uhuquote:Op dinsdag 4 december 2007 13:40 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Dus liet je ze de hele dag in de box liggen?
quote:Op dinsdag 4 december 2007 13:40 schreef Mibos het volgende:
Toevoeging die van mij sliep gewoon niet overdag en als je iets moet pakken of koken of weet ik veel wat dan was dat haar rustplekje. Maar goed jouw keuze jouw ding en je merkt het vanzelf wel hoor als ze in de aanhankelijke fase komen na zes weken waarbij je je teen niet meer mag bewegen omdat zij/hij gewend is dat hij toch wel opgepakt/aangepakt wordt.
Staat er dom blondje bij mijn naam ofzo? Nee natuurlijk leg je een kind niet zo op de plavuizen maar met een kleedje alleen onder jouw houten vloer zal best beton zitten met een tussenlaag en dus koud? En in een box hangen ze altijd nog zo'n veertig cm boven die houten vloer waar beton onder zit??? Ja en dat voor een blondje...quote:Op dinsdag 4 december 2007 13:42 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Wij hebben geen koude vloer en ook een kleed. Bovendien leg je je kind natuurlijk niet zo neer op de plavuizen dus koud. De vloer is van hout, de box is van hout.
[..]
Jeetje doe eens even rustig aan zeg. Met zo'n toon ga ik niet eens een discussie aan.quote:Op dinsdag 4 december 2007 13:48 schreef Mibos het volgende:
[..]
Staat er dom blondje bij mijn naam ofzo? Nee natuurlijk leg je een kind niet zo op de plavuizen maar met een kleedje alleen onder jouw houten vloer zal best beton zitten met een tussenlaag en dus koud? En in een box hangen ze altijd nog zo´n veertig cm boven die houten vloer waar beton onder zit??? Ja en dat voor een blondje...
Ik leg toch gewoon op een normale manier uit wat mijn mening is. Ik maak niemand uit voor een dom blondje, of minder dan ik ben omdat ze een andere mening hebben. Ik gaf al aan dat mijn visie op opvoeding vaak wat anders is dan mijn generatiegenoten, maar daardoor vind ik de opvoedings methoden van anderen nog niet slecht. Ik begrijp dat van die box simpelweg niet.quote:Op dinsdag 4 december 2007 13:50 schreef Mibos het volgende:
Maar met de toon waarop jij praat wel? Ga dan eerst in discussie met jezelf.
Jezus mens, wat loop je door te mekkeren, ben je van de box politie ofzoquote:Op dinsdag 4 december 2007 13:37 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Ik zeg dat toch ook niet, maar ik ben van mening dat je niet een kindje van een paar dagen al in een box legt. Vroeger werden ze ook veel meer gebruikt voor wat oudere babies of peuters al. En een box is, hoe je het wendt of keert, velen malen groter dan een wippertje en lang niet zo makkelijk op te bergen als een dik kleed of een quilt.! JE legt je baby toch ook geen uren in een wippertje? Laten jullie je kind bijvoorbeeld ook slapen in de box?
Hmmmmquote:Op dinsdag 4 december 2007 13:54 schreef Pruk het volgende:
Zelfs deze autist heeft door dat er hormonen in het spel zijn en dingen niet altijd helemaal opgevat worden zoals ze waarschijnlijk bedoeld zijn
Waarom wil je mensen zo nodig overtuigen van het feit dat JIJ een box onzin vind, daarbij, wat is het uberhaupt voor discussiepunt, ga je jezelf ook lopen opwinden over het feit dat je buren een waterbed hebben omdat jij dat onzin vindt? Als ik dit soort gezemel lees denk ik echt dat je een dagbesteding moet gaan zoeken hoor.quote:Op dinsdag 4 december 2007 13:54 schreef Silmarwen het volgende:
Uhm, iemand geeft een tegenargument en ik doe hetzelfde... Dat doe je vaak in een discussie Vivi.
Nou ja ik moet eerlijk zeggen dat wij de box pas met 2,5 maand hebben neergezet bij Tomas. De eerste maand sliep hij enorm veel en heb ik hem eigenlijk weinig in de huiskamer gehad. We hadden echt een vast ritme van slapen, wakker worden, voeden, verschonen en even knuffelen en dan kon hij z'n bed alweer in want dan was hij moe. Daarna droeg ik hem inderdaad veel bij me als hij wakker was, en pas toen ik zag dat hij echt wat meer om zich heen begon te kijken en interesse begon te tonen voor de wereld om zich heen hebben we de box erbij gehaald. Nu wordt dat waarsch. eerder omdat het ons 2e kindje is en ik m'n tijd ook wat meer moet kunnen verdelen en af en toe mijn handen vrij moet hebben.quote:Op dinsdag 4 december 2007 13:43 schreef Pruk het volgende:
En eigenlijk hoop ik gewoon dat ik die hele box in het begin niet gebruik omdat mijn kind in een draagdoek zit en dat het pas handig wordt als je alleen thuis bent en je kind is wakker en kan lopen en je wilt gaan koken
Nee hoor ik vind tegenargumenten prima. Ik zeg toch ook niet dat je een vreselijke ouder bent als je wel een box gebruikt? Ik zou het alleen niet doen. Maar jij begint meteen over het feit dat ik zou denken dat jij een dom blondje bent. Dat is een heel groot verschil.quote:Op dinsdag 4 december 2007 13:56 schreef Mibos het volgende:
Ik rel nooit. Ik zeg alleen wat ik denk... En jij mag wel zeggen wat je denkt over een box maar tegenargumenten ho maar. En het er dan nog op gooien dat je ouderwets bent. Nou die mening deel ik niet en dat zeg ik dan dus ook maar zoals ik al zei je merkt het vanzelf wel.
Sorry ik dacht dat dit topic ging over dingen die te maken hadden met zwangerschap en bevallingen.quote:Op dinsdag 4 december 2007 13:57 schreef Vivi het volgende:
[..]
Waarom wil je mensen zo nodig overtuigen van het feit dat JIJ een box onzin vind, daarbij, wat is het uberhaupt voor discussiepunt, ga je jezelf ook lopen opwinden over het feit dat je buren een waterbed hebben omdat jij dat onzin vindt? Als ik dit soort gezemel lees denk ik echt dat je een dagbesteding moet gaan zoeken hoor.
quote:Op dinsdag 4 december 2007 14:02 schreef lcicle het volgende:
Ik ga m'n kindje straks in de reiswieg leggen. Wat vinden de (nog) kinderlozen daarvan, zou dat handig zijn?
Ik denk eerder aan het campingbedje (als de box nog niet staat)quote:Op dinsdag 4 december 2007 14:02 schreef lcicle het volgende:
Ik ga m'n kindje straks in de reiswieg leggen. Wat vinden de (nog) kinderlozen daarvan, zou dat handig zijn?
Oeh, dat is een goede... Nee idee gaat weer over...quote:Op dinsdag 4 december 2007 14:07 schreef lcicle het volgende:
Nee nee nee Ticootje, dat is niet goed voor je rug zo vlak na de bevalling.
Ik heb het wiegje waar ikzelf in heb gelegen...quote:Op dinsdag 4 december 2007 14:09 schreef Pruk het volgende:
Ik wil mijn kind in de reiswieg leggen waar mijnook in heeft gelegen. Ik vraag me af wat de kwaliteit van het matrasje is
Je kan er toch een nieuw matrasje in doen?quote:Op dinsdag 4 december 2007 14:09 schreef Pruk het volgende:
Ik wil mijn kind in de reiswieg leggen waar mijnook in heeft gelegen. Ik vraag me af wat de kwaliteit van het matrasje is
Zou kunnen denk ik ja, ik heb de hele wieg nog niet eens gezien, die staat nog ergens bij omaquote:Op dinsdag 4 december 2007 14:11 schreef Vivi het volgende:
[..]
Je kan er toch een nieuw matrasje in doen?
Nee faja niet, dan staat die muts bij haar bed...quote:Op dinsdag 4 december 2007 14:15 schreef Mibos het volgende:
Laatste post hierover vanaf mij kant en dan ga ik klaasinkopen doen.
Ik ben er klaar mee hoor!!! En inderdaad ik heb ook een novemberkindje dus ook voor de kou lekker in de box. Maar goed haar-hun keuze om het zo te doen.
Fijne dag nog allemaal en faja, deliedje, droeke als ik morgen kijk wil ik wel nieuwe beebs zien hoor!!!
Nog even snel.quote:Op dinsdag 4 december 2007 14:14 schreef TearSong het volgende:
Een wippertje hebben wij overigens ook niet veel gebruikt. Maar ik wil dit keer wel graag een doomoo seatVoor zover ik gezien heb mag dat wel vanaf dag 0
K-i-m heeft m... Misschien kan je straks aan haar vragen hoe het ding bevalt.quote:Op dinsdag 4 december 2007 14:17 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Nog even snel.
Ik wilde ook heel graag een doomoo seat hebben. Ze zijn zo leuk en leken mij heel comfortable. Maar ze zakken pas wat in onder fiks wat gewicht eigenlijk. Mijn beste vriendin had er eentje en die heeft hem weer weggedaan omdat haar baby steeds heel erg weggleed omdat dat ding dus niet echt meevormde met haar kind. Ik heb uiteindelijk besloten hem dus toch niet te kopen, maar wie weet doe ik dat later als nog.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |