abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_31436962
Welkom in het Nintendo Revolution topic



Wat is de Nintendo Revolution?

De Nintendo Revolution is de next-gen console van Nintendo. De naam Revolution zal hoogstwaarschijnlijk veranderd worden.
Nintendo streeft om met deze nieuwe console alle leeftijdsgroepen en soorten mensen aan te spreken. Dit willen zij bereiken door middel van innovatieviteit. Hierover lees je later meer.

Wat kan ik de volgende console van Nintendo dan allemaal?

Op de volgende console console van Nintendo kan je natuurlijk vooral gamen. Het is immers een gameconsole. Je kan alleen gamen op eens een andere manier. Hierover lees je meer onder het punt Controller.

Gamen kan je op meerdere manier. Je kan uiteraard zoals op een console meestal zo is gewoon in je eentje gamen of met vrienden mutliplayen. Maar ook kan je met deze Nintendo console online gamen. Online gamen zal helemaal gratis worden voor de first party games van Nintendo. Developers die third party games uitbrengen, mogen echter wel een vergoeding vragen van Nintendo. Je betaalt in ieder geval geen maandelijks bedrag, zoals je bijvoorbeeld wel bij Xbox Live! doet.

Last but not least, je kan heel veel oude klassiekers downloaden van alle Nintendo consoles die de Revolution voor waren. Dat zijn dus:

  • Nintendo Entertainment System, ook wel de NES
  • Super Nintendo Entertainment System, ook wel de SNES / Super Nintendo.
  • Nintendo 64
    Downloaden van deze games zal waarschijnlijk een kleine vergoeding bedragen.

    Nu mist echter de Nintendo GameCube in dit rijtje. Dat klopt, deze games zal je niet kunnen downloaden. Deze games zal je echter gewoon met je Revolution kunnen spelen, aangezien de self loading disc drive van de Revolution zowel de grotere discs van de Nintendo Revolution pakt, als ook de kleinere Nintendo GameCube discs.

    Wat zijn de specificaties hiervan dan?

    Hier is nog niet zoveel over bekend. Wat wel bekend is, is dat:

  • Er 512 MB Flash Memory in zal zitten.
  • Er een CPU chip wordt geleverd door IBM, waarvan de codenaam Broadway is.
  • Er een GPU chip wordt geleverd door ATI, waarvan de codenaam Hollywood is.
  • MoSys 1T-SRAM.



    Daarnaast is bekend van de Nintendo Revolution:

  • De Nintendo Revolution zal zowel op een tv monitor als op een computer monitor kunnen worden aangesloten
  • Er zijn 4 Nintendo GameCube controller ports ingebouwd in de Nintendo Revolution.
  • Er zijn 2 Memory Card slots van de Nintendo GameCube ingebouwd in de Nintendo Revolution.
  • De Nintendo Revolution zal 12cm optical discs gebruiken, waar de spellen op zullen staan. De discs komen van Nintendo zelf.
  • De Nintendo Revolution zal waarschijnlijk in meerdere kleuren beschikbaar worden. Men denkt dat de witte en de zwarte versie bij de launch van de console beschikbaar zullen zijn.
  • De Nintendo Revolution zal ruimte hebben waar je SD kaartjes in kunt stoppen, waar je dan dus bijv. gedownloade games op kwijt kunt. De grootte van het aantal MB van deze kaarten kan je zelf bepalen.
  • De Nintendo Revolution zal draadloos online gaan. Dit zal gebeuren door middel van WiFi, met behulp van Nintendo WiFi Connection.
  • De Nintendo Revolution zal 2 USB 2.0 ports ingebouwd hebben.
  • De Nintendo Revolution zal in 2006 uitkomen.
  • Je kunt er dvd's op afspelen door middel van een dongle ( ala Xbox )

    Wat is de controller?

    De controller is er eentje die totaal niet lijkt op de "standaard" controllers, die Microsoft en Sony respectievelijk gebruiken op de Xbox 360 en PS3. De controller die bij de Nintendo Revolution wordt geleverd, is met één hand te besturen. Daarnaast zullen er uitbreidingen voor uit komen, waarvan er één standaard wordt bij geleverd.




    De Nintendo Revolution controller bekeken vanuit alle standen.

    De Nintendo Revolution controller samen met een uitbreiding. Deze zal waarschijnlijk standaard geleverd worden zodra je een Nintendo Revolution systeem koopt.

    Het speciale aan deze controller, behalve de vorm, is dat de Nintendo Revolution kan detecteren hoe je je controller houdt. De controller is een soort van 3D-muis. Een voorbeeld: Stel, je bent een FPS game aan het spelen, laten we zeggen Metroid Prime 3. Zodra jij met je controller naar links beweegt, zal het beeld ook naar links gaan. Dit vervangt en verbetert een tweede analoge stick. Deze besturing zal vele malen nauwkeuriger zijn dan een analoge stick.

    Snap je nog niet wat ik bedoel? Bekijk dan eens dit filmpje. Het is overdreven, maar geeft je toch een beeld hoe je de controller kan gebruiken. De Nintendo Revolution zal alle bewegingen die je met de controller doet detecteren: links, rechts, boven, onder en naar voor en achter. Dus ook in de diepte. Daarnaast kan je de controller ook om de lengte as draaien. Je kan zelfs de controller 90° draaien, zodat je soort NES-controller in je handen krijgt. Hiermee zou je bijvoorbeeld kunnen racen. Dit gebeurt door middel van Bluetooth.



    Daarnaast zal er een "standaard" controller worden ontwikkeld, waar je de originele controller van de Revolution in kan pluggen. Deze zogenaamde classic controller heeft ongeveer de vorm van een Wavebird. Dit zodat je bijv. de oude games kan spelen maar ook multiplatform games die gewoon een normale controller nodig hebben. Last but not least: er zal ook een rumble functie in de draadloze controller zitten.

    Oude topics
    [1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | [7] | [8] | [9] | [10] | [11] | [12] | [13] | [14] | [15] | [16] | [17] | [18] | [19] | [20]
    [21] | [22] | [23] | [24] | [25] | [26] | [27] | [28] | [29] | [30] | [31] | [32] | [33] | [34] | [35] | [36] | [37]




    [ Bericht 4% gewijzigd door Dj_Day-V op 14-10-2005 17:09:58 ]
  • pi_31437037
    Stilte voor de storm bedoel je?
    pi_31437056
    quote:
    Op vrijdag 14 oktober 2005 14:06 schreef Xrenity het volgende:
    Stilte voor de storm bedoel je?
    Stilte, dat er niet veel info in de laatste dagen/weken is geweest
      vrijdag 14 oktober 2005 @ 14:18:03 #4
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31437288
    Gebruik [cimg] i.p.v. [img] bij die plaatjes a.u.b?
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
    pi_31437535
    Wat is het verschil?
    Houd van een lijntje.
      vrijdag 14 oktober 2005 @ 14:35:37 #6
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31437743
    Dan komen de plaatjes in het midden te staan en dat staat wat beter, daarnaast had ik de [cimg] tags gebruikt in de vorige topic dus het staat niet netjes als het een beetje anders is.

    Beetje mierenueckerig, maar goed.
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
    pi_31437877
    nou ja toch leuk om te weten
    Houd van een lijntje.
      vrijdag 14 oktober 2005 @ 14:49:01 #8
    38849 Notorious_Roy
    Doomed since 1889
    pi_31437980






    The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
    Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
    Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
      vrijdag 14 oktober 2005 @ 14:51:58 #9
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31438022
    Hey die pics heb ik niet gezien?
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
    pi_31438049
    ik dacht dat de gamecube ook van nintendo was?
    Houd van een lijntje.
      vrijdag 14 oktober 2005 @ 14:57:18 #11
    38849 Notorious_Roy
    Doomed since 1889
    pi_31438107
    quote:
    Op vrijdag 14 oktober 2005 14:53 schreef Erwtensoep het volgende:
    ik dacht dat de gamecube ook van nintendo was?
    Ja, zal wel te maken hebben met wat er te downloaden is
    The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
    Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
    Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
    pi_31438683
    quote:
    Op vrijdag 14 oktober 2005 14:57 schreef Notorious_Roy het volgende:

    [..]

    Ja, zal wel te maken hebben met wat er te downloaden is
    Op dat moment krijg je te zien dat die SNES games enz. in die Revolution vliegen
    pi_31439682
    Stilte, toepasselijk
    Op zondag 6 mei 2012 16:24 schreef Tamashii het volgende:
    Dat kan niet. Dit stond in de Volkskrant. :'(
      vrijdag 14 oktober 2005 @ 16:36:02 #14
    22683 MaHawK
    M'n bureaustoel is verrot
    pi_31439879
    27 oktober zou er weer nieuws zijn iig? In hoeverre is dat ook vastgesteld? Niet dat er zoals eerder maar weer wat geroepen werd.
      vrijdag 14 oktober 2005 @ 16:47:08 #15
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31440051
    Nou, dan komt er wat in EGM te staan. Iets over Revolution, of het nou iets nieuws is weet ik niet, maar het kan.
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
      vrijdag 14 oktober 2005 @ 16:54:35 #16
    22683 MaHawK
    M'n bureaustoel is verrot
    pi_31440199
    Nou ik hoop dat ze snel met meer details komen want het schiet niet echt op zo. Vooral naar de grafische kwaliteit en games ben ik benieuwd.
    pi_31440277
    All those moments will be lost, like tears in rain... Time to die.
    pi_31441902
    quote:
    Op vrijdag 14 oktober 2005 16:58 schreef Roi het volgende:
    Believe!
    flauw
    pi_31442199
    quote:
    Op vrijdag 14 oktober 2005 16:58 schreef Roi het volgende:
    Believe!
    Rocks? Check.
    Laser beams? Check.
    Acid? Check.
    Body bag? Check.
      vrijdag 14 oktober 2005 @ 18:45:46 #20
    120113 Tomasso
    Lopen te kijken
    pi_31442607
    quote:
    Op vrijdag 14 oktober 2005 18:28 schreef Tain het volgende:

    [..]

    Wat hij zegt.
    "A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
      vrijdag 14 oktober 2005 @ 18:57:50 #21
    22683 MaHawK
    M'n bureaustoel is verrot
    pi_31442907
    Goed tot zo ver gaat het nog nergens over.
      vrijdag 14 oktober 2005 @ 19:11:39 #22
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31443265
    Ik ga niet meer van die "believe" posts neerploppen, anders gaan er een paar willekeurige randdebielen weer zeiken dat ik de Revolution toch niet haal.
    quote:
    Op vrijdag 14 oktober 2005 14:49 schreef Notorious_Roy het volgende:
    [afbeelding]
    Van dezelfde bron:


    Volgens mij de enige foto van de Revolution die in het echt is zeg maar.
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
      vrijdag 14 oktober 2005 @ 19:38:41 #23
    22683 MaHawK
    M'n bureaustoel is verrot
    pi_31443971
    Is er niet een of andere Duitser die dat ding uit z'n handen heeft gejat toevallig? Kunnen we eindelijk een keer onder de kap kijken om te zien wat erin zit. Al betwijfel ik dat er uberhaubt iets in dat zwarte stuk plastic zit.
    pi_31444482
    quote:
    Op vrijdag 14 oktober 2005 19:38 schreef MaHawK het volgende:
    Is er niet een of andere Duitser die dat ding uit z'n handen heeft gejat toevallig? Kunnen we eindelijk een keer onder de kap kijken om te zien wat erin zit. Al betwijfel ik dat er uberhaubt iets in dat zwarte stuk plastic zit.
    Op de E3 had men al gespiekt, toen zei men dat de CD gewoon in de doos viel
      vrijdag 14 oktober 2005 @ 20:25:05 #25
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31445279
    Als het een concept is hoeft er blijkbaar niks in te zitten.
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
    pi_31445628
    nvm
    pi_31445825
    wat is hij mooi
      vrijdag 14 oktober 2005 @ 21:03:10 #28
    22683 MaHawK
    M'n bureaustoel is verrot
    pi_31446401
    Stel nou dat er een game komt waarin je een pizza moet bakken....zou het dan niet geweldig zijn als er een deegroller add-on komt waarmee je dan zogenaamd het deeg kunt platrollen voor de pizza bodem?

    Bij nader inzien, als je met wat vrienden die game speelt, krat bier erbij....bier equals honger...tis laat...geen pizzaria open....bedropen gevoel als resultaat....nee dat wordt niks.
      vrijdag 14 oktober 2005 @ 21:09:02 #29
    120113 Tomasso
    Lopen te kijken
    pi_31446591
    Ruzbeh, die speech van Miyamoto is gewoon op een universiteit, waarschijnlijk om studenten te lokken naar Nintendo. Daarom zijn die andere pikkies van Valve etc er ook. Niets bijzonders, niets van verwachten. Ze geven gewoon een presentatie over hoe hun het maken van games zien ofzo om die studenten iets te leren. Gewoon een soort gastcolleges dus.
    "A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
      vrijdag 14 oktober 2005 @ 21:51:23 #30
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31448026
    Nou ja, dat speech is in December, tegen die tijd hebben we sowieso wel wat nieuws over Revolution enzo.
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
      vrijdag 14 oktober 2005 @ 21:55:27 #31
    46045 mikando18
    stop drop rofl
    pi_31448167
    push it to the limit
      vrijdag 14 oktober 2005 @ 21:56:27 #32
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31448198
    quote:
    Op vrijdag 14 oktober 2005 21:55 schreef mikando18 het volgende:
    [afbeelding]
    Al in het vorige topic voorbij gekomen.
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
      vrijdag 14 oktober 2005 @ 22:49:31 #33
    127457 moomoo
    Niet uit te spreken als momo
    pi_31449791
    quote:
    Op vrijdag 14 oktober 2005 21:51 schreef Ruzbeh het volgende:
    Nou ja, dat speech is in December
    http://www.vandale.nl/opzoeken/woordenboek/?zoekwoord=speech
      zaterdag 15 oktober 2005 @ 10:23:01 #34
    22683 MaHawK
    M'n bureaustoel is verrot
    pi_31456950
    Geruchten zeggen dus lente 2006 voor Japan. IGN ontkent het...was is er waar?
    pi_31457023
    quote:
    Op zaterdag 15 oktober 2005 10:23 schreef MaHawK het volgende:
    Geruchten zeggen dus lente 2006 voor Japan. IGN ontkent het...was is er waar?
    Dan weet IGN weer wél wat en dan weer niet.

    Dus we weten nog niks.
      zaterdag 15 oktober 2005 @ 13:50:31 #36
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31461066
    Oh ja, trouwens, over Aries. Er was zo'n irritante aap op Gaming-Age met de naam Phoenix Dark en daar had ik altijd echt een pleuris hekel aan en z'n posts. Schijnt nu dat hij Aries was. Er is nu een gozer die nu post met de naam PhoenixDark op Gaming-Age maar dat is iemand anders neem ik aan.
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
      zaterdag 15 oktober 2005 @ 17:27:42 #37
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31465548
    Heb even een meisterlijke wallpaper in elkaar gebouwd.



    De wallpaper (misschien een idee om in de OP te plaatsen):
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
    pi_31465685
    Je moet nog even kijken naar dat 'coming 2006', die heb je verkeerd gepaste met 2 verschillende tinten zwart.
    [22:01] <MrSubtle> jij bent het slimste bijdehandte kutjoch dat ik ooit heb gesproken :|
    http://files.fok.nl/games.fok/junk/hugedick.jpg
      zaterdag 15 oktober 2005 @ 17:38:22 #39
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31465798
    ? Ik zie niks.

    Edit: Oh. Dat je zoiets ziet zeg.
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
    pi_31465837
    quote:
    Op zaterdag 15 oktober 2005 17:38 schreef Ruzbeh het volgende:
    ? Ik zie niks.
    Valt op bij verschillende instellingen monitor of verschil CRT/TFT. Er zit iig om coming 2006 rechts en boven een donkergrijze balk ipv zwart. Het valt hier iig erg op. Doe maar eens met tolerance op 0 een fill in het zwart.

    edit: precies andersom eigenlijk, grijs met een zwarte balk
    [22:01] <MrSubtle> jij bent het slimste bijdehandte kutjoch dat ik ooit heb gesproken :|
    http://files.fok.nl/games.fok/junk/hugedick.jpg
      zaterdag 15 oktober 2005 @ 17:42:56 #41
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31465895


    Alsjeblieft.
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
      zaterdag 15 oktober 2005 @ 18:57:29 #42
    71435 King_of_cubes
    Infantiele klootzak
    pi_31467664
    quote:
    Zeg kun je niet beter je tijd in het kopen van een Gamecube steken in plaats van het maken van zo'n walpaper?
    pi_31467701
    quote:
    Op zaterdag 15 oktober 2005 18:57 schreef King_of_cubes het volgende:

    [..]

    Zeg kun je niet beter je tijd in het kopen van een Gamecube steken in plaats van het maken van zo'n walpaper?
    haha

      zaterdag 15 oktober 2005 @ 19:09:01 #44
    71435 King_of_cubes
    Infantiele klootzak
    pi_31467975
    quote:
    Op zaterdag 15 oktober 2005 18:58 schreef Xrenity het volgende:

    [..]

    haha

    Hé ik wilde hem ook een keer pesten
      zaterdag 15 oktober 2005 @ 20:40:10 #45
    127457 moomoo
    Niet uit te spreken als momo
    pi_31470715
    is die grap nog steeds niet opgebruikt?
    pi_31472903
    quote:
    Zoiets zet m'n zus zelfs in elkaar
      zondag 16 oktober 2005 @ 08:54:56 #47
    120113 Tomasso
    Lopen te kijken
    pi_31482820
    quote:
    Op zaterdag 15 oktober 2005 21:47 schreef Dj_Day-V het volgende:

    [..]

    Zoiets zet m'n zus zelfs in elkaar
    Ssst, laat hem ook eens denken dat hij goed is in Photoshop of een ander programma
    "A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
    pi_31484517
    Hebben jullie ook last van sony-fanboys die van de revolution alleen weten dat de controller op een afstandsbediening lijkt?
    pi_31485339
    quote:
    Op zondag 16 oktober 2005 11:27 schreef Mr.BomBastique het volgende:
    Hebben jullie ook last van sony-fanboys die van de revolution alleen weten dat de controller op een afstandsbediening lijkt?
    Gamedemon ?
      zondag 16 oktober 2005 @ 12:41:53 #50
    38849 Notorious_Roy
    Doomed since 1889
    pi_31485925
    Ik heb er geen last van, ik heb medelijden met ze
    The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
    Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
    Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
      zondag 16 oktober 2005 @ 12:45:00 #51
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31485988
    quote:
    Op zondag 16 oktober 2005 08:54 schreef Tomasso het volgende:

    [..]

    Ssst, laat hem ook eens denken dat hij goed is in Photoshop of een ander programma
    Son of a...

    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
      zondag 16 oktober 2005 @ 16:14:18 #52
    71435 King_of_cubes
    Infantiele klootzak
    pi_31490043
    quote:
    Op zondag 16 oktober 2005 12:12 schreef Dj_Day-V het volgende:

    [..]

    Gamedemon ?
    GD niet hoor, hij gaat voor bebrilde nerds met een heel groot bedrijf.



    [ Bericht 6% gewijzigd door King_of_cubes op 16-10-2005 16:28:18 ]
    pi_31490875
    Zal wel Markster zijn dan
    Op zondag 6 mei 2012 16:24 schreef Tamashii het volgende:
    Dat kan niet. Dit stond in de Volkskrant. :'(
      zondag 16 oktober 2005 @ 17:18:12 #54
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31491430
    Jongens, niet steeds die namen noemen in dit topic, das bad luck.
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
      zondag 16 oktober 2005 @ 18:37:54 #55
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31493071
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
    pi_31493555
    Leuk (en informatief) stukje tekst
      zondag 16 oktober 2005 @ 19:15:37 #57
    132830 NK5022
    www.psptalk.nl
    pi_31493709
    Zo was een stukje tekst om te lezen. Best grappig.
    pi_31493821
    quote:
    Just a few weeks ago, Nintendo held a sworn-to-secrecy summit for North American publishers to show off the controller's final design, let designers touch and understand Nintendo's tool for innovation, and encourage development for the new machine.
    Ben ik de enige die dit vrij laat vind? Nintendo realiseert zich volgens mij nog steeds net iets te weinig dat de markt bestaat uit meer dan alleen liefhebbers van games van Japanse hand.
    pi_31493961
    het is wel laat, maar nintendo zal de developers ondersteunen met de ontwikkeling van de eerste games, en ze op ideeen brengen.

    Althans ik geloof dat ik dat ergens gelezen heb
    Houd van een lijntje.
    pi_31494017
    quote:
    Op zondag 16 oktober 2005 19:28 schreef Erwtensoep het volgende:
    het is wel laat, maar nintendo zal de developers ondersteunen met de ontwikkeling van de eerste games, en ze op ideeen brengen.

    Althans ik geloof dat ik dat ergens gelezen heb
    Dat is iig iets, maar persoonlijk had ik liever gezien dat ze gewoon ALLE 3rd parties zo vroeg mogelijk geinformeerd hadden. Dat alles voor de geheimhouding, pfff. Dit is imho net iets te groot om 'ff' te jatten.
      zondag 16 oktober 2005 @ 19:31:38 #61
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31494025
    quote:
    Op zondag 16 oktober 2005 19:21 schreef Retuobak het volgende:

    [..]

    Ben ik de enige die dit vrij laat vind? Nintendo realiseert zich volgens mij nog steeds net iets te weinig dat de markt bestaat uit meer dan alleen liefhebbers van games van Japanse hand.
    Jawel, maar je games afstemmen op de Revolution controller is niet zo moeilijk. Retro Studios had een paar weken nodig om de Metroid Prime 2 demo te maken met de Revmote (en het werkte vrij goed als ik de hands-on van zo'n beetje iedereen mag geloven).
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
    pi_31494090
    quote:
    Op zondag 16 oktober 2005 19:31 schreef Ruzbeh het volgende:

    [..]

    Jawel, maar je games afstemmen op de Revolution controller is niet zo moeilijk. Retro Studios had een paar weken nodig om de Metroid Prime 2 demo te maken met de Revmote (en het werkte vrij goed als ik de hands-on van zo'n beetje iedereen mag geloven).
    Die redenatie zou betekenen dat er bij launch geen Westerse games zullen zijn die echt gebruik maken van de mogelijkheden van de controller......
    quote:
    "The controllers for this generation do not look fun to use," said Miyamoto in a July interview with GameSpy. "You don't look at any of the controllers and think, 'Wow, I want to play [with] this.' You look at these controllers and think, 'Oh my God, it looks so difficult."
    Daar hebben ze wel gelijk aan, controllers zien er absoluut niet toegankelijk uit. Wat Miyamoto beschrijft is exact mijn gedachte bij het zien van een controller (naast het gamesaanbod een van de redenen dat ik nu pas een console ga kopen)
      zondag 16 oktober 2005 @ 19:37:11 #63
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31494150
    quote:
    Op zondag 16 oktober 2005 19:34 schreef Retuobak het volgende:

    [..]

    Die redenatie zou betekenen dat er bij launch geen Westerse games zullen zijn die echt gebruik maken van de mogelijkheden van de controller......
    Dat hangt volledig af van de game denk ik. Als je bijv. een FPS hebt dan wordt hij heel makkelijk goed gebruikt. Maar je hebt eigelijk wel gelijk, als je gewoon een game probeert te ontwerpen vanaf het begin met de Revmote's mogelijkheden in je gedachten, krijg je denk ik iets veel mooiers. Maar dat hoeft ook niet, als je kijkt naar Okami (PS2). Die game is echt gemaakt voor de Revmote (de gedeeltes waar je moet verven).

    Van dat artikel:
    quote:
    We won't know what to expect from Revolution games until we actually see them, but at least that's not far off. Nintendo should be conducting a proper unveiling of the system in Japan before the year is out
    I sure fucking hope so.
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
    pi_31494217
    quote:
    Op zondag 16 oktober 2005 19:37 schreef Ruzbeh het volgende:

    [..]

    Dat hangt volledig af van de game denk ik. Als je bijv. een FPS hebt dan wordt hij heel makkelijk goed gebruikt. Maar je hebt eigelijk wel gelijk, als je gewoon een game probeert te ontwerpen vanaf het begin met de Revmote's mogelijkheden in je gedachten, krijg je denk ik iets veel mooiers. Maar dat hoeft ook niet, als je kijkt naar Okami (PS2). Die game is echt gemaakt voor de Revmote (de gedeeltes waar je moet verven).

    Van dat artikel:
    [..]

    I sure fucking hope so.
    Mja persoonlijk blijf ik FPS niet het beste genre vinden voor de controller, niet met de huidige attachments iig. Ik wil er gewoon een voor de linkerhand met een klein aantal knoppen (stuk of 6-8). Anders moet je gaan werken met multi-functies voor de remote en dat schrikt mij persoonlijk nog meer af dan het gebruik van een controller. Multi-functies en combo's zijn lastig voor nieuwe gebruikers, dat moeten developers eens een keer in zien.
    pi_31494280
    quote:
    Op zondag 16 oktober 2005 19:40 schreef Retuobak het volgende:

    [..]

    Mja persoonlijk blijf ik FPS niet het beste genre vinden voor de controller, niet met de huidige attachments iig. Ik wil er gewoon een voor de linkerhand met een klein aantal knoppen (stuk of 6-8). Anders moet je gaan werken met multi-functies voor de remote en dat schrikt mij persoonlijk nog meer af dan het gebruik van een controller. Multi-functies en combo's zijn lastig voor nieuwe gebruikers, dat moeten developers eens een keer in zien.
    Ik denk dat 6-8 knoppen ook aardig wat mensen afschrikt. Hoe wil je dat sowieso makkelijk bedienen met (bijv) je linkerhand?
    pi_31494361
    Momenteel gebruik ik er een stuk of 15 op m'n toetsenbord tijdens FPS games (meer in MP games als Joint Ops). Dat wil prima, waarom zouden 6-8 knoppen in je linkerhand niet kunnen?

    Trouwens, als ze die knoppen makkelijk willen maken kunnen ze dat concept van dat Optimus OLED tobo gebruiken. Een add-on met OLED toetsen om de functies aan te geven, dat zou het voor mij iig toegankelijk genoeg maken.
      zondag 16 oktober 2005 @ 23:29:13 #67
    127457 moomoo
    Niet uit te spreken als momo
    pi_31500026
    het probleem is dat je heel veel mensen hebben die steeds naar de knoppen moeten kijken voordat ze er eentje indrukken. nou kunnen die mensen je misschien niets schelen, maar het doel van die hele nieuwe controller is juist om het makkelijker te maken. als je dan een attachment gaat maken met 10 knoppen is de verwarring terug.

    natuurlijk is het ook weer zo dat niet-games niet snel een FPS zullen kopen en die veelknoppen-attachment dus niet nodig zullen hebben.
      zondag 16 oktober 2005 @ 23:48:31 #68
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31500571
    quote:
    Op zondag 16 oktober 2005 23:29 schreef moomoo het volgende:
    als je dan een attachment gaat maken met 10 knoppen is de verwarring terug.
    Nee hoor.

    Maar een 'attachment' met (meer dan) 10 knoppen komt er sowieso, de classic shell voor Revolution.
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
    pi_31503177
    Hey, dat plaatje van Iwata met de Revolution in zijn hand had ik nog niet eerder gezien.
    Dat ding is echt KLEIN! Kleiner dan ik m voorgesteld had, en als je m zo ziet ook erg sexy.

    Mij lijkt dat de Revolution makkelijker te produceren is dan z'n concurrenten. Dus volgens mij komt het allemaal wel goed met de lauch. Kan zo zijn dat er een wereldwijde launch is in April ofzo.
    pi_31503205
    Lijkt me sterk, maar je weet maar nooit natuurlijk.
    Yo.
    pi_31504480
    quote:
    Op zondag 16 oktober 2005 23:29 schreef moomoo het volgende:
    het probleem is dat je heel veel mensen hebben die steeds naar de knoppen moeten kijken voordat ze er eentje indrukken. nou kunnen die mensen je misschien niets schelen, maar het doel van die hele nieuwe controller is juist om het makkelijker te maken. als je dan een attachment gaat maken met 10 knoppen is de verwarring terug.

    natuurlijk is het ook weer zo dat niet-games niet snel een FPS zullen kopen en die veelknoppen-attachment dus niet nodig zullen hebben.
    Dat laatste is idd mijn punt, Nintendo moet ook niet alleen op non-gamers richten. En wil je FPS games ook maar in de buurt laten komen van PC FPS games dan heb je niet genoeg aan dat mini aantal knopjes. En zelfs als mensen er vaak naar moeten kijken, da's nog geen ramp in de minder snelle shooters, dan leren ze het alsnog vanzelf op een makkelijkere manier dan dat het nu zou gaan met een gewone controller.

    En 6-8 knoppen waar duidelijk de functie op aangegeven staat zijn niet echt verwarrend imho..
      maandag 17 oktober 2005 @ 10:49:03 #72
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31507095
    A winner is you!


    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
    pi_31508891
    quote:
    Op zondag 16 oktober 2005 11:27 schreef Mr.BomBastique het volgende:
    Hebben jullie ook last van sony-fanboys die van de revolution alleen weten dat de controller op een afstandsbediening lijkt?
    Ze moeten niet zeiken, die van hun lijkt op een boemerang
    14.gif RaymanNL vindt dit leuk
      maandag 17 oktober 2005 @ 15:42:35 #74
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31512656


    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
    pi_31512698
    quote:
    Nintendo confirms that Revolution will release in the second half of 2006.
    Rumors and speculation of a Spring 2006 release for the Nintendo Revolution have been squashed thanks to a recording on the Nintendo Hotline. The recording states, "When Nintendo's new console, codenamed Revolution, arrives in the later half of 2006, everyone will discover the meaning of all-access gaming."

    Nintendo had previously only given a release date of "2006" for Revolution, and it was speculated that Nintendo would launch Revolution around the time Sony launches the PlayStation 3 (likely in the Spring of 2006). This new recording means that Nintendo will likely launch far after Sony, sometime between July and December 2006.

    If you want to hear the recording for yourself, call 1-425-885-7529 and press 2, 1, and 1, at the first, second, and third menus, respectively.
    2nd half 2006 dus.
    pi_31512777
    quote:
    Op maandag 17 oktober 2005 15:45 schreef Xrenity het volgende:

    [..]

    2nd half 2006 dus.
    Alleen in Japan of gewoon wereldwijd?

    [edit]Zal wel wereldwijd zijn aangezien er everyone staat
      maandag 17 oktober 2005 @ 15:57:21 #77
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31512908
    Nintendo Hotline Wat is dat nou voor een bron, zulke informatie verwacht ik van een top Nintendo official, niet van een hotline.
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
    pi_31513938
    Denk je echt dat een top Nintendo official tijd heeft om voor telefoniste te spelen?
      maandag 17 oktober 2005 @ 19:09:06 #79
    21410 Fliepke
    Serieuze waarheid
    pi_31516123
    quote:
    Op maandag 17 oktober 2005 15:57 schreef Ruzbeh het volgende:
    Nintendo Hotline Wat is dat nou voor een bron, zulke informatie verwacht ik van een top Nintendo official, niet van een hotline.
    Nou ja, die mutsen laten wel snel per ongeluk iets lekken
    pi_31516146
    quote:
    Op maandag 17 oktober 2005 15:42 schreef Ruzbeh het volgende:
    [afbeelding]



    pi_31523133
    He, ik dacht laatst aan een leuke toepassing van de controller voor spellen als Mario.

    Bij Mario64 moet je sterren vinden om deuren te openen, zo kan je je ook voorstellen dat in de nieuwe Mario sleutels te winnen valt. Die sleutels hebben geen kenmerk en ik zie het zo voor me dat je dan naar de deuren moet lopen, de sleutels uit je zak moet halen en de sleutels in het slot moet DRAAIEN. Als ie klikt dan voel je de rumble, en moet je voorzichtig de goede kant opdraaien. Gewoon net zoals je dat doet in de echte wereld.

    Lijkt me typisch een toepassing die Miyamoto zou kunnen implementeren.

    (beetje weinig nieuws over Revolution, moet toch wat)
    pi_31524557
    Ik denk dat je na 20 keer het deurtje opendraaien eerder je controller door de kamer slingert dan nog eens zo een kut deur te openen xD
      dinsdag 18 oktober 2005 @ 10:02:57 #83
    127457 moomoo
    Niet uit te spreken als momo
    pi_31528033
    wel leuk om op zo'n manier een kluis open te maken.
      dinsdag 18 oktober 2005 @ 10:05:25 #84
    38849 Notorious_Roy
    Doomed since 1889
    pi_31528085
    Splinter Cell kan ook leuk worden als je zo moet lock-picken, maar het is eigenlijk niet meer dan een klein iets in een game...
    The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
    Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
    Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
    pi_31529613
    quote:
    Op dinsdag 18 oktober 2005 10:05 schreef Notorious_Roy het volgende:
    Splinter Cell kan ook leuk worden als je zo moet lock-picken, maar het is eigenlijk niet meer dan een klein iets in een game...
    Vond het normale lockpicken al strontvervelend worden als je het te vaak moet doen
    Rocks? Check.
    Laser beams? Check.
    Acid? Check.
    Body bag? Check.
    pi_31530459
    quote:
    Op dinsdag 18 oktober 2005 02:24 schreef Glopes het volgende:
    Ik denk dat je na 20 keer het deurtje opendraaien eerder je controller door de kamer slingert dan nog eens zo een kut deur te openen xD
    Als het een paar keer toegepast wordt is het toch wel zeer vet IMO. Het hoeft niet een lange excercitie te zijn, maar het idee is leuk. Die interactie is eigenlijk een voorbeeld van hoe ik verwacht dat Miyamoto die controller gaat toepassen in Nintendo 1st party games.
    pi_31530515
    quote:
    Op dinsdag 18 oktober 2005 11:05 schreef Tain het volgende:

    [..]

    Vond het normale lockpicken al strontvervelend worden als je het te vaak moet doen
    Dat kan zijn, maar de vraag is: wat is leuker? Met een normale controller dit doen of met de Rev-controller? Ik weet het wel.
    pi_31530680
    quote:
    Op dinsdag 18 oktober 2005 11:36 schreef alex4allofyou het volgende:

    [..]

    Dat kan zijn, maar de vraag is: wat is leuker? Met een normale controller dit doen of met de Rev-controller? Ik weet het wel.
    Iets wat niet leuk is en gewoon saai wordt niet leuker als je het op een andere manier moet gaan doen
    Rocks? Check.
    Laser beams? Check.
    Acid? Check.
    Body bag? Check.
      dinsdag 18 oktober 2005 @ 14:01:30 #89
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31533801
    http://www.cesweb.org/attendees/markets/gaming.asp
    quote:
    Gaming Exhibitors

    It's all fun and games for AMD, Apex Digital, ATI, Logitech, Nvidia, Alienware, Microsoft, Sony, Nintendo and Gizmondo. Okay, maybe not all. These companies are serious when it comes to gaming and digital entertainment, and that's why they'll be at the 2006 International CES.
    Ik had zelf de website van CES een paar weken geleden getjekt en toen stonden ze daar niet.
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
      dinsdag 18 oktober 2005 @ 17:35:49 #90
    3292 Tweek
    Koffie graag!
    pi_31538486
    quote:
    Op dinsdag 18 oktober 2005 00:50 schreef alex4allofyou het volgende:


    He, ik dacht laatst aan een leuke toepassing van de controller voor spellen als Mario.

    Bij Mario64 moet je sterren vinden om deuren te openen, zo kan je je ook voorstellen dat in de nieuwe Mario sleutels te winnen valt. Die sleutels hebben geen kenmerk en ik zie het zo voor me dat je dan naar de deuren moet lopen, de sleutels uit je zak moet halen en de sleutels in het slot moet DRAAIEN. Als ie klikt dan voel je de rumble, en moet je voorzichtig de goede kant opdraaien. Gewoon net zoals je dat doet in de echte wereld.

    Lijkt me typisch een toepassing die Miyamoto zou kunnen implementeren.

    (beetje weinig nieuws over Revolution, moet toch wat)
    Wat dacht je van een spel als harry potter, afstandbediening is je toverstokje en dan moet je bewegingen maken om spreuken te doen, met dat adon dingetje lopen en je hebt een top spel, mits goed uitgewerkt.
    En met de vele harry potter freaks en koters op de wereld is het vast ook een goede boost voor verkoop.
    pi_31538552
    Ik zit zelf erg op PUNCH OUT te wachten

    Hoe vet om met twee controllers een beetje te meppen!
    Houd van een lijntje.
    pi_31539618
    TIME Magazine heeft een lijstje opgesteld, 'things that will blow your mind'. De Revolution staat op 2!

    1. Boeing's 787 Dreamliner

    2. Nintendo's Revolution

    3. Proteus Industries' protein-extraction technology

    4. Wireless music store

    5. IBM's Multilingual Automatic Speech-to-Speech Translator (MASTOR)
    quote:
    Back when Atari and its one-button joystick ruled, Nintendo devised a two-button controller with a directional thumb pad. Then came action-sensitive vibration, wireless connectivity and an analog stick for 360˚ steering. Now the company hopes to shake things up with a wireless controller for next year's Revolution console that will allow players to apply real-world physical experience to games. The one-handed grip has motion and position sensors, so if you're playing a Ping-Pong game, you just flick the controller like a paddle. Or, to shoot, take aim and tap a button. For more elaborate games, a second piece with analog stick and two triggers (for that extra itchy finger) can be connected.
    bron
    pi_31539786
    Pfff, Airbus all the way
    pi_31539855
    quote:
    Op dinsdag 18 oktober 2005 17:35 schreef Tweek het volgende:

    [..]

    mits goed uitgewerkt.
    Dat geldt voor alles
    Rocks? Check.
    Laser beams? Check.
    Acid? Check.
    Body bag? Check.
    pi_31539909
    quote:
    Op dinsdag 18 oktober 2005 18:25 schreef Xrenity het volgende:
    TIME Magazine heeft een lijstje opgesteld, 'things that will blow your mind'. De Revolution staat op 2!

    1. Boeing's 787 Dreamliner

    2. Nintendo's Revolution

    3. Proteus Industries' protein-extraction technology

    4. Wireless music store

    5. IBM's Multilingual Automatic Speech-to-Speech Translator (MASTOR)
    [..]

    bron


    Is dat dat ding dat je geen zwaarte kracht hebt ?
      dinsdag 18 oktober 2005 @ 19:12:37 #96
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31540714
    Ding dat je geen zwaartekracht hebt?

    Das gewoon een passagiers vliegtuig van Boeing. Economisch, zuinig, etc. Ze proberen niet de richting op te gaan als Airbus die gewoon bigger = better doet.

    Doet me denken aan een bepaalde gamesbedrijf.
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
    pi_31541141
    quote:
    Op dinsdag 18 oktober 2005 19:12 schreef Ruzbeh het volgende:
    Ding dat je geen zwaartekracht hebt?

    Das gewoon een passagiers vliegtuig van Boeing. Economisch, zuinig, etc. Ze proberen niet de richting op te gaan als Airbus die gewoon bigger = better doet.

    Doet me denken aan een bepaalde gamesbedrijf.
    Je realiseert je dat grotere vliegtuigen ook economischer en relatief zuiniger zijn he Ruzbeh?
      dinsdag 18 oktober 2005 @ 19:30:31 #98
    38849 Notorious_Roy
    Doomed since 1889
    pi_31541146
    787

    Das idd nét een stapje toffer dan de RevolutioN
    The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
    Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
    Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
      dinsdag 18 oktober 2005 @ 19:36:15 #99
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31541304
    quote:
    Op dinsdag 18 oktober 2005 19:30 schreef Retuobak het volgende:

    [..]

    Je realiseert je dat grotere vliegtuigen ook economischer en relatief zuiniger zijn he Ruzbeh?
    Ja, omdat ze meer passagiers kunnen nemen. Maar ik lees net dat het ook concentreert op de comfortabiliteit van de passagier. Bijv. de luchtdruk in de vliegtuig, daar kunnen mensen last van hebben dus gaan ze liever met de boot ofzo. Met de nieuwe 787 proberen ze dus non-passagiers aan te trekken.
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
    pi_31541381
    quote:
    Op dinsdag 18 oktober 2005 19:36 schreef Ruzbeh het volgende:

    [..]

    Ja, omdat ze meer passagiers kunnen nemen. Maar ik lees net dat het ook concentreert op de comfortabiliteit van de passagier. Bijv. de luchtdruk in de vliegtuig, daar kunnen mensen last van hebben dus gaan ze liever met de boot ofzo. Met de nieuwe 787 proberen ze dus non-passagiers aan te trekken.
    Ja, met de huidige trend die gaat richting vliegen met maatschappijen als Easyjet is het wel duidelijk dat passagiers vooral geven om comfort en service
      dinsdag 18 oktober 2005 @ 19:41:21 #101
    38849 Notorious_Roy
    Doomed since 1889
    pi_31541448
    quote:
    Op dinsdag 18 oktober 2005 19:39 schreef Retuobak het volgende:

    [..]

    Ja, met de huidige trend die gaat richting vliegen met maatschappijen als Easyjet is het wel duidelijk dat passagiers vooral geven om comfort en service
    Short route niet, dat moet zo goedkoop mogelijk omdat het toch niet lang duurt. Als je langer dan 5 uur vliegt wil iemand echt wel comfort. Daarom vlieg ik ook het liefst met een 777 van KLM naar de USA. Maar goed, Nintendo Revolution
    The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
    Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
    Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
    pi_31541477
    quote:
    Op dinsdag 18 oktober 2005 19:41 schreef Notorious_Roy het volgende:

    [..]

    Short route niet, dat moet zo goedkoop mogelijk omdat het toch niet lang duurt. Als je langer dan 5 uur vliegt wil iemand echt wel comfort. Daarom vlieg ik ook het liefst met een 777 van KLM naar de USA. Maar goed, Nintendo Revolution
    Zelfs over lange afstanden zie je steeds vaker dat men puur kijkt naar de goedkoopste maatschappij.
      dinsdag 18 oktober 2005 @ 19:49:35 #103
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31541673
    Man, precies wanneer ik nou zo trots was op Airbus met dat nieuwe vliegtuig. Echt een POS vergeleken met de Dreamliner.

    Maar goed. Ontopic.
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
    pi_31542082
    quote:
    Op dinsdag 18 oktober 2005 19:49 schreef Ruzbeh het volgende:
    Man, precies wanneer ik nou zo trots was op Airbus met dat nieuwe vliegtuig. Echt een POS vergeleken met de Dreamliner.

    Maar goed. Ontopic.
    Waar is jouw Europese trots?
    pi_31542159
    quote:
    Op dinsdag 18 oktober 2005 20:04 schreef Retuobak het volgende:

    [..]

    Waar is jouw Europese trots?
    Op dezelfde plek als z'n Gamecube
    Op zondag 6 mei 2012 16:24 schreef Tamashii het volgende:
    Dat kan niet. Dit stond in de Volkskrant. :'(
    pi_31542663
    quote:
    Op dinsdag 18 oktober 2005 20:07 schreef Cerbie het volgende:

    [..]

    Op dezelfde plek als z'n Gamecube
    In de winkel
    Op zondag 21 oktober 2007 20:47 schreef StefanP het volgende:
    300PK is in de autowereld geen 300PK. Klaar.
      dinsdag 18 oktober 2005 @ 20:36:05 #107
    120113 Tomasso
    Lopen te kijken
    pi_31543046
    quote:
    Op dinsdag 18 oktober 2005 18:34 schreef Retuobak het volgende:
    Pfff, Airbus all the way


    Boeing

    Airbus
    "A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
      dinsdag 18 oktober 2005 @ 20:36:07 #108
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31543048
    quote:
    Op dinsdag 18 oktober 2005 20:07 schreef Cerbie het volgende:

    [..]

    Op dezelfde plek als z'n Gamecube
    HELEMAL NERGENS HUHAUHAUAHUAHAUHUAHAUA

    .
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
    pi_31543163
    quote:
    Op dinsdag 18 oktober 2005 20:36 schreef Tomasso het volgende:

    [..]



    Boeing

    Airbus
    Tomasso snapt het
      dinsdag 18 oktober 2005 @ 20:40:33 #110
    120113 Tomasso
    Lopen te kijken
    pi_31543176
    quote:
    Op dinsdag 18 oktober 2005 19:49 schreef Ruzbeh het volgende:
    Man, precies wanneer ik nou zo trots was op Airbus met dat nieuwe vliegtuig. Echt een POS vergeleken met de Dreamliner.

    Maar goed. Ontopic.
    Gij heiden!

    Jij vindt de NASA zeker ook boeiender dan de ESA? En amerikaanse zuipbakken ook boeiender dan veilige en comfortabele Europese auto's?



    De Dreamliner valt in het niet met de Airbus A380 ( ). Zelfs de fucking 747 past in de A380. Daarnaast kan de klant zelf bepalen hoe ze het vliegtuig inrichten, dus comfort is er zeker.
    quote:
    Op dinsdag 18 oktober 2005 20:40 schreef Retuobak het volgende:

    [..]

    Tomasso snapt het
    Boeing is ook een bagger bedrijf. Wil ik daar stage lopen, moet ik hoogstwaarschijnlijk de Amerikaanse nationaliteit hebben. Dit is voor 99% van de gevallen zo, misschien niet als je stage loopt als schoonmaker ofzo. Baggerbedrijf

    Airbus kan ik over een aantal jaar echter veel makkelijker stage lopen

    We dwalen een beetje af
    "A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
    pi_31543261
    Schoonmakers bij Boeing zullen ongetwijfeld allemaal de Mexicaanse nationaliteit hebben
    En tof, wat voor opleiding doe je precies Tomasso?
      dinsdag 18 oktober 2005 @ 20:46:56 #112
    120113 Tomasso
    Lopen te kijken
    pi_31543348
    quote:
    Op dinsdag 18 oktober 2005 20:43 schreef Retuobak het volgende:
    Schoonmakers bij Boeing zullen ongetwijfeld allemaal de Mexicaanse nationaliteit hebben
    En tof, wat voor opleiding doe je precies Tomasso?
    HBO Luchtvaarttechnologie

    Op InHolland
    "A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
    pi_31543420
    quote:
    Op dinsdag 18 oktober 2005 20:46 schreef Tomasso het volgende:

    [..]

    HBO Luchtvaarttechnologie

    Op InHolland
    Not bad, klinkt als een interessante studie .
    Kun je straks de gyroscopische controller introduceren in de cockpit \o/
    Lijkt me alleen kut als iemand hem laat vallen
      dinsdag 18 oktober 2005 @ 20:54:27 #114
    120113 Tomasso
    Lopen te kijken
    pi_31543589
    quote:
    Op dinsdag 18 oktober 2005 20:48 schreef Retuobak het volgende:

    [..]

    Not bad, klinkt als een interessante studie .
    Kun je straks de gyroscopische controller introduceren in de cockpit \o/
    Lijkt me alleen kut als iemand hem laat vallen

    1
    2
    3
         ________
    ____/        \  
                  \ BOEM


    Opstijgen vanaf berg... Lekker cruisen... Koffie halen en controller omstoten... Neerstorten
    "A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
      dinsdag 18 oktober 2005 @ 21:49:29 #115
    69655 mordradead
    Wat is een leesje?
    pi_31545221
    cool spel
    Bernie en ik zijn tof.
      dinsdag 18 oktober 2005 @ 21:54:17 #116
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31545325
    quote:
    Op dinsdag 18 oktober 2005 20:40 schreef Tomasso het volgende:

    [..]

    Gij heiden!

    Jij vindt de NASA zeker ook boeiender dan de ESA? En amerikaanse zuipbakken ook boeiender dan veilige en comfortabele Europese auto's?

    Nee hoor. ESA is beter (in ieder geval niet-Amerikaans) en Europese auto's ook. Alleen de Dreamliner is wel meisterlijk.

    En nu weer ontopic a.u.b.
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
    pi_31546859
    quote:
    Op dinsdag 18 oktober 2005 21:54 schreef Ruzbeh het volgende:

    [..]

    Nee hoor. ESA is beter (in ieder geval niet-Amerikaans) en Europese auto's ook. Alleen de Dreamliner is wel meisterlijk.

    En nu weer ontopic a.u.b.


    Meesterlijk.
      dinsdag 18 oktober 2005 @ 22:46:57 #118
    69655 mordradead
    Wat is een leesje?
    pi_31547023
    doe mij maar een volkswagen
    Bernie en ik zijn tof.
      dinsdag 18 oktober 2005 @ 23:36:18 #119
    38849 Notorious_Roy
    Doomed since 1889
    pi_31548688
    quote:
    Op dinsdag 18 oktober 2005 20:46 schreef Tomasso het volgende:

    [..]

    HBO Luchtvaarttechnologie

    Op InHolland
    ! Das bijna hetzelfde als ik doe
    The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
    Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
    Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
    pi_31550262
    Er komt een addon in de vorm van een Airbus/Boeing
    Op zondag 6 mei 2012 16:24 schreef Tamashii het volgende:
    Dat kan niet. Dit stond in de Volkskrant. :'(
    pi_31550462
    Volgens mij is dit het Revolution topic? Of zie ik dat fout?
    En waarom gaat het in hemelsnaam over vliegtuigen?! Get a life!
    If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now!
    http://www.myspace.com/trakston
    pi_31550566
    quote:
    Op woensdag 19 oktober 2005 01:07 schreef peristilius het volgende:
    Volgens mij is dit het Revolution topic? Of zie ik dat fout?
    En waarom gaat het in hemelsnaam over vliegtuigen?! Get a life!
    Sorry, my fault
      woensdag 19 oktober 2005 @ 10:03:09 #123
    120113 Tomasso
    Lopen te kijken
    pi_31554150
    quote:
    Op woensdag 19 oktober 2005 00:54 schreef Cerbie het volgende:
    Er komt een addon in de vorm van een Airbus/Boeing
    Flight Simulator op de Revolution

    De add-on is een cockpit
    "A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
      woensdag 19 oktober 2005 @ 10:14:40 #124
    17283 Cheiron
    Ho ho ho...
    pi_31554376
    SILENCIO!

    Stelletje slowchathoeren,.,.
    Too lazy to be an evil genius..
    PSN ID: Cheironnl
      woensdag 19 oktober 2005 @ 10:26:32 #125
    120113 Tomasso
    Lopen te kijken
    pi_31554632
    quote:
    Op woensdag 19 oktober 2005 10:14 schreef Cheiron het volgende:
    SILENCIO!

    Stelletje slowchathoeren,.,.
    Je moet toch iets in dit topic
    "A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
    pi_31554747
    Waar moeten we het anders over hebben? Tis niet alsof Nintendo ook maar echt iets bekend heeft gemaakt sinds de controller
      woensdag 19 oktober 2005 @ 10:36:24 #127
    112068 MMaRsu
    I need some paprika
    pi_31554813
    quote:
    Op woensdag 19 oktober 2005 10:14 schreef Cheiron het volgende:
    SILENCIO!

    Stelletje slowchathoeren,.,.
    welcome to my submarine lair. It's long, hard and full of seamen!
      woensdag 19 oktober 2005 @ 10:44:21 #128
    38849 Notorious_Roy
    Doomed since 1889
    pi_31554982
    quote:
    Op woensdag 19 oktober 2005 10:32 schreef Retuobak het volgende:
    Waar moeten we het anders over hebben? Tis niet alsof Nintendo ook maar echt iets bekend heeft gemaakt sinds de controller
    Nou... Euh...

    Wacht maar !
    The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
    Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
    Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
    pi_31557301
    quote:
    Op dinsdag 18 oktober 2005 22:42 schreef Retuobak het volgende:

    [..]

    [afbeelding]

    Meesterlijk.
    Is dat ingame?
    Houd van een lijntje.
      woensdag 19 oktober 2005 @ 13:47:52 #130
    120113 Tomasso
    Lopen te kijken
    pi_31558280
    quote:
    Op woensdag 19 oktober 2005 12:50 schreef Erwtensoep het volgende:

    [..]

    Is dat ingame?
    Jep.
    "A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
      woensdag 19 oktober 2005 @ 14:08:32 #131
    71435 King_of_cubes
    Infantiele klootzak
    pi_31558746
    quote:
    Op woensdag 19 oktober 2005 13:47 schreef Tomasso het volgende:

    [..]

    Jep.
    OMFG11WTF1!!11!11 PS3 Pwned

      woensdag 19 oktober 2005 @ 19:02:59 #132
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31563974
    Nog 1 week.

    EDGETON!!!!
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
    pi_31567089
    quote:
    Op maandag 17 oktober 2005 15:42 schreef Ruzbeh het volgende:
    [afbeelding]

      donderdag 20 oktober 2005 @ 11:24:02 #134
    107557 PeeJay
    En god zag dat het lauw was
    pi_31577104
    quote:
    Er gaat weer eens een interessant gerucht door gamesland. Een gerucht in het leven geholpen door GameInformer...

    Het gamestijdschrift GameInformer publiceerde in haar laatste editie namelijk een artikel dat betrekking had op de reacties van verschillende ontwikkelaars op de onthulling van de revolutionaire afstandsbediening op de Tokyo Game Show. In dit artikel schreeft GameInformer dat niemand minder dan Hideo Kojima, geestelijke vader van o.a. de Metal Gear Solid games, al bezig zou zijn met een spel speciaal voor de Nintendo Revolution. Het team dat hem daarbij zou gaan helpen is het team achter Metal Gear Acid voor de Playstation Portable. De game voor de Revolution zou echter géén game in de Metal Gear-serie worden.

    Dit bericht blijft natuurlijk een gerucht, maar men moet niet vergeten dat Hideo Kojima één van de eerste ontwikkelaars was die zich enthousiast uitliet over de Revolution en de controller. Het zou dus niet geheel onwaarschijnlijk zijn als deze creatieve Japanner al op een plan voor een Revolution-spel heeft zitten broeden.
    Moooi
    All I Need, is the air I breathe...
      donderdag 20 oktober 2005 @ 13:00:47 #135
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31578589
    quote:
    Op donderdag 20 oktober 2005 11:24 schreef PeeJay het volgende:

    [..]

    Moooi
    Dat kan gerucht kan trouwens goed mogelijk zijn, maar het zou pas vet zijn als Kojima zelf ook er veel bij betrokken is.
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
    pi_31578666
    quote:
    Op donderdag 20 oktober 2005 11:24 schreef PeeJay het volgende:

    [..]

    Moooi
    quote:
    een spel speciaal voor de Nintendo Revolution.
    Meer van die zinnen please
    pi_31603689
    Weer een nieuw gerucht: Revolution game?


    quote:
    I have received information that this is supposedly a Revolution Game or Games in action. At this time this is speculation and I cannot confirm the source. However I have been told that this is at best a Revolution game in action and at worst at least an example of the power of the system and the graphics that can be displayed.
      vrijdag 21 oktober 2005 @ 14:02:50 #138
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31603995
    Hoe wil je nou weten of het echt of nep is als hij zegt dat hij niet de bron kan bevestigen? Dan kan je net zo goed wachten totdat Nintendo wat uitbrengt.
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
    pi_31604148
    Het ziet er in ieder geval heel bizar uit
    Houd van een lijntje.
    pi_31604658
    Lijkt me wel een spel voor de Revolution Met die zwaard etc.
      vrijdag 21 oktober 2005 @ 14:44:38 #141
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31604783
    quote:
    Op vrijdag 21 oktober 2005 14:37 schreef Dj_Day-V het volgende:
    Lijkt me wel een spel voor de Revolution Met die zwaard etc.
    .
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
    pi_31605011
    Zitten die gasten nou vast met touwen? Hield Miyamoto niet van Marinonetten?

    Het ziet er iig goed uit, maar betwijfel of dit Rev werk is. Zal wel niet.
    pi_31605802
    Ik las dat developers de Gamecube developers kit gewoon kunnen gebruiken om te ontwikkelen voor de Revolution.
    All those moments will be lost, like tears in rain... Time to die.
      vrijdag 21 oktober 2005 @ 15:47:30 #144
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31605986
    Ontwikkeling voor Revolution is vrijwel identiek aan Gamecube ja.
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
    pi_31606071
    quote:
    Op vrijdag 21 oktober 2005 13:48 schreef Dj_Day-V het volgende:
    Weer een nieuw gerucht: Revolution game?

    [afbeelding]
    [afbeelding]
    [..]
    Er gaan geruchten dat dit de gecancelde game was van de 'Capcom five', genaamd Dead Phoenix. driekwartjaar was de ontwikkeling stopgezet. Ze zouden t voor de revolution weer uit de ijskast hebben gehaald...
    #winning
    pi_31606355
    quote:
    Op vrijdag 21 oktober 2005 14:44 schreef Ruzbeh het volgende:

    [..]

    .
    ?
      vrijdag 21 oktober 2005 @ 17:03:08 #147
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_31607526
    quote:
    Op vrijdag 21 oktober 2005 15:51 schreef Tware het volgende:

    [..]

    Er gaan geruchten dat dit de gecancelde game was van de 'Capcom five', genaamd Dead Phoenix. driekwartjaar was de ontwikkeling stopgezet. Ze zouden t voor de revolution weer uit de ijskast hebben gehaald...
    Echt jammer voor Nintendo dat de Capcom five gewoon niet doorging. Niks is exclusief meer.
    quote:
    Op vrijdag 21 oktober 2005 16:04 schreef Dj_Day-V het volgende:

    [..]

    ?
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
    pi_31610791
    Ben er vrij zeker van dat die screenies niet ingame zijn. T ziet er allemaal een beetje te scherp uit.
    Op zondag 21 oktober 2007 20:47 schreef StefanP het volgende:
    300PK is in de autowereld geen 300PK. Klaar.
    pi_31610900
    Die onderste zou grafisch gezien denk ik wel kunnen, die bovenste lijkt me sterk.
    If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now!
    http://www.myspace.com/trakston
    pi_31611180
    quote:
    Op vrijdag 21 oktober 2005 19:48 schreef peristilius het volgende:
    Die onderste zou grafisch gezien denk ik wel kunnen, die bovenste lijkt me sterk.
    Onderste kan idd prima, detailniveau is niet ongelofelijk hoog. Bovenste kan ook nog wel mits er niet teveel dingen in beeld zijn (wat op deze 'shots' iig niet zo is)
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')