quote:Op maandag 19 november 2007 22:26 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Weet jij soms hoe oud Kylie is![]()
http://nl.wikipedia.org/wiki/Kylie_Minoguequote:Op maandag 19 november 2007 22:48 schreef Haaibaaike het volgende:
Dankje Bluezzquote:Op maandag 19 november 2007 22:58 schreef Bluezz het volgende:
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Kylie_Minogue
Anders wordt het gifje zo grootquote:Op maandag 19 november 2007 22:39 schreef MaxMark het volgende:
Fragmentje (gifje) dat Paul valt had wel iets langer gemogen...nu kapt het zo snel af.
Ja, gek hequote:Op maandag 19 november 2007 22:54 schreef thloreg het volgende:
Zag ik het nou goed dat Kylie Minogue vanmiddag te gast was bij De Leeuw? Wat is die klein en fysiek achteruit gegaan zeg in 4 jaar tijd.
Ik kan het sarcasme er niet uit filteren, misschien mijn fout. Daarom even een serieuze reactie; je weet dat ze kanker heeft gehad?quote:Op maandag 19 november 2007 22:54 schreef thloreg het volgende:
Zag ik het nou goed dat Kylie Minogue vanmiddag te gast was bij De Leeuw? Wat is die klein en fysiek achteruit gegaan zeg in 4 jaar tijd.
Je bent niet de enige hoorquote:Op dinsdag 20 november 2007 09:51 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Aaaah ik moet the day after nog steeds kijken! Irritant als je het zo druk hebt
Die was heel leuk!!!! Ik heb me rotgelachen om die Karen Carpenter imitatie!!!quote:Op dinsdag 20 november 2007 09:51 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Aaaah ik moet the day after nog steeds kijken! Irritant als je het zo druk hebt
quote:Paul raakt uitgekeken op Mooi! Weer de Leeuw
20 November 2007 08:24: Herman Roggeveen
Met elk weekend twee keer ruim 1,5 miljoen kijkers is Paul de Leeuw misschien wel kapitein van vlaggenschip Nederland 1. In twee jaar tijd heeft zijn show Mooi! Weer de Leeuw zich ontpopt tot een amusementsprogramma op de zaterdagavond voor het hele gezin. De meeste programmamakers zouden met zo'n titel doorgaan tot het afkalft, maar niet Paul de Leeuw. "Ik merk nu al dat ik dit niet tot in de lengte van dagen wil blijven doen."
Paul deed zijn uitspraak op NPOX, een festival voor makers van de Publieke Omroep. "Vroeger kreeg ik altijd wel kritiek op mijn programma's en dat vond ik wel fijn. Maar over Mooi! Weer de Leeuw is iedereen enthousiast. Het is niet mijn eerste succes. Als ik daar vroeger van af wilde, dan bedacht ik een grap of een stunt die slecht zou vallen en dan gebeurde het vanzelf."
Volgens de programmamaker is een van zijn grootste krachten, dat hij zichzelf telkens opnieuw weet uit te vinden. "Je moet successen durven weg te leggen om opnieuw te beginnen." In die zin ziet hij zijn uitstapje naar de NCRV ook niet als een debacle. "Als je verzuurd raakt bij een omroep, is het goed om ergens anders rond te kijken. De rest van Nederland zag het als een debacle, ik niet." Na het conflict bij de NCRV ging De Leeuw terug naar zijn oude honk: de Vara.
Onlangs bedacht Paul een kunstprogramma voor de Publieke Omroep, genaamd Boeken Kunst en Eieren. "Maar dan keek ik naar bijvoorbeeld Pauw & Witteman of De Wereld Draait Door en realiseerde me: dit moet ik niet doen, andere mensen zijn daar veel beter in." Evengoed was de pilot-aflevering 'best aardig' geworden. "Het liefst zie ik het programma bij een andere omroep met een andere presentator. Dus heb ik het aan de netmanager aangeboden."
Het contract van Paul de Leeuw bij de Vara loopt volgend voorjaar af. Naar eigen zeggen zal hij het opnieuw verlengen. Eerder ging het gerucht dat Paul met Linda de Mol een talkshow bij RTL zou gaan maken. Maar de programmamaker wil onder geen beding bij de commerciëlen werken.
Programma kan ook idd wel wat vernieuwends gebruiken, iets meer vaste items ofzoquote:
Dat sowiesoquote:Op dinsdag 20 november 2007 21:14 schreef Haaibaaike het volgende:
Paul moet gewoon bij de VARA blijven![]()
Ah, dan ben ik niet de enige die dat veel te ver vond gaan.quote:Op zondag 25 november 2007 10:58 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Ik vond dat met die frikandellen en Adje eigenlijk niet kunnen!
Ben benieuwd hoe the day after wordt.
Mwah, ik kon er ook niet om lachen ofzo.quote:Op zondag 25 november 2007 11:00 schreef Miam het volgende:
[..]
Ah, dan ben ik niet de enige die dat veel te ver vond gaan.
Aflevering was inderdaad saai, The Day After is in het begin ook langdradigquote:Op zondag 25 november 2007 10:58 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Ik vond dat met die frikandellen en Adje eigenlijk niet kunnen!
Ben benieuwd hoe the day after wordt.
Ik weet ook wel dat Adje gewoon normaal is.. maar ik vind het gewoon over het algemeen niet kunnen om zo met mensen om te gaan (zoals gisteren). Daarom kan ik er ook niet om lachen! Ik vond het vorig seizoen met Adje veel leuker!quote:Op zondag 25 november 2007 11:06 schreef Smash-it het volgende:
Ik denk dat het heus wel van tevoren was afgesproken en dat het kokhalzen beetje overdreven werd door Adje zelf. Jullie doen net alsof hij echt zwakzinnig is, hij bepaalt volgens mij echt wel mee hoever Paul kan gaan hoor.
Het programma raakt idd wat uitgemolken, Paul moet er niet nog veel langer mee doorgaan. Volgend seizoen maar een nieuw programma?quote:
YES mee eensquote:Op zondag 25 november 2007 13:51 schreef SpaRood het volgende:
Paul moet weer meer gaan zingen in zijn programma...
hier ookquote:Op zondag 25 november 2007 19:13 schreef Haaibaaike het volgende:
Ik krijg de 30 sté november de dvd thuis van SIR 2007(kopen dan hé)
Ik moet nog steeds kijkenquote:Op maandag 26 november 2007 10:13 schreef DaFrenk het volgende:
Die DVD van MWDL is erg leukHeb hem ook. Leuk om al die fragmenten nog eens terug te zien. Ook zit er het e.e.a. aan nog bonus materiaal bij wat erg leuk is. Paul en Robert ter Brink als Sint en Piet is echt
(staat ook @ youtube btw)
Nou echt wel! Ik baal ook best wel dat ik het niet kan zienquote:Op maandag 26 november 2007 16:07 schreef -Bubseltje- het volgende:
Volgende week sinterklaaswat zou ik daar graag bij zijn
Heb een wensje gestuurdquote:Op maandag 26 november 2007 18:17 schreef KiwiTjuHh het volgende:
[..]
Nou echt wel! Ik baal ook best wel dat ik het niet kan zienmaar ik kijk wel op sinterklaasavond!
Je maakt me nieuwsgierig!quote:
After Party vond ik redelijk leuk dat met Rufus was langdradig in het begin van de After Partyquote:Het was inderdaad niet een van zijn sterkste uitzendingen helaas. Maar volgende week met Bram, Sinterklaas komt het wel goed![]()
Zanger Rufus Wainwright zong in Mooi! Weer de Leeuw twee nummers: Going to a town en Between my legs. Beide nummers zijn afkomstig van de cd Release the stars.quote:Op maandag 26 november 2007 23:22 schreef Nashje het volgende:
Rufus was langdradig inderdaad. Wel een relaxed nummer. Iemand die de naam er van weet?
Dank je! Between my legs was 'tquote:Op maandag 26 november 2007 23:26 schreef -Bubseltje- het volgende:
[..]
Zanger Rufus Wainwright zong in Mooi! Weer de Leeuw twee nummers: Going to a town en Between my legs. Beide nummers zijn afkomstig van de cd Release the stars.
Van de site van Mooi Weer de Leeuw
Huh, bonus cd ? bij mij zit er een dvd en een cd live opgenomen.quote:Op zaterdag 1 december 2007 11:41 schreef AlwaysConnected het volgende:
Wowwat is de dvd van het concert prachtig, de bonus cd supper, en de 2 cd gewelig.
indedaad bij de DVD zit een CD (dit is de live opgenomen CD ook wel bonus cd genoemd)quote:Op zaterdag 1 december 2007 13:43 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Huh, bonus cd ? bij mij zit er een dvd en een cd live opgenomen.
Ik heb vanochtend naar het concert gekeken.
En die is prachtig.
Bij mij is er geen dubbel CD erbijquote:Op zaterdag 1 december 2007 18:54 schreef AlwaysConnected het volgende:
[..]
indedaad bij de DVD zit een CD (dit is de live opgenomen CD ook wel bonus cd genoemd)
er is ook nog een andere cd van dit concert dat is de dubbel CD
dat klopt die moet je extra aanschaffenquote:Op zaterdag 1 december 2007 18:58 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Bij mij is er geen dubbel CD erbij!
Echt wel, gaat weer leuk wordenquote:Op zaterdag 1 december 2007 19:47 schreef Miam het volgende:
Straks met Sinterklaas!!![]()
![]()
Ik kijk er gewoon de hele dag al naar uit!
quote:Op zaterdag 1 december 2007 21:16 schreef Piles het volgende:
Die neemt geen blad voor de mond
"Ik gleed mn bed uit"
Die opmerking over die kinderen was echt briljantquote:Op zaterdag 1 december 2007 21:20 schreef FrozenOne23 het volgende:
Hoofdpiet was weer lekker bezig vandaag
Dat heb ik ook gedaan naar '' De Day After'' gekeken.quote:Op zaterdag 1 december 2007 19:21 schreef Piles het volgende:
[..]
Ik heb er zin int
Ook gelijk maar de Afterparty kijken daarna
Hij deed t zo snel niet bij mij, dus ik kijk morgen maarquote:Op zaterdag 1 december 2007 22:58 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Dat heb ik ook gedaan naar '' De Day After'' gekeken.![]()
Dem, heb ik voor niks TV Digitaal! Nouja, ik heb gelukkig nog altijd Hustler-tv en Privatespice Baby TV.quote:Op zondag 2 december 2007 00:15 schreef ThaSandman het volgende:
De laatste paar weken is the day after niet meer op humor tv.
iddquote:Op zondag 2 december 2007 00:16 schreef Djeez het volgende:
[..]
Dem, heb ik voor niks TV Digitaal! Nouja, ik heb gelukkig nog altijd Hustler-tv en Privatespice Baby TV.
Kijken jullie niet via de site van Paul ? http://mooiweerdeleeuw.vara.nl/quote:Op zaterdag 1 december 2007 23:12 schreef Piles het volgende:
[..]
Hij deed t zo snel niet bij mij, dus ik kijk morgen maar
Ik kijk altijd op tv.quote:Op zondag 2 december 2007 10:18 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Kijken jullie niet via de site van Paul ? http://mooiweerdeleeuw.vara.nl/
en dan via WMP !!!
Dat was niet Erik van Muiswinkel, maar Hoofdpietquote:Op zondag 2 december 2007 16:40 schreef Agrafes het volgende:
Wat zijn die nieuwe liedjes van Paul allemaal beschamend slecht zeg, kinderrijmpjes die allemaal op elkaar lijken![]()
Verder mooi aflevering, Erik van Muiswinkel zoals elk jaar weer geniaal 'ja in de oorlog lagen de cadeautjes meestal in het Achterhuis'
Ik gebruik Winamp, mss lag het daaraan.quote:Op zondag 2 december 2007 10:18 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Kijken jullie niet via de site van Paul ? http://mooiweerdeleeuw.vara.nl/
en dan via WMP !!!
Upload 'm eens als torrentquote:Op zondag 2 december 2007 16:45 schreef Haaibaaike het volgende:
Ik zit nu naar de cd van Paul's concert te luisteren.
Erik van Muiswinkel had geantwoord op de vraag van Paul of zij wel eens seksuele dromen hebben. "quote:Op zondag 2 december 2007 22:10 schreef Attitude het volgende:
Wat had die Hoofdpiet toch gezegd ivm kinderen, er werden steeds grapjes over gemaakt.
Ik weet niet of het door mijn "zwanger-zijn-en-dus-hormonen" kwam, maar ik moest zó huilen.quote:Op zondag 2 december 2007 21:40 schreef jmac het volgende:
Mooi liedje dat samen zijn !
quote:Paul raakt in Olympische sferen, hij gaat de ruimte in en zet zich in voor een geit. Er klinken Candlelight-gedichten en Geer en Goor komen langs.
Ik kijk daarna ook gelijk op internet.quote:Op zaterdag 8 december 2007 18:40 schreef DaFrenk het volgende:
Uiteraard zitten wij hier dan ook klaar, daarna gelijk verder kijken op internet
The Day After zondag 11 november 2007quote:Op zaterdag 8 december 2007 19:10 schreef arneaux het volgende:
Hoe heet dat nummer wat Danny de Munk een aantal aflevering terug zong tegen 1 van zijn producers? Die blonde vrouw. Daarin zong hij heel hard van "Ik hoououu van jou.." , haha, het klinkt heel corny, maar ben ff op zoek naar dat liedje.
Je bent een held. Echt ontzettend mooi zeg.quote:Op zaterdag 8 december 2007 19:11 schreef Meddo het volgende:
[..]
The Day After zondag 11 november 2007
Uitvoerend producente Celeste Verstraete werkt dit weekend 10 jaar voor Paul. Hij verraste haar met een reünie met Hans van der Togt en Danny de Munk. Danny de Munk zong het nummer Hart & Ziel voor haar. Dit nummer staat ook op zijn nieuwe dvd Live in Ahoy.
[url]http://www.youtube.com/watch?v=NOsJBqVfE-Q
En dat zong Danny speciaal voor Jenny zijn vrouw ! En is een oud liedje van Herman van Veen.quote:Op zaterdag 8 december 2007 19:11 schreef Meddo het volgende:
[..]
The Day After zondag 11 november 2007
Uitvoerend producente Celeste Verstraete werkt dit weekend 10 jaar voor Paul. Hij verraste haar met een reünie met Hans van der Togt en Danny de Munk. Danny de Munk zong het nummer Hart & Ziel voor haar. Dit nummer staat ook op zijn nieuwe dvd Live in Ahoy.
http://www.youtube.com/watch?v=NOsJBqVfE-Q
jawelquote:Op zaterdag 8 december 2007 21:25 schreef Haaibaaike het volgende:
Is Paul niet op internet te zien met day after ?
Mooie goudkleurige mike had iequote:Op zaterdag 8 december 2007 21:27 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Hey, niks verkeerds over Lee hè!.
ja iid das was jammer ja maar wel goed meijer, lee, paul en die wens vrouwquote:Op zaterdag 8 december 2007 22:31 schreef DaFrenk het volgende:
Paar keer wel enorm moeten lachen dit keer![]()
Dat dat geitje langs kwam bij die "maanlanding".. ge-ni-ale televisie![]()
![]()
Dacht trouwens eerst dat er een heleboel lege plekken over waren, maar dat was dus voor dat Luchtmacht orkest! Was er trouwens iets mis met het geluid toen die optraden? Klonk zo slecht/zacht?
Ja leuk dat geitje in de maanlandingquote:Op zaterdag 8 december 2007 22:31 schreef DaFrenk het volgende:
Paar keer wel enorm moeten lachen dit keer![]()
Dat dat geitje langs kwam bij die "maanlanding".. ge-ni-ale televisie![]()
![]()
Dacht trouwens eerst dat er een heleboel lege plekken over waren, maar dat was dus voor dat Luchtmacht orkest! Was er trouwens iets mis met het geluid toen die optraden? Klonk zo slecht/zacht?
Doet een mens goedNu nog een keer zelf erbij zijn! Eens uitzoeken of het beter te doen is met auto of met openbaar vervoer. Scheelt dat het in de middag is, want als het live was en je moet om 23.30 nog een paar uur naar het zuiden rijden is ook zo wat.
Nu klik ik misschien wat samenzweerderig, maar er zijn inderdaad theoriën dat het toen niet helemaal gegaan is zoals het gegaan zou zijn.quote:Op zaterdag 8 december 2007 23:07 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Over die maanlanding die oude vrouw geloofde er niets van
toen misschien niet, maar om tegenwoordig nog steeds vol te houden dat er nooit iemand op de maan is geweest getuigt wel van een ver gevorderde vorm van dementiequote:Op zaterdag 8 december 2007 23:44 schreef DaFrenk het volgende:
[..]
Nu klik ik misschien wat samenzweerderig, maar er zijn inderdaad theoriën dat het toen niet helemaal gegaan is zoals het gegaan zou zijn.
Het is niet live, het wordt op di of woensdagmiddag opgenomen. Dus met dat terugreizen moet t lukken.quote:
Zaterdagochtend toch?quote:Op zondag 9 december 2007 00:56 schreef arneaux het volgende:
[..]
Het is niet live, het wordt op di of woensdagmiddag opgenomen. Dus met dat terugreizen moet t lukken.
Zaterdagmiddag , trouwens vorige week waren de opnames op vrijdagmiddag. ivm sinterklaas viering bij hem thuis zaterdag.quote:
Ooh die van 30 dec.. waarom woon ik nu ook alweer in Groningen? ...quote:Op maandag 10 december 2007 23:44 schreef jmac het volgende:
voor wie er doorheen denkt te kunnen komen: http://omroep.vara.nl/Mooi_Weer_de_Leeuw.1360.0.html
Nee maar daar zijn wel een aantal kaarten die vroeger verkocht worden.quote:Op dinsdag 11 december 2007 16:12 schreef GloriaTatlock95 het volgende:
Moet je Vara-lid zijn om kaartjes te kopen, nee toch?
Ik zou ff kijken hoe je precies kaartjes krijgt want ik wil er ook heen!
Ik woon zelf in Almere dus lekker dicht bij.
Nee dat niet, maar als niet vara lid mag je maar 1 x per seizoen kaarten bestellen.quote:Op dinsdag 11 december 2007 16:12 schreef GloriaTatlock95 het volgende:
Moet je Vara-lid zijn om kaartjes te kopen, nee toch?
Ik zou ff kijken hoe je precies kaartjes krijgt want ik wil er ook heen!
Ik woon zelf in Almere dus lekker dicht bij.
donderdagochtend heb jij kansen. Maar het is BIJNA kansloos. De lijn is gewoon 99,99999999999999% van de tijd niet bereikbaar. Ken zelf niemand die er doorheen is gekomen. Zelfs oprah lijkt makkelijkerquote:Op dinsdag 11 december 2007 16:12 schreef GloriaTatlock95 het volgende:
Moet je Vara-lid zijn om kaartjes te kopen, nee toch?
Ik zou ff kijken hoe je precies kaartjes krijgt want ik wil er ook heen!
Ik woon zelf in Almere dus lekker dicht bij.
De hondjes die ernaar vernoemd waren welquote:Op donderdag 13 december 2007 10:07 schreef Repeat het volgende:
Heb ik nou Geer en Goor gemist of zijn ze niet geweest afgelopen weest ?
Inderdaadquote:Op donderdag 13 december 2007 10:15 schreef -Bubseltje- het volgende:
[..]
De hondjes die ernaar vernoemd waren wel
Neuhquote:Op donderdag 13 december 2007 15:19 schreef Viking84 het volgende:
Zal ik even een wens voor je indienen, Haaibaaike? Wedden dat je dan binnen 2 wk bij Paul zit?.
Bedenk maar 's een gekke wensquote:Op donderdag 13 december 2007 15:33 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Gaan we met zijn allen.. gezellig!
quote:Mooi! Weer De Leeuw’ is deze week in casinosferen. Er wordt geaquajogd, Adje slaat zijn vleugels uit, er is taart, een snackwagen en behoefte aan een kerstpiek. En Juanes doet de temperatuur rijzen.
Nee?quote:Op zaterdag 15 december 2007 18:52 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Hebben we al een gezamelijke wens?
vond dat van adje wat minder.. hoevaak heeft ie wel niet een pak aan, en kan ie niet op het podium komen..quote:Op zaterdag 15 december 2007 21:23 schreef DaFrenk het volgende:
OMG.. geweldigErg leuke uitzending tot nu toe! Nu direct verder kijken @ internet.
Toen Adje opkwam als zwaan.. omg.. geweldig hoe hij probeerde het podium op te stappen
Hoe weet jij dat ver van te voren dat deze onderwerpen kwamen?quote:
Merel zong goedquote:Op zaterdag 15 december 2007 22:23 schreef AlwaysConnected het volgende:
dat liedje van dat meisje wow geweldig
Gewoon via tvgids.nl lijkt mequote:Op zaterdag 15 december 2007 22:26 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Hoe weet jij dat ver van te voren dat deze onderwerpen kwamen?
Dat staat in TV gidsen (ook op www.tvgids.nl) en bijvoorbeeld op teletekst.quote:Op zaterdag 15 december 2007 22:26 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Hoe weet jij dat ver van te voren dat deze onderwerpen kwamen?
Prutsersquote:Op zaterdag 15 december 2007 22:35 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Ik heb VARA gids daar staat er niet in
Nou inderdaadquote:Op zondag 16 december 2007 00:46 schreef gekkehoedenmaker het volgende:
Die kerel van Respect voor Dieren heeft gelijk wat betreft de behandeling en de situatie van de ganzen, maar ik vond hem echt eng.![]()
Inderdaad.quote:Op zondag 16 december 2007 00:46 schreef gekkehoedenmaker het volgende:
Die kerel van Respect voor Dieren heeft gelijk wat betreft de behandeling en de situatie van de ganzen, maar ik vond hem echt eng.En dat meisje an publiek vragen of ze af wilde zien van haar titel vond ik een beetje smakeloos, maargoed. Paul handelde het goed af.
Ja, erg mooi nummerquote:Op zondag 16 december 2007 22:34 schreef Djeez het volgende:
Mooi nummer van dat dito meisje. Eindelijk een lied van KArin Bloemen dat wel te pruimen is.
Ik moet ook een paar traantjes wegpinken inderdaadquote:Op zondag 16 december 2007 22:37 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ja, erg mooi nummer.
Ik jank vrij snel, maar nu al helemaal. Ben benieuwd of dat meisje het trekt om het daadwerkelijk te zingen op de begrafenis van haar moeder. Ik zou het niet kunnen, hoor
.
Grootste zeiknummer van Karin Bloemen. Karin heeft veel en veel betere nummers.quote:Op zondag 16 december 2007 22:34 schreef Djeez het volgende:
Mooi nummer van dat dito meisje. Eindelijk een lied van KArin Bloemen dat wel te pruimen is.
quote:Op donderdag 20 december 2007 19:17 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Erg leuke day afterDat gedoe met dat klappen inderdaad!
quote:Op zaterdag 22 december 2007 18:57 schreef Piles het volgende:
[..]
Ik twijfel nog tussen MWDL en het Glazen Huis
Tja, dan geef je je eigen antwoord alquote:Op zaterdag 22 december 2007 19:05 schreef Piles het volgende:
Dat kan ik altijd nog terugkijken, Glazen Huis niet
Helaas wel !quote:Op zaterdag 22 december 2007 20:55 schreef Aoristus het volgende:
Zeg, we krijgen toch niet de hele avond dat gezeik over overleden mensen die in de boom gehangen moeten worden he?
Wat jij zegt ben ik helemaal eens, het was vanavond minder dan vorige week.Dat Idols hoefde van mij ook nietquote:Op zaterdag 22 december 2007 22:17 schreef DaFrenk het volgende:
Hmm, vond het ook maar wat tegenvallen vandaag zeg! Maar het is wel mooi dat Paul wat voor die ouders met overleden kinderen doet, en dat alles voor het leger des heils. Maar dat idols gebeuren![]()
Jammer! Maar goed, dat weerhoud ons er niet van om ons jaar uit te gaan met Paultje
DaFrenk elke maandag krijg je de nieuwsbrief van MWDL!!quote:Op zaterdag 22 december 2007 22:42 schreef DaFrenk het volgende:
Heb me maar eens ingeschreven voor die nieuwsbrief. Kijken wat het is
quote:Op zondag 23 december 2007 22:24 schreef Smash-it het volgende:
Ik zou ook wel door Beau's borsthaar willen kroelen!!! Ik hou van Beau..
Hahahahaha, ik ookquote:Op maandag 24 december 2007 10:38 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Beetje jammer van dat heildols gedoe
Ik moest wel erg lachen met het borsthaar van Beau!
En jawel, er hing er minstens 1 in. Namelijk Arne Jansen.quote:Op zaterdag 22 december 2007 20:57 schreef Alexxxxx het volgende:
Denk het wel...
Wel pijnlijk als het iemand is die zichzelf op heeft gehangen denk ik
Klopt, maar Paul bedoelde niet verkeerd, Arne werd ook herdacht..quote:Op maandag 24 december 2007 19:44 schreef Wer-Al_Zwowe het volgende:
[..]
En jawel, er hing er minstens 1 in. Namelijk Arne Jansen.
Mwah, ik denk niet dat je zo moet denken. Hij bedoeld het goed..quote:Op zaterdag 22 december 2007 20:57 schreef Alexxxxx het volgende:
Wel pijnlijk als het iemand is die zichzelf op heeft gehangen denk ik
quote:Op woensdag 26 december 2007 19:30 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Het word op 30 december opgenomen.
Een keer Mooi ! Weer de Leeuw om 20.30 -21.30 en ander heet ook Mooi ! Weer de Leeuw en begint om 23.30-01.05 maar dat heeft meer met nieuwjaar te maken. Wel op 31 december.
Ga ik ook naar kijken jaquote:Op woensdag 26 december 2007 19:54 schreef koejoeloek het volgende:
Vanavond paul bij villa velderhof samen met Frans Bauer, opzich zijn die twee wel leuk om naar te kijken als ze samen aan een tafel zitten
Wat een leuke dingen allemaalquote:Op woensdag 26 december 2007 19:57 schreef Haaibaaike het volgende:
Ik vind het ook een probleemEn naar de eerste MWDL komen Mathijs, Marc Marie en Joost Zwagerman een uurtje en dan Jan Jaap vd Wal.De laatste hoef ik niet te zien ..Mathijs neem ik maar op.En daarna weer Paul
das wel een oude aflevering helaasquote:Op vrijdag 28 december 2007 16:57 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Youpie?.
. Misschien ga ik wel even kijken
.
Nee, Schreeuwstorm is z'n nieuwe show (die net afgelopen is)quote:Op vrijdag 28 december 2007 18:51 schreef AlwaysConnected het volgende:
[..]
das wel een oude aflevering helaas
aha ok op naar zaterdag dan maar en daarna maandag paul de leuwquote:Op vrijdag 28 december 2007 19:07 schreef Piles het volgende:
[..]
Nee, Schreeuwstorm is z'n nieuwe show (die net afgelopen is)
Ik moet ook wennenquote:Op zaterdag 29 december 2007 18:35 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Toch wel jammer, een zaterdagavond zonder Paul.
Maar we hoeven gelukkig maar te wachten tot maandag
Youp vindt ik een goede vervangerquote:
Ik heb het grootste gedeelte gezien, was idd erg leukquote:Heb jij Villa Felderhof gezien. Was erg leuk.
Me 2quote:Op zaterdag 29 december 2007 18:43 schreef Piles het volgende:
[..]
Youp vindt ik een goede vervanger
[..]
Ja heb ik net toevallig vanmiddag bekeken!quote:Op zaterdag 29 december 2007 18:41 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Ik moet ook wennenHeb jij Villa Felderhof gezien. Was erg leuk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |