FOK!forum / Lifestyle / Slank de lente in # 122
#ANONIEMzondag 27 januari 2008 @ 09:51


Het vorige deel: Slank de lente in # 121

Voor wie is "Slank de lente in", ook wel bekend als "Slank <seizoen> in/door" bedoeld?
De Slank-topics zijn bedoeld voor mannen en vrouwen die wel wat kilootjes kwijt willen raken, maar geen overgewicht hebben (BMI van 27 of lager).
Wat niet de bedoeling is: (te)veel offtopic praten, eindeloze discussies voeren over keuzes van anderen, persoonlijke ruzies uitvechten in dit topic.
Wat wel de bedoeling is: praten over afvallen, hoe je dat doet en hoe het gaat, advies vragen, opscheppen over je resultaten, elkaar een beetje steunen en het gezellig houden!

Bij een BMI van boven de 27 ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub. Met een BMI tussen de 25 en 27 mag je zelf beslissen waar je je aanmeldt.
Hoe je je het beste kunt aanmelden kun je lezen onder het kopje 'Ik wil ook!'.

Linkjes
Vroeger hadden we een hele lijst met linkjes; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Ik wil ook!
Dat kan! Ga naar Dieet-web en maak daar een account aan. Je kunt zelfs een klein profiel aanmaken waarin je gegevens zet. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Dat kun je een keer in de week doen, of dagelijks of wanneer jij maar wilt. We verwachten minimaal een update per maand, ook als je niets bent afgevallen in die periode. Op deze manier kunnen we zien of je nog meedoet. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst.

Deelnemers
De volgende lijst is een lijst met deelnemers aan deze reeks. Het is een plaatje dat automatisch geupdate wordt op het moment dat je je gegevens invult.


En sommige mensen mochten het al opgemerkt hebben, de regelmatige bezoekers van deze reeks zijn iets intiemer geworden dan we allemaal gedacht hadden, want we kennen elkaar vanaf nu bij de voornaam!
Mocht je een probleempje hebben met namen onthouden, dan wil dit misschien wel helpen:

Conleche = Colette
Miss_S = Saskia
Mordradead = Douwe
Principessa = King
Sylvana = Sylvana
Veiligheidsspeldje = Marianne

Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! De OP is hier te vinden.
#ANONIEMzondag 27 januari 2008 @ 09:52
En ik zei dus:

Goodmorning ladies (en een enkele heer). Gisteren ging het wel aardig, op het werk niet zoveel gegeten want er is toch nooit wat te doen. En de bak spekkies ( ) die ze op de balie hadden gezet genegeerd. 's Avonds risotto gemaakt, voor het eerst, met prei en kip en paprika. Was heerlijk! Maar k denk dat de grote hoeveelheden kaas erdoorheen niet bijster slim waren voor de lijn. Maar 's avonds eigenlijk niets meer gehad, alleen een paar tomaatjes en wat hummus, dus dan mag het vind ik.

En dan nu maar weer eens sporten. Ik werd zo vreemd wakker, ik had gedroomd dat ik (samen met Hans Teeuwen ) was gaan hardlopen. Maar doordat ik in m'n droom had hardgelopen werd ik wakker met een enorme zin om te gaan sporten (en nee, geen zin in Hans Teeuwen). Dus die zin ga ik nu maar eens uitbuiten.

Ohja, en morgen voor het eerst weer op de weegschaal. Ben erg benieuwd!

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 27-01-2008 09:53:42 ]
Mademoiselle.Moizondag 27 januari 2008 @ 09:54
M'n post uit het vorige topic nog maar een keer
quote:
Op zaterdag 26 januari 2008 23:10 schreef Mademoiselle.Moi het volgende:
Jullie topic gaat steeds drukker worden, want ik meld me ook .

Ik ben 1.63 en weeg 62.2 kilo. Geen echt overgewicht dus, maargoed, volgensmij hebben jullie dat hier allemaal niet . Ben alleen mijn buikje meer dan zat, dus het is tijd dat ik er eens wat aan ga doen!
Ik wist trouwens helemaal niet hoe zwaar ik was, want ik had geen weegschaal, maar die heb ik vandaag gekocht! Net als een mp3speler, want ik ga ook maar Evy lopen

Fijne avond nog
veiligheidsspeldjezondag 27 januari 2008 @ 10:17
Welkom mademoiselle, hardlopen is erg nuttig voor afvallen en met Evy is het goed op te bouwen. Heb je jezelf al een doel gesteld?

Mijn laatste post was iets met lekkere subwaybroodjes, nog te halen rijbewijzen, een bos vol niet-hardlopende hardlopers en lekker avondeten.
Ohja en ook iets met studeren, dat ook nog moet gebeuren tussendoor.
conlechezondag 27 januari 2008 @ 10:36
quote:
Op zondag 27 januari 2008 09:52 schreef Razztwizzle het volgende:
En ik zei dus:

Hans Teeuwen verhaal
Ik kan me ergere hardlooppartners voorstellen

Ik heb ook weleens dat ik zo realistisch droom dat het de hele verdere dag nog doorwerkt. Zowel bij leuke dromen als bij nachtmerries en dat laatste is dan natuurlijk minder....
Isabeauzondag 27 januari 2008 @ 11:07
Iedereen lijkt wel aan de risotto te gaan de laatste tijd Of het valt me gewoon ineens op.

En hardlopen met Hans Teeuwen Die zou best een grappige sportcoach kunnen zijn.

Mademoiselle Moi heel erg welkom!

Ik ga straks lekker zwemmen en dan vanavond snert eten bij mijn mama Veel plezier allemaal vandaag!
Liejannuhzondag 27 januari 2008 @ 11:35
quote:
Op zondag 27 januari 2008 11:07 schreef Isabeau het volgende:
Iedereen lijkt wel aan de risotto te gaan de laatste tijd Of het valt me gewoon ineens op.
Dat is de schuld van ColdFeet.

Ik heb mijn rondje rennen voor vandaag er weer op zitten. Ga nog even stofzuigen zo en dan lekker een pompoen linzen soep maken.
Quinazolinezondag 27 januari 2008 @ 12:15
Ik heb mijn sporten er ook weer opzitten. Half uur fietsen naar de sportschool, een uur bodyshape en daarna met wind mee in 20 minuten terug naar huis fietsen.
Mademoiselle.Moizondag 27 januari 2008 @ 12:21
quote:
Op zondag 27 januari 2008 10:17 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
Welkom mademoiselle, hardlopen is erg nuttig voor afvallen en met Evy is het goed op te bouwen. Heb je jezelf al een doel gesteld?

Mijn laatste post was iets met lekkere subwaybroodjes, nog te halen rijbewijzen, een bos vol niet-hardlopende hardlopers en lekker avondeten.
Ohja en ook iets met studeren, dat ook nog moet gebeuren tussendoor.
Bedoel je qua afvallen of qua hardlopen?
Een 'doel' wat ik nu heb gesteld is 55 kilo, maar ik kijk eigenlijk liever gewoon naar hoe m'n lichaam er uit ziet. Dus als ik 56 kilo weeg en het buikje is mooi plat, dan hoef ik echt die ene kilo er niet per se af.

Ik stond trouwens vanochtend op de weegschaal en woog 61.5 kilo, terwijl ik gisteravond uit eten ben geweest, haha. Naja, dat zal er morgen dan wel bij zitten.

En qua hardlopen; Gewoon maar eens lekker kijken hoe het gaat en ik wil toch wel alle Evy <5km hebben gelopen .
ColdFeetzondag 27 januari 2008 @ 12:53
quote:
Op zondag 27 januari 2008 11:35 schreef Liejannuh het volgende:

[..]

Dat is de schuld van ColdFeet.
Ik ga zo weer een kommetje risotto maken, als late lunch, zie CUL.

Bewaar je een bakje van die soep voor me? Klinkt heerlijk!
motorbloempjezondag 27 januari 2008 @ 13:11
goedemorgen, Teeveepee

net gebrunched met 3 minibroodjes en nu even tv kijken, relaxen en de broodjes laten zakken
René heeft zijn hardloopschoenen terug, dus vanaf vandaag gaan we samen hardlopen, dus straks samen aan de les 10 van Evy gezellig
Chicolatezondag 27 januari 2008 @ 13:13
Goeiemiddag allemaal

Welkom mademoiselle moi! Succes

Gister was echt een heerlijke dag. Lekker naar Amsterdam wezen winkelen (mijn maten zijn nog steeds onveranderd, heb er nu wel 2 warme truien bij) en broodje gegeten bij de V&D. Wow, dat zijn echt complete maaltijden zeg! Mexiaanse kip met sla was erg lekker, maar vast ook niet gezond ... (wit pittenbroodje, half kuipje mayo en een enorm stuk vlees )

Dan verjaardag van mijn moeder, en daarna 's avonds nog 3 uur gesnowboard in een hal. Ik was echt doodop toen ik thuiskwam . (en mn enkel deed echt pijn, heb hem vrijdag tijdens het sporten dus toch kapot geschopt/gekneusd. In plaats van hem rust te geven ga ik dan gewoon een hele dag lopen en druk doen. Had in Amsterdam wel een enkelsteunband om, maar die mag je niet te lang omhouden. Pijn joh!)

Zal nu wel aangekomen zijn, zo ongelooflijk veel gegeten 's avonds: overdag vergat ik het steeds, en toen ik thuiskwam kreeg ik nog allemaal verjaardagsspul te eten.
quote:
Op vrijdag 25 januari 2008 22:11 schreef Miss_S het volgende:

[..]

Jij bent echt geen typisch meisje-meisje he
Hoe kom je daar nou bij? En het is nog erger dan het lijkt ... krijg vaak genoeg te horen dat ik meer een jongen ben dan een meisje: hekel aan make up, roze, niet bang voor pijn, hou van vechten, superbéta (klas vol jongens), kan niet omgaan met meiden, bot (te vaak op tere zieltjes getrapt), foute humor, mannentruien (ja zelfs mijn kleding is soms mannelijk, maar dat probeer ik te verbeteren) en zo kan ik nog wel even doorgaan ... enige dat mij vrouwelijk maakt zijn de maandelijkse periode, mijn felheid tijdens ruzies en mijn lichaamsvormen .
motorbloempjezondag 27 januari 2008 @ 13:18
quote:
Op zondag 27 januari 2008 13:13 schreef Chicolate het volgende:
Hoe kom je daar nou bij? En het is nog erger dan het lijkt ... krijg vaak genoeg te horen dat ik meer een jongen ben dan een meisje: hekel aan make up, roze, niet bang voor pijn, hou van vechten, superbéta (klas vol jongens), kan niet omgaan met meiden, bot (te vaak op tere zieltjes getrapt), foute humor, mannentruien (ja zelfs mijn kleding is soms mannelijk, maar dat probeer ik te verbeteren) en zo kan ik nog wel even doorgaan ... enige dat mij vrouwelijk maakt zijn de maandelijkse periode, mijn felheid tijdens ruzies en mijn lichaamsvormen .
Hoe bekend
Chicolatezondag 27 januari 2008 @ 13:23
quote:
Op zondag 27 januari 2008 13:18 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Hoe bekend
Ik werd laatst op straat aangesproken met "jongen" . Maar was gewoon dom: ik heb lang haar, maar had een muts op, een snowboardjas (lichtblauw! Welke man draagt er een vrouwenjas!) en een gewone spijkerbroek met een laag kruis.

Nu ga ik mijn klerenkast opruimen, alles wat niet meer past eruit gooien en vooral de te grote en vormeloze sporttruien. Die mag ik echt nooit meer aan .
Principessa.Farfallazondag 27 januari 2008 @ 13:58
quote:
Op zaterdag 26 januari 2008 15:48 schreef mordradead het volgende:
Gisteren had ik niet zoveel gegeten en dat heb ik gemerkt, 2 jellynogwat dingen met alcohol en 5 drankjes..... normaal moet dat toch kunnen maar ik was helemaal de weg kwijt. Verder een supergeslaagd feest gehad, net met de collega een gebakken eitje gehad omdat het z'n laatste werkdag was... morgen even kijken hoe het er voor staat, zal wel iets bij zijn
Gister paar drankjes gedronken: malibucola, 2safari cola en bacardi cola en 2 biertjes.. Normaal kan ik echt 4x zoveel drinken maar het viel echt te slecht
#ANONIEMzondag 27 januari 2008 @ 14:02
Wat ben je sportief Chicolate ! Ik wou dat ik zo veel motivatie op kon brengen om te sporten. Ik ga op zich best regelmatig naar de sportschool hoor, maar ik moet mezelf er echt heenslepen, en ook niet op het moment dat ik denk "ik ga", er "zometeen" achter denken, want dan ga ik niet . Uiteindelijk vind ik het altijd heerlijk hoor, daar niet van, maar echt een hobby zal het niet worden.

Vanmorgen dus gesport (zonder Hans Teeuwen dus helaas ). Mijn sportschoolrondje bestaat uit mezelf eerst een kwartier helemaal kapot fietsen op de, ja, de fiets dan maar (hometrainer?). Daarna even water drinken en bijkomen, dan een rondje krachttraining van ongeveer een half uur, en dan 20 minuten lopen op de loopband, niet rennen want dat vind ik eng op zo'n ding, maar wel stevig doorlopen op ongeveer 6,5 kilometer per uur en een helling van 6%. Daarna nog een kwartier crosstrainer en dan kan je me opvegen . Lekker douchen, soms nog even zonnebank, mezelf dwingen twee flesjes water naar binnen te krijgen anders krijg ik hoofdpijn, en dan weer op de fiets naar huis. Lekker met nat haar .

Wat ik me alleen altijd afvraag: is dit nou een heel effectieve volgorde van sporten? Kan ik niet beter beginnen met krachttraining en dan de cardio-apparaten? Of andersom? Iemand hier die dat weet?

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 27-01-2008 14:05:21 ]
freecellzondag 27 januari 2008 @ 14:09
Hoi
Huppeleizondag 27 januari 2008 @ 14:45
quote:
Op zondag 27 januari 2008 14:02 schreef Razztwizzle het volgende:
Wat ben je sportief Chicolate ! Ik wou dat ik zo veel motivatie op kon brengen om te sporten. Ik ga op zich best regelmatig naar de sportschool hoor, maar ik moet mezelf er echt heenslepen, en ook niet op het moment dat ik denk "ik ga", er "zometeen" achter denken, want dan ga ik niet . Uiteindelijk vind ik het altijd heerlijk hoor, daar niet van, maar echt een hobby zal het niet worden.

Vanmorgen dus gesport (zonder Hans Teeuwen dus helaas ). Mijn sportschoolrondje bestaat uit mezelf eerst een kwartier helemaal kapot fietsen op de, ja, de fiets dan maar (hometrainer?). Daarna even water drinken en bijkomen, dan een rondje krachttraining van ongeveer een half uur, en dan 20 minuten lopen op de loopband, niet rennen want dat vind ik eng op zo'n ding, maar wel stevig doorlopen op ongeveer 6,5 kilometer per uur en een helling van 6%. Daarna nog een kwartier crosstrainer en dan kan je me opvegen . Lekker douchen, soms nog even zonnebank, mezelf dwingen twee flesjes water naar binnen te krijgen anders krijg ik hoofdpijn, en dan weer op de fiets naar huis. Lekker met nat haar .

Wat ik me alleen altijd afvraag: is dit nou een heel effectieve volgorde van sporten? Kan ik niet beter beginnen met krachttraining en dan de cardio-apparaten? Of andersom? Iemand hier die dat weet?
Het beste voor de vetverbranding is om eerst krachttraining te doen. En dan te eindigen met cardio. En alleen water drinken, geen AA ofzo. Want met krachttraining gebruik je de stoffen in je lichaam die je lichaam eerst gebruikt voordat die vet gaat verbranden (koolhydraten enzo.)
Dus als je dan daarna cardio gaat doen. Verbrand je gelijk vet. En het beste is dan nog om pas een uur na de training weer te eten. Want zodra je klaar bent met je cardio, gaat alles wat je doet op je vetverbranding (douchen, lopen, zitten, naar huis gaan, tv kijken enz.). Net zolang tot je lichaam weer een alternatief binnenkrijgt door middel van eten.
motorbloempjezondag 27 januari 2008 @ 14:53
zo maar eens omkleden en naar buiten slepen op de sportschoenen

net even naar het rooster voor dit semester gekeken, en denk dat ik voor het volle pond ( ) ga!

Kort samengevat: ik stap over naar de Radboud Universiteit in februari na het halen van een toelatingstoets, vanuit het HBO. Heb wel VWO gedaan, maar had niet de wiskunde eisen voor de studie die ik wilde doen en nu ook écht ga doen

Zou éigenlijk 3 van de 5 vakken volgen, maar nu ik even naar het gehele rooster kijk (van de 5 dus) zie ik dat er een mogelijkheid is om én te werken, én alle 5 de vakken te volgen dus dat scheelt me aardig wat tijd, als ik die andere twee ook zou halen. Wordt wel moeilijk, want eigenlijk heb je er de vakken van semester één voor nodig.. maargoed.. niet geschoten is altijd mis
Mademoiselle.Moizondag 27 januari 2008 @ 15:02
quote:
Op zondag 27 januari 2008 14:45 schreef Huppelei het volgende:

[..]

Het beste voor de vetverbranding is om eerst krachttraining te doen. En dan te eindigen met cardio. En alleen water drinken, geen AA ofzo. Want met krachttraining gebruik je de stoffen in je lichaam die je lichaam eerst gebruikt voordat die vet gaat verbranden (koolhydraten enzo.)
Dus als je dan daarna cardio gaat doen. Verbrand je gelijk vet. En het beste is dan nog om pas een uur na de training weer te eten. Want zodra je klaar bent met je cardio, gaat alles wat je doet op je vetverbranding (douchen, lopen, zitten, naar huis gaan, tv kijken enz.). Net zolang tot je lichaam weer een alternatief binnenkrijgt door middel van eten.
Dat is nog eens een duidelijke uitleg . Ik deed altijd maar wat (maar wel het goede, blijkt )
Liejannuhzondag 27 januari 2008 @ 15:54
quote:
Op zondag 27 januari 2008 12:53 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Ik ga zo weer een kommetje risotto maken, als late lunch, zie CUL.

Bewaar je een bakje van die soep voor me? Klinkt heerlijk!
De soep staat nu te pruttelen! Kom je een bakje halen of zal ik 'm langsbrengen van de week?
motorbloempjezondag 27 januari 2008 @ 16:26
dat was lekker

en met René erbij leek het nog sneller te gaan dan normaal misschien omdat we tussen het lopen door lekker keuvelden enzo..

les 10 zit erop, woendag les 11
Chicolatezondag 27 januari 2008 @ 16:32
Hardlopen gaat een stuk sneller als je aan het praten bent! Klopt helemaal (bij mij was dat iig wel zo ... in je eentje lijkt het uren te duren, met iemand erbij is het meer zo van "oh, zijn we al klaar?") Leuk dat jullie samen kunnen hardlopen!
quote:
Op zondag 27 januari 2008 14:02 schreef Razztwizzle het volgende:
Wat ben je sportief Chicolate ! Ik wou dat ik zo veel motivatie op kon brengen om te sporten. Ik ga op zich best regelmatig naar de sportschool hoor, maar ik moet mezelf er echt heenslepen, en ook niet op het moment dat ik denk "ik ga", er "zometeen" achter denken, want dan ga ik niet . Uiteindelijk vind ik het altijd heerlijk hoor, daar niet van, maar echt een hobby zal het niet worden.
Dat valt wel mee hoor , gister was een uitzonderlijk sportieve dag, gewoonlijk bestaat mijn zaterdag uit een uurtje kranten lopen en de rest van de tijd op mn stoel voor computer/bureau zitten.

En ik hou gewoon van sporten. Niet van alle sporten, fitness vind ik echt dodelijk saai, maar wel van de sporten die ik doe. Sporten doe ik omdat het leuk is, afvallen is een bijzaak. Ik zou iets als fitness nooit vol kunnen houden: dat zou ik doen voor het afvallen en de spierontwikkeling, maar de bezigheid zelf is zo saai dat ik het opgeef. En aangezien jij fitness wel leuk vind: gewoon gaan inderdaad, minder ertegenop zien, misschien zoeken naar een groepsles die erg leuk is, en waar wat sociale druk heerst . Dan ga je 'perongeluk' afvallen tijdens het sporten .
Claudia_xzondag 27 januari 2008 @ 16:46
quote:
Op zaterdag 26 januari 2008 11:25 schreef conleche het volgende:

Maar jij loopt dan ook meteen door tot je de longen uit je lijf wilt kotsen. Dan zou ik het ook niet meer zo leuk vinden.
Dat is de enige manier waarop ik genoegen kan scheppen in het hardlopen: voelen dat ik mijn grenzen aan het verleggen ben. Ik begrijp heel goed waarom Evy werkt en leuk gevonden wordt. Maar dat is niets voor mij, aanmodderen* met een minuutje hier en daar. Ik ren liever op mijn eigen muziek, en met een stopwatch bij de hand om mijn rondetijden te klokken.
quote:
25 min. per 5k heb ik nog niet gehaald, maar ik vind 27 ook zeer acceptabel.
Mooie tijd! Voor het eerst de 5km binnen het half uur rennen vond ik een memorabel moment.
quote:
Op zondag 27 januari 2008 11:07 schreef Isabeau het volgende:
Iedereen lijkt wel aan de risotto te gaan de laatste tijd Of het valt me gewoon ineens op.
Ik droom nog steeds regelmatig over de risotto bianco die ik in Bagni di Lucca heb gegeten. Ken je de venkelrisotto van Jamie Oliver trouwens?

*Wat voor mij aanvoelt als 'aanmodderen' is natuurlijk een veel verstandigere manier van opbouwen.

[ Bericht 3% gewijzigd door Claudia_x op 27-01-2008 17:03:07 ]
conlechezondag 27 januari 2008 @ 17:04
Vandaag voor het eerst 10 km. gelopen 57 minuten over gedaan. Dat is wel iets langzamer gemiddeld dan bij de 5k, maar ik ben toch blij!! Voor de rest vandaag bepaald geen NEAT dag. Ik heb voor ik ging rennen 3 afleveringen van Desperate Housewives gezien en ik ben nu weer klaar voor wat afleveringen
Mademoiselle.Moizondag 27 januari 2008 @ 17:08
quote:
Op zondag 27 januari 2008 17:04 schreef conleche het volgende:
Vandaag voor het eerst 10 km. gelopen 57 minuten over gedaan. Dat is wel iets langzamer gemiddeld dan bij de 5k, maar ik ben toch blij!! Voor de rest vandaag bepaald geen NEAT dag. Ik heb voor ik ging rennen 3 afleveringen van Desperate Housewives gezien en ik ben nu weer klaar voor wat afleveringen
10 kilometer! Super!
motorbloempjezondag 27 januari 2008 @ 17:11
wilde net zeggen, over dat aanmodderen

voor iemand die nooit heeft hardgelopen, is dit een prima manier van opbouwen basis-conditie... ben erg blij mee, en het motiveert: het is niet te lang, niet te kort en het is uit te houden.. vooral nu mijn vriend mee heeft gelopen voor de eerste keer, merk ik wel dat ik nog wel een half uurtje datzelfde zou kunnen doen, omdat de tijd wat sneller gaat, maargoed... men moet ergens beginnen, en dit is voor mij een hele goede 'ergens'
Ik zwem de meesten er wel uit na weer een paar rondjes trainen denk ik, maar hardlopen heb ik dus nooit gekund.. fijn is dat dat dat nu wel lukt, en dat het nog leuk vind ook hoop ooit idd de CPC nog eens te lopen.. en dan mensen tegenkomen, van vroeger, die me niet herkennen omdat ik dan slank(er) en een lekker ding ben
Claudia_xzondag 27 januari 2008 @ 17:11
quote:
Op zondag 27 januari 2008 17:04 schreef conleche het volgende:
Vandaag voor het eerst 10 km. gelopen 57 minuten over gedaan. Dat is wel iets langzamer gemiddeld dan bij de 5k, maar ik ben toch blij!!
Bikkel!
motorbloempjezondag 27 januari 2008 @ 17:11
quote:
Op zondag 27 januari 2008 17:04 schreef conleche het volgende:
Vandaag voor het eerst 10 km. gelopen 57 minuten over gedaan. Dat is wel iets langzamer gemiddeld dan bij de 5k, maar ik ben toch blij!! Voor de rest vandaag bepaald geen NEAT dag. Ik heb voor ik ging rennen 3 afleveringen van Desperate Housewives gezien en ik ben nu weer klaar voor wat afleveringen
restecp!!!!!

Claudia_xzondag 27 januari 2008 @ 17:17
quote:
Op zondag 27 januari 2008 17:11 schreef motorbloempje het volgende:
wilde net zeggen, over dat aanmodderen
Toen ik het nog eens las, vond ik het ook heel onvriendelijk klinken.

Je ziet het in 'dieetkringen' natuurlijk heel veel, mensen die willen voelen dat ze ergens mee bezig zijn. Streng zijn voor jezelf. Afzien.

Lief zijn voor jezelf is véél verstandiger en beter vol te houden op lange termijn. Ik hoop het ooit nog eens te leren.
motorbloempjezondag 27 januari 2008 @ 17:20
ik snap het ook wel, en soms heb ik wel zoiets van 'en dit moet mij 5 km laten lopen over 6 weken?

maargoed.. het gaat tot nu toe lekker, en ik geef 'r het voordeel van de twijfel

ik zal er ook mee doorgaan, ook na de 5km gehaald te hebben, maar zeker wel weer in combinatie met spinnen (gewoon fitness vind ik zelf vrij saai, zoek wel een uitdaging) maar dat kan ik straks goedkoop doen via de universiteit! Dus voorlopig is het alleen nog hardlopen, 'op de aanmoddermethode' en dan ook mezelf twee keer in de week afbeulen met spinnen want dat vind ik toch wel zo heerlijk! En je wilt jezelf in zo'n groep ook zeker niet laten kennen door de eerste te zijn die langzamer/met minder weerstand gaat fietsen dus fietsen en zweten
Miss_Szondag 27 januari 2008 @ 17:25
Ik ben weer thuis een voordeel van weekend bij mijn vriendje zijn is dat ik weinig eet
En de hele avond water gedronken ipv wijn
Vandaag was dan wel weer minder met een worstenbroodje en een stuk pizza maarja
motorbloempjezondag 27 januari 2008 @ 17:43


lekker koken nu simpele pasta-pesto met champignons en courgette

koolhydraten na het hardlopen was goed, hoorde ik van Isa, dus dat nemen we dan maar voor waar aan

nog een weekje Isa! En dan weer sushi bouwen
Liejannuhzondag 27 januari 2008 @ 17:48
quote:
Op zondag 27 januari 2008 17:43 schreef motorbloempje het volgende:
nog een weekje Isa! En dan weer sushi bouwen
Shit! En ik maar denken dat ik volgende week met Isa in Londen zit!
#ANONIEMzondag 27 januari 2008 @ 17:50
Het gevecht om Isabeau is begonnen.
Viking84zondag 27 januari 2008 @ 18:10
Hé schatten van me! .

Een nieuw topic en ik ben ook weer terug. Heel leuk, gezellig weekend gehad. Wel een beetje weinig gegeten, maar mijn riem zit nu op het laatste gaatje (en dat is goed nieuws dus ).
Ben nu mijn kamer aan het opruimen, dus daar ga ik eerst even mee verder. Dan lees ik straks even bij .
motorbloempjezondag 27 januari 2008 @ 18:10
quote:
Op zondag 27 januari 2008 17:48 schreef Liejannuh het volgende:

[..]

Shit! En ik maar denken dat ik volgende week met Isa in Londen zit!
whihi ná London
mordradeadzondag 27 januari 2008 @ 18:14
quote:
Op zondag 27 januari 2008 13:58 schreef Principessa.Farfalla het volgende:

[..]

Gister paar drankjes gedronken: malibucola, 2safari cola en bacardi cola en 2 biertjes.. Normaal kan ik echt 4x zoveel drinken maar het viel echt te slecht
Ik hoop voor je dat het niet zo slecht viel als bij mij, ik hoorde gisteren van een vriend van me dat ik hem nog had gebeld maar dat wist ik niet meer Het ergste is trouwens dat ik op de terugweg in slaap ben gevallen op straat (met de fiets) en toen werd ik wakkergemaakt dor iemand die zei: "Ja, je kan hiet niet blijven liggen man" en toen ging ik dus naar huis rond een uur of 7, half 10 was ik uiteraard weer aan het werk en gisteravond nog even een kopje koffie gehad na m'n werk

Overigens ben ik blij dat m'n vrienden zo graag in de shop zitten er is geen bier maar wel koffie en daar zitten veel minder Kcal in

Tevens tvp trouwens
Miss_Szondag 27 januari 2008 @ 18:18
quote:
Op zondag 27 januari 2008 18:10 schreef Viking84 het volgende:
Hé schatten van me! .

Een nieuw topic en ik ben ook weer terug. Heel leuk, gezellig weekend gehad. Wel een beetje weinig gegeten, maar mijn riem zit nu op het laatste gaatje (en dat is goed nieuws dus ).
Ben nu mijn kamer aan het opruimen, dus daar ga ik eerst even mee verder. Dan lees ik straks even bij .
Welkom terug
Ik ben ook een dagje weggeweest

Ik ga niets meer doen vandaag, zometeen lekker in bad
Liejannuhzondag 27 januari 2008 @ 18:29
quote:
Op zondag 27 januari 2008 18:10 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

whihi ná London
Phew! *zweet van voorhoofd veegt* Gelukkig maar.
Ga ik Isa eens achter dr kont aanzitten of ze nu al het adres van ons logeeradres heeft.
Principessa.Farfallazondag 27 januari 2008 @ 18:42
quote:
Op zondag 27 januari 2008 18:14 schreef mordradead het volgende:

[..]

Ik hoop voor je dat het niet zo slecht viel als bij mij, ik hoorde gisteren van een vriend van me dat ik hem nog had gebeld maar dat wist ik niet meer Het ergste is trouwens dat ik op de terugweg in slaap ben gevallen op straat (met de fiets) en toen werd ik wakkergemaakt dor iemand die zei: "Ja, je kan hiet niet blijven liggen man" en toen ging ik dus naar huis rond een uur of 7, half 10 was ik uiteraard weer aan het werk en gisteravond nog even een kopje koffie gehad na m'n werk

Overigens ben ik blij dat m'n vrienden zo graag in de shop zitten er is geen bier maar wel koffie en daar zitten veel minder Kcal in

Tevens tvp trouwens
Mijn avond eten was achteraf heel mager.. Maar vond het superlekker daarom koos ik het eigenlijk.. Denk 10 grote garnalen... stukjes komkommer.. waterkastanje... 50 gr pangafilet.. gewokt in een pittigesaus >> voel je je gelijk veel voller. en mn toetje was een grote kom ananas.. ook niet echt wat je zegt een goede bodem!

ging echt prima totdat ik opeens een keelsnoepje at, kreeg het echt vet warm ben naar buiten gegaan (alleen ) en daar ff gezeten.. Omgekeerd gegeten waarna een aardige jongen me mee naar een snackbarretje nam en we samen water gingen drinken Daarna "gered" door bezorgde vrienden en weer doorgefeest..
freecellzondag 27 januari 2008 @ 18:42
quote:
Op zondag 27 januari 2008 18:18 schreef Miss_S het volgende:

[..]

Welkom terug
Ik ben ook een dagje weggeweest

Ik ga niets meer doen vandaag, zometeen lekker in bad
Bad
Ik mis het echt dat ik hier geen bad heb, ik kan echt intens verlangen naar een lekker bad. Het enige wat we hier hebben is een douche Wel een lekkere douche, maar toch.
Isabeauzondag 27 januari 2008 @ 18:44
quote:
Op zondag 27 januari 2008 17:48 schreef Liejannuh het volgende:

Shit! En ik maar denken dat ik volgende week met Isa in Londen zit!
Volgende week ben ik nog van jou hoor! Wat gaan we eigenlijk doen in Londen behalve squashen?
Miss_Szondag 27 januari 2008 @ 18:46
quote:
Op zondag 27 januari 2008 18:42 schreef freecell het volgende:

[..]

Bad
Ik mis het echt dat ik hier geen bad heb, ik kan echt intens verlangen naar een lekker bad. Het enige wat we hier hebben is een douche Wel een lekkere douche, maar toch.
Ik zou echt mijn bad missen, vind het heerlijk om lekker te liggen lezen in bad
Liejannuhzondag 27 januari 2008 @ 18:46
quote:
Op zondag 27 januari 2008 18:44 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Volgende week ben ik nog van jou hoor! Wat gaan we eigenlijk doen in Londen behalve squashen?
Gaan we squashen dan?
Ik dacht dat we gingen hardlopen in een park ofzo. En een paar musea bekijken. En een beetje winkelen. En Google mannen versieren op een housewarming.
spoor4zondag 27 januari 2008 @ 19:09
quote:
Op zondag 27 januari 2008 17:04 schreef conleche het volgende:
Vandaag voor het eerst 10 km. gelopen 57 minuten over gedaan. Dat is wel iets langzamer gemiddeld dan bij de 5k, maar ik ben toch blij!! Voor de rest vandaag bepaald geen NEAT dag. Ik heb voor ik ging rennen 3 afleveringen van Desperate Housewives gezien en ik ben nu weer klaar voor wat afleveringen
Netjes

Altijd leuk om een mijlpaal te halen.

Ik heb zelf ook lekker gelopen vandaag. Weer een nieuw prive record
conlechezondag 27 januari 2008 @ 19:10
Zo, nog 2 afleveringen gekeken. Ik had me voorgenomen om vandaag een x he-le-maal niks te doen en dat is me gelukt. (Behalve dan het rennen, maar dat had ik me ook voorgenomen, dus dat is OK)
Iedere keer als meneer C. iets zei over het werk dan blèrde ik: NEEEE, niet vandaag!!! Ik merkte nl. de laatste tijd dat ik veel te druk was in mijn hoofd en nooit meer tijd nam om echt te ontspannen. Ik ga echt voortaan eens in de 2 weken zo'n DVD of Boek-lees-dagje inplannen: héérlijk!!

Oh en dank voor de hardren complimenten
NiGeLaToRzondag 27 januari 2008 @ 19:16
Geinig, ik ziet net dat ik sinds kort ook in dit topic terecht kan/mag

Maarum, ben van 96 tot 85 kg afgedaald door m'n leventje wat te veranderen. Je kent het wel, 2 tot 3 keer in de week sporten (hoeft geen uren, maar wel even lekker intensief) en verder afkicken van suiker en vet.

Magoed, ben er wel achter dat het nogal persoonlijk is.. ik geloof acuut helemaal niet meer in universele dieeten, maar wel in het leren luisteren naar je lichaam (en gewicht).

Enfin, ik ga ongeveer 0,5 a 1 kg per maand naar beneden, wat dan ook duurzame kg's zijn.
Mademoiselle.Moizondag 27 januari 2008 @ 19:34
Heerlijk gegeten! Kip massala en sajoer boontjes gemaakt met van die boemboe van Conimex. Geen idee hoeveel calorieen daar in zitten, maar dat wil ik eigenlijk ook niet weten..

Voor de rest vandaag redelijk gezond gegeten (3 volkoren boterhammen; 1 beenham, 1 jam, 1 hagelslag. 1 banaan en een krentenbol)
Miss_Szondag 27 januari 2008 @ 19:37
quote:
Op zondag 27 januari 2008 19:16 schreef NiGeLaToR het volgende:
Geinig, ik ziet net dat ik sinds kort ook in dit topic terecht kan/mag

Maarum, ben van 96 tot 85 kg afgedaald door m'n leventje wat te veranderen. Je kent het wel, 2 tot 3 keer in de week sporten (hoeft geen uren, maar wel even lekker intensief) en verder afkicken van suiker en vet.

Magoed, ben er wel achter dat het nogal persoonlijk is.. ik geloof acuut helemaal niet meer in universele dieeten, maar wel in het leren luisteren naar je lichaam (en gewicht).

Enfin, ik ga ongeveer 0,5 a 1 kg per maand naar beneden, wat dan ook duurzame kg's zijn.
Hoeveel meer wil je nog afvallen?
Huppeleizondag 27 januari 2008 @ 20:13
Pff net kip op met zoete aardappels in veel olijf olie. Lekker vet, maarja wel goede vetten!
mordradeadzondag 27 januari 2008 @ 21:04
Ik heb net kippensoep gehad, nu bij een vriend ff filmpje kijken.
Draadloos internet hier dus internet op mijn telefoon

edit: Werkt :p
egeltje1985zondag 27 januari 2008 @ 21:07
quote:
Op zondag 27 januari 2008 20:13 schreef Huppelei het volgende:
Pff net kip op met zoete aardappels in veel olijf olie. Lekker vet, maarja wel goede vetten!
Euh, maar niet goed qua afvallen natuurlijk, die vetten. Nja, zo erg is het natuurlijk niet, en je eet vast niet alle olijfolie op. Hoop ik dan. Als je wel de pan leegdrinkt na het bakken: niet meer doen! Bah!

Ik heb vanavond een carpacio-salade op. Beetje vlees, pistoletje, 30 + kaas, pijnboompittjes, dat werk. Best lekker. En nu ga ik weer leren... Pff, ik heb er wel een beetje genoeg van, van dat leren. Ik heb dinsdag een filosofie-tentamen. En ik heb een 5 gehaald voor het deeltijd-tentamen, dus ik moet nu zeker minstens een 6 halen. Nja, ik ben alles aan het lezen en aan het samenvatten enzo. Ik heb nog nooit zo hard geleerd volgens mij... Stom engels boek ook. Grr.
motorbloempjezondag 27 januari 2008 @ 21:41
lekker een appeltje gesnoept daarnet heerlijk!
René pakt net de koekjestrommel met daarin héérlijke koekjes uit Engeland... maar ik neem NIET

lekker nog een kopje thee, en het eerste wat ik weer eet is morgenochtend mijn grote kom muesli met yoghurt

ja, ik ben trots op mijzelf die koekjes zijn zooooooooooo lekker
Miss_Szondag 27 januari 2008 @ 21:44
ik heb net nog een liga op en dat was het voor vandaag
morgen ff kijken of de kwark nog goed is
#ANONIEMzondag 27 januari 2008 @ 21:45
Zo - gek avondje! Schoonmams bleef onverwacht eten. En die woont op 2 uur reizen hier vandaan, dus die weiger je dan ook niet natuurlijk . Maar... ze wilde géén patat. Dus eigenlijk is zij mijn afvalredding geweest vanavond, want ik had zo de pest in over m'n studie dat ik niet wilde koken en eigenlijk patat wilde gaan halen. Maar nu dus maar heel verantwoord spaghetti met salade gegeten. En een perenijsje als toetje. En nu ben ik best blij dat ik toch geen patat heb gehaald whoehoe.

En nu is Boer Zoekt Vrouw weer afgelopen en mag ik nog fijn even dertig SO's gaan nakijken.
Ik stel dingen echt te vaak uit tot het laatste moment, zucht .

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 27-01-2008 21:45:30 ]
zwahielzondag 27 januari 2008 @ 21:54
* zwahiel heeft net een texas bbq pizza op

Af en toe dan maar 's niet zo goed.
Moet wel zeggen, de laatste tijd ben ik echt veel aan het werken en veel werk aan het doen voor verschillende projecten. Daarnaast komt het hele schoolgebeuren nog..Mijn laatste onderwijs semester is afgerond en was er veel gedoe rondom mijn afstuderen. Dat laatste is gelukkig nu voor 99% geregeld. Nog wat kleine dingen moeten nog wat dingen goed krijgen maar dat lukt wel komende week.

Morgen gaat 't weer lekker verder met trainen, want dat lag wel eventjes stil door al die drukte. Enig voordeel van die drukte is dat ik maar weinig at, dus dan alleen nog goeie dingen en weinig slechte dingen.

Trouwens Huppelei, jij bent toch 't neefje van Maarten?

//edit:

zag net dat ik aan de top van het afvallen sta. Damn had er niet eens echt aan gedacht dat 't zoveel is. Leef telkens van kg naar kg's. 28 kg damn
Huppeleizondag 27 januari 2008 @ 22:24
quote:
Op zondag 27 januari 2008 21:54 schreef zwahiel het volgende:
* zwahiel heeft net een texas bbq pizza op

Af en toe dan maar 's niet zo goed.
Moet wel zeggen, de laatste tijd ben ik echt veel aan het werken en veel werk aan het doen voor verschillende projecten. Daarnaast komt het hele schoolgebeuren nog..Mijn laatste onderwijs semester is afgerond en was er veel gedoe rondom mijn afstuderen. Dat laatste is gelukkig nu voor 99% geregeld. Nog wat kleine dingen moeten nog wat dingen goed krijgen maar dat lukt wel komende week.

Morgen gaat 't weer lekker verder met trainen, want dat lag wel eventjes stil door al die drukte. Enig voordeel van die drukte is dat ik maar weinig at, dus dan alleen nog goeie dingen en weinig slechte dingen.

Trouwens Huppelei, jij bent toch 't neefje van Maarten?

//edit:

zag net dat ik aan de top van het afvallen sta. Damn had er niet eens echt aan gedacht dat 't zoveel is. Leef telkens van kg naar kg's. 28 kg damn
Huh! Ja. Wie ben jij dan?

Edit: Van 77 cm taille naar 74 cm gegaan trouwens!

Edit2: kijk ik terug toen ik begon:
quote:
Ik ben een jongen van 15 jaar. 1.92 meter. 81 Kilo. BMI van 22. Klinkt allemaal misschien goed. Maar ik heb een buik omtrek van 91 cm
Van 81 naar 70 kilo en van 91 naar 74 cm!

[ Bericht 7% gewijzigd door Huppelei op 27-01-2008 22:31:44 ]
zwahielzondag 27 januari 2008 @ 22:45
Haha! Dacht ik al, zag je al in zijn hyves staan. Ben 'n collega, vriend en schoolgenoot van 'm hier in Utrecht. Vannacht nog met 'm gewerkt. Nog 'n Schakelaar hier dus. Trouwens 74 is toch hardstikke dun al? Wanneer was je begonnen eigenlijk dan?

BTW aangezien dat afvallen van mij inmiddels ook jaar twee in gaat. Mijn naam mag ook bij OP erbij :>

zwahiel = Wiel

(jawel zo heet ik echt )
Viking84zondag 27 januari 2008 @ 23:06
quote:
Op zondag 27 januari 2008 17:04 schreef conleche het volgende:
Vandaag voor het eerst 10 km. gelopen 57 minuten over gedaan. Dat is wel iets langzamer gemiddeld dan bij de 5k, maar ik ben toch blij!! Voor de rest vandaag bepaald geen NEAT dag. Ik heb voor ik ging rennen 3 afleveringen van Desperate Housewives gezien en ik ben nu weer klaar voor wat afleveringen
Trés bien!
Morgen ga ik weer. Zou eigenlijk vanavond, maar heb dit weekend mijn voeten stukgelopen, want m'n gastheer had niet gezegd dat hij in the middle of nowhere woonde en dat we overal te voet naartoe moesten. Erg fijn op je hoge hakken . In de trein m'n laarzen uitgegooid en lekker relaxed op het bankje gezeten. Was gelukkig lekker rustig . Thuis voeten in een bakje water en nu gaat het wel weer, dus morgen gaan we weer verder lopen .

En Desperate Housewives is helemaal top . Ik ben helemaal bij nu. Eind vorig jaar in een paar dagen 3,5 seizoen gezien .

Nu ga ik pitten trouwens. Morgen weer studeren .

.
conlechemaandag 28 januari 2008 @ 00:07
quote:
Op zondag 27 januari 2008 23:06 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Trés bien!
Morgen ga ik weer. Zou eigenlijk vanavond, maar heb dit weekend mijn voeten stukgelopen, want m'n gastheer had niet gezegd dat hij in the middle of nowhere woonde en dat we overal te voet naartoe moesten. Erg fijn op je hoge hakken . In de trein m'n laarzen uitgegooid en lekker relaxed op het bankje gezeten. Was gelukkig lekker rustig . Thuis voeten in een bakje water en nu gaat het wel weer, dus morgen gaan we weer verder lopen .

En Desperate Housewives is helemaal top . Ik ben helemaal bij nu. Eind vorig jaar in een paar dagen 3,5 seizoen gezien .

Nu ga ik pitten trouwens. Morgen weer studeren .

.
Ik had het 1e seizoen op tv gezien, tweede seizoen gemist en nu heb ik vandaag 7 afleveringen gezien. Heb ook nog seizoen 3, maar dat bewaar ik voor een volgend relaxdagje. Ik heb me helemaal niet schuldig gevoeld!!

Gegeten vandaag:

1 meergranen pistoletje met filet americain en ui
250 gram ananas
bakje Japanse mix
stukje kip (de helft van een bout), Indiaase rijst en Oosterse wokgroenten met Thaise chilisaus Toetje: Light cornetto
glas jus/vifit met 2 pimm's koekjes (wou dat ik die nooit in de kast had zien liggen, ik kan niet helpen dat ik aan de rest van die koekjes blijf denken )
NiGeLaToRmaandag 28 januari 2008 @ 00:14
Geinig, ik ziet net dat ik sinds kort ook in dit topic terecht kan/mag

Maarum, ben van 96 tot 85 kg afgedaald door m'n leventje wat te veranderen. Je kent het wel, 2 tot 3 keer in de week sporten (hoeft geen uren, maar wel even lekker intensief) en verder afkicken van suiker en vet.

Magoed, ben er wel achter dat het nogal persoonlijk is.. ik geloof acuut helemaal niet meer in universele dieeten, maar wel in het leren luisteren naar je lichaam (en gewicht).

Enfin, ik ga ongeveer 0,5 a 1 kg per maand naar beneden, wat dan ook duurzame kg's zijn.
Lucky_Strikemaandag 28 januari 2008 @ 00:16
Jeetje wat gaan die topics toch altijd hard!

Maandagochtend moet ik naar de tandarts, ik wil niet! De laatste maanden heb ik iedere keer als ik daar wegga meer pijn dan toen ik er heen ging.... Hopen op niet nog een wortelkanaalbehandeling
zwahielmaandag 28 januari 2008 @ 00:59
brrr Lucky_Strike... De tandarts is ook niet mijn vriend op dit moment. Hij heeft van de week een verstandskies getrokken. Heb er nog behoorlijk last van. Pijn zo'n gat in je tandvlees waar vanalles en nog wat in gaat zitten...
motorbloempjemaandag 28 januari 2008 @ 07:40
goedemorgen!

het wordt steeds leuker om op te staan en inde spiegel te kijken én aan te kleden

broek die eerst redelijk strak zat, zit nu 'gewoon' zelfs wat losjes!

Zo even een dagje extra werken, hadden ze me overgehaald... alles voor het geld, zeggen we dan maar dus nu lekker een kom muesli met yoghurt, en mee 2 bammetjes kaas en een banaan
Huppeleimaandag 28 januari 2008 @ 07:42
quote:
Op zondag 27 januari 2008 22:45 schreef zwahiel het volgende:
Haha! Dacht ik al, zag je al in zijn hyves staan. Ben 'n collega, vriend en schoolgenoot van 'm hier in Utrecht. Vannacht nog met 'm gewerkt. Nog 'n Schakelaar hier dus. Trouwens 74 is toch hardstikke dun al? Wanneer was je begonnen eigenlijk dan?

BTW aangezien dat afvallen van mij inmiddels ook jaar twee in gaat. Mijn naam mag ook bij OP erbij :>

zwahiel = Wiel

(jawel zo heet ik echt )
Oke gezellig!
Ik ben begonnen in november, dus nu 3 maanden bezig. En 74 is ook wel slank ja. Maar het is meer dat vet onder me taille dat ik nog wel wil. En dat is moeilijk aangezien dat het oudste vet is.
#ANONIEMmaandag 28 januari 2008 @ 08:18
Jaaa 75,5 !
1,5 kilo eraf. Netjes voor een week, ik wil ook niet te snel gaan. Nou, op naar de 74 volgende week
Mademoiselle.Moimaandag 28 januari 2008 @ 08:36
Goeiemorgen!

Blijkbaar schommelt mijn echte gewicht zo rond de 61.5 kg, want dat woog ik gister en vandaag (naja, vandaag 61.6 ) . Die 62.2 was ook van midden op de dag.

Zo, nu eerst even ontbijten en lekker rustig wakker worden. Vanmiddag een tentamen
motorbloempjemaandag 28 januari 2008 @ 08:38
ik heb geen ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

*gaap*

maargoed.. nog maar 8 uur en 20 minuten... en dan mag ik naar huis...
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 08:42
Goedemorgen
Zometeen hardlopen en dan vanmiddag stage lopen ipv woensdag want dan ga ik naar mijn vriendje
Viking84maandag 28 januari 2008 @ 08:51
Morgen. Nu aan het ontbijten en zometeen aan de studie . Bleh, geen zin in. Ik heb nog 2,5 episode van het eerste seizoen van DIRT die ik nog moet zien, maar daar ga ik mezelf maar mee belonen vanavond .
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 08:53
ik heb net magere kwark op, dus zal dat maar eerst laten zakken voordat ik ga lopen
motorbloempjemaandag 28 januari 2008 @ 08:58
quote:
Op maandag 28 januari 2008 08:51 schreef Viking84 het volgende:
Morgen. Nu aan het ontbijten en zometeen aan de studie . Bleh, geen zin in. Ik heb nog 2,5 episode van het eerste seizoen van DIRT die ik nog moet zien, maar daar ga ik mezelf maar mee belonen vanavond .
Dirt.. dat vnid ik zo gaaf/raar/gaaf/raar

helaas dinsdag gemist, maar zal 't eens bijwerken vandeweek
Viking84maandag 28 januari 2008 @ 09:04
quote:
Op maandag 28 januari 2008 08:58 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Dirt.. dat vnid ik zo gaaf/raar/gaaf/raar

helaas dinsdag gemist, maar zal 't eens bijwerken vandeweek
Courteney Cox .
Ik volg geen series / films op tv. Ben zo gewend aan het gemak van dl. Lekker zelf weten wanneer je kijkt . Kan alleen niet meer in het DIRT-topic komen babbelen nu, aangezien ik dus flink wat verder ben dan ze in Nederland zijn .
En ik weet gewoon nog steeds niet wat ik van die schizo moet vinden .
motorbloempjemaandag 28 januari 2008 @ 09:12
Die schizo met die dode chick dat was raaaaaaaaaaaaaar
egeltje1985maandag 28 januari 2008 @ 09:53
Ik vind de schizo leuk.

Maar dat terzijde.

Want... Ik ben vandaag onder de 70 kilo! 69,6 om precies te zijn! Jeuh!

Nu kan ik komende week met een gerust hard op vakantie naar Valencia (ik zal niet te veel tapas eten...) en dan nog even carnaval vieren (ik zal niet te veel drinken...).

Nu alleen nog even leren...
freecellmaandag 28 januari 2008 @ 09:55
Succes met nog even leren egeltje!
Ik zit lekker aan de sterrenmuntthee
motorbloempjemaandag 28 januari 2008 @ 09:57
Carnaval.. het enige leuke daaraan is is dat wij hier ook een week vakantie hebben
egeltje1985maandag 28 januari 2008 @ 10:00
quote:
Op maandag 28 januari 2008 09:57 schreef motorbloempje het volgende:
Carnaval.. het enige leuke daaraan is is dat wij hier ook een week vakantie hebben
Wij (=studenten) hebben hier (= Utrecht) helemaal geen vakantie! Ik heb deze week een weekje vrij, ware het niet dat ik een filosofievak heb. En filosofie heeft andere vakanties. Wat er dus voor zorgt dat ik eigenlijk helemaal geen vakantie heb, alleen soms een Nederlands-vrije-week en soms een filosofie-vrije-week. Stomme universiteit...
freecellmaandag 28 januari 2008 @ 10:03
Van carnaval merken wij hier hélemaal niks
motorbloempjemaandag 28 januari 2008 @ 10:08
quote:
Op maandag 28 januari 2008 10:00 schreef egeltje1985 het volgende:

[..]

Wij (=studenten) hebben hier (= Utrecht) helemaal geen vakantie! Ik heb deze week een weekje vrij, ware het niet dat ik een filosofievak heb. En filosofie heeft andere vakanties. Wat er dus voor zorgt dat ik eigenlijk helemaal geen vakantie heb, alleen soms een Nederlands-vrije-week en soms een filosofie-vrije-week. Stomme universiteit...
ik (=student) heb hier (= Nijmegen) vakantie omdat al die debielen hier sowieso carnaval vieren

Vorig jaar wilden we de gekte even ontsnappen, en gingen we uit eten.. kwamen we bij een WokChinees uit waar een hele fanfare verkleedde clowns zat trauma's
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 10:09
quote:
Op maandag 28 januari 2008 09:53 schreef egeltje1985 het volgende:
Ik vind de schizo leuk.

Maar dat terzijde.

Want... Ik ben vandaag onder de 70 kilo! 69,6 om precies te zijn! Jeuh!
Gefeliciteerd
Ik ben jaloers

Ik heb net les 8 van Evy gelopen, blijft toch lekker
veiligheidsspeldjemaandag 28 januari 2008 @ 10:09
quote:
Op maandag 28 januari 2008 09:57 schreef motorbloempje het volgende:
Carnaval.. het enige leuke daaraan is is dat wij hier ook een week vakantie hebben
Heb geen vakantie, maar van het weekend (in tilburg) was het natuurlijk wel 'enorm gezellig' in de stad.
De komende weken komt meneer maar naar mij toe
Maar eind feb. heb ik wel een soort van weekje vrij, dat is mooi Vlak voor m'n onderzoek begint.

Nu ben ik ongesteld en heb buikpijn enzo, wil daarom niet hardlopen en heb gister chocolade gegeten. Avondeten was gekruide aardappeltjes uit de oven met een lekkere grote salade en tilapiavis met ketjap, sambal en sinaasappelsapmarinade. Was erg goed gelukt
Viking84maandag 28 januari 2008 @ 10:16
quote:
Op maandag 28 januari 2008 10:03 schreef freecell het volgende:
Van carnaval merken wij hier hélemaal niks
Gelukkig niet nee .
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 10:17
quote:
Op maandag 28 januari 2008 10:16 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Gelukkig niet nee .
Hier wel, maar daarom gaan we altijd maar op vakantie
Ookal is het best grappig om te verkleden
motorbloempjemaandag 28 januari 2008 @ 10:29
ik vind carnaval nog steeds een raar excuus om ongegeneerd veel te zuipen en te neuken (en aan te komen) maar ik ben dan ook een 'nuchtere westerling' ofzo..

op 't werk zijn ze ook al volop in de voorbereiding.. ik wíl niet weten wat ze voor verkleedpartijen gaan doen
Viking84maandag 28 januari 2008 @ 10:29
quote:
Op maandag 28 januari 2008 10:17 schreef Miss_S het volgende:

[..]

Hier wel, maar daarom gaan we altijd maar op vakantie
Ookal is het best grappig om te verkleden
Het lijkt mij dus echt vre-se-lijk. Ik ben helemaal niet zo'n feestbeest, dus ik vind het nogal sneu: al die lallende mensen op straat.
Ik blijf tijdens de Groningse KEI-week (introductieweek voor nieuwe studenten) dan ook maar het liefst zoveel mogelijk weg uit het centrum .
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 10:31
quote:
Op maandag 28 januari 2008 10:29 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Het lijkt mij dus echt vre-se-lijk. Ik ben helemaal niet zo'n feestbeest, dus ik vind het nogal sneu: al die lallende mensen op straat.
Ik blijf tijdens de Groningse KEI-week (introductieweek voor nieuwe studenten) dan ook maar het liefst zoveel mogelijk weg uit het centrum .
Ik vind het ook echt beschamend, als je ziet hoe mensen gaan doen
Alleen de optocht vind ik bij ons echt wel mooi om te zien, maar die heb ik de afgelopen jaren dus ook gemist omdat ik op vakantie was
Chicolateopschoolmaandag 28 januari 2008 @ 10:33
Zo, voor alle vervelende uurtjes op school maar even een kloontje aangemaakt ... zat hier toch al iedere maandag te lezen ... en er komen nog veel meer tussenuren aan: mijn rooster is omgegooid en ik zit nu 4 dagen tot half 4, en 1 dag (dat was half 1) tot half 3. Ik baal zo ongelooflijk, voor dat ene uurtje moet ik die dag 3 uur wachten (hmmm ik kan de smileys niet vinden nog)...

Het is afgelopen weekend even niet zo lekker gegaan met gezond eten, en daar begin ik vandaag maar weer mee. Was ook wel nodig, er zijn broeken die ik pastte, maar nu niet meer. Weet niet wat de weegschaal zegt, kon ik niet bij vanochtend .

Oh en carnaval merk ik hier niets van, doen ze hier niet aan en we krijgen er ook echt geen vrij voor .

Fijne dag verder allemaal! Ik ga even boos wezen (groot PO opgekregen en die roosterzooi) en dan maar naar mijn volgende les ...
veiligheidsspeldjemaandag 28 januari 2008 @ 10:39
quote:
Op maandag 28 januari 2008 10:33 schreef Chicolateopschool het volgende:
Zo, voor alle vervelende uurtjes op school maar even een kloontje aangemaakt ... zat hier toch al iedere maandag te lezen ... en er komen nog veel meer tussenuren aan: mijn rooster is omgegooid en ik zit nu 4 dagen tot half 4, en 1 dag (dat was half 1) tot half 3. Ik baal zo ongelooflijk, voor dat ene uurtje moet ik die dag 3 uur wachten (hmmm ik kan de smileys niet vinden nog)...

Het is afgelopen weekend even niet zo lekker gegaan met gezond eten, en daar begin ik vandaag maar weer mee. Was ook wel nodig, er zijn broeken die ik pastte, maar nu niet meer. Weet niet wat de weegschaal zegt, kon ik niet bij vanochtend .

Oh en carnaval merk ik hier niets van, doen ze hier niet aan en we krijgen er ook echt geen vrij voor .

Fijne dag verder allemaal! Ik ga even boos wezen (groot PO opgekregen en die roosterzooi) en dan maar naar mijn volgende les ...
Heeft niet iedereen dan vakantie op de middelbare en basisschool?
M'n oma noemt carnavalsvakantie steevast 'krokusvakantie' net als op het dorp waar ik vandaan kom (want katholieken, daar is niet veel goeds aan... ) maar de vakantieperiode is dan wel dezelfde.
Isabeaumaandag 28 januari 2008 @ 11:16
Nee hoor, ik had heel vaak geen vakantie als mijn nichtjes (arnhem eo) carnavalsvakantie hadden. Dus het valt niet altijd gelijk. We hadden wel een krokusvakantie, maar die was niet per se tijdens carnaval.
conlechemaandag 28 januari 2008 @ 11:27
Mogge! Goh, er wordt ineens zoveel gepost, dat ik overal wel op wil reageren, maar dan is het teveel dus dan reageer ik maar nergens op

Even toch: @Egeltje: dat je onder de 70 bent!!

@ carnaval

DIRT heb ik weer gemist. (alleen de pilot gezien)

De rest ben ik vergeten
mordradeadmaandag 28 januari 2008 @ 11:29
Ik moet ook gewoon doorwerken, morgen bij een bedrijf kijken waar ik misschien aan de slag kan ben benieuwd.
Straks maar weer even hardlopen en even bezig met mijn kamer opruimen en een fotoboek van de vakantie 2 jaar terug. En dan moet afgelopen jaar ook nog
Principessa.Farfallamaandag 28 januari 2008 @ 12:15
quote:
Op maandag 28 januari 2008 10:29 schreef motorbloempje het volgende:
ik vind carnaval nog steeds een raar excuus om ongegeneerd veel te zuipen en te neuken (en aan te komen) maar ik ben dan ook een 'nuchtere westerling' ofzo..

op 't werk zijn ze ook al volop in de voorbereiding.. ik wíl niet weten wat ze voor verkleedpartijen gaan doen
Carnaval nodig hebben om ongegeneerd veel te zuipen en neuken is idd lame Moet altijd kunnen !!
motorbloempjemaandag 28 januari 2008 @ 12:17
ja, idd

kan me op elk moment van de week klemzuipen.. daar hoef ik me toch niet voor te verkleden, stelletje mongolen
zwahielmaandag 28 januari 2008 @ 12:22
Nou... Carnaval = Vastelaovend =

Blijf een Limbo, ook al woon ik in Utrecht. Als de vastelaovend begint, begint eigenlijk mijn afstudeerperiode maar ik heb al meteen die dagen vrij genomen! Plan daar toch wel (on)bewust omheen. Vorig jaar eindigde mijn stage net een weekje voor de vastelaovend en was ik dus net op tijd weer terug in Nederland
quote:
Op maandag 28 januari 2008 07:42 schreef Huppelei het volgende:

[..]

Oke gezellig!
Ik ben begonnen in november, dus nu 3 maanden bezig. En 74 is ook wel slank ja. Maar het is meer dat vet onder me taille dat ik nog wel wil. En dat is moeilijk aangezien dat het oudste vet is.
Haha, met die Schakelaar is 't altijd wel gezellig ja!
Dat oude vet is 't vervelendste. Over een weekje of zes gok ik zo ga ik die periode ook in. Nu is al de zijkant qua vet goed weg aan het gaan. Dan alleen de taille en nog een beetje borstvet weg. Gek genoeg verdwijnt 't op de vreemdste plekken. Bovenbenen worden ineens dunner, onderbenen idem. Armen, handen, dat soort plekken. Maar nooit echt waar je 't nu weg wilt zien
_Hestia_maandag 28 januari 2008 @ 12:42
Goeiemiddag

Hier gaan we zondag wel even naar de optocht in Oldenzaal kijken, maar verder niet echt feesten ofzo, dat hou ik niet vol. Ben gister uit eten geweest in Nijkerk, van 16 tot 23 uur van huis weggeweest, en ben echt doodop nu. Lag om half 10 in de auto terug naar huis al te slapen, en ben nu net een half uur wakker. Gewoon zo vermoeiend voor mij op het moment. En ben ook ontzettend duizelig van het bloedverlies, dus maar rustig aan doen, en denk niet dat ik ga zwemmen vanavond.

Wat ik ga eten weet ik nog niet moet nog boodschappen doen. Gisteren toch niet echt gelet op wat ik gegeten heb, en heb lekkere lendebiefstuk gevuld met ardennerham en roomkaas gehad
motorbloempjemaandag 28 januari 2008 @ 12:46
dat klinkt wel heel lekker

wij eten vanavond een Sate-schnitzel met sperziebonen en krieltjes
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 12:49
Nou er klopt weer iets niet in mijn nieuwe rooster ze hebben me bij een les (taalondersteuning) ingepland waar ik me niet voor aangemeld heb
Dus maar weer een mailtje gestuurd, ben benieuwd of ze nog moeilijk gaan doen
_Hestia_maandag 28 januari 2008 @ 12:50
quote:
Op maandag 28 januari 2008 12:46 schreef motorbloempje het volgende:
dat klinkt wel heel lekker

wij eten vanavond een Sate-schnitzel met sperziebonen en krieltjes
Sate schnitzel is lekker Is gewoon een schnitzel gevuld met sate-saus
Viking84maandag 28 januari 2008 @ 12:51
Ik ben een beetje aan het soggen vandaag . Vanochtend wel gedaan wat ik écht moest doen, maar wat uitgesteld kon worden tot morgen, heb ik uitgesteld .

Ben het allereerste seizoen van Melrose Place aan het bekijken. Zo leuk! . Het grappige is dat vier personages uit Beverly Hills 90210 in de pilot van MP zitten. Die zijn gewoon even overgekomen uit BH dus .

En ik vond motormuis Jake destijds heel en nu nog steeds . Ik weet niet meer vanaf welk seizoen ik de serie ben gaan volgen, maar heb heel wat afleveringen gezien .

Binnenkort ook de oude episodes van Beverly Hills maar weer (eens) gaan bekijken .
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 12:53
Ik heb nu de eerste 3 seizoenen van Beverly Hills op dvd, blijft toch leuk
Melrose Place heb ik eigenlijk nooit gekeken
motorbloempjemaandag 28 januari 2008 @ 12:57
quote:
Op maandag 28 januari 2008 12:50 schreef Sylvana het volgende:

[..]

Sate schnitzel is lekker Is gewoon een schnitzel gevuld met sate-saus
ik vroeg me al af waar die saté dan aan bod kwam ja
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 12:59
quote:
Op maandag 28 januari 2008 12:50 schreef Sylvana het volgende:

[..]

Sate schnitzel is lekker Is gewoon een schnitzel gevuld met sate-saus
ook lekker mager dus
Maar gelukkig loopt het meeste eruit als je het probeert te snijden
Viking84maandag 28 januari 2008 @ 13:04
quote:
Op maandag 28 januari 2008 12:59 schreef Miss_S het volgende:

[..]

ook lekker mager dus
Maar gelukkig loopt het meeste eruit als je het probeert te snijden
En dat kun je dan vervolgens lekker oplepelen . Ik heb nog een potje satésaus van oud en nieuw in de koelkast staan .

Heb ook nog een aangebroken pakje crème fraiche staan. Hoe lang is dat eigenlijk nog houdbaar als je het eenmaal geopend hebt?
_Hestia_maandag 28 januari 2008 @ 13:07
quote:
Op maandag 28 januari 2008 12:59 schreef Miss_S het volgende:

[..]

ook lekker mager dus
Maar gelukkig loopt het meeste eruit als je het probeert te snijden
Ik eet het nu nooit meer, maar toen ik nog thuis woonde aten we het wel eens, vandaar dat ik het weet Nou eet ik nooit gewoon een stuk vlees, behalve als ik uiteten ga
motorbloempjemaandag 28 januari 2008 @ 13:08
quote:
Op maandag 28 januari 2008 13:04 schreef Viking84 het volgende:

[..]

En dat kun je dan vervolgens lekker oplepelen . Ik heb nog een potje satésaus van oud en nieuw in de koelkast staan .

Heb ook nog een aangebroken pakje crème fraiche staan. Hoe lang is dat eigenlijk nog houdbaar als je het eenmaal geopend hebt?
dag of 3 ongeveer, max
motorbloempjemaandag 28 januari 2008 @ 13:09
quote:
Op maandag 28 januari 2008 13:07 schreef Sylvana het volgende:

[..]

Ik eet het nu nooit meer, maar toen ik nog thuis woonde aten we het wel eens, vandaar dat ik het weet Nou eet ik nooit gewoon een stuk vlees, behalve als ik uiteten ga
idem

het vlees zit hier altijd wel ergens in, of niet, als we vega eten
veiligheidsspeldjemaandag 28 januari 2008 @ 13:09
quote:
Op maandag 28 januari 2008 12:49 schreef Miss_S het volgende:
Nou er klopt weer iets niet in mijn nieuwe rooster ze hebben me bij een les (taalondersteuning) ingepland waar ik me niet voor aangemeld heb
Dus maar weer een mailtje gestuurd, ben benieuwd of ze nog moeilijk gaan doen
Misschien is het een hint

Creme fraiche vertrouw ik zolang er zich geen speciaal laagje op vormt (waterig meestal) of anders ruikt ofzo. Maar meestal verdwijnen dat soort dingen helaas naar de achterkant van de koelkast en kom ik er opeens achter dat het er nog staat als het al te laat is
Viking84maandag 28 januari 2008 @ 13:10
quote:
Op maandag 28 januari 2008 13:08 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

dag of 3 ongeveer, max
Damn .

* Viking84 crème fraiche weggooien gaat.

Wat zal ik vanavond eens gaan eten? . Mag niet te zwaar op de maag liggen, aangezien ik weer ga hardlopen .
_Hestia_maandag 28 januari 2008 @ 13:10
Craime fraiche zou ik idd niet langer dan 1-2 dagen bewaren. Maar hier nemen we altijd gewoon zo'n klein pakje, en gaat het allemaal in 1 keer op.
Aventuramaandag 28 januari 2008 @ 13:16
Ik blijf steken op 69 kilo Het is nu 28 dagen geleden dat ik me hier aanmeldde en -1 kg is wel een heel matig resultaat. Ik heb wel in totaal zes etentjes gehad. En veel gesport heb ik ook al niet. Ik heb wel veel minder gesnoept dan normaal, en ben een stuk bewuster gaan eten. Zelfs tijdens de etentjes heb ik me iets meer beheerst dan normaal - meer spa rood en minder wijn, en vooraf niet de hele broodmand leegeten. Ik ben in elk geval op de goede weg...
lovelimaandag 28 januari 2008 @ 13:35
Ik ben weer eens met open ogen in mijn favoriete valkuil gesprongen, de weegschaal. Met mijn gewicht is niets mis, maar de vet/spierverhouding kan stukken beter. Maar ik moet nog steeds flink meer bewegen. Binnenkort krijg ik twee weken een hond te logeren, dat zorgt in ieder geval voor wat extra wandelingen.
veiligheidsspeldjemaandag 28 januari 2008 @ 13:37
Nu heb ik wel zin om hard te lopen, maar lief is weg en hij heeft de sleutel mee, komt om 5 uur terug en dan gaan we boodschappen doen en eten. Weet niet of ik daarna nog wel kan (niet donker enzo)

Nu: cup a soup en brood met kipfilet en tomaat.
Claudia_xmaandag 28 januari 2008 @ 13:48
Ik heb net een kwartier voor een rek met chocolade gestaan. Ik zwelg momenteel in zelfmedelijden en wil dan alleen maar met héél veel chocolade op de bank liggen en mezelf volstouwen. Ik ken geen andere manier om mezelf te troosten.

Uiteindelijk ben ik maar naar huis gegaan met een zak mandarijntjes. Jeuh.
_Hestia_maandag 28 januari 2008 @ 13:49
quote:
Op maandag 28 januari 2008 13:48 schreef Claudia_x het volgende:
Ik heb net een kwartier voor een rek met chocolade gestaan. Ik zwelg momenteel in zelfmedelijden en wil dan alleen maar met héél veel chocolade op de bank liggen en mezelf volstouwen. Ik ken geen andere manier om mezelf te troosten.

Uiteindelijk ben ik maar naar huis gegaan met een zak mandarijntjes. Jeuh.
Goed zo
motorbloempjemaandag 28 januari 2008 @ 13:52
mandarijntjes

zelf net lekker mijn twee bammetjes met kaas een beetje getostificeerd en een half half pakje (250ml dus )magere melk gedronken heerlijk!

nu nog even 3 uurtjes werken, en dan zit 't er alweer op
freecellmaandag 28 januari 2008 @ 14:02
Ik vind de mandarijntjes op het moment niet echt lekker meer. Tijd van het jaar voor sinaasappels
Liejannuhmaandag 28 januari 2008 @ 14:03
quote:
Op maandag 28 januari 2008 13:48 schreef Claudia_x het volgende:
Ik heb net een kwartier voor een rek met chocolade gestaan. Ik zwelg momenteel in zelfmedelijden en wil dan alleen maar met héél veel chocolade op de bank liggen en mezelf volstouwen. Ik ken geen andere manier om mezelf te troosten.

Uiteindelijk ben ik maar naar huis gegaan met een zak mandarijntjes. Jeuh.
Niets mis met een beetje zelfmedelijden op zn tijd. En ik denk dat jij jezelf nu best wel zielig mag vinden. En chocolade is ook gewoon veel lekkerder dan mandarijntjes, helemaal mee eens. De kunst is alleen om niet een pond chocolade op te eten, maar een klein stukje.
Ga anders lekker een stukje wandelen om je hoofd een beetje leeg te maken. Of lekker op de bank hangen en je favoriete film kijken. Of lekker kokkerellen! Ga lekker een soep maken ofzo, kun je je frustratie uitleven op de groenten die je in stukken gaat hakken en het is nog dieet-verantwoord ook!

Ben je nu eigenlijk al afgestudeerd? Of moet ik daar maar niet naar vragen?
Claudia_xmaandag 28 januari 2008 @ 14:24
quote:
Op maandag 28 januari 2008 14:03 schreef Liejannuh het volgende:

[..]

