quote:Op donderdag 13 april 2006 20:26 schreef Brighteyes het volgende:
Even toch ondanks het off-topic een poezenupdate:
Even hier, ja het is off-topic maar een eigen topic voor d'r vind ik eng, alsof het echt al helemaal gedaan is met d'r. Maar het gaat dus nog steeds niet goed met mijn poesje.
De DA zei vanmiddag dat ze dus niet heel erg positief meer is. Normaal gesproken had ze toch na 3 dagen wel wat verbetering moeten laten zien ivm haar blaas maar dat is er niet. Ze druppelt wel hier en daar maar dat is hoogstwaarschijnlijk meer per ongeluk, dat ze er bijvoorbeeld op gaat zitten en zo urine naar buiten drukt.
Ik loop dus al de hele middag met de tranen heel hoog en we zijn net nog weer even bij d'r gaan knuffelen.![]()
Dat was ook het eerste dat de assistente, en later ook de DA,zei toen ik vanmiddag belde, dat het zo'n knuffelkont is.
En dat is ook wat me het meest pijn doet. Dat ik straks mss die knuffelkont een spuitje moet laten geven.![]()
En ook dat zei de DA; dat dat zo klote is in dit soort gevallen, dat het verder allemaal redelijk goed gaat met die beestjes behalve dan die kl*teblaas.
Maar goed, vanwege de druppeltjes toch nog hier en daar wilden ze het toch nog wel heel even iets langer aan kijken. Dus wat dat betreft is het nog niet helemaal duidelijk. Maar ikzelf hou er toch wel ernstig rekening mee dat het toch uiteindelijk niet goed gaat aflopen.
En ja, wat Dude vanmiddag ook al in een mailtje zei, je kan op dit moment wrsch maar beter weten of het ja of nee wordt want dit is nog veel moeilijker en dat is het ook wel. Ik ben iig al wel een beetje bezig met afscheidnemen nu...
Ja precies, dat herkennen ze makkelijk.quote:Op donderdag 13 april 2006 20:33 schreef jessie het volgende:
Ja maar het gaat er denk ik om dat het voor ambulance mensen enzo duidelijk si van he dat is een sos ketting die moeten we open maken.
Leuk!! Als ze hangen wel een foto maken hoorquote:Op donderdag 13 april 2006 20:36 schreef m@x het volgende:We hebben de schilderijen
![]()
Wat zielig BE. Ik blijf toch nog even duimen voor een goede afloop.
Ik denk dat je medische informatie niet in een gewoon medaillon moet bewaren. Daar kijken ze op zo'n moment toch niet. Ik ga even voor je googelen voor een wat hipper SOS-geval.
Ik zou het er dan net onder doen ofzo. Maar ik geef ook helemaal niets om dat soort ontsierende dingen, ik zou het zeker overwegen.quote:Op donderdag 13 april 2006 20:39 schreef jessie het volgende:
Geen augmentin op me tieten vind ik ook niks hoor beefcake![]()
Je kunt 'm ook alleen 's nachts omdoen, als je ligt te slapenquote:Op donderdag 13 april 2006 20:44 schreef jessie het volgende:
Ja die had ik ook al gezien, vond ik ook iets leuker (je had er dan ook nog gekleurde stootrandjes om enzo) Maar ik vrees dat ik daar niet tegen kan. Maar me broer heeft zo'n ding kan hem wel ff een paar dagen om doen en kijken wat de reaktie word (moet ik geen ongeluk krijgen met dat ding om hahahahaha)
En dan de volgende dag niet meer wakker wordenquote:Op donderdag 13 april 2006 20:52 schreef Spuuglokje het volgende:
[..]
Je kunt 'm ook alleen 's nachts omdoen, als je ligt te slapen
Waarom niet?quote:Op donderdag 13 april 2006 20:56 schreef MeNicole het volgende:
[..]
En dan de volgende dag niet meer wakker worden![]()
Die dingen mag je toch niet omhouden?
quote:Op donderdag 13 april 2006 20:56 schreef MeNicole het volgende:
[..]
En dan de volgende dag niet meer wakker worden![]()
Die dingen mag je toch niet omhouden?
Omdat daar een langere ketting aanzit dan aan gewone sieraden. Weet dat mijn oom ook altijd zo'n ding om had ivm aanvallen die die altijd heeft. En daar hadden ze toen bij gezegd dat je dat s'nachts niet om mag doen!!quote:
Nee dat had het niet.quote:Op donderdag 13 april 2006 21:05 schreef m@x het volgende:
Ja maar heeft dat niet te maken met die aanvallen van je oom. Dat hij tijdens zo´n aanval erin verstrikt kan raken. Als je een normaal slaappatroon hebt dan zal dat niet zo snel gebeuren lijkt mij. En zo´n ketting kan je zo lang maken als je zelf wil.
We weten weer even genoeg, dus ik haal het weer weg!!quote:Op donderdag 13 april 2006 22:15 schreef Spuuglokje het volgende:
Is de buurvrouw nog niet thuis of is er iets ernstigers, Rijstebuiltje?
Heb jij een site waar die dingen te koop zijn?quote:Op vrijdag 14 april 2006 10:00 schreef jessie het volgende:
titanium moet lukken Rewimo, daar is zo'n sos ding ook van.
Jippie, maar 50,50 euro en ook nog in zilverkleurquote:
Dora staat hier ook op. Maar Christan en Paisquote:
Hee wat leuk! Ik heb twee cursussen edelsmeden gevolgd (in Groningen), en als ik in de buurt van Schoonhoven had gewoond, had ik die opleiding zeker gedaan.quote:Op vrijdag 14 april 2006 10:12 schreef Sugar het volgende:
Mijn zus is edelsmid.
Ik ben er gaan kijken maar ben afgehaald bij het stuk waarin ze vertelden dat je in het eerste jaar ook horlogewerk met de hand moet maken. Dus zelf van die ieniemini radertjes gaan zitten figuurzagen enzo.quote:Op vrijdag 14 april 2006 10:14 schreef Spuuglokje het volgende:
Hee wat leuk! Ik heb twee cursussen edelsmeden gevolgd (in Groningen), en als ik in de buurt van Schoonhoven had gewoond, had ik die opleiding zeker gedaan.
Sugar, kan ze dan iets maken dat wel heel herkenbaar is als SOS-plaatje? Want daar gaat het om natuurlijk. Je kunt best een gewoon plaatje laten graveren maar dat wordt naar ik vrees niet herkend als BELANGRIJKE MEDEDELING.quote:Op vrijdag 14 april 2006 10:12 schreef Sugar het volgende:
Mijn zus is edelsmid. Zij maakt alles wat jullie maar willen.![]()
Dus een hippere, maar herkenbare uitvoering is zomaar ineens een optie!U roept maar.
Wel als je daar heel groot SOS op zet.quote:Op vrijdag 14 april 2006 10:18 schreef Rewimo het volgende:
Sugar, kan ze dan iets maken dat wel heel herkenbaar is als SOS-plaatje? Want daar gaat het om natuurlijk. Je kunt best een gewoon plaatje laten graveren maar dat wordt naar ik vrees niet herkend als BELANGRIJKE MEDEDELING.
Ik zat bijvoorbeeld te denken aan een plaatje in de vorm van de letters SOS waar je dan achterop de tekst kunt graveren. Het moet heel herkenbaar zijn. En als het echt mooi is vind ik het niet zo erg als het wat duurder isquote:Op vrijdag 14 april 2006 10:25 schreef Sugar het volgende:
Ik weet echt zeker dat ze daar iets origineels op kan verzinnen dat wél herkenbaar is en niet snel veel duurder dan 50 euro.
Ik bedoel maarquote:Op vrijdag 14 april 2006 12:58 schreef Sugar het volgende:
Oh en die mag ik wel, volgens mij.![]()
Dan zal het wel goedkomen.
Omdat het homo's zijn.quote:Op vrijdag 14 april 2006 13:02 schreef Sugar het volgende:
Luchtbel? Worden die mannen verliefd op elkaar? In die film?
Ik vroeg niet waarom.quote:
Wel! wel! het stond er echt.quote:Op vrijdag 14 april 2006 13:03 schreef Sugar het volgende:
[..]
Ik vroeg niet waarom.![]()
Maar dat stond dus niet in de omschrijving die ik las (andere dan jouw link).
Ze zijn gemaakt van metaal met een polyester coating, dus als het goed is komt je huid niet in contact met het metaal. Ik weet alleen niet zeker of de achterkant ook gecoat is, dat zou ik even na moeten vragen. Maar wat Jessie zegt is wel waar, zo'n SOS ketting valt wel meer op dan zo'n hangertje.quote:Op vrijdag 14 april 2006 09:58 schreef Rewimo het volgende:
Ladybos, waarvan zijn die hangers gemaakt (als ik ook even mee mag liften)? Ik ben net als Jessie hartstikke allergisch voor alle metalen behalve goud.
Ik heb er ervaring meequote:Op vrijdag 14 april 2006 15:02 schreef E.T. het volgende:en voor de 5e keer binnen een maand staat onze auto bij de garage
![]()
Steeds weer hetzelfde probleem![]()
En 't is allemaal wel garantiewerk, dus het kost niks... Maar het gezeik ben ik nu wel zat. En dat ik niet meer op m'n auto durf te vertrouwen. Ik durf amper nog wat af te spreken of anders met het voorbehoud "als de auto normaal doet".
Afgelopen maandag hebben ze nog dat hele gedoe met cylinders en bougies enzo vervangen en vanmiddag ging 't weer mis.
Gelukkig wel een leenauto mee, maar toch![]()
Gelukkig zijn er nog genoeg fatsoenlijke mensenquote:Op vrijdag 14 april 2006 17:40 schreef Brighteyes het volgende:![]()
Soms bestaat er ook nog geluk!
Blijkbaar ben ik hem verloren bij het in de auto stappen net!
Er belt heel lief een meneer aan dat die een camera gevonden heeft en of het de onze is. Hij herkende het huis van de fotos.Zo lief!
Ik had wel in en om de auto gekeken, maar niet bij de plek waar ik net stond.
Oh men... echt een pak van mijn hart!
Jessie bedoelt PTAquote:
We hebben aantal maanden geleden een huisje gehuurdmaar dat viel lichtelijk tegen. Althans het huisje was prima, het zwembad stelde alleen niet zoveel voor. En nu met die aanbiedingen van centerparcs is dat ook helemaal niet zo duur. Maar goed heb nog even paar daagjes om na te denken, rond te neuzen op internet en te vergelijkenquote:Op vrijdag 14 april 2006 20:24 schreef renzell het volgende:
Tex; huur lekker een huisje ergens. Dan kun je zelf koken en doen met Noah wat je fijn vindt. Ik ben net enorm aan het zoeken geweest onmdat vriendlief er een paar dagen tussenuit gaat (beetje overspannen) en er zijn echt fantastische aanbiedingen. Je kunt vaak in zo'n huisjespark ook kinderbedjes huren ed. Goede site is vakantie.pagina.nl Je kijkt dan gewoon bij huisjes en klikt verder op de verschillende parken. Is echt voor 150 euro ofzo wel te doen als je even zoekt. sander gaat nu zelfs 3 nachten weg voor 67 euro. Bizar weingi dus!!! Succes. Ben benieuwd.![]()
quote:
Die tas gaat echt gelijk de deur uit.quote:Op vrijdag 14 april 2006 19:05 schreef E.T. het volgende:
Wat een geluk BE!Misschien tijd voor een tas met een rits?
![]()
Veel plezier met kroelen met je poezebeest!
Ik ben even nieuwsgierigquote:Op vrijdag 14 april 2006 14:20 schreef m@x het volgende:
Wij hebben net kennis gemaakt met ons nieuwe buurjongetje. Onze buurvrouw heeft een kindje uit China geadopteerd en gisteren zijn ze samen teruggekomen. Hij is maar 6 maandjes ouder dan Kai dus als ze elkaar leuk vinden kunnen ze straks lekker samen spelen.
Ik heb net in/op de online brochure gekeken, maar ik kan alleen 20 inch fietsjes vinden..quote:Op zaterdag 15 april 2006 14:24 schreef jessie het volgende:
We krijgen net de folder van de hema. Staan leuke kinderfietsjes in (16 inch) En nog eens 15 procent korting stickers. Ik ga disndag gelijk kijken want de meisjesuitvoering is bet wel erg leuk (lime met turkois) en komt dan op 75 euro.
De onlinefolder is de huidige folder..die loopt nog tot en met vandaag....de folders die thuis zijn bezorgd zijn de nieuwe folders voor volgende week..quote:Op zaterdag 15 april 2006 15:09 schreef Jonnetje het volgende:
[..]
Ik heb net in/op de online brochure gekeken, maar ik kan alleen 20 inch fietsjes vinden..
Zijn dat dezelfde of bedoel je die niet?
(oh wacht, kan ook nog wezen dat het een plaatselijke aanbieding is?)
Die heb ik wel maar die kan ik hiervandaan nog niet plaatsen. Even geduld tot maandagquote:Op zaterdag 15 april 2006 16:29 schreef jessie het volgende:
Rewimo fotooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Gewoon naar de klantenservice van één (of van allebeiquote:Op zaterdag 15 april 2006 18:44 schreef E.T. het volgende:
Ik krijg nooit de Hema-folder (terwijl er toch twee hema's op loopafstand zitten). Dus ook geen 15% stickers
Vergeet hem dan niet mee te nemen he!quote:Op zondag 16 april 2006 09:49 schreef jessie het volgende:
Hopelijk hangt ie er nog en dan plak ik er een 15 procent korting sticker op.
Wij hadden een bedrijfsfeestje van Marco zijn werk, straks gaan we Thijs weer ophalenquote:Op zaterdag 15 april 2006 12:48 schreef jessie het volgende:
Waar ga je heen dan Bar? Een weekend weg zonder Thijs?
das mijn tekstquote:Op zondag 16 april 2006 09:26 schreef snoopy het volgende:
Wij gaan straks paasbrunchen bij opa en oma.
Ik ben snotverkouden met hoofdpijn. Jammer.
Cas is net wakker, dus wij komen wat laterquote:Op zondag 16 april 2006 11:12 schreef Spuuglokje het volgende:
Klinkt weer gezellig, Jessie![]()
Wij gaan pas tegen vier uur naar mijn schoonouders. Kan ik me er de hele dag nog geestelijk op voorbereiden
He heerlijk, zo'n jongetje dat wil uitslapen. * Spuuglokje is jaloersquote:Op zondag 16 april 2006 11:12 schreef moussy het volgende:
[..]
Cas is net wakker, dus wij komen wat later![]()
Tristan heeft dat ook als een dag extreem vol indrukken was. Zoals laatst een keer, toen hij bij het kdv intensief buitengespeeld had met Dominique.'s Nachts hoorde je Tristan roepen: 'Dominique! Kijk uiuiuiuiuiuit! Waar ben je dan? Daar kom ik aaaaaaan!' Enzovoorts.quote:Op zondag 16 april 2006 08:24 schreef Luchtbel het volgende:
Jolie slaapt ook nog maar die werd vannacht een keer helemaal overstuur wakker. 'Ria wa ben je? Koekoek?' en dan niet op het leuke toontje waar het normaal mee gaat maar gillend
Wij gaan vandaag ergens eten en voor de rest even helemaal niks, lekker![]()
Ik ga me lekker volvreten met afbakbroodjes met allemaal lekkere soorten brie en schimmeltenenkaas en filet, en roomkaasjesquote:Op zondag 16 april 2006 12:33 schreef Luchtbel het volgende:maar Mous de grote vraag is nu; heb je wel wat lekkers in huis?
heerlijk, de eerste de beste die nog tegen me gaat katten gaat hier kruipend op zn tandvlees vandaanquote:Op zondag 16 april 2006 12:38 schreef Luchtbel het volgende:
Oh nou dat scheelt al weer wat tochmisschien juist wel goed. Lekker rustig thuis alleen
quote:Op zondag 16 april 2006 12:45 schreef Spuuglokje het volgende:
Ik heb nog een héérlijk brieachtig geitenkaasje in de koelkast van de bijkeuken liggenHet stinkt verschrikkelijk als die koelkast opengaat, vandaar dat ie niet in de keukenkoelkast ligt
Die gaat straks op een afbakbroodje!
Ik twijfelde tussen 1 tussen mn tong en mn hierodaaro, maar dat durf ik toch nietquote:Op zondag 16 april 2006 13:28 schreef coolbabe het volgende:
Weet ik nog niet, ik twijfel tussen m`n tepel en de onderkant van m`n navel
quote:Op zondag 16 april 2006 13:35 schreef moussy het volgende:hierodaaro
Tepel lijkt mij anders net zo gevoelig als tong... Oeh aaaaah ik krijg al pijnscheuten als ik er alleen maar aan dénk. En dan heb ik het maar helemaal niet over hierodaaro oewauwaaaaahquote:Op zondag 16 april 2006 13:37 schreef coolbabe het volgende:
In je downunder is ook wel gaaf, al weet ik ook niet of ik dat wel durf
Tong durf ik helemáál niet, sinds ik bijna tegen de vlakte ging bij m`n labret
Poes vindt het heerlijk thuis, ze is nog aanhankelijker dan ze al was. Maar toch... ik heb er een hard hoofd in. Wat ook heel jammer is, is dat ze behoorlijk urine lekt en dus loop ik neurotisch met glorix doekjes rond waar ik me dan weer een klein beetje schuldig over voel, maar aan de andere kant... ik ga niet mijn hele huis onder laten piesen zeg maar.quote:Op zondag 16 april 2006 10:48 schreef snoopy het volgende:
Hoe gaat het met de poes BE? Vindt ze het lekker thuis?
Tepel schijnt pijnlijker te zijn dan tongquote:Op zondag 16 april 2006 13:57 schreef Spuuglokje het volgende:
[..]
Tepel lijkt mij anders net zo gevoelig als tong... Oeh aaaaah ik krijg al pijnscheuten als ik er alleen maar aan dénk. En dan heb ik het maar helemaal niet over hierodaaro oewauwaaaaah![]()
Ik ben bang dat ie niet meer lekker is na een nacht in een of ander ongekoeld postcentrumquote:Op zondag 16 april 2006 15:24 schreef m@x het volgende:
Spuuglokje, mocht je nog wat kaas overhebben (geiten of koeien, maakt mij niet uit), stuur dan maar wat deze kant op. Ik heb van al die lekkere dingenposts wel trek gekregen.
Ik nu weer wel, van de shoarmaboer dan en weet meteen waarom ik het nooit at, slurpende darmenquote:Op zondag 16 april 2006 19:47 schreef coolbabe het volgende:
Lekker Moussy..shoarma. Dat heb ik al in geen jaren meer gegeten
quote:Op zondag 16 april 2006 20:55 schreef Luchtbel het volgende:
Wij hebben bij de ouders van mijgegeten want dat is weer een beetje goed enzo
drie keer is scheepsrecht mag ik hopen
![]()
![]()
M@x had je dat schilderij nou 'gewonnen' van de week dan?
diequote:Op zondag 16 april 2006 20:55 schreef Luchtbel het volgende:
Wij hebben bij de ouders van mijgegeten want dat is weer een beetje goed enzo
drie keer is scheepsrecht mag ik hopen
![]()
![]()
M@x had je dat schilderij nou 'gewonnen' van de week dan?
Ow, dat wil ik eigenlijk al zoooo lang, maar A durf ik niet B vind mijn man het niet echt mooi geloof ik en C kon het niet echt op mijn werk.... maar ik vind het zoooooo mooooooiii!!!quote:Op zondag 16 april 2006 19:47 schreef coolbabe het volgende:
Labret is zo onder je lip jessie
[afbeelding]
Lekker Moussy..shoarma. Dat heb ik al in geen jaren meer gegeten
quote:Op zondag 16 april 2006 22:12 schreef Syrena het volgende:
Ik vond gisteravond toen ik mijn tas gingd droppen een paasei aan de deur, van de bewonerscommissie. 25 juni is de eerste bewoners-BBQ... *nog niet weet welke smiley ik daarvoor moet gebruiken*...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |