Donequote:Op dinsdag 25 juli 2006 23:39 schreef akkom het volgende:
deze mag dicht aub, heb er veel verkocht en binnenkort kijk ik wat er weer weg mag:
[TK] DVD'S (zo'n 80 stuks)
BEDANKT!!!![]()
Kan niet zeggen dat we niet reageren op FeedBackquote:Op dinsdag 25 juli 2006 23:42 schreef Isdatzo het volgende:
2 mods nodig voor 1 slotje?![]()
Dat doen julie goed![]()
Heb ik nooit gezegd hèquote:Op woensdag 26 juli 2006 00:13 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Kan niet zeggen dat we niet reageren op FeedBack
Daar hebben wij een centraaltopic voor (zal het zo ff voor je opzoeken) en in SES hebben ze er ook iets voor.quote:Op woensdag 26 juli 2006 23:54 schreef petre86 het volgende:
mag ik ook een kameroproepje doen?
[GEZ] Kamer in Den Haag oid? of ben je dan bang voor een sneeuwbalgevolg.
wat een servicequote:Op donderdag 27 juli 2006 00:01 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Daar hebben wij een centraaltopic voor (zal het zo ff voor je opzoeken) en in SES hebben ze er ook iets voor.
Brb
Hebbes :
[CENTRAAL] woonruimte gezocht en aangeboden IV << V&A
[Centraal] Ik zoek/heb een kamer deel 6 << SES
En in een verwijderde post dat ik je respect niet zou verdienen.quote:Op woensdag 26 juli 2006 22:14 schreef off_topic het volgende:
Bedankt Dizer, aan jou heb ik via mail het wel netjes uitgelegd hoe de vork in de steel zat. Erg jammer dat andere mods zich ermee gaan bemoeien en mij uitmaken voor een of andere handelaar omdat ik meerdere camera's te koop aanbiedt..
En dit was jouw antwoord:quote:Op dinsdag 25 juli 2006 17:49 schreef ElisaB het volgende:
Dat was de vraag niet. Je kan toch lezen, of hoe zit het?
Drie van deze camera's zo ongeveer tegelijkertijd te koop aanbieden op z'n zachtst gezegd opmerkelijk. Dus zou je zo vriendelijk willen zijn gewoon antwoord te geven op een gewoon gesteld vraag?.
Wil je me aanwijzen waar ik jou voor iets uitmaak? Welke opmerking van mij er de reden van is dat een antwoord als het jouwe terecht is?quote:Op dinsdag 25 juli 2006 20:19 schreef off_topic het volgende:
Godverdomme trut ! wat begrijp je niet als ik zeg dat ze gewoon in mijn bezit zijn? Dat ze tegelijk aangeboden worden is toch mijn probleem? De reden waarom ik ze verkoop heb ik netjes vermeld.
Iemand heeft gisteren mijn andere camera gekocht (canon Ixus 40) en heeft hem netjes persoonlijk afgehaald. Dus de apparaten zijn door mij aangeschaft, in Nederland. Jesus man, tegenwoordig mag je niet eens een paar toestellen tegelijk (die je legaal hebt gekocht) aanbieden. Want dan riekt het weer naar handel?
YWquote:Op donderdag 27 juli 2006 00:07 schreef petre86 het volgende:
wat een service
en dat van de mod die het ff rustig aan ging doenP
![]()
Tsja, dat heb je wel eens met biermansquote:Op donderdag 27 juli 2006 01:02 schreef SolidasRock het volgende:
@ElisaB, bedankt dat je Biermans naar mijn topic heb te weten krijgen. Jammer genoeg wou hij niks ruilen of kopen.
wat een armoedzaaier hèquote:Op donderdag 27 juli 2006 01:02 schreef SolidasRock het volgende:
@ElisaB, bedankt dat je Biermans naar mijn topic heb te weten krijgen. Jammer genoeg wou hij niks ruilen of kopen.
Donequote:Op donderdag 27 juli 2006 22:54 schreef TeleluvR het volgende:
[TK] Sansui TA-1000L stereo
Wil je hier in de titel even 'stereo' achter plaatsen?
BVD!
quote:Op donderdag 27 juli 2006 23:00 schreef TeleluvR het volgende:
Wauw, dat is snel en nog old-skool door ElisaB![]()
Tsssk, niet eens binnen dezelfde minuutquote:Op donderdag 27 juli 2006 23:00 schreef TeleluvR het volgende:
Wauw, dat is snel en nog old-skool door ElisaB![]()
Ok.quote:Op vrijdag 28 juli 2006 03:25 schreef DeeCruise het volgende:
Kan een modje svp de [TK] tag voor mijn topic zetten? (Tuning onderdelen)
Thanks!
donequote:Op zondag 30 juli 2006 19:31 schreef RD4 het volgende:
[TK] Sony Ericsson W800i + 1GB MS Pro Duo kan een slotje op, is verkocht
Donequote:Op maandag 31 juli 2006 13:28 schreef CySt het volgende:
Mag deze weer open: [GEZ] PCI Videokaart met S-Video ? Videokaart die ik had overgenomen van Spooky22 wilde helaas niet werken onder XP.
quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 16:01 schreef Sebastiaan_2006 het volgende:
[..]
Hij is verkocht voor 175 euro.
Slotje
Yeps, dat kunnen we; kijk maarquote:Op dinsdag 1 augustus 2006 17:57 schreef joris007 het volgende:
zouden jullie de titel van [TK] zooi cd'tjes en dvd's kunnen veranderen in '[TK] zooi cd'tjes en dvd's' ?
Bvd
quote:Op woensdag 2 augustus 2006 08:11 schreef Neverending het volgende:
Kan een modje misschien van de titel van mijn meest recente topic maken: " [TK] Studieboeken (o.a.) MER 1e jaar / MCSA studieboeken " Alvast super bedankt!!
quote:Op woensdag 2 augustus 2006 11:42 schreef XcUZ_Me het volgende:
Kan iemand ff een tagje [TK] bij mn topic zetten? Vergeten.
Diverse boeken (ouderwetsch, lit. & wegleesspul)
Daar ben je voor aangenomenquote:
Donequote:Op woensdag 2 augustus 2006 17:15 schreef Arnold_fan het volgende:
[TK] SCSI schijven + controller
tags
Dat is Biermans #2quote:Op woensdag 2 augustus 2006 23:01 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Het zou een goede Mod zijn die Arnold_fan, wel wat fanatiek maar dat gaat er vanzelf af.
![]()
quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 12:29 schreef RD4 het volgende:
[TK] DELL Dimension 8100 (P4, DVD) kan een slotje op, is verkocht!
quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 15:52 schreef Rio het volgende:
Wie is er zo lief om een beetje op te schonen, inclusief mijn eigen kicks?
[TK] Harman Kardon AVR335 en Infinity TSS-450
Mijn dank zal wederom zonder grenzen zijn!
Oh: nog meer verzoeken: mag de TT aangepast worden naar louter
'[TK] Harman Kardon AVR335' en mag het gedeelte over de speakers uit de OP? Die zijn nl verkocht.
does gewoon normaal. ik ben gekke henkie niet.quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 16:22 schreef Rio het volgende:
Thanks! Aanpassen TT en tekst lukt niet meer?
Oh, was dat zo raar trouwens in dit topic? [GEZ] Inrichting voor huis
Die tweede keer had je best kunnen laten staan toch? Nu loop ik een huis mis! En zij de meest geweldige huisgenoot! Pril geluk verstoord!
Ik wel dan? Ik heb recht op mijn helft van de inrichting en daar mag ik mee doen wat ik wil anders! Pff, wat ben je akelig serieus vandaag. Jammer hoor.quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 16:23 schreef Het_Biertje het volgende:
[..]
does gewoon normaal. ik ben gekke henkie niet.
ik kon het er niet aan zien, dan was het offtopicquote:Op vrijdag 4 augustus 2006 19:13 schreef Arnold_fan het volgende:
Waarom heb je mijn reactie weggehaald Het Biertje? Het mag voor iedereen duidelijk zijn dat het niet serieus was.....
Het lijkt me duidelijk dat het onzinnig is om te veronderstellen dat een moderator hogere boden zal verwijderen om op die manier zelf het product voor een lagere prijs te krijgen, het idee dat je dat serieus nam pleit niet echt voor jequote:Op vrijdag 4 augustus 2006 19:25 schreef Het_Biertje het volgende:
[..]
ik kon het er niet aan zien, dan was het offtopic![]()
quote:
donequote:Op zaterdag 5 augustus 2006 21:20 schreef Webcrowler het volgende:
[TK] Diverse spullen
deze mag dicht, open morgen een nieuwe met andere spullen!!
Omdat je zei van.. je weet wel en zoquote:Op zondag 6 augustus 2006 10:39 schreef JeOma het volgende:
[TK] PCMCIA netwerkkaart 10/100 hoefde niet dicht hoor... sterker nog, laat maar open. You never know. Ding is gewoon nog te koop...
Gracias!quote:Op zondag 6 augustus 2006 10:42 schreef Dizer het volgende:
[..]
Omdat je zei van.. je weet wel en zoAch, nu heb je een mooie kick
![]()
V&A is bedoeld om te kopen en te verkopen. Praten kun je op de rest van het forum. Heb je geen interesse, post dan gewoon nietquote:Op zondag 6 augustus 2006 13:49 schreef Henkmanz het volgende:
[TK] Nike Air Max Classics
In dit topic wordt een post van mij ge-edit omdat ik de TS er op wijs dat zijn schoenen er niet uitzien en dat ze echt niet te verkopen zijn. Waarom? Dit is een forum, hier mag gesproken worden toch?
Bedankt voor de mededeling, maar:quote:Op zondag 6 augustus 2006 14:10 schreef BYM het volgende:
[TK] Nike Air Max Classics
Ik wilde even mijn mening kwijt over dit topic, behalve dat het puur ranzig is, is dit eigenlijk niet gewoon heel zielig? Ik bedoel, die schoenen gooi je gewoon weg, duidelijk aan de zool is te zien dat ze versleten zijn ....
quote:Op zondag 6 augustus 2006 13:50 schreef ElisaB het volgende:
V&A is bedoeld om te kopen en te verkopen. Praten kun je op de rest van het forum. Heb je geen interesse, post dan gewoon niet
we respecteren jouw mening hierover. Maar dan respecteren we ook dat hij meent dit in de verkoop te moeten doen. Wie zijn wij om hem dit te verbieden.quote:Op zondag 6 augustus 2006 14:10 schreef BYM het volgende:
[TK] Nike Air Max Classics
Ik wilde even mijn mening kwijt over dit topic, behalve dat het puur ranzig is, is dit eigenlijk niet gewoon heel zielig? Ik bedoel, die schoenen gooi je gewoon weg, duidelijk aan de zool is te zien dat ze versleten zijn ....
Dat vraag ik toch niet, moet hij vooral zelf weten. Maar dat ik niet even mag zeggen dat ze er niet uitzien vind ik een beetje zielig.quote:Op zondag 6 augustus 2006 14:16 schreef Het_Biertje het volgende:
[..]
we respecteren jouw mening hierover. Maar dan respecteren we ook dat hij meent dit in de verkoop te moeten doen. Wie zijn wij om hem dit te verbieden.
BYM?quote:Op zondag 6 augustus 2006 14:19 schreef Henkmanz het volgende:
[..]
Dat vraag ik toch niet, moet hij vooral zelf weten. Maar dat ik niet even mag zeggen dat ze er niet uitzien vind ik een beetje zielig.
We leven in een vrij land. dat magquote:Op zondag 6 augustus 2006 14:19 schreef Henkmanz het volgende:
[..]
Maar dat ik niet even mag zeggen dat ze er niet uitzien vind ik een beetje zielig.
Waarom edit je het dan?quote:Op zondag 6 augustus 2006 14:20 schreef Het_Biertje het volgende:
[..]
We leven in een vrij land. dat mag![]()
quote:Op zondag 6 augustus 2006 14:21 schreef Henkmanz het volgende:
[..]
Waarom edit je het dan?![]()
Als je het mag. Slimmerik.
Als iedereen gaat posten dat hij/of zij het product lelijk vindt wordt het een zooitje in V&A.quote:V&A is bedoeld om te kopen en te verkopen. Praten kun je op de rest van het forum. Heb je geen interesse, post dan gewoon niet
Ja, en als iedereen zijn troep gaat 'verkopen' via V&A wordt het nog een veel grotere zooi. Ik zal de volgende keer een mooie foto maken van als ik heb zitten schijten, misschien wil iemand mijn schijt wel kopen. Dat is toch een dom argument man. Er zijn -neem ik aan- toch grenzen waaraan een product moet voldoen. Die schoenen zijn rijp voor de prullenbak en jij neemt het topic nog serieus ookquote:Op zondag 6 augustus 2006 14:23 schreef Het_Biertje het volgende:
[..]
[..]
Als iedereen gaat posten dat hij/of zij het product lelijk vind wordt het een zooitje in V&A.
Prima. reageer dan alleen als je interesse hebt.quote:Op zondag 6 augustus 2006 14:25 schreef Henkmanz het volgende:
[..]
Ik heb de FAQ ook uiteraard gelezen, moge duidelijk zijn.
Sjongejonge, lees je uberhaupt wat ik typ?quote:Op zondag 6 augustus 2006 14:28 schreef Het_Biertje het volgende:
[..]
Prima. reageer dan alleen als je interesse hebt.
Ik zat fout hierboven. sorry.quote:Op zondag 6 augustus 2006 14:20 schreef Het_Biertje het volgende:
[..]
We leven in een vrij land. dat mag![]()
Kijk, dat bedoel ik.quote:Op zondag 6 augustus 2006 14:35 schreef Het_Biertje het volgende:
[..]
Ik zat fout hierboven. sorry.
ik bedoelde hier mee dat je best mag denken; goh wat een wanproduct; dat verkoop je toch niet?
Lach even en loop weer verder![]()
Dat is jouw mening. Prima. Maar omdat in dat topic te gaan spuien, dat hebben we liever niet op V&A. De TS heeft daar niets aan en bovendien wekt het alleen maar irritatie op.
Bovendien hebben we hier een regel dat je alleen maar reageren als je oprechte interesse hebt. Alles daarbuiten is gewoon offtopic, wordt ge-edit.
Zo.nu ga ik een wijntje drinken.
Tsja ik meen die deling, ehhh ik deel die meningquote:
Om die reden spuide ik mijn gal ook hier, en niet in het topic zelfquote:Op zondag 6 augustus 2006 14:35 schreef Het_Biertje het volgende:
Dat is jouw mening. Prima. Maar omdat in dat topic te gaan spuien, dat hebben we liever niet op V&A. De TS heeft daar niets aan en bovendien wekt het alleen maar irritatie op.
Zo.nu ga ik een wijntje drinken.
donequote:Op zondag 6 augustus 2006 21:39 schreef BlueEyed het volgende:
[TK] Sony stereo apparatuur
Deze mag dicht. Er is een deal met LogicalPsycho, en voor de MP3 speler maak ik ff een nieuw topic aan
quote:Op zondag 6 augustus 2006 21:42 schreef BlueEyed het volgende:
Had niet anders verwacht van mijn favo V&A modje![]()
Zou je die hele domme fout in de TT dan ook nog maar even voor me willen aanpassen?quote:
God, heb je weekendverlof of zoquote:Op zondag 6 augustus 2006 21:45 schreef S1nn3rz het volgende:
de kneuzenkermis wordt steeds groter hier op v&a.
dit gaat nergens meer over.![]()
oh en een losse euro aanbieden mag dan weer niet.![]()
quote:Op zondag 6 augustus 2006 21:49 schreef BlueEyed het volgende:
Zou je die hele domme fout in de TT dan ook nog maar even voor me willen aanpassen?![]()
[TK] Sony Minidisc speler, type MDS-JE330
ach en wee, ben je weer ongesteld liesje? hoef je niet op een andere af te reageren heur.quote:Op zondag 6 augustus 2006 21:50 schreef ElisaB het volgende:
[..]
God, heb je weekendverlof of zo
Wil je ons een lol doen en ergens anders SC-en? Je oeverloze gejeuzel in het V&A FB-topic begint me de keel uit te hangen.
liesje heeft geen verstand van zaken. het was beter geweest als ze de eer aan zichzelf had gehouden en op zwart was gegaan.quote:Op zondag 6 augustus 2006 21:51 schreef BYM het volgende:
[TK] Nike Air Max Classics
ElisaB wil je ff ophouden nu, ik wil die schoenen hebben.
Kan mijn posts wel weg blijven halen, maar ik wil ze kopen en voor z'n neus in de kliko dumpen.
Of mag ik niet kopen soms? Beetje tegendraads of niet ?
Je moet gewoon ophouden met zeiken. Je komt eerst hier een beetje verontwaardigd melden dat je vindt dat dit soort topics verboden moeten worden, en daarna ga je een euro bieden. Blijf gewoon weg uit dat topic en ga iets anders doen met je tijd.quote:Op zondag 6 augustus 2006 21:51 schreef BYM het volgende:
[TK] Nike Air Max Classics
ElisaB wil je ff ophouden nu, ik wil die schoenen hebben.
Kan mijn posts wel weg blijven halen, maar ik wil ze kopen en voor z'n neus in de kliko dumpen.
Of mag ik niet kopen soms? Beetje tegendraads of niet ?
quote:Op zondag 6 augustus 2006 21:51 schreef S1nn3rz het volgende:
ach en wee, ben je weer ongesteld liesje? hoef je niet op een andere af te reageren heur.![]()
Nogmaals: blijf gewoon weg hier als je alleen komt om te zeuren over dingen die je zaak niet zijn.quote:Op zondag 6 augustus 2006 21:52 schreef S1nn3rz het volgende:
liesje heeft geen verstand van zaken. het was beter geweest als ze de eer aan zichzelf had gehouden en op zwart was gegaan.![]()
nee elisa, ik bedoel alleen te zeggen dat het aanbieden van een losse euro niet mag hier, maar een paar schoenen die eigenlijk geen waarde meer hebben verkopen voor 40 euro wel mag.quote:Op zondag 6 augustus 2006 21:54 schreef ElisaB het volgende:
[..]
[..]
Nogmaals: blijf gewoon weg hier als je alleen komt om te zeuren over dingen die je zaak niet zijn.
Jammer dat je mijn punt niet snapt, en ook mijn humor niet begrijpt.quote:Op zondag 6 augustus 2006 21:53 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Je moet gewoon ophouden met zeiken. Je komt eerst hier een beetje verontwaardigd melden dat je vindt dat dit soort topics verboden moeten worden, en daarna ga je een euro bieden. Blijf gewoon weg uit dat topic en ga iets anders doen met je tijd.
Mijn punt onder andere ja.quote:Op zondag 6 augustus 2006 21:55 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
nee elisa, ik bedoel alleen te zeggen dat het aanbieden van een losse euro niet mag hier, maar een paar schoenen die eigenlijk geen waarde meer hebben verkopen voor 40 euro wel mag.
beetje raar in mijn ogen.
Nee, je zit na weken nog steeds te zeiken over het feit dat ik nog mod ben en je wordt met de week neerbuigender.quote:Op zondag 6 augustus 2006 21:55 schreef S1nn3rz het volgende:
nee elisa, ik bedoel alleen te zeggen dat het aanbieden van een losse euro niet mag hier, maar een paar schoenen die eigenlijk geen waarde meer hebben verkopen voor 40 euro wel mag.
beetje raar in mijn ogen.
Jouw statement is helemaal niet relevant voor dat topic of voor V&A. Als je geen interesse hebt, blijf dan gewoon weg uit dat topic. Hoe moeilijk kan het zijnquote:Op zondag 6 augustus 2006 21:57 schreef BYM het volgende:
En ik wil ze serieus hebben, om een statement te maken aangaande mijn eerdere posting alhier.
In de kliko dumpen is wat ik ermee ga doen dus, al begrijp ik niet wat jou dat aangaat maar goed![]()
Niets vreemds aan lijkt me.quote:Op zondag 6 augustus 2006 21:55 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
nee elisa, ik bedoel alleen te zeggen dat het aanbieden van een losse euro niet mag hier, maar een paar schoenen die eigenlijk geen waarde meer hebben verkopen voor 40 euro wel mag.
beetje raar in mijn ogen.
yeah right, afgetrapte schoenen voor 40 euro.quote:Op zondag 6 augustus 2006 22:02 schreef BlueEyed het volgende:
[..]
Niets vreemds aan lijkt me.![]()
Je eerste voorbeeld is gewoon bedoeld als onzin, en was daar ook beter op z'n plaats geweest, en het topic van de Nike's is gewoon een normaal product dat te koop aangeboden wordt. Dat jij geen tweedehands Nike's hoeft (ik persoonlijk trouwens ook van z'n lang zal ze leven niet) wil niet zeggen dat iedereen daar zo over denkt. Misschien zijn er best wel mensen die graag die schoenen willen hebben, maar ze nieuw domweg niet kunnen betalen, ik kan me er wel wat bij voorstellen
En nu optyfen met dat gezeik tegen Elisa!Ga lekker iets constructiefs doen met je tijd , bier drinken ofzo!
![]()
ik dacht dat ik al wel duidelijk was geweest liesje.quote:Op zondag 6 augustus 2006 21:58 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Nee, je zit na weken nog steeds te zeiken over het feit dat ik nog mod ben en je wordt met de week neerbuigender.
Laten we gewoon duidelijk zijn: jij vindt mij ongeschikt, ik vind jou onaangenaam. Dat gezegd hebbende meld ik je bij deze dat ik verder niet met je in discussie ga en verzoek ik je nogmaals vriendelijk dit topic te laten voor wat het is.
Maar .........quote:Op zondag 6 augustus 2006 22:01 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Jouw statement is helemaal niet relevant voor dat topic of voor V&A. Als je geen interesse hebt, blijf dan gewoon weg uit dat topic. Hoe moeilijk kan het zijn
Ik vind iedereen even lief hoorquote:Op zondag 6 augustus 2006 22:09 schreef Dizer het volgende:
Ok, zullen we eens lief tegen elkaar doen vanaf dit punt hier? Mooi.
BYM en S1nn3rz, jullie kennen de regels, zo niet, FAQ is om de hoek.
Zijn jullie het daar niet mee eens? emailadres van de admins, is ook om de hoek.
En zijn jullie het daar weer niet mee eens, dan is Geenstijl.nl ook om de hoek
Dus ik zou zeggen, wees eens volwassen en doe allemaal lief tegen elkaar.
Het is warm, het is laat. Buiten zitten is lekker, of een filpmje kijken ook.
Ik zal dat maar als een compliment vatten danquote:
"Wie de schoen past trekke hem aan"quote:Op zondag 6 augustus 2006 22:12 schreef Dizer het volgende:
[..]
Ik zal dat maar als een compliment vatten dan.
Zullen we weer gezellig doen en over het onderwerp ophouen? Please?![]()
![]()
Ontroerend he, ook mooie momenten hebben we op FoK!quote:
quote:Op zondag 6 augustus 2006 23:44 schreef SolidasRock het volgende:
Kijk eens wat IK heb gevonden [TK] PC100 256 MB en 64 MB![]()
Dizer was me (ruim) voor.quote:Op maandag 7 augustus 2006 08:24 schreef killermj het volgende:
http://forum.fok.nl//fok/post_reply/879357
Verkocht!
Nu pasquote:Op maandag 7 augustus 2006 11:56 schreef ijsmeis het volgende:
miss_schaapje wordt irritant.
Done.quote:Op maandag 7 augustus 2006 20:54 schreef BlueEyed het volgende:
[TK] Sony Minidisc speler, type MDS-JE330
Mag dicht
Neuquote:Op maandag 7 augustus 2006 23:05 schreef BYM het volgende:
ElisaB wil jij hem op slot gooien, ahhhh alsjebliefffffffft ?
![]()
![]()
![]()
Iemand die ik ken heeft kleinschalig (stuk of 20) wat leuke hebbedingetjes (sieraden) ingekocht en wil dit gaan verkopen voor een klein prijsje. Is dat dan wel of niet toegestaan hier? Het is geen handel in de zin dat ze een bedrijfje heeft. Het is eerlijk spul, dus mijn vraag is eigenlijk "waar ligt de grens van grote hoeveelheden?"quote:Het aanbieden van grote hoeveelheden van hetzelfde product is niet toegestaan, dit om heling te voorkomen
ingekocht met de intentie om door te verkopen? Die regel is er om V&A particulier te hounden. We willen niet dat bedrijven hun restpartijen gaan verkopen oid.quote:Op maandag 7 augustus 2006 23:31 schreef Ireth het volgende:
Uit de Faq
[..]
Iemand die ik ken heeft kleinschalig (stuk of 20) wat leuke hebbedingetjes (sieraden) ingekocht en wil dit gaan verkopen voor een klein prijsje. Is dat dan wel of niet toegestaan hier? Het is geen handel in de zin dat ze een bedrijfje heeft. Het is eerlijk spul, dus mijn vraag is eigenlijk "waar ligt de grens van grote hoeveelheden?"
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |