FOK!forum / Ouder(s) / Zwangerschap en geboorte deel 381
Bla_Bla_Blazondag 8 juni 2008 @ 10:33
Vorige topic:
Zwangerschap en geboorte deel 380

De aanstaande papa's en mama's :

17 juni 2008: KD-fotografie
18 juni 2008: Mrien
27 juni 2008: Bla_Bla_Bla (meisje)
28 juni 2008: Libel
28 juni 2008: Llewella (meisje)
02 juli 2008: Asics
07 juli 2008: Lunastar (meisje)
***07 juli 2008: LovelyLady en Cryothic***
20 juli 2008: Bright (papa)
05 augustus 2008: Madelieve (meisje)
07 augustus 2008: Janena
07 augustus 2008: Kaar (jongen)
10 augustus 2008: simmu en sangdrax
28 augustus 2008: Mibos
04 september 2008: OooLizaooO
07 september 2008: freecell en TARAraboemdijee
19 september 2008: Jojogirl
22 september 2008: DevilsChase
30 september 2008: Leana (tweeling)
04 oktober 2008: marit1978
10 oktober 2008: Miffy1984
27 oktober 2008: geppie & poepoog (meisje)
28 oktober 2008: CrazyMoon
1 november 2008: Jepali
21 november 2008: Owlet
24 november 2008: Marie79
26 november 2008: Reinhilde en Nixxx
29 november 2008: Igraine
1 december 2008: Fuente en Buuf_Rietman
22 december 2008: DJMO
22 december 2008: _Ingrid_ en Djeez
24 december 2008: Dakota
26 december 2008: Jose81

2009
05 januari 2009: mefke79
07 januari 2009: Estrys
08 januari 2009: DolleMina

11 januari 2009: Diaan en Peaceman
13 januari 2009: Cattie
15 januari 2009: Juttertje
21 januari 2009: admiraal_anaal (papa)
26 januari 2009: Jelief
26 januari 2009: Jore
31 januari 2009: Fruppel
12 februari 2009: h2h2

***vermeldingen zijn (as) officiele fokbaby's
(Een fokbaby is een baby geboren uit een relatie waar man en vrouw elkaar hebben leren kennen op/door Fok.)

Over tikkers en tellers en babybanners
Als jouw naam nog niet blauw is, maar je wil wel met je tellertje in de Openings Post dan moet je hem hier even in het topic neergooien, dan kan een van de modjes het aanpassen

[ Bericht 1% gewijzigd door Lois op 14-06-2008 18:33:35 ]
Bla_Bla_Blazondag 8 juni 2008 @ 10:40
Goedemorgen dames, ik zag dat t vorige deel was gesloten dus heb maar even een nieuwe aangemaakt

Vanacht heerlijk geslapen!
Vandaag naar verjaardag schoonzusje en vanavond met een beetje geluk bbq' en, zouden we eerst gister doen, maar t weer was te slecht.

Ik heb trouwens de laatste dagen steeds vaker momenten dat ik ongerust word als ik de kleine een tijdje niet voel. Ze heeft natuurlijk niet meer zoveel bewegingsvrijheid als eerder waardoor het bij wat geschuif en geduw blijf, maar soms lijkt het ook alsof ze hele dagdelen niet beweegt terwijl ze normaal echt een druktemakertje was.

Ben blij als ik dr straks na de geboorte gewoon kan zien al ga ik me dan vast druk maken over andere dingen hihi
cattiezondag 8 juni 2008 @ 11:11
Bla, fijn dat je goed geslapen hebt. Ik kan me voorstellen dat je het niet fijn vindt dat je de kleine minder voelt.

Zou jij, of een modje, mijn datum willen wijzigen naar 13 januari? En mijn banner ook?

nieuwe banner:
<A HREF='http://www.babybrabbel.nl' TARGET='_top'><IMG SRC='http://www.babybrabbel.nl/dynban/9maandenbanner/1231801200/5/255/165/165/1.png' ALT='9 maanden banner' BORDER='0'></A>
Bla_Bla_Blazondag 8 juni 2008 @ 11:19
Ik heb t aangepast Cattie
Marie79zondag 8 juni 2008 @ 11:20
psst... er zit een foutje in de topic titel, een c te veel
cattiezondag 8 juni 2008 @ 11:28
quote:
Op zondag 8 juni 2008 11:19 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Ik heb t aangepast Cattie
Dank je!
mrienzondag 8 juni 2008 @ 11:32
Goedemorgen!

Bla, ik heb ook momenten dat het kleintje een stuk minder beweegt. Wat je al zegt, ze krijgen natuurlijk minder ruimte en kunnen daardoor minder bewegen. Als je je zorgen maakt wel even bellen natuurlijk!

Liza, heb je nog gebeld naar de gyn/ziekenhuis?

Hier gaat alles verder goed, behalve de pijnklachten die ik nu ook heb. Balen, want het ging allemaal zo lekker.
Heb nu sinds baby ingedaald is echt wel pijn bij m'n bekken (denk ik). Kan me 's nachts niet goed omdraaien, maar het bewegen overdag gaat nu helaas ook een stuk minder goed (en met wat meer pijn).
Heb het idee dat de baby echt heel diep hangt (zo lijkt het te voelen in ieder geval), maar dat zal vast wel mee vallen

Naja, we gaan gewoon rustig verder, wel lastig dat je hierdoor wat meer beperkt raakt in wat je op een dag kunt doen..
#ANONIEMzondag 8 juni 2008 @ 11:43
Goedemorgen (nog net)
Blabla wat fijn dat je zo lekker kan slapen joh. En ja minder ruimte dus minder bewegingen, maar als je je zorgen maakt idd gewoon bellen hoor. Lekker bbq-en alvast veel plezier.

En mrien ik herken veel van jou. Echt draaien is een ramp in bed en als je te lang op 1 kant ligt krijg ik last van me heup. Op je rug liggen is gewoon onmogelijk. Ook hier ligt de baby laag naar mijn gevoel, doet zo'n zeer.
En idd mrien lekker rustig aan doen.
Blijf hier dikke voetjes houden

De nesteldrang is gelukkig weer wat afgenomen. Het bed staat toch gewoon maar in de babykamer en ik zie wel of ze er problemen van maken of niet.
KD-fotografiezondag 8 juni 2008 @ 11:54
Mrien, hier hetzelfde als bij jou, geeft een branderig en stekend gevoel daar beneden, niet prettig nee!
Vanacht wat bloedverlies gehad, maar een klein beetje gelukkig dus niks ernstigs.
freecellzondag 8 juni 2008 @ 14:02
Sterkte voor onze LLM's
releazezondag 8 juni 2008 @ 15:16
ik zat gisteren even op de clearblue website te kijken naar het hCG hormoon en dat het piekt tussen week 7 en 12 en het waarschijnlijk de oorzaker is van misselijkheid.

Nu vroeg ik me af, wanneer begonnen jullie echt misselijk te worden?
pinquitzondag 8 juni 2008 @ 16:04
Goh, KD, ik had toch echt verwacht dat je dit topic niet zou halen nog even volhouden!
Silmarwenzondag 8 juni 2008 @ 16:30
quote:
Op zondag 8 juni 2008 15:16 schreef releaze het volgende:
ik zat gisteren even op de clearblue website te kijken naar het hCG hormoon en dat het piekt tussen week 7 en 12 en het waarschijnlijk de oorzaker is van misselijkheid.

Nu vroeg ik me af, wanneer begonnen jullie echt misselijk te worden?
Rond de 7de week. !

Dames, heel veel sterkte en plezier toegewenst.
Webkimzondag 8 juni 2008 @ 16:31
KD! Ben je hier nou nog steeds! Ik hoop dat je snel aan de beurt ben zeg..!
Februari 2009 babies alweer! Da's een jaar na Thomas! Jeeeeeminee.
Nog even een dikke hoera voor alle nieuwe zwangeren hier. En sterkte voor iedereen die het lastig heeft met misselijkheid/warmet/laatste loodjes.
2h2hzondag 8 juni 2008 @ 20:46
Hallo meiden

Nou we hebben het zijn ouders vertelt de reactie tjah was niet veel over te zeggen.

Mijn vriend zegt we hebben gezins uitbreiding z'n vader vroeg wie dan jah zegt mijn vriend sabrina is zwanger ze zeiden alleen oh.

Dat was wel een tegenvaller maar had ook niks anders verwacht.

Verder had ik vandaag slechte zin weet niet precies waarom beetje ruzie gehad daardoor met me vriend maar ach zal er wel bij horen.

Was al om 8 uur wakker terwijl ik kon uitslapen beetje rotdag.

Ik werd bij mijn vorige zwangerschappen misselijk rond de 6de week.
mefke79zondag 8 juni 2008 @ 21:39
Welkom voor alle nieuwelingen, die lijst groeit en groeit maar onder mij. Het lijkt wel een enorme regenbui.
KD, pff, ik benijd je niets met dit weer en al dat gedoe steeds. Ik hoop voor je dat het gaat doorzetten.
Releaze: ik ben alleen bij vlagen misselijk en dat begon al in week 5 (!). Maar het grote voordeel is dat ik het niet constant heb en ook de nodige trucjes ken om het niet te erg te laten worden. Nadeel is dan weer wel dat ik gewoon niet kan overgeven. Heb het al jaren niet gedaan en zelfs als ik een vinger in mijn keel doe, werkt het nog niet. En geloof me, soms wil je het zoooo graag kwijt.
2h2h: wat jammer, die reactie. Je klinkt alsof je het al verwachtte dat ze zo zouden reageren, klopt dat? En ruzie met mijn man heb ik ook vrij veel gehad die eerste weken en echt, helemaal om niets...

Tja en met mezelf. Gaat eigenlijk vrij goed. Ik moet nog 10 dagen wachten op mijn echo, maar dan ben ik ook al weer 11 weken. Ik hoop zo dat het gewoon goed is. Tuurlijk, met 6 weken (ingelastte echo vanwege pijn) was er een kloppend hartje, maar je weet maar nooit he. Verder een rare tijd. We hebben deze week definitief gehoord dat een dierbaar familielid terminaal ziek is en dat hij waarschijnlijk de bevalling niet zal halen. En dat weten wij, dat weten mijn ouders en zusje, maar de rest van de familie weet nog niet dat ik zwanger ben en dat wil ik graag tot de echo zo houden. En hopelijk is mijn goede nieuws daarna iets om naar toe te leven. Ik hoop het zo...

Nou dames en verder pleit ik dan toch echt voor wat afkoeling want ik heb het al benauwd genoeg 's nachts zonder dat het ook nog eens 20 graden is. Wij hebben gisteren en vandaag de halve dag geen zon gezien, maar benauwd was het wel. En ik merk nu dat ik daar dus echt niet tegen kan 's nachts. Ik heb als kind vrij veel bronchitis gehad en heb daarna er alleen bij vlagen last van, maar sinds ik zwanger ben blijf ik maar hoesten. Herkent iemand dat?
Succes allemaal maar weer! Hopelijk is het vanacht wat minder warm! En KD, zet em op!
BEzondag 8 juni 2008 @ 22:53
Liza? Hoe is het nu? Heb je nog gebeld? Of voel je de baby inmiddels al iets meer?
Vivimaandag 9 juni 2008 @ 00:06
quote:
Op zondag 8 juni 2008 20:46 schreef 2h2h het volgende:
Hallo meiden

Nou we hebben het zijn ouders vertelt de reactie tjah was niet veel over te zeggen.

Mijn vriend zegt we hebben gezins uitbreiding z'n vader vroeg wie dan jah zegt mijn vriend sabrina is zwanger ze zeiden alleen oh.

Dat was wel een tegenvaller maar had ook niks anders verwacht.

Verder had ik vandaag slechte zin weet niet precies waarom beetje ruzie gehad daardoor met me vriend maar ach zal er wel bij horen.

Was al om 8 uur wakker terwijl ik kon uitslapen beetje rotdag.

Ik werd bij mijn vorige zwangerschappen misselijk rond de 6de week.
Interpunctie is your friend.
Webkimmaandag 9 juni 2008 @ 00:14
quote:
Op maandag 9 juni 2008 00:06 schreef Vivi het volgende:

[..]

Interpunctie is your friend.
And Vivi isn't.

2h2h: wat een reactie zeg... Hoe komt het dat je daar al op gerekend had? Kunnen jullie niet zo goed met elkaar overweg?

KD, lig je nou onderhand eens te puffen? Je maakt het wel heel spannend hier.
Brightmaandag 9 juni 2008 @ 07:56
quote:
Op vrijdag 6 juni 2008 13:55 schreef mrien het volgende:
Fijn dat alles goed gaat Bright!
Heeft Elise al een beetje door dat er een baby komt?

Alvast hele fijne vakantie Reinhilde! Waar ga je naar toe?

En inderdaad KD, hoe gaat het vandaag?
Elise heeft het maar al te goed door. Echt, ze kan alles en gaat alles doen 'als ik grote zus ben!'
Al hebben we liever dat ze nu ook al goed eet
En inderdaad gaat alles hier qua zwangerschap prima. Gisteren nog 30km gefietst met de landelijke ANWB-fietsroutes. Was goed te doen (al waaide het soms best nog flink, zo op de open vlakte)

De babykamer is bijna klaar, kleertjes etc. worden deze week gewassen (vrouwlief is nu vrij, dus de nesteldrang slaat toe) Ook kunnen we deze week de klossen halen (ook al wordt de bevalling als het goed is in een kraamsuite gedaan)
Diaan73maandag 9 juni 2008 @ 08:47
quote:
Op zondag 8 juni 2008 22:53 schreef Brighteyes het volgende:
Liza? Hoe is het nu? Heb je nog gebeld? Of voel je de baby inmiddels al iets meer?
Dat vroeg ik me ook idd af.....
2h2hmaandag 9 juni 2008 @ 08:53
quote:
Op maandag 9 juni 2008 00:14 schreef Webkim het volgende:

[..]

And Vivi isn't.

2h2h: wat een reactie zeg... Hoe komt het dat je daar al op gerekend had? Kunnen jullie niet zo goed met elkaar overweg?

KD, lig je nou onderhand eens te puffen? Je maakt het wel heel spannend hier.
Nee het zijn gewoon wat rare mensen eigenlijk Ze hebben ook alrijt iets te zueren over het huis als ze hier zijn en zullen ook nooit eens zeggen dat we iets goed doen of iets goeds hebben gekocht altijd wat op te merken dus ik had echt geen enthousiasme verwacht gelukkig is mijn moeder dubbel zo blij en enthousiast dat maakt het dan weer goed
freecellmaandag 9 juni 2008 @ 09:15
Lastig joh, als mensen die zo dichtbij je staan er niet echt blij van worden

Ik heb gisteren in een rare bui van nesteldrang de wieg in elkaar geschroefd. Hij stond al wel hier in huis, maar deschroeven zaten er nog steeds in een zakje bij en in elkaar neemt hij minder ruimte in, dus het was wel zo makkelijk.
Dus de wieg staat nu in elkaar in de babykamer Die momenteel trouwens weer als opslag wordt gebruikt, dus het is niet zo dat het er tof uitziet oid. Ook moet er nog steeds veel gesaust worden. Best balen dat ik het nou zelf niet echt goed meer kan doen (de laatste keer leverde me een heleboel harde buiken op). Nuja, iemand die voor me wil sausen moet nog wel te vinden zijn
Bla_Bla_Blamaandag 9 juni 2008 @ 10:06
Goedemorgen dames!

KD heb je een beetje kunnen slapen vanacht?

2h2h wat een reactie zeg :S. naja gelukkig dat je eigen moeder wel altijd leuk reageerd!

Mefke, wat en rotnieuws zeg...dat zet alles wel in een ander daglicht lijkt me...sterkte ermee

Verder heb ik al 3 keer bovenstaande berichten opnieuw gelezen maar er blijft niet echt iets hangen...sorry!
nog een beetje duf geloof ik

Het ziet er uit alsof t vandaag een warme dag gaat worden, dus sterktte iedereen die daar niet blij van word
Mibosmaandag 9 juni 2008 @ 10:55
Je bent twee weekjes weg en dan vervolgens is er een tweede streepjesregen geweest dus alle aanstaande nieuwe mama's en natuurlijk ook papa's van harte met de zwangerschap en dat het allemaal maar vlot mag verlopen.

Net voor ik wegging hadden wij nog het gesprek met de gyn in het ziekenhuis en daar zaten ze nog niet op 1 lijn zodoende dat we nu een definitieve eindgesprekdatum hebben voor 18 juni. Ze gingen het nog overleggen met het prof. in Den Haag die zich gespecialiseerd heeft in bevallende mama's met EDS en het herstel daarvan. Hadden wel erg op duidelijkheid gehoopt en dus nog niet gekregen maar goed als we het maar voor eind augustus weten zullen we maar denken.

KD hoop dat het toch even keertje doorzet hoor!!!

Mefke moeilijk is dat weet ik uit eigen ervaring. Mijn opa overleed heel overwachts na twee weken coma met 38 weken zwangerschap.
lunastarmaandag 9 juni 2008 @ 10:56
Goedemorgend (bijna middag)

Hier juist terug van gyn... Baby ligt nog steeds met hoofdje beneden... bloeddruk was 124/82, was met bus geweest en had beetje benauwd, maar was dus goed de bloeddruk... hartje weer gehoord.. dacht hij gaat ook checken of er al opening is, maar dat deed hij ff niet zei hij... want maakt niks uit ofzoiets.. want als baby nu wilt komen laten we dat toe... Krijg wel ff de kriebels, want was wel benieuwd naar opening, omdat schoonmoeder vind dat mijn buik in 3 dagen tijd hard gezakt is en ze is er van overtuigd dat ik deze week niet ga uitdragen... we zullen zien hé...
Maar voor de rest dus alles picobello in orde, alleen dat ik in 4 weken tijd 2 kg was bijgekomen.... Hij heeft er wel niks van gezegd.. maar ik verschoot wel...

Ik ga nu ff bijlezen....
vaamrilemaandag 9 juni 2008 @ 12:53
Goedemiddag dames,

Heb nog niet helemaal bijgelezen, maar ga ik zo wel even doen! Ik heb het idee dat ik steeds meer verschijnselen krijg en dan voornamelijk het hongergevoelmisselijkheid (tja, weet er geen ander woord voor te verzinnen, hihi). En the boops beginnen ook pijnlijker te worden, maar gelukkig alleen als ik erop druk (;), dus dat doen we maar niet te vaak he!). Hoe is het met KD?? nog steeds niet aan het puffen meid? Ik hoop voor je dat dat snel gebeurd!

Liefs Vaam
Llewellamaandag 9 juni 2008 @ 13:34
lunastar; mijn verloskundige checkt dus ook niet, omdat ik bijv al 2 cm ontsluiting zou kunnen hebben en nog 4 weken mee door kan lopen, of potdicht zit en morgen begint het en snel volledige ontsluiting. Heeft dus geen zin volgens hem om te checken, gewoon rustig afwachten.
Klinkt logisch, dus ik wacht gewoon netjes af, en eigenlijk wel beter ook dan al dat gewroet, ik laat liever de natuur zijn gang gaan.

Hier warm, badkamer aan het schoonmaken. Alles lekker rustig bij voorkeur vanuit een zittende houding doen
dutchiemaandag 9 juni 2008 @ 14:01
Sterkte alle LLM, het is even goed afzien nu met dit weer. Fruitsalade-tipje: ananas (zonder hart), druifjes, appeltje, muntblaadjes mengen met een lepeltje honing.
Was voor mij altijd een goed alternatief voor de milkshake of die ijsjes waar ik nog meer naar verlangde.

Cattie van harte met je zwangerschap! Wat leuk zeg.
Diaan73maandag 9 juni 2008 @ 14:02
Zow heb net maar even een zwarte positie broek en twee tuniekjes gekocht, de komende dagen wordt het kouder/slechter en ik kan geen broek meer aan. Weet iemand hier een goed adres voor positie spijkerbroeken? Bij Prenatal was er niet veel soeps. Het is natuurlijk ook helemaal niet het tijd van het jaar daarvoor maar ik wil er wel graag eentje hebben.
KD-fotografiemaandag 9 juni 2008 @ 14:14
ik zou vanavond misschien gestript worden, nou is het zelf al flink aan het rommelen maar heb toch afgebeld.
Aangezien ik het voor mijn schoonvader wilde doen die woensdag geopereerd wordt en dan 10 dagen in het ziekenhuis moet blijven maar nu moet hij morgenvroeg al naar het ziekenhuis.
De kans dus dat de kleine dan al geboren is is sowieso klein en ik voelde me er ook niet helemaal goed bij, ben ook bang dat ik dan een enorme lange aanloop krijg.
Als ze er donderdag nog niet is dan wil de verloskundige wel strippen, dat was haar eigen voorstel omdat ze toch ook vind dat het nu wel erg lang duurt ivm al het voorwerk.


Mefke79, wat verschrikkelijk, enorm veel sterkte ermee!

Luna, ik hoop dat je schoonmoeder gelijk heeftcen dat je niet zo blijft tobben zoals ik

Vaamrille, als je borsten erg pijn gaan doen wil een wisselende douche nog wel eens helpen, deed het bij mij tenminste wel, en helaas nog niete cht iets noemenswaardig hier dus.


Dutchie, klinkt lekker!!

diaan73, ik heb toen wat leuk spul bij wehkamp besteld, misschien is dat iets voor je?
Diaan73maandag 9 juni 2008 @ 14:38
Jeetje KD wat een toestanden zeg..... het wordt tijd dat het een keer doorzet!!

Mefke, heel veel sterkte!!

KD ik zal daar eens kijken....bedankt voor de tip!
Llewellamaandag 9 juni 2008 @ 15:07
quote:
Op maandag 9 juni 2008 14:01 schreef dutchie het volgende:
Sterkte alle LLM, het is even goed afzien nu met dit weer. Fruitsalade-tipje: ananas (zonder hart), druifjes, appeltje, muntblaadjes mengen met een lepeltje honing.
Was voor mij altijd een goed alternatief voor de milkshake of die ijsjes waar ik nog meer naar verlangde.

Ik heb mezelf een paar weken terug al een blender aangeschaft

KD; een dikke knuffel en veel sterkte en sukses met het doorzetten van het gerommel, maar ook met je schoonvader!

Mefke, ik had ook als kind/tiener last van chronische bronchitis, maar heb er nu geen last van. Alleen nu een loopneus afentoe met het warme weer.
freecellmaandag 9 juni 2008 @ 15:48
quote:
Op maandag 9 juni 2008 14:02 schreef Diaan73 het volgende:
Zow heb net maar even een zwarte positie broek en twee tuniekjes gekocht, de komende dagen wordt het kouder/slechter en ik kan geen broek meer aan. Weet iemand hier een goed adres voor positie spijkerbroeken? Bij Prenatal was er niet veel soeps. Het is natuurlijk ook helemaal niet het tijd van het jaar daarvoor maar ik wil er wel graag eentje hebben.
De H&M had ze nog wel vorige week Goedkoop en die van mij zit geweldig!

KD Tevens is dit een KD aanmoedigingspost
OooLizaooOmaandag 9 juni 2008 @ 15:49
Sorry voor mijn late reactie!

Ik heb gebeld, maar werd weer met een kluitje in het riet gestuurd, dat het wel normaal was. Werd daar behooooooorlijk pissig van.
Ik denk dat de baby een stuk rustiger was omdat ik zelf (over)vermoeid (?) was. Ik heb dit weekend echt ongelofelijk veel geslapen en sinds zaterdag is de baby weer zijn stampende zelf!
BEmaandag 9 juni 2008 @ 16:03
Fijn om te lezen Liza!
Nou ja, dat van dat kluitje niet natuurlijk, maar dat snap je wel.
Diaan73maandag 9 juni 2008 @ 16:04
quote:
Op maandag 9 juni 2008 15:48 schreef freecell het volgende:

[..]

De H&M had ze nog wel vorige week Goedkoop en die van mij zit geweldig!

KD Tevens is dit een KD aanmoedigingspost
OKay ga ik daar ook nog even kijken, de H&M hier bij mijn werk hadden ze geen positiekleding meer.

Liza fijn dat toch alles goed is nu!
Marie79maandag 9 juni 2008 @ 16:38
Fijn Liza, dat je de baby weer als vanouds voelt!

Diaan, bij de H&M als je online besteld met een bepaalde code (zie aanbiedingen topic) krijg je 25% korting! Ik ga zo toch maar even kijken...
Beakermaandag 9 juni 2008 @ 19:09
quote:
Op zondag 8 juni 2008 15:16 schreef releaze het volgende:
ik zat gisteren even op de clearblue website te kijken naar het hCG hormoon en dat het piekt tussen week 7 en 12 en het waarschijnlijk de oorzaker is van misselijkheid.

Nu vroeg ik me af, wanneer begonnen jullie echt misselijk te worden?
7 weken .....

KD en andere LLM's heel veel succes!
Bass-Missmaandag 9 juni 2008 @ 19:11
quote:
Op maandag 9 juni 2008 19:09 schreef Beaker het volgende:

[..]

7 weken .....
En wanneer gaat dat weer over?
owletmaandag 9 juni 2008 @ 19:17
bij mij pas met 15 weken
Bass-Missmaandag 9 juni 2008 @ 19:18
quote:
Op maandag 9 juni 2008 19:17 schreef owlet het volgende:
bij mij pas met 15 weken
Ik vrees dat het de vorige keer ook zoiets was bij mij, ik weet het niet meer...
Nog een goeie vijf weken te gaan dan...
freecellmaandag 9 juni 2008 @ 19:38
Bij mij was het bij 16 weken een weekje weg
Het kwam bij 17 en een half terug en is er nu (27 weken) nog steeds.
cattiemaandag 9 juni 2008 @ 19:39
KD, hopelijk gaat het nu snel echt beginnen!

Liza, fijn dat je je kindje weer goed voelt. Maar wat naar dat ze je niet serieus nemen. Waarom ga je trouwens in België naar de gyn? Want dan zul je daar lijkt me ook bevallen en met weeën vanuit Nederland naar België lijkt me niet zo geschikt. En zie je er niet tegen op om ergens te bevallen waar ze je niet serieus nemen? Dat zou ik hebben. Maar nu projecteer ik misschien mijn eigen angsten wat teveel op jou.

Ik ben ook sinds week 5 misselijk. Maar dat vind ik niet zo heel erg (wel vervelend), naarder vind ik dat ik maar bloedverlies blijf houden. Niet zoveel als vorige week dinsdag (toen liep het er in straaltjes uit), maar het gaat maar door. Ik ben op dit moment niet zo bang dat het een miskraam wordt, wat dat betreft voelt de zwangerschap wel goed, maar ik ben zo bang dat nu het gelazer rond de zwangerschap al begint. De vorige zwangerschap heeft vanaf week 20 in het teken van zorgen gestaan en ik had zo gehoopt dat het nu langer zou duren.
Libelmaandag 9 juni 2008 @ 19:44
quote:
Op maandag 9 juni 2008 14:01 schreef dutchie het volgende:
de milkshake of die ijsjes waar ik nog meer naar verlangde.

Llewellamaandag 9 juni 2008 @ 19:46
Bij mij verdween de misselijkheid ook zo'n beetje met 16 weken. Heb overigens geen enkele keer gespuugd toen, maar wel erg misselijk, dizzy, warm, opvliegers en beroerd voornamelijk in de ochtend, maar dat was opgelost door te zorgen dat ik geregeld iets binnen kreeg qua eten al was het maar een hapje brood tussendoor.
Llewellamaandag 9 juni 2008 @ 20:10
quote:
Op maandag 9 juni 2008 19:44 schreef Libel het volgende:

[..]


Tip: Blender + banaantje + melk + Vanille ijs
Bla_Bla_Blamaandag 9 juni 2008 @ 20:10
Ik heb nooit echt last gehad van misselijkheid, wel heb ik in de " piekweken" veel last van hoofdpijn gehad...

Cattie kan me voorstellen dat het vervelend is, dat bloedverlies

Liza fijn dat de baby weer wat bewegelijker is. Ikl heb afgelopen 2 dagen gemerkt dat je idd best ongerust kunt worden als je de kleine ineens minder voelt of dat hetl ijkt of ze minder fel beweegt. Gelukkig is de kleine hier sinds vandaag ook weer flink aan de gang

Ik geloof dat ik trouwens iets van oefen of indalingsween heb sinds een uurtje of 2...om t kwartier ofzo behoorlijke kramperige steken die ik nog niet eerder heb gehad...naja t voelt maar een minuutje ofzo ff pijnlijk, maar t is niet echt heel vervelend, dat scheelt

ow en mag ik ff melden dat ik niet happy ben met terugkomst van het warme weer ....mijn voeten waren vandaag zo opgeblazen dat mijn slippers kneldde
Jose81maandag 9 juni 2008 @ 20:25
quote:
Op zondag 8 juni 2008 15:16 schreef releaze het volgende:
ik zat gisteren even op de clearblue website te kijken naar het hCG hormoon en dat het piekt tussen week 7 en 12 en het waarschijnlijk de oorzaker is van misselijkheid.

Nu vroeg ik me af, wanneer begonnen jullie echt misselijk te worden?
uuh... niet? Ik heb daar gelukkig helemaal geen last van. Ik ben alleen maar moe, moe, moe...

Dakota, ik denk niet dat het de baby al is die ik voel. Ik weet het ook niet. Zal inderdaad wel bandenpijn zijn... gelukkig is het de laatste 2 dagen al zo goed als weg! Trouwens, ik zag net dat wij heel dicht na elkaar uitgerekend zijn!!

Vandaag echo gehad. Goh, inderdaad... wat bijzonder. Ineens was er een klein mensje in plaats van een klein bolletje . Bewoog al flink, maar wilde niet op de foto... (zal 'ie wel van z'n moeder hebben... als ik èrgens een hekel aan heb...;)).

Liza, wat fijn dat je je kleintje weer goed voelt...gelukkig!

KD... je maakt het wel spannend, hoor!!
Marie79maandag 9 juni 2008 @ 21:55
José wat mooi he?
_Ingrid_maandag 9 juni 2008 @ 22:58
KD hoop dat het nou eens doorzet dat rommelen!

Ik heb de laatste dagen steeds een vieze smaak achter in mijn mond. ik krijg het maar niet weg. Heel irritant!
Ik begin nu een klein beetje een buikje te krijgen! En volgens Kim zijn mijn borsten 2 extra buiken.
Silmarwenmaandag 9 juni 2008 @ 23:00
Die vieze smaak had ik ook tijdens de zwangerschap. Een paar weekjes, soort van sinaasappel ofzo. Ik werd er echt gek van, en misselijk. Ik heb echt lyrisch mijn tanden gepoetst en mondwater gebruikt, maar niets hielp.
_Ingrid_maandag 9 juni 2008 @ 23:19
quote:
Op maandag 9 juni 2008 23:00 schreef Silmarwen het volgende:
Die vieze smaak had ik ook tijdens de zwangerschap. Een paar weekjes, soort van sinaasappel ofzo. Ik werd er echt gek van, en misselijk. Ik heb echt lyrisch mijn tanden gepoetst en mondwater gebruikt, maar niets hielp.
Ik ook. Misselijk nu toevallig wel. Maar meestal gelukkig niet. Nu maar eens gaan slapen.
Diaan73dinsdag 10 juni 2008 @ 09:09
Ik heb bij vlagen last van misselijkheid, maar net als Jose heel veel last van vermoeidheid.... hopelijk gaat dat een keer weg, ik vind het helemaal niet leuk. Maar aan de andere kant: als dat het enige is, mag ik mn handen nog dichtknijpen.

Marie, ik zal eens kijken bij de H&M en de kortingscode, volgens mij heb ik die code ook wel zelf gekregen. Maar laatst toen ik keek bij de positiemode in de onlinewinkel, was er nog maar weinig te koop in mijn maat.

Jose, wat super dat je weer zo'n mooie echo hebt gehad. Ik moet nog 5 weken wachten... ik denk erover te bellen om te vragen of ik eerder mag

Bla, na vandaag wordt het weer minder warm, dus daar kun je je vast op verheugen.
freecelldinsdag 10 juni 2008 @ 09:30
Weer wat geleerd. Positieode die bij week 14 ideaal zat wordt langzamerhand te klein
Ik dacht dat dat spul bedoeld was om de hele zwangercshap mee te gaan? Maar dat gaat dus niet bij alles werken.
Bla_Bla_Bladinsdag 10 juni 2008 @ 09:42
Goedemorgen

Ik heb 3 weken geleden ofzo ook zo'n vieze smaak in mijn mond gehad...was aan 1 kant van mijn mond en het was een hele bittere smaak..super irritant want kreeg het ook nergens mee weg...en nu ik er aan denk was t van t ene op t andere moment weg

Jose fijn dat je weer een mooie echo hebt gehad, leuk om te zien dat t ineens echt een mensje is he

En hier is mijn zwangerschapskleding ook al een paar weekjes aan de krappe kant...shirtjes lijken vaak te kort, broeken knellen bij mijn buik...maar ik ga nu echt geen nieuwe kleren meer kopen voor die korte tijd
Toch apart want je zou idd denken dat je daar wel de hele zwangerschap mee vooruit zou moeten kunnen...en t is ook niet zo dat ik een extreem grote buik heb, maargoed

Hopen idd dat t vandaag minder warm word

En morgen weer naar de Gyn *ril* hoop dat ie wat vriendelijker is dit keer
Llewelladinsdag 10 juni 2008 @ 09:49
Goedemorgen!

Jeetje mina, die kleine heeft nu al een EK trauma Gister bij het 2e doelpunt, weer hoop geschreeuw natuurlijk, en ik krijg me toch een steek onderin de buik! Volgens mij schrok ze zich wild
Meteen een demostratie kijk m'n navel plopt eruit gegeven aan m'n stiefmoeder; sinds eergister blijkt dat ook mijn navel eruit kan ploppen, dat had ik nooit verwacht! Gezien ik vanmezelf zo'n diepe navel heb.

En m'n ouders hebben weer lekker geschopped voor de kleine afgelopen week; roze babynikes en een roze maxicosi. Alleen nou krijgen ze de maxicosi niet meer van de kinderwagen na het proberen (Zo'n 3-wieler, weet alleen niet welke).
BEdinsdag 10 juni 2008 @ 09:53
Je hebt die grote ronde bollen waar de beugel aan vast zit, daar achterop zitten de knoppen die je in kan drukken om de beugel naar beneden te schuiven.
Maar aan de binnenkant van die bollen, zeg maar aan de binnenkant van de boog zitten als het goed is halve maantjes, die moet je indrukken en dan komt hij weer los.

Of hadden ze dat al wel geprobeerd?
k_i_mdinsdag 10 juni 2008 @ 09:54
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 09:42 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
En hier is mijn zwangerschapskleding ook al een paar weekjes aan de krappe kant...shirtjes lijken vaak te kort, broeken knellen bij mijn buik...maar ik ga nu echt geen nieuwe kleren meer kopen voor die korte tijd
Toch apart want je zou idd denken dat je daar wel de hele zwangerschap mee vooruit zou moeten kunnen...en t is ook niet zo dat ik een extreem grote buik heb, maargoed

Hopen idd dat t vandaag minder warm word

En morgen weer naar de Gyn *ril* hoop dat ie wat vriendelijker is dit keer
Ik had precies hetzelfde. Ze hebben bij de H&M regelmatig positiekleding voor wênag. Ik heb voor de laatste twee zwangere weken daar nog een broek gekocht voor 7 euro . Dus als je er één in de buurt hebt zitten, kan het geen kwaad om er even te loeren .
lunastardinsdag 10 juni 2008 @ 09:59
goedemorgend dames

KD meid ik hoop dat het nu toch in gang mag schieten voor je hoor meid... ook al is het zo warm.. je beebje vasthouden is nu het enigste denk ik dat je wilt...

Hier al héél deel werk verricht... ga nu meteen was ophangen... en dan vlug terug binnen zitten, want ik zweet me nu al kapot

Blabla wat je vernoemd heb ik ook al paar keer gehad.... ik ben eigenlijk nog altijd beetje teleurgesteld dat gyn niet gekeken heeft naar opening... was wel nieuwsgierig (gewoon om te vergelijken met zwangerschap van Luna)

Liza gelukkig dat beebje weer goed aanwezig is... daar krijg ik stress van hé.. als ze u zonder boe of ba zo een antwoord geven... daarom dat ik in begin van zwangerschap ook nog vroedvrouw heb aangesproken... en die komt ook lekker langs als ik bevallen ben.. want ga als alles goed is voor polyklinisch (is héél ongewoon hier in belgië.. ze verwachten dat je 5 dagen blijft, maar daar heb ik echt geen zin in ik wil dicht bij mijn gezinnetje zijn, en niet steeds gestoord worden wanneer ik het niet wil )

Llewela leuk alles in het roze... hier is kinderwagen neutraal omdat we bij Luna nog niet wisten wat het ging worden.. maar we kleden het mooi meisjes-achtig aan... Hopelijk geraakt de maxi-cosi er toch af meid...


ik ga nu was ophangen
mriendinsdag 10 juni 2008 @ 10:06
Goedemorgen,
Vanmorgen alweer bij de VK geweest, baby lag inderdaad mooi op het bekken te duwen, wat de pijn veroorzaakt. 't kon nooit heel lang meer duren zij ze, en dat is natuurlijk ook zo
Verder was alles goed, bloeddruk netjes en niets aangekomen t.o.v. de vorige keer.
Volgende week weer terugkomen, of ik moet dan al bevallen zijn
Bla_Bla_Bladinsdag 10 juni 2008 @ 10:22
Roze baby nikes
whehe mijn navel zit nog steeds netjes naar binnen...ik gok at dat ook zo blijft

Kan me voorstellen dat je nieuwsgierig bent Luna, maar ik heb toch zoiets: hoe minder ze tussen mijn benen hoeven te zitten, hoe beter

Hihi Mrien t kan nooit meer lang duren...ja zoveel had ik je ook kunnen zeggen
Maar wel spannend he...t komt zooo dichtbij nu

Ik zei net ook nog tegen vriendje, zo stom eigenlijk dat ik precies weet hoelang t nog duurt en al aan t aftellen ben, maar buiten opa's en oma's niemand iets weet, dus ik ook niet tegen mensen kan zeggen..oe nog zoveel nachtjes slapen
Hij heeft dat wel aangezien hij vrij heeft genomen voor die week en gewoon de reden heeft opegegeven...achja
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 09:54 schreef k_i_m het volgende:
Ik had precies hetzelfde. Ze hebben bij de H&M regelmatig positiekleding voor wênag. Ik heb voor de laatste twee zwangere weken daar nog een broek gekocht voor 7 euro . Dus als je er één in de buurt hebt zitten, kan het geen kwaad om er even te loeren .
Helaas heeft de H&M hier in de stad geen positiekleding :S
Dan zou ik naar eindhoven moeten rijden en dat is toch een klein uurtje in de auto

maar 7 euro kun je t idd niet voor laten
Jeliefdinsdag 10 juni 2008 @ 10:35
Zo, weer bijgelezen. Kus voor ieder die het nodig heeft.

Ik ben nog niet misselijk, behalve zaterdag icm duizelig. Moe wel, ik kan de hele dag wel slapen. Ik ben dan ook blij dat Emma nog slaapt tussen de middag.
Ik heb wel mijn positiebroeken uit de kast getrokken, ik had gister echt geen zin in een strakke band om mijn buik, vandaag gaat het wel weer. Ook al de eerste broek gekocht,mooi bruin linnen bij de miss Etam. Die kan ik aan het eind van de zomer wel passend aan denk ik.
Llewelladinsdag 10 juni 2008 @ 10:45
BE: thanks! Ik heb het even doorgegeven. Geen idee of ze dat al hadden geprobeerd!

Hier 1 broek die nu iets strakker gaat zitten, voor de rest valt het mee, ohw en m'n lichte H&M tuniekje staat ook wel vrij strak. Maar ik ga ook niet meer voor die laatste tijd nieuwe kleding halen, alleen al om de moeite

Ohwja, gister waren de enkeltjes weer dusdanig gezwollen dat ze leken op de enkeltjes van jaap uit de gouden kooi Ik voel me niet dik of vatsig ofzow tijdens het zwanger zijn, maar als m'n enkels zo dik zijn is het toch wel even schrikken. Gelukkig vanochtend weer weggetrokken nadat ik met een kussen onder m'n voeten had geslapen. En nu lijken ze weer iets op te zetten
pinquitdinsdag 10 juni 2008 @ 11:28
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 09:53 schreef Brighteyes het volgende:
Je hebt die grote ronde bollen waar de beugel aan vast zit, daar achterop zitten de knoppen die je in kan drukken om de beugel naar beneden te schuiven.
Maar aan de binnenkant van die bollen, zeg maar aan de binnenkant van de boog zitten als het goed is halve maantjes, die moet je indrukken en dan komt hij weer los.

Of hadden ze dat al wel geprobeerd?
ik dacht dat dit over een BH ging
Mibosdinsdag 10 juni 2008 @ 11:34
Oh en ik dacht Max krijgt een broertje of een zusje
pinquitdinsdag 10 juni 2008 @ 11:37
hehe, dat zou wel een wonder zijn
#ANONIEMdinsdag 10 juni 2008 @ 11:42
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 10:06 schreef mrien het volgende:
Goedemorgen,
Vanmorgen alweer bij de VK geweest, baby lag inderdaad mooi op het bekken te duwen, wat de pijn veroorzaakt. 't kon nooit heel lang meer duren zij ze, en dat is natuurlijk ook zo
Dan mag ik hopen dat het bij mij ook niet lang meer duurt, heb ook al 2 weken last van pijn.
Maarja waar heb ik nou niet last van...
Mibosdinsdag 10 juni 2008 @ 11:57
KD-fotografiedinsdag 10 juni 2008 @ 13:03
ah lovelylady, ken het gevoel van er even doorheen zitten, sterkte ermee.

Mrien, fijn dat alles weer goed was!!
Mibosdinsdag 10 juni 2008 @ 13:07
en ik dacht meteen KD komt even melden dat ze bevallen is!!! Hoe gaat het vandag?
lunastardinsdag 10 juni 2008 @ 13:13
lovely ik heb er ook zo'n last van.. maar heb ergens gelezen dat het idd is door hoofdje dat tegen schaambot drukt en als je zo goed als je nog kunt in kleermakerszit gaat zitten kantel je je bekken en dan kan het zijn dat hoofdje er mooi tussenin gaat zitten... Ik heb het gisteren en eergisteren toch maar ff zo goed als ik kan geprobeerd.. en moet eerlijk zeggen, het deed niet goed, maar de pijn is IETSJES minder
KD-fotografiedinsdag 10 juni 2008 @ 13:18
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 13:07 schreef Mibos het volgende:
en ik dacht meteen KD komt even melden dat ze bevallen is!!! Hoe gaat het vandag?
hetzelfde

Gisteren flink gerommel, vanacht weeachtige gevoelens, vanochtend weer lekker wakker worden met 3 stevige weeën ( daar wordt je goed wakker van hoor. ) en dan zakt het weer om van voor af aan te beginnen.
Maar mijn baarmoedermond is wel nog verder naar voren gaan staan dus dat is wel weer een goed teken.

Lunastar, weet niet hoe groot jij bent maar ik ben maar klein dus dan werkt dit bij mij wel.
Heel charmant op de bank zitten met je benen wijd en bungelend boven de grond,naar voren hangen over een oversized kussen die op je schoot ligt en dan zo lekker uithangen.
En wat het nog lekkerder maakt is als je partner dan over je rug heen wrijft/kieteld/maseerd.
lunastardinsdag 10 juni 2008 @ 13:45
ben ook niet echt groot, zal die tip ook eens proberen...
weet je wat ook heerlijk zit en minder pijnlijk is om dan terug op te staan, een tuinstoel waar je de rugleuning van plat kunt leggen, die zitten wat dieper dan een gewone keukenstoel...
mriendinsdag 10 juni 2008 @ 15:02
Mmm en bij mij helpt dat in kleermakerszit zitten ook niet echt, zodra je weer gaat staan krijg je het alsnog voor je kiezen (die pijn)
Ik doe dus hetzelfde als KD, gewoon in huis heel charmant hangen met de benen wijd op de bank of veel op bed zitten/liggen/hangen, matras is lekker zacht

Ach, ik vind het niet heel vervelend, minst fijne d'r aan is dat je minder mobiel bent..

PS, KD volgens mij klopt jouw ticker niet...je bent vandaag toch 39 weken? Volgens je ticker 38 weken en 5 dagen

[ Bericht 11% gewijzigd door mrien op 10-06-2008 15:11:11 ]
OooLizaooOdinsdag 10 juni 2008 @ 15:13
KD, jij zal echt wel blij zijn als het nu definitief doorzet zeker?
Hier nooit slechte smaak gehad, wel misselijk tot een week of 14 (denk ik, weet ik eigenlijk al niet meer ) en vooral echt ongelofelijk moe!
quote:
Op maandag 9 juni 2008 19:39 schreef cattie het volgende:
Liza, fijn dat je je kindje weer goed voelt. Maar wat naar dat ze je niet serieus nemen. Waarom ga je trouwens in België naar de gyn? Want dan zul je daar lijkt me ook bevallen en met weeën vanuit Nederland naar België lijkt me niet zo geschikt. En zie je er niet tegen op om ergens te bevallen waar ze je niet serieus nemen? Dat zou ik hebben. Maar nu projecteer ik misschien mijn eigen angsten wat teveel op jou.
Ik wil graag in België bevallen omdat ik me daar al bij al veel meer thuis voel dan in Nederland. Ik heb hier ook echt geen vrienden, enkel een paar kenissen en zo moederziel alleen met man en kind als het wat moeilijker zou gaan, daar zie ik wel tegenop. Dan ben ik liever in een omgeving waar ik mijn familie en vrienden "binnen handbereik" heb .
Mijn zwangerschapsverlof gaat in 5 weken voor mijn bevalling en vanaf dan gaan we al naar België. Even Amsterdam - Gent met weëen is inderdaad geen optie .
Ik voel me door mijn gyn wel heel erg serieus genomen (en zij is ook diegene die het echte werk zal moeten doen ). Het zijn vooral die lieve dames aan de balie (die daar altijd tegen hun zin lijken te zitten) die je niet serieus lijken te nemen. Langs de andere kant begrijp ik het ook wel een klein beetje: ze zullen daar dagelijks wel genoeg hysterische vrouwen aan de lijn hebben waar vaak -uiteindelijk- niks mis mee is. (kijk maar naar mij ). Een vriendin van me waar echt iets mee aan de hand was, die hebben ze echt juist opgevangen. Dus ik heb er wel voldoende vertrouwen in .
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 09:30 schreef freecell het volgende:
Weer wat geleerd. Positieode die bij week 14 ideaal zat wordt langzamerhand te klein
Ik dacht dat dat spul bedoeld was om de hele zwangercshap mee te gaan? Maar dat gaat dus niet bij alles werken.
Haha ja! Ik ben al af en toe gewoon in de H&M eens wat nieuws gaan bijhalen. Al wil ik me nog steeds persé in die eerste broek wurmen! Anders voel ik me echt wel een zwanger nijlpaard (je kent de omvang van mijn buik NU AL).
#ANONIEMdinsdag 10 juni 2008 @ 15:17
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 15:02 schreef mrien het volgende:
Mmm en bij mij helpt dat in kleermakerszit zitten ook niet echt, zodra je weer gaat staan krijg je het alsnog voor je kiezen (die pijn)
Ik doe dus hetzelfde als KD, gewoon in huis heel charmant hangen met de benen wijd op de bank of veel op bed zitten/liggen/hangen, matras is lekker zacht

Ach, ik vind het niet heel vervelend, minst fijne d'r aan is dat je minder mobiel bent..
Heb net ook eens geprobeerd die kleermakers zit... krijg het niet voor elkaar, me heupen doen al zo zeer (rechterheup zit slijmbeursontsteking). Als ik te lang zit krijg ik er ook last van, aan de ene kant moet ik van mezelf in beweging zijn en aan de andere kant zou ik het liefst de hele dag willen liggen/zitten.
Minder mobiel hier ook.. zoontje was vanochtend dusdanig ook boos dat mama even op de bank lag dat hij boos in de gang met zijn kleurboek ging zitten.

Al die goedbedoelde adviezen, laatste loodjes, ik wordt er ook een beetje moe van. Ik heb gewoon echt geen zin meer (eigenlijk heeeeeeeeeel zwak natuurlijk omdat je er zelf ook aan begonnen ben) en ik moet nog minimaal 4 weken. Het wordt met de dag erger. Ik zit gewoon nie tof in me velletje. Is het verstandig dit aan de VK te vertellen? En dan nog, wat kan zij er aan doen? Lekker dubieus allemaal.
vaamriledinsdag 10 juni 2008 @ 15:30
quote:
Op maandag 9 juni 2008 14:14 schreef KD-fotografie het volgende:

Vaamrille, als je borsten erg pijn gaan doen wil een wisselende douche nog wel eens helpen, deed het bij mij tenminste wel, en helaas nog niete cht iets noemenswaardig hier dus.
Bedankt KD! Goede tip, maar ben eigenlijk ook wel blij dat ik iets voel, want verders eigenlijk weinig last van kwaaltjes. Maakt me i.v.m. mijn ma best een beetje onzeker en aan de andere kant is het natuurlijk weer ontzettend prettig nu. Ben ook pas 5 weken zwanger, dus het kan allemaal nog komen.

Liefs Vaam
Bla_Bla_Bladinsdag 10 juni 2008 @ 15:35
Lovely wat vervelend dat je niet zo lekker in je vel zit op t moment
mischien idd bij je VK melden al weet ik idd ook niet zeker of zij er iets mee kan

Hier gister het voorstel voor KDV binnen gekregen op papier en ze hebben plaats op alle aangevraagde dagen...stond zelfs een dag teveel op
Dus snel ondertekend en teruggestuurd ter bevestiging, echt een opluchting als je soms hoort wat een gedoe er is met plaatsgebrek.

Verder vandaag lekker niet te veel gedaan en een mezelf aan t verwennen met maskertjes enzo ...heerlijk
OooLizaooOdinsdag 10 juni 2008 @ 15:36
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 15:17 schreef LovelyLady het volgende:
Het wordt met de dag erger. Ik zit gewoon nie tof in me velletje. Is het verstandig dit aan de VK te vertellen? En dan nog, wat kan zij er aan doen? Lekker dubieus allemaal.
Waarom niet? Als je echt niet lekker in je vel zit -wat ik me wel kan voorstellen in jouw situatie- kan je er toch zeker eens over praten met de VK?
KD-fotografiedinsdag 10 juni 2008 @ 15:43
mrien, klopt idd niet, had deze al een paar keer laten vallen maar is niet doorgekomen denk ik.

http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=kelly&year=2008&month=6&day=17&babycount=1

OooLizaooO , als het eenmaal doorzet ga ik waarschijnlijk roepen dat ik niet wil omdat het zo'n pijn doet, hahaha, maar ja, zal toch wel heel blij zijn!!

Lovely, zal het wel even overleggen ja met je vk, wat misschien helpt is visolietabletten, klinkt stom maar bij mij werkt het vaak wel om me net weer een beetje wat beter te laten voelen en het is nog goed voor de baby ook.
Heel veel sterkte.
simmudinsdag 10 juni 2008 @ 15:46
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 15:17 schreef LovelyLady het volgende:

[..]

. Ik zit gewoon nie tof in me velletje. Is het verstandig dit aan de VK te vertellen? En dan nog, wat kan zij er aan doen? Lekker dubieus allemaal.
tuurlijk moet je dat vertellen! als jij toch alleen maar de hele tijd pijn hebt kan je je toch niet goed voorbereiden op de bevalling? wellicht kan de vlos iets in samenspraak doen met de huisarts aan die slijmbeursontsteking, misschien dat er toch iets mogelijk is qua medicijnen. ik weet dat mijn vader het verschillende malen gehad heeft in zijn schouder, en een paar keer verschillende medicijnen kreeg omdat het steeds terugkwam. Mefke79: heel veel sterkte!
#ANONIEMdinsdag 10 juni 2008 @ 15:47
Blabla, lekker dat het kdv plek heeft op de aangevraagde dagen. Aan de andere kant belachelijk dat je je kind nu al moet aanmelden terwijl het er nog niet eens is.
En liza, ik moet nog even wachten tot maandag voor ik weer mag. Zal hoogstens misschien een peptalk krijgen.... laatste loodjes (als ik het nog 1 keer hoor ga ik gillen ) En dat is het ook, ze schatten niet voor niets dat ukkie in me buik al op 3500 gram en dan moet ik nog even.
Maarja misschien toch maar even melden.

en simmu: die slijmbeursontsteking is al een paar keer besproken en tot nu toe is het redelijk uit te houden geweest. Met dikke voetjes omhoog savonds in bed op je zij liggen is dan weer niet zo bevorderend.
Heb voor ik zwanger was geregeld een prik gehad in mijn heup, dat hielp wel, maar mogen ze nu niet doen omdat het zelfde goedje er in zit wat ze gebruiken als ze gaan inleiden...

[ Bericht 25% gewijzigd door #ANONIEM op 10-06-2008 15:51:11 ]
OooLizaooOdinsdag 10 juni 2008 @ 15:54
Zeker even melden doe je niks mis mee! Die laatste loodjes toch
En misschien weet ze wel nog iets om je "lijden" te verzachten (zoals hierboven al gezegd)?
Alleszins veel sterkte
#ANONIEMdinsdag 10 juni 2008 @ 15:56
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 15:54 schreef OooLizaooO het volgende:
Zeker even melden doe je niks mis mee! Die laatste loodjes toch
En misschien weet ze wel nog iets om je "lijden" te verzachten (zoals hierboven al gezegd)?
Alleszins veel sterkte
je zei het... * LovelyLady gilt heel hard

Bedankt meiden .... nog ff wachten tot maandag dus...
OooLizaooOdinsdag 10 juni 2008 @ 16:08
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 15:56 schreef LovelyLady het volgende:
je zei het... * LovelyLady gilt heel hard
Dat moet toch goed gedaan hebben ? Nee?
DJMOdinsdag 10 juni 2008 @ 17:19
hai ik ben niet nieuw op FOK!, maar wel in dit sub-forum even voorstellen, DJMO beter bekend als Monique en inmiddels twaalf weken zwanger (ja precies vandaag) typisch: bij mijn ex zes jaar geprobeerd zwanger te worden; maar nooit gelukt. Vier maanden bij mijn jeugdliefde terug, en ik het is raak! vandaag bij de verlos geweest en een derde echo gehad:

ik heb al een dochter van negen (word op 3 december tien jaar) en van JJ (zo noemen we hem alvast, omdat we beiden denken dat het een jochie wordt) wordt verwacht rond 22 december.

ik wil hier graag meer gaan posten en meelezen, want hoewel ik er al eentje heb, is het toch wel weer spannend allemaal!
Bla_Bla_Bladinsdag 10 juni 2008 @ 17:23
Welkom en gefeliciteerd DJMO
DJMOdinsdag 10 juni 2008 @ 17:27
thnx bla ik ben wij zijn er heel erg blij mee net zoals al de mensen die hier posten

ik heb wel gelijk een vraagje.. (en als ik verkeerd zit moet je het maar zeggen hoor) volgens de verlos heb ik last van (zwangerschaps) ischias .. nu heb ik morgen al een afspraak bij de dokter, maar wat zijn de ervaringen hier ermee??
Bla_Bla_Bladinsdag 10 juni 2008 @ 17:29
oe nu al last daarvan...vervelend!
Denk alleen dat je een afspraak bij de fysio moet maken en niet bij de dokter...maargoed die zal je vanzelf wel doorsturen
DJMOdinsdag 10 juni 2008 @ 17:31
ja ik vond het ook vreemd, bij 1e nergens last van gehad, ook niet van misselijkheid (behalve toen ik lag te bevallen, toen ging ik constant over mijn nek) en nu word ik van één kop koffie al misselijk
Marie79dinsdag 10 juni 2008 @ 18:09
Welkom DJMO!
Vervelend die isschias
DJMOdinsdag 10 juni 2008 @ 19:13
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 18:09 schreef Marie79 het volgende:
Welkom DJMO!
Vervelend die isschias
thnx en ja het is vervelend, bij de eerste had ik wel last van mijn rug, en ook last van rugweeen (vergeten te zeggen daarstraks) maar dit is toch wel wat irritanter. ik kan soms niet normaal lopen of staan zitten gaat nog wel gelukkig. ook kan ik nu al niet meer normaal op mijn buik liggen..

waarom had ik daar toen ik 18 was geen last van en nu wel
Fuentedinsdag 10 juni 2008 @ 19:51
Welkom DJMO!

KD, hoe is het daar?
Webkimdinsdag 10 juni 2008 @ 20:35
DJMO, welkom en gefeliciteerd.
Ik heb je in het lijstje in de OP gezet.
freecelldinsdag 10 juni 2008 @ 21:28
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 17:27 schreef DJMO het volgende:

ik heb wel gelijk een vraagje.. (en als ik verkeerd zit moet je het maar zeggen hoor) volgens de verlos heb ik last van (zwangerschaps) ischias .. nu heb ik morgen al een afspraak bij de dokter, maar wat zijn de ervaringen hier ermee??
Mijn ervaring hiermee is dat het
a. pijn doet
b. meer pijn gaat doen als je je rug en benen heel veel gebruikt
c. nog meer pijn gaat doen bij bukken
d. de chiropractor een beetje helpt
DJMOdinsdag 10 juni 2008 @ 21:41
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 21:28 schreef freecell het volgende:

[..]

Mijn ervaring hiermee is dat het
a. pijn doet
b. meer pijn gaat doen als je je rug en benen heel veel gebruikt
c. nog meer pijn gaat doen bij bukken
d. de chiropractor een beetje helpt
de chiropractor hier in het dorp heet kreukniet weet niet of ik dat wel vertrouw
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 20:35 schreef Webkim het volgende:
DJMO, welkom en gefeliciteerd.
Ik heb je in het lijstje in de OP gezet.
thnx, voel me gelijk een beetje meer thuis
freecelldinsdag 10 juni 2008 @ 21:46
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 21:41 schreef DJMO het volgende:

[..]

de chiropractor hier in het dorp heet kreukniet weet niet of ik dat wel vertrouw
Ik lachte echt hardop!

Ik heb het sowieso niet zo op die krakers, maar hoewel het na de eerste twee keer vooral erger was, begint het nu toch écht te helpen!
DJMOdinsdag 10 juni 2008 @ 22:42
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 21:46 schreef freecell het volgende:

[..]

Ik lachte echt hardop!

Ik heb het sowieso niet zo op die krakers, maar hoewel het na de eerste twee keer vooral erger was, begint het nu toch écht te helpen!
ik stond er in het begin toen ik zijn praktijk zag (kom er dagelijks langs als ik boodschappen moet doen) vooral van versteld dat zo'n klein dorp echt een eigen chiropractor heeft, maar in combinatie met de naam lag ik ook helemaal dubbel .

ik heb nu als het goed is binnen een paar dagen al een warmtelamp en ik hoop dat dat iets helpt, want slapen op mijn buik of linkerzij gaat vrijwel niet meer.. kan alleen nog op mijn rug of op mijn rechterzij liggen. ik weet niet of je nog meer tips hebt om de pijn dragelijk te maken?? zo ja, dan neem ik ze graag in ontvangst
freecelldinsdag 10 juni 2008 @ 22:45
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 22:42 schreef DJMO het volgende:

[..]

ik stond er in het begin toen ik zijn praktijk zag (kom er dagelijks langs als ik boodschappen moet doen) vooral van versteld dat zo'n klein dorp echt een eigen chiropractor heeft, maar in combinatie met de naam lag ik ook helemaal dubbel .

ik heb nu als het goed is binnen een paar dagen al een warmtelamp en ik hoop dat dat iets helpt, want slapen op mijn buik of linkerzij gaat vrijwel niet meer.. kan alleen nog op mijn rug of op mijn rechterzij liggen. ik weet niet of je nog meer tips hebt om de pijn dragelijk te maken?? zo ja, dan neem ik ze graag in ontvangst
Slapen op je buik zou sowieso al snel niet meer kunnen
Ik heb vooral moeite met bepaalde bewegingen en steeds meer met omdraaien in bed. Omdraaien is echt drama!
Wat helpt? Uhm... soms helpt warm douchen, maar over het algemeen helpt bij mij: wel een beetje in beweging blijven (dus niet de hele dag stil op je kont gaan zitten) maar wel tussendoor vaak genoeg even uitrusten. Dus even gaan zitten tijdens een wandeling en dergelijke.
DJMOdinsdag 10 juni 2008 @ 23:37
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 22:45 schreef freecell het volgende:

[..]

Slapen op je buik zou sowieso al snel niet meer kunnen
Ik heb vooral moeite met bepaalde bewegingen en steeds meer met omdraaien in bed. Omdraaien is echt drama!
Wat helpt? Uhm... soms helpt warm douchen, maar over het algemeen helpt bij mij: wel een beetje in beweging blijven (dus niet de hele dag stil op je kont gaan zitten) maar wel tussendoor vaak genoeg even uitrusten. Dus even gaan zitten tijdens een wandeling en dergelijke.
lopen doe ik voldoende, ook als ik boodschappen doe sta ik onderweg geregeld stil, douchen kan mij niet heet genoeg zijn ( rond de 45 a 50 graden ofzo) bukken probeer ik te vermijden en slapen doe ik maar op mijn rechterzij in foetushouding dat ligt nog het gemakkelijkste ..

neemt niet weg dat ik alles voor lief neem omdat we over 6 maanden een klein wondertje mogen bewonderen
admiraal_anaalwoensdag 11 juni 2008 @ 00:03
Afgelopen maandag de eerste echo laten maken
volgens de echoscopist is het vruchtje nu 7 weken en 5 dagen, en 11,3mm. Ook hoorde we de hartslag en die was 145p/m en dus goed volgens de echoscopist

Maar nu zit ik me dus af te vragen die 7 weken 5 dagen is dat het moment van bevruchting of is dat het moment van de laatste menstruatie? Want dat zou niet kloppen dan....

Oja de geboortedatum is veranderd naar 21 januari dus de OP mag veranderd worden
DJMOwoensdag 11 juni 2008 @ 00:25
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 00:03 schreef admiraal_anaal het volgende:
Afgelopen maandag de eerste echo laten maken
volgens de echoscopist is het vruchtje nu 7 weken en 5 dagen, en 11,3mm. Ook hoorde we de hartslag en die was 145p/m en dus goed volgens de echoscopist

Maar nu zit ik me dus af te vragen die 7 weken 5 dagen is dat het moment van bevruchting of is dat het moment van de laatste menstruatie? Want dat zou niet kloppen dan....

Oja de geboortedatum is veranderd naar 21 januari dus de OP mag veranderd worden
ik dacht bevrucjting, maar dat weet ik niet zeker, mijn menstruatie was ook nogal vaag dus ik denk dat ze van het moment van de bevruchting uitgaan
freecellwoensdag 11 juni 2008 @ 06:47
@ Admiraal_anaal:

Volgens mij is het het moment van bevruchting plus 2 weken. Dat zou wel ongeveer bij je laatste menstruatie in de buurt moeten uitkomen, maar inderdaad niet altijd precies
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 23:37 schreef DJMO het volgende:

[..]

lopen doe ik voldoende, ook als ik boodschappen doe sta ik onderweg geregeld stil, douchen kan mij niet heet genoeg zijn ( rond de 45 a 50 graden ofzo) bukken probeer ik te vermijden en slapen doe ik maar op mijn rechterzij in foetushouding dat ligt nog het gemakkelijkste ..

neemt niet weg dat ik alles voor lief neem omdat we over 6 maanden een klein wondertje mogen bewonderen
Ja, dat scheelt inderdaad. Ik vind het ook al dragelijk omdat ik weet dat het over drie maanden gewoon over is. Als iets een einde heeft waar je naar uit kan kijken is het al een stuk minder vervelend
mrienwoensdag 11 juni 2008 @ 08:18
Gefeliciteerd DJMO!

En fijn dat de echo goed was Admiraal_anaal!

Succes vandaag bij de gyn Bla, hopelijk is die in een beter humeur dan vorige week!

Ik kruip m'n bed maar weer lekker in, te vroeg wakker, net last van nesteldrang als in, controleren of ik alles wel in ziekenhuiskoffer heb zitten, was opvouwen en wasmachine aanzetten
Vanmorgen ook een tijdje krampen, maar dat is nu geloof ik weer opgehouden..
We zien wel

Vandaag 39 weken

Owja, is er nog iemand die ik eventueel kan sms-sen als de baby geboren is? M'n computer staat nu op zolder en ik denk niet dat ik daar snel dan even naar toe loop om te melden
#ANONIEMwoensdag 11 juni 2008 @ 08:54
* LovelyLady meldt zich aan als vrijwilligster....

pm maar mocht het nodig zijn

[ Bericht 47% gewijzigd door #ANONIEM op 11-06-2008 08:54:50 ]
Llewellawoensdag 11 juni 2008 @ 09:23
Goedemorgen!

Na 2 nachten eindelijk weer eens redelijk te hebben geslapen (wel meerdere keren eruit om te plassen, en paar keer wakker om om te draaien) vannacht weer zo vroeg, ben al vanaf 3:45 wakker Mezelf nog geprobeerd in slaap te laten vallen tot 5:15, toen maar beetje tutten, ontbijten, de klusjesman is intussen langsgeweest, ben begonnen met kraambedankjes te maken en roomsoesjes met muisjes te dippen etc.

Het zou wel fijn zijn als ik weer eens ongestoord echt lekker een nacht kan slapen

Denk dat ik vandaag maar eens aan m'n draagdoek ga beginnen met maken.

En vanmiddag naar de verloskundige weer.
lunastarwoensdag 11 juni 2008 @ 09:30
Welkom en gefeliciteerd DJMO

admiraal fijn dat jullie een goede echo hebben gehad

blabla en llewela succes vandaag bij gyn of vk...
Paradijsvogeltjewoensdag 11 juni 2008 @ 09:36
@DJMO: volgens mij is heet douchen niet zo goed voor je kleintje. Dat meen ik mij tenminste te herinneren..
Diaan73woensdag 11 juni 2008 @ 09:48
Welkom DJMO!

En admiraal, wat fijn dat jullie een goede echo hadden Die 7 weken en 5 dagen is vanaf de eerste dag van de laatste menstruatie dan.... Ook gezien de grootte van het vruchtje zal je vriendin niet langer zwanger zijn dan die 7 weken en 5 dagen...
#ANONIEMwoensdag 11 juni 2008 @ 09:54
Heb even een foto gemaakt van mijn voetjes.....maar op de foto vind ik dat je het niet zo goed kan zien



Welkom DJMO en admiraal wat vond je van zo'n eerste echo? Spannend?
Succes vandaag Blabla bij de Gyn en Llewella bij de vlos.
Kom maar met goede berichten thuis

[ Bericht 28% gewijzigd door #ANONIEM op 11-06-2008 09:58:08 ]
BEwoensdag 11 juni 2008 @ 09:55
Welkom DJMO!

Admiraal_A, ik heb je datum aangepast.

Lovelylady Het is 'best aardig' te zien hoor!
Anitrawoensdag 11 juni 2008 @ 09:57
Lovelylady het wel duidelijk te zien hoor dat je olifantenpootjes hebt Goed omhoog houden die voeten!
Paradijsvogeltjewoensdag 11 juni 2008 @ 09:58
LL.... dat is goed te zien hoor! Misschien dat het in het echt erger is. Maar ik zie het, hoor!
Marie79woensdag 11 juni 2008 @ 10:14
Ik sluit me compleet bij de andere dames aan
Libelwoensdag 11 juni 2008 @ 10:23
LovelyLady, zo loop ik er momenteel ook ongeveer bij
Maar ik kan het goed verdragen, gelukkig.

Ben net bij de huisarts geweest (ik ga afwisselend bij de huisarts en de gynaecoloog voor controle) en alles was goed! Hartje gehoord, baby lag goed, urine was goed.

Over twee weken weer naar de gyn. Ben dan ruim 39 weken.

Succes voor al diegenen die controle hebben vandaag!
Webkimwoensdag 11 juni 2008 @ 10:27
Llewella, creativo: bedankjes, een draagdoek, details graag, of foto's.
En Lovely, prachtige olifantspootjes, echt wel te zien hoor zo. Ik heb geen tijd om alles terug te lezen, maar een kussen onder het voeteneind van je matras wil nog wel eens helpen.

Heet douchen tijdens de zwangerschap kan niet zoveel kwaad, tenzij je er een hele dag onder blijft staan ofzo; in de sauna mag je ook als je dat al gewoon was. Maar heet water kan wel zwangerschapsjeuk in de hand werken, omdat je huid er droger van wordt.
lunastarwoensdag 11 juni 2008 @ 10:32
lovely zo zien mijn voeten er ook uit...

Hier dus al paar daagjes benauwd gevoel, samen met een kramptrekkend gevoel bovenaanbuik... die doortrekt naar onderen toe en zo naar mijn "doos" en rug doortrekt.. het trekt terug weg... maar dan komen de ongikrampen opzetten...
Voel me zo stom.. ben maandag nog bij gyn geweest en heb er toen wel iets over gezegd gehad.. maar had het toen nog niet zo duidelijk en dus niet verder over gehad... maar nu heb ik soms zo een druk vanonder precies of kleintje eruit wilt, maar dat baarmoedervlies nog in de weg zit....

Libel fijn dat alles goed was bij de controle... het gaat vlug hé... ik verschiet er soms zelf van dat we hier al in de 37ste week zitten...
Bla_Bla_Blawoensdag 11 juni 2008 @ 10:46
admiraal_anaal fijn dat alles goed was

Lovely ik mag zo te zien niet meer klagen over mijn voeten

Mrien begint spannend te worden he 39 weken
Je mag mij ook wel als sms dienst gebruiken...weet natuurlijk alleen niet zeker of dat wel zin heeft en of ik dan zelf wel bij een laptop in de buurt ben whehe.
Ik denk dat ik mijn vriendje wel ff iets laat melden als de kleine er is

Llewella pff wat een tijdstippen
Succes met creatief zijn

Luna mischien kun je even terugbellen om te vragen of ze even willen kijken?
Was kleintje al helemaal ingedaald of kan t zijn dat dat nu aan t gebeuren is bij jou?
lunastarwoensdag 11 juni 2008 @ 11:02
KLeintje lag bij 32 weken al met hoofdje beweeglijk in bekken ingang (bibi) maar maandag heeft hij gewoon gevoeld en dus niet gekeken of ze nu helemaal was ingedaald... dus weet het niet...

Ik denk dat ik nog ff ga wachten tot schoonmoeder hier is.. dan voel ik me wat geruster... want zo alleen met mijn meisje is ook niks
#ANONIEMwoensdag 11 juni 2008 @ 11:05
Libel fijn dat alles goed is. En ja die voetjes.... *zucht* tsja tis een ramp... voelt af en toe alsof me velletje barsten wil.
Wat nog wel eens helpt is gewoon me schoenen aandoen. dan kan het vocht ook niet naar me voeten lopen en heb ik 'savonds zwembandjes om mijn enkels, das een nog maffer gezicht

Mijn vriend zal denk ik ook wel wat posten als de beeb geboren is. Dat eis ik gewoon hihi, hij is tenslotte ook FoK!ker en dus wordt dit een echt FoK! kindje.. woeiiiii Bovendien hebben we een laptop die eindelijk goed werkt (en het hopelijk blijft doen) dus kan gewoon vanuit mijn kraambedje posten.... *zucht* was het maar zover

Luna ben benieuwd wie er van ons als eerste mag aangezien we dezelfde datum zijn uitgerekend. Spannend he?

[ Bericht 20% gewijzigd door #ANONIEM op 11-06-2008 11:08:18 ]
OooLizaooOwoensdag 11 juni 2008 @ 11:15
Welkom DJMO. Mooie echo al

Gebroken nachten, bah, llewella, vreselijk! Deze nacht getergerd door 1, één K*TMUG!!! Wat kunnen die beestjes rotirrintant zijn seg! En alles op mij gemunt, ipv op mijn man! En hoeveel bloed kunnen ze willen, denk dat ik wel 20 steken had op dat kleine stukje bloot dat boven de deken uitstak (en ondertussen lag ik me wel dood te zweten, maar wou niet helemaaaaaaal volstaan).

admiraal_anaal proficiat met het kloppend hartje, geweldig toch hé (en lijkt weer zo lang geleden hier, dat begin ).

Mrien! 39 weken! Wauw je bent er ineens al bijna! Spannendddd

Lovelylady = olifantenpootjes . Best wel vervelend! Hoog houden? Koel voetbadje? Ik vind de zwelling in m'n handen vervelender dan in m'n voeten, maar gelukkig duurt dat nooit lang .
En natuurlijk willen wij hier ASAP op de hoogte zijn van de geboorte van 't kleintje !!
DJMOwoensdag 11 juni 2008 @ 11:52
bedankt allemaal

LL ik hoop niet dat ik er ook zo'n last krijg van mijn voeten krijg als wat ik bij jou zie

ik kom net bij huisarts vandaan, ik moet in beweging blijven, mag als de pijn te erg word wel een paracetamol maar meer niet. Ik mag ook geen foto's laten maken om te kijken of het te maken heeft met een ruggewervelsbeschading die ik op mijn 16e opliep door een scooter ongeluk wel mag ik warm douchen

degene die op knappen staan (ja sorry ik weet nog niet alle namen hoor ) sterkte
freecellwoensdag 11 juni 2008 @ 13:04
Op knappen staan is wel een leuke uitspraak
Mijn vader een keer over mijn schoonzus: "mja, dan en dan kan ik waarschijnlijk niet, mijn schoondochter gaat rond die tijd werpen." Vond ik ook redelijk meesterlijk

Lovely: ik dacht dat ik dikke enkels had Maar die van jou zijn véél boller.
Zometeen naar de verloskundige. Even overleggen wat ik moet gaan doen met mijn werk.
mrienwoensdag 11 juni 2008 @ 13:06
Sms dienst is geregeld Mits LovelyLady dan zelf nog niet bevallen is laat ze het jullie weten

Net toch nog maar even naar de stad gegaan, bij de Xenos hebben ze leuke geboortestickers voor het raam, en die wilde ik toch wel even halen
Wilde iets te optimistisch ook maar gelijk boodschappen halen, maar toch maar besloten dat dat niet zo handig zou zijn..
Llewellawoensdag 11 juni 2008 @ 13:09
Vanochtend toch nog maar even 2 uurtjes slaap erbij gepakt

mrien; ik zat ook al te denken die sticker te halen Maar weet nog niet of dat vandaag of morgen gaat worden, zo eerst even naar het winkelcentrum, dan zie ik wel weer
Heb wel al zo'n 3d ooievaar aangeschaft, en alle vlaggetjes en slingers en ballonnen zijn ook al in huis.
mrienwoensdag 11 juni 2008 @ 13:16
Ik vond hem wel grappig + dat de hele buurt oranje is momenteel, met het voetballen iedereen buiten staat en er dan dus ook gevraagd wordt of er al wat is ja/nee. Is het in 1 klap duidelijk
Ondanks dat ik weet wat het wordt wel allebei meegenomen (jongen/meisje), pas stond ik bij de kassa in de supermarkt met muisjes en toen vond de cassiere het zo leuk om te zeggen, ik weet wat het wordt (heel irritant)
Wilde ik niet nog eens hebben en wilde ook niet iemand tegen komen die ik kende
Bla_Bla_Blawoensdag 11 juni 2008 @ 13:29
Zo, net terug van de gyn, alles was oke en ze ligt nog steeds verkeerd om zoals verwacht.
Natuurlijk begon hij over het nieuwsbericht van afgelopen week, maar verbazingwekkend genoeg was hij dit x best aardig.

Hij zij ook dat ik t allemaal niet persoonlijk moest opvatten maar dat hij het gewoon rot vind dat iedereen tegenwoordig een mening heeft, van de buurvrouw tot journalisten terwijl ze niet eens precies weten hoe vanalles werkt...maar dat zwangere vrouwen zich daar toch door laten beinvloeden....en dat hij uiteindelijk degene is die er op aangesproken word.

Naja dat snap ik dan nog wel

Komende week mag in in elk geval nog 1 x terugkomen en dan heb ik ook een afspraak met de anestesist enzo.

Wat wel grappig was trouwens, er zat en vrouw in de wachtkamer die precies even ver was als mij, alleen was haar buik dubbel zo groot hihi...ze verwachtte dan ook een erg groot kindje en hoopte komende week al ingeleid te worden
Llewellawoensdag 11 juni 2008 @ 15:15
bla; gelukkig dat het nu beter ging bij de gyn!

mrien; ik had 2 weken geleden slingers en alles gehaald bij de prenetal, roze, en die man van dat wordt vast een jongetje
Het geslacht is hier geen geheim, maar de naam wel voor een groot gedeelte, maar vriendlief verspreekt zich nog steeds (noemt haar bij de naam) en ook m'n schoonzusje had het laatst dus open en bloot op hyves gepost (ze schaamde zich wel dood, had het zich niet beseft).
OooLizaooOwoensdag 11 juni 2008 @ 15:28
Goed dat de gyn aardiger was nu bla_bla! Volgende week wordt dan gepland wanneer jullie kindje geboren wordt?

Ik vind het niet erg dat vreemden of mensen die veraf staan het geslacht weten, maar dichte vrienden en ouders, die probeer ik nog zo lang mogelijk in spanning te houden !
Llewellawoensdag 11 juni 2008 @ 15:36
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 15:28 schreef OooLizaooO het volgende:
Goed dat de gyn aardiger was nu bla_bla! Volgende week wordt dan gepland wanneer jullie kindje geboren wordt?

Ik vind het niet erg dat vreemden of mensen die veraf staan het geslacht weten, maar dichte vrienden en ouders, die probeer ik nog zo lang mogelijk in spanning te houden !
Hier wilde een aantal heren niet weten wat het zou worden, maar dan heb je altijd van die dames die nog geen 5 seconden hun mond kunnen houden
Mijn schoonvader wilde het niet weten en warempel, meteen m'n schoonmoeder die 20 keer jubelt van een meisje, en hezelfde geld voor m'n schoonzusje en haar vriend. Een tante wilde de naam niet weten en dat heeft m'n schoonvader weer verklapt (schoonfamilie is echt heel erg slecht in geheimpjes bewaren, m'n vriend heeft het niet van een vreemde, te enthousiast ).
freecellwoensdag 11 juni 2008 @ 15:48
Ik zie dat het ook voordelen heeft dat wij het zélf niet weten. Kan je je mond ook niet voorbij praten

Net naar de verloskundige geweest en ik ben nu op haar advies toch maar gestopt met werken (had anders nog maar 7 halve diensten moeten draaien, dus een drama is het niet voor mijn werk).
Het voelt wel raar, maar aan de andere kant: héérlijk dat ik er morgen niet om 5:50 uit hoef

Mijn bloeddruk was 100/45 Gaat weer lekker!

Voor de rest alles goed. Baby groeit en beweegt goed, hartje was prima Alles top
Fuentewoensdag 11 juni 2008 @ 15:58
Wij willen niet weten wat het wordt. Bij Sara wisten we het ook niet, en ik vond de verrassing ontzettend leuk toen!
DJMOwoensdag 11 juni 2008 @ 16:08
@Llewella : wij willen het juist wel weten (stiekem hopen we op een jochie, de naam daarvoor weten we ook al ) en ons maakt het niet uit of de rest van familie en schoonfamilie het weten. ik heb uit een eerdere relatie al een dochter van nu negen jaar, en die hoopt op een zusje maar een knul lijkt me gewoon leuker dit keer
Silmarwenwoensdag 11 juni 2008 @ 16:14
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 16:08 schreef DJMO het volgende:
@Llewella : wij willen het juist wel weten (stiekem hopen we op een jochie, de naam daarvoor weten we ook al ) en ons maakt het niet uit of de rest van familie en schoonfamilie het weten. ik heb uit een eerdere relatie al een dochter van nu negen jaar, en die hoopt op een zusje maar een knul lijkt me gewoon leuker dit keer
En lukt het je nog om gezond te leven?
DJMOwoensdag 11 juni 2008 @ 16:19
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 16:14 schreef Silmarwen het volgende:

[..]

En lukt het je nog om gezond te leven?
ja prima
Jose81woensdag 11 juni 2008 @ 16:21
quote:
Op maandag 9 juni 2008 21:55 schreef Marie79 het volgende:
José wat mooi he?
Ja, was echt heel bijzonder....!! Hoe is het met jou Marie?

Diaan, als jij nog 5 weken moet wachten op de echo... hoever ben je dan? Een week of 14? Het zou inderdaad wel erg leuk zijn als je eerder terecht zou kunnen!! Wij zijn dus geweest met 11w, 3d en er was echt al een compleet mensje te zien... zo lief... zo leuk... zo bijzonder... en dat groeit 'zomaar' in mij

KD... kwam even kijken of er al nieuws van jou was... hoe is het met je?
OooLizaooOwoensdag 11 juni 2008 @ 16:26
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 15:48 schreef freecell het volgende:
Ik zie dat het ook voordelen heeft dat wij het zélf niet weten. Kan je je mond ook niet voorbij praten

Net naar de verloskundige geweest en ik ben nu op haar advies toch maar gestopt met werken (had anders nog maar 7 halve diensten moeten draaien, dus een drama is het niet voor mijn werk).
Het voelt wel raar, maar aan de andere kant: héérlijk dat ik er morgen niet om 5:50 uit hoef

Mijn bloeddruk was 100/45 Gaat weer lekker!

Voor de rest alles goed. Baby groeit en beweegt goed, hartje was prima Alles top
Oooh stoppen met werken, u lucky bastard . Kan me wel vorostellen dat het behoorlijk zwaar werd! Is het nu gewoon helemaal gedaan met werken tot de baby er is en je zwangerschapsverlof om is ?

Lekker lage bloeddruk , gelukkig alles goed met de baby, da's het belangrijkste, toch?
Diaan73woensdag 11 juni 2008 @ 16:27
Jose dan ben ik inderdaad 14 weken en 1 dag, de gyn vond eerder niet nodig..... op zich jammer maar ook wel een goed teken dat zij het niet nodig vond.

Wij willen wel graag weten wat het geslacht is en zullen daar ook niet geheimzinnig over doen... maar de naam blijft geheim. Mn moeder hoopt heftig op een kleindochter, ze heeft nu 3 kleinzonen en dus waarschijnlijk laatste kans op een kleindochter. We hebben boven mn buik gependeld en dat geeft een meisje aan en ook de chinese astrologie... nou we wachten maar gewoon de echo af. Bij hoeveel weken kunnen ze het geslacht zien eigenlijk?
freecellwoensdag 11 juni 2008 @ 16:36
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 16:26 schreef OooLizaooO het volgende:

[..]

Oooh stoppen met werken, u lucky bastard . Kan me wel voorstellen dat het behoorlijk zwaar werd! Is het nu gewoon helemaal gedaan met werken tot de baby er is en je zwangerschapsverlof om is ?

Lekker lage bloeddruk , gelukkig alles goed met de baby, da's het belangrijkste, toch?
Ja, dat is inderdaad het belangrijkste

En inderdaad, ik hoef niet meer naar mijn werk tot de uk er is En daarna is het contract afgelopen en ga ik daar dus ook niet meer heen terug. (ik krijg als de beeb er eenmaal is, mijn gastouder-uk ook nog en dan komt er nóg een gastouder-uk bij. Dus ik blijf voorlopig lekker thuis werken dan. )

Gelukkig heb ik nu ook nog een gastouderkindje thuis en die komt nog wel steeds 2 of 3 keer per week tot eind juni. Anders was het wel héél rustig in één keer nu.
DJMOwoensdag 11 juni 2008 @ 16:36
Diaan73 ik meen vanaf twintig weken
OooLizaooOwoensdag 11 juni 2008 @ 16:42
Diaan73: inderdaad vanaf een week of 20. Als het een forse jongen is soms zelfs sneller .

Freecell, gastouderkindjes zijn waarschijnlijker toch net iets rustiger dan én je job én je gastouderkindjes .
freecellwoensdag 11 juni 2008 @ 16:58
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 16:42 schreef OooLizaooO het volgende:
Diaan73: inderdaad vanaf een week of 20. Als het een forse jongen is soms zelfs sneller .

Freecell, gastouderkindjes zijn waarschijnlijker toch net iets rustiger dan én je job én je gastouderkindjes .
Jups, ik werkte ook nog 20 uur per week en dan een uur of 15 minimaal mijn gastouder-ukkie. Het werd ook wel wat zwaar
En als ik dan straks een eigen uk heb, moet ik helemaal niet denken aan die combi

Maarja, nu zit ik dus voorlopig thuis
* freecell moet maar eens gaan leren naaien ofzo
DJMOwoensdag 11 juni 2008 @ 17:01
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 16:58 schreef freecell het volgende:

[..]

Jups, ik werkte ook nog 20 uur per week en dan een uur of 15 minimaal mijn gastouder-ukkie. Het werd ook wel wat zwaar
En als ik dan straks een eigen uk heb, moet ik helemaal niet denken aan die combi

Maarja, nu zit ik dus voorlopig thuis
* freecell moet maar eens gaan leren naaien ofzo
uit dat laatste is je eigen uk voortgekomen dus dat kan je al

sorry, inkoppertje
freecellwoensdag 11 juni 2008 @ 17:12
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 17:01 schreef DJMO het volgende:

[..]

uit dat laatste is je eigen uk voortgekomen dus dat kan je al

sorry, inkoppertje
Whehe, toe nou!
DJMOwoensdag 11 juni 2008 @ 17:17
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 13:06 schreef mrien het volgende:
Sms dienst is geregeld Mits LovelyLady dan zelf nog niet bevallen is laat ze het jullie weten

Net toch nog maar even naar de stad gegaan, bij de Xenos hebben ze leuke geboortestickers voor het raam, en die wilde ik toch wel even halen
Wilde iets te optimistisch ook maar gelijk boodschappen halen, maar toch maar besloten dat dat niet zo handig zou zijn..
ik ben dan wel "nieuw" hier, maar als je een backup nodig hebt om het hier te laten weten? ik ben nog niet zover, en mijn pc staat dag en nacht aan (downloadfreak) dus ik hoef alleen mijn monitor maar aan te zetten om te kunnen posten
Llewellawoensdag 11 juni 2008 @ 17:47
Kom net bij de verloskundige vandaan; was de tijd een beetje vergeten 10 minuutjes te laat, maar was geen enkel probleem.

Bloeddruk is weer lekker gedaald, 120/65, en het viel hem op dat ik 'kussentjes' had (gezwollen enkeltjes ). Maar dat dat dus niet eens met de bloeddruk te maken heeft.
Verder was ze rustig, ligt denk de hele middag al te slapen, maar zag en klonk allemaal prima. hij heeft nog even snel gekeken met echo-apparaat of het hoofdje ook nog steeds daadwerkelijk beneden ligt, en dat was dus het geval. (Dat we niet voor verrassingen komen te staan bij de bevalling).

Verder heb ik beneden dus een wii en laptop staan met internet aansluiting bij het kraambed, dus verwacht dat ik zelf wel kan posten als het zover is En anders stuur ik vriendlief er wel op af
mrienwoensdag 11 juni 2008 @ 17:59
De laptop probeer ik ook nog voor elkaar te krijgen, maar manlief probeert datzelfde met een nieuwe plasma tv..

Fijn dat alles goed was Llewella! Makkelijk trouwens, een vk met echo apparaat!

Kd, heb je je al gemeld vandaag? Hopelijk is je meisje d'r eindelijk!
Bla_Bla_Blawoensdag 11 juni 2008 @ 18:03
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 15:28 schreef OooLizaooO het volgende:
Goed dat de gyn aardiger was nu bla_bla! Volgende week wordt dan gepland wanneer jullie kindje geboren wordt?
Dat is vorige keer al geplanned

Freecell, lekker dat je nu al vrij hebt
simmuwoensdag 11 juni 2008 @ 19:34
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 15:15 schreef Llewella het volgende:
bla; gelukkig dat het nu beter ging bij de gyn!

mrien; ik had 2 weken geleden slingers en alles gehaald bij de prenetal, roze, en die man van dat wordt vast een jongetje
Het geslacht is hier geen geheim, maar de naam wel voor een groot gedeelte, maar vriendlief verspreekt zich nog steeds (noemt haar bij de naam) en ook m'n schoonzusje had het laatst dus open en bloot op hyves gepost (ze schaamde zich wel dood, had het zich niet beseft).
wij weten het wel. zowel geslacht als naam dus
we hebben het alleen vorige maand toen we al wisten dat het slecht ging oma verteld, ik ben wel erg blij nu dat we dat gedaan hebben!
geppiewoensdag 11 juni 2008 @ 20:11
Hoe is het met KD

DMJO welkom en gefeliciteerd!

Wij hebben morgen de 20 weken echo en willen graag weten wat het wordt we gaan het ook gewoon vertellen want wij kunnen allebei slecht onze mond houden
KD-fotografiewoensdag 11 juni 2008 @ 20:33
hier nog niks hoor, alleen drukke dag gehad ivm operatie schoonvader en daar is gelukkig alles goed mee!!
freecellwoensdag 11 juni 2008 @ 20:42
Ik heb voor mezelf misschien een extra echo geregeld als proefkonijn
(de opleiding MBRT hier vlakbij zocht proefkonijnen)
cattiewoensdag 11 juni 2008 @ 20:46
KD, wat fijn dat het goed is met je schoonvader.

Freecell, ik kan me voorstellen dat je het fijn vindt om te stoppen met werken nu.
Zelf hoop ik dit keer wel tot 6 weken voor de datum te kunnen doorwerken. Maar ik reken maar nergens op. De vorige keer zat ik vanaf 23 weken thuis en dat was niet leuk. Ik ga er dit keer alles aan doen om zo lang mogelijk als verantwoord is door te werken.

Het bloedverlies is gestopt!

Vandaag heb ik een positiebroek gekocht, ik pas namelijk nog maar 2 broeken. Als ik die positiebroek aan heb, is het wel heel duidelijk dat ik zwanger ben! Het geeft hetzelfde effect als zwanger op mijn voorhoofd schrijven volgens mij.
PM-girlwoensdag 11 juni 2008 @ 20:53
Cattie, ik vind het zo leuk dat je weer zwanger bent!
En wat fijn dat het bloedverlies gestopt is.
cattiewoensdag 11 juni 2008 @ 20:54
Kom gezellig meedoen PM-girl!
PM-girlwoensdag 11 juni 2008 @ 20:56
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 20:54 schreef cattie het volgende:
Kom gezellig meedoen PM-girl!
Nee, voorlopig heb ik even genoeg plezier van het genieten langs de zijlijn!
owletwoensdag 11 juni 2008 @ 20:56
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 20:54 schreef cattie het volgende:
Kom gezellig meedoen PM-girl!
Dat dus.
owletwoensdag 11 juni 2008 @ 20:56
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 20:56 schreef PM-girl het volgende:

[..]

Nee, voorlopig heb ik even genoeg plezier van het genieten langs de zijlijn!
cattiewoensdag 11 juni 2008 @ 20:59
Aaaah, toe PM...

Op mijn werk reageert iedereen heel positief! Daar ben ik erg blij om, ik werk namelijk nog maar 2,5 maand op deze afdeling en voelde me al haast schuldig dat het zo snel gelukt is.

Veel plezier geppie morgen bij de echo! Hopelijk is alles oke.
DJMOwoensdag 11 juni 2008 @ 21:00
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 20:46 schreef cattie het volgende:
KD, wat fijn dat het goed is met je schoonvader.

Freecell, ik kan me voorstellen dat je het fijn vindt om te stoppen met werken nu.
Zelf hoop ik dit keer wel tot 6 weken voor de datum te kunnen doorwerken. Maar ik reken maar nergens op. De vorige keer zat ik vanaf 23 weken thuis en dat was niet leuk. Ik ga er dit keer alles aan doen om zo lang mogelijk als verantwoord is door te werken.

Het bloedverlies is gestopt!

Vandaag heb ik een positiebroek gekocht, ik pas namelijk nog maar 2 broeken. Als ik die positiebroek aan heb, is het wel heel duidelijk dat ik zwanger ben! Het geeft hetzelfde effect als zwanger op mijn voorhoofd schrijven volgens mij.
ik ben pas twaalf weken en pas alleen nog in mijn trainingsbroeken (of een broek die van mijn vriend is, maar dat staat ook voor geen meter ) dus ik zal er ook moeten geloven binnenkort.. nog tips toevallig waar je goedkoop positiebroeken kan aanschaffen??
cattiewoensdag 11 juni 2008 @ 21:02
H&M heeft wel schappelijke prijzen, maar bij de vorige zwangerschap vond ik de broeken van de H&M niet echt van goede kwaliteit. Sommigen hebben niet eens het einde van de zwangerschap gehaald en nadien heb ik ze allemaal weg moeten gooien, de gaten vielen er in. Prenatal gaat ook wel qua prijzen, die hebben sowieso vaak een rek met aanbiedingen, dat scheelt nogal wat.
DJMOwoensdag 11 juni 2008 @ 21:06
thnx cattie! ik heb (stomtoevallig) nog een waardebon liggen van H&M die niet verloopt (lang leve mijn vergeetachtigheid toen, kreeg de bon drie jaar geleden voor mijn verjaardag) daar heb ik nou wel een mooie bestemming voor

owja en cattie? 2 en halve maand lijkt snel maar met mijn ex heb ik het zes jaar geprobeerd en niets lukte, ruzie> uit elkaar> eigen huis, jeugdliefde terug, binnen vier maanden was het raak je moet je neit schuldig voelen, zeker niet als je collega's zo positief zijn
Marie79woensdag 11 juni 2008 @ 21:58
Ik ga morgen ook positiekleding kopen. Ik ben nu echt zover dat de broeken die eerst nog wel lekker zaten, nu gewoon niet lekker meer zitten. En mijn shirtjes worden allemaal wat kort, vreemd he Alleen bij ons het dorp is alleen de miss Etam outlet met 1 rekje zwangerschapskleding (en dat is nu vooral voorjaarskleding, dus dikkere broeken en shirts met lange mouwen) dus we gaan nu naar Hoorn (een kwartiertje rijden met de auto) en daar hopelijk wat meer keuze.
Ga nog niet alles kopen, want zaterdag ben ik jarig en dan krijg ik ook nog waardebonnen en ws. ook wel geld. Dus dan ga ik sowieso daarna ook nog wat kleding kopen!
Faja-Lobiwoensdag 11 juni 2008 @ 22:39
1 tip, zeker als je nog in de eerste helft van de zwangerschap zit, koop niet te veel broeken. Grote kans dat je er met een aantal weken al bent uitgegroeid, want ondanks dat het positiebroeken zijn kunnen ze ook te straks gaan zitten naar mate de zwangerschap vordert.
DJMOwoensdag 11 juni 2008 @ 22:45
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 22:39 schreef Faja-Lobi het volgende:
1 tip, zeker als je nog in de eerste helft van de zwangerschap zit, koop niet te veel broeken. Grote kans dat je er met een aantal weken al bent uitgegroeid, want ondanks dat het positiebroeken zijn kunnen ze ook te straks gaan zitten naar mate de zwangerschap vordert.
ik kreeg tijdens mijn eerste zwangerschap een broek van mijn vader, een spijkerbroek met elastieken voorkant, heb ik de hele zwangerschap gedragen en die zat zalig.. ik wil kijken of ik er weer zo eentje kan vinden
Bla_Bla_Bladonderdag 12 juni 2008 @ 08:24
Goedemorgen dames

Cattie wat fijn dat t bloedverlies eindelijk is gestopt!

Kd fijn dat t goed is gegaan met je schoonvader, ik hoop dat ie snel opknapt!

Hier verder niet veel nieuws, al redelijk vroeg opgestaan ..werd wakker van vriendje die ging werken en vanmiddag komt mijn vader langs en wil nog t eea gedaan hebben qua poetsen voor hij er is.
Ik moet ook nog naar mijn werk voor ze de kleine gaan halen om pasjes in te leveren en was me gister in bed aan t bedenken dat t allemaal wel dichtbij komt en dat ik toch whehe ineens...stress
#ANONIEMdonderdag 12 juni 2008 @ 08:59
Och blabla, het zal allemaal wel goedkomen, toch? Maar ik kan me best wel voorstellen dat je best wel zenuwachtig bent. Zeker omdat je weet wanneer het gaat gebeuren....

Cattie fijn dat het bloedverlies is gestopt, zal wel een opluchting zijn of niet?!!

En KD, rommelt het nog steeds? Vandaag weer naar de VK? Ben benieuwd hoor, je laat ons allen wel in spanning zo. Vind wel knap dat je het zo lang vol houdt, lijkt me echt doodvermoeiend dat gerommel.
Lishedonderdag 12 juni 2008 @ 09:28
KD, je zou vandaag toch gestript worden (mocht het nog nodig zijn?) ?
Ik heb er juist erg goede ervaring mee, dus hou de moed erin!!! om 11 uur gestript bij 3 cm ontsluitng. Om 14 uur het echte werk, om 16.20 een prachtexemplaar.
Zet 'm op moeders!!!
lunastardonderdag 12 juni 2008 @ 09:42
goedemorgend

Hier alles gelezen, maar ook weer alles vergeten sorry

Hier redelijk goed geslapen...

Marie79donderdag 12 juni 2008 @ 09:48
Faja, daar had ik het gisteravond ook nog met over. Dat als ik nu alles koop, dat ik dan met bijv. 30 weken niks meer pas! Dus ik doe nu wel een klein gedeelte, iig een paar broeken, een rok/jurk en wat langere shirts...

Ik ga zo eens kijken waar er hier zwangerschapsgym wordt gegeven en ik ga ook vandaag bellen voor de 20 weken echo
Bla_Bla_Bladonderdag 12 juni 2008 @ 09:48
quote:
Op donderdag 12 juni 2008 08:59 schreef LovelyLady het volgende:
Och blabla, het zal allemaal wel goedkomen, toch? Maar ik kan me best wel voorstellen dat je best wel zenuwachtig bent. Zeker omdat je weet wanneer het gaat gebeuren....
Ja hoor, komt ook allemaal wel goed, moet gewoon afleren om te stressen om niks
simmudonderdag 12 juni 2008 @ 09:57
voor de mensen die goedkoop zwangerschapskleding willen: ik heb goede ervaringen met internet discounters. het is geen kwaliteitsspul ofzo, maar wel lekker goedkoop. let wel op het volgende: vaak worden geen of weinig bezorgkosten berekend, maar als iets niet goed is en je wilt het terugsturen moet je dat wel betalen.

http://www.positiewinkel.nl/
http://www.bellyfashion.nl/
#ANONIEMdonderdag 12 juni 2008 @ 10:00
quote:
Op donderdag 12 juni 2008 09:48 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Ja hoor, komt ook allemaal wel goed, moet gewoon afleren om te stressen om niks
Ach meid, het hoort erbij, gooi het desnoods maar op de hormonen.

Zo had ik laatst dus ruzie met het bedhemeltje/klamboe geval voor de beebiekamer.
Ben uiteindelijk in huilen uitgebarsten en me vriend had echt zo iets van HUH Waar gaat dit over... en heeft toen maar even geholpen.

Het voordeel dat je weet wanneer het gaat gebeuren, lijkt mij, is dat je je er een beetje op kan voorbereiden. Tuurlijk ben je zenuwachtig maar dat gevoel krijg je toch ook wel een beetje als de weëen beginnen of de vliezen zijn begonnen? Gewoon lekker rustig aan doen
Bla_Bla_Bladonderdag 12 juni 2008 @ 11:02
Hehe ja ik ken het, in huilen uitbarsten en een vriend die er niks van snapt

T is ook idd een voordeel dat je weet wanneer t gaat gebeuren, ik weet gewoon dat ik de dingen die ik nog wil/ moet doen voor die dag geregeld moet hebben en heb niet de "stress" erbij van het onverwachtte...

Denk dat t ook gewoon zenuwen zijn...en ineens wil iedereen me gezelschap komen houden/ op de koffie komen, en dat kost me voor mijn gevoel alleen maar tijd
klinkt egoistisch want ik weet dat ze t allemaal goed bedoelen en t voor hun ook spannend is...dus ik denk dat ik t idd maar lekker op de hormonen ga gooien
Silmarwendonderdag 12 juni 2008 @ 11:36
Bla, juist nu wil je ook tijd voor jezelf denk ik maar zo. Althans, dat had ik wel heel erg. en zenuwen ook, en dan moest ik nog wel 5 weken.
KD-fotografiedonderdag 12 juni 2008 @ 12:10
quote:
Op donderdag 12 juni 2008 09:28 schreef Lishe het volgende:
KD, je zou vandaag toch gestript worden (mocht het nog nodig zijn?) ?
Ik heb er juist erg goede ervaring mee, dus hou de moed erin!!! om 11 uur gestript bij 3 cm ontsluitng. Om 14 uur het echte werk, om 16.20 een prachtexemplaar.
Zet 'm op moeders!!!
We gaan dadelijk bespreken of het een goede mogenlijkheid is, ik mag het zelf kiezen dus en ik weet zelf nog niet wat ik kies.
Bij Demi heeft het namenlijk niet geholpen en toen liep ik al overtijd en leverde het alleen maar veel pijn op.
Maar nu is het ook wel al veel meer aan het rommelen als bij Demi toen.
mriendonderdag 12 juni 2008 @ 12:43
Goedemiddag inmiddels al
Gisteravond hele avond gerommel, toen hield het op en begon het vanaf 3 uur weer. Van 3 tot half 6 dus niet geslapen, daarna in slaap gevallen op de bank (zodat manlief kon slapen, was om 4 uur maar uit bed gegaan) en toen was het weer rustig...
Vanmorgen dus maar in bed gekropen om de slaap een beetje in te halen...
Nu overigens ook weer rustig, met af en toe wat krampen..

Fijn dat het met je schoonvader goed gegaan is KD! Sterkte vandaag met beslissen bij de VK!
KD-fotografiedonderdag 12 juni 2008 @ 12:59
en ik ben niet gestript, waarom niet?
Omdat alles al in werking is gezet en ze zelf voelde dat ik al wat weeënactiviteit heb.

Dus hopenlijk zet het nu toch snel uit zichzelf helemaal door!

mrien, lastig is dat he, dat onregelmatige, hopenlijk zet het toch snel door bij je in het echte werk!
freecelldonderdag 12 juni 2008 @ 13:00
Hoppa KD, eindelijk wat schot in de zaak!
#ANONIEMdonderdag 12 juni 2008 @ 13:01
En dat is nr 2....
KD en Mrien... allebei aan het rommelen... wordt wel weer tijd voor een beebje...
Mijn schoonmoeder zegt dat traplopen helpt
dussuh dames... zet em op

[ Bericht 40% gewijzigd door #ANONIEM op 12-06-2008 13:03:18 ]
Llewelladonderdag 12 juni 2008 @ 13:34
KD & Mrien; sukses beiden!!!


Ik geloof dat de gebroken nachten mij eindelijk gaan opbreken (Vond nog dat ik lang fit bleef ).
Vanochtend weer om 4 uur wakker, beetje tv kijken, en uiteindelijk 6:15 naar beneden (ik ga liever niet eerder gezien mijn vriend daar op het kraambed slaapt om nog een beetje een goede nachtrust te hebben gezien hij gewoon weer te werk moet). Zat om half 7 weer achter de naaimachine vol frisse moed, maar halverwege voelde ik me steeds brakker worden. Uiteindelijk maar even op de bank in slaap gevallen, maar voel me nog niet helemaal lekker, brak.

Maar, heb net m'n ring-sling draagdoek afgemaakt, alhoewel ik hem nog wat wil opleuken, maar de basis is klaar. Zal even kijken of ik een fotootje kan maken. In dezelfde kleur als de luiertas, heb inmiddels een hello kitty applicatie patch via ebay besteld, kijken of ik die op de doek kan naaien voor een echte bijpassende doek
Bla_Bla_Bladonderdag 12 juni 2008 @ 14:59
quote:
Op donderdag 12 juni 2008 11:36 schreef Silmarwen het volgende:
Bla, juist nu wil je ook tijd voor jezelf denk ik maar zo. Althans, dat had ik wel heel erg. en zenuwen ook, en dan moest ik nog wel 5 weken.
Ja precies, ik heb ook besloten dat ik dat gewoon ga aangeven als er nog meer mensen komen die langs willen komen enzo. En ik ga denk ik ook gewoon niet meer langs mijn werk om de pasjes in te leveren, die dingen lopen niet weg en anders laat ik mijn vriend wel langs rijden

KD en Mrien, spannend
Succes alle2
Llewelladonderdag 12 juni 2008 @ 16:37
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 10:27 schreef Webkim het volgende:
Llewella, creativo: bedankjes, een draagdoek, details graag, of foto's.











(Komt nog kaartje aan vast).
RockabeIIadonderdag 12 juni 2008 @ 16:39
Snoepig <3
Bla_Bla_Bladonderdag 12 juni 2008 @ 16:49
Leuk hoor
Webkimdonderdag 12 juni 2008 @ 17:00
Pink is peautiful.
Beakerdonderdag 12 juni 2008 @ 19:07
quote:
Op donderdag 12 juni 2008 12:59 schreef KD-fotografie het volgende:
en ik ben niet gestript, waarom niet?
Omdat alles al in werking is gezet en ze zelf voelde dat ik al wat weeënactiviteit heb.

Dus hopenlijk zet het nu toch snel uit zichzelf helemaal door!

mrien, lastig is dat he, dat onregelmatige, hopenlijk zet het toch snel door bij je in het echte werk!
Kindertjees die op 13 juni worden geboren zijn enorm lief en leuk

Zet hem op!
Anitradonderdag 12 juni 2008 @ 19:08
KD spannend hopenlijk zet het door!!
cattiedonderdag 12 juni 2008 @ 19:34
quote:
Op donderdag 12 juni 2008 08:59 schreef LovelyLady het volgende:
(...)

Cattie fijn dat het bloedverlies is gestopt, zal wel een opluchting zijn of niet?!!

(...)
Ja, jammer alleen dat het vandaag weer begonnen is. Niet heel veel, maar leuk is anders.

KD en Mrien, succes!
geppiedonderdag 12 juni 2008 @ 19:35
KD en Mrien succes

Cattie: hopen dat het bloeden snel weer stopt!!

Wij hebben vandaag de 20 weken echo gehad, een iets uitgebreidere vanwege afwijkingen aan beide kanten (hart/nieren) alles was oké en we verwachten een meisje
Ben zóó blij!!

[ Bericht 1% gewijzigd door geppie op 12-06-2008 22:25:14 ]
cattiedonderdag 12 juni 2008 @ 19:39
Gefeliciteerd met je goede echo Geppie!
freecelldonderdag 12 juni 2008 @ 19:40
Ow, cattie balen zeg TOch vervelend zo'n extra stukje onzekerheid!
quote:
Op donderdag 12 juni 2008 19:35 schreef geppie het volgende:

Wij hebben vandaag de 20 weken echo gehad, een iets uitgebreidere vanwege afwijkingen aan beide kanten (hart/nieren) alles was oké en we verwachten een meisje
Ben zóó blij!!
Gefeliciteerd met je kleine gezonde meisje!

Mijn moeder is hier vandaag geweest en heeft het hele huis voor me gesopt Stofzuigen, dweilen en allerlei andere dingen Zo lief van haar!
Iedereen wil me steeds helpen en aangezien ik rustig aan moet doen, moet ik dat dan ook maar aannemen

Mijn schoonstiefmoeder (jaja) is zelfs aan het gordijnen naaien geslagen voor me. NIet dat dat nu te zwaar voor me is, maar dat kan ik gewoon niet een lakentje naaien of iets dergelijks lukt nog wel, maar gordijnen zijn een stap te ver
Jeliefdonderdag 12 juni 2008 @ 19:44
KD dat het maar snel doorzet.

Cattie jakkes, ik hoop dat het snel weer ophoudt hoor.
Jose81donderdag 12 juni 2008 @ 19:47
Geppie, wat fijn dat alles goed was.. wat zal het spannend zijn geweest als er aan beide kanten van de familie problemen in de familie voorkomen... Maar dit is dus goed nieuws!! En een meisje... leuk!

Mrien & KD... spannend hoor!! Zet'm op, he!

Diaan, dus jullie willen wel weten wat het wordt... zou wel leuk zijn als het een meisje zou worden zo te horen...!
Joredonderdag 12 juni 2008 @ 19:49
Een meisje, wat leuk! En nog leuker dat alles er goed uitziet, natuurlijk.

KD, ik kom hier één keer per week en elke keer wens ik je weer succes. Dus. Volgende week wil ik je liever feliciteren

Hier weer een week verder, elke keer op donderdag kom ik even langspiepen hier omdat ik niet zoveel te vertellen heb. Ik ben erg in afwachting van de echo (nog drie weken...) maar de tijd gaat gelukkig weer net zo snel als voor de zwangerschap. Die drie weken zijn dus wel te overzien.

Hoe is het met de andere prille zwangeren? Fruppel, voel je al wat?

Nog een typisch zwangerschapskwaaltje: ik vind het altijd leuk om Allerhandes e.d. door te lezen (en te fantaseren over hoe ik dat allemaal ga koken als ik later groot ben, ik hou namelijk niet van koken en ik hoop dat dat verandert met de tijd) maar nu vind ik al die recepten die erin staan zó smerig! Normaal blader ik echt watertandend door zo'n blad heen maar nu is een plaatje van eten me al teveel. Laat staan het echte werk. Vooral warm eten, wat een vreselijke uitvinding. Ik kan me nog herinneren dat ik graag uit eten ging maar daar doe je me op dit moment absoluut geen plezier mee.
_Ingrid_donderdag 12 juni 2008 @ 20:01
KD en Mrien succes!

Geppie wat fijn dat je een goede echo hebt gehad!

Cattie balen dat je weer gaat bloeden. Hopelijk stopt het ook weer snel.
Llewelladonderdag 12 juni 2008 @ 21:15
Geppie; fijn dat je een goede echo hebt gehad, en een meisje!

Cattie; hopen dat het bloeden weer snel over gaat! Sterkte ermee!


Nou; ik ben iig vandaag weer opnieuw oma geworden M'n andere kroost kruipt momenteel uit het ei, jonge slangetjes. Gek genoeg leefde ik daar de laatste dagen meer naartoe dan het feit dat ik zelf binnenkort mag (Ik wist dat ze vandaag nog weleens uit konden gaan komen, en zat dus goed met die gok ). De eerste 5 steken met hun koppie eruit
cattiedonderdag 12 juni 2008 @ 21:17
Hahaha Llewella, dat is nog eens een ander soort bevalling!
sjakdonderdag 12 juni 2008 @ 21:23
Cattie Wanneer ga je weer naar de VK?

KD en Mrien, zet 'm op
cattiedonderdag 12 juni 2008 @ 21:29
4 juli ga ik pas weer naar de gyn, maar dan ook wel weer direct een echo. Op dit moment is het bloedverlies te weinig om zenuwachtig van te worden, maar ik vind het wel vervelend dat het nu al bijna 2 weken lang duurt. Ik heb mezelf gezegd dat als het niet erger wordt dan dit, het gewoon goed zit. Ik voel me nog zwanger genoeg in ieder geval!
sjakdonderdag 12 juni 2008 @ 21:33
Bah, dat duurt nog best lang. Nou ja, je weet het he, als je het niet vertrouwt gewoon bellen
Moonahdonderdag 12 juni 2008 @ 22:11
Oh Cattie, wat spannend zeg...

En KD is bezig begrijp ik?! Succes dame!
Joredonderdag 12 juni 2008 @ 22:13
Wat vervelend zeg, Cattie. Ik kan me zo voorstellen dat het je nogal bezig houdt, zelfs na een goede echo.
BEdonderdag 12 juni 2008 @ 22:29
Geppie, wat leuk, een meisje! Fijn dat alles goed was!
#ANONIEMdonderdag 12 juni 2008 @ 22:30

Cattie, lijkt me erg verontrustend hoor. Vind dat je er nog rustig onder blijft zo. Hopelijk gaat het uiteindelijk toch weer weg, en blijft het weg!

Llewella, Crea Bea.. mooi die draagdoek, begreep ik nou goed dat ie nog niet helemaal af was?! Ennuh gefeliciteerd met de babyslangetjes (rrr moet er zelf niet aan denken hihi)

Geppie, wat fijn dat alles goed is.. en een meid gefeliciteerd hoor! En nu alles lekker in het roze?
(neem een voorbeeld aan Llewella hihi die heeft zo'n mooie meidenkamer)

Jore ik hoop dat die 3 weken heel snel voor je zullen gaan... wachten is zooo ***
Hier een redelijke dag, komt mede doordat het is afgekoeld! Mijn voetjes zijn weer wat blijer en daardoor ik ook. Ben met de stofzuiger door het hele huis gegaan, de afwas gedaan, wasje gedraaid en opgehangen, en ik heb zelfs boodschappen gedaan. Iets wat ik met dat mooie weer niet deed want halverwege was ik al doodop. Al met al een lekker dagje. *geeft mezelf applaus*

Ben nu toch wel benieuwd of het bij KD en Mrien gaat doorzetten....nog een paar en
Laat die beebjes maar komen.......
mriendonderdag 12 juni 2008 @ 23:16
Nou hier is alles rustig momenteel, dus ik ga zo lekker richting bed
Hopen op een rustige nacht
KD-fotografiedonderdag 12 juni 2008 @ 23:56
helaas niet bezig hoor, weer weggezakt....

Nu begin het toch wel echt zat te worden, ik geef er niks om om langer door te lopen maar dan niet zoals nu, wel weeën , niet weeën , wel weeën, niet weeën enz.
Alles wijst erop dat de bevalling ieder moment kan gaan beginnen maar zal je net zien dat ik dadelijk met 42 weken ingeleid moet worden in het ziekenhuis.
XXXKarinXXXvrijdag 13 juni 2008 @ 00:07
och balen KD!
kan me voorstellen dat je het nu wel een keer zat bent

*Knuffel geeft*
Llewellavrijdag 13 juni 2008 @ 03:54
Cattie: wat vervelend dat je dan nog zo lang moet wachten!

Lovely: Ja ik wil er nog versiering opdoen, had een hello kitty applicatie besteld, kijken of dat wat is/leuk staat.
Maar in feite is ie al klaar ja! (En ik weet dat veel mensen er niet aan moeten denken, slangetjes, maar ik vind ze zo schattig Maar dit zijn ook 'lieve' ongevaarlijke slangetjes in allerlei mooie kleurtjes )

KD; wat enorm balen! Had gedacht dat het nu toch echt wel door zou zetten na je bericht! Verloskundige die verder niets kan doen of kan zeggen waarom het zo gaat of wanneer het wel door zou gaan zetten? Ik weet, natuur moet gewoon z'n werk doen, maar het lijkt me zo echt heel frustrerend worden!


En slapen, wat is dat Om 3 uur weer wakker, maag trekt, denk ik ga er nu uit ook, ben het zat Kijken of ik zo moe genoeg wordt en wel weer kan slapen
Loena-tik-vrijdag 13 juni 2008 @ 09:03
quote:
Op donderdag 12 juni 2008 23:56 schreef KD-fotografie het volgende:
helaas niet bezig hoor, weer weggezakt....

Nu begin het toch wel echt zat te worden, ik geef er niks om om langer door te lopen maar dan niet zoals nu, wel weeën , niet weeën , wel weeën, niet weeën enz.
Alles wijst erop dat de bevalling ieder moment kan gaan beginnen maar zal je net zien dat ik dadelijk met 42 weken ingeleid moet worden in het ziekenhuis.
Hup, gewoon bellen die vk, ze had je laatst gewoon moeten strippen joh(zeker druk met bevallingen op dat moment in haar praktijk) Idd dat gevoel dat die 42 weken(en dus ziekenhuistoestanden) er aan komen geven ook zo'n onrustig gevoel. Strippen kan geen kwaad en als de eerste keer niet voldoende reactie geeft kan het ook nog een tweede keermijn kinderen wilden ook altijd het liefst blijven zitten tot ze puber waren ofzo

Succes

[ Bericht 2% gewijzigd door Loena-tik- op 13-06-2008 09:09:36 ]
#ANONIEMvrijdag 13 juni 2008 @ 09:06
Jeetje KD, wat een welles nietus verhaal. Zou je er alsnog voor kunnen kiezen om te strippen? Of heeft dat weinig zin omdat er al weëenactiviteit is. En de vliezen breken? Weet niet wat de normen daarvoor zijn hoor maar dit duurt toch best wel lang zo.

Llewella, vroege vogel, ik hoop dat je nog een beetje hebt kunnen slapen, aan je post te zien was je er weer vroeg bij Vervelend hoor als je zo slecht slaapt. Mijn vriend heeft er gelukkig niet zo heel veel last van.
En over die slangetjes.. zolang ze niet giftig zijn en niet bijten, denk ik dat ik het niet zo eng zou vinden hihi.

Hier ook een vermoeiend nachtje, veelste laat naar bed, zoontje te vroeg wakker. Dringend zin om naar de stad te gaan maar de bussen rijden niet. Er staat wel een auto voor de deur maar geen rijbewijs. Had al een vriendin gevraagd maar helaas. Het wordt em niet vandaag ben ik bang
lunastarvrijdag 13 juni 2008 @ 09:09
Cattie spijtig dat bloedverlies weer begonnen is... hopelijk stopt het ook vlug weer

Geppie fijn voor de goede echo.. en een meisje

Kd en mrien hopelijk mag het eindelijk is vlot doorzetten... beebjes kom maar lekker naar buiten....

Hier gisteren constant kramp in bil, benen, onderrug... zouden dit beenweeën kunnen zijn???? of gewoon spierpijn????
Llewellavrijdag 13 juni 2008 @ 09:14
luna; ik heb ook snel kramp bij bijv uit bed stappen, in m'n bovenbenen vooral. Maar dan zoals kuitkramp.
Heb het tegen de vk gezegd, en wat ik zelf al zei, die spieren worden allemaal wat weker natuurlijk.
Is het zoals kuitkramp of toch anders?
Loena-tik-vrijdag 13 juni 2008 @ 09:17
quote:
Op vrijdag 13 juni 2008 09:06 schreef LovelyLady het volgende:
Jeetje KD, wat een welles nietus verhaal. Zou je er alsnog voor kunnen kiezen om te strippen? Of heeft dat weinig zin omdat er al weëenactiviteit is. En de vliezen breken? Weet niet wat de normen daarvoor zijn hoor maar dit duurt toch best wel lang zo.
Vliezen breken doen ze alleen als de bevalling al "echt" begonnen is en er ontsluiting isauw...moet niet denken aan zo'n haak "daar" als je nog geen onstluiting hebt

Dit ook in verband met infectiegevaar, ze willen het liefst dat het kind geboren wordt binnen 24 uur na het breken van de vliezen.
pinquitvrijdag 13 juni 2008 @ 09:25
KD
lunastarvrijdag 13 juni 2008 @ 09:28
quote:
Op vrijdag 13 juni 2008 09:14 schreef Llewella het volgende:
luna; ik heb ook snel kramp bij bijv uit bed stappen, in m'n bovenbenen vooral. Maar dan zoals kuitkramp.
Heb het tegen de vk gezegd, en wat ik zelf al zei, die spieren worden allemaal wat weker natuurlijk.
Is het zoals kuitkramp of toch anders?
anders... die kuitkrampgevoel ken ik goed genoeg.. maar die kramp komt op ik zak haast door mijn benen van de pijn maar trekt net zo snel weg als het komt....
Fruppelvrijdag 13 juni 2008 @ 09:35
Jeetje meiden wat gaan jullie snel! Ik kan op mijn werk stukken minder Fokken dan voorheen dus moet een boel bijlezen!
KD wat een geduld moet jij hebben zeg, ik hoop dat de kleine meid nou toch snel zal komen!
Mrien ook aan het rommelen

Jore, ik voel nogsteeds maar bar weinig en kan dan ook niet wachten tot ik mijn echo heb. Helaas duurt dat nog 3 weken!
Heb wel krampjes zo nu en dan in mijn buik maar daar blijft het dus ook bij. Kan me ook nogsteeds maar moeilijk voorstellen dat ik zwanger ben!
Is dit bekend voor andere zwangeren/moeders?
Moet toch eerlijk zeggen dat ik er wel onzeker en bang dat het niet goed zit....
PM-girlvrijdag 13 juni 2008 @ 09:39
Even een voor KD, tjee wat een lange aanloop zo! Succes hoor!

En Cattie, wat rottig dat je weer bent gaan vloeien,
Marie79vrijdag 13 juni 2008 @ 09:44
Fruppel, daar had ik in het begin ook last van, ik voelde van alles in mijn buik (van die krampjes dus) maar verder ook helemaal niets. Ja, ik was moe, ontzettend moe...

Gisteren flink geshopt voor kleding en ook heel leuk geslaagd. 2 Lange broeken, een korte broek en een rokje met iets van 5 shirtjes erbij. Was bij de Miss Etam en daar kreeg je vanaf 3 artikelen 30% korting, dus dat scheelde wel!
Toen nog even bij de Prenatal gekeken, wilde eigenlijk nog een 3/4 broek maar niet kunnen slagen.
Wel nog even voor een kinderwagen gekeken en daar hadden ze er één staan die ons goed beviel en ook nog een leuk prijsje had (pfoeh, wat zijn die kr*ngen duur zeg) dus die gelijk gekocht en we konden hem zelfs meenemen. Gisteravond deze dus uitgepakt en in elkaar gezet, we krijgen hem nl. van mijn schoonouders en die komen morgen dus dan kunnen ze zelf ook even kijken!

KD en Mrien heel veel sterkte!
Cattie, wat naar en onzeker steeds dat bloedverlies...
En Geppie een meid wat leuk!
Diaan73vrijdag 13 juni 2008 @ 10:02
KD en Mrien heel veel sterkte en wat duurt het toch lang voor je KD...

Geppie wat fijn dat je zo'n goede echo had en een meisje, super

Cattie ik leef ook met jou mee, wat vervelend zeg dat bloedverlies. Het moet gewoon stoppen!!

Hier gaat het redelijk, nog erg veel moe en veel slapen, daardoor 's avonds ook niet meer achter de pc... misselijkheid blijft bij vlagen, verder een flink groeiend buikje.... en gelukkig een positiebroek kunnen scoren. Er is zo weinig keus vind ik, tenminste in mijn smaak/maat.
Marie79vrijdag 13 juni 2008 @ 10:12
Vervelend is dat he, dat moeie... ik ging van lamlendigheid dan maar weer om 9 uur naar mijn bed toe!
Fruppelvrijdag 13 juni 2008 @ 10:17
Marie, vanaf wanneer voelde jij je meer zwanger?
Het is zo raar nu, wetende dat je zwanger bent maar het aan niets kunnen merken
Marie79vrijdag 13 juni 2008 @ 10:20
Ik weet het niet meer precies, maar denk zo vanaf een week of 6...
Paradijsvogeltjevrijdag 13 juni 2008 @ 10:20
KD

Geppie, sterkte.

Cattie meisje

Diaan: positiekleding was voor mij ook een ramp. Ik heb gewoon bij de normale zaken gekeken op zoek naar shirts die onder de boezem wijd uitlopen. Dan kocht ik van die zwarte positiebroeken met zo'n band. Over die broek kan ook een rok(je). 't Is een beetje puzzelen, maar ik kwam er uiteindelijk wel.
Fruppelvrijdag 13 juni 2008 @ 10:29
quote:
Op vrijdag 13 juni 2008 10:20 schreef Marie79 het volgende:
Ik weet het niet meer precies, maar denk zo vanaf een week of 6...
Ik ben nu 7 weken + 2 dagen en een tikkie ongeduldig denk ik!
Llewellavrijdag 13 juni 2008 @ 10:32
quote:
Op vrijdag 13 juni 2008 09:28 schreef lunastar het volgende:

[..]

anders... die kuitkrampgevoel ken ik goed genoeg.. maar die kramp komt op ik zak haast door mijn benen van de pijn maar trekt net zo snel weg als het komt....
Geen idee hoe beenweeen voelen, maar je zou natuurlijk de verloskundige kunnen bellen als het aan blijft houden en heftiger wordt.
Marie79vrijdag 13 juni 2008 @ 10:34
Ik weet ook niet of het ultieme "zwangergevoel" wel echt bestaat hoor! Het zal voor iedereen wel anders voelen, en misschien heb jij ook pas achteraf dat je je bedenkt: "o, ik voelde me dus wel zwanger".
Fruppelvrijdag 13 juni 2008 @ 10:36
quote:
Op vrijdag 13 juni 2008 10:34 schreef Marie79 het volgende:
Ik weet ook niet of het ultieme "zwangergevoel" wel echt bestaat hoor! Het zal voor iedereen wel anders voelen, en misschien heb jij ook pas achteraf dat je je bedenkt: "o, ik voelde me dus wel zwanger".
misschien heb je ook wel gelijk!
Je hoort altijd zoveel verhalen over misselijkheid etc als je zwanger bent en nu ik helemaal niets voel zo ongeveer vraag ik me dan af of het wel "klopt"
Tegen eind Januari zal ik laten weten of ik er achteraf anders tegenaan kijk!
Bla_Bla_Blavrijdag 13 juni 2008 @ 10:38
Goedemorgen meiden

KD kan me voorstellen dat je daar gek van word hoor bah bah

Hier slecht geslapen vanacht...pas om half 1 ofzo in slaap gevallen terwijl ik gisteravond rond etenstijd mijn ogen bijna niet kon openhouden en vanacht vanaf half 4 tot n uur of 5/ half 6 wakker gelegen...en opstaan doe ik dan ook liever niet omdat ik bang ben dat ik vriendje wakker maak die er om 6 uur uit moet. Maar werd net wel om 10 uur pas wakker omdat mam belde...dus dat scheelt.

Luna geen idee wat dat kan zijn, mischien ff je vk bellen?

Frups, fijn te lezen dat alles goed gaat
Krampjes zijn goed hoor, had ik ook in t begin

Geppie, een meisje, wat leuk!

Sorry voor de rest niet veel onthouden....
Diaan73vrijdag 13 juni 2008 @ 10:39
quote:
Op vrijdag 13 juni 2008 10:29 schreef Fruppel het volgende:

[..]

Ik ben nu 7 weken + 2 dagen en een tikkie ongeduldig denk ik!
Dat ongeduldige is heel logisch, ik heb het ook... en ik heb toch wel wat kwaaltjes en kan ik ook niet meer verbergen dat ik zwanger ben. Ik denk dat je dat houdt, totdat je je beeb regelmatig voelt bewegen, dan is het allemaal zoveel echter.

Ja, marie, ik ben te eigenwijs om naar bed te gaan, vind ik zo ongezellig voor Peaceman. Met als resultaat dat ik vanaf kwart voor 9 ofzo in slaap val op de bank en vervolgens rond 10 uur wakker word en dan maar naar bed ga. Als ik vrij ben, probeer ik wel even te slapen voordat de avond begint zodat ik wat meer aan de avond heb, maar vaak ben ik dan nog moe om vervolgens rond 10 uur weer naar bed te gaan.

PV, bovenstukken zijn het probleem niet, genoeg leuke tuniekjes/jurkjes.. maar de broeken vind ik echt een ramp. En ik kan mn eigen broeken echt niet meer aan, vanmorgen nog een wijdere spijkerbroek geprobeerd, maar kan hem niet dichtkrijgen. Als het lekker/warmig weer is, heb ik genoeg 3/4 leggings, die zitten momenteel heerlijk, maar met dit weer is het echt waardeloos.
mrienvrijdag 13 juni 2008 @ 10:45
Balen dat het niet doorgezet heeft KD!
Ik heb gewoon heerlijk kunnen slapen, geen gerommel meer, alles weer rustig
Straks even bijlezen..
freecellvrijdag 13 juni 2008 @ 10:46
Ik voelde er in het begin ook weinig van hoor, ook al was ik wel misselijk
En als je de beeb dan op een gegeven moment voelt, ga je je weer ongerust maken, omdat je beeb al een tijdje niét hebt gevoeld.
Wen er maar vast aan, je zult vanaf nu ongerust zijn tot ze 18 zijn en de deur uit gaan (en daarna waarschijnlijk ook nog wel)
Jorevrijdag 13 juni 2008 @ 10:46
Ik heb dat ook hoor Fruppel, ben dan wel misselijk maar ook de ene dag meer dan de andere. Het is gewoon nog zo abstract allemaal, je weet dat je zwanger bent want je bent niet ongesteld geworden en je hebt een test gedaan maar verder? Ik heb mijzelf maar als doel gesteld dat ik die echo rustig afwacht en geen enge verhalen meer lees over missed abortions en miskramen. De kans dat het goed gaat is vele malen groter dan dat het fout gaat.
freecellvrijdag 13 juni 2008 @ 10:50
Als je de eerste echo hebt gehad, wordt het ook allemaal wat 'echter' hoor!
Bla_Bla_Blavrijdag 13 juni 2008 @ 10:52
quote:
Op vrijdag 13 juni 2008 10:46 schreef Jore het volgende:
De kans dat het goed gaat is vele malen groter dan dat het fout gaat.
precies
En op die eerste echo zie je gewoon een lief stuiterend boontje Frups en ben je (voorlopig) weer even gerustgesteld. Ik kan je nl zeggen dat je de hele zwangerschap door iets van ongerustheid voelt...maar dat zal wel de voorbereiding zijn op t moederschap hihi
OooLizaooOvrijdag 13 juni 2008 @ 12:21
Inderdaad, je bent altijd wel over iets ongerust! En ik was ook gefrustreerd hoor de eerste weken van mijn zwangerschap: wanneer ga je dat nu ZIEN dat ik zwanger ben! Heb ik iets te hard op geroepen als je mijn buik nu ziet !
Jeliefvrijdag 13 juni 2008 @ 13:11
Heel herkenbaar Fruppel. Ik voel mij ook niet echt zwanger. Wel moe en als ik langer dan 3 uur niks eet wordt ik een beetje flauw. En moe! Als ik tussen de middag niet heb geslapen dan ben ik om een uur of 6 wel klaar met aardig doen
Fruppelvrijdag 13 juni 2008 @ 13:54
Wat fijn om te lezen dat het toch een herkenbaar iets is! Ik had niet verwacht dat het echt zo kon zijn haha!
Ik ben vandaag wel voor het eerst echt heel heel heel erg moe, de hele dag ook al! Is niet echt goed voor mijn werk op het moment want er komt niets uit mijn handen.
Vanavond naar het concert van Bon Jovi toe dus vroeg slapen zit er niet in, heb al geinformeerd dat ik morgen overdag helemaal niets ga doen want we hebben 's avonds een verjaardag.
Wil morgen wel even naar de kapper want mijn haar is een drama!

Bedankt voor alle reakties op mijn ongeduldigheid !
Libelvrijdag 13 juni 2008 @ 14:00
Hier begint de schrik voor de bevalling op te komen
Morgen 38 weken, dus het kan elk moment beginnen en nu begin ik echt schrik te krijgen. Eigenlijk niet echt een reden voor. Mijn twee vorige bevallingen waren heel goed en toch...
Ik weet nog wel dat ik bij/na mijn vorige bevalling gezegd heb 'nooit meer' al kan ik mij de pijn niet echt meer voor de geest halen. En nu 'moet' ik nog een keer.
Brrrrrrr....
Diaan73vrijdag 13 juni 2008 @ 14:04
quote:
Op vrijdag 13 juni 2008 13:54 schreef Fruppel het volgende:
Wat fijn om te lezen dat het toch een herkenbaar iets is! Ik had niet verwacht dat het echt zo kon zijn haha!
Ik ben vandaag wel voor het eerst echt heel heel heel erg moe, de hele dag ook al! Is niet echt goed voor mijn werk op het moment want er komt niets uit mijn handen.
Vanavond naar het concert van Bon Jovi toe dus vroeg slapen zit er niet in, heb al geinformeerd dat ik morgen overdag helemaal niets ga doen want we hebben 's avonds een verjaardag.
Wil morgen wel even naar de kapper want mijn haar is een drama!

Bedankt voor alle reakties op mijn ongeduldigheid !
Ik heb gelezen dat Bon Jovi vanavond pas om half 11 begint ivm de wedstrijd van vanavond.... ben je daarvan op de hoogte? Bron
Estrysvrijdag 13 juni 2008 @ 14:05
Ik voel me ook niet heel anders, alleen als ik s'ochtends (en 's avonds) mijn beste vriend (deze weken) de wc pot weer mag begroeten voel ik me anders... (knap beroerd haha) Iedereen heeft zo zijn eigen kwaaltjes of juist niet, dat maakt je ook zo onzeker
Fruppelvrijdag 13 juni 2008 @ 14:08
quote:
Op vrijdag 13 juni 2008 14:04 schreef Diaan73 het volgende:

[..]

Ik heb gelezen dat Bon Jovi vanavond pas om half 11 begint ivm de wedstrijd van vanavond.... ben je daarvan op de hoogte? Bron
Ja! We gaan eerste gezellig voetbal kijken met zijn allen in de Arena en daarna genieten van Bon Jovi
Diaan73vrijdag 13 juni 2008 @ 14:25
quote:
Op vrijdag 13 juni 2008 14:08 schreef Fruppel het volgende:

[..]

Ja! We gaan eerste gezellig voetbal kijken met zijn allen in de Arena en daarna genieten van Bon Jovi
leuk hoor, heel veel plezier vanavond! Ik ben zelf blij dat ik gewoon lekker bij de buren zit en als ik het niet meer trek gewoon naar huis kan gaan
Fruppelvrijdag 13 juni 2008 @ 14:54
quote:
Op vrijdag 13 juni 2008 14:25 schreef Diaan73 het volgende:

[..]

leuk hoor, heel veel plezier vanavond! Ik ben zelf blij dat ik gewoon lekker bij de buren zit en als ik het niet meer trek gewoon naar huis kan gaan
ik ga na mijn werk nog even mijn bed in voor we weg gaan kan ik net een uurtje slapen nog.
Paradijsvogeltjevrijdag 13 juni 2008 @ 15:06
Cattie, hoe is het nu?
Diaan73vrijdag 13 juni 2008 @ 15:10
quote:
Op vrijdag 13 juni 2008 14:54 schreef Fruppel het volgende:

[..]

ik ga na mijn werk nog even mijn bed in voor we weg gaan kan ik net een uurtje slapen nog.
groot gelijk, dat probeer ik ook nog even te doen maar met eten en Twan in de buurt zal dat helaas niet lukken. Hopelijk hou ik het vanavond vol. Is het al 17:00 uur... pfff heb echt geen zin meer om te werken.
Fruppelvrijdag 13 juni 2008 @ 15:37
Ik zit ook echt mijn tijd uit te zitten op het werk, heb geen zin meer!
Hoop voor je dat je toch nog een gaatje kunt vinden om even onder de wol te kruipen!
Spuuglokjevrijdag 13 juni 2008 @ 15:50
KD succes he, ik hoop dat het gauw echt doorzet.
Bla_Bla_Blavrijdag 13 juni 2008 @ 15:57
Veel plezier bij BonJovi Fruppel!!

Libel ik kan het me wel voorstellen, schrik voor de bevalling.
Hier ook een beetje zenuwen voor alles wat er komen gaat. Vandaag precies 38 weken en ik hoef in elk geval geen 2 weken meer te wachten.

Gister vanalles klaargelegd wat mee moet naar t ziekenhuis.
Keuken net nog eens geprobeerd te poetsen, maar dan krijg ik toch echt last van mijn buik...
DJMOvrijdag 13 juni 2008 @ 16:02
ik voel me niet veel anders dan de meeste hier... slaperig tot en met, misselijk, maar wel hongerig.. en aangezien het vrijdag de dertiende is, blijf ik lekker binnen .. ga ik zo douchen tegen de pijn in mijn rug en heup en eens zien of ik dan een poosje kan slapen want ben ontzettend brak

sterkte allemaal voor vandaag!
Llewellavrijdag 13 juni 2008 @ 16:13
quote:
Op vrijdag 13 juni 2008 14:00 schreef Libel het volgende:
Hier begint de schrik voor de bevalling op te komen
Morgen 38 weken, dus het kan elk moment beginnen en nu begin ik echt schrik te krijgen. Eigenlijk niet echt een reden voor. Mijn twee vorige bevallingen waren heel goed en toch...
Ik weet nog wel dat ik bij/na mijn vorige bevalling gezegd heb 'nooit meer' al kan ik mij de pijn niet echt meer voor de geest halen. En nu 'moet' ik nog een keer.
Brrrrrrr....
Hier lijkt het nog zo ver weg gevoelsmatig, anderzijds ook weer zo dichtbij (had het gisteren echt zwaar eventjes nog naar de stad, alsof die kleine al tussen m'n benen bungelde zo voelde het).
Maar bang ben ik gek genoeg niet, heb er alle vertrouwen in, maar misschien komt die schrik op het moment supreme, gezien ik het gevoel heb dat het nog wel ff duurt.
mrienvrijdag 13 juni 2008 @ 16:33
Gek idee Bla, dat jij weet wanneer je kleintje geboren gaat worden..ben heeeeel benieuwd!
Denk zelf ergens volgende week of begin van die week erna..

Ik weet nog niet zo goed hoe ik naar de bevalling uit moet kijken. Vroeger vond ik het feit dat je moest bevallen ook wel een reden om niet zwanger te raken (toen ik nog jonger was), nu kijk ik er nog steeds niet naar uit, maar wel als iets wat er bij hoort..
Ben er niet echt bang meer voor, ben gewoon ontzettend benieuwd naar het kleintje in m'n buik, misschien dat dat ook meehelpt
#ANONIEMvrijdag 13 juni 2008 @ 16:42
Bevallen? Liever gister dan vandaag, voor mijn gevoel. Al die kwaaltjes, dikke poten, last van heupen/rug/voeten/benen. Het buiten adem raken van een trapje op en af for god sake... het slaat gewoon nergens op. Minder mobiel zijn, waardoor je kind weer te lijden heeft en vervolgens daardoor ook niet lekker in zijn velletje zit.... das gewoon niet tof. Al die hormonen die door je lijf gieren en je reactie op bepaalde situaties zo raar kunnen uitpakken
Kan niet wachten tot ik me weer eens normaal kan omdraaien in me eigen nest, zonder dat het zeer doet, niet meer 3 keer in een nacht eruit om te piesen, brak wakker worden en de hele dag wel willen slapen.

Dus als het aan mij ligt komt het, maar heb net als Llewella het gevoel dat dit kindje lekker zit en zich gewoon aan de uitgerekende datum houdt.
Ik kijk niet uit naar de bevalling, de vorige keer als behoorlijk pijnlijk en vervelend ervaren. Maar je krijgt er ook zoveel weer voor terug. Dat maakt zoveel goed, een gezond kindje.
En wat mrien zegt, ben zo ontzettend nieuwsgierig naar dat kleintje.

[ Bericht 5% gewijzigd door #ANONIEM op 13-06-2008 16:45:34 ]
geppievrijdag 13 juni 2008 @ 20:09
quote:
Op vrijdag 13 juni 2008 10:20 schreef Paradijsvogeltje het volgende:


Geppie, sterkte.
Waarmee? Op de roze wolk klimmen?

KD en Mrien niet meer gesignaleerd? Tis weer tijd voor verse beebs
Marie79vrijdag 13 juni 2008 @ 23:01
Ik had even een vraagje: hebben jullie ook last van maagzuur en wat doen jullie er tegen? Ik ken wel de middeltjes van lauwe cola en vanille vla en mijn moeder zei laatst dat bij haar pepermunt hielp. Nu heb ik van de gyn al een drankje (Regla PH) gekregen en dat hielp voorheen wel, maar nu eigenlijk niet echt meer. Ik had voorheen pas als ik naar bed ging last van maagzuur, maar nu al als ik "gewoon" 's avonds op de bank zit. Ik hoop dat jullie iets voor me weten?
geppievrijdag 13 juni 2008 @ 23:09
quote:
Op vrijdag 13 juni 2008 23:01 schreef Marie79 het volgende:
Ik had even een vraagje: hebben jullie ook last van maagzuur en wat doen jullie er tegen? Ik ken wel de middeltjes van lauwe cola en vanille vla en mijn moeder zei laatst dat bij haar pepermunt hielp. Nu heb ik van de gyn al een drankje (Regla PH) gekregen en dat hielp voorheen wel, maar nu eigenlijk niet echt meer. Ik had voorheen pas als ik naar bed ging last van maagzuur, maar nu al als ik "gewoon" 's avonds op de bank zit. Ik hoop dat jullie iets voor me weten?
Ik heb er zelf (nog) geen last van, maar een vriendin van mij nam altijd een handje muisjes (je weet wel die je straks op je beschuit doet ) en dat hielp bij haar vrij goed. Je kunt het altijd proberen, sterkte
Marie79vrijdag 13 juni 2008 @ 23:17
Oké, muisjes, ik kan het natuurlijk altijd proberen Waren het trouwens roze of blauwe?
mrienvrijdag 13 juni 2008 @ 23:22
quote:
Op vrijdag 13 juni 2008 20:09 schreef geppie het volgende:
KD en Mrien niet meer gesignaleerd? Tis weer tijd voor verse beebs
Bij mij niets aan de hand hoor Alles is gewoon weer rustig
KD heeft zich nog niet gemeld geloof ik vandaag? Misschien bij haar wat actie?
Edit: zag net dat ze wel geposted heeft, dus lijkt me niet
Bla_Bla_Blavrijdag 13 juni 2008 @ 23:54
quote:
Op vrijdag 13 juni 2008 23:01 schreef Marie79 het volgende:
Ik had even een vraagje: hebben jullie ook last van maagzuur en wat doen jullie er tegen? Ik ken wel de middeltjes van lauwe cola en vanille vla en mijn moeder zei laatst dat bij haar pepermunt hielp. Nu heb ik van de gyn al een drankje (Regla PH) gekregen en dat hielp voorheen wel, maar nu eigenlijk niet echt meer. Ik had voorheen pas als ik naar bed ging last van maagzuur, maar nu al als ik "gewoon" 's avonds op de bank zit. Ik hoop dat jullie iets voor me weten?
Hier helpt vloeibare rennie goed
DJMOzaterdag 14 juni 2008 @ 01:13
marie? gewoon water drinken.. lauw (of koud) uit de kraan helpt mij wel goed, ook als ik misselijk ben.. sterkte iig
KD-fotografiezaterdag 14 juni 2008 @ 01:33
ff snel melding dat er nog niks is, reageer morgen even uitgebreider maar ga nu naar bedje toe.
#ANONIEMzaterdag 14 juni 2008 @ 08:23
KD wat heb je trouwens afgesproken met de VK, wordt je niet zolangzamerhand gillend gek? (zo niet dan worden wij het wel stelletje ongeduldige mutsen )
Maagzuur en overmatig boeren...
Bij mij hielp/helpt dubbelvla heel goed (is nog lekker ook )
Of warme melk, dat is ook nog wel lekker voor het slapen gaan.
Ik heb nooit iets van middeltjes zoals rennie o.i.d. genomen. Ben niet zo gauw van de medicijnen/pillen/middeltjes.
Maar straks neem ik wel een paracetamol, heb nou al 2 dagen flink last van mijn rug en begint zwaar irritant te worden
Fijn weekend allemaal!
Marie79zaterdag 14 juni 2008 @ 08:54
LL sterkte met je rug!
Bedankt allemaal voor de tips
freecellzaterdag 14 juni 2008 @ 08:59
quote:
Op zaterdag 14 juni 2008 01:13 schreef DJMO het volgende:
marie? gewoon water drinken.. lauw (of koud) uit de kraan helpt mij wel goed, ook als ik misselijk ben.. sterkte iig
Als ik misselijk ben en mijn maaginhoud graag kwijt wil drink ik gewoon water Kan ik er zeker van zijn dat alles er weer uit komt.
Normaal drink ik eel water, maar zodra ik misselijk ben, moet ik er echt afblijven!
freecellzaterdag 14 juni 2008 @ 10:01
Het kraampakket is hier net bezorgd! (en ik zit nu officieel in het derde trimester, begint toch wel heel écht te worden allemaal )

Maar het kraampakket dus. Allereerst een postbode die het goede pakketje voor ons niet kon vinden, toen de kraampakketdoos zag, naar mijn buik keek, die pakte en heel zelfverzekerd aan me gaf zonder het adres te checken Het klopte wel overigens

Maar naast het medische gedoe was het een heel tof pakket! Met een grote knuffelhond-doek en het geheel was verpakt in een hele mooie curverbox! Daarbij zat er ook nog eens een heel nuttig boekje in met eiligheidstips (niet zo'n suf en belerend ding, maar echt leuk geschreven en met tips wat je moet doen als er wél iets fout gaat).
Ik ben er wel blij mee
_Ingrid_zaterdag 14 juni 2008 @ 14:47
Klinkt als een leuk pakket Freecell. Wij krijgen geen pakket. Moeten dus alles zelf nog kopen.
Denk dat ik met de boodschappen maar af en toe wat ga kopen.
freecellzaterdag 14 juni 2008 @ 14:59
Ingrid: je kan ook complete pakketten kopen bij de apotheek. Je zult uiteindelijk toch alles uit het pakket wel moeten hebben en in één keer lijkt me dan voordeliger? En volgens mij is het wel iets waar je makkelijk extra geld voor kan aanvragen, of niet?
_Ingrid_zaterdag 14 juni 2008 @ 15:04
Dan zal ik eens bij de apotheek vragen of ze dat hebben en wat het kost. Denk dat we daar wel geld voor aan kunnen vragen.Wel handig als je dan het bedrag weet. Het hoeft ook nog niet meteen natuurlijk.

Aaargh, ik heb zo'n last van mijn ogen. Jeuken en prikken verschrikkelijk. Zo maar eens water erop doen, kijken of het helpt. En dan filmpie kijken. Fijne dag allemaal.
Paradijsvogeltjezaterdag 14 juni 2008 @ 16:17
quote:
Op vrijdag 13 juni 2008 15:06 schreef Paradijsvogeltje het volgende:
Cattie, hoe is het nu?
Herhaling..
simmuzaterdag 14 juni 2008 @ 17:09
quote:
Op zaterdag 14 juni 2008 15:04 schreef _Ingrid_ het volgende:
Dan zal ik eens bij de apotheek vragen of ze dat hebben en wat het kost. Denk dat we daar wel geld voor aan kunnen vragen.Wel handig als je dan het bedrag weet. Het hoeft ook nog niet meteen natuurlijk.

Aaargh, ik heb zo'n last van mijn ogen. Jeuken en prikken verschrikkelijk. Zo maar eens water erop doen, kijken of het helpt. En dan filmpie kijken. Fijne dag allemaal.
spoelen met boorwater helpt. als je met gewoon water spoelt eerst het gewone water 10 minuutjes laten koken (en dan aarst af laten koelen )
freecellzaterdag 14 juni 2008 @ 17:18
quote:
Op zaterdag 14 juni 2008 15:04 schreef _Ingrid_ het volgende:
Aaargh, ik heb zo'n last van mijn ogen. Jeuken en prikken verschrikkelijk. Zo maar eens water erop doen, kijken of het helpt. En dan filmpie kijken. Fijne dag allemaal.
Hooikoorts? Lekker balen!

HIer net een paar snoepjes gehad en wat drinken, maar dat was toch weer niet helemaal volgens het idee van mijn maag Kotsen gaat wennen na een half jaar
DJMOzaterdag 14 juni 2008 @ 17:52
@frecell dat zelfde probleem heb ik met koffie.. en vanaf hoeveel maanden krijg je zo'n pakket thuis dan? (waarschijnlijk zal ik een ziekenhuisbevalling krijgen, maar voor het geval dat) ik heb me al wel voor kraamzorg ingeschreven nu..
Troelzaterdag 14 juni 2008 @ 18:12
Bij de Prenatal verkopen ze ook complete kraampakketten.

Kraamzorg heb je ook nodig als je thuis komt na het ziekenhuis, niet alleen tijdens een thuisbevalling.
DJMOzaterdag 14 juni 2008 @ 19:26
quote:
Op zaterdag 14 juni 2008 18:12 schreef Troel het volgende:
Bij de Prenatal verkopen ze ook complete kraampakketten.

Kraamzorg heb je ook nodig als je thuis komt na het ziekenhuis, niet alleen tijdens een thuisbevalling.
joh?? ik had het ook over het kraampakket niet over de kraamzorg
BEzaterdag 14 juni 2008 @ 19:35
quote:
Op zaterdag 14 juni 2008 19:26 schreef DJMO het volgende:

[..]

joh?? ik had het ook over het kraampakket niet over de kraamzorg
En dus heb je ook een kraampakket nodig thuis... anders had het wel een bevallingspakket geheten als je het alleen voor de bevalling nodig had gehad...

Oh, en als je het dus wel krijgt van je verzekering krijg je het vaak rond de 6e-7e maand als het goed is.
DJMOzaterdag 14 juni 2008 @ 19:46
thnx BE
Bla_Bla_Blazaterdag 14 juni 2008 @ 20:22
quote:
Op zaterdag 14 juni 2008 10:01 schreef freecell het volgende:
Maar naast het medische gedoe was het een heel tof pakket! Met een grote knuffelhond-doek en het geheel was verpakt in een hele mooie curverbox! Daarbij zat er ook nog eens een heel nuttig boekje in met eiligheidstips (niet zo'n suf en belerend ding, maar echt leuk geschreven en met tips wat je moet doen als er wél iets fout gaat).
Ik ben er wel blij mee
zilveren kruis
hebben KD en Mrien zich al gemeld vandaag? volgens mij niet he...of heb ik er nu gigantisch overheen gelezen
DJMOzaterdag 14 juni 2008 @ 20:24
quote:
Op zaterdag 14 juni 2008 20:22 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:

[..]

zilveren kruis
hebben KD en Mrien zich al gemeld vandaag? volgens mij niet he...of heb ik er nu gigantisch overheen gelezen
voorzover ik weet niet, heb de hele dag gerefresht dus...
Jorezaterdag 14 juni 2008 @ 20:26
Nee, in ieder geval niet in dit topic. En ik ben ook benieuwd hoe het met cattie gaat.
Bla_Bla_Blazaterdag 14 juni 2008 @ 20:29
Oe spannend dan

En idd, ben ook wel benieuwd hoe t nu met cattie gaat...hoop dat t bloedverlies ondertussen weer gestopt is want daar word je natuurlijk alles behalve blij van
DJMOzaterdag 14 juni 2008 @ 20:45
quote:
Op zaterdag 14 juni 2008 20:29 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Oe spannend dan

En idd, ben ook wel benieuwd hoe t nu met cattie gaat...hoop dat t bloedverlies ondertussen weer gestopt is want daar word je natuurlijk alles behalve blij van
ja dat vind ik ook wel spannend, hoop ook dat het gestopt is voor haar

kan iemand me trouwens vertellen of het kan kloppen dat ik vanmorgen de baby voor het eerst gevoeld heb?? t lijkt me zo vroeg
DJMOzaterdag 14 juni 2008 @ 20:46
btw, tis mijn tweede natuurlijk, maar dan nog lijkt me 13 weken nog snel
Bla_Bla_Blazaterdag 14 juni 2008 @ 21:01
ik geloof dat ik rond 14 weken iets begon te voelen...en dit is mijn eerste...dus t zou zomaar kunnen
KD-fotografiezaterdag 14 juni 2008 @ 21:19
ik was 15 weken toen ik de 2de voor het eerst voelde maar ken mensen die met 12 weken al iet voelde.

freecell, balen joh, dat je nog steeds misselijk bent, sterkte ermee.

Hoer nog exact hetzelfde dus, ik word er wel een beetje galisch van onertussen maar ja, meer dan wachten kunnen we niet doen.
Zolang de baby het goed doet willen we eigenlijk de natuur wel zijn gang laten gaan, hoewel ik steeds meer begin te twijfelen.

Mrien, hopenlijk is alles goed?
#ANONIEMzaterdag 14 juni 2008 @ 21:21
Dat is wel vroeg hoor 13 en 14 weken... maarja schijnbaar kan het.
De eerste voelde ik met 19 weken en de 2e met 17 weken.
Hangt er ook maar net vanaf of het een actief zwemmertje/zwemstertje is natuurlijk
Hier kraampakket van univé, wel leuk gedaan met opvouwbaar speelkleed (zo gevouwen dat het een doos is)
Tasje voor het ziekenhuis staat nu eindelijk klaar, maandag na de VK gelijk de klossen ophalen, en dan is alles zo goed als klaar. Kleertjes zijn gewassen en gestreken en de kinderkamer is geen "opslagkamer" meer voor was en strijkwerk.

KD en Mrien... laat eens wat horen meiden...

[edit] Kd is me weer voor Heb je wel regelmatig contact met de VK? En wanneer moet je weer voor controle komen?

[ Bericht 7% gewijzigd door #ANONIEM op 14-06-2008 21:24:11 ]
KD-fotografiezaterdag 14 juni 2008 @ 21:31
de laatste keer was donderdag en aankomende donderdag mogen we weer.
de verloskundige blijft verbaasd dat ik al bijna 40 weken zwanger ben, wij ook overigens, baal aan de ene kant wel dat we nu weken voor iks in de zenuwen hebben gezeten maar ben uiteraard super blij dat we het gered hebben.

We zijn de laatste dagen ook meer met mijn schoonvader bezig geweest dan met een eventuele bevalling en met mijn schoonvader gaat het super gelukkig, hij vandaag ontslagen uit het ziekenhuis, dat had echt niemand verwacht zo vroeg!
Hoewel we het wel vreemd vonden dat de zuster vertelde dat de chirurg voor iedere dag eerder dat een patient naar huis gaat een provisie krijgt.
Maar schoonvader voel zich gelukkig wel goed.
Webkimzaterdag 14 juni 2008 @ 21:33
Fijn dat schoonva naar huis is KD. En ik ben heel heel heel benieuwd of je je volgende vk-controle wel gaat halen.
RockabeIIazaterdag 14 juni 2008 @ 21:38
quote:
Op zaterdag 14 juni 2008 14:47 schreef _Ingrid_ het volgende:
Klinkt als een leuk pakket Freecell. Wij krijgen geen pakket. Moeten dus alles zelf nog kopen.
Denk dat ik met de boodschappen maar af en toe wat ga kopen.
Jammer, ik heb net een doos weggegooid... Ik wist echt niet wat ik er nog langer mee moest.
happyme28zaterdag 14 juni 2008 @ 21:41
Op marktplaatst staan vaak diverse dingen gratis af te halen. Misschien zit er iemand in de buurt.
#ANONIEMzaterdag 14 juni 2008 @ 21:45
Ingrid... mocht ik nou wat overhouden ben ik best bereid om het voor je te bewaren.
Ik beval in het ziekenhuis dus ik neem aan dat ik niet alles of weinig zal gebruiken....
Scheelt toch weer?
mrienzaterdag 14 juni 2008 @ 21:46
Hier niets aan de hand hoor
M'n man en schoonvader zijn vandaag de hele dag aan het klussen geweest op zolder en daardoor kon ik niet bij de computer komen
Later kon ik er wel weer bij, maar moest ik eerst de netwerkkabels weer in elkaar maken, wel zo handig voor internet..
Maar al met al hebben we eindelijk na ruim anderhalf jaar de netwerkkabel door de gang weg (die liep via de gang omhoog naar de 1e en later 2e verdieping)
Wordt nog wel eens wat hier

Toen we klaar waren wel wat harde buiken, maar heb eventjes wat te veel gedaan gok ik
PM-girlzaterdag 14 juni 2008 @ 21:50
Veel verloskundigenpraktijken zamelen ook ongebruikte spullen uit het kraampakket in, maar wat ze er mee doen weet ik niet (zelf verdelen onder mensen die het nodig hebben, of meegeven aan een grotere instelling)

Ik heb mijn restanten in elk geval bij de praktijk afgegeven.
YPPYzaterdag 14 juni 2008 @ 21:52
Hier gaan de restpakketten naar de 3e wereld waar het weer gebruikt kan worden.
PM-girlzaterdag 14 juni 2008 @ 21:56
quote:
Op zaterdag 14 juni 2008 21:52 schreef YPPY het volgende:
Hier gaan de restpakketten naar de 3e wereld waar het weer gebruikt kan worden.
Oja, dat was het geloof ik! Of toch voor mensen die van een minimum moesten rondkomen? Ik weet het niet meer!
Bla_Bla_Blazaterdag 14 juni 2008 @ 22:01
quote:
Op zaterdag 14 juni 2008 21:45 schreef LovelyLady het volgende:
Ingrid... mocht ik nou wat overhouden ben ik best bereid om het voor je te bewaren.
Ik beval in het ziekenhuis dus ik neem aan dat ik niet alles of weinig zal gebruiken....
Scheelt toch weer?
Hier ook hoor Ingrid, aangezien ik een keizersnee krijg en de eerste dagen in t ziekenhuis doorbreng verwacht ik niet veel nodig te hebben van t pakket...weet alleen niet wat handig is qua opsturen ofzo maar daar vinden we wel wat op
Llewellazaterdag 14 juni 2008 @ 22:28
DJMO; ik voelde met 12 weken en 4 dagen voor het eerst wat, en vanaf 14 weken werd het toch echt wel steeds duidelijker. Erg vroeg voor de eerste, en een placenta aan de voorkant, maar blijkbaar kan het dus toch zo vroeg!

Ik wordt nu om de haverklap gebeld door m'n vader, steeds als hij gebeld wordt en hij is te laat om de telefoon op te nemen belt ie mij voor het gemak of ik het was Vannacht schijnt de wekker van m'n stiefmoeder te zijn afgegaan terwijl ze hem niet gezet had, dus dachten ze van heej, wellicht een teken Die zitten aardig op hete kolen geloof ik (Ik was gisteravond nog bij ze voetbal kijken).

En lopen gaat hier momenteel echt moeilijk, hoe beweeglijk zijn de andere LLM's? Want ik vind dit toch een beetje overdreven worden, ik voel me een beetje aanstellerig, kom vandaag maar moeilijk vooruit als ik even gezeten heb, die kleine ligt goed vast in m'n bekken ofzow, alsof de boel daar geblokkerd wordt. En pijntjes of het vervelende gevoel daar kan ik me nog wel overheen zetten, maar ik ben bang dat ik haar hoofdje kraak ofzow als ik te wild doe (Afentoe kraakt en knakt het ook lekker). M'n vriend zei ook al; dat het wel frustrerend voor me zal wezen, gezien ik graag vanalles doe, en zoveel altijd in m'n hoofd heb, maar m'n lichaam steeds trager wordt. Valt mee, want ik voel me verders prima gelukkig!
DJMOzaterdag 14 juni 2008 @ 22:34
quote:
Op zaterdag 14 juni 2008 22:28 schreef Llewella het volgende:
DJMO; ik voelde met 12 weken en 4 dagen voor het eerst wat, en vanaf 14 weken werd het toch echt wel steeds duidelijker. Erg vroeg voor de eerste, en een placenta aan de voorkant, maar blijkbaar kan het dus toch zo vroeg!

Ik wordt nu om de haverklap gebeld door m'n vader, steeds als hij gebeld wordt en hij is te laat om de telefoon op te nemen belt ie mij voor het gemak of ik het was Vannacht schijnt de wekker van m'n stiefmoeder te zijn afgegaan terwijl ze hem niet gezet had, dus dachten ze van heej, wellicht een teken Die zitten aardig op hete kolen geloof ik (Ik was gisteravond nog bij ze voetbal kijken).

En lopen gaat hier momenteel echt moeilijk, hoe beweeglijk zijn de andere LLM's? Want ik vind dit toch een beetje overdreven worden, ik voel me een beetje aanstellerig, kom vandaag maar moeilijk vooruit als ik even gezeten heb, die kleine ligt goed vast in m'n bekken ofzow, alsof de boel daar geblokkerd wordt. En pijntjes of het vervelende gevoel daar kan ik me nog wel overheen zetten, maar ik ben bang dat ik haar hoofdje kraak ofzow als ik te wild doe (Afentoe kraakt en knakt het ook lekker). M'n vriend zei ook al; dat het wel frustrerend voor me zal wezen, gezien ik graag vanalles doe, en zoveel altijd in m'n hoofd heb, maar m'n lichaam steeds trager wordt. Valt mee, want ik voel me verders prima gelukkig!
dan zal ik het me het niet verbeeld hebben.. er zit een kuil in mijn bed omdat ik door de lattenbodem gezakt ben , en daar ging ik vanmorgen inliggen met mijn buik waar mijn hand onder lag, toen dacht (half in mijn slaap) die kleine te voelen schoppen..

dat je ouders op hete kolen zitten kan ikb begrijpen.. dat zitten vrijwel elke aanstaande opa en oma's
_Ingrid_zaterdag 14 juni 2008 @ 23:28
LL en Bla wat lief!

Sowieso lief van de meedenkers!

Ben ineens emo aan het worden. Moest een traantje wegpinken toen ik het net las.
Fuentezondag 15 juni 2008 @ 07:13
Ik voelde deze kleine ook bij ruim 13 weken, en vanaf toen steeds wat vaker.
#ANONIEMzondag 15 juni 2008 @ 07:24
Aah wat schattig ingrid... hihi
Ja emo worden hoort erbij hoor. Ook janken om niks eigenlijk.
Hier al vroeg wakker, uurtje of half 5. Sjees wat ben je dan brak zeg. Last van harde buiken, ik dacht bijna dat het zou gaan beginnen.
Llewella, ik herken het gevoel. Ik wil ook van alles doen maar het doet gewoon zeer, me rug en vooral tussen me benen... alsof de beeb er elk moment uit kan komen. Lopen is gewoon pijnlijk en zeker als je eventjes gezeten heb moet je echt "op gang" komen.

En we mogen hier weer verder: Zwangerschap en Geboorte deel 382

[ Bericht 12% gewijzigd door #ANONIEM op 15-06-2008 07:32:32 ]