FOK!forum / Muziek / A Campingvloed to Lowlands Paradise 2006, deel 29
Sack_Blabbathmaandag 21 augustus 2006 @ 16:59
A Campingflight to Lowlands Paradise 2006 / 18 + 19 + 20 augustus / evenenemententerrein Walibi World - Biddinghuizen - Nederland



* Welkom bij het negen-en-twintigste grote naprettopic van Lowlands 2006 *

Houd voor nieuwtjes en geruchten dit topic, de Lowlandssite, Graz en Festivalinfo in de gaten!

't Is weer voorbij die mooie Lowlands. Hier kun je verder ouwehoeren tot dat iemand in november ofzo alweer het eerste topic voor 2007 opent. Nagenieten en dingen terugkijken en terugluisteren kan op 3 Voor 12. En alle Daily Paradise's kun je nog eens nalezen bij Live XS. Foto's vind je oa: Hier

En nu gofderdegofer foto's en verslagen posten allemaal !!!





VOORGAANDE DELEN:
Lowlands 2006 deeltje 1
Lowlands 2006 deeltje 2
A Campingflight To Lowlands Paradise 2006 deel 3.
A Campingflight To Lowlands Paradise 2006 deel 4
A Campingflight To Lowlands Paradise 2006 deel 5
A Campingflight to Lowlands Paradise 2006, Deel 6
A Campingflight to Lowlands Paradise 2006, Deel #7
A Campingflight to Lowlands Paradise 2006, Deel #8
A Campingflight to Lowlands Paradise 2006, Deel # 9
A Campingflight to Lowlands Paradise 2006, Deel 10
A Campingflight to Lowlands Paradise 2006, Deel 11
A Campingflight to Lowlands Paradise 2006, Deel 12
A Campingflight to Lowlands Paradise 2006, deel 13
A Campingflight to Lowlands Paradise 2006, Deel 14
A Campingflight to Lowlands Paradise 2006, Deel 15
A Campingflight to Lowlands Paradise 2006, Deel 16
A Campingflight to Lowlands Paradise 2006, Deel 17
A Campingflight to Lowlands Paradise 2006, Deel 18
A Campingflight to Lowlands Paradise 2006, Deel 19
A Campingflight to Blowlands Paradise 2006, Deel 20
A Campingflight to Lowlands Paradise 2006, Deel 21
A Campingflight to Lowlands Paradise 2006, Deel 22
A Campingflight to Lowlands Paradise 2006, Deel 23
A Campingflight to Lowlands Paradise 2006, Deel 24
A Campingflight to Lowlands Paradise2006, Deel 25
A Campingflight to Lowlands Paradise 2006, Deel 26
A Campingflight to Lowlands Paradise 2006, Deel 27
A Campingflight to Lowlands Paradise 2006, Deel 28

LAATSTE DEEL VAN VORIG JAAR:
A Campingflight to Lowlands Paradise 2005, Deel 16

DE IMMER FALENDE FOK! LOWLANDSMEET
Lowlands-Meet!
Lowlands meet 2!

LEUKE LINKS ENZO
Lowlands 2006 op VPRO's 3voor12
Terugblik Lowlands 2005 op VPRO's 3voor12
De lama's op Lowlands 2005
Harry de Helikopterman
Lowlands de Powlands
Afleveringen LTV 2001 t/m 2005
Lowlands Merchandise op Thanx.nl
De Lowlands CD
Koffie Wekker
Last.fm Lowlands 2006 Tagradio
Lowlog

ANDERE LOWLANDS-ACHTIGE TOPICS:
De elende van Lowlands
Ik ga naar Lowlands en ik neem mee
Ik ga naar Lowlands en ik neem mee [deel 2]
Bands wishlist voor Lowlands 2006
Dance @ Lowlands 18 t/m 20-08-2006

(tot en met 05 Uit Da hopman's administratie)
93 - 75,- 7500 bezoekers (cap. was 15000) wit plastic bandje met paarse letters
94 - 95,- 12500 bezoekers geel touwtje
95 - 115,- 20000 bezoekers (bier 2,50) rood/zwart lintje
96 - 140,- 31000 (uitverkocht) zwart/geel lintje
97 - 145,- 40000 roze/rood lintje
98 - 150,- 50000 (uitverkocht) roze/oranje lintje
99 - 160,- 57500 (uitverkocht) blauw/wit lintje (vind ik de mooiste tot nu toe)
00 - 175,- 57500 (uitverkocht) groen/paars lintje
01 - 195,- 57500 (uitverkocht) blauw/paarzig lintje (incl. kliko)
02 - 97,50 60000 (uitverkocht) roze/geel lintje (incl. beter bevestigde kliko)
03 - 105,- 60.000 (uitverkocht) paars/wit lintje met goede kliko
04 - 115,- - 50.000 (niet uitverkocht) oranje/zwart lintje, wederom met kliko
05 - 115,- - 55.000 (niet uitverkocht?) geel/blauw stof , die werd gesealed

OP
klik en geef hier gelijk aan dat je ook van de partij was. Dan hoef je dat niet meer in dit topic te doen. Want dat vinden wij niet leuk

pfafmaandag 21 augustus 2006 @ 17:01
Donderdag om 4 uur stond de tent op camping 3. Perfecte plaats, dicht bij boskage voor de sanitaire behoefte en (naar later een blijkt ) een vrij hoog gelegen, droge plaats. Heerlijke weer, heerlijk helder Grolsch en een uitermate goede sfeer maakten het tot een lange, zwoele eerste LL-nacht.

Vrijdag

Met veel pijn en moeite van 3 nachten zonder slaap, stappen we vol goede moed naar Matisyahu. De Joodse reggeahiphoppers hebben de enorme eer het muzikale Lowlands voor mij te openen. Een wijs gezegde gaat dat een slechte generale een goede voorstelling betekend. Dit gold ook ook voor Matisyahu, wat de slechste act van het weekend bleek. De beste man had geen interactie met het publiek, de nummers waren lauw en na 4 a 5 nummers rende ik op m'n vlugst naar Spinvis.
Dit bleek gelukkig en zoals te verwachten wél een succes. Door de rijke live-instrumentatie en uitermate goede VJ, was het een zeer aangenaam optreden en baalde ik er van niet meteen naar m'n gevoel en wel naar m'n vrienden heb geluisterd.
Met de grootste Fun Lovin' Criminal fan van NEderland als vriend, was het na spinvis meteen naar de Alpha om een goede plek te veroveren. Hoewel ik geen groot fan ben kon het optreden en met name het tweede deel mij wel bekoren. Tweede deel wil zeggen, na Scooby Snack toen de pan echt in de vlam sloeg. De hele alpha op en neer op dat nummer is één van de tofste momenten van het weekend gebleken.
Dan maar weer eens naar Opgezwolle. Voor de inmiddels 6e keer een optreden, maar het blijft boeien. Met de hele relevante Zwolse hiphop-scene op bezoek was het weer vertrouwd schreeuwen en hossen geblazen.
Na een heerlijk everzwijn-hammetje, (er zouden nog vele volgen ) naar DJ Shadow, wat gewoonweg geniaal was. De set was nagenoeg perfect, de sfeer in de Bravo was tof en vele kippenvelmomenten waren het gevolg. Waarom hij z'n vriend, de zanger op drie nummers de boel liet verzieken was mij echter een raadsel. Dat plus het slechte geluid in de Bravo waren jammerlijke smetjes. Edoch thumbs up for the master of Beats.
Omdat we er toch waren, bleven we maar bij de Bravo voor The Knife. Onbekend, maar nu niet meer onbemind. De voorstelling was onwerkelijk, surreel, visueel ontiegelijk spannend en erg fashinerend. Een lichte psychedelische trip had het volmaakt kunnen maken, maar de nep-drug die The Knife heet, leek er al licht op.
Om de nacht goed te beginnen meteen maar stampen op Tiga, welke alle verwachtingen inloste. Erg gezellig en liters bier verzweet. Om 1 uur zijn we richting de India gegaan om op Never mind the British ook nog wat gitaarmuziek te bedansen. Om een uurtje of 3 zat de eerste muziekdag er op, en kon het derde deel van de dag beginnen, waar we wverder zijn gegaan waar de ochtend aan begonnen waren; op de campings drinken, zuipen, schreewen, rennen radslagen, skippeybalvoetballen, rennen, vliegen, heel veel schreeuwen en een jaar lang Studiefinanciering aan Grolsch doneren.

Zaterdag
Toen om 9 uur de 24 uurstent, een groep naast me en een kater in m'n tent mij wakker deden zijn, was het tijd voor dag 2 ( al leek het eerder week 2 ). Bier drinken, stoned worden en zeuren waren het credo, tot iemand opmerkte dat er muziek te beleven was op het festival terrein. Oh ja! Het geplande Urban Dance Squad was van de 'to-do-list' geschrapt en op naar de Lima voor de Guillemots. Zenuwachtig, klamme handjes, kloppen in de keel, druk van m'n erg sceptisch vrienden die ik al weken vertel dat dit hét hoogtepunt van LL moet worden. Maar die waren na de aanvankelijke geluidsproblemen met één de mond gesnoerd! Wát een optreden, wát een energie, wát een creativiteit, wát een gekte ( boormachine op de gitaar ). Ik vreesde aanvankelijk nog dat het zou gaan kabbelen, maar dankzij de perfecte setlist en geniale stel gekken op het podium was het fenomenaal, mijn leven was volmaakt na de laatste toon van Guillemots. Een perfect optreden, punt.
Dan naar een optreden die een vriend op de lijst van artiesten die we moesten inleveren had gezet. Micheal Franti. Het begon wat flauwtjes, ook omdat reggea niet helemaal mijn ding was, maar toen het optreden steeds steviger werd, werd alles beter. Rasperformer Franti kreeg de héle Alpha op de hand. Als hij om een collectieve zelfmoord had gevraagd, had iedereen dat zonder vragen gedaan. Wát een held. Love is in the air!
Helaas heb ik the Raconteurs gemist en was het Iggy zo druk dat het niet leuk meer was. Toch heb ik laatst genoemde mogen aanschouwen en dat is toch leuk om aan je kleinkinderen te vertellen. Dat kunnen enkele leden van Guillemots ook zeggen, die ik plotseling tegenkwam ver buiten de Alpha in het gedrang.
3 Nummers van Scissor Sisters waren erg grappig, het geblaat van de 'dames' ook, maar het Abba-gehalte was iets te hoog. Toen viel ons oog op Gogol Bordello, en dat was dus letterlijk een dronken teringbende. Forget spinning, joggen, mountainbiken, GB is dé perfecte workout. Zonder pauze hebben we een uur staan springen, schreeuwen én crowdsurfen (!!!). De Gipsypunk was eigenlijk weinig boeiend, maar het gehos was geniaal.
Vól adrenaline terug naar de partytent, om daar nog even moed in te drinken voor MSTRKRFT. Als letterlijke opwarmer werd nog een half uurtje Alexander Kowalski meegepakt, maar het echte werk kwam toch van de Master. Erg geslaagd en dansbaar!

Zaterdag
Zonder stem begon ik aan de slotdag, gelukkig had ik besloten wat eerder naar Johan te gaan, want ik was nog niet binnne of de eerste grasvernietigende hoosbui had zich aangedaan. Helaas sloeg het weer ook op over op de tent, want het viel flink tegen. De muziek was uiteraard Johans mooi, maar een cd opzetten kan ik thuis ook wel. Gelukkig kon live geniale Here nog een zoet nasmaakje geven.
Omdat de India toch om de hoek was, maar even Broken Social Scene getsjekt. Gelukkig, het begon wat lauwtjes, maar de erg interessante band wist me flink te boeien. Helaas stond Pete Philly op het lijstje van m'n vrienden dus dat was de volgende halte. De New Generation Big Band was een leuk idee, maar het optreden zakte kats door de mand. Op een zonnige dag was het wellicht gelukt, maar de trage, saaie muziek van Pete maakte me chagrijnig. Snel weg.
Op het tv-scherm naast de Bravo zag ik in een flits Mark Lenagan voorbij komen, te gast bij de nalatenschap van Afghan Wings, dus snel naar de India. Onbekend met de naam van de band wist ik niet dat The Twilight Singers zo groot waren. Het optreden was aardig, soms goed, soms monotoom en saai, een typisch zesje dus.
Wir Sind Helden was een kort opwarmertje voor het moment van de dag. De nummers die ik gezien heb en de hele sfeer waren goed, maar lang kon ik niet blijven plakken want BELLE AND SEBASTIAN kwamen er aan. Om eerste rang te staan werd een vroege tocht naar Grolsch ingezet. Alleen want mijn vrienden zaten zo in de zuipflow dat ze de camping wilden afbreken, alleen dus. Maar alleen was ik zeker niet, want we waren één grote familie! ( ) Stuart was zooooo grappig, de setlist was zooooooo goed, de sfeer was zoooooooo lekker, ik was zooooooooo gelukkig! Damn, wat goed. Ik krijg nu al weer kippenvel als ik aan de hele happening denk!
In de zevende hemel werd de gang naar de India gemaakt. Met DJ Marky, vervolgens Planet Pendulum en als afsluiter het meesterlijk Black Sun Empire, stond er een erg feestelijke ( en goed opgebouwd) vooravond op het programma. Eerst genoemde was vet, de tweede was meer dan vet. De tent stond op z'n kop en terecht, want PP rockte! ( figuurlijk ) Maar de vermoeidheid sloeg toe en wat de perfecte climax moest worden werd afgebroken, helaas moest de hardcore van BSE gemist worden, om bij de tent zittend weer been-energie en alcohol-power opgedaan te krijgen. Deze werden hervonden en om een uurtje of 7 kon de gang naar de 24h tent ingezet worden. Hier werd besmeurd met modder een perfect weekend afgelsoten. Toen om 9 uur de laatste tonen uit de tent kwamen zat LL er toch echt op. Met schitterende concerten, schitterend weer een schitterende sfeer een weekend van je - van - het. Met een tas vol modder, 2 nachten zonder slaap en 4 met maar 2 a 3 uurtjes een kop met meer wal dan wang en een buik vol everzwijnhammetjes ga ik zo in bad om vervolgens 3 dagen niet meer wakker te worden.
Houdoe!
peacemanmaandag 21 augustus 2006 @ 17:01
En toen was het alweer voorbij... Lowlands 2006 is passé, maar we kunnen natuurlijk niet zonder een minuscuul verslagje...

Het is donderdag. We vertrekken naar Lelystad om daar te overnachten. Niet alleen die avond, maar alle avonden, want wij zijn watjes

's ochtends op ons gemak ontbeten, voor we de overtoch naar Lowlands maakten. Het weer is goed, het humeur is goed.
We zijn als vanouds aan de late kant binnen, maar toch nog op tijd voor een stukje Mew, wat zeker niet slecht klonk, maar aangezien mijn vriendin toch ook een kijkje wilde nemen bij Matisyahu ook daar snel naartoe geweest. We hebben buiten de tent geluisterd en het klonk niet slecht, maar zeker ook weer niet overtuigend.
Niettemin een prima begin van de dag.
Orson speelde in een hallf lege Alpha niet overtuigend en het is me ook een groot raadsel waarom zulke bands in de Alpha gezet worden. Vervolgens Razorlight gemist, omdat we ff wat zaten te eten... Moet ook zeggen dat het eten weer uitstekend was. Op tijd naar Grolsch voor The Magic Numbers... tijd om het festivalgevoel echt los te laten komen bij deze enorm aanstekelijke zomermuziek... heeeeeeeeeeerlijk! Net als afgelopen voorjaar in Tivoli overtuigen ze enorm.
Er kan volgens mij niemand humeurig uit die tent gekomen, echt top!
Newbie net als verleden jaar bij hun optreden op het Charlie-podium getroffen... Je was geen steek veranderd Ook Majo en Asmodian gesproken en die zie ik vast volgende week weer..
Bloc Party was wederom groots al wordt het niet door iedereen begrepen heb ik het idee. Topband, waarbij ik zeker uitkijk naar het nieuwe album. Klein stukje DJ shadow meegekregen wat ik erg goed vond klinken, maar helaas dacht mijn gade daar iets anders over.
Terug naar Grolsch voor Snow Patrol. Tja we hadden dus toch beter naar Luie Hond kunnen gaan, want ik vond het uitermate vlak wat de heren brachten. Nog wel de laatste 2 nummers van Luie Hond mee kunnen pakken en gebaald dat we niet eerder die kant op zijn gekomen.
Tot slot stukje Hard-Fi meegekregen, maar ook dat was bepaald niet overtuigend.

Conclusies dag 1:

Top:
Magic Numbers
Bloc Party
Mew

Flop:
Orson
Snow Patrol
Hard-Fi
Het ontbreken van de schermen bij de Grolschtent!

Dag 2.
Na een wederom uiterst ontspannen ontbijt richting Biddinghuizen gereden. Aangezien we uiteraard weer aan de late kant zijn missen we Coolpolitics. We besluiten naar UDS te gaan. Helaas een verkeerde keus, want het was niet best... Voor mij is het helaas vergane glorie met weliswaar 1 verzachtende omstandigheid, namelijk het feit dat ik het van buiten beleefd heb.
Op naar Ziggi, geinig optreden. Niks mis mee, maar ook niet super. Veel kunnen we er ook niet van zien, want we willen op tijd zijn voor Guillemots. Zullen ze net als op Motel Mozaique de boel op zijn kop zetten? JA!, magistraal optreden, waarbij ook 2 vrienden, die nog niets van ze kenden, overtuigd zijn. Waarom stonden zij nu weer in die kleine Lima??
Na wat slenteren en liggen in het nog droge gras een kwartiertje meegepikt van Be your own pet wat een nog veel slechter optreden was dan op Motel Mozaique en er gaat dus een definitieve streep door hun naam.
Bij Michael Franti staan we in het voorste vak en wat een feest is het.... Natuurlijk je moet wat vaker aanhoren hoe slecht het wel niet gaat in de wereld, wat af en toe wat overdone is, maar buiten dat niks mis mee. We gaan uit ons dak en mijn shirt is dan ook doorweekt na afloop...
Stukje Raconteurs meegekregen wat bepaald niet slecht klonk, maar niet echt goed meegekregen door een stampvolle tent en het ontbreken van het scherm....
Dan is Iggy aan de beurt.... Ik ken het werk van The Stooges eigenlijk te minimaal om een goed oordeel te vellen over het optreden, maar toch vond ik het erg fraai.... Wat een podiumbeest!
We zien echter niet de gehele set, want we willen ook een stukje Scissor Sisters meepikken Blijkbaar is dit de lowlands van de foute keuzes, want wat we horen is niet overtuigend en we zijn dus ook weer snel weg. Gogol Bordello van een afstandje meegemaakt en het leek een fraai feestje te zijn daarbinnen

Conclussies dag 2:

Top:
Guillemots
Michael Franti
Iggy Pop

Flop:
Urban Dance Squad
Scissor Sisters
Be your own pet

Dag 3.
Later dan laat zijn we op het terrein, omdat het kloteweer is , Johan gemist
We beginnen vandaag met Broken Social Scene, wat erg goed klinkt. Helaas maken we een verkeerde keuze door ook Panic At the Disco te willen zien en dat was matig. De cover van Karma Police was niet slecht, maar verder kan het optreden me niet overtuigen. De hype is wat mij betreft niet terecht.
Op naar Opeth. Niet echt mijn muziek, maar buiten de zang vond ik het erg fraai klinken.
Vervolgens willen we naar The Twilight Singers, maar door niet goed lezen komen we in de Lima terecht, waar Kelley Polar een wonderschoon optreden verzorgt. Toch gaan we naar India, in de stromende regen , terwijl het optreden nog niet voorbij is. Niet slecht, maar het doet me ook weinig daar in India, maar wellicht speelt het mee dat mijn schoenen inmiddels klotsten...
Terug naar Lima om buiten de tent een impressie te krijgen van Pannonia Allstars Ska Orchestra. Klinkt aardig, maar overtuigd niet voldoende.
Op naar Grolsch om nog wat mee te pakken van Yeah Yeah Yeahs. Ook hier is het aardig, maar mis ik de klik...
Toch besloten om naar DE Hype te gaan, maar voor we in de tent staan wordt onze aandacht getrokken door de Mud-Sliders op de rechterheuvel. Zeer leuk om te zien en vast beter dan de Apies, al heb ik begrepen dat ze niet slecht waren. De 10 die ze krijgen van 3voor12 is het zeker niet, zoveel had ik nog wel meegekregen...
Op dan naar B&S, wat vooral het hoogtepunt zou moeten worden. (wel Wir Sind Helden moeten missen helaas) We staan vooraan in het voorste vak. Prima plek, voor een zeer goed optreden. Leuke humor tussendoor, Stuart is in een goede bui, zoveel is zeker. Helaas geen State I am in, maar het is ze vergeven..... Nog een klein stukje Muse van afstand meegepikt en toen naar de auto, waar we vast in de modder komen te zitten en met dank aan 2 andere gasten gelukkig uitkomen. Bedankt nog!

conclussies dag 3:

Top:
B&S
Kelley Polar
Broken Social Scene

Flop:
Het Weer (een buitje oke.. maar dit ging te ver )

Conclussies overall:

- Charlie moet terug.
- Het scherm bij de Grolsch moet terug.
- Duidelijk een minder programma dan vorig jaar.
- Lima mag wat mij betreft terug naar de plek van vorig jaar.
- Hou de goede bands zoveel mogelijk uit Alpha, dat bevalt uitstekend!!!!!!

Top 9

1. Guillemots
2. Belle & Sebastian
3. Michael Frant
4. Magic Numbers
5. Iggy Pop
6. Kelley Polar
7. Bloc Party
8. Broken Social Scene
9. Mew
Eric_Cantonamaandag 21 augustus 2006 @ 17:02
Niemand die de man(nen) op de door mij geplaatste pics herkent?
liefie_maandag 21 augustus 2006 @ 17:05
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 16:42 schreef nixxx het volgende:

[..]

Ik was met christine, die was er ook bij toen ik je zus zag en verder nog liefie_ gespot..
ik was wel ff in de war hoor haha ik ben nog nooit gespot haha
pfafmaandag 21 augustus 2006 @ 17:05
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:02 schreef Eric_Cantona het volgende:
Niemand die de man(nen) op de door mij geplaatste pics herkent?
Ik ken wel de mannen die bij Danko Jones van de wal naast Alpha gleden en de boel op de kop zetten.
Ruudmaandag 21 augustus 2006 @ 17:07
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:02 schreef Eric_Cantona het volgende:
Niemand die de man(nen) op de door mij geplaatste pics herkent?
ja, dat was die kerel die ineens op de rij bij Muse ingleed waar ik ook in stond
geen idee wie het is overigens
BloodyLottemaandag 21 augustus 2006 @ 17:07
[arrogantie] Ik vind trouwens wel dat ik zaterdag het allerleukste jurkje van heel Lowlands aanhad, toevallig. . Elk jaar neem ik me voor toffe kleren aan te doen op LL, en elk jaar zie ik er toch weer uit als een verlepte dweil. Nu was dat gister wel het geval in die regen, maar zaterdag was ik wel helemaal de shizzle. [/arrogantie]
Ruudmaandag 21 augustus 2006 @ 17:09
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:07 schreef BloodyLotte het volgende:
[arrogantie] Ik vind trouwens wel dat ik zaterdag het allerleukste jurkje van heel Lowlands aanhad, toevallig. . Elk jaar neem ik me voor toffe kleren aan te doen op LL, en elk jaar zie ik er toch weer uit als een verlepte dweil. Nu was dat gister wel het geval in die regen, maar zaterdag was ik wel helemaal de shizzle. [/arrogantie]
pics dan maar he, dan kunnen we beslissen
crossovermaandag 21 augustus 2006 @ 17:12
Ik heb heimwee
Roelliomaandag 21 augustus 2006 @ 17:13
De gozer die zaterdagmiddag in een roze jurkje met doodshoofdjes erop naast ons kwam zitten op de Alpha heuvel wint het met vlag en wimpel!
Baserunnermaandag 21 augustus 2006 @ 17:13
Wat vonden jullie van die baas met die hengel? Ik kan daar echt uuuuuuuuuuuren naar blijven kijken

Kleine toelichting: een kerel met een zonnebril en pokerface heeft een hengel in zijn hand met daaraan een zooitje bekertjes. Deze werpt de beste man uit, vervolgens wacht hij op sneue bekerrapertjes en pakt dan zijn kans om de lachkick van zijn leven te krijgen. Zeer hilarisch om te zien hoe dom mensen zijn om erin te trappen

Feauteau:

LaSallemaandag 21 augustus 2006 @ 17:14
Allemachtig......ik wil terug......

Toppers: The Magic Numbers, Bloc Party, Less Than Jake, Wir Sind Helden, maar Lowlands werd echt geweldig afgesloten in de Lima met Kees de Hondt & Co, wat was dat onwijs gezellig daar!

Voor de rest ook alleen maar leuke mensen ontmoet (waaronder 1 HELE leuke :p) en vond de sfeer super! Kan me ook niet herinneren dat ik me vaker elke avond tot minstens 5 uur heb vermaakt!
Roelliomaandag 21 augustus 2006 @ 17:15
Die vent was inderdaad goed bezig!

Ik zag nog dat anderen hem d.m.v. een soort afleidingsmaneuvre snel z'n bekers afhandig maakten. Toen werd 'ie boos en ging er achteraan rennen.
pfafmaandag 21 augustus 2006 @ 17:15
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:13 schreef Baserunner het volgende:
Wat vonden jullie van die baas met die hengel? Ik kan daar echt uuuuuuuuuuuren naar blijven kijken

Kleine toelichting: een kerel met een zonnebril en pokerface heeft een hengel in zijn hand met daaraan een zooitje bekertjes. Deze werpt de beste man uit, vervolgens wacht hij op sneue bekerrapertjes en pakt dan zijn kans om de lachkick van zijn leven te krijgen. Zeer hilarisch om te zien hoe dom mensen zijn om erin te trappen

Feauteau:

[afbeelding]
Lachen was dat ja. Ook lachen: Een stapel bekers op de rand van een plas leggen en op het moment dat zo'n bekerpakker bukt om de bekers te pakken vol in de plas springen.
Eric_Cantonamaandag 21 augustus 2006 @ 17:16
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:05 schreef pfaf het volgende:

[..]

Ik ken wel de mannen die bij Danko Jones van de wal naast Alpha gleden en de boel op de kop zetten.
Dit was tijdens Danko Jones ja, we stonden met z'n tweetjes bij de hekken te schuilen tegen de regen en in 'n mum van tijd stond er aan twee kanten van de baan 'n rij mensen de mannen aan te moedigen. Toen dat heerschap z'n broek ook nog uit deed vond ik 't tijd om 't op de gevoelige plaat vast te leggen
Ripleymaandag 21 augustus 2006 @ 17:17
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:13 schreef Roellio het volgende:
De gozer die zaterdagmiddag in een roze jurkje met doodshoofdjes erop naast ons kwam zitten op de Alpha heuvel wint het met vlag en wimpel!
Dat was inderdaad een leuk jurkje. Maar ik denk dat ie BL een stuk beter had gestaan
Ruudmaandag 21 augustus 2006 @ 17:17
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:14 schreef LaSalle het volgende:
maar Lowlands werd echt geweldig afgesloten in de Lima met Kees de Hondt & Co, wat was dat onwijs gezellig daar!
knetterstoned in die polonaise
Schitterende gast die Kees
Tom_Tom-maandag 21 augustus 2006 @ 17:18
Top 5:
1. Muse. . Fantastisch om ze weer te zien, dit keer met een nog betere setlist dan op Werchter (hallo Showbiz en Citizen Erased). Hoogtepunt na hoogtepunt. Hallo Brabanthallen, here I come!
2. Yeah Yeah Yeahs. . Karen O is cool en de Yeah Yeah Yeahs rocken. Jammer dat de Grolsch net te groot was.
3. Scissor Sisters. . Een groot feest van begin tot end.
4. Zero 7. . Ondanks Sia's rare vertoning toch een heel erg mooi optreden. De muziek was live net iets opwindender dan op CD, Sia zingt fantastisch en Jose Gonzalez paste er ook leuk bij.
5. The Veils. . Het nieuwe album is erg fijn en van Lavinia krijg ik iedere keer weer kippenvel.
Met een eervolle vermelding voor Be Your Own PET en de Noisettes.

Panic! at the Disco is de enige band die ik heb gezien waarvan ik eigenlijk wist dat het optreden kut zou zijn. En dat was het ook. Maar ja, ik wou het toch gezien hebben. En dat was dus een grote vergissing, want die Karma Police verkrachting was nog vervelender dan Hard-Fi's Seven Nation Army (dat ik niet op Lowlands heb gezien, maar in de Melkweg, van je fouten leer je).
Sack_Blabbathmaandag 21 augustus 2006 @ 17:18
En ik ga niet nog eens m'n verslag dumpen. Lees maar lekker het vorige deel. Samenvatting:

Cool :
1. Ministry
2. Motor
3. Massive Attack
4. de Kevers
5. Nid & Sancy
6. Klaas
7. Xavier Rudd
8. Balkan Beats
9. Melon

Medium cool / :
1. Muse
2. Hot Chip

Niet zo cool :
1. Fun Loving Criminals
2. Michael Franti & Spearhead
3. Placebo
4. Postman
5. Modder in je oor
pfafmaandag 21 augustus 2006 @ 17:19
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:16 schreef Eric_Cantona het volgende:

[..]

Dit was tijdens Danko Jones ja, we stonden met z'n tweetjes bij de hekken te schuilen tegen de regen en in 'n mum van tijd stond er aan twee kanten van de baan 'n rij mensen de mannen aan te moedigen. Toen dat heerschap z'n broek ook nog uit deed vond ik 't tijd om 't op de gevoelige plaat vast te leggen
Heb je die online of digitaal ( mail naar m'n @fok adres ).
Ze lagen trouwens allemaal voor 3 uur in bed, vanwege te zere ogen van de modder.
Aoristusmaandag 21 augustus 2006 @ 17:20
die deurcontrole was ook nagenoeg ruk.. Je had zo vanalles mee kunnen nemen zonder dat iemand er ook maar een probleem mee zou hebben.

Jammer dat ik spearhead gemist heb trouwens, dat was de moeite waard hoorde ik op het festival en lees ik hier ook weer..
Svensationalmaandag 21 augustus 2006 @ 17:20
Everzwijnhammetjes ! !
Aoristusmaandag 21 augustus 2006 @ 17:21
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:13 schreef Baserunner het volgende:
Wat vonden jullie van die baas met die hengel? Ik kan daar echt uuuuuuuuuuuren naar blijven kijken

Kleine toelichting: een kerel met een zonnebril en pokerface heeft een hengel in zijn hand met daaraan een zooitje bekertjes. Deze werpt de beste man uit, vervolgens wacht hij op sneue bekerrapertjes en pakt dan zijn kans om de lachkick van zijn leven te krijgen. Zeer hilarisch om te zien hoe dom mensen zijn om erin te trappen

Feauteau:

[afbeelding]


Ik zou daar ook blijven plakken eigenlijk
Sack_Blabbathmaandag 21 augustus 2006 @ 17:22
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:20 schreef Aoristus het volgende:
Jammer dat ik spearhead gemist heb trouwens, dat was de moeite waard hoorde ik op het festival en lees ik hier ook weer..
Als je van 'klap mee, zing mee, zwaai mee, preek, klap mee, zing mee, zwaai mee, preek en herhaal' houdt zat je helemaal goed
pfafmaandag 21 augustus 2006 @ 17:22
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:22 schreef Sack_Blabbath het volgende:

[..]

Als je van klap mee, zing mee, zwaai mee, preek, klap mee, zing mee, zwaai mee, preek houdt zat je helemaal goed
peacemanmaandag 21 augustus 2006 @ 17:23
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:22 schreef Sack_Blabbath het volgende:

[..]

Als je van 'klap mee, zing mee, zwaai mee, preek, klap mee, zing mee, zwaai mee, preek en herhaal' houdt zat je helemaal goed
Overdrijven is ook een vak
liefie_maandag 21 augustus 2006 @ 17:23
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:20 schreef Aoristus het volgende:
die deurcontrole was ook nagenoeg ruk.. Je had zo vanalles mee kunnen nemen zonder dat iemand er ook maar een probleem mee zou hebben.

Jammer dat ik spearhead gemist heb trouwens, dat was de moeite waard hoorde ik op het festival en lees ik hier ook weer..
nou op dag 3 hebben ze 2 keer mn tas haast binneste-buiten gekeert
en ik zie er nog wel zo lieflijk uit vond ik zelf
Roelliomaandag 21 augustus 2006 @ 17:24
Ik heb geen idee wat ik allemaal gezien en gehoord heb.
crossovermaandag 21 augustus 2006 @ 17:25
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:20 schreef Aoristus het volgende:
die deurcontrole was ook nagenoeg ruk.. Je had zo vanalles mee kunnen nemen zonder dat iemand er ook maar een probleem mee zou hebben.

Jammer dat ik spearhead gemist heb trouwens, dat was de moeite waard hoorde ik op het festival en lees ik hier ook weer..
Ja daar is ook geen kunst aan.. ben vaak met mn tas gewoon er tussendoor geglipt.
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:18 schreef Sack_Blabbath het volgende:
En ik ga niet nog eens m'n verslag dumpen. Lees maar lekker het vorige deel. Samenvatting:

Cool [afbeelding] :
1. Ministry
Ik kan wat hebben, maar wat een bak vage herrie was dat. Ze hadden wel vette stukjes, maar het grootste gedeelte kon ik er niet uithalen wat er nou precies gespeeld werd. De drummer zat ook maar als een zoutzak te spelen.
Sack_Blabbathmaandag 21 augustus 2006 @ 17:25
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:23 schreef peaceman het volgende:

[..]

Overdrijven is ook een vak
Mijn twee-delig gezelschap was zelfstandig ook al tot dezelfde conclussie gekomen.
guitaristmaandag 21 augustus 2006 @ 17:26


Weet iemand toevallig wie die meid is ??
JDudemaandag 21 augustus 2006 @ 17:27
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:20 schreef Svensational het volgende:
Everzwijnhammetjes ! !
Ik werkte bij die toko!
Sack_Blabbathmaandag 21 augustus 2006 @ 17:27
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:25 schreef crossover het volgende:
Ik kan wat hebben, maar wat een bak vage herrie was dat. Ze hadden wel vette stukjes, maar het grootste gedeelte kon ik er niet uithalen wat er nou precies gespeeld werd. De drummer zat ook maar als een zoutzak te spelen.
Ministry is gewoon geniaal. Punt.

* Ga snel cd'tjes aanschaffen en luisteren. Volgende keer zul je ze aanbidden.
pfafmaandag 21 augustus 2006 @ 17:27
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:26 schreef guitarist.nl het volgende:
[afbeelding]

Weet iemand toevallig wie die meid is ??
Die was vanochtend om 8 uur ook nog in de 24u tent, volgens mij.
Aan de andere kant lijken alle blonde dreadlockers tijdens zo'n weekend op elkaar.
ranjamaandag 21 augustus 2006 @ 17:28
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 16:44 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Ik geloof dat ik gisteren ranja nog even gespot heb..als 'ie een 4ad shirt aanhad..
Natuurlijk was ik dat
guitaristmaandag 21 augustus 2006 @ 17:29
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:27 schreef pfaf het volgende:

[..]

Die was vanochtend om 8 uur ook nog in de 24u tent, volgens mij.
Aan de andere kant lijken alle blonde dreadlockers tijdens zo'n weekend op elkaar.
Ze lijken idd allemaal op elkaar
En hou op over de 24 uurs tent

Baserunnermaandag 21 augustus 2006 @ 17:29
Ik vond Corvus Corax ook heel erg jawdropping... Echt ik beweeg altijd maar dat was gewoon kijken, genieten en het hele concert rillen van de mooiheid enzo...

* Baserunner luistert nu terug
Sack_Blabbathmaandag 21 augustus 2006 @ 17:30
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:28 schreef ranja het volgende:

[..]

Natuurlijk was ik dat
Waarom weet het hele triviakliekje van elkaar hoe ze eruit zien? Behalve ik?

ow ja, jullie weten dan ook weer niet hoe ik eruit zie. op newbie na
Roelliomaandag 21 augustus 2006 @ 17:30
Ik ben afgezien van de do/vr-nacht geen enkele keer eerder dan 08:30 u. uit de 24h. tent gekomen.

Vooral vrijdag- op zaterdagnacht was uitermate puik!
peacemanmaandag 21 augustus 2006 @ 17:30
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:25 schreef Sack_Blabbath het volgende:

[..]

Mijn twee-delig gezelschap was zelfstandig ook al tot dezelfde conclussie gekomen.
De conclusie dat je overdreef?
Sack_Blabbathmaandag 21 augustus 2006 @ 17:31
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:30 schreef peaceman het volgende:

[..]

De conclusie dat je overdreef?
Nee: de conclusie dat ie geen seconde optrad zonder dat het publiek moest zingen, zwaaien en/of klappen
pfafmaandag 21 augustus 2006 @ 17:31
De reizen waren trouwens perfect. 2,5 uur van 't Harde tot tent opgezet op camping en in een uur was ik vandaag terug.
SKa_BoSSmaandag 21 augustus 2006 @ 17:32
* SKa_BoSS is er ook weer!

Vrijdag:
Wolfmother: Erg vette show! Lekkere opener. Vooral bij "Woman" ging de tent goed los
Klein stukje CKY: Niet mijn ding en véél te druk... Ik zag nog een kerel naar buiten gedragen worden door z'n maten, die gaf bijna licht!
Culcha Candela: in mijn favo tent van dit jaar: de Lima! HÉÉL ERG VET! Lekkere beat, goed dansbaar en ze hadden de tent goed mee. Een genot voor oog en oor.
Fun Lovin' Criminals: wel aardig. Lekker om effe op te chillen in de alpha. Dat gedoe met die enorme joint had van mij dan weer niet gehoeven, maar het zal wel stoer zijn ofzo...
Blue Grass Boogiemen: GENIAAL! 6 man, onversterkt, 2 microfoons en een tent die helemaal los gaat. Show werd leuk aan elkaar gepraat en de mannen stonden duidelijk te genieten op het podium. Top!
Xavier Rudd: Eveneens geniaal! Eenmansband, doet het altijd goed. 3 digeridoo's, een drumstel, een slideguitar, een mondharmonica, etc. etc... en dat allemaal tegelijkertijd!
Anouk: Toch effe checken. Kwam moeilijk op gang, maar toen ze eenmaal een beetje contact ging zoeken met 't publiek kwam de stemming er al snel in.
Luie Hond: Je kan altijd nog met je poes in de playboooy... Vette shizzle! Lachen ook met de jeugd van tegenwoordig er nog even bij.
A Night of Comedy: wel aardig. Paar leuke comedians, maar het overgrote deel was maar zo zo...

Zaterdag:
Gekeken bij Tai Chi. Leuk om te zien
De Kevers: mwah... Misschien kwam het omdat ik maar een klein stukje gezien heb, maar echt denderend klonk het allemaal niet. De verschillende gastoptredens waren wel grappig.
Urban Dance Squad: Wat een bak met kutherrie...
The Phantom Four: gevolgd van buiten de tent. Ondertussen lekker op je gat in 't gras bij de lima. Goed te doen!
Michael Franti: Vette show! Heel erg goed.
Nomades Et Skaetra: Vet!
Iggi & The Stooges: My personal favorite of this year. Geniaal optreden! I wanna be your dog!
Gogol Bordello: We voeren het tempo nog een stukje op! Helemaal los! Een vloedgolf van geluid. Fijne show om de dag mee af te sluiten...
90's Now: Lekker, maar véél te druk! Vroeg me gelijk af of dit niet in de Alpha gekunt had... Jammer dat ik van die moeie voeten had én te weinig dansruimte...

Zondag:
Lefties Soul Connection: Klonk lekker van buiten de tent!
Amsterdam Klezmer Band: Klonk lekker van buiten de tent... Niet heel erg veel van mee gekregen vanwege het uitermate relaxte bankstel / de zitzak / de kussens bij Mister Motley
Pennywise: Vet! Veel nummers die ik nog kende, daar stond ik eigenlijk wel van te kijken. Toch al een jaar of 5, 6 geleden dat ik die cd's gedraait heb denk ik...
Danko Jones: Goeie show, as always... Veel humor ook dit keer!
Muse: vanaf de helling bij de Alpha gevolgt. Vet om de tent uit zijn naad te zien gaan. Ik werd er zelf niet echt warm van... Wel koud! Brrrr... Je zit daar vervelend op de wind als je een tikje nat bent.
Kees van Hondt & Co: Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Geniale shizzle!

En verder:

++ : Eten, publiek, sfeer, weer, Lima, bandenschommel, zaterdagnacht effe douchen, goed georganiseerde uittocht van de festivalgangers...

+/- : Regen

-- : Organisatie bij aankomst op 't Harde, Blubberrrrrrrrr, muntjes en de prijs daarvan!
peacemanmaandag 21 augustus 2006 @ 17:33
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:31 schreef Sack_Blabbath het volgende:

[..]

Nee: de conclusie dat ie geen seconde optrad zonder dat het publiek moet zingen, zwaaien en/of klappen
Ach beter dat dan een standbeeld of iemand die schijnt te zingen, maar niemand weet wat
liefie_maandag 21 augustus 2006 @ 17:35
ik vond joan as police woman trouwens erg gaaf!
peacemanmaandag 21 augustus 2006 @ 17:36
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:23 schreef liefie_ het volgende:

[..]

nou op dag 3 hebben ze 2 keer mn tas haast binneste-buiten gekeert
en ik zie er nog wel zo lieflijk uit vond ik zelf
Misschien kennen ze je van Fok!
Strijkplankmaandag 21 augustus 2006 @ 17:36
Ruim 2 uur!!! RUIM 2 UUR hebben we er over gedaan om de parkeerplaats af te komen...

Maar verder geweldig weekend!!
MaJomaandag 21 augustus 2006 @ 17:36
Donderdagavond laat aangekomen omdat mijn tentje al opgezet was Precies op tijd voor de Fok meet die voor het eerst slaagde Even staan kletsen met Roellio, Newbie, Rubbereend en die gast die het bord omhoog hield maar niet van Fok was De andere namen ben ik vergeten (sorry ) Misschien kunnen we nog een immer slagend meet topic openen?

Vrijdag begonnen met Matisyahu. Vond het een erg leuk optreden. Helaas stonden we redelijk ver weg waardoor ik er niet helemaal in kwam, maar ik vond dat hij het erg goed deed. Daarna Razorlight. Klonk een stuk lekkerder dan ik had verwacht, had eerder wat nummers gehoord die ik saai vond maar live klonk het super. Alleen jammer dat ik de nummers niet echt kende, daarom er ook niet helemaal in kunnen komen. Meteen na Razorlight doorgerend naar Dead 60's om hun hit Riot Radio te kunnen horen. Eerst speelde ze nog wat andere nummers die ook lekker klonken. Het lijkt allemaal wel op elkaar maar dat maakt niet uit als het goed klinkt Na Riot Radio snel weer weggegaan voor the Magic Numbers. Wat een geweldige band is dat toch Ze zijn zo ontzettend dankbaar, echt liev Kippenvel tijdens Forever Lost, prachtig nummer. Halverwege weggegaan om snel wat te eten en een goede plek voor Bloc Party te bemachtigen. We stonden iets te goed want de mensen om ons heen stonden als een gek te moshen dus toen zijn we maar snel wat naar achter gegaan. Goed optreden weggegeven met een paar lekkere nummers, She's hearing voices, Banquet en This Modern Love. Maar het is wel erg veel van hetzelfde. Na een tijdje had ik het wel weer gehad en zijn we buiten gaan zitten. Volgende stop was Snow Patrol. Net als bij the Magic Numbers vind ik de zanger hier ook erg dankbaar. Toen iedereen de aanstekers verlichtte tijdens Run was hij even te emotioneel om verder te zingen. Zo schattig Ik vond het een goed optreden, ze gingen er helemaal in op. Helaas kende ik behalve You are all that I have geen een nummer Ga gauw de cd maar eens aanschaffen Na Snow Patrol door naar Hard-Fi, de grootste tegenvaller van de dag. De zanger zong vals, kwam agressief over en speelde niet geïnspireerd. De cover van Seven Nation Army duurde veel te lang. Hun nummers blijf ik goed vinden maar ik vond het live maar niks. Erg jammer... De dag afgesloten met Never mind the British waar ik tot in de kleine uurtjes heb staan dansen op alle leuke indie muziek

Zaterdag wilde ik beginnen met Urban Dance Squad maar daar ben ik snel weer weggegaan, wat een herrie Door naar Guillemots maar daar stond het zo vol dat ik alleen wat buiten de tent heb kunnen horen. Klonk wel goed Vlak daarna zaten de bandleden van Dirty Pretty Things te signeren dus ik heb de cd maar gelijk aangeschaft en laten signeren. Coole gasten Op tijd naar Infadels, mijn favoriete band van het moment, gegaan om daar een goed plekje te bemachtigen. Ik stond redelijk vooraan, rechts van het podium. Wat een heerlijk optreden was het! Die gasten hebben zoveel energie, geweldig. Het beste optreden wat ik tot nu toe van ze gezien heb. Bnann zong gelukkig Steady as she Goes, als voorproefje op the Raconteurs. Omdat ik graag bij de signeersessie van Infadels wilde zijn ben ik snel naar the Raconteurs gerend, waar ik 2 nummers heb meegepikt, waaronder goddank Steady as she Goes. Ik moest het nummer gewoon horen Wel grappig om binnen een half uur twee uitvoeringen er van te horen, beiden super Daarna dus naar de signeersessie van Infadels, waar we op een haartje na nog handtekeningen konden bemachtigen. Net voor ons werd er gezegd dat ze weg moesten en dat geen handtekeningen meer konden krijgen. Gelukkig zijn ze zelf erg sociaal en heeft de gitarist onze cd's bij de bandleden rond laten gaan om te laten signeren. Foto's komen nog Daarna was het tijd voor Dirty Pretty Things, één van de bands waar ik het meest benieuwd naar was. Ik kende alleen Bang Bang you're Dead, maar de rest klonk ook erg goed. Ik zal zo de cd eens opzetten.
De dag afgesloten met Massive Attack, waar we op de heuvel buiten zijn gaan zitten omdat mijn voeten echt dood waren. Tijdens Tear Drop en Angel onder mijn regenponcho in trance zitten luisteren, echt schitterend Daarna in de Grolsch gedanst op foute hits uit de jaren negentig tijdens 90's now.

Zondag door de regen een stuk later op het festival terrein dan gehoopt. Hierdoor heb ik Forward Russia! moeten missen Naar Panic! at the Disco gegaan die al begonnen waren. Het leek vol te staan maar middenin was het helemaal niet opgepropt. Goed plekje kunnen bemachtigen. Vond het een leuke show! Klonk goed live en het stond als een huis. Door een inschattingsfout te laat bij The Kooks (ik dacht dat ze om half 5 begonnen in plaats van klaar waren ) hierdoor twee of drie nummers gemist. Het was zo onzettend druk achteraan, iedereen probeerde door de regen naar binnen te komen. Ik stond dus vast tussen allemaal mensen achterin, had geen mogelijkheid om me te bewegen De nummers klonken lekker maar misten wel een beetje inspiratie. Ik zal ze nog wel een keer ergens anders goed gaan bekijken. Daarna door naar Pennywise, was vooral benieuwd naar Bro Hymn. Wat een herrie was dat zeg Echt totaal niet mijn ding. Toch tot het eind gebleven (want niks anders wat ik wilde zien, en nou wilde ik Bro Hymn horen ook ) en het was wel mooi om het hele publiek het nummer te horen meezingen. Kippevelmomentje Daarna door de gietende regen naar de signeersessie van the Kooks gegaan, 20 minuten lopen. Daar aangekomen bleken de mannen afgezegd te hebben Beetje heel erg jammer. Toen maar wat eerder naar Arctic Monkeys gegaan waar we goed stonden (niet te veel vooraan want dat is echt chaos). Wat een strakke show gaven de mannen weer, de nummers stonden als een huis en ik ging helemaal uit mijn dak. Het beste optreden wat ik van ze gezien heb.

Ik heb me dus goed vermaakt op Lowlands

Hoogtepunten: Infadels, Arctic Monkeys, Massive Attack's Tear Drop, Snow Patrol, Magic Numbers, de pannenkoeken , de gezelligheid op de camping, dansen op indie en later op jaren negentig muziek, de gezelligheid en relaxedheid van de mensen op Lowlands.

Minpunten: Hard Fi en Pennywise, de arrogante mannen van the Kooks , de regen, de modder (!!!)

Zo, en nu ga ik in bad
Svensationalmaandag 21 augustus 2006 @ 17:37
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:31 schreef pfaf het volgende:
De reizen waren trouwens perfect. 2,5 uur van 't Harde tot tent opgezet op camping en in een uur was ik vandaag terug.
Ik niet, vertrok om kwart voor 11 van de camping, en om half 1 zat ik pas in een bus, ben om kwart voor vier thuis gekomen (Hoogeveen).
liefie_maandag 21 augustus 2006 @ 17:37
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:36 schreef peaceman het volgende:

[..]

Misschien kennen ze je van Fok!
daar ben ik nogal liever!
guitaristmaandag 21 augustus 2006 @ 17:37
@majo, The Magic Numbers waren idd erg goed!!
De enigste band waar ik kippevel van heb gekregen
liefie_maandag 21 augustus 2006 @ 17:38
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:36 schreef Strijkplank het volgende:
Ruim 2 uur!!! RUIM 2 UUR hebben we er over gedaan om de parkeerplaats af te komen...

Maar verder geweldig weekend!!
onze bolide wou niet starten
lang leven de anwb
Svensationalmaandag 21 augustus 2006 @ 17:38
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:27 schreef JDude het volgende:

[..]

Ik werkte bij die toko!
Niet gisteravond dan, toen waren er alleen een paar dames aan het werk.
JDudemaandag 21 augustus 2006 @ 17:40
++: Een zekere vrouwelijke collega bij de Grilltoko , Muse, combinatie van de twee voorgaande.
+: Massive Attack, Johan, Arctic Monkeys, Wolfmother, FLC, Snow Patrol.
-: Morningwood, Nizlopi, modder, tuig dat modder een cateringtent in schopt, zaterdagochtend de shift van 9.00 draaien .
crossovermaandag 21 augustus 2006 @ 17:40
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:36 schreef MaJo het volgende:
Daarna door naar Pennywise, was vooral benieuwd naar Bro Hymn. Wat een herrie was dat zeg Echt totaal niet mijn ding. Toch tot het eind gebleven (want niks anders wat ik wilde zien, en nou wilde ik Bro Hymn horen ook ) en het was wel mooi om het hele publiek het nummer te horen meezingen. Kippevelmomentje
Moet je voorstellen als het wel je ding is
Leuk stukje
Strijkplankmaandag 21 augustus 2006 @ 17:40
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:01 schreef pfaf het volgende:
BELLE AND SEBASTIAN kwamen er aan.
want we waren één grote familie! ( ) Stuart was zooooo grappig, de setlist was zooooooo goed, de sfeer was zoooooooo lekker, ik was zooooooooo gelukkig! Damn, wat goed. Ik krijg nu al weer kippenvel als ik aan de hele happening denk!
liefie_maandag 21 augustus 2006 @ 17:40
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:37 schreef guitarist.nl het volgende:
@majo, The Magic Numbers waren idd erg goed!!
De enigste band waar ik kippevel van heb gekregen
die vond ik ook super!
Mar10Segoviamaandag 21 augustus 2006 @ 17:42
Hij was weer fijn

Vrijdag om 14uur bij de Alpha begonnen om Wolfmother te zien. Ik had me er al lang op verheugd en het was bijzonder goed te doen. De nummers zijn sowieso al tof, maar het uitrekken ervan was erg welkom. Het gejam werd ook niet al te veel overdreven gelukkig.
Vervolgens blijven hangen om in dezelfde tent Orson te zien. Dat had ik na een klein half uurtje echter wel gezien dus gingen we de Essent tent in waar A Balladeer optrad en dat bleek een goede keuze te zijn. Erg leuke band en een geinig concept met die koptelefoons. Die tent had ik de voorgaande jaren best wat beter in de gaten mogen houden.
Voor de Fun Lovin’ Criminals konden we wederom in de buurt blijven. Gave band The Criminals, maar het deed me niet zo bijzonder veel. Al is een springende Alpha tijdens Scooby Snacks natuurlijk altijd leuk. The Magic Numbers, waar ik vervolgens als een speer naartoe ben gegaan, konden mij wel overtuigen. De leuke, frisse liedjes hebben me op de CD nooit echt overtuigd, maar na dit optreden ben ik om. Na The Magic Numbers ben ik met een zomerse glimlach naar de Bravo gegaan om nog een half uurtje van Opgezwolle mee te pakken. Ik heb ze een jaar geleden al eens hier in Dordt gezien en hoopte dit keer dus veel van het nieuwe album te horen te krijgen. Maar waarschijnlijk had ik dan een half uur eerder moeten komen want voor nummers als Sjappies en Mammies of Strik Je Veter was ik niet gekomen.
Vervolgens weer terug naar de Grolsch waar Bloc Party zou spelen en dat was ook wel leuk maar niet meer dan dat.
Na Bloc Party wéér terug naar de Grolsch om DJ Shadow mee te pakken. Eenmaal aangekomen stond er een zanger (voor mij nog onbekend wie dat was) waar ik niet echt om gevraagd had. Gelukkig ging die na twee nummers weg waarna het toch nog erg gaaf werd. Vooral Giving Up The Ghost was tof en bij Orgon Donor was het wel vermakelijk om te zien hoe de beste man tijdens het nummer pauzeerde en nonchalant treuzelde met een lolly in z’n mond. Voldaan maakte ik mij op voor Placebo waar ik vervolgens maar een half uurtje van heb gezien. Niet dat de muziek niet mooi was, integendeel zelfs, maar ik had er gewoon effe geen zin in meer.

De zaterdag uiteraard brak begonnen en wel bij Coolpolitics. Niet echt een spectaculair of heftig debat als je het mij vraagt, maar ach het was wel aardig. Daarna maar richting de Alpha om Urban Dance Squad te aanschouwen en dat hebben m’n oortjes geweten ook. Bijna helemaal vooraan gestaan en het daarom niet tot het einde volgehouden ondanks dat het optreden wel oke was. Mastodon was dat niet écht. Een van de weinige acts die me is tegengevallen deze editie. Ik had het toch wat heftiger verwacht en dat had de rest van de Grolsch waarschijnlijk ook want er zat haast geen beweging in, jammer want het album Remission vind ik toch best goed te doen.
Na een uitstapje richting het eigen tentje om de pinpas te halen kwam ik nog even langs Seven wat ik niet kende. En dat klonk zeker niet onaardig maar het was te kort om een goed oordeel over kwijt te kunnen. Over The Frames kan ik dat wel… dat was erg goed en werd steeds beter naarmate ze bezig waren. Het enige wat ik niet zo op prijs stelde was de regendans die meneer Hansard deed want me moesten nog anderhalve dag
Daarna had ik Michael Franti & Spearhead nog willen zien.. maar dat ging niet door vanwege uhm, eten ofzo.. geen zin.. geen idee eigenlijk. In plaats daarvan ben ik maar wat boodschapjes gaan doen bij de Boudisque. Weer eenmaal richting tent om de aankopen weg te leggen liep ik langs Mocky die er naast in de Lima speelde. Ik heb een keertje een album van hem gehoord en vond daar vrij weinig aan. Maar dit optreden aan het begin van de avond met een combinatie van poppy rap liedjes en soul was toch verrassend leuk.
Vervolgens bij gebrek aan beter en aandringende vrienden een kijkje wezen nemen bij The Streets en dan merk je toch dat het niet altijd leuk is om gelijk te hebben. Mijn vermoeden dat er geen zak aan zou zijn bleek namelijk helemaal terecht. Vervolgens niet snel genoeg naar de India gegaan om Dirty Pretty Things te zien en dat was wel gaaf, helemaal niks mis mee die energieke punkliedjes.
Vanaf het podium van de Grolsch kwam daarna nog veel meer energie, bij Iggy & The Stooges. Ik heb op zich niet zo heel veel met The Stooges maar het was wel goed en ook erg leuk om die oude meneer en een stuk of 8 fans op het podium te zien springen en rollen. Dat ging er bij Massive Attack heel anders aan toe maar desalniettemin was dit ontzettend mooi. Een heerlijk mysterieus en duister sfeertje om af en toe de oogjes bij dicht te doen, lekker mee te waggelen en eventjes weg te dromen.
Daarna traditiegetrouw nog naar 90s Now gegaan wat uiteraard weer erg leuk was.

Zondag had ik een druk schema. Té druk aldus sommigen waardoor ik, ook mede door de buien, veel alleen op stap ben geweest. Voor Nizlopi lag ik echter nog te gaar te wezen in m’n tentje dus begon ik de dag helaas (want Nizlopi leek me wel leuk) met ¡Forward Russia!. Dat was geslaagd maar meer ook niet eigenlijk. Broken Social Scene was dat wel. Ondanks dat het publiek in de India door het weer niet echt in de stemming leek ofzo, zetten ze er een heel mooi optreden neer. Mooi genoeg om het eerste kwartier van Pete Philly & Perquisite en de New Generation Big Band te missen. Hen had ik sowieso al 3 keer eerder gezien, waarvan 1 keer met NGBB, en dat was ook wel een beetje te merken want ondanks dat het weer erg goed in elkaar zat deed het me toch minder dan andere keren. !!! was vervolgens in dezelfde tent wel weer een topper. Snel, hyperactief, krachtig en toch catchy. Erg goed.
Na !!! was ik van plan eventjes te gaan kijken bij Joan As Police Woman. Ik had er echter geen rekening mee gehouden dat er bij de Juliet een heuse wachtrij is waarbij je pech hebt als je niet vooraan genoeg staat. En dat stond ik niet, kuttent. Dan maar een goed plekje bij Morningwood in de India tent wat ongetwijfeld veel toffer was. Erg leuke band, leuke muziek, tof optreden en een nog toffere zangeres.
Vanwege een gebrek aan zin en sterke benen heb ik in plaats van een half uurtje Wir Sind Helden een goed plekje gezocht voor Belle & Sebastian. En dat was mooi, erg mooi, maar wel precies zoals verwacht. Daarna met een slakkengangetje richting Muse gegaan om daar nog een goede drie kwartier van mee te pakken. En met deze band heb ik dus helemaal niets, maar toegegeven… erg tof optreden.

Kortom, bijna beetje alles gezien wat ik wilde zien en slechts een enkele act die me tegenviel. Geslaagd dus. Hoogtepunten qua bands, in willekeurige volgorde:
- Morningwood
- Massive Attack
- The Magic Numbers
- Broken Social Scene
- !!!
- The Frames
- Wolfmother
JDudemaandag 21 augustus 2006 @ 17:43
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:38 schreef Svensational het volgende:

Niet gisteravond dan, toen waren er alleen een paar dames aan het werk.
Toen niet inderdaad. Wel leuk om te lezen dat ons werk wordt gewaardeerd .
pfafmaandag 21 augustus 2006 @ 17:45
De 'toegift' van DJ Shadow was ook hilarisch trouwens!
MaJomaandag 21 augustus 2006 @ 17:45
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:37 schreef guitarist.nl het volgende:
@majo, The Magic Numbers waren idd erg goed!!
De enigste band waar ik kippevel van heb gekregen
Ja he Heb tijdens Forever Lost ook met kippevel gestaan, zoooo mooi Geweldige band is het
pfafmaandag 21 augustus 2006 @ 17:46
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:43 schreef JDude het volgende:

[..]

Toen niet inderdaad. Wel leuk om te lezen dat ons werk wordt gewaardeerd .
Ik heb er 4 gehad dit weekend.
MaJomaandag 21 augustus 2006 @ 17:46
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:40 schreef crossover het volgende:

[..]

Moet je voorstellen als het wel je ding is
Leuk stukje
Dan is het helemaal geweldig ja
Thanks trouwens
SanyaNmaandag 21 augustus 2006 @ 17:48
Ik vond De Kevers leuk!
Zmaandag 21 augustus 2006 @ 17:49
Ik heb me ook prima vermaakt, muzikaal waren er niet echte uitschieters vond ik, maar ik vond het vooral erg gezellig. Hoogtepunten waren Iggy, Joan As A Policewoman (voor het eerst in de Julliet geweest), BSS en Belle And Sebastian. Wij moesten nog door een traktor losgetrokken worden, dat was ook wel grappig, gelukkig ging dat vrij snel (na wat 'diplomatie' van mij).
Christinemaandag 21 augustus 2006 @ 17:50
Zijn er trouwens echt mensen die de bovenstaande lappen tekst daadwerkelijk gaan lezen, en die het boeiend vinden te lezen wie waar is geweest en met wie, wat er daarna is gegeten, wanneer het toilet bezocht is, etc. etc?
Zmaandag 21 augustus 2006 @ 17:50
Oh en ik vond DJ Shadow waardeloos, het begin was ok, maar dat gedoe met die zanger vond ik wanstaltig, waar was de Hip Hop..?
guitaristmaandag 21 augustus 2006 @ 17:52
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:45 schreef MaJo het volgende:

[..]

Ja he Heb tijdens Forever Lost ook met kippevel gestaan, zoooo mooi Geweldige band is het
*klik
peacemanmaandag 21 augustus 2006 @ 17:52
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:50 schreef Christine het volgende:
Zijn er trouwens echt mensen die de bovenstaande lappen tekst daadwerkelijk gaan lezen, en die het boeiend vinden te lezen wie waar is geweest en met wie, wat er daarna is gegeten, wanneer het toilet bezocht is, etc. etc?
Ja, ik vind het ontzettend leuk om te lezen wat anderen gezien hebben en hoe ze het beleefd hebben. En zoveel moeite is het niet om ff zo'n stukkie te lezen...
pfafmaandag 21 augustus 2006 @ 17:52
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:50 schreef Christine het volgende:
Zijn er trouwens echt mensen die de bovenstaande lappen tekst daadwerkelijk gaan lezen, en die het boeiend vinden te lezen wie waar is geweest en met wie, wat er daarna is gegeten, wanneer het toilet bezocht is, etc. etc?
Ik wel in ieder geval. En lappen tekst. Het zijn geen boeken..

Let 'em comin'
JDudemaandag 21 augustus 2006 @ 17:53
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:46 schreef pfaf het volgende:

Ik heb er 4 gehad dit weekend.
Ben benieuwd hoeveel Fok!kers ik van voedsel heb voorzien
crossovermaandag 21 augustus 2006 @ 17:54
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:50 schreef Christine het volgende:
Zijn er trouwens echt mensen die de bovenstaande lappen tekst daadwerkelijk gaan lezen, en die het boeiend vinden te lezen wie waar is geweest en met wie, wat er daarna is gegeten, wanneer het toilet bezocht is, etc. etc?
Ja, ik kijk toch altijd wel ff wat de meningen zijn over de bands die ik ook heb gezien. En soms lees ik het helemaal.
pfafmaandag 21 augustus 2006 @ 17:54
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:50 schreef Z het volgende:
Oh en ik vond DJ Shadow waardeloos, het begin was ok, maar dat gedoe met die zanger vond ik wanstaltig, waar was de Hip Hop..?
Mên, hij was vet man. Maar die 3 nummers met die mongool vond ik ook waardeloos.
Christinemaandag 21 augustus 2006 @ 17:55
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:52 schreef peaceman het volgende:

[..]

Ja, ik vind het ontzettend leuk om te lezen wat anderen gezien hebben en hoe ze het beleefd hebben. En zoveel moeite is het niet om ff zo'n stukkie te lezen...
Oké, ik zeg niks... keep 'em comin'... er voorbij scrollen is ook niet zoveel moeite .
Falcomaandag 21 augustus 2006 @ 17:56
Morningwood
Ripleymaandag 21 augustus 2006 @ 18:00
Ik vond !!! overigens zelf wel leuk en vooral interessant om te zien hoe dat werkte met die speciale samenstelling qua percussie en zo, maar na een tijdje vond ik het wel wat eentonig worden.
Mar10Segoviamaandag 21 augustus 2006 @ 18:01
Overigens nog een opmerking voor mensen die geen kaartje hadden of er eentje voor veel te veel centjes hebben gekocht...

Wij hebben voor een achtergebleven vriend nog een kaartje gehaald bij de kassa, voor de ingang/kaartcontrole. Daar bleken savonds gereserveerde kaarten te worden verkocht voor de normale prijs omdat mensen deze niet zijn komen afhalen. Dus wij hadden tegen 11 uur savonds prijs.

Dat u het eventjes weet voor een volgende keer
Svensationalmaandag 21 augustus 2006 @ 18:02
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:46 schreef pfaf het volgende:

[..]

Ik heb er 4 gehad dit weekend.
Ik ontdekte het gisteravond pas !
Zmaandag 21 augustus 2006 @ 18:05
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:53 schreef JDude het volgende:

[..]

Ben benieuwd hoeveel Fok!kers ik van voedsel heb voorzien
Ik wil zo'n bbq in m'n tuin! Wat een dingen. Moet ik alleen even een tuin zien te regelen.
Mar10Segoviamaandag 21 augustus 2006 @ 18:07
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:50 schreef Z het volgende:
Oh en ik vond DJ Shadow waardeloos, het begin was ok, maar dat gedoe met die zanger vond ik wanstaltig, waar was de Hip Hop..?
Die knakker kon me inderdaad niet snel genoeg weggaan.

Maar daarna was het toch wel tof?
bigshadowmaandag 21 augustus 2006 @ 18:08
Hello hello mensen,

Een kort verslagje van mijn kant

Dag 1:
Na uiteraard een wilde nacht met veel bier, creatief tent gezeik en andere shit met goede moed naar het festival terrein. Daar even MEW aanschouwd, begon best aardig maar op een gegeven moment had ik het wel gehoord met al het gegalm van zijn stem. Doorgelopen naar de Bravo voor Spinvis. Best wel aardig, maar komt toch beter tot zijn recht in kleinere zaaltjes waar ik hem eerder zag, even kijken en dan maar een biertje in de zon, want wat een fijn weer! Razorlight heel even geluisterd maar net als de vorige keer in de Melkweg, het nieuwe materiaal is gewoon een beetje saai Dus weer verder, lekker lopen met zijn allen Zero 7 was wel leuk om te horen, met Jose Gonzalez en het vrouwtje was het goed vertoeven, maar net op plaat af en toe en beetje te lief en loom. En dan de keuzes, ik wilde eigenlijk Magic Numbers, Opgezwolle en Veils allemaal zien, dus dan doe je een snelle ronde. Magic Numbers klonk mooi, hun stemmen zijn echt top, maar op den duur heb ik het wel gehoord, net als op de cd. Opgezwolle was rauw en goed, hun wereld mag ook wel de mijne zijn, jeweettoch? En The Veils was ook zeker goed te behappen! Bloc Party overgeslagen, helaas nu ik alle recensies zo eens nalees. DJ shadow begon goed tot dat hij er een zanger bij riep, hoofdpijn moment en snel er vandoor. Snow Patrol had wat geluidsproblemen als je achterin de tent stond, pas na een nummer of 4 klonk het goed. Daarvoor een heel dof en matig geluid. Placebo gaf een goede show weg, alleen de setlist viel me een klein beetje tegen. Na een break nog even dansen op 2000 and one en lauhaus, beetje soft maar wel aardig.

Dag 2:
Op het gemak naar het festival terrein gegaan, Psapp in de schaduw aangehoord en toen naar binnen geglipt voor Guillemots. En dat was absoluut een vroeg hoogtepunt, goede setlist, lekker ruig en met lef gespeeld, zo zie ik het graag. Op het gemak door naar The Frames, een goede liveband, de zanger heeft een dijk van een stem, alleen iets meer spelen en minder het publiek laten zingen! Infadels was een goed feestje, houdt dat tempo hoog en gaan! Voor de rest eigenlijk niks bezocht tot Massive Attack, had niet in de gaten dat Iggy als bezig was en dus helemaal gemist, verdomme! Zeker nu ik alles nalees. Massive attack was wel oké, maar bouwden eigenlijk weinig op, de zanger vond ik qua stemgeluid niet zo geweldig. Nog een beetje rondgedold en wat gedronken, even langs de danstenten gelopen maar vandaag waren de benen niet zo sterk.

Dag 3:
He, zei daar iemand regen? Een beetje maar gelukkig. Broken Social Scene was zeer vet, maar liever meer blazers en strijkers! Ik had af en toe een beetje last van het Nighttown-syndrome, zet het geluid maar flink hard met veel gitaren, dan klinkt het vast en zeker goed, voor mij een beetje overkill op den duur. Pete Philly en Perquisite en the new generation big band was swingen. Pete lulde als brugman, het was een geoliede machine die een vette show gaf. The kooks recentelijk in de rotown gezien dus ben voor de Kelly Polar - !!! combinatie gegaan. Kelly Polar was amusant en apart, maar voor mannen met bloemen in de haren ben ik gewoon een beetje huiverig . !!! was grappig, energiek en knallen maar er waren delicatere beslissingen te nemen.
Wij waren met een oude vouwwagen en grote bus, dus naar de camping gegaan om te checken naar de status van de wagen en het gras enzo. Besloten de te verwachten modder-ellende te vermijden en alsvast in te pakken en snachts te gaan rijden. Dat ging niet zo soepel als verwacht, na een zeiknatte vouwwagen (niet zo heel erg) kwamen we dus al vast te zitten met de wagen en bus. *(*&$*%&($#@_($ dus! Gelukkig reed er een wagentje rond om ons los te krijgen, dat duurde natuurlijk even want we waren niet de enige gestranden.
In ieder geval veel tijd verloren daardoor, geen Monkeys kunnen zien maar wel redelijk vooraan bij Belle & Sebastian. En daar heb ik met een grote glimlach gekeken en genoten! Na een lange set door naar Muse, en dat stond als een huis. Had een mooi plekje veroverd op een hek aan de buitenkant voor decent overzicht en geluid, vette bandafsluiter van het festival. En dan de drukte natuurlijk, dus even rustig wat eten, doorlopen naar de Bravo om iedereen weer te vinden,Joris Voorn en Miss Djax mijn dance moves laten zien Dit tot één van mijn vrienden het echt niet meer trok en we maar besloten naar huis te rijden, waar ik rond 5-en aankwam. Geen modder meer, gewoon mijn eigen bed! Mén, mooi was die tijd!
Parafernaliamaandag 21 augustus 2006 @ 18:08
Âme
Tiga
Placebo
Wolfmother
DJ Rush
Svensationalmaandag 21 augustus 2006 @ 18:09
Oh, en ik vind het kut dat ik geen koffiewekker-pet heb kunnen bemachtigen . Gistermorgen waren ze op. En het slaat ook nergens op dat ze het alleen op camping 2 & 3 doen.
Aoristusmaandag 21 augustus 2006 @ 18:09
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:26 schreef guitarist.nl het volgende:
[afbeelding]

Weet iemand toevallig wie die meid is ??
lekker ding inderdaad
Henkmanzmaandag 21 augustus 2006 @ 18:10
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:29 schreef guitarist.nl het volgende:

[..]

Ze lijken idd allemaal op elkaar
En hou op over de 24 uurs tent

[afbeelding]
Jij bent de gitaarkerel! Lol! Die gast die net zo dom naast de 24-uurs tent (daar waar de meeste herrie is de hele dag door) gitaar liep te spelen xD. Ik hoorde bij de gasten die vlak achter jullie stonden, partytent met hamkaas erop etc.
Strijkplankmaandag 21 augustus 2006 @ 18:11
Wie vond ook dat die muntjes zo lekker braken!?
Henkmanzmaandag 21 augustus 2006 @ 18:11
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:09 schreef Svensational het volgende:
Oh, en ik vind het kut dat ik geen koffiewekker-pet heb kunnen bemachtigen . Gistermorgen waren ze op. En het slaat ook nergens op dat ze het alleen op camping 2 & 3 doen.
Dude, wij (mensen zonder pet) waren zwaar in de minderheid. ik ben blij dat ik er geen heb, wat een pinkpop-petjes-perikelen krijg je zo.
pfafmaandag 21 augustus 2006 @ 18:12
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:11 schreef Henkmanz het volgende:

[..]

Dude, wij (mensen zonder pet) waren zwaar in de minderheid. ik ben blij dat ik er geen heb, wat een pinkpop-petjes-perikelen krijg je zo.
Ik heb verdomme geen enkele keer koffie bij de tent gehad.
Eric_Cantonamaandag 21 augustus 2006 @ 18:13
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:19 schreef pfaf het volgende:

[..]

Heb je die online of digitaal ( mail naar m'n @fok adres ).
Ze lagen trouwens allemaal voor 3 uur in bed, vanwege te zere ogen van de modder.
Ze zijn niet veel groter dan deze versie, en met 'n 2mp gsm gemaakt, maar ik zal ze zo even doorsturen. 't Zijn deze 2 ook maar als ik me niet vergis
Aoristusmaandag 21 augustus 2006 @ 18:14
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:11 schreef Strijkplank het volgende:
Wie vond ook dat die muntjes zo lekker braken!?
dude, dan prikken ze in je zak of je portemonnaie. Ik vond die andersbegaafden bij het inwisselstation interessant, kon je samen bekertjes tellen enzo
crossovermaandag 21 augustus 2006 @ 18:16
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:12 schreef pfaf het volgende:

[..]

Ik heb verdomme geen enkele keer koffie bij de tent gehad.
Nee, die klootzakken liepen niet eens rond
Lamballen.
Ripleymaandag 21 augustus 2006 @ 18:17
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:01 schreef Mar10Segovia het volgende:
Overigens nog een opmerking voor mensen die geen kaartje hadden of er eentje voor veel te veel centjes hebben gekocht...

Wij hebben voor een achtergebleven vriend nog een kaartje gehaald bij de kassa, voor de ingang/kaartcontrole. Daar bleken savonds gereserveerde kaarten te worden verkocht voor de normale prijs omdat mensen deze niet zijn komen afhalen. Dus wij hadden tegen 11 uur savonds prijs.

Dat u het eventjes weet voor een volgende keer
Ik sprak een jongen die op zaterdagavond mensen aansprak die van het terrein weggingen naar huis of hij hun bandje mocht hebben. En dat mocht als je alleen de zondag wil gaan een geoie optie denk ik
guitaristmaandag 21 augustus 2006 @ 18:18
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:10 schreef Henkmanz het volgende:

[..]

Jij bent de gitaarkerel! Lol! Die gast die net zo dom naast de 24-uurs tent (daar waar de meeste herrie is de hele dag door) gitaar liep te spelen xD. Ik hoorde bij de gasten die vlak achter jullie stonden, partytent met hamkaas erop etc.
!!

Wel een aandachts trekker die gitaar
http://veertje.nl.server1(...)4/P1010337.sized.jpg
http://veertje.nl.server1(...)4/P1010417.sized.jpg
http://veertje.nl.server1(...)4/P1010421.sized.jpg
mberg86maandag 21 augustus 2006 @ 18:18
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 16:54 schreef Grumpey het volgende:
Nog mensen naar Blue grass boogiemen geweest? Hoe uniek was dat 6 mannen onversterkt met vioolen, contrabas en banjo's in pak. En wat een enthousiasme van de mensen in de zaal
Haha, ja.. dat was ook een mooie show. Die lui wisten niet wat ze overkwam, wat een enthousiasme. Ook die opmerkingen tussendoor waren echt mooi!
Dogbreathmaandag 21 augustus 2006 @ 18:20
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:50 schreef Z het volgende:
Oh en ik vond DJ Shadow waardeloos, het begin was ok, maar dat gedoe met die zanger vond ik wanstaltig, waar was de Hip Hop..?
Ja gelijk, wat een misser was dat. Shadow was geen schim van wat ie in 2002 was

Personal highlights::
The Stooges
Zero 7
Macaco

Maar als ik een favoriet moet kiezen: The Raconteurs. Aftrappen met een Nederlands nummer (send me a postcard van Shocking Blue) en alleen nog maar vetter worden. Go Jack White!
crossovermaandag 21 augustus 2006 @ 18:21
quote:
Tof! Was vast gezellig.
Baserunnermaandag 21 augustus 2006 @ 18:23
Ik heb nog een stukje vuil van een snoetje van een leuk meissie afgeveegd, want ze kon het zelf niet (was overigens op zondag bij het inwisseltentje bij de grolsch)
search64maandag 21 augustus 2006 @ 18:23
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:52 schreef pfaf het volgende:

[..]

Let 'em comin'
Wat?
pfafmaandag 21 augustus 2006 @ 18:25
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:23 schreef search64 het volgende:

[..]

Wat?
Let 'em comin' man! Je weet toch!
MaJomaandag 21 augustus 2006 @ 18:25
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:23 schreef search64 het volgende:

[..]

Wat?
Als je nou gewoon even last dan snap je dat ie verslagen van Lowlands bedoeld...
Mar10Segoviamaandag 21 augustus 2006 @ 18:25
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:17 schreef Ripley het volgende:

[..]

Ik sprak een jongen die op zaterdagavond mensen aansprak die van het terrein weggingen naar huis of hij hun bandje mocht hebben. En dat mocht als je alleen de zondag wil gaan een geoie optie denk ik
Helemaal handig als je iemand in de groep hebt die al een persbandje heeft. Die gasten aan de ingang geven dan doodleuk een normaal bandje als je er om vraagt, waardoor hij 5 keer richting huis kon bellen om iemand gratis en voor niets uit te nodigen...
Christinemaandag 21 augustus 2006 @ 18:30
Het is vast een hele domme vraag hoor, maar wie waren nou al die mensen die bij Iggy op het podium stonden te dansen, halverwege de show? Het podium stond vol .
guitaristmaandag 21 augustus 2006 @ 18:31
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:21 schreef crossover het volgende:

[..]

Tof! Was vast gezellig.
Dat was het zeker, heb echt een super tof weekend gehad.

Nog 360 dagen
MaJomaandag 21 augustus 2006 @ 18:33
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:31 schreef guitarist.nl het volgende:

[..]

Dat was het zeker, heb echt een super tof weekend gehad.

Nog 360 dagen
Zo zit ik nu ook te denken, nog zoveel maanden wachten Ik heb crappy geslapen, mijn voeten doen pijn, mijn schouders doen pijn, ik heb geen stem meer over, kan nauwelijks meer lopen maar mên wat was het geweldig
nixxxmaandag 21 augustus 2006 @ 18:33
ik heb trouwens ook nog heel lief een meisje die sloot naast de alpha overgedragen
mensen die geen kisten ofzo aandoen naar een festival
Aoristusmaandag 21 augustus 2006 @ 18:34
volgende keer wil ik weer voor 50 euri
Christinemaandag 21 augustus 2006 @ 18:34
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:33 schreef nixxx het volgende:
ik heb trouwens ook nog heel lief een meisje die sloot naast de alpha overgedragen
mensen die geen kisten ofzo aandoen naar een festival
Ja dat was lief van je, bedankt .
Dogbreathmaandag 21 augustus 2006 @ 18:35
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:33 schreef MaJo het volgende:

[..]

Ik heb crappy geslapen, mijn voeten doen pijn, mijn schouders doen pijn, ik heb geen stem meer over, kan nauwelijks meer lopen maar mên wat was het geweldig
Als je iets van deze dingen mist heb je ook geen geslaagde Lowlands
crossovermaandag 21 augustus 2006 @ 18:36
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:33 schreef nixxx het volgende:
ik heb trouwens ook nog heel lief een meisje die sloot naast de alpha overgedragen
mensen die geen kisten ofzo aandoen naar een festival
Ik moet die dingen echt gaan kopen!!!
Ben op de rug van mn vriendin daar naar de overkant gegaan
Maar wel zelf terug
guitaristmaandag 21 augustus 2006 @ 18:36
Stelletje mafkezen:
MaJomaandag 21 augustus 2006 @ 18:37
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:35 schreef Dogbreath het volgende:

[..]

Als je iets van deze dingen mist heb je ook geen geslaagde Lowlands
Inderdaad ja Ik vergeet trouwens nog de stortregen en de modder tot je enkels (dat laatste vond ik dan wel weer wat minder ) Voor de rest, Lowlands is
XxxPimxxXmaandag 21 augustus 2006 @ 18:37
1. Muse
2. Opgezwolle
3. Infadels
4. the Streets
5. Massive Attack
6. Tiga

Ik vond Pendulum trouwens erg tegenvallen. Die MC moest echt z'n bek houden en de hele tijd de beat wegdraaien, beter niet.
Henkmanzmaandag 21 augustus 2006 @ 18:38
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:36 schreef guitarist.nl het volgende:
Stelletje mafkezen:
[afbeelding]
Kameraad van mij deed daar ook aan mee .
Aoristusmaandag 21 augustus 2006 @ 18:39
en die gasten dan die een beetje gingen schieten met skippyballen. Ik had de angst van m'n leven, stel je voor dat m'n biertje op de grond zou vallen en ik er naast
pfafmaandag 21 augustus 2006 @ 18:39
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:37 schreef XxxPimxxX het volgende:
1. Muse
2. Opgezwolle
3. Infadels
4. the Streets
5. Massive Attack
6. Tiga

Ik vond Pendulum trouwens erg tegenvallen. Die MC moest echt z'n bek houden en de hele tijd de beat wegdraaien, beter niet.
Pendulum was feesten! Die MC ging soms wat over the top, helemaal daar ik hem toch nauwlijks kon verstaan. Maar dat mocht de pret niet drukken. En die gek in de top van de tent natuurlijk.
Spec87maandag 21 augustus 2006 @ 18:41
Oké, ik ben ook weer terug! Verslagje dan maar?

Donderdag met ongelovelijke snelheid gerezen. 1u vertrokken, om 2u op station 't Harde, om 4u in de bus naar Lowlands, en om half 7 binnen! Fijn dat de hekken al eerder open waren. Tentje stond om haf 10, mooie plek op camping 2. Ik was even kort bij the meet, en daarna was het al m'n vrienden (die verspreid stonden over 3 campings) langs gaan en bier scoren.

Vrijdag:
Hoe begin je een goed festival? Met een goede band! En Wolfmother was echt de band bij uitstek. Een beetje overdreven 70's, maar wel gewoon hard rocken. Leuk ook hoe dat orgeltje het hele podium over ging. Gewoon goed optreden. Na afloop rustig naar de Grolsch om daar Razorlight te zien. Leuk bandje, vrolijke muziek, goed van genoten. Maar toch maar wat eerder weg, want ik wilde wel een hapje eten voordat ik doorging naar The Dead 60's. Lekker uit m'n dak gegaan op de ska-rock van ze, maar ook daar net voor het einde weg om... The Magic Numbers te zien. Ik wist dat het geweldig zou worden, en het was ook geweldig. Ze speelde hun nummers met veel overtuiging en de zaal kon er wel mee meekomen. Achteraf een momentje pauze, om daarna Bloc Party te kunnen zien. Bloc Party speelde echt onwijs goed, het geluid was alleen behoorlijk schel in het begin, en het duurde even voordat dit was bijgesteld. De setlist was goed gebalanceerd, met ook een paar nieuwe nummers erbij. Jammer alleen dat niemand de zanger had verteld dat ie niet kon filmen Gebleven voor Snow Patrol die ook gewoon een goed optreden gaven. Het aansteker momentje heb ik moeten laten schieten om nog een beetje een goede plek te hebben bij Placebo. Van Placebo had ik meer show verwacht, maar ze speelde verder wel gewoon goed en ook de cover van Kate Bush kwam erg goed op me over. En het scheelt wel, die extra muzikanten on stage. Door gegaan naar Tiga, omdat ik zijn CD erg tof vind. Zijn DJ kunsten was ik minder van onder de indruk, en ik was ook al weer snel terug naar me tentje. Daar aangekomen bleken maten wel in te zijn voor een avondje doorhalen in de 24-uurs-tent, en zo geschiedde het. Lekker veel Britse muziek. Ook echt bizar, op een gegeven moment wilde ik Paranoid aanvragen, zette ze 'm, op voordat ik er uberhaupt was! Toeval? Een uur later overkwam met met The Cure precies hetzelfde! Zeker cool

Zaterdag:
s'Ochtends was ik, zoals te verwachten, nogal brak. Dus een beetje koffie gedronken en rond 1u alvast richting India om bij a balladeer vooraan te kunnen staan. Dit bleek een eitje, en ik heb werkelijk heerlijk genoten van de popmuziek van eigen bodem. Echt een pareltje, groot gelijk dat ze in het totaal 3x op Lowlands te horen waren dit jaar. Jammer dat de rest van het publiek meer bezig was met anderen dingen dan met meezingen/klappen. Desondanks een van mijn hoogtepunten! Achteraf even bij Guillemots gekeken, kende het niet maar ik vond het erg leuk. Mijn dagmaatje dacht er anders over, en toen gingen we maar naar The Frames. En die waren me een partij goed! Ik wist dat het Iers was en had vergelijkingen met Snow Patrol gehoord, dus de verwachting was aardig hoog. Maar ze wisten het ruimschoots te overtreffen! Prachtige emotionele pop/rock/indie, en ook tussendoor wisten ze het publiek te blijven boeien. De verassing van 2006 voor mij. Snel nog even een paar nummer Infadels meegepakt (leuk, alleen de tent was nogal dood waar ik stond, en dan is het toch minder) om vervolgens maar weer een plek te claimen in de India. Daar speelde eerst The Noisettes. Dit gaf me een beetje een dubbelgevoel. Muzikaal zat het goed in elkaar, maar ik ergerde me mateloos aan de rare act van de zangeres, en ook aan haar stem. Maar dat maakte allemaal niet uit, want ik stond daar immers om een plek te bemachtigen voor Dirty Pretty Things! De nieuwe libertines, maar dan zonder (en het doet me pijn dit te zeggen) junkie Pete. Maar ook zonder hem maken ze nog goede muziek, dat hebben ze ruimschoots bewezen. De pit was een enorme chaos, met crowd surfers all the time, verkleed als superman en een of andere geflipte gast met een SM masker op. Ja, de britten waren er weer flink bij! 45 minuten en 5 liter zweet later was het tijd om even uit te blazen. Helaas was ik door problemen met m'n telefoon genoodzaakt Iggy te laten schieten. Nog wel buiten Gogol Bordello gevolgt. Leuke show, maar muzikaal echt niet mijn ding. Eventjes langs de camping, om daarna knetterstoned uit me dak te gaan bij eerst Josh Wink en daarna Alexander Kowalski. Ik ben normaal niet zo'n dance-type, maar Kowalski doet het toch altijd bij mij. En op Lowlands niet anders, geweldige set! Daarna een naborrel bij de tent en slapen.

Zondag:
Oh nee! Wat een begin! Ik had me verslapen, waardoor ik Nizlopi miste. Nouja, dan maar meteen naar Johan. Johan was wat ik ervan verwachtte, goede popmuziek om mee te beginnen. Leuk dat ze ook de video's lieten zien. Daarna door naar Panic! At The Disco
wat erg tegen viel. Dus daar na 15 minuutjes weg om eventjes wat te eten, want ontbij is ook wel handig. Dat het toen al 3 uur was geweest maakte me weinig uit. We kwamen halverwege Lostprophets binnen in het voorste vak, alvast voor Danko Jones. Ik kende de singels van ze wel, verder niet. Het viel me allerzins mee. Ik had meer P!ATD verwacht, maar het klonk een stuk volwassener. Zeker van genoten. Daarna kwam Danko Jones. Muzikaal deed ie het geweldig, maar iemand moet die gast een keer goed voor z'n bek rammen want hij heeft echt een té grote ego. Oop het publiek geilen en jezelf masturberen, dat is leuk. Roepen dat wereldpolitiek niks is, dat laat ie wel over aan U2 en consorten, oké, dat kan nog. Maar roepen dat je op de top van een berg staat met het hoofd van Syd in je hand, dat gaat te ver Ik was ook blij toen hij eindelijk z'n mond hield en weer gewoon speelde, elk nummer weer. Arctic Monkeys speelde strak en goed, alleen waren ze weer zenuwachtig als de pest. Totaal geen contact met het publiek en veel gemompel. Toen de zaal juichde voor de modder-buikschuivers die op de schermen te zien waren leek de hele band wel door de vloer te zakken. Achja, volgende tour beter! En natuulijk, als afsluiter, de enige echte bombastische spacerock band; Muse! In een woord, GEWELDIG! Prachtige setlist, goede balans tussen harde en zachte nummer. De zaal ging ook echt uit z'n dak. Geweldige encore ook, viel gewoon niks op aan te merken! Samen met a balladeer en Dirty Pretty Things mijn top 3! Bij de tentjes ging het feestje nog lang duur, een uurtje slaap, en daarna afbreken en terugkeren.

Mijn eerste keer, een groot suc6. Lowlands 2007, here I come!
lienelienmaandag 21 augustus 2006 @ 18:41
Nachtelijk rondje over camping 2:
vriendin: 'Hé, is dat die gitaarhomo van vakantie?'
ik: 'Nee, die heeft ander haar'
Vriendin: 'Oh, dan is het een andere gitaarhomo'

Op de terugweg op de zelfde locatie komen we het gitaarpersoon weer tegen
ik: *botst bijna tegen 'gitaarhomo' op* *herkenning* 'Heeee, dat is guitarist.nl!'

Jawel, ik heb (behalve Newbie, Neleos, MaJo en Asmo) een fok!er in het wild gespot


niets tegen gitaarhomo's, trouwens
nixxxmaandag 21 augustus 2006 @ 18:41
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:34 schreef Christine het volgende:

[..]

Ja dat was lief van je, bedankt .
ow ik bedoelde een lief meisje.. niet dat ik lief een meisje had overgezet sorry, dat was dus iemand anders..
Alvilonmaandag 21 augustus 2006 @ 18:42
Weekendje Lowlands

Donderdagochtend met de trein richting lelystad, en met de taxi naar Lowlands. Rond 12 uur (middag) aangekomen.
We zijn bewust bij de pendelbus ingang gaan staan, aangezien je daar toch altijd eerder in mag als de Park en ride Vooraan in de rij en alle plek op camping 3 om te staan
Tentje opgezet enzo, stond om half 3 al

MIjn hoogtepunten:
De kevers! op de jeugd van tegenwordig na
Luie hond
Artic monkey's
Pennywise

liefie_maandag 21 augustus 2006 @ 18:45
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:36 schreef guitarist.nl het volgende:
Stelletje mafkezen:
[afbeelding]
ik zat dus op de grond toen ze de eerste keer aan kwamen rennen
ik kon net op tijd wegkruipen op handen en voeten
XxxPimxxXmaandag 21 augustus 2006 @ 18:45
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:39 schreef pfaf het volgende:

[..]

Pendulum was feesten! Die MC ging soms wat over the top, helemaal daar ik hem toch nauwlijks kon verstaan. Maar dat mocht de pret niet drukken. En die gek in de top van de tent natuurlijk.
Ik vond die set daarvoor beter. Die knalde gewoon lekker door. Alhoewel de nummers van Pendulum zelf natuulrijk meesterlijk blijven.

Die gast in de mast
Christinemaandag 21 augustus 2006 @ 18:45
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:41 schreef nixxx het volgende:

[..]

ow ik bedoelde een lief meisje.. niet dat ik lief een meisje had overgezet sorry, dat was dus iemand anders..
Alsnog was het wel lief van je toch? .
Mijn voeten zijn nog steeds blij dat ik al bijna de hele dag zit. .
Christinemaandag 21 augustus 2006 @ 18:46
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:45 schreef XxxPimxxX het volgende:

[..]

Ik vond die set daarvoor beter. Die knalde gewoon lekker door. Alhoewel de nummers van Pendulum zelf natuulrijk meesterlijk blijven.

Die gast in de mast
Kut, pendulum gemist. . Bong Ra ook al. .
Maarja, je kan niet alles zien op zo'n festival he...
Vitalogymaandag 21 augustus 2006 @ 18:47
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:13 schreef Baserunner het volgende:
Wat vonden jullie van die baas met die hengel? Ik kan daar echt uuuuuuuuuuuren naar blijven kijken

Kleine toelichting: een kerel met een zonnebril en pokerface heeft een hengel in zijn hand met daaraan een zooitje bekertjes. Deze werpt de beste man uit, vervolgens wacht hij op sneue bekerrapertjes en pakt dan zijn kans om de lachkick van zijn leven te krijgen. Zeer hilarisch om te zien hoe dom mensen zijn om erin te trappen

Feauteau:

[afbeelding]
Dat is het type humor wat ik juist niet kan waarderen. Goedkoop scoren ten koste van anderen.
liefie_maandag 21 augustus 2006 @ 18:48
ik vind het wel echt knap dat jullie allemaal nog zo goed weten wat je gedaan hebt
ik weet al haast niet meer hoe ik vanmorgen die camping af ben gekomen maja

mn roze laarsjes waren trouwens wel ideaaaaaal!!
mrcoolmaandag 21 augustus 2006 @ 18:48
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:45 schreef XxxPimxxX het volgende:

[..]

Ik vond die set daarvoor beter. Die knalde gewoon lekker door. Alhoewel de nummers van Pendulum zelf natuulrijk meesterlijk blijven.
Marky is ook stukken beter. HIj ging ook lekker veel scratchen!
Falcomaandag 21 augustus 2006 @ 18:48
Mijn top 5:

1. Morningwood
2. Wir sind Helden
3. Spinvis
4. Belle & Sebastian
5. Pete Philly + big band

Zoiets
lienelienmaandag 21 augustus 2006 @ 18:49
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:47 schreef Vitalogy het volgende:

[..]

Dat is het type humor wat ik juist niet kan waarderen. Goedkoop scoren ten koste van anderen.
Neejoh, bekertjeshippies die de bekers zelf nog uit 20cm drek vissen, da's pas humor
mrcoolmaandag 21 augustus 2006 @ 18:50
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:46 schreef Christine het volgende:

[..]

Kut, pendulum gemist. . Bong Ra ook al. .
Bong-Ra heb ik alleen van buiten X-Ray kunnen zien, het was afgeladen vol in die loods! Hij klapte er wel ff op die Bong-Ra zeg!
stefmansmaandag 21 augustus 2006 @ 18:52
MIjn hoogtepunten

Bloc party
Mastodon
Lost Prophets (geweldig)
Danko Jones zoals altijd
Muse viel zwaar tegen
The Raconteurs

De sfeer was top, het sanitair was geweldig, en het eten was lekker dus zeker vet
search64maandag 21 augustus 2006 @ 18:52
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:25 schreef MaJo het volgende:

[..]

Als je nou gewoon even last dan snap je dat ie verslagen van Lowlands bedoeld...
Als je het nou gewoon even las dan snap je dat dat geen correct engels is.
Bombardiermaandag 21 augustus 2006 @ 18:53
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:47 schreef Vitalogy het volgende:

[..]

Dat is het type humor wat ik juist niet kan waarderen. Goedkoop scoren ten koste van anderen.
Ik kan het juist extra waarderen. Prachtig om die schooiers in verlegenheid te brengen.
crossovermaandag 21 augustus 2006 @ 18:53
Ah heerlijk, mijn eigen bier
Dat grolsch was echt ranzig... de blikken vielen nog wel mee, maar op het festival... damn daar moest ik me echt doorheen worstelen op sommige momenten.
mrcoolmaandag 21 augustus 2006 @ 18:53
Danko Jones denkt dat ie God is volgens mij, wat een opgeblazen ego heeft die dude zeg!
mrcoolmaandag 21 augustus 2006 @ 18:55
Al die mensen ook die die bekers gaan lopen verzamelen! Vannacht zag ik zelfs iemand bekers uit de modder langs de Dixie's vissen, en jij en ik weten waar die modder uit bestond!
pfafmaandag 21 augustus 2006 @ 18:56
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:52 schreef search64 het volgende:

[..]

Als je het nou gewoon even las dan snap je dat dat geen correct engels is.

Volgens mij hebben we hier een bekertjes-raper.
Arme jij.

En Engels moet met een hoofdletter, grammaticaslet.
MaJomaandag 21 augustus 2006 @ 18:57
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:41 schreef Spec87 het volgende:
-knip- lang verhaal
Mijn eerste keer, een groot suc6. Lowlands 2007, here I come!
Leuk verslag spec We hebben best veel hetzelfde gezien Heb je op de meet ook nog even gesproken, de naam zei me niets maar heb het wel onthouden

Volgend jaar ben ik er ook zeker weer bij!
Sack_Blabbathmaandag 21 augustus 2006 @ 18:57
Mag ik trouwens nog even een bedankje richten aan de Surinamer in de Amerinoco-loods?

Lieve Surinamers in de Americano,

Bedankt voor al het heerlijke eten . Volgend jaar kom ik weer bij jullie ontbijten, lunchen en dineren.

I LLOV YOU

Sack.
Aoristusmaandag 21 augustus 2006 @ 18:59
ey Sack, dat manwijf die redelijk snel daarnaast bij de Mexicaanse knalbonensectie stond te serveren, was ook niet te versmaden
MaJomaandag 21 augustus 2006 @ 18:59
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:52 schreef search64 het volgende:

[..]

Als je het nou gewoon even las dan snap je dat dat geen correct engels is.
Oeh een typefout boehoe. Je snapt toch wat hij bedoeld? Keep 'em coming (oh even voor de duidelijkheid: keep them coming)
lienelienmaandag 21 augustus 2006 @ 19:01
De tent van MaJo en Asmodian was trouwens een geweldige opslagplaats voor (natte) spullen de laatste nacht, toen ze naar huis toe waren, thnx
Aoristusmaandag 21 augustus 2006 @ 19:02
ik kan er nog steeds niet over uit dat Erik Corton, (die lul van 3voor12 ja), een publieksparticipatiemoment wilde inlassen bij het lowlandslied zo rond 3.00 's nachts

Eerlijk waar, het waren zijn woorden...


Je zag iedereen zo'n beetje denken, .. er zit er altijd wel ééntje tussen hè
pfafmaandag 21 augustus 2006 @ 19:02
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:59 schreef MaJo het volgende:

[..]

Oeh een typefout boehoe. Je snapt toch wat hij bedoeld? Keep 'em coming (oh even voor de duidelijkheid: keep them coming)
bedankt.

Was overigens geen typefout, er staat een apostrof na de n, duidende op een afkorting.
liefie_maandag 21 augustus 2006 @ 19:04
oeh heeft iemand trouwens mijn geweldig verzonnen verzuchting gezien
BloodyLottemaandag 21 augustus 2006 @ 19:04
Lieve mannen op camping 3 die mij 'het vrolijkst geklede meisje van Lowlands' en 'hun droomvrouw' noemden en zelfs even met mijn moeder aan de telefoon hebben gesproken,

drugs are bad, mmkay?

Groetjes,
Lotte
Angel_of_Dthmaandag 21 augustus 2006 @ 19:05
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:53 schreef mrcool het volgende:
Danko Jones denkt dat ie God is volgens mij, wat een opgeblazen ego heeft die dude zeg!
Ik heb weer goed om hem kunnen lachen.
nixxxmaandag 21 augustus 2006 @ 19:11
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:04 schreef BloodyLotte het volgende:
Lieve mannen op camping 3 die mij 'het vrolijkst geklede meisje van Lowlands' en 'hun droomvrouw' noemden en zelfs even met mijn moeder aan de telefoon hebben gesproken,

drugs are bad, mmkay?

Groetjes,
Lotte


en jij kan het weten he huilie
MofoF1maandag 21 augustus 2006 @ 19:12
Gezien:
VR:
- Wolfmother (zij het voor een half nummer). Live net zo kut als op cd.
- toen naar Mew. Werd saai na 20 minuten.
- Toch maar wezen kijken bij Matisyahu. Wel relaxed, in het zonnetje, net buiten de Grolsch.
- Daar blijven hangen voor Razorlight. Wel oké, maar niet oké genoeg...
- Dus op naar Zero 7. 't was Goed, lekker meedeinen op de muziek.
- Terug naar Grolsch, voor de Magic Numbers. Net zo erg goed als vorig jaar én in Paradiso. Alleen was het concert precies hetzelfde als op LL en in Amsterdam...
- Door naar The Veils. Érg goed, mooie stem ook.
- Toen naar DJ Shadow. Veel verwachtingen van, maar viel erg tegen. Nog nooit meegemaakt ook dat een artiest vooraf vertellen wat 'ie ging doen. Na twee nummers vertrokken.
- Even via Gorefest gelopen om naar Snow Patrol te gaan. Was grappig om eens te zien,
zoiets.
- Snow Patrol ging uiteindelijk niet door, want Nid & Sancy in de X-Ray (wat een coole tent!) riepen. Te laat kwam ik daar achter, want het was érg lekker en dansbaar.
- Door naar Placebo, maar net zo saai als een paar jaar geleden.
- Dus maar naar The Knife. Dé ontdekking van Lowlands voor mij! Wat énorm gaaf was dat!.
- Blijven hangen in de Bravo voor Tiga. Dansen, dansen, dansen!. (alleen jammer van al die lopende mensen).

ZA
- Vroeg begonnen met Charlie Dée. Goede stem, goede muziek, lekker voor bij de koffie.
- Toen naar De Kevers. Even leuk, maar niet voor lang.
- Natuurlijk naar Urban Dance Squad. Nu kan ik ze afvinken, hehe... Op zich best nog wel te pruimen, maar buiten in de zon liggen was óók goed.
- de Lima was vol bij Guillemots. Jammer, kon ze alleen maar horen.
- The Frames waren ronduit saai.
- Dus naar Be your own PET. Erg leuk, maar alwéér voor eventjes...
- Dat gold ook voor de Infadels. Na Bevrijdingsfestival in Zwolle heb ik er wel weer genoeg van...
- De Raconteurs daarentegen konden mij erg bekoren. Jammer van het slechte geluid aan het begin, maar dat kon de pret niet drukken.
- Bij Grolsch blijven hangen om een glimp op te vangen van Iggy & The Stooges. Afgevinkt.
- Via Elitechnique in de X-Ray naar de Alpha. Lang genoeg blijven hangen om het leuk te vinden...
- Massive Attack!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teardrop!!!!!!
- Na MA terug naar de X-Ray voor wat disco van Donald & Bjorn. Lekkerlekkerlekker.

ZO
- Nizlopi was stom en saai
- Johan dan weer niet, dat was gewoon goed.
- Pete Philly & Perquisite zijn wel te pruimen.
- Te laat voor de Kooks, dus in de poncho in de regen toekijken. 't Klonk wel goed.
- Daarna een paar uurtjes Bravo. !!! was gááf! Ronduit
- DJ Sandeman draaide ook érg fijn!
- Het kleine stukje Hot Chip dat ik zag was ook érg goed.
- Maar ja, Morningwood riep. Wat een wijf zeg! Geweldig!
- Blijven hangen voor Wir Sind Helden. Hét beste van Lowlands 2006. En ik zag ze niet eens voor het eerst. Goedgoedgoed.
- Belle & Sebastian wisselde tussen saai en érg leuk! Doe mij maar The Life Pursuit.
- Muse. Stukje van gezien (van veraf). Goed, maar routineus.

Top-6:
1. Wir Sind Helden
2. The Knife
3. Massive Attack
4. !!!
5. The Raconteurs
6. Charlie Dée
Sack_Blabbathmaandag 21 augustus 2006 @ 19:12
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:59 schreef Aoristus het volgende:
ey Sack, dat manwijf die redelijk snel daarnaast bij de Mexicaanse knalbonensectie stond te serveren, was ook niet te versmaden
Ik ben ben niet eens op de Mexicaanse helft van de Americano geweest
mrcoolmaandag 21 augustus 2006 @ 19:13
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:05 schreef Angel_of_Dth het volgende:

[..]

Ik heb weer goed om hem kunnen lachen.
In het begin kon ik er wel ff om lachen maar na een tijdje had ik toch wel genoeg van zijn zelfgeilerij.
Litsomaandag 21 augustus 2006 @ 19:19
Wow, waar ik vorige jaren gestressed van tent naar tent heb gerend heb ik dit jaar echt ontzettend relaxed rondgewandeld en vrijdag zelfs een middagdutje in mijn tent gedaan
De zondag was een aaneenschakeling van goede bands waar ik állemaal heen wilde, maar ik heb op de helft van de dag besloten dat ik geen zin had in stress en ben voor de 2e keer bij Dolf Jansen in de rij gaan staan Dan maar geen Yeah Yeah Yeahs, Wir Sind Helden en Belle & Sebastian
Ik heb sowieso amper concerten echt goed gezien, vooral rondgelopen en gehangen, beetje kijken en luisteren en weer verder kuieren...

Mijn toppers dit jaar:
Met kop en schouders: Ministry!
Verder niks toe te voegen, gewoon 'wow'

Pennywise, niet omdat het concert zo goed was maar omdat ik me een uur lang in de pit heb vermaakt Een van de betere pits die ik heb meegamaakt, beetje links van het midden achter de voorste vakken. Tevens de kleinste cirkelpit waar ik ooit in ben geweest

gelijkspel voor Muse, Placebo en Massive Attack
Geen van allen de hele tijd in de tent gestaan, maar gewoon wat gekeken en geluisterd, ergens gaan zitten, en als ik het zat was weer verder gewandeld

Jammer dat ik ze niet of maar weinig heb gezien: Be Your Own PET, Danko Jones, HIM
Rubber_Soulmaandag 21 augustus 2006 @ 19:21
Ff met wat poep gooien:

Wat is die Danko Jones een verschrikkelijke om niets schreeuwende zelfingenomen zielige zak hooi met stukjes zeg!

Zo, dat moest gezegt worden
Asmodianmaandag 21 augustus 2006 @ 19:22
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:01 schreef lienelien het volgende:
De tent van MaJo en Asmodian was trouwens een geweldige opslagplaats voor (natte) spullen de laatste nacht, toen ze naar huis toe waren, thnx
Cheers

Uit pure interesse: wat hebben jullie er vanochtend mee gedaan?
Bombardiermaandag 21 augustus 2006 @ 19:22
Morningwood speelde leuk en energiek. Zangeres acteerde een beetje à la Blondie op het podium. Is ze vast ook door geïnspireerd. Vermakelijk bandje, veel interactie.

Wolfmother is vooral veel Black Sabbath, Deep Purple (dat orgel) en Led Zeppelin (vocals/looks). Leuk om die trend te setten vandaag de dag, maar je kunt als fan natuurlijk veel beter wat van het originele werk proberen.

Spinvis deed precies wat hij op z'n normale optredens ook doet. Alleen "hallo Lowlands" was het verschil. Is meer een zaaltjes-band/act. De charmes van Spinvis kwamen in de Beta niet echt tot z'n recht.

DJ Shadow is een vakman, dat bleek "live" zelfs. De man heeft niet alleen ijzersterke producties op z'n naam, maar laat door een fenomenale turntable-drumcomp-beheersing ook nog eens zien dat aan muziek uit dat genre live iets toe te voegen is.

Ministry. Eigenlijk een grote, invloedrijke band want ze heten ze grondlegger van de industrial metal te zijn. Helaas bestaat een groot deel van die muziek uit samples, waardoor er live veel wegvalt. Drums waren o.a. continu samples (drumstel was dichtgebouwd en onbelicht zodat het publiek het minder opvalt), bepaalde gitaarriffs ook. Desalniettemin leuk om ze een keer live gezien te hebben, al hadden ze Jesus Built My Hotrod even moeten "spelen". Opvallend genoeg speelde deze band in haar beginjaren pure new wave.

Hot Chip zijn 5 passieve nerds op een podium. Drie bebrilde exemplaren ervan staan te kijken achter een kleine synth of drumcomputer en doen direct denken aan de bekende film revenge of the nerds. Hot Chip zal dan ook wel betrekking hebben op een computeronderdeel. Ik zou me beperken tot 2 mensen on stage, als ik hen was. Verder wel wat leuke hitjes, maar geen live-act.

Muse is een knaller. Band met een zeer geschikt live-repertoire. Speelden divers, amusant en geroutineerd. Jammer dat er geen interactie met het publiek was. Speelden wèl maar liefst 20 minuten gratis door. Erg vermakelijk optreden met een voor-elk-wat-wils-geluid.

Iggy Pop. Ik ben zeer positief verrast door deze dorpsgek. Waar haalt die oude man in Godsnaam alle energie vandaan. Als er iemand zín in had, dan was het Iggy wel. Opvallendste incidenten waren de stagedive van Iggy, het omgooien van z'n eigen gitarist, het half naakt zijn, het onbehouwen slingeren van z'n microfoon standaard, het lastigvallen van de cameraman, het publiek op het podium (mogelijk deel van de act), het dubbel spelen van I wanna be your dog. Zeer de moeite waard geweest en voor mij het meest memorabele Lowlands moment.

Wir Sind Helden heeft een paar leuke hits, maar verder stelt het niet zo heel veel voor. Aandoenlijk bandje, wat een bescheiden of zelfs onderdanige indruk maakt (zangeres excuseerde zich o.a. een aantal keer). Zat niks van sterallures, verwaandheid of excentriek gedrag bij. Vond het zonde dat ze het publiek in het Engels toesprak, want de meeste Nederlanders verstaan uitstekend Duits. Ik denk dat Wir Sind Helden heel goed bij Nederland past in haar bescheidenheid.

Massive Attack is een grootheid. Zeker weten, heb ook alle albums van ze. Geen echt bijzonder optreden, want dat is heel moeilijk bij hoofdzakelijk electronische muziek. Wel leuk dat ze alle bekende nummers speelden (herkenning ís succes) en een dijk van een zangeres hadden.

Heb nog veel meer gezien, maar de inspiratie en energie is op.

Oh en hadden jullie ook van die kleine kikkertjes in- en om de tent?
Angel_of_Dthmaandag 21 augustus 2006 @ 19:23
De vriend waar ik een kaartje voor zocht, was donderdagavond al van de partij. Wij waren zonder hem vertrokken omdat hij nog geen kaartje had, hij zou nog wel laten weten of en wanneer hij zou komen. We reden net over de dijk (Enkhuizen - Lelystad) toen hij belde dat hij een kaartje had, voor de kostprijs gekocht van iemand die op Lowlands ging werken en zijn kaartje dus niet nodig had.

Al met al heeft hij dus weer eens gigantisch mazzel gehad.
Asmodianmaandag 21 augustus 2006 @ 19:24
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:04 schreef BloodyLotte het volgende:
Lieve mannen op camping 3 die mij 'het vrolijkst geklede meisje van Lowlands' en 'hun droomvrouw' noemden en zelfs even met mijn moeder aan de telefoon hebben gesproken,

drugs are bad, mmkay?

Groetjes,
Lotte
Ik denk niet dat ik je gezien heb, en denk dat ik het me zeker zou herinneren als ik je moeder zou hebben gesproken. (wat hebben die gasten tegen je arme mams gezegd dan?) Heel misschien dat ik je wakker gehouden heb met random geschal rond camping 3 - maar volgens mij was de helft van de camping bezig om de andere helft wakker te houden - Volgend jaar weer
Aoristusmaandag 21 augustus 2006 @ 19:24
N.W.O was een beetje crap van Ministry, maar Psalm 69 was dan wel weer goed
lienelienmaandag 21 augustus 2006 @ 19:25
kort verslagje: (ik ga badderen)

Luke Pritchard is een kwal, Gary Lightbuddy is een geweldige man en heeft mijn shirt+cd gesigneerd, Carl(os) Barat is een schatje, en moet niet meer met z'n dronke hoofdje vallen zodat gitaarspelen auw doet, de blubber was kut, net zoals Bloc Party. Jack White is een genie met 'n gitaar, Snow Patrol was een geweldig optreden, bij Dirty Pretty Things heb ik me al helemaal vermaakt, Razorlight was ware liefde en heeft m'n regenlaars volgekladderd, Tiga klonk een beetje raar, de meneer van Mew moet niet zo verlegen en super geconcentreerd doen, en de Arctic Monkeys moeten eens een normale show leren neerzetten. En MaJo, ook live is Alex niet-sexy. De 2 fok!ers die een eindje verderop stonden bij The Raconteurs en het presteerden niet te klappen, juichen, swingen en meegillen: schande. En nogmaals, Razorlight en Dirty Pretty Things waren geweldige optredens, en The Kooks sucken hard live. Die kwallen kwamen niet eens naar hun signeersessie, sta je daar, als voormalige kwijlgroupie

Verder weet ik even niets te melden, ik ga nu al het opgelopen vuil uit m'n porieën weken
Litsomaandag 21 augustus 2006 @ 19:26
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:21 schreef Rubber_Soul het volgende:
Ff met wat poep gooien:

Wat is die Danko Jones een verschrikkelijke om niets schreeuwende zelfingenomen zielige zak hooi met stukjes zeg!

Zo, dat moest gezegt worden
Dat is zijn act
Ik kan er wel om lachen, zolang hij maar lekker rauwe rocknummers als Dance en The Cross blijft maken
mrcoolmaandag 21 augustus 2006 @ 19:27
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:26 schreef Litso het volgende:

[..]

Dat is zijn act
Ik snap dat dat zijn act is maar ik vind het dan wel een kut-act.
SKa_BoSSmaandag 21 augustus 2006 @ 19:27
Iemand trouwens nog naar Macaco geweest? Had ik graag naar toe gewilt, maar was helaas te laat terug op het terrein... Waardoor ik dus de hele show gemist heb
lienelienmaandag 21 augustus 2006 @ 19:28
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:22 schreef Asmodian het volgende:

[..]

Cheers

Uit pure interesse: wat hebben jullie er vanochtend mee gedaan?
Onze spullen in gezet totdat we gingen, daarna gilde Liek 'Wie wil er een mooie rode teeeeent??!!'
Toen kwam Frank aan met z'n duffe hoofd: 'Laten jullie die staan dan? Dan neem ik hem mee!'
'Coole tent, die is tenminste nog heel, dan laat ik die van mij hier, en neem ik die rooie mee!'

Hij was er wel blij mee dus
Angel_of_Dthmaandag 21 augustus 2006 @ 19:28
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:24 schreef Aoristus het volgende:
N.W.O was een beetje crap van Ministry, maar Psalm 69 was dan wel weer goed
En Jesus built my hotrod ontbrak helaas.

De beelden die erbij vertoont werden waren dat wel weer goed gekozen. Weer eens iets anders dan de band erop laten zien. Iedereen kon toch ver genoeg naar voren om het te kunnen zijn, want het was belachelijk rustig in de tent voor een band als Ministry.
mrcoolmaandag 21 augustus 2006 @ 19:28
Mijn tent heb ik achtergelaten.
Angel_of_Dthmaandag 21 augustus 2006 @ 19:30
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:28 schreef mrcool het volgende:
Mijn tent heb ik achtergelaten.
Dat mag niet.

Ik ook, hij was lek.
Rubber_Soulmaandag 21 augustus 2006 @ 19:31
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:26 schreef Litso het volgende:

[..]

Dat is zijn act
Ik kan er wel om lachen, zolang hij maar lekker rauwe rocknummers als Dance en The Cross blijft maken
Zeer irritante act ja. Langdradig macho-gelul om niets.
Als ik schreeuwende machomannen wil zien die zichzelf helemaal geweldig vinden dan ga ik hier wel in de plaatselijke brabantse skihutkroeg zitten.
Dogbreathmaandag 21 augustus 2006 @ 19:31
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:27 schreef SKa_BoSS het volgende:
Iemand trouwens nog naar Macaco geweest? Had ik graag naar toe gewilt, maar was helaas te laat terug op het terrein... Waardoor ik dus de hele show gemist heb
Ja was erg vet (zie mijn eerdere post). De twee zangers kunnen amper Engels, waren de hele tijd naar woorden aan het zoeken. Ik vind de vergelijking met Sergent Garcia gepast, beetje reggae/ska/dancehall in een modern jasje.
Bombardiermaandag 21 augustus 2006 @ 19:31
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:28 schreef Angel_of_Dth het volgende:

[..]

En Jesus built my hotrod ontbrak helaas.

De beelden die erbij vertoont werden waren dat wel weer goed gekozen. Weer eens iets anders dan de band erop laten zien. Iedereen kon toch ver genoeg naar voren om het te kunnen zijn, want het was belachelijk rustig in de tent voor een band als Ministry.
Die beelden waren inderdaad mooi. Veel schokkende waarheden bevattend.

De massa is helemaal niet bekend met Ministry, dat is de reden dat de tent niet helemaal vol stond. Wil je de Alpha helemaal vol hebben, dan zal de massa je moeten kennen. Misschien was de Beta achteraf gezien wel geschikter voor Ministry.
Aoristusmaandag 21 augustus 2006 @ 19:31
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:28 schreef Angel_of_Dth het volgende:

[..]

En Jesus built my hotrod ontbrak helaas.

De beelden die erbij vertoont werden waren dat wel weer goed gekozen. Weer eens iets anders dan de band erop laten zien. Iedereen kon toch ver genoeg naar voren om het te kunnen zijn, want het was belachelijk rustig in de tent voor een band als Ministry.
huh? beelden, het was een breed podium weet ik nog en die zanger had een soort van home-trainer als microphoon

openen met mediaplayer classic
BloodyLottemaandag 21 augustus 2006 @ 19:32
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:11 schreef nixxx het volgende:

[..]



en jij kan het weten he huilie
Shh, dat was geen drugs dat was een voedingssupplement! Staat op de verpakking! *kijkt scheel*
Angel_of_Dthmaandag 21 augustus 2006 @ 19:35
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:31 schreef Aoristus het volgende:

[..]

huh? beelden, het was een breed podium weet ik nog en die zanger had een soort van home-trainer als microphoon

[url=Your Download-Link #1: openen]http://rapidshare.de/files/30240697/VIDEO_00003.mp4.html]openen met mediaplayer classic[/url]
Als je een beetje nuchter was geweest, was je misschien opgevallen dat er grote schermen in de Alpha hingen.
stefmansmaandag 21 augustus 2006 @ 19:36
Ben ik de enige die naar de Lost Prophets is geweest?

Camping 3 was wel heel gezellig, vrienden van ons hadden plek vrij gehouden tot we daar waren om half 2 s'nachts
crossovermaandag 21 augustus 2006 @ 19:36
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:31 schreef Bombardier het volgende:

[..]

Die beelden waren inderdaad mooi. Veel schokkende waarheden bevattend.

De massa is helemaal niet bekend met Ministry, dat is de reden dat de tent niet helemaal vol stond. Wil je de Alpha helemaal vol hebben, dan zal de massa je moeten kennen. Misschien was de Beta achteraf gezien wel geschikter voor Ministry.
Wheheh dr staat (tegenwoordig) nooit echte rock bands in de Bravo.
Green Day heeft er wel eens gestaan, maar al een tijd terug.
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:36 schreef stefmans het volgende:
Ben ik de enige die naar de Lost Prophets is geweest?

Camping 3 was wel heel gezellig, vrienden van ons hadden plek vrij gehouden tot we daar waren om half 2 s'nachts
Ik heb ze moeten missen
Rubber_Soulmaandag 21 augustus 2006 @ 19:38
Een ode aan camping 3 redelijk-noord-west:

Aan m'n kekke bolle kontje niet!!!
Aoristusmaandag 21 augustus 2006 @ 19:38
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:35 schreef Angel_of_Dth het volgende:

[..]

Als je een beetje nuchter was geweest, was je misschien opgevallen dat er grote schermen in de Alpha hingen.
die hometrainer was veel te intrigerend
Ender_Wigginmaandag 21 augustus 2006 @ 19:38
Nog medemensen die ook op Camping 3 stonden in buurt van de bomen (achter de toiletten) stonden en medelijden hadden met die 2 engelse meiden en in ingestorte tent (die ze gratis gekregen hadden om de hun vorige tent door de aanbieder van de huidige hun vorige gemold had)
Ze stond half in sloot en als ze in de tent zaten zag je die kopies tegen het tentzeil aan.
Syytönmaandag 21 augustus 2006 @ 19:38
Vanochtend kwam ik aan op Lelystad CS... Vol met Lowland-terugkomers... oh shit.
Stonk behoorlijk in de overvolle trein.
Angel_of_Dthmaandag 21 augustus 2006 @ 19:40
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:36 schreef stefmans het volgende:
Ben ik de enige die naar de Lost Prophets is geweest?
Ik heb ze ook gedeeltelijk gezien, maar vond er niet veel aan en ging dus weer naar de Grolsch tent voor Pennywise. Niet dat ik de Grolsch binnen kwam, want er kwamen net weer wat flinke buien aan dus hij stond goed vol.
Ender_Wigginmaandag 21 augustus 2006 @ 19:40
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:38 schreef Ender_Wiggin het volgende:
Nog medemensen die ook op Camping 3 stonden in buurt van de bomen (achter de toiletten) stonden en medelijden hadden met die 2 engelse meiden en in ingestorte tent (die ze gratis gekregen hadden omdat hun vorige tent door de aanbieder van de huidige hun vorige gemold had)
Ze stond half in sloot en als ze in de tent zaten zag je die kopies tegen het tentzeil aan.
BloodyLottemaandag 21 augustus 2006 @ 19:41
Onder de bomen staan op camping 3 is trouwens heul prettig. Geen ondergelopen tentje en lekker in de schaduw (toen de zon nog scheen).

Dus bij deze moon ik jullie allemaal met jullie pruttentjes in de grote plassen water.
stefmansmaandag 21 augustus 2006 @ 19:41
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:36 schreef crossover het volgende:

[..]

Wheheh dr staat (tegenwoordig) nooit echte rock bands in de Bravo.
Green Day heeft er wel eens gestaan, maar al een tijd terug.
[..]

Ik heb ze moeten missen
Dan heb je echt iets gemist, heel veel van mijn vrienden wilden naar the kooks .
BloodyLottemaandag 21 augustus 2006 @ 19:41
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:40 schreef Ender_Wiggin het volgende:

[..]
Daar stond ik naast.
Aoristusmaandag 21 augustus 2006 @ 19:41
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:41 schreef BloodyLotte het volgende:
Onder de bomen staan op camping 3 is trouwens heul prettig. Geen ondergelopen tentje en lekker in de schaduw (toen de zon nog scheen).

Dus bij deze moon ik jullie allemaal met jullie pruttentjes in de grote plassen water.
Ja, daar kon je heerlijk pissen
Ender_Wigginmaandag 21 augustus 2006 @ 19:42
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:40 schreef Ender_Wiggin het volgende:

[..]
pfffff sorry voor de quote van mijn eigen post, editten werkt nogal goed met alcohol in het bloed
Diaan73maandag 21 augustus 2006 @ 19:42
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:49 schreef Z het volgende:
Ik heb me ook prima vermaakt, muzikaal waren er niet echte uitschieters vond ik, maar ik vond het vooral erg gezellig. Hoogtepunten waren Iggy, Joan As A Policewoman (voor het eerst in de Julliet geweest), BSS en Belle And Sebastian. Wij moesten nog door een traktor losgetrokken worden, dat was ook wel grappig, gelukkig ging dat vrij snel (na wat 'diplomatie' van mij).
Z heb je Blocparty ook gezien?

Wij stonden ook vast op de voorste parkeerplaats maar er kwam maar geen tractor toen hebben 2 jongens ons geholpen met duwen en ging het gelukkig goed.
Asmodianmaandag 21 augustus 2006 @ 19:43
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:38 schreef Ender_Wiggin het volgende:
Nog medemensen die ook op Camping 3 stonden in buurt van de bomen (achter de toiletten) stonden en medelijden hadden met die 2 engelse meiden en in ingestorte tent (die ze gratis gekregen hadden om de hun vorige tent door de aanbieder van de huidige hun vorige gemold had)
Ze stond half in sloot en als ze in de tent zaten zag je die kopies tegen het tentzeil aan.
Ik heb dit alles niet meegekregen, maar heb er vast vlakbij gestaan
Ender_Wigginmaandag 21 augustus 2006 @ 19:43
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:41 schreef BloodyLotte het volgende:

[..]

Daar stond ik naast.
hmmmmmmm ok dan waren jij en je vriend waarschijnlijk degen die mij bekend voorkwamen (is je vriend blond met half lang haar)
BloodyLottemaandag 21 augustus 2006 @ 19:45
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:41 schreef Aoristus het volgende:

[..]

Ja, daar kon je heerlijk pissen
Wij hadden een privepleintje, afgebakend met touw en een nederlandse vlag, geen hond die er kwam. Maar in de sloot werd wat afgepist ja.
Ender_Wigginmaandag 21 augustus 2006 @ 19:46
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:43 schreef Asmodian het volgende:

[..]

Ik heb dit alles niet meegekregen, maar heb er vast vlakbij gestaan
stond zelf 2 tenten verder ook aan de sloot, (we zaten hele dagen op lage stoeltjes/op de weg) te genieten van gras en bier
Aoristusmaandag 21 augustus 2006 @ 19:47
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:31 schreef Aoristus het volgende:

[..]

huh? beelden, het was een breed podium weet ik nog en die zanger had een soort van home-trainer als microphoon

openen met mediaplayer classic
het nummer is trouwens Fear (is big business) van het laatste album, Rio Grande Blood
Ender_Wigginmaandag 21 augustus 2006 @ 19:47
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:45 schreef BloodyLotte het volgende:

[..]

Wij hadden een privepleintje, afgebakend met touw en een nederlandse vlag, geen hond die er kwam. Maar in de sloot werd wat afgepist ja.
he die tent, das waar iedereen langs heen banjerde om bij de toiletten te komen
gelukkig was mijn tent niet geraakt door de slootplassers
SanyaNmaandag 21 augustus 2006 @ 19:48
haha Camping3 was lache ja, ik zag nog een of andere kerel op een bus mayonaise springen waarna een hele tent onder mayo zat ik vond het wel lache maar vond het wel erg lullig voor de eigenaar.
Camping 3 rulez!
Svensationalmaandag 21 augustus 2006 @ 19:49
Camping 4 was vrij saai, en we hadden kutplekken .
stefmansmaandag 21 augustus 2006 @ 19:49
Mensen die hun tent langs de sloot zetten
BloodyLottemaandag 21 augustus 2006 @ 19:49
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:43 schreef Ender_Wiggin het volgende:

[..]

hmmmmmmm ok dan waren jij en je vriend waarschijnlijk degen die mij bekend voorkwamen (is je vriend blond met half lang haar)
http://fotoboek.fok.nl/metalbazzz. 't Is iets langer nu. Wie was jij dan?
Toch niet een van die pipo's die steeds "Wat een lekker dinggg bende giiiij! En ge hebt zo'n lekkerrr kuuuntjeeeeeeh!" zongen naar elke chick die voorbijliep?
Ender_Wigginmaandag 21 augustus 2006 @ 19:50
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:48 schreef SanyaN het volgende:
haha Camping3 was lache ja, ik zag nog een of andere kerel op een bus mayonaise springen waarna een hele tent onder mayo zat ik vond het wel lache maar vond het wel erg lullig voor de eigenaar.
Camping 3 rulez!
de tent van een kameraad van me is nog getaged(gespuitbust) door iemand, iemand dat nog toevallig zien gebeuren?
stefmansmaandag 21 augustus 2006 @ 19:50
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:48 schreef SanyaN het volgende:
haha Camping3 was lache ja, ik zag nog een of andere kerel op een bus mayonaise springen waarna een hele tent onder mayo zat ik vond het wel lache maar vond het wel erg lullig voor de eigenaar.
Camping 3 rulez!
Dat zag ik ook ja, dat is wel en kutstreek
Ender_Wigginmaandag 21 augustus 2006 @ 19:52
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:49 schreef BloodyLotte het volgende:

[..]

http://fotoboek.fok.nl/metalbazzz. 't Is iets langer nu. Wie was jij dan?
Toch niet een van die pipo's die steeds "Wat een lekker dinggg bende giiiij! En ge hebt zo'n lekkerrr kuuuntjeeeeeeh!" zongen naar elke chick die voorbijliep?
haha nee gelukkig niet dat waren onze overburen waar ook wij ons gruwelijk aan ergerden. Wij zater of rustig bij de tent te genieten van en bier of we waren op terein (slechts met ons 3'en)
BloodyLottemaandag 21 augustus 2006 @ 19:53
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:46 schreef Ender_Wiggin het volgende:

[..]

stond zelf 2 tenten verder ook aan de sloot, (we zaten hele dagen op lage stoeltjes/op de weg) te genieten van gras en bier
Was JIJ dat? "Heeeee kaplaarsmeisje KAPLAAAAARSMEISJEEEEEE JOEHOE!"

iceblissmaandag 21 augustus 2006 @ 19:53
Vrijdag:
Wolfmother, was wel leuk om te aanschouwen vanaf het veldje.
CKY klonk nergens naar en dus vertrokken we naar Razorlight wat beter te doen was.
Na een paar liedjes naar Zero 7 gegaan, kende alleen de naam maar het was erg gaaf, ondanks het tijdstip. Na een relaxte pauze naar Bloc party wat lichtelijk tegenviel. Hoewel ik volgens mij de enige ben die het niet leuk vond, maar gelukkig was Snow Patrol een stuk beter. Daarna heb ik me vermaakt bij de buitenfilms en enkele DJ's.

Zaterdag:
Psapp was de opening van mijn zaterdag, lekker maf, leuk begin icm het mooie weer.
Daarna na het Topnotch trio. The Opposites vielen me mee, Kiddo Cee viel 100% tegen. Dat een gratis weggegeven CD terug werd gegooid op het podium onder gejuich zegt wel genoeg. Jawat! was weer 'lekker lauw', de volgende keer mogen ze hem wel alleen neerzetten. Opwarmers heeft hij namelijk niet nodig, hij is een brok energie.
Op weg naar het tentje nog even bij Be Your Own Pet gekeken. Ik verwachtte een schreeuwzooi van een stel pubers maar ik vond het leuk klinken. Na twee nummers een middagpauze gehouden dus, Jack White maar zonder onze aanwezigheid laten spelen en vervolgens wat meegepikt van de b]Dirty Pretty Things[/b]. Om nog maar eens bevestigd te zien wat voor enorme mafkezen Engelsen zijn, vooral als ze genoeg (lees: te veel) op hebben. De andere helft van de 4000 Britten stond ongetwijfeld bij The Streets. Afgesloten met de nichten van Scissor Sisters, strak en vrolijk. Daarna wat rondgestruind tot MSTRKRFT maar dat kon me weinig boeien. Maar dat kwam ongetwijfeld door mijn fysieke en mentale staat.

Zondag:
Kut. Regen. Gevlucht van de camping en de brakheid weggespoeld bij Forward, Russia! waarvan ik nu niet het omgekeerde uitroepteken ga zoeken. Was leuk maar je kreeg het gevoel dat het grootste deel stond te schuilen en niet stond te luisteren. Daarna naar de droge Alpha voor de emokids van Panic! At the disco. Matig optreden en gezien hun CD had ik wel wat creatievere covers verwacht. The Kooks dan? Duidelijk een geval van onderschatting. Te populair voor de India tent en in de stortregen staan terwijl je steeds verder wegzinkt in de modder is niet echt mijn voorkeursplek voor een concert. !!! was een goed alternatief. Opzwepend en rauw, droogdansen was het motto en dat is gelukt. Even Danko Jones gekeken. Niet mijn ding. Helaas was het bij de Grolsch niet veel beter. The Yeah Yeah Yeah's deden me na 30 seconden omkeren en de regen inwandelen. Mijn smaak liet me weer eens in de steek.
Dan toch maar naar de Alpha. Wat het was weet ik niet, maar het publiek ging volledig los op een futloos gitaarbandje. Arctic Monkeys vielen me mee qua muziek. Maar je kon zien dat ze uitgeput waren en dat verstoorde de pret toch wel een beetje. Muse was leuk om eens te zien. Pendulum was mijn feitelijke afsluiter. Ik had wel verwacht dat de CD duidelijk langs zou komen in die anderhalf uur maar ik moest af en toe mijn best doen een nummer te herkennen.

Vamorgen nog een bijna-dood ervaring gehad. Een stel mongolen had een koelkastje op een (grote) gastank in een tentje gezet. Tijdens het losschroeven van de gastank hadden ze die niet dichtgedraaid ofzo. Dus een vonkje erbij en hup, een enorme steekvlam de tent in. Ze kregen hem de tent uit maar toen stond dat ding buiten met een vlam van een paar meter erboven. Wegwezen dus. Een held pakt hem op, rende ermee weg, struikelde, kreeg hem uiteindelijk toch uit en was een paar wenkbrauwen verloren.


Hmm, toch niet zo'n kort verslag als ik gehoopt had te typen.
Ruudmaandag 21 augustus 2006 @ 19:53
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:36 schreef stefmans het volgende:
Ben ik de enige die naar de Lost Prophets is geweest?
nee hoor, ik ook
vond het wel aardig (Last Train Home deed het erg goed )
Litsomaandag 21 augustus 2006 @ 19:53
APPELSAP!
Ender_Wigginmaandag 21 augustus 2006 @ 19:54
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:49 schreef BloodyLotte het volgende:

[..]

http://fotoboek.fok.nl/metalbazzz. 't Is iets langer nu. Wie was jij dan?
Toch niet een van die pipo's die steeds "Wat een lekker dinggg bende giiiij! En ge hebt zo'n lekkerrr kuuuntjeeeeeeh!" zongen naar elke chick die voorbijliep?
ah idd metalbazzz en jij herkende ik dus van jullie foto's op fok, dacht al wat komen die 2 mij bekend voor, (jij had toch ook van die oooo zo foute (modieuze kuchkuch) laarzen aan?!?)
Falcomaandag 21 augustus 2006 @ 19:55
Camping 2 rechtsachter was zeer, zeer oke
mrcoolmaandag 21 augustus 2006 @ 19:55
Iemand enig idee wat er met de skippybal is gebeurt waarmee zaterdagnacht gereld werd voor die winkel met campingartikelen?
Ender_Wigginmaandag 21 augustus 2006 @ 19:56
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:53 schreef BloodyLotte het volgende:

[..]

Was JIJ dat? "Heeeee kaplaarsmeisje KAPLAAAAARSMEISJEEEEEE JOEHOE!"

Nee wij hebben niemand lopen begekken, gewoon rustig gezeten en ons eigen ding gedaan (oftewel we zijn zulke grijze muisjes dat we geen indruk op je achtergelaten zullen hebben)
BloodyLottemaandag 21 augustus 2006 @ 19:56
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:54 schreef Ender_Wiggin het volgende:

[..]

ah idd metalbazzz en jij herkende ik dus van jullie foto's op fok, dacht al wat komen die 2 mij bekend voor, (jij had toch ook van die oooo zo foute (modieuze kuchkuch) laarzen aan?!?)

BloodyLottemaandag 21 augustus 2006 @ 19:57
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:56 schreef Ender_Wiggin het volgende:

[..]

Nee wij hebben niemand lopen begekken, gewoon rustig gezeten en ons eigen ding gedaan
Goedzo.
Ender_Wigginmaandag 21 augustus 2006 @ 19:59
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:56 schreef BloodyLotte het volgende:

[..]

[afbeelding]
hehe idd ja die laarsjes (en mijn vrienden zich maar afvragen waar ik jullie van dacht te kennen, zijn geen fokkers (lees lurkers)), snap nog altijd niet waarom die zo hip zijn, afgezien van het feit dat ze zondag natuurlijk wel praktisch waren.
parselmouthmaandag 21 augustus 2006 @ 20:00
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:55 schreef mrcool het volgende:
Iemand enig idee wat er met de skippybal is gebeurt waarmee zaterdagnacht gereld werd voor die winkel met campingartikelen?
Daar is nog heel lang mee doorgesmeten. In elk geval toen ik om half 7 na MSTRKRFT bij de vreettent naast de ingang zat vlogen de frikadellen, skippyballen en allerlei sauzen nog snoehard door de lucht .
Die ene zatte gast die keeeihard een skippybal tegen een hek aantrapte waar hij zelf 1 meter vandaan stond Die kreeg die bal zo enorm hard terug tegen z'n kop
crossovermaandag 21 augustus 2006 @ 20:01
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:53 schreef Litso het volgende:
APPELSAP!
Volgensmij heb ik iemand dat horen schreeuwen!
Ik stond op camping 3
mrcoolmaandag 21 augustus 2006 @ 20:03
Camping 7!
Aibmimaandag 21 augustus 2006 @ 20:03
Toch nog maar even posten in dit topic dan. Ben ook naar lowlands geweest en het was zeker tof, al zat ik er zondag flink doorheen met mezelf. Er lagen op het terrein overal houtsnippers, en ze waren meestal wel handig. Maar zondagavond, toen ik al een beetje aangeschoten was, waren de houtsnippers drijvend in ~10 cm water. En ik met mijn lichtelijk aangeschoten hoofd dacht dat er een vaste ondergrond was. En jullie raden het al, ik loop compleet in die plas .

Verder heb ik geen zin om uitgebreid te vertellen hoe ik alle bands vond, dus houd ik het kort:
Grootste meevaller: Gogol Bordello
Grootste "tof-zoals-verwacht-band": Lost Prophets
Grootste tegenvallers: CKY en Mastodon

Om toch nog even op Gogol Bordello terug te komen, het was fantastisch. Gedurende het hele optreden rondgesprongen, waarna ik mooi 10.50(5 muntjes) mocht lappen om mijn vochtgehalte weer een beetje op peil te brengen. Maar Gogol Bordello was écht de shizzles. Sfeer, ritme en geweldige melodieën!
mrcoolmaandag 21 augustus 2006 @ 20:04
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:03 schreef Aibmi het volgende:
Er lagen op het terrein overal houtsnippers, en ze waren meestal wel handig. Maar zondagavond, toen ik al een beetje aangeschoten was, waren de houtsnippers drijvend in ~10 cm water. En ik met mijn lichtelijk aangeschoten hoofd dacht dat er een vaste ondergrond was. En jullie raden het al, ik loop compleet in die plas .
Dat probleem hadden meer mensen, zag er idd net uit alsof je er over heen kon lopen!
Litsomaandag 21 augustus 2006 @ 20:05
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:01 schreef crossover het volgende:

[..]

Volgensmij heb ik iemand dat horen schreeuwen!
Ik stond op camping 3
Camping 3, links achterin in de binnenbocht. Daar zat iemand die dat de hele tijd riep, en ik zat er vlak bij
En die stomme klootmongolen die vrijdag op zaterdag tot 6 uur 's ochtends op het pad stonden te hakken, inclusief 3 waarschuwingen van de security
Ender_Wigginmaandag 21 augustus 2006 @ 20:06
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:04 schreef mrcool het volgende:

[..]

Dat probleem hadden meer mensen, zag er idd net uit alsof je er over heen kon lopen!
altijd handig die kisten
bercmaandag 21 augustus 2006 @ 20:06
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:59 schreef MaJo het volgende:

[..]

Oeh een typefout boehoe. Je snapt toch wat hij bedoeld? Keep 'em coming (oh even voor de duidelijkheid: keep them coming)
ik zag je nog
BloodyLottemaandag 21 augustus 2006 @ 20:06
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:59 schreef Ender_Wiggin het volgende:

[..]

hehe idd ja die laarsjes (en mijn vrienden zich maar afvragen waar ik jullie van dacht te kennen, zijn geen fokkers (lees lurkers)), snap nog altijd niet waarom die zo hip zijn, afgezien van het feit dat ze zondag natuurlijk wel praktisch waren.
Dit festival was het eerste festival waar ik geen pijnlijke, natte, verkrampte, koude, gore, zweterige, stinkende, plakkende prutvoeten aan heb overgehouden. En terwijl manlief met soppende sokken achter mij aan banjerde door de plassen water en de modder stampte ik vrolijk overal doorheen en had ik nergens last van. I llov mijn laarsje 4 evah!
stefmansmaandag 21 augustus 2006 @ 20:06
Een groep die achter ons stonden riepen constant allah akbar wat zeer storend was om 7 uur s'ochtens
Svensationalmaandag 21 augustus 2006 @ 20:09
Ja, misschien is laarzen of kisten meenemen volgend jaar wel handig ! Ik had nl. een gat in m'n schoen dus ik had aardig ranzige voeten gisteren !
Litsomaandag 21 augustus 2006 @ 20:09
En mijn kisten lieten me dit jaar wederom niet in de steek
Asmodianmaandag 21 augustus 2006 @ 20:10
Ik heb idd ook wel APPELSAP! gehoord

Maar vooral toch 'PORNO!' en 'BROEK UIT!!', en natuurlijk Newbie's "IMPREGNEREN!!"
BloodyLottemaandag 21 augustus 2006 @ 20:10
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:04 schreef mrcool het volgende:

[..]

Dat probleem hadden meer mensen, zag er idd net uit alsof je er over heen kon lopen!
Ja dat had ik ook ja.

*Slofslofslof* *PLONS!*
Ender_Wigginmaandag 21 augustus 2006 @ 20:11
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:06 schreef BloodyLotte het volgende:

[..]

Dit festival was het eerste festival waar ik geen pijnlijke, natte, verkrampte, koude, gore, zweterige, stinkende, plakkende prutvoeten aan heb overgehouden. En terwijl manlief met soppende sokken achter mij aan banjerde door de plassen water en de modder stampte ik vrolijk overal doorheen en had ik nergens last van. I llov mijn laarsje 4 evah!
Eindelijk hebben hebben de vrouwen dus het antwoord gevonden op de voor hun toch te mannelijke/zware/ onaantrekkelijke(alhoewel de laarsjes ook niet alles zijn) kisten
Ruudmaandag 21 augustus 2006 @ 20:11
nog 2 (slechte kwaliteit) filmpjes gemaakt van "Mudlands"
http://www.youtube.com/watch?v=7dwv3pWOAvc
http://www.youtube.com/watch?v=pqlOd94G97E
Ender_Wigginmaandag 21 augustus 2006 @ 20:11
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:10 schreef BloodyLotte het volgende:

[..]

Ja dat had ik ook ja.

*Slofslofslof* *PLONS!*
hehe en toen was het toch iets dieper dan verwacht waardoor de laarsjes lekker volliepen
Aoristusmaandag 21 augustus 2006 @ 20:12
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:56 schreef BloodyLotte het volgende:

[..]

[afbeelding]
zet dat filmpje nu maar online
Litsomaandag 21 augustus 2006 @ 20:13
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:10 schreef Asmodian het volgende:
Ik heb idd ook wel APPELSAP! gehoord

Maar vooral toch 'PORNO!' en 'BROEK UIT!!', en natuurlijk Newbie's "IMPREGNEREN!!"
Die gasten die gister na Dolf Jansen hun broek uittrokken toen de wachtende rij voor de Lama's dat riep !
liefie_maandag 21 augustus 2006 @ 20:14
camping 5 was maar saai en modderig
toch typisch al die fokkers en zo
ik krijg ook steeds meer zo'n begluurt gevoel ookal zou geen hond me herkennen maar toch haha
weerdomaandag 21 augustus 2006 @ 20:14
Beste dingen van Lowlands:
- Skippyballen! Voor het eerst in jaren echt lekker op de camping gezeten.
- Luie Hond! Vooral het acoustische miniconcert was briljant. Ik denk dat de cd van Luie Hond na het eerste concert binnen 10 minuten uitverkocht was.
Ender_Wigginmaandag 21 augustus 2006 @ 20:16
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:14 schreef weerdo het volgende:
Beste dingen van Lowlands:
- Skippyballen! Voor het eerst in jaren echt lekker op de camping gezeten.
Dang daarvoor waren die dingen bedoelt, en wij maar steeds op het asfalt zitten
stefmansmaandag 21 augustus 2006 @ 20:16
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:14 schreef weerdo het volgende:
Beste dingen van Lowlands:
- Skippyballen! Voor het eerst in jaren echt lekker op de camping gezeten.
- Luie Hond! Vooral het acoustische miniconcert was briljant. Ik denk dat de cd van Luie Hond na het eerste concert binnen 10 minuten uitverkocht was.
Wij hadden er 2 ons eigen gemaakt om op te zitten, maar wat irritant was dat mensen er mee richting tenten etc gingen gooien waardoor er wel en paar tenten zijn gesneuveld
BloodyLottemaandag 21 augustus 2006 @ 20:17
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:12 schreef Aoristus het volgende:

[..]

zet dat filmpje nu maar online
Ja ik moet nog alles uploaden van filmpjes en foto's. Lui.
Chrishopmaandag 21 augustus 2006 @ 20:18
Opgezwolle .
Svensationalmaandag 21 augustus 2006 @ 20:18
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:14 schreef weerdo het volgende:

- Skippyballen! Voor het eerst in jaren echt lekker op de camping gezeten.
Geniaal inderdaad dat ik vrienden had die zo gek waren om naar Walibi te gaan zodat we voor bijna iedereen een skippybal hadden !
Aoristusmaandag 21 augustus 2006 @ 20:19
Heeft iemand trouwens gristenen gezien met fruit? Nee zeker
Sack_Blabbathmaandag 21 augustus 2006 @ 20:20
Tering, heb me computer op me stereo ingeplugt, bas vol open gezet en nu staat de subwoofer door de kamer te dansen met de 3voor12 stream van Motor. Wat hebben jullie allemaal iets gemist. Zo vet!!!!!

Ben ik echt de enige die dat heeft gezien? (De Bravo was zo goed als leeg, dus dat zal best)
BloodyLottemaandag 21 augustus 2006 @ 20:20
Ik heb er op gelet maar ik heb geen kerkjosti gezien.
Sack_Blabbathmaandag 21 augustus 2006 @ 20:20
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:19 schreef Aoristus het volgende:
Heeft iemand trouwens gristenen gezien met fruit? Nee zeker
Ja, best lekker die Jezuskomkommers.
crossovermaandag 21 augustus 2006 @ 20:21
Ik heb zo genoten van Xavier Rudd!
Wat briljant was dat
Basp1maandag 21 augustus 2006 @ 20:22
Ik ben ook weer terug van LL.

Naar de fok meet geweest en nog enkele fokkers tegen gekomen.

Ik zat op camping 3 wat waren die ufo geluiden die opeens kwamen over vliegen op zaterdagnacht ?

Verder was het weer een vanouds LL veel bier+wiet, en weinig slaap.
search64maandag 21 augustus 2006 @ 20:22
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:19 schreef Aoristus het volgende:
Heeft iemand trouwens gristenen gezien met fruit? Nee zeker
Ja die stonden op camping 1, moest ik elke ochtend langs, ideaal
Aoristusmaandag 21 augustus 2006 @ 20:22
Autodidact wees met net op het flevo festival
Misschien waren ze aan het bidden voor mooi weer ofzo en zijn ze de zondag vergeten
Aibmimaandag 21 augustus 2006 @ 20:23
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:19 schreef Aoristus het volgende:
Heeft iemand trouwens gristenen gezien met fruit? Nee zeker
O ja! die stonden naast me op camping 1. Toffe kerels altijd peperkoek en koffie, en zo nu en dan dingen als tomaten of andere lekkere dingen. Ze hadden een partytent waar het zondag enorm gezellig was door regen.
stefmansmaandag 21 augustus 2006 @ 20:23
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:22 schreef Basp1 het volgende:
Ik ben ook weer terug van LL.

Naar de fok meet geweest en nog enkele fokkers tegen gekomen.

Ik zat op camping 3 wat waren die ufo geluiden die opeens kwamen over vliegen op zaterdagnacht ?

Verder was het weer een vanouds LL veel bier+wiet, en weinig slaap.
Ik hou het altijd alleen bij wiet op een festival, daarom zaten wij al heel vroeg aan de waterpijp in de ochtend
Parafernaliamaandag 21 augustus 2006 @ 20:23
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:18 schreef Chrishop het volgende:
Opgezwolle .
het geluid was echt klote
Sack_Blabbathmaandag 21 augustus 2006 @ 20:25
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:22 schreef Aoristus het volgende:
Autodidact wees met net op het flevo festival
Misschien waren ze aan het bidden voor mooi weer ofzo en zijn ze de zondag vergeten
Het is zondag even gestopt met regenen dankzij de anti-regen dans van die jongen die schaars gekleed buiten op de tafels stond te dansen bij de Groove Tube

Iemand dat nog gezien?
Aoristusmaandag 21 augustus 2006 @ 20:25
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:25 schreef Sack_Blabbath het volgende:

[..]

Het is zondag even gestopt met regenen dankzij de anti-regen dans van die jongen die schaars gekleed buiten op de tafels stond te dansen bij de Groove Tube

Iemand dat nog gezien?
neuh, ik dacht dat het tai chi de regendans was eigenlijk, met z'n kraanvogel en de adelaar
Agiathmaandag 21 augustus 2006 @ 20:27
Wolfmother was echt mijn verrassing, wat een vette sound, Led Zeppelin meets AC/DC

Even een lijstje

Top: Random order

Opgezwolle
The Streets
Wolfmother
Muse
Iggi_O_
Artic Monkeys
Pennywise


Tegenvallers:

CKY (bagger geluid)
Mastondon (same)
Parafernaliamaandag 21 augustus 2006 @ 20:27
erg grappig trouwens, de terugreis met de auto over die dijk. een vriendin van me die reed, begon wat te slingeren, en voor we t wisten slingerde een hele rits auto's mee deuren die open en dicht gedaan werden.
omdraaien en in z'n achteruit verder rijden

massale gekkigheid
Fiamamaandag 21 augustus 2006 @ 20:28
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:29 schreef guitarist.nl het volgende:
*knip*
Heb je uberhaubt nog wat anders dan gitaar spelen? Telkens als ik er langs liep zat je met je gitaar dan wel buiten de tent of in je tent .
Parafernaliamaandag 21 augustus 2006 @ 20:28
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:27 schreef Agiath het volgende:
Wolfmother was echt mijn verrassing, wat een vette sound, Led Zeppelin meets AC/DC
idd!!
JDudemaandag 21 augustus 2006 @ 20:29
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:27 schreef Parafernalia het volgende:

massale gekkigheid
Zaterdagavond (meen ik) was er een soort van menselijke ketting aan de gang tussen de rode muren. Mensen 2 aan 2 tegenover elkaar, tunnel maken met armen, anderen er onderdoor rennen en wie aan het eind was sloot aan, zodat die tunnel almaar langer werd. Geinig om te zien. Een kwartier later was het weer verdwenen.
Litsomaandag 21 augustus 2006 @ 20:29
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:22 schreef Basp1 het volgende:
Ik ben ook weer terug van LL.

Naar de fok meet geweest en nog enkele fokkers tegen gekomen.

Ik zat op camping 3 wat waren die ufo geluiden die opeens kwamen over vliegen op zaterdagnacht ?

Verder was het weer een vanouds LL veel bier+wiet, en weinig slaap.
Ah, jij was degene die ik voor paarse_paashaas aanzag?
MaJomaandag 21 augustus 2006 @ 20:31
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:01 schreef lienelien het volgende:
De tent van MaJo en Asmodian was trouwens een geweldige opslagplaats voor (natte) spullen de laatste nacht, toen ze naar huis toe waren, thnx
Geen dank Hoefden wij hem niet af te breken
Baserunnermaandag 21 augustus 2006 @ 20:32
Ook maar even wat filmpjes:

http://www.youtube.com/watch?v=ddsKCCwSuow
http://www.youtube.com/watch?v=i9YX0JW-OPE
http://www.youtube.com/watch?v=KACVrt3UJuU
http://www.youtube.com/watch?v=MKH6D09hzJs

EDIT: ik zie dat de filmpjes (bij mij) beroerd lopen (schokkerig) is dit bij jullie ook? De filmpjes kan ik wel normaal afspelen met mijn Media Player Classic
MaJomaandag 21 augustus 2006 @ 20:32
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 19:02 schreef pfaf het volgende:

[..]

bedankt.

Was overigens geen typefout, er staat een apostrof na de n, duidende op een afkorting.
Ik snap hem helemaal, alleen je had let 'em coming staan in plaats van keep 'em coming, daar viel die gast over
crossovermaandag 21 augustus 2006 @ 20:32
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:29 schreef JDude het volgende:
Zaterdagavond (meen ik) was er een soort van menselijke ketting aan de gang tussen de rode muren. Mensen 2 aan 2 tegenover elkaar, tunnel maken met armen, anderen er onderdoor rennen en wie aan het eind was sloot aan, zodat die tunnel almaar langer werd. Geinig om te zien. Een kwartier later was het weer verdwenen.
Ohja dat zag ik ook toen ze daar net mee begonnen.
Ik vond die depressieve rokende clowns vet op ongeveer dezelfde plek.
Sack_Blabbathmaandag 21 augustus 2006 @ 20:33
Ik wil trouwens foto's zien! Uploaden die zooi!
peacemanmaandag 21 augustus 2006 @ 20:34
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:32 schreef MaJo het volgende:

[..]

Ik snap hem helemaal, alleen je had let 'em coming staan in plaats van keep 'em coming, daar viel die gast over
Hoe was je bad?
Aoristusmaandag 21 augustus 2006 @ 20:34
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:20 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Tering, heb me computer op me stereo ingeplugt, bas vol open gezet en nu staat de subwoofer door de kamer te dansen met de 3voor12 stream van Motor. Wat hebben jullie allemaal iets gemist. Zo vet!!!!!

Ben ik echt de enige die dat heeft gezien? (De Bravo was zo goed als leeg, dus dat zal best)
ik ben 'm nu aan het luisteren, ik denk dat het wel tof was geweest
Tiereliermaandag 21 augustus 2006 @ 20:35
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:26 schreef guitarist.nl het volgende:
[afbeelding]

Weet iemand toevallig wie die meid is ??
He jij, jij was ook op de meet. Het stelde trouwens bar weinig voor.
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:29 schreef JDude het volgende:

[..]

Zaterdagavond (meen ik) was er een soort van menselijke ketting aan de gang tussen de rode muren. Mensen 2 aan 2 tegenover elkaar, tunnel maken met armen, anderen er onderdoor rennen en wie aan het eind was sloot aan, zodat die tunnel almaar langer werd. Geinig om te zien. Een kwartier later was het weer verdwenen.
Echt zeker mooi, gewoon een soort gevoel van saamhorigheid. Lol hebben om niets.

Of met een slinger van mensen overal doorheen lopen, gaat vrij snel.
Parafernaliamaandag 21 augustus 2006 @ 20:37
en hier het filmpje: http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=62369CDF3D5E7B39
newbiedoobiedoomaandag 21 augustus 2006 @ 20:37
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:10 schreef Asmodian het volgende:
Ik heb idd ook wel APPELSAP! gehoord

Maar vooral toch 'PORNO!' en 'BROEK UIT!!', en natuurlijk Newbie's "IMPREGNEREN!!"
maniack28maandag 21 augustus 2006 @ 20:37
Dit bedoelde ik btw met Beck en die poppetjes (op pukkel dus... nu doe ik het weer ).

Ik kan alleen geen videos vinden van Lowlands.. eentje maar, van Opgezwolle
liefie_maandag 21 augustus 2006 @ 20:39
ik heb nog een uur lang nederlandstalige hits lopen bleren of zo
mensen vonden ons raar maar sommige toffe mensen deden mee
maniack28maandag 21 augustus 2006 @ 20:40
Trouwens.. waar kan ik de live-uitzendingen van 3voor12 vinden Lukt me niet echt om die tevoorschijn te toveren
Omkronmaandag 21 augustus 2006 @ 20:41
Waarom noemen ze het eigenlijk een campingflight? Klinkt erg special.. maar stelt niets voor? een camping..? :S
MaJomaandag 21 augustus 2006 @ 20:41
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:06 schreef berc het volgende:

[..]

ik zag je nog
Wat? en niet eens even hoi zeggen?

Heb je het leuk gehad?
Baserunnermaandag 21 augustus 2006 @ 20:43
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:41 schreef Omkron het volgende:
Waarom noemen ze het eigenlijk een campingflight? Klinkt erg special.. maar stelt niets voor? een camping..? :S
het originele festival in de jaren 60 heette flight to.... en nu met camping, thats it :p
Parafernaliamaandag 21 augustus 2006 @ 20:44
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:40 schreef maniack28 het volgende:
Trouwens.. waar kan ik de live-uitzendingen van 3voor12 vinden Lukt me niet echt om die tevoorschijn te toveren
die presentator was zoooo schraal echt ontzettend cynisch en droog.

en toen ie iets leuk vond, verontschuldigde hij zich voor zijn enthousiasme
MaJomaandag 21 augustus 2006 @ 20:45
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:34 schreef peaceman het volgende:

[..]

Hoe was je bad?
Helemaal geweldig Heb er 1,5 uur ingelegen om alle zooi eruit te weken Ben trouwens gister niet meer naar Belle and Sebastian geweest omdat ik om 10 uur opgehaald werd. Vond het wel jammer

Zit nu naar Dirty Pretty Things te luisteren, even Lowlands herbeleven
DaisyDukemaandag 21 augustus 2006 @ 20:45
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 17:50 schreef Z het volgende:
Oh en ik vond DJ Shadow waardeloos, het begin was ok, maar dat gedoe met die zanger vond ik wanstaltig, waar was de Hip Hop..?
Waar was sowieso de Hiphop dit weekend?

Desondanks een paar leuke dagen gehad. Maar wat een muzikale armoede, deze editie. Gelukkig hadden we Iggy; Iggy is een baas!
Ruudmaandag 21 augustus 2006 @ 20:45
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:32 schreef crossover het volgende:

[..]

Ohja dat zag ik ook toen ze daar net mee begonnen.
Ik vond die depressieve rokende clowns vet op ongeveer dezelfde plek.
niet bepaald gezellig die clowns
peacemanmaandag 21 augustus 2006 @ 20:48
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:45 schreef MaJo het volgende:

[..]

Helemaal geweldig Heb er 1,5 uur ingelegen om alle zooi eruit te weken Ben trouwens gister niet meer naar Belle and Sebastian geweest omdat ik om 10 uur opgehaald werd. Vond het wel jammer
Doodzonde inderdaad.....
Gelukkig nog wat in het verschiet volgende week
MaJomaandag 21 augustus 2006 @ 20:50
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:48 schreef peaceman het volgende:

[..]

Doodzonde inderdaad.....
Gelukkig nog wat in het verschiet volgende week
Gelukkig wel ja Zo goed waren ze vast niet

Heeft iemand op camping 3 's nachts nog een stelletje maloten Eisbär horen zingen? Dat waren Asmodian, Neloes en ik
peacemanmaandag 21 augustus 2006 @ 20:51
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:50 schreef MaJo het volgende:

[..]

Gelukkig wel ja Zo goed waren ze vast niet
quote:
Heeft iemand op camping 3 's nachts nog een stelletje maloten Eisbär horen zingen? Dat waren Asmodian, Neloes en ik
Is ook wat.... Neleos woont praktisch naast ons en jij kent m wel en wij hem niet
Parafernaliamaandag 21 augustus 2006 @ 20:52
AAAANNUUUUSSSS

camping 4
Asmodianmaandag 21 augustus 2006 @ 20:53
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:50 schreef MaJo het volgende:

[..]

Gelukkig wel ja Zo goed waren ze vast niet

Heeft iemand op camping 3 's nachts nog een stelletje maloten Eisbär horen zingen? Dat waren Asmodian, Neloes en ik
's nachts, overdag, 's middags... In een tent, bij de tenten, vanuit de tenten naar elkaar toe gezongen, lopend... Ja, we hebben zeker ons best gedaan
Aoristusmaandag 21 augustus 2006 @ 20:54
tijd voor een lauw biertje, om te ontwennen..
Asmodianmaandag 21 augustus 2006 @ 20:54
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:51 schreef peaceman het volgende:

Is ook wat.... Neleos woont praktisch naast ons en jij kent m wel en wij hem niet
Daar had hij het al over . Hij is een gezellige kerel: je zou er eens verandering in kunnen brengen
LaSallemaandag 21 augustus 2006 @ 20:54
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:37 schreef newbiedoobiedoo het volgende:

Hier stond iets over porno, broek uit, impregneren und so weiter

Ah kijk eens aan.....dan stonden jullie naast ons op de camping...... Wij zaten volgens mij in jullie route naar het pad
Asmodianmaandag 21 augustus 2006 @ 20:55
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:54 schreef LaSalle het volgende:

[..]

Ah kijk eens aan.....dan stonden jullie naast ons op de camping...... Wij zaten volgens mij in jullie route naar het pad
Leg 'ns uit waar jullie zaten, dan
peacemanmaandag 21 augustus 2006 @ 20:55
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:54 schreef Asmodian het volgende:

[..]

Daar had hij het al over . Hij is een gezellige kerel: je zou er eens verandering in kunnen brengen
Hij weet mijn mailadres....(als t goed is...)
LaSallemaandag 21 augustus 2006 @ 20:56
Rechtsachter op camping 3 schuin achter de bocht naast die partytent met de Alkmaarse vlag erop
rubbereendmaandag 21 augustus 2006 @ 20:57
uurtje terug en lekker even fris gedoucht

verslagje dan maar
Donderdag waren we mooi op tijd op de dijk, uurtje of 11eerste fustje bier opgemaakt en de 2e mooi ijskoud in de koelbox voor de rij onder voor de ingang............ dat was dus ff een verrassing zeker omdat we vervolgens het fustje in moesten leveren
Verder donderdag natuurlijk gebruikelijk doorgebracht, campings aflopen en natuurlijk de eindelijk gelukte meet

gezien:
Vrijdag
Spinvis eerste keer dat ik hem live zag en het was
Razorlight
The Magic Numbers
The Veils
Bloc Party
Anouk
Placebo
Tiga

Zaterdag:
De Kevers behalve de jeugd van tegenwoordig, wat een aanfluiting
Loco Loco Road show
The Frames
Epica vooral dat gedoe in het rode doek
Massive Attack enorm goed. De opbouw klopte perfect, het licht
90's now weer ouderwets super

Zondag
Forward Rusia
Broken Social Scene beetje wisselvallig qua wat ik wel mooi vond.
The Kooks saai
Yeah Yeah Yeahs
Wir Sind Helden wat heerlijk was dat, buiten de ijzersterke live preformance van de Duisters was de chemie tussen het publiek en de band bijzonder
Tiefschwarz prachtige heerlijke warme zeer dansbare house
Mixmeester Joep & Arnold

Top 5:
1.Massive Attack
2. Wir Sinds Helden
3. Tiefschwarz
4.Tiga
5. The Veils

Flopjes
1.Kooks
2. Bands die in een te kleine tent stonden (Bloc Party, INfadels etc.)

Verder viel het me op dat ik het idee had dat de organisatie wat domme bezuinigingen heeft doorgevoerd. De verhoging bij de La PLace was weg........... met als gevolg een dikke modderpoel die makkelijk voorkomen had kunnen worden. Kleine bekertjes bij de ingang Fustjes die niet memochten de camping op.

Het licht in de Bravo was trouwens met die lichtbanen dwars door de tent
liefie_maandag 21 augustus 2006 @ 20:57
dat porno heb ik ook veel gehoord ja van de buurtjes
nixxxmaandag 21 augustus 2006 @ 20:59
die act bij Epica met dat doek .. mooi.. maar een beetje jammer dat ze alles zo hoog deed.. kon door de lichten een boel niet zien
MaJomaandag 21 augustus 2006 @ 21:00
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:56 schreef LaSalle het volgende:
Rechtsachter op camping 3 schuin achter de bocht naast die partytent met de Alkmaarse vlag erop
Daar stonden we vlakbij Wij riepen inderdaad steeds Porno en Broek uit!

Edit: ben blijkbaar nog niet helemaal helder want ik haal links/rechts door elkaar Wij stonden dus linksachter op de camping. Newbie stond rechts en van hem hebben we het hele porno/broek uit/impregneren overgenomen dus de kans is groot dat hij het daar ook verspreid heeft

[ Bericht 27% gewijzigd door MaJo op 21-08-2006 21:10:03 ]
Aoristusmaandag 21 augustus 2006 @ 21:06
euh, ik denk niet dat ik motor had kunnen waarderen op ll, ik word er nu al misselijk van...
search64maandag 21 augustus 2006 @ 21:09
Wolfmother; supervet! Dikke rockmuziek met een psychedelisch randje, een ontzettende meevaller.
Matisyahu; Holy shit, wat een ongeinspireerd saai optreden.
Fun Lovin' Criminals; Zoals bijna alles in de Alpha een kutgeluid waaruit alleen de drums en bas op te maken waren
The Veils; Leuk bandje, wat zacht naar mijn smaak, maar leuke liedjes. Niet echt een show, maar gewoon degelijk muziek.
DJ Shadow; Saai, slecht geluid en lang niet zo leuk als de CD.
Placebo; Toffe muziek die ik eens beter ga beluisteren na dit spetterende optreden.
Tiga; Knap dat Tiga ruim twee uur kan boeien met slechts 1 nummer (zo leek het iig)

Peter Hagoort; Een live fMRI scan, daar moest ik als psychologiestudent bij zijn. Een beetje rommelig maar wel interessant. Niets geleerd wat ik nog niet wist alleen.
UDS; Toen ik 14 was, waren the UDS het eerste concert waar ik ooit naar toe ging. Nu 10 jaar later weten ze er nog steeds een hard feest van herkenning van te maken, helaas zonder DNA.
The Frames; Aanvankelijk best aardig, maar al snel nietszeggende popmuziek.
Michael Franti; Een groot springfestijn, Michael Franti is gemaakt voor festivals.
Scissor Sisters; Over-the-top-nichtenrock waarmee iedereen meeblert, wat een feest!
Balkan Beats; Die gast van Gogol Bordello weet ook achter de draaitafels (nou ja eerder erbovenop) uit zijn dak te gaan en de mensen in de tent mee te krijgen.
Alpha DJ's; Lekkere clichemeezingers om de dag mee af te sluiten.

Postman; Jammer dat Anouk niet meedeed, hoewel dat al was aangekondigd. Toch een bijzonder gaaf concert.
Panic! at the disco; Had beter zes keer die ene hit kunnen spelen, de rest is bagger.
The Twilight Singers; Door Mark Lanegan naartoe gegaan, maar echt het allerbeste optreden van het festival. Zanger en drummer leken zwaar aan de coke, maar ze rockten wel de pan uit.
Arctic Monkeys; Viel me reuze mee, sterker nog, ik was zwaar onder de indruk door die mennekes die als ervaren rocksterren het publiek bespeelden met hun pakkende muziek.
Muse; Perfecte afsluiter. Niet bombastisch of de nieuwe Queen, gewoon geweldige muzikanten met alleen maar goede nummers. Ook mooi; de laatste bussen gaan om 23;15u, Muse speelt mooi door tot 23;30u.
Silent Disco; Niet alleen leuk om te zien, ook geweldig om in te gaan dansen. Supergrappige dj's die ontzettend leuke muziek draaien (vooral NO DJ was bijzonder grappig met zijn preken en muzak). En als je dan dat leuke meisje wilt versieren, zet je alleen even je koptelefoon af.
newbiedoobiedoomaandag 21 augustus 2006 @ 21:09
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 21:00 schreef MaJo het volgende:

[..]

Daar stonden we vlakbij Wij riepen inderdaad steeds Porno en Broek uit!
Viel best tegen hoor
Dat waren wij nl
Dogbreathmaandag 21 augustus 2006 @ 21:09
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:45 schreef DaisyDuke het volgende:

[..]

Waar was sowieso de Hiphop dit weekend?
Vervangen door reggae in mijn geval. Elk jaar Opgezwolle en aanverwanten, ik wordt daar goed ziek van. Wel mis ik een grote naam a la Jurassic 5, Blackalicious o.i.d.
rubbereendmaandag 21 augustus 2006 @ 21:10
en oja houtsnippers zijn verradelijk tot 4 keer toe in een diepe plas gestapt omdat ik dacht dat er alleen houtsnippers lagen
newbiedoobiedoomaandag 21 augustus 2006 @ 21:12
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:54 schreef LaSalle het volgende:

[..]

Ah kijk eens aan.....dan stonden jullie naast ons op de camping...... Wij zaten volgens mij in jullie route naar het pad
Buur
MaJomaandag 21 augustus 2006 @ 21:12
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 21:10 schreef rubbereend het volgende:
en oja houtsnippers zijn verradelijk tot 4 keer toe in een diepe plas gestapt omdat ik dacht dat er alleen houtsnippers lagen
Hey rubbereend! Ik vond jou cool op de meet
Ruudmaandag 21 augustus 2006 @ 21:12
gelachen om die skippyballen trouwens (onder aanmoediging ging een van onze overburen skippy-en en de ander probeerde de bal er onder uit te trappen waardoor ie op z'n bek ging , en het voetballen met de skippy's bij camping 3)
peacemanmaandag 21 augustus 2006 @ 21:13
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 21:09 schreef Dogbreath het volgende:

[..]

Vervangen door reggae in mijn geval. Elk jaar Opgezwolle en aanverwanten, ik wordt daar goed ziek van. Wel mis ik een grote naam a la Jurassic 5, Blackalicious o.i.d.
Zoveel Reggae en Ska was er toch niet?
BloodyLottemaandag 21 augustus 2006 @ 21:14
De brakheid kickt in. Maar ik ga nog niet slapen, het is tijd voor een snackattack en Friends ofzo.
liefie_maandag 21 augustus 2006 @ 21:17
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 21:12 schreef ruud_fr het volgende:
gelachen om die skippyballen trouwens (onder aanmoediging ging een van onze overburen skippy-en en de ander probeerde de bal er onder uit te trappen waardoor ie op z'n bek ging , en het voetballen met de skippy's bij camping 3)
ik vond ze een beetje eng
ik dacht wat als ie op mn hoofd gaat