combinatie gegeten van wat ik nog in huis had: spinazie, yorkham, tonijn, tomaat en een klein beetje 'yogonaise'.
Springfield's looking pretty dusty today
pi_59525827
* Sylvana geeft een beetje energie/levenslust aan -marz-

Ik heb het eten weer op, en ga nu lekker zwemmen
pi_59525828
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 18:58 schreef Razztwizzle het volgende:
Verder voel ik me naar, ik heb net een mailtje van m'n scriptiebegeleider gehad dat er nog "behoorlijk wat" moet veranderen aan mijn scriptie. En morgen daar dus overleg over. Dat wist ik ook wel, maar 't komt toch even rot aan, en ik snap het nut van zo'n mailtje ook niet. We hadden zowieso morgen een afspraak, dan had hij het dan ook wel kunnen zeggen. Nu ga ik erover malen.. blegh.
Een vriendinnetje van me had exact hetzelfde. Even een mail met 'feedback' over haar hele onderzoek, 2 dagen voordat ze het zou inleveren. Zij was er ook even ondersteboven van

Thanx Syl, al kan je die energie zelf ws. beter gebruiken.

Kom ik erachter dat ik toch nog naar de winkel moet voor poezenvoer
Springfield's looking pretty dusty today
  donderdag 19 juni 2008 @ 19:04:18 #182
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_59525858
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 18:58 schreef Razztwizzle het volgende:
Verder voel ik me naar, ik heb net een mailtje van m'n scriptiebegeleider gehad dat er nog "behoorlijk wat" moet veranderen aan mijn scriptie. En morgen daar dus overleg over. Dat wist ik ook wel, maar 't komt toch even rot aan, en ik snap het nut van zo'n mailtje ook niet. We hadden zowieso morgen een afspraak, dan had hij het dan ook wel kunnen zeggen. Nu ga ik erover malen.. blegh.
Oh, dat is kut zeg . Kan me voorstellen dat je baalt. Ook als je zo'n conceptversie hebt ingeleverd heb je toch al zo'n 'het is af'-gevoel en nu moet er alsnog van alles aangepast worden.
Ik kan mijn prof al 2 weken niet bereiken. Niet per mail, niet per telefoon en heb deze week ook al drie keer voor een dichte deur gestaan. En dat terwijl ik nog iets moet weten voor ik de eindversie van mijn scriptie moet inleveren. Heel irritant. Als ik volgende week mijn laatste verslag inlever, ga ik me meteen uitschrijven bij de IB-groep en inschrijven als werkzoekende en ook meteen solliciteren. Ga niet weken wachten tot hij mijn laatste verslag een keer heeft nagekeken. Zolang ik voor september maar helemaal klaar ben is alles goed.
Niet meer actief op Fok!
pi_59525922
Oh ja Viking ik las over die mirena, dapper dat je dat durft zeg hoop dat het bevalt straks.
Springfield's looking pretty dusty today
  donderdag 19 juni 2008 @ 19:08:30 #184
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_59525979
@ marz: dankjewel

@ razz: hmmm balen is dat... ik had t nog iets later, op mn eindgesprek daar bleek er ineens vanalles aan te mankeren waar ze nooit iets va hadden gezegd. heb me er toen heel erg mooi uitverdedigd, ik meost namelijk persé een acht halen om mn aio plek te behouden waar ik daarna mee ging beginnen...

bleek achteraf dat ze de tweede versie, waar heel veel avn die verbetering al in stond, niet eens gelezen hadden
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
pi_59526269
Ik las een keer dat het touwtje van het spiraaltje van een stug soort nylon/plastic is wat ergens tot halverwegde de vagina reikt, waardoor bij penetratie door een man zijn eikel met het uiteinde van dat draadje in aanraking kan komen, wat ontzettend pijnlijk is.

Gelukkig gaat Viking hier geen problemen mee ondervinden dus kan ik het met een gerust hart posten, en ik moest het even van me afschrijven want ik krijg de gedachte maar niet uit mijn hoofd


Kwak geen dank en nu ik toch bezig ben met in je foto's spieken: ik vind die rode jurk ook helemaal geweldig
Springfield's looking pretty dusty today
pi_59526339
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 18:58 schreef Razztwizzle het volgende:
Verder voel ik me naar, ik heb net een mailtje van m'n scriptiebegeleider gehad dat er nog "behoorlijk wat" moet veranderen aan mijn scriptie. En morgen daar dus overleg over. Dat wist ik ook wel, maar 't komt toch even rot aan, en ik snap het nut van zo'n mailtje ook niet. We hadden zowieso morgen een afspraak, dan had hij het dan ook wel kunnen zeggen. Nu ga ik erover malen.. blegh.
Dit is zo vreselijk herkenbaar. Ik heb veel van dit soort momenten met m'n scriptie gehad. Er zit maar één ding op: schouders eronder en afmaken dat onding. Ik ben uiteindelijk cum laude afgestudeerd. Dat heeft bloed, zweet en tranen gekost (vooral veel tranen), maar het is allemaal goedgekomen.

De opluchting zal groot zijn als je afgestudeerd bent. Kop op!
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_59527029
Scriptie ellende, breek mij de bek niet open. Cum laude, patser hoor.

* -marz- gaat sporten.
Springfield's looking pretty dusty today
  donderdag 19 juni 2008 @ 19:52:12 #188
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_59527342
Ik heb het ook even zwaar. Nou ja, zwaar..ik vind het lastig.
Ik heb geprobeerd het dieet braaf met jullie mee te volgen, maar mijn darmpjes kunnen niet zo goed tegen brood.
Dus sinds zondag het brood er maar weer uit gegooid, want buikpijn is niet grappig. Alleen nu heb ik dubbelextraveel last van de suikerontwenning Ik SNAK naar een zakje drop. Maakt me niet uit voor drop. Al heeft iemand het uitgespuugd en weer terug in de zak gedaan
Dan hoor ik jullie denken..nou SHE, dan ga je toch lekker naar Jamin voor een flinke zak suikervrije drop?
Wat op zich een goed idee zou zijn, ware het niet dat ik OOK overgevoelig ben voor sorbitol en manitol.
Dit, om het leven makkelijk te maken.
Het ergste is nog dat ik met deze levensstijl natuurlijk 100 word ( net als mijn opoe ), wat inhoud dat ik nog zeker 70 jaar heel veel te zeiken heb en het eigenlijk allemaal maar vervelend vind.

Ook dit verdwijnt vanzelf weer, maar ik ben al de hele dag een klein donderwolkje. Knuffel mij!
pi_59527545
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 19:52 schreef SHE het volgende:
Ik heb het ook even zwaar. Nou ja, zwaar..ik vind het lastig.
Ik heb geprobeerd het dieet braaf met jullie mee te volgen, maar mijn darmpjes kunnen niet zo goed tegen brood.
Dus sinds zondag het brood er maar weer uit gegooid, want buikpijn is niet grappig. Alleen nu heb ik dubbelextraveel last van de suikerontwenning Ik SNAK naar een zakje drop. Maakt me niet uit voor drop. Al heeft iemand het uitgespuugd en weer terug in de zak gedaan
Dan hoor ik jullie denken..nou SHE, dan ga je toch lekker naar Jamin voor een flinke zak suikervrije drop?
Wat op zich een goed idee zou zijn, ware het niet dat ik OOK overgevoelig ben voor sorbitol en manitol.
Dit, om het leven makkelijk te maken.
Het ergste is nog dat ik met deze levensstijl natuurlijk 100 word ( net als mijn opoe ), wat inhoud dat ik nog zeker 70 jaar heel veel te zeiken heb en het eigenlijk allemaal maar vervelend vind.

Ook dit verdwijnt vanzelf weer, maar ik ben al de hele dag een klein donderwolkje. Knuffel mij!
Knuffel

Bij mij gaat het ook waardeloos: waarom bezwijk ik voor chocola

Enige positieve puntje is dat het nu wel allemaal op is
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_59527557
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 19:41 schreef -marz- het volgende:
Scriptie ellende, breek mij de bek niet open. Cum laude, patser hoor.
Ik vertel er niet bij dat ik in 2 studies af zou studeren en ik er 1 heb moeten laten schieten.

Zo, jij sport best veel, of niet?
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_59527597
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 19:20 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Dit is zo vreselijk herkenbaar. Ik heb veel van dit soort momenten met m'n scriptie gehad. Er zit maar één ding op: schouders eronder en afmaken dat onding. Ik ben uiteindelijk cum laude afgestudeerd. Dat heeft bloed, zweet en tranen gekost (vooral veel tranen), maar het is allemaal goedgekomen.

De opluchting zal groot zijn als je afgestudeerd bent. Kop op!
Wow, cum laude! Daar mag je best trots op zijn! Ook al is het dan 'maar' 1 studie.

Cum laude ga ik niet halen, 2 studies hopelijk wel. En aangezien mijn gemiddelde geen 7,5 is hoop ik dat m'n 2 bachelors me de onderzoeksmaster inhelpen
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_59527720
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 19:52 schreef SHE het volgende:
Ik heb het ook even zwaar. Nou ja, zwaar..ik vind het lastig.
Ik heb geprobeerd het dieet braaf met jullie mee te volgen, maar mijn darmpjes kunnen niet zo goed tegen brood.
Ik zou niet zonder brood kunnen! Wee jou!
quote:
Ook dit verdwijnt vanzelf weer, maar ik ben al de hele dag een klein donderwolkje. Knuffel mij!


Als ik me zo voel, dan ga ik de sokken van m'n lief uitzoeken op gaten en stiekem weggooien. Ik hoop niet dat hij dit leest.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_59527781
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 20:00 schreef Ewelina het volgende:

Cum laude ga ik niet halen, 2 studies hopelijk wel. En aangezien mijn gemiddelde geen 7,5 is hoop ik dat m'n 2 bachelors me de onderzoeksmaster inhelpen
Verstandig, zo'n onderzoeksmaster. In sollicitatieprocedures voor aio-schappen wordt er steeds meer naar gekeken. Het is een godswonder dat ik op de universiteit terecht ben gekomen (geen onderzoeksmaster, geen ervaring met statistiek, geen referenties, geen scriptie afgerond op dat moment). Ambieer je een wetenschappelijke carrière?
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  donderdag 19 juni 2008 @ 20:11:31 #194
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_59527900
Ik heb wel een gemiddelde van 7,5 over mijn hele bachelorfase (7,6 geloof ik) en ik ga misschien ooit ook nog wel eens een onderzoeksmaster doen. Maar dan wel in de communicatiewetenschappen.
Niet meer actief op Fok!
pi_59527931
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 20:07 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Verstandig, zo'n onderzoeksmaster. In sollicitatieprocedures voor aio-schappen wordt er steeds meer naar gekeken. Het is een godswonder dat ik op de universiteit terecht ben gekomen (geen onderzoeksmaster, geen ervaring met statistiek, geen referenties, geen scriptie afgerond op dat moment). Ambieer je een wetenschappelijke carrière?
Ja, het begint me toch wel steeds meer te trekken. Ik krijg ook steeds meer onderzoeksideeën als ik een tekst moet lezen, handig voor papers maar het leidt zo af he

Alleen een beetje jammer dat ik aan het begin van mijn studie zo ontzettend heb aangeklooid; dat staat niet mooi op je cijferlijst. En ik haat multiplechoice tentamens want daar ben ik heel slecht in en een aanzienlijk deel van mijn studie bestaat eruit (dan heb ik voor het mc-gedeelte op z'n hoogst een 5 en voor het essaygedeelte minimaal een 7,5.. )

Het enige positieve is dat mijn cijferlijst wél een stijgende lijn vertoont.
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
  donderdag 19 juni 2008 @ 20:16:03 #196
9760 zwahiel
keihard de lekkerste
pi_59528043
pfff scriptie ja, ik zit al een week te f5-en op mijn studentenmail. Heb 't vrijdag ingeleverd en deze hele week (t/m morgen) heeft men om 't goed te keuren. Hij kan eigenlijk al niet meer afgekeurd worden omdat mijn begeleider school/bedrijf super tevreden was en echt geen aanmerkingen kon vinden na 4,5 uur speuren

Hij had wat kleine tips e.d. die we samen meteen verwerkt hebben. Nu ligt ie dus bij hem en bij mijn assessor en ik zit maar zenuwachtig te wachten tot mijn 60 pagina's goed gekeurd zijn en ik een GO heb...
7,5 over alle jaren, knap hoor. Ik zit op een 7.00 over alle jaren, heb een "met genoegen"-toevoeging aangevraagd, mijn opleiding doet geen Cum Laude, alleen die toevoeging. Knap hoor Claudia_x!

Vinking, wat doe je nu voor opleiding dan?
As a teacher I enjoy my holidays! 2010: 8 januari boarden @ Willingen | 23 april boarden @ Val Thorens | juli Spanje | 9-16 aug. Sziget festival | 26, 27, 28, 29 aug. 2010 34e Zomerparkfeest Venlo | december 2010 boarden Swiss
pi_59528058
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 20:12 schreef Ewelina het volgende:

Ja, het begint me toch wel steeds meer te trekken. Ik krijg ook steeds meer onderzoeksideeën als ik een tekst moet lezen, handig voor papers maar het leidt zo af he
Wat voor onderzoeksmaster wil je gaan doen?
quote:
Alleen een beetje jammer dat ik aan het begin van mijn studie zo ontzettend heb aangeklooid; dat staat niet mooi op je cijferlijst.
Ach, je cijferlijst is één component. Een goede scriptie schrijven is veel belangrijker.
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 20:16 schreef zwahiel het volgende:
Knap hoor Claudia_x!
Ik zei het niet om te patsen, maar om Razz te laten zien dat je een moeizame scriptieperiode ook succesvol af kunt sluiten (ondanks gezeur met begeleiders).

Ontopic: tijdens m'n scriptieperiode ben ik 6 kg aangekomen.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  donderdag 19 juni 2008 @ 20:19:12 #198
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_59528148
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 19:52 schreef SHE het volgende:
Ik heb het ook even zwaar. Nou ja, zwaar..ik vind het lastig.
Ik heb geprobeerd het dieet braaf met jullie mee te volgen, maar mijn darmpjes kunnen niet zo goed tegen brood.
Dus sinds zondag het brood er maar weer uit gegooid, want buikpijn is niet grappig. Alleen nu heb ik dubbelextraveel last van de suikerontwenning Ik SNAK naar een zakje drop. Maakt me niet uit voor drop. Al heeft iemand het uitgespuugd en weer terug in de zak gedaan
Dan hoor ik jullie denken..nou SHE, dan ga je toch lekker naar Jamin voor een flinke zak suikervrije drop?
Wat op zich een goed idee zou zijn, ware het niet dat ik OOK overgevoelig ben voor sorbitol en manitol.
Dit, om het leven makkelijk te maken.
Het ergste is nog dat ik met deze levensstijl natuurlijk 100 word ( net als mijn opoe ), wat inhoud dat ik nog zeker 70 jaar heel veel te zeiken heb en het eigenlijk allemaal maar vervelend vind.

Ook dit verdwijnt vanzelf weer, maar ik ben al de hele dag een klein donderwolkje. Knuffel mij!
Ik voel met je mee. Zo zou ik graag ergens op kauwen. Nu heb ik wel één keer per dag een taaie reep (nu stel ik me aan, want hij smaakt naar pinda en is best te doen) om te kauwen, maar na al dat water, water, water en water heb ik toch zo'n zin om ergens lekker op te malen . En het eerste waar ik dan aan denk is een lekkere verse 9 granen boterham met een knapperig korstje, met echte boter en pindakaas met stukjes noot. Of een lekkere geroosterde boterham met echte boter en bruine suiker. Dat het buitenste randje knapperig is, en het binnenste gedeelte lekker zacht en soppig van de bruine suiker .

Ik ga nu denk ik even mijn hoofd tegen de muur slaan, totdat het niet meer pijn doet .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
pi_59528234
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 20:16 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Wat voor onderzoeksmaster wil je gaan doen?
[..]

Ach, je cijferlijst is één component. Een goede scriptie schrijven is veel belangrijker.
Europese studies of Geschiedenis. Eén van de twee. (ik doe nu beide bachelors)

Klopt, ik had ook al bedacht dat ik dan maar twee meesterlijke scripties in elkaar moest knutselen Moet alleen dan nog wel 2 referenties zoeken.

Aan de andere kant had ik ook al een master Euroculture gevonden aan de RUG (internationaal programma), die lijkt me ook wel erg gaaf
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
  donderdag 19 juni 2008 @ 20:23:16 #200
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_59528312
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 18:07 schreef zwahiel het volgende:

[..]
Ik mis CB stiekem een beetje, 't is zo gemakkelijk!
Denk dat ik morgen toch 's ff bij mijn consulente op bezoek ga. Want de laatste keer verdween 't vet op mijn rug en zij behoorlijk snel. En dat wil ik weer terug hebben. En met die medicijnen is dat een extra uitdaging vind ik die ik wel aan kan.
Echt waar? Ik vind het lood- en loodzwaar deze keer (3e keer). Het duurt nu al bijna een week waarin ik nog steeds geen energie heb (had ik de vorige keren al na 3 dagen afkicken) En ja, het gaat natuurlijk wel snel, maar dat is dan ook de enige reden dat ik nog niet bezweken ben om een visje te koken en wat groente te maken. En honger . Ik heb gewoon nog steeds vlagen van honger. Dat had ik de vorige keren ook helemaal niet. Maar misschien komt dat ook wel omdat ik me een beetje verkeken heb op de vorige keren, dat het me allemaal zo makkelijk afging. Ik denk niet dat ik het ooit nog een keer doe als ik klaar ben .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  donderdag 19 juni 2008 @ 20:23:41 #201
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_59528331
nerd alert... bij letteren in Leiden is cum laude pas als je een negen staat gemiddeld (8,5)...en kwak is ook cum laude afgestudeerd... maar meer omdat k als eerstejaars nog een enorme nerd was, en in latere jaren alles waar ik in faalde liet vallen en verving door andere vakken

en nu ben ik AiO en vind ik t zwaar kut
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
pi_59528395
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 20:21 schreef Ewelina het volgende:

Europese studies of Geschiedenis. Eén van de twee. (ik doe nu beide bachelors)
Leuk! Heb je enig idee hoe je mogelijkheden eruit zien om na je master een onderzoeksplaats te vinden?
quote:
Klopt, ik had ook al bedacht dat ik dan maar twee meesterlijke scripties in elkaar moest knutselen
Mag ik je één tip geven? Ga niet een gecombineerde scriptie schrijven. Daar is bij mij alles door misgegaan (2 opleidingen, 2 begeleiders, verschillende voorkeuren en belangen).
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_59528632
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 20:25 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Leuk! Heb je enig idee hoe je mogelijkheden eruit zien om na je master een onderzoeksplaats te vinden?
[..]

Mag ik je één tip geven? Ga niet een gecombineerde scriptie schrijven. Daar is bij mij alles door misgegaan (2 opleidingen, 2 begeleiders, verschillende voorkeuren en belangen).
Nou, bij ons moet je tijdens je onderzoeksmaster al een promotievoorstel schrijven, dus ik vermoed dat je dan bij je eigen universiteit solliciteert

Mij is verteld dat men bij universiteiten inderdaad steeds meer selecteert op onderzoeksmasters. Al had ik ook een docent die 2 gewone masters had gedaan, waarvan er 1 een excuus was om naar het buitenland te gaan (international programma in Leiden).

Ik denk dat ik met geschiedenis wel eerder een plek zal vinden dan met Europese studies, al was het alleen maar omdat geschiedenis op veel meer universiteiten gegeven wordt. (Europese studies vind je alleen aan de UvA, althans, de variant geschiedenis).

en wbt de gecombineerde scriptie: dat mag niet eens.
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_59528634
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 20:23 schreef kwakveense het volgende:
en nu ben ik AiO en vind ik t zwaar kut
Echt waar? Hoezo dan?

Ik vind het een fantastische baan. Er is genoeg theoretische diepgang (ik kan mijn filosofiekennis lustig loslaten op een heel ander veld), ik mag veel op pad (dataverzameling), ik werk in een groep met anderen (ieder onze eigen onderzoeksvragen en eigen dataverzameling, maar bij dezelfde proefpersonen), ik mag ernaast leren (statistiek!), volgend jaar ga ik onderwijs geven, er staan leuke tripjes naar het buitenland op het programma. En: ik ben de baas. Ik ga over het budget, ik bepaal wie ik aanneem, en ik beslis wat er gebeurt en hoe het gebeurt. Daarbij zijn mijn promotoren fantastisch. En ik heb grappige collega's.

-Edit- Het is wel heel slecht van me dat ik helemaal niet ontopic ga. Ik heb de tomaat-paprikasoep gemaakt, maar hij was mij wat te scherp van smaak. Misschien niet lang genoeg laten koken? Ik had er graag een dot mascarpone doorheen gedaan. Hm, nu ja, ik worstel dus nog steeds met het avondeten.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  donderdag 19 juni 2008 @ 20:34:02 #205
9760 zwahiel
keihard de lekkerste
pi_59528752
De eerste keer duurde bij mij 7,5 week en ik heb geen afbouw gedaan. Desondanks kwam ik maar 2 kg aan daarna (normaal). Waarom geen afbouw? Nou simpel, ik verkaste naar Chili en daar kun je 't niet krijgen en had me verkeken in de tijd en duur. Zak chips in Chili was dus kotsen. Mijn lijf wilde gewoon geen verzadigde vetten meer Ik ook overigens niet meer, dus niet alleen lichaam maar ook geest.

Het handige is een reep, pakje of zakje. Geen moeite met koken, inkopen en dat soort dingen. Als kok had ik 't er best moeilijk mee, maar nu werk ik nog maar 2 avonden per week in de keuken en ik denk dat ik 't zo langer, makkelijker en beter vol ga houden. En ik wil 't kort. Die zeven weken was eigenlijk echt teveel, maar ja. 22 kg d'raf Dát scheelt natuurlijk wel. Maar daarna was ik wel een wrak. Het duurt best lang voor je weer normaal bent zeg maar daarna. Met normaal bedoel ik niet lichamelijk dat gaat binnen een weekje, maar gewoon mentaal. Ik let nog steeds op mijn eten, nog altijd. En probeer fatsoenlijk te eten, maar 't slipt er ook wel af en toe doorheen hoor. Het is ook een mindstate. De eerste keer deed ik 't om zowieso van mijn overgewicht af te komen. Mijn ouders hebben allebei diabetes. En als je overgewicht hebt na je 25e is de kans 80% hoger om ook diabeet te worden. En dat wilde ik vermijden. (en natuurlijk wilde ik van mijn buik af). Da's goed gelukt, maar ik ben nog niet helemaal klaar. Komende CB wordt misschien 2 weken misschien iets langer, maar dan echt maar half hoor. Dus niet 100% deed ik de vorige keer ook. Gaat prima, licht eten, eerste opbouw week zeg maar. Dan heb je toch wat te knabbelen en gaat 't een stuk beter. Wel wat langzamer, maar dat geeft niet.

Overigens had ik van die fijne pakjes chocomel als ontbijt, echt lekker die pakkies. Handig op de fiets zo'n pakje drinken. Die repen vond ik vies, had daar een soort yoghurt repen voor, maar die schijnen eruit te zijn hoorde ik. Die waren wel te pruimen, soort sultana/crusley achtige dingen. Die nieuwe soepen zijn overigens ook echt goed te doen. Die scherpe smaak van die hete soep bleef ik echt tot de volgende morgen proeven. Goed gedaan CB! Als het lekker is, dan is 't een heel stuk makkelijker te doen merkte ik!

Overigens wordt dit mijn 4e keer. (eerste keer (7,5 weken 100%) 105 -> 83, tweede keer (4 weken 75%) 83 -> 77 derde keer (3,5 weken 75%) 77 -> 72,5 en nu terug op 75 ~ 77 door mijn medicijnen én afstuderen! Damn die laatste doet ook wat met je zeg...) Tussen de eerste en tweede zat overigen een dik jaar, in dat jaar is 2kg terug gekomen Daarna zat er telkens een half jaar tussen met ongeveer 2kg terugkomst, wat gewoon doodnormaal is.

Alleen de sportschool gaat natuurlijk weer roet in 't eten gooien! Want wat doen die knakkers, gaan ze in de zomer nog maar halve dagen open. En wanneer heeft zwahiel ruim de tijd om fatsoenlijk en lang te trainen, juist ja in de zomer.

[ Bericht 4% gewijzigd door zwahiel op 19-06-2008 20:39:23 ]
As a teacher I enjoy my holidays! 2010: 8 januari boarden @ Willingen | 23 april boarden @ Val Thorens | juli Spanje | 9-16 aug. Sziget festival | 26, 27, 28, 29 aug. 2010 34e Zomerparkfeest Venlo | december 2010 boarden Swiss
  donderdag 19 juni 2008 @ 20:41:29 #206
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_59529045
Ik heb weer een nieuwe shakebäker ( . ) en die heeft een tuutje met een dopje. Dat is best tof, dan heb je geen geklieder meer met het opendraaien van je beker als je net geschud hebt . Maar verder vind ik het barre ellende hoor. Ik haat soep, dus ik ben na 1 week vaak klaar met de soep en daarna shake ik alleen nog maar (met pindareep . ) Maar blij word ik er allang niet meer van. Ik word alleen nog vrolijk bij het vooruitzicht dat ik weer mag opbouwen of als ik een blik op de weegschaal heb geworpen .

Misschien scheelt het ook wel dat ik eten gewoon als noodzaak zie en dat ik er geen andere associaties mee heb (comfort food etc.). Ik kook net zo makkelijk iets gezonds en lichtverteerbaars met veel vitaminen als dat ik poffertjes ga eten met een halve bus poedersuiker. Ik voel me niet beter bij het ene en slechter bij het andere. Als ik ongesteld ben heb ik geen behoefte aan chocolade en ik heb net zo lief een bruine boterham als iets te snoepen. Sterker nog, ik kom eigenlijk nooit door het snoepvak in de supermarkt .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
pi_59529540
Zo ik ben weer terug van trainen
pi_59529569
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 19:52 schreef SHE het volgende:
Ik heb het ook even zwaar. Nou ja, zwaar..ik vind het lastig.
Ik heb geprobeerd het dieet braaf met jullie mee te volgen, maar mijn darmpjes kunnen niet zo goed tegen brood.
Dus sinds zondag het brood er maar weer uit gegooid, want buikpijn is niet grappig. Alleen nu heb ik dubbelextraveel last van de suikerontwenning Ik SNAK naar een zakje drop. Maakt me niet uit voor drop. Al heeft iemand het uitgespuugd en weer terug in de zak gedaan
Dan hoor ik jullie denken..nou SHE, dan ga je toch lekker naar Jamin voor een flinke zak suikervrije drop?
Wat op zich een goed idee zou zijn, ware het niet dat ik OOK overgevoelig ben voor sorbitol en manitol.
Dit, om het leven makkelijk te maken.
Het ergste is nog dat ik met deze levensstijl natuurlijk 100 word ( net als mijn opoe ), wat inhoud dat ik nog zeker 70 jaar heel veel te zeiken heb en het eigenlijk allemaal maar vervelend vind.

Ook dit verdwijnt vanzelf weer, maar ik ben al de hele dag een klein donderwolkje. Knuffel mij!
Ah! Succes en sterkte!! Zoveel hoeft er bij jou toch niet af?
pi_59529641
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 20:54 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Zo ik ben weer terug van trainen
Was het leuk?
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_59529732
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 20:54 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Zo ik ben weer terug van trainen
En en en?? HOE IS ZE IN HET ECHT?
Springfield's looking pretty dusty today
  donderdag 19 juni 2008 @ 21:00:39 #211
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_59529793
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 20:58 schreef -marz- het volgende:

[..]

En en en?? HOE IS ZE IN HET ECHT?
Dat dus.
Niet meer actief op Fok!
pi_59529833
Ik dacht, ik vraag het nog verkapt
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
  donderdag 19 juni 2008 @ 21:03:09 #213
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_59529895
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 20:30 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Echt waar? Hoezo dan?

Ik vind het een fantastische baan. Er is genoeg theoretische diepgang (ik kan mijn filosofiekennis lustig loslaten op een heel ander veld), ik mag veel op pad (dataverzameling), ik werk in een groep met anderen (ieder onze eigen onderzoeksvragen en eigen dataverzameling, maar bij dezelfde proefpersonen), ik mag ernaast leren (statistiek!), volgend jaar ga ik onderwijs geven, er staan leuke tripjes naar het buitenland op het programma. En: ik ben de baas. Ik ga over het budget, ik bepaal wie ik aanneem, en ik beslis wat er gebeurt en hoe het gebeurt. Daarbij zijn mijn promotoren fantastisch. En ik heb grappige collega's.

ik ben er echt in gepraat zeg maar door mn begeleider, ik dacht dat ik t leuk zou vinden, maar ik vind t heel heel erg moeilijk om me te motiveren.

ik zit ook in een team, met eigen onderzoeksvragen en materiaal, maar ik voel me er een beetje buiten staan omdat ik t meest abstract en modelmatig bezig ben (sociohistorische taalkunde).

soms ben ik wel een enthousiast over mn onderzoek en mn onderwerp, maar t kost me voornamelijk heel veel moeite. ik word niet blij van t idee van bitenlandcse congressen en paper geven (die moet ik dan immers ook schrijven). theoretische diepgang is er zeker, maar ik heb t gevoel dat ik constant iedereen voor t lapje hou en er eigenlijk niks van snap.

misschien ga ik t wel weer leuk vinden als ik klaar ben met "de klus van de maand" : 3000 pagina'scannen en OCR-en om straks onderzoek op te kunnen doen. Of als ik een maand aan Yale onderzoek ga doen met primaire bronnen (handschrift brieven).

goed, ik word depri van mn eigen verhaal... ik zit gewoon niet op mn plek, zeker niet in zo'n hersenloze scan-periode (afwisselen kan niet meer, heb t scannen te lang uitgesteld en nu heeft t natuurlijk haast en moet t elke dag bijna de hele dag...)... maar soms geniet ik er wel van hoor. alleen ik ben geen echte wetenschapper... ik word niet heel blij van dit wereldje en ik heb niet genoeg ambitie...
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
pi_59529907
Ik ben trouwens sooo lucky! Net op het moment dat ik het slotje op m'n kluisje in de sportschool dicht wilde klikken, kwam ik erachter dat er geen sleutel bij is. In het kluisje lag o.a. mijn huis/auto/werk sleutel. Net op tijd dus.

Dat het vestje wat ik aanhad vol kattenkots zat (had ik niet gezien toen ik hem aantrok) kon me toen ook helemaal niets meer schelen.

Mijn trainingsbroek zit nu zo los van boven dat ik een beetje m'n string loop te showen als ik op een buikspiermatje lig maar dat kon me evenmin schelen

Nog even en ik ben zo blij met mijn lijf dat ik okselhaar laat staan.
Springfield's looking pretty dusty today
pi_59530017
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 20:58 schreef -marz- het volgende:

[..]

En en en?? HOE IS ZE IN HET ECHT?
Ja gewoon aardig en leuk en zo Ook wel serieus maar niet onzeker of zo. Ik vond het iig heel leuk dat ze mee was, binnenkort ga ik ook bij haar meedoen!
pi_59530049
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 20:58 schreef -marz- het volgende:

[..]

En en en?? HOE IS ZE IN HET ECHT?


Ik kom net de douche uit . Niets zo lekker als lekker douchen na een training .
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_59530094
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:07 schreef Chicolate het volgende:

[..]



Ik kom net de douche uit . Niets zo lekker als lekker douchen na een training .
Hoe is fallus in het echt !!
Springfield's looking pretty dusty today
  donderdag 19 juni 2008 @ 21:08:19 #218
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_59530129
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 20:41 schreef k_i_m het volgende:
Ik heb weer een nieuwe shakebäker ( . ) en die heeft een tuutje met een dopje. Dat is best tof, dan heb je geen geklieder meer met het opendraaien van je beker als je net geschud hebt . Maar verder vind ik het barre ellende hoor. Ik haat soep, dus ik ben na 1 week vaak klaar met de soep en daarna shake ik alleen nog maar (met pindareep . ) Maar blij word ik er allang niet meer van. Ik word alleen nog vrolijk bij het vooruitzicht dat ik weer mag opbouwen of als ik een blik op de weegschaal heb geworpen .

Misschien scheelt het ook wel dat ik eten gewoon als noodzaak zie en dat ik er geen andere associaties mee heb (comfort food etc.). Ik kook net zo makkelijk iets gezonds en lichtverteerbaars met veel vitaminen als dat ik poffertjes ga eten met een halve bus poedersuiker. Ik voel me niet beter bij het ene en slechter bij het andere. Als ik ongesteld ben heb ik geen behoefte aan chocolade en ik heb net zo lief een bruine boterham als iets te snoepen. Sterker nog, ik kom eigenlijk nooit door het snoepvak in de supermarkt .
Kim, waar haal jij die toestanden?
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_59530137
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:06 schreef Principessa.Farfalla het volgende:

[..]

Ja gewoon aardig en leuk en zo Ook wel serieus maar niet onzeker of zo. Ik vond het iig heel leuk dat ze mee was, binnenkort ga ik ook bij haar meedoen!
Dat dus . In het echt is PF echt een hele leuke meid (niet dat je dat op Fok niet bent hoor ). Niets geen tutje ofzo, gewoon lekker stoten en samen in de war raken over links en rechts (raam!). Daarna konden we allebei door voor tomaat .
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_59530226
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:03 schreef kwakveense het volgende:
goed, ik word depri van mn eigen verhaal... ik zit gewoon niet op mn plek, zeker niet in zo'n hersenloze scan-periode (afwisselen kan niet meer, heb t scannen te lang uitgesteld en nu heeft t natuurlijk haast en moet t elke dag bijna de hele dag...)... maar soms geniet ik er wel van hoor. alleen ik ben geen echte wetenschapper... ik word niet heel blij van dit wereldje en ik heb niet genoeg ambitie...
Nou kwak ik word er ook een beetje depri van ...
Heb ook al veel nare AIO verhalen gehoord.

Ik heb ook niet de ambitie en gedrevenheid ervoor. Ik ben gewoon een wandelende 9 tot 5 mentaliteit.

Hoe lang heb je nog te gaan?
Springfield's looking pretty dusty today
pi_59530240
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:03 schreef kwakveense het volgende:

ik zit ook in een team, met eigen onderzoeksvragen en materiaal, maar ik voel me er een beetje buiten staan omdat ik t meest abstract en modelmatig bezig ben (sociohistorische taalkunde).
Wat doen de anderen dan? Ik ben ook wel een beetje het buitenbeentje van ons onderzoek (daarbij ben ik de enige die aan een andere universiteit werkt), maar ik krijg helemaal niet het gevoel dat ik erbuiten sta.
quote:
goed, ik word depri van mn eigen verhaal... ik zit gewoon niet op mn plek, zeker niet in zo'n hersenloze scan-periode (afwisselen kan niet meer, heb t scannen te lang uitgesteld en nu heeft t natuurlijk haast en moet t elke dag bijna de hele dag...)... maar soms geniet ik er wel van hoor. alleen ik ben geen echte wetenschapper... ik word niet heel blij van dit wereldje en ik heb niet genoeg ambitie...
Jee, wat vervelend. Ga je het nog afmaken in de hoop dat je er weer plezier in vindt? En kun je niet een of andere stagiaire strikken voor scanwerk?
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_59530472
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:08 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Dat dus . In het echt is PF echt een hele leuke meid (niet dat je dat op Fok niet bent hoor ). Niets geen tutje ofzo, gewoon lekker stoten en samen in de war raken over links en rechts (raam!). Daarna konden we allebei door voor tomaat .
Iedereen was wel onder de indruk van je trap kunsten
pi_59530555
Klinkt goed
Springfield's looking pretty dusty today
  donderdag 19 juni 2008 @ 21:17:44 #224
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_59530663
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:03 schreef kwakveense het volgende:

[..]

ik ben er echt in gepraat zeg maar door mn begeleider, ik dacht dat ik t leuk zou vinden, maar ik vind t heel heel erg moeilijk om me te motiveren.

ik zit ook in een team, met eigen onderzoeksvragen en materiaal, maar ik voel me er een beetje buiten staan omdat ik t meest abstract en modelmatig bezig ben (sociohistorische taalkunde).

soms ben ik wel een enthousiast over mn onderzoek en mn onderwerp, maar t kost me voornamelijk heel veel moeite. ik word niet blij van t idee van bitenlandcse congressen en paper geven (die moet ik dan immers ook schrijven). theoretische diepgang is er zeker, maar ik heb t gevoel dat ik constant iedereen voor t lapje hou en er eigenlijk niks van snap.

misschien ga ik t wel weer leuk vinden als ik klaar ben met "de klus van de maand" : 3000 pagina'scannen en OCR-en om straks onderzoek op te kunnen doen. Of als ik een maand aan Yale onderzoek ga doen met primaire bronnen (handschrift brieven).

goed, ik word depri van mn eigen verhaal... ik zit gewoon niet op mn plek, zeker niet in zo'n hersenloze scan-periode (afwisselen kan niet meer, heb t scannen te lang uitgesteld en nu heeft t natuurlijk haast en moet t elke dag bijna de hele dag...)... maar soms geniet ik er wel van hoor. alleen ik ben geen echte wetenschapper... ik word niet heel blij van dit wereldje en ik heb niet genoeg ambitie...
Dat vind ik nou een heel herkenbaar verhaal. Toen ik begon met studeren had ik ook de mond vol van promoveren, maar ik moet zeggen dat mijn enthousiasme de laatste twee jaar wel flink is afgenomen. Ik mis de gezellige colleges en ik vind mijn onderzoeken niet interessant genoeg. Bovendien heb ik ook altijd het idee dat ik het helemaal niet / niet helemaal snap en iedereen maar voor het lapje houd, terwijl ik wel steeds hoge cijfers krijg voor alles wat ik schrijf. Het is dan ook net alsof iemand anders mijn papers schrijft. Ik ben ook bang dat een promotie-onderzoek te solistisch is voor mij.

Jij hebt Engels gestudeerd, toch?
Niet meer actief op Fok!
pi_59530673
Ik probeer m'n collega's trouwens zover te krijgen om gezamenlijk mee te doen aan een hardloopwedstrijd. Ze zijn alleen niet bepaald gemotiveerd om te trainen. Misschien kan ik SHE op ze afsturen, aangezien ze in Utrecht wonen.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_59530827
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:10 schreef -marz- het volgende:

[..]

Nou kwak ik word er ook een beetje depri van ...
Heb ook al veel nare AIO verhalen gehoord.

Ik heb ook niet de ambitie en gedrevenheid ervoor. Ik ben gewoon een wandelende 9 tot 5 mentaliteit.

Hoe lang heb je nog te gaan?
Ik heb begrepen dat heel veel AIO's een paar keer in een dip komen (en dat het niet meer dan logisch is omdat je zo intensief met één onderwerp bezig bent). Volgens een docent van me (die ook promovendus is) moet je echt heel hard werken, en krijg je afschuwelijk weinig betaald.

En toch. Ik vind papers schrijven echt leuk. Ik kijk al uit naar het moment dat ik m'n 1e scriptie mag gaan schrijven (volgend jaar).
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_59530979
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:20 schreef Ewelina het volgende:

Ik heb begrepen dat heel veel AIO's een paar keer in een dip komen (en dat het niet meer dan logisch is omdat je zo intensief met één onderwerp bezig bent). Volgens een docent van me (die ook promovendus is) moet je echt heel hard werken, en krijg je afschuwelijk weinig betaald.
Zo slecht worden promovendi niet betaald. En hard werken, ach, dat zal per onderzoeksrichting / faculteit / universiteit verschillen. Bij ons werken de aio's vrij had, maar ze hebben klaarblijkelijk genoeg tijd om tussendoor een kind te baren. (Er heerst al een tijdje een soort zwangerschapsepidemie bij ons.)

[ Bericht 4% gewijzigd door Claudia_x op 19-06-2008 21:29:47 ]
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_59531029
Het klinkt echt heel saai en ik moet nog gaan studeren..
  donderdag 19 juni 2008 @ 21:26:35 #229
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_59531132
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 20:04 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Ik zou niet zonder brood kunnen! Wee jou!
[..]



Als ik me zo voel, dan ga ik de sokken van m'n lief uitzoeken op gaten en stiekem weggooien. Ik hoop niet dat hij dit leest.
We zijn in verbouwing momenteel en alles wat ook maar enigzins rafelde, gaten had of er niet meer uit zag is in de prullenbak verdwenen. Olivier weet het alleen nog niet .

Nu je daar zo over begint komt wel meteen dat gevoel van euforie weer over mij
pi_59531199
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:26 schreef SHE het volgende:

[..]

We zijn in verbouwing momenteel en alles wat ook maar enigzins rafelde, gaten had of er niet meer uit zag is in de prullenbak verdwenen. Olivier weet het alleen nog niet .

Nu je daar zo over begint komt wel meteen dat gevoel van euforie weer over mij
Ja, hoe is het met je badkamer afgelopen?

@Claudia: die docent van me verdiende rond 1300 bruto. Vond ik wel bizar weinig
Ik heb ook advertenties gezien waarbij ze rond de 1800 bruto per maand verdienden, dat vond ik dan wel redelijk.
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_59531206
Ik vind/vond papers schrijven ook leuk. Maar mijn scriptie vond ik helemaal niet leuk. Er komt zoveel bij kijken, je leert jezelf zo kennen (ieks)

Ik ben afgestudeerd met een 7,5. Geen AIO material. Ik denk dat, als ik ouder ben en me echt meer ben gaan toespitsen op een onderwerp qua werk, het promoveren me ook meer zal aanspreken dan nu. Sowieso ben ik als doctor te duur om mijn beroep nog in de praktijk te kunnen uitoefenen, wat ik wel wil.

En AIO betaalt wel slecht
Springfield's looking pretty dusty today
  donderdag 19 juni 2008 @ 21:29:33 #232
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_59531268
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 20:55 schreef Principessa.Farfalla het volgende:

[..]

Ah! Succes en sterkte!! Zoveel hoeft er bij jou toch niet af?
Zoals je weet wil ik mijn borsten kwijt. Daarvoor moet ik 10kg onder mijn streefgewicht zitten.
Dat, of een operatie. Ik kies voor het eerste. Dus ik moet net zo hard bikkelen als menigeen hier.
Ik wil er ook wel weer eens uit zien als een schone deerne, in plaats van een overpriced pornstar.
pi_59531305
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:29 schreef SHE het volgende:

[..]

Zoals je weet wil ik mijn borsten kwijt. Daarvoor moet ik 10kg onder mijn streefgewicht zitten.
Dat, of een operatie. Ik kies voor het eerste. Dus ik moet net zo hard bikkelen als menigeen hier.
Ik wil er ook wel weer eens uit zien als een schone deerne, in plaats van een overpriced pornstar.
Hele onbeleefde vraag: wat is je cupmaat dan?

Ik koos voor het 2e.
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_59531350
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:14 schreef Principessa.Farfalla het volgende:

[..]

Iedereen was wel onder de indruk van je trap kunsten
Ja tot ik vertelde dat ik op tkd zit . Maar ik had dat kussen wel graag een keer vastgehouden ... even voelen of mijn theorie klopt en mijn trappen alleen maar harder klinken omdat ik geen ding over mn voet heb . En ben heel erg benieuwd hoe jij mijn trainingen vind, zijn heel anders .

Morgen update over mijn spierpijn, ik had dus spierpijn in mn benen van een bepaalde oefening ... gingen ze die nog 150x doen ofzo . Au ik kan de trap nu al bijna niet meer op/af.

@AIO: het klinkt wel erg saai ja, kopieren etc.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_59531387
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:27 schreef Ewelina het volgende:

@Claudia: die docent van me verdiende rond 1300 bruto. Vond ik wel bizar weinig
Ik heb ook advertenties gezien waarbij ze rond de 1800 bruto per maand verdienden, dat vond ik dan wel redelijk.
De algemene richtlijnen bij een aanstelling van 1.0 fte zijn per 1 januari 2009:

1e jaar: 2042
2e jaar: 2379
3e jaar: 2492
4e jaar: 2612
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_59531430
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:29 schreef SHE het volgende:

[..]

Zoals je weet wil ik mijn borsten kwijt. Daarvoor moet ik 10kg onder mijn streefgewicht zitten.
Dat, of een operatie. Ik kies voor het eerste. Dus ik moet net zo hard bikkelen als menigeen hier.
Ik wil er ook wel weer eens uit zien als een schone deerne, in plaats van een overpriced pornstar.
Ik wil ze er bij. Kan ik dan een ander dieet volgen
Succes, 10 kilo onder je streefgewicht is dat heel erg ondergewicht?
  donderdag 19 juni 2008 @ 21:33:00 #237
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_59531431
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:27 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Ja, hoe is het met je badkamer afgelopen?

@Claudia: die docent van me verdiende rond 1300 bruto. Vond ik wel bizar weinig
Ik heb ook advertenties gezien waarbij ze rond de 1800 bruto per maand verdienden, dat vond ik dan wel redelijk.
De badkamer is bijna klaar. Er zijn nog wat afwerkings issues ( ik ben de mier, in mierenneuker ).
De tegels moeten een zoutzuur behandeling krijgen ( om de voegwaas eraf te halen ) en ik wil de vloer opnieuw gevoegd hebben, omdat de voegen lichter zijn uitgevallen dan ik wilde ( moet antraciet worden ).
Het stucwerk op het verlaagde plafond is bijna droog, dus dan kan ik zelf al beginnen met de glanslaag op het plafond en het bijwerken van de deurposten.
De rest doet de aannemer en doet hij komende week. Foto's van dit 80-jaren plan volgen natuurlijk.
pi_59531492
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:31 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Ja tot ik vertelde dat ik op tkd zit . Maar ik had dat kussen wel graag een keer vastgehouden ... even voelen of mijn theorie klopt en mijn trappen alleen maar harder klinken omdat ik geen ding over mn voet heb . En ben heel erg benieuwd hoe jij mijn trainingen vind, zijn heel anders .

Morgen update over mijn spierpijn, ik had dus spierpijn in mn benen van een bepaalde oefening ... gingen ze die nog 150x doen ofzo . Au ik kan de trap nu al bijna niet meer op/af.

@AIO: het klinkt wel erg saai ja, kopieren etc.
Volgens mij hebben we 200 squats gedaan en 160 sit ups
pi_59531531
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:32 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

De algemene richtlijnen bij een aanstelling van 1.0 fte zijn per 1 januari 2009:

1e jaar: 2042
2e jaar: 2379
3e jaar: 2492
4e jaar: 2612
Richtlijnen waar niemand zich aan houdt ? AIO salaris boven 2000 heb ik tot op heden nog niet van gehoord helaas.

Lekker offtopic ook allemaal. Wat zijn we trouwens hoogopgeleid hier dames.
Springfield's looking pretty dusty today
  donderdag 19 juni 2008 @ 21:35:18 #240
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_59531549
ik wilde eerst juist niet promoveren, maar ben er in gerold. onderzoek doen is ook eigenlijk wel heel leuk, maar dat vind ik altijd pas achteraf als t af is

ik heb nog tot augustus 2010, en ja, ik wil t wel afmaken. ik zit nu ook wel in een super dip hoor. zie erg op tegen de zomer doorwerken voor zo'n stom congres. ook moeilijk omdat ik me niet meerwil bewijzen/hoef te netwerken omdat ik straks toch niet meer de wetenschap verder wil. maar, ook ik was trots en blij toen ik mn eerste publikatie had hoor! (internationaal tijdschrift)

de anderen in t project zijn bezig met grammatica's en de taal van de schrijvers van die grammatica's in hun eigen persoonlijke brieven. die verzamelen ook brieven en transcriberen enzo. veel meer met de data, ik ben meer in t verklaringsmodel voor variatie gedoken (sociaal netwerk model). ik hoop dat aan te passen voor historisch gebruik, dan is er tenminste nog iets nuttigs/relevants an mn onderzoek.

ik heb een heel groot vat aan materiaal dat al gepubliceerd is, maar dat moet ik dus digitaliseren (er is 1 assistente maar die werkt voor iedereen en doet 1 week over 1 boek, en ik meot er 6 doen in de komende twee weken). probleem is dat ik steeds er tegenaan loop dat ik zelfs met zoveel materiaal niet genoeg heb om significante dingen te zeggen over wat ik onderzoek. dat maakt soms wat hopeloos...ik zou zo graag niet alleen maar negatieve verhalen schrijven en negatieve conclusies trekken of weer roepen dat de methode anders moet.

ten tweede is het feit dat mn materiaal al gepubiceerd is een zegen en een vloek. een groot deel van mn dissertatie zal ook gaan over wat de problemen en gebreken zijn doordat anderen al aan het materiaal hebben geklooid (spelling genormaliseerd enzo)

t hele project gaat over het ontstaan van de norm voor standaard engels in grammatica's in de 18e eeuw, mijn deelproject kijkt naar de mogelijke vorbeelden van die norm: de taal van de aristocatie.

als ik er zo over vertel gaat t wel kriebelen en denk ik: is toch leuk en interessant? maar als ik op kantoor zit is t echt niet leuk...

dit is ook niet mn eerste dipje...dat begon de zomer nadat ik gestart was al....

mn werk trek ik alleen als ik heel goed in mn vel zit, zodra er iets is valt werk als eerste in n zwart gat omdat ik er zoveel moeite mee heb. plus ik vind ALLES leuker dan werk, dus ik plan de rest van mn leven zo vol met andere activiteiten dat ik daar half overspannen van word.

ik loop neit voor niets bij de psych zullen we maar zeggen

en toch wil ik het afmaken...
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
  donderdag 19 juni 2008 @ 21:36:34 #241
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_59531605
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:34 schreef -marz- het volgende:

[..]

Richtlijnen waar niemand zich aan houdt ? AIO salaris boven 2000 heb ik tot op heden nog niet van gehoord helaas.

Lekker offtopic ook allemaal. Wat zijn we trouwens hoogopgeleid hier dames.
euhh dat klopt wel hoor! maar dat hou je niet netto over natuurlijk. over t salaris zal ik niet snel klagen hoor. en ik werk ook echt niet zo hard (ligt meer aan mij dan aan de workload - zie boven)
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
pi_59531660
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:34 schreef -marz- het volgende:

[..]

Richtlijnen waar niemand zich aan houdt ? AIO salaris boven 2000 heb ik tot op heden nog niet van gehoord helaas.
Het zijn salaristabellen van de VSNU. Bij ons wordt dit salaris gehanteerd (UU), maar in de regel hebben aio's een aanstelling van 0.9 fte (of soms iets minder).
quote:
Lekker offtopic ook allemaal. Wat zijn we trouwens hoogopgeleid hier dames.
Ja, ik houd al op.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_59531688
Ik vind het echt ontzettend saai om je posts hier over te lezen. Moet je nagaan als je ook nog doet wat er in je posts staan.
  donderdag 19 juni 2008 @ 21:38:30 #244
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_59531696
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:32 schreef Principessa.Farfalla het volgende:

[..]

Ik wil ze er bij. Kan ik dan een ander dieet volgen
Succes, 10 kilo onder je streefgewicht is dat heel erg ondergewicht?
Volgens BMI en voedingscentrum wel, maar ik kan je verzekeren dat die leidraad echt kwatsch is.
Met 57 kg ben ik echt in topshape, nergens vetjes, maar wel mijn natuurlijke zandloper figuur. Prachtig!
Bij een lengte van 176 is dat schijnbaar te mager, maar ik voelde me er zo vreselijk lekker bij. Ik had toen een pronte B en alles voelde gewoon veel natuurlijker. Enige nare is dat mijn heupbotten dan altijd zo zichtbaar zijn, maar daar kan ik niks aan doen. Zo is mijn figuur.
Ik weeg nu 65 KG, dus ik heb nog wel even te gaan hoor. Alleen al mijn borsten zijn 1kg per stuk
pi_59531712
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:35 schreef kwakveense het volgende:
mn werk trek ik alleen als ik heel goed in mn vel zit, zodra er iets is valt werk als eerste in n zwart gat omdat ik er zoveel moeite mee heb. plus ik vind ALLES leuker dan werk, dus ik plan de rest van mn leven zo vol met andere activiteiten dat ik daar half overspannen van word.

ik loop neit voor niets bij de psych zullen we maar zeggen

en toch wil ik het afmaken...
Bovengenoemde opmerking vind ik wel opvallend en veelzeggend.

Maargoed je hebt er al een therapietje tegenaangegooid dus ik hoef die gedachte niet uit te dagen neem ik aan

^^ dit komt wel overeen met wat ik boven al zei dat je jezelf zo akelig goed leert kennen.
Springfield's looking pretty dusty today
  donderdag 19 juni 2008 @ 21:39:21 #246
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_59531738
En mocht je meer borst willen, dan moet je hoger in je eiwitten gaan zitten. Veel kip eten
pi_59531774
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:38 schreef SHE het volgende:

[..]

Volgens BMI en voedingscentrum wel, maar ik kan je verzekeren dat die leidraad echt kwatsch is.
Met 57 kg ben ik echt in topshape, nergens vetjes, maar wel mijn natuurlijke zandloper figuur. Prachtig!
Bij een lengte van 176 is dat schijnbaar te mager, maar ik voelde me er zo vreselijk lekker bij. Ik had toen een pronte B en alles voelde gewoon veel natuurlijker. Enige nare is dat mijn heupbotten dan altijd zo zichtbaar zijn, maar daar kan ik niks aan doen. Zo is mijn figuur.
Ik weeg nu 65 KG, dus ik heb nog wel even te gaan hoor. Alleen al mijn borsten zijn 1kg per stuk
O 57 valt nog best mee! Ik ben bottig van nature maar met een buikje. Zonder buikje gaan mensen mij bijvoeren (= 5 kg lichter) Nou ja dat slungelige/bottige valt nu wel mee, denk ik. (Door dat ik nu train en spieren heb en zo)
pi_59531796
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:39 schreef SHE het volgende:
En mocht je meer borst willen, dan moet je hoger in je eiwitten gaan zitten. Veel kip eten
Door de hormonen ?!
  donderdag 19 juni 2008 @ 21:40:50 #249
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_59531811
yup. en nu ga ik jullie er niet meer mee lastig vallen
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
  donderdag 19 juni 2008 @ 21:40:51 #250
9760 zwahiel
keihard de lekkerste
pi_59531812
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 20:41 schreef k_i_m het volgende:
Ik heb weer een nieuwe shakebäker ( . ) en die heeft een tuutje met een dopje. Dat is best tof, dan heb je geen geklieder meer met het opendraaien van je beker als je net geschud hebt . Maar verder vind ik het barre ellende hoor. Ik haat soep, dus ik ben na 1 week vaak klaar met de soep en daarna shake ik alleen nog maar (met pindareep . ) Maar blij word ik er allang niet meer van. Ik word alleen nog vrolijk bij het vooruitzicht dat ik weer mag opbouwen of als ik een blik op de weegschaal heb geworpen .

Misschien scheelt het ook wel dat ik eten gewoon als noodzaak zie en dat ik er geen andere associaties mee heb (comfort food etc.). Ik kook net zo makkelijk iets gezonds en lichtverteerbaars met veel vitaminen als dat ik poffertjes ga eten met een halve bus poedersuiker. Ik voel me niet beter bij het ene en slechter bij het andere. Als ik ongesteld ben heb ik geen behoefte aan chocolade en ik heb net zo lief een bruine boterham als iets te snoepen. Sterker nog, ik kom eigenlijk nooit door het snoepvak in de supermarkt .
* zwahiel trapt k_i_m naar de Blokker om een blender van 2 tientjes te scoren!

Die mixbeker is K_U_T! Je moet 't gewoon blenden! En af en toe foetelen door er iets anders bij te doen waardoor 't lekkerder is. Ik deed heel vaak stiekempjes wat yoghurt erbij of wat fruit of zo bij die chemische aardbijen Wat ook helpt is om die koffie meuk smaken te pakken en daar dan wat ijsblokjes bij te doen. Hup in de blender en je hebt een Caffiato zeg maar. Smaakt prima!
Die vorige soepen smaakten overigens allemaal naar zand deze serie is wel te pruimen.

Ondanks dat ik toch echt kok ben, heb ik een schijthekel aan thuis koken. Misschien is dat omdat in de keuken waar ik werk alles voor handen is en thuis niks voor handen is. Of dat ik gewoon een gemakzuchtige aap ben die altijd haast heeft en geen tijd neemt om te koken
Ik heb overigens altijd behoefte aan chips, weet niet waarom, maar ik vind 't heerlijk!

Overigens CB haal je gewoon bij een consulente, die bewaakt ook je voortgang en zorgt dat je niet te ver gaat in je gewicht. Ik vond haar buitengewoon handig en prettig (hier in Utrecht!)

zeau en nu naar de stad ja bier drinken ja Af en toe doe ik dat stiekem toch!
As a teacher I enjoy my holidays! 2010: 8 januari boarden @ Willingen | 23 april boarden @ Val Thorens | juli Spanje | 9-16 aug. Sziget festival | 26, 27, 28, 29 aug. 2010 34e Zomerparkfeest Venlo | december 2010 boarden Swiss
  donderdag 19 juni 2008 @ 21:41:08 #251
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_59531826
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:30 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Hele onbeleefde vraag: wat is je cupmaat dan?

Ik koos voor het 2e.
70E
pi_59531837
Jezus SHE dan word je een mager scharminkel? Vind je het gek dat er dan heupbotten te zien zijn.
Springfield's looking pretty dusty today
pi_59531861
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:39 schreef SHE het volgende:
En mocht je meer borst willen, dan moet je hoger in je eiwitten gaan zitten. Veel kip eten
Dus ik hoef niet te schrappen?
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_59531878
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:40 schreef Principessa.Farfalla het volgende:

[..]

O 57 valt nog best mee! Ik ben bottig van nature maar met een buikje. Zonder buikje gaan mensen mij bijvoeren (= 5 kg lichter) Nou ja dat slungelige/bottige valt nu wel mee, denk ik. (Door dat ik nu train en spieren heb en zo)
Jij hebt helemaal geen echt buikje! Hoogstens een zacht bolletje . Niets mis mee!
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_59531927
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:42 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Jij hebt helemaal geen echt buikje! Hoogstens een zacht bolletje . Niets mis mee!
Oja nu kan ik niet meer uitgebreid klagen en overdrijven
  donderdag 19 juni 2008 @ 21:43:43 #256
69655 mordradead
Wat is een leesje?
pi_59531952
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:38 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Ik vind het echt ontzettend saai om je posts hier over te lezen. Moet je nagaan als je ook nog doet wat er in je posts staan.
Bernie en ik zijn tof.
pi_59531991
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:43 schreef Principessa.Farfalla het volgende:

[..]

Oja nu kan ik niet meer uitgebreid klagen en overdrijven
Van mij mag je hoor
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:41 schreef SHE het volgende:

[..]

70E
Hey jij hebt hetzelfde als ik ... 1.76 m, 65 kg en 70E
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_59532035
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:43 schreef mordradead het volgende:

[..]


Dat was geen hatelijke opmerking hoor
maar een soort van inlevingsvermogen
  donderdag 19 juni 2008 @ 21:46:18 #259
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_59532071
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:41 schreef -marz- het volgende:
Jezus SHE dan word je een mager scharminkel? Vind je het gek dat er dan heupbotten te zien zijn.
Dat zou je denken, maar dat is echt niet zo.
Ik heb een ontzettend vrouwelijk lijf, mijn spanwijdte exact zo groot als mijn heupwijdte ; slanke kuiten en armen, iets meer op de heup, een dunne taille en grote tieten. Bij mij valt dat dus echt niet op.
Enige waar je het aan ziet zijn mijn heupbotten en mijn kont. Mijn botten steken dan uit en mijn kont wordt plat
Maar goed, je kan niet alles hebben.
  donderdag 19 juni 2008 @ 21:46:28 #260
9760 zwahiel
keihard de lekkerste
pi_59532080
Overigens, voordat CB weer 's gebashed wordt: en om mezelf een veer in me reet te steken

zo was ik (post enkel 't linkje, niet 't plaatje zelf ) klik

En dit ben ik een paar weekjes geleden:

helemaal

Ter vergelijking van de eerste (before) foto:
As a teacher I enjoy my holidays! 2010: 8 januari boarden @ Willingen | 23 april boarden @ Val Thorens | juli Spanje | 9-16 aug. Sziget festival | 26, 27, 28, 29 aug. 2010 34e Zomerparkfeest Venlo | december 2010 boarden Swiss
  donderdag 19 juni 2008 @ 21:47:14 #261
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_59532127
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:45 schreef Principessa.Farfalla het volgende:

[..]

Dat was geen hatelijke opmerking hoor
maar een soort van inlevingsvermogen
dank dat hoopte ik ook! weet niet of de quote net zo inlevend was bedoeld... maar we gaan maar uit van t beste (en moet je nagaan dat ik van die saaie posts die uitleggen wat ik doe nog moderately enthousiast word!)
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
  donderdag 19 juni 2008 @ 21:47:50 #262
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_59532159
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:44 schreef Chicolate het volgende:

[..]


[..]

Hey jij hebt hetzelfde als ik ... 1.76 m, 65 kg en 70E
Oeh, kleding swap!
pi_59532248
Blije foto zwahiel. Maar wat de fuck is CB nou?
Springfield's looking pretty dusty today
  donderdag 19 juni 2008 @ 21:50:10 #264
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_59532304
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:41 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Dus ik hoef niet te schrappen?
Sterker nog, dan moet je wél de velletjes opeten!
pi_59532356
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:41 schreef SHE het volgende:

[..]

70E
mooie maat hoor
♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
  donderdag 19 juni 2008 @ 21:50:56 #266
9760 zwahiel
keihard de lekkerste
pi_59532358
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:49 schreef -marz- het volgende:
Blije foto zwahiel. Maar wat de fuck is CB nou?
Klik
As a teacher I enjoy my holidays! 2010: 8 januari boarden @ Willingen | 23 april boarden @ Val Thorens | juli Spanje | 9-16 aug. Sziget festival | 26, 27, 28, 29 aug. 2010 34e Zomerparkfeest Venlo | december 2010 boarden Swiss
  donderdag 19 juni 2008 @ 21:53:19 #267
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_59532476
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:50 schreef SHE het volgende:

[..]

Sterker nog, dan moet je wél de velletjes opeten!
oh daaaaaaaar komt mijn 80E vandaan
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
pi_59532563
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:50 schreef SHE het volgende:

[..]

Sterker nog, dan moet je wél de velletjes opeten!
Die gaan zeker ook naar de heupen?

Met mijn wulpse vormen heb ik op zich geen probleem. Het is puur mijn blubberigheid. Weg ermee!
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_59532686
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:41 schreef SHE het volgende:

[..]

70E
Dat valt toch best wel mee?

OMFG, wat moet jij mijn borsten dan groot vinden (65FF/G) En als ik afval, gaan die niet weg.
Maar je zegt dat eiwitten zorgen voor grotere borsten? Als je het niet erg vind, dan wil ik daar liever wat van schrappen (op een gezonde manier) Groter hoeven ze echt niet!
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_59532742
65FF/G is toch 70EE/F
Dus vergelijkbaar?
pi_59532762
Ik wou toch nog ff Zwahiel complimenten maken, ziet er goed uit
pi_59532817
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:59 schreef Miss_S het volgende:
Ik wou toch nog ff Zwahiel complimenten maken, ziet er goed uit
Inderdaad! Wat een verschil! Je herkent hem niet meer.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  donderdag 19 juni 2008 @ 22:01:05 #273
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_59532858
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:39 schreef SHE het volgende:
En mocht je meer borst willen, dan moet je hoger in je eiwitten gaan zitten. Veel kip eten
Oh bedankt, en dan zet je me op 2 eieren per dag, en gerookte kipsalades and such * cup F heeft
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_59532905
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:59 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
65FF/G is toch 70EE/F
Dus vergelijkbaar?
Hou het maar op 70F, 70E past zelden. Alleen oogt het groter in verhouding (helemaal omdat ik een stuk kleiner ben dan SHE) en is er veel moeilijker een bh voor te vinden

Ik denk dat het bij SHE gewoon oogt als normale grootte, ik heb gewoon grote tieten Met kleding aan valt het wel mee, maar bv. in bikini valt het enorm op.

Oja, en ziehier dus ook de reden dat ik niet teveel af wil vallen. Bh's in 60H zijn niet in NL te koop.
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_59532913
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 22:01 schreef Vivi het volgende:

[..]

Oh bedankt, en dan zet je me op 2 eieren per dag, en gerookte kipsalades and such * cup F heeft
de sportschool zei ook dat kipfilet en kwark en ei enzo goed was
♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
pi_59532948
Ik kan de before foto niet zien!
  donderdag 19 juni 2008 @ 22:03:22 #277
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_59532998
Tja dames...het enige wat er dan op zit is groenvoer grazen en granen eten

En Vief, die maat is natuurlijk wel een zwangerschaps thingie..dat slinkt nog wel ietsjes.
pi_59533020
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 22:01 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Hou het maar op 70F, 70E past zelden. Alleen oogt het groter in verhouding (helemaal omdat ik een stuk kleiner ben dan SHE) en is er veel moeilijker een bh voor te vinden

Ik denk dat het bij SHE gewoon oogt als normale grootte, ik heb gewoon grote tieten Met kleding aan valt het wel mee, maar bv. in bikini valt het enorm op.
Ik vond het bij chicolate gewoon "normaal" totdat er nog een enorm borstbeschermding overheen ging.. Maar zo uitgebreid heb ik niet gekeken dus misschien is 70E stiekem wel heel groot.
pi_59533048
Leuk joh katten !

Net een hels kabaal. Hebben ze een grote lamp omgegooid (erfenisje van oma). Overal glas, incl. mijn voetzool. Gelukkig niet in de poezenvoeten.

Omdat ik zo vergevingsgezind ben wil ik ze nog wel voeren, laat ik 1 van die bakjes op z'n kop vallen met al die vieze vissmurrie eruit.

Ik had dus ook al kattenkots aan m'n mouw hangen vandaag .... HEERLIJK.
Springfield's looking pretty dusty today
pi_59533053
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 22:03 schreef SHE het volgende:
Tja dames...het enige wat er dan op zit is groenvoer grazen en granen eten

En Vief, die maat is natuurlijk wel een zwangerschaps thingie..dat slinkt nog wel ietsjes.
Dan eet ik alleen nog maar eiwit
  donderdag 19 juni 2008 @ 22:04:33 #281
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_59533084
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 22:03 schreef SHE het volgende:
Tja dames...het enige wat er dan op zit is groenvoer grazen en granen eten

En Vief, die maat is natuurlijk wel een zwangerschaps thingie..dat slinkt nog wel ietsjes.
na 17 maanden?

Ze waren altijd al DD...nu ben ik alleen wat vetter
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  donderdag 19 juni 2008 @ 22:05:22 #282
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_59533140
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 22:01 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Hou het maar op 70F, 70E past zelden. Alleen oogt het groter in verhouding (helemaal omdat ik een stuk kleiner ben dan SHE) en is er veel moeilijker een bh voor te vinden

Ik denk dat het bij SHE gewoon oogt als normale grootte, ik heb gewoon grote tieten Met kleding aan valt het wel mee, maar bv. in bikini valt het enorm op.

Oja, en ziehier dus ook de reden dat ik niet teveel af wil vallen. Bh's in 60H zijn niet in NL te koop.
Trust me, het ziet er niet normaal uit.
In bikini al helemaal niet.
Ik ben een soort borstenmonster, met borsten en dan SHE.
pi_59533149
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 22:03 schreef Principessa.Farfalla het volgende:

[..]

Ik vond het bij chicolate gewoon "normaal" totdat er nog een enorm borstbeschermding overheen ging.. Maar zo uitgebreid heb ik niet gekeken dus misschien is 70E stiekem wel heel groot.
Chicolate is wel 16cm langer. Dat scheelt enorm in de verhoudingen
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
  donderdag 19 juni 2008 @ 22:05:33 #284
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_59533157
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 22:02 schreef DarkElf het volgende:

[..]

de sportschool zei ook dat kipfilet en kwark en ei enzo goed was
Waren het mannen?
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_59533204
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 22:05 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Chicolate is wel 16cm langer. Dat scheelt enorm in de verhoudingen
Maar wel zelfde lengte, gewicht en cupmaat als SHE
(Want SHE heb ik nooit gezien)

Borstenmonster hahahahahaha
pi_59533208
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 22:05 schreef Vivi het volgende:

[..]

Waren het mannen?
beiden, mannen en vrouwen...
♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
pi_59533224
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 22:05 schreef Vivi het volgende:

[..]

Waren het mannen?
!
  donderdag 19 juni 2008 @ 22:06:51 #288
69655 mordradead
Wat is een leesje?
pi_59533231
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 21:47 schreef kwakveense het volgende:

[..]

dank dat hoopte ik ook! weet niet of de quote net zo inlevend was bedoeld... maar we gaan maar uit van t beste (en moet je nagaan dat ik van die saaie posts die uitleggen wat ik doe nog moderately enthousiast word!)

Ik heb altijd moeite met lange posts, zeker als ze mij niet zo kunnen boeien want dan interpreteer ik ze op mijn manier... als je het gewoon verteld klinkt het vast een stuk leuker
Bernie en ik zijn tof.
  donderdag 19 juni 2008 @ 22:06:54 #289
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_59533237
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 22:04 schreef Vivi het volgende:

[..]

na 17 maanden?

Ze waren altijd al DD...nu ben ik alleen wat vetter
Ja tuurlijk, wat dacht je dan? Dat ze ineens verschrompelen ofzo?
Vet gaat ergens zitten...in jouw geval op je bonbonella's.
Ik kan me beroerdere plekken voorstellen hoor.
Niet zeuren, grazen...veel rijst, veel groen.
pi_59533293
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 22:05 schreef SHE het volgende:

[..]

Trust me, het ziet er niet normaal uit.
In bikini al helemaal niet.
Ik ben een soort borstenmonster, met borsten en dan SHE.
Wat voor een trauma praat je me aan!
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_59533340
Ik ben de pil al een tijdje vergeten want ben daar echt te slordig in.. Denk als ik er weer mee begin dat het ook wel weer een (halve) cupmaat scheelt.. Maarrr ik wil eerst gewoon dat ik helemaal denk van ja zo ben ik sportief genoeg en zie ik er precies goed uit zodat ik niet opeens daardoor weer heel veel aan ga komen.
pi_59533351
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 22:06 schreef Principessa.Farfalla het volgende:

[..]

Maar wel zelfde lengte, gewicht en cupmaat als SHE
(Want SHE heb ik nooit gezien)

Borstenmonster hahahahahaha
Ja, als SHE. Ik ben 16cm korter, heb grotere borsten en SHE praat me aan dat ze haar tieten enorm vind Ik wil niet weten wat ze van mijn bonbonella's vindt
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
  donderdag 19 juni 2008 @ 22:09:44 #293
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_59533382
Maandag begin ik weer, strenger dan ooit!

Maar eerst zondag naar de Saté en Rosé party....
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_59533383
Remember this kids: er zullen altijd grotere/kleinere tieten zijn dan de jouwe.
Springfield's looking pretty dusty today
pi_59533436
PERSOONLIJKE UITNODIGING en dan zonder namen erop
Springfield's looking pretty dusty today
pi_59533476
DIKKE TIETEN DD:D:D!!!

Als ik een meisje met enorme borsten zie in bijv een strapless shirtje dan gaan mijn ogen daar ook naar (en nee ik ben geen man) Of in bikini. Maar niet omdat het lelijk is hoor

Toen ik 70-72 woog had ik wel een grotere cupmaat.. Maar de rest van m'n lichaam was ook wat voller (70B zat net als een geweldige push up bh )
  donderdag 19 juni 2008 @ 22:11:56 #297
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_59533487
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 22:07 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Wat voor een trauma praat je me aan!
Die trauma's praten wij onszelf aan. De meeste mensen ( lees : mannen en vrouwen met kleine borsten )
vinden ons een stel zeikwijven.
En dat zijn we ook. Maar ik kan er niets aan doen dat ik op lean en mean val. Ik vind mezelf leuker als ik bijna plat ben en mijn borstjes een schamele B cup kunnen bedwingen.
Ik hou helemaal niet van grote tieten!
Dat komt door mijn kop, had ik een lieflijk gezichtje gehad..zoals Nigella , dan had ik ze laten zitten. Maar ik heb een harde hoerenkop en dat staat voor geen meter bij grote borsten.

Weg ermee!
pi_59533507
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 22:05 schreef SHE het volgende:

[..]

Trust me, het ziet er niet normaal uit.
In bikini al helemaal niet.
Ik ben een soort borstenmonster, met borsten en dan SHE.
Ooit een bikini gevonden waarbij de band niet ingenomen hoefde te worden of alles eruit wilde vallen?

Ik vind het bij mij ook wel meevallen . Hebben waarschijnlijk wel een ander figuurtje.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_59533571
Ik hou ook niet van grote tieten. Ik werk (alleen maar) met mannen en er wordt voortdurend gekeken wat ik in huis heb

Maar ik weet zeker dat als ik kleine tieten had, ik ook niet blij zou zijn.
Springfield's looking pretty dusty today
  donderdag 19 juni 2008 @ 22:14:38 #300
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_59533599
quote:
Op donderdag 19 juni 2008 22:10 schreef -marz- het volgende:
PERSOONLIJKE UITNODIGING en dan zonder namen erop
Zo persoonlijk dat je je eigen naam moet invullen..de bastards

Overigens klinkt sate en rose als een prima weight control-par-té
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')