quote:Op dinsdag 13 maart 2007 19:09 schreef SpotlessMind00 het volgende:
Prima ervaringen met rulerofdeath
quote:Op woensdag 14 maart 2007 00:12 schreef whizzer2250 het volgende:
Nou mensen, ivm met de oplicht praktijken van Patrick, heb ik hier een update! Een schuldsanerings bedrijf heeft 100% controle gekregen over de financienen en ik dus ook daadwerkelijk terug betaald worden (135 Euro). Ik hoop dat de andere mensen ook hun geld terug krijgen en dat Patrick het nooooooit meer doet
ik had het topic ook al dicht gedaan...quote:Op vrijdag 16 maart 2007 08:33 schreef Gijsch het volgende:
Slechte ervaring met casejunkie . Hij bood een oude [TK] Sony Minidisk Walkman aan vanaf 5 euro. Ik bood 5 euro, hij noteerde mijn bod. Vervolgens wordt er dagen niet meer overheen geboden. Ik mail 'm, maar krijg geen reactie. Nu is het al weken later en heb ik nog steeds niets van hem gehoord, ondanks herhaaldelijke oproepen in het Topic. Jammer.
Jep. 't is niet dat ik voor een dubbeltje op de eerste rang wil zitten, ik had best nog iets meer willen geven. Maar hij had toch op z'n minst iets kunnen laten horen. Wie weet horen we nog wat van 'm in feedback.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 09:23 schreef buzzer het volgende:
[..]
ik had het topic ook al dicht gedaan...
Prima deal gedaan idd.quote:Op woensdag 14 maart 2007 09:37 schreef TSPO het volgende:
Goede ervaring met Sharkysharky in [TK] DVD's
Stapeltje dvd's overgenomen., goede communicatie.
ik heb even een PM gestuurd (met CC aan jou)quote:Op vrijdag 16 maart 2007 17:12 schreef angel008 het volgende:
TK: led horloge
paar dagen terug betaald na zijn mailtje
tot op heden nog steeds niets ontvangen of mail.
wacht het tot nu nog af tot volgende week heb ook een mail gestuurd met de vraag waar het bleef etc nog geen reactie gehad.
check ik wacht het af (wist nog niet hoe pb werkte nu dus welquote:Op vrijdag 16 maart 2007 17:22 schreef buzzer het volgende:
[..]
ik heb even een PM gestuurd (met CC aan jou)
Jup, netjes idd.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 16:27 schreef gasemans het volgende:
RijstNatie is goed bezig
Na betaling netjes alles binnen gekregen
Well done my friend
dat is inderdaad niet zo chiquequote:Op zondag 18 maart 2007 17:20 schreef Swetsenegger het volgende:
Zeer slechte ervaring met G.Fawkes die toezeggingen rondstrooit, maar vervolgens de zooi ergens anders verkoopt.
[TK] 5 PSP games en 1 UMD film
klinkt als een weinig positieve ervaring...quote:Op zondag 18 maart 2007 18:03 schreef LENUS het volgende:
Ik had concertkaartjes gekocht van 4gent_Orang3 . Heeft ze ineens aan iemand anders verkocht. De klootzak
Mee eens! Ik kocht een spel voor de xbox360 bij hem. Goede communicatie, en snelheid!quote:Op zaterdag 17 maart 2007 00:34 schreef buitenbeentje het volgende:
SpotlessMind00 is een toffe verkoper: [TK] SAFEWAY 8-poorts 10/100 switch .
Strakke communicatie, prima en supersnel verzonden.
Bedankt voor de complimentenquote:Op maandag 19 maart 2007 14:14 schreef Madhouse1979 het volgende:
[..]
Mee eens! Ik kocht een spel voor de xbox360 bij hem. Goede communicatie, en snelheid!
Product wat ik kreeg was ook in bijzonder goede staat!!!![]()
Topservicequote:Op woensdag 21 maart 2007 20:07 schreef schvvmert het volgende:
Prima ervaring met eviLmotion, [TK] Veel, heel veel computerspul! van 'm overgenomen en als service bij me thuis afgeleverd.![]()
Toppie man, graag gedaan en have fun!quote:Op donderdag 22 maart 2007 16:56 schreef PimpofPersia het volgende:
Hier had ik een goeie ervaring met BYM. Hij stuurde zijn Griffin iTrip snel op en deze was netjes verpakt.
En ik heb de laatste week niet eens kunnen checken of je het wel gestort hadquote:Op donderdag 22 maart 2007 18:17 schreef BlueEyed het volgende:
Prima ervaring met Thrackan in [TK/TR] PS2 (compleet) - PS2 spellen
Snelle en correcte levering
Jij ook bedankt voor de snelle betaling. Ik heb trouwens n.a.v. van mijn cd -verkoop goede ervaringen met:quote:Op vrijdag 23 maart 2007 09:33 schreef Bosbeetle het volgende:
Goede ervaring met 12bhippy, goede cdtjesgoed verpakt en snel verstuurd
Ik snap alleen niet waarom mensen dat soort cds weg doen
Ahaquote:Op vrijdag 23 maart 2007 14:11 schreef 12bhippy het volgende:
[..]
Jij ook bedankt voor de snelle betaling. Ik heb trouwens n.a.v. van mijn cd -verkoop goede ervaringen met:Bosbeetle j0rrit elixer danny91184 rulerofdeath SlaadjeBla
Allemaal snel betaald en afgehandeld![]()
En ja, als je op t punt staat samen te gaan wonen, heb je nu eenmaal een en ander dubbel, vandaar dat ik een aantal cd's hier te koop aanbood.
Daar kun je idd vanuit gaan!quote:Op donderdag 22 maart 2007 19:41 schreef Thrackan het volgende:
[..]
En ik heb de laatste week niet eens kunnen checken of je het wel gestort hadKapotte random reader...
Maar goed, ik ga uit van wel en een goeie ervaring dus!
Hopelijk vanavond de rest van de troep in 1x kwijt
I second thatquote:
Als die betreffende persoon idd geen i-bankerien heeft kan het makkelijk een week of twee duren ( bij sommige banken zelfs een maand) voor er een bankafschrift verstuurd wordtquote:Op vrijdag 23 maart 2007 16:11 schreef BIGGI het volgende:
[TK/TR] Rayman: Raving Rabids Wii & Animal Crossing DS
Tot nu toe geen beste ervaringen met Erotica_
Ik heb op 12 maart geld overgemaakt voor de Rayman game.
15 maart heb ik via de mail gevraagd of het geld al ontvangen was, op 17 maart kreeg ik het volgende mailtje :
[..]
dus ik stuur terug :
[..]
Ondertussen nog niets ontvangen dus ik mail 2 dagen terug :
[..]
Waarop ik nog steeds geen reactie heb ontvangen, ook in het topic is het vrij dood, dit terwijl de user vanochtend nog gewoon online was op Fok!
Kan een van de mods misschien contact opnemen om wat meer informatie voor mij los te peuteren, het gaat allemaal ZO moeizaam en ZO traag ... de tijd die ik kwijt ben hieraan is zowat al niet meer de moeite waard van de vermindering van de aanschafprijs in de winkel....
Als je inmenging van een mod wil, moet je ff een mailtje sturen. Ik heb inmiddels een PM gestuurd aan de betreffende user.quote:Op vrijdag 23 maart 2007 16:11 schreef BIGGI het volgende:
Kan een van de mods misschien contact opnemen om wat meer informatie voor mij los te peuteren, het gaat allemaal ZO moeizaam en ZO traag ... de tijd die ik kwijt ben hieraan is zowat al niet meer de moeite waard van de vermindering van de aanschafprijs in de winkel....
Naja misschien dat jullie wel wat info los kunnen peuteren, dat ik dagen w8 op een simpel antwoord en de user komt elke ochtend gewoon online hier op fok vind ik een beetje frapantquote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:24 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Als je inmenging van een mod wil, moet je ff een mailtje sturen. Ik heb inmiddels een PM gestuurd aan de betreffende user.
Verder wil ik je verzoeken de c/p van jullie mailwisseling te verwijderen, want dat is niet toegestaan
Ik heb alles, behalve de inhoudelijke c/p van de mails teruggezet. Want je mag er natuurlijk best iets over zeggenquote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:43 schreef BIGGI het volgende:
Naja misschien dat jullie wel wat info los kunnen peuteren, dat ik dagen w8 op een simpel antwoord en de user komt elke ochtend gewoon online hier op fok vind ik een beetje frapant
Kzie wel wat er gebeurd.. iig bedankt ElisaB
Niks op me mail, niks in me PM-box... zo gaat het al de hele tijd.. Erotica leest wel alles denk ik maar geeft geen antwoordquote:Op zaterdag 24 maart 2007 11:46 schreef ElisaB het volgende:
Erotica_ heeft de PM inmiddels gelezen
Dus nou zou er snel een reactie moeten komen
Heb je de (echte) naam en adresgegevens van meneer of mevrouw? And if so, zou je me die dan even willen mailen?quote:Op zaterdag 24 maart 2007 12:59 schreef BIGGI het volgende:
Niks op me mail, niks in me PM-box... zo gaat het al de hele tijd.. Erotica leest wel alles denk ik maar geeft geen antwoord![]()
quote:Op zaterdag 24 maart 2007 21:39 schreef wierdo6 het volgende:
Ik heb met patch een succesvolle deal gesloten. De futurama comics zijn in perfect staat, geen scheurtje kreukje of wat dan ook. Als alle aankopen nu eens zo leuk/perfect waren als deze...
Ach en voor die paar euro is het ook geen rampquote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:23 schreef ElisaB het volgende:
[..]
I second that
En als het je gerust stelt: ik sta garant
Ook van de verkopende kant kan ik melden dat alles lekker vlot (oa. de emailconversatie) was geregeld, niks op aan te merken.quote:Op zaterdag 24 maart 2007 11:22 schreef dujour het volgende:
Goede ervaring met F4T4L_3RR0R
In deze verkoop [TK] Speedtouch 510 Multi-PC Modem
Lekker snel verstuurd en een goed prijs
Idem, zie reactie op quote van dujour.quote:Op maandag 26 maart 2007 19:28 schreef tomwas54 het volgende:
Goede ervaring gehad met F4T4L_3RR0R. Zaterdagavond betaald, en dezelfde dag is het PS1 spel nog opgestuurd zelfs zonder dat het geld al binnen was. Vandaag binnengehad in perfecte staat. Kan niet beter dus.
spullen zijn ook netjes aangekomenquote:Op zaterdag 24 maart 2007 18:32 schreef morpheus_at_work het volgende:
bij mij antwoorde ze wel netjes en nu nog steeds
Nog even ter verificatie: heb net gekeken, geld is netjes binnen!quote:Op donderdag 22 maart 2007 18:17 schreef BlueEyed het volgende:
Prima ervaring met Thrackan in [TK/TR] PS2 (compleet) - PS2 spellen
Snelle en correcte levering
Game van Erotica_ is nu binnenquote:Op vrijdag 23 maart 2007 16:11 schreef BIGGI het volgende:
[TK/TR] Rayman: Raving Rabids Wii & Animal Crossing DS
Tot nu toe geen beste ervaringen met Erotica_
Ik heb op 12 maart geld overgemaakt voor de Rayman game.
15 maart heb ik via de mail gevraagd of het geld al ontvangen was, op 17 maart kreeg ik een mailtje dat Erotica_ nog op een bankafschrift wachtte
Ondertussen nog niets ontvangen dus ik mail 2 dagen terug. Waarop ik nog steeds geen reactie heb ontvangen, ook in het topic is het vrij dood, dit terwijl de user vanochtend nog gewoon online was op Fok!
Kan een van de mods misschien contact opnemen om wat meer informatie voor mij los te peuteren, het gaat allemaal ZO moeizaam en ZO traag ... de tijd die ik kwijt ben hieraan is zowat al niet meer de moeite waard van de vermindering van de aanschafprijs in de winkel....
Ook met BOKA prima ervaring. Goed geregeld allemaal!quote:Op woensdag 28 maart 2007 17:02 schreef BOKA het volgende:
Prima ervaring met Spanks.
Buzzer heeft een beetje gelijk.
[..]
Weet je wat het is?quote:Op donderdag 29 maart 2007 17:58 schreef MeneerMossel het volgende:
Verder van dhr vannelle in dit topique keurig en snel een nokia oplader kunnen kopen, stuurde nog voordat überhaubt iets had betaald de oplader mijn kant op en behalve de verzendkosten mocht ik zelf weten wat ik er voor gaf.. Zoals ik in het topic zelf ook al zei: "Als er toch eens meer van dit soort mensen op de wereld waren, dan zou het toch allemaal een stuk makkelijker zijn?"
en hier kan ik mij bij aansluiten na ook een aantal cd's gekocht te hebben. keurig verpakt en snel binnengekregen. Topquote:Op zaterdag 24 maart 2007 15:58 schreef Haunter het volgende:
Goede ervaring met Godsmack2570
De cd's werden al gestuurd voordat ik mijn internetbankieren op kon starten. De cd's zien er ook prima uit voor een goede prijs![]()
even quoten om onder de aandacht te houdenquote:Op vrijdag 30 maart 2007 19:31 schreef zalkc het volgende:
slechte ervaring met devillish over deze verkoop
[TK] 1 ounce Zilver bar 0.999
Nog steeds niets ontvangen, geld was al bijna direct binnen bij hem..
Ik wacht rustig verder
En hij is binnenquote:Op vrijdag 30 maart 2007 19:31 schreef zalkc het volgende:
slechte ervaring met devillish over deze verkoop
[TK] 1 ounce Zilver bar 0.999
Nog steeds niets ontvangen, geld was al bijna direct binnen bij hem..
Ik wacht rustig verder
jij ook bedankt voor de snelle betaling!quote:Op dinsdag 3 april 2007 19:26 schreef XcUZ_Me het volgende:
Prima ervaring met snowqueen91 in [TK] Luxe Clinique eyeshadow doosje met 6 kleuren NIEUW
Betaling was zondag bij haar binnen en maandag lag mijn pakketje in de bus!
Nu kan ik met mooi opgetutte oogjes de wereld inkijken
Ook een pluim voor Ethereal. Het geld was snel overgemaakt en hij reageerde vlot op mijn e-mailtjes. Top!quote:Op woensdag 4 april 2007 15:10 schreef Ethereal het volgende:
Topervaring met Sloggi! Gamecube ontvangen binnen een dag, goed verpakt, in zeer goeie staat!
check het topicquote:Op vrijdag 6 april 2007 19:44 schreef ThuleWulf het volgende:
[TK] X-360 : draad controller + oplaad station
Ik hoor niks meer van de TS.
Misschien dat een modje een mail kan sturen?
quote:Op woensdag 4 april 2007 09:15 schreef Stinkfoot het volgende:
Prima deal met Patch. DVD's goed ingepakt bezorgd
quote:Op woensdag 21 maart 2007 20:28 schreef thecompany het volgende:
20 inclusief voor alle donald ducks (extras+pockets).. Hebbben we een deal?
Melding van gemaakt bij de FA's en een mail / push-PM gestuurd.quote:Op woensdag 11 april 2007 14:13 schreef Sjechov het volgende:
Via deze weg wil ik even melden dat thecompany een oplichter is.
Ik wil dan ook iedereen adviseren om geen zaken met hem/haar te doen.
Op zijn/haar verzoek heb ik eerst iets verstuurd, wat ik nu dan ook nooit meer zal doen.
Sinds die tijd is mijn mailadres gebanned bij hem.
Ook op mailtjes van een ander adres (van mijn kant) reageert hij/zij niet.
Nu weet ik dat het zowiezo niet slim is iets te versturen voordat je geld hebt, maar een beetje vertrouwen in de mede mens moet er toch zijn?
[..]
Bedankt!quote:Op woensdag 11 april 2007 14:35 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Melding van gemaakt bij de FA's en een mail / push-PM gestuurd.
PM gestuurd, want dit vinden we op V&A onacceptabelquote:Op donderdag 12 april 2007 17:02 schreef KitteKat het volgende:
Hele slechte ervaringen met Poepoog ( [TK] BT 800 Jabra Bluetooth headset ), zal bij hem een jabra headset kopen. Naveel e-mail contact en bellen zou ik een keer afspreken. Op donderdagavond (7uur zoals afgesproken) ik sta daarvoor zijn deur (toch 25km gereden), moeder doet open was hij niet thuis. Dus ik balen ik bellen neemt niet op, dan maar een smsje sturen dat ik voor zijn deur stond en dat hij er niet was, 3 dagen later pas een reactie sorry was pas om 9uur thuis. Nou jah oke, dus ik bel hem die woensdag weer op heb je misschien tijd bla bla nee, zit nou ergens anders. Dus ik stuur nog een mailtje, we moeten even goed afspreken. Krijg ik een mailtje terug met de tekst. Heb hem aan me broer gegeven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |