Je kan dat ding net zo opfluffen als je zelf wil hoor. Het oppervlak is redelijk vlak te krijgen, en er zit een tuigje ingenaaid om het kind in vast te zetten. Mijn neefje van 4 rolde er trouwens de hele kamer mee door. Die vond hem geweldigquote:Op dinsdag 4 december 2007 14:18 schreef Ticootje het volgende:
[..]
K-i-m heeft m... Misschien kan je straks aan haar vragen hoe het ding bevalt.
gaat met ticootje meequote:Op dinsdag 4 december 2007 14:55 schreef Ticootje het volgende:
tvp dan maar..
juist ziek wordt je van een virus, niet van kou....quote:Op dinsdag 4 december 2007 15:43 schreef Silmarwen het volgende:
Jullie weten dat je niet ziek kan worden van kou of tocht he. Dat is een fabeltje uit grootmoederstijd. De reden dat je vaker ziek wordt in de winter, of als het koud is, is dat mensen vaker dichter op elkaar zitten, minder luchten, waardoor virusjes sneller worden overgeven. Niet dat dat een reden is om je kind lekker wel in de tocht of de kou te zetten is.
Maar het koud hebben is gewoon naar.quote:Op dinsdag 4 december 2007 15:47 schreef Ticootje het volgende:
[..]
juist ziek wordt je van een virus, niet van kou....
Dat is niet helemaal waar, voor zover ik weet. Als je het koud hebt worden je slijmvliezen gevoeliger en gaat er 'iets open staan' (weet niet meer precies wat, maar vandaar ook de waterneus) en daardoor krijgen de bacteriën die verkoudheid veroorzaken meer kans. Maar dat geldt dus voor verkoudheid en niet voor griep, heb ik mij laten vertellen door de huisarts.quote:Op dinsdag 4 december 2007 15:43 schreef Silmarwen het volgende:
Jullie weten dat je niet ziek kan worden van kou of tocht he. Dat is een fabeltje uit grootmoederstijd. De reden dat je vaker ziek wordt in de winter, of als het koud is, is dat mensen vaker dichter op elkaar zitten, minder luchten, waardoor virusjes sneller worden overgeven. Niet dat dat een reden is om je kind lekker wel in de tocht of de kou te zetten is.
Dat klinkt inderdaad wel logisch ja. Ik had ook ooit begrepen dat doordat wij in de winter en de donkere maanden minder zon krijgen en daardoor onze weerstand ook wat lager wordt.quote:Op dinsdag 4 december 2007 15:55 schreef Tan het volgende:
[..]
Dat is niet helemaal waar, voor zover ik weet. Als je het koud hebt worden je slijmvliezen gevoeliger en gaat er 'iets open staan' (weet niet meer precies wat, maar vandaar ook de waterneus) en daardoor krijgen de bacteriën die verkoudheid veroorzaken meer kans. Maar dat geldt dus voor verkoudheid en niet voor griep, heb ik mij laten vertellen door de huisarts.
Ook vermindert je weerstand door de wisseling van kou (buiten) en warmte (binnen). Dat kost je lichaam veel energie waardoor je weer gevoeliger bent voor ziektes.
Dat moet ook wel mede-oorzaak zijn, want ik heb afgelopen zomervakantie meer binnen gezeten met de familie (door al die regen) dan nu en ik heb geen griep of verkoudheid gehad afgelopen zomer.
Blaasontsteking door kou schijnt wél weer een fabeltje te zijn.
Wacht maar, er komt een tijd dat ze tegen de laptop gaan schoppenquote:Op dinsdag 4 december 2007 16:22 schreef k_i_m het volgende:
Als ik 's avonds in bed lig te internetten met mijn laptop op schoot, kruipt het kind altijd naar de warmte toe die de laptop afgeeft.
Dat doet ze al, maar meestal schuif ik hem dan verder naar beneden, wie weet of de warmte niet goed is ofzo. Het voelt trouwens ook zwaar verrot, zo'n kind in het onderste stukje van je buikquote:Op dinsdag 4 december 2007 16:29 schreef Pruk het volgende:
[..]
Wacht maar, er komt een tijd dat ze tegen de laptop gaan schoppen
Ik heb ook nooit gezegd dat ik mijn kindje op een koude vloer zou leggen, dat was een conclusie die werd getrokken. Natuurlijk zou ik dat niet doen, ik zei net ook al dat kou niet prettig is.quote:Op dinsdag 4 december 2007 16:23 schreef Popples het volgende:
sil een koude vloer lijkt me ook niet echt gezond voor een kindje. isschien kun je er niet ziek van worden.
een koude baby lijkt me ook niet echt iets goeds al is het voor de de orgaantjes of wat dan ook.
Hoe weet je dat dan dat dat het is? (leuke zin trouwens) Die dingen fascineren me mateloos, want ik vind dat idee echt pure horror. Ik heb ook een keer wat bloed afgeveegd aan de achterkant, maar ik had meer het idee dat het een soort scheurtje was. Hoe weet je dat het dat niet was?quote:Op dinsdag 4 december 2007 17:07 schreef E.T. het volgende:
(en tijdens het fietsen kwam ik er achter dat ik een aambei hebtwee zwangerschappen zonder die dingen doorgekomen, bij de bevalling van Tijn wel een kleintje opgelopen maar deze keer ben ik dus wel de pineut
)
quote:Op dinsdag 4 december 2007 17:15 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Hoe weet je dat dan dat dat het is? (leuke zin trouwens) Die dingen fascineren me mateloos, want ik vind dat idee echt pure horror. Ik heb ook een keer wat bloed afgeveegd aan de achterkant, maar ik had meer het idee dat het een soort scheurtje was. Hoe weet je dat het dat niet was?.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |