abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 21 december 2006 @ 14:07:14 #1
162483 Haaglander
Zoo ik iets ben ....
pi_44627239
Voor alle stroopsmeerders en identiteitsverkrachters van fok!!
Trouw.nl
quote:
Moslims wacht aangezegd in Australië
Moslims, die onder de islamitische sharia-wetten willen leven, moeten maar weg uit Australië volgens de regering in een boodschap die zich vooral richtte op moslim-radicalen. Minister van Financiën Peter Costello gaf aan dat radicale imams uitgezet zouden worden als ze niet willen aanvaarden dat Australië een seculiere staat is en dat de wetten worden gemaakt door het parlement. "Als dit niet jullie waarden zijn, als jullie een land willen met de sharia als wet of een theocratische staat, is dit niet het land voor jullie."

"Ik zeg telkens tegen imams die vertellen dat er twee soorten wetten in Australië zijn, de Australische en de islamitische, dat dit onjuist is. Als ze het niet eens zijn met parlementair aangenomen wetten, onafhankelijke rechtspraak, democratie en liever de sharia willen hebben ze alle vrijheid om naar een ander land te gaan."

Op de vraag of de imams gedwongen zouden worden uitgezet antwoorde hij dat hun dubbele nationaliteit dat zeer wel mogelijk maakt. De minister van onderwijs, Brendan Nelson zei later dat moslims, die de Australische normen en waarden niet wensten te accepteren 'op moeten rotten'.

Premier Howard ergerde sommige moslims door te zeggen dat hij een voorstander is van het stevig in de gaten houden van moskee's door de veiligheidsdiensten.
"Immigranten moeten zich aanpassen, niet de Australiërs. Ik ben het zat om steeds te horen dat we misschien een individu of hun cultuur 'stigmatiseren'. Na de laffe aanslag op Bali zien we gelukkig een opleving van het patriotisme in Australië. Maar het stof van die aanslag was nog niet neergedaald toen de 'politiek correcte' linkse meute begon te schreeuwen dat ons patriotisme een belediging was voor 'anderen'. Ik ben niet tegen immigratie noch tegen mensen die een beter bestaan zoeken in ons land. Maar er zijn een paar dingen die deze nieuwkomers heel goed moeten begrijpen. Het idee dat Australië een multiculturele samenleving zou moeten zijn dient er alleen maar toe om onze identiteit en samenhang te ondermijnen. Als Australiërs hebben wij onze eigen cultuur, onze eigen samenleving, onze eigen taal en onze eigen manier van leven."

"Deze cultuur is gedurende 200 jaar ontwikkeld na strijd, uitproberen en overwinningen door miljoenen mensen die op zoek waren naar vrijheid. Hier praten we hoofdzakelijk Engels en niet Libanees, Arabisch, Chinees, Japans of Russisch. Daarom: als u deel wil uitmaken van deze samenleving: leer de taal!"

"De meeste Australiërs geloven in een christelijke God. Dat is geen 'rechts' geleuter maar gewoon een feit. Christelijke mannen en vrouwen met christelijke principes hebben deze natie gesticht. Dat is duidelijk gedocumenteerd. En het is uitermate gepast om dit tot uitdrukking te brengen op de muren van onze scholen. Als onze God u tegenstaat raad ik u aan een ander deel van de wereld op te zoeken want ónze God is deel van ónze cultuur. Wij accepteren jullie geloof en zullen nooit vragen waarom jullie dat geloof hebben. Alles wat wij vragen is dat jullie ook ons geloof accepteren en vreedzaam met ons samenleeft."

"Als jullie het Zuiderkruis verachten (het sterrebeeld Zuiderkruis, deel van de Australische vlag - Red.) zullen jullie serieus moeten nadenken om naar een ander deel van deze planeet te gaan. Wij zijn gelukkig met onze cultuur en hebben geen behoefte om die te veranderen. Jullie kunnen je eigen cultuur houden maar dring die niet op aan anderen."

"Dit is ónze natie, óns land en ónze cultuur en we geven jullie alle gelegenheid om daarvan te genieten. Maar zodra jullie uitgeklaagd, uitgehuild en uitgeraasd zijn over onze vlag, onze eed, onze christelijke waarden en onze manier van leven raad ik jullie ten zeerste aan om gebruik te maken van een van de grootste Australische democratische waarden: het recht om op te rotten."

"Als jullie hier niet gelukkig zijn, vertrek dan. Wij hebben jullie niet gedwongen om hier te komen. Jullie hebben gevráágd om hier te mogen komen. Accepteer dus het land dat jullie accepteerde."
Ik zie de christelijke zeloten van CDA, PvdA en CU dit niet (durven) zeggen. Ik hoop echt dat Wilders (binnenkort?) Minister van Assimilatie en Deportatie wordt, dan zullen de problemen met de Islam in Nederland als sneeuw voor de zon verdwijnen.
Lekkeâh bèdehand. Nâh je zin?
pi_44627290
Goede instelling!
pi_44627337
Als ze dit nou ook in Nederland deden, Iedereen welkom maar wel onder Nederlandse voorwaarden
Multicultureel werkt niet, en geeft alleen maar rotzooi.
Dit bericht is goedgekeurd door de NSA en de NVD en andere opsporingsdiensten.
pi_44627342
Tja ik stel dan wel voor ze naar Australië te deporteren TS. In het kader van het leren van het verleden. Al het criminele tuig uit Europa zit er al erfelijk gezien dan.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
  donderdag 21 december 2006 @ 14:11:04 #5
136 V.
Fuck you and your eyebrows
pi_44627355
Oranje, blanje, bleu

V.
Ja inderdaad, V. ja.
pi_44627400
Wat is de bron?

Brr, wat een eng bericht. Als zoiets uit Noord-Korea zou komen, a la, maar uit een liberaal land, waarin individuen leven, die zelf mogen bepalen welke waarden en normen ze aanhangen en zelf mogen beslissen of ze het eens zijn met een democratisch genomen besluit, komt het toch wel heel eng over. Maar inderdaad, hier hebben wij Wilders om dergelijke onzin uit te kramen.
  donderdag 21 december 2006 @ 14:19:04 #7
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_44627607
Ik vind het geen eng bericht, maar erg duidelijk en to the point. Dat gezever over zijn god neem ik dan maar even voor lief.
quote:
"Als jullie hier niet gelukkig zijn, vertrek dan. Wij hebben jullie niet gedwongen om hier te komen. Jullie hebben gevráágd om hier te mogen komen. Accepteer dus het land dat jullie accepteerde."
En zo is het .
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
pi_44627630
Het is inderdaad erg duidelijk en to the point, waardoor het enge nog zichtbaarder is.
  donderdag 21 december 2006 @ 14:20:09 #9
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_44627637
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:19 schreef Monidique het volgende:
Het is inderdaad erg duidelijk en to the point, waardoor het enge nog zichtbaarder is.
Wat is er dan precies eng aan?
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
pi_44628071
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:19 schreef Monidique het volgende:
Het is inderdaad erg duidelijk en to the point, waardoor het enge nog zichtbaarder is.
moet jij niet in amsterdam knuffelen met berbers enzo? Flikker toch op zeg, dit is toch gewoon doodnormaal? Als jij ergens te gast bent, en in de minderheid bent, waarom zouden dan de oorspronkelijke bewoners cq. meerderheid zich aan jou moeten aanpassen?!

Trouwens, je zou nu eens 'n kerk in bijv Teheran willen neerzetten. Of eisen dat dat gejank van zo'n vent-met-baard-én-in-jurk als ze weer moeten bidden zachter moet omdat jij er last van hebt. Succes
hij kan altijd nog bacardi gaan serveren in het cafe van Lock, Stock and Two Smoking Barrels
pi_44628092
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:20 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

Wat is er dan precies eng aan?
Iemand die waarden en normen niet accepteert moet maar oprotten, bijvoorbeeld. Gaat totaal in tegen de liberale samenleving, me dunkt. En dat is dus eng.
pi_44628189
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:33 schreef mister_popcorn het volgende:
moet jij niet in amsterdam knuffelen met berbers enzo?
Nee, liever niet.
quote:
Flikker toch op zeg, dit is toch gewoon doodnormaal?
O, vast wel.
quote:
Als jij ergens te gast bent, en in de minderheid bent, waarom zouden dan de oorspronkelijke bewoners cq. meerderheid zich aan jou moeten aanpassen?!
Ik vind het heel normaal dat je je aanpast, ja, en ik vind het ook heel normaal dat je gewoon lekker je eigen leven mag leiden volgens je eigen waarden en normen. Tevens is het dus ook eng dat een bepaalde waarden en normen uitgedragen moeten worden omdat een meerderheid zoiets vindt. Dat is een tamelijk totalitaire gedachte. We zullen trouwens eens vragen wat de oorspronkelijke bewoners van Australië van al dat aanpassen vinden...
quote:
Trouwens, je zou nu eens 'n kerk in bijv Teheran willen neerzetten. Of eisen dat dat gejank van zo'n vent-met-baard-én-in-jurk als ze weer moeten bidden zachter moet omdat jij er last van hebt. Succes
Ik moet niets.
  donderdag 21 december 2006 @ 14:39:20 #13
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_44628257
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:34 schreef Monidique het volgende:

[..]

Iemand die waarden en normen niet accepteert moet maar oprotten, bijvoorbeeld. Gaat totaal in tegen de liberale samenleving, me dunkt. En dat is dus eng.
Nou, ik vind het eigenlijk niet meer dan logisch. Als ik dit bericht zo lees is het vooral gericht aan die imams die willen dat iedereen zich aan de sharia houdt. Volgens mij kun je daar niet hard genoeg tegen optreden.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
pi_44628283
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:39 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

Nou, ik vind het eigenlijk niet meer dan logisch. Als ik dit bericht zo lees is het vooral gericht aan die imams die willen dat iedereen zich aan de sharia houdt. Volgens mij kun je daar niet hard genoeg tegen optreden.
Dan moeten ze dat duidelijker zeggen.
  donderdag 21 december 2006 @ 14:41:16 #15
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_44628303
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:40 schreef Monidique het volgende:

[..]

Dan moeten ze dat duidelijker zeggen.
quote:
Minister van Financiën Peter Costello gaf aan dat radicale imams uitgezet zouden worden als ze niet willen aanvaarden dat Australië een seculiere staat is en dat de wetten worden gemaakt door het parlement. "Als dit niet jullie waarden zijn, als jullie een land willen met de sharia als wet of een theocratische staat, is dit niet het land voor jullie."

"Ik zeg telkens tegen imams die vertellen dat er twee soorten wetten in Australië zijn, de Australische en de islamitische, dat dit onjuist is. Als ze het niet eens zijn met parlementair aangenomen wetten, onafhankelijke rechtspraak, democratie en liever de sharia willen hebben ze alle vrijheid om naar een ander land te gaan."
Dit lijkt me redelijk duidelijk.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
pi_44628318
Er staat nét iets meer in het bericht.
  donderdag 21 december 2006 @ 14:43:03 #17
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_44628346
Dat zie ik, maar dat is gewoon vooral een tirade tegen moslims die de normen en waarden van dat land niet erkennen, en imams in het bijzonder.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
pi_44628416
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:36 schreef Monidique het volgende:
[..]

Ik vind het heel normaal dat je je aanpast, ja, en ik vind het ook heel normaal dat je gewoon lekker je eigen leven mag leiden volgens je eigen waarden en normen. Tevens is het dus ook eng dat een bepaalde waarden en normen uitgedragen moeten worden omdat een meerderheid zoiets vindt. Dat is een tamelijk totalitaire gedachte. We zullen trouwens eens vragen wat de oorspronkelijke bewoners van Australië van al dat aanpassen vinden...
a) de oorspronkelijke bewoners van Australië zijn altijd bezopen.
b) Er staat ook nergens dat die mensen hun eigen leven niet meer mogen leven zoals zij dat willen, alleen als zij denken dat zij hun waarden op kunnen dringen aan een andere cultuur, namelijk die van het land waar zij te gast zijn, dan is de maat terecht vol.

Volgens mij MOET jij nog 'n paar klasjes begrijpend lezen volgen moppie.
hij kan altijd nog bacardi gaan serveren in het cafe van Lock, Stock and Two Smoking Barrels
pi_44628449
pi_44628476
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:34 schreef Monidique het volgende:

[..]

Iemand die waarden en normen niet accepteert moet maar oprotten, bijvoorbeeld. Gaat totaal in tegen de liberale samenleving, me dunkt. En dat is dus eng.
Wat vind je van iemand die de Nederlandse waarden en normen niet accepteert? Volgens jou is dat geen enkel probleem. Dan moet je ook niet zeuren dat de gemeenschap verdeeld is en blijft (lijkt mij niet wenselijk). Het heet niet voor niks gemeenschap: gemeenschappelijke normen en waarden.
Dat is nodeloos kwetsend, stigmatiserend, tendentieus en ongefundeerd!
  donderdag 21 december 2006 @ 14:48:33 #21
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_44628521
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:43 schreef Fir3fly het volgende:
Dat zie ik, maar dat is gewoon vooral een tirade tegen moslims
Klopt. Ben ik met je eens. Het probleem wat ik met dit soort topics heb en blijf daar bot tegen ingaan. Wat is het nut van de post van de TS. Zal het meer begrip kweken tussen moslims en ons westerlingen. Zal dat een bijdrage leveren aan meer begrip onderling ik denk van niet. Er is trouwens al een land wat islam wetgeving gaat invoeren dat is Canada.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
pi_44628541
Voor mij zijn er meerdere wetten. Thuis heb ik mijn eigen wetten. Buiten heb ik mijn eigen wetten. Op mijn werk heb ik mijn eigen wetten. In de moskee heb ik eigen wetten. En ja, ik hou me ook aan de nederlandse wet.

Het is een suggestieve en nogal xenofobe stelling van deze minister. Moet iedereen het land uit die naast de landelijke wet ook eigen wetten heeft? Of alleen moslims? Het lijkt mij dan ook een kwestie van tijd voordat de eerste borden met "Moslims achterin de bus", "Niet meer dan 2 moslims in de winkel", "Verboden voor moslims" verschijnen.
  donderdag 21 december 2006 @ 14:51:05 #23
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_44628582
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:46 schreef mr.vulcano het volgende:

[..]

Wat vind je van iemand die de Nederlandse waarden en normen niet accepteert? Volgens jou is dat geen enkel probleem. Dan moet je ook niet zeuren dat de gemeenschap verdeeld is en blijft (lijkt mij niet wenselijk). Het heet niet voor niks gemeenschap: gemeenschappelijke normen en waarden.
Dat doen de Chinezen al eeuwen overal. De normen en waarden van anderen niet accepteren. Die blijven zich zelf. En hebben geen grote bek zoals zoveel mensen van andere culturen. Daarin zit hem het verschil.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
pi_44628603
quote:
Op donderdag 21 december 2006 14:46 schreef mr.vulcano het volgende:

[..]

Wat vind je van iemand die de Nederlandse waarden en normen niet accepteert?
Dat is dus het probleem: dé Nederlandse waarden en normen bestaan niet.
pi_44628657
Men moet zich aan de wet houden en niet aan abstracte waarden en normen die voor iedereen weer anders zijn.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')