En nou wel direct terugkrabbelenquote:Op dinsdag 27 september 2005 22:59 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
ik heb er nog even over nagedacht en doe het niet.
ik vond het een kutactie van hem, maar met z'n kop op nationale tv is al mooi straf genoeg
gelukkig is dit maar een forum en interesseert jouw mening over mij me totaal nietquote:Op dinsdag 27 september 2005 23:03 schreef du_ke het volgende:
[..]
En nou wel direct terugkrabbelen.
sneu menneke.
Tuurlijk. Timur jat alles van FOK!quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:15 schreef testbeeld het volgende:
zometeen ook te horen via yorin fm......
nou die zijn er ook "snel" mee, werkt zeker politie daar...quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:15 schreef __Saviour__ het volgende:
nu op yorinfm
die lezen alles op Fokquote:Op dinsdag 27 september 2005 23:17 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
nou die zijn er ook "snel" mee, werkt zeker politie daar...
irritant zijn die zenders, die komen dan met leuke grappen en nieuwtjes die de dag ervoor hier al uitgekauwd zijn.quote:
Ik hoor het ook. Geen mediacircus. Nou dat heeft ie er inderdaad zelf al wel van gemaakt natuurlijk.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:18 schreef SunChaser het volgende:
Yildiz belt met de uitzending? Lafaard, hij wil niet in de uitzending
Nee niet weer Sun op de radioquote:Op dinsdag 27 september 2005 23:19 schreef SunChaser het volgende:
Ik heb ook een mening bel mij Timur. Ik sms je wel even.
hij staat met zijn kop overal op internet en was op opsporing verzochtquote:Op dinsdag 27 september 2005 23:27 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Zo spannend was t niet. Je hoorde alleen Timur. Rick durfde niet op de radio
quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:27 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
ja, stop die arm er maar diep in...
Kijk, als je hem nu zou gaan interviewen voor die streaming TV van je, dat zou nou wel weer tof zijn.quote:
waar hoorde je dat?quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:30 schreef zalmsalade het volgende:
Ik hoorde dat het morgen een item in het NOS journaal wordt. Over dat de justitie op internet niet weet waar te kijken....
Hmm, zoeken ze nog internet-mensen?quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:30 schreef zalmsalade het volgende:
Ik hoorde dat het morgen een item in het NOS journaal wordt. Over dat de justitie op internet niet weet waar te kijken....
Ik was denk ik te negatief. Ik had Rick geen lafaard mogen noemen denk ikquote:Op dinsdag 27 september 2005 23:33 schreef sylvesterrr het volgende:
SunChaser, Timur vindt jou niet lief.
Dit is trouwens wel leuke stof voor het stuk dat ik toevallig over deze materie aan het schrijven ben. Maar gauw aanpassen voor het faculteitsblad maandag naar de drukker gaat.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:32 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
Hmm, zoeken ze nog internet-mensen?
quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:34 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Ik was denk ik te negatief. Ik had Rick geen lafaard mogen noemen denk ik
Wel suf, de hele affaire speelt hier notabene...quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:32 schreef SunChaser het volgende:
Ik werd wel bruut weggedraaidIk mocht zeker FOK! niet noemen van Timur
mij welquote:Op dinsdag 27 september 2005 23:33 schreef sylvesterrr het volgende:
SunChaser, Timur vindt jou niet lief.
Fok! komt vaker voor in de shows van YorinFM, vooral bij Timur, ik weet niet of hij zelf ook een user hier is.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:34 schreef bemeall het volgende:
Timur leest hier mee? nu weer over NOS journaal stukje van hierboven
quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:36 schreef zalmsalade het volgende:
dat van dat NOS journaal had ik verzonnen en die gek roept het op de radio
Hoe brengen we geruchten de wereld inquote:Op dinsdag 27 september 2005 23:36 schreef zalmsalade het volgende:
dat van dat NOS journaal had ik verzonnen en die gek roept het op de radio
Dus die Timur c/p't gewoon zonder de bron te verifiëren?quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:36 schreef zalmsalade het volgende:
dat van dat NOS journaal had ik verzonnen en die gek roept het op de radio
Ik zei het woord FOK! en hoorde Timur meteen aarzelen, hoorden jullie dat ook? Terwijl zn halve show door FOK gemaakt wordtquote:Op dinsdag 27 september 2005 23:34 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
Wel suf, de hele affaire speelt hier notabene...
Ja ik zei het bewijze van grap dat het wel een hele grote mediahype werd... hij leest gewoon alles hier man ....quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:37 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
Dus die Timur c/p't gewoon zonder de bron te verifiëren?![]()
Hehe, humor!quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:36 schreef zalmsalade het volgende:
dat van dat NOS journaal had ik verzonnen en die gek roept het op de radio
Hij noemt Fok zelf ook af en toe.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:37 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Ik zei het woord FOK! en hoorde Timur meteen aarzelen, hoorden jullie dat ook? Terwijl zn halve show door FOK gemaakt wordt
hij haalt al zijn 'nieuws' van fokquote:Op dinsdag 27 september 2005 23:37 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
Dus die Timur c/p't gewoon zonder de bron te verifiëren?![]()
Nee da's dan niet zo lachen meerquote:Op dinsdag 27 september 2005 23:38 schreef Salvad0R het volgende:
lol dit gaat echt loos junghen
lijkt me wel lachen als door deze acties de maatregelen op het gebied van burgerprivacy nog verder aangescherpt worden
dan heeft yildiz in zekere zin toch nog invloed gehad op het beleid van donnerquote:Op dinsdag 27 september 2005 23:38 schreef Salvad0R het volgende:
lol dit gaat echt loos junghen
lijkt me wel lachen als door deze acties de maatregelen op het gebied van burgerprivacy nog verder aangescherpt worden
Nou ja, lachen. Ws komt dan iedereen die in dit topic post op een lijst met verdachten te staan.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:38 schreef Salvad0R het volgende:
lol dit gaat echt loos junghen
lijkt me wel lachen als door deze acties de maatregelen op het gebied van burgerprivacy nog verder aangescherpt worden
Ach met zoveel media aandacht zal het ook wel goed aflopen.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:40 schreef Jaguarized het volgende:
Als de politie het als een ludieke grap zal opvatten zal er weinig met Yildiz gebeuren, hoogstens een taakstraf + boete.
als dat zo zou zijn zouden ze het vast niet bij opsporing verzocht op de landelijke TV uitzenden. want dat het een grap was was onmiddelijk al wel duidelijk. ze willen wel graag meneer yildiz eens even toesprekenquote:Op dinsdag 27 september 2005 23:40 schreef Jaguarized het volgende:
Als de politie het als een ludieke grap zal opvatten zal er weinig met Yildiz gebeuren, hoogstens een taakstraf + boete.
Gielquote:Op dinsdag 27 september 2005 23:40 schreef CasB het volgende:
Ik gok dat Timur hier zelfs een account heeft, net als Chiel Beelen
doe es google balonnen tasquote:Op dinsdag 27 september 2005 23:41 schreef Monidique het volgende:
"Haha, de politie moest Opsporing Verzocht gebruiken, terwijl het gewoon hier op Fok! stond. De incompetente sukkels." Kan iemand mij uitleggen waarom dit forum bekend zou moeten staan bij de politie als meldplaats van loze bomdreigingen? Overigens lijkt het mij zeer terecht dat ze achter 'm aan gaan, maar dat heb ik een paar weken geleden al gezegd.
Omdat men het bewuste topic met Google binnen enkele seconden konden vinden?quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:41 schreef Monidique het volgende:
"Haha, de politie moest Opsporing Verzocht gebruiken, terwijl het gewoon hier op Fok! stond. De incompetente sukkels." Kan iemand mij uitleggen waarom dit forum bekend zou moeten staan bij de politie als meldplaats van loze bomdreigingen?
quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:41 schreef Monidique het volgende:
Kan iemand mij uitleggen waarom dit forum bekend zou moeten staan bij de politie
nou omdat de AIVD zegt van alles op internet te onderzoeken. En bij deze was dit dus wel een heeeel erg makkelijke inkopper het stond er gewoon met foto's erbijquote:Op dinsdag 27 september 2005 23:41 schreef Monidique het volgende:
"Haha, de politie moest Opsporing Verzocht gebruiken, terwijl het gewoon hier op Fok! stond. De incompetente sukkels." Kan iemand mij uitleggen waarom dit forum bekend zou moeten staan bij de politie als meldplaats van loze bomdreigingen? Overigens lijkt het mij zeer terecht dat ze achter 'm aan gaan, maar dat heb ik een paar weken geleden al gezegd.
Ze zoeken bij OV iemand. Als die persoon gevonden is, wat nu dus het geval is, en Yildiz legt het hele verhaal uit als ludieke grap, dan zal de politie hem echt niet gaan vervolgen als een of andere crimineel. Is er oproer veroorzaakt? Is het station ontruimt? Nee toch? Nou dan.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:41 schreef electricity het volgende:
[..]
als dat zo zou zijn zouden ze het vast niet bij opsporing verzocht op de landelijke TV uitzenden. want dat het een grap was was onmiddelijk al wel duidelijk. ze willen wel graag meneer yildiz eens even toespreken
kutquote:Op dinsdag 27 september 2005 23:43 schreef SunChaser het volgende:
[..]Ook Politie Almere leest mee op het Fok!Forum!
als politie denk je toch niet automatisch van 'misschien heeft iemand het hele verhaal wel op internet gepost'quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:43 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
Omdat men het bewuste topic met Google binnen enkele seconden konden vinden?
quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:37 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Ik zei het woord FOK! en hoorde Timur meteen aarzelen, hoorden jullie dat ook? Terwijl zn halve show door FOK gemaakt wordt
Ik kreeg een e-mail van Yorin fm..
Nouja, je kunt het proberen..quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:44 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
als politie denk je toch niet automatisch van 'misschien heeft iemand het hele verhaal wel op internet gepost'
Hm. Zou je denken. Ze zijn dan flink voor schut gezet, en volgens mij hebben ze dat niet graag.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:43 schreef Jaguarized het volgende:
[..]
Ze zoeken bij OV iemand. Als die persoon gevonden is, wat nu dus het geval is, en Yildiz legt het hele verhaal uit als ludieke grap, dan zal de politie hem echt niet gaan vervolgen als een of andere crimineel. Is er oproer veroorzaakt? Is het station ontruimt? Nee toch? Nou dan.
hou je bek, pauperquote:Op dinsdag 27 september 2005 22:43 schreef HeLLuM het volgende:
Ik hoop dat je de doodstraf krijgt, vuile paniekzaaier.
het was 1 minuut werk geweest.... dus het checken waard lijkt me.....quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:44 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
als politie denk je toch niet automatisch van 'misschien heeft iemand het hele verhaal wel op internet gepost'
Dalijk pakken ze mij ook nog op ...quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:44 schreef MissyMirjaM het volgende:
[..]
jouw dag komt nog wel hoor, rustig maar
we shall see. hij zou niet de eerste zijn die genaaid wordt door justitie vanwege een ludieke actie. en de vraag of dit gezien de datum en omstandigheden zo ludiek was zouden ze misschien wel aan de rechter voor willen leggen bij wijze van proef.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:43 schreef Jaguarized het volgende:
[..]
Ze zoeken bij OV iemand. Als die persoon gevonden is, wat nu dus het geval is, en Yildiz legt het hele verhaal uit als ludieke grap, dan zal de politie hem echt niet gaan vervolgen als een of andere crimineel. Is er oproer veroorzaakt? Is het station ontruimt? Nee toch? Nou dan.
Weinig mensen die daarmee zullen zitten.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:46 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Dalijk pakken ze mij ook nog op ...
tegenwoordig hebben zo onwijs veel mensen een weblog, waar ze de meest nutteloze teringzooi op posten, dus ze zouden maar zeker even de moeite kunnen nemen.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:44 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
als politie denk je toch niet automatisch van 'misschien heeft iemand het hele verhaal wel op internet gepost'
nee, ze laten je eerst bij opsporing verzocht zienquote:Op dinsdag 27 september 2005 23:46 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Dalijk pakken ze mij ook nog op ...
Die was laatst nog bij iemand van het crapforum op zijn werk.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:47 schreef SunChaser het volgende:
Ik ag ff op de valreep luisteren bij Barry paff
het zou inderdaad maar weinig werk geweest zijn. maar niet voor de hand liggend.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:46 schreef zalmsalade het volgende:
het was 1 minuut werk geweest.... dus het checken waard lijkt me.....
Ze hebben mij niet gefilmtquote:Op dinsdag 27 september 2005 23:47 schreef MissyMirjaM het volgende:
[..]
nee, ze laten je eerst bij opsporing verzocht zien![]()
don't think so..quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:30 schreef the_legend_killer het volgende:
Ik hoop dat ze er de grap van inzien
de stations camera's ook niet?quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:49 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Ze hebben mij niet gefilmtdenk ik
Als de politie een beetje snugger was dan hadden ze het allang wel eerder naar buiten gebracht. Ik kan me niet voorstellen dat men daar meer dan 2 weken voor nodig heeft. Die tas was rond 16.00 er neer gezet ofzo? En Jett was er tegen 19.00 wezen kijken, toen was hij toch weg?quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:45 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Hm. Zou je denken. Ze zijn dan flink voor schut gezet, en volgens mij hebben ze dat niet graag.
En met toekomstige wetgeving hebben ze nog meer stok om de hond te slaanm en da's dus waarom ik tegen meer anti-terrorismewetgeving ben die nergens over gaat, maar wel vrijheden beperkt.
Ik was bij het gemeentehuisquote:Op dinsdag 27 september 2005 23:50 schreef MissyMirjaM het volgende:
[..]
de stations camera's ook niet?![]()
die hebben vast ook camera'squote:Op dinsdag 27 september 2005 23:51 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Ik was bij het gemeentehuis
Wat is giel zn account danquote:Op dinsdag 27 september 2005 23:40 schreef CasB het volgende:
Ik gok dat Timur hier zelfs een account heeft, net als Giel Beelen
-edit- ja weet ik veel hoe die knakker heet
En het bericht op de fp dan?quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:03 schreef ThE_ED het volgende:
Je vergeet jaggle en neukia in de OPlaten we het lijstje wel volledig houden.
UItkijken moet ikquote:Op dinsdag 27 september 2005 23:52 schreef MissyMirjaM het volgende:
[..]
die hebben vast ook camera's
Als er persoonlijke gegevens staan dan laat je die toch weghalen door een mod?quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:52 schreef mechatronics het volgende:
Nou, lache man, als heel Nederland weet waar je woont, en het is ondertussen allemaal alvast lekker gemirrord.
Jeuj
Oh, en thanks allemaal voor het verspreiden van mijn gegevens
Die staan gewoon in je fotoboek, slimmerik.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:52 schreef mechatronics het volgende:
Nou, lache man, als heel Nederland weet waar je woont, en het is ondertussen allemaal alvast lekker gemirrord.
Jeuj
Oh, en thanks allemaal voor het verspreiden van mijn gegevens
quote:LOL hoe denk je dat ik achter Rick Peeters ben gekomen? Eigenschappen van het Word document opvragen. Het document is trouwens gemaakt op de Haagse Hogeschool. Dacht toen eerst nog dat de systeembeheerder van de Haagse Hogeschool Rick Peeters heette, maar het emailadres van Yildiz bevat ook de naam Rick Peeters, dus 1+1 is inderdaad 2.;
voor de duidelijkheid dit is Yildizquote:Op dinsdag 27 september 2005 23:52 schreef mechatronics het volgende:
Nou, lache man, als heel Nederland weet waar je woont, en het is ondertussen allemaal alvast lekker gemirrord.
Jeuj
Oh, en thanks allemaal voor het verspreiden van mijn gegevens
mirror het evenquote:Op dinsdag 27 september 2005 23:56 schreef zalmsalade het volgende:
[..]
voor de duidelijkheid dit is Yildiz
En volledige naam stond in de meta-data van het word-docjequote:Op dinsdag 27 september 2005 23:55 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Die staan gewoon in je fotoboek, slimmerik.
Sunnie is niet meer dezelfde sinds-ie weg is uit de crew.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:55 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
oh, ik dacht dat dat er al stond, dit is fok! zelf tenslotte
Yep. Yildiz zal zeker genoemd worden in FOK!radio maandag.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:57 schreef __Saviour__ het volgende:
zie het positieve er even van in: dit is er eentje voor in de fokgeschiedenisboekjes, je bent nu een legende.
.doc files publiceren. dat zijn wel n00b actiesquote:Op dinsdag 27 september 2005 23:55 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Die staan gewoon in je fotoboek, slimmerik.
Aldus VKMag:
[..]
Ik ook niet , ik wil hem zelf nu op msn.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:59 schreef Dawnbreaker het volgende:
ik kan niet wachten tot ik morgen zijn post lees hier
Hij heeft ondertussen al gepostquote:Op dinsdag 27 september 2005 23:59 schreef Dawnbreaker het volgende:
ik kan niet wachten tot ik morgen zijn post lees hier
geil hoor.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:58 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
maar ik moet uitkijkenniks stoers aan.
"Bedrijf: Haagse Hogeschool"quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:58 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
alsof je daar naar moet kijken als je zijn mailaddy ziet...
ik stuur losse moppen en code enzo al nooit door in word omdat ik niet wil dat een derde die het naderhand evt ziet dat ik zulke slechte moppen doorstuur...quote:Op woensdag 28 september 2005 00:02 schreef longinus het volgende:
Een wijze les, vul nooit je echte naam in im MS produkten, ze worden eens tegen je gebruikt.
* bemeall snel gaat kijken of ie dat ook heeft gedaanquote:Op woensdag 28 september 2005 00:02 schreef longinus het volgende:
Een wijze les, vul nooit je echte naam in im MS produkten, ze worden eens tegen je gebruikt.
Waarom een image van neukiaquote:Op woensdag 28 september 2005 00:04 schreef SunChaser het volgende:
Even nog een reconstructie:
[afbeelding]
Je vind het wel opwindend he?quote:Op woensdag 28 september 2005 00:04 schreef SunChaser het volgende:
Even nog een reconstructie:
[afbeelding]
Zonder Neukia balkje?quote:
Dat jij hem aan alle kanten erbij wilt naaien? Kan het me niet echt voorstellen eigenlijk.quote:Op woensdag 28 september 2005 00:07 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Was dat niet de bedoeling van Ricks actie dan?
Je hebt je niet eens ingelezen? die heeft Yildiz zelf gemaakt die foto's...quote:
quote:Op woensdag 28 september 2005 00:08 schreef du_ke het volgende:
[..]
Dat jij hem aan alle kanten erbij wilt naaien? Kan het me niet echt voorstellen eigenlijk.
Spammenquote:Op woensdag 28 september 2005 00:09 schreef SunChaser het volgende:
Boeien of er een neukiabalkje staat
ff googlen heh...quote:Op woensdag 28 september 2005 00:11 schreef -DailaLama- het volgende:
Wat stond er op het protestpamfletje?
Dit verhaal heeft geen happy-end.quote:Op woensdag 28 september 2005 00:15 schreef HyperViper het volgende:
Ik ben benieuwd hoe het afloopt met Yildiz!
ik denk dat hetallemaal wel meevaltquote:Op woensdag 28 september 2005 00:15 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
Dit verhaal heeft geen happy-end.
Waarschijnlijk heeft het wel een end, een end van Yildiz leven zoals hij hem kende!quote:Op woensdag 28 september 2005 00:15 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
Dit verhaal heeft geen happy-end.
Zeker.quote:Op woensdag 28 september 2005 00:17 schreef paultjuhhh het volgende:
[..]
ik denk dat hetallemaal wel meevalt
dit vind ik nog net ietsje ernstigerquote:Op woensdag 28 september 2005 00:17 schreef __Saviour__ het volgende:
fok is toch een machtig iets.
we hadden al een ontslag dankzij fok, nu een opsporingsbericht
Ik vind dit wel wat voor jensenquote:Op woensdag 28 september 2005 00:17 schreef bemeall het volgende:
Morgenvroeg vast wel bij Giel op 3FM
Dan nog een paar tv-shows in de avond...
Hij heeft het nog druk die gast
Jezus, dat had hij echt nooit alleen moeten doen. Ik ben een beetje bang dat zijn "goede" bedoelingen nu door de media tot buiten alle proporties worden gebracht en dat Yildiz de dupe wordt van het voorkomen van "copycats". Ik zou dat heel erg klote vinden.quote:Op woensdag 28 september 2005 00:14 schreef paultjuhhh het volgende:
[..]
nee 11 september is een lekkere datum om uit te zoeken![]()
Als je met tv-shows tandenknarsen in een cel bedoeld,.. ja, dan heeft hij het druk.quote:Op woensdag 28 september 2005 00:17 schreef bemeall het volgende:
Morgenvroeg vast wel bij Giel op 3FM
Dan nog een paar tv-shows in de avond...
Hij heeft het nog druk die gast
Mja, dat zou idd een beetje sneu zijn.quote:Op woensdag 28 september 2005 00:18 schreef Stali. het volgende:
[..]
Jezus, dat had hij echt nooit alleen moeten doen. Ik ben een beetje bang dat zijn "goede" bedoelingen nu door de media tot buiten alle proporties worden gebracht en dat Yildiz de dupe wordt van het voorkomen van "copycats". Ik zou dat heel erg klote vinden.
ik verwacht niet zo'n mediahype hiervan hoorquote:Op woensdag 28 september 2005 00:18 schreef Stali. het volgende:
[..]
Jezus, dat had hij echt nooit alleen moeten doen. Ik ben een beetje bang dat zijn "goede" bedoelingen nu door de media tot buiten alle proporties worden gebracht en dat Yildiz de dupe wordt van het voorkomen van "copycats". Ik zou dat heel erg klote vinden.
Ben benieuwd hoe lang het nu weer gaat duren voordat fok zelf weer iets van mijn webspace gaat linken zonder bronvermelding. Beetje jammer dat ze zelf er mede oorzaak van zijn dat ik overal nu maar tagjes ingooiquote:Op woensdag 28 september 2005 00:17 schreef SunChaser het volgende:
Het plaatje is veranderd hoor huilies
Die hype is al begonnen met diverse sites, en Yorin FMquote:Op woensdag 28 september 2005 00:19 schreef paultjuhhh het volgende:
[..]
ik verwacht niet zo'n mediahype hiervan hoor
ja yorin fm heequote:Op woensdag 28 september 2005 00:20 schreef bemeall het volgende:
[..]
Die hype is al begonnen met diverse sites, en Yorin FM
in de op staat een link naar de briefquote:Op woensdag 28 september 2005 00:21 schreef STORMSEEKER het volgende:
Weet iemand wat er precies in de brief stond die hij in de tas met de ballonnen had gedaan?
Zie [11-SEPT-2005] Tassendump, de nabeschouwingquote:Op woensdag 28 september 2005 00:21 schreef STORMSEEKER het volgende:
Weet iemand wat er precies in de brief stond die hij in de tas met de ballonnen had gedaan?
was dat niet ooit een topic?quote:Op woensdag 28 september 2005 00:21 schreef SunChaser het volgende:
Ontslag dankzij FOK?
Op zondag 11 september 2005 17:43 schreef Yildiz het volgende:quote:Op woensdag 28 september 2005 00:21 schreef STORMSEEKER het volgende:
Weet iemand wat er precies in de brief stond die hij in de tas met de ballonnen had gedaan?
Zal trouwens nu, voor altijd en eeuwig, mijn reputatie geschaadt hebben? Kan ik nu nergens meer aan de bak? Ben ik té crimineel voor wat dan ook?quote:ATTENTIE
Beste vinder van deze tas,
Als u deze tas heeft geopend, kunnen er 2 situaties aan de hand zijn.
1: Normaal
U heeft de tas naar gevonden voorwerpen gebracht, en op de desbetreffende balie doet u even de tas open om te kijken naar de inhoud. Bedankt, u kunt de tas hier, bij gevonden voorwerpen achterlaten.
U zou eigenlijk een prijs moeten verdienen. Bedankt.
2: Angstneurotisch
U dacht dat er een bom in zat, terwijl er de laatste jaren geen aanslag gepleegd is in de westerse wereld door een tas met explosieven achter te laten. Toch heeft u ervoor gekozen dat dit binnen de mogelijkheden viel. Gefeliciteerd, u bent officieel angstneurotisch, of, u bent in dienst van angstneuroten.
Nu we dan toch in gesprek zijn, kunnen we dan de volgende dingen ook afschaffen?
De immer-nodeloze ID-kaart-toonplicht
De traceringsgegevens van alle mobieltjes afschaffen
De algemene DNA-databank, met de gegevens, gekoppeld aan de namen van elke Nederlander, wegdoen?
De (aankomende) plicht van huisartsen om de ziektes van de patiënt specifiek door te geven aan de verzekering, afschaffen
Om nog maar niet te spreken van de opslag van internetverkeersgegevens, afschaffen.
Waarom? Omdat u of uw opdrachtgever ons normale Nederlanders zo bij voorbaat al verdacht houdt. Onder andere ik, en ik spreek niet alleen voor mezelf, vind het niet prettig, om te weten dat alles van je opgeslagen wordt, alsof je bij voorbaat al verdacht ben.
Net als met de identificatieplicht zou de bewaarplicht enkel de burger treffen in plaats van de terrorist. Nu maar nog hopen dat deze maatregels er niet door komen.
Hierin ben ik niet de enige. Zo geeft deze minister een goed argument:
"DEN HAAG Minister Pechtold vindt dat
Nederland te paniekerig omgaat met
terreurdreiging.In een interview met
Trouw maakt hij zich vooral zorgen over
de grondrechten."Die hebben we door de
eeuwen heen per centimeter bevochten,
maar nu geven we ze per meter weg".
Pechtold wil het gevaar van terreur
niet bagatelliseren,maar waarschuwt
voor het beperken van de vrijheden van
burgers.Ook vindt hij dat de islam en
terrorisme vaak ten onrechte in één
adem worden genoemd."
Doe de groetjes, aan uw bazen en ministers,
met vriendelijke groet,
een mens
[11-SEPT-2005] Tassendump, de nabeschouwingquote:Op woensdag 28 september 2005 00:21 schreef STORMSEEKER het volgende:
Weet iemand wat er precies in de brief stond die hij in de tas met de ballonnen had gedaan?
kastanova die bij @home werkte meen ikquote:Op woensdag 28 september 2005 00:21 schreef SunChaser het volgende:
Ontslag dankzij FOK?
ik vind dat hij wel een klein taakstrafje verdient hoor, celstraf vind ik wel te erg , gewoon wat papiertjes rapen zal hem goed doenquote:Op woensdag 28 september 2005 00:21 schreef ThE_ED het volgende:
Ach, ik vind dat hij er gewoon met de schrik vanaf moet komen. Het is een kutstreek, maar ook weer te onschuldig voor iets anders. We hebben er allemaal toch weer mooi van kunnen genieten.
[MED]Aan de persoon uit Hengelo die me liep te spammenquote:Op woensdag 28 september 2005 00:21 schreef SunChaser het volgende:
Ontslag dankzij FOK?
Kastanova bij @homequote:Op woensdag 28 september 2005 00:21 schreef SunChaser het volgende:
Ontslag dankzij FOK?
En deel 2quote:Op woensdag 28 september 2005 00:23 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Kastanova bij @home
[MED]Aan de persoon uit Hengelo die me liep te spammen
ohja, dat jaquote:Op woensdag 28 september 2005 00:23 schreef mitchell88 het volgende:
[..]
[MED]Aan de persoon uit Hengelo die me liep te spammen
astu
Was dat door de bandbreedte of nietquote:Op woensdag 28 september 2005 00:24 schreef SunChaser het volgende:
Er is ook iemand ontslagen dankzij FOK!-tv trouwens. Ed met t Georgina Verbaan-filmpje
Kasta bij @homequote:Op woensdag 28 september 2005 00:21 schreef SunChaser het volgende:
Ontslag dankzij FOK?
aangezien ik ze al tipte omdat neukia platlag en ik het daarna toch nog als eerste als nieuws kon brengen omdat het adminpanel het weer deed, niks denk ik...quote:Op woensdag 28 september 2005 00:25 schreef mitchell88 het volgende:
Kheb geenstijl ook even getipt, ben benieuwd of zij er wat mee doen
Er was geen ontruiming en Yildiz heeft zichzelf aangegeven. Het is een erg naieve goedbedoelde actie. Die kun je best doen maar dan wel met een mannetje of 50 en nooit alleen. Dit soort dingen kun je gewoon niet op eigen houtje flikken. Yildiz kon blijkbaar de gevolgen niet overzien maar om hem zo flink te straffen zoals jij dat zegt, nee daar ben ik het niet mee eens. Ik hoop op een milde afloop en dat hij niet de dupe wordt van een mediahype + angst voor copycats en daardoor juist een hogere straf opgelegd krijgt.quote:Op woensdag 28 september 2005 00:24 schreef veejay het volgende:
Sneue actie, ik hoop dat ze alle gemaakte kosten op je verhalen en je de rest van je leven moet betalen.
Ik begrijp werkelijk waar niet waarom je in deze tijd zo'n stomme stunt uithaalt en daarmee mogelijk onnodige veel reizers dupeert en de belastingbetaler op kosten jaagt.
Sorry, ik vind dit geen grap.
Ja. Vriend van Vleermuis had t op de server van zn werk gezet. Filmpje van 60 mb werd vervolgens binnen 3 uur 50.000 x opgevraagd.quote:Op woensdag 28 september 2005 00:25 schreef bemeall het volgende:
[..]
Was dat door de bandbreedte of niet
Stali heeft ervaring met topics die uitlopen op een (media)hypequote:Op woensdag 28 september 2005 00:33 schreef Stali. het volgende:
[..]
Er was geen ontruiming en Yildiz heeft zichzelf aangegeven. Het is een erg naieve goedbedoelde actie. Die kun je best doen maar dan wel met een mannetje of 50 en nooit alleen. Dit soort dingen kun je gewoon niet op eigen houtje flikken. Yildiz kon blijkbaar de gevolgen niet overzien maar om hem zo flink te straffen zoals jij dat zegt, nee daar ben ik het niet mee eens. Ik hoop op een milde afloop en dat hij niet de dupe wordt van een mediahype + angst voor copycats en daardoor juist een hogere straf opgelegd krijgt.
Ja lache he, net zo lache als je actie. Beetje naief wel. En ja, je ouders worden gebeld als hun zoon bij Opsporing Verzocht te zien isquote:Op dinsdag 27 september 2005 23:50 schreef mechatronics het volgende:
Ik kom thuis, mn ouders zijn gebeld, Yorin FM heeft me in de uitzending gedaan, ik sta op tientallen sites inclusief CV's en weet ik wat allemaal.
Allemaal heel oncomfortabel, dus ik ga over op radiostilte, mensen, de mazzel.
Overigens pikant detail, RTL Editie NL heeft mij dus nagedaan, verder staat het al lang op internet, en nu staan er tientallen gegevens van mij, zonder toestemming, op internet.
Wow. Lache
quote:Op woensdag 28 september 2005 00:39 schreef ThE_ED het volgende:
Yildiz checkt de Smullers
In de volksmond ook wel de "yildiz" genoemd.quote:Op woensdag 28 september 2005 00:43 schreef SunChaser het volgende:
Binnenkort in de WInkel: Yildiz Do It Yourself balloons
[afbeelding]
Inderaad, als je zoiets doet. Doe het dan met een grote groep, kondig het aan, etc... dit is ronduit stom, ik snap dan ook niet hoe een student (iemand met enigszins hersens in z'n hoofd) zoiets idioots kan bedenken en het is op het naieve af om te denken dat er geen gevolgen zullen zijn.quote:Op woensdag 28 september 2005 00:33 schreef Stali. het volgende:
Er was geen ontruiming en Yildiz heeft zichzelf aangegeven. Het is een erg naieve goedbedoelde actie. Die kun je best doen maar dan wel met een mannetje of 50 en nooit alleen. Dit soort dingen kun je gewoon niet op eigen houtje flikken. Yildiz kon blijkbaar de gevolgen niet overzien maar om hem zo flink te straffen zoals jij dat zegt, nee daar ben ik het niet mee eens. Ik hoop op een milde afloop en dat hij niet de dupe wordt van een mediahype + angst voor copycats en daardoor juist een hogere straf opgelegd krijgt.
Jouw idee is om van ondergrondse media bovengrondse media te maken. Dat kun je prima doen Sunchaser, maar op jouw manier ben je echt een hoer.quote:Op woensdag 28 september 2005 00:38 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Ja lache he, net zo lache als je actie. Beetje naief wel. En ja, je ouders worden gebeld als hun zoon bij Opsporing Verzocht te zien is
Ik ben in ieder geval geen achterbaks secreet zoals jij.quote:
Dat mag ik toch zeker hopen.quote:Op woensdag 28 september 2005 00:44 schreef Jaguarized het volgende:
Is Den Haag CS ontruimt geweest? Nee. Is er oproer geweest? Nee. Moest de EOD er aan te pas komen? Nee. Waarschijnlijk heeft een of andere bewaker de tas meegenomen en ingelevert bij Gevonden Voorwerpen. Daar is ie geopend en zag men de ballonnen. Tuurlijk gaat Yildiz niet de bak in.
denk jij dat?quote:Op woensdag 28 september 2005 00:44 schreef Jaguarized het volgende:
Is Den Haag CS ontruimt geweest? Nee. Is er oproer geweest? Nee. Moest de EOD er aan te pas komen? Nee. Waarschijnlijk heeft een of andere bewaker de tas meegenomen en ingelevert bij Gevonden Voorwerpen. Daar is ie geopend en zag men de ballonnen. Tuurlijk gaat Yildiz niet de bak in.
quote:Op woensdag 28 september 2005 00:48 schreef SunChaser het volgende:
Maarre, in alle consernatie. Mij is eigenlijk die grap ontgaan van de actie op 9/11. Iemand?
Daar haalt hij ook wel een beetje het ludieke element mee uit de "grap" inderdaad voor zover dat er al erg inzat.quote:Op woensdag 28 september 2005 00:48 schreef SunChaser het volgende:
Maarre, in alle consernatie. Mij is eigenlijk die grap ontgaan van de actie op 9/11. Iemand?
vast daarom is hij nu gewoon thuisquote:Op woensdag 28 september 2005 00:48 schreef alsem het volgende:
[..]
denk jij dat?
hij is binnen 3 jaar nog niet vrij als ik dit zo lees![]()
Het was geen grap, maar een protestactie, waarmee hij aantoonde dat het systeem zoals het nu is niet werkt. En dat hij liever echte vrijheid heeft dan schijn-veiligheid.quote:Op woensdag 28 september 2005 00:48 schreef SunChaser het volgende:
Maarre, in alle consernatie. Mij is eigenlijk die grap ontgaan van de actie op 9/11. Iemand?
Oh bah, ik heb een hekel aan protestacties.quote:Op woensdag 28 september 2005 00:49 schreef moejeffluisteren het volgende:
[..]
Het was geen grap, maar een protestactie.
daar zou ik maar niet zo zeker van zijnquote:Op woensdag 28 september 2005 00:44 schreef Jaguarized het volgende:
. Tuurlijk gaat Yildiz niet de bak in.
ik denk van niet, anders zat hij er vast nu al inquote:Op woensdag 28 september 2005 00:50 schreef laffer het volgende:
[..]
daar zou ik maar niet zo zeker van zijn![]()
Mja, maar die weet iedereen alquote:Op woensdag 28 september 2005 00:51 schreef Penis_Koker het volgende:
Ik ben eigenlijk wel benieuwd naar de NAW gegevens van Sunchaser.
Het was duidelijk een aanklacht tegen de westerse angst. Voor de rest ben ik het met je eens, maar ik vind het een leuke actie die je alleen kunt flikken met een man of vijftig. Dit laatste was denk ik dan ook zijn oorspronkelijke idee maar hij is zelf ergens teveel in vervoering geraakt.quote:Op woensdag 28 september 2005 00:43 schreef veejay het volgende:
[..]
Inderaad, als je zoiets doet. Doe het dan met een grote groep, kondig het aan, etc... dit is ronduit stom, ik snap dan ook niet hoe een student (iemand met enigszins hersens in z'n hoofd) zoiets idioots kan bedenken en het is op het naieve af om te denken dat er geen gevolgen zullen zijn.
Hoe kan je na London zo ontzettend dom zijn? Ik kan er met m'n verstand in ieder geval niet bij!
We hebben inderdaad geluk gehad dat niet alles ontruimd is, maar wat als het wel gebeurd was en jij net in de trein had gezeten?
Ik keur het niet goed he? Maar ik gun die jongen geen zware straf en eigenlijk ben ik bang dat Yildiz wel een zware straf krijgt juist om te voorkomen dat mensen dit na gaan doen. De media zal hierin nu misschien een grote rol kunnen gaan spelen.quote:Nogmaals, ik vind dat ze dit soort grappen hard moeten bestraffen al is het alleen maar om te voorkomen dat anderen op zo'n stom idee komen.
Elke mongool kan die vinden. Mn mobiele nummer staat zelfs op FOK ergens. Maarre, waar zie jij de NAW gegevens van Rick staan dan?quote:Op woensdag 28 september 2005 00:51 schreef Penis_Koker het volgende:
Ik ben eigenlijk wel benieuwd naar de NAW gegevens van Sunchaser.
inderdaad, het was een protest tegen nieuwe vergaande privacyschendende wetten, zoals overal fouilleren, verplicht ID bij je, enz enz. Mensen hebben geen persoonlijkheid meer, ze zijn hun sofinummer, dat soort gezeik .quote:Op woensdag 28 september 2005 00:49 schreef moejeffluisteren het volgende:
[..]
Het was geen grap, maar een protestactie, waarmee hij aantoonde dat het systeem zoals het nu is niet werkt. En dat hij liever echte vrijheid heeft dan schijn-veiligheid.
Nee, ik nog niet, en ik wil hem trakteren op shoarma.quote:
En als je die hebt? Wat wil je er mee gaan doen dan? Sunchaser ophalen om te gaan bieren in de kroeg?quote:Op woensdag 28 september 2005 00:51 schreef Penis_Koker het volgende:
Ik ben eigenlijk wel benieuwd naar de NAW gegevens van Sunchaser.
Wat heeft dat ermee te maken?quote:Op woensdag 28 september 2005 00:53 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Elke mongool kan die vinden. Mn mobiele nummer staat zelfs op FOK ergens. Maarre, waar zie jij de NAW gegevens van Rick staan dan?
Ik denk het niet.quote:Op woensdag 28 september 2005 00:54 schreef Jaguarized het volgende:
[..]
En als je die hebt? Wat wil je er mee gaan doen dan? Sunchaser ophalen om te gaan bieren in de kroeg?
Ik ben veel slimmer. Je moet niet een plot hebben en daar een scenario aanhangen maar een scenario hebben en het plot gaandeweg verzinnen. Yildiz had deze actie kunnen doen maar niet alleen.quote:Op woensdag 28 september 2005 00:36 schreef bemeall het volgende:
[..]
Stali heeft ervaring met topics die uitlopen op een (media)hype
De media (RTL Editie NL) heeft reeds exact dezelfde actie ondernomen. En het resultaat in haar uitzending genoemd. Ze zijn, zover ik weet, nooit justitieel vervolgd. Twee maten etc.quote:Op woensdag 28 september 2005 00:52 schreef Stali. het volgende:
De media zal hierin nu misschien een grote rol kunnen gaan spelen.
waaro?quote:Op woensdag 28 september 2005 00:54 schreef DarkDancer het volgende:
0800-60 70 (gratis)
iedereen bellen!
worden ze helemaal gek daaro!
Privacyschendend? Als je niks te verbergen hebt kun je toch gewoon je ID op zak hebben?quote:Op woensdag 28 september 2005 00:53 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
inderdaad, het was een protest tegen nieuwe vergaande privacyschendende wetten, zoals overal fouilleren, verplicht ID bij je,
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |