abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 21 december 2006 @ 14:07:14 #1
162483 Haaglander
Zoo ik iets ben ....
pi_44627239
Voor alle stroopsmeerders en identiteitsverkrachters van fok!!
Trouw.nl
quote:
Moslims wacht aangezegd in Australië
Moslims, die onder de islamitische sharia-wetten willen leven, moeten maar weg uit Australië volgens de regering in een boodschap die zich vooral richtte op moslim-radicalen. Minister van Financiën Peter Costello gaf aan dat radicale imams uitgezet zouden worden als ze niet willen aanvaarden dat Australië een seculiere staat is en dat de wetten worden gemaakt door het parlement. "Als dit niet jullie waarden zijn, als jullie een land willen met de sharia als wet of een theocratische staat, is dit niet het land voor jullie."

"Ik zeg telkens tegen imams die vertellen dat er twee soorten wetten in Australië zijn, de Australische en de islamitische, dat dit onjuist is. Als ze het niet eens zijn met parlementair aangenomen wetten, onafhankelijke rechtspraak, democratie en liever de sharia willen hebben ze alle vrijheid om naar een ander land te gaan."

Op de vraag of de imams gedwongen zouden worden uitgezet antwoorde hij dat hun dubbele nationaliteit dat zeer wel mogelijk maakt. De minister van onderwijs, Brendan Nelson zei later dat moslims, die de Australische normen en waarden niet wensten te accepteren 'op moeten rotten'.

Premier Howard ergerde sommige moslims door te zeggen dat hij een voorstander is van het stevig in de gaten houden van moskee's door de veiligheidsdiensten.
"Immigranten moeten zich aanpassen, niet de Australiërs. Ik ben het zat om steeds te horen dat we misschien een individu of hun cultuur 'stigmatiseren'. Na de laffe aanslag op Bali zien we gelukkig een opleving van het patriotisme in Australië. Maar het stof van die aanslag was nog niet neergedaald toen de 'politiek correcte' linkse meute begon te schreeuwen dat ons patriotisme een belediging was voor 'anderen'. Ik ben niet tegen immigratie noch tegen mensen die een beter bestaan zoeken in ons land. Maar er zijn een paar dingen die deze nieuwkomers heel goed moeten begrijpen. Het idee dat Australië een multiculturele samenleving zou moeten zijn dient er alleen maar toe om onze identiteit en samenhang te ondermijnen. Als Australiërs hebben wij onze eigen cultuur, onze eigen samenleving, onze eigen taal en onze eigen manier van leven."

"Deze cultuur is gedurende 200 jaar ontwikkeld na strijd, uitproberen en overwinningen door miljoenen mensen die op zoek waren naar vrijheid. Hier praten we hoofdzakelijk Engels en niet Libanees, Arabisch, Chinees, Japans of Russisch. Daarom: als u deel wil uitmaken van deze samenleving: leer de taal!"

"De meeste Australiërs geloven in een christelijke God. Dat is geen 'rechts' geleuter maar gewoon een feit. Christelijke mannen en vrouwen met christelijke principes hebben deze natie gesticht. Dat is duidelijk gedocumenteerd. En het is uitermate gepast om dit tot uitdrukking te brengen op de muren van onze scholen. Als onze God u tegenstaat raad ik u aan een ander deel van de wereld op te zoeken want ónze God is deel van ónze cultuur. Wij accepteren jullie geloof en zullen nooit vragen waarom jullie dat geloof hebben. Alles wat wij vragen is dat jullie ook ons geloof accepteren en vreedzaam met ons samenleeft."

"Als jullie het Zuiderkruis verachten (het sterrebeeld Zuiderkruis, deel van de Australische vlag - Red.) zullen jullie serieus moeten nadenken om naar een ander deel van deze planeet te gaan. Wij zijn gelukkig met onze cultuur en hebben geen behoefte om die te veranderen. Jullie kunnen je eigen cultuur houden maar dring die niet op aan anderen."

"Dit is ónze natie, óns land en ónze cultuur en we geven jullie alle gelegenheid om daarvan te genieten. Maar zodra jullie uitgeklaagd, uitgehuild en uitgeraasd zijn over onze vlag, onze eed, onze christelijke waarden en onze manier van leven raad ik jullie ten zeerste aan om gebruik te maken van een van de grootste Australische democratische waarden: het recht om op te rotten."

"Als jullie hier niet gelukkig zijn, vertrek dan. Wij hebben jullie niet gedwongen om hier te komen. Jullie hebben gevráágd om hier te mogen komen. Accepteer dus het land dat jullie accepteerde."
Ik zie de christelijke zeloten van CDA, PvdA en CU dit niet (durven) zeggen. Ik hoop echt dat Wilders (binnenkort?) Minister van Assimilatie en Deportatie wordt, dan zullen de problemen met de Islam in Nederland als sneeuw voor de zon verdwijnen.
Lekkeâh bèdehand. Nâh je zin?
pi_44627290
Goede instelling!
pi_44627337
Als ze dit nou ook in Nederland deden, Iedereen welkom maar wel onder Nederlandse voorwaarden
Multicultureel werkt niet, en geeft alleen maar rotzooi.
Dit bericht is goedgekeurd door de NSA en de NVD en andere opsporingsdiensten.
pi_44627342
Tja ik stel dan wel voor ze naar Australië te deporteren TS. In het kader van het leren van het verleden. Al het criminele tuig uit Europa zit er al erfelijk gezien dan.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
  donderdag 21 december 2006 @ 14:11:04 #5
136 V.
Fuck you and your eyebrows
pi_44627355
Oranje, blanje, bleu

V.
Ja inderdaad, V. ja.
pi_44627400
Wat is de bron?

Brr, wat een eng bericht. Als zoiets uit Noord-Korea zou komen, a la, maar uit een liberaal land, waarin individuen leven, die zelf mogen bepalen welke waarden en normen ze aanhangen en zelf mogen beslissen of ze het eens zijn met een democratisch genomen besluit, komt het toch wel heel eng over. Maar inderdaad, hier hebben wij Wilders om dergelijke onzin uit te kramen.
  donderdag 21 december 2006 @ 14:19:04 #7
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_44627607
Ik vind het geen eng bericht, maar erg duidelijk en to the point. Dat gezever over zijn god neem ik dan maar even voor lief.
quote:
"Als jullie hier niet gelukkig zijn, vertrek dan. Wij hebben jullie niet gedwongen om hier te komen. Jullie hebben gevráágd om hier te mogen komen. Accepteer dus het land dat jullie accepteerde."
En zo is het .
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
pi_44627630
Het is inderdaad erg duidelijk en to the point, waardoor het enge nog zichtbaarder is.
  donderdag 21 december 2006 @ 14:20:09 #9
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_44627637
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:19 schreef Monidique het volgende:
Het is inderdaad erg duidelijk en to the point, waardoor het enge nog zichtbaarder is.
Wat is er dan precies eng aan?
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
pi_44628071
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:19 schreef Monidique het volgende:
Het is inderdaad erg duidelijk en to the point, waardoor het enge nog zichtbaarder is.
moet jij niet in amsterdam knuffelen met berbers enzo? Flikker toch op zeg, dit is toch gewoon doodnormaal? Als jij ergens te gast bent, en in de minderheid bent, waarom zouden dan de oorspronkelijke bewoners cq. meerderheid zich aan jou moeten aanpassen?!

Trouwens, je zou nu eens 'n kerk in bijv Teheran willen neerzetten. Of eisen dat dat gejank van zo'n vent-met-baard-én-in-jurk als ze weer moeten bidden zachter moet omdat jij er last van hebt. Succes
hij kan altijd nog bacardi gaan serveren in het cafe van Lock, Stock and Two Smoking Barrels
pi_44628092
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:20 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

Wat is er dan precies eng aan?
Iemand die waarden en normen niet accepteert moet maar oprotten, bijvoorbeeld. Gaat totaal in tegen de liberale samenleving, me dunkt. En dat is dus eng.
pi_44628189
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:33 schreef mister_popcorn het volgende:
moet jij niet in amsterdam knuffelen met berbers enzo?
Nee, liever niet.
quote:
Flikker toch op zeg, dit is toch gewoon doodnormaal?
O, vast wel.
quote:
Als jij ergens te gast bent, en in de minderheid bent, waarom zouden dan de oorspronkelijke bewoners cq. meerderheid zich aan jou moeten aanpassen?!
Ik vind het heel normaal dat je je aanpast, ja, en ik vind het ook heel normaal dat je gewoon lekker je eigen leven mag leiden volgens je eigen waarden en normen. Tevens is het dus ook eng dat een bepaalde waarden en normen uitgedragen moeten worden omdat een meerderheid zoiets vindt. Dat is een tamelijk totalitaire gedachte. We zullen trouwens eens vragen wat de oorspronkelijke bewoners van Australië van al dat aanpassen vinden...
quote:
Trouwens, je zou nu eens 'n kerk in bijv Teheran willen neerzetten. Of eisen dat dat gejank van zo'n vent-met-baard-én-in-jurk als ze weer moeten bidden zachter moet omdat jij er last van hebt. Succes
Ik moet niets.
  donderdag 21 december 2006 @ 14:39:20 #13
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_44628257
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:34 schreef Monidique het volgende:

[..]

Iemand die waarden en normen niet accepteert moet maar oprotten, bijvoorbeeld. Gaat totaal in tegen de liberale samenleving, me dunkt. En dat is dus eng.
Nou, ik vind het eigenlijk niet meer dan logisch. Als ik dit bericht zo lees is het vooral gericht aan die imams die willen dat iedereen zich aan de sharia houdt. Volgens mij kun je daar niet hard genoeg tegen optreden.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
pi_44628283
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:39 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

Nou, ik vind het eigenlijk niet meer dan logisch. Als ik dit bericht zo lees is het vooral gericht aan die imams die willen dat iedereen zich aan de sharia houdt. Volgens mij kun je daar niet hard genoeg tegen optreden.
Dan moeten ze dat duidelijker zeggen.
  donderdag 21 december 2006 @ 14:41:16 #15
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_44628303
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:40 schreef Monidique het volgende:

[..]

Dan moeten ze dat duidelijker zeggen.
quote:
Minister van Financiën Peter Costello gaf aan dat radicale imams uitgezet zouden worden als ze niet willen aanvaarden dat Australië een seculiere staat is en dat de wetten worden gemaakt door het parlement. "Als dit niet jullie waarden zijn, als jullie een land willen met de sharia als wet of een theocratische staat, is dit niet het land voor jullie."

"Ik zeg telkens tegen imams die vertellen dat er twee soorten wetten in Australië zijn, de Australische en de islamitische, dat dit onjuist is. Als ze het niet eens zijn met parlementair aangenomen wetten, onafhankelijke rechtspraak, democratie en liever de sharia willen hebben ze alle vrijheid om naar een ander land te gaan."
Dit lijkt me redelijk duidelijk.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
pi_44628318
Er staat nét iets meer in het bericht.
  donderdag 21 december 2006 @ 14:43:03 #17
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_44628346
Dat zie ik, maar dat is gewoon vooral een tirade tegen moslims die de normen en waarden van dat land niet erkennen, en imams in het bijzonder.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
pi_44628416
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:36 schreef Monidique het volgende:
[..]

Ik vind het heel normaal dat je je aanpast, ja, en ik vind het ook heel normaal dat je gewoon lekker je eigen leven mag leiden volgens je eigen waarden en normen. Tevens is het dus ook eng dat een bepaalde waarden en normen uitgedragen moeten worden omdat een meerderheid zoiets vindt. Dat is een tamelijk totalitaire gedachte. We zullen trouwens eens vragen wat de oorspronkelijke bewoners van Australië van al dat aanpassen vinden...
a) de oorspronkelijke bewoners van Australië zijn altijd bezopen.
b) Er staat ook nergens dat die mensen hun eigen leven niet meer mogen leven zoals zij dat willen, alleen als zij denken dat zij hun waarden op kunnen dringen aan een andere cultuur, namelijk die van het land waar zij te gast zijn, dan is de maat terecht vol.

Volgens mij MOET jij nog 'n paar klasjes begrijpend lezen volgen moppie.
hij kan altijd nog bacardi gaan serveren in het cafe van Lock, Stock and Two Smoking Barrels
pi_44628449
pi_44628476
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:34 schreef Monidique het volgende:

[..]

Iemand die waarden en normen niet accepteert moet maar oprotten, bijvoorbeeld. Gaat totaal in tegen de liberale samenleving, me dunkt. En dat is dus eng.
Wat vind je van iemand die de Nederlandse waarden en normen niet accepteert? Volgens jou is dat geen enkel probleem. Dan moet je ook niet zeuren dat de gemeenschap verdeeld is en blijft (lijkt mij niet wenselijk). Het heet niet voor niks gemeenschap: gemeenschappelijke normen en waarden.
Dat is nodeloos kwetsend, stigmatiserend, tendentieus en ongefundeerd!
  donderdag 21 december 2006 @ 14:48:33 #21
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_44628521
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:43 schreef Fir3fly het volgende:
Dat zie ik, maar dat is gewoon vooral een tirade tegen moslims
Klopt. Ben ik met je eens. Het probleem wat ik met dit soort topics heb en blijf daar bot tegen ingaan. Wat is het nut van de post van de TS. Zal het meer begrip kweken tussen moslims en ons westerlingen. Zal dat een bijdrage leveren aan meer begrip onderling ik denk van niet. Er is trouwens al een land wat islam wetgeving gaat invoeren dat is Canada.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
pi_44628541
Voor mij zijn er meerdere wetten. Thuis heb ik mijn eigen wetten. Buiten heb ik mijn eigen wetten. Op mijn werk heb ik mijn eigen wetten. In de moskee heb ik eigen wetten. En ja, ik hou me ook aan de nederlandse wet.

Het is een suggestieve en nogal xenofobe stelling van deze minister. Moet iedereen het land uit die naast de landelijke wet ook eigen wetten heeft? Of alleen moslims? Het lijkt mij dan ook een kwestie van tijd voordat de eerste borden met "Moslims achterin de bus", "Niet meer dan 2 moslims in de winkel", "Verboden voor moslims" verschijnen.
  donderdag 21 december 2006 @ 14:51:05 #23
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_44628582
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:46 schreef mr.vulcano het volgende:

[..]

Wat vind je van iemand die de Nederlandse waarden en normen niet accepteert? Volgens jou is dat geen enkel probleem. Dan moet je ook niet zeuren dat de gemeenschap verdeeld is en blijft (lijkt mij niet wenselijk). Het heet niet voor niks gemeenschap: gemeenschappelijke normen en waarden.
Dat doen de Chinezen al eeuwen overal. De normen en waarden van anderen niet accepteren. Die blijven zich zelf. En hebben geen grote bek zoals zoveel mensen van andere culturen. Daarin zit hem het verschil.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
pi_44628603
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:46 schreef mr.vulcano het volgende:

[..]

Wat vind je van iemand die de Nederlandse waarden en normen niet accepteert?
Dat is dus het probleem: dé Nederlandse waarden en normen bestaan niet.
pi_44628657
Men moet zich aan de wet houden en niet aan abstracte waarden en normen die voor iedereen weer anders zijn.
pi_44628661
Ik had alleen het eerste deel gelezen, maar hoe verder je leest, hoe erger het wordt. Termen als 'onze cultuur', 'christelijke God', 'oprotten', enz zijn veelzeggend. Dan lijkt NL nog reuze mee te vallen.

Tja, christenfundamentalisten, regelrechte KKK'ers
  donderdag 21 december 2006 @ 14:54:17 #27
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_44628673
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:51 schreef Monidique het volgende:

[..]

Dat is dus het probleem: dé Nederlandse waarden en normen bestaan niet.
Niet heel duidelijk nee. Maar er zijn wel bepaalde dingen die in onze maatschappij niet worden geaccepteerd.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
pi_44628688
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:53 schreef Monidique het volgende:
Men moet zich aan de wet houden en niet aan abstracte waarden en normen die voor iedereen weer anders zijn.
Zo is het en niet anders. De wet is de enige reden om mensen eruit te (willen) knikkeren, punt.
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
  donderdag 21 december 2006 @ 14:55:40 #29
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_44628715
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:49 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Voor mij zijn er meerdere wetten. Thuis heb ik mijn eigen wetten. Buiten heb ik mijn eigen wetten. Op mijn werk heb ik mijn eigen wetten. In de moskee heb ik eigen wetten. En ja, ik hou me ook aan de nederlandse wet.

Het is een suggestieve en nogal xenofobe stelling van deze minister. Moet iedereen het land uit die naast de landelijke wet ook eigen wetten heeft? Of alleen moslims? Het lijkt mij dan ook een kwestie van tijd voordat de eerste borden met "Moslims achterin de bus", "Niet meer dan 2 moslims in de winkel", "Verboden voor moslims" verschijnen.
Als moslims eigen wetten willen zou ik dat goed vinden. Maar dan wel binnen de context van de Nederlandse grondwet. Er zijn landen die daar al wat meer ervaring mee hebben en volkeren die mogelijkheid geven voorbeelden vindt je bijvoorbeeld in Canada waar de Indianen en de Inuit eigen rechten en rechtspraak hebben. Bezit van land mogen hebben als volk. Maar de doodstraf of handjes afhakken is niet mogelijk.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
pi_44628790
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:54 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

Niet heel duidelijk nee. Maar er zijn wel bepaalde dingen die in onze maatschappij niet worden geaccepteerd.
Een maatschappij is voortdurend aan veranderingen onderhevig. Of dacht je dat zaken als abortus en homohuwelijk er altijd al was? Je kunt niet voorkomen dat in een democratie wetten worden aangenomen die je niet aanstaan, zelfs als ze in het voordeel van moslims zouden zijn. Take it or leave it. En anders is er vast plek in Australie, de nieuwe thuishaven voor de blanke man.
  donderdag 21 december 2006 @ 14:59:28 #31
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_44628822
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:58 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Een maatschappij is voortdurend aan veranderingen onderhevig. Of dacht je dat zaken als abortus en homohuwelijk er altijd al was? Je kunt niet voorkomen dat in een democratie wetten worden aangenomen die je niet aanstaan, zelfs als ze in het voordeel van moslims zouden zijn. Take it or leave it. En anders is er vast plek in Australie, de nieuwe thuishaven voor de blanke man.
Ik weet dat maatschappijen veranderen, maar dat hoeft nog niet te betekenen dat er met het oog op politieke correctheid vage beslissingen worden gemaakt.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
pi_44628856
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:55 schreef Megumi het volgende:

[..]

Als moslims eigen wetten willen zou ik dat goed vinden. Maar dan wel binnen de context van de Nederlandse grondwet. Er zijn landen die daar al wat meer ervaring mee hebben en volkeren die mogelijkheid geven voorbeelden vindt je bijvoorbeeld in Canada waar de Indianen en de Inuit eigen rechten en rechtspraak hebben. Bezit van land mogen hebben als volk. Maar de doodstraf of handjes afhakken is niet mogelijk.
Juist. Ik haal dan ook nergens uit het verhaal dat moslims uit zijn op het vervangen van de grondwet. Binnen de context van de grondwet zouden alle andere (eigen) wetten gewoon geaccepteerd moeten worden. Ik zie hier geen kwaad in. Maar goed, bij sommige mensen gaat er nu automatisch een alarmbelletje rinkelen als iets naar moslim of Islam neigt.
pi_44628881
Heffen we dan ook meteen de vrijheid van zeiken op alles en iedereen die anders is dan ons op?
zoals het potje thuis poept, poept het nergens
_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*
ACWW NWFC id: 2921-2609-9160 nick: tbone Town: Finetown
Fiets
pi_44628887
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:59 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

Ik weet dat maatschappijen veranderen, maar dat hoeft nog niet te betekenen dat er met het oog op politieke correctheid vage beslissingen worden gemaakt.
Wie bepaalt of iets politiek correct is of niet? Waarom was abortus eerst niet correct en nu wel? Waarom zou dat niet voor andere zaken gelden?
  Donald Duck held donderdag 21 december 2006 @ 15:02:36 #35
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_44628912
Goed bericht. Duidelijke en harde taal. Als het de moslims niet aanstaat, kunnen ze heel erg hard oprotten.
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
  donderdag 21 december 2006 @ 15:12:48 #36
161521 MrVVD
Ich bin ein Toerk.
pi_44629156


WOW en dit mis ik in europa

zo is het en niet anders. dit is precies zoals ik er ook over denk.

ik ben geen vluchteling (geweest) hoor maar ik denk dat als je echt heb moeten vrezen voor je leven en honger hebt gehad je alles er voor over hebt. laat staan de cultuur respecteren waarin je bent terecht gekomen. het land dat je een kans geeft om het ellende achter te laten komt na je God denk ik dan.

overigens als een parlementarier in turkije dit soort teksten zou uitspreken zou hij gezien worden als soft links en niet als rechts of wat dan ook zoals velen in nederland denken. Eigenlijk niet meer dan logisch. Maar mensen die anti zijn preken voor hun eigen parochie. Of omdat ze een uitkering hebben of omdat ze zich dan veiliger op straat voelen of omdat ze veel niet westerse vrienden hebben of juist graag zouden willen hebben.
pi_44629231
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:12 schreef desiredbard het volgende:
blaat
Deze nazipropaganda, vol superieure en christelijke krachttermen, spreekt je dus wel aan, desiredbard? Hoe voorspelbaar

Hoe denken ze daar in Ierland eigenlijk over?
  donderdag 21 december 2006 @ 15:16:43 #38
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_44629249
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:00 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Juist. Ik haal dan ook nergens uit het verhaal dat moslims uit zijn op het vervangen van de grondwet. Binnen de context van de grondwet zouden alle andere (eigen) wetten gewoon geaccepteerd moeten worden. Ik zie hier geen kwaad in. Maar goed, bij sommige mensen gaat er nu automatisch een alarmbelletje rinkelen als iets naar moslim of Islam neigt.
Bij mij zijn de alarmbelletjes een tikje anders van aard. Maar ben het helemaal met je eens. Kijk dialoog en praten is uiteindelijk de enige en echte oplossing tussen landen en culturen. Maar door sommige extremistische figuren aan beide kanten en voorbeelden daarvan vinden we boven mij duurt het vaak zo lang. Kijk maar eens naar Ierland. En de IRA. Die zijn er ook eindelijk achter na zo een jaar of 200 dat dialoog toch de beste weg is.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
  donderdag 21 december 2006 @ 15:23:04 #39
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_44629409
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:01 schreef kareltje_de_grote het volgende:
Heffen we dan ook meteen de vrijheid van zeiken op alles en iedereen die anders is dan ons op?
Dat zou van mij mogen als dat maar door een meerderheid van volk en staat in de grondwet wordt vastgelegd. Daarom is de angst tegen moslims onterecht want niemand heeft denk ik zo makkelijk die meerderheid.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
  donderdag 21 december 2006 @ 15:24:31 #40
161521 MrVVD
Ich bin ein Toerk.
pi_44629443
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:36 schreef Monidique het volgende:

We zullen trouwens eens vragen wat de oorspronkelijke bewoners van Australië van al dat aanpassen vinden...
je bedoelt de aboriginals ? die lopen nog met speren rond.

Nu weet ik waar jij je looks door hebt laten inspireren.
pi_44629466
O mijn God wat een OP.

Jezus Christus.
pi_44629511
Oja, Deportatie zei je? Wilders?

De partij van de vrouwenmishandelaars??

De pot verwijt de ketel bla bla

[upd] PVV-Kamerlid Graus ernstig in opspraak
  donderdag 21 december 2006 @ 15:27:53 #43
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_44629523
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:27 schreef IHVK het volgende:
Oja, Deportatie zei je? Wilders?

De partij van de vrouwenmishandelaars??

De pot verwijt de ketel bla bla

[upd] PVV-Kamerlid Graus ernstig in opspraak
Wat heeft dat hiermee te maken, behalve een Wilders bash?
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
  donderdag 21 december 2006 @ 15:28:35 #44
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_44629539
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:24 schreef MrVVD het volgende:

[..]

je bedoelt de aboriginals ? die lopen nog met speren rond.

Nu weet ik waar jij je looks door hebt laten inspireren.
Tja als ik in de woestijn daar zou lopen zou ik geen blanke bleekscheet naast me willen hebben maar een aboriginal die kennis heeft van de omgeving en de gevaren.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
  donderdag 21 december 2006 @ 15:29:24 #45
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_44629566
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:25 schreef IHVK het volgende:
O mijn God wat een OP.

Jezus Christus.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
  donderdag 21 december 2006 @ 15:29:39 #46
161521 MrVVD
Ich bin ein Toerk.
pi_44629575
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:15 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

Deze nazipropaganda, vol superieure en christelijke krachttermen, spreekt je dus wel aan, desiredbard? Hoe voorspelbaar

Hoe denken ze daar in Ierland eigenlijk over?
kardesim desirebard baska birkisi. ik ben Mr VVD en ik spreek voor mezelf maar als jij het geil vind om op deze manier met mij te communiceren ok even goede vrienden. alleen niet rukken he
  Donald Duck held donderdag 21 december 2006 @ 15:31:45 #47
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_44629632
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:25 schreef IHVK het volgende:
O mijn God wat een OP.

Jezus Christus.
Prachtige OP.
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
  donderdag 21 december 2006 @ 15:31:58 #48
61944 Freeflyer
Vallen doet geen pijn...
pi_44629640
wat een helden daar in Oz.
Neerkomen wel!
pi_44629700
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:31 schreef __Saviour__ het volgende:

[..]

Prachtige OP.
Minister van Deportatie.

Back to the fourties.

Prachtig inderdaad, nostalgie.
  donderdag 21 december 2006 @ 15:34:38 #50
161521 MrVVD
Ich bin ein Toerk.
pi_44629728
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:28 schreef Megumi het volgende:

Tja als ik in de woestijn daar zou lopen zou ik geen blanke bleekscheet naast me willen hebben maar een aboriginal die kennis heeft van de omgeving en de gevaren.
nou ok ok ik strijk over mijn hart en ik geef je volkomen gelijk.

Het is dan wel een zeer hypothetische veronderstelling maar vooruit.
pi_44629858
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:29 schreef desiredbard het volgende:

[..]

kardesim desirebard baska birkisi. ik ben Mr VVD en ik spreek voor mezelf maar als jij het geil vind om op deze manier met mij te communiceren ok even goede vrienden. alleen niet rukken he
Ja, en ik ben eigenlijk KoosVoos
pi_44629880
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:12 schreef MrVVD het volgende:




WOW en dit mis ik in europa

zo is het en niet anders. dit is precies zoals ik er ook over denk.

ik ben geen vluchteling (geweest) hoor maar ik denk dat als je echt heb moeten vrezen voor je leven en honger hebt gehad je alles er voor over hebt. laat staan de cultuur respecteren waarin je bent terecht gekomen. het land dat je een kans geeft om het ellende achter te laten komt na je God denk ik dan.

overigens als een parlementarier in turkije dit soort teksten zou uitspreken zou hij gezien worden als soft links en niet als rechts of wat dan ook zoals velen in nederland denken. Eigenlijk niet meer dan logisch. Maar mensen die anti zijn preken voor hun eigen parochie. Of omdat ze een uitkering hebben of omdat ze zich dan veiliger op straat voelen of omdat ze veel niet westerse vrienden hebben of juist graag zouden willen hebben.
Je bent het ook eens met de TS?

Gewoon iedereen die "zich niet aanpast" wegvoeren?

Ik vraag me af waar de grens van aanpassen dan ligt..

Geen gevaar opleveren voor de samenleving? Geen hoofddoekje dragen? Blond haar hebben?

Je kan dan doen wat je wilt natuurlijk. Ik zie het al voor me, de Nederlandse politie gaat de staat op en arresteert iedere vrouw die een hoofddoek heeft. Om ze vervolgens uit te zetten.
Is dat de toekomst?


Ja, ik vind ook dat mensen zich moeten aanpassen, ik vind ook dat mensen zelf moeten werken, ik weet ook dat er problemen zijn, maar deze oplossing staat mij niet aan.
  donderdag 21 december 2006 @ 15:41:09 #53
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_44629913
Wat is jouw oplossing dan? Dat wij ons een beetje gaan aanpassen ?
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
pi_44629921
En toen werd het topic overgenomen door Turken.
pi_44629982
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:40 schreef IHVK het volgende:

[..]

Je bent het ook eens met de TS?

Gewoon iedereen die "zich niet aanpast" wegvoeren?

Ik vraag me af waar de grens van aanpassen dan ligt..

Geen gevaar opleveren voor de samenleving? Geen hoofddoekje dragen? Blond haar hebben?

Je kan dan doen wat je wilt natuurlijk. Ik zie het al voor me, de Nederlandse politie gaat de staat op en arresteert iedere vrouw die een hoofddoek heeft. Om ze vervolgens uit te zetten.
Is dat de toekomst?



Ja, ik vind ook dat mensen zich moeten aanpassen, ik vind ook dat mensen zelf moeten werken, ik weet ook dat er problemen zijn, maar deze oplossing staat mij niet aan.
Het is het 1 of het andere. Of ZIJ passen zich aan. Of WIJ passen ons aan.
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
pi_44630008
ja ik ben het er egt helemaal mee eens! mja als je zoiets hier probeerd word je doodgeschoten...
pi_44630033
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:41 schreef Fir3fly het volgende:
Wat is jouw oplossing dan? Dat wij ons een beetje gaan aanpassen ?
Kan je lezen of niet?

Mensen moeten zich in bepaalde mate aanpassen (naarmate generaties volgen meer) en als ze verder geen gevaar voor de samenleving vormen, hoeven ze niet uitgezet te worden. En vrouw met een hoofddoek is geen gevaar voor samenleving

En de mensen moeten ook wel ergens in kunnen integreren, dus ervoor open staan is wat jij kan doen.
pi_44630070
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:42 schreef sitting_elfling het volgende:

[..]

Het is het 1 of het andere. Of ZIJ passen zich aan. Of WIJ passen ons aan.
Geil he? WIJ ZIJ HUNNIE ZIJN STOM!!!


Maar de mensen die hierheen komen moeten zich aanpassen aan de meerderheid hier, dat lijkt me duidelijk.

Assimilatie hoeft niet.
  donderdag 21 december 2006 @ 15:45:55 #59
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_44630086
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:33 schreef IHVK het volgende:

[..]

Minister van Deportatie.

Back to the fourties.

Prachtig inderdaad, nostalgie.
Je bent een broekje van 1990. Je mag blij zijn dat je zulke dingen nooit zal mee maken hopelijk. En een telefoontje krijgen en zien op TV hoe je Oom volkomen nodeloos de lucht ingaat toegeven dat was niet in de jaren 40 is niet leuk. Want ik heb wel famillie in landen die voor anderen de kastanjes uit het vuur halen.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
pi_44630089
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:44 schreef IHVK het volgende:

[..]

Kan je lezen of niet?

Mensen moeten zich in bepaalde mate aanpassen (naarmate generaties volgen meer) en als ze verder geen gevaar voor de samenleving vormen, hoeven ze niet uitgezet te worden. En vrouw met een hoofddoek is geen gevaar voor samenleving

En de mensen moeten ook wel ergens in kunnen integreren, dus ervoor open staan is wat jij kan doen.
Waarom moeten wij openstaan voor andere mensen die ons land binnekomen en die gerespecteerd willen worden door ons?
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
pi_44630099
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:42 schreef sitting_elfling het volgende:

[..]

Het is het 1 of het andere. Of ZIJ passen zich aan. Of WIJ passen ons aan.
Of geen van beide past zich aan en iedereen leeft volgens het zelfredzaamheidsprincipe.
  donderdag 21 december 2006 @ 15:46:25 #62
10119 appelsientje
Het beste onder de zon
pi_44630110
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:24 schreef MrVVD het volgende:

[..]

je bedoelt de aboriginals ? die lopen nog met speren rond.

Nu weet ik waar jij je looks door hebt laten inspireren.
ben je daar wel eens geweest??
Als een bepaalde groep wel in de goot wordt gekeken zijn dat de aboriginals... Die hebben het erg erg zwaar gehad.. (en nog steeds hebben ze het zwaar)
Beetje hypocriet dat stukje..
To deny our impulses would deny the very thing that make us human.
pi_44630163
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:45 schreef sitting_elfling het volgende:

[..]

Waarom moeten wij openstaan voor andere mensen die ons land binnekomen en die gerespecteerd willen worden door ons?
Als je er niet voor openstaat heb je sowieso het recht niet om te zeiken.

Ja boehoe, ze integreren niet.

Ja, dat gaat een beetje moeilijk he, integreren in een samenleving die er niet open voor staat.


LET OP!: Ik zeg niet dat de Nederlandse samenleving er niet open voor staat, maar als jij er niet open voor staat moet je gewoon niet zeuren.

Maar jouw postgeschiedenis kennende neem ik jou m.b.t. dit onderwerp toch niet serieus.
pi_44630165
kijk ik heb verder niks tegen buitenlanders maar ik heb mensen in me klas die zijn 18/19 jaar oud en dat zijn dan 'toevalig' turken en marokanen,, die zitten nu dus al in de ziektewet, zodat ze gewoon betaald krijgen en ondertussen komen ze gewoon naar school en gaan ze naar ander werk want het geld krijgen ze tog wel. zulke mensen moeten ze uitzetten mensen die de taal niet leren moeten ze ook uitzetten er zijn genoeg 'buitenlanders' die gewoon nederlands praten naar school gaan, werken en alles doen wat wij ook doen,, nou perfect geen problemen mee hoor
pi_44630205
Ik begrijp niet helemaal wat er mis is of ontbreekt aan de Australische wetgeving voor moslims die onder shariawetgeving willen leven.
Ik denk dat men er wel voor moet waken, dat leven volgens een bepaalde norm bijvoorbeeld de-emancipatoire verschijnselen zou kunnen opleveren (dus de ontzegging van onvervreembare rechten van anderen) of gevallen van eigenrichting, want dat lijkt me niet wenselijk in een liberale maatschappij.
If my answers frighten you then you should cease asking scary questions.
pi_44630210
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:45 schreef sitting_elfling het volgende:

[..]

Waarom moeten wij openstaan voor andere mensen die ons land binnekomen en die gerespecteerd willen worden door ons?
Inmiddels zijn we bijna bij de 4e generatie. Misschien kun je beginnen bij de mensen die niet zijn binnengekomen, maar gewoon hier zijn geboren, net zoals jij? Wat maakt het dat jij als blanke meer rechten hebt in NL dan een niet blanke, die ook in NL is geboren?
  donderdag 21 december 2006 @ 15:49:56 #67
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_44630216
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:45 schreef IHVK het volgende:

[..]

Geil he? WIJ ZIJ HUNNIE ZIJN STOM!!!


Maar de mensen die hierheen komen moeten zich aanpassen aan de meerderheid hier, dat lijkt me duidelijk.

Assimilatie hoeft niet.
Je aanpassen aan de menig van de meerderheid in Nederland is gelijk aan assimilatie. Dan denk je niet meer voor je zelf. Denken zoals Balkenende daar pas ik voor.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
pi_44630221
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:46 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Of geen van beide past zich aan en iedereen leeft volgens het zelfredzaamheidsprincipe.
Ik weet niet of je ooit in NY bent geweest. Opzich ben ik het gewoon met je eens. Maar je ziet dat het daar niet werkt. Je hebt daar zoveel verschillende wijken zoals chinatown, the bronx. Ze redden zich zelf prima, maar gaan zich wel afzetten van anderen! Je moet namelijk s'avonds niet als blanke door een wijk in de bronx lopen.
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
pi_44630253
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:48 schreef Maastrix het volgende:
kijk ik heb verder niks tegen buitenlanders maar ik heb mensen in me klas die zijn 18/19 jaar oud en dat zijn dan 'toevalig' turken en marokanen,, die zitten nu dus al in de ziektewet, zodat ze gewoon betaald krijgen en ondertussen komen ze gewoon naar school en gaan ze naar ander werk want het geld krijgen ze tog wel. zulke mensen moeten ze uitzetten mensen die de taal niet leren moeten ze ook uitzetten er zijn genoeg 'buitenlanders' die gewoon nederlands praten naar school gaan, werken en alles doen wat wij ook doen,, nou perfect geen problemen mee hoor
En hoe ga je ze selecteren? De "goede" van de "kwade" scheiden.

Voor zwart werken en dat soort dingen zijn er al straffen in Nederland. Het zou tegen artikel 1 van de grondwet zijn, om Nederlanders een andere straf te geven voor dingen en "allochtonen" een andere straf.
pi_44630267
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:50 schreef sitting_elfling het volgende:

[..]

Ik weet niet of je ooit in NY bent geweest. Opzich ben ik het gewoon met je eens. Maar je ziet dat het daar niet werkt. Je hebt daar zoveel verschillende wijken zoals chinatown, the bronx. Ze redden zich zelf prima, maar gaan zich wel afzetten van anderen! Je moet namelijk s'avonds niet als blanke door een wijk in de bronx lopen.
En als zwarte moet je 's avonds niet door een blanke wijk lopen. Wat is je punt?
  donderdag 21 december 2006 @ 15:53:14 #71
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_44630291
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:50 schreef sitting_elfling het volgende:

[..]

Ik weet niet of je ooit in NY bent geweest. Opzich ben ik het gewoon met je eens. Maar je ziet dat het daar niet werkt. Je hebt daar zoveel verschillende wijken zoals chinatown, the bronx. Ze redden zich zelf prima, maar gaan zich wel afzetten van anderen! Je moet namelijk s'avonds niet als blanke door een wijk in de bronx lopen.
Hebben ik en een maat van me wel gedaan en we hebben een hoop gelachen en gezopen. Maar wat veel Nederlanders vergeten is dat jullie in het buitenland de reputatie hebben een aardig en tolerant volk te zijn. De Nederlander was me maat natuurlijk. En ik verbaas me er over dat we zo hard bezig zijn dat te verpesten.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
  donderdag 21 december 2006 @ 15:53:20 #72
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_44630293
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:52 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

En als zwarte moet je 's avonds niet door een blanke wijk lopen. Wat is je punt?
Het punt is dat niet alleen de blanken discrimineren.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
pi_44630319
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:49 schreef Megumi het volgende:

[..]

Je aanpassen aan de menig van de meerderheid in Nederland is gelijk aan assimilatie. Dan denk je niet meer voor je zelf. Denken zoals Balkenende daar pas ik voor.
Wat ik vind dat "moet" is dat je je zodanig aanpast, dat je hier een "normaal" leven kan leiden.

Je hoeft je niet te assimileren, maar je moet anderen niet tot last zijn.

Maar assimilatie na een paar generaties is onontkombaar denk ik.
pi_44630351
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:53 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

Het punt is dat niet alleen de blanken discrimineren.
Klopt.

Maar dat neemt niet weg dat het iets slechts is.
pi_44630377
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:53 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

Het punt is dat niet alleen de blanken discrimineren.
Mooi. Zowel blank als zwart discrimineert. Nogmaals, wat is het punt?
  donderdag 21 december 2006 @ 15:56:51 #76
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_44630402
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:55 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Mooi. Zowel blank als zwart discrimineert. Nogmaals, wat is het punt?
Dat integratie vooral van de kant van de mensen die moeten integreren moet komen.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
  donderdag 21 december 2006 @ 15:57:29 #77
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_44630420
Trouwens wat moslims aangaat het het overnemen van staat. We krijgen nu een regering van twee christelijke partijen. En met als aanhang een softe PVDA. Dus zie het verplicht buigen voor een madonna beeldje al een verplichting worden.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
pi_44630433
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:56 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

Dat integratie vooral van de kant van de mensen die moeten integreren moet komen.
bingo!
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
pi_44630453
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:56 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

Dat integratie vooral van de kant van de mensen die moeten integreren moet komen.
Wie zijn die mensen die moeten integreren? De blanken of de zwarten? En waarom moet er uberhaupt geintegreerd te worden? Wat is er mis met marktwerking en het handhaven van de wet?
pi_44630492
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:58 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Wie zijn die mensen die moeten integreren? De blanken of de zwarten? En waarom moet er uberhaupt geintegreerd te worden? Wat is er mis met marktwerking en het handhaven van de wet?
Omdat een parallelsamenleving op lange termijn niet echt een goed idee is.
pi_44630496
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:57 schreef sitting_elfling het volgende:

[..]

bingo!
Want? Blank is superieur? Wat is je maatstaf? Wat is de achterliggende gedachte?
pi_44630523
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:59 schreef IHVK het volgende:

[..]

Omdat een parallelsamenleving op lange termijn niet echt een goed idee is.
Want?
pi_44630540
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:00 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Want?
Balkan.
  donderdag 21 december 2006 @ 16:01:45 #84
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_44630554
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:59 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Want? Blank is superieur? Wat is je maatstaf? Wat is de achterliggende gedachte?
'Onze' cultuur is niet superieur. Maar wel de meerderheid, en de originele cultuur.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
  donderdag 21 december 2006 @ 16:01:57 #85
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_44630559
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:56 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

Dat integratie vooral van de kant van de mensen die moeten integreren moet komen.
De fout in je denken althans dat het zou moeten respect en onderling begrip is iets wat je moet verdienen. En dat bereik je vooral door goed met elkaar te praten en met enige kennis van de minimum beleefdheidsvormen van de ander. Ik erger me bijvoorbeeld kapot aan mensen die met de schoenen door me huis lopen. Dus zes paar sloffen staan bij de deur. Dat is een Japanse gewoonte. De rest geleerd van een moslim plus uitleg waarom het vies is.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
  donderdag 21 december 2006 @ 16:03:08 #86
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_44630596
Ik zou zeggen dat het toelaten van die mensen al genoeg is om dat respect en begrip te verdienen.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
pi_44630598
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:01 schreef IHVK het volgende:

[..]

Balkan.
Balkan wat? Wie moest zich volgens jou aan wie aanpassen en waarom? Hoe is de Balkan vergelijkbaar met NL?
  donderdag 21 december 2006 @ 16:03:58 #88
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_44630625
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:01 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

'Onze' cultuur is niet superieur. Maar wel de meerderheid, en de originele cultuur.
Ik zie het somber in voor de ontwikkelingen in AI. Want onze cultuur is veruit de minderheid kwa aantal mensen in de wereld. En wat orginele cultuur. De Chinezen hadden al papier geld toen de Romeinen er niet eens waren.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
pi_44630656
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:01 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

'Onze' cultuur is niet superieur. Maar wel de meerderheid, en de originele cultuur.
Ik ben een allochtoon, dus ik snap het niet.

Niet superieur:
- Onze cultuur

Wel superieur:
- De meerderheid
- De originele cultuur

Is dit een gegeven of een mening?
  donderdag 21 december 2006 @ 16:05:23 #90
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_44630666
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:03 schreef Megumi het volgende:

[..]

Ik zie het somber in voor de ontwikkelingen in AI.
Nee joh, straks gaan we robots bouwen die al die mensen gewoon het land uit schoppen, zijn alle spijtgevoelens ook de wereld uit.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
pi_44630685
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:03 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Balkan wat? Wie moest zich volgens jou aan wie aanpassen en waarom? Hoe is de Balkan vergelijkbaar met NL?
Jij vindt dat er een parallelsamenleving moet onstaan in Nederland. Dus dat niemand zich moet aanpassen.

Bij zo een samenleving is er altijd "onrust", de mensen gaan elkaar beschuldigen van allerlei dingen als het slecht gaat en meestal gebeurt er iets vreselijks. (de spreekwoordelijke druppel die de emmer doet overlopen)

Zo een samenleving lijkt mij dus geen goed idee.
  donderdag 21 december 2006 @ 16:06:46 #92
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_44630709
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:05 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Ik ben een allochtoon, dus ik snap het niet.

Niet superieur:
- Onze cultuur

Wel superieur:
- De meerderheid
- De originele cultuur

Is dit een gegeven of een mening?
Ik heb het niet over superieur, ik heb het simpelweg over een meerderheid.

Het gaat erom dat 'wij' mensen toelaten die een totaal andere cultuur hebben. Als deze twee culturen elkaar op bepaalde punten tegenspreken, welke zou dan de overhand moeten krijgen volgens jou?
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
pi_44630739
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:03 schreef Fir3fly het volgende:
Ik zou zeggen dat het toelaten van die mensen al genoeg is om dat respect en begrip te verdienen.
En wat te doen met al die mensen die niet hier zijn toegelaten, maar gewoon hier zijn geboren? En vaak nog veel eerder dan jij en al veel meer belasting betaald? Daarbij, jij hebt ze niet toegelaten. De regering doet dat. Respect voor de regering dus, niet voor de individu. Is dat wat je zegt?
  donderdag 21 december 2006 @ 16:07:44 #94
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_44630751
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:05 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Ik ben een allochtoon, dus ik snap het niet.

Niet superieur:
- Onze cultuur

Wel superieur:
- De meerderheid
- De originele cultuur

Is dit een gegeven of een mening?
Nee dit is de dit het domste wat ooit op FOK gepost is. Dus laat je niet boos maken de poster is overgenomenh door AI.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
pi_44630796
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:01 schreef Megumi het volgende:

[..]

De fout in je denken althans dat het zou moeten respect en onderling begrip is iets wat je moet verdienen. En dat bereik je vooral door goed met elkaar te praten en met enige kennis van de minimum beleefdheidsvormen van de ander. Ik erger me bijvoorbeeld kapot aan mensen die met de schoenen door me huis lopen. Dus zes paar sloffen staan bij de deur. Dat is een Japanse gewoonte. De rest geleerd van een moslim plus uitleg waarom het vies is.
Maar als er een meerderheid qua mensen met de originele cultuur in een land is. Waarom zouden zij zich dan moeten aanpassen aan anderen die ons land binnenkomen. Laat anderen gedeeltelijk aan ons aanpassen. Tuurlijk hoeft niet iedereen zich aan ons aan te passen, en van mij hoeft dat ook niet. Maar het respect dat wij aan hun moeten tonen moeten zij wel verdienen ? En in een discussie moeten wel mogelijkheden zitten? Het is toch van de zotte om van de heersende partij te vragen dat zij zich moeten gedragen zoals jou. Of dat ze maar even respect moeten hebben met keuzes die jij maakt ?
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
  donderdag 21 december 2006 @ 16:12:07 #96
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_44630886
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:07 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

En wat te doen met al die mensen die niet hier zijn toegelaten, maar gewoon hier zijn geboren? En vaak nog veel eerder dan jij en al veel meer belasting betaald? Daarbij, jij hebt ze niet toegelaten. De regering doet dat. Respect voor de regering dus, niet voor de individu. Is dat wat je zegt?
En door wie is de regering gekozen? Juist.

En mensen die hier geboren worden, zijn in zekere zin ook toegelaten.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
  donderdag 21 december 2006 @ 16:13:28 #97
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_44630923
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:06 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

Ik heb het niet over superieur, ik heb het simpelweg over een meerderheid. volgens jou?
2/3 van de wereldbevolking en dan is het waarschijnlijk nog meer leeft buiten het westen. China is een land wat het voorelkaar zou kunnen krijgen als de hele bevolking gelijktijdig weet te springen de wereld te vernietigen. En dan zeg jij zo iets Kom op zeg het westen is nooit de meederheid geweest en nu tenminste een continent wakker wordt en de economie overneemt wordt dat nu duidelijk.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
  donderdag 21 december 2006 @ 16:14:42 #98
161521 MrVVD
Ich bin ein Toerk.
pi_44630974
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:40 schreef IHVK het volgende:
Je bent het ook eens met de TS?
ik ben het volkomen eens met de topic. er staat eigenlijk niks geks. er staat niet iets als gij zult ook christen worden, of een minirokje aan doen en je laten gang bangen of donderdag vrijdag en zaterdag je zat zuipen, snuiven en elkaars vrouwen neuken. nee helemaal niets daarover. gewoon de wetten en het recht van de maatschappij accepteren waarin je woont. Niet mee eens even goede vrienden maar probeer het dan elders.

is gewoon zo, niets mis mee.
  donderdag 21 december 2006 @ 16:15:41 #99
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_44631000
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:09 schreef sitting_elfling het volgende:

[..]

Maar als er een meerderheid qua mensen met de originele cultuur in een land is. Waarom zouden zij zich dan moeten aanpassen aan anderen die ons land binnenkomen. Laat anderen gedeeltelijk aan ons aanpassen. Tuurlijk hoeft niet iedereen zich aan ons aan te passen, en van mij hoeft dat ook niet. Maar het respect dat wij aan hun moeten tonen moeten zij wel verdienen ? En in een discussie moeten wel mogelijkheden zitten? Het is toch van de zotte om van de heersende partij te vragen dat zij zich moeten gedragen zoals jou. Of dat ze maar even respect moeten hebben met keuzes die jij maakt ?
Welke cultuur is puur en orgineel dat bewijzen is al eens geprobeerd en mislukt..
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
pi_44631001
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:06 schreef IHVK het volgende:

[..]

Jij vindt dat er een parallelsamenleving moet onstaan in Nederland. Dus dat niemand zich moet aanpassen.
Nee, dat zeg ik niet. Ik zeg dat een parallelsamenleving een gevolg kan zijn, geen doel. In wat voor situatie geraken we dan? Die mensen die in die samenleving niet mee kunnen komen, die zullen dat in hun eigen situatie gewoon merken. Dit zou geleidelijke integratie, of vertrek, vanzelf in de hand werken. Kortom, een zelfregulerend systeem. Noem het liberaal. Wat jij wilt.
quote:
Bij zo een samenleving is er altijd "onrust", de mensen gaan elkaar beschuldigen van allerlei dingen als het slecht gaat en meestal gebeurt er iets vreselijks. (de spreekwoordelijke druppel die de emmer doet overlopen)
Zolang de wetten strikt en zonder onderscheid worden nageleefd, zie ik dit niet snel gebeuren. Ik voorspel wel waat aanpassingsproblemen bij de blanke bevolking. Blanken hebben niet bepaald een geschiedenis van verbroedering met anderskleurigen. De gedachte dat blanken superieur zijn, bewust of onbewust, leeft nog altijd zeer sterk. Dat vergt wel wat aandacht.
quote:
Zo een samenleving lijkt mij dus geen goed idee.
Het liefst zie ik ook een samenleving waarin men samenleeft, met respect voor elkaar, zonder voorwaarden. De situatie in NL is dan ook niet de schuld van Jan of Alleman. Het is de schuld van een slecht werkend justitie apparaat. Of denk je dat de meningen gelijk zouden zijn als alle straatschoffies en asocialen wel fatsoenlijk werden aangepakt?
  donderdag 21 december 2006 @ 16:16:12 #101
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_44631019
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:13 schreef Megumi het volgende:

[..]

2/3 van de wereldbevolking en dan is het waarschijnlijk nog meer leeft buiten het westen. China is een land wat het voorelkaar zou kunnen krijgen als de hele bevolking gelijktijdig weet te springen de wereld te vernietigen. En dan zeg jij zo iets Kom op zeg het westen is nooit de meederheid geweest en nu tenminste een continent wakker wordt en de economie overneemt wordt dat nu duidelijk.
Als je eens een keer leest zie je dat ik het over Nederland heb, en de Nederlandse cultuur.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
pi_44631071
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:06 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

Ik heb het niet over superieur, ik heb het simpelweg over een meerderheid.

Het gaat erom dat 'wij' mensen toelaten die een totaal andere cultuur hebben. Als deze twee culturen elkaar op bepaalde punten tegenspreken, welke zou dan de overhand moeten krijgen volgens jou?
Ik laat niemand toe, jij laat niemand toe. Er is geen wij. Het is ook niet zo dat er maar 2 culturen zin in NL waar men rekening mee moet houden. Er zijn er honderden. Als culturen elkaar op punten tegenspreken, dan is dat zo. Ik zie daarin geen probleem. Wanneer is dat wel een probleem? Als de een het gebrek van een ander niet kan en wil accepteren. Het probleem ligt dus eigenlijk bij die gene die eigenlijk assimilatie nastreeft onder het mom van integratie.
pi_44631117
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:12 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

En mensen die hier geboren worden, zijn in zekere zin ook toegelaten.
Want? Ben jij ook toegelaten dan? Of is er een uitzondering voor de blanke mens?
pi_44631163
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:16 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

Als je eens een keer leest zie je dat ik het over Nederland heb, en de Nederlandse cultuur.
Ik stel vast een hele domme vraag, maar wat houdt de nederlandse cultuur precies in?
pi_44631209
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:15 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Nee, dat zeg ik niet. Ik zeg dat een parallelsamenleving een gevolg kan zijn, geen doel. In wat voor situatie geraken we dan? Die mensen die in die samenleving niet mee kunnen komen, die zullen dat in hun eigen situatie gewoon merken. Dit zou geleidelijke integratie, of vertrek, vanzelf in de hand werken. Kortom, een zelfregulerend systeem. Noem het liberaal. Wat jij wilt.
[..]

Zolang de wetten strikt en zonder onderscheid worden nageleefd, zie ik dit niet snel gebeuren. Ik voorspel wel waat aanpassingsproblemen bij de blanke bevolking. Blanken hebben niet bepaald een geschiedenis van verbroedering met anderskleurigen. De gedachte dat blanken superieur zijn, bewust of onbewust, leeft nog altijd zeer sterk. Dat vergt wel wat aandacht.


Het liefst zie ik ook een samenleving waarin men samenleeft, met respect voor elkaar, zonder voorwaarden. De situatie in NL is dan ook niet de schuld van Jan of Alleman. Het is de schuld van een slecht werkend justitie apparaat. Of denk je dat de meningen gelijk zouden zijn als alle straatschoffies en asocialen wel fatsoenlijk werden aangepakt?
Wat de eerste en de laatste alinea betreft, je hebt zeker een punt en de sameleving die jij in de laatse alinea voorstel lijkt mij een goede sameleving, alleen ik twijfel er dus aan of het haalbaar is.

Wat de tweede alinea betreft, superioriteitsgevoel komt echt niet alleen maar bij "blanken" voor, dat weet ik wel zeker.
pi_44631276
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:18 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

Het probleem ligt dus eigenlijk bij die gene die eigenlijk assimilatie nastreeft onder het mom van integratie.
Dat is een beetje te gemakkelijk.
Een ander component van het probleem is namelijk dat binnen bepaalde hoofdstromingen van de islam men de koran als een hogere norm beschouwd dan de uvrm.
Dit is fundamenteel polariserend.
If my answers frighten you then you should cease asking scary questions.
pi_44631314
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:21 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Ik stel vast een hele domme vraag, maar wat houdt de nederlandse cultuur precies in?
Tolerantie. (dreigt verloren te gaan)
Nuchterheid. (idem)
Altijd zeggen wat je vind, wordt soms door niet-Nederlanders als grof ervaren.

En voor de rest gewoon een beetje Europees-christelijk.

Maar goed, dit is wat ik er als allochtoon van denk.
  donderdag 21 december 2006 @ 16:27:17 #108
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_44631332
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:09 schreef sitting_elfling het volgende:

[..]

Maar als er een meerderheid qua mensen met de originele cultuur in een land is. Waarom zouden zij zich dan moeten aanpassen aan anderen die ons land binnenkomen. Laat anderen gedeeltelijk aan ons aanpassen. Tuurlijk hoeft niet iedereen zich aan ons aan te passen, en van mij hoeft dat ook niet. Maar het respect dat wij aan hun moeten tonen moeten zij wel verdienen ? En in een discussie moeten wel mogelijkheden zitten? Het is toch van de zotte om van de heersende partij te vragen dat zij zich moeten gedragen zoals jou. Of dat ze maar even respect moeten hebben met keuzes die jij maakt ?
Haha sorry had dit beter moeten lezen. Ik kan wel begrijpen waar dit vandaan komt. Maar laat ik dit zeggen er is nooit een originele cultuur. Mensen beïnvloeden elkaar en culturen ook. Dat we dat weten is wel te danken aan de westerse cultuur. Want een Chinees gaat niet voor zijn lol in de grond graven in Zuid-Amerika graven om meer over een volk te leren wat allang dood is.

Maar wij wel. Wat het met moslims nu is eigenlijk is dat er een paar etters onder zitten die inderdaad bestreden moeten worden. Maar er zit ook wat aan onze kant fout. Wat de VS doet bijvoorbeeld kan ik niet goedkeuren. Maar kijk je naar de hele moslim hele cultuur dan zitten daar enorme hoogtepunten in. En vergeet niet het waren vaak Nederlanders die van die hoogtepunten gebruik maakte. De eerste verdragen met het Osmaanse rijk waren tussen Nederlanders en wat we nu de Turken zouden noemen. Kortom beroordeel een cultuur op het totaal plaatje. En niet op iets wat in bepaalde opzichten zelf terecht zou kunnen zijn.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
  donderdag 21 december 2006 @ 16:27:24 #109
121315 LENUS
UFC undisputed 2009
pi_44631335
Prima instelling van Australië, ook zij begrijpen dat de multiculti samenleving niet zaligmakend is.
JFK: "Ask not what your country can do for you; ask what you can do for your country".
pi_44631393
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:25 schreef damian5700 het volgende:

[..]

Dat is een beetje te gemakkelijk.
Een ander component van het probleem is namelijk dat binnen bepaalde hoofdstromingen van de islam men de koran als een hogere norm beschouwd dan de uvrm.
Dit is fundamenteel polariserend.
Ik denk dat ook veel Christenen en Joden hun boeken als hogere vorm beschouwen dan uvrm.

Dat is ook normaal, aangezien dat de basis van hun geloof, hun manier van leven is.

uvrm is slechts een verklaring dat door de meeste landen niet eens nageleefd wordt.
  donderdag 21 december 2006 @ 16:30:31 #111
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_44631422
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:27 schreef LENUS het volgende:
Prima instelling van Australië, ook zij begrijpen dat de multiculti samenleving niet zaligmakend is.
Dat begrepen ze in een ander land dachten ze ook en het koste minimaal 54 miljoen doden en een wereldoorlog om ze duidelijk te maken dat het niet zo was.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
  donderdag 21 december 2006 @ 16:33:13 #112
162483 Haaglander
Zoo ik iets ben ....
pi_44631507
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:30 schreef Megumi het volgende:

[..]

Dat begrepen ze in een ander land dachten ze ook en het koste minimaal 54 miljoen doden en een wereldoorlog om ze duidelijk te maken dat het niet zo was.
Moslims moeten gewoon eens hun kop houden en hun haatcampagnes tegen het Westen stopzetten ..... dan sal alles reg kom.
Lekkeâh bèdehand. Nâh je zin?
pi_44631512
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:26 schreef IHVK het volgende:

[..]

Tolerantie. (dreigt verloren te gaan)
Nuchterheid. (idem)
Altijd zeggen wat je vind, wordt soms door niet-Nederlanders als grof ervaren.

En voor de rest gewoon een beetje Europees-christelijk.

Maar goed, dit is wat ik er als allochtoon van denk.
Haha inderdaad. Ben ik het wel mee eens. Ik bedoel dat er in eens mensen iemand geen hand meer wouden geven ivm hun geloof staan wij gek van te kijken. Vind je het gek lol. Het klopt ook wel dat wij echt bekend stonden als een vrij land, waar je mocht zeggen wat je wou. Maar nee, sommige groeperingen voelden zich opeens heel erg aangetrokken. En wij zijn als meerderheid toch met die groeperingen mee gegaan. En nu is die vrijheid veel minder geworden.
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
  donderdag 21 december 2006 @ 16:35:35 #114
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_44631580
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:29 schreef IHVK het volgende:

[..]

Ik denk dat ook veel Christenen en Joden hun boeken als hogere vorm beschouwen dan uvrm.

Dat is ook normaal, aangezien dat de basis van hun geloof, hun manier van leven is.

uvrm is slechts een verklaring dat door de meeste landen niet eens nageleefd wordt.
Ben ik met je eens. Maar denk dat het probleem met christenen, moslims en joden is dat ze allemal denken gelijk te hebben en in een waarheid geloven.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
pi_44631618
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:29 schreef IHVK het volgende:

[..]

Ik denk dat ook veel Christenen en Joden hun boeken als hogere vorm beschouwen dan uvrm.

Dat is ook normaal, aangezien dat de basis van hun geloof, hun manier van leven is.

uvrm is slechts een verklaring dat door de meeste landen niet eens nageleefd wordt.
Dat is leuk dat je dat denkt, maar dat heeft niets met de probleemontleding te maken die eenzijdig de schuld legt bij diegene die ervan worden beticht assimilatie op te dringen onder het mom van integratie.
Het zou zomaar kunnen, maar mijn inziens bestaat het probleem uit meerdere componenten.
If my answers frighten you then you should cease asking scary questions.
pi_44631636
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:25 schreef damian5700 het volgende:

[..]

Dat is een beetje te gemakkelijk.
Een ander component van het probleem is namelijk dat binnen bepaalde hoofdstromingen van de islam men de koran als een hogere norm beschouwd dan de uvrm.
Dit is fundamenteel polariserend.
De Koran is voor mij de hoogste norm. Geen idee wat een uvrm is, maar ook daarboven. Echter, tot op heden heeft mij dit nooit in de problemen gebracht. Ik schiet goed op met mijn collega's, vrienden en buren. Hoewel dit volgens jou fundamenteel polariserend zou moeten zijn, merk ik hier niets van. Of jij moet verschil van mening al als polariserend willen opvatten, maar dan polariseren we met z'n 16 miljoenen tegelijk.
  Donald Duck held donderdag 21 december 2006 @ 16:38:12 #117
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_44631660
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:30 schreef Megumi het volgende:

[..]

Dat begrepen ze in een ander land dachten ze ook en het koste minimaal 54 miljoen doden en een wereldoorlog om ze duidelijk te maken dat het niet zo was.
moslims hoeven niet dood. ze moeten gewoon oprotten.
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
pi_44631706
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:35 schreef Megumi het volgende:

[..]

Ben ik met je eens. Maar denk dat het probleem met christenen, moslims en joden is dat ze allemal denken gelijk te hebben en in een waarheid geloven.
Noem eens 1 christelijk land die regeert met de bijbel in de handen ? Waar de christelijke normen zoals die in de bijbel staan dat een christen andere mensen moet bekeren. Zie de paladijnen. Met het zwaard in het hand. ... Welk land regeert op die manier ? De landen die ook maar beetje christelijk zijn qua bestuur zijn naar mijn mening zijn polen en het vaticaan.
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
  donderdag 21 december 2006 @ 16:40:53 #119
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_44631749
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:33 schreef Haaglander het volgende:

[..]

dan sal alles reg kom.
Tja het apartheidsregime is gevallen. Blijkbaar aan jou voorbijgegaan.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
pi_44631771
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:33 schreef sitting_elfling het volgende:

[..]

Haha inderdaad. Ben ik het wel mee eens. Ik bedoel dat er in eens mensen iemand geen hand meer wouden geven ivm hun geloof staan wij gek van te kijken.
Maar een Japanner die geen hand geeft, maar buigt wordt als volstrekt normaal beschouwd. Rara, wat is hier krom?
quote:
Vind je het gek lol.
Ja.
quote:
Het klopt ook wel dat wij echt bekend stonden als een vrij land, waar je mocht zeggen wat je wou. Maar nee, sommige groeperingen voelden zich opeens heel erg aangetrokken. En wij zijn als meerderheid toch met die groeperingen mee gegaan. En nu is die vrijheid veel minder geworden.
Zeg nou gewoon wat je bedoelt. Groepering = moslims. Je bent toch nederlander en dus openhartig?
  donderdag 21 december 2006 @ 16:41:50 #121
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_44631776
Oeh, weet je, eigenlijk ben ik het nog niet eens zo oneens met de openingspost, het artikel dan hè. Hij geeft aan dat iedereen welkom is en dat elk geloof welkom is maar dat ze voor de rest moeten accepteren hoe het daar is en daar ben ik het wel mee eens, sterke bewoordingen, dat zeker, maar de boodschap is wel duidelijk.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
  donderdag 21 december 2006 @ 16:42:30 #122
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_44631789
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:39 schreef sitting_elfling het volgende:

[..]

Noem eens 1 christelijk land die regeert met de bijbel in de handen ? Waar de christelijke normen zoals die in de bijbel staan dat een christen andere mensen moet bekeren. Zie de paladijnen. Met het zwaard in het hand. ... Welk land regeert op die manier ? De landen die ook maar beetje christelijk zijn qua bestuur zijn naar mijn mening zijn polen en het vaticaan.
Tja in Nederland gaan we nu zoals het er nu naar uitziet wel die kant uit. Maar dat is offtopic.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
pi_44631828
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:38 schreef __Saviour__ het volgende:

[..]

moslims hoeven niet dood. ze moeten gewoon oprotten.
Maar de joden mogen wel blijven toch? Zij zijn immers geen moslim.
  donderdag 21 december 2006 @ 16:44:57 #124
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_44631862
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:41 schreef jogy het volgende:
Oeh, weet je, eigenlijk ben ik het nog niet eens zo oneens met de openingspost, het artikel dan hè. Hij geeft aan dat iedereen welkom is en dat elk geloof welkom is maar dat ze voor de rest moeten accepteren hoe het daar is en daar ben ik het wel mee eens, sterke bewoordingen, dat zeker, maar de boodschap is wel duidelijk.
Hehe ik ben een sukkel want poste eigenlijk in de essentie iets vergelijkbaars eerder.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
pi_44631867
Duidelijk stuk toch? Iedereen is welkom alleen iets van aanpassing aan de bestaande cultuur is nodig.
stupidity has become as common as common sense was before
pi_44631883
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:39 schreef sitting_elfling het volgende:

[..]

Noem eens 1 christelijk land die regeert met de bijbel in de handen ? Waar de christelijke normen zoals die in de bijbel staan dat een christen andere mensen moet bekeren. Zie de paladijnen. Met het zwaard in het hand. ... Welk land regeert op die manier ? De landen die ook maar beetje christelijk zijn qua bestuur zijn naar mijn mening zijn polen en het vaticaan.
Ik neem aan dat je op jouw speciale manier de Palestijnen bedoelt. Hun drijfveer is nationalisme en zeker niet religie. Israel daarentegen...
  donderdag 21 december 2006 @ 16:45:59 #127
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_44631899
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:43 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Maar de joden mogen wel blijven toch? Zij zijn immers geen moslim.
Dat is het verschil, daar hoor je weer niets van, die zijn stil en blijven buiten beeld. ondertussen zijn sommige van hen even radicaal als elke andere radicale tak van welke religie dan ook inderdaad. Maarja, het komt niet op de voorgrond.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
  donderdag 21 december 2006 @ 16:47:05 #128
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_44631935
Oh, ik ben tegen elke vorm van extremisme. Maar het zijn vaak mensen uit moslim landen die zich blijkbaar niet genoeg aanpassen.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
pi_44631977
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:47 schreef Fir3fly het volgende:
Oh, ik ben tegen elke vorm van extremisme. Maar het zijn vaak mensen uit moslim landen die zich blijkbaar niet genoeg aanpassen.
Ik zal het je nog sterker vertellen. Het zijn vaak mensen met zwart haar die zich niet kunnen aanpassen. Wat nu? Alle zwartharigen eruit?
  donderdag 21 december 2006 @ 16:49:13 #130
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_44632011
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:47 schreef Fir3fly het volgende:
Oh, ik ben tegen elke vorm van extremisme. Maar het zijn vaak mensen uit moslim landen die zich blijkbaar niet genoeg aanpassen.
Naja, ze schreeuwen harder, Je hebt Joodse scholen waar veel Islamitische scholen nog een puntje aan kunnen zuigen wat betreft indoctrinatie van de kleintjes.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
  donderdag 21 december 2006 @ 16:49:44 #131
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_44632021
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:43 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Maar de joden mogen wel blijven toch? Zij zijn immers geen moslim.
Die zijn naar een eigen staat gegaan en hebben zich tot de tanden bewapend na kennis gemaakt te hebben met de westerse hoogstandjes in verbrandings/vergassings-technonologie..
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
pi_44632043
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:41 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Maar een Japanner die geen hand geeft, maar buigt wordt als volstrekt normaal beschouwd. Rara, wat is hier krom?
[..]

Ja.
[..]

Zeg nou gewoon wat je bedoelt. Groepering = moslims. Je bent toch nederlander en dus openhartig?
ik ben in mijn hele leven nog geen japanner tegen gekomen die mij geen hand wou geven. En ook niet op TV/krant en andere media ( maar dat valt vaak niet serieus te nemen )

En wat is het nou weer voor onzin dat ik met groeperingen moslims bedoel . Met groeperingen bedoel ik uiteraard elk geloof maar het is natuurlijk logisch dat daar de moslims tussen vallen. Zij zijn immers een groeiende gemeenschap in nederland.

Ik heb op zich niks tegen moslims. Iig niet degene die ik ken. Kheb genoeg vrienden die moslim zijn en die zijn heel anders dan die je ziet in de krant of op tv
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
  donderdag 21 december 2006 @ 16:50:56 #133
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_44632061
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:49 schreef jogy het volgende:

[..]

Naja, ze schreeuwen harder, Je hebt Joodse scholen waar veel Islamitische scholen nog een puntje aan kunnen zuigen wat betreft indoctrinatie van de kleintjes.
Vind ik ook verwerpelijk.

Maar het gaat erom dat er blijkbaar bepaalde mensen zijn die zich niet aanpassen. Dat dat nou vaak moslims zijn, kan ik ook niets aan doen.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
  Donald Duck held donderdag 21 december 2006 @ 16:52:05 #134
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_44632102
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:49 schreef Megumi het volgende:

[..]

Die zijn naar een eigen staat gegaan en hebben zich tot de tanden bewapend na kennis gemaakt te hebben met de westerse hoogstandjes in verbrandings/vergassingns-technonologie..
Wapens waarmee ze zich nu moeten verdedigen tegen al die o zo beschaafde landen om hen heen.
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
pi_44632108
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:37 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

De Koran is voor mij de hoogste norm. Geen idee wat een uvrm is, maar ook daarboven. Echter, tot op heden heeft mij dit nooit in de problemen gebracht. Ik schiet goed op met mijn collega's, vrienden en buren. Hoewel dit volgens jou fundamenteel polariserend zou moeten zijn, merk ik hier niets van. Of jij moet verschil van mening al als polariserend willen opvatten, maar dan polariseren we met z'n 16 miljoenen tegelijk.
De Universele Verklaring voor de Rechen van de Mens, bedoelde ik met uvrm. Dat zijn de onvervreembare rechten van individuele mensen die vervat zijn in verklaringen van burger-, politieke, sociale en culturele rechten.
Bepalingen uit de sharia, bijvoorbeeld lijfstraffen en de positie van vrouwen zijn niet bepaald verenigbaar met een seculiere rechtstaat. Vrijheid van denken, godsdienst en geweten in het bijzonder voor diegene die het moslimgeloof de rug doen toekeren; in het jargon is dat de afvalligheid en vrijheid van meningsuiting, uitvoerig besproken met de kwestie van de Deense cartoons.
Ik denk aan een complexer probleem dan jij doet voorkomen.
If my answers frighten you then you should cease asking scary questions.
pi_44632179
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:45 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Ik neem aan dat je op jouw speciale manier de Palestijnen bedoelt. Hun drijfveer is nationalisme en zeker niet religie. Israel daarentegen...
Sorry ik bedoelde ook israel en uiteraard niet de palestijnen.
Maar hoe komt het toch dat de landen waar de islam overheerst, 'ook' in de politiek, Die landen over het algemeen alles behalve democratie bieden? Vrijheid van denken een NO GO is. En je daar echt veel armoede hebt, en vaak dictatoriele trekjes zijn. Hoe komt dat toch ? Mijn inziens is dat niet de echte intentie van de islam. Maar toch, ik blijf het frapant vinden .
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
pi_44632375
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:50 schreef sitting_elfling het volgende:

[..]
die ik ken. Kheb genoeg vrienden die moslim zijn en die zijn heel anders dan die je ziet in de krant of op tv
You could have fooled me. Vind je het dan niet verbazingwekkend dat bijna iedereen van zijn moslimvrienden zegt dat ze heel anders zijn dan je ziet op tv of in de krant? Doet dit bij jouw geen belletje rinkelen? Vraag je je niet af waarom die anderen wel op tv zijn of in de krant staan? Vraag je je niet af of het rechtssysteem niet gewoon brak is?
pi_44632474
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:52 schreef damian5700 het volgende:

[..]

De Universele Verklaring voor de Rechen van de Mens, bedoelde ik met uvrm. Dat zijn de onvervreembare rechten van individuele mensen die vervat zijn in verklaringen van burger-, politieke, sociale en culturele rechten.
Bepalingen uit de sharia, bijvoorbeeld lijfstraffen en de positie van vrouwen zijn niet bepaald verenigbaar met een seculiere rechtstaat. Vrijheid van denken, godsdienst en geweten in het bijzonder voor diegene die het moslimgeloof de rug doen toekeren; in het jargon is dat de afvalligheid en vrijheid van meningsuiting, uitvoerig besproken met de kwestie van de Deense cartoons.
Ik denk aan een complexer probleem dan jij doet voorkomen.
Ik denk dat jij teveel tv kijkt en kranten als de Telegraaf leest. Voor een objectievere kijk op zaken raad ik je het lezen van de vermeende bron van dit alles aan, de Koran.
  donderdag 21 december 2006 @ 17:05:16 #139
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_44632539
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:52 schreef __Saviour__ het volgende:

[..]

Wapens waarmee ze zich nu moeten verdedigen tegen al die o zo beschaafde landen om hen heen.
Of een orthodoxe jood zo beschaafd is. De technologie hebben we niet. Das jammer vindt ik .Wat ik zou zou doen in de SF modus is elk land daar een ruim arsenaal aan wapens geven kracht veld er over heen dan komen we 240.000 jaar later wel kijken hoe het is opgelost.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
pi_44632542
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:54 schreef sitting_elfling het volgende:

[..]

Sorry ik bedoelde ook israel en uiteraard niet de palestijnen.
Maar hoe komt het toch dat de landen waar de islam overheerst, 'ook' in de politiek, Die landen over het algemeen alles behalve democratie bieden? Vrijheid van denken een NO GO is. En je daar echt veel armoede hebt, en vaak dictatoriele trekjes zijn. Hoe komt dat toch ? Mijn inziens is dat niet de echte intentie van de islam. Maar toch, ik blijf het frapant vinden .
Omdat die in het zadel zijn geholpen door Amerika (nieuwe machthebbers in het MO), GB (oude machthebbers), Frankrijk (oude machthebbers)?

Het Saoudische bewind kan ik bijvoorbeeld met geen mogelijkheid islamitisch noemen. En je hebt gelijk dat de niet de echte intentie is van de Islam.
pi_44632566
quote:
Op donderdag 21 december 2006 15:51 schreef IHVK het volgende:

[..]

En hoe ga je ze selecteren? De "goede" van de "kwade" scheiden.

Voor zwart werken en dat soort dingen zijn er al straffen in Nederland. Het zou tegen artikel 1 van de grondwet zijn, om Nederlanders een andere straf te geven voor dingen en "allochtonen" een andere straf.
niet mee eens allochtonen zijn hier te gast, als jij bij iemand te gast ben dan gedraag je je tog ook gewoon? zoals de regels bij die gene zijn? en als je je daar niet aan houd,, zoals op school,, op je werk,,, dan word je tog ook weggestuurd? dan zeggen ze ook we hoeven jou hier niet je houd je niet aan onze regels,,,, waarom zou het met het buitenlanders beleid anders moeten?
pi_44632689
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:19 schreef Fir3fly het volgende:
Ik vind het geen eng bericht, maar erg duidelijk en to the point. Dat gezever over zijn god neem ik dan maar even voor lief.
["Als jullie hier niet gelukkig zijn, vertrek dan. Wij hebben jullie niet gedwongen om hier te komen. Jullie hebben gevráágd om hier te mogen komen. Accepteer dus het land dat jullie accepteerde."]

En zo is het .
Dit snap ik nou niet, als er bijvoorbeeld 5% moslims zijn in de hele populatie, dan hebben die 5% toch het recht om de Cultuur 5% te beinvloeden? Cultuur is net als stemmen; een samenstelling van de samenleving..
pi_44632699
niet denken dat ik extreem rechts ben ofzo want dat ben ik niet,,, maar als je eventjes gwoon logies nadenkt komt het daar wel zo ongv op neer
  donderdag 21 december 2006 @ 17:11:05 #144
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_44632713
quote:
Op donderdag 21 december 2006 17:00 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

You could have fooled me. Vind je het dan niet verbazingwekkend dat bijna iedereen van zijn moslimvrienden zegt dat ze heel anders zijn dan je ziet op tv of in de krant? Doet dit bij jouw geen belletje rinkelen? Vraag je je niet af waarom die anderen wel op tv zijn of in de krant staan? Vraag je je niet af of het rechtssysteem niet gewoon brak is?
Aan de andere kant kan het ook zijn dat degene waar 'we' geen contact mee hebben juist degene zijn die zich afzijdig houden van de maatschappelijk overheersende normen, de meeste Islamitische mensen die ik ken en aardig vind zijn mijn collega's, degene waar je zoveel over hoort zijn straatschoffies die een andere weg hebben gekozen om te leven. Waarom dat nou is kan per persoon verschillend zijn en ik neem zeker mee dat veel van die kinderen zich nergens thuis voelen en dat erg zat zijn. Sommige gaan rotzooi trappen op straat, andere worden radicaal omdat het makkelijke prooien zijn voor de echte haatzaaiers. En daarbij heb je nog het bulk van de Islamitsche mensen die wel mee kunnen draaien in de maatschappij en op zich geen problemen heeft met zijn omgeving.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
pi_44632799
quote:
Op donderdag 21 december 2006 17:10 schreef Maastrix het volgende:
niet denken dat ik extreem rechts ben ofzo want dat ben ik niet,,, maar als je eventjes gwoon logies nadenkt komt het daar wel zo ongv op neer
Als het ruikt als extreem rechts, eruit ziet als extreem rechts, praat als extreem rechts, voelt als extreem rechts en zich gedraagt als extreem rechts, dan is het zeker niet extreem links.
pi_44632954
quote:
Op donderdag 21 december 2006 17:02 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Ik denk dat jij teveel tv kijkt en kranten als de Telegraaf leest. Voor een objectievere kijk op zaken raad ik je het lezen van de vermeende bron van dit alles aan, de Koran.
Jammer dat je neerbuigendheid verkiest boven een inhoudelijke repliek.
Ik zal, in de toekomst, daarmee rekening houden
If my answers frighten you then you should cease asking scary questions.
  donderdag 21 december 2006 @ 17:19:27 #147
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_44632977
quote:
Op donderdag 21 december 2006 17:10 schreef Xith het volgende:

[..]

Dit snap ik nou niet, als er bijvoorbeeld 5% moslims zijn in de hele populatie, dan hebben die 5% toch het recht om de Cultuur 5% te beinvloeden? Cultuur is net als stemmen; een samenstelling van de samenleving..
Op zich heeft hij daar geen problemen mee volgens mij, zolang ze maar niet de normen en waarden van andersdenkenden aan proberen te tasten. Dus niet gaan klagen over een symool in de vlag, die was er ook al toen je daar een asielaanvraag deed. Niet gaan zeuren over een symbool of tekst boven een school want die was er altijd al, aan de andere kant zou het dan ook zo moeten zijn dat er een plek gecreëerd mag worden om de Islamitische religie te belijden. Alleen de extremistische takken van de religie zijn niet welkom, een Sharia en dergelijke, die heeft mijn inziens ook zeker geen plek in een westerse samenleving. En die komt er voorlopig ook niet natuurlijk, tenzij 66% dat wilt misschien . Maar op dat moment is de samenstelling al zodanig veraderd dat het ook niet meer zoveel boeit eigenlijk .
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
  donderdag 21 december 2006 @ 17:25:49 #148
3647 B.R.Oekhoest
Taalpotpourrist Berend Rinus
pi_44633128
Betere TT zou zijn: Extreme moslims wacht aangezegd. Dat dekt de lading. Nu is het al weer misleidend waardoor anderen er weer aanstoot aan kunnen nemen.

De privémoslim hoeft zich helemaal niet aangesproken te voelen.
De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O..
  donderdag 21 december 2006 @ 17:26:59 #149
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_44633157
quote:
Op donderdag 21 december 2006 17:25 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
Betere TT zou zijn: Extreme moslims wacht aangezegd. Dat dekt de lading. Nu is het al weer misleidend waardoor anderen er weer aanstoot aan kunnen nemen.

De privémoslim hoeft zich helemaal niet aangesproken te voelen.
Dat dus.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
pi_44633164
Ik ga naar Australië verhuizen... ik ben er nu zeker van
Ik support gevallen topclubs!
pi_44634114
Heeft er al iemand iets geroepen over aboriginals en dat den blancke Australier dus eigenlijk zijne beck moet houden over dit soort zaken? Bij deze anders
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
pi_44637197
quote:
Op donderdag 21 december 2006 18:04 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Heeft er al iemand iets geroepen over aboriginals en dat den blancke Australier dus eigenlijk zijne beck moet houden over dit soort zaken? Bij deze anders
Wat een onzin reactie. Die mensen die wonen daar toch, zijn daar geboren en getogen en zijn in grote meerderheid. Vergeet niet dat aboriginals een uitstervende bevolking is en zich volkomen tevreden voelen met de huidige manier van leven. Waarom zouden dus de inwoners niks mogen beslissen over hun eigen land?
Ik support gevallen topclubs!
pi_44637230
quote:
Op donderdag 21 december 2006 20:00 schreef Fetai het volgende:

[..]

Wat een onzin reactie. Die mensen die wonen daar toch, zijn daar geboren en getogen en zijn in grote meerderheid. Vergeet niet dat aboriginals een uitstervende bevolking is en zich volkomen tevreden voelen met de huidige manier van leven. Waarom zouden dus de inwoners niks mogen beslissen over hun eigen land?
3 keer raden waarom de aboriginals uitstervend zijn..
pi_44637684
quote:
Op donderdag 21 december 2006 20:01 schreef IHVK het volgende:

[..]

3 keer raden waarom de aboriginals uitstervend zijn..
Volgens mij vindt er geen genocide plaats of wel dan? Een belangrijke oorzaak is dat de meerderheid kampt met obesitas meen ik ooit gehoord te hebben. Erg kortzichtig jij trouwens
Ik support gevallen topclubs!
pi_44637715
quote:
Op donderdag 21 december 2006 20:14 schreef Fetai het volgende:

[..]

Volgens mij vindt er geen genocide plaats of wel dan? Een belangrijke oorzaak is dat een hele grote groep kampt met obesitas meen ik ooit gehoord te hebben. Erg kortzichtig jij trouwens
O mijn god. Volgens mij weet je best weinig van de geschiedenis van Australië.
pi_44637717
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:34 schreef Monidique het volgende:

[..]

Iemand die waarden en normen niet accepteert moet maar oprotten, bijvoorbeeld. Gaat totaal in tegen de liberale samenleving, me dunkt. En dat is dus eng.
Goh, volgens mij zie ik de linkse users toch nog altijd het eeuwige riedeltje 'als je het niet bevalt, dan emigreer je toch?!' gebruiken als iemand hier op Fok klaagt hoe walgelijk politiek correct o.i.d. Nederland is. Lees je eigen post hierboven nog maar eens....
quote:
Premier Howard ergerde sommige moslims door te zeggen dat hij een voorstander is van het stevig in de gaten houden van moskee's door de veiligheidsdiensten.
"Immigranten moeten zich aanpassen, niet de Australiërs. Ik ben het zat om steeds te horen dat we misschien een individu of hun cultuur 'stigmatiseren'. Na de laffe aanslag op Bali zien we gelukkig een opleving van het patriotisme in Australië. Maar het stof van die aanslag was nog niet neergedaald toen de 'politiek correcte' linkse meute begon te schreeuwen dat ons patriotisme een belediging was voor 'anderen'.
!!!

En zo is het maar net. Ik heb een nieuwe held! Wegwezen met je 'dieskriemienasjie!!!!' gezeur. Als het je niet bevalt dat dit een land is waar iedereen gelijke rechten heeft, ook vrouwen en homo's, een land dat op christelijke leest geschoeid en gesticht is en waar men niet gediend is van middeleeuwse normen en waarden, dan ga je maar weg. Houd je klaagzang maar voor je en zoek een ander deel van de wereld waar het je wel bevalt.

Howard
"Welfare culture is bad not just because, as in Europe, it's bankrupting the state, but because it enfeebles the citizenry, it erodes self-reliance and resourcefulness."
-Mark Steyn
pi_44637851
Veel wijst er op dat bepaalde aspecten van huidige maatschappij en cultuur in Australië terugwijzen naar een wereld van 45.000 tot 60.000 jaar oud, aspecten die overal elders in de wereld verloren gingen of vervangen werden. Toen de eerste kolonisten, zo'n 200 jaar geleden aankwamen leefden er ongeveer 700.000 mensen. Vandaag zijn ze nog met ongeveer 160.000, slechts 1% van de totale bevolking van Australië. Niet alleen door ziekte en doordat hun land werd afgenomen, verminderde hun aantal,maar ook door het onbeschaamde moorden door de Britse pioniers. Vaak waren dat gevangenen die naar Australië verbannen werden.

wikipedia.

ziekte, landafname en moord.

Allledrie Britse exportproducten.
pi_44637925
quote:
Op donderdag 21 december 2006 20:15 schreef IHVK het volgende:

[..]

O mijn god. Volgens mij weet je best weinig van de geschiedenis van Australië.
Je legt mij woorden in de mond die ik helemaal niet zeg. Ik heb niet gezegd dat er geen massamoorden plaatsgevonden hebben en ik doel helemaal niet op vroeger. Ik doel op NU en oorzaken waarom het aantal NU nog steeds afneemt. Nogmaals, waarom zou de huidige bevolking niks mogen zeggen, alleen omdat hun voorouders niet zo braaf zijn geweest EN als aboriginals er geen problemen mee hebben?
Ik support gevallen topclubs!
pi_44637992
quote:
Op donderdag 21 december 2006 20:20 schreef Fetai het volgende:

[..]

Je legt mij woorden in de mond die ik helemaal niet zeg. Ik heb niet gezegd dat er geen massamoorden plaatsgevonden hebben en ik doel helemaal niet op vroeger. Ik doel op NU en oorzaken waarom het aantal NU nog steeds afneemt. Nogmaals, waarom zou de huidige bevolking niks mogen zeggen omdat hun voorouders niet zo braaf zijn geweest EN als aboriginals er geen problemen mee hebben?
Nou dan is er sprake van een misverstand..

Dat het nu niet gebeurt weet ik, en ik kwam er ook niet mee als argument, maar dat het is gebeurd wilde ik toch zeker ff duidelijk maken.
pi_44638477
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:07 schreef Haaglander het volgende:

Ik hoop echt dat Wilders (binnenkort?) Minister van Assimilatie en Deportatie wordt, dan zullen de problemen met de Islam in Nederland als sneeuw voor de zon verdwijnen.
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_44639002
quote:
Op donderdag 21 december 2006 20:18 schreef IHVK het volgende:
Veel wijst er op dat bepaalde aspecten van huidige maatschappij en cultuur in Australië terugwijzen naar een wereld van 45.000 tot 60.000 jaar oud, aspecten die overal elders in de wereld verloren gingen of vervangen werden. Toen de eerste kolonisten, zo'n 200 jaar geleden aankwamen leefden er ongeveer 700.000 mensen. Vandaag zijn ze nog met ongeveer 160.000, slechts 1% van de totale bevolking van Australië. Niet alleen door ziekte en doordat hun land werd afgenomen, verminderde hun aantal,maar ook door het onbeschaamde moorden door de Britse pioniers. Vaak waren dat gevangenen die naar Australië verbannen werden.

wikipedia.

ziekte, landafname en moord.

Allledrie Britse exportproducten.
Blijkbaar hebben ze geleerd van hun fouten en willen ze niet dat dat nog eens gebeurt. Exit dus met je islam, ga maar een ander land veroveren.
"Welfare culture is bad not just because, as in Europe, it's bankrupting the state, but because it enfeebles the citizenry, it erodes self-reliance and resourcefulness."
-Mark Steyn
pi_44639065
quote:
Op donderdag 21 december 2006 20:52 schreef StefanP het volgende:

[..]

Blijkbaar hebben ze geleerd van hun fouten en willen ze niet dat dat nog eens gebeurt. Exit dus met je islam, ga maar een ander land veroveren.
Het aantal moslims in de VS groeit zeer snel, ik zou maar snel naar antarctica verhuizen.
Allah Al Watan Al Malik
pi_44639969
Australie Geweldig!
pi_44640127
quote:
Op donderdag 21 december 2006 20:14 schreef Fetai het volgende:

[..]

Volgens mij vindt er geen genocide plaats of wel dan?
Mwaw, dat is tegenwoordig zo'n gevoelig woord. Laten we het gecontroleerd uitsterven noemen

Laten we ze trouwens maar officieus tweederangs staatsburger noemen ook, anders raak je ook weer zo'n gevoelige snaar
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
pi_44640442
Lang leve de Westerse vrijheid.
pi_44640735
quote:
Op donderdag 21 december 2006 20:00 schreef Fetai het volgende:
Vergeet niet dat aboriginals een uitstervende bevolking is en zich volkomen tevreden voelen met de huidige manier van leven.
Dit is trouwens pas onzin. De aborginals leven voornamelijk in totale armoede en strijden al jaren om weer toegang te krijgen tot hun eigen land. Slechts een fractie is tevreden, de rest is ver weg van de backpackers weggestopt in armoedige ghetto-achtige dorpjes en buitenwijken
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
  donderdag 21 december 2006 @ 23:24:13 #167
162483 Haaglander
Zoo ik iets ben ....
pi_44644259
quote:
Op donderdag 21 december 2006 21:43 schreef Sack_Blabbath het volgende:

[..]

Dit is trouwens pas onzin. De aborginals leven voornamelijk in totale armoede en strijden al jaren om weer toegang te krijgen tot hun eigen land. Slechts een fractie is tevreden, de rest is ver weg van de backpackers weggestopt in armoedige ghetto-achtige dorpjes en buitenwijken
Wat een schoft is de blankman toch.
Lekkeâh bèdehand. Nâh je zin?
pi_44644644
Heerlijk toch, die alom bejubelde westerse vrije democratie, waar vrijheid van meningsuiting het hoogste goed is, waar je nog kunt zeggen wat je wil !

behalve als je moslim bent natuurlijk

Het hypocriete gejankzak van de usuals in dit topic is wel weer typerend voor welke 'westerse democratie' ze echt staan : die van hun eigen mening. En enkel die.
  Donald Duck held donderdag 21 december 2006 @ 23:38:32 #169
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_44644822
quote:
Op donderdag 21 december 2006 23:33 schreef gelly het volgende:
Het hypocriete gejankzak van de usuals in dit topic is wel weer typerend voor welke 'westerse democratie' ze echt staan : die van hun eigen mening. En enkel die.
Normaal toch. Onze wereld. Onze regels en cultuur. Vinden ze het niks, rotten ze toch lekker op. Ik zal ze niet missen.
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
pi_44644929
quote:
Op donderdag 21 december 2006 23:38 schreef __Saviour__ het volgende:

[..]

Normaal toch. Onze wereld. Onze regels en cultuur. Vinden ze het niks, rotten ze toch lekker op. Ik zal ze niet missen.
In hoe verre is een Australie onze wereld? Dat zou je je kunnen afvragen.....
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
  Donald Duck held donderdag 21 december 2006 @ 23:42:39 #171
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_44644967
quote:
Op donderdag 21 december 2006 23:41 schreef Sack_Blabbath het volgende:

[..]

In hoe verre is een Australie onze wereld? Dat zou je je kunnen afvragen.....
Die opmerking had meer betrekking op de Westerse wereld als geheel en niet specifiek Australië. Want de niet-integrerende moslims zijn overal een probleem.
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
pi_44645012
quote:
Op donderdag 21 december 2006 23:42 schreef __Saviour__ het volgende:

[..]

Die opmerking had meer betrekking op de Westerse wereld als geheel en niet specifiek Australië. Want de niet-integrerende moslims zijn overal een probleem.
In hoe verre is het terrecht dat Australie tot de Westerse wereld behoort? Dat zou je je kunnen afvragen....
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
pi_44645233
quote:
Op donderdag 21 december 2006 23:38 schreef __Saviour__ het volgende:

[..]

Normaal toch. Onze wereld. Onze regels en cultuur. Vinden ze het niks, rotten ze toch lekker op. Ik zal ze niet missen.
Wie is 'ons' precies ? Ik wil liever niet betrokken worden bij jouw nogal debiele mening namelijk. Ik zie liever elke bekrompen idioot vertrekken uit Nederland, ongeacht afkomst. Neemt niet weg dat iedereen het recht heeft een bekrompen idioot te zijn, ongeacht afkomst. Dat is namelijk die westerse vrijheid en democratie, dus als dat je niet bevalt, beroep je er dan ook niet op.
  Donald Duck held donderdag 21 december 2006 @ 23:53:49 #174
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_44645328
Dan voel je je er toch niet bij betrokken jongen. Dat mag. Lekker he, die vrijheid.
En ik zie liever de onaangepaste moslims vertrekken. En dat is absoluut geen bekrompenheid.
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
pi_44645369
quote:
Op donderdag 21 december 2006 23:53 schreef __Saviour__ het volgende:
Dan voel je je er toch niet bij betrokken jongen. Dat mag. Lekker he, die vrijheid.
En ik zie liever de onaangepaste moslims vertrekken. En dat is absoluut geen bekrompenheid.
Maar die onaangepaste moslims zijn toch ook onderdeel van onze cultuur?

cul·tuur (de ~ (v.))
1 (-turen/-tures) het verbouwen van gewassen => teelt
2 (-turen) geheel van voortbrengselen van een gemeenschap
3 kunst en wetenschap
4 (-turen) kweek: op een voedingsbodem gekweekte micro-organismen
5 stijl
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
  Donald Duck held donderdag 21 december 2006 @ 23:56:08 #176
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_44645389
quote:
Op donderdag 21 december 2006 23:55 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Maar die onaangepaste moslims zijn toch ook onderdeel van onze cultuur?
Nee. Dat is een geimporteerde cultuur.
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
pi_44645464
quote:
Op donderdag 21 december 2006 23:56 schreef __Saviour__ het volgende:

[..]

Nee. Dat is een geimporteerde cultuur.
Je bent van mening dat we ook maar een stukje "orginele" Hollandse cultuur hebben ? Ik hoor het graag ...
pi_44645474
quote:
Op donderdag 21 december 2006 23:56 schreef __Saviour__ het volgende:

[..]

Nee. Dat is een geimporteerde cultuur.
Nee hoor, de onaangepaste moslim is een sub-cultuur die een onderdeel vormt van een groot geheel wat wij de Nederlandse of, nog groter getrokken, de Westerse cultuur noemen.

Bijna alle onderdelen van de Nederlandse cultuur zijn geimporteerde cultuur. Zelfs het grootste gedeelte van de Westerse cultuur is geimporteerd.
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
  Donald Duck held vrijdag 22 december 2006 @ 00:00:45 #179
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_44645528
quote:
Op donderdag 21 december 2006 23:58 schreef gelly het volgende:
Je bent van mening dat we ook maar een stukje "orginele" Hollandse cultuur hebben ? Ik hoor het graag ...
Nederland heeft niet veel duidelijke cultuur waarvan je zegt: "Da's typisch puur Nederlands". Maar het is wel duidelijk westers. Op veel punten staan de islam en de moslims daar heel ver van af.
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
  vrijdag 22 december 2006 @ 00:00:51 #180
137929 beertenderrr
Wup Holland Wup
pi_44645531
Laten wij een voorbeeld nemen aan Australië
A "Nederlands restaurant" is a 'contradictio in terminus'.
If it don't matter to you, it don't matter to me
pi_44645532
quote:
Op donderdag 21 december 2006 23:58 schreef gelly het volgende:

[..]

Je bent van mening dat we ook maar een stukje "orginele" Hollandse cultuur hebben ? Ik hoor het graag ...
Fransje Bauer.

Oh nee, dat is een zigeuner
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
pi_44645585
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 00:00 schreef __Saviour__ het volgende:

[..]

Nederland heeft niet veel duidelijke cultuur waarvan je zegt: "Da's typisch puur Nederlands". Maar het wel duidelijk westers. Op veel punten staan de islam en de moslims daar heel ver van af.
Hoezo? De Islam is al decennia eeuwen lang een sub-onderdeel van de Westerse cultuur anders. Sterker nog, zonder de Islam had er niet eens een Westerse cultuur kunnen ontstaan
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
  Donald Duck held vrijdag 22 december 2006 @ 00:05:02 #183
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_44645652
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 00:02 schreef Sack_Blabbath het volgende:

[..]

Hoezo? De Islam is al decennia eeuwen lang een sub-onderdeel van de Westerse cultuur anders. Sterker nog, zonder de Islam had er niet eens een Westerse cultuur kunnen ontstaan
Jawel hoor. De islam is echt op geen enkel gebied van waarde geweest voor ons.
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
pi_44645703
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 00:05 schreef __Saviour__ het volgende:

[..]

Jawel hoor. De islam is echt op geen enkel gebied van waarde geweest voor ons.
Zonder de Islam hadden wij, als Westerlingen, waarschijnlijk nu nog steeds niet met onze bootjes Australie en Amerika ontdekt en gekoloniseerd. Om maar eens een dwars-straat te noemen.
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
pi_44645715
Inderdaad. Weg ermee. Een haatdragende, onderdrukkende, cultuur die in 1000 jaar nog niets voortgebracht heeft dan haat, haat en nog meer haat. Kijk maar even naar het Midden Oosten: een corrupte bende waar je als niet-moslim geen enkel recht hebt, waar wetenschap niet bestaat, waar vrouwen niet over straat mogen en waar cultuur niet verder komt dan een ayatollah die van een toren krijst. Jammer dat ze olie hebben, anders hadden we veel minder last van ze omdat ze dan geen nagel hadden om aan hun kont te krabben, met dan aan hun geweldige uitvindingen, onderwijs, democratie en industrie. Ahem.

Dus excuseer mij als ik me in de woorden van Howard vind dat moslims die naar Australie komen, zich maar aanpassen. En als ze dat niet doen, dan hebben ze maar niet zo'n grote mond en belijden ze hun geloof c.q. cultuur maar rustig en netjes zoals andere groepen immigranten waar geen hond last van heeft in plaats van alles maar te eisen, te schreeuwen over discriminatie en niets bij te dragen. Overal in het westen is het maar een groep: de moslims. Maar goed, volgens sommige Fokkers ligt het aan de racistische, xenofobe Zweden. En de Nederlanders. En de Denen. En de Britten. En de Duitsers. En de Fransen. En de Australiers. Enzovoorts. Toch? Want dat is de gemene factor: de westerling. Niet de moslim, oh nee....
"Welfare culture is bad not just because, as in Europe, it's bankrupting the state, but because it enfeebles the citizenry, it erodes self-reliance and resourcefulness."
-Mark Steyn
pi_44645772
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 00:07 schreef StefanP het volgende:
Inderdaad. Weg ermee. Een haatdragende, onderdrukkende, cultuur die in 1000 jaar nog niets voortgebracht heeft dan haat, haat en nog meer haat. Kijk maar even naar het Midden Oosten: een corrupte bende waar je als niet-moslim geen enkel recht hebt, waar wetenschap niet bestaat, waar vrouwen niet over straat mogen en waar cultuur niet verder komt dan een ayatollah die van een toren krijst. Jammer dat ze olie hebben, anders hadden we veel minder last van ze omdat ze dan geen nagel hadden om aan hun kont te krabben, met dan aan hun geweldige uitvindingen, onderwijs, democratie en industrie. Ahem.

Dus excuseer mij als ik me in de woorden van Howard vind dat moslims die naar Australie komen, zich maar aanpassen. En als ze dat niet doen, dan hebben ze maar niet zo'n grote mond en belijden ze hun geloof c.q. cultuur maar rustig en netjes zoals andere groepen immigranten waar geen hond last van heeft in plaats van alles maar te eisen, te schreeuwen over discriminatie en niets bij te dragen. Overal in het westen is het maar een groep: de moslims. Maar goed, volgens sommige Fokkers ligt het aan de racistische, xenofobe Zweden. En de Nederlanders. En de Denen. En de Britten. En de Duitsers. En de Fransen. En de Australiers. Enzovoorts. Toch? Want dat is de gemene factor: de westerling. Niet de moslim, oh nee....
Ha, ons intellect is ook wakker
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
  Donald Duck held vrijdag 22 december 2006 @ 00:08:54 #187
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_44645775
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 00:06 schreef Sack_Blabbath het volgende:

[..]

Zonder de Islam hadden wij, als Westerlingen, waarschijnlijk nu nog steeds niet met onze bootjes Australie en Amerika ontdekt en gekoloniseerd. Om maar eens een dwars-straat te noemen.
Maar natuurlijk. En op welke manier heeft de islam daaraan bijgedragen?
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
pi_44645817
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 00:08 schreef __Saviour__ het volgende:

[..]

Maar natuurlijk. En op welke manier heeft de islam daaraan bijgedragen?
Behalve dat wij een groot deel van onze zee(oceaan)vaartkunsten afgekeken hebben van de Moren en Arabieren die een paar eeuwen de dienst hebben uitgemaakt in Spanje en omstreken?
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
  Donald Duck held vrijdag 22 december 2006 @ 00:10:45 #189
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_44645828
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 00:07 schreef StefanP het volgende:
Jammer dat ze olie hebben, anders hadden we veel minder last van ze omdat ze dan geen nagel hadden om aan hun kont te krabben, met dan aan hun geweldige uitvindingen, onderwijs, democratie en industrie. Ahem.
Dat is een goed een punt. Zonder hun olie zouden ze echt helemaal niks zijn. Helaas heeft het westen ze daarom nog nodig. Maar da's nog maar enkele tientallen jaren. Dan is de olie op, eens kijken hoe ze zich dan denken te redden.
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
  Donald Duck held vrijdag 22 december 2006 @ 00:11:37 #190
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_44645844
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 00:10 schreef Sack_Blabbath het volgende:

[..]

Behalve dat wij een groot deel van onze zee(oceaan)vaartkunsten afgekeken hebben van de Moren en Arabieren die een paar eeuwen de dienst hebben uitgemaakt in Spanje en omstreken?
nou, bootjes bouwen. geweldig hoor. echt een verdienste van de islam.
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
pi_44645915
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 00:11 schreef __Saviour__ het volgende:

[..]

nou, bootjes bouwen. geweldig hoor. echt een verdienste van de islam.
Zonder die bootjes zou het middelpunt van onze geweldige Westerse cultuur niet door ene Chris Columbus en zijn Moorse stuurmannen ontdekt zijn.....

Weet je dat Moren min of diegenen zijn die we tegenwoordig Marokkanen noemen trouwens?
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
pi_44645957
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 00:10 schreef Sack_Blabbath het volgende:

[..]

Behalve dat wij een groot deel van onze zee(oceaan)vaartkunsten afgekeken hebben van de Moren en Arabieren die een paar eeuwen de dienst hebben uitgemaakt in Spanje en omstreken?
Sack_Blabbath is een cultuur-relativist.
Good intentions and tender feelings may do credit to those who possess them, but they often lead to ineffective — or positively destructive — policies ... Kevin D. Williamson
  Donald Duck held vrijdag 22 december 2006 @ 00:16:19 #193
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_44645973
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 00:14 schreef Sack_Blabbath het volgende:

[..]

Zonder die bootjes zou het middelpunt van onze geweldige Westerse cultuur niet door ene Chris Columbus en zijn Moorse stuurmannen ontdekt zijn.....

Weet je dat Moren min of diegenen zijn die we tegenwoordig Marokkanen noemen trouwens?
Als je wilt geloven dat de islam op die manier verantwoordelijk is voor de westerse cultuur, dan geloof je dat toch lekker. De wereld kan de hele islam missen als kiespijn. Op geen enkele manier draagt het iets positiefs bij.
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
pi_44645980
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 00:14 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Weet je dat Moren min of diegenen zijn die we tegenwoordig Marokkanen noemen trouwens?
Ik dacht dat Moren tegenwoordig vooral in Mauretanie (onder Marokko / Westelijke Sahara) wonen.

Op z'n Geenstijls: de Mauren.

No, it is Moores you idiot, not Moops.
Good intentions and tender feelings may do credit to those who possess them, but they often lead to ineffective — or positively destructive — policies ... Kevin D. Williamson
pi_44646015
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 00:15 schreef Lyrebird het volgende:

[..]

Sack_Blabbath is een cultuur-relativist.
Behalve dat dit niet eens culturrrelativisme is, is Sack_B vooral een ernstig versimpeld geschiedenislesje aan het geven wat ook voor minder.....uhm......hoe zeg ik dat netjes........belezen figuren te overzien is.
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
pi_44646030
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 00:17 schreef Sack_Blabbath het volgende:

[..]

Behalve dat dit niet eens culturrrelativisme is, is Sack_B vooral een ernstig versimpeld geschiedenislesje aan het geven wat ook voor minder.....uhm......hoe zeg ik dat netjes........belezen figuren te overzien is.
Ah, meneer voelt zich ook moreel superieur.
Good intentions and tender feelings may do credit to those who possess them, but they often lead to ineffective — or positively destructive — policies ... Kevin D. Williamson
pi_44646086
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 00:16 schreef Lyrebird het volgende:

[..]

Ik dacht dat Moren tegenwoordig vooral in Mauretanie (onder Marokko / Westelijke Sahara) wonen.

Op z'n Geenstijls: de Mauren.

No, it is Moores you idiot, not Moops.
De geschiedkundige Moren die destijds langdurig aan het overwinteren waren in Spanje was een mengelmoesje van vrijwel alle Noord-Afrikaanse Berbergroepen, een handje vol Arabieren en nog wat verdwaalde Afrikaantjes. De Moren in Mauretanie zullen daar vast ook afstammelingen van zijn. De Berbers van Marokko, Algerije, etc zijn dat echter net zo hard.
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
pi_44646097
Alsjeblieft zeg. De islam heeft, op wat verdwaalde eenvoudige wiskunde of sterrekunde, kwa wetenschap en uitvindingen niets voortgebracht. Nul. Niks. Doe dus niet alsof de moslims boten of de zeevaart bedacht hebben, want dat hebben ze niet.

Oh ja. De crew van Columbus: http://www.columbusnavigation.com/crew.shtml

Volop Moren inderdaad
"Welfare culture is bad not just because, as in Europe, it's bankrupting the state, but because it enfeebles the citizenry, it erodes self-reliance and resourcefulness."
-Mark Steyn
  Donald Duck held vrijdag 22 december 2006 @ 00:22:16 #199
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_44646107
En trouwens, omgedraaid is het nog beter. De islam bestaat dankzij het christendom. Het is er een slechte kopie van, alleen dan verspreid door de woorden van een man met voorliefde voor kleine meisjes. Dus dan zijn we uiteindelijk toch nog verantwoordelijk voor het ontstaan van onze eigen cultuur.
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
pi_44646116
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 00:18 schreef Lyrebird het volgende:

[..]

Ah, meneer voelt zich ook moreel superieur.
Nee hoor, ik weet ook niets van sommige zaken. Ik zou het dan ook erg fijn vinden als mensen mij bijspijkeren als ik onzin verkoop in een topic over die zaken
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
  Donald Duck held vrijdag 22 december 2006 @ 00:23:02 #201
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_44646123
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 00:21 schreef StefanP het volgende:
Alsjeblieft zeg. De islam heeft kwa wetenschap en uitvindingen niets voortgebracht. Nul. Niks
Jawel, de bomgordel!
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
pi_44646145
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 00:21 schreef StefanP het volgende:
Alsjeblieft zeg. De islam heeft kwa wetenschap en uitvindingen niets voortgebracht. Nul. Niks. Doe dus niet alsof de moslims boten of de zeevaart bedacht hebben, want dat hebben ze niet.

Oh ja. De crew van Columbus: http://www.columbusnavigation.com/crew.shtml

Volop Moren inderdaad
Je weet dat de bevolking van Andalusie destijds uit Berbers (oftwel Moren) bestond

nu nog steeds voornamelijk uit afstammelingen van die berbers trouwens

[ Bericht 1% gewijzigd door Sack_Blabbath op 22-12-2006 00:36:04 ]
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
pi_44646209
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 00:22 schreef __Saviour__ het volgende:
En trouwens, omgedraaid is het nog beter. De islam bestaat dankzij het christendom. Het is er een slechte kopie van, alleen dan verspreid door de woorden van een man met voorliefde voor kleine meisjes. Dus dan zijn we uiteindelijk toch nog verantwoordelijk voor het ontstaan van onze eigen cultuur.
De Islam bestaat voornamelijk dankzij het Jodendom, maar zonder het Christendom hadden de zaken er waarschijnlijk inderdaad ook anders voorgestaan. Weet je trouwens dat Jezus door Moslims gezien wordt als een profeet en dat de Bijbel een heilig boek is voor Moslims?

De Islam is echter niet echt een kopie te noemen van het Christendom. Hoewel er natuurlijk genoeg parallen te trekken zijn met zowel het Christendom als het Jodendom.
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
  Donald Duck held vrijdag 22 december 2006 @ 00:33:15 #204
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_44646377
Ze degraderen hem tot profeet ja. Terwijl Jezus in het Christendom toch wel iets meer is.
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
pi_44646430
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 00:33 schreef __Saviour__ het volgende:
Ze degraderen hem tot profeet ja. Terwijl Jezus in het Christendom toch wel iets meer is.
Tja, en voor Westerse atheisten is hij helemaal niets. Voor Joden was hij destijds een vijand. En al die andere religies hebben helemaal niets met de beste man. Wat is je punt?
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
  Donald Duck held vrijdag 22 december 2006 @ 00:37:38 #206
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_44646467
Dat dit niks zegt:
quote:
Weet je trouwens dat Jezus door Moslims gezien wordt als een profeet en dat de Bijbel een heilig boek is voor Moslims?
Dit houdt niet in dat de islam geweldige respect heeft voor het christendom
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
pi_44649523
En terecht. Waarom meewerken aan godslastering en hypocrisie?
pi_44649556
Prachtig stukje in de OP
"Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo
  vrijdag 22 december 2006 @ 07:35:05 #209
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_44649599
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 00:37 schreef __Saviour__ het volgende:
Dat dit niks zegt:
[..]

Dit houdt niet in dat de islam geweldige respect heeft voor het christendom
En omgekeerd natuurlijk. Althans nu dat was vroeger anders.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
  vrijdag 22 december 2006 @ 07:37:01 #210
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_44649603
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 07:17 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
En terecht. Waarom meewerken aan godslastering en hypocrisie?
Godslastering kan niet. Want iets wat niet bestaat en ongrijpbaar is valt niet te belasteren.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
pi_44653756
quote:
Op donderdag 21 december 2006 20:15 schreef StefanP het volgende:

[..]

Goh, volgens mij zie ik de linkse users toch nog altijd het eeuwige riedeltje 'als je het niet bevalt, dan emigreer je toch?!' gebruiken als iemand hier op Fok klaagt hoe walgelijk politiek correct o.i.d. Nederland is. Lees je eigen post hierboven nog maar eens....
Nou, het zijn inderdaad de linkse users met dat riedeltje, hoor. Wat bedoel je met mijn eigen post?
quote:
Als het je niet bevalt dat dit een land is waar iedereen gelijke rechten heeft, ook vrouwen en homo's, een land dat op christelijke leest geschoeid en gesticht is en waar men niet gediend is van middeleeuwse normen en waarden, dan ga je maar weg.
pi_44653806
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 00:23 schreef __Saviour__ het volgende:

[..]

Jawel, de bomgordel!
Hindoeïstische uitvinding.
pi_44654215
Zijn er uberhaupt wapens door moslims uitgevonden Voor een moordzuchtig en haatdragend volk als de moslims zou dit toch een koud kunstje moeten zijn?
pi_44654470
Kromzwaard, hè... .
pi_44654588
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 12:13 schreef Monidique het volgende:
Kromzwaard, hè... .
Was dat geen Centraal-Aziatische uitvinding
pi_44660214
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 12:03 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Zijn er uberhaupt wapens door moslims uitgevonden Voor een moordzuchtig en haatdragend volk als de moslims zou dit toch een koud kunstje moeten zijn?
De bommenriem?
pi_44660264
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 15:45 schreef Gebleekte het volgende:

[..]

De bommenriem?
Nee.
  vrijdag 22 december 2006 @ 16:05:18 #218
120804 Yildiz
Freedom or loyalty?
pi_44660693
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:07 schreef Haaglander het volgende:
Voor alle stroopsmeerders en identiteitsverkrachters van fok!!
Trouw.nl

[..]

Ik zie de christelijke zeloten van CDA, PvdA en CU dit niet (durven) zeggen. Ik hoop echt dat Wilders (binnenkort?) Minister van Assimilatie en Deportatie wordt, dan zullen de problemen met de Islam in Nederland als sneeuw voor de zon verdwijnen.
WIlders wil juist óók geloof meer in de politiek brengen, joods-christelijke superieuriteit in de grondwet vastleggen enzo.
Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
pi_44662050
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 12:03 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Zijn er uberhaupt wapens door moslims uitgevonden Voor een moordzuchtig en haatdragend volk als de moslims zou dit toch een koud kunstje moeten zijn?
De demografische bom.
Good intentions and tender feelings may do credit to those who possess them, but they often lead to ineffective — or positively destructive — policies ... Kevin D. Williamson
pi_44662122
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 17:07 schreef Lyrebird het volgende:

[..]

De demografische bom.
Nee dat is door de Chinezen uitgevonden.
Allah Al Watan Al Malik
pi_44662720


En dat allemaal uit de mond van een Australier wiens voorouders Australie niet hebben gesticht, maar hebben bezet ten koste van de aboriginals. Hebben ze de taal van de aboriginals geleerd? Hebben ze de gewoonten, de normen en waarden van de aboriginals overgenomen?



Sorry, maar deze kneus kan ik absoluut niet serieus nemen. Hij heeft een punt als hij zegt dat immigranten de geldende wet dienen te accepteren, de geldende taal moeten leren en met de reeds aanwezige populatie vredig moet samenleven, maar er is in een seculiere maatschappij ook nog zoiets als individuele vrijheid, een begrip wat rechts, ook in Australie, blijkbaar maar wat graag overboord wil gooien om de enge moslim buiten de deur te houden.
pi_44663028
quote:
"Deze cultuur is gedurende 200 jaar ontwikkeld na strijd, uitproberen en overwinningen door miljoenen mensen die op zoek waren naar vrijheid."
Sja, zo kun je gedeporteerd worden naar de andere kant van de wereld natuurlijk ook noemen.
quote:
"Immigranten moeten zich aanpassen, niet de Australiërs."
Zo is dat, wanneer gaan die import-criminelen dat eens doen ? De autochtonen in Australië wachten al een tijdje.
  vrijdag 22 december 2006 @ 18:02:44 #223
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_44663273
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 17:38 schreef Vhiper het volgende:


En dat allemaal uit de mond van een Australier wiens voorouders Australie niet hebben gesticht, maar hebben bezet ten koste van de aboriginals. Hebben ze de taal van de aboriginals geleerd? Hebben ze de gewoonten, de normen en waarden van de aboriginals overgenomen?



Sorry, maar deze kneus kan ik absoluut niet serieus nemen. Hij heeft een punt als hij zegt dat immigranten de geldende wet dienen te accepteren, de geldende taal moeten leren en met de reeds aanwezige populatie vredig moet samenleven, maar er is in een seculiere maatschappij ook nog zoiets als individuele vrijheid, een begrip wat rechts, ook in Australie, blijkbaar maar wat graag overboord wil gooien om de enge moslim buiten de deur te houden.
Shocking! Jij vergelijkt de superieure Blanke Man met een Moslim? Natuurlijk hoefde de superieure Blanke Man zich niet aan te passen aan de naaktlopende Aboriginals. Maar alles en iedereen moet zich nu wel aan de superieure Blanke Man aanpassen, hoor.
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
pi_44663323
Je mag kennelijk ook alleen op zoek naar vrijheid als je christelijk bent.
  Donald Duck held vrijdag 22 december 2006 @ 18:59:35 #225
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_44664572
vrijheid is ook typisch iets voor de westerse/christelijke wereld. in de islam(itische landen) is maar van weinig vrijheid sprake.
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
  vrijdag 22 december 2006 @ 19:00:19 #226
120804 Yildiz
Freedom or loyalty?
pi_44664591
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 18:59 schreef __Saviour__ het volgende:
vrijheid is ook typisch iets voor de westerse/christelijke wereld. in de islam(itische landen) is maar van weinig vrijheid sprake.
vrijheid en christelijk in 1 zin. Vrij van een brandmerk op je voorhoofd, dát weet je bij een christelijke partij, meer ook niet hoor En dat is eigenlijk ook maar vanwege die lastige passage met dat getal van het beest in dat boekje van ze.
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 18:04 schreef gelly het volgende:
Je mag kennelijk ook alleen op zoek naar vrijheid als je christelijk bent.
De mate van lompheid irriteerde mij in Australie wel. Nieuw-Zeelanders irriteren zich er ook aan. Een stelletje bier-drinkende luiwamessen zijn het. Ze kunnen niet eens een tunnel door de stad Sydney bouwen, daarvoor moeten ze Nieuw-Zeelanders inhuren.

Dat 'open en vriendelijk' is alleen maar omdat Australie donders goed weet dat ze zonder toerisme niks meer zijn.

Met 'mate' bedoel ik overigens niet dat iedereen zo is, maar dat er procentueel best veel mensen zijn die het lollig vinden om onder het genot van een biertje, met een gebroken biefles op wat arabieren in te meppen.

Het is daarbij erg jammer dat een land als Australie totaal verknald wordt door falende politiek naar Engels model, wat in de UK ook hard bezig is met falen. In Nieuw-Zeeland valt het juist best wel mee. Daar is men wat pragmatischer, alleen heerst er een kleine sfeer van positieve discriminatie naar de lokale Maori's.

[ Bericht 7% gewijzigd door Yildiz op 22-12-2006 19:42:36 ]
Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
  zaterdag 23 december 2006 @ 14:21:42 #227
3647 B.R.Oekhoest
Taalpotpourrist Berend Rinus
pi_44681633
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 00:21 schreef StefanP het volgende:
Alsjeblieft zeg. De islam heeft, op wat verdwaalde eenvoudige wiskunde of sterrekunde, kwa wetenschap en uitvindingen niets voortgebracht. Nul. Niks. Doe dus niet alsof de moslims boten of de zeevaart bedacht hebben, want dat hebben ze niet.

Oh ja. De crew van Columbus: http://www.columbusnavigation.com/crew.shtml

Volop Moren inderdaad
Toen het christendom in dezelfde agressieve fase zat waarin de islam nu zit (inderdaad: 500-600 jaar geleden), werd de wetenschappelijke ontwikkeling ook danig afgeremd. Denk maar eens aan Galilei.
De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O..
  zaterdag 23 december 2006 @ 15:02:31 #228
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_44682363
Geweldige uitspraken van de MP van Ozzy.

En al die linkse huillies mogen ophouden; de moslims in australie worden op geen enkele manier beperkt in hun manier van leven.

Er is alleen een duidelijke boodschap gegeven, waar in feite geen praktische consequenties aanzitten.
&lt;signature here&gt;.
pi_44682595
quote:
Op zaterdag 23 december 2006 14:21 schreef B.R.Oekhoest het volgende:

[..]

Toen het christendom in dezelfde agressieve fase zat waarin de islam nu zit (inderdaad: 500-600 jaar geleden), werd de wetenschappelijke ontwikkeling ook danig afgeremd. Denk maar eens aan Galilei.
dat klopt in die zin wel. Het christendom moorde een 600 a 700 honderd jaar geleden alles wat los en vast zat. De islam is ong zo veel jonger dan het christendom. Diezelfde paralellll zou je kunnen doortrekken
De islam is by far the meest bloederigste religie atm.
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
pi_44685570
quote:
Op zaterdag 23 december 2006 15:15 schreef sitting_elfling het volgende:

[..]

dat klopt in die zin wel. Het christendom moorde een 600 a 700 honderd jaar geleden alles wat los en vast zat. De islam is ong zo veel jonger dan het christendom. Diezelfde paralellll zou je kunnen doortrekken
De islam is by far the meest bloederigste religie atm.
Het is niet de religie die bloederig is, het zijn de figuren die religie als machtsmiddel gebruiken, net als dat het christendom in naam van diegenen misbruikt is (en wordt) ... Of je nu uit naam van het kapitalisme, communisme, islam, christendom of welke ideologie dan ook iemand vermoordt, het slachtoffer zal het weinig uitmaken. Punt is dat het vrijwel altijd om macht gaat, of een conflict over de ruggen van mensen die gewoon willen leven naast elkaar, ongeacht religie of overtuiging. Dat zou het uitgangspunt moeten zijn in een westerse vrije samenleving, niet het soort volksophitserij dat in Australië kennelijk gemeengoed is..
  zondag 24 december 2006 @ 01:36:01 #231
96190 PJORourke
Beautiful burnout
pi_44697759
En Peter Costello wordt gezien als de grote linkse softie van de Australische regering.
What are you going to do to me? You go fuck yourself - I say what I want.
- Oriana Fallaci 1929-2006
  zondag 24 december 2006 @ 01:50:25 #232
120804 Yildiz
Freedom or loyalty?
pi_44697975
Moordenaars hebben een hart, iedere user hier heeft ook een hart, dus...

kom op zeg, .
quote:
Op zaterdag 23 december 2006 15:02 schreef ExTec het volgende:
Geweldige uitspraken van de MP van Ozzy.

En al die linkse huillies mogen ophouden; de moslims in australie worden op geen enkele manier beperkt in hun manier van leven.

Er is alleen een duidelijke boodschap gegeven, waar in feite geen praktische consequenties aanzitten.
Whatever mate. !
Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
pi_44701835
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:51 schreef Monidique het volgende:

[..]

Dat is dus het probleem: dé Nederlandse waarden en normen bestaan niet.
Wat je nu zegt is een beetje hetzelfde als het onkennen van de holocaust. Bij dergelijke opmerkingen word ik lichtelijk onpasselijk en schaam mij dat Nederland zulke idioten voortbrengt.
pi_44701963
Overigens is aan de OP niets aan te merken, niets van deportatie wat sommigen suggereren of discriminatie. Kortom, een duidelijke boodschap van als je gastland je niet aanstaat, staat het je vrij om te vertrekken naar een ander werelddeel waar je gedachtegoed wel wordt geaccepteerd.
pi_44701974
quote:
Op zondag 24 december 2006 01:36 schreef PJORourke het volgende:
En Peter Costello wordt gezien als de grote linkse softie van de Australische regering.
Welkom terug van je ban trouwens.
  zondag 24 december 2006 @ 12:43:58 #236
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_44703337
quote:
Op zondag 24 december 2006 11:49 schreef Dr.Nikita het volgende:
Overigens is aan de OP niets aan te merken, niets van deportatie wat sommigen suggereren of discriminatie. Kortom, een duidelijke boodschap van als je gastland je niet aanstaat, staat het je vrij om te vertrekken naar een ander werelddeel waar je gedachtegoed wel wordt geaccepteerd.
Daar komt het kort samengevat op neer, is het niet.

Maar de extreem-linksen hier doen liever hun best om 'het beeld' op te roepen dat WO2 achtige deportaties maar een paar dagen in de toekomst van ons verwijderd zijn!
&lt;signature here&gt;.
  Donald Duck held zondag 24 december 2006 @ 13:12:27 #237
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_44704201
Dat is dus zo extreem zwak van links. Altijd wo2 erbij halen als iets anti-buitenlander is.
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
pi_44704253
quote:
Op zondag 24 december 2006 11:44 schreef Dr.Nikita het volgende:

[..]

Wat je nu zegt is een beetje hetzelfde als het onkennen van de holocaust. Bij dergelijke opmerkingen word ik lichtelijk onpasselijk en schaam mij dat Nederland zulke idioten voortbrengt.
Dat mag je wel even uitleggen. Hilarisch.
pi_44704320
quote:
Op zondag 24 december 2006 13:12 schreef __Saviour__ het volgende:
Dat is dus zo extreem zwak van links. Altijd wo2 erbij halen als iets anti-buitenlander is.
Ik heb het topic even heel snel doorzocht, dus ik kan iets over het hoofd hebben gezien, maar de eerste die het over de Tweede Wereldoorlog heeft, is de user boven jou. Ok, KB heeft het over "nazipropaganda", maar dat gaat over wat een andere user geschreven heeft en niet dit bericht op zich.
pi_44704643
quote:
Monidique het volgende:

[..]

Dat mag je wel even uitleggen. Hilarisch.
Traag van begrip?

Tip: google eens op normen en waarden! Ennehhh....... normen en waarden bestaan echt hoor...... 1.380.000 Hits maar over dit begrip.
  zondag 24 december 2006 @ 13:33:13 #241
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_44704783
quote:
Op zondag 24 december 2006 13:16 schreef Monidique het volgende:

[..]

Ik heb het topic even heel snel doorzocht, dus ik kan iets over het hoofd hebben gezien, maar de eerste die het over de Tweede Wereldoorlog heeft, is de user boven jou. Ok, KB heeft het over "nazipropaganda", maar dat gaat over wat een andere user geschreven heeft en niet dit bericht op zich.
Wat een kolder man.

Het wordt idd niet gezegd met zoveel woorden, maar volgens jouw zijn dit soort uitspraken toch wel heel 'eng', en ik kan je uitdagen om uit te leggen wat dan het eindpunt zou zijn, maar dat weten we al, dus laten we onszelf de moeite besparen.

Je wint niet van intolerantie, door tot in het oneindige tolerant te zijn, maar die kant zie jij comfortabel niet, jij gaat lekker als vanouds door met de westerse wereld langs jouw liniaal der tolerantie te leggen, inclusief moralistisch vingertje, als een partij niet voldoet aan jouw criteria.
&lt;signature here&gt;.
pi_44705121
quote:
Op zondag 24 december 2006 11:44 schreef Dr.Nikita het volgende:

[..]

Wat je nu zegt is een beetje hetzelfde als het onkennen van de holocaust. Bij dergelijke opmerkingen word ik lichtelijk onpasselijk en schaam mij dat Nederland zulke idioten voortbrengt.
Dat jij onpasselijk wordt zegt toch dat je een ander moreel kader hebt dan die andere Blanke Hollander, Monidique?
pi_44705478
Howard is nu de eerste die dit zegt; er zullen er nog wel een paar volgen over verloop van tijd. NIet zo gek ook, als je naar de geschiedenis kijkt zie je dat er vrijwel altijd wel ergens een oorlog wordt gevoerd. Zou dat zijn omdat verschillende volkeren zo goed met elkaarkunnen integreren, of zou er een andere reden voor zijn?
Big dick.
  zondag 24 december 2006 @ 13:53:48 #244
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_44705552
quote:
Op zondag 24 december 2006 11:44 schreef Dr.Nikita het volgende:

[..]

Wat je nu zegt is een beetje hetzelfde als het onkennen van de holocaust. Bij dergelijke opmerkingen word ik lichtelijk onpasselijk en schaam mij dat Nederland zulke idioten voortbrengt.
Daar zou ik het niet mee vergelijken.

Dat het voor de rest wel een zeer-oudbakken cultuur-relativistisch argument is, is een feit.

Argumenten als dat er 'geen nederlandse cultuur bestaat' zijn te naief om serieus te nemen.
&lt;signature here&gt;.
  Donald Duck held zondag 24 december 2006 @ 13:54:07 #245
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_44705565
quote:
Op zondag 24 december 2006 13:16 schreef Monidique het volgende:

[..]

Ik heb het topic even heel snel doorzocht, dus ik kan iets over het hoofd hebben gezien, maar de eerste die het over de Tweede Wereldoorlog heeft, is de user boven jou. Ok, KB heeft het over "nazipropaganda", maar dat gaat over wat een andere user geschreven heeft en niet dit bericht op zich.
niet enkel dit topic. maar werkelijke iedere keer als er iets over maatregelen tegen niet-integrerend tuig gezegd wordt, valt vroeg of laat altijd een nazi vergelijking.
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
pi_44705586
quote:
Op donderdag 21 december 2006 16:14 schreef MrVVD het volgende:

[..]

ik ben het volkomen eens met de topic. er staat eigenlijk niks geks. er staat niet iets als gij zult ook christen worden, of een minirokje aan doen en je laten gang bangen of donderdag vrijdag en zaterdag je zat zuipen, snuiven en elkaars vrouwen neuken. nee helemaal niets daarover. gewoon de wetten en het recht van de maatschappij accepteren waarin je woont. Niet mee eens even goede vrienden maar probeer het dan elders.

is gewoon zo, niets mis mee.
Kern van het betoog eigenlijk. Wat is de bron van het bericht trouwens?
pi_44705777
quote:
Op zondag 24 december 2006 13:28 schreef Dr.Nikita het volgende:

[..]

Traag van begrip?
Nee. Het is gewoon vrij apart iemand te vergelijken met een Holocaustontkenner als hij zegt dat dé Nederlandse waarden en normen niet bestaan.
quote:
Tip: google eens op normen en waarden! Ennehhh....... normen en waarden bestaan echt hoor...... 1.380.000 Hits maar over dit begrip.
"Aliens on mars" heeft honderdduizend hits meer. Ik ontken niet dat er normen en waarden zijn. Ik denk zelfs dat er wel Nederlandse waarden en normen zijn, ongeveer, dat is cultuur namelijk. Het punt is dan alleen wel dat je zult moeten generaliseren. Ik reageerde op "Wat vind je van iemand die de Nederlandse waarden en normen niet accepteert?" en sja, die dé Nederlandse waarden en normen bestaan niet. Drie kussen op de wangen? Rond etenstijd iemand bezoeken? Etcetara. Iedereen heeft weer andere waarden en normen en die zijn net zo Nederlands als de andere. Maar goed, sociaal of cultureel kun je vast wel door middel van generalisatie op deze waarden en normen komen, maar het raakt hier het juridische (maar is het nog niet) en dan kun je niet stellen dat dergelijke waarden en normen er zijn. Mits je niet in een totalitaire staat wil leven, althans.
pi_44705869
quote:
Op zondag 24 december 2006 13:33 schreef ExTec het volgende:
Het wordt idd niet gezegd met zoveel woorden,
Nee, niet met zoveel woorden, nee. Ook niet met maar één woord.
quote:
maar volgens jouw zijn dit soort uitspraken toch wel heel 'eng', en ik kan je uitdagen om uit te leggen wat dan het eindpunt zou zijn, maar dat weten we al, dus laten we onszelf de moeite besparen.
Ja, de uitspraken zijn eng. Dus...? Waar is die vermaledijde Tweede Wereldoorlog nou?
quote:
Je wint niet van intolerantie, door tot in het oneindige tolerant te zijn, maar die kant zie jij comfortabel niet, jij gaat lekker als vanouds door met de westerse wereld langs jouw liniaal der tolerantie te leggen, inclusief moralistisch vingertje, als een partij niet voldoet aan jouw criteria.
Ik heb geen flauw idee wat je hier beweert. Het enige dat het zou kunnen zijn, is dat je mij van liberalisme beschuldigt en het willen beschermen van mijn eigen rechten. Sja, het kan erger.
  zondag 24 december 2006 @ 14:06:27 #249
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_44706075
-edit-
Ach, whatever.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
  zondag 24 december 2006 @ 14:09:54 #250
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_44706211
quote:
Op zondag 24 december 2006 13:59 schreef Monidique het volgende:

Ik reageerde op "Wat vind je van iemand die de Nederlandse waarden en normen niet accepteert?" en sja, die dé Nederlandse waarden en normen bestaan niet.
Dit cultuur relativistische gewouwel gaat nergens over.

Simpelste oplossing voor dweeps zoals jij is bv. naar Belgie of Frankrijk, of nog beter naar het MO gaan.

Dan kom je tot de conclusie dat die mensen heel anders met elkaar omgaan/ hele andere gebruiken en gewoonten hebben dan dat wij hebben.

Dat 'totaal' aan gebruiken en gewoonte noemen we onze cultuur danwel onze normen en waarden.

Dat jij er moeite mee hebt om onze cultuur in 2 zinnen samen te vatten, is niet zo vreemd, het begrip cultuur is dermate abstract dat dat gewoon niet mogelijk is, maar dat laat onverlet dat er wel degelijk een NL cultuur is.

Ook dat culturen constant in beweging zijn, en elkaar beinvloeden veranderd dat feit niet.

Je zou het bv. ook aan een buitenlander die hier woont kunnen vragen, of er een verschil tussen de cultuur hier en de cultuur in z'n land van herkomst is.

En een andere vraag die ik altijd graag aan cultuur relativisten zoals jijzelf vraag:

Is het een specifieke 'eigenschap' van NL volgens jou dat wij geen 'cultuur' hebben, of hebben andere landen daar ook last van?

Want het verschil tussen het leven hier en in frankrijk is merkbaar (en m'n ouders hebben een huis in frankrijk, waar ik regelmatig kom, dus het is praktijk ervaring).

Of ga je het vervolgens gooien op een nog naiever onhoudbaar vergezicht als: "Heel de wereld deelt 1 cultuur, de wereld is van iedereen? "

Maar ik krijg meestal geen antwoord van de mensen aan wie ik de vraag stel, dus verwacht er nu eigenlijk ook geen
&lt;signature here&gt;.
pi_44706402
quote:
Op zondag 24 december 2006 14:09 schreef ExTec het volgende:

[..]

Dit cultuur relativistische gewouwel gaat nergens over.

Simpelste oplossing voor dweeps zoals jij is bv. naar Belgie of Frankrijk, of nog beter naar het MO gaan.

Dan kom je tot de conclusie dat die mensen heel anders met elkaar omgaan/ hele andere gebruiken en gewoonten hebben dan dat wij hebben.

Dat 'totaal' aan gebruiken en gewoonte noemen we onze cultuur danwel onze normen en waarden.

Dat jij er moeite mee hebt om onze cultuur in 2 zinnen samen te vatten, is niet zo vreemd, het begrip cultuur is dermate abstract dat dat gewoon niet mogelijk is, maar dat laat onverlet dat er wel degelijk een NL cultuur is.

Ook dat culturen constant in beweging zijn, en elkaar beinvloeden veranderd dat feit niet.

Je zou het bv. ook aan een buitenlander die hier woont kunnen vragen, of er een verschil tussen de cultuur hier en de cultuur in z'n land van herkomst is.
Wow, dat lijkt erg veel op "Ik denk zelfs dat er wel Nederlandse waarden en normen zijn, ongeveer, dat is cultuur namelijk. (...) Maar goed, sociaal of cultureel kun je vast wel door middel van generalisatie op deze waarden en normen komen", maar ik moet toegeven dat jij het wel wat uitgebreider weet te vertellen.
quote:
Maar ik krijg meestal geen antwoord van de mensen aan wie ik de vraag stel, dus verwacht er nu eigenlijk ook geen
Dat zijn nu al drie vragen waarop je geen antwoord verwacht.
  zondag 24 december 2006 @ 14:17:34 #252
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_44706534
quote:
Op zondag 24 december 2006 14:01 schreef Monidique het volgende:

[..]

Nee, niet met zoveel woorden, nee. Ook niet met maar één woord.
[..]

Ja, de uitspraken zijn eng. Dus...? Waar is die vermaledijde Tweede Wereldoorlog nou?
Ok dan, leg mee dan eens haarfijn uit wat er 'eng' is aan de uitspraken.
quote:
Ik heb geen flauw idee wat je hier beweert.
Nee? Ik zal het je uitleggen: de OP gaat erover dat de MP van Australie uitspraken doet over bepaalde intolerante kanten van de islam, let op: zoals deze zich manifesteert.

Al zie ik je er wel voor aan om deze algemeen bekende intolerate kanten te ontkennen
&lt;signature here&gt;.
  zondag 24 december 2006 @ 14:23:14 #253
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_44706861
quote:
Op zondag 24 december 2006 14:14 schreef Monidique het volgende:

Dat zijn nu al drie vragen waarop je geen antwoord verwacht.
Ja, en dat je zeer selectief antwoord is dus bewezen.

Nogmaals: hoe verklaar je dan dat er in de praktijk een verschil bestaat tussen landen?

En: vertel ons eens of alleen NL last heeft van het hebben van geen cultuur?

En wil je hier dan vol gaan houden dat buitenlanders die in dit land komen geen verschil in cultuur ervaren?

En geef ens gewoon antwoord ipv de wannabe-intellectueel uit te hangen
&lt;signature here&gt;.
  zondag 24 december 2006 @ 14:23:38 #254
120804 Yildiz
Freedom or loyalty?
pi_44706882
quote:
Op zondag 24 december 2006 11:44 schreef Dr.Nikita het volgende:

[..]

Wat je nu zegt is een beetje hetzelfde als het onkennen van de holocaust. Bij dergelijke opmerkingen word ik lichtelijk onpasselijk en schaam mij dat Nederland zulke idioten voortbrengt.
Hij heeft wel gelijk, de Nederlandse normen & waarden bestaan niet, ze kunnen derhalve ook niet opgelegd worden. Wettelijk zit ons land wat anders in elkaar dan anderen, en dat is het dan wel.

Ik eet bijvoorbeeld geen rookworst, ik krijg dat niet weg, ben ik nu tegen de normen&waarden? Nee, ons wettelijke stelsel laat toe dat iedereen behoorlijk mag eten wat hij of zij wil binnen alle redelijkheid en goede zeden. Dat er nu sommige mensen bestaan die vinden 'dat je moet eten wat de pot schaft' mag van mij best, maar ik eet het niet. En die redelijk vrije cultuur, is nu precies ons land. Omdát de wet het toestaat. Al heeft het CDA het daar niet zo op, die heeft het sowieso niet zo op met vrijheid van meningsuiting.

Evenals een wauwelwoord van verschil tussen cultuur, dat is slechts een kwestie van perceptie en momentopnamens. Natuurlijk staan er in Duitsland veel meer windmolens en zonnepanelen, dat zit niet in 'de cultuur', maar er zit wat meer subsidie op zodat dat financieel haalbaarder is. Wellicht zijn de regels daar ook wat soepeler. In Duitsland schijnt men vrijwel altijd achteruit in te parkeren in een vak waar de auto's deur tegen deur staan, dat is misschien cultuur, maar dat is nergens opgelegd.
In datzelfde autoverkeer moet rechts altijd invoegen in links, terwijl je hier juist van rechts in moet voegen op links, afgezien van invoegstroken op de snelwegen. Ook dat ligt allemaal wettelijk vastgelegd.

Een schilder, een filosoof, een regisseur, dat is misschien cultuur. Maar cultuur opleggen, zit sowieso nergens in de westerse cultuur. Ook zouden grondstoffen, zoals ijzererts in Duitsland, hop in Tsjechië, de cultuur kunnen bepalen.

[ Bericht 6% gewijzigd door Yildiz op 24-12-2006 14:32:30 ]
Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
  zondag 24 december 2006 @ 14:27:56 #255
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_44707067
quote:
Op zondag 24 december 2006 14:23 schreef Yildiz het volgende:

[..]

Hij heeft wel gelijk, de Nederlandse normen & waarden bestaan niet,
Hey, hebben we er nog 1, daar jij ook weet dat onze cultuur niet bestaat, zou jij dan misschien antwoord op mijn vragen kunnen geven?

Ben ik weer wat wijzer, namelijk.
&lt;signature here&gt;.
  zondag 24 december 2006 @ 14:31:37 #256
120804 Yildiz
Freedom or loyalty?
pi_44707228
quote:
Op zondag 24 december 2006 14:27 schreef ExTec het volgende:

[..]

Hey, hebben we er nog 1, daar jij ook weet dat onze cultuur niet bestaat, zou jij dan misschien antwoord op mijn vragen kunnen geven?

Ben ik weer wat wijzer, namelijk.
Zie boven jouw post, ik heb het even ge-edit. Als je er niet mee eens ben, pas dan even deze post aan.
Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
pi_44707290
quote:
Op zondag 24 december 2006 14:23 schreef Yildiz het volgende:

[..]

Hij heeft wel gelijk, de Nederlandse normen & waarden bestaan niet, ze kunnen derhalve ook niet opgelegd worden. Wettelijk zit ons land wat anders in elkaar dan anderen, en dat is het dan wel.

Ik eet bijvoorbeeld geen rookworst, ik krijg dat niet weg, ben ik nu tegen de normen&waarden? Nee, ons wettelijke stelsel laat toe dat iedereen behoorlijk mag eten wat hij of zij wil binnen alle redelijkheid en goede zeden.
Het is natuurlijk je goed recht om te eten wat je wil. Moet je echter daarvoor je eigen geiten gaan slachten, dan heb je je te houden aan de regels die Nederland daaraan stelt.

Dat is nog vrij selectief trouwens, die regels. Moslims mogen het namelijk wel, zelf slachten. Dat zit nou eenmaal in hun cultuur. Ik mag echter niet thuis een lekker varkentje het leven uithelpen, omdat voor mij wel de Nederlandse regels gelden. Snap je het nog?
quote:
Dat er nu sommige mensen bestaan die vinden 'dat je moet eten wat de pot schaft' mag van mij best, maar ik eet het niet. En die redelijk vrije cultuur, is nu precies ons land. Omdát de wet het toestaat. Al heeft het CDA het daar niet zo op, die heeft het sowieso niet zo op met vrijheid van meningsuiting.
Het CDA dwingt jou dus om boerenkool te eten ofzo, omdat ze tegen de vrijheid van meningsuiting zijn? Wat probeer je nou te zeggen?

Ik zal het je leuker vertellen. Als ik hier de stad inloop, kan ik kiezen uit voedsel dat uit alle hoeken van de wereld wordt ingevlogen. Marokkaans, Turks, Argentijns, Thais, Chinees, Egypties, Somalies, maakt niet uit, het is te vinden, en het is lekker ook. Als ik echter zin heb in een lekker bordje boerenkool met spek en worst, tsja, dan heb ik gewoon pech. Misschien dat ik ergens nog wel een achteraf cafe kan vinden waar ze perongeluk die dag boerenkool als daghap serveren, maar dat is echt alleen als ik een dikke geluksdag heb.

Het idee dat jij gedwongen wordt om Nederlands te eten zit volgens mij dus volledig in je eigen hoofd.
Big dick.
pi_44707360
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 18:02 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]

Shocking! Jij vergelijkt de superieure Blanke Man met een Moslim? Natuurlijk hoefde de superieure Blanke Man zich niet aan te passen aan de naaktlopende Aboriginals. Maar alles en iedereen moet zich nu wel aan de superieure Blanke Man aanpassen, hoor.


Het is dat ik weet dat je dit sarcastisch bedoelt
pi_44707361
quote:
Op zondag 24 december 2006 14:23 schreef Yildiz het volgende:

[..]

Hij heeft wel gelijk, de Nederlandse normen & waarden bestaan niet, ze kunnen derhalve ook niet opgelegd worden. Wettelijk zit ons land wat anders in elkaar dan anderen, en dat is het dan wel.
Natuurlijk zijn er wel Nederlandse normen en waarden. Alleen wordt er gedaan alsof het (ongeschreven) regels zijn die zwart op wit staan. En dat is onzin. Er zijn vele normen en waarden en iedereen stelt daaruit in de loop van zijn leven een steeds veranderd pakketje samen. Normen en waarden zijn dus uiterst persoonlijk, werkelijk niemand op de hele aarde deelt exact dezelfde normen en waarden, helemaal totaal niemand. Er zijn wel groepen die bepaalde normen en waarden delen. Dat noemen we culturen en subculturen. Nederlands is echter geen cultuur. Nederland is een (deel)verzameling van vele culturen en subculturen. Een samenstelling van grootschalige culturen als de stugge noordelijke en de bourgondische zuidelijke. Tot de kleinschalige kantinecultuur van dat ene kantoortje tot het kleinschalige straatvoetbalcultuurtje op je eigen trapveldje.

Die totaalsom van diverse en vaak tegenstrijdige normen en waarden dat zijn dan uiteindelijk de Nederlandse normen en waarden. De enige norm (of waarde) waarvan we besloten hebben dat iedereen die moet accepteren is dat we ons aan het Nederlandse rechtssysteem dienen te houden. Zeuren over het volgen van andere Nederlandse normen en waarden is dus onzin....er zijn verder geen universele Nederlandse normen en waarden.
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
  zondag 24 december 2006 @ 14:39:00 #260
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_44707518
quote:
Op zondag 24 december 2006 14:31 schreef Yildiz het volgende:

[..]

Zie boven jouw post, ik heb het even ge-edit. Als je er niet mee eens ben, pas dan even deze post aan.
Mwah,

Waar het even om gaat gewoon, is het feit dat het niet mogelijk is, om een cultuur dwingend op te leggen (dat klopt, kan idd niet, ook helemaal niet wenselijk om te proberen) niet hetzelfde is als dat een cultuur niet bestaat

Die nuance lijkt aan de mensen die overlopen van sociale gevoelens niet besteed.
&lt;signature here&gt;.
  zondag 24 december 2006 @ 14:41:23 #261
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_44707606
quote:
Op zondag 24 december 2006 14:31 schreef Yildiz het volgende:
En daarbij; ook jij geeft geen antwoord.

Je hebt me nog steeds niet uitgelegd hoe het toch komt dat buitenlanders in NL wel degelijk een andere cultuur ervaren,

En hoe het toch komt dat ik toch wel degelijk een andere cultuur ervaar in landen zoals Frankrijk,

Terwijl ook volgens jouw de NL cultuur toch niet bestaat.
&lt;signature here&gt;.
pi_44707886
quote:
Op zondag 24 december 2006 14:41 schreef ExTec het volgende:

[..]

En daarbij; ook jij geeft geen antwoord.

Je hebt me nog steeds niet uitgelegd hoe het toch komt dat buitenlanders in NL wel degelijk een andere cultuur ervaren,

En hoe het toch komt dat ik toch wel degelijk een andere cultuur ervaar in landen zoals Frankrijk,

Terwijl ook volgens jouw de NL cultuur toch niet bestaat.
Volgens mij zit er meer cultuurverschil tussen stad en land in Nederland dan tussen steden/dorpen in Nederland en Frankrijk.
pi_44707944
quote:
Op zondag 24 december 2006 14:23 schreef Yildiz het volgende:
Hij heeft wel gelijk, de Nederlandse normen & waarden bestaan niet, ze kunnen derhalve ook niet opgelegd worden. Wettelijk zit ons land wat anders in elkaar dan anderen, en dat is het dan wel.

knipperdeknip nonsens
Hier een beetje uitleg over normen waarden en dit gaat niet over rookworst!
Bron: Wikepedia
quote:
Normen komt van het Latijnse woord norma hetgeen winkelhaak, richtsnoer, maatstaf of regel kan betekenen.

Normen zijn concrete richtlijnen voor het handelen. Ze vormen de verbinding tussen de algemene waarden (zoals vrijheid, rechtvaardigheid) en de concrete gedragingen; het zijn opvattingen over hoe men zich wel of niet moet gedragen in concrete omstandigheden. Normen zijn gedragsregels; ze regelen het dagelijks sociaal verkeer.

De belangrijkste normen zijn wetten en mores (zeden of morele normen). Christelijke en joodse normen zijn onder meer weergegeven in de tien geboden, islamitische normen zijn beschreven in de sharia, liberale, socialistische en sociaal-democratische normen zijn de (democratisch) vastgestelde regels zoals grondrechten en wetten.Omdat ze zo belangrijk zijn voor het voortbestaan van een samenleving, worden 'mores' vaak in wetten gegoten en door formele instanties zoals politie en gerecht gecontroleerd en gesanctioneerd. We kunnen kort zeggen dat alle normen voort komen uit religie of levensovertuiging.

'Folkways' of gebruiken zijn zwakkere normen, met een geringe mate van afdwingbaarheid en sanctionering. Folkways sturen het dagelijkse handelen, zoals: welke kledij te dragen voor welke gelegenheid, wat waar hoe te eten, de duur van het oogcontact. Ze zijn vrij tijdsgevoelig, onderhevig aan modes. Indien een folkway wordt overtreden, vormt dit geen maatschappelijk probleem, zolang de dagelijkse interactie daardoor niet grondig wordt verstoord. Afwijking wordt slechts gesanctioneerd door informele middelen zoals ridiculisering of gelach.

Normen kunnen positief zijn (geboden) of negatief (verboden). Ze kunnen een verschillende reikwijdte hebben: ze kunnen gelden voor iedereen in een bepaalde maatschappij, slechts in bepaalde sociale groepen gangbaar zijn of vrij te kiezen. Verschillen inzake precisie betekent dat normen niet noodzakelijk exacte gedragsvoorschriften zijn, maar gewoon grenzen kunnen stellen aan mogelijke gedragingen. Vaak gaat het over ongeschreven regels. Zo bestaat er geen handleiding die zegt hoe je je in de lift moet gedragen, maar de meeste mensen gedragen zich toch hetzelfde. Ze kijken vooruit, raken elkaar niet aan, praten of lachen niet, lezen de nummers van de verdieping. Ook hebben wij geen geschreven regels die aangeven hoe groot de fysieke afstand (proxemics) moet zijn tussen mensen wanneer zij in gesprek zijn of hoe lang je een gesprekspartner in de ogen kunt kijken zonder dat deze het vervelend vindt. Toch deinzen we terug als een vreemde binnen onze 'persoonlijke afstand' komt en vermijden we het van andere mensen te lang te fixeren. Zo zijn er duizenden sociale spelregels die ons gedrag sturen. Hoe meer overeenstemming er is over een norm, hoe dwingender deze lijkt te zijn.

Normen zijn sterk afhankelijk van iemands religieuze, culturele, sociale en maatschappelijke achtergrond. Wat binnen de ene context als volstrekt verwerpelijk wordt beschouwd, kan in een andere context betekenisloos zijn of zelfs positief gewaardeerd worden. Het kan dus voorkomen dat twee verschillende groepen eenzelfde feit totaal tegenovergesteld waarderen. Dit leidt dan vaak tot heftige, emotionele conflicten.


Waarden
Waarden zijn de achterliggende idealen en motieven voor de normen. Bij waarden moeten we denken aan zaken als gerechtigheid, liefde, vrijheid en gelijkheid. Het zijn de motieven en idealen waarop de concrete normen gebaseerd zijn. Het zijn ook de grootheden die met de normen bereikt willen worden. Er zijn normen en regels om idealen (waarden) te bereiken.

Ethische waarden zijn zaken die belangrijk zijn omdat ze goed zijn uit zichzelf. Het zijn universele waarden, ze gelden overal en altijd.
pi_44707985
quote:
Ok dan, leg mee dan eens haarfijn uit wat er 'eng' is aan de uitspraken.
Het is eng wanneer een minister, een van de hoogste personen in de overheid, waarvan je toch wat neutraliteit verwacht, zegt dat moslims op moeten rotten als ze dé waarden en normen niet accepteren. Het staat iedereen vrij om bepaalde waarden en normen niet te accepteren, zolang het maar binnen de wet blijft. Het is totalitair om mensen waarden en normen op te dringen, want dat is wat je doet als je zegt, als minister, dat ze anders maar mogen oprotten. Had deze minister van buitenlandse zaken gezegd dat immigranten en buitenlanders het land uit moeten als ze de wet overtreden, dan, hoewel ik er voor de rest (nog) geen echte mening over heb, zou ik dat niet eng vinden, maar de minister zei wat anders.
quote:
Ja, en dat je zeer selectief antwoord is dus bewezen.
Ja, wat is dat nou. Eerst verwacht je tot driemaal toe dat ik geen antwoord geef op jouw vragen -en ik heb geen flauw idee waarom, maar goed- en omdat ik de beroerdste niet ben, ga ik op je verwachtingen in, dan hebben we dat in ieder geval achter de rug, maar dan opeens wilde je dat helemaal niet! Het is niet tegenstrijdig, maar het is zeker wel apart. Als je graag wilt dat mensen antwoorden op jouw vragen, dan zul je zeker niet moeten komen met dat je geen antwoord verwacht.
quote:
Nogmaals: hoe verklaar je dan dat er in de praktijk een verschil bestaat tussen landen?
En: vertel ons eens of alleen NL last heeft van het hebben van geen cultuur?


En wil je hier dan vol gaan houden dat buitenlanders die in dit land komen geen verschil in cultuur ervaren?
Het verschil in de praktijk verklaar ik uit het verschil in de praktijk, boven alles. Geografie, geschiedenis, cultuur -hoewel dat ook weer een verzamelnaam is- zullen de specifieke verschillen wel verklaren, denk ik. Op die tweede en derde vraag kan ik helaas geen antwoord geven, want de vraagstelling suggereert dat die niet aan mij gericht zijn.
quote:
En geef ens gewoon antwoord ipv de wannabe-intellectueel uit te hangen
Sorry, wat bedoel je met wannabe-intellectueel? Ik begrijp het niet. Wel weet ik dat ik op al jouw vragen waarop je antwoord verwachtte, antwoord gegeven heb, dus ook deze laatste zin, die door zijn dwingend karakter geen aanbeveling is voor een normale discussie, kan ik niet goed plaatsen.
  zondag 24 december 2006 @ 14:53:14 #265
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_44708070
quote:
Op zondag 24 december 2006 14:35 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Zeuren over het volgen van andere Nederlandse normen en waarden is dus onzin....er zijn verder geen universele Nederlandse normen en waarden.
En heeft een land als het VK, wat opgebouwd is uit Schotten, Welshmen en Engelsen wel 'universele VK normen en waarden' dan?

Of Belgie, met z'n Walen en Vlamingen, hebben die soms 'universele belgische normen en waarden'?

Frankrijk met de Parijsenezen en Bretonse bevolking en de andere bevolkingsgroepen?

Spanje, met Catalonen, etc etc?

The list goes on..
&lt;signature here&gt;.
  zondag 24 december 2006 @ 14:53:31 #266
120804 Yildiz
Freedom or loyalty?
pi_44708081
quote:
Op zondag 24 december 2006 14:33 schreef HassieBassie het volgende:

[..]

Het is natuurlijk je goed recht om te eten wat je wil. Moet je echter daarvoor je eigen geiten gaan slachten, dan heb je je te houden aan de regels die Nederland daaraan stelt.

Dat is nog vrij selectief trouwens, die regels. Moslims mogen het namelijk wel, zelf slachten. Dat zit nou eenmaal in hun cultuur. Ik mag echter niet thuis een lekker varkentje het leven uithelpen, omdat voor mij wel de Nederlandse regels gelden. Snap je het nog?
Nee, dat halal-slachten vind ik ook een beetje dubieus. Dat ben ik met je eens.
quote:
[..]

Het CDA dwingt jou dus om boerenkool te eten ofzo, omdat ze tegen de vrijheid van meningsuiting zijn? Wat probeer je nou te zeggen?
Dat het CDA het niet zo heeft met verworven vrijheden. Maar dat is een beetje off-topic.
quote:
Ik zal het je leuker vertellen. Als ik hier de stad inloop, kan ik kiezen uit voedsel dat uit alle hoeken van de wereld wordt ingevlogen. Marokkaans, Turks, Argentijns, Thais, Chinees, Egypties, Somalies, maakt niet uit, het is te vinden, en het is lekker ook. Als ik echter zin heb in een lekker bordje boerenkool met spek en worst, tsja, dan heb ik gewoon pech. Misschien dat ik ergens nog wel een achteraf cafe kan vinden waar ze perongeluk die dag boerenkool als daghap serveren, maar dat is echt alleen als ik een dikke geluksdag heb.

Het idee dat jij gedwongen wordt om Nederlands te eten zit volgens mij dus volledig in je eigen hoofd.
Ik wordt ook niet gedwongen. Dat zeg ik ook nergens. Ik zie aan reclame's echter dat het nogal populair is om boerenkool met worst te eten, ik hoef het echter niet te eten, en dat vind ik mooi.

Daarbij zijn er genoeg restaurants te vinden die gewoon boerenkool met worst serveren, helemaal in de wintermaanden
Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
  zondag 24 december 2006 @ 14:54:22 #267
120804 Yildiz
Freedom or loyalty?
pi_44708120
quote:
Op zondag 24 december 2006 14:50 schreef Dr.Nikita het volgende:

[..]

Hier een beetje uitleg over normen waarden en dit gaat niet over rookworst!
Bron: Wikepedia
[..]
Dat is de etiquette.

Het is overduidelijk dat men bij 'normen&waarden' altijd doelt op de normen, nooit de verworven individuele vrijheden (waarden).
Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
  zondag 24 december 2006 @ 14:56:41 #268
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_44708214
quote:
Op zondag 24 december 2006 14:48 schreef Autodidact het volgende:

[..]

Volgens mij zit er meer cultuurverschil tussen stad en land in Nederland dan tussen steden/dorpen in Nederland en Frankrijk.
Dat sluit ik niet uit.

Maar je ontkent het bestaan van de NL cultuur tenminste niet

En dat NL geen lap met 1 homogene cultuur is, is ook niks bijzonders. Dat is nergens zo.
&lt;signature here&gt;.
  zondag 24 december 2006 @ 14:57:45 #269
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_44708252
quote:
Op zondag 24 december 2006 14:39 schreef ExTec het volgende:

Waar het even om gaat gewoon, is het feit dat het niet mogelijk is, om een cultuur dwingend op te leggen (dat klopt, kan idd niet, ook helemaal niet wenselijk om te proberen)
Waarom kan dat niet?
quote:
niet hetzelfde is als dat een cultuur niet bestaat

Die nuance lijkt aan de mensen die overlopen van sociale gevoelens niet besteed.
De nuance is dat er binnen de Nederlandse cultuur heel veel subculturen zijn die op wezenlijke punten verschillen waardoor je niet meer dé Nederlandse cultuur kan aanwijzen als een monocultuur. Goed en wezenlijk voorbeeld is tolerantie. Voor velen het paradepaardje in de Nederlandse cultuur, voor anderen juist de bron van veel ellende. Of vrijheid van godsdienst, waar Wilders en Rouvoet tegenovergesteld staan bijvoorbeeld, en zo zijn er talloze concrete voorbeelden te noemen waar autochtone Nederlanders lijnrecht tegenover elkaar staan, maar kennelijk toch allemaal binnen de Nederlandse cultuur opereren. Uiteindelijk is alleen de wet de norm maar alleen een wet maakt nog geen cultuur.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_44708318
quote:
Op zondag 24 december 2006 14:56 schreef ExTec het volgende:

[..]

Dat sluit ik niet uit.

Maar je ontkent het bestaan van de NL cultuur tenminste niet

En dat NL geen lap met 1 homogene cultuur is, is ook niks bijzonders. Dat is nergens zo.
Dat maakt Nederland dus per definitie een multicultuur, onder andere de stads- en landcultuur. Ook steden onderling verschillen van cultuur.
  zondag 24 december 2006 @ 15:01:52 #271
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_44708386
quote:
Op zondag 24 december 2006 14:51 schreef Monidique het volgende:

[..]

Het is eng wanneer een minister, een van de hoogste personen in de overheid, waarvan je toch wat neutraliteit verwacht, zegt dat moslims op moeten rotten als ze dé waarden en normen niet accepteren. Het staat iedereen vrij om bepaalde waarden en normen niet te accepteren, zolang het maar binnen de wet blijft. Het is totalitair om mensen waarden en normen op te dringen, want dat is wat je doet als je zegt, als minister, dat ze anders maar mogen oprotten. Had deze minister van buitenlandse zaken gezegd dat immigranten en buitenlanders het land uit moeten als ze de wet overtreden, dan, hoewel ik er voor de rest (nog) geen echte mening over heb, zou ik dat niet eng vinden, maar de minister zei wat anders.
Lekker opinierend en daarom vrij inhoudsloos.

Maar: wat zou dan het extreme gevolg kunnen zijn van deze 'enge' beelden omzetten in beleid kunnen zijn, voor jou?

(Is dat genoeg touw, denk je?)
quote:
Ja, wat is dat nou.
Je geeft niet direct antwoord.

Een alinea proza waar ik uit mag filteren wat jij mss denkt is geen antwoord.
quote:
Het verschil in de praktijk verklaar ik uit het verschil in de praktijk, boven alles.
Ow, dus er is in de praktijk dus toch een verschil.

Hoe noemen die artikelen die van elkaar verschillen dan, kan geen cultuur zijn volgens jouw, want ons erudiet, socialistisch, kosmopolitisch volkje heeft toch helemaal geen cultuur?
&lt;signature here&gt;.
  zondag 24 december 2006 @ 15:05:35 #272
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_44708504
quote:
Op zondag 24 december 2006 14:59 schreef Autodidact het volgende:

[..]

Dat maakt Nederland dus per definitie een multicultuur, onder andere de stads- en landcultuur. Ook steden onderling verschillen van cultuur.
Da's een definite kwestie

Maar met die onderbouwing in die context klopt dat ja.

Again: dat is wel overal ter wereld zo.

In het VK is er ook een enorm verschil tussen een plattelandsdorpje en hartje London.

En als iets altijd zo is, is het het benoemen niet waard.
&lt;signature here&gt;.
pi_44708614
quote:
Op zondag 24 december 2006 14:54 schreef Yildiz het volgende:

[..]

Dat is de etiquette.

Het is overduidelijk dat men bij 'normen&waarden' altijd doelt op de normen, nooit de verworven individuele vrijheden (waarden).
ja hoor..........
  zondag 24 december 2006 @ 15:08:53 #274
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_44708623
quote:
Op zondag 24 december 2006 14:57 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Waarom kan dat niet?
Misscchien had ik er 'ik denk' bij moeten zeggen.

Ik denk dat individuen een cultuur moeten omarmen, opdringen gaat niet lukken.

Geschiedenis heeft dat denk ik ook wel bewezen (bv. Stalin die probeerde Estland bv te 'ver-russificeren', uiteindelijk ook niet gelukt.)
quote:
De nuance is dat er binnen de Nederlandse cultuur heel veel subculturen zijn die op wezenlijke punten verschillen waardoor je niet meer dé Nederlandse cultuur kan aanwijzen als een monocultuur. Goed en wezenlijk voorbeeld is tolerantie. Voor velen het paradepaardje in de Nederlandse cultuur, voor anderen juist de bron van veel ellende. Of vrijheid van godsdienst, waar Wilders en Rouvoet tegenovergesteld staan bijvoorbeeld, en zo zijn er talloze concrete voorbeelden te noemen waar autochtone Nederlanders lijnrecht tegenover elkaar staan, maar kennelijk toch allemaal binnen de Nederlandse cultuur opereren. Uiteindelijk is alleen de wet de norm maar alleen een wet maakt nog geen cultuur.
Klopt allemaal prima hoor, maar is geen wezenlijke eigenschap van NL. Kun je in land waarnemen.
&lt;signature here&gt;.
  zondag 24 december 2006 @ 15:19:24 #275
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_44708985
quote:
Op zondag 24 december 2006 14:57 schreef Sidekick het volgende:

De nuance is dat er binnen de Nederlandse Franse/Engelse/Russiche/VUL MAAR IN cultuur heel veel subculturen zijn die op wezenlijke punten verschillen waardoor je niet meer dé Nederlandse Franse/Engelse/Russiche/VUL MAAR IN cultuur kan aanwijzen als een monocultuur. Uiteindelijk is alleen de wet de norm maar alleen een wet maakt nog geen cultuur.
Zo duidelijk?
&lt;signature here&gt;.
pi_44709186
quote:
Op zondag 24 december 2006 15:01 schreef ExTec het volgende:
Lekker opinierend en daarom vrij inhoudsloos.
Opinierend, wat bedoel je daarmee en waarom is iets wat opinierend is sowieso vrij inhoudsloos? Hoe dan ook, ik zie wel inhoud. Ik zie duidelijk een antwoord op de vraag waarom ik het eng vind, maar je kunt mij natuurlijk altijd vragen het wat meer of misschien duidelijker uit te leggen. Daar heb ik op zich niet zoveel probleem mee.
quote:
Maar: wat zou dan het extreme gevolg kunnen zijn van deze 'enge' beelden omzetten in beleid kunnen zijn, voor jou?

(Is dat genoeg touw, denk je?)
Het extreme gevolg van een Australisch beleid moslims die geen bepaalde waarden en normen aanhangen er uit te trappen, bestaat voor mij nauwelijks. Ik woon in Nederland en niet in Australië. Soms vind ik dat wel zonde, maar ja, je wilt toch kunnen blijven schaatsen. (Dat wordt ook nog maar afwachten met al die klimaatverandering, natuurlijk.)

Wat bedoel je trouwens met dat touw? Ik geef duidelijk antwoord op jouw vragen die aan mij gericht zijn en meer touw zou er alleen maar een zootje van maken, denk ik.
quote:
Je geeft niet direct antwoord.
Waarop?
quote:
Een alinea proza waar ik uit mag filteren wat jij mss denkt is geen antwoord.
Ik wil het ook wel in poëtische vorm schrijven, als je denkt dat dat leesbaarder is, of misschien wel een antwoord bevat. Of we maken er iets literairs van, maar dat zal slechts bij pogen blijven, vrees ik, helaas. Maar nogmaals, op welke vraag wil je eigenlijk antwoord, want ik heb toch alle vragen die duidelijk aan mij gericht zijn, beantwoord.
quote:
Ow, dus er is in de praktijk dus toch een verschil.
Ik ben blij dat we het toch nog eens zijn.
quote:
Hoe noemen die artikelen die van elkaar verschillen dan, kan geen cultuur zijn volgens jouw, want ons erudiet, socialistisch, kosmopolitisch volkje heeft toch helemaal geen cultuur?
Dit is voor mij een onbegrijpelijke en niet te ontcijferen zin. Ik denk dat als je 'm wat duidelijker formuleert, dat ik dan wel een antwoord kan geven.

Overigens, je verwijt mij selectief te antwoorden, en ik denk dat ik wel duidelijk heb gemaakt dat ik het daar niet mee eens ben, maar, en ik wil er geen maar-hij-begon van maken, nu heb ik jou toch een aantal vragen gesteld waarop je geen antwoord hebt gegeven. Dat kan verschillende oorzaken hebben, uiteraard, maar het is toch wel frappant en misschien zou je ze alsnog willen of kunnen beantwoorden?

[ Bericht 5% gewijzigd door Monidique op 24-12-2006 15:31:59 ]
pi_44709238
quote:
Op zondag 24 december 2006 15:05 schreef ExTec het volgende:

[..]

Da's een definite kwestie

Maar met die onderbouwing in die context klopt dat ja.

Again: dat is wel overal ter wereld zo.

In het VK is er ook een enorm verschil tussen een plattelandsdorpje en hartje London.

En als iets altijd zo is, is het het benoemen niet waard.
Nu heb je gezegd dat dé Nederlandse cultuur niet bestaat, omdat er een meervoud aan culturen is.
  zondag 24 december 2006 @ 15:30:10 #278
96190 PJORourke
Beautiful burnout
pi_44709345
quote:
Op zondag 24 december 2006 14:59 schreef Autodidact het volgende:
Dat maakt Nederland dus per definitie een multicultuur, onder andere de stads- en landcultuur. Ook steden onderling verschillen van cultuur.
Nee, want multiculturalisme is geinstitutionaliseerd waardenrelativisme.
What are you going to do to me? You go fuck yourself - I say what I want.
- Oriana Fallaci 1929-2006
  zondag 24 december 2006 @ 15:37:45 #279
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_44709597
quote:
Op zondag 24 december 2006 15:27 schreef Autodidact het volgende:

[..]

Nu heb je gezegd dat dé Nederlandse cultuur niet bestaat, omdat er een meervoud aan culturen is.
Dat klopt.

Ik blijf het echt herhalen, mss moet ik het in me sig zetten:

Maar dat is overal zo, geen specifieke eigenschap van de NL cultuur, kun je overal waarnemen.

Toch hoor ik mensen zoals jullie nooit betogen dat Frankrijk, of het VK, of de US of A geen cultuur hebben
&lt;signature here&gt;.
pi_44709876
quote:
Op zondag 24 december 2006 15:30 schreef PJORourke het volgende:

[..]

Nee, want multiculturalisme is geinstitutionaliseerd waardenrelativisme.
Wat lul je nou weer over waardenrelativisme. Ze die grijze grammafoonplaat 's af.

Meen je dat er geen cultuurverschillen zijn binnen Nederland tussen stad en land, provincies, steden? Zelfs binnen steden zie je cultuurverschil tussen de wijken.
  zondag 24 december 2006 @ 15:45:32 #281
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_44709927
quote:
Op zondag 24 december 2006 15:25 schreef Monidique het volgende:

[..]

Opinierend, wat bedoel je daarmee en waarom is iets wat opinierend is sowieso vrij inhoudsloos?
Omdat jij beren op de weg ziet, die ik niet zie en van daaruit gaat redeneren.
quote:
Het extreme gevolg van een Australisch beleid moslims die geen bepaalde waarden en normen aanhangen er uit te trappen,
Heeft iemand het gehad over moslims uit australie trappen, behalve jouw overijverige fantasie?
quote:
Dit is voor mij een onbegrijpelijke en niet te ontcijferen zin. Ik denk dat als je 'm wat duidelijker formuleert, dat ik dan wel een antwoord kan geven.
Wat een immens zwaktegebod

Here is goes:

We zijn het er over eens dat er in de praktijk verschillen zijn.

Waarin zijn er dan verschillen?

Hoe noemen we dat fenomeen?

Cultuur misschien?

Maar dat kan niet want wij hebben geen cultuur, toch?
quote:
Dat kan verschillende oorzaken hebben, uiteraard, maar het is toch wel frappant en misschien zou je ze alsnog willen of kunnen beantwoorden?
Als jij mij een vraag stelt in klare taal ben ik prima bereid die te beantwoorden.
&lt;signature here&gt;.
pi_44709947
quote:
Op zondag 24 december 2006 15:37 schreef ExTec het volgende:

[..]

Toch hoor ik mensen zoals jullie nooit betogen dat Frankrijk, of het VK, of de US of A geen cultuur hebben
Ik heb hier niemand zien posten dat Nederland geen cultuur heeft. Er wordt beweert dat Nederland, zoals overal, geen monocultuur is.
  zondag 24 december 2006 @ 15:48:07 #283
96190 PJORourke
Beautiful burnout
pi_44710024
quote:
Op zondag 24 december 2006 15:44 schreef Autodidact het volgende:
Wat lul je nou weer over waardenrelativisme. Ze die grijze grammafoonplaat 's af.

Meen je dat er geen cultuurverschillen zijn binnen Nederland tussen stad en land, provincies, steden? Zelfs binnen steden zie je cultuurverschil tussen de wijken.
Ja,die zijn er. Maar da's wat anders dan institutioneel, opgelegd multiculturalisme.
What are you going to do to me? You go fuck yourself - I say what I want.
- Oriana Fallaci 1929-2006
pi_44710156
quote:
Op zondag 24 december 2006 15:48 schreef PJORourke het volgende:

[..]

Ja,die zijn er. Maar da's wat anders dan institutioneel, opgelegd multiculturalisme.
Dat zei je niet. Je zei dat multiculturalisme institutioneel opgelegd is. Het blijkt dat er voor de cultuurverschillen in Nederland geen enkele institutie nodig was (integendeel, instituties hebben cultuurverschil proberen te dichten).
  zondag 24 december 2006 @ 15:52:47 #285
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_44710171
quote:
Op zondag 24 december 2006 15:46 schreef Autodidact het volgende:

[..]

Ik heb hier niemand zien posten dat Nederland geen cultuur heeft. Er wordt beweert dat Nederland, zoals overal, geen monocultuur is.
Tipje, lees even terug, er zijn namelijk zeker 2 posters die droog beweren dat er geen nederlandse cultuur is, en dat er geen nederlandse normen en waarden bestaan.
&lt;signature here&gt;.
  zondag 24 december 2006 @ 15:56:43 #286
120804 Yildiz
Freedom or loyalty?
pi_44710276
quote:
Op zondag 24 december 2006 15:52 schreef ExTec het volgende:

[..]

Tipje, lees even terug, er zijn namelijk zeker 2 posters die droog beweren dat er geen nederlandse cultuur is, en dat er geen nederlandse normen en waarden bestaan.
Jep. Omdat men stelt; 'men moet zich aan de nederlandse cultuur houden', dat kan alleen als er 1 cultuur is.
En die is er dus juist niet.
Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
pi_44710436
quote:
Op zondag 24 december 2006 15:52 schreef ExTec het volgende:

[..]

Tipje, lees even terug, er zijn namelijk zeker 2 posters die droog beweren dat er geen nederlandse cultuur is
Ze beweren dat dé Nederlandse cultuur niet bestaat, zoals je zelf al hebt bevestigd.
quote:
Op zondag 24 december 2006 15:52 schreef ExTec het volgende:
, en dat er geen nederlandse normen en waarden bestaan.
Beschrijf eens in eigen woorden wat je onder normen en waarden verstaat.
  zondag 24 december 2006 @ 16:06:17 #288
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_44710535
quote:
Op zondag 24 december 2006 15:56 schreef Yildiz het volgende:

[..]

Jep. Omdat men stelt; 'men moet zich aan de nederlandse cultuur houden', dat kan alleen als er 1 cultuur is.
Da's onzin.

Het bestaan van 1 grote homogene cultuur is geen voorwaarde om je eraan te kunnen aanpassen.

De praktijk bewijst dat.

De wereld kent genoeg immigranten die wel succesvol zich aanpassen, en je kunt niet onkennen dat er geen landen zijn die 1 grote homogene cultuur hebben.

De VS is een goed voorbeeld, heel veel cultuur verschillen van de kleine dorpjes in de staat Montana met z'n 300.000 inwoners tot aan LA county met miljoenen mensen.

Toch passen mensen zich daar aan. (En bespaar me aub het waardeoordeel over de amerikaanse cultuur, want dat is hier niet relevant).

En wederom kun je alle landen/regio's in mijn voorbeeld vervangen door elk willekeurig land ter wereld.

Voor de cultuurrelativistjes blijkt het zeer moeilijk om bij elk dom argument wat bedacht word zichzelf de vraag te stellen: "Is dat in andere landen dan wezelijk anders dan in NL?"

Kunnen jullie die vraag niet zelf stellen, hoef ik em niet steeds te beantwoorden.
&lt;signature here&gt;.
  zondag 24 december 2006 @ 16:07:40 #289
120804 Yildiz
Freedom or loyalty?
pi_44710557
Nou dan. Je geeft me dus gelijk.
Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
  zondag 24 december 2006 @ 16:08:58 #290
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_44710595
quote:
Op zondag 24 december 2006 16:02 schreef Autodidact het volgende:

[..]

Ze beweren dat dé Nederlandse cultuur niet bestaat, zoals je zelf al hebt bevestigd.
Het word boven je bevestigd
quote:
Beschrijf eens in eigen woorden wat je onder normen en waarden verstaat.
Ik ben in dat definieren niet beter dan iemand anders hoor.

Maar dat laat allemaal onverlet dat er wel degelijk sprake is van een NL cultuur.

En voor de miljardste keer ondertussen:

Denk je dat dat in andere landen wezenlijk anders is dan?
&lt;signature here&gt;.
  zondag 24 december 2006 @ 16:09:05 #291
96190 PJORourke
Beautiful burnout
pi_44710597
quote:
Op zondag 24 december 2006 15:52 schreef Autodidact het volgende:
Dat zei je niet. Je zei dat multiculturalisme institutioneel opgelegd is. Het blijkt dat er voor de cultuurverschillen in Nederland geen enkele institutie nodig was (integendeel, instituties hebben cultuurverschil proberen te dichten).
Multiculturalisme is een ideologie die door de overheid is opgelegd. En zonder die overheid, waren al die "culturen" hier nooit binnengehaald. Laten we eerlijk zijn, de multiculturele apartheidsideologie gaat niet over het bewonderen van verschillen tussen Rotterdam en Den Haag...
What are you going to do to me? You go fuck yourself - I say what I want.
- Oriana Fallaci 1929-2006
  zondag 24 december 2006 @ 16:11:02 #292
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_44710645
quote:
Op zondag 24 december 2006 16:07 schreef Yildiz het volgende:
Nou dan. Je geeft me dus gelijk.
Gedeeltelijk.

Er bestaat een nederlandse cultuur, niet 'de' nederlandse cultuur.

Maar in het taalgebruik, kun je prima spreken van 'de nederlandse cultuur'.

Het kapot-nuanceren van een cultuur, doen we immers ook niet met andere culturen.
&lt;signature here&gt;.
  zondag 24 december 2006 @ 16:12:07 #293
120804 Yildiz
Freedom or loyalty?
pi_44710671
Over de vraag wat normen en waarden nu precies zijn, heb ik eens een topic geopend.
Geen enkel antwoord; Wat zíjn onze normen & waarden?
Nouja, misschien de eerste 2 een beetje dan.

Het kwam er niet echt op neer dat je normen& waarden op kunt leggen.
Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
  zondag 24 december 2006 @ 16:14:59 #294
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_44710758
quote:
Op zondag 24 december 2006 16:12 schreef Yildiz het volgende:
Over de vraag wat normen en waarden nu precies zijn, heb ik eens een topic geopend.
Geen enkel antwoord; Wat zíjn onze normen & waarden?
Nouja, misschien de eerste 2 een beetje dan.
Al vraag ik me af wat het nut daarvan is.

Want er valt per definitie geen eenduidig antwoord op te geven.

Textuele zelf-masturbatie in de zin van: "Zie je wel dat er geen normen en waarden zijn, ik open er een topic over, en niemand geeft antwoord "?
&lt;signature here&gt;.
pi_44710810
quote:
Op zondag 24 december 2006 16:09 schreef PJORourke het volgende:

[..]

Laten we eerlijk zijn, de multiculturele apartheidsideologie gaat niet over het bewonderen van verschillen tussen Rotterdam en Den Haag...
Multiculturalisme gaat gewoon over de aanwezigheid van verschillende culturen in een gebied, bijvoorbeeld Nederland. Daar vallen ook de cultuurverschillen tussen stad en land onder.

Dat jouw definitie anders is, is niet de schuld van die definitie hè.
  zondag 24 december 2006 @ 16:18:18 #296
120804 Yildiz
Freedom or loyalty?
pi_44710843
quote:
Op zondag 24 december 2006 16:14 schreef ExTec het volgende:

[..]

Al vraag ik me af wat het nut daarvan is.

Want er valt per definitie geen eenduidig antwoord op te geven.
Precies. Omdat je dus niet eenduidig aan kunt geven wat normen en waarden zijn, kun je die als zodanig dus ook niet opleggen. Zoals je zelf zegt, een Nederlander uit een stad zal zich in een dorp ongetwijfeld ook niet aan de normen en waarden houden, als hij zich gedraagt zoals in een stad.
quote:
Textuele zelf-masturbatie in de zin van: "Zie je wel dat er geen normen en waarden zijn, ik open er een topic over, en niemand geeft antwoord "?
Nee, eigenlijk niet. Meer in de zin dat elk topic en FP-bericht er toen in verzandde met een opmerking van 'ze moeten zich aan onze normen& waarden houden en anders eruit'.

Eigenlijk iets wat deze Howard ( ) ook doet.
Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
  zondag 24 december 2006 @ 16:18:39 #297
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_44710848
quote:
Op zondag 24 december 2006 15:52 schreef ExTec het volgende:

[..]

Tipje, lees even terug, er zijn namelijk zeker 2 posters die droog beweren dat er geen nederlandse cultuur is, en dat er geen nederlandse normen en waarden bestaan.
Welke users zijn dat, en op basis van welke post concludeer jij dat?
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_44710849
quote:
Op zondag 24 december 2006 16:08 schreef ExTec het volgende:

[..]

Het word boven je bevestigd
Yildiz zegt niet dat Nederland geen cultuur heeft. Hij zegt dat Nederland geen monocultuur heeft. Je kunt deze vraag wel aan hem stellen hoor.
quote:
Op zondag 24 december 2006 16:08 schreef ExTec het volgende:
Ik ben in dat definieren niet beter dan iemand anders hoor.

Maar dat laat allemaal onverlet dat er wel degelijk sprake is van een NL cultuur.

En voor de miljardste keer ondertussen:

Denk je dat dat in andere landen wezenlijk anders is dan?
Nee, voor de miljardste keer ondertussen.

Kom op, om te kunnen discussiëren moeten we even wat definities gelijk hebben. Wat versta jij onder normen en waarden?
  zondag 24 december 2006 @ 16:19:30 #299
96190 PJORourke
Beautiful burnout
pi_44710872
quote:
Op zondag 24 december 2006 16:16 schreef Autodidact het volgende:
Multiculturalisme gaat gewoon over de aanwezigheid van verschillende culturen in een gebied, bijvoorbeeld Nederland. Daar vallen ook de cultuurverschillen tussen stad en land onder.

Dat jouw definitie anders is, is niet de schuld van die definitie hè.
Ik hanteer de definitie die de overheid jaren gehanteerd heeft om ons vol te proppen met een bepaalde ideologie. Dat jij probeert er een andere draai aan te geven, verandert daar niks aan.
What are you going to do to me? You go fuck yourself - I say what I want.
- Oriana Fallaci 1929-2006
  zondag 24 december 2006 @ 16:24:01 #300
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_44711023
quote:
Op zondag 24 december 2006 15:45 schreef ExTec het volgende:

[..]

Heeft iemand het gehad over moslims uit australie trappen, behalve jouw overijverige fantasie?
Hallo! Dit topic gaat over een Australische ministers die dat zeggen.
quote:
Minister van Financiën Peter Costello gaf aan dat radicale imams uitgezet zouden worden als ze niet willen aanvaarden dat Australië een seculiere staat is en dat de wetten worden gemaakt door het parlement.

(...)

Op de vraag of de imams gedwongen zouden worden uitgezet antwoorde hij dat hun dubbele nationaliteit dat zeer wel mogelijk maakt. De minister van onderwijs, Brendan Nelson zei later dat moslims, die de Australische normen en waarden niet wensten te accepteren 'op moeten rotten'.
quote:
Wat een immens zwaktegebod
Zwaktegebod omdat iemand jou niet begrijpt. Volgens mij gaf jij zonet nog aan Monidique niet te begrijpen, maar dan is het geen zwaktebod. Selectiviteit alom.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_44711148
quote:
Op zondag 24 december 2006 16:19 schreef PJORourke het volgende:

[..]

Ik hanteer de definitie die de overheid jaren gehanteerd heeft om ons vol te proppen met een bepaalde ideologie. Dat jij probeert er een andere draai aan te geven, verandert daar niks aan.
Ik hoef hier toch geen woordenboek te pakken om te kijken wat multicultuur betekent? Ben je allochtoon of zo?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')