Niets mis met een beetje zelfmedelijden op zn tijd. En ik denk dat jij jezelf nu best wel zielig mag vinden. En chocolade is ook gewoon veel lekkerder dan mandarijntjes, helemaal mee eens. De kunst is alleen om niet een pond chocolade op te eten, maar een klein stukje.
Ga anders lekker een stukje wandelen om je hoofd een beetje leeg te maken. Of lekker op de bank hangen en je favoriete film kijken. Of lekker kokkerellen! Ga lekker een soep maken ofzo, kun je je frustratie uitleven op de groenten die je in stukken gaat hakken en het is nog dieet-verantwoord ook!

Ben je nu eigenlijk al afgestudeerd? Of moet ik daar maar niet naar vragen?


Het afstuderen is niet zo fraai afgelopen. Ik heb besloten om mijn dubbel afstuderen te laten schieten, simpelweg omdat ik de stress niet langer aankon. Nu studeer ik medio februari af in alleen wijsgebeerte. De scriptie is ingeleverd. En de opluchting is groot, kan ik je vertellen!

Nu wil ik het allemaal weer op de rails zien te krijgen. Mijn basiseetpatroon is prima, alleen moet ik écht geen chocola kopen. De strategieën die je noemt zijn prima. Het is vooral moeilijk om dat gevoel van 'het kan me geen reet schelen' dat ik bij vlagen heb te relativeren. Ik voel me echt een kleuter, als ik tegen beter weten in een doos Merci koop en in één keer opeet. (Een gelukzalige kleuter, dat wel. )
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 14:34
quote:
Op maandag 28 januari 2008 13:09 schreef veiligheidsspeldje het volgende:

[..]

Misschien is het een hint
Nee hoor hoe ik hier typ, typ ik gelukkig niet mijn verslagen
Maar ik had hun ooit eens een mailtje gestuurd dus denk dat ze daarom mijn naam erbij hebben staan, maar goed ik kom toch lekker niet
Liejannuhmaandag 28 januari 2008 @ 14:49
quote:
Op maandag 28 januari 2008 14:24 schreef Claudia_x het volgende:

[..]



Het afstuderen is niet zo fraai afgelopen. Ik heb besloten om mijn dubbel afstuderen te laten schieten, simpelweg omdat ik de stress niet langer aankon. Nu studeer ik medio februari af in alleen wijsgebeerte. De scriptie is ingeleverd. En de opluchting is groot, kan ik je vertellen!

Nu wil ik het allemaal weer op de rails zien te krijgen. Mijn basiseetpatroon is prima, alleen moet ik écht geen chocola kopen. De strategieën die je noemt zijn prima. Het is vooral moeilijk om dat gevoel van 'het kan me geen reet schelen' dat ik bij vlagen heb te relativeren. Ik voel me echt een kleuter, als ik tegen beter weten in een doos Merci koop en in één keer opeet. (Een gelukzalige kleuter, dat wel. )
Ach, dan maar afstuderen in 1 opleiding. Je krijgt van die andere opleiding vast ook wel wat papieren neem ik aan. Maar ik ken de opluchting van het alles ingeleverd hebben. Zo ontzettend lekker.

En het is best moeilijk om weer even af te kicken van de chocolade. Je wordt namelijk best wel blij van chocolade. Maar je wordt ook echt heel blij van weer in je broeken passen!
Viking84maandag 28 januari 2008 @ 15:08
@ Claudia_X: Je hebt toch Nederlands gestudeerd? Of heb je daarnaast nog meer studies gedaan? Mijn afstuderen wil ook niet echt vlotten, helaas, maar ik hoop toch in ieder geval voor de zomer klaar te zijn. Dat zou moeten lukken.
Claudia_xmaandag 28 januari 2008 @ 15:18
quote:
Op maandag 28 januari 2008 15:08 schreef Viking84 het volgende:
@ Claudia_X: Je hebt toch Nederlands gestudeerd? Of heb je daarnaast nog meer studies gedaan? Mijn afstuderen wil ook niet echt vlotten, helaas, maar ik hoop toch in ieder geval voor de zomer klaar te zijn. Dat zou moeten lukken.
Ik heb de propedeuse Nederlands gedaan en daarna de doctoraal Taalwetenschap. Een jaar daarna ben ik Wijsbegeerte erbij gaan doen. Uiteindelijk heb ik de interdisciplinaire master Wijsbegeerte v/e Wetenschapsgebied (nl. de Taalwetenschap) gedaan, en daar studeer ik in af. Met Taalwetenschap is het eigenlijk allemaal misgelopen.

(En daar is het ook misgegaan met mijn eetregime... Ik wil deze heupen uit 2006 terug. )

Hoe komt het dat het met je scriptie niet vlot? Als ik je één goed advies mag geven: neem geen genoegen met 'hoop'. Ik heb ook lang gehoopt dat het goed zou komen, terwijl ik gewoon harde afspraken had moeten maken.
Viking84maandag 28 januari 2008 @ 16:07
quote:
Op maandag 28 januari 2008 15:18 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Ik heb de propedeuse Nederlands gedaan en daarna de doctoraal Taalwetenschap. Een jaar daarna ben ik Wijsbegeerte erbij gaan doen. Uiteindelijk heb ik de interdisciplinaire master Wijsbegeerte v/e Wetenschapsgebied (nl. de Taalwetenschap) gedaan, en daar studeer ik in af. Met Taalwetenschap is het eigenlijk allemaal misgelopen.

(En daar is het ook misgegaan met mijn eetregime... Ik wil deze heupen uit 2006 terug. )

Hoe komt het dat het met je scriptie niet vlot? Als ik je één goed advies mag geven: neem geen genoegen met 'hoop'. Ik heb ook lang gehoopt dat het goed zou komen, terwijl ik gewoon harde afspraken had moeten maken.
Ah ok, vandaar .
Ja, met mijn scriptie wil het niet vlotten, omdat ik geen proefpersonen bij elkaar krijg. Heb circa 100 scholieren uit gym 4 en 5 nodig en dat is op zich gemakkelijk te regelen via docenten. Helaas geven deze docenten niet thuis. Ze kunnen er geen tijd voor inruimen of ze reageren simpelweg niet. Gelukkig heb ik een goede begeleider. Hij heeft toegezegd dat hij er deze week nog achter aan zal gaan. Dus ik hoop, helaas heb ik momenteel niet meer dan hoop, dat hij meer succes heeft. In ieder geval zit ik er nu wel bovenop. Een afwachtende houding is funest.
Het vinden van proefpersonen is sowieso een groot probleem in Groningen. Deelname aan onderzoeken wordt niet gehonoreerd met studiepunten en er is ook geen geld om proefpersonen tegemoet te komen, dus ben je echt afhankelijk van de bereidwilligheid van mensen. De onderzoeksopzet is klaar, het theoretische kader in principe ook, maar het hoofdstuk resultaten is nog blanco... Als ik eenmaal proefpersonen heb gevonden zal het allemaal heel snel gaan, maar nu ziet het er best wel uitzichtloos uit.

Ik laat mijn scriptiestress mijn goede leefpatroon niet verpesten. Ik vind het juist erg lekker om na een frustrerende dag even te kunnen hardlopen of even in de keuken te kunnen staan. Even wat anders .
#ANONIEMmaandag 28 januari 2008 @ 16:08
Scriptie. Zucht. Ik ben al heel lang "bijna klaar" met de eerste conceptversie. Maar dan ga je stage lopen, en dan blijkt dat ineens heel leuk en druk en interessant en dan vlot die scriptie niet echt meer. Ik moet me er toch wel echt toe zetten dat laatste beetje tekst er nog uit te persen en dan ein-de-lijk m'n begeleider de eerste versie te laten beoordelen en door te laten sturen naar de tweede lezer. Bleh.

Weet iemand trouwens waar je Evy nog kunt downloaden? Ik ben ze kwijt, en het leek me juist zo leuk om te doen op de dagen dat ik geen zin/tijd heb te gaan fitnessen.
#ANONIEMmaandag 28 januari 2008 @ 16:08
Oh Viking, waar heb je die leerlingen voor nodig? Ik geef les in VWO-4, en een deel is natuurlijk Gym, dus misschien kan ik je helpen? (Is wel in Bilthoven, maar toch).
Claudia_xmaandag 28 januari 2008 @ 16:16
quote:
Op maandag 28 januari 2008 16:07 schreef Viking84 het volgende:

Ja, met mijn scriptie wil het niet vlotten, omdat ik geen proefpersonen bij elkaar krijg.
Docenten zijn lastig te benaderen. Ze hebben het druk, hebben geen vaste werkplek op school waarop ze telefonisch bereikbaar zijn, en ze checken hun mail niet. Als ik jou was, zou ik zelf op die scholen langsgaan. Ik heb bij mijn promotieonderzoek hetzelfde 'probleem'. Het enige wat werkt is je gezicht laten zien.

Waarom speel je het eigenlijk via de docenten en niet via een directeur of coördinator? En kun je niet eventueel elektronisch het een en ander afnemen waardoor je doelgroep makkelijker bereikbaar wordt? (Ik weet natuurlijk niet wat voor onderzoek je precies wilt gaan doen.)
quote:
Ik laat mijn scriptiestress mijn goede leefpatroon niet verpesten. Ik vind het juist erg lekker om na een frustrerende dag even te kunnen hardlopen of even in de keuken te kunnen staan. Even wat anders .
Hulde!
Viking84maandag 28 januari 2008 @ 16:18
quote:
Op maandag 28 januari 2008 16:08 schreef Razztwizzle het volgende:
Oh Viking, waar heb je die leerlingen voor nodig? Ik geef les in VWO-4, en een deel is natuurlijk Gym, dus misschien kan ik je helpen? (Is wel in Bilthoven, maar toch).
Het gaat om een onderzoek naar narratieve overtuiging. De leerlingen wordt gevraagd een kort verhaal van 2 A4 te lezen en daar vervolgens een aantal vragen over te beantwoorden. De resultaten van het vooronderzoek liepen sterk uiteen en ik had het vermoeden dat dat lag aan de onrust in de klas. Daarom hadden mijn begeleider en ikzelf bedacht dat het handiger zou zijn om alleen gymnasiumscholieren bij het onderzoek te betrekken. We vermoedden dat die wel wat rustiger zouden zijn. Maar de meeste gymnasiumscholieren volgen hun lessen samen met atheneumscholieren en dat is in praktisch opzicht niet handig (het onderzoek zou tijdens de les Nederlands moeten plaatsvinden).

Omdat het zo moeilijk is om klassen te vinden die exclusief uit gymnasiumleerlingen bestaan (en ik al wel een paar gemengde klassen heb), zit ik me echter af te vragen of ik niet toch beter gewoon met atheneumscholieren in zee zou moeten gaan. Ik zou voorafgaand instructies kunnen geven. Mogelijk dat de klas daar wat rustiger van wordt. Ik heb niet zoveel keus .

Aangezien jij kennelijk docent bent: zijn gymnasiumleerlingen nu serieuzer dan atheneumleerlingen of is dat een mythe?
Bagelmaandag 28 januari 2008 @ 16:22
Hey allemaal!

zo hey, nog meer nieuwe namen, nu hou ik t helemaal niet meer bij .
Ik ben n tijdje weggeweest door een nog steeds wat brakke computer en over mn gewicht had ik ook niet veel te melden want: mn weegschaal is stuk (ben er serieus 'doorgezakt' ) (hij kraakte) maar hij komt nu dus niet meer verder dan de 30 en dat kán niet kloppen!

Heb alleen dit topic bijgelezen en er dus een paar gemist... zijn er hele schokkende dingen gebeurd?
Viking84maandag 28 januari 2008 @ 16:26
quote:
Op maandag 28 januari 2008 16:16 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Docenten zijn lastig te benaderen. Ze hebben het druk, hebben geen vaste werkplek op school waarop ze telefonisch bereikbaar zijn, en ze checken hun mail niet. Als ik jou was, zou ik zelf op die scholen langsgaan. Ik heb bij mijn promotieonderzoek hetzelfde 'probleem'. Het enige wat werkt is je gezicht laten zien.
Inderdaad. Hoewel ik binnen twee dagen voldoende reacties had voor het vooronderzoek, heb ik met het hoofdonderzoek minder succes.
Ik heb hun e-mailadressen via een coördinator van de lerarenopleiding gekregen. De e-mailadressen van docenten voor het hoofdonderzoek heb ik van mijn begeleider gekregen (hij kent deze docenten: het zijn collega's en oud-studenten van hem), maar nu heeft niemand gereageerd.
quote:
En kun je niet eventueel elektronisch het een en ander afnemen waardoor je doelgroep makkelijker bereikbaar wordt? (Ik weet natuurlijk niet wat voor onderzoek je precies wilt gaan doen.)
Het is belangrijk dat ik zicht heb op de condities waaronder het onderzoek uitgevoerd wordt. Normaal gesproken was ik de trein in gestapt en had ik mensen in de trein gevraagd mee te doen aan het onderzoek, maar het is voor dit onderzoek helaas heel belangrijk dat mensen geconcentreerd bezig zijn. Afleiding is uit den boze. En dan bestaat je onderzoeksgroep uit scholieren . Ik heb maar twee of drie welwillende docenten nodig en dan heb ik mijn onderzoeksgroep bij elkaar... grrr... Maar ik denk dat ik dan toch doorga met atheneumscholieren. Beter een niet helemaal perfecte onderzoeksgroep dan helemaal geen onderzoeksgroep, dunkt me . Ik ben al sinds september bezig en nu wil ik dat onderzoek wel eens uitvoeren.

Oh en @ de rest: ik houd nu op met hierover te praten, hoor . Niet echt on topic ofzo .
#ANONIEMmaandag 28 januari 2008 @ 16:31
Ik vind zelf dat er niet zoveel verschil zit tussen Gymnasium- en Atheneumleerlingen als het aankomt op concentratie. Alleen de leerlingen die van de HAVO zijn doorgestroomd naar het Atheneum zijn soms wat minder gefocust en wat onrustiger, in verhouding. Die zijn meer van het aanpakken en minder van het stilzitten en luisteren. Wel vind ik de gymnasium leerlingen (die ik heb) vaak wat ongeinteresseerder, maar dat is natuurlijk per klas verschillend. Onverschilligheid en ongeïnteresseerd zijn zie je namelijk in heel VWO-4 terug .

Als je zelf zicht wil hebben op de condities dan wordt Bilthoven natuurlijk lastig. Ik hoop voor je dat je genoeg scholieren kan vinden, en wat helpt is inderdaad langsgaan en uitleggen wat het concreet inhoudt, meedoen aan zo'n onderzoek. Misschien vind je een docent die het wel kan inplannen in z'n lessenserie of in een project. Houd er rekening mee dat nu op zich een goede tijd is, de meeste toetsweken zitten erop, de nieuwe periodes zijn vaak weer begonnen, en de krokusvakantie komt eraan. Zo'n lesje voor de vakantie willen docenten nog wel eens mee smokkelen of eens iets 'geks' inplannen. Of misschien kan je er aan verbinden dat jij in ruil iets vertelt over de opleiding die je hebt gedaan, of over studeren in het algemeen?
Viking84maandag 28 januari 2008 @ 16:37
quote:
Op maandag 28 januari 2008 16:31 schreef Razztwizzle het volgende:
Ik vind zelf dat er niet zoveel verschil zit tussen Gymnasium- en Atheneumleerlingen als het aankomt op concentratie. Alleen de leerlingen die van de HAVO zijn doorgestroomd naar het Atheneum zijn soms wat minder gefocust en wat onrustiger, in verhouding. Die zijn meer van het aanpakken en minder van het stilzitten en luisteren. Wel vind ik de gymnasium leerlingen (die ik heb) vaak wat ongeinteresseerder, maar dat is natuurlijk per klas verschillend. Onverschilligheid en ongeïnteresseerd zijn zie je namelijk in heel VWO-4 terug .

Als je zelf zicht wil hebben op de condities dan wordt Bilthoven natuurlijk lastig. Ik hoop voor je dat je genoeg scholieren kan vinden, en wat helpt is inderdaad langsgaan en uitleggen wat het concreet inhoudt, meedoen aan zo'n onderzoek. Misschien vind je een docent die het wel kan inplannen in z'n lessenserie of in een project. Houd er rekening mee dat nu op zich een goede tijd is, de meeste toetsweken zitten erop, de nieuwe periodes zijn vaak weer begonnen, en de krokusvakantie komt eraan. Zo'n lesje voor de vakantie willen docenten nog wel eens mee smokkelen of eens iets 'geks' inplannen. Of misschien kan je er aan verbinden dat jij in ruil iets vertelt over de opleiding die je hebt gedaan, of over studeren in het algemeen?
Bedankt voor je reactie .
Hier heb ik veel aan. Ik ben nu mijn prof aan het mailen om het toch maar gewoon bij atheneumscholieren te laten . Ik heb nog een paar adresjes waarbij ik terecht kan en dan moet ik wel aan voldoende proefpersonen kunnen komen. Eventueel kan ik ook nog havo 4-scholieren bij het onderzoek betrekken .

En de periode is wel gunstig inderdaad . Ik was inderdaad van plan om na afloop van het onderzoek over de resultaten van het onderzoek te komen vertellen. Dat heb ik ook afgesproken met de docenten van het vooronderzoek, dus dat vinden ze vaak wel een leuke deal.

En nu houd ik echt op hierover .
_Hestia_maandag 28 januari 2008 @ 17:13
Zo, er zit eindelijk wat schot in de zaak qua ziekenhuisbezoeken:

Vandaag: Urine ingeleverd

Donderdag 31 januari: 13.30 uur: CT-scan. Maar moet om 12.40 uur al aanwezig zijn om contrastvloestof te drinken.

Maandag 4 februari: 9.15 uur: Cystoscopie ( gaan ze weer van een uitgang ingang maken, oftewel met buisje in urinebuis/blaas)

Woensdag 6 februari: 16.10 uur: Uitslagen

Dus gaat gelukkig wel snel achter elkaar nu, dus hopelijk weet ik over 1,5 week eindelijk wat ik heb

Zo boodschappen doen, denk dat het toch een keer pasta wordt, wel zin in
Principessa.Farfallamaandag 28 januari 2008 @ 17:13
Gegeten vandaag:
3 crackers met hagelslag
1 kommetje musli (80 gr) met yoghurt (40 gram)
1 beker chocomel halfvol
1 glas optimel drink light
1 stukje pure chocolade
1 perzik snoepje

Vorig jaar leefde ik op snoep en nu vind ik het niet eens meer zo lekker Ga nog een banaantje eten en dan koken
Mademoiselle.Moimaandag 28 januari 2008 @ 17:23
quote:
Op maandag 28 januari 2008 14:02 schreef freecell het volgende:
Ik vind de mandarijntjes op het moment niet echt lekker meer. Tijd van het jaar voor sinaasappels
Ik heb je advies maar even opgevolgd en een net sinaasappels gekocht zonet. En ze zijn inderdaad heerlijk
#ANONIEMmaandag 28 januari 2008 @ 17:28
Ik heb Evy gevonden! En net les 1 gerend! Ging wel lekker eigenlijk, maar heuvelop is 't wel zwaar zeker als ze dan roept dat je er bijna bent.

Sylvana - Fijn dat er nu wat meer gedaan wordt! Het klinkt allemaal erg vervelend, maar ik hoop dat het helpt om uit te zoeken wat jou zo'n pijn bezorgt.
_Hestia_maandag 28 januari 2008 @ 17:33
quote:
Op maandag 28 januari 2008 17:28 schreef Razztwizzle het volgende:


Sylvana - Fijn dat er nu wat meer gedaan wordt! Het klinkt allemaal erg vervelend, maar ik hoop dat het helpt om uit te zoeken wat jou zo'n pijn bezorgt.
Thnx en ja, het zijn idd niet de meest fijne onderzoeken die ik moet ondergaan, maar als ze daardoor erachter komen wat ik heb, moet het maar
zwahielmaandag 28 januari 2008 @ 17:36
Pffff helemaal niks gedaan vandaag. Bah eigenlijk heel slecht.
Zit mezelf al een half uur te motiveren om naar de accu handel te gaan voor een nieuwe accu. En dat ik vanavond naar de sportschool ga. Maar in beiden heb ik absoluut geen zin.

Motivatie
[smoes mode]
Mijn verstandskies is getrokken en ik heb nog steeds behoorlijke last, dus echt zwaar fysieke inspanning is nou niet zo prettig voor 't gapende gat in mijn mond...
[/smoes mode]

't is helaas wel zo, maar goed. Zou evengoed kunnen cardioën.

Vanavond wel nog wat klussen in huis, dat moet gewoon. MIsschien nog 's wat poetsen of zo, maar dat gaat zeker lukken.
Jeipodmaandag 28 januari 2008 @ 17:47
quote:
Op maandag 28 januari 2008 13:16 schreef Aventura het volgende:
Ik blijf steken op 69 kilo Het is nu 28 dagen geleden dat ik me hier aanmeldde en -1 kg is wel een heel matig resultaat. Ik heb wel in totaal zes etentjes gehad. En veel gesport heb ik ook al niet. Ik heb wel veel minder gesnoept dan normaal, en ben een stuk bewuster gaan eten. Zelfs tijdens de etentjes heb ik me iets meer beheerst dan normaal - meer spa rood en minder wijn, en vooraf niet de hele broodmand leegeten. Ik ben in elk geval op de goede weg...
Ik ben ook nu vandaag 3 weken bezig en als er woensdag niets verder af is, sta ik op een halve kilo in de min :S
Schiet niet echt op .. van snoep eten etc wordt ik snel dik, maar alsik het laat gaat het jammergenoeg niet snel eraf :S
Ik sport niet echt daadwerkelijk, maar stilzitten doe ik ook niet. Geef nu 2 dagen in de week les aan kleuters en dan zit je nooit stil en de rest van de week meestal naar school en wij hebben geen busverbinding, dus 20 min heen en terug lopen sowieso ... excl de rest van de dag ...
Pff ... motivatie zakt btje weg ....
freecellmaandag 28 januari 2008 @ 17:52
quote:
Op maandag 28 januari 2008 17:23 schreef Mademoiselle.Moi het volgende:

[..]

Ik heb je advies maar even opgevolgd en een net sinaasappels gekocht zonet. En ze zijn inderdaad heerlijk
Zeg ik nog eens iets nuttigs

Ik ga morgen even naar de markt en dan ga ik ook een bunch of sinaasappels en chinese peren halen.
minilotjemaandag 28 januari 2008 @ 18:12
*gaap*
Veel te hard gewerkt vandaag, veel te lang in de kou op de bus staan wachten en veel te ongesteld!
Wegen doe ik over een paar dagen weer, als ik over mijn maandelijkse gedoe heenben.

Vandaag gegeten:
- Bord volle yoghurt met een appel in stukjes, honing en Allbran Plus. (ontbijt)
- Knoflookwraps met jonge kaas en tomaatjes. En een halve verse ananas. (lunch)
- Straks, als avondeten: bami bomvol groenten, zelfgemaakte babi pangang en eieren in hete pindasaus. Restje stroopwafelroomijs als toetje, als het nog past.

Succes allemaal trouwens, vooral aan de hardlopers. Ik kerm al van ellende als ik de was van mijn balkon moet halen, laat staan dat ik buiten zou moeten gaan hollen.
Was het maar lente!

Oh, en sterkte voor Sylvana natuurlijk! Hopen dat ze snel uitvinden wat er loos is.
_Hestia_maandag 28 januari 2008 @ 18:17
thnx minilotje

ik ga maar es met eten beginnen, voor een keer weer pasta met roomsaus, champignons en hamblokjes
minilotjemaandag 28 januari 2008 @ 18:19
Ik ga ook eten maken nu.
En na het eten lekker hoepelen!
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 18:19
Net thuis van stage, zometeen weer een stoommaaltijd zalm
Heb nog niet echt veel gegeten vandaag

Maar kreeg net een smsjes van mijn vriendje dat hij croissantjes voor me heeft gehaald
Chicolatemaandag 28 januari 2008 @ 18:20
Het wil even niet echt lukken met afvallen, maar het gezonder/minder eten en actiever doen vandaag is in ieder geval al wel gelukt .

Gegeten:
- 1 boterham met hagelslag, 2 kapjes (dunne korsten, totaal 1 boterham waard) ook met hagelslag
- 1 boterham kipfilet
- 2 boterhammen 30+ kaas (Milner, extra gerijpt, enige kaas die echt lekker is)
- geen tussendoortje
- zuurkoolschotel uit de oven (Sonja Bakker, moeder wilde meteen nieuwe recepten proberen) met toetje (iets van ijs met aardbeien, mandarijntjes en optimel vanilleyoghurt, maar het ijs moest light zijn maar dat was op. Verder heel gezond en vooral superlekker )
- Straks: een peer met misschien wat magere kwark

En nu zit ik zo ongelooflijk bomvol, terwijl ik bijna niets van de zuurkool opheb, ik hou er niet zo van . Verder naar school gefietst, en van huis van vriend naar huis gefietst.
mordradeadmaandag 28 januari 2008 @ 18:21
Bij mij gaat het ook erg langzaam hoor, echt vast kom ik niet onder de 75 en dat vind ik behoorlijk irritant worden
Jeipodmaandag 28 januari 2008 @ 18:25
Ik moet mezelf ook inhouden om niet te gaan vreten enzo ... ben al 3 weken bezig vet op te letten en goed te eten en dan is er een halve kilo weg ...
Kheb de hele tijd nu last van eetbuien. Niets helpt gewoon ...

Vandaag:
O: 2 crackers met jam, drinkyoghurtmelkspul
L: broodje kipfilet, appel, cracker met kipfilet
A: hollands pannetje met wortels (is nog niet klaar)
T: ontbijtkoek, broodje kipfilet, beschuitje met muisjes (was weer iemand geboren )

Ik heb toch geen reden om nog meer eten te willen .... pff ...
conlechemaandag 28 januari 2008 @ 18:30
ik ga het denk ik ook net niet redden om op 1 februari precies op 62,9 te staan: ik schommel de hele tijd tussen de 63,5 en 63,9 en ik heb nog maar een paar dagen. Nou ja, tant pis.

Ben vannacht opgestaan en heb de overige 4 Pimm's koekjes opgegeten. Dan hoef ik er nu niet meer aan te denken. Ik weet niet of ik die calorieen bij vandaag of gisteren moet optellen, gisteren komt me beter uit, dus gisteren it is

Vandaag weer de hele dag administratie gedaan (als jullie ooit een eigen bedrijf starten: Bitte, don't underestimate de administratie ), gegeten tot nog toe:

10h30-Ontbijt: tosti van volkoren brood met 30+ kaas, lente-ui en een beetje chilisaus
15h30-Lunch: beetje rijst van gisteren met gestoofde lente ui en een kommetje optimelvla met een lepel frambozenjam.
17h30-Tussendoor: 1 wodka (de 1e in een week!!)

Vanavond: boerenkoolstamppot met rundergehaktballetjes.
_Hestia_maandag 28 januari 2008 @ 18:31
Hier gaat het ook niet echt hard, 0.6 kg in 3 weken is ook niet echt veel. Schommel de hele tijd tussen de 61 en de 60.4, waarvan het vaker 61 is dan 60.4. Ben begonnen op 61.6, en hoop echt dat ik toch onder die 60 kg kom, maar ben bang dat ze dan eerst moeten weten wat er met me lichaam aan de hand is voordat mn lichaam wil afvallen...

Maar toch gewoon nu al zoveel mogelijk gezond eten en bewegen, in hoeverre ik daar tot in staat ben natuurlijk. Vandaag doodop van het uit eten van gister, was erg vermoeiend, dus vanavond rustig dagje en niet zwemmen. En dan kijk ik wel hoe het woensdag gaat, of ik dan wel gewoon weer ga
Mademoiselle.Moimaandag 28 januari 2008 @ 18:32
Ah, leuk, ik ga ook even een overzichtje plaatsen

Ontbijt: een kom Special K rood fruit met melk, glas water
Lunch: 2 volkoren boterhammen met halvarine en beenham, 1 banaan
Avondeten: Spaghetti met rundergehakt en groenten in ene pittige tomatensaus, daarover parmezaanse kaas.
Tussendoor: 1 sinaasappel, 1 plak volkoren ontbijtkoek

Moet nog avondeten en misschien dat ik vanavond ook nog een tussendoortje neem
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 18:34
quote:
Op maandag 28 januari 2008 18:21 schreef mordradead het volgende:
Bij mij gaat het ook erg langzaam hoor, echt vast kom ik niet onder de 75 en dat vind ik behoorlijk irritant worden
Hier hetzelfde maar dan met de 70
Chicolatemaandag 28 januari 2008 @ 18:44
Oh trouwens, beterschap zwahiel en succes Sylvana, fijn dat het nu wat vaart achter zit!

En veel succes voor iedereen die er even doorheen zit, waarbij het even niet lekker loopt of op een andere manier succes nodig heeft (ik lees te snel en onthou te weinig, dus hier maar geen namen bij)
dp81maandag 28 januari 2008 @ 19:08
Hallo, ik heb twee jaar geleden al mijn overtollige+veel meer kilo's kwijt geraakt (nog steeds kwijt gelukkig)

De laatste tijd zie ik dat mensen aan de verboden pilletjes gaan, zoals; ephedrine, clenbuterol, T3 of DNP.
Ik ben benieuwd naar de resultaten van die middeltjes, want ik heb er zelf nog nooit aangezeten.
Zijn er hier mensen die specifiek daarmee ervaring hebben ?
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 19:24
Nee volgens mij zitten er hier geen mensen die in wonderpilletjes geloven
motorbloempjemaandag 28 januari 2008 @ 19:26
quote:
Op maandag 28 januari 2008 19:08 schreef dp81 het volgende:
Hallo, ik heb twee jaar geleden al mijn overtollige+veel meer kilo's kwijt geraakt (nog steeds kwijt gelukkig)

De laatste tijd zie ik dat mensen aan de verboden pilletjes gaan, zoals; ephedrine, clenbuterol, T3 of DNP.
Ik ben benieuwd naar de resultaten van die middeltjes, want ik heb er zelf nog nooit aangezeten.
Zijn er hier mensen die specifiek daarmee ervaring hebben ?
gelukkig niet

probeer het anders in het Sonja Bakker topic

Ik heb zooooo ranzig gegeten

De schnitzel en de aardappelen waren aangebakken ik ben NIET GOED in eenvoudig en snel koken dat laat ik wel aan René over voortaan!
dp81maandag 28 januari 2008 @ 19:30
Toch worden er veel pillen verkocht, dus relatief gezien moeten er hier toch ook wel mensen zijn die dit ooit geprobeerd hebben ? of nog steeds doen.
Daarbij zijn er claims dat die middelen de stofwisseling met meerdere procenten verhoogt.
Ephedrine wordt gezegd 3 % , Clenbuterol 10 % en DNP 10 % per 100 mcg.
Jeipodmaandag 28 januari 2008 @ 19:32
No thnx ... lijkt me onnatuurlijk en als het zo moet, dan maar niet
Alcarinmaandag 28 januari 2008 @ 19:32
quote:
Op maandag 28 januari 2008 19:30 schreef dp81 het volgende:
Toch worden er veel pillen verkocht, dus relatief gezien moeten er hier toch ook wel mensen zijn die dit ooit geprobeerd hebben ? of nog steeds doen.
Die mensen durven zich hier niet te melden, want dan worden ze meteen omgepraat/voor gek uitgemaakt door alle verstandige mensen hier
ColdFeetmaandag 28 januari 2008 @ 19:34
quote:
Op maandag 28 januari 2008 19:24 schreef Miss_S het volgende:
Nee volgens mij zitten er hier geen mensen die in wonderpilletjes geloven
Jij kwaakt ook maar wat, hè
De grap van de middelen die hij noemt is dat ze wel degelijk werken! Niks wonderpillen aan... Alleen wat vervelende bijwerkingen. Daarom zijn ze dus ook verboden.

[ Bericht 0% gewijzigd door ColdFeet op 28-01-2008 19:40:27 ]
ColdFeetmaandag 28 januari 2008 @ 19:36
quote:
Op maandag 28 januari 2008 19:30 schreef dp81 het volgende:
Toch worden er veel pillen verkocht, dus relatief gezien moeten er hier toch ook wel mensen zijn die dit ooit geprobeerd hebben ? of nog steeds doen.
Daarbij zijn er claims dat die middelen de stofwisseling met meerdere procenten verhoogt.
Ephedrine wordt gezegd 3 % , Clenbuterol 10 % en DNP 10 % per 100 mcg.
Het effect gaat nog wel wat verder: het geeft een energiek gevoel, remt de eetlust, ik meen me te herinneren dat clenbuterol ook als anabolen kan worden gebruikt....

No thanks. Ik geloof dat het gros hier liever op een gezonde manier met zn gewicht bezig is...

Vanwaar je vraag, eigenlijk?
motorbloempjemaandag 28 januari 2008 @ 19:37
quote:
Op maandag 28 januari 2008 19:30 schreef dp81 het volgende:
Toch worden er veel pillen verkocht, dus relatief gezien moeten er hier toch ook wel mensen zijn die dit ooit geprobeerd hebben ? of nog steeds doen.
Daarbij zijn er claims dat die middelen de stofwisseling met meerdere procenten verhoogt.
Ephedrine wordt gezegd 3 % , Clenbuterol 10 % en DNP 10 % per 100 mcg.
nou, je weet er al genoeg van dus probeer het een keer en je zult vanzelf zien wat voor crap het is
egeltje1985maandag 28 januari 2008 @ 19:38
Afslankpillen: volgens mij heb je twee soorten. De pillen die niet werken en de pillen die wel werken maar ook gevaarlijk zijn. Dus het lijkt me sowieso niet verstandig...

@ MoBlo: slikken de sonja-bakkeraars enge pillen? Brr, gelukkig heb ik me bij jullie (= de slank de blabla in topics) aangesloten zeg.

Ik heb net een lekkere salade op en verse pasta (die van de AH). Jumjum. Ik hou me de laatste tijd eigenlijk niet meer zo precies aan SB. Ik probeer gewoon gezond en slankmatend te eten. En tot nu toe gaat het goed. Na mn tripje naar Valencia (en Carnaval) ga ik maar weer eens mijn hardloopschoenen aantrekken. Dan gaat het afvallen denk ik weer wat sneller.
dp81maandag 28 januari 2008 @ 19:40
Ik heb er informatie over gezocht, maar was ook benieuwd naar ervaringen bij dieeters.
De meeste die het gebruiken zijn alleen maar bodybuilders namelijk.
motorbloempjemaandag 28 januari 2008 @ 19:40
quote:
Op maandag 28 januari 2008 19:38 schreef egeltje1985 het volgende:
@ MoBlo: slikken de sonja-bakkeraars enge pillen? Brr, gelukkig heb ik me bij jullie (= de slank de blabla in topics) aangesloten zeg.
geen idee, maar het soort mensen dat Sonja't is er volgens mij eerder toe in staat dan mensen die hier en in het Dieettopic zitten die liever GEZOND en normaal afvallen
dp81maandag 28 januari 2008 @ 19:42
quote:
Op maandag 28 januari 2008 19:36 schreef ColdFeet het volgende:
Vanwaar je vraag, eigenlijk?
ja ik vind dit wel interessant om te weten, omdat er altijd geroepen wordt dat ze 0,0 helpen.
ColdFeetmaandag 28 januari 2008 @ 19:43
@egeltje, ik vind het ook niet echt iets voor Sonjabakkeraars hoor. Wat er ook op Sonja aan te merken is, ze probéért in ieder geval mensen een gezondere levensstijl aan te leren, en het moge duidelijk zijn dat stackers e.d. daar niet inpassen.
egeltje1985maandag 28 januari 2008 @ 19:46
quote:
Op maandag 28 januari 2008 19:40 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

geen idee, maar het soort mensen dat Sonja't is er volgens mij eerder toe in staat dan mensen die hier en in het Dieettopic zitten die liever GEZOND en normaal afvallen
Ik sonja bakker ook... zo'n beetje. nu iets minder volgens het boek. Ik ben persoonlijk door SB juist veel gezonder gaan eten. Want al dat fruit in die weekmenu's at ik daarvoor echt niet. Ik weet wel dat het niet geweldig is, maar het heeft mij wel bewust gemaakt van mn eten en het afvallen gaat ook goed. Wel vind ik dat er in die boeken te weinig aandacht is voor bewegen. Maar daar heb ik Evy voor.
ColdFeetmaandag 28 januari 2008 @ 19:47
quote:
Op maandag 28 januari 2008 19:42 schreef dp81 het volgende:

[..]

ja ik vind dit wel interessant om te weten, omdat er altijd geroepen wordt dat ze 0,0 helpen.
Ik crosspost even vanuit het dieettopic:
quote:
Je krijgt er veel energie van, wat het afvallen natuurlijk bespoedigt, en je eetlust wordt minder, maar de bijwerkingen zijn bij de dosis die je slikt niet mals: slapeloosheid, hartkloppingen, soms ook hartritmestoornissen, opgejaagd gevoel, e.d.

Daarnaast is het ook zinnig om je af te vragen wat het lange-termijneffect is; je kunt die dingen niet blijven slikken.

Ik zou het mensen niet aanraden.
Natuurlijk werkt het wel. Bij de meeste mensen iig. Je valt er reuze fijn van af. Hoe kom je erbij dat het niet werkt?

Of het gezond is, dat is een tweede.
Chicolatemaandag 28 januari 2008 @ 19:50
quote:
Op maandag 28 januari 2008 19:47 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Ik crosspost even vanuit het dieettopic:
[..]

Natuurlijk werkt het wel. Bij de meeste mensen iig. Je valt er reuze fijn van af. Hoe kom je erbij dat het niet werkt?

Og het gezond is, dat is een tweede.
En of je er uiteindelijk iets mee opschiet: als vet en ongezond eten je probleem was, waardoor je dik werd, is dat nog steeds niet opgelost en val je meteen weer terug naar je oude voedingspatroon. Vermoed dat het op zich prima werkt, die middeltjes, maar meer als je voor een bruiloft of feest snel wil afvallen, niet als je het de rest van je leven kwijt wil zijn .

En ik doe het ook liever op de gezonde manier, hou niet zo van hulpmiddelen.

Over Sonja Bakker: maar haar recepten zijn slank en vaak echt heel erg lekker! Heb eens zitten bladeren in het nieuwste boek (Gezond genieten) en daar staan echt heel erg lekkere dingen in, waar je veel van mag eten! Weekmenu's hoef ik niet .
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 19:51
quote:
Op maandag 28 januari 2008 19:34 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Jij kwaakt ook maar wat, hè
De grap van de middelen die hij noemt is dat ze wel degelijk werken! Niks wonderpillen aan... Alleen wat vervelende bijwerkingen. Daarom zijn ze dus ook verboden.
en als jij eens gewoon naar je eigen topic ging
motorbloempjemaandag 28 januari 2008 @ 19:52
quote:
Op maandag 28 januari 2008 19:46 schreef egeltje1985 het volgende:

[..]

Ik sonja bakker ook... zo'n beetje. nu iets minder volgens het boek. Ik ben persoonlijk door SB juist veel gezonder gaan eten. Want al dat fruit in die weekmenu's at ik daarvoor echt niet. Ik weet wel dat het niet geweldig is, maar het heeft mij wel bewust gemaakt van mn eten en het afvallen gaat ook goed. Wel vind ik dat er in die boeken te weinig aandacht is voor bewegen. Maar daar heb ik Evy voor.
tsja.. ik ben echt anti-Sonja Al die shitverhalen die ik gehoord heb en nog steeds hoor van m'n collega's vind het gewoon zonde..

want ondanks dat ze idd wel pleit voor een gezonder levensstijl.. juist door met van die vastgestelde menu's te komen, en boeken etc.. ik merk gewoon dat mensen 'afhankelijk' worden, en niet meer zelf nadenken over een gezonde levensstijl.. en dan nadat ze het boek 'doorgewerkt' hebben een 'pauze' nemen en dan weer verschrikkelijk aankomen omdat ze die lijdraad dan missen...

dat is wat ik hoor iig van de Sonja Bakkeraars in mijn omgeving..
motorbloempjemaandag 28 januari 2008 @ 19:53
motorbloempjemaandag 28 januari 2008 @ 19:56
net het werkplaatshandboek van mijn motortype binnen gehad kan ik lekker sleutelen
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 19:57
quote:
Op maandag 28 januari 2008 19:50 schreef Chicolate het volgende:

[..]


Over Sonja Bakker: maar haar recepten zijn slank en vaak echt heel erg lekker! Heb eens zitten bladeren in het nieuwste boek (Gezond genieten) en daar staan echt heel erg lekkere dingen in, waar je veel van mag eten! Weekmenu's hoef ik niet .
Zo kan je ook het beste met SB omgaan
En de variatie die ze voorschrijft is ook erg goed
ColdFeetmaandag 28 januari 2008 @ 19:57
quote:
Op maandag 28 januari 2008 19:50 schreef Chicolate het volgende:

[..]

En of je er uiteindelijk iets mee opschiet: als vet en ongezond eten je probleem was, waardoor je dik werd, is dat nog steeds niet opgelost en val je meteen weer terug naar je oude voedingspatroon. Vermoed dat het op zich prima werkt, die middeltjes, maar meer als je voor een bruiloft of feest snel wil afvallen, niet als je het de rest van je leven kwijt wil zijn .

En ik doe het ook liever op de gezonde manier, hou niet zo van hulpmiddelen.

Over Sonja Bakker: maar haar recepten zijn slank en vaak echt heel erg lekker! Heb eens zitten bladeren in het nieuwste boek (Gezond genieten) en daar staan echt heel erg lekkere dingen in, waar je veel van mag eten! Weekmenu's hoef ik niet .
Ze gaat langzaam vooruit, merkte ik. Het wordt steeds beter, die recepten van haar. Niet meer van die zielloze vet- en suikerarme muffins

@Miss_S, woef, ja baas. Ik dacht, ik deel eens even wat nuttige kennis... Maar after all ben ik gewoon een ongedisciplineerde fatso
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 19:58
quote:
Op maandag 28 januari 2008 19:57 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Ze gaat langzaam vooruit, merkte ik. Het wordt steeds beter, die recepten van haar. Niet meer van die zielloze vet- en suikerarme muffins

@Miss_S, woef, ja baas. Ik dacht, ik deel eens even wat nuttige kennis... Maar after all ben ik gewoon een ongedisciplineerde fatso
Jij bent diegene die meteen over 'kwaakt' zeg, kennelijk vind jij dat ze hier wel pillen gebruiken
en nu ook weer deze reactie, zegt volgens mij genoeg
motorbloempjemaandag 28 januari 2008 @ 20:00
tudududududududu

thee goedkoop, lekker en gezond wat wil je nog meer

[ Bericht 76% gewijzigd door motorbloempje op 28-01-2008 20:47:56 ]
Chicolatemaandag 28 januari 2008 @ 20:01
quote:
Op maandag 28 januari 2008 19:57 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Ze gaat langzaam vooruit, merkte ik. Het wordt steeds beter, die recepten van haar. Niet meer van die zielloze vet- en suikerarme muffins
Ik ben nog veel erger gewend : zielloze Hollandse kost (groente, aardappelen met jus en vlees) of wat andere standaardmeuk. Dan is dit echt een hele verbetering . Sowieso omdat er nu veel meer keuze is, en het niet meteen vreselijk vet is (ik kan al niet tegen frituurvet, en gewoon vet eten reageer ik ook heel slecht op sinds ik zelf gezonder ben gaan eten).
#ANONIEMmaandag 28 januari 2008 @ 20:02
Over die pillen, er is toch iemand in het Dieetclubtopic die Herbalife doet? Dat is toch ook zo'n maf afvalsupplementgedoe? M'n tante is daar ooit heel veel mee afgevallen, maar toen ze stopte vloog het er weer aan en nu is ze zelfs zwaarder .

En: Ik zag lijstjes! Ik durf ze nooit te posten omdat het zo saai leest, maar nu mag ik ook, vind ik .

Ontbijt: Yoghurt, twee mandarijnen, een appel, muesli, en een enorme mok thee.
Lunch: Drie volkorenboterhammen met ham en komkommer, en een bakje rauwkost (tomaat, komkommer, sla, gekookt eitje). Beker karnemelk erbij.
Avondeten: Stoofpotje gemaakt van riblappen (stond gisteren al te pruttelen ) in bier met heel veel ui en knoflook. Patatjes erbij, en sla . Een mok koffie verkeerd na.

Straks eet ik nog een festini ijsje, en dan vind ik het wel weer goed voor vandaag. Niet een enorm magere dag, maar dat kan ik ook echt niet als ik het heel druk heb. De knäckebrod bewaar ik wel voor de dagen dat ik toch nergens heen hoef, maar op dagen vol college, overleggen, en 's avonds hardlopen heb ik echt wel drie goede maaltijden nodig.
ColdFeetmaandag 28 januari 2008 @ 20:03
quote:
Op maandag 28 januari 2008 19:58 schreef Miss_S het volgende:

[..]

Jij bent diegene die meteen over 'kwaakt' zeg, kennelijk vind jij dat ze hier wel pillen gebruiken
en nu ook weer deze reactie, zegt volgens mij genoeg
Ik zal proberen het je uit te leggen:
Jij roept meteen 'geloven in wonderpilletjes', dan denk ik: miss_S weet niet waar ze het over heeft (het zijn immers GEEN wonderpilletjes) maar die roept dit automatisch & direct....

Ik heb niet de indruk dat iemand hier zo stom zou zijn om die dingen te gebruiken, als dat wel zo is, krijgt diegene direct een PubMed-bombardement van me
motorbloempjemaandag 28 januari 2008 @ 20:04
in het dieettopic zijn er twee mensen die pillen 'doen':

ymme doet (en verkoopt) herballife
en Riann doet Sanaslank

ik vind het persoonlijk erg jammer dat mensen dit gaan gebruiken
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 20:04
quote:
Op maandag 28 januari 2008 20:03 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Ik zal proberen het je uit te leggen:
Jij roept meteen 'geloven in wonderpilletjes', dan denk ik: miss_S weet niet waar ze het over heeft (het zijn immers GEEN wonderpilletjes) maar die roept dit automatisch & direct....

Ik heb niet de indruk dat iemand hier zo stom zou zijn om die dingen te gebruiken, als dat wel zo is, krijgt diegene direct een PubMed-bombardement van me
En dan moet je maar zo stom op mij reageren?
Ik moet eigenlijk gewoon mijn mond houden?

En in het afvallen geloven er wel veel in wonderpilletjes en zover als ik weet gelukkig hier niemand, maar goed ik had het natuurlijk nooit mogen zeggen
freecellmaandag 28 januari 2008 @ 20:04
quote:
Op maandag 28 januari 2008 19:58 schreef Miss_S het volgende:

[..]

Jij bent diegene die meteen over 'kwaakt' zeg, kennelijk vind jij dat ze hier wel pillen gebruiken
en nu ook weer deze reactie, zegt volgens mij genoeg
Volgens mij zei ze nergens dat mensen hier pillen gebruiken hoor
En ze kwam wel degelijk met nuttige info. Mensen uit een topic sturen is een beetje not done hè?
freecellmaandag 28 januari 2008 @ 20:06
quote:
Op maandag 28 januari 2008 20:04 schreef Miss_S het volgende:


En in het afvallen geloven er wel veel in wonderpilletjes en zover als ik weet gelukkig hier niemand, maar goed ik had het natuurlijk nooit mogen zeggen
2 om precies te zijn, maar het ging hier nu niet om wonderpilletjes, maar om stackers en stackers werken wel degelijk! Alleen ze zijn behoorlijk slecht voor je.
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 20:07
quote:
Op maandag 28 januari 2008 20:04 schreef freecell het volgende:

[..]

Volgens mij zei ze nergens dat mensen hier pillen gebruiken hoor
En ze kwam wel degelijk met nuttige info. Mensen uit een topic sturen is een beetje not done hè?
Daarom waarschijnlijk ook de smiley he
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 20:08
quote:
Op maandag 28 januari 2008 20:06 schreef freecell het volgende:

[..]

2 om precies te zijn, maar het ging hier nu niet om wonderpilletjes, maar om stackers en stackers werken wel degelijk! Alleen ze zijn behoorlijk slecht voor je.
Welke 2 in dit topic dan? heb dat vast ff gemist
En die dingen noem ik ook wonderpilletjes
motorbloempjemaandag 28 januari 2008 @ 20:08
quote:
Op maandag 28 januari 2008 20:04 schreef freecell het volgende:

[..]

Volgens mij zei ze nergens dat mensen hier pillen gebruiken hoor
En ze kwam wel degelijk met nuttige info. Mensen uit een topic sturen is een beetje not done hè?
dat dus
#ANONIEMmaandag 28 januari 2008 @ 20:09
Ja, heu, je kan niet alles goedpraten met smileys hoor. Ik vond wat ColdFeet zei nuttig, en het is ook wáár.

Dus kan het weer gezellig nu? Ik postte een lijstje! En ik heb gehardgeloopt vandaag, dus ik verwacht nu wel complimenten natuurlijk .
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 20:11
quote:
Op maandag 28 januari 2008 20:09 schreef Razztwizzle het volgende:
Ja, heu, je kan niet alles goedpraten met smileys hoor. Ik vond wat ColdFeet zei nuttig, en het is ook wáár.

Dus kan het weer gezellig nu? Ik postte een lijstje! En ik heb gehardgeloopt vandaag, dus ik verwacht nu wel complimenten natuurlijk .
Nou het was niet serieus bedoelt, tuurlijk stuur ik niemand weg
Maar ik vind het ook niet kunnen dat je me zo aanspreekt zoals hij/zij (ik heb eigenlijk geen idee ) deed

En voor het hardlopen
motorbloempjemaandag 28 januari 2008 @ 20:11
* motorbloempje is erg trots op Razztwizzle

ik hóóp dat het nu weer gezellig kan... heb 't erg naar mijn zin in het Slank de ****** in topic
freecellmaandag 28 januari 2008 @ 20:13
quote:
Op maandag 28 januari 2008 20:08 schreef Miss_S het volgende:

[..]

Welke 2 in dit topic dan? heb dat vast ff gemist
En die dingen noem ik ook wonderpilletjes
2 in het andere topic. Hier niet voor zover ik weet.
Prima als jij het wonderpilletjes noemt, dan zijn paracetamolletjes ook wonderpilletjes.
Stackers is medicatie.
Herbalife ed zijn wonderpilletjes, stackers doen wel degelijk iets met je lijf.
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 20:15
quote:
Op maandag 28 januari 2008 20:13 schreef freecell het volgende:

[..]

2 in het andere topic. Hier niet voor zover ik weet.
Prima als jij het wonderpilletjes noemt, dan zijn paracetamolletjes ook wonderpilletjes.
Stackers is medicatie.
Herbalife ed zijn wonderpilletjes, stackers doen wel degelijk iets met je lijf.
Ik wou al zeggen in dit topic verwacht ik dat niet zo snel (als je maar een paar kilo hoeft af te vallen)
Van paracetamol val je toch niet af? of wel
En alles wat daarbij helpt vind ik wondermiddeltjes, en het is altijd beter om op een gewone gezonde manier je levensstijl aanpassen
Chicolatemaandag 28 januari 2008 @ 20:16
quote:
Op maandag 28 januari 2008 20:11 schreef motorbloempje het volgende:

Slank de ****** in topic
Zo'n hekel aan de lente?

(ok ik ben te flauw ... ik moet eigenlijk iets gaan doen, maar ik weet niet wat ... en ik heb heel erg veel zin om mijn oude shirts te gaan vermaken/innemen, maar dat kan niet omdat mijn moeder niet thuis is, ik niet weet hoe de naaimachine werkt en ik er nog steeds niet uit ben hoe ik dat dan moet doen zonder alles te slopen . Daar wordt ik onrustig en flauw van .)
#ANONIEMmaandag 28 januari 2008 @ 20:17
Je mag wel langskomen bij mij, ik heb nog 30 posteropdrachten die ik na moet kijken, waar ik niet uitkom omdat het heel subjectief is en geen meerkeuze
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 20:18
quote:
Op maandag 28 januari 2008 20:16 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Zo'n hekel aan de lente?

(ok ik ben te flauw ... ik moet eigenlijk iets gaan doen, maar ik weet niet wat ... en ik heb heel erg veel zin om mijn oude shirts te gaan vermaken/innemen, maar dat kan niet omdat mijn moeder niet thuis is, ik niet weet hoe de naaimachine werkt en ik er nog steeds niet uit ben hoe ik dat dan moet doen zonder alles te slopen . Daar wordt ik onrustig en flauw van .)
En met de hand al wat kleine dingen doen is ook geen idee?
Ik zou ook graag beter met het naaimachine om kunnen gaan heb het een tijdje gekunnen omdat het voor school moest
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 20:19
quote:
Op maandag 28 januari 2008 20:17 schreef Razztwizzle het volgende:
Je mag wel langskomen bij mij, ik heb nog 30 posteropdrachten die ik na moet kijken, waar ik niet uitkom omdat het heel subjectief is en geen meerkeuze
Waar geef je eigenlijk les?
Na een dag weer stage gehad hebben weet ik zeker dat ik met kinderen wil gaan werken
motorbloempjemaandag 28 januari 2008 @ 20:21
quote:
Op maandag 28 januari 2008 20:16 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Zo'n hekel aan de lente?

(ok ik ben te flauw ... ik moet eigenlijk iets gaan doen, maar ik weet niet wat ... en ik heb heel erg veel zin om mijn oude shirts te gaan vermaken/innemen, maar dat kan niet omdat mijn moeder niet thuis is, ik niet weet hoe de naaimachine werkt en ik er nog steeds niet uit ben hoe ik dat dan moet doen zonder alles te slopen . Daar wordt ik onrustig en flauw van .)
******

kan het niet eens uitspreken

maargoed..

ik denk dat dp81 zijn/haar antwoord nu al wel heeft dankzij ColdFeet
uiteindelijk moet ieder voor zich weten of hij of zij pillen gebruikt, in welke vorm dan ook.. kan er alleen maar over zeggen dat ik het crap vind (en dat dat wrsch zelfs een feit is ) maar je kan moeilijk iemand tegenhouden.. of ze het nu voor 100kilo of 10 kilo kwijtraken doen... het enige wat je kunt doen is het afraden, met redenen zoals ColdFeet uitgebreid gaf (medische etc.) maarja.. of iemand er gehoor aan geeft, dat is aan hen zelf..
Jeipodmaandag 28 januari 2008 @ 20:26
quote:
Op maandag 28 januari 2008 20:19 schreef Miss_S het volgende:

[..]

Waar geef je eigenlijk les?
Na een dag weer stage gehad hebben weet ik zeker dat ik met kinderen wil gaan werken
wat voor stage doe je ?
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 20:27
quote:
Op maandag 28 januari 2008 20:26 schreef Jeipod het volgende:

[..]

wat voor stage doe je ?
Buitenschoolse opvang, heb vorig jaar ookal Tussenschoolse opvang als werk gedaan
Zou niet echt les willen geven, of misschien in de kleuter klas maar zoiets als de BSO lijkt me erg leuk
mordradeadmaandag 28 januari 2008 @ 20:28
Ik zou gaan hardlopen... is m'n broek in de was en m'n andere heeft m'n moeder weggegooit korte broek vind ik nog wat te koud..... morgen dus maar nieuwe broek kopen en hardlopen/fietsen... dat laatste heb ik ook allang niet gedaan zeg.
Net weer rijles geregelt.. voor de vakantie gestopt want ik vind het niks aan maar omdat ik op reis wil en het met liften soms wel handig is toch maar weer bezig gaan
motorbloempjemaandag 28 januari 2008 @ 20:30
iemand die trouwens weet of er verschil zit tussen gesmolten kaas en gewone kaas?

heb ergens gehoord dat een boterham met kaas gezonder is dan een tosti bijvoorbeeld..

vraag me nog steeds af of ik dan vanmiddag ongezonder heb gelunched door mijn meegenomen boterhammen de tostificeren
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 20:31
quote:
Op maandag 28 januari 2008 20:28 schreef mordradead het volgende:
Ik zou gaan hardlopen... is m'n broek in de was en m'n andere heeft m'n moeder weggegooit korte broek vind ik nog wat te koud..... morgen dus maar nieuwe broek kopen en hardlopen/fietsen... dat laatste heb ik ook allang niet gedaan zeg.
Net weer rijles geregelt.. voor de vakantie gestopt want ik vind het niks aan maar omdat ik op reis wil en het met liften soms wel handig is toch maar weer bezig gaan
Klinkt als mijn smoesjes dat mijn sportbh's in de was zaten maar het is wel zo, je gaat niet in een korte broek lopen nu

En nu wel weer beetje zin in rijles?
Jeipodmaandag 28 januari 2008 @ 20:31
quote:
Op maandag 28 januari 2008 20:27 schreef Miss_S het volgende:

[..]

Buitenschoolse opvang, heb vorig jaar ookal Tussenschoolse opvang als werk gedaan
Zou niet echt les willen geven, of misschien in de kleuter klas maar zoiets als de BSO lijkt me erg leuk
oké cool ... wat voor opleiding hoort daarbij SPW ofso?
zit zelf zoals misschien al bekend was op de pabo .. .ben nu aan mn eindstage bezig (jeej)

nu ff ANTM kijken
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 20:32
quote:
Op maandag 28 januari 2008 20:31 schreef Jeipod het volgende:

[..]

oké cool ... wat voor opleiding hoort daarbij SPW ofso?
zit zelf zoals misschien al bekend was op de pabo .. .ben nu aan mn eindstage bezig (jeej)
Ik doe pedagogiek (is HBO en niet echt nodig voor BSO) maar goed misschien denk ik wel anders over het soort werk dat ik wil gaan doen over een paar jaar
#ANONIEMmaandag 28 januari 2008 @ 20:35
quote:
Op maandag 28 januari 2008 20:30 schreef motorbloempje het volgende:
iemand die trouwens weet of er verschil zit tussen gesmolten kaas en gewone kaas?

heb ergens gehoord dat een boterham met kaas gezonder is dan een tosti bijvoorbeeld..

vraag me nog steeds af of ik dan vanmiddag ongezonder heb gelunched door mijn meegenomen boterhammen de tostificeren
Geen idee! Maar ik las zaterdag wel in de krant dat een broodje kroket gezonder is dan een broodje kaas

Lang artikel, maar wel heel interessant!
quote:
Amsterdam, zaterdag 26 januari 2008
Een broodje kroket blijkt beter dan een broodje kaas

Martijn Katan is gefascineerd door de werking van het menselijk lichaam. "Een heel klein stukje lijf, zelfs de allerkleinste mier, zit nog gecompliceerder in elkaar dan een Boeing 747. De nieuwste computer is er nog beginnerslego bij."

Als onderzoeker realiseert hij zich terdege dat het een systeem is 'dat je verstand nog altijd te boven kan gaan'. "Bijna iedereen denkt te weten wat gezond eten is. De enige die het niet zeker weet, is misschien de voedingswetenschapper zelf." Die beseft dat nieuwe 'ontdekkingen' niet zelden weer herzien moeten worden doordat ze door de tijd en nieuwe onderzoeken worden ingehaald.

Hebben rode wijn en chocolade, zoals wordt beweerd, inderdaad een gunstig effect op het hart? De liefhebbers willen het maar wat graag geloven."Maar op z'n vroegst weten we dat pas zeker over tien tot twintig jaar," zegt Katan. Nieuws over voeding is echter 'hot' en blijft niet lang op de plank. Maar wat is nu waar? Wanneer eet je een broodje - écht - gezond en wanneer een broodje aap?

Tijdens het schrijven van zijn boek stuitte Katan op zaken waar hij nog nooit bij had stilgestaan. "Ik had me bijvoorbeeld nooit gerealiseerd dat veel mensen denken dat je lichaam 's nachts stilstaat en dat het moet worden opgestart door te ontbijten." Op een lege maag zou het lichaam immers niet goed aan de slag kunnen? Een fabel, aldus Katan. "Net zoals de veronderstelling dat je 's avonds voor het slapen gaan niet meer zou mogen eten. De motor van je lijf loopt namelijk 24 uur per dag."

Terug naar het ontbijt. "Er zijn inderdaad aanwijzingen dat je wat suffer bent op een lege maag. Aan de andere kant is het effect van ontbijten een stuk minder groot dan het drinken van twee koppen koffie."

Maar van koffie drogen we toch uit? Alweer een fabel, doceert de hoogleraar.

"Mensen die dagelijks koffie drinken," weet hij, "hebben net zo veel vocht in hun lichaam als mensen die cafeïne vermijden." En voor diegenen die zich toch druk maken over hun cafestol en cholesterol? Bij filter- en Senseokoffie komt het cholesterolverhogende cafestol niet in je kopje. Dus: geen probleem.

Vaak zijn fabels hardnekkig en ook wel begrijpelijk. Want wat kan er nou gezond zijn aan een kroket?

Katan ontdekte echter - tot zijn eigen verrassing - dat er wel degelijk iets te zeggen was in het voordeel van 'de ongezondste snack van Nederland'.

"De laatste jaren is het frituurvet sterk verbeterd en de kroket levert, zo blijkt, ook behoorlijk wat ijzer op." Waar dat ijzer vandaan komt? Katan heeft er nog geen sluitende verklaring voor gevonden. "Eerst dacht ik nog aan een tikfout, maar dat was niet zo. Het zou misschien kunnen komen door het gebruik van orgaanvlees. Lever is bijvoorbeeld heel rijk aan vitamine C en mineralen. Of misschien door een beetje bloedpoeder? Ik heb er met de industrie over gebeld. Maar die zeiden dat dat niet zo is."

Dus blijft hij zoeken. Zijn conclusie op dit ogenblik: "In vergelijking met een broodje kaas bevat een broodje kroket minder vet en

calorieën, veel minder van het ongezonde verzadigde vet, meer opneembaar ijzer, en qua vitamines schelen ze weinig. Alles bij elkaar is een kroket beter dan kaas."

Niet iedereen zal even blij zijn met een aantal conclusies die Katan trekt. Want zijn biologische groenten en fruit nu echt beter voor onze gezondheid? Katan zou het graag beamen. "Ik ben erg geporteerd voor biologische landbouw. Dan denk ik aan de antroposofische boerderijen die ik wel eens bezoek. Daar wordt met aandacht en liefde omgegaan met de natuur en het milieu."

Maar onderzoek wees uit dat er in biologisch geteelde groenten vrijwel dezelfde hoeveelheden voedingsstoffen zitten als in de conventionele varianten. "Toen het NOS Journaal me vroeg daarover iets te zeggen, vond ik dat heel moeilijk. Maar het is zoals het is."

Wel staat vast dat het complete eet/leefpatroon van mensen die bewust biologisch of vegetarisch eten beter is. "Ze zijn meer bezig met gezonde voeding, roken minder, zijn serieuzer. Ze krijgen ook minder auto-ongelukken, niet door het eten van onbespoten sla, maar omdat ze niet zo snel met twaalf pilsjes achter het stuur gaan zitten."

Over alcohol is Katan duidelijk. Daar kan een mens kanker van krijgen. "We zijn tegenwoordig overal bang voor. Voor hormonen in het vlees, pesticiden en andere chemicaliën in het voedsel. Terwijl het effect daarvan op het lichaam vrijwel nihil is. Maar dat je van alcoholgebruik onder meer borstkanker en mond- en keelkanker kunt krijgen, hoor je weinig tot niks. Zelfs artsen kennen het verband tussen alcohol en borstkanker niet."

Nee, het is niet zijn bedoeling om de lezers angst aan te jagen met wat ze allemaal wel of niet kunnen oplopen. Wat men uit zijn boek wil halen om gezonder te leven is aan eenieder om zelf te bepalen.

Veel fruit eten bijvoorbeeld? Sommige mensen voelen zich schuldig als ze hun dagelijkse twee stuks fruit niet halen. Maar, aldus Katan, zo ernstig is dat helemaal niet. "Zolang je tenminste dat fruit niet systematisch vervangt door vruchtenvlaai of appeltaart. Fruit eten is vooral goed omdat er weinig calorieën in zitten en als je behoefte hebt aan iets zoets is het veel beter dan een reep ."

Onderzoek heeft wel uitgewezen dat fruiteters minder vaak een hartinfarct krijgen. Katan: "Maar fruiteters joggen meer, roken minder, zijn slanker en eten meer vis, allemaal dingen die goed zijn voor het hart." Op dit ogenblik, zegt hij, denken de meeste deskundigen dat fruit tegen de meeste soorten kanker weinig doet. Dus ook vers geperst sinaasappelsap niet. "Daar zit net zoveel suiker in als cola. Zeker vier klontjes."

Natuurlijk moet men fruit en groenten blijven eten voor een goede voeding, al vindt Katan wel dat de hype eromheen overdreven is. "Groenten en fruit zijn prima, maar je moet niet de suggestie wekken dat daar allerlei magische stoffen in zitten die effecten hebben op bijvoorbeeld het voorkomen van kanker."

H ebben moderne yoghurtjes als Yakult of Activia wel een gunstige werking op het lijf? Katan: "Je moet die reclame bekijken met het oog van een advocaat. Eigenlijk beloven de meeste producten niks. Activia zegt wel dat het de stoelgang bevordert, maar Danone heeft mij nu verteld wat ze daarmee bedoelen. Activia claimt niet dat het effect heeft op hoe vaak je ontlasting produceert, of hoe hard je moet persen, of hoe hard of zacht je ontlasting is. Activia claimt alleen dat het ervoor zorgt dat voedsel sneller door je darmen gaat. Wat je daaraan hebt? Geen idee!"

"Becel pro-activ-yoghurt verlaagt wel het cholesterol met ongeveer acht procent. Maar dat is niet aanzienlijk, zoals ze zelf beweren. Een goed medicijn verlaagt het cholesterolgehalte met dertig tot veertig procent."

En al die nieuwe groenten- en fruitsapjes in handzame flesjes? Katan: "Of die sapjes gezond zijn is onduidelijk." Waarom ze dan toch zo'n succes zijn? "Het is niet mijn vak om te snappen wat mensen denken. Ik gok dat ze een quick fix willen. Zo van: 'Ik drink zo'n flesje en hoef verder geen moeite meer te doen.' We leven in een tijd dat steeds meer voedsel voor het grijpen ligt. Makkelijk voedsel dat je met één hand kunt eten en overal mee naar toe kunt nemen zonder dat het gaat lekken. Daartegenover staat dat de mogelijkheden om al die calorieën weer te verbranden, afnemen. Je hoeft minder af te wassen, overal is wel een knopje of een machientje voor. Van je bed ga je naar de eetkamerstoel, van daaruit naar je autostoel en je bureaustoel en dan weer naar huis, op de bank."

Dus wordt de mens dikker. "In het begin zag je dat probleem vooral bij lager opgeleiden. Hoger opgeleiden letten dikwijls meer op hun eetpatroon. Maar nu zien we dat ze aan een inhaalslag zijn begonnen. Ik denk dat alle dijken op een gegeven moment barsten, met zo veel eten om ons heen."

Meer bewegen, de auto thuislaten en de kinderen per (bak)fiets naar school brengen. Het zijn enkele wapens in de strijd tegen het vet. En natuurlijk geen vette hap meer op school, geen frisautomaten, meer gym. Katan: "Dat klinkt allemaal logisch, maar of het werkt weet je pas als je het in de praktijk test. In Frankrijk hebben ze de frisdrankautomaten in scholen verboden, en nu zie je een hele nieuwe industrie van Algerijnen die er met karretjes met fris langsgaan."

Een andere oplossing dan? "In twee dorpjes in Noord-Frankrijk sloegen ze de handen ineen om vetzucht te lijf te gaan. "Met meer gym, extra fiets-en wandelpaden en adviezen van diëtisten en fitnesstrainers. Iedereen deed mee: politici, dokters, supermarkten. Uiteindelijk zag je er minder dikke kinderen dan in plaatsen waar niets werd gedaan." Het programma wordt inmiddels in heel Frankrijk beproefd, en ook in Zwolle is men met een dergelijk onderzoek begonnen."

Voelt hij een zendingsdrang in zich? "Ik heb een drang om uit te vinden hoe de dingen in elkaar zitten en dat te vertellen. Of men er iets mee doet raakt me minder. Mensen hoeven niks van me aan te nemen." Wat men wel moet blijven doen is genieten van eten.

"Je moet je er wel lekker bij voelen. Anders kun je net zo goed de soep, groenten en het vlees tegelijkertijd in de mixer gooien."

Is broccoli goed tegen kanker, is biologisch eten echt gezonder en wat is er mis - of niet - met de kroket? Prof. dr. Martijn Katan, hoogleraar voedingsleer aan de VU, schreef er een openhartig boek over: Wat is nu gezond? Vol fabels en feiten over ons dagelijks eten.


Wat is nu gezond?

Fabels en feiten over voeding.

Feit: Blijvend afvallen is moeilijk, omdat we doorlopend lekkere dingen voorgeschoteld krijgen en zelden worden gedwongen om te bewegen. Slechts tien tot twintig procent slaagt. Dat is minder dan bij het afkicken van heroïne.

Fabel: Verontreinigingen in voedsel zijn een belangrijke oorzaak van kanker.

Feit: Of dioxines, bestrijdingsmiddelen en hormonen in voedsel kanker veroorzaken, staat niet echt vast. Het aantal mensen dat er kanker van krijgt, is in elk geval klein in vergelijking met het aantal dat kanker krijgt van alcohol of vetzucht.

Fabel: Gedroogde pruimen werken laxerend.

Feit: Eén volkorenboterham werkt laxerender dan vijf gedroogde pruimen.

Fabel: Fruit is rijk aan vitamines.

Feit: Appels, druiven en peren bevatten nauwelijks vitamines. Citrusfruit is wel rijk aan vitamine C, maar daar krijgen we al genoeg van binnen. Sinaasappels zijn wel een goede bron van foliumzuur.

Fabel: Fritessaus maakt dik en is slecht voor het cholesterol.

Feit: Fritessaus bestaat grotendeels uit water en voor de rest uit plantaardige olie, rijk aan onverzadigd vet. Fritessaus verlaagt het cholesterolgehalte van het bloed en bevat niet veel calorieën.

Copyright: Het Parool


[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 28-01-2008 20:35:40 ]
motorbloempjemaandag 28 januari 2008 @ 20:37
quote:
Op maandag 28 januari 2008 20:35 schreef Razztwizzle het volgende:

[..]

Geen idee! Maar ik las zaterdag wel in de krant dat een broodje kroket gezonder is dan een broodje kaas

Lang artikel, maar wel heel interessant!
[..]
en ik heb vorige week een broodje kroket op 't werk overgeslagen
mordradeadmaandag 28 januari 2008 @ 20:50
quote:
Op maandag 28 januari 2008 20:31 schreef Miss_S het volgende:

[..]

Klinkt als mijn smoesjes dat mijn sportbh's in de was zaten maar het is wel zo, je gaat niet in een korte broek lopen nu

En nu wel weer beetje zin in rijles?
Eigenlijk niet echt, vind rijden niet zo leuk... ik word liever gereden
Ik moet ook nog even op zoek naar een nieuwe opleiding trouwens morgen even dat maar regelen dan, vriend van me heeft ergens allemaal gesprekken gehad en testen gedaan en hem hielp het heel veel.

Zo maar even een broodje kroket denk ik
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 21:00
quote:
Op maandag 28 januari 2008 20:50 schreef mordradead het volgende:

[..]

Eigenlijk niet echt, vind rijden niet zo leuk... ik word liever gereden
Ik moet ook nog even op zoek naar een nieuwe opleiding trouwens morgen even dat maar regelen dan, vriend van me heeft ergens allemaal gesprekken gehad en testen gedaan en hem hielp het heel veel.

Zo maar even een broodje kroket denk ik
Ik vond rijlessen ook niet echt geweldig, maar het zelf rijden is echt leuk
Ik heb net trouwens nog 2 volkoren pistoletjes op met slankie kaas en komkommer
#ANONIEMmaandag 28 januari 2008 @ 21:02
Ik vind dat soort relativerende artikelen altijd wel leuk. Er wordt toch een hoop onzin geschreven over eten en voedsel en afvallen en gezond en ongezond. Dan word ik altijd wel blij van mensen die dat weer een beetje rechttrekken.
Chicolatemaandag 28 januari 2008 @ 21:11
quote:
Op maandag 28 januari 2008 20:18 schreef Miss_S het volgende:

[..]

En met de hand al wat kleine dingen doen is ook geen idee?
Ik zou ook graag beter met het naaimachine om kunnen gaan heb het een tijdje gekunnen omdat het voor school moest
Ik ben maar foto's in gaan plakken. Loop pas een paar jaar achter, kan mn reizen weer herleven en het is een hels karwei. Zakjes suiker van een paar jaar oud waar ik toen een leuk souvenir in zag .

Geen zin in school vanavond in ieder geval .
quote:
Op maandag 28 januari 2008 20:17 schreef Razztwizzle het volgende:
Je mag wel langskomen bij mij, ik heb nog 30 posteropdrachten die ik na moet kijken, waar ik niet uitkom omdat het heel subjectief is en geen meerkeuze
Succes ermee! Mijn vader moest het ook vaak doen, en dan liet hij mijn moeder en mij soms meebeslissen, omdat het gewoon heel erg moeilijk is daar eerlijk in te zijn !
ColdFeetmaandag 28 januari 2008 @ 21:16
quote:
Op maandag 28 januari 2008 20:04 schreef Miss_S het volgende:

[..]

En dan moet je maar zo stom op mij reageren?
Ik moet eigenlijk gewoon mijn mond houden?

En in het afvallen geloven er wel veel in wonderpilletjes en zover als ik weet gelukkig hier niemand, maar goed ik had het natuurlijk nooit mogen zeggen
Misschien is het handig als je niet direct klaarstaat met een mening als je niet weet waat je het over hebt, that's all.

Zoals iemand net al zei, er zijn twee soorten pillen, de pillen die wel en de pillen die niet werken. De eerder genoemde pillen werken dus wel, maar ik zou het iedereen van harte afraden. Misschien eens aan Isabeau vragen, die heeft veel meer verstand van zaken.
Jeipodmaandag 28 januari 2008 @ 21:17
quote:
Op maandag 28 januari 2008 20:32 schreef Miss_S het volgende:

[..]

Ik doe pedagogiek (is HBO en niet echt nodig voor BSO) maar goed misschien denk ik wel anders over het soort werk dat ik wil gaan doen over een paar jaar
hmm oké ... misschien ook een opleiding wat ik overweeg na een aantal jaren werken ... heb shcoon genoeg van school, dus eerst maar money verdienen en op mezelf gaan ...

Ik vind rijles btw wel leuk! Heb hele leuke instructeurs .. en het feit dat er een grote L op mn dak staat werkt rustgevend Denk dat als ik binnekort mn rijbewijs heb en ik zelf moet gaan rijden het ff wennen wordt .... geen L meer op het dak dus zelf de fouten incasseren
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 21:20
quote:
Op maandag 28 januari 2008 21:11 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Ik ben maar foto's in gaan plakken. Loop pas een paar jaar achter, kan mn reizen weer herleven en het is een hels karwei. Zakjes suiker van een paar jaar oud waar ik toen een leuk souvenir in zag .

Geen zin in school vanavond in ieder geval .
[..]

Succes ermee! Mijn vader moest het ook vaak doen, en dan liet hij mijn moeder en mij soms meebeslissen, omdat het gewoon heel erg moeilijk is daar eerlijk in te zijn !
Foto's inplakken vind ik echt zo'n vervelend werk, maar wel leuk om terug te kijken en beleven natuurlijk
En heb je het zakje suiker ook ingeplakt?
Chicolatemaandag 28 januari 2008 @ 21:21
quote:
Op maandag 28 januari 2008 20:35 schreef Razztwizzle het volgende:

[..]

Geen idee! Maar ik las zaterdag wel in de krant dat een broodje kroket gezonder is dan een broodje kaas

Lang artikel, maar wel heel interessant!
[..]
Leuk artikel! Maar neem het zoals alle dingen rondom gezond met een korrel zout, ga nu niet opeens aan de broodjes kroket ofzo .

Ik had daarnet gewoon een complete pagina met gekletst gemist .
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 21:22
quote:
Op maandag 28 januari 2008 21:17 schreef Jeipod het volgende:

[..]

hmm oké ... misschien ook een opleiding wat ik overweeg na een aantal jaren werken ... heb shcoon genoeg van school, dus eerst maar money verdienen en op mezelf gaan ...

Ik vind rijles btw wel leuk! Heb hele leuke instructeurs .. en het feit dat er een grote L op mn dak staat werkt rustgevend Denk dat als ik binnekort mn rijbewijs heb en ik zelf moet gaan rijden het ff wennen wordt .... geen L meer op het dak dus zelf de fouten incasseren
Ik vind het tot nutoe een erg leuke opleiding, zou hierna nog wel verder willen gaan studeren maar dat zie ik dan wel

Ik reed vandaag achter mijn oude rijlesauto was wel leuk
Viking84maandag 28 januari 2008 @ 21:24
Zo, ik ben terug van het hardlopen. De 3 x 3 min gingen goed, maar na 1 x 6 (van de 3 x 6) ging het fout. Had al een zeurend pijntje in m'n zij en dat werd hoe langer hoe erger.
Uiteindelijk afgehaakt dus . Morgen proberen we het weer . Vorige week had ik ook zoiets en toen ging het de keer daarop fantastisch, dus .
Nu ga ik even verder kijken naar Melrose Place . Weltrusten alvast .
Chicolatemaandag 28 januari 2008 @ 21:24
quote:
Op maandag 28 januari 2008 21:20 schreef Miss_S het volgende:

[..]

Foto's inplakken vind ik echt zo'n vervelend werk, maar wel leuk om terug te kijken en beleven natuurlijk
En heb je het zakje suiker ook ingeplakt?
Ik heb het zakje leeggegooid en zonder de suiker ingeplakt ... de tandenstokers zijn meteen naar de prullenbak gegaan ... echt, ik bewaar tijdens de doorsneereis vanalles, en thuis zie ik wel wat leuk is ...

Nu ben ik bij een minder leuke reis, toen ik heimwee had, maar leuk om alles weer te herinneren .
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 21:25
quote:
Op maandag 28 januari 2008 21:24 schreef Viking84 het volgende:
Zo, ik ben terug van het hardlopen. De 3 x 3 min gingen goed, maar na 1 x 6 (van de 3 x 6) ging het fout. Had al een zeurend pijntje in m'n zij en dat werd hoe langer hoe erger.
Uiteindelijk afgehaakt dus . Morgen proberen we het weer . Vorige week had ik ook zoiets en toen ging het de keer daarop fantastisch, dus .
Nu ga ik even verder kijken naar Melrose Place . Weltrusten alvast .
Iets 'zwaars' gegeten ?
Ik heb daar ook afentoe last van en prettig is het inderdaad niet
Viking84maandag 28 januari 2008 @ 21:25
quote:
Op maandag 28 januari 2008 21:22 schreef Miss_S het volgende:

[..]

Ik vind het tot nutoe een erg leuke opleiding, zou hierna nog wel verder willen gaan studeren maar dat zie ik dan wel

Ik reed vandaag achter mijn oude rijlesauto was wel leuk
Believe me: het studeren lijkt nu nog zo leuk, maar je zult het ook wel een keer zat zijn, hoor .
Eigenlijk wil ik nog graag een andere studie doen na m'n huidige, maar ik weet dat mijn concentratievermogen niet meer is wat het was en ik wil toch wel eens m'n eigen centjes gaan verdienen .
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 21:26
quote:
Op maandag 28 januari 2008 21:25 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Believe me: het studeren lijkt nu nog zo leuk, maar je zult het ook wel een keer zat zijn, hoor .
Eigenlijk wil ik nog graag een andere studie doen na m'n huidige, maar ik weet dat mijn concentratievermogen niet meer is wat het was en ik wil toch wel eens m'n eigen centjes gaan verdienen .
Ja maar ik heb leren altijd leuk gevonden, en er zijn zoveel dingen die ik leuk vind
Maar we zullen inderdaad zien, eerst dit halen
mordradeadmaandag 28 januari 2008 @ 21:27
Ik heb dit jaar ook van alles bewaard, bijna van alles nog bonnetjes en sowieso alle tickets/entreebewijzen nog... van het jaar ervoor kwam ik vandaag wel een entreebewijs tegen dus die kan er ook nog wel in. Ik maak het digitaal, even kijken hoe zo'n boek er uit komt te zien wel vervelend dat ik van 5 mensen foto's heb ik ben bang dat ik een toffe ga missen
Viking84maandag 28 januari 2008 @ 21:27
quote:
Op maandag 28 januari 2008 21:25 schreef Miss_S het volgende:

[..]

Iets 'zwaars' gegeten ?
Ik heb daar ook afentoe last van en prettig is het inderdaad niet
Yep .
Heb een burrito gehad (besteld) en hij was niet eens lekker .
Vorige week maandag had ik dus ook een steek en dat kwam nadat ik patat had gegeten (ook al zaten er wel 3 uren tussen eten en hardlopen).

Conclusie: geen troep meer eten voor het hardlopen. Of liever: helemaal geen troep meer. Op zo nu en dan een broodje kroket na dan .
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 21:28
quote:
Op maandag 28 januari 2008 21:27 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Yep .
Heb een burrito gehad (besteld) en hij was niet eens lekker .
Vorige week maandag had ik dus ook een steek en dat kwam nadat ik patat had gegeten (ook al zaten er wel 3 uren tussen eten en hardlopen).

Conclusie: geen troep meer eten voor het hardlopen. Of liever: helemaal geen troep meer. Op zo nu en dan een broodje kroket na dan .
Soms kan je er ook geen rekening meehouden, daarom loop ik nu liever in de ochtend. Mijn ontbijt is meestal niet zo zwaar

En ik wil nog steeds geen broodje kroket
_Hestia_maandag 28 januari 2008 @ 21:29
quote:
Op maandag 28 januari 2008 21:27 schreef mordradead het volgende:
Ik heb dit jaar ook van alles bewaard, bijna van alles nog bonnetjes en sowieso alle tickets/entreebewijzen nog... van het jaar ervoor kwam ik vandaag wel een entreebewijs tegen dus die kan er ook nog wel in. Ik maak het digitaal, even kijken hoe zo'n boek er uit komt te zien wel vervelend dat ik van 5 mensen foto's heb ik ben bang dat ik een toffe ga missen
Ik bewaar dat soort dingen ook altijd, entreebewijzen, kaartjes, programmaboekjes, en bij mij komen ze allemaal op mn prikbord en kaarten op mn deur. Zo is mn kamer een stuk vrolijker

En over studeren, ik ben voltijd studeren nu ook wel zat, dus hoop echt dat ik baan vind en in deeltijd kan gaan studeren vanaf septeber. Anders moet ik nog 3 jaar voltijd studeren, en daar heb ik niet echt zin meer in.
Claudia_xmaandag 28 januari 2008 @ 21:29
quote:
Op maandag 28 januari 2008 21:02 schreef Razztwizzle het volgende:
Ik vind dat soort relativerende artikelen altijd wel leuk. Er wordt toch een hoop onzin geschreven over eten en voedsel en afvallen en gezond en ongezond. Dan word ik altijd wel blij van mensen die dat weer een beetje rechttrekken.
Leuk en leerzaam artikel!
Viking84maandag 28 januari 2008 @ 21:30
quote:
Op maandag 28 januari 2008 21:26 schreef Miss_S het volgende:

[..]

Ja maar ik heb leren altijd leuk gevonden, en er zijn zoveel dingen die ik leuk vind
Maar we zullen inderdaad zien, eerst dit halen
Ik heb leren ook altijd leuk gevonden . Behoorde op de havo tot de top 3 vd klas (onze mentrix hield van die lijstjes bij). Maar als ik de bovenbouw van de havo meetel (en dat doe ik, want ik was een bolleboos), studeer ik straks alweer 9 jaar en op een gegeven moment ben je er wel een beetje klaar mee . Misschien dat dat *straks* wel weer opleeft, hoor en ik nog wel eens een deeltijdstudie ga doen (godsdienstwetenschap ). Maar eerst maar eens aan het werk .
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 21:32
quote:
Op maandag 28 januari 2008 21:30 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ik heb leren ook altijd leuk gevonden . Behoorde op de havo tot de top 3 vd klas (onze mentrix hield van die lijstjes bij). Maar als ik de bovenbouw van de havo meetel (en dat doe ik, want ik was een bolleboos), studeer ik straks alweer 9 jaar en op een gegeven moment ben je er wel een beetje klaar mee . Misschien dat dat *straks* wel weer opleeft, hoor en ik nog wel eens een deeltijdstudie ga doen (godsdienstwetenschap ). Maar eerst maar eens aan het werk .
Godsdienst lijkt me ook echt zo interessant
Zal inderdaad nog wel deeltijdstudie's worden later
Jeipodmaandag 28 januari 2008 @ 21:34
quote:
Op maandag 28 januari 2008 21:22 schreef Miss_S het volgende:

[..]

Ik vind het tot nutoe een erg leuke opleiding, zou hierna nog wel verder willen gaan studeren maar dat zie ik dan wel

Ik reed vandaag achter mijn oude rijlesauto was wel leuk
Maaruhm, kun je wat vertellen over de inhoud en dergelijke dan? Altijd handig om het van iemand te horen die de opleiding daadwerkelijk doet

Hehe, ja wij komen met rijlessen veel lui tegen die hij ooit heeft gehad ... en sommige lui altijd btje treiteren enzo ... bv bij het optrekken bij een stoplicht ... of als je ervoor rijdt langzamer gaan en alarmlichten aan doen dat soort stomme dingen ...
Viking84maandag 28 januari 2008 @ 21:34
quote:
Op maandag 28 januari 2008 21:32 schreef Miss_S het volgende:

[..]

Godsdienst lijkt me ook echt zo interessant
Zal inderdaad nog wel deeltijdstudie's worden later
Ik was eerst van plan om dat nog een jaartje voltijd te doen, maar ik wil eigenlijk ook wel eens geld gaan verdienen en nog een jaar lenen puur voor de leuk is best wel ingrijpend. Mijn moeder heeft het uit mijn hoofd gepraat .
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 21:36
quote:
Op maandag 28 januari 2008 21:34 schreef Jeipod het volgende:

[..]

Maaruhm, kun je wat vertellen over de inhoud en dergelijke dan? Altijd handig om het van iemand te horen die de opleiding daadwerkelijk doet

Hehe, ja wij komen met rijlessen veel lui tegen die hij ooit heeft gehad ... en sommige lui altijd btje treiteren enzo ... bv bij het optrekken bij een stoplicht ... of als je ervoor rijdt langzamer gaan en alarmlichten aan doen dat soort stomme dingen ...
Misschien handig als je me pm'ed of in het fotoboek reageert, anders word het wel heel offtopic hier
Viking84maandag 28 januari 2008 @ 21:36
Janneke is krols trouwens. En dat zullen we weten ook .
Ze loopt al de hele dag vreselijk te miauwen (echt 'mauw, mauw, mauw' achter elkaar door) en zodra je haar aanraakt, steekt ze meteen haar kontje in de lucht en begint ze met haar achterpootjes te trappelen .

Taco vindt het ook maar niks. Zodra hij haar bespringt, gaat ze meteen gewillig voor hem liggen en normaal krijgt hij altijd tegengas. Vindt hij veel leuker .
motorbloempjemaandag 28 januari 2008 @ 21:53
agoss.. kattengemiauw is echt zoooo naar
Cato zat net ook flink te mauwen, omdat hij de kamer in wilde, maargoed.. met Cato's diarree moeten ze dus gescheiden eten (verschillend voer) alleen eet Cato het sneller op dan Sushi dus ja.. dan moet hij even wachten

arm beest
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 22:00
Waarom heb ik het gevoel dat ik teveel gegeten heb terwijl ik nog geen 1200kcal op heb
_Hestia_maandag 28 januari 2008 @ 22:03
Wat heb je dan gegeten? Als het anders dan normaal was, niet veel meer, maar minder gezond, dan heb je al snel dat je denkt dat je teveel heb gegeten, ook al was het maar 1200 kcal.
motorbloempjemaandag 28 januari 2008 @ 22:04
geen idee

mijn banaan was iig erg lekker net

m'n vriend deed die [ ] Geschikt [ ] Ongeschikt reclame na stikte bijna in die banaan 'ratatatatata ratatatatata ratatatata ta.. ta '

Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 22:07
quote:
Op maandag 28 januari 2008 22:03 schreef Sylvana het volgende:
Wat heb je dan gegeten? Als het anders dan normaal was, niet veel meer, maar minder gezond, dan heb je al snel dat je denkt dat je teveel heb gegeten, ook al was het maar 1200 kcal.
Nee juist redelijk gezond volgens mij, volkoren pistoletjes, magere kwark, stoommaaltijd zalm en een glas coolbest
En zit nu een liga te eten, dus dat is dan het enige dat eigenlijk niet in het rijtje hoort
_Hestia_maandag 28 januari 2008 @ 22:09
quote:
Op maandag 28 januari 2008 22:07 schreef Miss_S het volgende:

[..]

Nee juist redelijk gezond volgens mij, volkoren pistoletjes, magere kwark, stoommaaltijd zalm en een glas coolbest
En zit nu een liga te eten, dus dat is dan het enige dat eigenlijk niet in het rijtje hoort
Dat valt idd wel mee dan ja, dan weet ik het ook niet.
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 22:11
quote:
Op maandag 28 januari 2008 22:09 schreef Sylvana het volgende:

[..]

Dat valt idd wel mee dan ja, dan weet ik het ook niet.
Ben gewoon een raar meisje
Of het komt omdat het nog net na het weekend is, waarin ik toch meer eet dus dat dat nog in mijn hoofd zit
Principessa.Farfallamaandag 28 januari 2008 @ 22:52
Ik neem/nam wel eens vezelpillen

Nu heb ik een nieuwe filosofie Bijna alleen dingen eten waarvan je naar de wc moet !
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 22:55
quote:
Op maandag 28 januari 2008 22:52 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Ik neem/nam wel eens vezelpillen

Nu heb ik een nieuwe filosofie Bijna alleen dingen eten waarvan je naar de wc moet !
dus je zit graag op de wc
Principessa.Farfallamaandag 28 januari 2008 @ 22:56
ik kom niet onder de 63
nou ja.. 't getaletje boeit me niet maar ik wil mn buikspieren zien
Principessa.Farfallamaandag 28 januari 2008 @ 22:57
quote:
Op maandag 28 januari 2008 22:55 schreef Miss_S het volgende:

[..]

dus je zit graag op de wc
Ik vind het wel fijn om 1-2x per week naar de wc te gaan
Liefst elke dag dan is mn buik ook minder opgeblazen
JaapjeKmaandag 28 januari 2008 @ 22:57
daar heb je nog eens wat aan
_Hestia_maandag 28 januari 2008 @ 23:01
quote:
Op maandag 28 januari 2008 22:57 schreef Principessa.Farfalla het volgende:

[..]

Ik vind het wel fijn om 1-2x per week naar de wc te gaan
Liefst elke dag dan is mn buik ook minder opgeblazen
ik ga gemiddeld zo'n 10-15 keer per dag

maarja, hoop dat ze over 1,5 week weten wat de oorzaak er van is, want kost me een boel wc papier zo, aangezien het al sinds augustus zo is
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 23:03
quote:
Op maandag 28 januari 2008 22:57 schreef Principessa.Farfalla het volgende:

[..]

Ik vind het wel fijn om 1-2x per week naar de wc te gaan
Liefst elke dag dan is mn buik ook minder opgeblazen
Dat eerst zinnetje was sarcastisch of niet? Hoop ik tenminste
ColdFeetmaandag 28 januari 2008 @ 23:04
quote:
Op maandag 28 januari 2008 22:52 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Ik neem/nam wel eens vezelpillen
Oei oei oei!!!
Laat me raden, je hebt ook weleens vitamine C geslikt?

JUNK
Principessa.Farfallamaandag 28 januari 2008 @ 23:05
Sarcastisch? Nou ja ik vind het wel fijn om na 5 dagen niet naar de wc gemoeten weer eens wel te gaan
En ik eet elke dag musli/drink veel water/ eet veel crackers dus daar ligt het niet echt aan
Principessa.Farfallamaandag 28 januari 2008 @ 23:06
quote:
Op maandag 28 januari 2008 23:04 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Oei oei oei!!!
Laat me raden, je hebt ook weleens vitamine C geslikt?

JUNK
ja ik heb ook een potje multi vitamine en een potje vitamine C maar heb het idee als ik alles bij elkaar eet het niet zo goed werkt of zo
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 23:07
quote:
Op maandag 28 januari 2008 23:05 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Sarcastisch? Nou ja ik vind het wel fijn om na 5 dagen niet naar de wc gemoeten weer eens wel te gaan
En ik eet elke dag musli/drink veel water/ eet veel crackers dus daar ligt het niet echt aan
Maar is 1 a 2 keer per week niet veelste weinig?
motorbloempjemaandag 28 januari 2008 @ 23:10
fijne nachtrust aan een ieder

banaan is weer gezakt, lekker slapen, morgen druk dagje, waaronder eindelijk écht inschrijven bij de universiteit erg toffig

truste en mooie dromen aan een ieder
Principessa.Farfallamaandag 28 januari 2008 @ 23:10
Ja vind ik ook.. maar als vezelpillen/brood/fruit/enz niet helpt
Miss_Smaandag 28 januari 2008 @ 23:11
quote:
Op maandag 28 januari 2008 23:10 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Ja vind ik ook.. maar als vezelpillen/brood/fruit/enz niet helpt
ja veel meer kan je ook niet doen
maar begon me af te vragen wat normaal was
lovelimaandag 28 januari 2008 @ 23:34
quote:
Op maandag 28 januari 2008 23:07 schreef Miss_S het volgende:

[..]

Maar is 1 a 2 keer per week niet veelste weinig?
Niet per se. De een gaat twee keer per dag, de ander een keer per week. Pas als het patroon afwijkt van de normale frequentie is er reden om er eens beter op te letten.
zwahieldinsdag 29 januari 2008 @ 01:35
zeg hier is een interessante:

Aan de voorkant en borst en zo gaat 't vet weg, maar nu zit ik met een soort halve zwemband aan de achterkant van mijn lijf. Zo halverwegen de zijkant dijt het een beetje uit en achterop heb ik nu een soort achterbumper zitten

Aan de voorkant begint eindelijk een soortement van lijnenspel zichtbaar te worden (nah entlich! ) Maar de achterkant faalt nog een beetje en begint nu extra op te vallen bij mij. Dat moet natuurlijk niet, iemand nog tips?
_Hestia_dinsdag 29 januari 2008 @ 07:05
In de sportschool heb je wel van die speciale apparaten voor je rug. Dat je zo'n balk in je rug naar achteren moet drukken bijvoorbeeld.

Ik word echt gek van mijn slaap/waakritme. Soms dan slaap ik echt tot in de middag, en nu ben ik om 1 uur naar bed gegaan, en nu alweer klaarwakker :S
dp81dinsdag 29 januari 2008 @ 07:50
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 01:35 schreef zwahiel het volgende:
zeg hier is een interessante:

Aan de voorkant en borst en zo gaat 't vet weg, maar nu zit ik met een soort halve zwemband aan de achterkant van mijn lijf. Zo halverwegen de zijkant dijt het een beetje uit en achterop heb ik nu een soort achterbumper zitten

Aan de voorkant begint eindelijk een soortement van lijnenspel zichtbaar te worden (nah entlich! ) Maar de achterkant faalt nog een beetje en begint nu extra op te vallen bij mij. Dat moet natuurlijk niet, iemand nog tips?
Dat kan je lichaamstype/bouw zijn, ik zie weleens mensen die letterlijk een kont van 1 meter dik hebben en dan een naar verhouding klein bovenlichaam.
Miss_Sdinsdag 29 januari 2008 @ 08:14
quote:
Op maandag 28 januari 2008 23:34 schreef loveli het volgende:

[..]

Niet per se. De een gaat twee keer per dag, de ander een keer per week. Pas als het patroon afwijkt van de normale frequentie is er reden om er eens beter op te letten.
Ow ok, weer iets geleerd

Ik ga zo ff licht fitnessen voor het ontbijt, heb namelijk nog geen zin om te eten maar wil wel ff sporten
Chicolatedinsdag 29 januari 2008 @ 08:43
Goeiemorgen

Nog even ontbijten en dan maar weer naar school. Gewoon weer een bakje kwark met muesli, ga proberen komende tijd even geen hagelslag meer te eten (en 's morgens blief ik niet veel meer dan hagelslag op brood ) om een beetje af te kicken van al dat zoet. Kijken of dat lukt, want ik begin weer boller te worden ...

Gek trouwens, als je afvalt, bijvoorbeeld van 70 naar 65, ben je heel erg blij met die 65. Val je verder af naar 60, en kom je daarna aan tot 63, dan is die 63 opeens niet mooi en wat dikkig ... terwijl je daar eerst een moord voor had gedaan. Niet dat ik zoveel afval, maar bij mij zie je ieder kilootje en het valt me nu opeens heel erg op dat ik eigenlijk alleen genoegen neem met het laagste gewicht .
Miss_Sdinsdag 29 januari 2008 @ 08:45
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 08:43 schreef Chicolate het volgende:
Goeiemorgen

Nog even ontbijten en dan maar weer naar school. Gewoon weer een bakje kwark met muesli, ga proberen komende tijd even geen hagelslag meer te eten (en 's morgens blief ik niet veel meer dan hagelslag op brood ) om een beetje af te kicken van al dat zoet. Kijken of dat lukt, want ik begin weer boller te worden ...

Gek trouwens, als je afvalt, bijvoorbeeld van 70 naar 65, ben je heel erg blij met die 65. Val je verder af naar 60, en kom je daarna aan tot 63, dan is die 63 opeens niet mooi en wat dikkig ... terwijl je daar eerst een moord voor had gedaan. Niet dat ik zoveel afval, maar bij mij zie je ieder kilootje en het valt me nu opeens heel erg op dat ik eigenlijk alleen genoegen neem met het laagste gewicht .
Dat zat ik vanmorgen ook te denken, echt stom is dat
Eerst was ik echt helemaal happy met 89, en toen ook ooit eens met 75
En nu vind ik 71 teveel en was ook gewend om mijn ribben te zien eigenlijk
Isabeaudinsdag 29 januari 2008 @ 09:26
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 08:43 schreef Chicolate het volgende:
Gek trouwens, als je afvalt, bijvoorbeeld van 70 naar 65, ben je heel erg blij met die 65. Val je verder af naar 60, en kom je daarna aan tot 63, dan is die 63 opeens niet mooi en wat dikkig ... terwijl je daar eerst een moord voor had gedaan. Niet dat ik zoveel afval, maar bij mij zie je ieder kilootje en het valt me nu opeens heel erg op dat ik eigenlijk alleen genoegen neem met het laagste gewicht .
Soms zeggen mensen precies het juiste. Dank je wel

Gisteravond lekker hardgelopen, nu geen pijn en straks even contact opnemen met mijn sportfysio.
En dan nog naar de sportschool vandaag en alles in huis beetje klaar maken voor mijn weekend weg. Ik moet bijv. nog steeds iemand regelen om mijn diertjes te voederen
dp81dinsdag 29 januari 2008 @ 09:28
hallo mensen, er is veel bekend over een te hoge tailleomtrek, maar wanneer is je tailleomtrek te laag ?
Ik heb zelf slechts een tailleomtrek van 70 cm (ik ben wel een man..) en er is echt alleen maar over een te hoge tailleomtrek informatie te vinden. mijn BMI zit rond de 20,0 dus in dat opzicht geen ondergewicht.
Iemand die er meer over kan vertellen ?
Alcarindinsdag 29 januari 2008 @ 09:30
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 09:28 schreef dp81 het volgende:
hallo mensen, er is veel bekend over een te hoge tailleomtrek, maar wanneer is je tailleomtrek te laag ?
Ik heb zelf slechts een tailleomtrek van 70 cm (ik ben wel een man..) en er is echt alleen maar over een te hoge tailleomtrek informatie te vinden. mijn BMI zit rond de 20,0 dus in dat opzicht geen ondergewicht.
Iemand die er meer over kan vertellen ?
Volgens mij bestaat een te lage tailleomtrek niet. Zolang je geen ondergewicht hebt, zal het wel goed zijn
En op zich is 70 cm toch ook weer niet zo weinig?
Viking84dinsdag 29 januari 2008 @ 09:30
Goedemorgen .

Ik ben alweer even bezig . Vanochtend heeft één van de katjes op verschillende plekken in de gang gekotst. Eén keer raden wie erin ging staan .
Even afmaken waar ik nu mee bezig ben en dan ga ik even lekker douchen . Vanavond weer hardlopen . Hopelijk met meer succes dan nu . Als het goed is, komt Marks hartslagmeter met afstandssensor straks ook binnen, dus dan weten we vanavond ook meteen hoe hard we nu eigenlijk gelopen hebben .
Miss_Sdinsdag 29 januari 2008 @ 09:31
Ik heb 10 minuutjes (6km) gefietst en half uurtje crosstrainer gedaan, zometeen douchen en dan ontbijten
Miss_Sdinsdag 29 januari 2008 @ 09:32
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 09:30 schreef Viking84 het volgende:
Goedemorgen .

Ik ben alweer even bezig . Vanochtend heeft één van de katjes op verschillende plekken in de gang gekotst. Eén keer raden wie erin ging staan .
Even afmaken waar ik nu mee bezig ben en dan ga ik even lekker douchen . Vanavond weer hardlopen . Hopelijk met meer succes dan nu . Als het goed is, komt Marks hartslagmeter met afstandssensor straks ook binnen, dus dan weten we vanavond ook meteen hoe hard we nu eigenlijk gelopen hebben .
Dan ben je wel meteen wakker (sorry)
Onze Sam had ook gekotst en mijn moeder vond dat ze een bol buikje had, dus dacht meteen aan een zwangerschap wat natuurlijk onzin is
Aventuradinsdag 29 januari 2008 @ 10:03
Net weer een half uur gefietst naar mijn werk. Ik merk nu toch vooruitgang - ik woog vanmorgen 68,5 kilo ongeveer. Dat gaat de goede kant op. De klio's gaan er snel af als ik beweeg merk ik.
Niet erg verrassend
dp81dinsdag 29 januari 2008 @ 10:04
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 09:30 schreef Alcarin het volgende:

[..]

Volgens mij bestaat een te lage tailleomtrek niet. Zolang je geen ondergewicht hebt, zal het wel goed zijn
En op zich is 70 cm toch ook weer niet zo weinig?
Als ik kijk naar de centimers die in veel tabelletjes genoemd worden dan zit ik er ver uit de buurt, om die reden ben ik benieuwd.
Miss_Sdinsdag 29 januari 2008 @ 10:11
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 10:03 schreef Aventura het volgende:
Net weer een half uur gefietst naar mijn werk. Ik merk nu toch vooruitgang - ik woog vanmorgen 68,5 kilo ongeveer. Dat gaat de goede kant op. De klio's gaan er snel af als ik beweeg merk ik.
Niet erg verrassend
En vind je het ook lekker om te fietsen? of eigenlijk liever niet
veiligheidsspeldjedinsdag 29 januari 2008 @ 10:13
Viking: is het wel slim om je katjes zo bij elkaar te laten als de een krols is? Of vind je het niet erg als je straks een huis vol hebt? We waren best blij toen het katje van m'n vriend gesteriliseerd was, want het was gewoon zielig hoe ze met het tapijt bezig was

Gisteren slecht gegeten vanwege ongesteldheid enzo. Helaas pindakaas.
We wilden ook naar de bios, naar atonement. Op internet stond 20:45 dus toen stonden we voor de deur. Bleek het om 21:45 te beginnen. Gingen we nog ergens koffie drinken. Uurtje later bij de bios waren alle films uitverkocht Toen hebben we maar een film gehuurd: Black sheep, een ongelofelijk foute 'horror'film. Was best grappig

Ohja en dat mensen stofwisselingverhogende medicijnen gebruiken: iedereen die het (in NL iig) gebruikt moet er via illegale weg aankomen, dus ze zullen ook wel heel goed weten waarom dit verboden is. In m'n familie kan ik in elk geval heel duidelijk zien hoe vervelend is als je schildklier ontregeld is, ik hoop ook dat ik daarvan gespaard blijf, want er is echt meer dan afvallen alleen...
freecelldinsdag 29 januari 2008 @ 10:18
Kotsen katten ook als ze zwanger zijn?
Het heerst wel geloof ik, Jaina heeft vanacht ook gekotst (een heel huis met plavuizen en laminaat en eht beest kotst op het enige kleed )

70 CM is niet echt idioot weinig taille toch? Ik zit op 73 en dat is echt niet te weinig.

Net even mijn man gemeten, die heeft een taille van 60
Viking84dinsdag 29 januari 2008 @ 10:18
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 10:13 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
Viking: is het wel slim om je katjes zo bij elkaar te laten als de een krols is? Of vind je het niet erg als je straks een huis vol hebt? We waren best blij toen het katje van m'n vriend gesteriliseerd was, want het was gewoon zielig hoe ze met het tapijt bezig was
De kater is gecastreerd .
Miss_Sdinsdag 29 januari 2008 @ 10:20
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 10:18 schreef freecell het volgende:
Kotsen katten ook als ze zwanger zijn?
Het heerst wel geloof ik, Jaina heeft vanacht ook gekotst (een heel huis met plavuizen en laminaat en eht beest kotst op het enige kleed )

70 CM is niet echt idioot weinig taille toch? Ik zit op 73 en dat is echt niet te weinig.

Net even mijn man gemeten, die heeft een taille van 60
Zover als ik weet niet, daarom was het juist grappig
Of ze moeten het echt ook doen......

Hoort een man niet een hogere taille te hebben? vind 70 voor een man weinig maar voor een vrouw niet..
motorbloempjedinsdag 29 januari 2008 @ 10:25
happiness allover

81,9

goedemorgen
veiligheidsspeldjedinsdag 29 januari 2008 @ 10:35
Als je buik ingevallen is in vergelijking met de borstkas is je taille-omtrek in elk geval te laag wat mij betreft
En zelfs bij mij is er iets van een inlopende taille zichtbaar tegenwoordig. En dat voor iemand die dacht dat ze voor altijd aan het appelfiguur vast zou zitten
Hardlopen scheelt gewoon best wat en nog wat minder kilootjes ook, ik zou bijna tevreden kunnen worden met mn buik
Isabeaudinsdag 29 januari 2008 @ 10:38
Super MoBlo!

Vandaag vol frisse moed verder De zon schijnt nèt niet en het regent helemaal niet en het is opgeruimd in mijn huisje en over 2 dagen ga ik naar Londen en het leven is mooi
Alcarindinsdag 29 januari 2008 @ 10:44
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 10:18 schreef freecell het volgende:
Kotsen katten ook als ze zwanger zijn?
Het heerst wel geloof ik, Jaina heeft vanacht ook gekotst (een heel huis met plavuizen en laminaat en eht beest kotst op het enige kleed )

70 CM is niet echt idioot weinig taille toch? Ik zit op 73 en dat is echt niet te weinig.

Net even mijn man gemeten, die heeft een taille van 60
Dat doen ze expres, katjes willen niet op een harde ondergrond kotsen (dan spettert het tegen hun pootjes ofzo ).
Ik heb een taille van 68 cm, maar voor een man is 70 wel vrij laag denk ik. Maar ongezond zal het niet zijn, als je niet ook nog te weinig weegt.
Alcarindinsdag 29 januari 2008 @ 10:44
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 10:25 schreef motorbloempje het volgende:
happiness allover

81,9

goedemorgen
Miss_Sdinsdag 29 januari 2008 @ 10:45
Na 3 uur wakker te zijn geweest heb ik toch eindelijk ontbeten
Hard meergranen broodje met slankie kaas en komkomer
Miss_Sdinsdag 29 januari 2008 @ 10:46
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 10:44 schreef Alcarin het volgende:

[..]

Dat doen ze expres, katjes willen niet op een harde ondergrond kotsen (dan spettert het tegen hun pootjes ofzo ).
Ik heb een taille van 68 cm, maar voor een man is 70 wel vrij laag denk ik. Maar ongezond zal het niet zijn, als je niet ook nog te weinig weegt.
Daarom houden we ook allemaal van katten eigenwijze beesten
Viking84dinsdag 29 januari 2008 @ 10:48
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 10:44 schreef Alcarin het volgende:

[..]

Dat doen ze expres, katjes willen niet op een harde ondergrond kotsen (dan spettert het tegen hun pootjes ofzo ).
Ik heb een taille van 68 cm, maar voor een man is 70 wel vrij laag denk ik. Maar ongezond zal het niet zijn, als je niet ook nog te weinig weegt.
Die van mij kotsen vrijwel altijd in de gang. Zeer zelden op mijn kamer en al helemaal zeer zelden op mijn bed ofzo.

Ze zijn kennelijk goed opgevoed .
egeltje1985dinsdag 29 januari 2008 @ 10:53
Goeiesmorgens! Ik ben nog even hard aan het leren. En dan vanmiddag tentamen. En dan zie ik net een mailtje van een docent dat ik voor een nieuw vak komende maandag 2 dingen moet lezen en er vragen bij moet maken. Euh, wanneer moet ik dat doen? Ik heb geeneens tijd om de artikelen te kopiëren... Snif. (Woehoe, iemand anders gaat het voor mij kopiëren. Leve de mobiele telefoon!)

Owja, het is een topc over slank worden. Nou, door al het stressen van het leren val ik volgens mij wel af. Ik heb totnutoe 2 crackers op, met magere smeerworst. Jum. Ik ben met kleren aan nu wel tevreden over hoe ik er uit zie, maar ik vind mezelf nog niet bikini-klaar. Maar ik hoop dat het hardlopen daar verandering in gaat brengen.
Miss_Sdinsdag 29 januari 2008 @ 10:55
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 10:53 schreef egeltje1985 het volgende:
Goeiesmorgens! Ik ben nog even hard aan het leren. En dan vanmiddag tentamen. En dan zie ik net een mailtje van een docent dat ik voor een nieuw vak komende maandag 2 dingen moet lezen en er vragen bij moet maken. Euh, wanneer moet ik dat doen? Ik heb geeneens tijd om de artikelen te kopiëren... Snif. (Woehoe, iemand anders gaat het voor mij kopiëren. Leve de mobiele telefoon!)

Owja, het is een topc over slank worden. Nou, door al het stressen van het leren val ik volgens mij wel af. Ik heb totnutoe 2 crackers op, met magere smeerworst. Jum. Ik ben met kleren aan nu wel tevreden over hoe ik er uit zie, maar ik vind mezelf nog niet bikini-klaar. Maar ik hoop dat het hardlopen daar verandering in gaat brengen.
Succes met je tentamen
en dat van die artikelen willen ze bij ons ook nog wel eens flikken, dan heb je gewoon geen tijd om te kopieren of die artikelen te kopen
#ANONIEMdinsdag 29 januari 2008 @ 11:01
Goedemorgen y'all net weer lekker gesport, en omdat ik niet had ontbeten (helemaal geen trek ) voordat ik wegging, dus ik eet nu maar een extra uitgebreid ontbijt: een bagel met philadelphia light bieslook en gerookte zalm !

En dan hoef ik tegen vier uur pas weer iets, want daar zit je enorm vol van. Dat komt dan weer mooi uit omdat m'n lief pas laat thuis is vanavond en we dus pas om acht uur kunnen eten. Oh, wat een planningwonder ben ik toch .

Vanmorgen stond de weegschaal op 75 kilo trouwens, en daar snap ik echt helemaal niets van. Gistermorgen op 75,5. Ik zal wel extra veel vocht weggezweet hebben bij het hardlopen gisteravond ofzo .
Miss_Sdinsdag 29 januari 2008 @ 11:04
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 11:01 schreef Razztwizzle het volgende:
Goedemorgen y'all net weer lekker gesport, en omdat ik niet had ontbeten (helemaal geen trek ) voordat ik wegging, dus ik eet nu maar een extra uitgebreid ontbijt: een bagel met philadelphia light bieslook en gerookte zalm !
Dus ik was niet de enige die daar last van had
Geen last van gekregen dat je niet ontbeten had?
Aventuradinsdag 29 januari 2008 @ 11:04
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 10:11 schreef Miss_S het volgende:

[..]

En vind je het ook lekker om te fietsen? of eigenlijk liever niet
Lekker. Nadeel alleen is dat ik met zo'n rooie kop aan kom op het werk...
Miss_Sdinsdag 29 januari 2008 @ 11:06
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 11:04 schreef Aventura het volgende:

[..]

Lekker. Nadeel alleen is dat ik met zo'n rooie kop aan kom op het werk...
Wel fijn dat je het inderdaad lekker vind.
En die rooie kop ken ik inderdaad nog van school, dat is wel weer minder. Maar wat doe je eraan.....
#ANONIEMdinsdag 29 januari 2008 @ 11:06
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 11:04 schreef Miss_S het volgende:

[..]

Dus ik was niet de enige die daar last van had
Geen last van gekregen dat je niet ontbeten had?
Nee, verbazingwekkend genoeg niet! Viel me heel erg mee, ik had namelijk wel een appel meegenomen voor als ik na het sporten ineens heel erg honger zou krijgen. Wel veel water tussendoor gedronken, maar de appel zit nog in m'n tas.
Miss_Sdinsdag 29 januari 2008 @ 11:07
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 11:06 schreef Razztwizzle het volgende:

[..]

Nee, verbazingwekkend genoeg niet! Viel me heel erg mee, ik had namelijk wel een appel meegenomen voor als ik na het sporten ineens heel erg honger zou krijgen. Wel veel water tussendoor gedronken, maar de appel zit nog in m'n tas.
Gelukkig wat had je gesport?
Ik heb wel ooit eens gehad dat ik bijna flauwviel omdat ik niet ontbeten had, maar vandaag had ik ook nergens last van. En inderdaad veel water gedronken tussendoor
#ANONIEMdinsdag 29 januari 2008 @ 11:08
Gewoon m'n standaardrondje gedaan: kwartier fietsen, dan half uur gewichten, dan kwartier lopen en kwartier crosstrainer.

Ik begin wel een stevige hekel aan de loopband te krijgen, misschien maar eens een sportschoolmedewerker vragen wat ik daar voor in de plaats zou kunnen doen. Doordat ik nu tussendoor ook Evy hardloop krijg ik op de loopband best snel last van m'n knieën.

[ Bericht 52% gewijzigd door #ANONIEM op 29-01-2008 11:11:36 ]
Miss_Sdinsdag 29 januari 2008 @ 11:13
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 11:08 schreef Razztwizzle het volgende:
Gewoon m'n standaardrondje gedaan: kwartier fietsen, dan half uur gewichten, dan kwartier lopen en kwartier crosstrainer.

Ik begin wel een stevige hekel aan de loopband te krijgen, misschien maar eens een sportschoolmedewerker vragen wat ik daar voor in de plaats zou kunnen doen. Doordat ik nu tussendoor ook Evy hardloop krijg ik op de loopband best snel last van m'n knieën.
Omdat je dan teveel loopt of ligt het aan de loopband?
Dacht jij dat een loopband beter was omdat die nog een beetje mee veert
#ANONIEMdinsdag 29 januari 2008 @ 11:15
Geen idee, maar is gewoon niet meer zo leuk om op de loopband (met nep-fris-briesje ) te lopen als je tussendoor ook al buiten rent, dat is namelijk veel fijner. Dan ga ik liever op zoek naar een ander cardio apparaat waarmeer ik net zoveel verbrand.
Miss_Sdinsdag 29 januari 2008 @ 11:16
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 11:15 schreef Razztwizzle het volgende:
Geen idee, maar is gewoon niet meer zo leuk om op de loopband (met nep-fris-briesje ) te lopen als je tussendoor ook al buiten rent, dat is namelijk veel fijner. Dan ga ik liever op zoek naar een ander cardio apparaat waarmeer ik net zoveel verbrand.
Ja dat kan ik me voorstellen, tijdens een les had Evy het over dat je om je heen moest kijken en genieten.
Toen dacht ik wel ff van oke.........dat heb ik dus weer niet
conlechedinsdag 29 januari 2008 @ 11:17
Grappig om te zien dat er dus echt verschil bestaat tussen ochtend- en avondmensen! Sporten is voor mij echt geen optie 's ochtends. Ikzelf ben nog net wakker dmv de caffeine uit véél kopjes koffie, maar m'n lijf moet eerst nog een paar uurtjes opgang komen Wel heb ik ooit gelezen dat sporten op een lege maag effectiever is, omdat het dan direct aan de vetverbranding moet om aan z'n brandstof te komen en daar lijkt me wel een logica in te zitten. Gisteren na het avondeten alleen nog een appeltje op, dus dat was wel een goede dag. Vandaag weer hardlopen, geen 10km hoor, ik denk dat ik dat maar 1x in de week ga doen voorlopig. Ik heb zo het gevoel dat het anders te belastend is voor m'n spieren en gewrichten.
#ANONIEMdinsdag 29 januari 2008 @ 11:21
Nou, ik ben eigenlijk helemaal geen ochtendmens. Ook geen avondmens, trouwens. Ik denk meer een dagmens . Maar als ik 's avonds nog moet gaan sporten dan doe ik het vaak gewoon niet. Dan moet ik echt over een soort drempel zo van "moet ik weer de kou in", "moet ik weer vanalles doen". Dat heb ik 's morgens ook wel, maar minder, en omdat ik dan nog niet zo wakker ben kan dat innerlijke duiveltje me nog niet zo ompraten als ik gewoon op de automatische piloot m'n tas pak en naar de sportschool fiets.
Miss_Sdinsdag 29 januari 2008 @ 11:25
Ik sportte eerst heel veel in de avond, maar nu het vroeg donker word vind ik dat toch niet zo fijn meer
Komt in de zomer wel weer
veiligheidsspeldjedinsdag 29 januari 2008 @ 11:30
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 11:25 schreef Miss_S het volgende:
Ik sportte eerst heel veel in de avond, maar nu het vroeg donker word vind ik dat toch niet zo fijn meer
Komt in de zomer wel weer
Maar jij sport toch altijd binnen?
Buiten lopen, in het parkje vind ik altijd leuk. Zeker met mooi weer. Alleen jammer dat ze het nu zo aan het verbouwen/slopen/? zijn...
_Hestia_dinsdag 29 januari 2008 @ 11:32
Zo, ik ben er weer, toch nog ff kunnen slapen, tot mn moeder me weer belde ( ze is me echt aan het stalken, belt me 10 keer per dag om te vragen hoe het gaat ) Maar nu belde ze om te zeggen dat zij en mn stiefpa volgende week een vrije dag hebben genomen om mee te kunnen naar het ziekenhuis voor de uitslag. Hoeft van mij niet, maar goed, als zij het willen mogen ze wel mee, als ze maar in de wachtkamer blijven wachten

Ik ben ook ongesteld, kan er ook nog wel bij. Zo maar eens lunchen, best al wel trek.
Miss_Sdinsdag 29 januari 2008 @ 11:33
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 11:30 schreef veiligheidsspeldje het volgende:

[..]

Maar jij sport toch altijd binnen?
Buiten lopen, in het parkje vind ik altijd leuk. Zeker met mooi weer. Alleen jammer dat ze het nu zo aan het verbouwen/slopen/? zijn...
Ja, maar als ik dan naar buiten kijk is het donker en dat vind ik niet echt fijn
freecelldinsdag 29 januari 2008 @ 11:35
Ik kan op elk moment van de dag sporten, maar vind 's middags rond een uur of 5 het prettigst.
Net op de markt geweest en heel veel fruit ingeslagen Lekker!
Viking84dinsdag 29 januari 2008 @ 11:44
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 11:25 schreef Miss_S het volgende:
Ik sportte eerst heel veel in de avond, maar nu het vroeg donker word vind ik dat toch niet zo fijn meer
Komt in de zomer wel weer
.
Eh, het blijft juist langer licht, hoor?