Dan waar?quote:Op woensdag 18 januari 2006 11:47 schreef BarraCupraCuda het volgende:
Wie gaan er allemaal naar lowlands dit jaar en waarom naar lowlands en bv niet naar pinkpop?
ik ga voor de 6de keer![]()
ik ga naar lowlands omdat ik
1) de sfeer beter vind
Gelukkig maar, ik schrok alquote:Op woensdag 18 januari 2006 11:51 schreef BarraCupraCuda het volgende:
tuurlijk
pinkpop , Rock Werchterquote:
dat denk ik elk jaarquote:Op woensdag 18 januari 2006 11:57 schreef FlamejoB het volgende:
Ik ben nog steeds pissig over die 5 uur wachten in de auto om het parkeerterrein af te kunnen op de maandag.
Maarja, na 10 keer zal 11e er ook wel weer komen![]()
Pinkpop? Nou.... vorig jaar was de sfeer op PP erg goed. Mede waarschijnlijk doordat er niet heel veel mensen waren.quote:
begrijp me niet verkeert hoor ik vond PP en RW ook erg leuk.. maar ik vind lowlands leukerquote:Op woensdag 18 januari 2006 12:02 schreef peaceman het volgende:
[..]
Pinkpop? Nou.... vorig jaar was de sfeer op PP erg goed. Mede waarschijnlijk doordat er niet heel veel mensen waren.
Rock Werchter is een schitterend festival, met meestal goede bands (beetje teveel grote namen als je het mijn vraagt), maar de sfeer is minder en naar mijn idee ligt dat aan de Nederlanders die er komen. Die pik je er stuk voor stuk uit. Zelf hebben we altijd leuk contact met de Belgen, zowel op de camping als op het festivalterrein.
Maar buiten dat ligt het natuurlijk eraan dat op Lowlands meedere optredens tegelijkertijd bezig zijn (meer dan 2 dus) en daardoor verspreid de massa zich en doet de sfeer wat prettiger aan.
Echter of de vergelijking logisch is, dat weet ik nog zo net niet.... Althans niet op grond van het aantal podia.
wij gaan altijd met 4 tenten ofzo en die zetten we dan in een cirkel en daar midden in zetten we een grote (2.10 m) tentstok neer en daar overheen landbouwplastic ... dan hebben we nog een kleine beschutte binnenplaatsquote:Op woensdag 18 januari 2006 12:07 schreef _Vulcanus_ het volgende:
Dit jaar willen vrienden van mij perse met de camper.
Ben benieuwd, lijkt mij toch minder gezellig dan in een tent slapen.
Ja dat snap ik en dat vind ik zelf ook... maar ik vraag me dus af (dat stel ik ter discussie als je mijn stukje goed leest) of de vergelijking wel zo eerlijk is als de redenering is dat het komt doordat er meer podia zijn. Daar hoor ik graag je visie op.quote:Op woensdag 18 januari 2006 12:04 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
begrijp me niet verkeert verkeerd hoor ik vond PP en RW ook erg leuk.. maar ik vind lowlands leuker
ahhh op die fiets. ik denk het wel. want zoals je al zegt:quote:Op woensdag 18 januari 2006 12:11 schreef peaceman het volgende:
[..]
Ja dat snap ik en dat vind ik zelf ook... maar ik vraag me dus af (dat stel ik ter discussie als je mijn stukje goed leest) of de vergelijking wel zo eerlijk is als de redenering is dat het komt doordat er meer podia zijn. Daar hoor ik graag je visie op.![]()
Handig zo'n binnen plaatsjequote:Op woensdag 18 januari 2006 12:09 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
wij gaan altijd met 4 tenten ofzo en die zetten we dan in een cirkel en daar midden in zetten we een grote (2.10 m) tentstok neer en daar overheen landbouwplastic ... dan hebben we nog een kleine beschutte binnenplaats
geloof dat die dingen allemaal van het leger zijn en dat soldaten die geritselt hebben.quote:Op woensdag 18 januari 2006 12:17 schreef _Vulcanus_ het volgende:
[..]
Handig zo'n binnen plaatsje
Je ziet ook veel van die groene tenten uit het leger.
Iemand enig idee wat zo,n tent kost?
Tja in principe wordt de sfeer gemaakt door de muziek en de mensen zelf, dat het door verspreiding van mensen beter wordt ben ik het wel mee eens, daarom is het de vraag of je dus RW en PP op grond daarvan kan vergelijken met LL. Het is immers een totaal ander festival. Meer Podia, niet alleen muziek maar ook Theater, film etc etc. Een vergelijking met Sziget, Roskilde of Pukkelpop zou wel op grond van het aantal podia gemaakt kunnen worden.quote:Op woensdag 18 januari 2006 12:16 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
ahhh op die fiets. ik denk het wel. want zoals je al zegt:
meer podia (zat al te tweifelen tussen podia en podiums) = minder mensen per podium = intiemere sfeer
dus denk wel dat het er iig mee te maken heeft.
+ dat ik de sfeer in de beta snachts geweldig vind met al die techn
quote:Op woensdag 18 januari 2006 12:23 schreef peaceman het volgende:
[..]
Let wel... Ik vind LL ook het leukst. Met name in 2004 vond ik de sfeer SUPER. 2005 vond ik de bands beter en de sfeer net ietsje minder...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |