In welk subforum?quote:Op vrijdag 28 januari 2005 10:11 schreef kastanova het volgende:
2. Óf je maakt binnen nu en 12:15 even een excuustopic aan, waarin je me op je knieën smeekt om vergeving.
Maaruh hoe ga je er zo van uit dat het iemand is die op Fok zit?quote:[
2. Óf je maakt binnen nu en 12:15 even een excuustopic aan, waarin je me op je knieën smeekt om vergeving.
MEDquote:Op vrijdag 28 januari 2005 10:25 schreef D-Devil het volgende:
In welk subforum?
Omdat de meeste mensen die een grafhekel aan me hebben me via fok kennen...quote:Op vrijdag 28 januari 2005 10:25 schreef EvilThijn het volgende:
Maaruh hoe ga je er zo van uit dat het iemand is die op Fok zit?
Gewoon ff wat berichtjes spammen en een nieuwe goede provider zoeken dusquote:Op vrijdag 28 januari 2005 10:34 schreef EvilThijn het volgende:
Hehehe nouja ik was het iniedergeval niet..
Door het gepruts van jullie bij @home zit ik namelijk al 5 weken op mijn installatiepakket te wachten terwijl mijn lijn al 3 weken aktief is. Lullige is dat je er ook nog zelf achteraan moet gaan en erg weinig medewerking krijgt.
Ligt er een beetje aan wat voor berichten. Overigens moet je wel heel kansloos zijn als je daar tijd voor hebt.quote:Op vrijdag 28 januari 2005 10:33 schreef Spyder het volgende:
Ben ik nou de enige die dit een echt huilie topic vindt![]()
"Mommy someone left 140 messages on my website *snif*"![]()
Pas maar op dat je werkgever daar niet achter komt, dan sta je zo op straat.quote:Op vrijdag 28 januari 2005 10:11 schreef kastanova het volgende:
Via deze weg zou ik de persoon in kwestie er dan ook aan willen herinneren dat ik sinds kort zelf bij @home werk, dus zijn/haar adresgegevens zal ik er vanmiddag even bijzoeken.
quote:Op vrijdag 28 januari 2005 10:11 schreef kastanova het volgende:
2. Óf je maakt binnen nu en 12:15 even een excuustopic aan, waarin je me op je knieën smeekt om vergeving.
En nee, dit is geen dreigement, ik handel slechts volgens de @home policy.
Nopequote:Op vrijdag 28 januari 2005 10:15 schreef Pool het volgende:
Ik zeg: Calvobbes.![]()
Het is mijn wérk om de adresgegevens van mensen op te zoeken, dus dat zal wel meevallen.quote:Op vrijdag 28 januari 2005 10:41 schreef Conflict het volgende:
Pas maar op dat je werkgever daar niet achter komt, dan sta je zo op straat.
Dus als ik bel met een @home IP dat mij zou spammen sluit jij hem meteen af? Lekkere policy...quote:Op vrijdag 28 januari 2005 10:49 schreef kastanova het volgende:
[..]
Het is mijn wérk om de adresgegevens van mensen op te zoeken, dus dat zal wel meevallen.
Normaal, als iemand anders hetzelfde zou overkomen, zou hij mij bellen en gebeurt en zou ik dezelfde stappen ondernemen.
Maar mezelf gaan bellen is niet echt praktisch.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |