abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_28880318
Kwebbel lekker verder hier
// 13, 15 en 16 juli: U2 staat in de Amsterdam ArenA



Vervolg op: U2 op tournee #11 You are the sweetest thing....

// Tijden

Stadion open: 16.00 uur
Aanvang concert: voorprogramma begint ca. 18.00 uur
Eindtijd: ca. 23.15 uur


// Vervoer

Advertentie uit de metro van vorige week:
quote:
In verband met werkzaamheden aan de A9 Gaasperdammerweg en A10 Noord wordt er op de concertdagen grote verkeersdrukte verwacht. Houd rekening met vertraging. Kom daarom vroeg naar het stadion. Bezoekers worden aangeraden met het Openbaar Vervoer naar de Amsterdam ArenA te reizen. Bel 0900-9292 of kijk www.ns.nl voor reisadvies. Een gedeelte van het verkeer komende van de A4 en A10-West wordt verwezen naar parkeerterreinen van de RAI. Het RAI-uitrijkaartje geeft recht op een retour van maximaal 2 personen met metrolijn 50 tussen metrostation RAI en metrostation Strandvliet/ArenA. Let op: uw RAI-uitrijkaartje is tevens uw vervoerbewijs na afloop van het concert. Opstapplaats RAI-parkeren na afloop concert: metrostation Strandvliet/ArenA lijn 50. Station Bijlmer is direct na afloop concert afgesloten. Meer informatie over bereikbaarheid treft u aan op www.amsterdamarena.nl.
Trein:
quote:
Bereikbaarheid
NS adviseert bezoekers voor het U2 concert te reizen naar station Duivendrecht. Dit station ligt op loopafstand van de Amsterdam ArenA. Vanaf station Duivendrecht is ook een metroverbinding naar Amsterdam ArenA.

Reisadvies
NS rijdt op deze dagen extra lange treinen en een extra trein van Duivendrecht naar Utrecht Centraal om 0.29 uur. Raadpleeg Planner Plus voor exacte vertrek- en aankomsttijden en voor de laatste aansluitingen.
Bereikbaarheid Amsterdam ArenA


// Voorprogramma

13 juli : The Killers, Kaiser Chiefs
15 juli : The Music *, Snow Patrol
16 juli : Athlete, Snow Patrol

* = voor al je info over The Music kan je bij Waxxer terecht!


// Tribune- en ingangenoverzicht




// Fotografie

Het is tijdens het concert van U2 niet toegestaan om professionele foto-apparatuur mee te nemen mits de organisator hiervoor uitdrukkelijk toestemming heeft gegeven. Professionele foto-apparatuur met afneembare lenzen en digitale camera's met een groot zoombereik zijn derhalve verboden. Bij overtreding zullen deze camera's worden ingenomen bij de ingang. Niet- professionele, huis-tuin-en-keukencamera's zijn wel toegestaan.


// DVD

Wordt er in Amsterdam een DVD opgenomen?
quote:
Het feit dat ze de hele tribune aan de achterkant netje verstoppen achter grote zwarte doeken, gefet me hoop dat ze de concerten voor een DVD gaan opnemen.
Anders zou je niet zoveel moeite doen (denk ik).
quote:
In de dagboeken van Willie Williams heeft die het er, zelfs na de Croke concerten, over dat ze nog een concert gaan filmen. En dat zal Amsterdam óf Milaan zijn.
Alleen daar geven ze nog 2 (of meer) concerten en meestal nemen ze voor een geplande DVD van een concert meerdere avonden op als dat kan, dat hebben ze nu in Chicago ook gedaan.
quote:
Curtain call: Arena getting ready for a shoot?

Eagle-eyed reader u2boy draws our attention to an unexpected addition to the stage set up at the Amsterdam Arena. A black curtain has been hung behind the stage. Are U2 gearing up to film their three shows in the Dutch capital? Another reader claims to have seen director Hamish Hamilton (Boston and Slane DVDs) at the Paris shows. Let the speculation begin.
http://u2log.com/archive/(...)eady_for_a_shoot.php


// Foto's opbouw

http://www.rtl.nl/experie(...)tos_arena_opbouw.xml
quote:
Op dinsdag 12 juli 2005 09:50 schreef MadMaster het volgende:
Foto's van gisterenmiddag in de Arena.

Mochten de afbeeldingen niet weergegeven worden (website is deels beveiligd), kopieer dan onderstaande URL's in de adres balk van je browser.

http://www.madmaster.nl/u2_vertigo/u2_arena_1.jpg
http://www.madmaster.nl/u2_vertigo/u2_arena_2.jpg http://www.madmaster.nl/u2_vertigo/u2_arena_3.jpg

[quote]
Op dinsdag 12 juli 2005 15:55 schreef MadMaster het volgende:
Via onderstaande URL's vind je de tweede (en laatste) serie foto's van de opbouw van het podium in de Arena. De foto's zijn van vanmiddag 13.30 uur.

OPGELET!!! De URL's moet je kopiëren en plakken in je browser-venster in verband met de beveiliging van de website!!!!

http://www.madmaster.nl/u2_vertigo/u2_arena_4.jpg
http://www.madmaster.nl/u2_vertigo/u2_arena_5.jpg
http://www.madmaster.nl/u2_vertigo/u2_arena_6.jpg
http://www.madmaster.nl/u2_vertigo/u2_arena_7.jpg
http://www.madmaster.nl/u2_vertigo/u2_arena_8.jpg
http://www.madmaster.nl/u2_vertigo/u2_arena_9.jpg
http://www.madmaster.nl/u2_vertigo/u2_arena_10.jpg
// Zuipen (¤¤¤!)

In de ArenA betaalt u al het eten en drinken met een ArenA Card. De cards zijn verkrijgbaar in de volgende waarden: ¤ 10,= en ¤ 20,=. U betaalt de kaart contant of met uw pinpas bij één van de mobiele of vaste verkoopunten. De verkopers van ArenA Cards zijn te herkennen aan oranje shirts.

Op de omlopen achter alle tribunes zijn er vele kiosken te vinden waar u een hapje kunt eten en iets te drinken kunt bestellen. Ook op het veld is er voldoende catering aanwezig. Er staan aan beide kanten op het veld grote drankbarren. Ook hier kunt u iets te eten bestellen aan de foodbar.

Uw ArenA Card is een leuke herinnering aan uw ArenA bezoek echter heeft u uw kaart niet helemaal verbruikt dan kunt u tijdens het evenement uw kaart weer inwisselen bij een van de verkooppunten.


//no1uknow
Loopt de 15e rond in dit shirt:



SPREEK HEM GERUST EENS AAN!

// Afterparty

Voor het eerst wordt de HMH ingezet voor afterparty's na stadionconcerten in de ArenA. Op 15 en 16 juli wordt de zaal met een capaciteit van 5500 bezoekers gebruikt als feestruimte na twee van de drie Amsterdamse optredens van U2. "De concerten waren in een paar uur uitverkocht, het valt in het weekend en de mensen gaan er vast een heel dagje U2 van maken. Dus we dachten, laten we het eens proberen. Als er één moment is, dan is het nu," verklaart Robin Groeneveld, directeur van One And Only Productions, die de afterparty samen met concertorganisator Mojo organiseert.

Voor een toegangsprijs van vijftien euro krijgen de bezoekers van de HMH eerst een concertfilm van U2 met laag volumeniveau om daar overheen na te praten. Welke film precies mag de organisatie van rechtenorganisatie Videma vooraf niet bekendmaken, omdat 'bioscoopje spelen' in een hoger tarief valt. Daarna speelt U2-coverband U2UK een set met nummers die U2 niet meer speelt. Tenslotte draait een onbekende dj tot drie uur 's nachts een verzameling U2-mixen.


// Na Amsterdam

Juli:

18 Zurich
20 Milan
21 Milan
23 Rome
27 Oslo
29 Gothenburg
31 Copenhagen

Augustus:

03 Munich
05 Nice
07 Barcelona
09 San Sebastian
11 Madrid
14 Lisbon

De OP van dit topic vind je HIER
pi_28880335
FiPo
Calmer than you are
  zondag 17 juli 2005 @ 13:31:32 #3
60704 LeonH
Fuck the Reputation Game!
pi_28880342
Deeltje 12 alweer...
11-9 Muse @ Wembley Stadium / 27-9 Brandon Flowers @ Ancient Brussel / 3-12 Simply Red @ Gelredome, Arnhem
  zondag 17 juli 2005 @ 13:35:08 #4
100496 H.Flick
Turn-based
pi_28880412
Het concert van gisteren komt met stip binnen op 1 in mijn lijst van favoriete concerten .

Al die mensen die zeurden datr de setlist altijd hetzelfde is bleken toch niet gelijk te hebben
  Moderator zondag 17 juli 2005 @ 13:42:16 #5
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_28880544
Het waren wel een hoop verrassingen gisteren ja, al komt minstens 80% van de setlist natuurlijk op alledrie de avonden overeen (en logisch hoor, vind ik).
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_28880799
Wat een feest! Geweldige show, geweldige sfeer, prima zicht (vak 418), prima geluid. Het was gewoon een feestje U2 en fans, one big happy family! Heerlijk!
pi_28880813
het concert van vrijdag staat ook op 1 op mijn lijst.... woof....
de beste band die er nu bestaat.....
  zondag 17 juli 2005 @ 14:00:02 #8
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_28880882
HELLLLOOOOOO HELLLLOOOOOO .............
pi_28880957
uno dos tres cuartos
  zondag 17 juli 2005 @ 14:04:30 #10
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_28880970
*gitaar*

.
  Moderator zondag 17 juli 2005 @ 14:05:45 #11
18653 crew  D.
pi_28880994
quote:
Op zondag 17 juli 2005 13:56 schreef linebear het volgende:
het concert van vrijdag staat ook op 1 op mijn lijst.... woof....
de beste band die er nu bestaat.....
toevallig ook je enige U2 concert?
pi_28881005
Me oom, die ook mee was een echte concert-freak. Vond het concert zwaar onder de maat, ik vind het wel een beetje overdreven, maar dat het geluid gewoon ZWAAR kut was is een feit. Tenminste in ons vak 422.

Als hij praatte was er zo goed als niks van te verstaan en de teksten waren gewoon niet te horen, erg jammer want de show zag er zeker tof uit.
  zondag 17 juli 2005 @ 14:08:42 #13
100496 H.Flick
Turn-based
pi_28881056
quote:
Op zondag 17 juli 2005 13:42 schreef Gert het volgende:
Het waren wel een hoop verrassingen gisteren ja, al komt minstens 80% van de setlist natuurlijk op alledrie de avonden overeen (en logisch hoor, vind ik).
Natuurlijk is veel hetzelfde, maar vooraf had ik niet kunnen hopen op:

Miss Sarajevo
WGRYWH
OOST
en 40

Schitterend gewoon! Ook mooi om te zien hoe Larry nog even langer bleef en er nog een drumsolo uitgooide!
  zondag 17 juli 2005 @ 14:08:51 #14
44600 Dandelion
ZEKUR OUWE!!!!!!
pi_28881059
quote:
Op zondag 17 juli 2005 13:56 schreef linebear het volgende:
het concert van vrijdag staat ook op 1 op mijn lijst.... woof....
de beste band die er nu bestaat.....
copy that!
Get on your boots!
16-11-09 Muse - Lanxess Arena Keulen
Last.fm | Twitter
pi_28881064
quote:
Op zondag 17 juli 2005 14:05 schreef D.Rose het volgende:

[..]

toevallig ook je enige U2 concert?
jep, erg he
  zondag 17 juli 2005 @ 14:10:49 #16
100496 H.Flick
Turn-based
pi_28881109
quote:
Op zondag 17 juli 2005 14:06 schreef dady het volgende:
Me oom, die ook mee was een echte concert-freak. Vond het concert zwaar onder de maat, ik vind het wel een beetje overdreven, maar dat het geluid gewoon ZWAAR kut was is een feit. Tenminste in ons vak 422.

Als hij praatte was er zo goed als niks van te verstaan en de teksten waren gewoon niet te horen, erg jammer want de show zag er zeker tof uit.
Woensdag was het geluid echt kut, maar gisteren vond ik het wel meevallen. Ik stond gisteren ook op het veld vlakbij het podium en woensdag zat ik helemaal achterin op een tribune, dat kan ook het verschil gemaakt hebben.

Maar het galmen van de arena kan je moeilijk U2 kwalijk nemen.
  Moderator zondag 17 juli 2005 @ 14:10:57 #17
18653 crew  D.
pi_28881117
quote:
Op zondag 17 juli 2005 14:09 schreef linebear het volgende:

[..]

jep, erg he
niet erg, maar verklaard wel waarom deze op 1 staat
  zondag 17 juli 2005 @ 14:11:09 #18
44600 Dandelion
ZEKUR OUWE!!!!!!
pi_28881122
quote:
Op zondag 17 juli 2005 14:05 schreef D.Rose het volgende:

[..]

toevallig ook je enige U2 concert?
ik heb ze nu 5 keer gezien:
Zoo-TV Nijmegen
Popmart Rotterdam
Elevation Arnhem
Vertigo Gelsenkirchen
Vertigo Amsterdam

En de 2 vertigo's gaan bij mij voor de gedeelde eerste plaats. Gevolgd door Zoo-TV.
Get on your boots!
16-11-09 Muse - Lanxess Arena Keulen
Last.fm | Twitter
  Moderator zondag 17 juli 2005 @ 14:13:03 #19
18653 crew  D.
pi_28881165
quote:
Op zondag 17 juli 2005 14:11 schreef Dandelion het volgende:

[..]

ik heb ze nu 5 keer gezien:
Zoo-TV Nijmegen
Popmart Rotterdam
Elevation Arnhem
Vertigo Gelsenkirchen
Vertigo Amsterdam

En de 2 vertigo's gaan bij mij voor de gedeelde eerste plaats. Gevolgd door Zoo-TV.
Ik vond Popmart beter, maar dat kan ook aan de omstandigheden gelegen hebben.
Daar was ik gratis en lag vooraan bij het podium in het gras
  zondag 17 juli 2005 @ 14:15:31 #20
44600 Dandelion
ZEKUR OUWE!!!!!!
pi_28881217
quote:
Op zondag 17 juli 2005 14:13 schreef D.Rose het volgende:

[..]

Ik vond Popmart beter, maar dat kan ook aan de omstandigheden gelegen hebben.
Daar was ik gratis en lag vooraan bij het podium in het gras
tja dat zou wel wat verklaren ja
Het materiaal wat ze op popmart speelden vond ik gewoon allemaal wat minder. De show was natuurlijk über. Ik vind deze tour zo goed, omdat het qua show een beetje een gulden midden weg is tussen popmart en elevation.
Get on your boots!
16-11-09 Muse - Lanxess Arena Keulen
Last.fm | Twitter
  zondag 17 juli 2005 @ 14:16:06 #21
100496 H.Flick
Turn-based
pi_28881232
Popmart was inderdaad ook geweldig! Lekker in de regen in de kuip staan .

Maar toch vond ik die van gisteren beter, waarschijnlijk ook omdat ik nog nooit zo dicht op het podium had gestaan.
  zondag 17 juli 2005 @ 14:17:13 #22
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
  zondag 17 juli 2005 @ 14:18:12 #23
100496 H.Flick
Turn-based
pi_28881279
Dat was een mooi moment inderdaad
pi_28881482
was vroeger nooit echt een super fan, vond ze wel goed en zo.... maar dat is na vrijdag wel veranderd. was TOP
pi_28881574
Het concert was super (16-07)!
Zat ik vak 406, rij 20, dus behoorlijk hoog, maar enorm van genoten.
(beter als bij The Corrs, waarbij ik ook zitkaarten had en iedereen op zijn luie gat bleef zitten, en ik maar denken dat ik lui was , maar ja, ook niet echt te vergelijken natuurlijk)

Mooie muziek, geweldige band en een lekker enthousiast publiek wat wil je nog meer?
What doesn't kill you makes you stronger
pi_28881606
Vond 11 jaar geleden Zoo (Outside Broadcast) in De Kuip toch ook errug goed. Wat multimedialer (was toen nieuw) als de 'show' van gisteren. Maar zit nog steeds na te genieten.
Take on the situation, but not the torment ...
  Moderator zondag 17 juli 2005 @ 14:37:55 #27
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_28881797
Maar mensen, het was natuurlijk allemaal geweldig enzo, alleen: hoe voorkomen we dat U2 een volgende keer wéér in de Arena speelt? Is er hier iemand van de fanclub oid, die op de een of andere manier soms contact met het management heeft?
Heb wel de indruk dat ze het weten (zie opmerking van Bono vrijdag: "I hope the sound is OK"), maar het is belangrijk dat duidelijk wordt dat het geluid niet een béétje slecht is, maar dat de arena om deze reden echt totáál ongeschikt is voor dergelijke concerten.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
  zondag 17 juli 2005 @ 14:39:01 #28
100496 H.Flick
Turn-based
pi_28881825
Ik denk dat U2 pas weer in de Kuip speelt als er een nieuwe Kuip staat... als dat er ooit van komt.
  zondag 17 juli 2005 @ 14:51:12 #29
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_28882222
http://www.u2tour.de/tour/search.php?song=135

Mooi rijtje van Miss Sarajevo .
  Moderator zondag 17 juli 2005 @ 14:51:54 #30
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_28882246
quote:
Op zondag 17 juli 2005 14:39 schreef H.Flick het volgende:
Ik denk dat U2 pas weer in de Kuip speelt als er een nieuwe Kuip staat... als dat er ooit van komt.
Nou dan het Goffertpark maar of zo.
Al zie ik niet in waarom concerten ineens niet meer in De Kuip gehouden zouden kunnen worden. Het is wat verouderd, qua catering, maar verder een heel mooi en prima stadion, goed bereikbaar en met een heel aanvaardbare accoustiek. En dat laatste is niet geheel onbelangrijk als je naar je favoriete band gaat kijken.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_28882299
Mojo krijgt aanbiedingen van bands om te komen spelen. Gaan daar op in (of niet zodat ik vorig jaar naar Duisland moest om Fleetwood Mac te zien) en zoeken vervolgens een lokatie. Amsterdam (met HMH, Pepsi-stage) en de nieuw te bouwen Ahoy-achtige concertzaal zorgen er voor dat MOJO zich veel richt op Amsterdam. Ze willen de boel daar gewoon concentreren. Rotterdam komt alleen in beeld met de Ahoy' of als Arena/Geldredome niet beschikbaar zijn, want wie was de laatste die in de Kuip speelden (The Sones?) Is dus m.i. een beetje oogkleppenmentaliteit van die MOJO-gasten om grote concerten in de Arena te plaatsen. Sinds MOJO is overgenomen door de Amerikanen zijn ze alleen gericht op geld verdienen (zie de vak 117-debacles) en minder gericht op de liefde voor muziek.

Hopelijk wordt The Alternative (van ex-MOJO Willem Venema) een geduchte concurrent. Heb daar meer vertrouwen in.
Take on the situation, but not the torment ...
  zondag 17 juli 2005 @ 14:58:27 #32
44600 Dandelion
ZEKUR OUWE!!!!!!
pi_28882443
tja ik zit ook te twijfelen of ik ze een klacht zal sturen (mojo dan) maar ik vraag me af of dat veel nut heeft...
Get on your boots!
16-11-09 Muse - Lanxess Arena Keulen
Last.fm | Twitter
pi_28882555
quote:
Op zondag 17 juli 2005 14:17 schreef Roel_Jewel het volgende:
[afbeelding]

[afbeelding]

.

Gevonden op http://blogger.xs4all.nl/locuta
Mooi moment was dat, tijdens Beautiful day

Gisteren was echt genieten. Mooie plaats ook: in de 'pit', tegen het hek bij de rechter catwalk, ter hoogte van het ronde gedeelte. Leuke drums van Bono, Larry en mooi gitaarspel van Adam. Minpuntje was dat The Edge nogal statisch was, en niet rondliep. Verder helemaal toppie, hoewel de groep waar ik mee ging het nogal tam vond Maar goed, die hadden vast een of ander springfestijn verwacht.
  zondag 17 juli 2005 @ 15:09:05 #34
44600 Dandelion
ZEKUR OUWE!!!!!!
pi_28882767
quote:
Op zondag 17 juli 2005 15:01 schreef Botje96 het volgende:

[..]

Minpuntje was dat The Edge nogal statisch was, en niet rondliep.
Dat vond ik vrijdag en vorige maand ook al. Misschien komt het ook omdat Adam zich tegenwoordig beweegt, waardoor het lijkt dat Edge minder doet?
Get on your boots!
16-11-09 Muse - Lanxess Arena Keulen
Last.fm | Twitter
pi_28882778
Opname van het concert van u2 gisteravond is ook al op de bekende sites te vinden.
  Moderator zondag 17 juli 2005 @ 15:11:00 #36
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_28882817
quote:
Op zondag 17 juli 2005 14:58 schreef Dandelion het volgende:
tja ik zit ook te twijfelen of ik ze een klacht zal sturen (mojo dan) maar ik vraag me af of dat veel nut heeft...
Ik wil dat zeker doen, maar ik kan op mojo.nl niet eens een email-adres vinden.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_28882845
Zooooo mijn uitgebreide verslag *klik*
  zondag 17 juli 2005 @ 15:12:47 #38
44600 Dandelion
ZEKUR OUWE!!!!!!
pi_28882874
quote:
Op zondag 17 juli 2005 15:11 schreef Gert het volgende:

[..]

Ik wil dat zeker doen, maar ik kan op mojo.nl niet eens een email-adres vinden.
klopt...
in een van de vorige topics stond al dat je ze alleen kunt bereiken via telefoon en snailmail...

Mojo Concerts
Noordeinde 19/21
2611KE Delft
Tel: 015 2121980
Get on your boots!
16-11-09 Muse - Lanxess Arena Keulen
Last.fm | Twitter
  zondag 17 juli 2005 @ 15:23:21 #39
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_28883153
quote:
Op zondag 17 juli 2005 15:11 schreef Waxxer het volgende:
Zooooo mijn uitgebreide verslag *klik*
Woei .
Es ff lezen .
pi_28883230
quote:
Op zondag 17 juli 2005 15:23 schreef Roel_Jewel het volgende:

[..]

Woei .
Es ff lezen .
Ik heb voor de foto's jouw site maar gelinkt omdat jij alles linkt Het gaat nog steeds amper over U2, ik ben er gewoon echt sprakeloos van Heb betere verslagen geschreven
  zondag 17 juli 2005 @ 15:35:55 #41
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_28883478
quote:
Op zondag 17 juli 2005 15:26 schreef Waxxer het volgende:

[..]

Ik heb voor de foto's jouw site maar gelinkt omdat jij alles linkt Het gaat nog steeds amper over U2, ik ben er gewoon echt sprakeloos van Heb betere verslagen geschreven
.

Geen probleem. Ik probeer zoveel mogelijk foto's, filmpjes, verhalen, links enz. per concert bij elkaar te zetten. Maar 't is gewoon zo veel . En vooral: zo mooi .
  zondag 17 juli 2005 @ 16:00:17 #42
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_28884065
Begin van een uitgebreide review @ http://www.u2tour.de/tour/archiv.php?review=598#review
quote:
Amsterdam3! Leute, die ihr wie ich Dublin erlebt habt, Daniel, Jonas, mit denen ich ein grandioses London2 erlebt habe - aber das, wirklich, das war der Oberhammer, den ich im Stadion von U2 erleben durfte...sensationell, orgiastisch, ach, ich weiß nicht... (wird nur noch getoppt durch die beiden exorbitant sensationellen Köln-Nächte 2001, Halle eben, die wahrscheinlich nie mehr zu schlagen sind).

Die Holländer haben in der ArenA - eine Großraumsauna für 50.000 - eine solche Stimmung gemacht, wie man es sich nicht besser wünschen kann. Habe zum ersten Mal gesessen (genau auf Höhe der Main Stage, Adams B-Stage) und es war ein Genuss zu sehen, wie die Leute im Innenraum und auf den Tribünen abgegangen sind - gesessen hat da keiner. Die Band hat's scheinbar auch umgehauen, die Spiellaune und die Spaßlaune waren überwältigend.
pi_28884066
quote:
Op zondag 17 juli 2005 15:35 schreef Roel_Jewel het volgende:

[..]

.

Geen probleem. Ik probeer zoveel mogelijk foto's, filmpjes, verhalen, links enz. per concert bij elkaar te zetten. Maar 't is gewoon zo veel . En vooral: zo mooi .
Ja, het is echt bizar!! Ik weet gewoon niet wat ik er inhoudelijk van moet zeggen Als je in een heftige achtbaan hebt gezeten, kun je ook niet elke bocht beschrijven
  zondag 17 juli 2005 @ 16:21:41 #44
60704 LeonH
Fuck the Reputation Game!
pi_28884562
quote:
Op zondag 17 juli 2005 16:00 schreef Waxxer het volgende:

[..]
Als je in een heftige achtbaan hebt gezeten, kun je ook niet elke bocht beschrijven
Wauw! wat een citaat! Dit is waarschijnlijk 1 van de beste beschrijvingen die ik ooit heb gehoord van dit concert!
11-9 Muse @ Wembley Stadium / 27-9 Brandon Flowers @ Ancient Brussel / 3-12 Simply Red @ Gelredome, Arnhem
pi_28884592
Ik zag trouwens op het u2.com forum iemand die de setlist vooraf had gezien. Die vertelde dat het laatste nummer gewoon Vertigo zou zijn. Blijkbaar hebben ze dus tijdens de show afgesproken om toch 40 te spelen
  zondag 17 juli 2005 @ 16:24:20 #46
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
  zondag 17 juli 2005 @ 16:28:54 #47
3455 Helsie
Proud to be
pi_28884725
Als van U2 de opnames verspreid mogen worden, is het dan automatisch legaal? Just wondering...
Als niet elke idioot zomaar mag autorijden, waarom mag dan wel elke idioot internetten?
pi_28884824
Nee het is niet legaal. Het word gedoogd door de band. De platenmaatschappij zou er bijvoorbeeld ook nog tegen op kunnen treden.

Het ziet er trouwens naar uit dat een eventuele DVD opname dus in Italië is aanstaande woensdag en donderdag.... Nouja. Daar is het een stuk eerder en sneller donker dan in Nederland. Dus voor de show is het beter.
  zondag 17 juli 2005 @ 16:40:52 #49
100126 Maraca
#cijferfetisjist
pi_28884912
quote:
Op zondag 17 juli 2005 14:17 schreef Roel_Jewel het volgende:
[afbeelding]

[afbeelding]

.

Gevonden op http://blogger.xs4all.nl/locuta


Dat is eens wat anders dan steeds een meisje/vrouw op het podium (was hij er trouwens zelf op geklommen of mocht hij van Bono)
Verily i say unto you; dost thou even hoist, brethren? - Jesus (Psalm 22)
pi_28884977
quote:
Op zondag 17 juli 2005 16:40 schreef Maraca het volgende:

Dat is eens wat anders dan steeds een meisje/vrouw op het podium (was hij er trouwens zelf op geklommen of mocht hij van Bono)
Mocht van Bono. Anders kom je niet op het podium.
Later bij With or Without you haalde die nog een klein meisje op het podium.
  zondag 17 juli 2005 @ 16:52:41 #51
7457 Chilly_Willy
Coitus ergo sum...
pi_28885162
edit: geen links naar sites met warez plaatsen aub

[ Bericht 48% gewijzigd door Beathoven op 17-07-2005 20:08:29 ]
God gave man a penis and a brain, and enough blood to operate one at a time.
pi_28885419
Is vrijdag al ergens op mp3?
  Moderator zondag 17 juli 2005 @ 17:13:28 #53
18653 crew  D.
pi_28885594
quote:
Op zondag 17 juli 2005 16:52 schreef Chilly_Willy het volgende:
je moet je inloggen

[ Bericht 23% gewijzigd door Beathoven op 17-07-2005 20:08:52 ]
pi_28885668
Ik heb me net geregistreerd, je kunt álles vinden, behalve natuurlijk uiteraard van de 15e he?
  zondag 17 juli 2005 @ 17:20:27 #55
44600 Dandelion
ZEKUR OUWE!!!!!!
pi_28885772
quote:
Op zondag 17 juli 2005 17:16 schreef Waxxer het volgende:
Ik heb me net geregistreerd, je kunt álles vinden, behalve natuurlijk uiteraard van de 15e he?
geduld is een schone zaak, collega haastige
Get on your boots!
16-11-09 Muse - Lanxess Arena Keulen
Last.fm | Twitter
pi_28885830
Waxxer... Ben je al uit je trance?
En waarom kom je niet meer op MSN/heb je me geblokt/heb je me verwijdert
pi_28885926
quote:
Op zondag 17 juli 2005 17:22 schreef no1uknow het volgende:
Waxxer... Ben je al uit je trance?
En waarom kom je niet meer op MSN/heb je me geblokt/heb je me verwijdert
Neeee nee nee Ik kom nog!! Ben alleen zo druk de laatste dagen met afspraken en ik heb een writersblock van hier tot Tokio, met álles welteverstaan.... Echt, ik kom zo!!

Dat jij mij nog niet verwijderd hebt en je onderschriftgedoe....
pi_28886021
quote:
Op zondag 17 juli 2005 17:20 schreef Dandelion het volgende:

[..]

geduld is een schone zaak, collega haastige
Nou, zul je zien dat ik in 2007 ofzo iets vind....

Ben wel benieuwd naar de kwaliteit over het algemeen, gezien de galm enzo. Alsof ze in een cathedraal speelden. En daarbij denk ik dat U2 zelf trouwens weinig inbreng heeft qua locatie, dat hebben ze natuurlijk allemaal uitbesteed.

Ik bedoel, ze zitten echt niet om de keukentafel met zijn 4'en om te kiezen tussen De Kuip, Gelredome, Arena of Goffert Park. Net als dat hele mediacircus. Ik bedoel, al tijdens dat interview (nou ja....) met Chris: "Yorin? Urine?"
pi_28886088
Haha die foto's!
pi_28886154
.....en ik ben nog niet uit trance Ik kan gewoon NIKS produceren
  zondag 17 juli 2005 @ 17:44:54 #61
12280 Mukie
Mukie is lief!
pi_28886320
Het was geniaal
Kippevel bij elk liedje, brok in keel, the works

En wat fotows, de rest komt later wel

Voor:


Na:



To be conscious that you are ignorant is a great step to knowledge.
Imagination is the one weapon in the war against reality.
  Moderator zondag 17 juli 2005 @ 17:50:18 #62
18653 crew  D.
pi_28886451
quote:
Op zondag 17 juli 2005 16:52 schreef Chilly_Willy het volgende:
40kb/s

[ Bericht 14% gewijzigd door Beathoven op 17-07-2005 20:09:27 ]
pi_28886567
quote:
Op zondag 17 juli 2005 17:50 schreef D.Rose het volgende:

[..]

40kb/s
40???? Hier 24 KB/s (maar zit dan ook via wifi)
Take on the situation, but not the torment ...
  Moderator zondag 17 juli 2005 @ 17:59:10 #64
18653 crew  D.
pi_28886643
quote:
Op zondag 17 juli 2005 17:54 schreef SevenWonders het volgende:

[..]

40???? Hier 24 KB/s (maar zit dan ook via wifi)
ik las iets over 800, maar daar lijkt het niet op
  zondag 17 juli 2005 @ 18:02:00 #65
100496 H.Flick
Turn-based
pi_28886717
7kb/s... dus stel je niet aan
pi_28886726
Ja dat zal allemaal wel he de digitaal maaaarrrreeehhhh 15 juli 2005 U2 concert Amsterrrrrdam A-a-a-a-RE-re-re-re-NA-na-na-na al ERge-erge-erge-ergens O-o-o-o-op EM-em-em-e-m PEE-pee-pee-pee DRIE-drie-drie-drie??
pi_28886984
Mensen..ik ben hier ah downloaden met 180 kb/s

Ik zal seeden zodra ze binnen zijn; ook wifi natuurlijk maar wel met een Apple
Calmer than you are
pi_28887013
quote:
Op zondag 17 juli 2005 17:27 schreef Waxxer het volgende:

[..]

Neeee nee nee Ik kom nog!! Ben alleen zo druk de laatste dagen met afspraken en ik heb een writersblock van hier tot Tokio, met álles welteverstaan.... Echt, ik kom zo!!

Dat jij mij nog niet verwijderd hebt en je onderschriftgedoe....
Ik hou je eraan
  zondag 17 juli 2005 @ 18:14:58 #69
100496 H.Flick
Turn-based
pi_28887031
quote:
Op zondag 17 juli 2005 18:13 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Mensen..ik ben hier ah downloaden met 180 kb/s

Ik zal seeden zodra ze binnen zijn; ook wifi natuurlijk met wel met een Apple
Er zijn ook helemaal geen seeders, dus vandaar dat het niet echt opschiet.
pi_28887046
ow shit.. hoor net dat ik misschien U2 in San Siro ga zien...
pi_28887057
quote:
Op zondag 17 juli 2005 18:13 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Mensen..ik ben hier ah downloaden met 180 kb/s

Ik zal seeden zodra ze binnen zijn; ook wifi natuurlijk met wel met een Apple
Nou, seed ze dan wel ff hier naartoe weet je, dan is MaiBlai, en ben jij een Toffe Peer met een Apple!
  zondag 17 juli 2005 @ 18:16:43 #72
100496 H.Flick
Turn-based
pi_28887075
quote:
Op zondag 17 juli 2005 18:15 schreef Toffe_Ellende het volgende:
ow shit.. hoor net dat ik misschien U2 in San Siro ga zien...
Ik zou het niet doen, jij wilde ze toch maar 1 keer zien?
pi_28887076


pi_28887187
quote:
Op zondag 17 juli 2005 18:15 schreef Toffe_Ellende het volgende:
ow shit.. hoor net dat ik misschien U2 in San Siro ga zien...
Milaan stadion toch? Hopelijk zit je niet in de bovenste ring; ik heb daar ooit gezeten tijdens een voetbalwedstrijd. Je kijkt bijna loodrecht naar benee

Ik seed momenteel 5 files; u2_Arena_15072005 ; Amsterdam 16072005 ; U2-2005-07-16*at831 ; Amsterdam 13072005 Flac en videosnippets. Beperkte upload to 75 kb/s omdat anders mijn dl-speed niks meer voorstelt
Calmer than you are
pi_28887208
quote:
Op zondag 17 juli 2005 18:16 schreef H.Flick het volgende:

[..]

Ik zou het niet doen, jij wilde ze toch maar 1 keer zien?
Daarom... vuile hypocriet ben ik want ik doe het wel als het kan
pi_28887488
quote:
Op zondag 17 juli 2005 16:21 schreef LeonH het volgende:

[..]

Wauw! wat een citaat! Dit is waarschijnlijk 1 van de beste beschrijvingen die ik ooit heb gehoord van dit concert!
Inderdaad

Eentje die ik misschien ook nog wel een keertje ga gebruiken
Ekki-Ekki-Ekki-Ekki-PTANG! Zoom-Boing! Z'nourrwringmm
  zondag 17 juli 2005 @ 18:41:48 #77
68591 twentemeisje
Onmeunig Twents
pi_28887617
quote:
Op zondag 17 juli 2005 18:23 schreef Toffe_Ellende het volgende:

[..]

Daarom... vuile hypocriet ben ik want ik doe het wel als het kan
Heb jij goede connecties? Een suikeroompje? Of gewoon via internet kaarten gekocht (of van plan ze te kopen)?
pi_28887714
quote:
Op zondag 17 juli 2005 18:41 schreef twentemeisje het volgende:

[..]

Heb jij goede connecties? Een suikeroompje? Of gewoon via internet kaarten gekocht (of van plan ze te kopen)?
Nee, een broer in Zwitserland die per ongeluk te veel kaarten in handen heeft gekregen...
pi_28887781
Nounounou qua citaat das de enige manier waarop ik het kán beschrijven!

Ik vond het altijd belachelijk dat een jounalist nooit zijn/haar idolen zou mogen interviewen, dacht dat dat wel kon.... Maar ik had hier geen objectief, goed opgebouwd verslag van kunnen schrijven, laat staan fatsoenlijke vragen stellen aan welk bandlid dan ook. En "GODVERRRRRDOMME HET WAS GEWELDIG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" mag denk ik niet als kop
pi_28887799
quote:
Op zondag 17 juli 2005 18:45 schreef Toffe_Ellende het volgende:

[..]

Nee, een broer in Zwitserland die per ongeluk te veel kaarten in handen heeft gekregen...
Dus dat is nou het Zwitserlevengevoel....
pi_28887825
Hey, maar niks is zeker! Als het niet door gaat mogen jullie me uitlachen en bespugen!
pi_28887842
quote:
Op zondag 17 juli 2005 18:49 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Hey, maar niks is zeker! Als het niet door gaat mogen jullie me uitlachen en bespugen!
Neeeeeeeee

Dat doen fans niet bij elkaar!!!

Dat is dan gewoon.... jammer
pi_28887955
quote:
Op zondag 17 juli 2005 14:11 schreef Dandelion het volgende:

[..]

ik heb ze nu 5 keer gezien:
Zoo-TV Nijmegen
Popmart Rotterdam
Elevation Arnhem
Vertigo Gelsenkirchen
Vertigo Amsterdam

En de 2 vertigo's gaan bij mij voor de gedeelde eerste plaats. Gevolgd door Zoo-TV.
ik heb ze nu ook 5 keer gezien:
Zoo-TV Rotterdam
Popmart Rotterdam
Elevation Arnhem 2x
Vertigo Amsterdam

Zoo TV staat bij mij boven aan gevolgd door Elevation en op de laatste plaats Vertigo. Dit komt door het slechte geluid, wat het totaal plaatje gewoon niet compleet maakte. Zeg niet dat ik het slecht vond, want alle concerten waren goed.
pi_28888086
quote:
Op zondag 17 juli 2005 18:56 schreef Luni het volgende:

[..]

ik heb ze nu ook 5 keer gezien:
Zoo-TV Rotterdam
Popmart Rotterdam
Elevation Arnhem 2x
Vertigo Amsterdam

Zoo TV staat bij mij boven aan gevolgd door Elevation en op de laatste plaats Vertigo. Dit komt door het slechte geluid, wat het totaal plaatje gewoon niet compleet maakte. Zeg niet dat ik het slecht vond, want alle concerten waren goed.
Zoo-TV staat ook bij mij bovenaan maar dat was omdat ik op het tweede concert was (Bono's verjaardag) en een hoop ballonnen in mijn hand gedrukt van Bono (kwamen uit een verjaardagstaart); die hebben nog een half jaar aan mijn muur gehangen
Calmer than you are
pi_28888157
Jaaa!! Bono's Birthday Party

ZOOTV is sowieso de tofste tour. Dat soort van industriële gevoel wat 't uitstraalde, die trabantjes.. enz...

Gewoon knettergaaf
Ekki-Ekki-Ekki-Ekki-PTANG! Zoom-Boing! Z'nourrwringmm
pi_28888236
en de Trockener Knecks of iets dergelijks. Daarnaast nog zo'n Duits bandje dat bekogeld werd met alles wat los en vast zat. Heerlijk dagje vertoeven in De Kuip destijds. Wat me ook nog bij is gebleven is dat nummer van Jump Around; iedereen sprong en ik geloof dat ze dat in De Bilt wel hebben kunnen meten
Calmer than you are
pi_28888299
quote:
Op zondag 17 juli 2005 19:08 schreef Walter_Sobchak het volgende:
en de Trockener Knecks of iets dergelijks. Daarnaast nog zo'n Duits bandje dat bekogeld werd met alles wat los en vast zat. Heerlijk dagje vertoeven in De Kuip destijds. Wat me ook nog bij is gebleven is dat nummer van Jump Around; iedereen sprong en ik geloof dat ze dat in De Bilt wel hebben kunnen meten
Kecks, maar was het niet Claw Boys Claw dat het voorprogramma deed?? (of was dat alleen bij de show die ik zag).
Take on the situation, but not the torment ...
pi_28888381
quote:
Op zondag 17 juli 2005 19:08 schreef Walter_Sobchak het volgende:
en de Trockener Knecks of iets dergelijks. Daarnaast nog zo'n Duits bandje dat bekogeld werd met alles wat los en vast zat. Heerlijk dagje vertoeven in De Kuip destijds. Wat me ook nog bij is gebleven is dat nummer van Jump Around; iedereen sprong en ik geloof dat ze dat in De Bilt wel hebben kunnen meten
Ja, de goede oude tijd dat er nog wel plastic flessen mee naar binnen genomen mochten worden. Jaa.. die Duitse band heeft dat wel geweten Echt vanuit het hele stadion werden alle flessen naar voren verzameld. En van daaruit naar die band gegooid
En die Duitsers teruggooien
Ekki-Ekki-Ekki-Ekki-PTANG! Zoom-Boing! Z'nourrwringmm
pi_28889531
quote:
Op zondag 17 juli 2005 19:14 schreef Mister_Slide het volgende:

[..]

Ja, de goede oude tijd dat er nog wel plastic flessen mee naar binnen genomen mochten worden. Jaa.. die Duitse band heeft dat wel geweten Echt vanuit het hele stadion werden alle flessen naar voren verzameld. En van daaruit naar die band gegooid
En die Duitsers teruggooien


Wat een herinneringen nog na 12 jaar. En vooral die spetterende toegift, beginnend met 'Desire'; dat nummer heb ik eerlijk gezegd wel gemist afgelopen vrijdag
Calmer than you are
  zondag 17 juli 2005 @ 20:12:29 #90
44600 Dandelion
ZEKUR OUWE!!!!!!
pi_28889779
waren dat niet de "Einsturzende Neubauten" ofzo iets?

geen warez requests plaatsen

[ Bericht 37% gewijzigd door Beathoven op 17-07-2005 22:50:45 ]
Get on your boots!
16-11-09 Muse - Lanxess Arena Keulen
Last.fm | Twitter
  zondag 17 juli 2005 @ 20:14:37 #91
44699 err
Da Itchy Trigga Finga Niggaz
pi_28889837
quote:
Op zondag 17 juli 2005 14:58 schreef Dandelion het volgende:
tja ik zit ook te twijfelen of ik ze een klacht zal sturen (mojo dan) maar ik vraag me af of dat veel nut heeft...
dat gevoel leeft bij meer mensen, geloof me
Dus dan heeft het zeker wel zin. Sign me in.
  zondag 17 juli 2005 @ 20:17:26 #92
44600 Dandelion
ZEKUR OUWE!!!!!!
pi_28889927
quote:
Op zondag 17 juli 2005 20:14 schreef err het volgende:

[..]

dat gevoel leeft bij meer mensen, geloof me
Dus dan heeft het zeker wel zin. Sign me in.
ben al bezig met een brief...
Get on your boots!
16-11-09 Muse - Lanxess Arena Keulen
Last.fm | Twitter
pi_28890030
Ok *aansluit*
pi_28890129
Ik zal ff kijken of ik ook een klacht kan indienen
En Waxx, kom nou op MSN ofzo
pi_28890264
warez is hier niet toegestaan

[ Bericht 95% gewijzigd door Beathoven op 17-07-2005 22:55:07 ]
Calmer than you are
pi_28890299
quote:
Op zondag 17 juli 2005 18:50 schreef Waxxer het volgende:

[..]

Neeeeeeeee

Dat doen fans niet bij elkaar!!!

Dat is dan gewoon.... jammer
pi_28890312
quote:
Op zondag 17 juli 2005 20:24 schreef no1uknow het volgende:
Ik zal ff kijken of ik ook een klacht kan indienen
En Waxx, kom nou op MSN ofzo
hahahha aawww éven mijn laatste hapjes eten, dan heb ik twee handen vrij en dan kom ik
  zondag 17 juli 2005 @ 20:31:07 #98
44600 Dandelion
ZEKUR OUWE!!!!!!
pi_28890315
quote:
Op zondag 17 juli 2005 20:29 schreef Walter_Sobchak het volgende:

[..]

Of course; http://u2torrents.com/torrents-details.php?id=741&hit=1

Het is dus niet het hele concert, maar 'snippets' (whatever that may be)
ah ik dacht dat je het hele concert had. Thanx anyway!
Get on your boots!
16-11-09 Muse - Lanxess Arena Keulen
Last.fm | Twitter
pi_28890330
quote:
Op zondag 17 juli 2005 20:31 schreef Waxxer het volgende:

[..]

hahahha aawww éven mijn laatste hapjes eten, dan heb ik twee handen vrij en dan kom ik
  zondag 17 juli 2005 @ 20:37:03 #100
44600 Dandelion
ZEKUR OUWE!!!!!!
pi_28890503
quote:
Op zondag 17 juli 2005 20:31 schreef no1uknow het volgende:

[..]

ben jij altijd zo fanatiek?
Get on your boots!
16-11-09 Muse - Lanxess Arena Keulen
Last.fm | Twitter
pi_28890517
quote:
Op zondag 17 juli 2005 20:37 schreef Dandelion het volgende:

[..]

ben jij altijd zo fanatiek?
  zondag 17 juli 2005 @ 20:49:40 #102
68591 twentemeisje
Onmeunig Twents
pi_28890825
Nu 6x plus bonus nl. MTV Music Awards 97

PopMart Rotterdam 2x
PopMart Parijs
Elevation Arnhem
Vertigo Dublin
Vertigo Amsterdam

Dublin was heel bijzonder omdat het hun hometown was, qua beleving vond ik afgelopen woensdag de topper (afgezien van de geluidskwestie dan).
pi_28890878
Het was supergaaf. Maar ik weet één ding: nooit meer zitkaarten.
It is much easier to be critical than to be correct.
pi_28890893
quote:
Op zondag 17 juli 2005 20:29 schreef Walter_Sobchak het volgende:

'snippets' (whatever that may be)
Een klein stukje ergens van.
  zondag 17 juli 2005 @ 20:53:46 #105
44600 Dandelion
ZEKUR OUWE!!!!!!
pi_28890938
quote:
Op zondag 17 juli 2005 20:51 schreef Meneer_Aart het volgende:
Het was supergaaf. Maar ik weet één ding: nooit meer arena.
Get on your boots!
16-11-09 Muse - Lanxess Arena Keulen
Last.fm | Twitter
pi_28891046
quote:
[b]Op [url=http://forum.fok.nl/topic/728492/3/50#28890938]Op zondag 17 juli 2005 20:51 schreef Meneer_Aart het volgende:
Het was supergaaf. Maar ik weet één ding: nooit meer arena.


true
  zondag 17 juli 2005 @ 20:57:39 #107
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_28891050
quote:
Op zondag 17 juli 2005 20:52 schreef Murray het volgende:

[..]

Een klein stukje ergens van.
+3 Behulpzaam .
  zondag 17 juli 2005 @ 21:13:28 #108
120548 T-H
in state called Vertigo
pi_28891464
quote:
Op zondag 17 juli 2005 20:51 schreef Meneer_Aart het volgende:
Het was supergaaf. Maar ik weet één ding: nooit meer zitkaarten.
why? ik ben blij dat ik niet op het veld stond. vak404 vond ik prima geluid, en ik kon alles perfect zien
  zondag 17 juli 2005 @ 21:52:37 #109
120548 T-H
in state called Vertigo
pi_28892511
hoe telde Bono trouwens voor Vertigo af? Iemand enig idee? Unos dos tres ..?.. (geen Catorce, het klonk als iets van Savanah)

edit: ik heb het nu een paar keer nageluisterd (de bootleg druppelt binnen!!), ik versta het niet..
  zondag 17 juli 2005 @ 22:01:15 #110
100496 H.Flick
Turn-based
pi_28892733
Saturnus?
pi_28892827
Zooooo, net terug van een U2 week ! Mijn verhaal:

Woensdag zitten ergens links van het podium op de tribune: Kaiser Chiefs was bagger naar mijn idee, The Killers leuk.. maar zoals iedereen weet was het geluid niet om over naar huis te schrijven.
Wel een perfect overzicht van het gehele concert!

Donderdag voor het Amstel Hotel gewacht op een glimp van enkele bandleden... Tegen een uur of 5 schoot Larry vanuit een auto gauw het hotel in, enkele minuten later kwam Bono naar buiten. Hop lens in z'n neus gedrukt en foto's schieten Jammer genoeg had hij niet veel tijd...

Vrijdag, 7 uur 's ochtends voor de Arena... Goed, het wachten was even afzien maar als je dan om 4 uur de longen uit je lijf loopt ben je blij dat je tegen de catwalk aan staat.
The Music was naar mijn idee nog slechter dan de Kaiser Chiefs, Snow Patrol was redelijk...
Bono, Edge en Adam op aanraak-afstand.... Een geweldige avond, en het geluid beviel stukken beter!

Zaterdag, 9 uur voor de Arena. Zelfde verhaal, alleen een concert met nog veel meer variatie. Wat een droom setlist, ongelooooflijk! (Athlete speelde erg goed trouwens)

Met een aantal anderen een kleine 700 foto's geschoten en een aantal video snippets. Misschien dat ik een selectie van foto's nog ergens dump voor de liefhebber.... ? iemand nog tips voor webspace of eigen space?

Conclusie:
Wat een mega superrrrr marathon! U2 was geweldig, is nu nog geweldiger... Aanrader voor de volgende keer > wederom kaarten regelen voor meerdere concerten.
  zondag 17 juli 2005 @ 22:13:23 #112
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_28893080
quote:
Op zondag 17 juli 2005 22:04 schreef Yonderboi het volgende:
Met een aantal anderen een kleine 700 foto's geschoten en een aantal video snippets. Misschien dat ik een selectie van foto's nog ergens dump voor de liefhebber.... ? iemand nog tips voor webspace of eigen space?
Ik heb genoeg ruimte .
pi_28893177
Zo torrent ook weer binnen. Klink wonderbaarlijk goed voor een opname uit het punliek. Hij staat al op mijn Ipod, dus dat wordt herbeleven deze week.
Take on the situation, but not the torment ...
  zondag 17 juli 2005 @ 22:28:31 #114
7457 Chilly_Willy
Coitus ergo sum...
pi_28893559
quote:
Op zondag 17 juli 2005 16:52 schreef Chilly_Willy het volgende:
edit: geen links naar sites met warez plaatsen aub
OMG, er staan geen warez op die site, alleen live opnames, U2 vind dit allemaal prima!

Fok is dat misschien zo kortzichtig, maar U2 iig niet. En als dit dan niet mag, dan wel consequent alle u2torrent.com links weghalen.

Wij als U2 fans willen het concert gewoon herleven en dat kan alleen door deze live opnames. De quality is natuurlijk behelpen, maar toch is het genieten. En als de DVD uitkomt, gaan we die ook allemaal wel kopen.
God gave man a penis and a brain, and enough blood to operate one at a time.
pi_28893719
quote:
Op zondag 17 juli 2005 22:04 schreef Yonderboi het volgende:
U2 was geweldig, is nu nog geweldiger... Aanrader voor de volgende keer > wederom kaarten regelen voor meerdere concerten.
Echt wel.

Ik heb nog getwijfeld of ik echt wel twee keer zou gaan, 70 euro is toch geen kattepis voor mij, maar woensdag na afloop van 't concert baalde ik dat ik niet geprobeerd had om kaarten voor vrijdag te regelen..

Het is te vergelijken met het gevoel dat je krijgt van een achtbaan: "ik wil nog een keer, nog een keer, nog een keer!"
  zondag 17 juli 2005 @ 22:36:36 #116
7457 Chilly_Willy
Coitus ergo sum...
pi_28893786
quote:
Op zondag 17 juli 2005 22:04 schreef Yonderboi het volgende:
Zooooo, net terug van een U2 week ! Mijn verhaal:
....

Conclusie:
Wat een mega superrrrr marathon! U2 was geweldig, is nu nog geweldiger... Aanrader voor de volgende keer > wederom kaarten regelen voor meerdere concerten.
Als ik dit zo lees ga ik ook zeker meerdere avonden. Elk U2 concert is toch weer anders.. alleen nu moeten we nog jaren wachten.. of ze moeten een 3e/4e leg doen of een zooropa achtige tour.
God gave man a penis and a brain, and enough blood to operate one at a time.
  Redactie Games zondag 17 juli 2005 @ 22:41:28 #117
52557 crew  Mr.Noodle
Offtopic in geleuter...
pi_28893935
Toch wel jammer dat het dak in de Arena niet open kon, dat had volgens mij dat *galm* geluid wel voor een groot gedeelte kunnen wegnemen. Maar ik heb respect voor de geluidstechinici van U2. Het voorprogramma van The Music en Snow Patrol was echt ronduit bagger om aan te horen en ik vreesde al dat het bij U2 ook zo fout zou gaan, maar het geluid viel me toen nog reuze mee toen U2 speelde en bono was nog enigzins verstaanbaar.

Maar volgende keer wil ik er zeker weer bij zijn!
How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
  zondag 17 juli 2005 @ 22:42:49 #118
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_28893975
Zo, een leuke achtergrond kwam ik tegen:

  zondag 17 juli 2005 @ 22:44:29 #119
100496 H.Flick
Turn-based
pi_28894017
Prachtig! Ik heb hem even als achtergrond gezet .
  Redactie Games zondag 17 juli 2005 @ 22:48:09 #120
52557 crew  Mr.Noodle
Offtopic in geleuter...
pi_28894122
Had iemand trouwens nog een aantal foto's van het U2 concert 13 juli van dichtbij bij de linker catwalk? D'r stond een bekende van me in de krant zei ze maar ik kan niet echt duidelijk zien of zij het was. Dus ik heb een weddenschap afgesloten of ze het nu wel of niet was...

Hopelijk krijg ik wel gelijk want dat scheelt me weer een etentje
How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
  zondag 17 juli 2005 @ 22:57:56 #121
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_28894452
quote:
Op zondag 17 juli 2005 22:48 schreef Mr.Noodle het volgende:
Had iemand trouwens nog een aantal foto's van het U2 concert 13 juli van dichtbij bij de linker catwalk? D'r stond een bekende van me in de krant zei ze maar ik kan niet echt duidelijk zien of zij het was. Dus ik heb een weddenschap afgesloten of ze het nu wel of niet was...

Hopelijk krijg ik wel gelijk want dat scheelt me weer een etentje
hier staan wat foto's van de linkerkant (onderaan). Denk niet dat dat duidelijk genoeg is. Kijk daar anders ff bij de diverse links naar foto-sites .
pi_28894503
Kan het hier misschien afgelopen zijn met links naar torrents, requests naar illegaal materiaal en al het andere wat tegen de policy is, dan hoeft dit topic niet om deze reden op slot.. zou zonde zijn.

bvd!
  zondag 17 juli 2005 @ 23:00:53 #123
52704 Kirke
www.kirke.nl
pi_28894554
quote:
Op zondag 17 juli 2005 22:48 schreef Mr.Noodle het volgende:
Had iemand trouwens nog een aantal foto's van het U2 concert 13 juli van dichtbij bij de linker catwalk? D'r stond een bekende van me in de krant zei ze maar ik kan niet echt duidelijk zien of zij het was. Dus ik heb een weddenschap afgesloten of ze het nu wel of niet was...

Hopelijk krijg ik wel gelijk want dat scheelt me weer een etentje
kijk ff op u2log.com, volgens mij staan daar foto's op. Maar of er iemand van het publiek op staat denk ik niet, het gaat natuurlijk om de mannen op het podium
'T best bewaarde geheim van Nederland
pi_28894718
Uhm, torrents van U2 concerten zijn niet illegaal. Het zijn geen commercieel uitgebrachte opnames en U2 heeft zelf meerdere malen aangegeven het bootleggen prima te vinden zolang er maar geen winst op wordt gemaakt.

Of zoals Bono het zelf zegt:
quote:
"My feeling, is that it’s cool for people to share our music — as long as no one is making money from the process. We tell people who come to our concerts that they can tape the shows if they want. I think it is cool that people are so passionate about our music." -- Bono
  zondag 17 juli 2005 @ 23:09:45 #125
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_28894860
quote:
Op zondag 17 juli 2005 23:06 schreef Tourniquet het volgende:
Uhm, torrents van U2 concerten zijn niet illegaal. Het zijn geen commercieel uitgebrachte opnames en U2 heeft zelf meerdere malen aangegeven het bootleggen prima te vinden zolang er maar geen winst op wordt gemaakt.

Of zoals Bono het zelf zegt:
[..]
Die discussie win je hier toch niet ..

helaas
pi_28895074
Hier hoeft ook niet over gediscussieerd te worden, er komt gewoon geen warez in MUZ
pi_28895276
och, easytree is wel opgedoekt door Universal Duitsland vanwege U2 bootlegs, al was dat waarschijnlijk vanwege de DVD's die er aardig professioneel uit beginnen te zien.

Ik vraag me af of die ene site die dus niet genoemd mag worden niet nog een keer van het net gehaald wordt. (al heeft dat ook weinig nut, easytree was ook binnen een dag ofzo terug, zei het onder een andere naam, en zonder u2 bootlegs bootlegs voortaan..) Het zal mij niets verbazen iig, wat Bono ook ooit gezegd heeft. Er zit imho toch wel een verschil tussen audio bootlegs en die DVD's..
  zondag 17 juli 2005 @ 23:22:06 #128
7457 Chilly_Willy
Coitus ergo sum...
pi_28895315
Verplaatst naar: Muziekfeedbacktopic - The Speed of Clocks Thanx Murray

[ Bericht 64% gewijzigd door Chilly_Willy op 17-07-2005 23:38:03 ]
God gave man a penis and a brain, and enough blood to operate one at a time.
  zondag 17 juli 2005 @ 23:38:44 #130
3462 PaRoDiUzZ
Hiphop Hippie
pi_28895945
quote:
Op zondag 17 juli 2005 23:22 schreef Chilly_Willy het volgende:

[..]

Ben ik het mee eens.. gelukkig zijn deze live opnames geen warez

Lees anders dit deze posts nog maar eens. Vooral wat Bono er zelf van zegt, of vind jij jezelf belangrijker dan Bono.
[..]


[..]

En nog ff een Warez definity
[..]

En aangezien we the owner's consent hebben != warez.
Ik vraag mij af of de platenbazen bij Island/Interscope er op dezelfde manier over denken als bono
  zondag 17 juli 2005 @ 23:41:33 #131
7457 Chilly_Willy
Coitus ergo sum...
pi_28896058
Normaal laat ik altijd die warez discussie lopen.. maar mensen onthouden van de beste band ter wereld..
God gave man a penis and a brain, and enough blood to operate one at a time.
pi_28896145
Het is ook wel leuk om op buitlandse fora reacties te lezen.. de Duiters zijn ook al helemaal lyrisch over gisteren geloof ik.
quote:
es war SAU-GEIL!!! MANN, war das GEIL!!! bin noch viel zu aufgredreht um jetzt viel schreiben zu können, aber die show hat mich komplett vom hocker gehauen, es war einfach das beste, was ich jemals gesehen habe!!!
  zondag 17 juli 2005 @ 23:45:24 #133
7457 Chilly_Willy
Coitus ergo sum...
pi_28896232
quote:
Op zondag 17 juli 2005 23:38 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

Ik vraag mij af of de platenbazen bij Island/Interscope er op dezelfde manier over denken als bono
Ik denk dat ze geen keus hebben, zonder hun artiesten (waar U2 een van de grootste van is) zijn ze niets.
quote:
Op zondag 17 juli 2005 23:43 schreef Murray het volgende:
Het is ook wel leuk om op buitlandse fora reacties te lezen.. de Duiters zijn ook al helemaal lyrisch over gisteren geloof ik.
[..]
Op U2.com stonden ook al goeie berichten.
God gave man a penis and a brain, and enough blood to operate one at a time.
pi_28897581
quote:
Der Kameramann hat uns bei WOWY die Setlist gezeigt. Da standen ABOY, OOTS, Y und Vertigo II. Mann, war das klasse als Adam und Edge dann plötzlich die Seiten gewechselt haben! 40! Saugeil!
pi_28897667


Saugeil

Also, ich muss wirklich schlafen gehen Tschüss!!
  maandag 18 juli 2005 @ 00:33:37 #136
5537 HighLander
Insane in the birdbrain
pi_28897831
Het sfeersnuiven van Bono was best fijn zo nu en dan. Even z'n in-ears uitgooien en je zag hem gewoon genieten. De hele zaal Hello-Hello horen schreeuwen had ook absoluut wel iets.

Puike openingspost trouwens.
O really? And why would I care?
000000000010000000000/100101101011110100000/011010011111001110001/110100101101010001001/000011000100101011000/ [2/3]
pi_28897856
Valt me echt op: Waar hier iedereen heel kritisch is over de Arena zijn de Duiters echt enthousiast... ik zie geen klachten over het geluid, en vergeleken met Duitland vinden ze de organisatie (eten, drinken, wc's, parkeren, beveiliging) super...
pi_28897893
Verslag van U2.com
quote:
17.07.2005
'A Million Welcomes.'

A relaxed show, full of the unexpected, to say goodbye to Amsterdam.

'Thank you for bringing us back to Amsterdam,' smiled Bono, before I Still Haven't Found What I'm Looking For. 'Where everyone is welcome, Big men small men, Hells angels, Real angels, Gorgeous girls... Gorgeous girls.'

It was one of those nights, from the moment Bono and Edge shared a joke going into Beautiful Day, with Edge changing the guitar solo in New Year's Day for the first time in twenty years. Why would Edge do that, asked Bono.
Actually, admits Edge, it was a mistake!

It wasn't long after this that Bono pulled on stage an extremely healthy looking Dutch man, muscles rippling under the stage lights who - would you believe it - actually picked Bono up and spun him around. Well, as the singer says, everyone is welcome and tonight, after what feels like a week in Holland, everyone feels welcome.

The orange and white and green balloons rebounding across the heads of the
audience underline the party atmosphere - one row of balloons near the front (pink, yellow, orange) testify that 'Bono is Great' - in Dutch.

'You're dangerous..' and they are and before you know it - sha la, sha la la - we're rocking to Wild Horses.

Lots of special moments for this final show in Holland from the surreal to the moving. Witness Bono grabbing a helium-filled Mickey Mouse balloon and releasing him into the top of this searingly hot arena where he must stay until they finally open the roof again.

'It means a million welcomes,' says Bono, translating his Gaelic. 'There¹s a lot of Irish people in this country¦ because we love it here.'

Miracle Drug is dedicated to Theo van Gogh and Pim Fortuyn and also to London while Sometimes..., where the opera in Bono is more powerful than ever, goes out to Robert Paschal Hanvey, father of Gavin Friday, who passed away a couple of days ago.

Adam and Larry dominate the vision at the opening of Love and Peace, straddling the end of each walkway as they drive the song along. This song has becoming a kind of turning point in each show, taking it up a gear and leavening the atmosphere with something darker before Sunday Bloody Sunday and Bullet The Blue Sky.

'CoeXisT - that's what I always thought the Netherlands was all about And its why we love you.'

And then a surprise: another song born in a moment of all-too-recent conflict, the first time the band have played Miss Sarajevo since PopMart in 1997. (Unless you know different...) And if the opera in Bono was big for Sometimes... it's even bigger now that he has to stand in for Luciano Pavarotti.

The lighters are out for this one and they are joined by the mobile phones for Africa in Where The Streets Have No Name. 'Pull out your phones and light up the world...'

One closes out with a snatch of Unchained Melody but there is another important dedication to come, this one for late Dutch rock star Herman Brood. Brood was one of a kind, and the band play Original of the Species, one of the most lauded tracks from the latest album which hasn't yet found a regular home in the live show.

Great performance, huge response. And just when you were taking a deep breath for Yahweh was to segue into the second version of Vertigo, along comes '40' - the first time U2 have closed a European show with this song for about twenty years!

Thanks Holland.
Wel opvallend dat het in het U2 wereldje echt wereldnieuws is dat ze Miss Sarajevo hebben gespeeld. Zo'n beetje elke website schrijft erover
pi_28898087
Het podium staat nu alweer klaar in Zurich
  maandag 18 juli 2005 @ 00:46:47 #140
5537 HighLander
Insane in the birdbrain
pi_28898196
quote:
Op maandag 18 juli 2005 00:42 schreef calvobbes het volgende:
Het podium staat nu alweer klaar in Zurich
Technisch gezien staat de hele set klaar En over iets meer dan 15 uur staan daar ook weer mensen te juichen dat ze vooraan staan.

Geloof trouwens dat er 2 podia zijn, en 1 technische (audio/video) installatie...
Laatste delen van het podium waren geloof ik zondag namelijk nog in de Arena, terwijl de trucks met de displays al onderweg waren.
O really? And why would I care?
000000000010000000000/100101101011110100000/011010011111001110001/110100101101010001001/000011000100101011000/ [2/3]
  maandag 18 juli 2005 @ 00:49:34 #141
44600 Dandelion
ZEKUR OUWE!!!!!!
pi_28898264
quote:
Op maandag 18 juli 2005 00:46 schreef HighLander het volgende:

[..]

Technisch gezien staat de hele set klaar En over iets meer dan 15 uur staan daar ook weer mensen te juichen dat ze vooraan staan.

Geloof trouwens dat er 2 podia zijn, en 1 technische (audio/video) installatie...
Laatste delen van het podium waren geloof ik zondag namelijk nog in de Arena, terwijl de trucks met de displays al onderweg waren.
zoiets zeiden ze in die docu met Zegers.
Get on your boots!
16-11-09 Muse - Lanxess Arena Keulen
Last.fm | Twitter
pi_28898505
quote:
Op maandag 18 juli 2005 00:46 schreef HighLander het volgende:

Geloof trouwens dat er 2 podia zijn, en 1 technische (audio/video) installatie...
3 podia zelfs volgens de productie leider tijdens het interview met Chris Zegers. Zeker aan het einde van de Europese tour hebben ze om de dag een show ergens anders.

Die foto komt van een weblog van 1 van de chauffeurs en die heeft het er over dat ze gelijk na de show hebben ingepakt en zijn gaan rijden. Met 2 chauffeurs per vrachtwagen, dus geen rustpauzes langs de kant van de weg nodig. Dan schiet het wel op.

Heb na het concert van zaterdag even zitten kijken hoe dat afbreken ging. Dat was echt een geoliede machine Gelijk na de show stormden een stuk of 50 man het podium op. Verdeeld in verschillende groepen, ieder groepje had zijn eigen kleur polo en al binnen een half uur zaten er flinke gaten in het hele podium
pi_28898605
quote:
Op maandag 18 juli 2005 01:00 schreef calvobbes het volgende:

[..]

3 podia zelfs volgens de productie leider tijdens het interview met Chris Zegers. Zeker aan het einde van de Europese tour hebben ze om de dag een show ergens anders.

Die foto komt van een weblog van 1 van de chauffeurs en die heeft het er over dat ze gelijk na de show hebben ingepakt en zijn gaan rijden. Met 2 chauffeurs per vrachtwagen, dus geen rustpauzes langs de kant van de weg nodig. Dan schiet het wel op.

Heb na het concert van zaterdag even zitten kijken hoe dat afbreken ging. Dat was echt een geoliede machine Gelijk na de show stormden een stuk of 50 man het podium op. Verdeeld in verschillende groepen, ieder groepje had zijn eigen kleur polo en al binnen een half uur zaten er flinke gaten in het hele podium
Kan ze nu niet meer vinden, maar op die webcamfoto's van Gelsenkirchen was te zien dat binnen een paar uur na afloop praktisch het hele podium al verdwenen was... er stonden alleen nog wat vrachtwagens.
  maandag 18 juli 2005 @ 01:07:35 #144
3771 lzandman
The Man NOR the Myth
pi_28898658
Ben gisteravond (zaterdag) geweest. Goede setlist, lekker lang gespeeld, mooi podium, lekkere sfeer. Kortom, op papier alles goed, maar toch moest ik af en toe een gaap ondrukken. Het concert was gewoon erg tam. Ik weet ook wel dat de jongens van U2 geen echte podiumbeesten zijn, maar Larry zat helemaal op de automatische piloot. Wat een saai drumspel en hij zat de hele tijd in dezelfde pose. Adam liep nog wel eens naar voren, maar echt showen deed 'ie niet. En Edge was ook erg ingetogen voor zijn doen.

Zeker, er waren leuke momenten (bijv. die patser die Bono optilde), maar 70 euro was dit concert niet waard. Ik vraag me serieus af of ik U2 nog wel live wil zien. De muziek is gewoon steengoed, maar qua show is het hard achteruit gegaan.

Oh ja, nog ff vergeten te kankeren op het geluid. Dat was natuurlijk weer bedroefend slecht. Maar dat kan ook liggen aan de Arena, want eigenlijk heb ik daar nog nooit goed geluid gehoord.
What's the speed of Dark?
pi_28899267
quote:
Op zondag 17 juli 2005 23:45 schreef Chilly_Willy het volgende:

[..]

Ik denk dat ze geen keus hebben, zonder hun artiesten (waar U2 een van de grootste van is) zijn ze niets.
[..]

Op U2.com stonden ook al goeie berichten.
Zelfs al staat een band er positief tegenover, dan is dat geen vrijbrief om hier in MUZ de regels mbt warez te overtreden. Het is namelijk zo dat wij uiteindelijk de platenmaatschappijen of de stichting Brein op ons dak kunnen krijgen om zoiets onbenulligs.

dus bekijk het aub ook ff van onze kant
pi_28899778
quote:
Op maandag 18 juli 2005 01:07 schreef lzandman het volgende:
maar Larry zat helemaal op de automatische piloot. Wat een saai drumspel en hij zat de hele tijd in dezelfde pose. Adam liep nog wel eens naar voren, maar echt showen deed 'ie niet. En Edge was ook erg ingetogen voor zijn doen.
Wat verwacht je dan van Larry? Dat 'ie al dansend over het podium springt?
De manier waarop Larry zit te drummen wordt denk ik erg bepaald door door de rugpijnen waar hij al jaren last van heeft. En hij heeft hele tours gespeeld terwijl 'ie onder de pijnstillers zat en van de pijn verging, weet eigenlijk niet of dat nog steeds zo is en in welke mate... Hij speelde gisteren iig wel met z'n arm in een soort van verband.

Maar sowieso is Larry ook geen showman nee: "I just want to play the drums."

Adam was erg relaxed en had het duidelijk naar z'n zin, net als woensdag. Kwam steeds met een brede glimlach op z'n gezicht de 'catwalk' op.... zocht oogcontact met fans, gaf bevestigende knikjes (helaasniet naar mij) en vervolgens verscheen er een nog grotere lach. Was erg tof om hem van zo dichtbij te zien spelen, en om hem zo plezier uit te zien stralen.

Van wat ik gelezen heb schijnt Edge de hele tour al wat ingetogen te zijn, misschien dat het door dat gedoe met z'n dochter komt?
  maandag 18 juli 2005 @ 07:01:06 #147
3455 Helsie
Proud to be
pi_28901469
Ach, ik vind de nummers van U2 zo gaaf, dat ze die setlist van zaterdag wel in een boerenschuur mogen spelen, zolang ik het maar kan horen. En ja, daar betaal ik dan rustig 70 euro voor. Godverdomme, wat mooi
Als niet elke idioot zomaar mag autorijden, waarom mag dan wel elke idioot internetten?
  maandag 18 juli 2005 @ 08:46:02 #148
61472 Its_Muppet
"Shit Happens"
pi_28902024
Ik ben ook zaterdag geweest en ook ik vond het geluid bagger. Met name tijdens Atlete en Snow Patrol. Wat ik alleen niet snap is dat ik ook bij Robbie Williams ben geweest in de Arena en daar was het geluid goed. In zat nu in vak 120 en bij Robbie Williams in de hoek tegenover het podium 2e ring.
I'm only responsible for what I say, not for what you understand.
pi_28903873
Adam is toch wel 1 van mijn favorieten, hij speelt zo relaxt
Daarna natuurlijk THe Egde omdat ik zelf ook gitaarspeel
  maandag 18 juli 2005 @ 10:57:34 #150
120548 T-H
in state called Vertigo
pi_28904076
YES! De bootleg is binnen, en wat een kwaliteit. Is dat nieuwsbericht op u2.com alleen toegankelijk voor leden en per ongeluk als je op News klikt? Ik zie het niet in het lijstje met nieuwsberichten maar alleen als ik in het sitemenu op 'news' klik. link: http://www.u2.com/news/
pi_28904125
quote:
Op maandag 18 juli 2005 10:57 schreef T-H het volgende:
Ik zie het niet in het lijstje met nieuwsberichten maar alleen als ik in het sitemenu op 'news' klik. link: http://www.u2.com/news/
Dat moet een foutje zijn, stond gisteren nog wel in die lijst.. het oudere nieuws (ouder dan een maand ofzo) is alleen beschikbaar voor leden.
pi_28904429
quote:
Op zondag 17 juli 2005 22:13 schreef Roel_Jewel het volgende:

[..]

Ik heb genoeg ruimte .
Ja op je eigen pc zeker? Of heb je een leuk stukje webspace waar menig U2 fan zijn/haar avond kan herbeleven aan de hand van de foto's...
quote:
Op maandag 18 juli 2005 08:46 schreef Its_Muppet het volgende:
Ik ben ook zaterdag geweest en ook ik vond het geluid bagger. Met name tijdens Atlete en Snow Patrol. Wat ik alleen niet snap is dat ik ook bij Robbie Williams ben geweest in de Arena en daar was het geluid goed. In zat nu in vak 120 en bij Robbie Williams in de hoek tegenover het podium 2e ring.
Maar bij Robbie Williams loopt er ook geen Edge rond die een snoeihard gitaarspel verzorgt
  Moderator maandag 18 juli 2005 @ 11:28:49 #153
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_28904936
Bizar bureaublad dit.

"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
  maandag 18 juli 2005 @ 11:37:23 #154
71333 BUG80
Stop making sense
pi_28905182
quote:
Op maandag 18 juli 2005 01:04 schreef Murray het volgende:

[..]

Kan ze nu niet meer vinden, maar op die webcamfoto's van Gelsenkirchen was te zien dat binnen een paar uur na afloop praktisch het hele podium al verdwenen was... er stonden alleen nog wat vrachtwagens.
Op de bonus DVD bij Live in Boston zie je een filmpje waarin ze het opbouwen van het podium voor de Elevation tour laten zien (versneld uiteraard). Indrukwekkend!
pi_28905378
Yonderboi ik heb nog wel wat ruimte...
Email me
Adres staat in mn profiel
Heb een server waar geen limiet op staat, en die server van die gasten is 900 terabyte ofzo
  maandag 18 juli 2005 @ 11:55:35 #156
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_28905673
quote:
Op maandag 18 juli 2005 11:11 schreef Yonderboi het volgende:

[..]

Ja op je eigen pc zeker? Of heb je een leuk stukje webspace waar menig U2 fan zijn/haar avond kan herbeleven aan de hand van de foto's...
Meer dan voldoende online webspace .
pi_28906180
quote:
Op maandag 18 juli 2005 11:28 schreef Gert het volgende:
Bizar bureaublad dit.

[afbeelding]
Vet !! !
pi_28907227
quote:
Op zondag 17 juli 2005 19:14 schreef Mister_Slide het volgende:

[..]

Ja, de goede oude tijd dat er nog wel plastic flessen mee naar binnen genomen mochten worden.
Collega is naar Brussel en Berlijn geweest, daar mocht het wel gewoon.
pi_28907308
Wat ik me afvroeg... is het raar als Vertigo maar telkens in je hoofd blijft zitten. Zit de hele tijd HELLLLLOOOOOOO HELLLLLOOOOOO te zingen
  maandag 18 juli 2005 @ 12:59:37 #160
120548 T-H
in state called Vertigo
pi_28907337
quote:
along comes '40' - the first time U2 have closed a European show with this song for about twenty years!
Bron: U2.com
Hoezo voor de eerste keer in 20 jaar, ze waren nog geen maand geleden in Dublin
quote:
Op maandag 18 juli 2005 12:58 schreef linebear het volgende:
Wat ik me afvroeg... is het raar als Vertigo maar telkens in je hoofd blijft zitten. Zit de hele tijd HELLLLLOOOOOOO HELLLLLOOOOOO te zingen
ik als ik een bekende tegenkom, bij wijze van groet It's normal, trek een U2 shirt aan en men begrijpt het wel.
pi_28907383
oh gelukkig heb ik mijn nieuwe U2 shirt aan, om lekker mee te patsen
pi_28907475
quote:
Op maandag 18 juli 2005 11:28 schreef Gert het volgende:
Bizar bureaublad dit.

[afbeelding]
Is deze te krijgen in een groter formaat?
Ziet er inderdaad erg blits uit.
PSN: Poekimammi_nl
pi_28907620
Heeft iemand nog een tip voor een goede FLAC naar MP3 converter?

Van mij hoeft een bootleg niet perse in WAV en 20 mb groot te zijn
pi_28907657
quote:
Op maandag 18 juli 2005 13:11 schreef calvobbes het volgende:
Heeft iemand nog een tip voor een goede FLAC naar MP3 converter?

Van mij hoeft een bootleg niet perse in WAV en 20 mb groot te zijn
Eerst naar WAV omzetten met http://flac.sourceforge.net/
pi_28907670
zekers heb nu een andere op mijn bureaublad. Die zwerft hier ook ergens rond
  maandag 18 juli 2005 @ 13:15:21 #166
68591 twentemeisje
Onmeunig Twents
pi_28907717
quote:
Op maandag 18 juli 2005 13:11 schreef calvobbes het volgende:
Heeft iemand nog een tip voor een goede FLAC naar MP3 converter?

Van mij hoeft een bootleg niet perse in WAV en 20 mb groot te zijn
ik gebruik dbpoweramp... wel eerst naar WAV, dbpoweramp heeft ook een FLAC-player als ik me niet vergis...
pi_28907720
quote:
Op maandag 18 juli 2005 13:12 schreef Murray het volgende:

Eerst naar WAV omzetten met http://flac.sourceforge.net/
Check. Maar dan....
  maandag 18 juli 2005 @ 13:16:16 #168
68591 twentemeisje
Onmeunig Twents
pi_28907740
quote:
Op maandag 18 juli 2005 13:13 schreef linebear het volgende:
zekers heb nu een andere op mijn bureaublad. Die zwerft hier ook ergens rond
Laat me raden..... Adam?
pi_28907902
quote:
Op maandag 18 juli 2005 13:16 schreef twentemeisje het volgende:

[..]

Laat me raden..... Adam?
nee, heb een foto van het scherm tijdens Zoo station.... waar ze alle vier op staan
pi_28907913
quote:
Op maandag 18 juli 2005 07:01 schreef Helsie het volgende:
Ach, ik vind de nummers van U2 zo gaaf, dat ze die setlist van zaterdag wel in een boerenschuur mogen spelen, zolang ik het maar kan horen. En ja, daar betaal ik dan rustig 70 euro voor. Godverdomme, wat mooi
ZEG!!!! Dat 'godverdomme' is nou net weer niet de bedoeling!
pi_28907924
met in de hoek, de achterkant van het hoofd van Adam hahahaha
pi_28907938
Trouwens, mijn dank is groot dat jullie allemaal zo computertechnisch zijn en de weg weten naar de Verboden Bestanden op het net!
pi_28907973
quote:
Op maandag 18 juli 2005 13:22 schreef linebear het volgende:

[..]

nee, heb een foto van het scherm tijdens Zoo station.... waar ze alle vier op staan
Dat heb ik nou totaal niet meegekregen, het scherm tijdens Zoo Station.Terwijl dat geloof ik wel behoorlijk spektaculair was.

Had meer oog voor Bono, die een paar meter voor mij bezig was met z'n act.
  Moderator maandag 18 juli 2005 @ 13:27:57 #174
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_28908055
quote:
Op maandag 18 juli 2005 12:59 schreef T-H het volgende:

ik als ik een bekende tegenkom, bij wijze van groet
Op de een of andere manier roep ík dat óók over me af.

"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_28908066
MTV NU
pi_28908108
Gelukkig, ik dacht dat ik gestoord was met mijn U2-tic die maar niet ophoudt

*pfieuw*
pi_28908233
quote:
Op maandag 18 juli 2005 13:13 schreef linebear het volgende:
zekers heb nu een andere op mijn bureaublad. Die zwerft hier ook ergens rond
Kun je hem ff mailen naar t.brand@uci.ru.nl
PSN: Poekimammi_nl
  maandag 18 juli 2005 @ 13:35:06 #178
68591 twentemeisje
Onmeunig Twents
pi_28908234
quote:
Op maandag 18 juli 2005 13:22 schreef linebear het volgende:
met in de hoek, de achterkant van het hoofd van Adam hahahaha
Het was me in Dublin al opgevallen maar Adam ziet er zo ontzettend anders uit dan ie eerder deed... een hele verbetering! Hij heeft zo wel iets mysterieus aantrekkelijks.... (jeweetwel, zo'n gevalletje 'ik weet niet waarom ik jou aantrekkelijk vind...')

Maar ja, dan kom je dit weer tegen
  Moderator maandag 18 juli 2005 @ 13:44:20 #179
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_28908474
quote:
Op maandag 18 juli 2005 13:30 schreef Waxxer het volgende:
Gelukkig, ik dacht dat ik gestoord was met mijn U2-tic die maar niet ophoudt

*pfieuw*
Dat zinkt wel naar beneden over een paar dagen.
Momenteel ben ik bijna in staat om dure tickets te kopen voor een buitenlands concert (hoewel München nog meevalt: 140 tot 170 (staan) euro). Maar ik beheers me maar even. Dag U2, Tot over 4 jaar.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_28908523
.........en coldplay die U2 zelfs in de clips nadoet?
pi_28908639
quote:
Op maandag 18 juli 2005 13:44 schreef Gert het volgende:

[..]

Dat zinkt wel naar beneden over een paar dagen.
Momenteel ben ik bijna in staat om dure tickets te kopen voor een buitenlands concert (hoewel München nog meevalt: 140 tot 170 (staan) euro). Maar ik beheers me maar even. Dag U2, Tot over 4 jaar.
Hahaha ik hoop het anders lijkt het zo ziekelijk....

En verder heb ik geen rooie rotcent, misschien moet ik maar roadie worden de volgende tour
pi_28908790
quote:
Op maandag 18 juli 2005 13:44 schreef Gert het volgende:

Momenteel ben ik bijna in staat om dure tickets te kopen voor een buitenlands concert
Daar had ik al eerder last van
  maandag 18 juli 2005 @ 13:58:18 #183
68591 twentemeisje
Onmeunig Twents
pi_28908845
quote:
Op maandag 18 juli 2005 13:56 schreef calvobbes het volgende:

[..]

Daar had ik al eerder last van
Ik had al even naar de Amerikaanse leg dit najaar gekeken... daar ben ik maar snel weer vanaf gestapt.... Ik vind het een vreselijk idee dat we weer een jaar of vier moeten wachten... (als ze uberhaupt nog eens terugkomen, dat weet je natuurlijk ook nooit zeker...).
pi_28908954
positief blijven.... zal dan ook zeker weer van de partij zijn. Ze hebben er namelijk een fan bij
  maandag 18 juli 2005 @ 14:03:19 #185
3455 Helsie
Proud to be
pi_28909003
Wat is werken toch heerlijk met die bootleg op de achtergrond
Als niet elke idioot zomaar mag autorijden, waarom mag dan wel elke idioot internetten?
  maandag 18 juli 2005 @ 14:03:28 #186
60704 LeonH
Fuck the Reputation Game!
pi_28909008
quote:
Op maandag 18 juli 2005 13:01 schreef linebear het volgende:
oh gelukkig heb ik mijn nieuwe U2 shirt aan, om lekker mee te patsen
Hier nog zo'n geval, heb me vrijdag 2 nieuwe d'r bij gekocht. Dus nu 3. Heb al niks meer anders aan gehad qua niet-u2- t-shirts. Lekker door de winkelcentra's d'r mee pimpen
11-9 Muse @ Wembley Stadium / 27-9 Brandon Flowers @ Ancient Brussel / 3-12 Simply Red @ Gelredome, Arnhem
pi_28909040
vind het wel storend dat je nu veel mensen met het zelfde shirt ziet
  maandag 18 juli 2005 @ 14:05:16 #188
60704 LeonH
Fuck the Reputation Game!
pi_28909077


Dit is nu mijn bureaublad, maar dan op 2048x1536 ofzoiets
11-9 Muse @ Wembley Stadium / 27-9 Brandon Flowers @ Ancient Brussel / 3-12 Simply Red @ Gelredome, Arnhem
  maandag 18 juli 2005 @ 14:08:57 #189
60704 LeonH
Fuck the Reputation Game!
pi_28909183
quote:
Op zondag 17 juli 2005 22:04 schreef Yonderboi het volgende:

Vrijdag, 7 uur 's ochtends voor de Arena... Goed, het wachten was even afzien maar als je dan om 4 uur de longen uit je lijf loopt ben je blij dat je tegen de catwalk aan staat.
The Music was naar mijn idee nog slechter dan de Kaiser Chiefs, Snow Patrol was redelijk...
Bono, Edge en Adam op aanraak-afstand.... Een geweldige avond, en het geluid beviel stukken beter!
Heyyyyy wacht ff dan moet ik jouw wel gezien hebben, stond er namelijk vanaf 6 uur ongeveer. Stond als je de ingang hebt, in het rechtervak, met een U2//Dismantle shirtje aan, achterop Vertigo 05
11-9 Muse @ Wembley Stadium / 27-9 Brandon Flowers @ Ancient Brussel / 3-12 Simply Red @ Gelredome, Arnhem
pi_28909245
Ik ga zo ff How To Dismantle... kopen
Heb altijd al kopietje van mn pa gehad, maar zelf hebben is veel leuker
Mischien koop ik nog wel een andere erbij
pi_28909247


We moeten maar een meeting houden, dan kunnen we er over praten....
pi_28909304
Jaaaaaaa
Waxxer wat een prachtig idee

Waar
pi_28909313
Of beter gezegt, bij wie
pi_28909351
Bij de Arena??

pi_28909370


dit is mijn bureaublad op mijn werk... voor thuis nog steeds op zoek naar een lekkere foto van Adam
pi_28909377
En we schakelen samen de Rijdende Rechter in over het stadiongeluid
pi_28909380
quote:
Op maandag 18 juli 2005 14:15 schreef Waxxer het volgende:
Bij de Arena??

En dan
pi_28909393
quote:
Op maandag 18 juli 2005 14:15 schreef Waxxer het volgende:
En we schakelen samen de Rijdende Rechter in over het stadiongeluid

pi_28909425
quote:
Op maandag 18 juli 2005 14:16 schreef no1uknow het volgende:

[..]

En dan
Dan mijmeren we: "Góh..... dat was wat.... hè??"



of is het meimeren?

Mijmeren meimeren....

Naja, dan mompelen we....
pi_28909445

Ik vind het best
pi_28909467
Maar ik ga dus ff
Toedels
pi_28909501
okay koop ze he!!
pi_28909529
ok, met een BBQ !?
pi_28909598
quote:
Op maandag 18 juli 2005 14:20 schreef linebear het volgende:
ok, met een BBQ !?
Hahaha ja

Maar misschien toch in een wat meer inspirerende omgeving Ik krijg geen spiesje door m'n strot in die betonbuurt
  maandag 18 juli 2005 @ 14:27:51 #205
120548 T-H
in state called Vertigo
pi_28909784
quote:
Op maandag 18 juli 2005 13:44 schreef Gert het volgende:

[..]

Dat zinkt wel naar beneden over een paar dagen.
Momenteel ben ik bijna in staat om dure tickets te kopen voor een buitenlands concert (hoewel München nog meevalt: 140 tot 170 (staan) euro). Maar ik beheers me maar even. Dag U2, Tot over 4 jaar.
ik denk dat ik in Lissabon ga proberen voor de poort een kaartje te scoren, hopende dat je in dat land er niet voor wordt opgepakt

wie weet hoe Bono Vertigo aftelde afgelopen zaterdag? "Unos, dos, tres.. ..?.." (neen, geen catorce)
pi_28909856
quote:
Op maandag 18 juli 2005 14:08 schreef LeonH het volgende:

[..]

Heyyyyy wacht ff dan moet ik jouw wel gezien hebben, stond er namelijk vanaf 6 uur ongeveer. Stond als je de ingang hebt, in het rechtervak, met een U2//Dismantle shirtje aan, achterop Vertigo 05
Ligt eraan of je bij ingang J zat of G... Als het G is dan hebben we vast wel een snelle blik gewisseld
Ik zat bij G links tegen het hek....


Owja, goeie foto's van Adam heb ik nog wel. Komt eraan....
pi_28909904
kom maar op Boy wonder
pi_28909950
Was zaterdag echt zo slecht als mijn collega's, enkele van mijn teamgenoten en een paar vrienden van mij vonden?

Nou ja slecht.... (De Arena is slecht), maar het was net alsof ze er niet zo heel veel zin meer in hadden.... het had niet de sfeer die het zou moeten hebben...
pi_28910098
quote:
Op maandag 18 juli 2005 14:33 schreef Rekkie het volgende:
Was zaterdag echt zo slecht als mijn collega's, enkele van mijn teamgenoten en een paar vrienden van mij vonden?

Nou ja slecht.... (De Arena is slecht), maar het was net alsof ze er niet zo heel veel zin meer in hadden.... het had niet de sfeer die het zou moeten hebben...
Lees de reacties van de mensen die er afgelopen zaterdag zijn geweest maar eens door.
  Moderator maandag 18 juli 2005 @ 14:42:00 #210
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_28910179
quote:
Op maandag 18 juli 2005 14:27 schreef T-H het volgende:

[..]

ik denk dat ik in Lissabon ga proberen voor de poort een kaartje te scoren, hopende dat je in dat land er niet voor wordt opgepakt
Ga je erheen op vakantie of zo? Het is namelijk niet het goedkoopste denk ik (dat is rijden naar München, of kijken of je nog met een prijsvechter naar Nice kan vliegen).

Madison Square Garden in NYC valt eigenlijk best nog wel mee. Aardige plaatsen vanaf een eurootje of 200, half november.

Of 130 euro, voor een plek achter het (open?) podium.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_28910237
las zaterdag dat er mensen waren die hadden een kaartje over... en uiteindelijk hebben ze dat kaartje geruild voor een hotdog.... spoor je dan niet of nie !??
  maandag 18 juli 2005 @ 14:44:49 #212
120548 T-H
in state called Vertigo
pi_28910238
quote:
Op maandag 18 juli 2005 14:42 schreef Gert het volgende:

[..]

Ga je erheen op vakantie of zo? Het is namelijk niet het goedkoopste denk ik (dat is rijden naar München, of kijken of je nog met een prijsvechter naar Nice kan vliegen).

Madison Square Garden in NYC valt eigenlijk best nog wel mee. Aardige plaatsen vanaf een eurootje of 200, half november.

Of 130 euro, voor een plek achter het (open?) podium.
gratis verblijf bij een vriendin voor een weekje, tis nog niet helemaal zeker of ik er terecht kan maar als dat kan pik ik zeker die week. even vroeg op om bij het stadion een kaartje te kopen en aansluiten in de rij. ik wil vooraan!!
quote:
Op maandag 18 juli 2005 14:44 schreef linebear het volgende:
las zaterdag dat er mensen waren die hadden een kaartje over... en uiteindelijk hebben ze dat kaartje geruild voor een hotdog.... spoor je dan niet of nie !??
tsja, men moet toch eten
wel merkwaardig, ik heb een poosje op het grasveldje naast de Arena zitten/liggen wachten. op den duur stonden er 4 tot 6 mensen wanhopig op zoek naar een kaartje. incl. twee onschuldig kijkende meisjes. je gaat mij niet vertellen dat die niet meer dan een HotDog over hadden voor een kaartje. volgens mij was een een 'tekort' aan tickets.
  Moderator maandag 18 juli 2005 @ 14:48:58 #213
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_28910339
quote:
Op maandag 18 juli 2005 14:44 schreef linebear het volgende:
las zaterdag dat er mensen waren die hadden een kaartje over... en uiteindelijk hebben ze dat kaartje geruild voor een hotdog.... spoor je dan niet of nie !??
Helemáál normaal is het niet nee.
Toch spoor je dan wat mij betreft meer dan die "fans" die standaard meer kaarten kopen dan ze nodig hebben, om ze vervolgens voor woekerprijzen door te verkopen.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_28910366
ja dat is waar ja
  maandag 18 juli 2005 @ 15:25:23 #215
100496 H.Flick
Turn-based
pi_28911252
De bootleg is binnen! Ik zit hier weer met kippenvel achter mijn PC
pi_28911684
Zoo ben ik weer
Heb ff 2 albums gekocht
How To Dismantle An Atomic Bomb en Boy
  maandag 18 juli 2005 @ 15:55:35 #217
100496 H.Flick
Turn-based
pi_28912078
Even voor de geïnteresseerden. Een foto van Adam gemaakt door iemand waarmee ik zaterdag was.



Klik voor een grotere versie
pi_28912715
Van U2.com
quote:
18.07.2005
‘Jacknife’ in The House

It was supposed to be a day off but Jacknife Lee was spotted with the band making their way to the Wisseloord Studios last week.

Seems that on Thursday – supposed to be a rest day between the three Amsterdam shows - band and key crew members were holed up in the the legendary Wisseloord studios in the leafy Amsterdam suburb of Hilversum.

Also in the house were producer Garrett "Jacknife" Lee - see our interview - and strings arranger James Banbury whose previous credits include Snow Patrol, Aqualung, Joy Zipper, Katherine Jenkins and Kasabian.

No confirmation as to what was going on inside Studios 1 and 3 until late into Thursday night but maybe there’s a clue in the band’s last visit to Wisseloord Studios.

That was during the European leg of PopMart where they worked on a remix of a
rather wonderful song called ‘Please’ - produced by Howie B and with strings
arranged by Craig Armstrong. The track was subsequently released as a single in September 1997 - the fourth single from the album Pop.

More news as we get it.
Ik riep het al eerder maar nu is het dus officieel
Hier kan ik nog aan toevoegen dat U2 ook het Metropole orkest had uitgenodigd
  maandag 18 juli 2005 @ 16:22:16 #219
100496 H.Flick
Turn-based
pi_28912867
Yahweh als nieuwe single dus . Had ik nooit verwacht, ik vind het niet echt een 'commercieel' nummer.
pi_28912947
Voor de liefhebber...... hier alvast een voorproefje van de foto's, Adam !



pi_28912982
Welke dag is dat?

Oh, da's de linkercatwalk of niet?

ik stond rechts.

Edit: rechts dus. ik heb mezelf nog op geen enkele foto kunnen ontdekken.
  maandag 18 juli 2005 @ 16:28:34 #222
100496 H.Flick
Turn-based
pi_28913041
quote:
Op maandag 18 juli 2005 16:26 schreef Murray het volgende:
Welke dag is dat?

Oh, da's de linkercastwalk of niet?

ik stond links.
Links voor het publiek, rechts voor de band
pi_28913101
quote:
Op maandag 18 juli 2005 16:26 schreef Murray het volgende:
Welke dag is dat?

Oh, da's de linkercastwalk of niet?

ik stond links.
Linker catwalk op de zaterdag....
  maandag 18 juli 2005 @ 16:47:44 #224
60704 LeonH
Fuck the Reputation Game!
pi_28913688
quote:
Op maandag 18 juli 2005 14:30 schreef Yonderboi het volgende:

[..]

Ligt eraan of je bij ingang J zat of G... Als het G is dan hebben we vast wel een snelle blik gewisseld
Ik zat bij G links tegen het hek....


Owja, goeie foto's van Adam heb ik nog wel. Komt eraan....
Ja idd G. Dan konden we d'r idd niet om heen. Moet ik je wel gezien hebben
11-9 Muse @ Wembley Stadium / 27-9 Brandon Flowers @ Ancient Brussel / 3-12 Simply Red @ Gelredome, Arnhem
  maandag 18 juli 2005 @ 17:45:45 #225
44600 Dandelion
ZEKUR OUWE!!!!!!
pi_28915523
Geweldig die Adam hype ineens...

terecht overigens, dat zeker!

[ Bericht 18% gewijzigd door Dandelion op 18-07-2005 17:51:34 ]
Get on your boots!
16-11-09 Muse - Lanxess Arena Keulen
Last.fm | Twitter
pi_28915962
Volgens mij heeft Adam heel de dag in de coffeeshop gezeten
  maandag 18 juli 2005 @ 18:04:05 #227
44600 Dandelion
ZEKUR OUWE!!!!!!
pi_28916074
quote:
Op maandag 18 juli 2005 18:01 schreef Luni het volgende:
Volgens mij heeft Adam heel de dag in de coffeeshop gezeten
schijnt de enige van de band te zijn die aan dat soort dingen doet, dus het zou kunnen.
Get on your boots!
16-11-09 Muse - Lanxess Arena Keulen
Last.fm | Twitter
  maandag 18 juli 2005 @ 18:37:05 #228
60704 LeonH
Fuck the Reputation Game!
pi_28917075
Die soort hype was er 4 jaar geleden volgens mij rond Edge omdat ie toen wat enthousiaster over het podium ging dan nu. Nu is het bij Adam het geval dus gaat alle aandacht naar hem uit. En zoals Dandelion zegt: terecht!
Hoe zit het trouwens met de love-life van Adam? Die andere zijn gewoon netjes getrouwd, huisje boompje beestje, maar van hem weet ik het nog steeds niet? Was tijdens Elevation-tour dacht ik vrijgezel. Laatste wat ik weet van hem was Naomi Campbell en dat is al heeeeel lang geleden...
11-9 Muse @ Wembley Stadium / 27-9 Brandon Flowers @ Ancient Brussel / 3-12 Simply Red @ Gelredome, Arnhem
pi_28917859
bah het is allemaal al weer voor bij
pi_28917902
quote:
Op maandag 18 juli 2005 18:37 schreef LeonH het volgende:
Die andere zijn gewoon netjes getrouwd, huisje boompje beestje, maar van hem weet ik het nog steeds niet?
Larry is niet getrouwd.

Adam is gewoon vrijgezel dacht ik.
  maandag 18 juli 2005 @ 19:18:01 #231
44600 Dandelion
ZEKUR OUWE!!!!!!
pi_28918267
quote:
Op maandag 18 juli 2005 19:05 schreef Murray het volgende:

[..]

Larry is niet getrouwd.

Adam is gewoon vrijgezel dacht ik.
tussen de wipdames door vrijgezel
Get on your boots!
16-11-09 Muse - Lanxess Arena Keulen
Last.fm | Twitter
pi_28918458
quote:
Op maandag 18 juli 2005 16:22 schreef H.Flick het volgende:
Yahweh als nieuwe single dus . Had ik nooit verwacht, ik vind het niet echt een 'commercieel' nummer.
Waarom denk je Yahweh eigenlijk?
Waarom niet Original of the Species?
pi_28920350
quote:
Op maandag 18 juli 2005 01:07 schreef lzandman het volgende:
Ben gisteravond (zaterdag) geweest. Goede setlist, lekker lang gespeeld, mooi podium, lekkere sfeer. Kortom, op papier alles goed, maar toch moest ik af en toe een gaap ondrukken. Het concert was gewoon erg tam. Ik weet ook wel dat de jongens van U2 geen echte podiumbeesten zijn, maar Larry zat helemaal op de automatische piloot. Wat een saai drumspel en hij zat de hele tijd in dezelfde pose. Adam liep nog wel eens naar voren, maar echt showen deed 'ie niet. En Edge was ook erg ingetogen voor zijn doen.

Zeker, er waren leuke momenten (bijv. die patser die Bono optilde), maar 70 euro was dit concert niet waard. Ik vraag me serieus af of ik U2 nog wel live wil zien. De muziek is gewoon steengoed, maar qua show is het hard achteruit gegaan.

Oh ja, nog ff vergeten te kankeren op het geluid. Dat was natuurlijk weer bedroefend slecht. Maar dat kan ook liggen aan de Arena, want eigenlijk heb ik daar nog nooit goed geluid gehoord.
Weet je wel zeker dat je bij U2 was in de Arena zaterdag?
  Moderator maandag 18 juli 2005 @ 20:26:42 #234
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_28920592
quote:
Op maandag 18 juli 2005 19:24 schreef Murray het volgende:

[..]

Waarom denk je Yahweh eigenlijk?
Waarom niet Original of the Species?
Ja OOTS lijkt mij ook logischer, want dat is veel orchestraler.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
  maandag 18 juli 2005 @ 20:32:46 #235
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_28920855
http://www.u2tour.de/news/article2432.html

Zurich is vanavond 'live' te volgen op u2tour (qua setlist dus)
  Moderator maandag 18 juli 2005 @ 20:34:50 #236
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_28920938
quote:
Op maandag 18 juli 2005 20:32 schreef Roel_Jewel het volgende:
http://www.u2tour.de/news/article2432.html

Zurich is vanavond 'live' te volgen op u2tour (qua setlist dus)
Fantastische site trouwens. Sehr grundlich.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
  maandag 18 juli 2005 @ 20:36:24 #237
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_28920997
quote:
Op maandag 18 juli 2005 20:34 schreef Gert het volgende:

[..]

Fantastische site trouwens. Sehr grundlich.
Yup. Veel info .
  Redactie Games maandag 18 juli 2005 @ 20:49:56 #238
52557 crew  Mr.Noodle
Offtopic in geleuter...
pi_28921531
Als ik nu zeg, ik kijk eigenlijk wel weer uit naar de volgende tour van de RHCP , ben ik dan topicvernueckeratief bezig?
How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
pi_28922231
Misschien al voorbij gekomen;

Gaat er een DVD komen van de concerten in de Amsterdam ArenA?

Hoe reëel is het bij het stadion op de dag van het concert te gaan rondstruinen om tickets in landen als Duitsland/Denemarken..?

Wat moet ik denken van de kaarten die te koop staan op www.budgetticket.nl ? Is dit oplichterij of hebben die gasten ECHT nog tickets voor vrijwel elk U2-concert dat nog komen gaat?
pi_28922366
quote:
Op maandag 18 juli 2005 21:08 schreef jeoren het volgende:
Wat moet ik denken van de kaarten die te koop staan op www.budgetticket.nl ? Is dit oplichterij of hebben die gasten ECHT nog tickets voor vrijwel elk U2-concert dat nog komen gaat? [/i]
Tja, wat is 'oplichterij' , ze hebben volgens mij wel legale ticets, ze verkopen ze alleen voor mega veel pieken en hoe ze daar mee weg komen weet ik niet....
Take on the situation, but not the torment ...
pi_28922903
quote:
Op maandag 18 juli 2005 18:04 schreef Dandelion het volgende:

[..]

schijnt de enige van de band te zijn die aan dat soort dingen doet, dus het zou kunnen.
quote:
Stond een interview in de Veronica gids, en daarna zei The Edge op de vraag "Is er ooit een moment geweest dat U2 op het randje stond" waarop The Edge antwoorde: Ik ben nooit ditrect bang geweest dat de hele boel uit elkaar zou klappen, maar ik heb wel ik heb wel een tijdje gedacht dat we Adam toto op zekere hoogte kwijt waren. Het leek erop dat druk bezig was slachtoffer te worden van het Rock-'n-roll-leven. Maar gelukkig heeft hij zich op het juiste moment terug gevonden
Ik denk dat je hieruit kunt concluderen dat hij niks meer gebruikt.
pi_28923243
quote:
Op maandag 18 juli 2005 21:25 schreef Luni het volgende:

[..]


[..]

Ik denk dat je hieruit kunt concluderen dat hij niks meer gebruikt.
In 1989 is 'ie gepakt met wiet, toen heeft 'ie ontzettend veel geluk gehad want hij heeft alleen een flinke smak geld moeten betalen. In 1993 heeft 'ie een concert in Australië moeten missen (iemand van de crew heeft zijn plaats toen ingenomen, concert kon niet afgelast worden omdat ze moesten oefenen voor de Sydney video-opnames) omdat 'ie teveel gebruikt had.. (drugs of alcohol, ik weet het niet). Dat is toen een goede 'wake up call' geweest, sinds dat incident is 'ie er wat aan gaan doen. Ik denk ook niet dat 'ie tegenwoordig nog wat gebruikt.
  maandag 18 juli 2005 @ 21:55:46 #243
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_28924109
Damn, in Zurich wederom Miss Sarajevo

Vertigo
I Will Follow
The Electric Co.
Elevation
Beautiful Day / Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band (Snippet)
I Still Haven't Found What I'm Looking For
All I Want Is You
City Of Blinding Lights
Miracle Drug
Sometimes You Can't Make It On Your Own
Love And Peace Or Else
Sunday Bloody Sunday
Bullet The Blue Sky / When Johnny Comes Marching Home (Snippet) / Please (Snippet) / The Hands That Built America (Snippet)
Miss Sarajevo (mit Edge am Klavier)
Pride (In The Name Of Love)
  maandag 18 juli 2005 @ 22:10:29 #244
100496 H.Flick
Turn-based
pi_28924637
Ze moeten geen Miss Sarajevo meer doen, hoor. Het moet exclusief blijven
pi_28925116
quote:
Op maandag 18 juli 2005 21:33 schreef Murray het volgende:

[..]

In 1989 is 'ie gepakt met wiet, toen heeft 'ie ontzettend veel geluk gehad want hij heeft alleen een flinke smak geld moeten betalen. In 1993 heeft 'ie een concert in Australië moeten missen (iemand van de crew heeft zijn plaats toen ingenomen, concert kon niet afgelast worden omdat ze moesten oefenen voor de Sydney video-opnames) omdat 'ie teveel gebruikt had.. (drugs of alcohol, ik weet het niet). Dat is toen een goede 'wake up call' geweest, sinds dat incident is 'ie er wat aan gaan doen. Ik denk ook niet dat 'ie tegenwoordig nog wat gebruikt.
In die periode had hij geloof ik ook een relatie met Naomi Cambel, en struinde hij al de feestjes af. Die video van Sydney mogen ze trouwens wel op DVD uitbrengen.
  maandag 18 juli 2005 @ 22:25:52 #246
100496 H.Flick
Turn-based
pi_28925209
quote:
Op maandag 18 juli 2005 22:23 schreef Luni het volgende:

[..]

In die periode had hij geloof ik ook een relatie met Naomi Cambel, en struinde hij al de feestjes af. Die video van Sydney mogen ze trouwens wel op DVD uitbrengen.
Inderdaad, ik heb hier de VHS nog liggen. Ik heb alleen geen mogelijkheid meer om hem af te spelen .
pi_28925378
quote:
Op maandag 18 juli 2005 22:25 schreef H.Flick het volgende:

[..]

Inderdaad, ik heb hier de VHS nog liggen. Ik heb alleen geen mogelijkheid meer om hem af te spelen .
Ik ook niet
  maandag 18 juli 2005 @ 22:39:21 #248
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_28925768
Volledige setlist van Zurich vanavond:
quote:
Vertigo
I Will Follow
The Electric Co.
Elevation
Beautiful Day / Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band (Snippet)
I Still Haven't Found What I'm Looking For
All I Want Is You
City Of Blinding Lights
Miracle Drug
Sometimes You Can't Make It On Your Own
Love And Peace Or Else
Sunday Bloody Sunday
Bullet The Blue Sky / When Johnny Comes Marching Home (Snippet) / Please (Snippet) / The Hands That Built America (Snippet)
Miss Sarajevo (mit Edge am Klavier)
Pride (In The Name Of Love)
Where The Streets Have No Name
One

Zugabe(n):
Zoo Station
The Fly
With Or Without You
All Because Of You
Yahweh
Vertigo
  maandag 18 juli 2005 @ 22:56:09 #249
44600 Dandelion
ZEKUR OUWE!!!!!!
pi_28926487
quote:
Op maandag 18 juli 2005 22:30 schreef Luni het volgende:

[..]

Ik ook niet
zou er geen dvd van Zoo-TV komen deze zomer?
Get on your boots!
16-11-09 Muse - Lanxess Arena Keulen
Last.fm | Twitter
pi_28926526
quote:
Op maandag 18 juli 2005 18:37 schreef LeonH het volgende:
Hoe zit het trouwens met de love-life van Adam? Die andere zijn gewoon netjes getrouwd, huisje boompje beestje, maar van hem weet ik het nog steeds niet? Was tijdens Elevation-tour dacht ik vrijgezel. Laatste wat ik weet van hem was Naomi Campbell en dat is al heeeeel lang geleden...
Even wikipedia.org geraadpleegd.

Edge
Evans married his high school girlfriend Aislinn O'Sullivan. The couple had three daughters together: Hollie, Arun and Blue Angel. Evans and O'Sullivan separated in 1991 but could not divorce because of Irish law. They were divorced in 1996, after divorce was legalized in 1995.

In October 1997, Evans had a fourth daughter, Sian, with Morleigh Steinberg, a dancer from U2's early 1990s Zoo TV tour. Their son Levi was born in September 1999. The couple married in June 2002.

Larry
Larry lives with his long-time partner, Ann Acheson, with whom he has three children: son Aaron Elvis (born October 4, 1995), and daughters Ava (born December 23, 1998) and Anya (born February 8, 2001). The family lives in Howth, a suburb in the north of Dublin.

Bono
He is married to Alison 'Ali' Stewart and the couple have four children - Jordan (b. 1989), Memphis Eve ('Eve' b. 1991), Elijah Bob Patricius Guggi Q (b. 1999) and John Abraham (b. 2001).

Over Adam staat niets vermeld over zijn love-life. Op een andere site vond ik:
"Despite much publicised relationships with the likes of Naomi Campbell, Adam remains single and has no children. He has most recently been linked with Suzie Smith who is a member of the U2 organisation, but the pair have kept their relationship as private as possible."

  maandag 18 juli 2005 @ 23:29:52 #251
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_28927888
http://www.u2tour.de/news/article2434.html :
quote:
Unsere italienischen Freunde von U2place.com berichten, dass U2 die beiden Konzerte am 20. und 21. Juli im Stadio Giuseppe Meazza in Mailand für eine spätere DVD-Veröffentlichung aufzeichnen werden. Es ist die Rede von 26 Kameras. Italienische Fans hatten in Zürich mit Crew-Mitgliedern darüber gesprochen, daher handelt es sich hierbei um keine offizielle Bestätigung! Mailand wäre der letzte Ort des Europa-Legs, an dem U2 noch mehr als ein Konzert spielen und würde sich somit sehr gut für eine Aufnahme eignen.
Zie ook http://www.u2place.com/newsdett.asp?idN=2136
pi_28927941
joepie.. dan ga ik lekker hard schreeuwen!
  maandag 18 juli 2005 @ 23:31:27 #253
7457 Chilly_Willy
Coitus ergo sum...
pi_28927951
Ik was vandaag aan het luisteren naar de 16-07-2005 opname. Als laatste word 40 gespeeld en Larry speeld volgens mij een heel klein stukje van Radar Love (paar seconden) voordat ze het podium afgaan en Radar Love te horen is. Is dit iemand anders al opgevangen>
God gave man a penis and a brain, and enough blood to operate one at a time.
pi_28928044
Misschien dat dit wel mag ...

Is er een site te vinden waar ik een legale opname van het concert van woensdag kan vinden ...

en dat moet dan geen bootleg zijn

En dit kan toch niet gezien worden als warez request?

te bereiken op pitt at beer.com

Wil toch nog even meemaken wat ik woensdag allemaal heb beleefd en ben niet meer zo into dergelijke muziekwebsites ...

Gr.
  maandag 18 juli 2005 @ 23:33:48 #255
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_28928055
quote:
Op maandag 18 juli 2005 23:31 schreef Chilly_Willy het volgende:
Ik was vandaag aan het luisteren naar de 16-07-2005 opname. Als laatste word 40 gespeeld en Larry speeld volgens mij een heel klein stukje van Radar Love (paar seconden) voordat ze het podium afgaan en Radar Love te horen is. Is dit iemand anders al opgevangen>
Lijkt er idd verdacht veel op .
pi_28929185
Hai

Adam drínkt zelfs niet meer, die is helemaal overstag omdat hij vanwege zijn drank + drugs zelfs bijna uit de band is gezet... Hij heeft méén ik ook in een klinkiek gezeten....

Moet zeggen dat ik hem + die vrouw afgaande op de foto best bij elkaar vind passen Ik bedoel, my big mate Adam is ook een dagje ouder geworden (vertelde hij mij laatst tijdens die bbq toen), en U2 als geheel veel netter...
pi_28929938
quote:
Op dinsdag 19 juli 2005 00:15 schreef Murray het volgende:
http://www.flickr.com/photo_zoom.gne?id=26637375&context=set-604453&size=o

ik heb mezelf eindelijk gevonden geloof ik.
Oooh ja met dat witte aan!!
pi_28929974
Die papieren op het podium zijn de songteksten voor Wild Horses trouwens. (Helaas zong Bono dat dus op de andere catwalk. )
pi_28930047
quote:
Op dinsdag 19 juli 2005 00:16 schreef Waxxer het volgende:

[..]

Oooh ja met dat witte aan!!
Men neme dat meest linker A4'tje.
Vanaf daar ga je recht naar boven. Dan staat er een man in een lichtgroen shirtje. Linksonder in dat zwartje shirt moet ik haast wel zijn.

Edit:

Ik sta gewoon samen op een foto met Adam Clayton, hoe tof is dat!

pi_28930533
U2 concerts in Milan will be filmed!

We are receiving the first confirmations (not official yet) about the filming of the two concerts in Milan for a forthcoming dvd of the Vertigo Tour.
Some friends of us, users of our forum, are now in Zurich and they spoke with crew members: they confirmed the filming of the two Italians shows in Milan, 26 cameras will be on stage and it would be a real honour for us to show our love for the band to the whole world.
pi_28931410
Kut, ik zit nu weeeerrr te luisteren en daar had ik niet aan moeten beginnen
pi_28934490
hello hello !??
  dinsdag 19 juli 2005 @ 06:43:41 #264
44699 err
Da Itchy Trigga Finga Niggaz
pi_28934547
is er al een arena klachten commissie?
  dinsdag 19 juli 2005 @ 07:19:03 #265
3455 Helsie
Proud to be
pi_28934642
Duh, dat Radar Love aan het einde is wat over de luidsprekers gestart werd, als muziekje terwijl 50.000 man even het stadion moest gaan verlaten.

---
OMG 2e bootleg (van Gerj@n) klinkt nog veel beter dan de eerste die ik gedownload had Helemaal los hierzo

[ Bericht 41% gewijzigd door Helsie op 19-07-2005 07:30:41 (Nog meer info :P) ]
Als niet elke idioot zomaar mag autorijden, waarom mag dan wel elke idioot internetten?
pi_28934724
quote:
Op maandag 18 juli 2005 19:05 schreef Murray het volgende:
Larry is niet getrouwd.
Maar hij heeft al wel jaren en jaren dezelfde partner, Ann. Zeker al zo lang als ik me kan herinneren en ik ben al 19 jaar U2-fan. Ze hebben ook drie kinderen, dus toch wel huisje, boompje, beestje voor Larry.
pi_28934786
quote:
Op dinsdag 19 juli 2005 07:19 schreef Helsie het volgende:
Duh, dat Radar Love aan het einde is wat over de luidsprekers gestart werd, als muziekje terwijl 50.000 man even het stadion moest gaan verlaten.
Woensdag en Vrijdag wel ja...... maar zaterdag speelde Larry toch echt een kort stukje van Radar Love !
Pas daarna werd de cd gestart...
quote:
Op maandag 18 juli 2005 13:11 schreef calvobbes het volgende:
Heeft iemand nog een tip voor een goede FLAC naar MP3 converter?

Van mij hoeft een bootleg niet perse in WAV en 20 mb groot te zijn
Die flac bestanden kan je gewoon in Winamp afspelen

[ Bericht 31% gewijzigd door Yonderboi op 19-07-2005 07:57:29 ]
  dinsdag 19 juli 2005 @ 08:16:46 #268
60704 LeonH
Fuck the Reputation Game!
pi_28934950
quote:
Op dinsdag 19 juli 2005 00:19 schreef Murray het volgende:

[..]

Ik sta gewoon samen op een foto met Adam Clayton, hoe tof is dat!

Gaaf he, ik ken het gevoel!
http://www.leonhendriks.nl/u2amsterdam/index4.html
11-9 Muse @ Wembley Stadium / 27-9 Brandon Flowers @ Ancient Brussel / 3-12 Simply Red @ Gelredome, Arnhem
pi_28936154
Ik was afgelopen zaterdag bij het concert van U2 in de ArenA! Was echt geweldig! Ook hadden we de mooiste plek die ik me kon wensen, het podium was links van ons, en we zaten op leren stoelen!

Was echt helemaal top, ik heb nog filmpjes gemaakt, iemand interesse? Ook een stuk of 100 foto's, als iemand ze wil bekijken zal ik ze a.s.a.p. online zetten.

Kaartje:

pi_28937625
Okeee gozerts en meiden, wat moet ik met .flac bestanden??
  Moderator dinsdag 19 juli 2005 @ 11:17:25 #271
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_28937749
Die filmopnames in Milaan... hmm.. ineens wordt Miss Sarajevo 2x gespeeld... repetitie?
Zou Pavarotti nog even langskomen in San Siro?
quote:
Op dinsdag 19 juli 2005 06:43 schreef err het volgende:
is er al een arena klachten commissie?
Kan alleen schriftelijk. Ik ga het nog doen van de week in ieder geval. Als iedereen denkt "ach laat ook maar", dan blijft dit gewoon doorgaan. U2 is veel te goed voor die pleuris-arena dus ik hoop dat er zo massaal geklaags wordt dat ze de volgende keer een andere lokatie gaan overwegen.

Aan de andere kant: je hoort steeds dat Mojo zo'n kille op geld beluste organisatie is geworden, sinds ze in amerikaanse handen zijn gevallen. Dus misschien denken ze wel: fuck die klagende lijertjes, de volgende keer dat U2 komt, kopen ze tóch wel weer een kaartje, óók als het in de Arena is. En dat klopt ook, natuurlijk. Dus misschien is het beter om aan het U2-management te laten weten dat de arena suckt. U2 lijkt me wel een band die zich dat aantrekt, zeker de band zélf.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
  dinsdag 19 juli 2005 @ 11:18:43 #272
44600 Dandelion
ZEKUR OUWE!!!!!!
pi_28937789
quote:
Op dinsdag 19 juli 2005 11:14 schreef Waxxer het volgende:
Okeee gozerts en meiden, wat moet ik met .flac bestanden??
ff een winamp plugib voor downloaden, instaleren, en afspelen!
Get on your boots!
16-11-09 Muse - Lanxess Arena Keulen
Last.fm | Twitter
pi_28937870
quote:
Op dinsdag 19 juli 2005 11:14 schreef Waxxer het volgende:
Okeee gozerts en meiden, wat moet ik met .flac bestanden??
http://flac.sourceforge.net/ installeren

Daarmee zet je .flac bestanden om in .wav bestanden.

.wav bestanden kan je gewoon als audio cd branden, of naar .mp3 omzetten als je wilt.

Er is ook wel een winamp plug-in om .flac in winamp af te spelen.
pi_28937955
De 1e ingezonden brief over het slechte geluid staat al in de Metro.
pi_28938005
quote:
Op dinsdag 19 juli 2005 08:16 schreef LeonH het volgende:

[..]

Gaaf he, ik ken het gevoel!
http://www.leonhendriks.nl/u2amsterdam/index4.html
Tof. .
quote:
Op dinsdag 19 juli 2005 10:00 schreef DarkGNL het volgende:
Was echt helemaal top, ik heb nog filmpjes gemaakt, iemand interesse? Ook een stuk of 100 foto's, als iemand ze wil bekijken zal ik ze a.s.a.p. online zetten.
Gooi maar online.
pi_28938340
quote:
Op dinsdag 19 juli 2005 11:24 schreef Luni het volgende:
De 1e ingezonden brief over het slechte geluid staat al in de Metro.
En precies dezelfde brief stond in de Spits....
pi_28938681
hahaha je hebt echt van die.... notoire brievenschrijvers

Het is gelukt met dat flac!! Niet met Winamp, maar (wééérrr wat nieuws) Media Monkey

En ik heb nog geen audio-opnames van de 15e
pi_28938758
Wel jammer dat je iemand enorm hoort meebrullen met een ontzettend Nederlands accent en op een manier zoals enorm aangeschoten mensen altijd zingen als ze van de kroeg naar huis fietsen
pi_28938784
quote:
Op dinsdag 19 juli 2005 11:51 schreef Waxxer het volgende:
hahaha je hebt echt van die.... notoire brievenschrijvers
Maar hij heeft wel gelijk!!
pi_28938931
quote:
Op dinsdag 19 juli 2005 11:54 schreef Luni het volgende:

[..]

Maar hij heeft wel gelijk!!
ZEKER weten!!!
pi_28938962
ja maar waarom zeiken over iets wat algemeen bekend is....
ik heb ondanks het geluid een super avond gehad....
pi_28938984
quote:
Op dinsdag 19 juli 2005 12:00 schreef linebear het volgende:
ja maar waarom zeiken over iets wat algemeen bekend is....
ik heb ondanks het geluid een super avond gehad....
Ik ook ZEKER weten!!!

  dinsdag 19 juli 2005 @ 12:02:34 #283
100496 H.Flick
Turn-based
pi_28939016
Ik sta ook op die foto, ik weet het zeker. Ik heb alleen al 5 mensen gevonden die ik zou kunnen zijn
pi_28939056
kom maar op met de DVD zou ik zeggen....
moet ook nog eens naar de bootleg kijken, heb tot nu toe alleen korte stukjes van woensdag
pi_28939159
Weet je wat ook zo leuk is? Of wat ik dus zo leuk vind....

Op de drie avonden zit een gedeelte hier af te wachten en een gedeelte is gegaan.... Dus eerst de hele tijd van die afwachtende reacties... en dan druppelen de eersten binnen, waarvan een groot gedeelte niks anders kan uitbrengen dan GVD En na avond twee en drie iedereen helemaal hyper

Bloedt dit topic straks in stilte dood...?
  Moderator dinsdag 19 juli 2005 @ 12:10:08 #286
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_28939225
quote:
Op dinsdag 19 juli 2005 12:00 schreef linebear het volgende:
ja maar waarom zeiken over iets wat algemeen bekend is....
ik heb ondanks het geluid een super avond gehad....
Omdat nog veel meer mensen een nog veel superder avond gehad hadden kunnen hebben, als niet voor de arena was gekozen.

Het doet verder niets af aan het feit dat het helemaal te gek was om U2 te zien, maar als iedereen dit over zijn kant laat gaan, dan blijven dit soort concerten maar in de arena gegeven worden, terwijl het echt beter kan (Kuip, Goffertpark).

Ik zelf heb gelukkig ook niet echt te klagen gehad over het geluid, al was het allerminst perfect, maar er zijn heel veel mensen die echt alleen maar een geluidsbrij hebben gehoord. Dat kán toch niet? Het is een concert. Het geluid is dan juist het belángrijkste. Als er iéts moet kloppen die avond, dan is het wel het geluid.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_28939397
quote:
Op dinsdag 19 juli 2005 12:08 schreef Waxxer het volgende:
Weet je wat ook zo leuk is? Of wat ik dus zo leuk vind....

Op de drie avonden zit een gedeelte hier af te wachten en een gedeelte is gegaan.... Dus eerst de hele tijd van die afwachtende reacties... en dan druppelen de eersten binnen, waarvan een groot gedeelte niks anders kan uitbrengen dan GVD En na avond twee en drie iedereen helemaal hyper

Bloedt dit topic straks in stilte dood...?
Dat was zeker erg leuk.... ik moet ook zeggen, toen ik donderdag mijn kaartje kocht, ik ook enorm hyper werd door de reacties hier. Vond dat erg grappig.... weet niet wie de volgende zal zijn om dit bij me los te maken
pi_28939583
quote:
Op dinsdag 19 juli 2005 12:17 schreef linebear het volgende:

[..]

Dat was zeker erg leuk.... ik moet ook zeggen, toen ik donderdag mijn kaartje kocht, ik ook enorm hyper werd door de reacties hier. Vond dat erg grappig.... weet niet wie de volgende zal zijn om dit bij me los te maken
Hahaha je omgeving kende je niet meer terug??
pi_28939610
uhm... valt wel mee hoor
Maar nu nog steeds Vertigo in mijn hoofd. Zal ik maar een goede psychiater gaan zoeken !?
pi_28939656
quote:
Op dinsdag 19 juli 2005 12:26 schreef linebear het volgende:
uhm... valt wel mee hoor
Maar nu nog steeds Vertigo in mijn hoofd. Zal ik maar een goede psychiater gaan zoeken !?
Haha dan sluit ik aan ik hoef maar een live-track te horen en het is weer mis..
pi_28939679
misschien moet ik ook toegeven aan mijn Adam verslaving
pi_28939738
ik fietste zaterdag langs het Amstel hotel en onbewust keek ik of ze niet toevallig naar buiten kwamen nee dus
  dinsdag 19 juli 2005 @ 12:36:25 #293
100496 H.Flick
Turn-based
pi_28939817
Nog maar 4 jaar wachten! Denk ik
pi_28939889
of snel de loterij winnen en een reisje boeken naar Amerika of zo
pi_28940036
Over vier jaar ben ik dértíg de gedáchte..... Zo van: wat zal ik dan van mijn leven gebakken hebben...?
pi_28940088
quote:
Op dinsdag 19 juli 2005 12:45 schreef Waxxer het volgende:
Over vier jaar ben ik dértíg de gedáchte..... Zo van: wat zal ik dan van mijn leven gebakken hebben...?
Al weer 30
pi_28940109
ben dit jaar dertig gewoon.... And still havent found what i am looking for
pi_28940182
quote:
Op dinsdag 19 juli 2005 12:10 schreef Gert het volgende:

[..]

Omdat nog veel meer mensen een nog veel superder avond gehad hadden kunnen hebben, als niet voor de arena was gekozen.

Het doet verder niets af aan het feit dat het helemaal te gek was om U2 te zien, maar als iedereen dit over zijn kant laat gaan, dan blijven dit soort concerten maar in de arena gegeven worden, terwijl het echt beter kan (Kuip, Goffertpark).

Ik zelf heb gelukkig ook niet echt te klagen gehad over het geluid, al was het allerminst perfect, maar er zijn heel veel mensen die echt alleen maar een geluidsbrij hebben gehoord. Dat kán toch niet? Het is een concert. Het geluid is dan juist het belángrijkste. Als er iéts moet kloppen die avond, dan is het wel het geluid.
Inderdaad niks aan toe te voegen.

Ik heb voor me zelf nu al beloten dat ik niet meer naar de arena ga als U2 komt, betaal ik liever meer, en ga naar het buitenland.
pi_28940274
Nou en nu maar duimen dat ze volgend jaar niet in de Arena gaan...
pi_28940346
Damn mn neef moet echt ff die datakabel krijgen, dan kan ik mijn foto's online zetten
pi_28940400
quote:
Op dinsdag 19 juli 2005 12:53 schreef no1uknow het volgende:
Nou en nu maar duimen dat ze volgend jaar niet in de Arena gaan...
Geloof niet dat ze volgend jaar überhaupt naar Nederland komen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')