De Meerquote:Op woensdag 14 juni 2006 13:27 schreef keijz het volgende:
Wat een OP
Vooral het plaatje van de trainersstraf
quote:Op woensdag 14 juni 2006 13:29 schreef Nashje het volgende:
[..]
De Meer.
Mooie OP ja. Trancelocator.
Jij was wat? 4 toen de ArenA kwam? Doe es normaal ofzo.quote:Op woensdag 14 juni 2006 13:29 schreef Nashje het volgende:
[..]
De Meer.
Mooie OP ja. Trancelocator.
Ga eens weg uit dit topic het ging net zo lekker met de topic snelheid en nu ben jij trug meteen een topic binnen en kwartier volquote:Op woensdag 14 juni 2006 13:35 schreef Jajong het volgende:
[..]
Jij was wat? 4 toen de ArenA kwam? Doe es normaal ofzo.
Kun jij ook eens normaal gaan reageren? Je lijkt DK welquote:Op woensdag 14 juni 2006 13:35 schreef Jajong het volgende:
[..]
Jij was wat? 4 toen de ArenA kwam? Doe es normaal ofzo.
Idd, we hebben al genoeg aanvallers. Er moeten echt middenvelders bijkomen.quote:Op woensdag 14 juni 2006 13:39 schreef Schanulleke het volgende:
Kluivert? Alsjeblieft zeg, we wouden toch kampioen worden?
Ik lijk DK wel omdat ik niet mee doe aan die zielige KJH verafgoding? En heb ik niet gelijk dan? Ik ga toch ook niet roepen dat ik het zo geweldig vond om Johan Cruijff te zien spelen in het Olympisch Stadion?quote:Op woensdag 14 juni 2006 13:39 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Kun jij ook eens normaal gaan reageren? Je lijkt DK wel
Ook dat ja. PI's tellen hier in VBL niet ofzo.quote:
Jij loopt Kluivert te verafgoden, en degene die het daar niet mee eens zijn uit te maken voor nepajaciedenquote:Op woensdag 14 juni 2006 13:41 schreef Jajong het volgende:
[..]
Ik lijk DK wel omdat ik niet mee doe aan die zielige KJH verafgoding? En heb ik niet gelijk dan? Ik ga toch ook niet roepen dat ik het zo geweldig vond om Johan Cruijff te zien spelen in het Olympisch Stadion?
Zucht, begrijpend lezen en PI's interpreteren is echt teveel gevraagd?quote:Op woensdag 14 juni 2006 13:42 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Jij loopt Kluivert te verafgoden, en degene die het daar niet mee eens zijn uit te maken voor nepajacieden
quote:Op woensdag 14 juni 2006 13:35 schreef Jajong het volgende:
[..]
Jij was wat? 4 toen de ArenA kwam? Doe es normaal ofzo.
Nee het gaat er me om dat het net rustig was in dit topic en de discussies normaal gevoert werden dat is nu dus totaal al niet meer hoeveel posts hebben we al in dit topic nu alweer 50. En als je het zo zielig vind post je niet ik lig er niet wakker vanquote:Op woensdag 14 juni 2006 13:45 schreef Jajong het volgende:
[..]
Zucht, begrijpend lezen en PI's interpreteren is echt teveel gevraagd?
En stefmans waar maak je je druk om? Mag ik niet discussieren over Kluivert? Moet dit topic perse een week duren met 250 keer een hersenloze "AJAX![]()
![]()
" van mensen die nog nooit een wedstrijd hebben bezocht ofzo?
Wat een slap gelul, als iemand het niet eens is met de kudde, is het meteen een Dirk-Kuijt. Zielig gedoe.
Wat de fuck BOEIT het, als de de topics sneller gaan. Ik snij normaal een onderwerp aan, en dan word ik meteen van alle kanten voor gek verklaard i.p.v. dat er inhoudelijk op gereageerd wordt.quote:Op woensdag 14 juni 2006 13:47 schreef stefmans het volgende:
[..]
Nee het gaat er me om dat het net rustig was in dit topic en de discussies normaal gevoert werden dat is nu dus totaal al niet meer hoeveel posts hebben we al in dit topic nu alweer 50. En als je het zo zielig vind post je niet ik lig er niet wakker van
en jou reactie wasquote:Sorry hoor, maar Kluivert is echt passe en we hebben er niets aan met Huntelaar. Rosenberg, Babel, Charisteas... die scoren ook allemaal hun doelpuntjes.
Bogarde is ook een neger hoor.quote:Op woensdag 14 juni 2006 13:49 schreef -Vaduz- het volgende:
Ja, Nashje. Haal er maar even een oude koe bij.Weer even normaal verder. Discussieren mag scherp, maar beledig elkaar niet. (en dan heb ik het ook tegen Jajong)
Klopt, vooral proberen mijn totale redenatie onderuit te halen gebaseerd op een emoticon. Ik reageer toch ook niet op de tientallen spel en schrijffouten die jij per reactie maakt.quote:Op woensdag 14 juni 2006 13:51 schreef stefmans het volgende:
[..]
en jou reactie was![]()
Dat vind jij normaal reageren![]()
Zie je, gaat hij weer op kleur spelen. Wat ben jij een misselijk mannetje zeg.quote:
En jij bent ook nog een taalpuristquote:Op woensdag 14 juni 2006 13:53 schreef Jajong het volgende:
[..]
Klopt, vooral proberen mijn totale redenatie onderuit te halen gebaseerd op een emoticon. Ik reageer toch ook niet op de tientallen spel en schrijffouten die jij per reactie maakt.
Als ik een taalpurist was, zou ik er wél op in gaan, wat ik dus niet deed.quote:
Jij speelt ook op kleur. Kluivert die al 5 jaar niet meer heeft gescoord krijgt van jou de voorkeur boven Huntelaar, die wekelijks scoort.quote:Op woensdag 14 juni 2006 13:53 schreef Jajong het volgende:
[..]
Zie je, gaat hij weer op kleur spelen. Wat ben jij een misselijk mannetje zeg.
Waarom begin je er dan overquote:Op woensdag 14 juni 2006 13:54 schreef Jajong het volgende:
[..]
Als ik een taalpurist was, zou ik er wél op in gaan, wat ik dus niet deed.
En dat heeft met kleur te maken? Omdat ik half-MOLUKS ben, totaal geen affiniteit heb met Suriname en zo verkaasd als maar kan ben, heb ik een voorkeur voor Kluivert omdat het een neger is? Ga je schamen zielige puber.quote:Op woensdag 14 juni 2006 13:55 schreef Nashje het volgende:
[..]
Jij speelt ook op kleur. Kluivert die al 5 jaar niet meer heeft gescoord krijgt van jou de voorkeur boven Huntelaar, die wekelijks scoort.
Kap ff met dit onzinnige gezeik aub. Doe dat lekker per email ofzo, dan kan de rest het weer lekker over AJAX hebben.quote:Op woensdag 14 juni 2006 13:53 schreef Jajong het volgende:
[..]
Klopt, vooral proberen mijn totale redenatie onderuit te halen gebaseerd op een emoticon. Ik reageer toch ook niet op de tientallen spel en schrijffouten die jij per reactie maakt.
Verklaar dan waarom je Kluivert kiest boven Huntelaar. Ben ik HEEL benieuwd naar je uitleg.quote:Op woensdag 14 juni 2006 13:56 schreef Jajong het volgende:
[..]
En dat heeft met kleur te maken? Omdat ik half-MOLUKS ben, totaal geen affiniteit heb met Suriname en zo verkaasd als maar kan ben, heb ik een voorkeur voor Kluivert omdat het een neger is? Ga je schamen zielige puber.
Verkopen we Harry en Rosenberg.quote:Op woensdag 14 juni 2006 13:57 schreef -Wolf- het volgende:
Wat een hoop drukte over Kluivert zeg. Wees nou eerlijk, we hebben al genoeg spitsen.
Rosenberg verkopenquote:Op woensdag 14 juni 2006 14:00 schreef Radegast het volgende:
[..]
Verkopen we Harry en Rosenberg.
De voetballer Kluivert.![]()
Die is al jaren verdwenen, die ziet alleen nog maar euro'squote:Op woensdag 14 juni 2006 14:00 schreef Radegast het volgende:
[..]
Verkopen we Harry en Rosenberg.
De voetballer Kluivert.![]()
Omdat ik weet wat Kluivert nog altijd kan brengen, als hij vertrouwen krijgt en blessurevrij blijft. Huntelaar is een pure doelpunten-machine, maar hij zal nooit een ander een stelling brengen of het team beter laten voetballen. Kluivert doet die dingen juist wel.quote:Op woensdag 14 juni 2006 13:58 schreef Nashje het volgende:
[..]
Verklaar dan waarom je Kluivert kiest boven Huntelaar. Ben ik HEEL benieuwd naar je uitleg.
Hij heeft prima gepresteerd in z'n eerste jaar. Kan daarnaast ook nog op de flanken uit de voeten.quote:Op woensdag 14 juni 2006 14:02 schreef Radegast het volgende:
[..]
Ik word er niet heel erg warm van, jij wel?
Hij heeft wel iets en kan op 2 plekken spelen, dat kan Kluivert nietquote:Op woensdag 14 juni 2006 14:02 schreef Radegast het volgende:
[..]
Ik word er niet heel erg warm van, jij wel?
Ja, z'n rendement is best hoog. Dat moet ik toegeven.quote:Op woensdag 14 juni 2006 14:03 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Hij heeft prima gepresteerd in z'n eerste jaar. Kan daarnaast ook nog op de flanken uit de voeten.
Kluivert kan op '9' en op '10' spelen.quote:Op woensdag 14 juni 2006 14:04 schreef stefmans het volgende:
[..]
Hij heeft wel iets en kan op 2 plekken spelen, dat kan Kluivert niet
Euhhhh?quote:Op woensdag 14 juni 2006 14:04 schreef stefmans het volgende:
[..]
Hij heeft wel iets en kan op 2 plekken spelen, dat kan Kluivert niet
Dat is wel een erg grove belediging..quote:Op woensdag 14 juni 2006 14:04 schreef Radegast het volgende:
[..]
Ja, z'n rendement is best hoog. Dat moet ik toegeven.
Maar voor de rest vind ik het qua voetbal Sonck de tweede...
Op 10 weet ik niet, dan zou je sneijder eruit moeten halen zekerquote:Op woensdag 14 juni 2006 14:05 schreef Radegast het volgende:
[..]
Kluivert kan op '9' en op '10' spelen.
Bedankt voor je uitleg. Die ophemeling van Defour snap ik ook niet helemaal. Davids moet eigenlijk een motor op het veld worden, die ook ervaring overbrengt op de jonkies.quote:Op woensdag 14 juni 2006 14:02 schreef Jajong het volgende:
[..]
Omdat ik weet wat Kluivert nog altijd kan brengen, als hij vertrouwen krijgt en blessurevrij blijft. Huntelaar is een pure doelpunten-machine, maar hij zal nooit een ander een stelling brengen of het team beter laten voetballen. Kluivert doet die dingen juist wel.
Natuurlijk is het een grote gok, maar die jongen is 29 ( Of bijna 30 ). Als het goed uitpakt zal hij je met gemak een kampioenschap schenken. Ik snap niet waarom mensen het wel helemaal zien zitten om een Belgische snotneus van 6 miljoen te halen, die NIEMAND heeft zien spelen, maar Kluivert een kans geven? Nee joh.
En waarom dat oneindige vertrouwen in Davids dan? Die heeft ook alles behalve geweldig gespeeld de afgelopen jaren hoor..
Dat is wat anders dan Kluivert voor Huntelaarquote:Op woensdag 14 juni 2006 14:08 schreef Jajong het volgende:
Ik ga er vanuit dat Sneijder weg gaat, daarom moet je Kluivert voor 10 halen. Als Davids dan eventueel ook nog komt word je op je sloffen kampioen, geloof dat maar.
Klopt, maar dat lag niet aan Patje. Dat kwam omdat Ruud een tactisch onbenul is, die zo statisch als de pest is.quote:Op woensdag 14 juni 2006 14:10 schreef M0NTANA het volgende:
Dat Patrick Kluivert op tien kan spelen is onzin, hij is een typische negen die per sé een tien nodig heeft om te presteren. In Oranje heeft men geprobeerd om Patrick Kluivert als tien op te stellen, zodat Ruud van Nistelrooij als negen kon spelen, maar dit werkte gewoon niet.
Hoe lang kijk je al voetbal?quote:Op woensdag 14 juni 2006 14:10 schreef M0NTANA het volgende:
Dat Patrick Kluivert op tien kan spelen is onzin, hij is een typische negen die per sé een tien nodig heeft om te presteren. In Oranje heeft men geprobeerd om Patrick Kluivert als tien op te stellen, zodat Ruud van Nistelrooij als negen kon spelen, maar dit werkte gewoon niet.
Sorry, hoor. Voetbal kijken doe ik lang genoeg om een oordeel te kunnen vellen en ik ben van mening dat Patrick Kluivert enkel heeft gepresteerd met een tien achter hem, bij Ajax was dat Jari Litmanen en in Oranje was dat Dennis Bergkamp. Achter welke negens heeft Patrick Kluivert volgens jou dan wél gepresteerd als tien? Ik kan me geen periode herinneren met Patrick Kluivert als succesvolle tien.quote:Op woensdag 14 juni 2006 14:12 schreef Radegast het volgende:
[..]
Hoe lang kijk je al voetbal?
Kluivert heeft bij Ajax zowat een seizoen op '10' gespeeld, en bij Barcelona ook nog een tijdje.
Als hij nog 2 wedstrijden in de basis speelt dit WK issie weg hoorquote:Op woensdag 14 juni 2006 14:14 schreef -Wolf- het volgende:
Sneijder gaat niet weg anders moet ik rituele zelfmoord plegen en daar ben ik te knap voor.
En dan tegen mij zeggen dat ik slecht nederlands typ.quote:Op woensdag 14 juni 2006 14:15 schreef Jajong het volgende:
[..]
Als hij nog 2 wedstrijden in de basis speelt dit WK issie weg hoor. Ajax zegt echt niet nee tegen 15 miljoen.
Nederlands!quote:Op woensdag 14 juni 2006 14:17 schreef stefmans het volgende:
[..]
En dan tegen mij zeggen dat ik slecht nederlands typ.![]()
Hij heeft bij Ajax een tijdje achter Ronald de Boer gespeeld, en soms achter Kanu. Deed ie goed, gaf veel assists.quote:Op woensdag 14 juni 2006 14:15 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Sorry, hoor. Voetbal kijken doe ik lang genoeg om een oordeel te kunnen vellen en ik ben van mening dat Patrick Kluivert enkel heeft gepresteerd met een tien achter hem, bij Ajax was dat Jari Litmanen en in Oranje was dat Dennis Bergkamp. Achter welke negens heeft Patrick Kluivert volgens jou dan wél gepresteerd als tien? Ik kan me geen periode herinneren met Patrick Kluivert als succesvolle tien.
Klopt, maar die wedstrijden begon hij op negen of op de bank, Patrick Kluivert is juist het prototype Ajax-spits, de negen dus. Dick Advocaat (?) durfde geen keuze te maken tussen Patrick Kluivert en Ruud van Nistelrooij, daarbij creëerde de media een droomduo, dus stelde hij Patrick Kluivert maar op als tien achter Ruud van Nistelrooij. Het betekende een abrupt einde van zijn geweldige en succesvolle interlandcarrière, wellicht is het ook van invloed geweest op zijn clubcarrière?quote:Op woensdag 14 juni 2006 14:20 schreef Radegast het volgende:
[..]
Hij heeft bij Ajax een tijdje achter Ronald de Boer gespeeld, en soms achter Kanu. Deed ie goed, gaf veel assists.
Dat pleit dus tegen zijn komstquote:Op woensdag 14 juni 2006 14:29 schreef Radegast het volgende:
Z'n clubcarierre is toch vooral vernield door z'n fysieke gesteldheid.
quote:Babel ziet WK als grote leerschool 14 juni 2006
Ryan Babel is met zijn negentien jaar een van de meest verrassende namen in de selectie van Marco van Basten. De voetballer van Ajax ziet het WK als een groot leermoment: "Ook als ik niet aan spelen toekom, weet ik nu wat het is. Niet dat ik volgende keer een EK of WK speel en denk 'oh, is dit het nou', en vergeet te voetballen. Bovendien heb ik straks toch mooi een WK achter mijn naam staan."
Hoewel hij met drie doelpunten in zes interlands een gemiddelde heeft waar verder alleen de huidige spits Ruud van Nistelrooy en topscorer van Oranje Patrick Kluivert aan komen, is de kans klein dat hij dit WK nog een basisplaats krijgt toebedeeld, helemaal met een Arjen Robben in bloedvorm. "Nee, ik ben straks niet teleurgesteld als ik het hele WK op de bank zit. Natuurlijk hoop ik mijn minuten te pakken. Maar ik weet wat mijn rol is, ik ben blij dat ik dit meemaak," aldus Babel in Trouw.
Dus geniet Babel vooral van de sfeer, van de wedstrijden, van de aandacht en van zijn medespelers. "Ik leer heel veel van Robben, ik schaam me er niet voor dingen van hem af te kijken. Vooral zijn loopacties, het moment dat hij zijn dribbels start. Ik wacht wel eens te lang met mijn acties, terwijl Arjen meteen op snelheid 'gaat'." De speler van wie Babel het meeste opsteekt blijft Ruud van Nistelrooy. "Ruud betekent veel voor me, zowel in de begeleiding als in het vertrouwen dat hij me als speler geeft. Een soort mentor? Ja, dat mag je wel zeggen. Binnen en buiten het veld."
Ryan Babel juicht na een treffer voor oranje
Van Nistelrooy behoort samen met onder anderen Robin van Persie, Kew Jaliens en Khalid Boulahrouz tot het groepje waar Babel het meest mee optrekt. Aan de kaarttafel, tijdens een toernooi een populaire plaats voor vertier, zul je Babel niet aantreffen. Liever luistert hij naar muziek of kijkt hij naar een van de voetbalwedstrijden op televisie. "Ik heb tot nu toe alle wedstrijden gezien."
Babel kende een goede voorbereiding. In de oefenwedstrijd tegen Mexico startte hij in de basis en maakte hij een doelpunt. Daarnaast lijkt hij zich gesterkt te voelen door het vertrouwen dat de bondscoach in hem stelt. Dat staat in schril contrast met de vaak onzekere en ongelukkige indruk die hij maakte tijdens invalbeurten bij Ajax. "Ik heb inderdaad veel zelfvertrouwen op het moment. Op bepaalde punten ben ik het afgelopen jaar ook volwassener geworden. Bij Ajax wilde ik niet linksbuiten spelen, maar centraal. Toen kwam Klaas-Jan Huntelaar en wist ik dat ik het kon vergeten. Ik begon mijn wedstrijden steeds vaker met een slecht gevoel te spelen."
Nog steeds gelooft Babel dat hij het beste rendeert als spits, maar hij beseft nu dat zijn tijd op die positie nog wel komt. "Alles is nu anders. Ik moet accepteren dat je je kans moet grijpen daar waar je hem krijgt. Als ik me van mijn beste kant laat zien, krijg ik die kans nog wel."
Dan zijn we het toch met elkaar eens, maar ik hoop toch echt dat je Patrick Kluivert als tien zou willen aantrekken, want dat is alleen maar weggegooid geld. Wanneer er spitsen vertrekken bij Ajax, zou het een goede vervanger zijn voor KJH, maar meer niet.quote:Op woensdag 14 juni 2006 14:29 schreef Radegast het volgende:
Oh, dat het uit elkaar vallen van de het duo Bergkamp-Kluivert en het geforceerd proberen te creeren van het duo Kluivert-Nistelrooy z'n interlandcarierre heeft gesloopt, daar ben ik het helemaal mee eens.
Z'n clubcarierre is toch vooral vernield door z'n fysieke gesteldheid. (en z'n leven buiten het veld)
Davids ook, maar dan krijgen we dat Davids syndroom weer. Davids en Patrick zie ik beide niet komen. Maar dat heb ik al eerder bevestigdquote:Op woensdag 14 juni 2006 14:25 schreef keijz het volgende:
HTC krijgt Kluivert wel weer aan het voetballen
Ik gaf hiervan altijd de schuld aan Kluivert maar aangezien RvN er nog steeds niets van bakt slik ik die woorden in.quote:Op woensdag 14 juni 2006 14:28 schreef -Wolf- het volgende:
Idd... Kluivert en Van Nistelrooij samen is echt nooit van de grond gekomen.
Kap nou ff met jezelf belachelijk maken joh.quote:Op woensdag 14 juni 2006 15:24 schreef Jajong het volgende:
Ook zoiets, Ryan Babel is in potentie beter dan Huntelaar. Jammer dat hij ook gaat verpieteren/vertrekken.
En nee Nashje, dat zeg ik niet omdat het een Suri is.
In potentie is dan ook een kutbegrip, Arno Splinter en Dennis Schulp waren in potentie ook beter dan respectievelijk Danny Blind en Dennis Bergkamp, maar toch hebben ze het niet gehaald. In de voetballerij hangt alles af van vertrouwen en toevalligheden, dus we kunnen maar beter niet over de toekomst praten.quote:Op woensdag 14 juni 2006 15:28 schreef devv05 het volgende:
[..]
Kap nou ff met jezelf belachelijk maken joh.
Iedereen ziet dat Huntelaar een wereldspits is/wordt.
Dit bedoel ik, je kan niks beargumenteren en je loopt alles wat ik zeg 'zomaar' af te zeiken. Babel is in potentie ( www.vandale.nl -> potentie, heb je nodig denk ik ) beter dan Huntelaar. Hij is technischer, sneller, sterker, beter schot. Jij bent zeker ook fan van Ruud van Nistelrooij.quote:Op woensdag 14 juni 2006 15:28 schreef devv05 het volgende:
[..]
Kap nou ff met jezelf belachelijk maken joh.
Iedereen ziet dat Huntelaar een wereldspits is/wordt.
Natuurlijk zijn dat verschillende spelers, maar Henry is toch ook beter dan Van Nistelrooij of nietquote:Op woensdag 14 juni 2006 15:31 schreef twi het volgende:
Babel vergelijken met Huntelaar is als Henry vergelijken met Van Nistelrooij. Twee totaal andere spelers.
Als we naar vandale gaan verwijzen dan weet ik ook nog wel een paar inkoppertjes hoor, voorlopig zijn je post een beetje lachwekkend en heel hoogopgeleid zul je vast niet zijn. Anyway (kijk ik kan nog Engels ook), je bedoelt waarschijnlijk dat jij blind bent voor argumentaties want die zijn er toch voldoende langsgekomen. Als je die gemist heb dan zijn het afgelopen seizoen en zijn optreden tijdens het EK voorlopig ook wel voldoende reden tot deze voorlopige conclusie. Natuurlijk moet ie het nog waarmaken, maar dat geldt voor iedere jeugdige speler.quote:Op woensdag 14 juni 2006 15:32 schreef Jajong het volgende:
[..]
Dit bedoel ik, je kan niks beargumenteren en je loopt alles wat ik zeg 'zomaar' af te zeiken. Babel is in potentie ( www.vandale.nl -> potentie, heb je nodig denk ik ) beter dan Huntelaar. Hij is technischer, sneller, sterker, beter schot. Jij bent zeker ook fan van Ruud van Nistelrooij.
Misschien heeft het ook wel iets te maken met al je persoonlijke aanvallen en gebrek aan argumenten. En zodra er dan wat teruggezegd wordt is het discriminatie en gooi je het op je (halve) nationaliteitquote:Op woensdag 14 juni 2006 15:36 schreef Jajong het volgende:
Maargoed laat maar, als je ook maar iets over God Huntelaar zegt krijg je meteen alle fanboys over je heen, ik zit te wachten op Badabingeaea o.i.d.
Dat mag je vinden, ook over bijvoorbeeld Kezman en Inzaghi. Niet om aan te zien. Maar Huntelaar is exact hetzelfde type, dus waarom vind je die dan wel top?quote:Op woensdag 14 juni 2006 15:41 schreef devv05 het volgende:
Oh, en van Nistelrooy vind ik een waardeloze spits. For what it's worth.
In de jeugd ging het wel goed met Babel toch? Ik vind 'm veel te wisselvallig, daar waar Huntelaar veel constanter is.quote:Op woensdag 14 juni 2006 15:44 schreef twi het volgende:
Ligt eraan. Henry zou bij Ajax gewoon niet in het systeem passen, Van Nistelrooij dan weer wel. Zoals Babel maar moeilijk in ons systeem past, en Huntelaar dan weer wel.
Natuurlijk is het altijd afhankelijk van een aantal factoren, maar als je Huntelaar ziet spelen is het gewoon een ongekend goede spits voor zijn leeftijd. Arno Splinter en Dennis Schulp moesten zich nog bewijzen, Huntelaar heeft dat al min of meer gedaan.quote:Op woensdag 14 juni 2006 15:32 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
In potentie is dan ook een kutbegrip, Arno Splinter en Dennis Schulp waren in potentie ook beter dan respectievelijk Danny Blind en Dennis Bergkamp, maar toch hebben ze het niet gehaald. In de voetballerij hangt alles af van vertrouwen en toevalligheden, dus we kunnen maar beter niet over de toekomst praten.
Ik weet niet wanneer Ryan de groeispurt heeft ingezet, maar fysiek is Babel natuurlijk wel ijzersterk. Daarnaast met zijn snelheid, dat zijn twee punten die in de jeugd gewoon een heel groot voordeel opleveren.quote:Op woensdag 14 juni 2006 15:44 schreef devv05 het volgende:
In de jeugd ging het wel goed met Babel toch? Ik vind 'm veel te wisselvallig, daar waar Huntelaar veel constanter is.
Er wat terug wordt gezegd? Vriend ik begon daar niet over hoor, eerst word ik uitgemaakt voor Ali B, en daarna vind ik Kluivert alleen maar goed omdat het een neger is. Hou je gewoon stil als je niet weet waar je het over hebt.quote:Op woensdag 14 juni 2006 15:42 schreef devv05 het volgende:
[..]
Misschien heeft het ook wel iets te maken met al je persoonlijke aanvallen en gebrek aan argumenten. En zodra er dan wat teruggezegd wordt is het discriminatie en gooi je het op je (halve) nationaliteit
Klopt, maar ik reageerde ook meer op Jajong, die Ryan Babel in potentie beter vindt dan KJH.quote:Op woensdag 14 juni 2006 15:46 schreef devv05 het volgende:
[..]
Natuurlijk is het altijd afhankelijk van een aantal factoren, maar als je Huntelaar ziet spelen is het gewoon een ongekend goede spits voor zijn leeftijd. Arno Splinter en Dennis Schulp moesten zich nog bewijzen, Huntelaar heeft dat al min of meer gedaan.
GMTAquote:Op woensdag 14 juni 2006 15:44 schreef twi het volgende:
Ligt eraan. Henry zou bij Ajax gewoon niet in het systeem passen, Van Nistelrooij dan weer wel. Zoals Babel maar moeilijk in ons systeem past, en Huntelaar dan weer wel.
[..]
Dat mag je vinden, ook over bijvoorbeeld Kezman en Inzaghi. Niet om aan te zien. Maar Huntelaar is exact hetzelfde type, dus waarom vind je die dan wel top?
Waarom is 'potentie' dan zo'n kutterm. Dan zou je jeugdteams en scouten voor de A1 en Jong Ajax ook meteen kunnen afschaffen.quote:Op woensdag 14 juni 2006 15:47 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Klopt, maar ik reageerde ook meer op Jajong, die Ryan Babel in potentie beter vindt dan KJH.
Het is ook niet heel raar dat hij wisselvallig is he, gezien hij nooit op '9' speelt, en ook nooit voor meer dan 2 wedstrijden achter elkaar speelt.quote:Op woensdag 14 juni 2006 15:44 schreef devv05 het volgende:
[..]
In de jeugd ging het wel goed met Babel toch? Ik vind 'm veel te wisselvallig, daar waar Huntelaar veel constanter is.
Iemand kan in potentie geweldig zijn, maar bepaalde factoren kunnen het proces van supertalent naar topvoetballer wreed verstoren. Er was toch ooit een speler die in potentie beter was dan JC, maar stopte met voetbal, omdat hij met zijn vriendin op korfbal ging?quote:Op woensdag 14 juni 2006 15:49 schreef Jajong het volgende:
[..]
Waarom is 'potentie' dan zo'n kutterm. Dan zou je jeugdteams en scouten voor de A1 en Jong Ajax ook meteen kunnen afschaffen.
En inderdaad, Babel past niet in het Ajax-systeem, dat is jammer.
Helemaal waar, laten we het dan zo stellen: Als Ryan Babel geen last heeft van bijzaken of externe factoren die zijn ontwikkelingen tegen zitten, gaat spelen bij een club die bij hem past, dán zou hij in mijn ogen een betere speler worden dan Huntelaar onder dezelfde omstandigheden. Ik denk alleen dat Huntelaar zijn persoonlijkheid heel erg mee heeft. Alhoewel Babel ook snel volwassen wordt volgens mij.quote:Op woensdag 14 juni 2006 15:52 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Iemand kan in potentie geweldig zijn, maar bepaalde factoren kunnen het proces van supertalent naar topvoetballer wreed verstoren. Er was toch ooit een speler die in potentie beter was dan JC, maar stopte met voetbal, omdat hij met zijn vriendin op korfbal ging?
Dus jouw logica is dat alle exact dezelfde type spitsen precies even goed zijn?quote:Op woensdag 14 juni 2006 15:47 schreef Jajong het volgende:
[..]
Je vindt Ruud een waardeloze spits, maar Huntelaar die exact hetzelfde type is vind je wél goed?
Wanneer ik jouw logica zou hanteren, zou een spits die bijna alle records in handen heeft van een van 's werelds beste voetbalclubs een waardeloze speler zijn. Ik weet niet welke logica ik eerder zou hanteren, maar ik neig naar die van Jajong.quote:Op woensdag 14 juni 2006 15:55 schreef devv05 het volgende:
[..]
Dus jouw logica is dat alle exact dezelfde type spitsen precies even goed zijn?
KJH heeft op dit moment al iets gepresteerd, terwijl Ryan Babel in potentie ook zou kunnen presteren in de toekomst, dat is het grote verschil. Op dit moment is KJH de onbetwiste eerste spits van Ajax en daarachter volgen Ryan Babel, Markus Rosenberg en Angelos Harry Charisteas, waarvan Ryan Babel wellicht in potentie de beste is. Maar dat zegt dus niet zoveel.quote:Op woensdag 14 juni 2006 15:54 schreef twi het volgende:
Ja, leuk en aardig MONTANA, maar zoals Jajong zegt kun je in dat geval inderdaad alle discussie over jonge spelers en de bijbehorende scouting opheffen. Of zelfs over "gearriveerde" spelers, voor zover je Huntelaar dat mag noemen. Voor hetzelfde geld klapt 'ie morgen tegen een boom, breekt 'ie beide benen en komt 'ie nooit meer op niveau terug.
quote:Op woensdag 14 juni 2006 15:55 schreef devv05 het volgende:
[..]
Dus jouw logica is dat alle exact dezelfde type spitsen precies even goed zijn?
Als je die conclusie trekt dan heb je er denk ik gewoon niks van begrepenquote:Op woensdag 14 juni 2006 15:59 schreef twi het volgende:
[..]
Wanneer ik jouw logica zou hanteren, zou een spits die bijna alle records in handen heeft van een van 's werelds beste voetbalclubs een waardeloze speler zijn. Ik weet niet welke logica ik eerder zou hanteren, maar ik neig naar die van Jajong.
We hebben het toch over Van Nistelrooij hier, die er ook afgelopen seizoen 21 heeft ingerost bij Manchester United? Of kom ik van een hele andere planeet ofzo? Jij noemt Van Nistelrooij toch waardeloos, niet ikquote:Op woensdag 14 juni 2006 16:03 schreef devv05 het volgende:
Als je die conclusie trekt dan heb je er denk ik gewoon niks van begrepenMarco van Basten was een geweldige spits, maar die zet je nu toch ook niet meer in het veld. Zelfde geldt voor Kluivert. Een wereldspits, maar vergane glorie.
Hij heeft het over Van Nistelrooij....quote:Op woensdag 14 juni 2006 16:03 schreef devv05 het volgende:
[..]
Als je die conclusie trekt dan heb je er denk ik gewoon niks van begrepenMarco van Basten was een geweldige spits, maar die zet je nu toch ook niet meer in het veld. Zelfde geldt voor Kluivert. Een wereldspits, maar vergane glorie.
Heb 'm in Manchester niet al teveel gevolgd, maar wat ik gezien heb de laatste maanden deed ie het ook niet heel best. In Oranje presteert ie al helemaal niks. Bij psv wel aardig, maar dat kwam ook door het team om zich heen. Terwijl Huntelaar het deed in een team dat voor zijn komst nog voor geen meter draaide.quote:Op woensdag 14 juni 2006 16:06 schreef Jajong het volgende:
[..]
Hij heeft het over Van Nistelrooij....
Nog welquote:Op woensdag 14 juni 2006 16:08 schreef twi het volgende:
Ik heb geen frustraties hoor, maar snapte alleen niet wat Van Basten er nou weer mee te maken hadHuntelaar is bovendien een veel slechtere voetballer dan Van Basten, natuurlijk
Volgende discussie
2005/06 Manchester United 35 21 Premiershipquote:Op woensdag 14 juni 2006 16:09 schreef devv05 het volgende:
[..]
Heb 'm in Manchester niet al teveel gevolgd, maar wat ik gezien heb de laatste maanden deed ie het ook niet heel best. In Oranje presteert ie al helemaal niks. Bij psv wel aardig, maar dat kwam ook door het team om zich heen. Terwijl Huntelaar het deed in een team dat voor zijn komst nog voor geen meter draaide.
Dat had meer met een megalomane trainer maken denk ik.quote:Op woensdag 14 juni 2006 16:12 schreef devv05 het volgende:
Laatste maanden.
Hij is beter dan Van Nistelrooy, Shevchenko, Villa, Trezeguet, Rooney, Ronaldo, Adriano, Crespo, Tevez en Toni. Zo goed?quote:Op woensdag 14 juni 2006 16:10 schreef devv05 het volgende:
[..]
Nog welMaar ik ben erg benieuwd naar zijn verdere ontwikkeling. Laten we het gewoon maar afwachten
quote:Op woensdag 14 juni 2006 16:18 schreef cultheld het volgende:
[..]
Hij is beter dan Van Nistelrooy, Shevchenko, Villa, Trezeguet, Rooney, Ronaldo, Adriano, Crespo, Tevez en Toni. Zo goed?
Wie weet wel van dat kaliber. Kun je moeilijk zeggen over zo'n jeugdige speler, de spelers die jij noemt zijn allemaal 5 tot 10 jaar ouder. Maar zijn toekomst ziet er veelbelovend uit en dat is het belangrijkste.quote:Op woensdag 14 juni 2006 16:18 schreef cultheld het volgende:
[..]
Hij is beter dan Van Nistelrooy, Shevchenko, Villa, Trezeguet, Rooney, Ronaldo, Adriano, Crespo, Tevez en Toni. Zo goed?
Tevez, Villa, Rooney en Adriano zijn echt geen 5 tot 10 jaar ouder hoor.quote:Op woensdag 14 juni 2006 16:38 schreef devv05 het volgende:
[..]
Wie weet wel van dat kaliber. Kun je moeilijk zeggen over zo'n jeugdige speler, de spelers die jij noemt zijn allemaal 5 tot 10 jaar ouder. Maar zijn toekomst ziet er veelbelovend uit en dat is het belangrijkste.
Wat? Huntelaar geen God??quote:Op woensdag 14 juni 2006 16:45 schreef cultheld het volgende:
[..]
...als ik sommige reacties hier lees, lijkt het wel alsof hij god is. ..
Of Kluivert en van Nistelrooy die over hun hoogtepunt heen zijn.quote:Op woensdag 14 juni 2006 16:54 schreef SirG het volgende:
[..]
Wat? Huntelaar geen God??
Als ik dit topic zo lees denk ik dat er nu een hoop mensen gedesillusioneerd zullen zijn.
Net zoiets als een kind vertellen dat Sinterklaas niet bestaat.![]()
Kluivert zal niet naar psv gaan. Daar durf ik vergif op in te nemen.quote:Op woensdag 14 juni 2006 17:17 schreef jorienvdherik het volgende:
Kluivert niet naar Ajax
14 juni 2006, 16:52
Door: Roy van den Berghe
Patrick Kluivert speelt volgend seizoen niet voor Ajax. De Amsterdammers hebben echter wel degelijk onderhandeld met Valencia de afgelopen weken maar konden het niet eens worden over de transfersom.
Kluivert zelf hoopt nog altijd op een toekomst bij Valencia, waar hij pas een jaar speelt. De spits was het afgelopen seizoen echter veelvuldig geblesseerd en wist in de wedstrijden die hij wel speelde totaal geen indruk achter te laten.
Overigens zou er volgens verschillende geruchten nog een Nederlandse club achter de handtekening van Kluivert aanzitten. Ondanks dat de naam van deze club niet bekend wordt gemaakt lijkt het om PSV te gaan. Bij de Eindhovenaren vertrekt Jan Vennegoor of Hesselink deze zomer mogelijk naar FC Porto waardoor er een nieuwe centrumspits bij moet komen.
Doen! Ik denk dat hij naar RBC gaat.quote:Op woensdag 14 juni 2006 17:35 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Kluivert zal niet naar psv gaan. Daar durf ik vergif op in te nemen.
Daar zal hij ook niet naar toe gaan.quote:Op woensdag 14 juni 2006 17:38 schreef Nashje het volgende:
Ik denk dat die andere Nederlandse club Az is.
Lijkt mij ook.quote:Op woensdag 14 juni 2006 17:38 schreef Nashje het volgende:
Ik denk dat die andere Nederlandse club Az is.
Waarom niet? Alsof dat volgevreten aan lager wal geraakte wrak nog bij een betere club aan de slag kanquote:Op woensdag 14 juni 2006 17:40 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Daar zal hij ook niet naar toe gaan.
Rebrov mislukte buiten eigen land, ik zie geen reden waarom hij als relatieve veteraan wel zou slagen.quote:Op woensdag 14 juni 2006 17:38 schreef stefmans het volgende:
Wil Ajax geen Oekraïner Rebrov of Gusin? goede spelers![]()
Ik denk wel dat Rebrov perfect in het Ajax systeem past en dus wel eens zou kunnen slagen + hij heeft heel veel ervaring.quote:Op woensdag 14 juni 2006 17:46 schreef methodmich het volgende:
[..]
Rebrov mislukte buiten eigen land, ik zie geen reden waarom hij als relatieve veteraan wel zou slagen.
En Husin is ook al op leeftijd.
laat maarquote:Op woensdag 14 juni 2006 17:44 schreef daaaaan het volgende:
[..]
Waarom niet? Alsof dat volgevreten aan lager wal geraakte wrak nog bij een betere club aan de slag kan
Aanvallendmiddevelder en niet per sé op de 10quote:Op woensdag 14 juni 2006 17:50 schreef methodmich het volgende:
Rebrov is vooral een spits die groot werd in een strakke 4-4-2. Waar zie je die bij Ajax spelen dan?
Allen niet haalbaar.quote:Op woensdag 14 juni 2006 17:57 schreef Radegast het volgende:
Shevchenko, Chigrinsky (schrijf je dat zo?), Milveski en Aliyev zijn de enige Oekraniers die ik bij Ajax zou willen zien.
Als ik hier soms namen voorbij zien komen, zouden die (zonder die van Shev) er zo tussen kunnen hoor.quote:
Ach, Vertonghen, Sarpong en Schilder gaan komend seizoen echt helemaal doorbreken.quote:Op woensdag 14 juni 2006 18:01 schreef Gelderland het volgende:
Kluivert niet, Davids niet, Defour niet![]()
Tuurlijk wel. Ajax wint immers de Champions League komend seizoen, plus wereldbeker, de landstitel en de Gatorade Cupquote:
ikke ikke ikkequote:Op woensdag 14 juni 2006 18:19 schreef daaaaan het volgende:
[..]
Tuurlijk wel. Ajax wint immers de Champions League komend seizoen, plus wereldbeker, de landstitel en de Gatorade CupWie wil daar nou niet spelen?
Zoiets nuttigs als :quote:Op woensdag 14 juni 2006 18:57 schreef -Vaduz- het volgende:
Wat hebben we nou gezegd over tvp's Badabingea... Steek even een tien seconden in een nuttige bijdrage graag.
Ofzo?quote:AJAAAAAAXXXX![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Hij gaat ook niet weg omdat ie het nieveau niet aan kan hoorquote:Op woensdag 14 juni 2006 19:49 schreef twi het volgende:
Ik zou Trabelsi nog maar een contractje voorschuiven na vanavond
Daar zou jij ook een voorbeeld aan kunnen nemenquote:
En jij op 1!quote:Op woensdag 14 juni 2006 20:11 schreef daaaaan het volgende:
Markus Rosenberg op 2, en John Heitinga op 3 in het WK homo-elftal![]()
En 't volkslied is Hand in hand, kameradenquote:Op woensdag 14 juni 2006 20:11 schreef daaaaan het volgende:
Markus Rosenberg op 2, en John Heitinga op 3 in het WK homo-elftal![]()
quote:Op woensdag 14 juni 2006 18:02 schreef Radegast het volgende:
[..]
Ach, Vertonghen, Sarpong en Schilder gaan komend seizoen echt helemaal doorbreken.![]()
quote:Op woensdag 14 juni 2006 20:14 schreef twi het volgende:
[..]
En 't volkslied is Hand in hand, kameraden
Was het maar waar, want dan had ik Ronaldo geheten, voetbalde ik bij Manchester United en had ik miljoenen op m'n bankrekening en de modellen voor het uitzoekenquote:
quote:14/6/2006 - Derksen: Heitinga maakt zich zorgen over positie, Ajax wees bod van 9 miljoen af
(Gepost door RvN)
Johan Derksen liet in het programma Voetbal Insite weten dat Ajax een bod van 9 miljoen euro van Sevilla op heitinga zou hebben afgewezen. Dat zou vorige week zijn gebeurd. In de winter toonde die club ook al interesse.
Tegenover verslaggevers van VI zou Heitinga hebben laten weten zich zorgen te maken over zijn situatie bij Ajax. De club trok eerder Ogararu en Stam aan voor de posities waar hij normaal gesproken speelt. Heitinga zou hebben laten weten teleurgesteld te zijn over ontstane situatie.
Ik hoor voor et eerst dat vorige week een bod is gedaan iigquote:Op woensdag 14 juni 2006 20:36 schreef RayMania het volgende:
Oud nieuws.
quote:Op woensdag 14 juni 2006 20:34 schreef daaaaan het volgende:
Gaat toch ook over Ajax?Of spelen Rosenberg en Heitinga daar niet
Inderdaad. Die Ogararu moet zich nog bewijzen en Stam zal best wel eens geblesseerd raken. Daarnaast is het gewoon een goede verdediger!quote:Op woensdag 14 juni 2006 20:49 schreef Nashje het volgende:
En toch wil ik Heitinga nog bij Ajax houden.
Nou, ik vind het meer een klein kind eigenlijk. Als er twee (goede) verdedigers bijkomen is het natuurlijk triest als je daar al op voorhand over gaat zeiken. Ik bedoel, het is heel normaal dat iedere voetballer moet vechten voor een basisplaats, maar het lijkt wel alsof hij bang is om dat gevecht aan te gaan, wat voor held ben je dan?quote:Op woensdag 14 juni 2006 20:40 schreef StarGazer het volgende:
Heitinga is een held, die blijft wel.
Dat John niet het grootste zelfvertrouwen van de wereld heeft was al bekend. Als hij vertrouwen krijgt en zich gesteund voelt is hij op zijn best.quote:Op woensdag 14 juni 2006 22:11 schreef twi het volgende:
een slecht teken wat betreft z'n vertrouwen in eigen kunnen.
Wil 'm ook niet kwijt, maar het is lastig kiezen tussen Babel en Rosenberg op links. Misschien kan Rosenberg wat leuks op rechts.quote:Op woensdag 14 juni 2006 22:43 schreef Ordinair het volgende:
Even naar de aanvallers.. Zou Rosenberg om zijn basisplek moeten vrezen? Ik wil hem daar in ieder geval niet kwijt!
9mlnquote:Op woensdag 14 juni 2006 20:45 schreef Suijk het volgende:
[..]
![]()
9 miljoen voor Heitinga...dat krijg je niet snel meer denk ik...
Ik bouw liever eens aan een elftal dan elke keer alles maar verkopen.quote:Op woensdag 14 juni 2006 23:19 schreef Pritt het volgende:
Voor negen miljoen mag van mij een strik om John heen en de deur uit.
Dat soort bedragen krijg je niet snel voor een verdediger.
Dat bod was nog een stukje hoger dacht ik.quote:Op woensdag 14 juni 2006 23:25 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
9mln![]()
Hadden die idioten afgelopen winterstop niet zon bod uitgebracht op Babel?
Met 9 miljoen kan je een perfecte basisspeler terugkopen.quote:Op woensdag 14 juni 2006 23:25 schreef devv05 het volgende:
[..]
Ik bouw liever eens aan een elftal dan elke keer alles maar verkopen.
quote:Op donderdag 15 juni 2006 00:32 schreef devv05 het volgende:
Maar het is ook meteen de reden waarom het nooit (meer) iets zal worden met die club. Ze moeten het doen met de afdankertjes van psv en az.
Vorige zomer had Sevilla toch ook al interesse? Of is Derksen bij gebrek aan 'primeurs' oud nieuws aan het recyclen?quote:
Zal ik meteen maar mijn favo AJACIEDEN van nu opnoemen:quote:Op woensdag 14 juni 2006 20:40 schreef StarGazer het volgende:
Heitinga is een held, die blijft wel.
Is hij opeens technisch directeur of zo? Hij moet zijn plek afdwingen en laten zien dat hij de beste is en anders mag ie de bank warm houden.quote:
Dan moeten we iemand bij PSV vandaan halen, hun huidige trainer/coach blijkt nogal gecharmeerd te zijn van Angelos Harry Charisteas. Jammer dat Theo Lucius daar al weg is.quote:Op donderdag 15 juni 2006 11:58 schreef twi het volgende:
Misschien kunnen we een van die gasten ruilen tegen Charisteas. Van der Meyde bijvoorbeeld.
Wanneer Jan Vennegoor of Hesselink vertrekt (naar FC Porto?) zou PSV best Angelos Harry Charisteas als breekijzer kunnen gebruiken, ook al hebben ze Gerald Sibon nog. Toch?quote:Op donderdag 15 juni 2006 12:05 schreef twi het volgende:
Nouja, als Vennegoor daar weg zou gaan, kan Harry altijd geruild worden voor geld
Ach, de topics gaan niet meer zo snel als enkele weken geleden, dat is dan wel weer positief.quote:Op donderdag 15 juni 2006 12:27 schreef twi het volgende:
Sibon, wereldspeler. Maargoed, ik doe ons teveel richting onze goed verlichte vrienden drijven. Laten we het maar weer over Ajax hebben. Waar het nieuws helaas zo schaars is dat er berichten van vorig jaar gerecycled moeten worden
Heeft Ajax serieus interesse in hun gehad?quote:Op donderdag 15 juni 2006 12:53 schreef Jajong het volgende:
Mendes naar AZ lees ik nu. Vervanger voor Jaliens die misschien naar Leverkusen gaat.
Mendes is/was back-up voor Davids.quote:Op donderdag 15 juni 2006 12:58 schreef Robar het volgende:
[..]
Heeft Ajax serieus interesse in hun gehad?
quote:Ajax contracteert Roger García
Amsterdam, 15 juni 2006
Ajax heeft Roger García Junyent vastgelegd. Het contract met Roger gaat in op 1 juli 2006 en heeft een looptijd van een jaar.
De 29-jarige Roger komt transfervrij over van Villarreal. De linkermiddenvelder is afkomstig van de jeugdopleiding van FC Barcelona, waar hij in 1995 zijn debuut maakte. Hij won met Barcelona twee keer de landstitel, twee keer de beker, de Spaanse én Europese Super Cup en de Europa Cup II.
In 1999 vertrok hij naar Espanyol, waar hij vier jaar speelde en onder andere de Spaanse beker won. In 2003 stapte hij over naar Villarreal.
Roger speelde in totaal 247 wedstrijden in de Primera Division.
Ik lees het ook ja, op Ajax.nl. Vergeet Davids nu maar voor 100% dan.quote:
Edit: Ik zie het net ook op ajax.nl (lijkt me toch een betrouwbare bron)quote:
Die tekent dus vanavond bij Ajax. Tot zover de carrière van Defour.quote:
Steven Defour heeft zijn contract bij
Genk verbroken. Dat meldde hij in een
persbericht. Hij gebruikt de wet van 78
"Steven Defour heeft zijn contract met
de club Genk wegens ernstige redenen
verbroken. Uit de onderhandelingen
tussen Genk en Ajax bleek dat Genk een
onwettige en overdreven transfervergoe-
ding vroeg. Zo schond Genk de fundamen-
tele vrijheid van arbeid van Defour."
Steven Defour (18) brak dit seizoen
helemaal door bij Genk. De talentrijke
middenvelder wekte zo de interesse op
van ondermeer Ajax. Genk wou hem niet
laten gaan, maar verliest hem nu toch.
enquote:AJAX IN HET GEHEIM BEZIG GEWEEST MET COCU
Op advies van Jaap Stam heeft Martin van Geel geprobeerd om achter de schermen Phillip Cocu binnen te halen. Van Geel en Stam hebben Cocu meerdere keren gesproken. Cocu zag een terugkeer met Stam zeker zitten, maar uiteindelijk koos hij er toch voor om bij PSV te blijven. Van Geel kon de beslissing van Cocu begrijpen.
quote:"Steven Defour verbreekt contract bij Genk
Steven Defour, de 18-jarige belofte van Genk, heeft zijn contract met de Limburgse voetbalclub verbroken wegens 'ernstige redenen' op basis van de wet van ’78. Dat stelt meester Luc Misson. De beslissing kwam er na de mislukte transfer van de jonge Rode Duivel naar Ajax.
,,Steven Defour heeft zijn contract met de club Genk wegens ernstige redenen verbroken'', luidt het. ,,Uit de onderhandelingen die plaatshadden tussen de clubs Genk en Ajax blijkt dat de voormalige werkgever van meneer Defour een onwettige en overdreven transfervergoeding eiste. Door dit feit schond de club Genk de fundamentele vrijheid van arbeid van meneer Defour.''
Jawel, JC tipte hem.quote:Op donderdag 15 juni 2006 13:09 schreef Suijk het volgende:
Die was nog niet genoemd toch??
quote:
Mendes heeft nooit bewezen de top-3 aan te kunnen. Laat 'm maar lekker bij az gaan spelen, want alle dragende spelers vertrekken daar. Is misschien ook wel een hint naar Mendes toe dat het daar toch niet echt een walhalla is met die stumpert aan het roer. Maar dat is geheel offtopic.quote:Op donderdag 15 juni 2006 12:53 schreef Jajong het volgende:
Mendes naar AZ lees ik nu. Vervanger voor Jaliens die misschien naar Leverkusen gaat.
quote:2002/03 Espanyol 31 9 Primera Division
2003/04 Villarreal 30 2 Primera Division
2004/05 Villarreal 1 0 Primera Division
2005/06 Villarreal 24 2 Primera Division
Misschien kunnen we Juanfran nog houden, zijn ze met zijn drieën en we hebben nog geen back-up voor Urby Emanuelson, zo snijdt het mes aan twee kanten.quote:Op donderdag 15 juni 2006 13:12 schreef Suijk het volgende:
[..]
Lijkt me wel slim, meerdere Spanjaarden, zijn ze niet zo alleen.
Ik vrees van niet. Ik hoop dat ik ongelijk krijg, maar volgens mij wordt dit gewoon de nieuwe Blondel.quote:Op donderdag 15 juni 2006 13:10 schreef -Vaduz- het volgende:
In Belgie, vergeet je erbij te zetten.
Ligt eraan wat 'ie moet kosten. Zo bedroevend slecht als velen hem deden voorkomen na FC Utrecht vond ik 'm zeker niet.quote:Op donderdag 15 juni 2006 13:13 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Misschien kunnen we Juanfran nog houden, zijn ze met zijn drieën en we hebben nog geen back-up voor Urby Emanuelson, zo snijdt het mes aan twee kanten.
Aldus.. Steef. Sorry jongensquote:Roger, mooie trap, mooie jongen, allen totaal geen versnelling of explosiviteit en in sommige duels onnoemelijk slordig. Linkshalf. Heb 'm tijdens m'n Barcelona-jaar ook wel linksback zien spelen, maar dat was niks.
Vreemd aankoopbeleid nu.
Defour komt alsnog dan?quote:Op donderdag 15 juni 2006 13:17 schreef twi het volgende:
[..]
Ligt eraan wat 'ie moet kosten. Zo bedroevend slecht als velen hem deden voorkomen na FC Utrecht vond ik 'm zeker niet.
Liever hem dan Braafheid in elk geval.
Hoe dan ook, de selectie lijkt dan bijna rond te zijn, met Defour en Roger.
2 posts boven je.quote:Op donderdag 15 juni 2006 13:20 schreef Nashje het volgende:
Vertel eens iets over Roger. Ik weet niks van hem, behalve dat het een middenvelder is.
Nu hij transfervrij is, zullen er wel meer clubs aan 'm trekken. Maar volgens mij wordt het wel Ajax.quote:Op donderdag 15 juni 2006 13:20 schreef Radegast het volgende:
Braafheid.![]()
Dus Defour kan dus vrij kiezen tussen Ajax en Valencia. Makkelijke keuze.![]()
Ahja oke. Ik heb pas ook al eens gelezen dat Roger afgelopen seizoen één van de uitblinkers was bij Villarreal, klopt dat?quote:
Dat is vrij simpel, het is geen bijzondere speler.quote:Op donderdag 15 juni 2006 13:22 schreef -Wolf- het volgende:
[..]
Roger Garcia! Hoe hebben ze dat geheim weten te houden?![]()
Ehm, JC had hem aanbevolen maar Ajax was al bijna rond met Davids, Edgar had toegezegd en zou binnen een week ofzo tekenen, om onverklaarbare redenen veranderde hij van gedachten, waarna Ajax werk maakte van Roger.quote:Op donderdag 15 juni 2006 13:22 schreef -Wolf- het volgende:
[..]
Roger Garcia! Hoe hebben ze dat geheim weten te houden?![]()
Nou, dat lijkt me niet. Met zijn 25 duels behoort hij een beetje tot de grote groep waterdragers voor spelers als Riquelme, Forlan en Senna. Net-niet basis, lijkt me zo.quote:Op donderdag 15 juni 2006 13:25 schreef Nashje het volgende:
[..]
Ahja oke. Ik heb pas ook al eens gelezen dat Roger afgelopen seizoen één van de uitblinkers was bij Villarreal, klopt dat?
En Genk kan nu zoiezo 6 miljoen euro op de buik schrijven. Sukkels.
Oh fuck, de internet-JC heeft gesproken.quote:
Ach, met Gabri kun je nog stellen dat zijn blessureleed en de kwaliteit van de spelers voor zich hem deden besluiten niet bij Barcelona te blijven. Deze Roger Garcia is natuurlijk al iets verder van huis, na een paar jaar Espanyol en Villarreal. Al is Villarreal tegenwoordig ook een flinke club natuurlijk. En Ten Cate zal ook wel weten wat hij doet.quote:Op donderdag 15 juni 2006 13:29 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Oh fuck, de internet-JC heeft gesproken.
Sorry, maar ik hecht iets meer waarde aan het inschattingsvermogen van de échte JC dan een of andere self-made internetheld..
Ach, het ís wel echt een scout, dus hij zal er wel wát van weten.quote:Op donderdag 15 juni 2006 13:29 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Oh fuck, de internet-JC heeft gesproken.
Sorry, maar ik hecht iets meer waarde aan het inschattingsvermogen van de échte JC dan een of andere self-made internetheld..
quote:Roger is afkomstig uit de cantera (jeugdopleiding) van FC Barcelona. Op 6 mei 1995 debuteerde hij onder coach Johan Cruijff in het eerste elftal in de competitewedstrijd tegen Deportivo La Coruña. Bij Barça won Roger diverse prijzen: twee keer de Spaanse landstitel (1998, 1999), tweemaal de Copa del Rey (1997, 1998), de Supercopa (1997), de Europa Cup II (1997) en de UEFA Supercup (1997). In de zomer van 1999 kreeg Roger, evenals zijn broer Óscar, van toenmalig FC Barcelona-coach Louis van Gaal te horen dat hij moest vertrekken. RCD Espanyol, stadsgenoot van FC Barcelona, werd de nieuwe club van de Catalaan, terwijl zijn broer voor Valencia CF koos. In zijn eerste seizoen 1999/2000 veroverde hij met Espanyol de Copa del Rey. In 2000 werd Roger herenigd met Óscar, die de overstap van Valencia CF naar Espanyol maakte. In 2003 vertrok Roger naar Villarreal CF. Met deze club leverde hij zowel nationaal als internationaal goede prestaties met het behalen van de halve finale van de UEFA Cup (2003/04), een derde plaats in de Primera División (2004/05) en het behalen van de halve finale van de UEFA Champions League (2005/06). Het seizoen 2004/05 miste Roger overigens grotendeels door een zware blessure.
Roger geldt inmiddels als een specialist als het gaat om doeltreffende afstandsschoten en de middenvelder was al driemaal succesvol van zeer grote afstand. Op 20 oktober 2002 scoorde hij namens Espanyol in de competitie vanaf 53 meter tegen Recreativo Huelva, op 27 april 2003 trof Roger vanaf 51 meter doel in de wedstrijd tussen Espanyol en Rayo Vallecano en op 3 maart 2004 schoot hij vanaf 50 meter raak in het UEFA Cup-duel van Villarreal CF tegen Galatasaray.
Prima, maar hij heeft over elke speler wel een mening.quote:Op donderdag 15 juni 2006 13:32 schreef Jajong het volgende:
[..]
Ach, het ís wel echt een scout, dus hij zal er wel wát van weten.
Dat denk ik nietquote:Op donderdag 15 juni 2006 13:32 schreef twi het volgende:
Ik hoop in elk geval dat ze beiden Engels spreken.
Goed, we kunnen dus goals van eigen helft verwachten. Maar voor het rest totaal geen idee hoe 'ie speelt.quote:Op donderdag 15 juni 2006 13:34 schreef Houniet het volgende:
Ik ook niet, maar dat is wel heel raar natuurlijk, ervaren spelers halen die de rest van de spelersgroep niet kunnen verstaan (of omgekeerd).quote:
Ook al is het niet rechtsgeldig, wanneer Ajax nu aanklopt bij Genk en ze bieden de helft van wat ze eerst boden, dan weten ze daar niet hoe snel ze "ja" moeten zeggen.quote:Op donderdag 15 juni 2006 13:36 schreef Dr.Daggla het volgende:
Ik hoeverre is dat opzeggen van het contract ook buiten Belgie geldig?
Ik bedoel, Europese richtlijnen en zulks.
(Basis) Engels is snel geleerd.quote:Op donderdag 15 juni 2006 13:36 schreef twi het volgende:
[..]
Ik ook niet, maar dat is wel heel raar natuurlijk, ervaren spelers halen die de rest van de spelersgroep niet kunnen verstaan (of omgekeerd).
Marciano Vink, Jan Wouters en Wim Jonk?quote:Op donderdag 15 juni 2006 13:37 schreef Mr.Mills het volgende:
Gelukkig komt Cocu niet. Aan een 36-jarige speler heb je op dit moment echt niks, plus dat het gewoon een naaistreek zou zijn.
Naaistreken inderdaad.quote:Op donderdag 15 juni 2006 13:38 schreef egoTRON het volgende:
[..]
Marciano Vink, Jan Wouters en Wim Jonk?
Inderdaad, objectief gezien is het meesterlijk zo iemand erbij te hebben, maar ik denk ook niet dat ik 'm zou hoeven. Gelukkig gaat het niet door, zodat ik daar niet over na hoef te denken.quote:Op donderdag 15 juni 2006 13:37 schreef Mr.Mills het volgende:
Gelukkig komt Cocu niet. Aan een 36-jarige speler heb je op dit moment echt niks, plus dat het gewoon een naaistreek zou zijn.
Gelukkig heeft Gabri nooit last van blessures, waardoor een backup-speler overbodig isquote:Op donderdag 15 juni 2006 13:39 schreef ub40_bboy het volgende:
Defour is niet meer nodig nu we Gabri daar hebben. Zou alleen maar geld verspilling zijn.
Stam, Perez, Ogararu, Gabri, Roger, Krohn-Dehliquote:Op donderdag 15 juni 2006 13:38 schreef Dylan Dog het volgende:
Gaat lekker zo! Hoeveel 'nieuwen' zijn er nu?
Cocu = held trouwens
Doe maar een kwart.quote:Op donderdag 15 juni 2006 13:38 schreef twi het volgende:
[..]
Ook al is het niet rechtsgeldig, wanneer Ajax nu aanklopt bij Genk en ze bieden de helft van wat ze eerst boden, dan weten ze daar niet hoe snel ze "ja" moeten zeggen.
Tja, is nu wel even leuk, maar wat als hij Ajax over drie jaar zoiets flikt.quote:Op donderdag 15 juni 2006 13:41 schreef StarGazer het volgende:
Boontje komt om z'n loontje meneer vaessen![]()
Zal wel een optie voor nog een jaar bij zitten. Hij is al 29 en een nog groter vraagteken dan Gabri.quote:Op donderdag 15 juni 2006 13:40 schreef Mr.Mills het volgende:
Alleen jammer dat Garcia maar voor 1 jaar heeft getekend.
Wij hebben Moens. (punt)quote:Op donderdag 15 juni 2006 13:41 schreef Radegast het volgende:
[..]
Stam, Perez, Ogararu, Gabri, Roger, Krohn-Dehli
Wie vult aan?![]()
Laten we niet te hard juichen. Hij heeft nog niet bij Ajax getekend. Verder vind ik het jammer dat spelers dit soort actie's uitvoeren.quote:Op donderdag 15 juni 2006 13:41 schreef StarGazer het volgende:
Boontje komt om z'n loontje meneer vaessen![]()
Nederland heeft niet zo'n wet. Tekent hij voor vijf jaar, dan mag 'ie over 3 jaar gewoon vertrekken voor een mooie transfersom.quote:Op donderdag 15 juni 2006 13:42 schreef Radegast het volgende:
[..]
Tja, is nu wel even leuk, maar wat als hij Ajax over drie jaar zoiets flikt.
Hij staat natuurlijk volledig in zijn recht. Juridisch gezien doet hij niets verkeerd.quote:Op donderdag 15 juni 2006 13:43 schreef Suijk het volgende:
[..]
Laten we niet te hard juichen. Hij heeft nog niet bij Ajax getekend. Verder vind ik het jammer dat spelers dit soort actie's uitvoeren.
Hij kwam ook gratis binnen. En ik denk dat beide partijen eerst even willen aftasten.quote:Op donderdag 15 juni 2006 13:43 schreef Rixxx het volgende:
voor maar een jaar... als die gozer het een beetje goed doet loopt ie strakjes dus zo weer gratis de deur uit
Mja, zal hopelijk wel zo zijn idd, MvG weet wel wat ie doetquote:Op donderdag 15 juni 2006 13:42 schreef twi het volgende:
[..]
Zal wel een optie voor nog een jaar bij zitten. Hij is al 29 en een nog groter vraagteken dan Gabri.
We hebben al genoeg spelers voor de rechts op het middenveld. Je kan het een speler als Defour niet aandoen om hem aan te trekken als stand-in voor Gabri.quote:Op donderdag 15 juni 2006 13:40 schreef twi het volgende:
[..]
Gelukkig heeft Gabri nooit last van blessures, waardoor een backup-speler overbodig is
Hij is 18. Kom op!quote:Op donderdag 15 juni 2006 13:44 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
We hebben al genoeg spelers voor de rechts op het middenveld. Je kan het een speler als Defour niet aandoen om hem aan te trekken als stand-in voor Gabri.
Defour heb ik begrepen is toch meer een speler voor op de 10 dus stand in voor Wesley?quote:Op donderdag 15 juni 2006 13:44 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
We hebben al genoeg spelers voor de rechts op het middenveld. Je kan het een speler als Defour niet aandoen om hem aan te trekken als stand-in voor Gabri.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |