quote:Afonso Alves is in de maatschappij volkomen afhankelijk van anderen. Hij heeft alleen de lagere school gedaan en is het Engels niet machtig. Dat zei zijn advocaat Pim de Vos maandag bij de arbitragezaak tegen AZ.„Alves is een groot kind”, aldus De Vos.
De advocaat ging uitvoerig in op het privé-leven van Alves om aan te geven dat de Braziliaanse speler niet in staat was om het contract van AZ goed te kunnen beoordelen. „AZ had dat kunnen weten. Alves begrijpt geen snars van de overeenkomst”, aldus De Vos.
Alves ondertekende op 23 december een contract bij AZ, net als zijn zaakwaarnemer Tiburcio. „Tiburcio beschikt niet over de vereiste papieren”, legde De Vos uit. „Tiburcio is een illegale Braziliaanse spelersmakelaar, die Alves goed kent. Het contract is pas rechtsgeldig als Ribeiro, de Braziliaanse advocaat van Alves, zijn handtekening zet. Dat heeft hij nooit gedaan. Ribeiro heeft op 10 januari aan AZ laten weten dat Alves niet naar AZ komt.”
Ze zijn nog bezigquote:Op maandag 28 januari 2008 21:11 schreef G.Fawkes het volgende:
Is ie nou de bitch van van Gaal Scheringa, of niet?
quote:Eric Vilé, de advocaat van AZ, vindt het geen geldig excuus dat Afonso Alves geen Engels spreekt. "Bij de ondertekening op 23 december heeft technisch directeur Marcel Brands het contract punt voor punt doorgenomen. Zaakwaarnemer Caio vertaalde daarop alles in het Portugees voor Alves. Caio is namelijk de Engelse taal machtig. Bij elk punt gingen Alves en zijn adviseurs akkoord.”
"De advocaten van Alves doen nu voorkomen alsof hij onnozel is”, aldus Vilé, die tevens duidelijk maakte dat het 'kamp Alves' heel goed wist dat van een concept-contract geen sprake was. "Het woord concept is pas voor het eerst gevallen op 10 januari, door Ribeiro. Dit was geen concept of een aanbieding."
Oh dus jij bent zo'n man die een kind wat verkoopt zonder dat zijn vader erbij is. Je kunt een kind geen verwijt maken, dat niet beter weet.quote:Op maandag 28 januari 2008 20:55 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Nou ja, als zelfs de advocaat onderstaande zeg...
[..]
Gast, ga poetsen. Alves is geen kind.quote:Op maandag 28 januari 2008 21:14 schreef okee6 het volgende:
[..]
Oh dus jij bent zo'n man die een kind wat verkoopt zonder dat zijn vader erbij is. Je kunt een kind geen verwijt maken, dat niet beter weet.
Als dat kind ongeveer 28 jaar is en niet mentaal labiel.....mmmmm....quote:Op maandag 28 januari 2008 21:14 schreef okee6 het volgende:
Oh dus jij bent zo'n man die een kind wat verkoopt zonder dat zijn vader erbij is. Je kunt een kind geen verwijt maken, dat niet beter weet.
Zonder advocaat erbij, of FIFA gelicenseerde zaakwaarnemer, moet Alves als een kind beschouwd. AZ had dat behoren te weten en is dientengevolge nalatig geweest. Daaoverheen komt nog eens het hoog spel spelen met de brief naar Middlesbrough. AZ zit zwaar in de nesten als het vanavond bot vangt.quote:Op maandag 28 januari 2008 21:16 schreef djnospinzone het volgende:
[..]
Gast, ga poetsen. Alves is geen kind.
quote:Op maandag 28 januari 2008 21:14 schreef okee6 het volgende:
[..]
Oh dus jij bent zo'n man die een kind wat verkoopt zonder dat zijn vader erbij is. Je kunt een kind geen verwijt maken, dat niet beter weet.
Als dat Heerenveen wat kan schelen dan stellen ze hem tegen die tijd wel weer op. Dat kan ook met een speler die er gemiddeld per wedstrijd zoveel intrapt.quote:Op maandag 28 januari 2008 21:20 schreef Hertog_Martin het volgende:
Goeie kans dat Heerenveen nog het slechts er van af komt, dat ie speler van Heerenveen blijft, niet opgesteld zal worden en in waarde daalt en voor aardig wat minder verkocht wordt in de zomer.
alves ?quote:Op maandag 28 januari 2008 21:21 schreef koemleit het volgende:
jalalalalalalalalalala alves alves
Kijk jij uberhaupt wel voetbal?quote:Op maandag 28 januari 2008 21:22 schreef okee6 het volgende:
[..]
Als dat Heerenveen wat kan schelen dan stellen ze hem tegen die tijd wel weer op. Dat kan ook met een speler die er gemiddeld per wedstrijd zoveel intrapt.
Als dat allemaal zo simpel is, waarom dan nog die arbitragezaak? Het is nou niet alsof Dirk Scheringa nou zo'n domme jongen is dat hij dat niet doorhad hoor.quote:Op maandag 28 januari 2008 21:18 schreef okee6 het volgende:
Zonder advocaat erbij, of FIFA gelicenseerde zaakwaarnemer, moet Alves als een kind beschouwd. AZ had dat behoren te weten en is dientengevolge nalatig geweest. Daaoverheen komt nog eens het hoog spel spelen met de brief naar Middlesbrough. AZ zit zwaar in de nesten als het vanavond bot vangt.
Illegale spelerhandel, veel bonter kun je het niet maken als club zijnde. De FIFA zal in dat geval ook wel geld ruiken.quote:Op maandag 28 januari 2008 21:25 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Als dat allemaal zo simpel is, waarom dan nog die arbitragezaak? Het is nou niet alsof Dirk Scheringa nou zo'n domme jongen is dat hij dat niet doorhad hoor.
Dat zou de grootste stunt zijn van de soap..quote:Op maandag 28 januari 2008 21:20 schreef Hertog_Martin het volgende:
Goeie kans dat Heerenveen nog het slechts er van af komt, dat ie speler van Heerenveen blijft, niet opgesteld zal worden en in waarde daalt en voor aardig wat minder verkocht wordt in de zomer.
Je begint net zo irritant als DiegoArmandoMaradona te wordenquote:Op maandag 28 januari 2008 21:25 schreef okee6 het volgende:
[..]
Illegale spelerhandel, veel bonter kun je het niet maken als club zijnde. De FIFA zal in dat geval ook wel geld ruiken.
Ziet Alves er zo uit?quote:Op maandag 28 januari 2008 21:26 schreef BliksemSchigt het volgende:
Oe, een nieuwe twist in de soap. Een verstandelijk gehandicapte als onderwerp.
Dom is het niquote:Op maandag 28 januari 2008 21:26 schreef BliksemSchigt het volgende:
Oe, een nieuwe twist in de soap. Een verstandelijk gehandicapte als onderwerp.
Dus Dirk Scheringa is een domme jongen die niks van contracten en de regels daaromtrent afweet? Man, als AZ geen poot had om op te staan, dan was deze hele arbitragezaak er nooit geweest.quote:Op maandag 28 januari 2008 21:25 schreef okee6 het volgende:
Illegale spelerhandel, veel bonter kun je het niet maken als club zijnde. De FIFA zal in dat geval ook wel geld ruiken.
Ik hoop het voor AZ, dan houdt het punten overquote:Op maandag 28 januari 2008 21:28 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Dus Dirk Scheringa is een domme jongen die niks van contracten en de regels daaromtrent afweet? Man, als AZ geen poot had om op te staan, dan was deze hele arbitragezaak er nooit geweest.
je loopt gewoon te stoken he? om heir reacties uit te lokkenquote:Op maandag 28 januari 2008 21:29 schreef okee6 het volgende:
[..]
Ik hoop het voor AZ, dan houdt het punten over
Och. Waar journalisten zich focussen op de speler, vind ik het zeer gerechtvaardigd om de schijnwerper op de handel te zetten. Heerenveen wil cashen, Alves staat dat toe en AZ dacht misbruik te kunnen maken. Waarschijnlijk een foutje in alle haast. De tactiek daarna, het contract geldig zien te krijgen met alle bluf daaromheen, komt lachwekkend over. Ook dat wordt in de berichtgeving weggedrukt door de soap rond de speler.quote:Op maandag 28 januari 2008 21:31 schreef koemleit het volgende:
[..]
je loopt gewoon te stoken he? om heir reacties uit te lokken
quote:Alves hoort arbitragezaak gespannen aan
ZEIST - De onderlinge verwijten en meningsverschillen in de spoedarbitragezaak tussen Afonso Alves en AZ waren maandag talrijk. De Braziliaanse spits zelf begreep zichtbaar geen woord van wat er gezegd werd. Zijn advocaat Ribeiro fluisterde zo nu en dan, in het Portugees, een korte samenvatting in zijn oor.
Alves zat het merendeel van de tijd met zijn handen gevouwen, waarbij zijn vingers zenuwachtig heen en weer bewogen. Het hoofd van de spits was naar beneden gebogen, elk oogcontact met technisch directeur Marcel Brands van AZ vermijdend. Alves keek hooguit eens op als zijn naam door advocaat Pim de Vos weer eens werd genoemd.
Dirk Scheringa is multimiljonair geworden over de rug van zwakzinnigen waarvan hij een handtekening op papier kreeg. Als hij verliest is dit zijn straf.quote:Op maandag 28 januari 2008 22:43 schreef dagizmo het volgende:
AZ schijnt het contract niet te hebben ondertekend wat door Alves is getekend?
Als dat waar is dan doet AZ weer domme zaken in deze soap.
Ik hoop echt dat Verbeek hem na 1 feb dan ook helemaal niet meer opstelt.. Maar dat zal dan wel niet meer gebeuren.quote:Commissie: Vonnis mogelijk niet voor donderdag
ZEIST - Afonso Alves kan voor het einde van de transferperiode, op 1 februari, mogelijk niet vertrekken bij SC Heerenveen. „We kunnen geen enkele garantie geven dat er voor donderdag een vonnis is”, aldus voorzitter Franken van de arbitragecommissie maandagavond laat.
Lijkt me wel, maar Verbeek stelt hem niet meer op. Verhuren aan cambuurquote:Op maandag 28 januari 2008 22:52 schreef Cyberia18 het volgende:
Ik heb me laten vertellen dat wanneer er voor 31 januari geen uitspraak komt Alves de rest van het seizoen gewoon afmaakt bij Heerenveen? Kan iemand daar een bevestiging van geven?
Ik denk dat de arbitragecomissie woensdag wel met een uitspraak komt.quote:Op maandag 28 januari 2008 22:57 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Ik hoop echt dat Verbeek hem na 1 feb dan ook helemaal niet meer opstelt.. Maar dat zal dan wel niet meer gebeuren.
quote:Alves moet nog even geduld hebben
Middlesbrough, AZ of toch gewoon Heerenveen? Nog even en dan weet Afonso Alves definitief voor welke voetbalclub hij vanaf 1 februari gaat spelen. De spoedarbitragecommissie van de KNVB doet zo snel mogelijk uitspraak in de door de Braziliaanse aanvaller aangespannen zaak tegen AZ, die vanavond in Zeist plaatsvond en om 23:00 uur nog niet was afgerond.
Te laat
Het is zelfs mogelijk dat de commissie nog geen vonnis heeft voor het sluiten van de transfermarkt, aldus voorzitter Franken van de arbitragecommissie vanavond laat.
Franken gaf aan dat de feiten van beide partijen zo ver uiteen lopen, dat een snelle uitspraak onmogelijk is. "Er zijn feiten en argumenten genoemd die bewijs behoeven. Ik moet mogelijk getuigen oproepen. Als dat zo is, is de uitspraak zeker niet voor donderdag.''
Alsnog overleg
Door die opmerkingen van Franken is het mogelijk dat Heerenveen, AZ, Alves en Middlesbrough de komende dagen alsnog met elkaar in overleg treden. De vier partijen weten nu immers dat als ze het vonnis moeten afwachten, ze mogelijk allemaal de dupe worden. Alves is dan genoodzaakt om in Heerenveen te blijven.
Donderdag
Oorspronkelijk stond de zitting gepland voor donderdag, maar op verzoek van beide partijen ging die niet door. Alves en AZ hoopten hun meningsverschil over de rechtsgeldigheid van een in december gesloten arbeidsovereenkomst onderling op te lossen. Dat lukte niet.
Contract
Inzet van de zaak was de rechtsgeldigheid van het contract dat Alves op 23 december, na de thuiswedstrijd tegen Roda JC, ondertekende bij de Alkmaarders. Op het contract ontbreekt de handtekening van Luiz Fernando Ribeiro, de Braziliaanse advocaat van Alves. De overeenkomst van de spits met AZ is daarom niet rechtsgeldig, zo beweerden Ribeiro en de Nederlandse advocaat Pim de Vos vandaag in Zeist.
'Alves is een groot kind'
De advocaten van Alves confronteerden de arbitragecommissie met regels van wereldvoetbalbond FIFA. Eén van die regels is dat een contract altijd moet worden ondertekend door de speler zelf én een zaakwaarnemer met licentie of een advocaat. "Afonso Alves is in de maatschappij volkomen afhankelijk van anderen. Hij heeft alleen de lagere school gedaan en is het Engels niet machtig. Alves is een groot kind'', aldus De Vos. "AZ had dat kunnen weten. Alves begrijpt geen snars van de overeenkomst.'' Volgens hem heeft AZ onderhandeld met zaakwaarnemers zonder licentie, te weten de heren Tiburcia en Caio.
Dekking
Eric Vilé, de advocaat van AZ, vertelde voorzitter Franken van de arbitragecommissie dat de overeenkomst wel rechtsgeldig is. "De naam van Ribeiro is alleen op het contract opgenomen ter dekking voor zijn twee zaakwaarnemers. Tiburcia en Caio hebben de zaken namens Alves gedaan. Bij de ondertekening op 23 december heeft technisch directeur Marcel Brands het contract punt voor punt doorgenomen. Zaakwaarnemer Caio vertaalde daarop alles in het Portugees voor Alves. Caio is namelijk de Engelse taal machtig. Bij elk punt gingen Alves en zijn adviseurs akkoord.''
Onnozel
"De advocaten van Alves doen nu voorkomen alsof hij onnozel is'', aldus Vilé, die tevens duidelijk maakte dat het 'kamp Alves' heel goed wist dat van een concept-contract geen sprake was. "Het woord concept is pas voor het eerst gevallen op 10 januari, door Ribeiro. Dit was geen concept of een aanbieding.''
Achterstand
AZ begon de arbitragezaak maandag met een achterstand. Acht dagen eerder verscheen de Noord-Hollandse club ook al voor de commissie, toen met SC Heerenveen als 'tegenstander'. AZ had de zaak aangespannen, omdat Heerenveen de overschrijving van Alves naar de Alkmaarders tegenhield. Dat was terecht, oordeelde de arbitragecommissie.
In Friesland wachten ze met spanning de uitkomst van de spoedarbitrage van Alves tegen AZ af. Heerenveen is door de uitspraak van de arbitragecommissie weliswaar vrij om met andere gegadigden te onderhandelen over Alves, maar direct overschrijven kan ook niet. Wint AZ de zaak dan krijgt het de transferrechten van Alves in handen.
'Weer op nul'
"Als AZ in het gelijk wordt gesteld, moeten we eerst met hun om de tafel. Dan beginnen we wel weer op nul'', aldus Kuiper. "Wordt AZ niet in het gelijk gesteld, dan praten we met andere geïnteresseerde clubs.'' Haast is geboden. Donderdag om 24.00 uur sluit de transfermarkt.
Of bij de andere kinderen.quote:Op maandag 28 januari 2008 23:11 schreef Guncta het volgende:
Als het negatief uitloopt voor Heerenveen zou ik hem gewoon bij de beloftes op de bank zetten.
Als dat het geval zou zijn, dan zou de uitspraak toch niet zo lang op zich laten wachten?quote:Op maandag 28 januari 2008 23:34 schreef okee6 het volgende:
Bespottelijke zaak. AZ heeft nergens de vereiste handtekening laten zien, illegale handel!
Goede tactiek. Ja we zeggen gewoon dat je de intelligentie van een 11 jarige hebt ok? Alves lijkt me eerder ontoerekeningsvatbaar: 3 jaar TBS met dwangverpleging ofzo.quote:Op maandag 28 januari 2008 23:53 schreef pekel het volgende:
Na het zinnetje "Alves is net een groot kind" kijk ik opeens heel anders tegen hem aan..
Dan probeert ie alsnog onder zijn contract met het gevangeniselftal uit te komen om met de bewakers mee te mogen spelen.quote:Op maandag 28 januari 2008 23:59 schreef Grulez het volgende:
[..]
Goede tactiek. Ja we zeggen gewoon dat je de intelligentie van een 11 jarige hebt ok? Alves lijkt me eerder ontoerekeningsvatbaar: 3 jaar TBS met dwangverpleging ofzo.
voor de verandering.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 00:54 schreef Cyberia18 het volgende:
Iets van ''puta die papa'' ja.
Nog beter.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 00:54 schreef Cyberia18 het volgende:
Iets van ''puta die mama familia'' ja.
Men was vrij snel met de vorige uitspraak en dat betrof vele schimmige SMS-passages. Ik vermoed dat AZ nu met wat beters op de proppen is gekomen. 'Dirk Scheringa en Klaas Wilting in de bocht'.quote:Op maandag 28 januari 2008 23:44 schreef Gatalin het volgende:
[..]
Als dat het geval zou zijn, dan zou de uitspraak toch niet zo lang op zich laten wachten?
MOmenteel is er geen enkele reden om hem op te stellen, gemiddeld 4 doelpunten de laatste 3 wedstrijden. Pas als er iemand geblesseerd is of geschorst is dan zou dat nog aan de orde kunnen komen. Maar je hebt Verbeek gezien zaterdagquote:Op maandag 28 januari 2008 22:57 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Ik hoop echt dat Verbeek hem na 1 feb dan ook helemaal niet meer opstelt.. Maar dat zal dan wel niet meer gebeuren.
Volgens mij is dat gewoon de uitkomst van gisteren - de eerste zin dan.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 09:53 schreef Suijk het volgende:
Ik zie het er nog wel van komen dat ie inderdaad gewoon bij Heerenveen moet blijven. En dan gewoon niet opgesteld wordt.
Om mijn reactie van de FP maar ff te cp-enquote:Ik hoop nu dus idd dat er geen uitspraak ligt voor donderdag en hij vast zit bij Heerenveen, waar ie inmiddels zover uitgekotst is dat zijn eigen trainer hem niet meer wil kennen. Zou een prima oplossing en voorbeeld zijn voor "grote kinderen" die dreinend en stampvoetend weigeren om hun klusjes te doen omdat ze meer zakgeld willen.
Je hebt het niet helemaal begrepen.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 10:02 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Om mijn reactie van de FP maar ff te cp-en
Kat in het nauw maakt gekke sprongen. Dit is precies wat advocaten doen bij clienten die een moord hebben begaan ofzo. "Hij is ontoerekeningsvatbaar," zeggen ze dan.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 09:55 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Maar als ik het goed begrijp vond z'n advocaat hem zo retarded dat hij nog op 't niveau zit van een klein kind. Men, mens onterend als je het over die boeg gooit.
Zoals zijn advocaat laatst in LdL zei: "Hij kent 2 Engelse woorden; goal en money."quote:Op dinsdag 29 januari 2008 11:32 schreef Stereotomy het volgende:
Tja, dan zit je daar met de gebakken peren. Dus wat doen we dan? We zeggen dat Alves ontoerekeningvatbaar is. Arme jongen, die snapt er niets van. Die weet nog net wat 'goal' betekent.
Idd. Hij kan beter naar de peuterspeelzaal als ik zn advocaat moet geloven.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 11:36 schreef Cheiron het volgende:
Het zal je toch gebeuren dat hij 1 feb met zn schoenen onder de arm bij Heerenveen voor de poort staat.. Daar zit toch ook geen mens meer op te wachten?
quote:Op dinsdag 29 januari 2008 11:26 schreef okee6 het volgende:
[..]
Je hebt het niet helemaal begrepen.
Alves wilde voetballen bij AZ, mocht niet van Heerenveen en zijn advocaat (hoger bod)
Alves wil desnoods voetballen bij Heerenveen, Heerenveen heeft daar geen behoefte aan
Alves wil voetballen bij Middlesbrough, dat mag niet van AZ (want eenzijdig getekend contract)
Da's wel treffend eigenlijk.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 11:47 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Zoals zijn advocaat laatst in LdL zei: "Hij kent 2 Engelse woorden; goal en money."
En dan is Heerenveen dus de grootste verliezer.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 10:02 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Om mijn reactie van de FP maar ff te cp-en
Oh ik heb het heel goed begrepen.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 11:26 schreef okee6 het volgende:
[..]
Je hebt het niet helemaal begrepen.
Alves wilde voetballen bij AZ, mocht niet van Heerenveen en zijn advocaat (hoger bod)
Alves wil desnoods voetballen bij Heerenveen, Heerenveen heeft daar geen behoefte aan
Alves wil voetballen bij Middlesbrough, dat mag niet van AZ (want eenzijdig getekend contract)
Waarschijnlijk gebeurt het dan ook niet en het is ook niet zo dat ik Heerenveen zoiets gun.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 12:25 schreef Sybesma het volgende:
[..]
En dan is Heerenveen dus de grootste verliezer.
18 Miljoen (misschien zelfs 20) misgelopen.
Ik snap ook niet dat een contract geldig kan zijn voordat de werkgever (Heerenveen) akkoord is met AZ.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 13:11 schreef Zjakkie het volgende:
Wat ik nou niet snap, hij is niet getransfereerd naar AZ (Heerenveen heeft die zaak gewonnen), hoe kan hij dan wel een contract bij AZ hebben?
Dus hij is nog van Heerenveen en niet van AZ, maar Heerenveen mag geen geld voor hem vangen omdat AZ de transferrechten heeftquote:Wint AZ de zaak dan krijgt het de transferrechten van Alves in handen.
1 Heerenveen was akkoord, waarna zaakwaarnemers (+Alves) met AZ konden onderhandelen.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 13:16 schreef Blawh het volgende:
[..]
Ik snap ook niet dat een contract geldig kan zijn voordat de werkgever (Heerenveen) akkoord is met AZ.
Alves bleef om diverse persoonlijke redenen langer weg. Heerenveen schoot dat in het verkeerde keelgat, mede door te lang naar zaakwaarnemers te luisteren. Die dachten vervolgens munt te kunnen slaan uit de vertrouwensbreuk. Door vele reacties binnen en buiten de club was er nadien geen weg terug. Alves had weliswaar een sluimerend verlangen naar meer, dat heeft elke professionele voetballer. Mocht hij werkelijk een groot kind zijn, dan is een primaire staking prima verklaarbaar. Het is maar wie er meer om hem gaf, daar luisterde hij naar. Heerenveen heeft nooit wat voor hem betekend, wáár hij voor hen topscorer was.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 12:55 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Oh ik heb het heel goed begrepen.
Alves forceerde met naar gedrag en het niet nakomen van afspraken een mogelijk vertrek van Heerenveen naar AZ
Alves wilde kost wat kost weg bij Heerenveen blijkens zijn gedrag en "desnoods" bij Heerenveen is niet goed genoeg.
Alves wil nu na het contract met AZ toch iets bij Middlesbrough forceren
Wel even twee miljoen euroquote:AZ wil twee miljoen euro voor contract met Alves
AZ wil best af zien van het contract dat het zegt te hebben met Afonso Alves (foto), maar dan moet de speler wel twee miljoen euro overmaken aan de Alkmaarders, dat meldt Omroep Friesland. De afkoopsom kwam in de arbitragezaak van maandagavond ter sprake. AZ-advocaat Eric Vilé wilde nog geen bedrag noemen. De advocaat van de Alves-kant, Luiz Ribeiro, zegt niet akkoord te gaan met het voorstel. Zonder een contract kan er ook geen sprake zijn van een afkoopsom, is zijn gedachte. (BR)
Heerenveen was akkoord onder bepaalde voorwaarden. Aan deze voorwaarden is niet voldaan (heeft de rechter vorige week uitgesproken). Hoe kan het dan dat Alves alsnog een rechtsgeldig contract heeft? Als AZ de zaak wint, zouden zij de transferrechten krijgen, maar wat (hoeveel) krijgt Heerenveen dan?quote:Op dinsdag 29 januari 2008 14:57 schreef okee6 het volgende:
[..]
1 Heerenveen was akkoord, waarna zaakwaarnemers (+Alves) met AZ konden onderhandelen.
Dit is echt DSB-werk. Zij denken het als een incasso af te kunnen handelenquote:Op dinsdag 29 januari 2008 15:15 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Wel even twee miljoen euro. Kunnen ze ongetwijfeld een leuke rechtsback voor kopen.
quote:Op dinsdag 29 januari 2008 15:12 schreef okee6 het volgende:
[..]
Alves bleef om diverse persoonlijke redenen langer weg.
quote:Heerenveen schoot dat in het verkeerde keelgat, mede door te lang naar zaakwaarnemers te luisteren.
Klopt. Net zoals echte professionele voetballers dit op een professionele manier kenbaar maken en gewoon komen werken voor hun geld.quote:Die dachten vervolgens munt te kunnen slaan uit de vertrouwensbreuk. Door vele reacties binnen en buiten de club was er nadien geen weg terug. Alves had weliswaar een sluimerend verlangen naar meer, dat heeft elke professionele voetballer.
quote:Mocht hij werkelijk een groot kind zijn, dan is een primaire staking prima verklaarbaar. Het is maar wie er meer om hem gaf, daar luisterde hij naar. Heerenveen heeft nooit wat voor hem betekend, wáár hij voor hen topscorer was.
En Alves ook blijkbaar, met zijn grote handtekening. Trouwens, als Alves idd zo'n "groot kind is" dan zou hij ook niet mogen autorijden, stemmen en handtekeningen mogen zetten op contracten. Dan is ie handelingsonbekwaam.quote:Alves heeft Heerenveen gezegd hem voor het hoogste bod te verkopen, Heerenveen stond daarop vervolgens. Uiteraard, niemand laat geld liggen. Het laten verstrijken van de vijf dagen contracttekentijd scheelde de Friezen zo ook geld. Daarna kon hij kostenvrij naar Engeland verkocht. Alleen dacht Scheringa daar anders over met wat kleine lettertjes
Ooooh dus dat heeft helemaal niets te maken met dat het grote kind elders bij nader inzien meer geld kon vangen?quote:Alves is door zijn (nieuwe?) advocaat uitgelegd dat een eenzijdig contract niet goed genoeg is. Louter om dat te bevestigen en daarmee de weg vrij te maken voor een transfer naar Middlesbrough is de zaak tussen AZ en Alves in behandeling.
Alves mag niet onderhandelen alvorens Heerenveen dat heeft toegestaan. Dus Alves komt niet zelf met de club op de proppen. Klinkt nogal naïef.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 15:23 schreef Mwanatabu het volgende:
Ooooh dus dat heeft helemaal niets te maken met dat het grote kind elders bij nader inzien meer geld kon vangen?
Doordat AZ heel veel vage details en getuigenissen aandraagt. Dat moet eerst nader onderzocht en daarvoor ontbreekt de tijd. Als het werkelijk zo is, dat er een principe contract, getekend door enkel Alves, in drievoud meegenomen is naar Heerenveen, dan hangt AZ na verloop van tijd. Tijd is echter een kostbaar ding, voor alle betrokkenen. Kortom, waarschijnlijk wordt er geen recht gehaald, men beoogt te cashen.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 15:19 schreef Zjakkie het volgende:
[..]
Heerenveen was akkoord onder bepaalde voorwaarden. Aan deze voorwaarden is niet voldaan (heeft de rechter vorige week uitgesproken). Hoe kan het dan dat Alves alsnog een rechtsgeldig contract heeft? Als AZ de zaak wint, zouden zij de transferrechten krijgen, maar wat (hoeveel) krijgt Heerenveen dan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |