Ik pas op dit moment dus zelfs mijn (1 maat grotere) gympies niet meer en loop dus alleen nog maar op mijn birckenstock slippers...quote:Op vrijdag 7 december 2007 13:16 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Wahaha nou serieus al mijn sokken zitten mij een partij rot! Ik denk dat ik misschien wat vocht vasthoud bij mijn enkels want ze zitten ineens heel erg strak
En ik heb al zo'n hekel aan sokken.Als het ana mij lag zou ik altijd op blotenvoeten of slippers lopen.
Ik ben 1.85 met maat 48, koop broeken vaak bij de msmode, maar die hebben geen positiekleding.quote:Op vrijdag 7 december 2007 12:39 schreef Silmarwen het volgende:
Llewella ik gok dat ik hetzelfde probleem als jij hebt. 1.82 en heb maat 44. Esprit etc kan ik meestal wel leuke dingen kopen die niet hoogwater zijn etcetera. Valt mij sowieso tegenwoordig op dat alle broeken wel wat langer lijken.
quote:Op vrijdag 7 december 2007 13:27 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ik pas op dit moment dus zelfs mijn (1 maat grotere) gympies niet meer en loop dus alleen nog maar op mijn birckenstock slippers...
Beetje koud soms op de fiets, maar dat doe ik toch al niet dagelijks meer, verder geen last van koude voeten.
k koop ook vaak bij M&S.quote:Op vrijdag 7 december 2007 13:36 schreef Llewella het volgende:
[..]
Ik ben 1.85 met maat 48, koop broeken vaak bij de msmode, maar die hebben geen positiekleding.
Ik ben van plan om te kijken bij c&a, en wehkamp hadden ook wat broeken.
En ff kijken bij h&m of ik daar in pas.
M'n spijkerbroeken maat 46 (vallen wat groter) durf ik nu niet meer aan, vind ik teveel op m'n buik knellen (elastiekje a la, maar kan moelijk de rits open laten staan), en dat zijn m'n enigste spijkerbroeken die mooi lang vallen.
inderdaadquote:Op vrijdag 7 december 2007 13:38 schreef k_i_m het volgende:
Tvp.
Ik heb MissEtam broeken en die heb ik allemaal een stukje in moeten korten omdat ze bij mt 48 voor mij dus rijkelijk lang zijn. Mss daar even proberen?quote:Op vrijdag 7 december 2007 13:36 schreef Llewella het volgende:
[..]
Ik ben 1.85 met maat 48, koop broeken vaak bij de msmode, maar die hebben geen positiekleding.
Ik ben van plan om te kijken bij c&a, en wehkamp hadden ook wat broeken.
En ff kijken bij h&m of ik daar in pas.
M'n spijkerbroeken maat 46 (vallen wat groter) durf ik nu niet meer aan, vind ik teveel op m'n buik knellen (elastiekje a la, maar kan moelijk de rits open laten staan), en dat zijn m'n enigste spijkerbroeken die mooi lang vallen.
Ik hou sowieso wel snel vocht vast, zeker in mijn benen. Beetje slechte doorbloedingquote:Op vrijdag 7 december 2007 13:37 schreef Silmarwen het volgende:
[..]Hihi krijg je geen gekke gezichten?
Hey je houdt wel veel vocht vast he? Maar ik las toch dat je bloeddruk wel gewoon goed was enzo? Heb je enig idee hoezo je zoveel vocht vasthoudt en of jer er wat aan kunt doen want dat lijkt me toch best vervelend.
Bleh moet zo werken, drie en een half uur (BSO maar zo smiddags beginnen is zo'n vreemde dag). Gisteren een hele dag gewerkt en ik heb ik geen weken zo goed geslapen als gisteren. Ik sliep al een week dramatisch slecht. Twee keer eruit om te plassen, zere rug. En ik ben nog niet zolang zwanger! Dus ik zal niet meer zeuren.![]()
Ik hoop nog steeds heel hard dat als ik weer op mn oude gewicht zit (nog net geen 10 kilo meer, ik zou minder moeten snoepenquote:Op vrijdag 7 december 2007 13:07 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Nou ik hoop serieus dat ze kleiner worden, want ik wil hierna waarschijnlijk nog wel een kindje, maar goed dat is toekomst muziek. Maar als ik bijvoorbeeld zou denken "Nou dit is wel genoeg aan kindjes." Wat klinkt dat raar en oneerbiedig zegen ik zou deze cupmaat houden ga ik serieus nadenken over een borstverkleining.
Je bent van harte welkom hoor, met of zonder wallen, hihiquote:Op vrijdag 7 december 2007 14:06 schreef Brighteyes het volgende:
Jaja, jullie mogen me quoten als ik me met de wallen onder mijn ogen in het babietje topic meld.![]()
Nou vooruit dan maar...quote:Op vrijdag 7 december 2007 14:32 schreef Maneki.Neko het volgende:
Ik wil een baby!Iemand moet gaan bevallen vandaag want het is er goed weer voor om met z`n allen binnen te zwijmelen bij de foto`s
die in e'de?quote:Op vrijdag 7 december 2007 14:54 schreef Pruk het volgende:
Livera is in mijn ogen niet te vergelijken met de echte speciaalzaak hoor
Ik ga altijd naar zo'n zaakje waar ze echt de meest walgelijke maten verkopen en ook alles kunnen bestellen en dan snel binnen hebben
Kijk gewoon terug naar je hoor. Gebeurd niks spannends hier.quote:Op vrijdag 7 december 2007 14:35 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Nou vooruit dan maar...
Hnnnnnnggggg![]()
Hmmmppfffffffffffffffffffff![]()
Hnnnnngggg![]()
Nope... lukt niet hier...
*naar Droeke, DeLiedje en Faja kijkt...
quote:Op vrijdag 7 december 2007 19:26 schreef Madelieve het volgende:
Jee wat een stress Webkim! Maar wat heerlijk dat alles goed is met beebje en dat ze zo aardig waren in het ziekenhuis!
quote:Op vrijdag 7 december 2007 19:03 schreef Popples het volgende:
nanalune zet hem op![]()
![]()
want puffen zei je dus ik neem dat het begonnen is.
Uh.. ik wacht nog even met me echt formeel hier melden tot de echo maandag.. vind het nu allemaal nog een beetje te eng geloof ikquote:Op vrijdag 7 december 2007 19:27 schreef Webkim het volgende:
[..]
![]()
En wat fijn dat jij hier nu ook bent, in Z&G!Begint het al een beetje door te dringen?
Kom ik terug uit Londen en het eerste dat ik doe is hier kijken om te zien of er nog nieuws is, gebeurt er niks spannends... Nou hoorquote:Op vrijdag 7 december 2007 16:21 schreef Faja-Lobi het volgende:
[..]
Kijk gewoon terug naar je hoor. Gebeurd niks spannends hier.
Ik zou echt heus heel graag aan je verzoek voldoen... Maar nog niets hier hoor...quote:Op vrijdag 7 december 2007 23:44 schreef Mammietje het volgende:
Dusss.... dames bovenin de lijst...verzoek aan jullie om er 'even' een verse wereldburger uit te persen, even weer genieten van zo'n wereldwonder en om de sfeer weer een beetje erin te krijgen!
quote:Op zaterdag 8 december 2007 09:54 schreef DeLiedje het volgende:
[..]
Ik zou echt heus heel graag aan je verzoek voldoen... Maar nog niets hier hoor...
Heel veel sterkte meis, ik vind het echt ontzettend jammer voor julliequote:Op zaterdag 8 december 2007 03:36 schreef _Bar_ het volgende:
even een late update van mijn kant..
Bloedverlies houd aan, maar tot op heden nog niet echt de krampen waar ik eigenlijk op hoopte, heb gelukkig de nodige afleiding door me helemaal op mijn werk te storten...
Ik heb wel al de nodige traantjes erom gelaten, maar who knows mabey next time...
Wat overgens niet inhoud dat we er nu gelijk voor gaan...
Want dit was een soort van ongelukje in die zin, niet verwacht en dan toch ineens overtijd lopen enz enz
Wil me nu voor de 400% op mijn werk en bijpassendefunctie storten en dan zien we wel.
Voor als nog naar omstandighede gaat het redelijk met mij, al ben ik ook eerlijk dat ik hoop dat het vruchtje er snel uit mag komen ipv nog lang aanmodderen....
Ja, dat snap ik, maar nu doet zowel liggen als hangen als lopen zeer.quote:Op zaterdag 8 december 2007 14:31 schreef Faja-Lobi het volgende:
BE ik had allerlei houdingen geleerd tijdens de pufcursus maar zodra je weeen hebt zoek je echt de houding waar jij je het lekkerst bij voelt, de ene doet dat liggend, de ander hangend en de ander loopt heen en weer te ijsberen.
ik moest heel erg opletten op mijn houding ivm whiplash maar tijdens de bevalling nergens last van gehad.quote:Op zaterdag 8 december 2007 14:56 schreef TearSong het volgende:
Ja ik begreep van mijn yoga-lerares zelfs dat ziekte-verschijnselen 'tijdelijk' wegvallen tijdens de bevalling. Dus als je bijv. de griep hebt dan merk je daar tijdens de bevalling helemaal niks van. Volgens haar dan
Dat laatstequote:Op zaterdag 8 december 2007 14:16 schreef Brighteyes het volgende:
Dat wilde ik trouwens nog vragen aan de dames met ervaring, hoe zit het met dat soort pijntjes tijdens de bevalling zelf?
Ik zie mezelf nu namelijk niet allerlei comfortable houdingen zoeken want ik kan amper op of neer.
Of is het zo dat die weeen alles overschaduwen en dat je dat dus op dat moment allemaal niet meer uit maakt?
quote:
quote:Op zaterdag 8 december 2007 18:21 schreef Brighteyes het volgende:
Oh nou, gelukkig maar dan!![]()
![]()
Nee, maar bedankt voor het antwoord. Het was zo een van die dingen die ik me wel eens af vraag als ik me met veel pijn en moeite omdraai 's nachts.![]()
Dankjequote:Op zaterdag 8 december 2007 19:57 schreef DaviniaHR het volgende:
[..]
Helemaal goed!! Mooi kind is Eva trouwens!!
BE, daar hoef je geenquote:Op zaterdag 8 december 2007 20:18 schreef Brighteyes het volgende:
Oh, enneh... neem dat 'druk maken' niet al te serieus hoor!Het is niet dat ik nagelbijtend op de bank zit. Stiekem kijk ik namelijk nog steeds uit naar die bevalling.
![]()
Ik ben gewoon zo benieuwd naar hoe het gaat zijn.
Wat heb jij een lieve man!!!quote:Op zaterdag 8 december 2007 23:05 schreef Maneki.Neko het volgende:
Ondertussen is mijn man nu naar de Mac aan het rijden voor me..ijsje halen en een big mac
Fijn die vreetbuien
Heej... we hebben het hier wel over de man die jou in deze positie gebracht heeft en dus direct de oorzaak van jouw onhoudbare honger naar Mac is, he?!quote:Op zaterdag 8 december 2007 23:11 schreef Droeke het volgende:
[..]
Wat heb jij een lieve man!!!Ik geloof niet dat die van mij dat ooooit zou doen, hoe zwanger ik ook zou zijn hahaha
Jij moet zo doorgaan...quote:
mijn VK leest lekker niet meequote:Op zaterdag 8 december 2007 23:32 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Jij moet zo doorgaan...![]()
*mompelt iets over verzoekjes aan verloskundige over onnodig extra hechtinkje*
DeLiedje niet iigquote:Op zondag 9 december 2007 09:25 schreef Brighteyes het volgende:
Oh, ik hoop toch zo dat Faja of Deliedje of spookje mss leuk nieuws voor ons heeft! Ik gun het ze zo!
quote:Op zondag 9 december 2007 12:23 schreef klein_spookje het volgende:
Pfff ga nu ff een potje huilen kijken of dat even oplucht.
Nanalune succes vandaag meid.
liefs joyce
Great minds think alike, dat doe ik idd ook af en toe, meer om eens van houding te wisselen, dus ipv met het drukpunt op mijn stuitje wat meer op mijn billen etc. etc.quote:Op zondag 9 december 2007 12:17 schreef AnneX het volgende:
Zeg BE, later bedacht ik mij...
Die kleurrijke (lage) bank ken ik van je plaatje ! kweet alleen niet (meer) of er losse kussens op zitten.
Kun je de zitting ophogen met (stevige) kussens stapelen ? om zitten gaan/opstaan makkelijker te maken ?
[terug in lurkmodus]
heel erg herkenbaarquote:Op zondag 9 december 2007 16:20 schreef Brighteyes het volgende:
Ik kan me dat goed voorstellen Droeke. Gelukkig hier (nog?) niet van dat soort telefoontjes.
Bar, dit is wat in vanmiddag naar een vriendinnetje mailde:
Ik ben het niet zat, dat valt nog wel mee, maar ik ben gewoon zo ontzettend nieuwsgierig naar dat kleine jongetje in mijn buik.
En naar de bevalling.
En naar hoe het gewoon zal zijn. Ik zie mezelf regelmatig voor me, mijn benen opgetrokken op de bank en daarop ligt dan zo'n mini-mannetje heel lief te slapen. (Ik schiet al bijna vol bij het beeld alleen al.)
Dit wachten voelt zo nutteloos, zo als 'tijd verdoen'. Als hij er nu is, hebben we gewoon meer tijd om met hem te kroelen en te knuffelen enzo.
Dat dus.
Bar, mag ik jou even een veer in je achterste steken, het is echt zo knap van jou hoe je, ondanks dat wat er allemaal op je pad komt, je nooit zeurt, klaagt of zelfmedelijden hebt/tentoon spreidt, terwijl je er, in tegenstelling tot een aantal anderen hier die dat dus wél doen, echt wel reden toe hebt. En nog heb je altijd interesse en een vriendelijk woord voor een ander, ik vind dat echt knap.quote:Op zondag 9 december 2007 14:33 schreef _Bar_ het volgende:
zwangere damesen de vooral die LLm dames, trekken jullie het nog allemaal een beetje?
Of zijn jullie het beu
quote:Op zondag 9 december 2007 20:22 schreef Droeke het volgende:
Ik neem me nu heilig voor om nooit aan een hoogzwangere te vragen: EN?!?!
Mijn hormonen!quote:Op zondag 9 december 2007 20:52 schreef Vivi het volgende:
Zeg Be, ga jij je eettafel eens opruimen zeg
Jeetje Randa, de 27e jarig, dat lijkt me helemaal niet leuk. Randy is de 31e jarig (was mijn vuurpijl net voor de jaarwisseling!) maar ik wil dus al de kerstversiering ruim voor zijn verjaardag uit huis hebben, zodat de versiering voor zijn verjaardag de toon voert. Maar dat is voor jou dus niet te doen!quote:Op zondag 9 december 2007 11:27 schreef Randa_v het volgende:
-knip- Merlijn is de 27ste jarig -knip-
Vannacht eindelijk ook weer eens een betere nacht gehad. In iedergeval geen nacht met 2 a 3 keer naar de wc lopen.Bah. Wel een ziek kindje in bed dat nogal aan mamma hangt, maar ook dat ging vannacht beter hoefde alleen maar een paar keer zijn water aan te geven.
Vivi wat doe je nu...quote:Op zondag 9 december 2007 20:50 schreef Vivi het volgende:
[..]
Bar, mag ik jou even een veer in je achterste steken, het is echt zo knap van jou hoe je, ondanks dat wat er allemaal op je pad komt, je nooit zeurt, klaagt of zelfmedelijden hebt/tentoon spreidt, terwijl je er, in tegenstelling tot een aantal anderen hier die dat dus wél doen, echt wel reden toe hebt. En nog heb je altijd interesse en een vriendelijk woord voor een ander, ik vind dat echt knap.
Er ligt hier een rietjes beker in bed maar meneer is altijd zijn beker kwijt en wordt dan met veel lawaai wakkerquote:Op zondag 9 december 2007 22:38 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Jeetje Randa, de 27e jarig, dat lijkt me helemaal niet leuk. Randy is de 31e jarig (was mijn vuurpijl net voor de jaarwisseling!) maar ik wil dus al de kerstversiering ruim voor zijn verjaardag uit huis hebben, zodat de versiering voor zijn verjaardag de toon voert. Maar dat is voor jou dus niet te doen!Zo heb ik dit jaar ook de kerstviering met ouders en schoonouders afgezegd (ook mede door rotreacties op mijn zwangerschap
) omdat je een week later alweer met dezelfde koppen om de tafel zit. Hoe doe jij dat?
![]()
Ow, overigens nog tipje: een antilekbeker met water in bed, scheelt je weer een paar keer wakker worden!![]()
Haha, kan me hier volledig in vindenquote:Op maandag 10 december 2007 10:10 schreef DeLiedje het volgende:
Het is weer ochtend![]()
Ik zou best wel eens origineel uit de hoek willen komen... Maar helaas...
Waarom? Omdat je nog niet bent bevallen?quote:Op maandag 10 december 2007 10:45 schreef Droeke het volgende:
Ik vind het gewoon stom dat mensen in het weekend massaal gaan bellen en dan ook nog boos zijn! Dat slaat natuurlijk nergens op... Aan de andere kant: komend weekend ben ik zowiezo aan het bevallen
quote:Op maandag 10 december 2007 10:45 schreef Droeke het volgende:
komend weekend ben ik zowiezo aan het bevallen
Ja, mensen denken dat ik ze 'vergeten' ben in te lichten.... En dan zijn ze dus boos....quote:Op maandag 10 december 2007 10:58 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Waarom? Omdat je nog niet bent bevallen?![]()
hadden wij ook ja...quote:Op maandag 10 december 2007 11:02 schreef Droeke het volgende:
[..]
Ja, mensen denken dat ik ze 'vergeten' ben in te lichten.... En dan zijn ze dus boos....
LOLquote:Op maandag 10 december 2007 11:05 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
nou je stond wel op de lijst, maar na de ze motie van wantrouwen zijn we helaas genoodzaakt u te schrappen...![]()
Serieus? Oh, men, wat raaaaarquote:Op maandag 10 december 2007 11:02 schreef Droeke het volgende:
[..]
Ja, mensen denken dat ik ze 'vergeten' ben in te lichten.... En dan zijn ze dus boos....
hihi BE, dat zei ik ook.... Een dag later had ik een klein hummeltje in mijn handenquote:Op maandag 10 december 2007 10:44 schreef Brighteyes het volgende:
Het is zo stil in mijn buik, die zie ik echt nog niet komen voorlopig.
* Droeke hoop krijgt....quote:Op maandag 10 december 2007 11:21 schreef Deepfreeze het volgende:
[..]
hihi BE, dat zei ik ook.... Een dag later had ik een klein hummeltje in mijn handen
Ghehehe.... Ik word hier van verschillende kanten gefeliciteerd....quote:Op maandag 10 december 2007 11:17 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Serieus? Oh, men, wat raaaaarAlsof het krijgen van een kind iets is dat je 'vergeet' te melden
Je zou natuurlijk wel kunnen doen alsof he
hahaquote:Op maandag 10 december 2007 11:56 schreef vamperotica het volgende:
[..]
Ghehehe.... Ik word hier van verschillende kanten gefeliciteerd....
WAT LEUK..... TOCH EEN MEISJE!!!!
En dan een verbaasde blik op mijn dikke buik...
Uhm... Mevrouwtjemonster vertelde dat ze een zusje had gekrgen....??!!
Klopt... Maar niet bij mij, bij dr vader!!
Hier moet ze (als het goed is) nog ongeveer een maandje wachten op dr broertje!
Ghehehe... Ze waren eigenlijk net een paar dagen voor ons uitgerekend, maar die eigenwijze dame besloot dus wat eerder te komen...quote:
hehe, is echt zo leukquote:Op maandag 10 december 2007 17:37 schreef DeLiedje het volgende:
Spannend sonnetje! Geniet van de komende tijd!
Heerlijk dat je zo meeleeft met je zus, ik herken mijn zusje (is gok ik ook ong even oud aan je nick te zien) een beetje in je
Ik gok er dan op dat je hoofd niet echt zo staat als die smiley daarquote:
ja zeker, duurt alleen zo lang haha. En dan moet ik zo gaan slapen, want morgen half 6 op...quote:
Ik heb wel hetzelfde hoor.quote:Op dinsdag 11 december 2007 00:18 schreef Webkim het volgende:
Pfff... Hele discussies hier thuis.
Naarmate mijn zwangerschap vordert en ik meer lees en hoor, neig ik steeds meer naar een thuisbevalling. Terwijl ik in het begin nogal stellig was over poliklinisch; om alle risico's uit te sluiten, omdat deze zwangerschap zo moeizaam tot stand gekomen is.
Maar aangezien je hier pas met een cm. of 6 naar het ziekenhuis mag denk ik nu: als het te houden is maak ik het liever in mijn eigen omgeving af. Helemaal nadat ik afgelopen weekend voor een ctg moest en dus die kille verloslamer al even heb gezien.
Lief staat absoluut niet achter een thuisbevalling. Dat doe je jezelf toch niet aan. Thuis krijg je geen pijnbestrijding. Dat is toch veel te riskant. En vanavond, na de bv-cursus, toen ik er nog even op terugkwam: Ik vind het zo jammer dat je je zo laat indoctrineren door de kraamzorg en de verloskundige.
Parrrrdon?! Ik heb me suf gelezen, gepraat en geforumt. En per slot van rekening ben ik degene die het allemaal moet gaan doen straks. Maar als hij er niet achter staat... Hoe krijg ik hem nou aan zijn verstand gepulkt dat een thuisbevalling echt geen hel op aarde is?
Ik denk ook dat ik het zo doe. Is het niet te houden dan naar het ziekenhuis. Voor het zelfde geld zeg ik die andere 4cm doe ik ook wel gewoon thuis.quote:Op dinsdag 11 december 2007 09:20 schreef Brighteyes het volgende:
Webkim, ook hier die discussie (kort) gehad.
Hij wilde ziekenhuis, ik niet. Hij wilde dat overigens voornamelijk vanwege de 'rotzooi' thuis. Dat heb ik hem dus uit zijn hoofd weten te praten. En daarnaast hielp mijn argument dat we hier toch idd tot een cm of 5-6 thuis moeten blijven ook nog wel.
Is het enigszins mogelijk om hem gerust te stellen met 'we kijken op die 6cm gewoon wat we doen, thuis of ziekenhuis'?
Oh, enneh... goedemorgen!
Hier iig geen babynieuws.
* Brighteyes wacht vol verwachtingde rest van het lijstje af.
En zo hoort het ook, vind ikquote:Op dinsdag 11 december 2007 09:58 schreef Ardenlyn het volgende:
Vandaag weer helemaal goedgekeurd bij de VK.
Baby is gedaald
Begin nu wel onwijs last te krijgen van vocht.
Kan echt niet wachten tot ik kan bevallen.
Maar blijft altijd afwachten wanneer hij eruit wil komen.
Lijkt mij ook zo mooi om te zien dat mijn man hem eindelijk in z'n armen kan houden
Ik wil thuis bevallen en mijn man heeft zoiets van als jij in het ziekenhuis wil dan doen we dat en wil je thuis dan ook goed
Hij heeft zoiets van wat jij wil.
Natuurlijk moet de aanstaande moeder zich het prettigste voelen, maar ik kan me voorstellen dat zo'n bevalling voor de aanstaande papa ook neit niks is. Die maken zich ook zorgen, kunnen zich ook allerlei rampscanrio's in hun hoofd halen en weten niet wat te doen als hun vrouw/vriendin pijn lijdt en hopen dat het ziekenhuis daarin kan helpen.quote:Op dinsdag 11 december 2007 10:01 schreef Ticootje het volgende:
[..]
En zo hoort het ook, vind ik![]()
Jij gaat bevallen, hij staat er eigenlijk maar een beetje bij, en mag wat meepuffen. Maar verder moet jij (en ik dus ook) je het prettigste voelen. Spanning is ook niet goed voor de bevalling.
In het ziekenhuis kan ik tegen een knuffelmuur aan gaan staan, dat kan ik thuis niet. Daarnaast kan ik daar ook een tosti klaar laten makenquote:Op dinsdag 11 december 2007 10:09 schreef Ticootje het volgende:
Be, je hebt eigenlijk wel een beetje gelijk.
Tja, gelukkig doet mijn lieverd niet zo moeilijk. Wat ik wil....
Hij vind het ziekenhuis een veilig idee, maar als ik me helemaal niet prettig voel in een ziekenhuis dan zal hij er ook niet op staan om er toch heen te gaan.
En thuis... Ja lekker mijn eigen huisje. Ik kan lekker onder de douche, in bad. Ik kan een tosti maken als ik daar trek in heb. Ik kan zonder gezeur rondlopen... Tja, ik neig echt steeds meer naar lekker thuis blijven.
Dat dus. Een beetje egoistisch is prima, maar kostte wat het kost een thuisbevalling willen terwijl de man zich daar niet prettig bij voelt, nee, dat lijkt me niets. Dan zou ik zoeken naar een compromis zoals bijvoorbeeld een kraamhotel, waar je wel een fijne verloskamer hebt en van alles kan doen, maar ook de medische zorg!quote:Op dinsdag 11 december 2007 10:07 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Natuurlijk moet de aanstaande moeder zich het prettigste voelen, maar ik kan me voorstellen dat zo'n bevalling voor de aanstaande papa ook neit niks is. Die maken zich ook zorgen, kunnen zich ook allerlei rampscanrio's in hun hoofd halen en weten niet wat te doen als hun vrouw/vriendin pijn lijdt en hopen dat het ziekenhuis daarin kan helpen.
Volgens een verloskundige van een informatie avond was dat juist de kracht van het apparaat. Dat vrouwen er zó druk mee bezig waren dat ze voor het gemak maar even vergaten dat ze pijn haddenquote:Op dinsdag 11 december 2007 10:09 schreef Pruk het volgende:
Wat betreft die TENS Ticootje, dat zijn behoorlijk lastige apparaatjes en dat werkt lang niet bij iedereen. Bovendien zit er een nogal uitgebreide gebruiksaanwijzing bij, je mag het alleen tijdens een wee gebruiken en noem maar op. Dus heel erg makkelijk is dat niet
Placebo-effecten zijn inderdaad het bestequote:Op dinsdag 11 december 2007 10:31 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Volgens een verloskundige van een informatie avond was dat juist de kracht van het apparaat. Dat vrouwen er zó druk mee bezig waren dat ze voor het gemak maar even vergaten dat ze pijn hadden.
quote:Op dinsdag 11 december 2007 11:14 schreef Stiemie het volgende:
O ja en dat was echt erg... toen Linde eindelijk met behulp van een vacuumpomp geboren werd (laatste poging anders een keizersnee en de papaieren heirvoor werden ondertussen al ingevuld) en ze werd op mijn buik gelegd vroeg ik aan de gyneacoloog: waar haal je die nou vandaan????![]()
![]()
![]()
Drugs zijn gewoon slecht....
Nee, de dokters doen dat schijnbaar om de moeder te ontzien ofzo.quote:Op dinsdag 11 december 2007 11:19 schreef appelsap het volgende:
Dat valt inderdaad te doseren BE, alleen bedoelde ik dat je bij een ruggenprik wat meer bijwerkingen kan hebben die wel schadelijk kunnen zijn voor je kindje. En op het moment dat je die bijverschijnselen hebt, kunnen ze hem wel lager zetten maar dat duurt ook weer even voor het voorbij is en op dat moment werkt het vaak al door op je kindje. Terwijl je bij pethidine, ondanks dat je een shot gekregen hebt, dit soort dingen niet hebt. Daar wordt je kindje slaperig (net als jij) slaperig van, maar het heeft niet zo'n grote invloed.
Amaranta, wat versta jij onder 'zomaar''een keizersnede? Gewoon omdat iemand geen zin heeft om op de natuurlijke manier te bevallen?
Ik sla zusters neer als ik bloed moet laten prikkenquote:Op dinsdag 11 december 2007 11:20 schreef amaranta het volgende:
Kim wat vind je eng aan de ruggenprik? Ik vond het helemaal niet pijnlijk. Wat wel hielp was dat de anesthesist en zijn assistent super vriendelijk waren en stap voor stap precies vertelden waar ze mee bezig waren.
Ik was trouwens meer bezig met het opvangen van de weeen dan met de pijn van de ruggenprik. Ik kon alleen maar denken, dalijk is deze pijn weg.
Oke. Duidelijk.quote:Op dinsdag 11 december 2007 11:22 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Ik sla zusters neer als ik bloed moet laten prikken. Ze hoeven die naald alleen maar onder mijn neus te houden of ik hoef al niet meer
.
Ik vond de ruggenprik wél pijnlijk, maar wel te doen.quote:Op dinsdag 11 december 2007 11:20 schreef amaranta het volgende:
Kim wat vind je eng aan de ruggenprik? Ik vond het helemaal niet pijnlijk. Wat wel hielp was dat de anesthesist en zijn assistent super vriendelijk waren en stap voor stap precies vertelden waar ze mee bezig waren.
Ik was trouwens meer bezig met het opvangen van de weeen dan met de pijn van de ruggenprik. Ik kon alleen maar denken, dalijk is deze pijn weg.
Mijn rug was wel verdoofd en van de naald zelf erin voelde ik niet veel, maar ik voelde het zeker wel in mijn ruggenmerg en dat deed me wel flink veel pijn. Had jij dat niet dan? Ik schoot echt omhoog van een schok.quote:Op dinsdag 11 december 2007 11:29 schreef amaranta het volgende:
Is je rug niet eerst verdoofd appelsap?
Tweedehandszaakjes hebben vaak ook wel een rek met positiekleding, misschien een tip?quote:Op vrijdag 7 december 2007 14:18 schreef Droeke het volgende:
Hier nog steeds geen vers babietje, helaas... Nog steeds bovenaan dus
Ik vond de positiekleding van de H&M echt bagger, maar bij Miss Etam heb ik wel enkele leuke dingen gevonden. Maar het is wel waar dat er echt weinig leuke dingen te vinden zijn, helaas...
Kleinzerig? welnee, ik vond 2 uur al lang...quote:Op dinsdag 11 december 2007 11:24 schreef amaranta het volgende:
Ik wilde het eigenlijk ook op eigen kracht doen hoor, maar na +35 uur weeen (en dan nog niet eens ontsluitinsweeen) was ik gewoon helemaal gesloopt. Wellicht vinden sommigen mij dan kleinzerig maar ik was gewoon kapot. En het echte werk moest nog beginnen. Vandaar dat ik om de ruggenprik heb gevraagd. Heb toen ook nog weeenopwekkers gekregen want de ontsluiting ging tergend langzaam 1cm in 6 uur tijd ofzo.
Ik had het bericht verkeerd begrepen heb het even gewijzigd.quote:Op dinsdag 11 december 2007 11:39 schreef amaranta het volgende:
Bij mij hebben ze eerst mn rug verdoofd alvorens ze de ruggenprik hebben gezet, van de ruggenprik heb ik dus niks meer gevoeld.
Ik denk dat ik zo blij was dat ik verdoofd was van de weeenpijn dat de pijn van de ruggenprik in het niets viel.quote:Op dinsdag 11 december 2007 11:32 schreef appelsap het volgende:
[..]
Mijn rug was wel verdoofd en van de naald zelf erin voelde ik niet veel, maar ik voelde het zeker wel in mijn ruggenmerg en dat deed me wel flink veel pijn. Had jij dat niet dan? Ik schoot echt omhoog van een schok.
Daar word ik zo pissig van. Ze zijn nu aan het verbouwen bij het ziekenhuis, het parkeerterrein moet aangepast worden. Naast dat je een kwartier hobbelt voordat je bij de speciale ingang bent van het verlosgedeelte, moet je door 2 ziekenhuisingangen, waarbij er voor elke ingang gerookt wordt.quote:Op dinsdag 11 december 2007 11:14 schreef Brighteyes het volgende:
niet roken,
behoorlijk frustrerendquote:Op dinsdag 11 december 2007 11:45 schreef Pruk het volgende:
[..]
Daar word ik zo pissig van. Ze zijn nu aan het verbouwen bij het ziekenhuis, het parkeerterrein moet aangepast worden. Naast dat je een kwartier hobbelt voordat je bij de speciale ingang bent van het verlosgedeelte, moet je door 2 ziekenhuisingangen, waarbij er voor elke ingang gerookt wordt.
Ik snap niet dat ze bij ziekenhuizen niet een eindje verderop een rokershok neerplempen, zodat niet elke persoon door die rotlucht hoeft te gaan.
Als het bij mij ook zo lang duurt ram ik hem er desnoods zelf in denk ik, dat heeft niks met kleinzerigheid te maken hoor! Ik vind het alleen jammer dat er niet ook wat positieve voorlichting over te krijgen is, want dat zou in mijn geval wel helpen, gezien mijn naaldenfobie.quote:Op dinsdag 11 december 2007 11:24 schreef amaranta het volgende:
Ik wilde het eigenlijk ook op eigen kracht doen hoor, maar na +35 uur weeen (en dan nog niet eens ontsluitinsweeen) was ik gewoon helemaal gesloopt. Wellicht vinden sommigen mij dan kleinzerig maar ik was gewoon kapot. En het echte werk moest nog beginnen. Vandaar dat ik om de ruggenprik heb gevraagd. Heb toen ook nog weeenopwekkers gekregen want de ontsluiting ging tergend langzaam 1cm in 6 uur tijd ofzo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |