abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_40741445

Wat is dit voor een reeks?

Dit is de Apple Slowchat, een SC reeks voor iedereen die Apple producten heeft, wilt hebben,
of er vragen over heeft


Ik hoor veel positiefs over Apple, maar ik vraag me af of het nu echt zo goed is. Kan iedereen met een Apple omgaan? Is Mac OS X beter dan Windows XP? Zal Mac OS X mij bevallen?

Dit blijft natuurlijk erg subjectief, maar hoe dan ook: Mac OS X is zeker anders dan Windows. Als je aan OS X (het besturingssysteem van Apple) begint moet je hier dus rekening mee houden. Maar je krijgt er wel iets voor terug. Zo is OS X veiliger en gebruiksvriendelijker. Mac OS X heeft namelijk een Unix-achtige kern gecombineerd met een erg gebruiksvriendelijke interface. Als je dit niets zegt: Unix is een systeem dat, onder andere, op veel servers gebruikt wordt.

Voor OS X zijn veel verschillende programma's te krijgen. Zo heeft Apple een eigen fotoprogramma, dat je overigens gratis bij iedere Mac krijgt, net als een programma om films te maken. Er zit een DVD-studio en een weblog-applicatie. Het fotoprogramma heet iPhoto en, zoals de naam al een beetje weggeeft, dit programma lijkt op iTunes, wat je misschien wel kent.

Van een ander veel gebruikt programma, Microsoft Office, is ook gewoon een versie voor OS X uit. Je hoeft dus niet bang te zijn dat je niet meer in Word kunt werken. Maar ook hier geldt: Word for Mac ziet er anders uit dan je gewend bent. Voor Mac Office 2004 moet overigens betaald worden, je krijgt wel een testversie bij een Mac.

Ook zijn voor Mac OS X op het web heel veel free- of shareware programma's te vinden die je veelal hier kunt vinden. Onderaan deze openingspost staan er ook een paar.

Toch zijn er een hoop programma's die alleen onder Windows XP werken. Als je zo'n programma gebruikt, is er goed nieuws: sinds Apple begin dit jaar processors van Intel is gaan gebruiken, is het mogelijk ook Windows op je Mac te draaien. Dat kan op twee manieren: door met Apple's eigen Boot Camp Windows als opstart-optie toe te voegen, of door met de zogenaamde 'Virtuele Machine' van Parallels een Windows computer in een schermpje aan je OS X toe te voegen. Let overigens wel op dat beide producten testversies zijn. Boot Camp lijkt goed te werken, maar met Parallels zijn er af en toe nog problemen.

De beste manier om te kijken of een Mac iets voor je is, is altijd nog naar een Apple winkel, of een kennis met een Apple, te gaan en een beetje te spelen met het systeem. Probeer zelf wat dingen, kijk naar een beetje uitleg, en ontdek zelf wat je er van vind.

Samengevat: Als je niet bang bent voor verandering, en een ander besturingssysteem wilt proberen, dan is een Mac iets voor jou. Als je bang bent om het uit te proberen, onthoud dan dat Windows ook prima draait.

Wat is er van waar dat Mac's veel duurder zijn dan gewone PC's?

Alles en niets, afhankelijk van je verhaal. Waar je in de PC wereld voor 300 euro uit losse onderdelen een simpel pc-tje kunt samen stellen, is de goedkoopste Mac, de Mac Mini, nog altijd 650 euro - zonder keyboard, muis of scherm. Dus, een Mac is vrij duur.

Maar is die Mac echt duurder dan een pc? Niet als je ze wat eerlijker met elkaar gaat vergelijken. De van de hierboven genoemde Mac Mini afgeleide AOpen Mini is net zo duur als de Mac Mini. Ook de Apple notebooks zijn ongeveer even duur als vergelijkbare Windows notebooks. Euh, als vergelijkbare Windows-only notebooks, dus.

Bovendien bestaat een nieuwe Mac uit een totaalpakket. Je krijgt veel software, een mooi design, een afstandsbediening met een soort mini Media-center, en bij alle Macs met een scherm een ingebouwde webcam. Dit zijn extra's die je normaal niet bij je laptop krijgt.

Samengevat: Je kunt Apple's duurder noemen, maar een eerlijke vergelijking is moeilijk. Hoe dan ook, Apple geeft je uiteindelijk waar voor je geld, vanwege het design, de afstemming en de meegeleverde software, kortom: het totaalplaatje is zeker niet te duur.

Waar kan ik terecht voor meer Apple achtergrond info, aanschaf en alle andere weetjes?

Apple homepage voor online updates/aankopen/nieuws

Apple Centers/Resellers in Nederland.

Basiscursus Mac OSX voor beginners.

Appleinsider de nr. #1 geruchten website over Apple.

Macrumors de nr.# 2 geruchten website over Apple

Mac OSX.nl Nederlands grootste Mac community met uitgebreide reviews en nieuwsfeitjes en sinds kort een eigen Podcast.

Think Secret

Welke software moet ik zeker eens bekijken?

Open Source/Freeware:

AdiumX - Vrijwel geheel op maat te maken messenger. Nee, er zit geen webcam support in.
Growl - Hiermee kan ieder programma mededelingen 'schreeuwen'
VLC - MediaPlayer die vrijwel alle formaten lust
Quicktime codecpack - Na de installatie van dit pakket kun je vrijwel elk videobestand afspelen in Quicktime
ShakesPeer - DC++-compatible DC-Client
QuickSilver - Programma's opstarten en nog veel meer met je toetsenbord. Ideaal!
Transmission - Transmission is een Bittorrent client die streeft naar een simpele overzichtelijke interface.
MacStumbler - Altijd op zoek naar een draadloos netwerk in je buurt zonder beveiliging? Gebruik dit programma om het te vinden.
Quinn - Quinn is een tetris kloon. Wil je even snel een ontspannend spelletje spelen dan is dit een aanrader.
ImageWell - Als je op zoek bent naar een programma om snel en gemakkelijk foto's te verkleinen (of basisbewerkingen uit te voeren) dan moet je zeker eens naar ImageWell kijken! Ondersteuning voor .Mac en FTP servers zit er ook in zodat je het direct kan uploaden.
Camino - Camino is een webbrowser gebaseerd op de Gecko engine van Mozilla. Het is eigenlijk gewoon FireFox voor MacOSX met een Cocoa sausje.
CyberDuck - CyberDuck is een FTP/SFTP client voor MacOSX met een laagje Cocoa. Deze Open Source FTP client stelt je in staat om de meest gebruikte FTP commando's uit te voeren en je bestanden te beheren op een nette manier.
Chicken of the VNC - Hoewel er zat VNC clients te vinden zijn voor OSX, springt deze er toch wel uit op een bijzondere manier. Het ding is geschreven voor Cocoa en dus heb je een mooi uitziende interface, passend bij je systeem. Buiten de eyecandy bevat het een bookmark manager om je favoriete locaties op te slaan en ondersteuning voor Apple's Bonjour.
MakingMusic - Muziekanten opgelet! Altijd al willen weten hoe dat ene instrument nou klinkt of eruit ziet? Zoek het op met MakingMusic, een database met informatie over hoe instrumenten klinken, de geschiedenis ervan en hoe ze er uit zien.
CapacityMeter - Informatie nodig over je batterij status van je iBook of PowerBook? Bekijk dit met CapacityMeter (1 van de vele programma's om deze status te weergeven).
RealPlayer - RealPlayer kennen we natuurlijk allemaal wel van Windows. Toch kun je niet echt zonder dit programma als je zo nu en dan wel eens op het internet wat TV programma's wilt bekijken
Windows Media Player 9 - De bron van het kwaad! Het product is niet meer ondersteund, maar ja, je hebt het nog wel eens nodig (zoals bijvoorbeeld voor een radio widget op Dashboard om internetstreams te luisteren). Anyway... op zich wel handig om te hebben dus.
Coverflow - Geweldig mooi programma waarmee je visueel door je iTunes albums kunt bladeren
Frontpage widget - projectje van ChOas.
My active topics widget - projectje van ChOas.
MediaCentral - Een volwaardig alternatief voor FrontRow.
Disk Inventory X - Zie snel welke bestanden en directories veel ruimte innemen op je schijf. Perfecte tool voor de maandelijkse schoonmaak.

Commerciele software:
BluePhoneElite - Alles voor je BlueToothTelefoon
SubEthaEdit - Editor gemaakt door apen net zo lang op een toetsenbord te laten slaan tot er iets moois uit kwam.

En als ik verder nog vragen heb?
Stel ze! In dit topic zitten een hoop behulpzame Apple-gebruikers

Was dat alles?

Nee, we hebben natuurlijk ook nog wat regeltjes:
-Wees lief tegen elkaar. Geen flames tegen elkaar, of tegen Windows en Windows gebruikers.
-Hou je Appleslowchat alleen voor algemene Applezaken en ga niet offtopic met
gespecificeerde vragen over de MacBook of iPod of wat dan ook. Soms zijn daar al speciale
threads voor.
-Verpest het topic niet Misdraag je niet, en als iemand dat wel doet, gebruik dan de topicreport in plaats van het topic zelf.
-Houd je verder aan de regels van Fok! en [DIG]. Het klinkt bijna te logisch

Dat was wel alles. Maak er een leuke slowchat van
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Deze OP vind je hier!

[ Bericht 1% gewijzigd door tonks op 12-08-2006 18:34:50 ]
  zaterdag 12 augustus 2006 @ 17:46:44 #2
120113 Tomasso
Lopen te kijken
pi_40741695
tonks
"A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
pi_40741775
  zaterdag 12 augustus 2006 @ 17:58:50 #4
13546 XL
In de zin van Extra Lars
pi_40742057
mooi nummer
Die Scheiße bleibt gleich, nur die Fliegen ändern sich| Kurt Cobain sagte mir, Ich soll kommen wie ich bin
en de kikker zei: "Je moet me nog kussen!" en ik stak de kikker terug in mijn binnenzak en zei: "Nee, ik heb veel liever een babbelende kikker!"
pi_40742346
Hai Tim!
Ik ga naar huis.
pi_40742813
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 18:08 schreef nietzman het volgende:
Hai Tim!
Ik wil dat niemand mijn naam weet!
  zaterdag 12 augustus 2006 @ 18:25:53 #7
34813 Jerommeke.nl
Jorasho.nl zul je bedoelen.
pi_40742891
meroms piepen?

maar ze piepen wel 64-bit
  zaterdag 12 augustus 2006 @ 18:30:01 #8
13783 Anthraxx
When you see the robot, drink!
pi_40743018
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 18:25 schreef Jerommeke.nl het volgende:
meroms piepen?

maar ze piepen wel 64-bit
Dus je wilt iets dat 2x zo lang piept als 32-bits?
pi_40743039
64 bits is eigenlijk 64 piepjes per seconde
  zaterdag 12 augustus 2006 @ 18:32:52 #10
73232 De_Hertog
Aut bibat, aut abeat
pi_40743107
Zo, mijn Apple staat al klaar voor zijn DJ taak. En het feest is nog niet begonnen of ik heb al weer tig positieve reacties gehad op dat mooie kleine computertje
Mary had a little lamb
Then Mary had dessert
  zaterdag 12 augustus 2006 @ 18:33:24 #11
120113 Tomasso
Lopen te kijken
pi_40743123
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 18:30 schreef tonks het volgende:
64 bits is eigenlijk 64 piepjes per seconde
"A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
  zaterdag 12 augustus 2006 @ 18:34:30 #12
73232 De_Hertog
Aut bibat, aut abeat
pi_40743154
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 18:30 schreef tonks het volgende:
64 bits is eigenlijk 64 piepjes per seconde
Nee, dat is 64 Hz. Kun je nagaan hoeveel piepjes 2 Ghz geeft.
Mary had a little lamb
Then Mary had dessert
pi_40743232
Wat houdt dat precies in, 64 bit?
pi_40743265
Ik wilde nog even zeggen dat Handbrake een super vet programma is! Je doet een dvdtje erin en je stelt wat video dingen in en bijvoorbeeld ondertitels en een uur later staat je dvd op je computer!
pi_40743794
grote opruiming op mijn werk, ben nu de trotse bezitter van 2 Snow-iMacs, 2 g4 500Mhz torens, 2 witte iBooks, 1 blauwe clamshell G3 en 1 zwarte powerbook G3.

Mac-cluster! .
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_40743930
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 18:53 schreef HeatWave het volgende:
grote opruiming op mijn werk, ben nu de trotse bezitter van 2 Snow-iMacs, 2 g4 500Mhz torens, 2 witte iBooks, 1 blauwe clamshell G3 en 1 zwarte powerbook G3.

Mac-cluster! .
Uitdelen!
  zaterdag 12 augustus 2006 @ 18:58:39 #17
13546 XL
In de zin van Extra Lars
pi_40743959
Ik wil de blauwe clamshell!
Die Scheiße bleibt gleich, nur die Fliegen ändern sich| Kurt Cobain sagte mir, Ich soll kommen wie ich bin
en de kikker zei: "Je moet me nog kussen!" en ik stak de kikker terug in mijn binnenzak en zei: "Nee, ik heb veel liever een babbelende kikker!"
pi_40744002
Witte iBook!
pi_40744017
Tis echt te decadent voor woorden wat er nu op de tafel staat . OK, het is wel ouwe meuk, maar het werkt (op de G3 powerbook na, die mist nog ff een HD).

ff lekker pielen met die bakkies is wel leuk. OS9 is nog best te doen opzich. Maar OSX gaat er toch op voorzover mogelijk .
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_40744024
Mijn iBook bestaat een jaar, en ik wil hem elke dag minder graag kwijt
pi_40744108
Iemand toevallig nog een cd/dvd speler over voor een 12ínch iBook? Die werkt niet helemaal lekker meer kom ik net achter... Die andere werkt prima, OSX 10.4, 640MB ram, Airport.. best leuk nog .
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_40744283
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 19:03 schreef HeatWave het volgende:
Iemand toevallig nog een cd/dvd speler over voor een 12ínch iBook? Die werkt niet helemaal lekker meer kom ik net achter... Die andere werkt prima, OSX 10.4, 640MB ram, Airport.. best leuk nog .
http://macfreak.nl/cgi-bin/forums/topic.cgi?forum=14&topic=3364

Is dit iets?
pi_40744528
quote:
Tnx, zal eens verder snuffelen daar. Hij doet het nu wel met een USB drive. Alleen ik weet niet hoe ik dat ding zover krijg dat ie OSX er van boot. Er is wel een keycombo voor, maar die werkt niet volgens mij.

En vanuit OS9 krijg ik de melding dat hij de CD niet als startupdisk kan gebruiken.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
  zaterdag 12 augustus 2006 @ 19:20:25 #24
13783 Anthraxx
When you see the robot, drink!
pi_40744590
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 18:37 schreef skiczukie het volgende:
Wat houdt dat precies in, 64 bit?
Het adresseren van geheugen over het algemeen. Een 32 bits processor kan maar 2^32 (4294967296 bits / 4 Gb maximaal adresseren). Een 64 bits processor kan maximaal 2^64 (1.84467440737*10^19/16384 TB) adresseren. Dat is zo ongeveer de hype op dit moment...
pi_40744748
Okee. En dat komt misschien deze maand dus. Nog maar even wachten dan? Ik moet sowieso nog twee weken weken wachten op mijn collegekaart, zodat ik studentenkorting heb, en iik weet het, je kan altijd maar blijven wachten, maar is dit een hele grote ontwikkeling en er binnenkort of merk je er geen reet van?
  zaterdag 12 augustus 2006 @ 19:28:03 #26
45537 oor
Kloon van Yvonne
pi_40744810
deel 69 al weer
OOЯ
  zaterdag 12 augustus 2006 @ 19:30:30 #27
13783 Anthraxx
When you see the robot, drink!
pi_40744880
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 19:25 schreef skiczukie het volgende:
Okee. En dat komt misschien deze maand dus. Nog maar even wachten dan? Ik moet sowieso nog twee weken weken wachten op mijn collegekaart, zodat ik studentenkorting heb, en iik weet het, je kan altijd maar blijven wachten, maar is dit een hele grote ontwikkeling en er binnenkort of merk je er geen reet van?
Het is een gerucht. Ik zie er het nut niet van in en je merkt er volgens mij geen ruk van. Het is op zich wel een grote ontwikkeling die relatief lang heeft geduurt voor Intel. In de jaren 90 draaiden allerlei professionele workstations al op 64 bits CPUs, maar daar heb je de kracht ook voor nodig. Wetenschappelijke applicaties en dergelijke kan het van pas komen omdat ze gewoon meer data kunnen genereren (om het simpel te houden). Voor de huis, tuin en keuken hobbyist heeft het naar mijn mening absoluut geen nut. En die Tweakjuhs moet je negeren. Die naaien elkaar toch alleen maar op ("Mijn CPU is beter en sneller dan die van jou" ).

Ik moet de eerste normale gebruiker nog tegenkomen die mij het nut van een 64bits CPU en OS kan uitleggen voor normaal gebruik.
  zaterdag 12 augustus 2006 @ 19:31:43 #28
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_40744918
De keynote staat ter download op mienie noova. Magdat?
Ik ga naar huis.
pi_40744920
Nou ja, zodra ALLES geoptimaliseerd is voor 64Bits (vooral drivers en programma;s) win je er toch echt wel flink wat snelheid mee. maar zover zijn we nog lang niet.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_40745024
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 19:30 schreef Anthraxx het volgende:

[..]

Het is een gerucht. Ik zie er het nut niet van in en je merkt er volgens mij geen ruk van. Het is op zich wel een grote ontwikkeling die relatief lang heeft geduurt voor Intel. In de jaren 90 draaiden allerlei professionele workstations al op 64 bits CPUs, maar daar heb je de kracht ook voor nodig. Wetenschappelijke applicaties en dergelijke kan het van pas komen omdat ze gewoon meer data kunnen genereren (om het simpel te houden). Voor de huis, tuin en keuken hobbyist heeft het naar mijn mening absoluut geen nut. En die Tweakjuhs moet je negeren. Die naaien elkaar toch alleen maar op ("Mijn CPU is beter en sneller dan die van jou" ).

Ik moet de eerste normale gebruiker nog tegenkomen die mij het nut van een 64bits CPU en OS kan uitleggen voor normaal gebruik.
Okee, bedankt voor je uitleg.
pi_40745103
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 19:31 schreef nietzman het volgende:
De keynote staat ter download op mienie noova. Magdat?
Ik heb die stream donderdag gezien, ik heb de streaminstellingen van Quictime een beetje aangepast, en toen werkte het.
  FOK!fotograaf zaterdag 12 augustus 2006 @ 19:46:13 #32
48846 Xilantof
I keep you in the holes
pi_40745329
Als ik mijn raw/nef files bekijk in "preview" lijkenn ze vaak levendiger dan de origenele onbewerkte raw's... Pruts Preview er nog wat mee ofzo?

ik moet het nog ff duidelijk onderzoeke, maar dit leek zo gisteren evne
Xilantof Flickrt
foto-nerd
pi_40745841
Ik zit nu buiten in de regen met mijn Macbook!
pi_40746393
tvp

wat gaat deze topic snel zeg
pi_40746740
Wat zijn er toch veel TVPs en verkapte TVPs in dit topic, bijna twee pagina's vol
pi_40746792
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 20:36 schreef Geqxon het volgende:
Wat zijn er toch veel TVPs en verkapte TVPs in dit topic, bijna twee pagina's vol
Wat ben jij een zeur

Jij post alleen maar Spam

Speciaal voor mr.zeur : TVP
pi_40746843
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 20:37 schreef JoMo0 het volgende:

[..]

Wat ben jij een zeur

Jij post alleen maar Spam
Negeer hem nou maar is beter voor iedereen.
pi_40746858
Het ziet er naar uit dat Leopard preview officieel gelekt is.
pi_40746887
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 20:38 schreef tonks het volgende:

[..]

Negeer hem nou maar is beter voor iedereen.
Hoi Tonks.

Oke.

Heb je je iMac al verkocht ?
  FOK!fotograaf zaterdag 12 augustus 2006 @ 20:40:49 #40
48846 Xilantof
I keep you in the holes
pi_40746902
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 20:36 schreef Geqxon het volgende:
Wat zijn er toch veel TVPs en verkapte TVPs in dit topic, bijna twee pagina's vol
Je kunt beter het aantal posts noemen.
Iedereen kan zijn aantal posts per pagina hebben aangepast
Xilantof Flickrt
foto-nerd
pi_40747004
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 20:40 schreef Xilantof het volgende:

[..]

Je kunt beter het aantal posts noemen.
Iedereen kan zijn aantal posts per pagina hebben aangepast
Toffe mensen hebben het op 25 posts pp staan
  zaterdag 12 augustus 2006 @ 20:47:01 #42
120113 Tomasso
Lopen te kijken
pi_40747073
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 20:39 schreef tonks het volgende:
Het ziet er naar uit dat Leopard preview officieel gelekt is.
Waar? Nog impressies?
"A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
pi_40747196

Hier bijvoorbeeld Dashcode van Leopard op Tiger
pi_40747224
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 20:50 schreef tonks het volgende:
[afbeelding]
Hier bijvoorbeeld Dashcode van Leopard op Tiger
Stap nou eens van imageshack af.
pi_40747330
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 20:50 schreef skiczukie het volgende:

[..]

Stap nou eens van imageshack af.
Ik link het alleen van een ander forum!

http://forum.insanelymac.com/index.php?showtopic=2430 meer info!
  zaterdag 12 augustus 2006 @ 20:53:51 #46
120113 Tomasso
Lopen te kijken
pi_40747343
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 20:50 schreef tonks het volgende:
[afbeelding]
Hier bijvoorbeeld Dashcode van Leopard op Tiger
Ik wist niet dat er ook kikkers in zaten
"A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
pi_40747405
zijn hier al mensen die een mac pro hebben, of is hij nog niet leverbaar in nederland?
  Redactie Games zaterdag 12 augustus 2006 @ 21:00:51 #48
52557 crew  Mr.Noodle
Offtopic in geleuter...
pi_40747623
TeringvettePost!!
How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
  zaterdag 12 augustus 2006 @ 21:01:53 #49
13783 Anthraxx
When you see the robot, drink!
pi_40747669
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 20:53 schreef tonks het volgende:

[..]

Ik link het alleen van een ander forum!

http://forum.insanelymac.com/index.php?showtopic=2430 meer info!
Is dat Leopard? Je link gaat over Tiger OSx86. Dashcode heb ik op dit moment al van een nieuwsgroep afgeplukt en het draait. MSN maar als je het wilt hebben...
pi_40747722
http://forum.insanelymac.com/index.php?showtopic=24308
Deze link moest het zijn

[ Bericht 18% gewijzigd door tonks op 12-08-2006 21:09:05 ]
pi_40749063
Het duurde net 53 seconde voordat Safari was geopend, het icoon sprong 18 keer

Continue spinning ball, geen enkele applicatie draait meer lekker, Quicktime duurt zeker 2 minuten voordat ik een film gestart krijg... en dat terwijl naast de basisset alleen Quicksilver draait
  FOK!fotograaf zaterdag 12 augustus 2006 @ 21:52:04 #52
48846 Xilantof
I keep you in the holes
pi_40749317
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 21:42 schreef Geqxon het volgende:
Het duurde net 53 seconde voordat Safari was geopend, het icoon sprong 18 keer

Continue spinning ball, geen enkele applicatie draait meer lekker, Quicktime duurt zeker 2 minuten voordat ik een film gestart krijg... en dat terwijl naast de basisset alleen Quicksilver draait
vaag
kan er niet nog iets anders draaien?
Xilantof Flickrt
foto-nerd
pi_40749461
Even uitgelogd en ingelogd ,gaat weer prima. Geheugen was prima, 50mb vrij 120mb inactief.

Ja ik heb maar 512 megabytjes
  zaterdag 12 augustus 2006 @ 22:23:29 #54
40093 Rock-shocker
No Charms Allowed
pi_40750240
Upgraden!

Af en toe een of ander maintenance dingetje draaien kan ook geen kwaad.
Als je niets te zeggen hebt, kan je maar beter je bek houden | Records | Last FM | PSN: Private_Jarhead | WOOHOO, DRESS BLUES WITH A SWORD!
pi_40750291
Ja ik wil ook upgraden maar dan zie ik weer een DS-Lite, een Dell 2007WFP, een Lacia 2.5" 100GB en wil ik dat allemaal kopen
  zaterdag 12 augustus 2006 @ 22:26:19 #56
40093 Rock-shocker
No Charms Allowed
pi_40750318
Van wat extra RAM heb je veel meer plezier dan een groot scherm.... en zeker meer nut.
Als je niets te zeggen hebt, kan je maar beter je bek houden | Records | Last FM | PSN: Private_Jarhead | WOOHOO, DRESS BLUES WITH A SWORD!
pi_40750489
Eerst komt er een externe HDD, RAM krijg ik met kerst anders wel
  zaterdag 12 augustus 2006 @ 23:11:03 #58
40093 Rock-shocker
No Charms Allowed
pi_40751388
Dat duurt nog wel even
Als je niets te zeggen hebt, kan je maar beter je bek houden | Records | Last FM | PSN: Private_Jarhead | WOOHOO, DRESS BLUES WITH A SWORD!
pi_40751410
Daar heb je ook weer een punt. En als ik eerlijk moet zijn kan ik die 66 euro wel missen. Ik ben gewoon giga krenterig
pi_40751619
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 23:12 schreef Geqxon het volgende:
Daar heb je ook weer een punt. En als ik eerlijk moet zijn kan ik die 66 euro wel missen. Ik ben gewoon giga krenterig
Wat heb je voor 66 euro ? Zeker geen 2 x 512 of wel ?
pi_40751674
1 * 1GB @ Ebay.
pi_40752530
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 23:21 schreef Geqxon het volgende:
1 * 1GB @ Ebay.
Link ?
  zaterdag 12 augustus 2006 @ 23:50:20 #63
118212 r4uz
Die 4 moet een a voorstellen.
pi_40752545
Even vraagjes over AdiumX.

Is dit al universal binary? En in hoeverre ondersteunt dit progje de functies van MSN?
http://www.xs4all.nl/~burter/ <-- mijn liedjes.
  zaterdag 12 augustus 2006 @ 23:55:03 #64
118212 r4uz
Die 4 moet een a voorstellen.
pi_40752673
En nog een vraagje over Safari... Wat is de shortcut voor refreshen? Je hoort het wel, ik ben nieuw in OSX.
http://www.xs4all.nl/~burter/ <-- mijn liedjes.
pi_40752691
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 23:50 schreef r4uz het volgende:
Even vraagjes over AdiumX.

Is dit al universal binary? En in hoeverre ondersteunt dit progje de functies van MSN?
Het ondersteund bijvoorbeeld geen custom smilies, subnamen, webcams, nudges, games e.d. , maar natuurlijk wel chatten en file-transfers.

Voor mij allemaal geen probleem, op custom smilies na dan. Waarom ik AdiumX heersend vind? Omdat ik met vier accounts gelijktijdig erop kan En tabs En een enorm handige chat-history

Adium X is Universal, maar of dat boeiend is?
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 23:55 schreef r4uz het volgende:
En nog een vraagje over Safari... Wat is de shortcut voor refreshen? Je hoort het wel, ik ben nieuw in OSX.
Appeltje + R(efresh).
  zaterdag 12 augustus 2006 @ 23:56:52 #66
34813 Jerommeke.nl
Jorasho.nl zul je bedoelen.
pi_40752733
Adium X is al vele versies (sinds 0.88) Universal. Van MSN wordt het nodige ondersteund, behalve (in de stabiele versie): videochat, voicechat, custom smilies, submessages in je nickname. Wel zitten er een boel andere leuke geintjes in die MSN niet heeft ;-)
  zaterdag 12 augustus 2006 @ 23:57:43 #67
34813 Jerommeke.nl
Jorasho.nl zul je bedoelen.
pi_40752754
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 23:55 schreef Geqxon het volgende:

[..]

Voor mij allemaal geen probleem, op custom smilies na dan.
UCHE UCHE UCHE UCHE BETA UCHE UCHE UCHE UCHE
pi_40752777
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 23:57 schreef Jerommeke.nl het volgende:

[..]

UCHE UCHE UCHE UCHE BETA UCHE UCHE UCHE UCHE
PIEP PIEP PIEP DIE WERKEN NOG NIET GOED PIEP PIEP
pi_40752841
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 23:57 schreef Jerommeke.nl het volgende:

[..]

UCHE UCHE UCHE UCHE BETA UCHE UCHE UCHE UCHE
Dat weet ik hoor, ik zeg alleen maar dat ik het jammer vind En dat ik dus hoop dat het in een volgende versie komt.

Verder vind ik het trouwens onzin dat je op een beta versie geen commentaar mag geven.
  zondag 13 augustus 2006 @ 00:03:00 #70
34813 Jerommeke.nl
Jorasho.nl zul je bedoelen.
pi_40752911
Commentaar is meer dan welkom, maar wel via de gebruikelijke kanalen. Het is niet de bedoeling dat ze hier besproken worden, maar m.n. via de Adium site als er beta's zijn.
pi_40753144
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 00:03 schreef Jerommeke.nl het volgende:
Commentaar is meer dan welkom, maar wel via de gebruikelijke kanalen. Het is niet de bedoeling dat ze hier besproken worden, maar m.n. via de Adium site als er beta's zijn.
Ik zeg alleen maar tegen deze nieuwe user wat ik minder vind aan Adium, en wat ik tof vind. Moet ik dat dan op het Adium forum posten? Ik denk dat hij / zij het liever hier wilt lezen
  zondag 13 augustus 2006 @ 00:37:19 #72
118212 r4uz
Die 4 moet een a voorstellen.
pi_40753808
Ik heb zojuist geprobeerd om het MSN netwerk op te gaan via iChat, maar wat een gedoe is dat zeg.
http://www.xs4all.nl/~burter/ <-- mijn liedjes.
pi_40754018
Ik haat last.fm.

Want ik werd er net goed mee geconfronteerd dat ik redelijk wat negermuziek luister
  zondag 13 augustus 2006 @ 04:08:16 #74
46435 Big_Fat_Wombat
Number of the Bitch
pi_40757706
Is er nou eigenlijk echt reden om straks over te stappen van Tiger naar Leopard?
Op maandag 37 juli 1742 01:42 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Whehehe.
  zondag 13 augustus 2006 @ 07:43:02 #75
34813 Jerommeke.nl
Jorasho.nl zul je bedoelen.
pi_40758369
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 00:11 schreef Geqxon het volgende:

[..]

Ik zeg alleen maar tegen deze nieuwe user wat ik minder vind aan Adium, en wat ik tof vind. Moet ik dat dan op het Adium forum posten? Ik denk dat hij / zij het liever hier wilt lezen
Ik bedoel: voor de beta's.

Voor de Tiger > Leopardvraag: als dit alles is, weet ik het inderdaad ook niet.
pi_40758409
Hier wat screen van de gelekte leopard:



  zondag 13 augustus 2006 @ 08:25:34 #77
141482 Q.
JurassiQ
pi_40758468
jeej
For great justice!
pi_40758614
de nfo.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
Release: APPLE.MAC.OSX.LEOPARD.V10.5.WWDC.PREVIEW-OSX build 9A241
Type: OS
DVDs: 1xDVD5
Date: 08/2006


---------------
::Information::
---------------

WWDC Preview? 
This is a copy of the preview install demonstrated on the 7th of Aug (couple of days ago)
at Worldwide Developers Conference. Final is due in spring 2007, apparently but so far it
looks pretty good.
http://en.wikipedia.org/wiki/Mac_OS_X_v10.5
http://en.wikipedia.org/wiki/Worldwide_Developers_Conference


---

Tap into the advanced authoring toolset of DVD Studio Pro to create
everything from DVD dailies to highly interactive commercial titles ? 
now in both SD and HD. Sophisticated design tools, templates, 
and transitions offer unparalleled creative freedom.

What do you do when you reach enlightenment? 
Keep going. Mac OS X Tiger was ahead of its time in 2005. 
But that didnít stop Apple engineers from moving forward. 
Get a glimpse of the not-so-distant future. Introducing Mac OS X Leopard.


Now Built In
Mac OS X Leopard offers some new standard features you may have seen before.

Boot Camp
 
More and more people are buying and loving Macs. To make this choice simply 
irresistible, Boot Camp lets you install and run the Windows XP operating 
system on your Mac.

Front Row
 
Enjoy your music, photos, and videos from across the room or across the 
house with the Apple Remote and the Front Row media experience.

Photo Booth
 
Say cheese. Photo Booth is the easy way to take fun self portraits. 
Just choose an effect, pick a backdrop, and mug for the camera. 
From there, you can share via friendly integration with iChat and iPhoto.


-----------
::Website::
-----------

http://www.apple.com/macosx/leopard/

----------
::How to::
----------

1. Unrar
2. Mount or burn
3. Install and use.

---------
::Group::
---------

If you need us, then find us.
  zondag 13 augustus 2006 @ 10:15:40 #79
693 ChOas
** Warning: Choking hazard **
pi_40758988
Goedemorgen!
"I contend that we are both atheists. I just believe in one fewer god than you do.
When you understand why you dismiss all the other possible gods, you will understand why I dismiss yours."

[Stephen Roberts]
  zondag 13 augustus 2006 @ 10:32:19 #80
13783 Anthraxx
When you see the robot, drink!
pi_40759179
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 10:15 schreef ChOas het volgende:
Goedemorgen!
Goedemorgen.
  zondag 13 augustus 2006 @ 11:38:36 #81
40093 Rock-shocker
No Charms Allowed
pi_40760040
Hmprf de batterij van mijn iBook wordt met de dag slechter...
Als je niets te zeggen hebt, kan je maar beter je bek houden | Records | Last FM | PSN: Private_Jarhead | WOOHOO, DRESS BLUES WITH A SWORD!
  zondag 13 augustus 2006 @ 11:44:37 #82
120113 Tomasso
Lopen te kijken
pi_40760128
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 22:23 schreef Rock-shocker het volgende:
Af en toe een of ander maintenance dingetje draaien kan ook geen kwaad.
Welke?
"A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
  zondag 13 augustus 2006 @ 11:50:49 #83
40093 Rock-shocker
No Charms Allowed
pi_40760232
Voor 10.4 OnyX, voor 10.3 Cocktail. Ik weet niet of OnyX al Universal is, maar dat moet je maar even kijken op de Apple site.
Als je niets te zeggen hebt, kan je maar beter je bek houden | Records | Last FM | PSN: Private_Jarhead | WOOHOO, DRESS BLUES WITH A SWORD!
  zondag 13 augustus 2006 @ 12:09:09 #84
120113 Tomasso
Lopen te kijken
pi_40760577
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 11:38 schreef Rock-shocker het volgende:
Hmprf de batterij van mijn iBook wordt met de dag slechter...
Hier ook.



Nog bedankt voor dat programma btw
"A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
pi_40760646
Heb hem na 13 maanden op 94%, valt me eigenlijk heeel erg mee
  zondag 13 augustus 2006 @ 12:18:43 #86
40093 Rock-shocker
No Charms Allowed
pi_40760812
Die dingen lijken de tik te hebben om rond de 2, 2,5 jaar ineens heel erg veel slechter te worden. Be prepared.
Als je niets te zeggen hebt, kan je maar beter je bek houden | Records | Last FM | PSN: Private_Jarhead | WOOHOO, DRESS BLUES WITH A SWORD!
pi_40760844
Dat zou me eigenlijk meevallen, 2 jaar is een goede leeftijd voor een accu
pi_40760982
2 jaar intensief gebruik is netjes Zelf zit ik gemiddeld op 1 cycle per 24 uur.

Wel jammer dat zo'n accu zo duur is
  zondag 13 augustus 2006 @ 13:07:44 #89
120113 Tomasso
Lopen te kijken
pi_40761877
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 11:50 schreef Rock-shocker het volgende:
Voor 10.4 OnyX, voor 10.3 Cocktail. Ik weet niet of OnyX al Universal is, maar dat moet je maar even kijken op de Apple site.
Ik heb er nu btw ook weer 2 GB extra bij op m'n HDD
"A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
pi_40763012
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 20:39 schreef tonks het volgende:
Het ziet er naar uit dat Leopard preview officieel gelekt is.
Klopt..staat hier al op DVD.

Nog niet geinstalleerd btw...
Calmer than you are
pi_40763036
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 13:57 schreef Walter_Sobchak het volgende:

[..]

Klopt..staat hier al op DVD.

Nog niet geinstalleerd btw...
Bij mij moet ie nog 12 uur . torrents .
  zondag 13 augustus 2006 @ 13:59:47 #92
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_40763079
Mijn accu zit nog maar op 38%. .


Voor PCbakken zijn er van die tooltjes die je accu helemaal geautomatiseerd ontladen en weer opladen, zijn die er ook voor de Mek? Dan kan ik 'm gewoon een dag lang dat laten doen zonder dat ik er over na hoef te denken.
Ik ga naar huis.
pi_40763178
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 13:57 schreef tonks het volgende:

[..]

Bij mij moet ie nog 12 uur . torrents .
Dan wacht ik eerst jouw ervaringen wel af
Calmer than you are
pi_40763190
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 14:05 schreef Walter_Sobchak het volgende:

[..]

Dan wacht ik eerst jouw ervaringen wel af
IK backup sowieso eerst mijn hele schijf
pi_40763310
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 14:05 schreef tonks het volgende:

[..]

IK backup sowieso eerst mijn hele schijf
Je kan dat dus gewoon instaleren , en dan heb je een Leopard Beta ?
pi_40763333
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 14:11 schreef JoMo0 het volgende:

[..]

Je kan dat dus gewoon instaleren , en dan heb je een Leopard Beta ?
Ik denk het wel!

Weet iemand trouwens goede backup software? Ik wil gewoon 1 image van mijn hele HD maken.
pi_40763399
Fuck fuck fuck

Mijn Macbook gaat om de minuut oid uit. Hij hangt aan het stroom, externe monitor, bluetooth keyboard, en ging tijdens het typen van dit bericht gewoon uit (Closed-lid mode btw)

pi_40763403
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 14:12 schreef tonks het volgende:

[..]

Ik denk het wel!

Weet iemand trouwens goede backup software? Ik wil gewoon 1 image van mijn hele HD maken.
De standaard disk utility kan dat al hoor
pi_40763540
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 14:12 schreef tonks het volgende:

[..]

Ik denk het wel!

Weet iemand trouwens goede backup software? Ik wil gewoon 1 image van mijn hele HD maken.
FF iets meer uitleggen, ik wil dus dat ik een schijf kan selecteren en een doel kan selecteren dus bijvoorbeeld mijn HD heet iMac en mijn externe heet Extern dus dan wil ik invoeren of aanklikken dat ik iMac wil opslaan op Extern en dat ik met hetzelfde programma alles ook weer kan terug zetten.
Misschien kan OS X dit zelf ook?
pi_40763557
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 14:21 schreef tonks het volgende:

[..]

FF iets meer uitleggen, ik wil dus dat ik een schijf kan selecteren en een doel kan selecteren dus bijvoorbeeld mijn HD heet iMac en mijn externe heet Extern dus dan wil ik invoeren of aanklikken dat ik iMac wil opslaan op Extern en dat ik met hetzelfde programma alles ook weer kan terug zetten.
Misschien kan OS X dit zelf ook?
Lees de post boven je eens

Maar om het nog simpeler te maken:
-Open Disk Utility (Schijfhulpprogramma)
-Selecteer de schijf of partitie die je wilt backupen
-Klik op "Nieuw schijfkopie"
-Bewaar als: "Tonks zijn toffe HDD"
-Locatie: "Extern" (of hoe je externe HDD dan ook mag heten)
-Die andere twee staan prima
-Klik op "Bewaar"
pi_40763640
Ik weet eigenlijk niet wat ik van die wwdc release kan verwachten ik hoorde wel dat er wat foutjes inzitten enzo dat is ook te verwachten. Hoorde wel al dat Dashcode erin zit en de nieuwe safari en iChat enzo. Misschien installeer ik hem wel op mijn zusjes iPod.
  zondag 13 augustus 2006 @ 14:31:47 #102
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_40763775
Die WWDC zal al die top secret dingen die echt tof zijn toch wel missen. .
Ik ga naar huis.
pi_40763822
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 14:31 schreef nietzman het volgende:
Die WWDC zal al die top secret dingen die echt tof zijn toch wel missen. .
Misschien staat er dan alsnog een foto van Jobs in zijn ondergoed in een hidden directory
  zondag 13 augustus 2006 @ 14:41:15 #104
73232 De_Hertog
Aut bibat, aut abeat
pi_40763985
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 14:31 schreef nietzman het volgende:
Die WWDC zal al die top secret dingen die echt tof zijn toch wel missen. .
Ik vraag me ook af of het onderhuids al een 'echte' Leopard is, of gewoon Tiger met Bèta's van Time Machine, Dashcode enzo. Als ik zo eens naar dat screenshot van Time Machine kijk, bijvoorbeeld, verwacht ik dat dat niet de final is. Er staat gewoon 'Time' in het scherm, ipv Time Machine.
Mary had a little lamb
Then Mary had dessert
  zondag 13 augustus 2006 @ 16:52:50 #105
13783 Anthraxx
When you see the robot, drink!
pi_40767623
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 13:57 schreef Walter_Sobchak het volgende:

[..]

Klopt..staat hier al op DVD.

Nog niet geinstalleerd btw...
Waar heb je het vandaan?
  zondag 13 augustus 2006 @ 16:58:44 #106
13783 Anthraxx
When you see the robot, drink!
pi_40767778
Mijn Mighty Mouse scrollt alleen nog naar boven en opzij (links en rechts). Naar onder niet meer .
  zondag 13 augustus 2006 @ 17:03:50 #107
13783 Anthraxx
When you see the robot, drink!
pi_40767916
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 16:58 schreef Anthraxx het volgende:
Mijn Mighty Mouse scrollt alleen nog naar boven en opzij (links en rechts). Naar onder niet meer .
Okee, fixed. Door hard te drukken en flink te scrollen. Erg veel stof ofzo waarschijnlijk.
pi_40767935
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 16:52 schreef Anthraxx het volgende:

[..]

Waar heb je het vandaan?
tpb zoeken op big cat
  zondag 13 augustus 2006 @ 17:09:11 #109
13783 Anthraxx
When you see the robot, drink!
pi_40768081
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 17:04 schreef tonks het volgende:

[..]

tpb zoeken op big cat
Thnx. Even op mijn Mac Mini proberen. Of is dit niet meer geldig voor een PPC?
pi_40768298
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 14:26 schreef tonks het volgende:
Ik weet eigenlijk niet wat ik van die wwdc release kan verwachten ik hoorde wel dat er wat foutjes inzitten enzo dat is ook te verwachten. Hoorde wel al dat Dashcode erin zit en de nieuwe safari en iChat enzo. Misschien installeer ik hem wel op mijn zusjes iPod.
Geniaal plan! Ik heb toch nog 20 Gb vrij op de iPod.

Maar kan dit niet alleen als er firewire op de iPod zit...?
Calmer than you are
pi_40768388
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 17:16 schreef Walter_Sobchak het volgende:

[..]

Geniaal plan! Ik heb toch nog 20 Gb vrij op de iPod.

Maar kan dit niet alleen als er firewire op de iPod zit...?
Intel macs kunnen toch booten van USB?
pi_40768594
Gisteren is er een interview gehouden met Steve Jobs over Leopard.
Wel interessant om even te beluisteren.

http://rapidshare.de/file(...)6_interview.zip.html
  zondag 13 augustus 2006 @ 17:27:02 #113
47295 Angel_of_Dth
Enjoy the silence
pi_40768626
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 17:03 schreef Anthraxx het volgende:

[..]

Okee, fixed. Door hard te drukken en flink te scrollen. Erg veel stof ofzo waarschijnlijk.
Gewoon even een glas water overheen gooien.
Vows are spoken to be broken
Feelings are intense, words are trivial
Pleasures remain, so does the pain
Words are meaningless and forgettable
  zondag 13 augustus 2006 @ 17:32:23 #114
120113 Tomasso
Lopen te kijken
pi_40768784
Van 5 GB (vanochtend) naar 21 GB (nu) vrije ruimte gegaan
"A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
  zondag 13 augustus 2006 @ 17:35:27 #115
120113 Tomasso
Lopen te kijken
pi_40768866
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 16:58 schreef Anthraxx het volgende:
Mijn Mighty Mouse scrollt alleen nog naar boven en opzij (links en rechts). Naar onder niet meer .
Dat vind ik zo vervelend. Want aan de ene kant wil ik wel die muis, maar aan de andere kant zijn er mij teveel problemen met die scoll"knop". Een vriend van me heeft hetzelfde probleem.

En Apple heeft die andere normale muis van de store gehaald, dus ik neem aan dat ze die niet meer verkopen.
"A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
  zondag 13 augustus 2006 @ 17:54:36 #116
40093 Rock-shocker
No Charms Allowed
pi_40769340
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 17:09 schreef Anthraxx het volgende:

Thnx. Even op mijn Mac Mini proberen. Of is dit niet meer geldig voor een PPC?
Apple heeft gezegd nog minstens totdat de Apple Care op de laatste PPC machines afloopt nog PPC te ondersteunen, dus dat is nog minstens drie jaar.
Als je niets te zeggen hebt, kan je maar beter je bek houden | Records | Last FM | PSN: Private_Jarhead | WOOHOO, DRESS BLUES WITH A SWORD!
pi_40769911
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 17:25 schreef Dementor het volgende:
Gisteren is er een interview gehouden met Steve Jobs over Leopard.
Wel interessant om even te beluisteren.

http://rapidshare.de/file(...)6_interview.zip.html
  zondag 13 augustus 2006 @ 18:52:08 #118
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_40771125
Wel een hullie die Steve.
Ik ga naar huis.
pi_40773046
iChat 4.0 heeft naar verluid MSN en Yahoo ondersteuning?
  zondag 13 augustus 2006 @ 20:10:04 #120
46435 Big_Fat_Wombat
Number of the Bitch
pi_40773982
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 04:08 schreef Big_Fat_Wombat het volgende:
Is er nou eigenlijk echt reden om straks over te stappen van Tiger naar Leopard?
Anyone?
Op maandag 37 juli 1742 01:42 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Whehehe.
pi_40773986
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 14:21 schreef tonks het volgende:

[..]

FF iets meer uitleggen, ik wil dus dat ik een schijf kan selecteren en een doel kan selecteren dus bijvoorbeeld mijn HD heet iMac en mijn externe heet Extern dus dan wil ik invoeren of aanklikken dat ik iMac wil opslaan op Extern en dat ik met hetzelfde programma alles ook weer kan terug zetten.
Misschien kan OS X dit zelf ook?
Heb het gevonden!

Het heet superduper en het is tof!

http://www.shirt-pocket.com/SuperDuper/SuperDuperDescription.html
pi_40774146
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 20:10 schreef tonks het volgende:

[..]

Heb het gevonden!

Het heet superduper en het is tof!

http://www.shirt-pocket.com/SuperDuper/SuperDuperDescription.html
Ik had vanmiddag uitgelegd hoe het via de disk-utility kon
pi_40774347
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 20:10 schreef Big_Fat_Wombat het volgende:

[..]

Anyone?
Nouja dat is er altijd natuurlijk, nieuwe software up to date blijven enzo
pi_40774383
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 20:10 schreef Big_Fat_Wombat het volgende:

[..]

Anyone?
Achtergrondjes in iChat!
  zondag 13 augustus 2006 @ 20:36:13 #125
40093 Rock-shocker
No Charms Allowed
pi_40774874
Ik ben nu 9.0 op mijn groene iMac aan het zetten
Als je niets te zeggen hebt, kan je maar beter je bek houden | Records | Last FM | PSN: Private_Jarhead | WOOHOO, DRESS BLUES WITH A SWORD!
  zondag 13 augustus 2006 @ 20:59:55 #126
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_40775745
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 19:42 schreef Blaxje het volgende:
iChat 4.0 heeft naar verluid MSN en Yahoo ondersteuning?
Via jabber ja, maar dat heeft het nu ook al. Ik denk niet dat je op native ondersteuning hoeft te rekenen.
Ik ga naar huis.
pi_40776599
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 20:36 schreef Rock-shocker het volgende:
Ik ben nu 9.0 op mijn groene iMac aan het zetten
Heb je binnenkort niet meer nodig joh Leopard.dmg kan gewoon blijven staan op de HD?
Calmer than you are
pi_40777180
Behalve dat Leopard niet op G3 draait
pi_40778149
Rock-s is voornemens mijn PB G4 over te nemen
Calmer than you are
pi_40778194
Oh tof, doen!
  zondag 13 augustus 2006 @ 23:03:07 #131
40093 Rock-shocker
No Charms Allowed
pi_40780890
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 21:21 schreef Walter_Sobchak het volgende:

[..]

Heb je binnenkort niet meer nodig joh Leopard.dmg kan gewoon blijven staan op de HD?
Was ook meer voor de gein, op mijn iBook staat lekker 10.4

Jouw PBG4 ja
Als je niets te zeggen hebt, kan je maar beter je bek houden | Records | Last FM | PSN: Private_Jarhead | WOOHOO, DRESS BLUES WITH A SWORD!
  FOK!fotograaf maandag 14 augustus 2006 @ 07:20:50 #132
48846 Xilantof
I keep you in the holes
pi_40787784
Hoe kun je in Safari ook al weer door je tab-bladen heen tabben (met je toetsenbord)?
Xilantof Flickrt
foto-nerd
  maandag 14 augustus 2006 @ 07:31:28 #133
141482 Q.
JurassiQ
pi_40787821
Appel-Shift-[ en ]
For great justice!
  FOK!fotograaf maandag 14 augustus 2006 @ 07:33:29 #134
48846 Xilantof
I keep you in the holes
pi_40787837
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 07:31 schreef Q. het volgende:
Appel-Shift-[ en ]
Ben ik dan stom? Maar dat werkt niet?
Xilantof Flickrt
foto-nerd
  maandag 14 augustus 2006 @ 07:35:48 #135
141482 Q.
JurassiQ
pi_40787852
Ff Safari opnieuw opstarten? En anders uitloggen en weer inloggen evt. Heb soms ook wel eens dat sommige sneltoetsen niet werken.
For great justice!
  FOK!fotograaf maandag 14 augustus 2006 @ 07:43:27 #136
48846 Xilantof
I keep you in the holes
pi_40787887
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 07:35 schreef Q. het volgende:
Ff Safari opnieuw opstarten? En anders uitloggen en weer inloggen evt. Heb soms ook wel eens dat sommige sneltoetsen niet werken.
Ah oke, probeer ik later wel ff. Je hoort wel of het lukt

Want ik had ook al alle toetsencombi's geprobeerd
misschien ligt de oorzaak dan idd bij ff opnieuw safari starten..
Xilantof Flickrt
foto-nerd
pi_40787893
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 20:36 schreef Rock-shocker het volgende:
Ik ben nu 9.0 op mijn groene iMac aan het zetten
Ik ben maar tot 8.6 gegaan.
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
pi_40788827
Ik post dit met leopard!
pi_40788828
Als iemand screenshots wil hebben vraag het maar!
pi_40789075
Error Tonks!
  maandag 14 augustus 2006 @ 09:46:04 #142
120113 Tomasso
Lopen te kijken
pi_40789127
Netjes tonks. Werken alle functies enzo?
"A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
pi_40789143
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 09:46 schreef Tomasso het volgende:
Netjes tonks. Werken alle functies enzo?
Nou veel werkt wel, Adium kan ik bijvoorbeeld niet installen, maar die webclip widget is echt vet je hebt bijvoorbeeld binnen een seconde een My active topics widget voor fok
pi_40789276
Spaces is the shit!

  maandag 14 augustus 2006 @ 09:59:07 #145
120113 Tomasso
Lopen te kijken
pi_40789316
"A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
pi_40789728
Dashcode werkt ook!

pi_40789729
Bug:
Safari post dubbel .

[ Bericht 59% gewijzigd door tonks op 14-08-2006 10:18:24 (edit) ]
  maandag 14 augustus 2006 @ 10:36:57 #148
120113 Tomasso
Lopen te kijken
pi_40790192
Wil ik ook!
"A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
pi_40790633
Preview is ook nieuw volgens mij

pi_40791445
Geil Tonks...vanaf de iPod geinstalleerd?? Ik ga me er morgen denk 's aan wagen!
Calmer than you are
pi_40791642
Vorig topic had iedereen al hun set-up geplaats nu wil ik ook nog ff pimpen met mijn nieuwe harde schrijf


iBook
Lacie 250 gig harde schrijf
En een Acer met een accu die compleet naar de tering is
pi_40791928
Grappig dat de iBook zo op de Acer staat
pi_40791987
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 12:25 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Geil Tonks...vanaf de iPod geinstalleerd?? Ik ga me er morgen denk 's aan wagen!
Ik heb een externe schijf van 250gb en daar heb ik 3 parities op gemaakt 1 voor films en series enzo 1 voor Leopard en 1 voor de Leopard dvd. Ik heb die .dmg van leopard op de 3e paritie "restored" met disk utility en toen herkende os x hem dus als de leopard install dvd! toen heb ik de mac restart met de alt knop ingehouden en toen kwamen er 3 dingen Osx Windows en de derde was die leopard dvd en toen heb ik leopard geinstalleerd op de 2e partitie en nu werkt alles goed.
pi_40791988


[ Bericht 100% gewijzigd door tonks op 14-08-2006 12:46:54 (dubbel) ]
pi_40792099
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 07:43 schreef Xilantof het volgende:

[..]

Ah oke, probeer ik later wel ff. Je hoort wel of het lukt

Want ik had ook al alle toetsencombi's geprobeerd
misschien ligt de oorzaak dan idd bij ff opnieuw safari starten..
Klik eens op "Venster" in de menubalk van Safari, en kijk eens water achter "Selecteer volgend tabblad" staat
pi_40792372
Oja migrate niet alles van 10.4.7 naar 10.5 want dat gaat fout

*opnieuw installeren gaat.
pi_40792830
De Macbook is binnen
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
pi_40792946
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 13:11 schreef Pheno het volgende:
De Macbook is binnen
En? Whine? Moo? Dode pixel? Wobbelende pootjes?
pi_40793080
MIsschien een stip op je behuizing? Spontane reboots??

Verlos ons van het antwoord
  maandag 14 augustus 2006 @ 13:20:52 #160
45537 oor
Kloon van Yvonne
pi_40793087
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 13:11 schreef Pheno het volgende:
De Macbook is binnen
cool veel plezier ermee
OOЯ
pi_40793090
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 13:15 schreef Geqxon het volgende:

[..]

En? Whine? Moo? Dode pixel? Wobbelende pootjes?
Je kunt ook positief beginnen
pi_40793107
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 13:15 schreef Geqxon het volgende:

[..]

En? Whine? Moo? Dode pixel? Wobbelende pootjes?
stil, nog geen dode pixel gespot en het wiebelt niet
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
pi_40793175
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 13:21 schreef Remzz het volgende:

[..]

Je kunt ook positief beginnen
Die kneus niet.
  maandag 14 augustus 2006 @ 13:25:19 #164
45537 oor
Kloon van Yvonne
pi_40793207
post een picca;s van je werkplek .. met je macbook natuurlijk
OOЯ
pi_40793257
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 13:21 schreef Pheno het volgende:

[..]

stil, nog geen dode pixel gespot en het wiebelt niet
pi_40793283
Ik begrijp wel dat jullie vaak zo negatief en chagerijnig zijn, want jemig, wat kun je van OSX soms vreselijk moe worden
pi_40793334
O en Pheno, nog even niet registreren! Dat moet je pas doen als hij helemaal kinderziekte vrij is, anders kun je hem niet zo 1-2-3 even omruilen
  maandag 14 augustus 2006 @ 13:32:12 #168
45537 oor
Kloon van Yvonne
pi_40793344
reacties uitlokken.... even een melding maken.
OOЯ
pi_40793363
Het werkt meteen lekker, nu ben ik eerst updates aan het installeren
Morgen Mighty mouse wireless halen
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
pi_40793372
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 13:32 schreef oor het volgende:
reacties uitlokken.... even een melding maken.
Dan mail ik even een screenshot van je oude signature

Vraag trouwens: Iemand verstand van iAlertu hier? Ik wil hem met een keycombinatie triggeren, kan dat?
pi_40793407
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 13:32 schreef Pheno het volgende:
Het werkt meteen lekker, nu ben ik eerst updates aan het installeren
Morgen Mighty mouse wireless halen
Zo zo, WMM, doe je goed

Er zitten trouwens standaard Energizer-batterijen bij. Dat is wel weer tof om de hoge prijs te compenseren
  maandag 14 augustus 2006 @ 13:35:51 #172
45537 oor
Kloon van Yvonne
pi_40793432
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 13:33 schreef Geqxon het volgende:

[..]

Dan mail ik even een screenshot van je oude signature
en dan? wat is je probleem jongen...
OOЯ
pi_40793445
X ziet er overigens stukken scherper uit als 8.6
Verdomme, ik was bezig met thuiswerken, ik ben bang dat ik niet veel meer ga doen.
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
pi_40793496
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 13:35 schreef oor het volgende:

[..]

en dan? wat is je probleem jongen...
Laat hem nou maar. gewoon reporten/mailen en dan word er wel wat aan gedaan.
pi_40793522
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 13:34 schreef Geqxon het volgende:
Er zitten trouwens standaard Energizer-batterijen bij. Dat is wel weer tof om de hoge prijs te compenseren
De wie? Hoe lang gaan die batterijen mee btw? Kan ik rustig de trein van Maastricht tot aan Groningen en weer terug nemen?
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
pi_40793523
Mijn Apple wireless keyboard is na iets minder dan een maand op 4 van de 5 blokjes qua energiegebruik, als de WMM dat ook doet (en dat zal vast) zou dat wel mooi zijn!

Zelf type ik er elke dag ongeveer een uurtje op.
pi_40793576
En Pheno, vergeet je Macbook batterij bij het eerste gebruik niet te kalibereren! Dat is namelijk het beste voor je batterij, en daarna moet je het om de twee weken herhalen
pi_40793592
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 13:39 schreef Geqxon het volgende:
Mijn Apple wireless keyboard is na iets minder dan een maand op 4 van de 5 blokjes qua energiegebruik, als de WMM dat ook doet (en dat zal vast) zou dat wel mooi zijn!

Zelf type ik er elke dag ongeveer een uurtje op.
ok, dat gaat iig goed
En de accu van de macbook zelf, doen die rond de 3~4 uur ?
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
pi_40793614
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 13:41 schreef Geqxon het volgende:
En Pheno, vergeet je Macbook batterij bij het eerste gebruik niet te kalibereren! Dat is namelijk het beste voor je batterij, en daarna moet je het om de twee weken herhalen
ik heb het ding gewoon opgestart, ik zie wel wanneer ie leeg is. Ik zal straks eens de gebruikershandleiding lezen, over oa dat kalibreren
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
pi_40793619
Bij mij staat hij vaak op twee-en-half uur, twee uur en drie kwartier uit eigen ervaring

Nu staat hij op 1:28 / 44%, maar daar staat hij al 2 dagen op, ongeacht of er stroom op staat of niet
pi_40793641
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 13:43 schreef Pheno het volgende:

[..]

ik heb het ding gewoon opgestart, ik zie wel wanneer ie leeg is. Ik zal straks eens de gebruikershandleiding lezen, over oa dat kalibreren
Hang hem alsjeblieft accuut aan het stroom en lees direct je manual door! Dat calibreren is giga belangrijk als je die 3-4 uur wilt halen, ik heb dat niet gedaan en kijk eens hoeveel ik nu maar haal!
  maandag 14 augustus 2006 @ 13:46:03 #182
13783 Anthraxx
When you see the robot, drink!
pi_40793669
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 13:44 schreef Geqxon het volgende:

[..]

Hang hem alsjeblieft accuut aan het stroom en lees direct je manual door! Dat calibreren is giga belangrijk als je die 3-4 uur wilt halen, ik heb dat niet gedaan en kijk eens hoeveel ik nu maar haal!
op mijn iBook heb ik niet gekalibreerd en die gaat tussen de 5 a 6 uur mee, dus zo nodig is het nou ook weer niet.
pi_40793686
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 13:46 schreef Anthraxx het volgende:

[..]

op mijn iBook heb ik niet gekalibreerd en die gaat tussen de 5 a 6 uur mee, dus zo nodig is het nou ook weer niet.
De iBook is de Macbook niet, en ik spreek uit persoonlijke ervaring
  maandag 14 augustus 2006 @ 13:51:12 #184
13783 Anthraxx
When you see the robot, drink!
pi_40793780
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 13:47 schreef Geqxon het volgende:

[..]

De iBook is de Macbook niet, en ik spreek uit persoonlijke ervaring
nee maar daar gaan wel het zelfde type batterij in.
pi_40793809
Hij hngt nu aan de stroom. ik ben nog wel een update aan het installeren. ik moet hem dus opladen en dan nog eens 2+ uur op het lichtnet aangesloten laten. Dat moet lukken. Die 5 uur niet gebruiken daarna, dat wordt pittig
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
  maandag 14 augustus 2006 @ 13:52:33 #186
13546 XL
In de zin van Extra Lars
pi_40793815
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 13:44 schreef Geqxon het volgende:

[..]

Hang hem alsjeblieft accuut aan het stroom en lees direct je manual door! Dat calibreren is giga belangrijk als je die 3-4 uur wilt halen, ik heb dat niet gedaan en kijk eens hoeveel ik nu maar haal!
Dan heb je de handleiding niet gelezen volgens mij.
Calibreren kan ten allen tijden en ik meen zelfs dat het advies is om hem de eerste keer leeg te laten gaan tot hij vanzelf uitspringt.
Die Scheiße bleibt gleich, nur die Fliegen ändern sich| Kurt Cobain sagte mir, Ich soll kommen wie ich bin
en de kikker zei: "Je moet me nog kussen!" en ik stak de kikker terug in mijn binnenzak en zei: "Nee, ik heb veel liever een babbelende kikker!"
pi_40794188
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 13:52 schreef XL het volgende:

[..]

Dan heb je de handleiding niet gelezen volgens mij.
Calibreren kan ten allen tijden en ik meen zelfs dat het advies is om hem de eerste keer leeg te laten gaan tot hij vanzelf uitspringt.
quote:
How do I make my Macbook battery last longer
Remember to calibrate your battery when you first use it.
  maandag 14 augustus 2006 @ 14:19:53 #188
13546 XL
In de zin van Extra Lars
pi_40794394
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 14:10 schreef Geqxon het volgende:

[..]


[..]

Ja logisch. Dat hij niet gecalibreert uit de fabriek komt snapt mijn demente oma ook nog. Je kunt hem echter elke zoveel maanden calibreren.
Die Scheiße bleibt gleich, nur die Fliegen ändern sich| Kurt Cobain sagte mir, Ich soll kommen wie ich bin
en de kikker zei: "Je moet me nog kussen!" en ik stak de kikker terug in mijn binnenzak en zei: "Nee, ik heb veel liever een babbelende kikker!"
pi_40794721
Hoeveel procent is je accu nu dan nog Geqxon?
pi_40794848
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 14:34 schreef Remzz het volgende:
Hoeveel procent is je accu nu dan nog Geqxon?
Zoals ik net al zei hangt hij dus al 1 a 2 dagen lang op 44%, en denkt de mafketel dat hij op accu werkt.

Waardoor closed-lid mode (macbook dicht, extern scherm) niet werkt
pi_40794982
Ow dat is dan minder , al kan ik hem me niet voorstellen dat het aan het calibreren ligt ik heb die van mij ook nooit gecalibreerd
  FOK!fotograaf maandag 14 augustus 2006 @ 16:04:20 #192
48846 Xilantof
I keep you in the holes
pi_40796913
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 12:50 schreef Geqxon het volgende:

[..]

Klik eens op "Venster" in de menubalk van Safari, en kijk eens water achter "Selecteer volgend tabblad" staat
Appletje+}


beetje irritante combi dat
kun je dat aanpassen ergens
Xilantof Flickrt
foto-nerd
  maandag 14 augustus 2006 @ 16:08:28 #193
47295 Angel_of_Dth
Enjoy the silence
pi_40797008
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 14:19 schreef XL het volgende:

[..]

Ja logisch. Dat hij niet gecalibreert uit de fabriek komt snapt mijn demente oma ook nog. Je kunt hem echter elke zoveel maanden calibreren.
Calibreren als in helemaal leeg maken en helemaal opladen? Dat doe ik inderdaad wel eens, minimaal elke 2 maanden ofzo.
Vows are spoken to be broken
Feelings are intense, words are trivial
Pleasures remain, so does the pain
Words are meaningless and forgettable
pi_40797250
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 16:04 schreef Xilantof het volgende:

[..]

Appletje+}


beetje irritante combi dat
kun je dat aanpassen ergens
Op de rechterkant van mijn keyboard vind ik het wel handig zitten: Appeltje + Shift + ]

Duim op Appeltje, pink op Shift, middel en wijsvinger op [ en ].
  FOK!fotograaf maandag 14 augustus 2006 @ 16:20:40 #195
48846 Xilantof
I keep you in the holes
pi_40797458
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 16:15 schreef Geqxon het volgende:

[..]

Op de rechterkant van mijn keyboard vind ik het wel handig zitten: Appeltje + Shift + ]

Duim op Appeltje, pink op Shift, middel en wijsvinger op [ en ].
mwah ik niet...
ik houd liever mijn rechterhand op mijn trackpad en dan alle combi's onder mijn linkerhand...

Maar is het aan te passen of niet? Ik kon het ff niet vinden...
Xilantof Flickrt
foto-nerd
pi_40797903
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 16:20 schreef Xilantof het volgende:

[..]

mwah ik niet...
ik houd liever mijn rechterhand op mijn trackpad en dan alle combi's onder mijn linkerhand...

Maar is het aan te passen of niet? Ik kon het ff niet vinden...
Trackpad?

Ik heb dus geen flauw idee. Misschien 1 of ander hotkey programma, ik zal eens even googlen.
pi_40797961
Is er een Macbook Pro topic

en wat is het callibreren van een batterij... waarom en wat doet het, en wat als je het niet doet?
  FOK!fotograaf maandag 14 augustus 2006 @ 16:32:10 #198
48846 Xilantof
I keep you in the holes
pi_40797979
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 16:30 schreef Geqxon het volgende:

[..]

Trackpad?

Ik heb dus geen flauw idee. Misschien 1 of ander hotkey programma, ik zal eens even googlen.
Er staat een WMM op de planning
Xilantof Flickrt
foto-nerd
pi_40798052
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 16:32 schreef Xilantof het volgende:

[..]

Er staat een WMM op de planning
Doe maar heel snel, zoals jij je handen legt, dat is héél slecht voor je. Zelf heb ik altijd een muis 10 centimeter naast mijn Macbook zitten, of dus een externe monitor + wireless keyboard + mx1000.

Armen keurig in 90 graden positie, en in dezelfde lijn als mijn schouders.
  FOK!fotograaf maandag 14 augustus 2006 @ 16:37:13 #200
48846 Xilantof
I keep you in the holes
pi_40798193
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 16:31 schreef Thomzzzzz het volgende:
Is er een Macbook Pro topic

en wat is het callibreren van een batterij... waarom en wat doet het, en wat als je het niet doet?
Nee dat topic is er niet, puur omdat er relatief weinig mac gebruikers zijn. Vragen kun je vaak gewoon hier stellen.
Uiteraard mag je ook wel een topic openen voor een specifieke vraag, als dat voor Windows mag, waarom dan neit voor Apple?

En callibreren houdt in dat je je accu helemaal leeg laat lopen en daarna weer oplaad. Dit zodat de computer kan "leren" hoe de batterij er uitziet als ie helemaal vol is (zodat de percentages die je ziet als je op accu werkt correct zijn).
ongeveer dan
Xilantof Flickrt
foto-nerd
pi_40798399
Andersom: Eerst helemaal opladen, dan 2+ uur opgeladen houden aan het stroom, doorwerken totdat je niet meer verder kan, en hem dan 5 uur laten liggen
pi_40798445
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 16:37 schreef Xilantof het volgende:

[..]
Oke, dat moet je dus eerst doen? helemaal vol, en dan helemaal leeg? (da's ook kut, heb je een nieuwe laptop, moet je er eerst een hele dag van afblijven!)

Ik vroeg me af of hier mensen zijn met een Macbook Pro die mij hun bevindingen kunnen vertellen... ik sta op het punt er een te kopen... ik wil bijv. graag weten:
- of je die 2e GB ram en makkelijk zelf in kunt zetten? 300 euro is veel...
- of ie inderdaad zo heet wordt?
- dingen die je niet wist en wel had willen weten voor aanschaf?

Uiteraard zijn een aantal dingen voor MB en MBPro gelijk... bijv. de magneet-aansluiting van de oplader, hoe bevalt die?

Ik lees graag mee... dus kom maar op met die info!
pi_40798478
De magneetsluiting bevalt prima, maar hij mag wel een soort van release knopje hebben. Eruit halen kost erg veel kracht.
  maandag 14 augustus 2006 @ 16:45:14 #204
47295 Angel_of_Dth
Enjoy the silence
pi_40798493
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 16:43 schreef Thomzzzzz het volgende:

[..]

Oke, dat moet je dus eerst doen? helemaal vol, en dan helemaal leeg? (da's ook kut, heb je een nieuwe laptop, moet je er eerst een hele dag van afblijven!)
Je kunt er gewoon mee werken, tijdens het werken laadt de accu gewoon op (alleen iets langzamer). En als 'ie helemaal vol is, gewoon de stekker eruit en doorwerken tot hij leeg is. En dan gewoon weer helemaal opladen en daarna eens in de paar maanden weer een keer helemaal leeg en vol maken.

Althans zo heb ik het gedaan en mijn accu (in gebruik sinds eind januari) staat nog op 99% ofzo.
Vows are spoken to be broken
Feelings are intense, words are trivial
Pleasures remain, so does the pain
Words are meaningless and forgettable
pi_40798528
Volgens mij heeft hier niemand het Macbook boekje doorgelezen
  maandag 14 augustus 2006 @ 16:47:37 #206
73232 De_Hertog
Aut bibat, aut abeat
pi_40798589
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 16:20 schreef Xilantof het volgende:

[..]
Maar is het aan te passen of niet? Ik kon het ff niet vinden...
Ja, is aan te passen, ik heb het gewoon op Appeltje-Links en Appeltje-rechts staan.

Systeemvoorkeuren -> Toetsenbord en Muis -> Snelkoppelingen, en dan onderin de lijst.
Mary had a little lamb
Then Mary had dessert
  maandag 14 augustus 2006 @ 16:48:24 #207
13783 Anthraxx
When you see the robot, drink!
pi_40798626
Handleidingen zijn voor technisch incompetente mensen.
  maandag 14 augustus 2006 @ 16:48:27 #208
47295 Angel_of_Dth
Enjoy the silence
pi_40798629
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 16:46 schreef Geqxon het volgende:
Volgens mij heeft hier niemand het Macbook boekje doorgelezen
Ga dat eens rap doen dan.
Vows are spoken to be broken
Feelings are intense, words are trivial
Pleasures remain, so does the pain
Words are meaningless and forgettable
pi_40798654
ZIt ik zo te kloten he.

Kom ik erachter dat Appeltje + Shift + Link / Rechts ook gewoon werkt

Dat is nog makkelijker dan [ en ] ja
  maandag 14 augustus 2006 @ 16:49:06 #210
47295 Angel_of_Dth
Enjoy the silence
pi_40798662
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 16:48 schreef Anthraxx het volgende:
Handleidingen zijn voor technisch incompetente mensen.
Precies, als ik iets niet begrijp val ik jou gewoon lastig op MSN of vraag ik het hier. Veel simpeler.
Vows are spoken to be broken
Feelings are intense, words are trivial
Pleasures remain, so does the pain
Words are meaningless and forgettable
pi_40798696
bah
pi_40798739
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 16:48 schreef Anthraxx het volgende:
Handleidingen zijn voor technisch incompetente mensen.
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 16:49 schreef Angel_of_Dth het volgende:

[..]

Precies, als ik iets niet begrijp val ik jou gewoon lastig op MSN of vraag ik het hier. Veel simpeler.
Ik zou hem toch eens lezen, want dit is niet de manier waarop je de batterij calibreert
  maandag 14 augustus 2006 @ 16:51:59 #213
13783 Anthraxx
When you see the robot, drink!
pi_40798782
Batterij calibraties zijn voor technisch incompetente mensen en mensen die hun netsnoer elke dag vijf keer per uur in hun laptop rammen.
pi_40798843
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 16:51 schreef Anthraxx het volgende:
Batterij calibraties zijn voor technisch incompetente mensen en mensen die hun netsnoer elke dag vijf keer per uur in hun laptop rammen.
Batterij calibraties zijn voor mensen die zoveel mogelijk juice uit hun accu willen persen
pi_40798970


Tof, dit is schijnbaar wat mijn iSight ziet.
  FOK!fotograaf maandag 14 augustus 2006 @ 16:58:45 #216
48846 Xilantof
I keep you in the holes
pi_40799074
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 16:47 schreef De_Hertog het volgende:

[..]

Ja, is aan te passen, ik heb het gewoon op Appeltje-Links en Appeltje-rechts staan.

Systeemvoorkeuren -> Toetsenbord en Muis -> Snelkoppelingen, en dan onderin de lijst.
hmm... dat krijg ik niet helemaal voor elkaar
Xilantof Flickrt
foto-nerd
  FOK!fotograaf maandag 14 augustus 2006 @ 16:59:16 #217
48846 Xilantof
I keep you in the holes
pi_40799097
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 16:56 schreef Geqxon het volgende:
[[url=http://img44.imagevenue.com/loc520/th_67375_Foto_17_520lo.jpg]afbeelding][/url]

Tof, dit is schijnbaar wat mijn iSight ziet.
Waar heb jij je macbook op staan dan
Want je kijkt zo naar de inhammetje om hem open te klappen..
Xilantof Flickrt
foto-nerd
pi_40799209
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 16:59 schreef Xilantof het volgende:

[..]

Waar heb jij je macbook op staan dan
Want je kijkt zo naar de inhammetje om hem open te klappen..
Ik heb hem een klein beetje opengeklapt, en aan een extern scherm gehangen

Verder is de shortcut in Safari dus: "Appetje + Shift + Links"
  maandag 14 augustus 2006 @ 17:10:08 #219
13546 XL
In de zin van Extra Lars
pi_40799585
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 16:48 schreef Anthraxx het volgende:
Handleidingen zijn voor technisch incompetente mensen.
Plug and Play
Die Scheiße bleibt gleich, nur die Fliegen ändern sich| Kurt Cobain sagte mir, Ich soll kommen wie ich bin
en de kikker zei: "Je moet me nog kussen!" en ik stak de kikker terug in mijn binnenzak en zei: "Nee, ik heb veel liever een babbelende kikker!"
pi_40799603
Vraagje aan oor: Hoe synced jouw Motorola L6 met iSync? Dat gaat met de extra drivers gewoon probleemloos?
  FOK!fotograaf maandag 14 augustus 2006 @ 17:23:44 #221
48846 Xilantof
I keep you in the holes
pi_40800065
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 17:01 schreef Geqxon het volgende:

[..]

Ik heb hem een klein beetje opengeklapt, en aan een extern scherm gehangen
Dat vraag ik niet.

Ik vroeg waar ie op staat. Want het lijkt op een stuucte muur...
Xilantof Flickrt
foto-nerd
pi_40800117
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 17:23 schreef Xilantof het volgende:

[..]

Dat vraag ik niet.

Ik vroeg waar ie op staat. Want het lijkt op een stuucte muur...


En dan op de 45 graden stand, en 180graden gedraait (zodat het appeltje goed staat). En dan zie je de muur

  maandag 14 augustus 2006 @ 17:32:22 #223
141482 Q.
JurassiQ
pi_40800311
Deze is ook handig voor de RSS freaks onder ons.
For great justice!
pi_40805654
Voor de leopard beta mensen onder ons..
Doen die ichat functies het ook?
Met die bewegende achtergrond enzo?
pi_40806202
Zijn er onder de Apple-gebruikers hier ook nieuwsposters? Ik kan met mijn Macbook geen nieuws meer posten namelijk.

En weet iemand waar ik een goede tekstverwerker vandaan kan toveren? Ik red me prima met -verdomme hoe heet dat programma - maar als er eventueel iets beters is, dan hoor ik dat graag. Op mijn werk heb ik OpenOffice, misschien is daar ook een Apple-variant van?
  maandag 14 augustus 2006 @ 20:30:54 #226
47295 Angel_of_Dth
Enjoy the silence
pi_40806397
OO.o kan op de Mac. Moet je wel even X11 voor hebben, die staat op de OS X dvd.

http://porting.openoffice.org/mac/
Vows are spoken to be broken
Feelings are intense, words are trivial
Pleasures remain, so does the pain
Words are meaningless and forgettable
  maandag 14 augustus 2006 @ 20:32:47 #227
141482 Q.
JurassiQ
pi_40806449
NeoOffice! Nog even wachten trouwens, de alpha/beta kost nog geld.
For great justice!
pi_40806544
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 20:30 schreef Angel_of_Dth het volgende:
OO.o kan op de Mac. Moet je wel even X11 voor hebben, die staat op de OS X dvd.

http://porting.openoffice.org/mac/
Ok.

* _Arual_ is een beetje opgelucht.

En nieuwsposten gaat inderdaad niet met safari, heb ik zojuist begrepen, dus nu probeer ik even Firefox te installeren.
  maandag 14 augustus 2006 @ 20:36:33 #229
141482 Q.
JurassiQ
pi_40806598
Dat is stom zeg. Maar gezien het feit dat Breuls zelf een Mac heeft zal dat nog wel opgelost worden.
For great justice!
pi_40806612
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 20:32 schreef Q. het volgende:
NeoOffice! Nog even wachten trouwens, de alpha/beta kost nog geld.
NeoOffice? Pff. Ik moet me wat Applecomputers betreft weer echt in gaan lezen. Op mijn iMac had ik een zeer primitieve versie van AppleWorks.
  maandag 14 augustus 2006 @ 20:37:14 #231
141482 Q.
JurassiQ
pi_40806628
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 20:25 schreef _Arual_ het volgende:
Zijn er onder de Apple-gebruikers hier ook nieuwsposters? Ik kan met mijn Macbook geen nieuws meer posten namelijk.

En weet iemand waar ik een goede tekstverwerker vandaan kan toveren? Ik red me prima met -verdomme hoe heet dat programma - maar als er eventueel iets beters is, dan hoor ik dat graag. Op mijn werk heb ik OpenOffice, misschien is daar ook een Apple-variant van?
Je kan Office/Mac ook wel van 'plekken' vandaan toveren, daar kan Pheno vast meer over vertellen.
For great justice!
pi_40806652
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 20:36 schreef Q. het volgende:
Dat is stom zeg. Maar gezien het feit dat Breuls zelf een Mac heeft zal dat nog wel opgelost worden.
Ja, het schijnt "binnenkort" ook te worden opgelost.
  maandag 14 augustus 2006 @ 20:39:36 #233
13783 Anthraxx
When you see the robot, drink!
pi_40806705
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 20:36 schreef _Arual_ het volgende:

[..]

NeoOffice? Pff. Ik moet me wat Applecomputers betreft weer echt in gaan lezen. Op mijn iMac had ik een zeer primitieve versie van AppleWorks.
Studenten licentie voor Office 2004? Dat is echt geen wanproduct hoor. Zelfs beter dan de Windows versie.
pi_40806710
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 20:37 schreef Q. het volgende:

[..]

Je kan Office/Mac ook wel van 'plekken' vandaan toveren, daar kan Pheno vast meer over vertellen.
Pheno heeft nog nooit echt met een mac gewerkt. Laat hem eerst maar eens gewoon aan dit apparaatje wennen, voordat ie gaat "toveren".
pi_40806738
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 20:39 schreef Anthraxx het volgende:

[..]

Studenten licentie voor Office 2004? Dat is echt geen wanproduct hoor. Zelfs beter dan de Windows versie.
Ik ben tot mijn eigen verbazing geen student meer, dus dat wordt moeilijk.
  maandag 14 augustus 2006 @ 20:41:37 #236
13783 Anthraxx
When you see the robot, drink!
pi_40806777
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 20:40 schreef _Arual_ het volgende:

[..]

Ik ben tot mijn eigen verbazing geen student meer, dus dat wordt moeilijk.
En Pheno? Kan hij er op die manier aankomen?

En anders *kuch* MSN *kuch* je maar
  maandag 14 augustus 2006 @ 20:43:52 #237
141482 Q.
JurassiQ
pi_40806866
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 20:39 schreef _Arual_ het volgende:

[..]

Pheno heeft nog nooit echt met een mac gewerkt. Laat hem eerst maar eens gewoon aan dit apparaatje wennen, voordat ie gaat "toveren".
Ik bedoel via eMule toveren enzo.
For great justice!
pi_40806995
HUUUUUUH!


Ik ben er net op zeer confronterende wijze achter gekomen dat die macbook een ingebouwde camera heeft. HUUUUUH!
  maandag 14 augustus 2006 @ 20:49:38 #239
13783 Anthraxx
When you see the robot, drink!
pi_40807062
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 20:47 schreef _Arual_ het volgende:
HUUUUUUH!


Ik ben er net op zeer confronterende wijze achter gekomen dat die macbook een ingebouwde camera heeft. HUUUUUH!
Ach, zeur niet. We zien je nog niet.
pi_40807191
Mijn f5 toets, wat doet ie?!
  maandag 14 augustus 2006 @ 20:56:53 #241
120113 Tomasso
Lopen te kijken
pi_40807318
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 20:53 schreef _Arual_ het volgende:
Mijn f5 toets, wat doet ie?!
Geluid harder zetten.
"A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
pi_40807485
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 20:09 schreef Lassekjus het volgende:
Voor de leopard beta mensen onder ons..
Doen die ichat functies het ook?
Met die bewegende achtergrond enzo?
Nope
pi_40807526
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 20:56 schreef Tomasso het volgende:

[..]

Geluid harder zetten.
Ja, maar dat was niet wat ik direct verwacht had

Ik had zo'n mooi leeg bureaublad, en nu staat er weer een of ander "ik verrek het om hier weg te gaan, al sleep je me, kopieer je me, doe je wat dan ook met me" -firefoxicoontje. Twee zelfs...

Ooit komt het goed.
  maandag 14 augustus 2006 @ 21:23:09 #244
73232 De_Hertog
Aut bibat, aut abeat
pi_40808170
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 21:02 schreef _Arual_ het volgende:

[..]

Ja, maar dat was niet wat ik direct verwacht had

Ik had zo'n mooi leeg bureaublad, en nu staat er weer een of ander "ik verrek het om hier weg te gaan, al sleep je me, kopieer je me, doe je wat dan ook met me" -firefoxicoontje. Twee zelfs...

Ooit komt het goed.
Waarschijnlijk heb je Firefox gedownload en meteen gestart. De icoontjes op je bureaublad zijn waarschijnlijk van deze download. De ene is het bestand, de andere het zogeheten disk image, wat je krijgt als je dit bestand opent. Je hebt waarschijnlijk het bestand gedownload, open gemaakt, en van daaruit Firefox opgestart. Oplossing:
-Sluit Firefox helemaal (Appeltoets + Q) zodat het icoontje niet meer in de Dock onderin staat.
-Open het Disk Image van Firefox en versleep Firefox van dit image naar je Applications folder
-Sleep het Disk Image naar de prullebak (deze verandert tijdens het slepen in een eject logo)
-Verwijder, eventueel, het bestand dat je gedowload hebt.

Dit lijkt ingewikkeld, maar is zo gebeurd, en de derde stap is alles wat je hoeft te doen om een programma te installeren.
Mary had a little lamb
Then Mary had dessert
pi_40808888
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 21:23 schreef De_Hertog het volgende:

[..]

Waarschijnlijk heb je Firefox gedownload en meteen gestart. De icoontjes op je bureaublad zijn waarschijnlijk van deze download. De ene is het bestand, de andere het zogeheten disk image, wat je krijgt als...................
Het is gelukt. Volgens mij was dit bij OS8.6 ook al zo, Ik kreeg na jaren in ieder geval een soort van deja vu. Mijn bureaublad is weer mooi!
  maandag 14 augustus 2006 @ 21:46:39 #246
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_40808893
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 20:39 schreef _Arual_ het volgende:
Pheno heeft nog nooit echt met een mac gewerkt. Laat hem eerst maar eens gewoon aan dit apparaatje wennen, voordat ie gaat "toveren".
Whehhehe Pheno diss wheeehehehhee.
Ik ga naar huis.
pi_40809450
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 21:46 schreef nietzman het volgende:

[..]

Whehhehe Pheno diss wheeehehehhee.
raar dat ze zelf niet eens met 8.6 gewerkt heeft
Ik heb opeens minder haast om wat pakketjes te gaan downloaden, whehehe
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
pi_40809451
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 21:46 schreef nietzman het volgende:

[..]

Whehhehe Pheno diss wheeehehehhee.
Heei, dawg, hoeveel inch is jouw PB eigenlijk? Is dat 12"? In zo'n Store ziet een 13" scherm er zwaar minuscuul uit naast een Cinema-scherm.
pi_40809545
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 21:46 schreef nietzman het volgende:

[..]

Whehhehe Pheno diss wheeehehehhee.
Hoi Nietzman!
  maandag 14 augustus 2006 @ 22:20:44 #250
40093 Rock-shocker
No Charms Allowed
pi_40810376
Walterrrrrrrr! Heb jij al wat nieuws van die vriend van je? Als het even kan wil ik volgende week de koop rond hebben
Als je niets te zeggen hebt, kan je maar beter je bek houden | Records | Last FM | PSN: Private_Jarhead | WOOHOO, DRESS BLUES WITH A SWORD!
pi_40812490
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 22:00 schreef Pheno het volgende:

[..]

raar dat ze zelf niet eens met 8.6 gewerkt heeft
Ik heb opeens minder haast om wat pakketjes te gaan downloaden, whehehe
Anders ga je zeiken om een typo.
  maandag 14 augustus 2006 @ 23:08:09 #252
40093 Rock-shocker
No Charms Allowed
pi_40812785
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 22:20 schreef Rock-shocker het volgende:
Walterrrrrrrr! Heb jij al wat nieuws van die vriend van je? Als het even kan wil ik volgende week de koop rond hebben
Als je niets te zeggen hebt, kan je maar beter je bek houden | Records | Last FM | PSN: Private_Jarhead | WOOHOO, DRESS BLUES WITH A SWORD!
pi_40821018
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 23:08 schreef Rock-shocker het volgende:

[..]

Volgende week gaat lukken; die lul heb ik zondag gebeld en die lag doodleuk op het strand in Spanje.

Ga donderdag de PB afgeven bij hem dus volgende week is ie terug. Ik mail je dit weekend wel ff mijn mobiel nr; dat is wat makkelijker afspreken
Calmer than you are
  dinsdag 15 augustus 2006 @ 09:56:11 #254
10119 appelsientje
Het beste onder de zon
pi_40822142
hij's binnen mijn macbookje!!
en hij's mooi
To deny our impulses would deny the very thing that make us human.
  dinsdag 15 augustus 2006 @ 10:00:08 #255
40093 Rock-shocker
No Charms Allowed
pi_40822206
quote:
Op dinsdag 15 augustus 2006 08:22 schreef Walter_Sobchak het volgende:

[..]

Volgende week gaat lukken; die lul heb ik zondag gebeld en die lag doodleuk op het strand in Spanje.

Ga donderdag de PB afgeven bij hem dus volgende week is ie terug. Ik mail je dit weekend wel ff mijn mobiel nr; dat is wat makkelijker afspreken
Tof!
Als je niets te zeggen hebt, kan je maar beter je bek houden | Records | Last FM | PSN: Private_Jarhead | WOOHOO, DRESS BLUES WITH A SWORD!
pi_40823085
F.ck....wil ik 's aan de slag gaan met dat Leopard gebeuren is de .dmg te groot om op een 4.7 Gb DVD te fikken.

Iemand een idee hoe ik een .dmg op mijn iPod kan branden..??
Calmer than you are
pi_40823147
Dual Layer
pi_40823249
quote:
Op dinsdag 15 augustus 2006 10:49 schreef Thomzzzzz het volgende:
Dual Layer
Die heb ik dus niet in huis

En het regent hier pijpestelen dus ik ga voorlopig niet weg ook
Calmer than you are
pi_40823477
Maar je kunt toch ook booten etc. vanaf een externe HD (bijv. iPod in Disk Mode?)

Dan kun je toch ook een .dmg draaien vanaf je iPod?
pi_40823529
quote:
Op dinsdag 15 augustus 2006 11:02 schreef Thomzzzzz het volgende:
Maar je kunt toch ook booten etc. vanaf een externe HD (bijv. iPod in Disk Mode?)

Dan kun je toch ook een .dmg draaien vanaf je iPod?
Ik zou niet weten hoe...
Calmer than you are
pi_40823723
euh... ja... da's een goeie... www.apple.nl ?
  dinsdag 15 augustus 2006 @ 12:25:34 #262
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_40825642
Lees even terug, ti's in dit topic nog ten sprake gekomen.
Ik ga naar huis.
  dinsdag 15 augustus 2006 @ 12:30:34 #263
46435 Big_Fat_Wombat
Number of the Bitch
pi_40825781
Eindelijk 1GB geheugen in m'n mini jeej
Op maandag 37 juli 1742 01:42 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Whehehe.
pi_40825875
quote:
Op dinsdag 15 augustus 2006 11:02 schreef Thomzzzzz het volgende:
Maar je kunt toch ook booten etc. vanaf een externe HD (bijv. iPod in Disk Mode?)

Dan kun je toch ook een .dmg draaien vanaf je iPod?
Disk Utility (Schijfhulpprogramma), kies de hardeschijf / iPod / partitie die je wilt, tabblad "Herstellen", bij "Bron" de leopard-disk, bij "Doel" de hardeschijf waar je hem hebben wilt.
pi_40826285
ja precies, dat wat hij net omschreef, dat bedoelde ik

pi_40827375
http://www.last.fm/user/Geqxon/neighbours/

Ik heb op last.fm allemaal wiggerburen
  dinsdag 15 augustus 2006 @ 13:33:46 #267
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_40827751
Had je maar trouw aan je blanke pracht moeten blijven. .
Ik ga naar huis.
pi_40827952
Ik heb vandaag anders al de hele dag 80s muziek en Daft Punk zitten luisteren hoor
pi_40836295
Mijn nieuwe iPod
pi_40836331
quote:
Op dinsdag 15 augustus 2006 18:14 schreef tonks het volgende:
Mijn nieuwe iPod
  dinsdag 15 augustus 2006 @ 22:20:50 #271
73232 De_Hertog
Aut bibat, aut abeat
pi_40845657
Op dit moment speel ik een dvd van een concert in een scherm, internet en mail ik wat, heb ik een Remote Desktop verbinding open staan naar een windows pc, fullscreen met behulp van Virtue. Verder download ShakesPeer nog het een en ander, en staat Adium om de zo veel tijd te springen omdat mensen me nodig hebben. Dit alles op een 1,5 GHz PPC machine. Verhalen als dat de PPC te traag zou zijn wil ik dan ook resoluut afwijzen. Dit even ter informatie.
Mary had a little lamb
Then Mary had dessert
pi_40845813
quote:
Op dinsdag 15 augustus 2006 22:20 schreef De_Hertog het volgende:
Op dit moment speel ik een dvd van een concert in een scherm, internet en mail ik wat, heb ik een Remote Desktop verbinding open staan naar een windows pc, fullscreen met behulp van Virtue. Verder download ShakesPeer nog het een en ander, en staat Adium om de zo veel tijd te springen omdat mensen me nodig hebben. Dit alles op een 1,5 GHz PPC machine. Verhalen als dat de PPC te traag zou zijn wil ik dan ook resoluut afwijzen. Dit even ter informatie.
Maar je hebt zeker een shitload aan geheugen
pi_40845831
Ik wou nog even zeggen dat powerpc stinkt.
  FOK!-Schrikkelbaas dinsdag 15 augustus 2006 @ 22:25:25 #274
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_40845849
hoe zet ik eigenlijk een remote dekstop connectie op met osx?
pi_40845901
quote:
Op dinsdag 15 augustus 2006 22:25 schreef Swetsenegger het volgende:
hoe zet ik eigenlijk een remote dekstop connectie op met osx?
RDC = Windows XP Pro / 2k3.

Probeer het eens met VNC
  FOK!-Schrikkelbaas dinsdag 15 augustus 2006 @ 22:29:40 #276
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_40846020
quote:
Op dinsdag 15 augustus 2006 22:26 schreef Geqxon het volgende:

[..]

RDC = Windows XP Pro / 2k3.
joh
quote:
Probeer het eens met VNC
Ja zover was ik ook. Maar de hertog heeft het specifiek over remote desktop connectie
  dinsdag 15 augustus 2006 @ 22:46:52 #277
73232 De_Hertog
Aut bibat, aut abeat
pi_40846791
quote:
Op dinsdag 15 augustus 2006 22:25 schreef tonks het volgende:
Ik wou nog even zeggen dat powerpc stinkt.
Hier ruikt ie prima.
Mary had a little lamb
Then Mary had dessert
  dinsdag 15 augustus 2006 @ 22:51:57 #278
73232 De_Hertog
Aut bibat, aut abeat
pi_40847051
quote:
Op dinsdag 15 augustus 2006 22:29 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

joh
[..]

Ja zover was ik ook. Maar de hertog heeft het specifiek over remote desktop connectie
Microsoft heeft een versie van Remote Desktop voor Apple op hun Mactopia (sic) site staan. Daarmee kun je dus een verbinding maken met een Windows pc met Remote Desktop aanstaan. Het werkt nog best aardig, goed genoeg voor de paar Windows only dingen die ik moet doen iig.

Overigens heb ik inmiddels, na 19 maanden Mac, ook een iPod. Het omgekeerde Halo-effect
Mary had a little lamb
Then Mary had dessert
pi_40847761
Waarom is dit trouwens de enige SC die wél ontopic is. Zo zou iedereen het moeten doen!
  dinsdag 15 augustus 2006 @ 23:08:57 #280
73232 De_Hertog
Aut bibat, aut abeat
pi_40847920
quote:
Op dinsdag 15 augustus 2006 23:06 schreef skiczukie het volgende:
Waarom is dit trouwens de enige SC die wél ontopic is. Zo zou iedereen het moeten doen!
Omdat de enige SC is die ooit gesloten is wegens te veel off topic gaan.
Mary had a little lamb
Then Mary had dessert
  dinsdag 15 augustus 2006 @ 23:20:00 #281
73232 De_Hertog
Aut bibat, aut abeat
pi_40848534
Maargoed, ik heb dus een oude iPod van iemand overgenomen, zonder handleiding of zo. Ik wil hem eigenlijk formateren en dan helemaal opnieuw kunnen instellen, alsof hij helemaal nieuw is. Kan dat op een of andere manier?
Mary had a little lamb
Then Mary had dessert
pi_40848811
Ik downloadde net voor de grap een pornofilmpje van exact 900kb, omdat dat waarschijnlijk een windows-virus was.

Dus ik open het bestand, Quicktime start, opent Safari opeens 4 vensters met allemaal pornosites

Mac-virus???
pi_40848851
quote:
Op dinsdag 15 augustus 2006 23:20 schreef De_Hertog het volgende:
Maargoed, ik heb dus een oude iPod van iemand overgenomen, zonder handleiding of zo. Ik wil hem eigenlijk formateren en dan helemaal opnieuw kunnen instellen, alsof hij helemaal nieuw is. Kan dat op een of andere manier?
Misschien kun je hem met de iPod Updater for OSX helemaal herstellen naar fabriekswaarde? Ik ga er even naar kijken

/edit:

http://www.apple.com/nl/ipod/download/

En dan het knopje "Restore":

  woensdag 16 augustus 2006 @ 01:42:52 #284
40093 Rock-shocker
No Charms Allowed
pi_40854169
quote:
Op dinsdag 15 augustus 2006 23:25 schreef Geqxon het volgende:
Ik downloadde net voor de grap een pornofilmpje van exact 900kb, omdat dat waarschijnlijk een windows-virus was.

Dus ik open het bestand, Quicktime start, opent Safari opeens 4 vensters met allemaal pornosites

Mac-virus???
Alsof je geen scriptje kan schrijven die dat kan doen. Zal niet het eerste filmpje zijn dat dat doet...

Waarom download jij in godsnaam pornofilmpjes van 900 kb?
Als je niets te zeggen hebt, kan je maar beter je bek houden | Records | Last FM | PSN: Private_Jarhead | WOOHOO, DRESS BLUES WITH A SWORD!
pi_40854478
quote:
Op dinsdag 15 augustus 2006 23:25 schreef Geqxon het volgende:
Ik downloadde net voor de grap een pornofilmpje van exact 900kb, omdat dat waarschijnlijk een windows-virus was.

Dus ik open het bestand, Quicktime start, opent Safari opeens 4 vensters met allemaal pornosites

Mac-virus???
Nee.. Windows Media en SMIL geven gewoon de mogelijkheid om websites te openen Niks virus-achtigs aan
pi_40854604
quote:
Op woensdag 16 augustus 2006 01:42 schreef Rock-shocker het volgende:

[..]

Alsof je geen scriptje kan schrijven die dat kan doen. Zal niet het eerste filmpje zijn dat dat doet...

Waarom download jij in godsnaam pornofilmpjes van 900 kb?
Omdat dat meestal virii zijn en ik wou weten wat dat op OSX deed
quote:
Op woensdag 16 augustus 2006 01:55 schreef Bigs het volgende:

[..]

Nee.. Windows Media en SMIL geven gewoon de mogelijkheid om websites te openen Niks virus-achtigs aan
Maar is dat dan niet gigantisch exploit-baar?
pi_40855092
quote:
Op woensdag 16 augustus 2006 02:00 schreef Geqxon het volgende:

[..]

Omdat dat meestal virii zijn en ik wou weten wat dat op OSX deed
[..]

Maar is dat dan niet gigantisch exploit-baar?
Je zou een website met stoute ActiveX componenten kunnen openen.. onee wacht.. Apple Het is niet echt gevaarlijk denk ik nee, hooguit irritant.
pi_40856937
Bootcamp 1.1 is uit met: iSight support in windows!!!


Changes in Boot Camp 1.1 beta
Boot Camp 1.1 beta contains many updates and is intended for all new and previous Boot Camp beta users.

Boot Camp 1.1 beta includes:
Support for the latest Intel-based Macintosh computers
Easier partitioning using presets for popular sizes
Ability to install Windows XP on any internal disk
iSight camera support
Support for built-in microphones
Right-click when pressing the right-hand Apple key on Apple keyboards
Improved Apple keyboard support including Delete, PrintScreen, NumLock, and ScrollLock keys

Updating to Boot Camp 1.1 beta
If you previously installed Boot Camp beta, you should update to Boot Camp 1.1 beta. You don't need to partition your hard drive again (unless you want to change its size) or reinstall your Macintosh and Windows software or documents, but it's very important to update the Boot Camp Assistant software, create a new Macintosh Drivers for Windows CD and install the updated software it contains on Windows XP. Complete instructions are provided in the Installation and Setup Guide included with the Boot Camp 1.1 beta software
pi_40856958
Ik heb nog steeds niet de behoefte gehad om Windows op mn MacBook te installeren en dat zie ik zo nog niet veranderen.
For great justice!
pi_40857042
Ze hebben wel erg veel bugs opgelost, je kunt nu ook gewoon muziek luisteren met koptelefoon zonder dat hij nog over de interne speakers afspeelt en je kunt eindelijk printscreens maken maar hij is wel van 100mb naar 200mb gegaan . zou wel door de Mac Pro komen.
  woensdag 16 augustus 2006 @ 10:27:22 #291
13783 Anthraxx
When you see the robot, drink!
pi_40859488
quote:
Op dinsdag 15 augustus 2006 22:51 schreef De_Hertog het volgende:

Overigens heb ik inmiddels, na 19 maanden Mac, ook een iPod. Het omgekeerde Halo-effect
Idem. Mijn huidige MP3 speler kan ik alleen updaten via Windows en een hele grote omweg. Daarom stap ik nu over naar een iPod vanwege de iTunes integratie.

iTunes .
  woensdag 16 augustus 2006 @ 10:27:40 #292
73232 De_Hertog
Aut bibat, aut abeat
pi_40859497
Kan de gelekte Leopard die sommigen van jullie hebben dit ook?
Mary had a little lamb
Then Mary had dessert
pi_40859533
Ik heb gister mijn iPod gekocht!
pi_40859551
quote:
Op woensdag 16 augustus 2006 10:28 schreef tonks het volgende:
Ik heb gister mijn iPod gekocht!
Alweer
  woensdag 16 augustus 2006 @ 10:31:35 #295
73232 De_Hertog
Aut bibat, aut abeat
pi_40859593
quote:
Op woensdag 16 augustus 2006 10:27 schreef Anthraxx het volgende:

[..]

Idem. Mijn huidige MP3 speler kan ik alleen updaten via Windows en een hele grote omweg. Daarom stap ik nu over naar een iPod vanwege de iTunes integratie.

iTunes .
Ik had me er nog niet echt in verdiept of zo, maar ik kreeg de kans deze over te nemen, en nu zie ik pas hoe handig het ding is En dan te bedenken dat het nog 'maar' en oude zwart/witte versie is zonder foto en video en al dat soort moois
Mary had a little lamb
Then Mary had dessert
  woensdag 16 augustus 2006 @ 10:34:50 #296
13783 Anthraxx
When you see the robot, drink!
pi_40859676
quote:
Op woensdag 16 augustus 2006 10:31 schreef De_Hertog het volgende:

[..]

Ik had me er nog niet echt in verdiept of zo, maar ik kreeg de kans deze over te nemen, en nu zie ik pas hoe handig het ding is En dan te bedenken dat het nog 'maar' en oude zwart/witte versie is zonder foto en video en al dat soort moois
Ik ga wel voor de video versie. Maar ik koop dan ook volgende week een nieuwe. Ik heb echt teveel muziek.
pi_40859684
quote:
Op woensdag 16 augustus 2006 10:29 schreef Remzz het volgende:

[..]

Alweer
60gig video .
  woensdag 16 augustus 2006 @ 10:36:32 #298
10119 appelsientje
Het beste onder de zon
pi_40859731
Heb trouwens ff een vraag... heb dus een MacBook.. maar de installatie totaal is 25 Gb!!! dat is echt super veel... kan er niet wat weg
(Bij applicaties heb ik gegeken, maar dat was maar 9 Gb..)
To deny our impulses would deny the very thing that make us human.
pi_40859761
quote:
Op woensdag 16 augustus 2006 10:35 schreef tonks het volgende:

[..]

60gig video .
Tof! Ik hoef natuurlijk niet te vragen hoe die bevalt
pi_40859766
quote:
Op woensdag 16 augustus 2006 10:37 schreef Remzz het volgende:

[..]

Tof! Ik hoef natuurlijk niet te vragen hoe die bevalt
Ik kan er gewoon alles opzetten wat ik wil! .
pi_40859775
Vol!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')