quote:Op donderdag 16 maart 2006 00:51 schreef Mauro het volgende:
Probeer het eens bij mij.
2 kratten bier en ik zal mijn best doen
gevonden.quote:Op donderdag 16 maart 2006 01:12 schreef CocaColaLight het volgende:
[..]
[afbeelding][afbeelding]
Goed genoeg?
@blackbully
probeer het hier eens
Nite nite allemaal
Met Grolsch komt het niet goedquote:Op donderdag 16 maart 2006 01:12 schreef CocaColaLight het volgende:
[..]
[afbeelding][afbeelding]
Goed genoeg?
@blackbully
probeer het hier eens
Nite nite allemaal
met beugels wel. die zijn lekkkkerquote:
Op dat tijdstip lag ik in bedquote:Op donderdag 16 maart 2006 00:30 schreef CocaColaLight het volgende:
Mijn complimenten je bent sneller dan Xilantof met het openen van een nieuw topic
Iemand trouwens enig idee waar ik een stralend blauwe hemel voor zondag kan bestellen?
Hoezo dan?quote:Op donderdag 16 maart 2006 08:15 schreef Ynske het volgende:
Het is een rotdag, zeg ik je, een rotdag vandaag
voel me niet lekker, dr is weer een oorontsteking aan t doorzetten, keel doet pijn, geen zin om te werken, moet toch gebeuren, tis koud buiten, moet vanmiddag een vrachtwagen leeg gaan schouwen. kortom een rotdag...quote:
Owh das idd allemaal best klotequote:Op donderdag 16 maart 2006 08:19 schreef Ynske het volgende:
[..]
voel me niet lekker, dr is weer een oorontsteking aan t doorzetten, keel doet pijn, geen zin om te werken, moet toch gebeuren, tis koud buiten, moet vanmiddag een vrachtwagen leeg gaan schouwen. kortom een rotdag...
met misschien, heel misschien een fijne afsluiter dat ik kan gaan tutten en een beetje tot rust komen bij iemand, en anders is t een echte rotdag
dat hoop ik ookquote:Op donderdag 16 maart 2006 08:22 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Owh das idd allemaal best klote
Maar hopen op die fijne afsluiter dan hé![]()
Nouja, volgens de planning moeten we eind juni klaar zijn (dan zijn de presentaties enzo). We lopen iets achter op schema, maar volgens mij is dat atlijd zoquote:Op donderdag 16 maart 2006 08:24 schreef Ynske het volgende:
[..]
dat hoop ik ook
hoever ben je nu met afstuderen?
Als je zo iets eens wil proberen, ik heb nog een antieke versie daar van liggen waarmee je afdrukt via een draadontspanner, ik weet niet of dat werkt op een dsrl maar het is in iedergeval een verstelbaar schouder statief. Ik heb die op marktplaats regelmatig gezien voor een prikkie.quote:Op donderdag 16 maart 2006 08:15 schreef Ynske het volgende:
@ultra_ivo, die wat je bij de meet bij je had?
is t niet mogelijk om daar nog mee te trillen? dat vroeg ik me toen ook al af
Jij komt niet uit het "oosten des lands" zeg maar?quote:Op donderdag 16 maart 2006 01:17 schreef prupke het volgende:
[..]
Met Grolsch komt het niet goed
Oh, dit is Mauro btw
hier komt het beste bier vandaanquote:Op donderdag 16 maart 2006 08:45 schreef CocaColaLight het volgende:
[..]
Jij komt niet uit het "oosten des lands" zeg maar?
Brand is ook nog wel te doen. Hier aan de rand van de veluwe heeft een verdwaalde kroeg eigenaar zo af en toe oranjeboom in zijn tap zitten.quote:Op donderdag 16 maart 2006 08:47 schreef Ynske het volgende:
[..]
hier komt het beste bier vandaan
[afbeelding]
alleen jammer dat de rechter toren gehalveerd gaat worden
oranjeboom is koppijnbierquote:Op donderdag 16 maart 2006 08:49 schreef CocaColaLight het volgende:
[..]
Brand is ook nog wel te doen. Hier aan de rand van de veluwe heeft een verdwaalde kroeg eigenaar zo af en toe oranjeboom in zijn tap zitten.
Yep, dat heb ik gemerkt na 1 avondje en de volgende morgen moest eerst die gigantische tumor verwijderd worden uit mijn hoofd.quote:
ik weet nog niet precies wat ik wil, maar aangezien ik door omstandigheden met mijn 70-300 lens behoorlijk tril was ik me aan t afvragen of dat een optie is.quote:Op donderdag 16 maart 2006 08:36 schreef PoseidonVS het volgende:
[..]
Als je zo iets eens wil proberen, ik heb nog een antieke versie daar van liggen waarmee je afdrukt via een draadontspanner, ik weet niet of dat werkt op een dsrl maar het is in iedergeval een verstelbaar schouder statief. Ik heb die op marktplaats regelmatig gezien voor een prikkie.
Ik gebruik dat ding met 300mm+ lenzen om met wat langere sluitertijden toch uit de hand te kunnen schieten.
quote:Op donderdag 16 maart 2006 09:13 schreef Kleintje het volgende:
Goedemorgen!!!!!
Mag ik ff op mijn blonde vraag terugkomen.
Wist wel het verschil tussen de 50 mm. en een telelens, maar wat doet een groothoek eigenlijk, dat wist ik dus niet.
En wanneer gebruik je die....
Snappu???
bronquote:3-Ogen van de mens en ogen van de camera
Onze ogen hebben een vaste brandpuntafstand, overeenkomend met die van een normale lens (50mm voor een 35mm camera systeem en 150mm voor een 4x5 systeem). Camera's hebben geen vaste lenzen (behoudens enkele direct klaar camera's). In plaats daarvan hebben zij verwisselbare lenzen of zoomlenzen. Mensen zien altijd dezelfde gezichtshoek. We kunnen wel onze aandacht richten op een klein deel van ons gezichtsveld, maar het veld blijft onveranderd. Als we de wereld door een camera bekijken kunnen we het gezichtsveld variëren door de lens te veranderen. Hoeveel een camera ziet hangt af van de brandpuntafstand van de lens die er op zit.
Als we door een camera met een telelens kijken, lijkt het alsof onze ogen in telelenzen veranderen (hetzelfde gebeurt als we door een verrekijker kijken). Kijken we door een camera met een groothoeklens dan verbreedt ons gezichtsveld zich voorbij datgene wat we normaal kunnen waarnemen. De Linhof Multifocus zoeker die ik in het artikel over Compositie heb besproken, doet dit allemaal in de meest compacte vorm.
Een camera - en een set met groothoek-, normaal- en telelens - kan dus ons gezichtsveld uitbreiden tot over de menselijke beperkingen. Door gebruik te maken van lenzen kunnen we breder kijken dan normaal of we kunnen verder kijken dan normaal. We kunnen dan ons gezichtsveld aanpassen. Ons zicht wordt zowel verbeterd als vergroot. Nieuwe mogelijkheden openbaren zich voor ons: we kunnen de wereld bekijken op een manier die onmogelijk is voor het menselijk oog alleen.
In termen van esthetica betekent dit dat de fotografie unieke mogelijkheden biedt om de wereld in beeld te brengen. Natuurlijk kan deze techniek - als je die eenmaal hebt ontdekt - ook met andere media worden toegepast. Zo is een tafereel ook te schilderen alsof je het door een groothoeklens hebt gezien. Toch ben ik van mening dat je eerst het tafereel door een groothoeklens zou moeten hebben gezien voordat je aan zo'n schilderij kunt beginnen. (Een bolle spiegel benadert het effect van een groothoeklens vrij redelijk en is dus ook te gebruiken).
slinger jij je MSN eens aan? Heb misschien wel een leuk ideetjequote:Op donderdag 16 maart 2006 09:20 schreef Kleintje het volgende:
Ah, dat is ook leuk foto's maken als ze zelf amper interesse hebben....
Ynske, tnx.
Had gisteren van P ook al een mooie link gehad die ik even moet doorlezen...
Jij wou ook al gratis foto's?quote:Op donderdag 16 maart 2006 09:23 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
slinger jij je MSN eens aan? Heb misschien wel een leuk ideetje
bikkelquote:Op donderdag 16 maart 2006 09:37 schreef PdeHoog het volgende:
Goeiemorgen![]()
Na mijn ijverige werkactie van gisteren tot 00:00ben ik inmiddels weer fit en vrolijk op kantoor en ga ik managers onblij maken met allerlei nieuws dat ze niet kunnen gaan waarderen
Managers niet blij maken, en de schuld bij henzelf leggen is nog leuker!quote:Op donderdag 16 maart 2006 09:38 schreef Ynske het volgende:
[..]
bikkel
maar goed managers niet blijmaken is altijd leuk
dat bedoelde ik ook eigenlijkquote:Op donderdag 16 maart 2006 09:44 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Managers niet blij maken, en de schuld bij henzelf leggen is nog leuker!
Daarom maken ze PdH binnenkort ook manager van zijn eigen buro tafel.quote:Op donderdag 16 maart 2006 09:44 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Managers niet blij maken, en de schuld bij henzelf leggen is nog leuker!
Friesland is nog steeds onderdeel van Nederland hoor.quote:Op donderdag 16 maart 2006 10:05 schreef Kleintje het volgende:
Even een vraagje hier...
Stel dat ik in het buitenland wil gaan wonen... hoe ga ik dat dan het beste aanpakken?
Ik moet weten of ik mijn werk vanuit het buitenland kan doen, moet er wat vinden om te wonen...
Ik zie door de bomen het bos niet meer.
Moet ook die taal gaan leren....
ik denk dat het handig is om eens informatie op te vragen bij het Nederlands consulaat van het land waar je naar toe wilt gaanquote:Op donderdag 16 maart 2006 10:05 schreef Kleintje het volgende:
Even een vraagje hier...
Stel dat ik in het buitenland wil gaan wonen... hoe ga ik dat dan het beste aanpakken?
Ik moet weten of ik mijn werk vanuit het buitenland kan doen, moet er wat vinden om te wonen...
Ik zie door de bomen het bos niet meer.
Moet ook die taal gaan leren....
goh dit zou nog eens wat zijn voor FOTquote:Op woensdag 15 maart 2006 23:55 schreef iteejer het volgende:
We hebben een primeur: als eerste forum op Fok! heeft Truth nu de mogelijkheid om filmpjes en.of plaatjes te uploaden naar onze eigen Truth filespace op één van de Fokservers (Nandorin, om precies te zijn).![]()
Hoe gaat dit? Voorlopig kunnen alleen de mods van deze mogelijkheid gebruik maken, dit hebben we zo gedaan vanuit veiligheids-overwegingen. Je kunt dus je plaatjes en filmpjes, als je die zelf niet kan hosten of als die op een plek staan waar ze niet lang zullen blijven, bij ons uploaden. De mods hier hebben de gegevens waarmee ze middels FTP kunnen uploaden.
Waarom zou ik dat doen? Omdat je bv wel foto's hebt, maar geen plek om ze te hosten. Of je ziet ergens een filmpje op een site waar die maar even zal staan. Je wilt zeker stellen dat dat filmpje bewaard wordt - dan kun je die dus daar neerzetten. Als dat materiaal is wat van een andere site afkomstig is, vraag dan wel even of we die mogen mirrorren. Wel zo netjes, en het kan je een aanklacht schelen
Dat wordt dan een derde mod, want uiteraard moeten we resizen, uploaden, linkje doorgeven, en dan ook nog eens de mod uithangen.quote:Op donderdag 16 maart 2006 10:15 schreef Ynske het volgende:
[..]
goh dit zou nog eens wat zijn voor FOT
geen last van kikkers of andere hosts die t niet meer doen
hahaah dat is mogelijkquote:Op donderdag 16 maart 2006 10:26 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Dat wordt dan een derde mod, want uiteraard moeten we resizen, uploaden, linkje doorgeven, en dan ook nog eens de mod uithangen.
Ondanks edits en een sticky kan de helft van de posters nog steeds niet resizen. Dat wordt een uitdaging bij het aanleveren...quote:Op donderdag 16 maart 2006 10:27 schreef Ynske het volgende:
[..]
hahaah dat is mogelijk
maar neej joh, geresized aanleveren, anders niet uploaden
De wedstrijd is van Sub. Die geeft ie echt niet uit handen.quote:en als die derde mod toch komt, kan die sub helpen met de wedstrijd
wat ik heel jammer vind is dat bij foto 1 de mensen niet vanuit de hoeken komen allemaal, maar goed das persoonlijkquote:Op donderdag 16 maart 2006 10:42 schreef Puckzzz het volgende:
toch ff twee foto's spammen van gisteren:
[afbeelding]
[afbeelding]
verder heb ik niet veel eigenlijk....
foto 2 is er door het resizen niet beter op geworden, op groter formaat zie je haar ogen wel redelijk goed.quote:Op donderdag 16 maart 2006 10:45 schreef Ynske het volgende:
[..]
wat ik heel jammer vind is dat bij foto 1 de mensen niet vanuit de hoeken komen allemaal, maar goed das persoonlijk
en bij foto 2 jammer dat haar linkeroog wegvalt in de schaduw van haar haren
verder tofwilde dat ik dat kon, maar goed, ben te onzeker als mensen erbij zijn enzo
Ik vind de eerste foto nog wel spontaan overkomen.quote:Op donderdag 16 maart 2006 10:42 schreef Puckzzz het volgende:
toch ff twee foto's spammen van gisteren:
[afbeelding]
[afbeelding]
verder heb ik niet veel eigenlijk....
nah ze waren wel aardig enzo, maar de concentratie was een beetje ver te zoeken.quote:Op donderdag 16 maart 2006 10:48 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
Ik vind de eerste foto nog wel spontaan overkomen.
De tweede foto is wel leuk, maar heeft geen swung zeg maar.
Maar je had al verteld dat er niet veel uit hun kwam.
Aan relatie geschenken heb je niet zo veel, als je geen gevoel van waardering hebt tijdens het shooten.quote:Op donderdag 16 maart 2006 10:54 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
nah ze waren wel aardig enzo, maar de concentratie was een beetje ver te zoeken.
Kijk we hebben een lekker flesje wijn gekregen als bedankje e.d. dat is natuurlijk hartstikke attent
copycatsquote:Op donderdag 16 maart 2006 10:15 schreef Ynske het volgende:
[..]
goh dit zou nog eens wat zijn voor FOT
geen last van kikkers of andere hosts die t niet meer doen
Beter goed gejat dan zelf slecht gemaaktquote:
ik neem aan dat je mijn foto's bedoeldquote:Op donderdag 16 maart 2006 11:25 schreef Shark.Bait het volgende:
ze kijken zo lief, they ain't got 'attitude'
Dat had ik eigenlijk wel verwacht
liepen prupke en kleintje nog vrij rond buiten om die tijdquote:Op donderdag 16 maart 2006 11:36 schreef blackbully het volgende:
is niet veel geowrden maar zijn wel 6 stuks aan wild tegen gekomen dus dat was dan wel weer geinig.
zie wel plaatje voor me war het dinsdag ideaal voor was met de volle maan en wild volkquote:Op donderdag 16 maart 2006 11:48 schreef blackbully het volgende:
we waren photophoria-wild aan het schieten.
1 wisten we presies te vinden de rest was wat lastig maar lagen met een groep lekker onder een boom.
ehm... dan bel je om twaalf uur een taxi, en vertel je ze waar ze die 35 euri mogen frommelen?quote:Op donderdag 16 maart 2006 12:04 schreef Toeps het volgende:
Hoi.
Ik heb gisteren tot 4 uur 's nachts in de kou op de set gestaan, terwijl het castingbureau me had verteld dat het binnen was, en tot middernacht. Voor 35 euro.
Kortom, ik ben ziekelijk en doodmoe.
Zitten er zoveel Hongaro chicks in Nederland, dat ze nu Nederlandse chicks naar Hongarije halen?quote:Op donderdag 16 maart 2006 12:13 schreef Kleintje het volgende:
Ik wou net zeggen.
Ik zou dan dus gewoon weggaan.
Ik word zo teruggebeld door het Nederlandse consulaat in Hongarije.
Hij ging even iets voor me uitzoeken...
welkom in het harde wereldje van uitbatingquote:Op donderdag 16 maart 2006 12:04 schreef Toeps het volgende:
Hoi.
Ik heb gisteren tot 4 uur 's nachts in de kou op de set gestaan, terwijl het castingbureau me had verteld dat het binnen was, en tot middernacht. Voor 35 euro.
Kortom, ik ben ziekelijk en doodmoe.
verhuizen naar hongarije??quote:Op donderdag 16 maart 2006 12:13 schreef Kleintje het volgende:
Ik wou net zeggen.
Ik zou dan dus gewoon weggaan.
Ik word zo teruggebeld door het Nederlandse consulaat in Hongarije.
Hij ging even iets voor me uitzoeken...
heb jij al wat resultaten van gisteren?quote:Op donderdag 16 maart 2006 12:22 schreef Mauro het volgende:
Net een naar mijn idee leuke foto gepost in Fotowedstrijd discussietopic Maart 2006, deel 2, de nacht
Misschien dat ik idd. die kant op wil.quote:Op donderdag 16 maart 2006 12:31 schreef Muk het volgende:
[..]
verhuizen naar hongarije??
je weet dat buiten siofok hongarije een soort groningen is?
Ben aan het soepen. Alvast een leuke peleng bewerkt en net een tweede.quote:Op donderdag 16 maart 2006 12:31 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
heb jij al wat resultaten van gisteren?
ow... waarvoor diende die medische keuring?quote:Op donderdag 16 maart 2006 12:48 schreef Kleintje het volgende:
Wil wel, maar ben niet door de medische keuring gekomen.
Dus... bij die werkgever zit het er niet in en de banen liggen niet voor het oprapen...
quote:Op donderdag 16 maart 2006 12:48 schreef Kleintje het volgende:
Wil wel, maar ben niet door de medische keuring gekomen.
Dus... bij die werkgever zit het er niet in en de banen liggen niet voor het oprapen...
Sja, dan heb ik verlies. Heb het dus maar gewoon afgemaakt, maar de volgende keer als ze me bellen krijgen ze een kruisverhoor, voordat ik ga!quote:Op donderdag 16 maart 2006 12:11 schreef Muk het volgende:
[..]
ehm... dan bel je om twaalf uur een taxi, en vertel je ze waar ze die 35 euri mogen frommelen?
let er vooral op dat er geen irritante zware slagschaduwen in haar gezicht voorkomen, en dat je geen afgehakte ledematen krijgt.quote:Op donderdag 16 maart 2006 14:07 schreef Quinazoline het volgende:
Hoi.
Ik ga vanavond onverwacht een protretreeks van een vriendin maken. Ze speelt in een toneelstuk en van 17-19 uur is de zaal leeg en zit ze daar te wachten tot de voorstelling begint. Ik ga dan foto's van haar maken. Er is dus allerlei licht ed. aanwezig. Waar ik moet ik op letten bij het nemen van de foto's? Ik heb nog nooit zoiets gedaan, dus het is echt een experiment. Wat moet ik met het licht doen? Wat moet ik belichten? Zijn er nog andere dingen heeeel erg belangrijk?
Hou het licht eenvoudig. Dat werkt het beste, tenzij je veel ervaring hebt. Hoe dan ook zullen toneelspots meestal hoog hangen, dus zo gek veel te kiezen zal je niet hebben. Probeer haar gezicht te belichten, maar let op dat je niet in haar ogen schijnt, want dan gaat ze met haar ogen knijpen. Probeer om die reden hoe dan ook niet al te fel licht te gebruiken. Neem een statief mee, zodat je je wat langere belichtingstijden kunt permiteren.quote:Op donderdag 16 maart 2006 14:07 schreef Quinazoline het volgende:
Hoi.
Ik ga vanavond onverwacht een protretreeks van een vriendin maken. Ze speelt in een toneelstuk en van 17-19 uur is de zaal leeg en zit ze daar te wachten tot de voorstelling begint. Ik ga dan foto's van haar maken. Er is dus allerlei licht ed. aanwezig. Waar ik moet ik op letten bij het nemen van de foto's? Ik heb nog nooit zoiets gedaan, dus het is echt een experiment. Wat moet ik met het licht doen? Wat moet ik belichten?
Doe het allebei lekker op je gemak. Have fun. Daar worden je foto's het mooist van.quote:Zijn er nog andere dingen heeeel erg belangrijk?
yepzquote:Op donderdag 16 maart 2006 14:16 schreef Quinazoline het volgende:
Die slagschaduwen krijg je als het licht maar van 1 kant komt, toch?
wat voor camera heb je?quote:Op donderdag 16 maart 2006 14:07 schreef Quinazoline het volgende:
Hoi.
Ik ga vanavond onverwacht een protretreeks van een vriendin maken. Ze speelt in een toneelstuk en van 17-19 uur is de zaal leeg en zit ze daar te wachten tot de voorstelling begint. Ik ga dan foto's van haar maken. Er is dus allerlei licht ed. aanwezig. Waar ik moet ik op letten bij het nemen van de foto's? Ik heb nog nooit zoiets gedaan, dus het is echt een experiment. Wat moet ik met het licht doen? Wat moet ik belichten? Zijn er nog andere dingen heeeel erg belangrijk?
Nikon D50quote:
Je hebt er geen ervaring voor nodig, alleen extra geheugenquote:Op donderdag 16 maart 2006 14:33 schreef Quinazoline het volgende:
[..]
Nikon D50
Ik heb nog nooit in RAW geschoten, moet ik dat dan toch doen?
Maar om er naderhand iets nuttigs mee te doen zul je er toch wel iets van moeten weten. Kheb 1GB geheugen, dat moet wel lukken dan toch?quote:Op donderdag 16 maart 2006 14:44 schreef Vliegvrager het volgende:
[..]
Je hebt er geen ervaring voor nodig, alleen extra geheugen
in RAW geldt ongeveer 1MP=1MB, dus met 1 GB kom je een heel end hoor. Een D50 is 6 MB denk ik? Kan je ruim 150 foto's maken.quote:Op donderdag 16 maart 2006 14:46 schreef Quinazoline het volgende:
[..]
Maar om er naderhand iets nuttigs mee te doen zul je er toch wel iets van moeten weten. Kheb 1GB geheugen, dat moet wel lukken dan toch?
er zijn speciale lenzendoekjes maar het gaat net zo goed met een brillendoekje (dan wel de zachte)quote:Op donderdag 16 maart 2006 15:10 schreef Quinazoline het volgende:
Ow en nog 1 ding: hoe krijg ik de opgedroogde waterdruppels van mn uv-filter? Mag dat voorzichtig met een brillenpoetsdoekje (denk het niet toch?) of moet ik met dat blaasbalgje-met-kwastje gaan zitten prutsen?
t-shirt kan ookquote:Op donderdag 16 maart 2006 15:12 schreef Ynske het volgende:
[..]
er zijn speciale lenzendoekjes maar het gaat net zo goed met een brillendoekje (dan wel de zachte)
en raar maar waar heet water, en dan zacht droogdeppen met theedoek werkt ook
en afwasmiddel, maar dat heb ik niet gezegd
jij bent Quizen!quote:
* Ynske onderbreekt de galmquote:Op donderdag 16 maart 2006 17:54 schreef HMaster-II het volgende:
* HMaster-II Laat een speld vallenVolgens mij galmt het hier over een uur nog na van de leegte.
* schrikt zich het leplazerusquote:
quote:Op donderdag 16 maart 2006 17:57 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
* schrikt zich het leplazerus![]()
Jij stond de hele tijd achter me![]()
he shitquote:Op donderdag 16 maart 2006 18:02 schreef HMaster-II het volgende:
Hartslag van 300 over 80 nu..
Trouwens; mag ik hier ook een overleden huishond melden?? Het zit echt in de lucht.. damn
quote:Op donderdag 16 maart 2006 18:02 schreef HMaster-II het volgende:
Hartslag van 300 over 80 nu..
Trouwens; mag ik hier ook een overleden huishond melden?? Het zit echt in de lucht.. damn
quote:
Die ja. Daarmee kan ik met een 85mm lens zakken tot 1/20 en bij de 500mm heb ik de 1/125 al makkelijk gehaald. Maar goed, ik ben geen referentie, heb een behoorlijk vaste hand.quote:Op donderdag 16 maart 2006 08:15 schreef Ynske het volgende:
@ultra_ivo, die wat je bij de meet bij je had?
is t niet mogelijk om daar nog mee te trillen? dat vroeg ik me toen ook al af
Godver...quote:Op donderdag 16 maart 2006 20:58 schreef Quinazoline het volgende:
Nou dan doe ik ook mee: Ik hoor net dat m'n oom overleden is. 59 jaar.
Nou dat had ik gister inderdaad....quote:Op donderdag 16 maart 2006 21:00 schreef Ynske het volgende:
[..]
Godver...
Hey gecondoleerd, en sterkte
zo en NU moet t afgelopen zijn met al die mensen en dieren die sterven
Jee hebben jullie dat ook als je de griep of zo hebt dat je zo emotioneel als een kweet neit wat bent?
kan gewoon niets verdragen en heb steeds dat ik tegen mijn tranen zit te vechten
Ook gecondoleerd Quinaz.quote:Op donderdag 16 maart 2006 20:58 schreef Quinazoline het volgende:
Nou dan doe ik ook mee: Ik hoor net dat m'n oom overleden is. 59 jaar.
Ik heb net heel lang behang staan plukken, maar dat tempert mijn stuiteren nietquote:Op donderdag 16 maart 2006 21:59 schreef CocaColaLight het volgende:
Voor de rest sluit ik me bij Xilantof wat het vrolijk zijn betreft. Alleen dat actief zit er niet meer in na 1,5 uur sportschool.
mischien moet je dat dan juist niet doen, weglopen voor je problemen helpt meestal niet.... soms wel.quote:Op donderdag 16 maart 2006 21:42 schreef Kleintje het volgende:
Gecondoleerd Quinaz.
Hier geen drama's.
Maar wel iemand die met zichzelf in de knoei zit en die het liefst vandaag nog gaat emigreren..
Eensch.quote:
Iddquote:Op donderdag 16 maart 2006 23:16 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Eensch.![]()
Kom op jongens, het is kutnieuws, maar het is ook lente aan het worden! De dagen worden langer!![]()
ahh ook een shoot zaterdagquote:Op donderdag 16 maart 2006 23:18 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
IddEn ik heb dit weekend twee shoots en volgende week ook weer eentje
Ik doe de jouwe, als jij de mijne doet, ok?quote:Op donderdag 16 maart 2006 23:22 schreef Re het volgende:
[..]
ahh ook een shoot zaterdag
en moet nog een zooi verwerken ook, iemand volunteer?
Je bent er nog gewoon hoorquote:
hehe stuk of 2500 nog, zeker weten?quote:Op donderdag 16 maart 2006 23:24 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Ik doe de jouwe, als jij de mijne doet, ok?
Het is voor een voor mij onbekende 12 jarige jongen die mij via mijn site heeft gemail voor wat info voor zijn werkstuk. Best aandoenlijk enzo maar ik heb niet zo vreselijk veel tijd om zelf van alles te gaan schrijven.quote:Op donderdag 16 maart 2006 18:59 schreef PoseidonVS het volgende:
Heeft hier iemand toevallig een linkje met een simpele uitleg over wat voor soorten camera's er zijn?
Bij voorkeuk en het nederland en begrijpbaar voor een twaalfjarig zodat ik niet alles hoef te herschrijven.
Ja, geweldig,linkje?quote:Op vrijdag 17 maart 2006 07:39 schreef Puckzzz het volgende:
en als je wat sites geeft over belichtingstechnieken, hoe een DSLR werkt enzo? met zo'n mooi tekeningetje erbij...doen het ook altijd goed op werkstukken
joh!quote:Op vrijdag 17 maart 2006 07:59 schreef Puckzzz het volgende:
Ik zal straks op mijn werk ff Googelen...heb nu geen tijd meer.
Maar Google is ook jouw vriend hoor
Goedzoquote:Op vrijdag 17 maart 2006 08:19 schreef Kleintje het volgende:
Goedemorgen allen!!!!
Zo, vandaag schijnt de zon weer in mijn hoofd.
Dit gaat zoveel beter worden...
quote:Op vrijdag 17 maart 2006 08:23 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Goedzo
Ik stuiter ook vrolijk verder
Soms heb ik weer ineens zo'n boost. En die heb ik deze week "toevallig"quote:Op vrijdag 17 maart 2006 08:24 schreef Kleintje het volgende:
Xil, waar haal je de energie vandaan...
meestal niet, maar voor mij was het wel de oplossing om mijn leven weer op de rails te krijgen en weer gelukkig te kunnen zijn. ok de afstand viel dan ook wel mee (limburg naar utrecht)quote:Op donderdag 16 maart 2006 22:17 schreef Muk het volgende:
[..]
mischien moet je dat dan juist niet doen, weglopen voor je problemen helpt meestal niet.... soms wel.
Cruesli is echt niet fijn om door je neus te nuttigen hoorquote:Op vrijdag 17 maart 2006 08:29 schreef Kleintje het volgende:
Geef nou maar toe.. je hebt gesnoven Xil.
Hoi Ynske....
Ben je je spatie kwijt?quote:Op vrijdag 17 maart 2006 08:36 schreef Kleintje het volgende:
Neuh, cruesli lijkt me ook niet lekker in mijn neus.
Wathebbiedandaanomzohyperteworduh?
de liefde doet wonderen?quote:Op vrijdag 17 maart 2006 08:41 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Ben je je spatie kwijt?
En och... een aantal dingen lopen ineens weer wat soepeler.
en verder:
Ja ja, maak dat je zelf maar wijs, papa heeft gewoon dochter lief gestrikt voor een etentje om jou te versieren.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 08:27 schreef Kleintje het volgende:vanavond uit eten met een paardrijleerling van mij en haar vader en broertje.
De schat heeft haar pony verkocht en heeft nu dankzij mij een paardje waar ze verliefd op is.
Ze willen me bedanken...
En hun zijn zoooo maf en gezellig. Dat moet leuk worden..
my thoughtsquote:Op vrijdag 17 maart 2006 08:48 schreef PoseidonVS het volgende:
[..]
Ja ja, maak dat je zelf maar wijs, papa heeft gewoon dochter lief gestrikt voor een etentje om jou te versieren.
dat bedoel ikquote:
quote:Op vrijdag 17 maart 2006 08:54 schreef Ynske het volgende:
[..]
dat bedoel ik
gister nog ruzie gemaakt met huisgenooit, lastig he, rekening houden met mensen die zich niet lekker voelen. was helemaaltoen vriendje belde of ik ondanks dat ik me niet lekker voelde naar hem wilde komen
daar in bed gekropen en meteen in slaap gevallen
Of ik heb het dochtertje gestrikt omdat ik met papa wilde eten... dat kan natuurlijk ookquote:Op vrijdag 17 maart 2006 08:48 schreef PoseidonVS het volgende:
[..]
Ja ja, maak dat je zelf maar wijs, papa heeft gewoon dochter lief gestrikt voor een etentje om jou te versieren.
dat was t ook voor mij, rust, warmte, n arm om me heenquote:Op vrijdag 17 maart 2006 08:54 schreef ableton het volgende:
[..]
? soms toch het fijnste wat er is...
quote:Op vrijdag 17 maart 2006 09:05 schreef Kleintje het volgende:
Ynske.. gewoon bij je zijn. Je kunnen zien, voor je kunnen zorgen.
Jahaaaa, er zijn mannen die zelfs dat fijn vinden.
En waarschijnlijk heb jij er zo een gevonden....
ik las echtgenootquote:Op vrijdag 17 maart 2006 08:54 schreef Ynske het volgende:
[..]
dat bedoel ik
gister nog ruzie gemaakt met huisgenooit, lastig he, rekening houden met mensen die zich niet lekker voelen. was helemaaltoen vriendje belde of ik ondanks dat ik me niet lekker voelde naar hem wilde komen
daar in bed gekropen en meteen in slaap gevallen
Je moet ook aardig zijn voor de postbode. Geef hem eens een kopje koffie een beetje "liefde" doet wonderen.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 09:25 schreef Kleintje het volgende:
Ja, met je echtgenoot krijg je wel ruzie als je vriendje belt
Re leest verkeerd. Is duidelijk aan koffie toe.
Mijn mail deed gisteren al vervelend, nu lijkt het of de mailserver er weer uitligt. Krijg weer niets.
Grmbl
Dat zou neerkomen op een vrijwillige donatie aan de boekhandel.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 08:51 schreef Ynske het volgende:
Iemand toevallig t boekenweekgeschenk gekocht?
astu!quote:Op vrijdag 17 maart 2006 08:46 schreef ableton het volgende:
Goedemorgen..![]()
[spuitelf mode] Sterkte iedereen met alles.[/spuitelf mode]
Hmmm wanneer breekt de echte lente nou eens door, je weet wel die met die zon enzo. Tis hier bar koud en de lucht staat nog steeds op sneeuw, grijs, koud en brrr. ... <--- ik wil een smiley met een sjaal om![]()
liever 2 boeken voor de prijs van 1 treinkaartje dan de NS spekken met geld terwijl ze zich niet inzetten voor mij als reiziger.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 10:12 schreef Vliegvrager het volgende:
[..]
Dat zou neerkomen op een vrijwillige donatie aan de boekhandel.
Maar ik had idd bedacht dat ik de aanschaf van een resigidsje maar niet te lang meer moest uitstellen. boekenweekgeschenktechnisch dan he
Ik bibber met je mee hoorquote:
he he... eindelijk heb je de weg hierheen gevondenquote:Op vrijdag 17 maart 2006 10:20 schreef 4Vita het volgende:
Kleintjuhhhhhhhhhhhhhhhhhh, bedankt
![]()
. (u know why)
![]()
![]()
rituele marteling?quote:Op vrijdag 17 maart 2006 10:32 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Ik bibber met je mee hoor
kachel staat hier gewoon uit
In de wonderen wereld van de moderne techniek hebben ze daar voor een knop uitgevonden. Deze knop kun je naar link en naar rechts draaien. Vaak is deze knop ook nog voorzien van een schaalverdeling hoeveel warmte deze specefieke radiator mag afgeven.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 10:32 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Ik bibber met je mee hoor
kachel staat hier gewoon uit
Komt vast door de "strenge" post van RonaldV. We moesten schoenen passen en daar is iedereen nog mee bezig volgens mij.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 10:45 schreef Kleintje het volgende:
waarom is het hier tegenwoordig (ehm, sinds woensdagmiddag) zo stil???
Ah... ik niet. Ik loop naast mijn schoenen.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 10:49 schreef CocaColaLight het volgende:
[..]
Komt vast door de "strenge" post van RonaldV. We moesten schoenen passen en daar is iedereen nog mee bezig volgens mij.
Ik zal het de huurbaas doorgeven, zijn hulpje is vandaag niet aanwezig en hij komt hier nooit dus de kachel is gewoon niet aanquote:Op vrijdag 17 maart 2006 10:48 schreef CocaColaLight het volgende:
[..]
In de wonderen wereld van de moderne techniek hebben ze daar voor een knop uitgevonden. Deze knop kun je naar link en naar rechts draaien. Vaak is deze knop ook nog voorzien van een schaalverdeling hoeveel warmte deze specefieke radiator mag afgeven.
mja ik zit op kantoor. ik zeg het misschien verkeerd, maar wij huren deze kantoorruimte zodoende het woord huurbaasquote:Op vrijdag 17 maart 2006 11:02 schreef CocaColaLight het volgende:
Mijn huisbaas heeft ook van die streken. Maar hier kunnen wij gelukkig zelf bij de kachel.
Anders bel je je huisbaas toch gewoon op met de melding het is koud hier.
Mocht je in een appartementen complex wonen dan is het nog mooier als de rest ook meewerkt. Gewoon lijstje maken dat er om het half uur iemand hem belt met dezelfde medling.
zit je toevallig in Utrecht?quote:Op vrijdag 17 maart 2006 11:08 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
mja ik zit op kantoor. ik zeg het misschien verkeerd, maar wij huren deze kantoorruimte zodoende het woord huurbaas
de vorige keer (kleine twee weken geleden) werden we uitgescholden voor aanstellers...
Dan nodig je hem uit om er een ochtend bij te komen zitten. Onder het motto kijken of hij het koud krijgt.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 11:08 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
mja ik zit op kantoor. ik zeg het misschien verkeerd, maar wij huren deze kantoorruimte zodoende het woord huurbaas
de vorige keer (kleine twee weken geleden) werden we uitgescholden voor aanstellers...
*rent nu met handen in de lucht gestoken rondjes door het kantoor "My hair is on Fire! My hair is on Fire!! My hair is on Fire!!!!"*quote:Op vrijdag 17 maart 2006 12:23 schreef Kleintje het volgende:
Middag MUK... MIDDAG...![]()
WOEI
Ik ga eens even in bad.
Doen jullie voorzichtig zonder mij...
Oeeeeeeeh, what does this button dooo????quote:Op vrijdag 17 maart 2006 12:31 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
*rent nu met handen in de lucht gestoken rondjes door het kantoor "My hair is on Fire! My hair is on Fire!! My hair is on Fire!!!!"*![]()
Dexter Rulez![]()
Ik mis Dexter ookquote:Op vrijdag 17 maart 2006 12:49 schreef Subhuman het volgende:
Dexter was zo gaaf! Waarom zit Cartoon Network niet meer op de kabel...Ik zou haast alleen daarvoor een abonnement op digitale tv nemen!
DeeDee!!! Do not touch the button.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 12:48 schreef -Marjo- het volgende:
[..]
Oeeeeeeeh, what does this button dooo????
Omelette Du Fromage!quote:Op vrijdag 17 maart 2006 12:59 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
DeeDee!!! Do not touch the button.![]()
Heb wel Cartoon Network, maar alleen de Nederlands Nagesynchroniseerde...![]()
Moet nu 4 uur minimaal voor mijn weekend![]()
Zow, da's prettigquote:Op vrijdag 17 maart 2006 13:06 schreef PdeHoog het volgende:
Net 1,25 uur in de auto gezeten naar A'dam voor een presentatie. Zit ik net met mijn eerste bak koffie, krijg ik een telefoontje dat ik weer terug moet komen naar Rotterdam![]()
Ben ik in Rotterdam, kan ik verdorie nog een uur gaan zitten wachten tot de collega'klaar zijn met hun ding voordat ik aan de slag kan
heel jammer dat hij bij het shirt bewogen lijkt te zijnquote:Op vrijdag 17 maart 2006 13:32 schreef Quinazoline het volgende:
Ik heb toch wat foto's van dat portretgebeuren van gisteravond geupload naar mijn foto-album.
[afbeelding]
Op http://album.zoom.nl/user/Marleen/Marieke/ zijn er meer te zien.
Ja. What else is new?quote:
Technisch is dat diefstalquote:ik ging gister 2 treinkaartjes uit de automaat halen
betaal via pin, krijg de melding, Betaling mislukt, probeer opnieuw
en mee begint de automaat de kaartjes die ik wilde hebben te printen
dus net even kijken op mijn rekening
en jah hoor, kaartjes zijn niet gepind
dat was mooi gratis heen en weer
klopt, maar ik kan er niets aan doen dat ze het niet van mijn rekening afgeschreven hebbenquote:Op vrijdag 17 maart 2006 13:53 schreef Vliegvrager het volgende:
[..]
Ja. What else is new?
[..]
Technisch is dat diefstal
Niet slechtquote:Op vrijdag 17 maart 2006 13:48 schreef Ynske het volgende:de spoorwegen zijn dom
ik ging gister 2 treinkaartjes uit de automaat halen
betaal via pin, krijg de melding, Betaling mislukt, probeer opnieuw
en mee begint de automaat de kaartjes die ik wilde hebben te printen
dus net even kijken op mijn rekening
en jah hoor, kaartjes zijn niet gepind
dat was mooi gratis heen en weer
Zo is ie inderdaad ook leuk.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 13:54 schreef Ynske het volgende:
Ik ben even zo vrij geweest om hem even door Photoshop te halen
ik vind m zo eigenlijk best wat hebben
[afbeelding]
lol ziet grappig uit met die =jesquote:Op vrijdag 17 maart 2006 13:58 schreef Quinazoline het volgende:
[..]
Zo is ie inderdaad ook leuk.
Ik kan dat trouwens niet± een horizontale foto verticaal maken en andersom. Hoe doe je dat= Dus aangeven welk formaat er afgesneden moet worden=
En waarom doen mijn dubbele punt en vraagteken en punt enzo het hier niet, maar overal buiten fok wel=
in PS, in de balk van je crop-tool staan maten aangegeven. Druk op de 'wissen' toets en je kan helemaal zelf bepalen welke verhoudingen. Je kan ook op de pijltjes tussen de maten klikken om lengte en breedte te wisselenquote:Op vrijdag 17 maart 2006 13:58 schreef Quinazoline het volgende:
[..]
Zo is ie inderdaad ook leuk.
Ik kan dat trouwens niet± een horizontale foto verticaal maken en andersom. Hoe doe je dat= Dus aangeven welk formaat er afgesneden moet worden=
je toetsenbord staat op NLs ingesteld, moet op US.quote:
En waarom doen mijn dubbele punt en vraagteken en punt enzo het hier niet, maar overal buiten fok wel=
dan moet je even je toetsenbord omzetten naar engels, of juist nederlands. staat rechtsonderin je beeldscherm naast de tijd. NL/ENquote:Op vrijdag 17 maart 2006 13:58 schreef Quinazoline het volgende:
[..]
Zo is ie inderdaad ook leuk.
Ik kan dat trouwens niet± een horizontale foto verticaal maken en andersom. Hoe doe je dat= Dus aangeven welk formaat er afgesneden moet worden=
En waarom doen mijn dubbele punt en vraagteken en punt enzo het hier niet, maar overal buiten fok wel=
quote:Op vrijdag 17 maart 2006 14:06 schreef ableton het volgende:
[..]
dan moet je even je toetsenbord omzetten naar engels, of juist nederlands. staat rechtsonderin je beeldscherm naast de tijd. NL/EN
Dat zeg ikquote:Op vrijdag 17 maart 2006 14:09 schreef Ynske het volgende:
dan op de pijltjes tussen width en height
dan worden die getallen omgedraaid
bij mij doet ie het toch echt altijd weer normaal als ik dat dubbele punt probleem heb..quote:
koop een echte computer dan heb je dat soort problemen nietquote:Op vrijdag 17 maart 2006 14:12 schreef ableton het volgende:
[..]
bij mij doet ie het toch echt altijd weer normaal als ik dat dubbele punt probleem heb..![]()
![]()
Problemen met een ex die het paard wilde jatten en alles op zijn naam had gezet!!!!quote:Op vrijdag 17 maart 2006 14:10 schreef Quinazoline het volgende:
Gefeliciteerd Kleintje! Daar was dus eerst iets mis mee begrijp ik?
gewoon die ex op je naam zettenquote:Op vrijdag 17 maart 2006 14:23 schreef Kleintje het volgende:
[..]
Problemen met een ex die het paard wilde jatten en alles op zijn naam had gezet!!!!
Het is WEEKEND
Mooi dat het nu geregeld is dan inderdaad.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 14:23 schreef Kleintje het volgende:
[..]
Problemen met een ex die het paard wilde jatten en alles op zijn naam had gezet!!!!
Het is WEEKEND
wat een kutventquote:Op vrijdag 17 maart 2006 14:23 schreef Kleintje het volgende:
[..]
Problemen met een ex die het paard wilde jatten en alles op zijn naam had gezet!!!!
Het is WEEKEND
2 weken ondertrouw, dus dat gingen we niet redden.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 14:49 schreef CocaColaLight het volgende:
En nog niet getrouwd?
Ook geen vrijstaand huisje met een wit hekje appelboom en een volvo?
Een labrador dan? Dat maakt een hoop goed op de vaut checklistquote:Op vrijdag 17 maart 2006 14:55 schreef Kleintje het volgende:
[..]
2 weken ondertrouw, dus dat gingen we niet redden.
Vrijstaandhuisje... check
wit hek... is bruin
appelboom... bamboe
volvo.... ford
Labradorquote:Op vrijdag 17 maart 2006 14:57 schreef CocaColaLight het volgende:
[..]
Een labrador dan? Dat maakt een hoop goed op de vaut checklist
Rottweiler die denkt dat ze een poedel isquote:Op vrijdag 17 maart 2006 14:55 schreef Kleintje het volgende:
[..]
2 weken ondertrouw, dus dat gingen we niet redden. wat doe je volgende week?
Vrijstaandhuisje... check hoekwoning ook goed?
wit hek... is bruin ons hek is echt wit hoor
appelboom... bamboe palmboom, BBQ, jacuzzi, waterval![]()
volvo.... ford Ford..tsjek
Zoek je nog een fotograaf?quote:Op vrijdag 17 maart 2006 15:02 schreef Kleintje het volgende:
Volgende week kan ik Puckzzzz
Het is voor een voor mij onbekende 12 jarige jongen die mij via mijn site heeft gemail voor wat info voor zijn werkstuk. Best aandoenlijk enzo maar ik heb niet zo vreselijk veel tijd om zelf van alles te gaan schrijven.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 07:05 schreef PoseidonVS het volgende:
En nog even in de rebound:
[quote]Op donderdag 16 maart 2006 18:59 schreef PoseidonVS het volgende:
Heeft hier iemand toevallig een linkje met een simpele uitleg over wat voor soorten camera's er zijn?
Bij voorkeuk en het nederland en begrijpbaar voor een twaalfjarig zodat ik niet alles hoef te herschrijven.
Nog iemand nog die foto's maakt van jullie ondertrouw in de jacuzzi?quote:Op vrijdag 17 maart 2006 15:01 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
2 weken ondertrouw, dus dat gingen we niet redden. wat doe je volgende week?
Vrijstaandhuisje... check hoekwoning ook goed?
wit hek... is bruin ons hek is echt wit hoor
appelboom... bamboe palmboom, BBQ, jacuzzi, waterval
volvo.... ford Ford..tsjek
Niemand? Niemand een begrijpelijk iets in zijn favorieten staan?quote:Op vrijdag 17 maart 2006 15:09 schreef PoseidonVS het volgende:
[..]
Het is voor een voor mij onbekende 12 jarige jongen die mij via mijn site heeft gemail voor wat info voor zijn werkstuk. Best aandoenlijk enzo maar ik heb niet zo vreselijk veel tijd om zelf van alles te gaan schrijven.
Ik vind dit eigenlijk een heel stomme reactiequote:Op vrijdag 17 maart 2006 14:40 schreef Kleintje het volgende:
Ik ben het met je eens veldmuis. Sorry heren.
Zie nu wel in dat ik zelf niet eens een DSLR nodig heb...
Je moet nog alles leren, en zeker kan dat ook met een compactcameraquote:Op vrijdag 17 maart 2006 14:44 schreef Kleintje het volgende:
Nee, ik ben heel serieus...
Ik moet alles nog leren.. dat kan dus duidelijk ook met zo'n camera.
http://www.blokzijl.net/foto1.htmquote:Op vrijdag 17 maart 2006 15:13 schreef Kleintje het volgende:
[..]
Niemand? Niemand een begrijpelijk iets in zijn favorieten staan?
mja, ik zal je even de achtergrond uitleggen voordat je helemaal over Kleintje heen gaat vallen. Ik krijg regelmatig de opmerking naar mijn hoofd geslingerd dat mijn camera minderwaardig zou zijn aan een DSLR omdat het "maar" een compactcameraatje is. En dat terwijl je voor de prijs van mijn camera (destijds weet niet hoe duur ie nu is) makkelijk een D70s nu kunt kopen. Ik word dus wel eens pissig op die mensen die dat zeggen....quote:Op vrijdag 17 maart 2006 15:15 schreef Ynske het volgende:
[..]
Ik vind dit eigenlijk een heel stomme reactie
tuurlijk heb je geen SLR of DSLR nodig om te fotografen
dat ben ik met je eens, ik ben dan oko van mening dat er genoeg compactcamera's zijn die ontzettend goede kwaliteit afleveren, moet jenatuurlijk neit naar die trustjes gaankijken enzo.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 15:22 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
mja, ik zal je even de achtergrond uitleggen voordat je helemaal over Kleintje heen gaat vallen. Ik krijg regelmatig de opmerking naar mijn hoofd geslingerd dat mijn camera minderwaardig zou zijn aan een DSLR omdat het "maar" een compactcameraatje is. En dat terwijl je voor de prijs van mijn camera (destijds weet niet hoe duur ie nu is) makkelijk een D70s nu kunt kopen. Ik word dus wel eens pissig op die mensen die dat zeggen....
Iedereen heeft wel zin in het weekend zeg... ik zit momenteel tussen 2 opleidingen in en heb dus een paar maanden "vrij", ik wou juist dat ik een daginvulling hadquote:
Jah maar bij jou zit er geen groooootte "compenserende" lens op.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 15:22 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
mja, ik zal je even de achtergrond uitleggen voordat je helemaal over Kleintje heen gaat vallen. Ik krijg regelmatig de opmerking naar mijn hoofd geslingerd dat mijn camera minderwaardig zou zijn aan een DSLR omdat het "maar" een compactcameraatje is. En dat terwijl je voor de prijs van mijn camera (destijds weet niet hoe duur ie nu is) makkelijk een D70s nu kunt kopen. Ik word dus wel eens pissig op die mensen die dat zeggen....
Nee hoor, ik heb precies genoeg quotes en unquotes staan alleen snapt fok een quote in een quoet nietquote:Op vrijdag 17 maart 2006 15:23 schreef Ynske het volgende:
nee puckzzz bij poseidon stond een [quote] teveel daardoor gaat t fout
Dank je, de tweede had ik al maar de rest zal ik op mijn lijstje er bij zetten.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 15:13 schreef Kleintje het volgende:
[..]
Niemand? Niemand een begrijpelijk iets in zijn favorieten staan?
http://www.blokzijl.net/foto1.htm
http://www.heinpragt.com/fotografie/fotografie2.php
http://home.hetnet.nl/~zeylmaker/basis3/basis3.htm
Een aap in smoking blijft nog steeds een aapquote:Op vrijdag 17 maart 2006 15:27 schreef CocaColaLight het volgende:
[..]
Jah maar bij jou zit er geen groooootte "compenserende" lens op.
Ik heb altijd zoiets van zolang je ermee kan doen wat je wil doen waarom dan een nieuwe kopen.
Voor wat ik wilde, paarden, was het beter om spiegelreflex te kopen is mij verteld... door meerrdere...quote:Op vrijdag 17 maart 2006 15:15 schreef Ynske het volgende:
[..]
Ik vind dit eigenlijk een heel stomme reactie
tuurlijk heb je geen SLR of DSLR nodig om te fotografen
[..]
Niet van die...quote:Op vrijdag 17 maart 2006 15:45 schreef Puckzzz het volgende:
en ik bedoel nu niet dat BB of Mauro van die apen zijn hoor![]()
Dat is ook wel zo, maar omdat een Dslr meestal mider last heeft van ruis en vaak een lichtsterker opbjectief heeft, wat in jou specefiek geval belangrijk is.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 15:50 schreef Kleintje het volgende:
[..]
Voor wat ik wilde, paarden, was het beter om spiegelreflex te kopen is mij verteld... door meerrdere...
Beton is gestort en de topics zijn naar de kelder.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 15:51 schreef Puckzzz het volgende:
waarom is er nog geen mod hier geweest om die spamtopics te verwijderen???
Beterrrrrrrrrrrquote:Op vrijdag 17 maart 2006 16:13 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
Beton is gestort en de topics zijn naar de kelder.Tnx Sub.
![]()
nah dan zal ik t wel verkeerd meegekrgen hebbenquote:Op vrijdag 17 maart 2006 15:50 schreef Kleintje het volgende:
[..]
Voor wat ik wilde, paarden, was het beter om spiegelreflex te kopen is mij verteld... door meerrdere...
oe oe a aquote:Op vrijdag 17 maart 2006 15:53 schreef Kleintje het volgende:
[..]
Niet van die...
Maar het zijn wel apen
Lees ik daar jou sig ook een keer.quote:
Dat doen ze zekerquote:Op vrijdag 17 maart 2006 16:58 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
Lees ik daar jou sig ook een keer.Lordi gaat winnen
![]()
Lordi
Rulez
![]()
quote:Op vrijdag 17 maart 2006 15:22 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
mja, ik zal je even de achtergrond uitleggen voordat je helemaal over Kleintje heen gaat vallen. Ik krijg regelmatig de opmerking naar mijn hoofd geslingerd dat mijn camera minderwaardig zou zijn aan een DSLR omdat het "maar" een compactcameraatje is. En dat terwijl je voor de prijs van mijn camera (destijds weet niet hoe duur ie nu is) makkelijk een D70s nu kunt kopen. Ik word dus wel eens pissig op die mensen die dat zeggen....
Laat dat beoordelen eens gewoon over aan degenen die er van moeten genieten?quote:Op vrijdag 17 maart 2006 17:28 schreef Kleintje het volgende:
Het is net weer bewezen... ik ben een vrouw.
En vrouwen hebben brede heupen.
En brede heupen passen niet in een lage spijkerbroek.
Dan lijkt het helemaal of je een pakje brood mee moet nemen als je om me heen wilt lopen...
Je komt langs?quote:
maar áls je je heupen erin weet te persen, dan ziet het er ook uit om voor te moordenquote:Op vrijdag 17 maart 2006 17:28 schreef Kleintje het volgende:
Het is net weer bewezen... ik ben een vrouw.
En vrouwen hebben brede heupen.
En brede heupen passen niet in een lage spijkerbroek.
Dan lijkt het helemaal of je een pakje brood mee moet nemen als je om me heen wilt lopen...
wat? moorden?quote:Op vrijdag 17 maart 2006 17:48 schreef Kleintje het volgende:
Zou je dat willen?
komt er een slotje opquote:Op vrijdag 17 maart 2006 17:47 schreef Muk het volgende:
ik ben even verward heb ik hem nu dichtgegooit?
edit: nee dus... hoe zie je dat eigenlijk?
Yups en dan mag je creatief zijn met een OpeningsPost..quote:Op vrijdag 17 maart 2006 17:56 schreef Vliegvrager het volgende:
[..]
komt er een slotje op
kijk even in je topic list. Als de grote wijzer teller onder posts op 300 staat is ie vol. Dus hou een post klaar en ga zitten F5-en tot de teller op 299 staat.![]()
Niet "mag"quote:Op vrijdag 17 maart 2006 18:00 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
Yups en dan mag je creatief zijn met een OpeningsPost..![]()
Je bent vrij om niet mee te doen aan Fok!, maar doe je dat toch dan moet je je aan de regels houdenquote:Op vrijdag 17 maart 2006 18:10 schreef Kleintje het volgende:
MOET??
IK MOET NIETS
Moeten = dwingen
En we leven in een vrij land.
Het zou fijn zijn als je dan een nieuw topic wil openen...
Neeheee, ik ga nog niet slapen.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 18:12 schreef Vliegvrager het volgende:
[..]
welterusten Kleintje![]()
OPEN DAT TOPIC
![]()
![]()
![]()
![]()
mijn F5 knop doet het niet meerquote:Op vrijdag 17 maart 2006 18:13 schreef Vliegvrager het volgende:wat kletsen we nou? nog 20 te gaan...
zou Muk's F5 knop al versleten zijn?
Luister lieverd. Je moet ook niet hoofdletter F doen en dan het nummer.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 18:17 schreef Muk het volgende:
edit: nu doen al mijn F toetsen het niet meer
![]()
daar ben ik me van bewust, en toch doen ze het niet meerquote:Op vrijdag 17 maart 2006 18:20 schreef Kleintje het volgende:
[..]
Luister lieverd. Je moet ook niet hoofdletter F doen en dan het nummer.
Het werkt niet net als Alt 137 ë
Maar er staan knopjes op je toetsenbord waar de F al voor staat.![]()
![]()
![]()
op deze manier ookquote:Op vrijdag 17 maart 2006 18:22 schreef diedrick het volgende:
[..]
..op die manier krijg je het topic ook vol ja.....![]()
![]()
..op die manier krijg je het topic ook vol ja.....quote:Op vrijdag 17 maart 2006 18:22 schreef Muk het volgende:
nog 9
Als je de sluiter van dit topic bent, prima.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 18:26 schreef huiz het volgende:
Anders hou ik alvast een OP onder mijn CTRL-V
Je gunt jezelf echt de ruimte he?quote:Op vrijdag 17 maart 2006 18:26 schreef Muk het volgende:
even iets heel anders:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
mijn herplaatste doka is operationeel!!!!
op 2 vierkante meter![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |